Drupal Developer (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (415 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Nadpis

en: Body
sk: Text

en: Pages
sk: Stránky

en: Reset to defaults
sk: Znovunastaviť predvolené hodnoty

en: context
sk: kontext

en: delete
sk: zmazať

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Development
sk: Vývoj

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Closed
sk: Uzavreté

en: List
sk: Zoznam

en: Actions
sk: Akcie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: Read more
sk: Čítať ďalej

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Access control
sk: Kontrola prístupu

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Administration
sk: Administrácia

en: Comments
sk: Komentáre

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Version
sk: Verzia

en: Go
sk: Prejsť

en: view
sk: zobraziť

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Hľadať

en: None
sk: Žiadne

en: default
sk: štandardné

en: Message
sk: Správa

en: Comment form
sk: Formulár pre komentáre

en: User contact form
sk: Formulár pre kontaktovanie používateľa

en: Weight
sk: Váha

en: Center
sk: Na stred

en: Admin title
sk: Administratívny názov

en: Depth
sk: Hĺbka

en: Category
sk: Kategória

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Import
sk: Importovať

en: Export
sk: Exportovať

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Back
sk: Späť

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: username
sk: používateľ

en: Default
sk: Predvolené

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Open
sk: Otvorené

en: Top
sk: Navrch

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Access
sk: Prístup

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Length
sk: Dĺžka

en: Path
sk: Cesta

en: Vocabularies
sk: Slovníky

en: Modules
sk: Moduly

en: Manage
sk: Spravovať

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Display
sk: Zobraziť

en: Node type
sk: Typ uzla

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: results
sk: výsledky

en: search
sk: vyhľadávanie

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Components
sk: Komponenty

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Paths
sk: Cesty

en: User
sk: Používateľ

en: Continue
sk: Pokračovať

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Check
sk: Skontroluj

en: status
sk: stav

en: Error
sk: Chyba

en: Contact
sk: Kontakt

en: Node
sk: Uzol

en: Are you sure you want to delete %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť %title?

en: Menu item
sk: Položka menu

en: All
sk: Všetky

en: Submit @name
sk: Pridať @name

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Node links
sk: Odkazy uzla

en: Taxonomy terms
sk: Termíny taxonómie

en: Site name
sk: Názov web stránky

en: Site slogan
sk: Slogan web stránky

en: Database
sk: Databáza

en: Inline
sk: V riadku

en: Custom
sk: Vlastná

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Comment
sk: Komentár

en: Signature
sk: Signatúra

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Session ID
sk: ID session

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Vocabulary ID
sk: ID slovníka

en: Term
sk: Termín

en: Term ID
sk: ID termínu

en: Term name
sk: Názov termínu

en: Fields
sk: Polia

en: Overridden
sk: Prepísaný

en: Mode
sk: Režim

en: Normal
sk: Normálny

en: Nodes
sk: Uzly

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Up
sk: Hore

en: Performance
sk: Výkon

en: Medium
sk: Stredná

en: help
sk: pomocník

en: System
sk: Systém

en: State
sk: Stav

en: Terms
sk: Termíny

en: node
sk: uzol

en: General
sk: Všeobecné

en: here
sk: tu

en: Now
sk: Teraz

en: Other
sk: Ostatné

en: Basic
sk: Základné

en: access content
sk: prístup k obsahu

en: List type
sk: Typ zoznamu

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: User login
sk: Prihlásenie

en: String
sk: Reťazec

en: Exists
sk: Existuje

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: <All>
sk: <Všetky>

en: Clone
sk: Klonovať

en: Normal menu item
sk: Normálna položka menu

en: Down
sk: Dolu

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Operator
sk: Operátor

en: Filters
sk: Filtre

en: Order
sk: Poradie

en: Add criteria
sk: Pridať kritérium

en: Node: ID
sk: Uzol: ID

en: Basic settings
sk: Základné nastavenia

en: Term description
sk: Popis výrazu

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Operation
sk: Operácia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Created date
sk: Dátum vytvorenia

