Wiki installation profile (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (1151 entries)

en: Home
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་མ།

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་འཆར་ངོས།

en: Title
bo: ཁ་བྱང་།

en: Body
bo: ཡི་གེ

en: Next
bo: ངོས་རྗེས་མ།

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན།

en: Pages
bo: དྲ་ངོས།

en: Save configuration
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས།

en: Reset to defaults
bo: སོར་འཇོག་གྲངས་བསྐྱར་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: delete
bo: སུབ་པ།

en: Status
bo: རྣམ་པ།

en: Create a new user account.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་རྩིས་ཐམ་གསར་བ་གསར་འཛུགས་བྱེད་པ།

en: Request new password via e-mail.
bo: གློག་ཡིག་བརྒྱུད་ནས་གསང་ཡིག་བསྐྱར་འཛུགས་བྱེད་པ།

en: Prefix
bo: སྔོན་སྐྱེན།

en: Suffix
bo: ཕྱི་སྐྱེན།

en: approve
bo: ཞིབ་བཤེར།

en: Approve
bo: ཆོག་མཆན་ཐོབ།

en: Delete
bo: སུབ་པ།

en: Operations
bo: བཀོལ་སྤྱོད།

en: Content
bo: ནང་དོན།

en: Value
bo: ཐང་།

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: Email address
bo: འཕྲིན་ཡིག་གི་ཤག་གནས།

en: content
bo: ནང་དོན།

en: Development
bo: གསར་འབྱེད།

en: Group
bo: ཚོ།

en: Type
bo: རིགས།

en: Author
bo: རྩོམ་པ་པོ།

en: Replies
bo: ལན་འདེབས་པ།

en: Closed
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: yes
bo: ཡིན།

en: List
bo: རེའུ་མིག

en: Subject
bo: ཁ་བྱང་།

en: closed
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ།

en: disabled
bo: སྤྱོད་མི་ཆོག

en: Confirm
bo: ངོས་འཛིན།

en: Cancel
bo: དོར་བ།

en: Remove
bo: སྤོ་འདུད།

en: administrator
bo: དོ་དོམ་པ།

en: Description
bo: གསལ་བཤད།

en: Language
bo: སྐད་རིགས།

en: Enable
bo: སྤྱད་པ།

en: Disable
bo: སྤྱོད་མི་ཆོག

en: Explanation or submission guidelines
bo: གསལ་བཤད་དམ་རྩོམ་ཡིག་སྤེལ་བའི་མཛུབ་སྟོན་གསལ་བཤད།

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Disabled
bo: སྤྱོད་འགོག

en: Enabled
bo: འགོ་སློང་བ།

en: Administration
bo: དོ་དམ།

en: Comments
bo: དཔྱད་བརྗོད།

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ།

en: not verified
bo: ར་སྤྲོད་བྱེད་མེད་པ།

en: Action
bo: བྱ་སྤྱོད།

en: Last updated
bo: ཐེངས་སྔོན་མར་གསར་སྒྱུརབྱེད་པ།

en: new
bo: གསར་འཛུགས།

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ།

en: Tags
bo: གདོང་འཛར།

en: Block title
bo: ཁུལ་དུམ་ཁ་བྱང་།

en: The title of the block as shown to the user.
bo: སྤྱོད་མཁན་ལ་སྟོན་པའི་ཁུལ་ཁོངས་ཀྱི་ཁ་བྱང་།

en: Taxonomy
bo: རིགས།

en: Yes
bo: ཡིན།

en: No
bo: མིན།

en: cron
bo: འཆར་གཞིའི་ལས་འགན།

en: Blue Lagoon (Default)
bo: Blue Lagoon (མོས་འཐད)

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: Homepage
bo: མདུན་ངོས།

en: Home page
bo: གཙོ་ངོས།

en: Categories
bo: རིགས་དབྱེ་བ།

en: Download
bo: ཕབ་ལེན།

en: Version
bo: པར་གཞི།

en: view
bo: ལྟ་ཞིབ།

en: updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་པ།

en: Overview
bo: སྤྱིར་ལྟ།

en: File information
bo: ཡིག་ཆའི་ཆ་འཕྲིན།

en: File
bo: ཡིག་ཆ།

en: Advanced options
bo: མཐོ་རིམ་གདམ་ཚན།

en: Release notes
bo: ཁྱབ་བསྒྲགས་གསལ་བཤད།

en: Edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས།

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང་།

en: Search
bo: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
bo: བསྐྱུར་སྒྲིག

en: Daily
bo: ཉིན་རེ།

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ།

en: None
bo: མེད།

en: Display settings
bo: སྒྲིག་འགོད་མངོན་པ།

en: This action cannot be undone.
bo: བཀོལ་སྤྱོད་འདི་སོར་ཆུད་བྱེད་མི་ནུས།

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ།

en: Number
bo: གྲངས་ཀ།

en: Message
bo: གནས་འཕྲིན།

en: No log messages available.
bo: ཉིན་མཐོའི་གནས་འཕྲིན་མེད་པ།

en: Password
bo: གསང་ཡིག

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ཡང་ལྗེད།

en: The configuration options have been saved.
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས་བྱས།

en: Link
bo: སྦྲེལ་མཐུད།

en: Image
bo: རི་མོ།

en: Center
bo: འབྲིང་།

en: Help text
bo: རམ་འདེགས་ཡིག་རྐྱང་།

en: Types
bo: རིགས་གྲས།

en: Required
bo: རེ་ཞུ།

en: root
bo: རྩ་བ།

en: Parent
bo: གོང་རིམ།

en: none
bo: མེད།

en: Category
bo: རིགས་དགར་བ།

en: Add container
bo: ཁུལ་དགར་ཁ་སྣོན་པ།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད།

en: Add category
bo: རིགས་དབྱེ་ཁ་སྣོན་པ།

en: Name
bo: མིང་།

en: edit container
bo: དབྱེ་ཁུལ་རྩོམ་སྒྲིག

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: No categories available.
bo: དབྱེ་ཁུལ་མེད་པ།

en: Go to previous page
bo: ངོས་སྔོན་མར་ལོག་པ།

en: up
bo: ཡར་ཕྱོགས།

en: Go to parent page
bo: ངོས་གོང་མར་ལོག་པ།

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འཇུག་པ།

en: Import
bo: ནང་འདྲེན།

en: Book
bo: ལག་དེབ།

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན།

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེ་ཐ་སྙད།

en: Field
bo: ཡིག་དུམ

en: Outline
bo: ལག་དེབ་ཀྱི་རྩ་གནད།

en: Label
bo: གདོང་འཛར།

en: Preview
bo: སྔོན་ལྟ།

en: Save
bo: ཉེར་ཚགས།

en: Session opened for %name.
bo: %name ཡི་གཏམ་གླེང་ཁ་འབྱེད་པ།

en: Help
bo: རོག་རམ།

en: Default
bo: སོག་བཞག

en: Summary
bo: ནང་དོན་གནད་བསྡུས།

en: Update
bo: གསར་སྒྱར།

en: Open
bo: ཁ་ཕྱེ་པ།

en: Top
bo: ཀླད་དུ།

en: Sunday
bo: གཟའ་ཉི་མ།

en: Monday
bo: གཟའ་ཟླ་བ།

en: Tuesday
bo: གཟའ་མིག་དམར།

en: Wednesday
bo: གཟའ་ལྷག་པ།

en: Thursday
bo: གཟའ་ཕུར་བུ།

en: Friday
bo: གཟའ་པ་སངས།

en: Saturday
bo: གཟའ་སྤེན་པ།

en: Core
bo: ཉིང་ལྟེ།

en: Time
bo: དུས་ཚོད།

en: Add
bo: ཁ་སྣོམ།

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ།

en: Format
bo: རྣམ་གཞག

en: History
bo: ལོ་རྒྱུས།

en: URL
bo: དྲ་གནས།

en: Path
bo: འགྲོ་ལམ།

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང་།

en: Vocabularies
bo: ཐ་སྙད་རེའུ་མིག

en: Modules
bo: དཔེ་དུམ།

en: Clear index
bo: གསལ་བྱང་གཙང་སེལ།

en: General discussion
bo: སྤྱི་བཏང་གི་གྲོས་སྡུར།

en: edit forum
bo: གྲོས་སྡུར་པར་གཞིའི་རྩོམ་སྒྲིག

en: Forum name
bo: གྲོས་སྡུར་པར་གཞིའི་མིང་།

en: forum
bo: གླེང་སྟེགས།

en: Are you sure you want to delete the forum %name?
bo: གླེང་སྟེགས %name་སུབ་རྒྱུ་ཡིན་ནམ།

en: Refresh
bo: གསར་འདོན།

en: Region
bo: ཁུལ།

en: Visible
bo: མཐུང་རུང་བ།

en: Anchor
bo: གནས་ངེས་ཚེག

en: Display
bo: མངོན་པ།

en: Menu
bo: གདམ་བྱང་།

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་སྒྲིག་འགོད།

en: results
bo: འབྲས་བུ།

en: search
bo: འཚོལ་བཤེར།

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས།

en: never
bo: གཏན་ནས།

en: The username %name does not exist.
bo: སྤྱོད་མཁན་%name མེད་པ།

en: mail
bo: གློག་ཡིག

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར

en: actions
bo: བྱེད་སྟངས་།

en: Text
bo: ཡིག་རྐྱང་།

en: aggregator
bo: རུབ་འདུས་ཆས།

en: read more
bo: དེ་ལས་མང་བ།

en: Update interval
bo: གསར་སྒྱུར་བར་གསེང་།

en: The fully-qualified URL of the feed.
bo: RSS feedདྲ་ཚིགས་ཆ་ཚང་བ།

en: Add forum
bo: གྲོས་བསྡུར་པར་གཞི་སྣོན་པ།

en: Add term
bo: བརྡ་ཆད་སྣོན་པ།

en: theme
bo: བརྗོད་གཞི།

en: no screenshot
bo: བཀག་ལེན་པར་མེད་པ།

en: Timestamp
bo: དུས་ཚོད་མདའ།

en: Keywords
bo: གནད་ཚིག

en: Access log settings
bo: བཅར་འདྲིའི་ཉིན་ཐོ་སྒྲིག་བཀོད།

en: Enable access log
bo: ཉིན་ཐོའི་ཟིན་ཐོ་སྤྱོད་པ།

en: Discard access logs older than
bo: དྲ་ངོས་ལྟ་བཤར་གྱི་ཟིན་ཐོ་སོར་འཇོག

en: Preview comment
bo: དཔྱད་གཏམ་སྔོན་ལྟ་བྱེད་པ།

en: <none>
bo: མེད་པ།

en: Unassign
bo: བགོ་བཤའ་སེལ་བ།

en: Components
bo: སྒྲིག་ལྷུ།

en: Statistics
bo: སྡོམ་རྩིས།

en: Advanced search
bo: མཐོ་རིམ་འཚོལ་བཤེར།

en: You are not authorized to access this page.
bo: ཁྱེད་ལ་ཤོག་ངོས་འདི་ལྟ་དབང་མེད་པ།

en: Unknown
bo: མ་ཤེས་པ།

en: Attachment
bo: ཞར་བྱུང་།

en: n/a
bo: མེད།

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད།

en: Picture
bo: མགོ་བརྙན།

en: type
bo: རིགས་གྲས།

en: Find content
bo: འཚོལ་བཤེར་ནང་དོན།

en: Database type
bo: གཞི་གྲངས་མཛོད་ཀྱི་རིགས་གྲས།

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན།

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས།

en: action
bo: བྱེད་སྟངས་།

en: Continue
bo: མུ་མཐུད།

en: Configure
bo: སྡེབ་སྒྲིག

en: Files
bo: ཡིག་ཆ།

en: file
bo: ཡིག་ཆ།

en: status
bo: རྣམ་པ།

en: User ID
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ ID

en: Error
bo: ནོར་འཁྲུལ།

en: Options
bo: གདམ་ཚན།

en: Contact
bo: འབྲེལ་བ།

en: no
bo: ཡིན།

en: Created
bo: བཙུགས་ཚར།

en: Node
bo: ཚིག་ཚེགས།

en: Sent email to %recipient
bo: གློག་ཡིག %recipientལ་བསྐུར་བ།

en: Unable to send email to %recipient
bo: གློག་ཡིག %recipientལ་བསྐུར་མི་ཐུབ་པ།

en: The subject of the message.
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང་།

en: Create
bo: གསར་འཛུགས།

en: Separator
bo: མཚམས་གཅོད་རྟགས།

en: Are you sure you want to delete %title?
bo: དངོས་ནས་ %title སུབ་བམ།

en: Save categories
bo: གསོག་འཇོག་རིགས་དབྱེ།

en: The name of the menu.
bo: གདམ་ཚན་གྱི་མིང་ནང་འཇུག་བྱོས།

en: Parent item
bo: གདམ་བྱང་གོང་མ།

en: Question
bo: གནད་དོན།

en: Add child page
bo: བུའི་དྲ་ངོས་ཁ་སྣོན།

en: Printer-friendly version
bo: པར་འདེབས་པར་གཞི་དང་འཚམ་པ།

en: Content type for child pages
bo: ཡན་ལག་ཤོག་ངོས་ཀྱི་ནང་དོན་རིགས།

en: Update options
bo: གསར་སྒྱུར་གདམ་ཚན།

en: Remove from outline
bo: རྩ་གནད་ལས་འདོར་བ།

en: Unknown export format.
bo: ཕྱིར་འདྲེན་རྣམ་གཞག་མི་གསལ་བ།

en: All
bo: ཡོད་ཚད།

en: Active
bo: ནུས་ཡོད་ཀྱི་

en: Done
bo: གྲུབ་པ།

en: Last post
bo: རྩོམ་ཡིག་གསར་ཤོས།

en: Access denied
bo: བཅར་འདྲི་བྱེད་མི་ཆོག

en: Year
bo: ལོ།

en: Date format
bo: ཚེས་གྲངས་རྣམ་གཞག

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན།

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང་།

en: Block
bo: ཁུལ་དུམ།

en: Add block
bo: ཁུལ་ཁ་སྣོན།

en: Page
bo: དྲ་ངོས།

en: Bottom
bo: ཞབས་སུ།

en: Configuration saved.
bo: སྒྲིག་བཀོད་གསོག་ཉར་བྱས།

en: Site name
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་མིང་།

en: Site slogan
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་འབོད་ཚིག

en: Good
bo: བཟང་།

en: Only site administrators can create new user accounts.
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་དོ་དམ་པ་ཁོ་ན་ལས་སྤྱོད་མཁན་གསར་བ་ཁ་སྣོན་བྱེད་མི་ནུས།

