Drupal core (7.25) - en to or translation catalogue (255 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Next
or: ପର

en: user
or: ଉପଭୋକ୍ତା

en: Pages
or: ପୃଷ୍ଠା

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Reset to defaults
or: ଡିଫଲ୍ଟ ମୂଲ୍ୟ ଗୁଡିକୁ ପୁନଃସେଟ୍ କରନ୍ତୁ

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Request new password via e-mail.
or: ଇ-ମେଲ୍ ଦ୍ଵାରା ନୁତନ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Language
or: ଭାଷା

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Enabled
or: ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: error
or: ତ୍ରୁଟି

en: Block title
or: ବ୍ଲକ ଶୀର୍ଷକ

en: The title of the block as shown to the user.
or: ଖଣ୍ଡ ଶୀର୍ଷକ, ଯେପରିକି ବ୍ଯବହାରକାରୀ କୁ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେଉଛି

en: cron
or: କ୍ରନ୍

en: view
or: ଦୃଶ୍ୟ

en: Advanced options
or: ଉନ୍ନତଶୀଳ ବିକଳ୍ପଗୁଡ଼ିକ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: none
or: କିଛି ନୁହଁ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Import
or: ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Session opened for %name.
or: %name ପାଇଁ ଅଧିବେଶନ ଖୋଲାଯାଇଛି।

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Path
or: ପଥ

en: never
or: କେବେ ବି ନୁହେଁ

en: actions
or: କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ

en: Keywords
or: ସୂଚକ ଶବ୍ଦ

en: You are not authorized to access this page.
or: ଆପଣ ଏହି ପୃଷ୍ଠାରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁମତି ପ୍ରାପ୍ତ ନୁହଁନ୍ତି।

en: n/a
or: ଆବଶ୍ୟକ ନୁହଁ

en: action
or: କାର୍ଯ୍ଯ

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: file
or: ଫାଇଲ

en: status
or: ଅବସ୍ଥିତି

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି

en: The subject of the message.
or: ସନ୍ଦେଶ ର ବିଷୟ

en: Parent item
or: ମୂଳ ସାମଗ୍ରୀ

en: Update options
or: ଅଦ୍ୟତନ ଚୟନ

en: Active
or: ସକ୍ରିୟ

en: Access denied
or: ଅଭିଗମ୍ୟତା ବାରଣ ହୋଇଛି

en: Date format
or: ତାରିଖ ସଜ୍ଜିକରଣ ଶୈଳୀ

en: Block
or: ବ୍ଲକ

en: Add block
or: ବ୍ଲକ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: 1 hour | @count hours
or[0]: 1 ଘଣ୍ଟା
or[1]: @count ଘଣ୍ଟା

en: 1 day | @count days
or[0]: 1 ଦିନ
or[1]: @count ଦିନ

en: Configuration saved.
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରାଯାଇଛି।

en: Logo
or: ପ୍ରତୀକ

en: Site name
or: ସାଇଟ ନାମ

en: Site slogan
or: ସାଇଟ୍ ସ୍ଲୋଗାନ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: Title field label
or: ଶୀର୍ଷକ କ୍ଷେତ୍ର ଚିହ୍ନକ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: Sticky at top of lists
or: ତାଲିକା ଆରମ୍ଭରେ ଦର୍ଶାଅ

en: E-mail address
or: ଇ-ମେଲ ଠିକଣା

en: Last access
or: ଶେଷ ପ୍ରବେଶ

en: Mode
or: ଧାରା

en: blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ

en: active
or: ସକ୍ରିୟ

en: This field is required.
or: ଏହି କ୍ଷେତ୍ରଟି ଆବଶ୍ୟକ।

en: Unlimited
or: ଅସୀମ

en: Code
or: ସଂକେତ

en: security
or: ସୁରକ୍ଷା

en: node
or: ନୋଡ୍

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ

en: Color
or: ରଙ୍ଗ

en: String
or: ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ

en: Integer
or: ପୂର୍ଣ୍ଣାଙ୍କ

en: Save settings
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Add user
or: ଚାଳକ ଯୋଗ କରନ୍ତୁ