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Regular expression
sk: Regulárny výraz

en: Authoring information
sk: Informácie o autorovi

en: Hidden
sk: Skryté

en: Show
sk: Zobraziť

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Na každý riadok zadajte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta môže byť napr. %blog pre stránku blogu alebo %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je titulná stránka.

en: Change
sk: Zmeniť

en: Edit term
sk: Upraviť termín

en: Switch
sk: Prepnúť

en: Feeds
sk: Kanály správ

en: ago
sk: pred

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Node title
sk: Nadpis obsahu

en: update
sk: aktualizácia

en: Display all menu items
sk: Zobraziť všetky položky menu

en: Search results
sk: Výsledky vyhľadávania

en: Your search yielded no results
sk: Vyhľadávanie neprinieslo žiadne výsledky.

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: unlimited
sk: neobmedzene

en: Languages
sk: Jazyky

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Publishing options
sk: Nastavenia zverejnenia

en: First
sk: Prvý

en: Configure block
sk: Nastaviť blok

en: Second
sk: Sekunda

en: Entity
sk: Entita

en: Revert
sk: Vrátiť

en: Greater than
sk: Väčší ako

en: Less than
sk: Menší ako

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: open
sk: otvorená

en: Parent term
sk: Nadradený termín

en: Parent terms
sk: Nadradené termíny

en: All blogs
sk: Všetky blogy

en: Style
sk: Štýl

en: Match
sk: Zhoda

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Database schema
sk: Databázová schéma

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: missing
sk: chýba

en: Menu settings
sk: Nastavenia menu

en: Color scheme
sk: Farebná schéma

en: Enter username
sk: Vložiť prihlasovacie meno

en: Username not found
sk: Prihlasovacie meno nenájdené

en: Relationships
sk: Vzťahy

en: Basic information
sk: Základné informácie

en: The primary identifier for a node.
sk: Hlavný identifikátor pre tento uzol.

en: Parent menu item
sk: Nadradená menu položka

en: Themes
sk: Témy vzhľadu

en: Loading...
sk: Načítava sa...

en: Review
sk: Prehľad

en: TRUE
sk: PRAVDA

en: FALSE
sk: NEPRAVDA

en: Storage
sk: Ukladanie

en: Shortcuts
sk: Skratky

en: Advanced Options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Apply
sk: Použiť

en: You must select a node.
sk: Treba vybrať uzol.

en: PHP Code
sk: PHP kód

en: Simple
sk: Jednoduché

en: Double
sk: Dupľa

en: Menus
sk: Menu

en: Above
sk: Nad

en: Third
sk: Tretí

en: Fourth
sk: Štvrtý

en: Fifth
sk: Piaty

en: Overrides
sk: Nahradenia

en: Form
sk: Formulár

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Directories
sk: Priečinky

en: Unavailable
sk: Nedostupné

en: Language neutral
sk: Nezávislé od jazyka

en: Contexts
sk: Kontexty

en: Loading
sk: Nahráva sa

en: The directory %directory does not exist.
sk: Priečinok %directory neexistuje.

en: The directory %directory is not writable
sk: Do priečinka %directory nie je možné zapisovať

en: !num_users created.
sk: !num_users vytvorených.

en: Created the following new vocabularies: !vocs
sk: Boli vytvorené nasledujúce nové slovníky: !vocs

en: Created the following new terms: !terms
sk: Boli vytvorené nasledujúce nové termíny: !terms

en: 1 user | @count users
sk[0]: 1 používateľ
sk[1]: @count používatelia
sk[2]: @count používateľov

en: Here are the contents of your <code>$_SESSION</code> variable.
sk: Tu je význam vašich <code>$_SESSION</code> premenných.