en: Not found
bo: མ་སྙེད།

en: Url
bo: དྲ་གནས།

en: Host
bo: རྩིས་འཁོར་གཙོ་བོ།

en: Available updates
bo: གསར་སྒྱུར་བྱ་རུང་བ།

en: Manual update check
bo: ལག་ཐབས་ཀྱིས་ཞིབ་བཤེར་དང་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ།

en: Never
bo: དངོས་ནས་མི་བྱེད།

en: Check manually
bo: ལག་ཐབས་ཀྱིས་ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ།

en: Up to date
bo: གསར་ཤོས།

en: Update available
bo: གསར་སྒྱུར་བྱ་རུང་བ།

en: Drupal core update status
bo: Drupalལྟེ་བའི་གསར་སྒྱུར་རྣམ་པ།

en: Out of date
bo: དུས་ཡོལ་ཟིན་པ།

en: Header
bo: ཁ་བྱང་།

en: Left sidebar
bo: གཡོན་ཕྱོགས་ཀྱི་སྡེ།

en: Right sidebar
bo: གཡས་ཕྱོགས་ཀྱི་སྡེ།

en: Footer
bo: ཤོག་ཞབས།

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་།

en: Input filters
bo: འཚག་ཆས་ནང་འཇུག

en: Recipients
bo: ལེན་མཁན།

en: Selected
bo: གདམ་པ།

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
bo: གལ་ཏེ་ཁྱེད་ཀྱིས་རིགས་དབྱེ་འདི་མོས་འཐད་རིགས་དབྱེར་དགར་འདོད་ཚེ་<em>དེ</em>རུ་སྒྱུར།

en: You must enter a category.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ངེས་པར་དུ་རྣམ་གྲངས་ཤིག་འདྲེན་དགོས།

en: Are you sure you want to delete %category?
bo: %categoryསུབ་ངེས་ཡིན་ནམ།

en: Category %category has been deleted.
bo: རིགས་དབྱེ%categoryསུབ་ཟིན་པ།

en: Your name
bo: ཁྱེད་ཀྱི་མིང་།

en: Your e-mail address
bo: ཁྱེད་ཀྱི་གློག་ཡིག་གནས་ཡུལ།

en: Send e-mail
bo: གློག་ཡིག་གཏོང་བ།

en: You must select a valid category.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ངེས་པར་དུ་རིགས་དབྱེ་ནུས་ལྡན་ཞིག་གདམ་དགོས།

en: You must enter a valid e-mail address.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ངེས་པར་དུ་གློག་ཡིག་གནས་ཡུལ་ནུས་ལྡན་ཞིག་འབྲི་དགོས།

en: Menu link
bo: གདམ་བྱང་སྦྲེལ་མཐུད།

en: To
bo: ལེན་མཁན།

en: Feed description
bo: Feed ཞིབ་བརྗོད།

en: Custom
bo: རང་སྒྲིག

en: Visibility
bo: མངོན་འཆར།

en: Roles
bo: འཁྲབ་མཁན།

en: Revision ID
bo: པར་གཞི་ ID

en: Comment
bo: དཔྱད་བརྗོད།

en: Comment ID
bo: དཔྱད་གཏམ་གྱི་ID

en: Hostname
bo: གཙོ་འཁོར་གྱི་མིང་།

en: Published
bo: སྤེལ་ཚར་བ།

en: Signature
bo: མིང་འགོད་པ།

en: Filter
bo: འཚག་པ།

en: Location
bo: གནས་ཡུལ།

en: Locale
bo: རང་ཡུལ་ཅན།

en: Title field label
bo: ཁ་བྱང་ཡིག་དུམ་གྱི་ཤོག་བྱང་།

en: Promoted to front page
bo: གཙོ་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱེད་པ།

en: Sticky at top of lists
bo: མགོ་རུ་བྱ་བ།

en: Revisions
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པའི་པར་གཞི།

en: URL alias
bo: URLཡི་མིང་གཞན།

en: Poll duration
bo: འདེམ་ཤོག་འཕེན་རིང་།

en: Poll choices
bo: དམངས་འདོད་ཚོད་ལེན་གདམ་ཚན།

en: Poll votes
bo: འདེམས་ཤོག་བརྟག་དཔྱད།

en: Explanation
bo: གསལ་བཤད།

en: Selection options
bo: གདམ་ཚན།

en: File ID
bo: ཡིག་ཆའི་ID

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང་།

en: File size
bo: ཡིག་ཆའི་ཆེ་ཆུང་།

en: Vocabulary
bo: མིང་མཛོད།

en: Vocabulary ID
bo: མིང་མཛོད་ཀྱི་ ID

en: Vocabulary name
bo: བརྡ་ཆད་རེའུ་མིག་གི་མིང་།

en: Term ID
bo: ཐ་སྙད་ཀྱི་ ID

en: Role name
bo: འཁྲབ་མཁན་གྱི་མིང་།

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཤག་གནས།

en: Last access
bo: སྔ་མའི་ལྟ་སྤྱོད།

en: Last login
bo: མཇུག་མཐའི་ཐོ་འགོད།

en: Time zone
bo: དུས་ཁུལ།

en: Severity
bo: ཚབས་ཆེ་བ།

en: Field name
bo: ཡིག་དུམ་གྱི་མིང་།

en: Field type
bo: ཡིག་དུམ་གྱི་རིགས།

en: Global settings
bo: ཁྱོན་ཡོངས་ཀྱི་སྒྲིག་བཀོད།

en: Widget type
bo: ཚོད་འཛིན་ལྷུ་ཆས་ཀྱི་རིགས།

en: Vote
bo: འདེམས་ཤོག་འཕེན་པ།

en: Count
bo: གྲངས།

en: Overridden
bo: ཁེབས་པ།

en: Set name
bo: མིང་སྒྲིག་འགོད།

en: Original image
bo: ཐོག་མའི་པར་རིས།

en: RSS - blogs
bo: RSS - པོ་ཁུག

en: Heading
bo: ཁ་བྱང་།

en: Search settings
bo: འཚོལ་བཤེར་སྒྲིག་བཀོད།

en: Mode
bo: དཔེ་ཚུལ།

en: Warning
bo: ཐ་ཚིག

en: blocked
bo: བཀག་འགོག

en: active
bo: འཁྲུག་པོ།

en: OPML feed
bo: OPMLཁུངས།

en: configure
bo: སྡེབ་སྒྲིག

en: Number of news items in block
bo: ཁུལ་ནང་གི་གསར་འགྱུར་གྲངས།

en: View this feed's recent news.
bo: feed འདིའི་རྩོམ་ཡིག་གསར་ཤོས་ལ་ལྟ་བཤར་བྱེད་པ།

en: View this category's recent news.
bo: རིགས་དབྱེ་འདིའི་རྩོམ་ཡིག་གསར་ཤོས་ལ་ལྟ་བཤར་བྱེད་པ།

en: Feed overview
bo: RSS Feedསྤྱིའི་ལྟ་བཤར།

en: Items
bo: རྣམ་གྲངས།

en: Last update
bo: ཉེ་ཆར་གསར་སྒྱུར་བྱས་པ།

en: Next update
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་གསར་སྒྱུར།

en: %time left
bo: %timeལྷག་མ།

en: remove items
bo: རྣམ་གྲངས་འདོར་བ།

en: update items
bo: རྣམ་གྲངས་གསར་སྒྱུར།

en: Category overview
bo: སྤྱིའི་ཐད་ནས་རིགས་དབྱེ་ལྟ་བཤར་བྱེད་པ།

en: Categorize
bo: རིགས་དབྱེ་བ།

en: The categories have been saved.
bo: རིགས་དབྱེ་གསོག་འཇོག་བྱས་པ།

en: URL:
bo: དྲ་གནས།

en: Updated:
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ།

en: %age old
bo: %ageལས་སྔ་བ།

en: %ago ago
bo: %agoགོང་།

en: Nodes
bo: ཚིག་ཚེགས།

en: Authored by
bo: རྩོམ་པ་པོ།

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ།

en: The feed %feed has been updated.
bo: RSS feed %feedགསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ།

en: Feed %feed deleted.
bo: RSS feed %feedསུབ་ཟིན་པ།

en: The feed %feed has been deleted.
bo: RSS feed %feedསུབ་ཟིན་པ།

en: Feed %feed added.
bo: RSS feed %feedབསྣན་པ།

en: The feed %feed has been added.
bo: RSS feed %feedབསྣན་པ།

en: The news items from %site have been removed.
bo: %siteཡི་རྩོམ་ཡིག་རྣམ་གྲངས་སུབ་ཟིན་པ།

en: Performance
bo: གཤིས་ནུས།

en: Width
bo: ཞེང་ཚད།

en: Height
bo: མཐོ་ཚད།

en: This field is required.
bo: ཚན་པ་འདི་ངེས་པར་དུ་འབྲི་དགོས།

en: Maximum
bo: ཐང་ཆེ་ཤོས།

en: Line
bo: ཐིག་གཤིས།

en: Scale
bo: ཆུང་གཏོང་།

en: Medium
bo: འབྲིང་རིམ།

en: Media
bo: སྨྱན་གཟུགས།

en: Plain text
bo: ཡིག་རྐྱང་།

en: Caching
bo: བར་གསོག

en: Month
bo: ཟླ་བ།

en: Details
bo: ཞིབ་ཆ།

en: Widget
bo: ཚོད་འཛིན་ལྷུ་ཆས།

en: Load
bo: ནང་ཕེབ།

en: Last reply
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་ཤོས།

en: Prev
bo: ངོས་གོང་མ།

en: System
bo: རྒྱུད་ཁོངས།

en: Domain
bo: ཁོངས།

en: Processors
bo: སྒྲིག་གཅོད་ཆས།

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་མི་བྱེད།

en: Send
bo: སྐྱེལ་གཏོང་།

en: Code
bo: ཚབ་ཨང་།

en: Enter a valid username.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་ནུས་ལྡན་ཞིག་འབྲི་བ།

en: Owner
bo: དབང་མཁན།

en: Recipient
bo: ལེན་མཁན།

en: Add a role to the selected users
bo: བདམས་པའི་སྤྱོད་མཁན་ལ་འཁྲབ་མཁན་སྣོན་པ།

en: Remove a role from the selected users
bo: བདམས་པའི་སྤྱོད་མཁན་ལ་འཁྲབ་མཁན་སུབ་པ།

en: security
bo: བདེ་འཇགས་རང་བཞིན།

en: node
bo: ཚིག་ཚེགས།

en: Administer content
bo: དོ་དམ་ནང་དོན།

en: General
bo: རྒྱུན་ལྡན་གྱི་སྒྲིག་འགོད།

en: Method
bo: བྱེད་སྟངས།

en: Egypt
bo: ཨེ་ཅིབ།

en: Namibia
bo: ན་སྨི་པི་ཡ།

en: Israel
bo: དབྱི་སི་རལ།

en: Iran
bo: དབྱི་རན།

en: New Zealand
bo: ནེའུ་ཙི་ལན།

en: Tonga
bo: ཐང་ཅ།

en: Cuba
bo: ཁུ་པ།

en: Brazil
bo: པུ་ར་སི།

en: Chile
bo: ཆི་ལི།

en: Paraguay
bo: ཕ་ར་ཀུའེ།

en: Jamaica
bo: ཅ་མེ་ཁ།

en: Japan
bo: འཇར་པན།

en: Libya
bo: ལི་པི་ཡ།

en: Navajo
bo: Navajo༼ན་ཝ་ཧོའི་སྐད༽

en: Poland
bo: ཕོ་ལན།

en: Portugal
bo: ཕུའུ་ཐའོ་ཡ།

en: Singapore
bo: སིང་ཀ་ཕོར།

en: Turkey
bo: ཐུར་ཁེ།

en: Day
bo: ཉིན།

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Mon
bo: གཟའ་ཟླ་བ།

en: Tue
bo: གཟའ་མིག་དམར།

en: Wed
bo: གཟའ་ལྷག་པ།

en: Thu
bo: གཟའ་ཕུར་བུ།

en: Fri
bo: གཟའ་པ་སངས།

en: Sat
bo: གཟའ་སྤེན་པ།

en: Sun
bo: གཟའ་ཉི་མ།

en: January
bo: ཟླ་དང་པོ།

en: February
bo: ཟླ་གཉིས་པ།

en: March
bo: ཟླ་གསུམ་པ།

en: April
bo: ཟླ་བཞི་པ།

en: May
bo: ཟླ་ལྔ་པ།

en: June
bo: ཟླ་དྲུག་པ།

en: July
bo: ཟླ་བདུན་པ།

en: August
bo: ཟླ་བརྒྱད་པ།

en: September
bo: ཟླ་དགུ་པ།

en: October
bo: ཟླ་བཅུ་བ།

en: November
bo: ཟླ་བཅུ་གཅིག་པ།

en: December
bo: ཟླ་བཅུ་གཉིས་པ།

en: am
bo: སྔ་དྲོ།

en: pm
bo: ཕྱི་དྲོ།

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
bo: སོར་འཇོག་གི་འགྲོ་ལམ་དཔེ་རྣམ། (གཤམ་གྱི་སྟོང་བར་བཞག་པའི་ཐ་སྙད་རེའུ་མིག་ཏུ་སྤྱོད་པ།)