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ

en: Language file
or: ଭାଷା ଫାଇଲ

en: published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Undo
or: ପଦକ୍ଷେପ ବାତିଲ

en: @time ago
or: @time ପୁର୍ବରୁ

en: No users selected.
or: କୌଣସି ଚାଳକ ଚୟନ ହୋଇନାହାନ୍ତି

en: Front page
or: ପ୍ରଥମ ପୃଷ୍ଠା

en: Request new password
or: ନୁତନ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ପାଇଁ ଅନୁରୋଧ

en: Configure block
or: ବ୍ଲକ ବିନ୍ୟାସ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: Log out
or: ଲଗ ଆଉଟ

en: Create new account
or: ନୂଆ ଖାତା ଖୋଲନ୍ତୁ

en: Are you sure you want to delete the block %name?
or: ଆପଣ ବ୍ଲକ %name କୁ ଅପସାରଣ କରୁଛନ୍ତି, ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ କି ?

en: The block %name has been removed.
or: ବ୍ଲକ୍ %name ଟି ଅପସାରିତ ହୋଇଯାଇଛି

en: warning
or: ଚେତାବନୀ

en: Site information
or: ସାଇଟ ସୂଚନା

en: Blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ

en: critical
or: ଗୁରୁତର

en: !date by !username
or: !date ଦ୍ବାରା !username

en: revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: The specified passwords do not match.
or: ଉଲ୍ଲିଖିତ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତଟି ମିଶୁ ନାହିଁ।

en: Permissions
or: ଅନୁମତି

en: Not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ

en: Menu settings
or: ମେନୁ ବିନ୍ୟାସ

en: Login attempt failed for %user.
or: %user ପାଇଁ ଲଗଇନ ପ୍ରଚେଷ୍ଟା ବିଫଳ ହୋଇଛି।

en: Action '%action' added.
or: କାର୍ଯ୍ୟ '%action' କୁ ଯୋଗ କରାଯାଇଛି।

en: JPEG quality
or: JPEG ବିଶେଷତା

en: not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ

en: Published comments
or: ପ୍ରକାଶିତ ଟିପ୍ପଣୀ ଗୁଡିକ

en: !name field is required.
or: !name କ୍ଷେତ୍ର ଆବଶ୍ୟକ।

en: Default options
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଚୟନ ଗୁଡିକ

en: Reset password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ ପୁନଃସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ

en: Processing
or: କାର୍ଯ୍ୟକାରୀ କରୁଅଛି

en: The specified date is invalid.
or: ଉଲ୍ଲିଖିତ ତାରିଖଟି ଅବୈଧ ଅଟେ।

en: English name
or: ଇଂରାଜୀ ନାମ

en: Native name
or: ସ୍ଥାନୀୟ ନାମ

en: Block description
or: ବ୍ଲକ ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Delete block
or: ବ୍ଲକ ଅପସାରଣ

en: Save blocks
or: ବ୍ଲକ ସଂରକ୍ଷଣ

en: The block settings have been updated.
or: ବ୍ଲକ୍ ବିନ୍ଯାସ ଅଦ୍ୟତିତ ହୋଇଯାଇଛି

en: '%name' block
or: '%name' ବ୍ଲକ

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
or: ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ବ୍ଯବହାରକାରୀ ନିଜ  ହିସାବ(ଅକାଉଣ୍ଟ) ବିନ୍ୟାସ ରେ ଏହି ବ୍ଲକ୍ ର ଦୃଶ୍ୟମାନ୍ୟତା ନିରୁପଣ କରିପାରିବେ

en: Show block for specific roles
or: ବ୍ଲକ୍ ଟିକୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ରୋଲ୍ ପାଇଁ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କରନ୍ତୁ

en: Show block on specific pages
or: ବ୍ଲକ୍ ଟିକୁ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ପୃଷ୍ଠା ମାନଙ୍କରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ କର