en: Empty cache
sk: Prázdna vyrovnávacia pamäť

en: Reinstall modules
sk: Preinštalovať moduly

en: Variable editor
sk: Editor premenných

en: Session viewer
sk: Prehliadač session

en: Switch user
sk: Prepnúť používateľa

en: Execute PHP
sk: Spustiť PHP

en: Number of users to display in the list
sk: Počet používateľov zobrazených v zozname

en: This user can switch back.
sk: Tento používateľ sa môže prepnúť späť.

en: Query log
sk: Log dotazov

en: You must disable or upgrade the php Zend Optimizer extension in order to enable this feature. The minimum required version is 3.2.8. Earlier versions of Zend Optimizer are <a href="!url">horribly buggy and segfault your Apache</a> ...
sk: Aby ste mohli zapnúť túto súčasť musíte vypnúť php rozšírenie Zend Optimizer. Minimálna vyžadovaná verzia je 3.2.8. staršie verzie Zend Optimizer sú <a href="!url">strašne chybové a spôsobujú chyby segmentácie na vašom Apache serveri</a> ...

en: Display query log
sk: Zobraziť log dotazov

en: Sort query log
sk: Zoradiť log dotazov

en: by source
sk: podľa zdroja

en: by duration
sk: podľa trvania

en: Slow query highlighting
sk: Označovať pomalé SQL dotazy

en: Display page timer
sk: Zobraziť časovač stránky

en: Display memory usage
sk: Zobraziť používanie pamäťi.

en: Display redirection page
sk: Zobraziť presmerovanú stránku

en: PHP code to execute
sk: PHP kód na vykonanie

en: Enter some code. Do not use <code>&lt;?php ?&gt;</code> tags.
sk: Zadajte rovnaký kód. Nepoužívajte  znaky <code>&lt;?php ?&gt;</code>.

en: Execute
sk: Spustiť

en: Warning - will delete your module tables and variables.
sk: Upozornenie - budú vymazané vaše tabuľky a premenné.

en: Old value
sk: Stará hodnota

en: New value
sk: Nová hodnota

en: Session name
sk: Názov session

en: Generate users
sk: Generovať používateľov

en: Generate a given number of users. Optionally delete current users.
sk: Generovať zadaný počet používateľov. Voliteľné - vymaže jestvujúcich používateľov.

en: Generate content
sk: Generovať obsah

en: Generate a given number of nodes and comments. Optionally delete current items.
sk: Generovať zadané počty uzlov a komentárov. Prípadne odstrániť aktuálne položky.

en: How many users would you like to generate?
sk: Koľko používateľov chcete vytvoriť?

en: How many nodes would you like to generate?
sk: Koľko uzlov chcete vytvoriť?

en: Development helper for node_access table
sk: Vývojový pomocník pre tabuľku node_access

en: This module helps in site development.  Specifically, when an access control module is used to limit access to some or all nodes, this module provides some feedback showing the node_access table in the database.
sk: Tento modul pomáha pri vývoji stránky. Najmä, keď sa používa modul na kontrolu prístupu na obmedzenie prístupu k určitým alebo všetkým uzlom, tento modul poskytuje odozvu zobrazením tabulky node_access v databáze.

en: Access Granted to All Nodes (All Users)
sk: Prístup k všetkým uzlom povolený (všetci používatelia)

en: realm
sk: oblasť

en: Legacy Nodes
sk: Dedičné uzly

en: All Nodes Represented
sk: Znázorňovať všetky uzly

en: All nodes are represented in the node_access table.
sk: Všetky uzly sú znázornené v tabuľke node_access.

en: Access Granted to All Nodes (Some Users)
sk: Prístup ku všetkým uzlom povolený (Niektorí používatelia)

en: Access Granted to Some Nodes
sk: Prístup do niektorých uzlov povolený

en: public nodes
sk: verejné uzly

en: Public Nodes
sk: Verejné uzly

en: Summary by Realm
sk: Zhrnutie podľa oblasti

en: The following realms grant limited access to some specific nodes.
sk: Nasledujúce oblasti poskytujú obmedzený prístup k určitým uzlom.