en: Pattern for all %vocab-name paths
bo: %vocab-name ཡོད་ཚད་ཀྱི་མིང་གཞན་འགྲོ་ལམ་དཔེ་རྣམ།

en: Pattern for forums and forum containers
bo: གླེང་རྟགས་དང་བུ་གླེང་རྟགས་ཀྱི་འགྲོ་ལམ་དཔེ་རྣམ།

en: Pattern for user account page paths
bo: སྤྱོད་མཁན་རྩིས་ཐམ་ངོས་མིང་གཞན་གྱི་འགྲོ་ལམ་དཔེ་རྣམ།

en: Pattern for blog page paths
bo: ཉིན་ཐོ་ངོས་ཀྱི་འགྲོ་ལམ་དཔེ་རྣམ།

en: Verbose
bo: ཞིབ་ཆ་ཅན་གྱི་དཔེ་རྣམ།

en: Display alias changes (except during bulk updates).
bo: མིང་གཞན་བཟོ་བཅོས་མངོན་པ།（འབོར་དུ་གསར་སྒྱུར་བྱས་པ་མིན་པ་རྣམས།）

en: Replace by separator
bo: མཚམས་གཅོད་རྟགས་ཀྱིས་ཚབ་བྱེད་པ།

en: Maximum alias length
bo: མིང་གཞན་གྱི་ཐང་རིང་ཤོས།

en: Maximum component length
bo: སྒྲིག་ལྷུ་ཆེས་ཤོས་ཀྱི་རིང་ཚད།

en: Update action
bo: གསར་སྒྱུར་བཀོལ་སྤྱོད།

en: Strings to Remove
bo: སྤོ་འབུད་བྱེད་པའི་ཡིག་ཕྲེང་།

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
bo: དཔེ་དུམ་གྱིས་དོ་དམ་བྱེད་པའི་ནང་དོན་ལ་རང་འགུལ་ངང་URLའགྲོ་ལམ་གྱི་མིང་གཞན་གསར་འཛུགས་བྱེད་པའི་བྱེད་ནུས་མཁོ་འདོན་བྱེད་པ།

en: Forum
bo: གླེང་སྟེགས།

en: Configuration
bo: ལྡེབ་སྒྲིག

en: !time ago
bo: !timeཡི་སྔོན།

en: Other
bo: གཞན།

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཁ་དོག

en: Text color
bo: ཡིག་རྐྱང་གི་ཁ་མདོག

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་ཁྲིད།

en: Basic
bo: རྩ་བ།

en: Color
bo: ཁ་དོག

en: Appearance
bo: ཕྱི་རྣམ།

en: Role
bo: འཁྲབ་མཁན།

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་ཐོ་འགོད།

en: Log in
bo: ཐོ་འགོད།

en: Updated URL for feed %title to %url.
bo: RSS feed %titleཡི་དྲ་གནས་ %urlརུ་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ།

en: Blog
bo: པོ་ཁུག

en: Jump to the first comment of this posting.
bo: ཡིག་རྐྱང་གི་དཔྱད་གཏམ་ཨང་དང་པོར་ལྟ་བ།

en: Jump to the first new comment of this posting.
bo: ཡིག་རྐྱང་གི་དཔྱད་གཏམ་གསར་པ་ཨང་དང་པོར་ལྟ་བ།

en: Add new comment
bo: དཔྱད་གཏམ་གསར་པ་སྣོན་པ།

en: Add a new comment to this page.
bo: རྩོམ་ཡིག་འདིར་དཔྱད་གཏམ་གསར་པ་སྤེལ་བ།

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་ཡིག་རྐྱང་དང་འབྲེལ་བའི་ལྟ་སྟངས་མཉམ་སྤྱོད་བྱེད་པ།

en: reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: String
bo: ཡིག་ཕྲེང་།

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན།

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད།

en: Choices
bo: གདམ་ཚན།

en: Minimum cache lifetime
bo: བར་གསོག་ཆེས་ཆུང་བའི་འཁོར་ཡུན།

en: Referrer
bo: ཁུངས།

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
bo: @site བཟོ་སྐྲུན་བྱེད་བཞིན་ཡོད།

en: Default front page
bo: སོར་འཇོག་གཙོ་ངོས།

en: Top pages
bo: ཀུན་གྱིས་དོ་སྣང་བྱེད་ཡུལ་དུ་གྱུར་བའི་ཤོག་ངོས།

en: Text processing
bo: ཡིག་རྐྱང་སྒྲིག་གཅོད།

en: Maximum length
bo: རིང་ཚད་ཆེ་ཤོས།

en: Rows
bo: ཕྲེང་།

en: Save changes
bo: བཟོ་བཅོས་ཉར་ཚགས།

en: access denied
bo: ལྟ་སྤྱོད་བྱེད་མི་ཆོག་པ།

en: Anonymous
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན།

en: Uninstall
bo: ཕྱིར་ལེན་པ།

en: Install
bo: སྒྲིག་འཇུག

en: Arguments
bo: ཞུགས་གྲངས།

en: Operator
bo: བཀོལ་སྤྱོད་རྟགས།

en: Optional
bo: འདེམས་ན་ཆོག་པ།

en: Order
bo: མངག་ཐོ།

en: Recent comments
bo: དཔྱད་བརྗོད་གསར་བ།

en: Random
bo: འཕྲུལ་བསྟུན།

en: Recent hits
bo: ཉེ་ཆར་ལྟ་བཤར།

en: Set default
bo: མོས་འཐད་དུ་སྒྱུར་བ།

en: Integer
bo: ཧྲིལ་གྲངས།

en: IP Address
bo: Ipགནས་ཡུལ།

en: The comment and all its replies have been deleted.
bo: དཔྱད་གཏམ་དང་ལན་ཚང་མ་སུབ་ཟིན།

en: Basic settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: Preformatted
bo: རྣམ་གཞག་ཅན་སྔོན་སྒྲིག

en: Profile
bo: མི་སྒེར་གྱི་དཔྱད་གཞི་ཡིག་ཆ།

en: Anonymous users
bo: གསང་མིང་སྤྱོད་མཁན།

en: Clear cache
bo: བར་གསོག་གཙང་སེལ་བྱེད་པ།

en: Visibility settings
bo: མཐོང་རུང་རང་བཞིན་སྒྲིག་བཀོད།

en: Votes
bo: འདེམས་ཤོག་འཕེན་པ།

en: Term description
bo: ཐ་སྙད་ཞིབ་བརྗོད།

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས།

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད།

en: reply
bo: ལན་འདེབས་པ།

en: Function
bo: རྟེན་འབྱུང་གྲངས།

en: Session closed for %name.
bo: %name ཡིས་གླེང་མོད་ཁ་རྒྱབ།

en: Tracker
bo: དེ་སྔོན་གྱི་རྩོམ་ཡིག

en: You have to specify a valid date.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ངེས་པར་དུ་ཚེས་གྲངས་ནུས་ལྡན་ཞིག་དམིགས་འཛུགས་བྱེད་དགོས།