en: Save block
or: ବ୍ଲକ ସଂରକ୍ଷଣ

en: The block configuration has been saved.
or: ବ୍ଲକ୍ ବିନ୍ୟାସ ସଂରକ୍ଷିତ ହୋଇଯାଇଛି

en: The block has been created.
or: ବ୍ଲକ ଟି ନିର୍ମାଣ ହୋଇଯାଇଛି

en: Block body
or: ବ୍ଲକ ର ଅଂଶ

en: Allows administrators to customize the site navigation menu.
or: ସାଇଟ ର ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ ତାଲିକା କୁ ଇଚ୍ଛାରୂପଣ କରିବାକୁ ପ୍ରଶାସକ ମାନଙ୍କୁ ଅନୁମତି ଦିଅନ୍ତୁ

en: Default time zone
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ସମୟ ମଣ୍ଡଳ

en: 1 comment | @count comments
or[0]: ୧ ଟିପ୍ପଣୀ
or[1]: @count ଟି ଟିପ୍ପଣୀ

en: Save content type
or: ତଥ୍ଯ ପ୍ରକାର ସଂରକ୍ଷଣ

en: Show descriptions
or: ବର୍ଣ୍ଣନାଗୁଡିକୁ ଦର୍ଶାଅ

en: Language code
or: ଭାଷା ସଂକେତ

en: debug
or: ତ୍ରୁଟି ଅନ୍ବେଷଣ

en: file system
or: ଫାଇଲ ତନ୍ତ୍ର

en: Menu link title
or: ତାଲିକା ସଂଯୋଗୀକି ର  ଶୀର୍ଷକ

en: Page not found
or: ପୃଷ୍ଠା ମିଳୁନାହିଁ

en: Preview full version
or: ପୂର୍ଣ୍ଣସଂସ୍କରଣ ର ପ୍ରାକଦର୍ଶନ

en: info
or: ସୂଚନା

en: The directory %directory does not exist.
or: ଡିରେକ୍ଟୋରୀ %directory ଅବସ୍ଥିତ ନାହିଁ।

en: Enter your keywords
or: ଆପଣଂକ ସୂଚକ ଶବ୍ଦ ଦର୍ଶାନ୍ତୁ

en: Clean URLs
or: ପରିଷ୍କାର URL ଗୁଡ଼ିକ

en: Book navigation
or: ପୁସ୍ତିକା ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ

en: 1 year | @count years
or[0]: 1 ବର୍ଷ
or[1]: @count ବର୍ଷ

en: 1 week | @count weeks
or[0]: ୧ ସପ୍ତାହ
or[1]: @count ସପ୍ତାହ

en: 1 min | @count min
or[0]: 1 ମିନଟ
or[1]: @count ମିନଟ

en: 1 sec | @count sec
or[0]: 1 ସେକଣ୍ଡ
or[1]: @count ସେକଣ୍ଡ

en: The file could not be created.
or: ଏହି ଫାଇଲକୁ ନିର୍ମାଣ କରାଯାଇପାରିଲା ନାହିଁ।

en: Account
or: ଖାତା

en: authenticated user
or: ବୈଧିକୃତ ଚାଳକ

en: Hide descriptions
or: ବର୍ଣ୍ଣନାଗୁଡିକୁ ଲୁକ୍କାୟିତ କର

en: Action %action saved.
or: କାର୍ଯ୍ୟ '%action' କୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରାଯାଇଛି।

en: Action type
or: କେଉଁ ପ୍ରକାର କାର୍ଯ୍ଯ

en: Block current user
or: ପ୍ରଚଳିତ ଚାଳକଙ୍କୁ ବ୍ଲକ କରନ୍ତୁ

en: Ban IP address of current user
or: ପ୍ରଚଳିତ ଚାଳକର IP ଠିକଣାକୁ ନାକଚ କରନ୍ତୁ

en: Unpublished comment %subject.
or: ଅପ୍ରକାଶିତ ଟିପ୍ପଣୀ %subject.