en: private nodes
sk: súkromný obsah

en: Protected Nodes
sk: Chránený obsah

en: Devel Node Access
sk: Devel prístup k uzlom

en: explained
sk: vysvetlený

en: ok
sk: OK

en: ignored
sk: ignorované

en: empty
sk: prázdne

en: node_access entries for nodes shown on this page
sk: node_access prístupy pre uzly zobrazené na tejto stránke

en: Access permissions by user
sk: Prístupové práva pre používateľa

en: Various blocks, pages, and functions for developers.
sk: Rôzne bloky, stránky a funkcie pre vývojárov.

en: Generate dummy users, nodes, and taxonomy terms.
sk: Generovať fiktívnych používateľov, uzly a taxonomické termíny.

en: Package
sk: Balík

en: Node author
sk: Autor uzla

en: Miscellaneous
sk: Rôzne

en: Attach files
sk: Pripojiť súbor

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
sk: Adresa %url je neplatná. Prosím, zadajte korektnú URL adresu, napr. http://www.priklad.sk/kanal.xml

en: Argument type
sk: Typ argumentu

en: Context
sk: Kontext

en: Attached files
sk: Priložené súbory

en: Book navigation
sk: Navigácia knihy

en: Add comment
sk: Pridať komentár

en: !a comments per page
sk: Počet komentárov na stránku: !a

en: All the terms in a vocabulary.
sk: Všetky termíny v slovníku.

en: Maximum depth
sk: Maximálna hĺbka

en: Taxonomy vocabulary
sk: Slovník taxonómie

en: Close window
sk: Zatvoriť okno

en: Module name
sk: Názov modulu

en: Enter the module name to export code to.
sk: Zadajte názov modulu, do ktorého sa má exportovať kód.

en: Use pager
sk: Použi stránkovanie

en: More link
sk: Odkaz "viac"

en: Book parent
sk: Nadradená kniha

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Locked
sk: Zamknuté

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
sk: Vybraný súbor %file nie je možné nahrať, pretože cieľový priečinok %directory nie je správne nastavený.

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
sk: Vybraný súbor %file sa nedá skopírovať, pretože neexistuje súbor s týmto menom. Skontrolujte, či bol zadaný správny názov súboru.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
sk: Vybraný súbor %file sa nedá skopírovať, pretože súbor s rovnakým názvom už v cieľovom priečinku existuje.

en: The selected file %file could not be copied.
sk: Vybraný súbor %file sa nedá skopírovať.

en: The removal of the original file %file has failed.
sk: Chyba pri mazaní pôvodného súboru %file.

en: Unordered list
sk: Neusporiadaný zoznam

en: Case sensitive
sk: Rozlišovať malé/veľké písmená

en: The base table for nodes.
sk: Základná tabuľka uzlov.

en: Create @name
sk: Vytvoriť @name

en: Run cron
sk: Spustiť cron

en: Run updates
sk: Spustiť aktualizácie

en: Enable developer modules
sk: Povoliť vývojárske moduly

en: Disable developer modules
sk: Vypnúť vývojárske moduly

en: Current anonymous / authenticated users
sk: Aktuálny anonymný / neprihlásený používateľ

en: Disabled these modules: !module-list.
sk: Vypnúť tieto moduly: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
sk: Nie sú povolené žiadne vývojárske moduly.

en: Book outline
sk: Osnova knihy

en: Revision information
sk: Informácie o revízii

en: The comment you are replying to does not exist.
sk: Komentár, na ktorý odpovedáte, neexistuje.

en: Tab weight
sk: Dôležitosť karty

en: Menu link ID
sk: ID odkazu menu

en: Reinstall
sk: Preinštalácia

en: Saved new value for %name.
sk: Bola uložená nová hodnota pre %name.

en: Display of !type !obj
sk: Zobrazenie !type !obj

en: {empty}
sk: {prázdne}

en: One variable deleted. | @count variables deleted.
sk[0]: @count premenná vymazaná.
sk[1]: @count premenné vymazané.
sk[2]: @count  premenných vymazaných.