en: Server settings
bo: ཞབས་ཞུ་འཕྲུལ་ཆས་སྒྲིག་བཀོད།

en: The field %field is required.
bo: %field ཡིག་དུམ་ངེས་པར་དུ་འབྲི་དགོས།

en: Germany
bo: འཇར་མན།

en: Logout
bo: ཐོ་སུབ།

en: Default language
bo: སོར་འཇོག་གི་སྐད་རིགས།

en: Afghanistan
bo: ཨ་ཧྥུ་ཧན།

en: Albania
bo: ཨར་པ་ནི་ཡ།

en: Algeria
bo: ཨར་ཅི་རི་ཡ།

en: American Samoa
bo: ས་མོ་ཡ་ཤར་མ།

en: Andorra
bo: ཨན་ཏོར་རན།

en: Angola
bo: ཨན་ཀོ་ལ།

en: Anguilla
bo: ཨན་ཀུའེ་ལ།

en: Antarctica
bo: ལྷོ་སྣེ་གླིང་།

en: Antigua and Barbuda
bo: ཨན་ཐི་ཀྭ་དང་པར་པུ་ཏ།

en: Argentina
bo: ཨར་ཀེན་ཐིན།

en: Armenia
bo: ཨ་མེ་ཉི་ཡ།

en: Aruba
bo: ཨ་རུ་པ།

en: Australia
bo: ཨོ་སི་ཁྲི་ལི་ཡ།

en: Austria
bo: ཨོ་སི་ཁྲི་རི་ཡ།

en: Azerbaijan
bo: ཨོ་པེ་སེན་སི་ཐེ།

en: Bahamas
bo: པ་ཧ་མ།

en: Bahrain
bo: པ་རེན།

en: Bangladesh
bo: བྷང་ག་ལ།

en: Barbados
bo: པར་པ་ཏུའོ་སི།

en: Belarus
bo: བལ་ཨུ་རུ་སུ།

en: Belgium
bo: པེ་ལ་ཇེམ།

en: Belize
bo: པེར་ཙེ།

en: Benin
bo: པེ་ནི་ན།

en: Bermuda
bo: པེལ་མུ་ཏ་གླིང་ཚོམ།

en: Bhutan
bo: འབྲུག་ཡུལ།

en: Bolivia
bo: པོ་ལི་ཝེ་ཡ།

en: Bosnia and Herzegovina
bo: པོ་སི་ཉི་ཡ་དང་ཧེ་སའེ་ཀོ་ཝེ་ན།

en: Botswana
bo: པོ་ཚི་ཝ་ན།

en: Bouvet Island
bo: པུའུ་ཝེ་གླིང་།

en: Brunei
bo: ཝུན་ལའེ།

en: Bulgaria
bo: པུར་ཀ་རི་ཡ།

en: Burkina Faso
bo: པོ་ཁི་ན་ཧྥ་སོ།

en: Burundi
bo: པུ་རུན་ཏི།

en: Cambodia
bo: ཁམ་ཕུ་ཁྲེ།

en: Cameroon
bo: ཁ་མེ་རོང་།

en: Canada
bo: ཁ་ན་ཏ།

en: Cape Verde
bo: ཝེར་ཏེ་གླིང་ཟུར།

en: Cayman Islands
bo: ཁེ་མན་གླིང་ཚོམ།

en: Central African Republic
bo: ཨ་ཧྥེ་རི་ཁ་དབུས་མའི་སྤྱི་མཐུན་རྒྱལ་ཁབ།

en: Chad
bo: ཆ་ཏེ།

en: China
bo: ཀྲུང་གོ

en: Christmas Island
bo: ཡེ་ཤུའི་འཁྲུངས་སྐར་གླིང་ཕྲན།

en: Cocos (Keeling) Islands
bo: ཁོ་ཁོ་སི༼ཅི་ལིན༽གླིང་ཚོམ།

en: Colombia
bo: ཁོ་ལོམ་པི་ཡ།

en: Comoros
bo: ཁོ་མོ་རོ།

en: Cook Islands
bo: ཁོ་གེ་གླིང་ཚོམ།

en: Costa Rica
bo: ཁོ་སི་ཐ་རི་ཁ།

en: Cyprus
bo: སེ་བ་རུ་སི།

en: Czech Republic
bo: སེ་ཙེ་ཁོལ་སྤྱི་མཐུན་རྒྱལ་ཁབ།

en: Denmark
bo: ཏེན་མག

en: Djibouti
bo: ཅི་པོའུ་ཐི།

en: Dominica
bo: ཏོ་སྨི་ནི་ཁ།

en: Dominican Republic
bo: ཏོ་སྨི་ནི་ཁ་སྤྱི་མཐུན་རྒྱལ་ཁབ།

en: Ecuador
bo: ཨེ་ཁ་ཏོར།

en: El Salvador
bo: སར་ཝ་ཏོལ།

en: Equatorial Guinea
bo: ཐིག་དམར་ཀུའི་ནེ་ཡ།

en: Eritrea
bo: ཨེ་རི་ཁྲིའེ་ཡ།

en: Estonia
bo: ཨེ་སོ་ནི་ཡ།

en: Ethiopia
bo: ཨེ་ཧེ་ཨོ་ཕི་ཡ།

en: Faroe Islands
bo: ཧྥ་རོ་གླིང་ཚོམ།

en: Finland
bo: ཧྥིན་ལན།

en: France
bo: ཧྥ་རན་སེ།

en: French Guiana
bo: ཧྥ་རན་སེའི་ཁོངས་ཀྱི་ཀུའེ་ཡ་ན།

en: French Polynesia
bo: ཧྥ་རན་སེའི་ཁོངས་ཀྱི་ཕོ་ལེ་ནེ་ཞི་ཡ།

en: Gabon
bo: ཀ་པོན།

en: Gambia
bo: ཀམ་པི་ཡ།

en: Georgia
bo: ཀེ་ཨོར་ཀི་ཡ།

en: Ghana
bo: ཀག་ན།

en: Gibraltar
bo: ཀེ་པུ་རའེ་ཐའོ།

en: Greece
bo: ཀེ་རི་སེ།

en: Greenland
bo: ཀེ་རུན་ལན་གླིང་ཕྲན།

en: Grenada
bo: ཀེ་རེན་ན་ཏ།

en: Guadeloupe
bo: ཀྭ་ཏེ་ལོ་ཕུ་གླིང་ཕྲན།

en: Guam
bo: ཀོམ་གླིང་ཕྲན།

en: Guatemala
bo: ཀུའེ་ཐི་མ་ལ།

en: Guinea
bo: ཀུའེ་ནེ་ཡ།

en: Guinea-Bissau
bo: ཀུའེ་ནེ་ཡ་པི་སོ།

en: Guyana
bo: ཀུའེ་ཡ་ན།

en: Haiti
bo: ཧེ་ཐི།

en: Heard Island and McDonald Islands
bo: ཧེར་ཏི་གླིང་ཕྲན་དང་མའེ་ཁོ་ཏང་གླིང་ཚོམ།

en: Honduras
bo: ཧོང་ཏུ་ར་སི།

en: Hungary
bo: ཧང་ག་རི།

en: Iceland
bo: འཁྱགས་གླིང་།

en: India
bo: རྒྱ་གར།

en: Indonesia
bo: ཧིན་རྡུ་ཉི་ཞི་ཡ།

en: Iraq
bo: དབྱི་རག།

en: Ireland
bo: ཨིར་ལན།

en: Italy
bo: དབྱི་ཐ་ལི།

en: Jordan
bo: ཅོར་ཏན།

en: Kazakhstan
bo: ཧ་སག་སི་ཐན།

en: Kenya
bo: ཁེན་ནི་ཡ།

en: Kiribati
bo: ཁེ་རི་པ་སི།

en: Kuwait
bo: ཁུ་ཝེ་ཐེ།

en: Kyrgyzstan
bo: ཁེར་ཀེ་སི་སི་ཐན།

en: Laos
bo: ལོ་སི།

en: Latvia
bo: ལ་ཐེ་ཝེ་ཡ།

en: Lebanon
bo: ལེ་པ་ནོན།

en: Lesotho
bo: ལེ་སོ་ཐོ།

en: Liberia
bo: ལི་པེ་རི་ཡ།

en: Liechtenstein
bo: ལེ་ཁེ་ཐེན་སི་ཐེན།

en: Lithuania
bo: ལི་ཐུ་ཝན།

en: Luxembourg
bo: ལུ་ཙེམ་པོག

en: Madagascar
bo: མ་ཏ་ཀ་སི་ཁར།

en: Malawi
bo: མ་ལ་ཝེ།

en: Malaysia
bo: མ་ལེ་ཞི་ཡ།

en: Maldives
bo: མར་ཏི་ཝེ།

en: Mali
bo: མ་ལི།

en: Malta
bo: མར་ཐ།

en: Marshall Islands
bo: མར་ཧྲོར་གླིང་ཚོམ།

en: Martinique
bo: མལ་ཐི་ནི་ཁེ་གླིང་ཕྲན།

en: Mauritania
bo: མོ་རི་ཐ་ནི་ཡ།

en: Mauritius
bo: མོ་རི་ཐིའུ་སི།

en: Mayotte
bo: མ་ཡོ་ཐི་གླིང་ཕྲན།

en: Mexico
bo: མེག་སི་ཁོ

en: Micronesia
bo: སྨི་ཁེ་རོ་ནི་ཞི་ཡ།

en: Moldova
bo: མལ་ནི་ཐལ།

en: Monaco
bo: མོ་ན་ཁོ།

en: Mongolia
bo: མོང་གོལ།

en: Montserrat
bo: མོང་ཐེ་སེ་ར་ཐེ་གླིང་ཕྲན།

en: Morocco
bo: མོ་རོ་ཁོ།

en: Mozambique
bo: མོ་ཙམ་པི་ཁེ།

en: Myanmar
bo: འབར་མ།

en: Nauru
bo: ནོ་རུ།

en: Nepal
bo: བལ་ཡུལ།

en: Netherlands
bo: ཧོ་ལན།

en: Netherlands Antilles
bo: ཧོ་ལན་གྱི་ཁོངས་ཨན་ཐི་ལེ་སི་གླིང་ཕྲན།

en: New Caledonia
bo: ཁ་ལེ་ཏོ་ནི་ཡ་གསར་པ།

en: Nicaragua
bo: ནི་ཁར་ཀྭ

en: Niger
bo: ནི་ཀྲེར།

en: Nigeria
bo: ནི་ཀྲེ་རི་ཡ།

en: Niue
bo: ནིའུ་ཨེ།

en: Norfolk Island
bo: ནོར་ཧྥུ་ཁུ་གླིང་ཕྲན།

en: North Korea
bo: ཁོ་རེ་ཡ།

en: Northern Mariana Islands
bo: མ་རི་ཡ་ན་གླིང་ཚོམ་བྱང་མ།

en: Norway
bo: ནོར་ཝེ།

en: Oman
bo: ཨོ་མན།

en: Pakistan
bo: ཕ་ཁི་སི་ཐན།

en: Palau
bo: ཕ་ལའོ་གླིང་ཚོམ།

en: Panama
bo: ཕ་ན་མ།

en: Papua New Guinea
bo: ཕ་ཕུའི་གྷིའི་ནི།

en: Peru
bo: ཕེ་རུ།

en: Philippines
bo: ཧྥི་ལི་ཕིན།

en: Puerto Rico
bo: ཕུར་ཐོ་རི་ཁོ།

en: Qatar
bo: ཁ་ཐར།

en: Reunion
bo: རུས་ནིང་།

en: Romania
bo: རོ་མ་ནི་ཡ།

en: Russia
bo: ཨོ་རོ་སོག

en: Rwanda
bo: རུ་ཝང་ཏ།

en: Samoa
bo: སི་མུ་ཡ།

en: San Marino
bo: སོན་མ་རི་ནོ།

en: Saudi Arabia
bo: སོ་ཏི་ཨ་རབ།

en: Senegal
bo: སེན་ནེ་ཀོ

en: Seychelles
bo: སེ་ཆ་ལི་གླིང་ཚོམ།

en: Sierra Leone
bo: སེར་ར་ལིན་ཨོང་།

en: Slovakia
bo: སི་ལོ་ཧྥ་ཁི་ཡ།

en: Slovenia
bo: སི་ལོ་ཧྥི་ནི་ཡ།

en: Solomon Islands
bo: སོ་ལོ་མོན་གླིང་ཚོམ།

en: Somalia
bo: སོ་མ་ལི་ཡ།

en: South Africa
bo: ལྷོ་ཨ་ཧྥི་རི་ཀ

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
bo: ཅོར་ཅི་ཡ་ལྷོ་མ་དང་སན་ཝེ་ཅི་ལྷོ་མའི་གླིང་ཚོམ།

en: Spain
bo: སུ་པན།

en: Sri Lanka
bo: གསེར་གླིང་།

en: Sudan
bo: སུ་ཏན།

en: Suriname
bo: སུ་རི་ནམ།

en: Svalbard and Jan Mayen
bo: སི་ཝར་པར་དང་ཅན་མ་ཡན་གླིང་ཕྲན།

en: Swaziland
bo: སུའེ་ཙི་ལན།

en: Sweden
bo: སུའེ་ཏེན།

en: Switzerland
bo: སུའེ་ཙེར།

en: Syria
bo: སི་རི་ཡ།

en: Taiwan
bo: ཐའེ་ཝན།

en: Tajikistan
bo: ཐ་ཅི་ཁི་སི་ཐན།

en: Tanzania
bo: ཐན་ཙན་ནི་ཡ།

en: Thailand
bo: ཐེ་ལན།

en: Togo
bo: ཐོ་ཀོ

en: Tokelau
bo: ཐོ་ཁེ་ལོ་གླིང་ཚོམ།

en: Trinidad and Tobago
bo: ཐེ་རི་ནི་ཏ་དང་ཐོ་པ་ཀོ

en: Tunisia
bo: ཐུ་ནི་སི།

en: Turkmenistan
bo: ཐུ་ཁའུ་མན་སི་ཐན།

en: Turks and Caicos Islands
bo: ཐུལ་ཁེ་སི་གླིང་ཚོམ་དང་ཁེ་ཁོ་སི་གླིང་ཚོམ།

en: Tuvalu
bo: ཐུ་ཝ་ལུ།

en: Uganda
bo: ཝུ་ཀན་ཏ།

en: Ukraine
bo: ཝུ་ཁེར་ལན།

en: United Arab Emirates
bo: ཨ་རབ་མཉམ་འབྲེལ་ཚོ་དཔོན་རྒྱལ་ཁབ།

en: United Kingdom
bo: དབྱིན་ཇི།

en: United States
bo: ཨ་རི།

en: United States Minor Outlying Islands
bo: ཨ་རི་རང་ཡུལ་ཕྱི་རོལ་གྱི་གླིང་ཕྲན།

en: Uruguay
bo: ཝུར་ཀུའེ།

en: Uzbekistan
bo: ཝུའུ་ཙི་པིའེ་ཁེ་སི་ཐན།

en: Vanuatu
bo: ཞི་བདེ་རྒྱ་མཚོ་ལྷོ་མའི་གླིང་ཕྲན་རྒྱལ་ཁབ།

en: Venezuela
bo: ཝེ་ནེ་ཙུའེ་ལ།

en: Wallis and Futuna
bo: ཝ་ལི་སི་དང་ཧྥུའུ་ཐུ་ན།

en: Yemen
bo: ཡེ་མེན།

en: Zambia
bo: ཙན་པི་ཡ།

en: Zimbabwe
bo: ཙམ་པབ་ཝེ།

en: Table prefix
bo: རེའུ་མིག་གི་སྔོན་འདོགས།

en: Database username
bo: གཞི་གྲངས་མཛོད་སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།

en: Database password
bo: གཞི་གྲངས་མཛོད་ཀྱི་གསང་གྲངས།

en: Database name
bo: གཞི་གྲངས་མཛོད་ཀྱི་མིང་།

en: Add user
bo: སྤྱོད་མཁན་ཁ་སྣོན།

en: Port
bo: མཐུད་སྣེ།

en: Size of textfield
bo: ཡིག་རྐྱང་ཚང་གི་ཆེ་ཆུང་།

en: Authoring information
bo: ཆ་འཕྲིན་རྩོམ་སྒྲིག

en: Authored on
bo: ཐོག་ཡོངས་བསྒྲགས་བྱས་པ།

en: Leave blank for %anonymous.
bo: %anonymousལ་སྟོང་ཆ་འཇོག་རོགས།

en: Hidden
bo: གབ་པ།

en: Root
bo: རྩ་བ།

en: Show
bo: མངོན་པ།

en: Enable or disable page caching for anonymous users and set CSS and JS bandwidth optimization options.
bo: གསང་བའི་སྤྱོད་མཁན་གྱི་དྲ་ངོས་བར་གསོག་དང་སྒྲིག་འགོད་CSS JSཡི་ཞེང་ཚད་ལེགས་བཅོས་འདེམས་ཚན་སྒོ་ཕྱེ་བ་དང་བརྒྱག་པ།

en: Syslog
bo: བརྒྱུད་ཁོངས་ཀྱི་ཉིན་ཐོ།

en: Key
bo: གསང་ལྡེ།

en: Enabled languages
bo: སྤྱོད་རྒྱུའི་སྐད་བརྡ།

en: Change
bo: བཟོ་བཅོས།

en: Arabic
bo: ཨ་རབ་ཀྱི་སྐད།

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Italian
bo: དབྱི་ཐ་ལི་སྐད།

en: Spanish
bo: སི་ཕེན་སྐད།

en: Japanese
bo: ལྗར་པན་སྐད།

en: Korean
bo: ཁོ་རེ་ཡའི་སྐད།

en: Tokens
bo: ཚབ་བརྗེ་རྟགས།

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
bo: ཁྲིམས་མཐུན་གྱི་གློག་ཡིག་གཏོང་ཡུལ་ཞིག་དགོས་པ་དང་། བརྒྱུད་ཁོངས་ཀྱི་གློག་ཡིག་ཚང་མ་གཏོང་ཡུལ་འདིའི་ནང་བསྐུར་རྒྱུ་ཡིན། གློག་ཡིག་གཏོང་ཡུལ་འདི་ཕྱི་ལ་ཡོངས་བསྒྲགས་བྱ་རྒྱུ་མིན། གསང་གྲངས་གསར་པ་དང་ཆེད་དམིགས་གནས་འཕྲིན་དེ་བཞིན་བརྡ་ཐོ་བཅས་ལེན་སྐབས་གློག་ཡིག་གཏོང་ཡུལ་འདི་བེད་སྤྱོད་བྱ་རྒྱུ་ཡིན།