en: After a user has been deleted
or: ଗୋଟିଏ ଚାଳକକୁ ଅପସାରଣ କରିସାରିବା ପରେ

en: After a user has logged in
or: ଗୋଟିଏ ଚାଳକ ଲଗଇନ ହେବା ପରେ

en: After a user has logged out
or: ଗୋଟିଏ ଚାଳକ ଲଗଅଉଟ ହେବା ପରେ

en: When a user's profile is being viewed
or: ଚାଳକ ରୂପରେଖାକୁ କେତେବେଳେ ଦର୍ଶାଯିବ

en: Blocked user %name.
or: ଅଟକ ରଖାଯାଇଥିବା ଚାଳକ %name।

en: Banned IP address %ip
or: ବାତିଲ କରାଯାଇଥିବା IP ଠିକଣା %ip

en: Path prefix
or: ପଥ ଉପସର୍ଗ

en: File to import not found.
or: ଆଣିବାକୁ ଥିବା ଫାଇଲ ମିଳୁନାହୁଁ

en: anonymous user
or: ଅଜ୍ଞାତ ଚାଳକ

en: Delete content type
or: ତଥ୍ଯ ପ୍ରକାର ର ଅପସାରଣ

en: notice
or: ଅଧିସୂଚନା

en: User account
or: ଚାଳକ ଖାତା

en: List, edit, or add user roles.
or: ଚାଳକ ଭୂମିକାକୁ ତାଲିକାଭୁକ୍ତ, ଯୋଗ, ଏବଂ ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ।

en: Direction
or: ଦିଗ

en: Book navigation block display
or: ପୁସ୍ତିକା ପଥପର୍ଦଶକ ବ୍ଲକ ର ପ୍ରଦର୍ଶନ

en: Password field is required.
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ କ୍ଷେତ୍ରଟି ଆବଶ୍ୟକ।

en: Confirm password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତକୁ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
or: ସୁରକ୍ଷା ଚେତାବନୀ: .htaccess ଫାଇଲକୁ ଲେଖିହେବ ନାହିଁ। ଦୟାକରି ଗୋଟିଏ .htaccess ଫାଇଲକୁ ଆପଣଙ୍କର %directory ଡିରେକ୍ଟୋରୀରେ ନିର୍ମାଣ କରନ୍ତୁ ଯାହାକି ନିମ୍ନଲିଖିତ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକୁ ଧାରଣ କରିଥାଏ: <code>!htaccess</code>

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
or: କେବଳ ନିମ୍ନଲିଖିତ ଅନୁଲଗ୍ନ ବିଶିଷ୍ଟ ଫାଇଲଗୁଡ଼ିକ ଅନୁମୋଦିତ: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
or: ଫାଇଲ %filesize ସର୍ବାଧିକ ଫାଇଲ ଆକାର %maxsize କୁ ଅତିକ୍ରମ କରିସାରିଛି।

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
or: ଫାଇଲ %filesize ଯାହାକି ଆପଣଙ୍କର ଡିସ୍କ କୋଟା %quotaକୁ ଅତିକ୍ରମ କରିସାରିଛି।

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
or: କେବଳ JPEG, PNG ଏବଂ GIF ପ୍ରତିଛବିଗୁଡ଼ିକ ଅନୁମୋଦିତ।

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
or: %dimensions ପିକସେଲର ସର୍ବାଧିକ ଅନୁମୋଦିତ ଆକାର ସହିତ ମେଳ ହେବା ପାଇଁ ପ୍ରତିଛବିର ଆକାର ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇଛି।

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
or: ପ୍ରତିଛବିଟି ଅତ୍ୟଧିକ ବଡ଼; ସର୍ବାଧିକ ଆକାର ହେଉଛି %dimensions ପିକସେଲ।