en: 1 character | @count characters
sk[0]: @count znak
sk[1]: @count znaky
sk[2]: @count znakov

en: 1 element | @count elements
sk[0]: @count časť
sk[1]: @count časti
sk[2]: @count častí

en: Function reference
sk: Referencia funkcie

en: View a list of currently defined user functions with documentation links.
sk: Zobraziť zoznam definovaných používateľských funkcií s odkazmi na dokumentáciu.

en: Run hook_uninstall() and then hook_install() for a given module.
sk: Spustiť hook_uninstall() a potom hook_install() pre daný modul.

en: Edit and delete site variables.
sk: Upraviť a vymazať premenné na stránke.

en: View your server's PHP configuration
sk: Zobraziť PHP nastavenia vášho servera.

en: Theme registry
sk: Register tém

en: List the contents of $_SESSION.
sk: Zoznam obsahu premennej $_SESSION.

en: Devel settings
sk: Nastavenia Devel

en: Delete all users (except user id 1) before generating new users.
sk: Pred vytvorením nových používateľov vymazať všetkých starých (okrem používateľa ID 1).

en: Requires path.module
sk: Vyžaduje modul path.

en: Add an url alias for each node.
sk: Pridať URL alias pre každý uzol.

en: Node_access summary
sk: Node_access zhrnutie

en: Logged in user
sk: Prihlásený používateľ

en: No description
sk: Bez popisu

en: Break lock
sk: Odstrániť zámok

en: Current user's language
sk: Aktuálny jazyk používateľa

en: Default site language
sk: Predvolený jazyk stránky

en: No language
sk: Žiadny jazyk

en: Items per page
sk: Položiek na stránku

en: No menu entry
sk: Žiadna položka menu

en: Menu tab
sk: Záložka menu

en: Default menu tab
sk: Predvolená záložka menu

en: Adjust top margin
sk: Nastaviť horný okraj

en: Keep menu at top of page
sk: Ponechať menu na vrchu stránky

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
sk: Ak bol nainštalovaný modul Utility pre tento účel, tak potom môže byť pokojne vypnutý a odinštalovaný.

en: Move local tasks into menu
sk: Presunúť lokálne úlohy do menu

en: Administration menu settings
sk: Nastavenia administračného menu

en: Parent link ID
sk: ID nadradeného odkazu

en: Display additional data for each menu item
sk: Zobraziť rozšírené údaje pre všetky položky menu

en: Display the selected items next to each menu item link.
sk: Zobraziť vybrané položky vedľa odkazu každej menu položky.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
sk: Pokiaľ je povolené, všetky menu položky sú zobrazené bez ohľadu na oprávnenia vašej stránky. <em>Poznámka: Nepovoľujte na stránke v produkčnom nasadení.</em>

en: Enabled these modules: !module-list.
sk: Povolené tieto moduly: !module-list.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
sk: Modul administračné menu poskytuje rozbalovacie menu vytvorené pre jedno alebo dvojklikový prístup k úlohám administrácie a ostatným všeobecným cieľom (pre používateľov s príslušnými oprávneniami). Použite nastavenia nižšie pre prispôsobenie vzhľadu menu.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Administration menu also displays the number of anonymous and authenticated users, and allows modules to add their own custom menu items. Integration with the menu varies from module to module; the contributed module <a href="@drupal">Devel</a>, for instance, makes strong use of the administration menu module to provide quick access to development tools.
sk: Modul administračné menu poskytuje rozbalovacie menu vytvorené pre jedno alebo dvojklikový prístup k úlohám administrácie a ostatným všeobecným cieľom (pre používateľov s príslušnými oprávneniami). Administračné menu taktiež zobrazuje počet anonymných a prihlásených používateľov, a umožňuje modulom pridať ich vlastné položky menu. Integrácia s menu sa mení od modulu k modulu; modul <a href="@drupal">Devel</a>, napríklad, používa administračné menu pre poskytnutie rýchleho prístupu pre vývojové nástroje.