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
bo: གློག་ཡིག་གཏོང་ཡུལ%emailཐོ་འགོད་བྱས་ཟིན། <a href="@password">གསང་གྲངས་བརྗེད་སོང་བ་ཡིན་ནམ།</a>

en: Import OPML
bo: OPMLའདྲེན་འཇུག

en: Remove items
bo: ས་བཅད་སུབ་པ།

en: OPML File
bo: OPML ཡིག་ཆ།

en: Allowed HTML tags
bo: བྱ་རུང་བའི་HTMLཡི་གདོང་འཛར།

en: Sources
bo: ཁུངས།

en: !title category latest items
bo: !titleརིགས་དབྱེའི་ས་བཅད་གསར་ཤོས།

en: !title feed latest items
bo: !titleཁུངས་ཀྱི་ས་བཅད་གསར་ཤོས།

en: The category %category has been updated.
bo: རིགས་དབྱེ་%categoryགསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན།

en: The category %category has been deleted.
bo: རིགས་དབྱེ%categoryསུབ་ཟིན།

en: Category %category added.
bo: རིགས་དབྱེ%categoryསྣོན་པ།

en: The category %category has been added.
bo: རིགས་དབྱེ%categoryབསྣན་པ།

en: aggregator - @title
bo: འདུས་སྦྱོར་ཆས- @title

en: Add menu
bo: གདམ་ཐོ་སྣོན་པ།

en: menu
bo: འདེམས་བྱང་།

en: ‹ previous
bo: ‹ མདུན་ཕྱོགས།

en: next ›
bo: རྒྱབ་ཕྱོགས། ›

en: No items selected.
bo: གདམ་པའི་ཚན་པ་མེད་པ།

en: The update has been performed.
bo: གསར་སྒྱུར་ལག་བསྟར་བྱས་ཟིན།

en: Browser
bo: ལྟ་བཤར་ཆས།

en: View user profile.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་དཔྱད་ཡིག་ལྟ་བ།

en: Titles only
bo: ཁ་བྱང་ཁོ་ན་ལས་མེད།

en: Full text
bo: གཞུང་དངོས།

en: This cannot be undone.
bo: བྱ་སྤྱོད་འདི་སླར་གསོ་བྱ་ཐབས་མེད།

en: Upload picture
bo: པར་རིས་ཕར་སྐྱེལ་བ།

en: Message:
bo: གནས་འཕྲིན།

en: Display all menu items
bo: གདམ་ཚན་ཡོད་ཚད་མངོན་པ།

en: Language file
bo: སྐད་བརྡའི་ཡིག་ཆ།

en: published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ།

en: Average page generation time
bo: ཤོག་ངོས་སྐྱེད་གྲུབ་བྱེད་པའི་ཆ་སྙོམས་དུས་ཚོད།

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས་...

en: Show only users where
bo: དམིགས་བཙུགས་སྤྱོད་མཁན་ཁོ་ན་མངོན་པ།

en: Refine
bo: ཞིབ་ཏུ་དབྱེ་བ།

en: Undo
bo: སོར་ཆུད།

en: Please enter some keywords.
bo: འཚོལ་བཤེར་གྱི་ཚིག་ནང་འཇུག་བྱོས།

en: Front page
bo: མདུན་ངོས།

en: Replacement patterns
bo: ཟླ་སྒྲིག་གི་དཔེ་རྣམ་བརྗེ་བ།

en: Deleted
bo: སུབ་ཚར།

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Create new revision
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པའི་པར་གཞི་གསར་བ་གསར་བཟོ།

en: First
bo: དང་པོ།

en: Revert
bo: སོར་ཆུབ།

en: Empty
bo: སྟོང་པ།

en: Path alias
bo: འགྲོ་ལམ་གྱི་མིང་གཞན།

en: The settings have not been saved because of the errors.
bo: ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱེད་མ་ནུས།

en: First day of week
bo: གཟའ་འཁོར་གཅིག་གི་ཉི་མ་དང་པོ།

en: Autocomplete taxonomy
bo: རང་འགུལ་གྱིས་རིགས་དབྱེ་བ།

en: Create new account
bo: རྩིས་ཐེམ་མིང་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ།

en: Site information
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཆ་འཕྲིན།

en: Blocked
bo: བཀག་པ།

en: Visitor
bo: ལྟ་སྤྱོད་བྱེད་མཁན།

en: Parent term
bo: ཕའི་ཐ་སྙད།

en: Forums
bo: གླེང་སྟེགས།

en: revert
bo: སོར་ཆུད།

en: Asterisk
bo: སྐར་རྟགས།

en: Your settings have been saved.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ཉར་ཚགས་བྱས།

en: Reversed
bo: ལྡོག་ནས་རིམ་སྒྲིག

en: Not published
bo: མ་བཀོད།

en: Menu settings
bo: གདམ་བྱང་སྒྲིག་འགོད།

en: @type: deleted %title.
bo: @type： %title སུབ།

en: Allowed file extensions
bo: བྱ་རུང་བའི་ཡིག་ཆའི་རིགས།

en: New comments
bo: དཔྱད་བརྗོད་གསར་བའི་གྲངས།

en: <Hidden>
bo: <གབ་པ།>

en: Default options
bo: སོར་འཇོག་གདམ་ཚན།

en: Finished
bo: ལེགས་གྲུབ་བྱུང་བ།

en: disable
bo: སྤྱོད་མི་ཆོག

en: Advanced Options
bo: མཐོ་རིམ་གདམ་ཚན།

en: Default value
bo: སོར་བཞག་ཐང་།

en: The name used to indicate anonymous users.
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་རྟགས།

en: Enter the terms you wish to search for.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་འཚོལ་ཞིབ་བྱེད་འདོད་པའི་གནད་ཚིག་ནང་འཇུག་བྱོས།

en: Blocks
bo: ཁུལ་དུམ།

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང་།

en: Default time zone
bo: སོར་འཇོག་དུས་ཁུལ།

en: Add field
bo: ཡིག་དུམ་ཁ་སྣོན།

en: Used in
bo: རུ་སྤྱོད་པ།

en: Decimal
bo: སིལ་གྲངས།

en: Minimum
bo: ཐང་ཆུང་ཤོས།

en: Index
bo: གསལ་བྱང་།

en: Permalink
bo: གཏན་དུ་སྤྲེལ་བ།

en: Debug
bo: ཚོད་སྒྲིག

en: Permission
bo: དབང་ཚད།

en: Hide
bo: གབ་པ།

en: Date - newest first
bo: ཚེས་གྲངས།——གསར་བ་ནས་རྙིང་པ།

en: Date - oldest first
bo: ཚེས་གྲངས།——རྙིང་པ་ནས་གསར་བ།

en: file system
bo: ཡིག་ཆ་རྒྱུད་ཁོངས།

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
bo: འདེམས་བྱང་རྒྱུད་ཁོངས་ཀྱིས་འགྲོ་ལམ་ཁོ་ན་ཉར་ཚགས་བྱེད་ལ། མངོན་འཆར་བྱེད་དུས་URLཡི་མིང་གཞན་བེད་སྤྱོད་བྱེད། %link_path འདི་ཉིད་ %normal_path ལྟར་ཉར་ཚགས་བྱེད།

en: Hot topic threshold
bo: རྒྱུག་ཆེ་བརྗོད་གཞིའི་ཚད།

en: Topics per page
bo: ཤོག་ངོས་རེ་རེའི་བརྗོད་གཞིའི་གྲངས།

en: Posts - most active first
bo: དཔྱད་བརྗོད་རྩོམ་ཡིག—རྒྱུག་མི་ཆེ་བའི་བརྗོད་གཞི་སྔོན་དུ་འཇོག་པ།

en: Posts - least active first
bo: དཔྱད་བརྗོད་རྩོམ་ཡིག—རྒྱུག་མི་ཆེ་བའི་བརྗོད་གཞི་སྔོན་ཐོན།

en: URL path settings
bo: URLའགྲོ་ལམ་སྒྲིག་འགོད།

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
bo: དངོས་ནས་བཟོབ་བཅོས་བྱས་པའི་ %revision-date སུབ་བམ།

en: Extension
bo: ཡན་ལག་འཕྲུལ་འཁོར།

en: Space
bo: སྟོང་མིག

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
bo: རང་འགུལ་ངང་གསར་དུ་བཏགས་པའི་མིང་གཞན་ %original_alias འདི་མིང་གཞན་དང་འགལ་བས་ %aliasརུ་བཏགས།

en: Pattern for all @node_type paths
bo: @node_typeཡོད་ཚད་ཀྱི་མིང་གཞན་འགྲོ་ལམ་དཔེ་རྣམ།

en: Delete aliases
bo: མིང་གཞན་སུབ་པ།

en: Automatic alias
bo: རང་འགུལ་གྱིས་མིང་གཞན་འདོགས་པ།

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
bo: ཁ་བྱང་དུ་མིང་གི་བར་མཚམས་གཅོད་པའི་ཡིག་འབྲི། འདི་ལྟར་བྱས་ན་སྟོང་ཆ་དང་བརྡ་རྟགས་ཚེག་ཤད་ཡོད་ཚད་བརྗེ་བར་བྱེད། སྟོང་རྟགས་དང་+ རྟགས་བེད་སྤྱད་ན་མཇུག་འབྲས་ཚབས་ཆེན་འབྱུང་།

en: Character case
bo: ཡིག་རྟགས་ཀྱི་འབྲི་ཆེ་ཆུང་།

en: Leave case the same as source token values.
bo: གདོད་མའི་tokenཐང་ལྟར་འབྲི་ཆེ་ཆུང་ལ་བཟོ་བཅོས་མི་བྱེད་པ།

en: Change to lower case
bo: ཆུང་འབྲི་རུ་སྒྱུར་བ།

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
bo: ཇི་ཡང་མི་བྱེད་པ། སྔར་གྱི་མིང་གཞན་ལྟར་འཇོག་པ།

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
bo: མིང་གཞན་གསར་བ་འདོགས་པ། མིག་སྔར་སྤྱད་པའི་མིང་གཞན་ནུས་ལྡན་དུ་འཇོག་པ།

en: Create a new alias. Delete the old alias.
bo: སྔོན་གྱི་མིང་གཞན་སུབ་ནས་མིང་གཞན་གསར་བ་འདོགས་པ།

en: Transliterate prior to creating alias
bo: མིང་གཞན་འདོགས་དུས་སྔོན་དུ་སྒྲ་སྒྱུར་བྱེད་པ།

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
bo: ASCII-96ནང་གི་ཡིག་འབྲི་དང་ཨང་གྲངས་སྤྱད་ནས་མིང་གཞན་གསར་བ་འཚག་པ།

en: No action (do not replace)
bo: བཀོལ་སྤྱོད་མི་བྱེད་པ། (མི་བརྗེ་བ།)

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
bo: མིང་གཞན་ཡོད་ཚད་སུབ་པ། སུབ་པར་བྱེད་པའི་མིང་གཞན་གྱི་གྲངས།: %count。

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
bo: @labelཡོད་ཚད་ཀྱི་མིང་གཞན་སུབ་པ། སུབ་པར་བྱེད་པའི་མིང་གཞན་གྱི་གྲངས།: %count。

en: Delete aliases now!
bo: མྱུར་དུ་མིང་གཞན་སུབ་པ།

en: All of your path aliases have been deleted.
bo: འགྲོ་ལམ་གྱི་མིང་གཞན་ཡོད་ཚད་སུབ་ཚར།

en: All of your %type path aliases have been deleted.
bo: %type འགྲོ་ལམ་གྱི་མིང་གཞན་ཡོད་ཚད་སུབ་ཚར།

en: Language neutral
bo: སྐད་རིགས་ལ་དབྱེ་བ་མི་བྱེད་པ།

en: « first
bo: « ངོས་དང་པོ།

en: last »
bo: ངོས་ཆེས་རྗེས་མ། »

en: Show only items where
bo: གཤམ་གྱི་ཆ་རྐྱེན་དང་མཐུན་པའི་སྡེ་ཚན་ཁོ་ན་མངོན་པ།：

en: @type: updated %title.
bo: @type：%title གསར་སྒྱུར་བྱས།

en: @type: added %title.
bo: @type：%title ཁ་སྣོན་བྱས།

en: Add role
bo: འཁྲབ་མཁན་ཁ་སྣོན།

en: You must specify a valid role name.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ངེས་པར་དུ་ལུགས་དང་མཐུན་པའི་འཁྲབ་མཁན་གྱི་མིང་ཞིག་གཏན་འཁེལ་བྱེད་དགོས།

en: The role has been added.
bo: འཁྲབ་མཁན་གསར་བ་ཞིག་ཁ་སྣོན་བྱས་ཚར།

en: Parser
bo: ཞིབ་འགྲེལ་ཆས།

en: Clean URLs
bo: ཟོར་ཡང་བའི་མཐུད་སྦྲེལ།

en: Context
bo: ཡི་གེ་སྔ་ཕྱི།

en: Taxonomy vocabulary
bo: རིགས་དབྱེ་ཚིག་མཛོད།

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང་།

en: Check for updates
bo: གསར་སྒྱུར་ལྟ་ཞིབ།

en: No update data available
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་གསར་སྒྱུར་གཞི་གྲངས་མེད།

en: Node count
bo: ཚིགས་ཚེག་སྡོམ་རྩིས།

en: Field settings
bo: ཡིག་དུམ་སྒྲིག་འགོད།

en: Default order
bo: སོར་འཇོག་གི་གོ་རིམ།

en: Add new field
bo: ཡིག་དུམ་གསར་བ་ཁ་སྣོན།

en: Content ranking
bo: ནང་དོན་གྱི་ཨང་རིམ།

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
bo: གཤམ་གྱི་གྲངས་ཀ་འདི་དག་གིས་འཚོལ་བཤེར་བྱས་པའི་འབྲས་བུ་དང་དེའི་རིམ་སྒྲིག་གི་གོ་རིམ་སོགས་ལ་ཤུགས་རྐྱེན་ཐེབས། གྲངས་ཀ་ཅི་ལྟར་ཆེ་ན་ཤུགས་རྐྱེན་དེ་ལྟར་ཆེ། བཟོ་བཅོས་བྱས་ཚེས་ནུས་ཐོན་ངེས་ལ། གསལ་བྱང་ཡང་བསྐྱར་གསར་བཟོ་བྱེད་མི་དགོས།

en: About
bo: འདི་དང་འབྲེལ་ཡོད།

en: Database host
bo: གཞི་གྲངས་མཛོད་ཀྱི་གཙོ་འཕྲུལ།

en: Default picture
bo: སོར་འཇོག་མགོ་བརྙན།

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
bo: སྤྱོད་མཁན་ལ་རང་སྒྲིག་བྱས་པའི་མགོ་བརྙན་མེད་ཚེས། མགོ་བརྙན་རི་མོའི་URLམངོན་པ། གལ་ཏེ་སྟོང་བར་བཞག་ན་རི་མོ་བེད་སྤྱོད་མི་བྱེད།

en: sort by @s
bo: @sལྟར་རིམ་སྒྲིག

en: Auto-reply
bo: རང་འགུལ་གྱིས་ལན་འདེབས་པ།

en: field
bo: ཡིག་དུམ།

en: Translate
bo: ཡིག་བསྒྱུར།

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
bo: ལོ་ཙྰ་ནང་འདྲེན་བྱེད་མ་ཐུབ་སྟེ། ཡིག་ %filename ཀློག་མ་ཐུབ།