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
or: ପ୍ରତିଛବିଟି ଅତ୍ୟଧିକ ଛୋଟ; ସର୍ବନିମ୍ନ ଆକାର ହେଉଛି %dimensions ପିକସେଲ।

en: Boolean
or: ବୁଲିଆନ୍

en: Notify user of new account
or: ନୂତନ ଖାତାର ଚାଳକଙ୍କୁ ଅଧିସୂଚୀତ କରାନ୍ତୁ

en: (No subject)
or: (ବିଷୟ ନାହିଁ)

en: All languages
or: ସମସ୍ତ ଭାଷାଗୁଡ଼ିକ

en: Add language
or: ଭାଷା ଯୋଗକରନ୍ତୁ

en: Administration pages
or: ପ୍ରଶାସନ ପୃଷ୍ଠା ଗୁଡିକ

en: Currently using !item !version
or: ବର୍ତ୍ତମାନ !item !version କୁ ବ୍ୟବହାର କରୁଅଛି

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
or: <a href="@url">%name</a> ପାଇଁ ନୂତନ ଚାଳକ ଖାତା ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ। କୌଣସି ଇ-ମେଲ ପଠାଯାଇନାହିଁ।

en: Registration successful. You are now logged in.
or: ପଞ୍ଜିକରଣ ସଫଳ ହୋଇଛି। ଆପଣ ବର୍ତ୍ତମାନ ଲଗଇନ ହୋଇଛନ୍ତି।

en: New user: %name (%email).
or: ନୂତନ ଚାଳକ: %name (%email)।

en: User autocomplete
or: ଚାଳକ ସ୍ୱୟଂ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ

en: Initializing.
or: ଆରମ୍ଭ କରୁଅଛି।

en: An error has occurred.
or: ଗୋଟିଏ ତ୍ରୁଟି ଘଟିଛି।

en: HTTP POST is required.
or: HTTP POST ଆବଶ୍ୟକ।

en: 0 sec
or: 0 ସେକଣ୍ଡ

en: form
or: ଫର୍ମ

en: alert
or: ସତର୍କ ସୂଚନା

en: emergency
or: ଜରୁରୀ

en: The translation import of %filename failed.
or: %filename ର ଅନୁବାଦ ଆମଦାନୀ ବିଫଳ ହୋଇଛି।

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
or: କ୍ରନ ପୂର୍ବରୁ ଚାଲୁଥିବା ଅବସ୍ଥାରେ ଚଲାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟାକରୁଅଛି।

en: Cron run completed.
or: କ୍ରନ ଚଲାଇବା ସଫଳ ହୋଇଛି।

en: Already added languages
or: ପୂର୍ବରୁ ଯୋଗକରାଯାଇଥିବା ଭାଷାଗୁଡ଼ିକ

en: Language name
or: ଭାଷା ନାମ

en: The requested page could not be found.
or: ଅନୁରୋଧ କରାଯାଇଥିବା ପୃଷ୍ଠାଟି ମିଳୁନାହିଁ

en: Update notifications
or: ଅଦ୍ୟତନ ବିଜ୍ଞପ୍ତିଗୁଡ଼ିକ

en: Cron run exceeded the time limit and was aborted.
or: କ୍ରନ ଚଲାଇବା ସମୟ ଅତିକ୍ରମ ହୋଇଛି ଏବଂ ତାହାକୁ ପରିତ୍ୟାଗ କରାଯାଇଛି।

en: 1 byte | @count bytes
or[0]: 1 ବାଇଟ
or[1]: @count ବାଇଟ

en: Right to left
or: ଡାହାଣରୁ ବାମକୁ

en: Left to right
or: ବାମରୁ ଡ଼ାହାଣକୁ

en: Predefined language
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଭାଷା

en: Custom language
or: ଭାଷାକୁ ଇଚ୍ଛାରୂପଣ କରନ୍ତୁ

en: Add custom language
or: ଇଚ୍ଛାରୂପଣ ଭାଷାକୁ ଯୋଗକରନ୍ତୁ

en: Save language
or: ଭାଷା ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Language name in English
or: ଭାଷା ନାମ ଇଂରାଜୀରେ

en: Native language name
or: ସ୍ଥାନୀୟ ଭାଷା ନାମ

en: Language domain
or: ଭାଷା ପରିସର

en: The language %language (%code) already exists.
or: ଭାଷା %language (%code) ପୂର୍ବରୁ ଅବସ୍ଥିତ ଅଛି।