en: The administration menu <a href="@settings">settings page</a> allows you to modify some elements of the menu's behavior and appearance. Since the appearance of the menu is dependent on your site theme, substantial customizations require modifications to your site's theme and CSS files. See the advanced module README.txt file for more information on theme and CSS customizations.
sk: <a href="@settings">Stránka nastavenia</a>  administračného menu umožňuje zmeniť niektoré elementy pre správanie menu a jeho vzhľadu. Vzhľad menu je závislý od vašej témy vzhľadu a skutočné prispôsobenie vzhľadu vyžaduje modifikáciu CSS súborov vašej témy vzhľadu. Viac informácií o zmene vzhľadu a CSS prispôsobení nájdete v README.txt súbore modulu.

en: The menu items displayed in the administration menu depend upon the actual permissions of the viewer. First, the administration menu is only displayed to users in roles with the <em>Access administration menu</em> (admin_menu module) permission. Second, a user must be a member of a role with the <em>Access administration pages</em> (system module) permission to view administrative links. And, third, only currently permitted links are displayed; for example, if a user is not a member of a role with the permissions <em>Administer permissions</em> (user module) and <em>Administer users</em> (user module), the <em>User management</em> menu item is not displayed.
sk: Položky menu zobrazené v administračnom menu závisia od aktuálnych oprávnení používateľa. Administračné menu sa zobrazí len používateľom, ktorý sú členmi kategórie používateľov s oprávnením <em>prístup k administračnému menu</em>(admin_menu modul). Ďalej, používateľ musí byť členom kategórie používateľov s oprávnením <em>prístup k administrácii</em> (system modul) pre zobrazenie administračných odkazov. Napríklad, pokiaľ používateľ nie je  členom kategórie používateľov s oprávnením <em>administrácia oprávnení</em> (user modul), tak potom menu <em>Správa používateľov</em> nie je zobrazené.

en: Administration menu
sk: Administračné menu

en: Adjust administration menu settings.
sk: Nastaviť nastavenia administračného menu.

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
sk: Poskytuje rolovacie menu pre väčšinu administračných úloh a ďalšie dôležité umiestnenia (pre používateľov s príslušnými oprávneniami).

en: - All -
sk: - Všetko -

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Contact form
sk: Kontaktný formulár

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
sk: Strojovo čitateľný názov typu obsahu môže obsahovať iba malé písmená, podčiarkovníky a čísla.

en: Search form
sk: Vyhľadávanie

en: -1 (Unlimited)
sk: -1 (neobmedzene)

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
sk: Zvýšte limit pamäte pre PHP zmenou parametra memory_limit v konfiguračnom súbore %configuration-file a potom reštartujte webový server (alebo kontaktujte vášho poskytovateľa webhostingu).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
sk: Kontaktujte správcu vášho hostingu aby vám zvýšil limit pamäte pre PHP.

en: The name of the site.
sk: Názov web stránky.

en: Bulk Exporter
sk: Hromadný exportér

en: Edit @type
sk: Upraviť @type

en: Import page
sk: Importovať stránku

en: Hello <strong>@username</strong>
sk: Ahoj <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
sk: Zobraziť skratky

en: Search @type
sk: Hľadať @type

en: Advanced search form
sk: Formulár rozšíreného vyhľadávania

en: Text formats
sk: Textové formáty

en: Image styles
sk: Štýly obrázkov

en: Requires: !module-list
sk: Požaduje: !module-list

en: Required by: !module-list
sk: Požadované modulmi: !module-list

en: There is currently no content classified with this term.
sk: Momentálne neexistuje žiaden obsah zaradený do tohto výrazu.

en: Import @plugin
sk: Importovať @plugin

en: Administration tools.
sk: Nástroje na správu.

en: Update data
sk: Aktualizovať údaje