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
bo: ཡིག་ཆ་ %filename ལོ་ཙྰ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་།: ཕྲེང་ %line ནས་ "msgstr" རྙེད་མ་བྱུང་།

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
bo: ཡིག་ཆ་ %filename ལོ་ཙྰ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་།: ཕྲེང་ %line ན་ "msgid_plural" རྙེད་མ་བྱུང་།

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
bo: ཡིག་ཆ་ %filename ལོ་ཙྰ་བྱེད་དུས་ཕྲེང་ %line རུ་བརྡ་སྤྲོད་ཀྱི་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་།

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
bo: ཡིག་ཆ་ %filename ལོ་ཙྰ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་།:ཕྲེང་ %line ཡི་ "msgid"ནི་དགོས་མཁོ་ཅན་ཞིག་མིན་ནོ།།

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
bo: ཡིག་ཆ་ %filename ལོ་ཙྰ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་།:ཕྲེང་ %line ཡི་ "msgstr[]"ནི་སྔོན་དཔོག་ཅན་ཞིག་མིན་ནོ།།

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
bo: ཡིག་ཆ་ %filename ལོ་ཙྰ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་།:ཕྲེང་ %line ཡི་ "msgstr"ནི་དགོས་མཁོ་ཅན་ཞིག་མིན་ནོ།།

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
bo: ཡིག་ཆ་ %filename ལོ་ཙྰ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་། ：ཕྲེང་ %line ནང་བློ་ཡིད་ལས་འདུས་པའི་ཡིག་ཕྲེང་ཞིག་ཡོད།

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
bo: ཡིག་ཆ་ %filename ལོ་ཙྰ་བྱེད་དུས་ཕྲེང་ %lineནས་ཆད།

en: Save translations
bo: ཡིག་སྒྱུར་ཉར་གསོག

en: Create @name
bo: @name གསར་འཛུགས།

en: @type %title has been deleted.
bo: @type %title སུབ།

en: Not enabled
bo: བེད་སྤྱོད་བྱས་མེད།

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
bo: @module (<span class="admin-disabled">འགོག་པ།</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
bo: @module (<span class="admin-enabled">སྤྱོད་པ།</span>)

en: Save permissions
bo: དབང་ཚད་ཉར་ཚགས།

en: Effect
bo: གྲུབ་འབྲས།

en: Patterns
bo: དཔེ་རྣམ།

en: edit permissions
bo: དབང་ཚད་རྩོམ་སྒྲིག

en: User account
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་རྩིས་ཐམ།

en: Acronym
bo: ཡིག་འབྲི་དང་བའི་བསྡུས་ཚིག

en: original
bo: གདོད་མ།

en: List, edit, or add user roles.
bo: རེའུ་མིག རྩོམ་སྒྲིག་དང་ཡང་ན་སྤྱོད་མཁན་གྱི་སྒྲིག་ལམ་ཁ་སྣོན།

en: edit role
bo: འཁྲབ་མཁན་རྩོམ་སྒྲིག

en: Drupal core
bo: Drupalལྟེ་སྙིང་།

en: The specified file %name could not be uploaded.
bo: དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ་%name ཡར་སྤྲོད་བྱེད་མ་ནུས།

en: outdated
bo: དུས་ཡོལ་བའི་

en: <strong>@language_name</strong> (source)
bo: <strong>@language_name</strong> (ཐོན་ཁུངས།)

en: add translation
bo: ཡིག་སྒྱུར་ཁ་སྣོན།

en: Translations of %title
bo: %title ཡི་ཡིག་སྒྱུར།

en: Database port
bo: གཞི་གྲངས་མཛོད་ཀྱི་མཐུད་སྣེ།

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
bo: འདེམས་ཚན་འདི་དག་དྲ་ཚིགས་ག་གེ་མོ་ལ་ངེས་པར་མཁོ། གལ་ཏེ་ཇི་ལྟར་འབྲི་བར་མི་ཤེས་ན། མོས་འཐད་སྒྲིག་འགོད་དུ་འཇོག་པའམ་གློག་ཀླད་མཁོ་འདོན་བྱེད་མཁན་ལ་འདྲི་རྩད་བྱེད་རོགས།

en: If your database is located on a different server, change this.
bo: གལ་ཏེ་གཞི་གྲངས་མཛོད་ཞབས་ཞུ་འཕྲུལ་ཆས་མི་གཅིག་པ་ལ་བཞག་ཡོད་ན་སྒྲིག་འགོད་འདི་སྒྱུར་བཅོས་བྱེད་རོགས།

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
bo: གལ་ཏེ་ཞབས་ཞུ་འཕྲུལ་ཆས་ཀྱི་སྤྱོད་པའི་མཐུད་སྣེ་མི་གཅིག་ན་མཐུད་སྣེ་ཨང་གྲངས་དེ་འབྲི་རོགས།

en: Database port must be a number.
bo: གཞི་གྲངས་མཛོད་ཀྱི་མཐུད་སྣེ་ངེས་པར་གྲངས་ཀ་ཡིན་དགོས།

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
bo: སྟོང་རྟགས་བཞག་ཆོག \".\""、“-”、“_”ལས་གཞན་པའི་མཚོན་རྟགས་བཞག་མི་ཆོག"

en: IP address
bo: Ipཤག་གནས།

en: Secondary tabs
bo: གདོང་འཛར་ཕེལ་བ།

en: Boolean
bo: པོ་ཨར་ཐང་།

en: Not writable
bo: འབྲི་མི་ནུས།

en: Decimal point
bo: གྲངས་ཆུང་ཚེག

en: Comma
bo: ཚེག་འབྲིང་།(,)

en: Semicolon
bo: འབྱེད་རྟགས།(;)

en: Default image
bo: སོར་འཇོག་གི་རི་མོ།

en: Dashboard
bo: ཆ་འཕྲིན་ངོས་པང་།

en: Search index
bo: གསལ་བྱང་འཚོལ་ཞིབ།

en: @type %title has been created.
bo: @type %title བཙུགས་པ།

en: @type %title has been updated.
bo: @type %title གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།

en: The post could not be saved.
bo: ཡིག་ཆ་འདི་ཉར་ཚགས་བྱེད་མ་ནུས།

en: Edit string
bo: ཡིག་ཕྲེང་རྩོམ་སྒྲིག

en: locale
bo: རང་ས།

en: Multilingual support
bo: སྐད་མང་རྒྱབ་སྐྱོར།

en: Currently using !item !version
bo: མིག་སྔར !item !versionབེད་སྤྱོད་བྱེད་པ།

en: No fields available.
bo: བེད་སྤྱོད་བྱེད་པའི་ཡིག་དུམ་མེད་པ།

en: Alias: @alias
bo: མིང་གཞན།：@alias

en: No alias
bo: མིང་གཞན་མེད་པ།

en: Punctuation
bo: བརྡ་རྟགས་ཚེག་ཤད།

en: Abbreviation
bo: བསྡུས་འབྲི།

en: Current date
bo: མིག་སྔའི་དུས་གྲངས།

en: The title of the comment.
bo: དཔྱད་བརྗོད་ཀྱི་ཁ་བྱང་།

en: Comment count
bo: དཔྱད་བརྗོད་ཀྱི་བསྡོམས་གྲངས།

en: The title of the node.
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་ཁ་བྱང་།

en: Poll
bo: འདེམས་ཤོག་འཕེན་པ།

en: Views today
bo: དེ་རིང་ལྟ་ཀློག་བྱས་པའི་སྡོམ་གྲངས།

en: contact
bo: འབྲེལ་བ་བྱེད་པ།

en: "%" may not be used for the first segment of a path.
bo: %འགྲོ་ལམ་གྱི་འགོ་རྩོམ་པའི་གྲུབ་ཆ་རུ་འཇོག་མི་རུང་།

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་ཀློག་གི་མིང་།

en: Already added languages
bo: ཁ་སྣོན་བྱས་ཡོད་པའི་སྐད་རིགས།

en: Requirements problem
bo: བརྒྱུད་ཁོངས་ཀྱི་དགོས་མཁོ་གནད་དོན།

en: Database configuration
bo: གཞི་གྲངས་མཛོད་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད།

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
bo: གཞི་གྲངས@drupalཉར་ཚགས་བྱེད་པའི་གཞི་གྲངས་མཛོད་ཀྱི་རིགས།

en: The name of the database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
bo: གཞི་གྲངས@drupalཉར་ཚགས་བྱེད་པའི་གཞི་གྲངས་མཛོད་ཀྱི་མིང་།ཞབས་ཞུ་འཕྲུལ་ཆས་ཀྱི་སྟེང་ངེས་པར་གཞི་གྲངས་མཛོད་འདི་ཡོད་པས་ད་གཟོད་མུ་མཐུད་སྒྲིག་འཇུག་བྱེད་ཐུབ།

en: If more than one application will be sharing this database, enter a table prefix such as %prefix for your @drupal site here.
bo: གལ་ཏེ་ཉེར་སྤྱོད་བྱ་རིམ་གཅིག་ཡན་གྱིས་གཞི་གྲངས་མཛོད་འདི་མཉམ་སྤྱོད་བྱེད་ན། ཉིད་ཀྱི@drupalདྲ་ཚིགས་ལ་ཡིག་ཆའི་རེའུ་མིག་གི་སྔོན་བཏགས་ཡིག་འབྲི(%prefix)འབྲི་རོགས།

en: Select an installation profile
bo: སྒིག་འཇུག་བྱེད་སྟངས་ཤིག་འདེམས་པ།

en: Choose language
bo: སྐད་རིགས་ཤིག་འདེམས་པ།

en: Learn how to install Drupal in other languages
bo: སྐད་རིགས་མི་གཅིག་པའིDrupalསྒྲིག་འཇུག་བྱེད་པར་སློ་སྤྱོང་བྱེད་དགོས།

en: (built-in)
bo: ནང་འཇུག

en: No profiles available
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་སྡེབ་སྒྲིག་ཡིག་ཆ་མེད།

en: Drupal already installed
bo: Drupalསྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཚར།

en: <ul><li>To start over, you must empty your existing database.</li><li>To install to a different database, edit the appropriate <em>settings.php</em> file in the <em>sites</em> folder.</li><li>To upgrade an existing installation, proceed to the <a href="@base-url/update.php">update script</a>.</li><li>View your <a href="@base-url">existing site</a>.</li></ul>
bo: <ul><li>མགོ་རྩོམ་པའི་སྔོན་ལ་ཉིད་ཀྱིས་ངེས་པར་ད་ཡོད་གཞི་གྲངས་མཛོད་སྟོང་བར་གཏོང་དགོས། </li><li>གཞི་གྲངས་མཛོད་མི་གཅིག་པ་ཞིག་ལ་ནང་འཇུག་བྱེད་དགོས། <em>sites</em>ཡིག་ཆའི་ཁུག་མ་ནང་གི་<em>settings.php</em>ཡིག་ཆ་ལ་ཡང་དག་པའི་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་དགོས།</li> <li>ད་ཡོད་སྒྲིག་འཇུག་རིམ་སྤར་བྱེད་པ་དང་ད་ཡོད་སྒྲིག་འཇུག་ལག་བསྟར་བྱེད་པ། </li><li><a href="@base-url/update.php">འདིའི</a>རིམ་སྤོར་བྱ་རིམ་ལག་བསྟར་བྱེད་པར་མཛོད།ཉིད་ཀྱི་ད་ཡོད་དྲ་ཚིགས་ལ་མི་བཤར་བྱས།</li></ul>

en: Installing @drupal
bo: @drupalསྒྲིག་འཇུག

en: The installation has encountered an error.
bo: སྒྲིག་འཇུག་ལ་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་།

en: Configure site
bo: དྲ་ཚིགས་སྒྲིག་འགོད།

en: @drupal installation complete
bo: @drupalསྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཚར།

en: Installed %module module.
bo: %moduleདཔེ་དུམ་སྒྲིག་འཇུག་ལེགས་འགྲུབ་བྱུང་།

en: Choose profile
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱེད་སྟངས་འདེམས་པ།

en: Verify requirements
bo: སྒྲིག་འཇུག་ཆ་རྐྱེན་ཁེག་ཐག་བྱེད་པ།

en: Set up database
bo: གཞི་གྲངས་མཛོད་སྒྲིག་འགོད།

en: Set up translations
bo: ཡིག་བསྒྱུར་སྒྲིག་འཇུག

en: Install site
bo: དྲ་ཚིགས་སྒྲིག་འཇུག

en: Finish translations
bo: ཡིག་བསྒྱུར་བྱས་ཚར།

en: Site e-mail address
bo: དྲ་ཚིགས་གློག་ཡིག

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
bo: <em>འཕྲིན་ཡིག་སྐྱེལ་གཏོང་།</em>ས་གནས་ནི་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་ཐོ་འགོད་དང་། གསང་ཨང་ཡང་སྒྲིག དྲ་ཚིག་གིས་རང་འགུལ་གྱིས་འཕྲིན་ཡིག་སྐུར་བའི་ས་གནས་དེ་ཡིན།（ཁྱེད་ཀྱིས་དྲ་ཚིག་གི་ཁུལ་མིང་གློག་ཡིག་གི་མཇུག་ཏུ་བཞག་ན་གད་སྙིགས་འཕྲིན་ཡིག་ཏུ་མི་འཇོག་པར་ཕན་པ་ཡོད།