en: Invalid language code.
or: ଅବୈଧ ଭାଷା ସଂକେତ।

en: The English language cannot be deleted.
or: ଇଂରାଜୀ ଭାଷାକୁ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ।

en: The default language cannot be deleted.
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ ଭାଷାକୁ ଅପସାରଣ କରାଯାଇପାରିବ ନାହିଁ।

en: English (built-in)
or: ଇଂରାଜୀ (ସୁ-ନିର୍ମିତ)

en: String contains
or: ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ ଧାରଣ କରିଥାଏ

en: English (provided by Drupal)
or: ଇଂରାଜୀ (Drupal ଦ୍ୱାରା ପ୍ରଦତ୍ତ)

en: Search in
or: ରେ ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Both translated and untranslated strings
or: ଉଭୟ ଅନୁବାଦିତ ଏବଂ ଅନୁବାଦ ହୋଇନଥିବା ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡ

en: Only translated strings
or: କେବଳ ଅନୁବାଦ ହୋଇଥିବା ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡଗୁଡ଼ିକ

en: Only untranslated strings
or: କେବଳ ଅନୁବାଦ ହୋଇନଥିବା ବାକ୍ୟଖଣ୍ଡଗୁଡ଼ିକ

en: Limit search to
or: ସନ୍ଧାନକୁ ସୀମିତ କରନ୍ତୁ

en: All text groups
or: ସମସ୍ତ ପାଠ୍ୟ ଶ୍ରେଣୀରେ

en: Languages not yet added
or: ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଯୋଗକରାହୋଇନଥିବା ଭାଷା

en: Import translation
or: ଅନୁବାଦ ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
or: ଗୋଟିଏ Gettext ବହନୀୟ ବସ୍ତୁ (<em>.po</em>) ଫାଇଲ।

en: Import into
or: ଭିତରକୁ ଆମଦାନୀ କରନ୍ତୁ

en: Text group
or: ପାଠ୍ୟ ଶ୍ରେଣୀ

en: Imported translations will be added to this text group.
or: ଅଣାଯାଇଥିବା ଅନୁବାଦଗୁଡ଼ିକୁ ଏହି ପାଠ୍ୟ ଶ୍ରେଣୀରେ ଯୋଗ କରାଯିବ।

en: The language %language has been created.
or: %language ଭାଷା ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି।

en: Export translation
or: ଅନୁବାଦକୁ ପଠାନ୍ତୁ

en: No blocks in this region
or: ଏହି କ୍ଷେତ୍ରରେ କୌଣସି ବ୍ଲକ ନାହିଁ

en: Tag Description
or: ପ୍ରଚିହ୍ନ ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Character Description
or: ଅକ୍ଷର ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Revert to earlier revision
or: ପୂର୍ବ ସଂସ୍କରଣ କୁ ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ କରନ୍ତୁ

en: Indexing status
or: ଅନୁକ୍ରମଣିକା ପ୍ରସ୍ତୁତି ର ଅବସ୍ଥିତି

en: Shortcut icon
or: ସଂକ୍ଷିପ୍ତ ଚିତ୍ରସଙ୍କେତ

en: -1 (Unlimited)
or: -୧ (ଅସୀମ)

en: Last checked: @time ago
or: ଶେଷ ଯାଞ୍ଚ: @time ପୁର୍ବରୁ

en: Who's online
or: କିଏ ସଂଯୁକ୍ତ ଅଛନ୍ତି

en: Deleted user: %name %email.
or: ଚାଳକଙ୍କୁ ଅପସାରଣ କରାଯାଇଛି: %name %email.

en: Edit role
or: ଭୂମିକା ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Manages the user registration and login system.
or: ଚାଳକ ପଞ୍ଜିକରଣ ଏବଂ ଲଗଇନ ତନ୍ତ୍ରକୁ ପରିଚାଳନା କରନ୍ତୁ।

en: Next steps
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ ସୋପାନ