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་དུས་ཚོད་ནི་མོས་འཐད་ཀྱི་གདམས་པ་བཞིན་དུས་ཁུལ་ལྟར་འཆར།

en: Update notifications
bo: བརྡ་ཐོ་གསར་སྒྱུར།

en: Check for updates automatically
bo: རང་འགུལ་གྱིས་གསར་སྒྱུར་ལ་ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ།

en: Languages not yet added
bo: ཁ་སྣོན་བྱས་མེད་པའི་སྐད་རིགས།

en: String not found.
bo: འཚོལ་བཤེར་བྱས་པའི་ཡིག་དུམ་མ་རྙེད།

en: The string has been saved.
bo: ཡིག་ཕྲེང་ཉར་ཚགས་བྱས།

en: The language selected for import is not supported.
bo: ནང་འདྲེན་བྱེད་པའི་སྐད་རིགས་ལ་རྒྱབ་སྐྱོར་མི་བྱེད།

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
bo: ཡིག་ཆ་ %filename ལོ་ཙྰ་བྱེད་དུས་མགོའི་བརྡ་འཕྲིན་མེད་པ་དང་ཡང་ན་ནོར་འཁྲུལ་ཡོད་པ།

en: Error importing interface translations
bo: འགྱུར་ཡིག་ནང་འདྲེན་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་།

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
bo: ཡིག་ཆ %file རུ་%localeནང་འདྲེན་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་བྱུང་།：ཡིག་ཕྲེང་ %number ཁ་སྣོན་བྱས། ཡིག་ཕྲེང་ %updateགསར་སྒྱུར་བྱས། ཡིག་ཕྲེང་ %delete སུབ།

en: Allowed HTML tags: @tags
bo: བྱ་ཆོག་པའི་HTMLགདོང་འཛར།：@tags

en: Ampersand
bo: དང་མཚོན་རྟགས།(&)

en: Default number of forum topics displayed per page.
bo: ངོས་རེ་རེར་མངོན་པའི་དཔྱད་བརྗོད་རྩོམ་ཡིག་གི་གྲངས་ཀ་སོར་འཇོག་ཏུ་བྱ།

en: Default display order for topics.
bo: སོར་འཇོག་བྱས་པའི་དཔྱད་བརྗོད་བརྗོད་གཞིའི་མངོན་འཆར་གྱི་གོ་རིམ།

en: Enable multilingual support for this content type. If enabled, a language selection field will be added to the editing form, allowing you to select from one of the <a href="!languages">enabled languages</a>. If disabled, new posts are saved with the default language. Existing content will not be affected by changing this option.
bo: ནང་དོན་རིགས་ལ་སྐད་མང་རྒྱབ་སྐྱོར་བེད་སྤྱོད་བྱེད་པ། སྤྱད་རྗེས་རྩོམ་སྒྲིག་རེའུ་མིག་ནས་སྐད་རིགས་གདམ་གསེས་ཀྱི་ཡིག་དུམ་མངོན། ཁྱེད་ཀྱིས་<a href="!languages">སྤྱད་པའི་སྐད་རིགས</a>ནས་འདེམས་ཆོག གལ་ཏེ་བྱེད་ནུས་འདིའི་ཁ་རྒྱབ་ན་རྩོམ་ཡིག་གསར་བ་སོར་འཇོག་གི་སྐད་རིགས་ངང་གསོག་འཇོག་བྱེད།

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
bo: འཕྲུལ་ཀློག་གི་མིང་དུ་ཆུང་བྲིས་གསལ་བྱེད་དང་གྲངས་ཀ འོག་ཐིག་ལས་སྤྱད་མི་ཆོག

en: The value provided for %field is not a valid URL.
bo: %field ཡི་ཐང་ཡང་དག་ཅན་གྱི་URLཞིག་མིན།

en: Search form
bo: རེའུ་མིག་འཚོལ་བཤེར།

en: Popular content
bo: ཀུན་གྱི་དོ་སྣང་བྱེད་པའི་ནང་དོན།

en: Default 403 (access denied) page
bo: སོར་འཇོག་ཏུ་ལྟ་སྤྱོད་བྱ་མི་ནུས་པའི་དྲ་ངོས།(403ནོར་འཁྲུལ)

en: Default 404 (not found) page
bo: སོར་འཇོག་ཏུ་404ནོར་འཁྲུལ་ལྡན་པའི་དྲ་ངོས།（དྲ་ངོས་མ་རྙེད།）

en: Number of items in each feed
bo: ཁུངས་རེ་རེའི་གྲངས་ཀ

en: Default number of items to include in each feed.
bo: feed རེ་རེའི་སོར་འཇོག་གི་རྩོམ་ཡིག་གི་གྲངས་ཀ

en: Feed content
bo: Feed ནང་དོན།

en: Titles plus teaser
bo: ཁ་བྱང་དང་གནད་བསྡུས།

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
bo: Feed ཁྱོན་ཡོངས་མངོན་པའི་སྒྲིག་འགོད་སོར་འཇོག

en: PHP memory limit
bo: PHPནང་གསོག་ཚོད་འཛིན།

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་PHPཡི་ནང་གསོག་ %memory_minimum_limit རུ་གཏོང་དགོས་ཏེ། མ་བཏང་ན་སྒྲིག་འཇུག་ཁྲོད་ནོར་འཁྲུལ་འབྱུང་སླ།

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་PHPཡི་ནང་གསོག་ %memory_minimum_limit རུ་གཏོང་དགོས་ཏེ། མ་བཏང་ན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་འབྱུང་སླ།

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་པ་ལྟར། Drupal ཚོད་འཛིན་བྱས་པའི %memory_limit PHP ཁྲོད་ལག་བསྟར་མོད། འོན་ཀྱང་ཁྱེད་རང་གིས་ %memory_minimum_limit PHP ནང་གསོག་ཚོད་འཛུན་བྱེད་པའི་གྲངས་ལས་མཐོ་བ་ཞིག་བེད་སྤྱོད་བྱས་ན་བཟང་།

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
bo: %configuration-file ཡིག་ཆ་ནང་གི་ནང་གསོག་ཚོད་འཛུན་གི་ཞུགས་གྲངས་གསར་དུ་སྒྲིག་ནས། དྲ་ཚིགས་ཀྱི་ཞབས་ཞུ་ཆས་བསྐྱར་སློང་བྱས་ན། ནང་གསོག་ཚོད་འཛུན་མཐོ་རུ་འགྱུར་ངོས།

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
bo: ཁྱེད་རང་གི་རྒྱུད་ཁོངས་ཀྱི་དོ་དམ་པ་དང་གཙོ་འཁོར་གྱི་ཚོང་བ་ལ་འབྲེལ་བ་བྱས་ནས་PHP ནང་གསོག་ཚོད་འཛུན་གྱི་ཚད་མཐོ་རུ་གཏོང་བར་རམ་འདེགས་བྱེད་དུ་ཅིག

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
bo: <a href="@url">Drupal རྒྱུད་ཁོངས་ཀྱི་དགོས་མཁོ།</a>ལ་ལྟོས་ནས་ཆ་འཕྲིན་གཞན་དག་ལ་རྒྱུས་ལོན་བྱོས།

en: Content translation
bo: ནང་དོན་ལོ་ཙྰ།

en: Disabled modules
bo: བཀག་པའི་དཔེ་དུམ།

en: Disabled themes
bo: བཀག་པའི་བརྗོད་གཞི།

en: Notify user when account is activated.
bo: རྩིས་ཐམ་སྐུལ་སློང་བྱེད་དུས་སྤྱོད་མཁན་ལ་བརྡ་གཏོང་དགོས།

en: Notify user when account is blocked.
bo: རྩིས་ཐམ་བཀག་སྡོམ་བྱེད་དུས་སྤྱོད་མཁན་ལ་བརྡ་གཏོང་དགོས།

en: Picture guidelines
bo: མགོ་བརྙན་སྒྲིག་འགོད་ཁྲིད་སྟོན།

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
bo: མགོ་བརྙན་ཡར་སྤྲོད་རེའུ་མིག་སྟེང་དུ་མངོན་པའི་ཡི་གེ སོར་འཇོག་གསལ་བཤད་ཀྱི་ཆེད་དུ། སྤྱོད་མཁན་གྱི་མགོ་བརྙན་འདེམས་སྐབས་རམ་འདེགས་ཀྱི་ནུས་པ་ཡོད།

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
bo: འཁྲབ་མཁན་གྱི་མིང་། དཔེར་ན། ནང་དོན་ཞིབ་བཤེར་བྱེད་མཁན་དང་། རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་མཁན། ཡང་ན་དྲ་ཚིག་དོ་དམ་བྱེད་མཁན་སོགས།

en: The role has been renamed.
bo: འཁྲབ་མཁན་ལ་མིང་གསར་བ་ཞིག་བཏགས།

en: The role has been deleted.
bo: འཁྲབ་མཁན་དོར།

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
bo: འཁྲབ་མཁན་གྱི་དྲ་ཚིག་ལ་ལྟ་ཞིབ་བྱེད་པའི་དབང་ཚད་གདམ་པ།

en: Edit role
bo: འཁྲབ་མཁན་རྩོམ་སྒྲིག

en: Text format
bo: ཡ ཡིག་རྐྱང་གི་རྣམ་གཞག

en: The translation file %filename contains an error: "msgctxt" is unexpected on line %line.
bo: ཡིག་ཆ་ %filename ལོ་ཙྰ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་ཚུད་ཡོད།：ཕྲེང་ %lineཡི་ "msgctxt"ནི་སྔོན་དཔོག་ཅན་ཞིག་མིན་ནོ།།

en: Region settings
bo: ཁུལ་ཁོངས་སྒྲིག་འགོད།

en: manage fields
bo: ཡིག་དུམ་དོ་དམ།

en: %name must be a positive integer.
bo: %nameངེས་པར་དུ་ཧྲིལ་གྲངས་དངོས་མ་ཞིག་ཡིན་དགོས

en: Regional settings
bo: ཁུལ་ཁོངས་སྒྲིག་འགོད།

en: Check for updates of disabled modules and themes
bo: བཀག་པའི་དཔེ་དུམ་དང་བརྗོད་གཞི་གསར་སྒྱུར་ལ་ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ།

en: Private files
bo: སྒར་སྤྱོད་ཡིག་ཆ།

en: Not restricted
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད།

en: Edit URL
bo: དྲ་གནས་རྩོམ་སྒྲིག

en: The name of the taxonomy term.
bo: རིགས་དབྱེ་ཚན་འདིའི་མིང་།

en: The optional description of the taxonomy term.
bo: རིགས་དབྱེ་ཚན་པ་འདིའི་གསལ་བཤད།

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
bo: མིང་ཚིག་འདི་གཏོགས་པའི་མིང་མཛོད།

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
bo: གལ་ཏེ་ཡོད་ན་མིང་ཚིག་འདིའི་རིམ་པ་གོང་མའི་མིང་ཚིག

en: The name of the taxonomy vocabulary.
bo: མིང་མཛོད་ཀྱི་མིང་།

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
bo: མིང་མཛོད་ཀྱི་འདེམས་རུང་བའི་གསལ་བཤད།

en: Default country
bo: སོར་འཇོག་བྱས་པའི་རྒྱལ་ཁབ།

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
bo: ཡིག་ཆ་ %fileནང་དུ་བྱེད་མི་ཆོག་པའི་HTMLཡི་ཡིག་ཕྲེང་@count ཡོད།

en: (active tab)
bo: （འགུལ་སྤྱོད་བྱེད་གདོང་འཛར།）

en: All pages except those listed
bo: གཤམ་གྱི་དྲ་ངོས་མ་འདུས་བའི་དྲ་ངོས་ཡོད་ཚད།

en: Only the listed pages
bo: གཤམ་གྱི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན་ལས།

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bo: དྲ་ངོས་འགྲོ་ལམ་རྒྱུད་ནས་དྲ་ངོས་གཏན་འཁེལ་བྱེད་པ། ཕྲེང་རེ་རེར་འགྲོ་ལམ་རེ་རེ། '*'སྐར་རྟགས་ཡིན། དཔེར་ན། པོ་ཁུ་དྲ་ངོས་%blogའདི་སྤྱོད་མཁན་ཡོངས་ཀྱི་པོ་ཁུ་གཙོ་ངོས་སུ་བྱས་ཆོག་པ།%blog-wildcard  %frontའདི་གཙོ་ངོས་ཡིན།

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
bo: PHPཚབ་ཨང་འདི་དག་<code>TRUE</code>ཡི་དྲ་ངོས་སུ་ཕྱིར་ལོག་བྱེད།

en: Pages or PHP code
bo: དྲ་ངོས་དང་PHPཚབ་ཨང་།

en: Not customizable
bo: རང་སྒྲིག་བྱེད་མི་ནུས་པའི།

en: Cache blocks
bo: ཁུལ་དུམ་བར་གསོག

en: Restricted to certain pages
bo: དམིགས་འཛུགས་བྱས་པའི་ཁུལ་དུམ་ཞིག་ཏུ་ཚོད་འཛིན་བྱེད་པ།

en: Upload destination
bo: ཡིག་ཆ་རྒྱུད་སྤྲོད།

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
bo: ཡིག་ཆ་ཉར་ཚགས་བྱེད་པའི་གནས་གདམ་གསེས་བྱོས། བེད་སྤྱོད་བྱེད་དུས་སྤྱིའི་ཡིག་ཆ་ལས་སྒར་གྱི་ཡིག་ཆ་ལ་རྙོག་འཛིང་ཆེ་མོད། འོན་ཀྱང་དེའི་ལྟ་སྤྱོད་ཀྱི་དབང་ཚད་ང་ཚོས་སྒྲིག་འགོད་བྱས་ཆོག

en: Text formats
bo: ཡིག་རྐྱང་རྣམ་གཞག

en: The number of replies a topic must have to be considered "hot".
bo: གོང་གི་གྲངས་ལས་བརྒལ་བའི་ལེན་ཡོད་ཚེས་བརྗོད་གཞི་འདི་ཉིད་རྒྱུག་ཆེས་བརྗོད་གཞི་རུ་འཇོག

en: Add new @node_type
bo: @node_type གསར་བ་ཞིག་ཁ་སྣོན།

en: Forum navigation vocabulary
bo: གླེང་རྟགས་ཀྱི་ཕྱོགས་ཁྲིད་ཚིག་མཛོད།

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
bo: གལ་ཏེ་རི་མོ་གཞན་ཞིག་རྒྱུད་སྤྲོད་བྱས་ན། རི་མོ་འདི་ཤར།

en: Image styles
bo: རི་མོའི་བཟོ་ལྟ།

en: Detection method
bo: ཞིབ་དཔྱད་བྱེད་ཐབས།

en: Date type
bo: ཚེས་གྲངས་ཀྱི་རིགས།

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
bo: འདེམས་བྱང་འདི་ཡིས་སྦྲེལ་པའི་འགྲོ་ལམ་ Drupal ནང་ཁུལ་གྱི་འགྲོ་ལམ་ཡིན་ནའང་ཆོག དཔེར་ན %add-node ཡང་ན་ཕྱི་རོལ་གྱི་ URLསྟེ། དཔེར་ན %drupalལྟ་བུ།  %front ནང་འཇུག་བྱས་ན་གཙོ་ངོས་སུ་སྦྲེལ་ནུས།

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed at !maxdepth. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
bo: སྦྲེལ་མཐུད་བྱ་ནུས་པའི་བུ་ཚན་པའི་ཆེ་ཆེས་པའི་གྲངས་ !maxdepth ཡིན་ལ། གལ་ཏེ་འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་མཐུད་ཚད་འདི་ལས་བརྒལ་ན་ཕའི་ཚན་པར་འགྱུར་མི་ནུས།

en: No Main links
bo: ཕྱོགས་ཁྲིད་གཙོ་བོ་མེད་པ།

en: Source for the Main links
bo: ཕྱོགས་ཁྲིད་གཙོ་བོའི་ཁུངས།

en: Select what should be displayed as the Main links (typically at the top of the page).
bo: ཕྱོགས་ཁྲིད་གཙོ་བོ་མངོན་པའི་གདམ་བྱང་གདམ་གསེས། (རྒྱུན་ལྡན་དུ་དྲ་ངོས་མགོ་རུ་ཡོད།)

en: No Secondary links
bo: ཕྱོགས་ཁྲིད་ཕེལ་བ་མེད་པ།

en: Source for the Secondary links
bo: ཕྱོགས་ཁྲིད་ཕེལ་བའི་ཁུངས།

en: manage display
bo: དོ་དམ་མངོན་པ།

en: Preview before submitting
bo: ཡར་སྤྲོད་བྱེད་སྐབས་སྔོན་ལྟ།

en: Display author and date information.
bo: རྩོམ་པ་པོ་དང་ཚེས་གྲངས་ཀྱི་ཆ་འཕྲིན་མངོན་པ།

en: Author username and publish date will be displayed.
bo: རྩོམ་པ་པོའི་སྤྱོད་མིང་དང་སྤེལ་པའི་ཚེས་གྲངས་མངོན་པ།

en: Revision log message
bo: ཉིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན་བཟོ་བཅོས།

en: Provide an explanation of the changes you are making. This will help other authors understand your motivations.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པའི་གནས་ཚུལ་མཁོ་འདོན་བྱས་ནས་མི་གཞན་དག་ལ་ཁྱེད་ཀྱི་ཀུན་སློང་ཤེས་སུ་འཇུག་པ།

en: Full content
bo: གཞུང་དངོས།

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
bo: ཐ་ཚིག：བློ་འཁེལ་ཆོག་པའི་འཁྲབ་མཁན་ཁོ་ན་ལ་སྡེབ་སྒྲིག་བྱེད་པ། དབང་ཚད་འདི་ལ་བདེ་འཇགས་ཀྱི་གནད་དོམ་འབྱུང་སྲིད།

en: The maximum number of posts displayed on overview pages such as the front page.
bo: རིགས་འདྲ་བའི་གཙོ་ངོས་ཀྱི་སྤྱི་ཀློག་དྲ་ངོས་ནས་མངོན་པའི་རྩོམ་ཡིག་གི་གྲངས།

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
bo: གལ་ཏེ་མིག་སྔའི་སྤྱོད་མཁན་ལ་ལྟ་སྤྱོད་ཀྱི་དབང་ཆ་མེད་ན་དྲ་ངོས་འདི་མངོན། གལ་ཏེ་གཏན་འཁེལ་བྱེད་མི་ཐུབ་ན་ལྟ་སྤྱོད་བྱེད་མི་ཆོག་པའི་དྲ་ངོས་མངོན།

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
bo: གལ་ཏེ་རེ་ཞུ་བྱས་པའི་ཡིག་ཆ་མེད་ན་དྲ་ངོས་འདི་མངོན། གལ་ཏེ་གཏན་འཁེལ་བྱེད་མི་ཐུབ་ན་དྲ་ངོས་མ་རྙེད་ཅེས་པའི་དྲ་ངོས་མངོན།

en: Compress cached pages.
bo: བར་གསོག་དྲ་ངོས་སྡུད་སྒྲིལ།

en: Description of your site, included in each feed.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིག་གི་ཞིབ་བརྗོད། Feed རེ་རེར་ཚུད་ཡོད་།

en: Users may set their own time zone.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱིས་རང་ཉིད་ཀྱི་དུས་ཁུལ་སྒྲིག་འགོད་བྱས་ཆོག

en: Remind users at login if their time zone is not set.
bo: ཐོ་འཇུག་བྱེད་དུས་སྤྱོད་མཁན་ལ་ཁོང་ཚོས་དུས་ཁུལ་སྒྲིག་བྱས་མེད་པའི་བརྡ་གཏོང་བ།

en: Only applied if users may set their own time zone.
bo: དུས་ཁུལ་སྒྲིག་འགོད་བྱས་མེད་པའི་སྤྱོད་མཁན་ཁོ་ནར་སྤྱོད་པ།

en: Time zone for new users
bo: སྤྱོད་མཁན་གསར་བའི་དུས་ཁུལ།

en: Default time zone.
bo: སོར་འཇོག་བྱས་པའི་དུས་ཁུལ།

en: Users may set their own time zone at registration.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱིས་ཐོ་འགོད་བྱེད་དུས་སོ་སོའི་དུས་ཁུལ་སྒྲིག་འགོད་བྱས་ཆོག

en: Put site into maintenance mode
bo: དྲ་ཚིག་སྲུང་སྐྱོང་དཔེ་རྣམ་དུ་སྒྲིག་པ།

en: Maintenance mode message
bo: སྲུང་སྐྱོང་དཔེ་རྣམ་གྱི་ཆ་འཕྲིན།

en: Message to show visitors when the site is in maintenance mode.
bo: དྲ་ཚིག་སྲུང་སྐྱོད་བྱེད་དུས་སྤྱོད་མཁན་ལ་མངོན་པའི་ཆ་འཕྲིན།

en: Public files
bo: སྤྱི་སྤྱོད་ཡིག་ཆ།

en: There is currently no content classified with this term.
bo: མིག་སྔར་ཐ་སྙད་འདི་གཞི་བྱས་ནས་རིགས་དབྱེ་བའི་ནང་དོན་མེད།

en: Installing updates
bo: གསར་སྒྱུར་སྒྲིག་འཇུག་བྱེད་བཞིན་པའི་སྒང་།

en: Preparing to update your site
bo: ཁྱེད་རང་གི་དྲ་ཚིག་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པར་གྲ་སྒྲིག་བྱེད་བཞིན་ཡོད།

en: Downloading updates failed:
bo: གསར་སྒྱུར་ཕེབ་ལན་བྱེད་མ་ནུས། :

en: Updates downloaded successfully.
bo: གསར་སྒྱུར་ཕེབ་ལན་བྱས་ཚར།

en: Fatal error trying to download.
bo: ཕེབ་ལན་བྱེད་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་ཆེན་པོ་ཞིག་བྱུང་།

en: Downloading %project
bo: %project ཕེབ་ལན་བྱེད་བཞིན་པའི་སྒང་།

en: Failed to download %project from %url
bo: %url ནས་ %project ཕེབ་ལན་བྱེད་མ་ཐུབ།

en: Update manager
bo: གསར་སྒྱུར་དོ་དམ།

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
bo: དཀར་ཆག%directoryམེད་པ་དང་ཡང་ན་འབྲི་མི་ཆོག

en: Account cancellation confirmation
bo: རྩིས་ཐམ་སྡེབ་སྒྲིག་མི་བྱེད་པ།

en: Edit the e-mail messages sent to users when they attempt to cancel their accounts.
bo: སྤྱོད་མཁན་ཀྱིས་ཁོང་ཚོའི་རྩིས་ཐམ་དོར་སྐབས་ཁོང་ཚོ་ལ་སྐུར་བའི་གློག་ཡིག་གི་བརྡ་འཕྲིན་རྩོམ་སྒྲིག་དང་བེད་སྤྱོད་བྱེད་པ།

en: Fixed width
bo: གཏན་འཇགས་ཀྱི་ཞེང་ཚད།

en: Image style
bo: རི་མོའི་བཟོ་ལྟ།

en: Collapse
bo: ལྟེབ་བརྩེགས།

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
bo: མིང་གཞན་གྱི་རིང་ཚད་ཆེ་ཤོས། 100ནི་གྲོས་འདོན་བྱས་པའི་རིང་ཚད་ཡིན། @maxནི་བྱ་རུང་བའི་ཆེས་མང་བའི་ཡིག་འབྲིའི་གྲངས་ཡིན། <a href="@pathauto-help">Pathauto རོགས་རམ་</a>ལ་ལྟ་སྤྱོད་བྱས་ན་བརྡ་འཕྲིན་དེ་ལས་མང་བ་ཡོད།

en: What should Pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
bo: གལ་ཏེ་སྔར་ཡོད་ཀྱི་ནང་དོན་ལ་བཟོ་བཅོས་བྱེད་ན། སྔ་མའི་མིང་གཞན་ཅི་ལྟར་སྒྲིག་གཅོད་བྱེད།

en: When a pattern includes certain characters (such as those with accents) should Pathauto attempt to transliterate them into the ASCII-96 alphabet? Transliteration is handled by the Transliteration module.
bo: དམིགས་བསལ་ཅན་གྱི་ཡིག་འབྲི་སྒྲིག་གཅོད་བྱེད་དུས། རང་འགུལ་ངང་ASCII-96ལོ་ཙྰ་བྱེད་དམ། ལོ་ཙྰ་འདི་ཉིད་ལོ་ཙྰའི་དཔེ་དུམ་གྱི་སྒྲིག་གཅོད་བྱེད།

en: Reduce strings to letters and numbers
bo: གསལ་བྱེད་དང་ཨང་གྲངས་ཁོ་ན་སྤྱོད་པ།

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not use this to remove punctuation.
bo: མིང་གཞན་གྲུབ་པའི་རྒྱུད་རིམ་ཁྲོད་དོར་བར་བྱེད་པའི་ཡི་གེ།

en: Choose aliases to delete
bo: སུབ་པར་བྱེད་པའི་མིང་གཞན་གདམ་གསེས་བྱོས།

en: All aliases
bo: མིང་གཞན་ཡོད་ཚད།

en: <strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.
bo: <strong>དོ་སྣང་།：</strong>བཀོལ་སྤྱོད་འདི་ལ་ཁྱེད་ཀྱི་ཁག་ཐེག་བྱེད་མི་དགོས། “མིང་གཞན་སུབ་པ་“མཐེབ་གཅུས་ལ་ཆིག་ལྡེབ་བྱེད་པའི་སྔོན་དུ་ཁྱེད་ཀྱིས་གཞི་མཛོད་གྲངས་གྲབས་ཉར་དང་ཡང་ན་url_aliasགཞི་གྲངས་མཛོད་ལ་གྲབས་ཉར་བྱེད་དགོས།

en: Ignoring alias %alias due to existing path conflict.
bo: མིག་སྔའི་འགྲོ་ལམ་ལ་རྩོད་གཞི་བྱུང་། འགྲོ་ལམ་%aliasསྣང་མེད་དུ་འཇོག་པ།

en: Ignoring alias %alias because it is the same as the internal path.
bo: རྒྱུད་ཁོངས་ནང་ཁུལ་གྱི་འགྲོ་ལམ་ལ་རྩོད་གཞི་བྱུང་། འགྲོ་ལམ་%aliasསྣང་མེད་དུ་འཇོག་པ།

en: Created new alias %alias for %source, replacing %old_alias.
bo: %sourceལ་གྲུབ་པའི་མིང་གཞན་%aliasསྔར་གྱི་མིང་%old_aliasབརྗེ་བར་བྱེད།

en: Created new alias %alias for %source.
bo: %sourceལ་%aliasཞེས་པའི་མིང་གཞན་གྲུབ་པ།

en: Maximum alias and component length
bo: མིང་གཞན་དང་སྒྲིག་ལྷུའི་རིང་ཚད་ཆེ་ཤོས།

en: Administer pathauto
bo: Pathautoདོ་དམ།

en: User blogs
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་པོ་ཁུ།

en: External resources can be optimized automatically, which can reduce both the size and number of requests made to your website.
bo: ཕྱི་རོལ་གྱི་ཐོན་ཁུངས་རང་འགུལ་ངང་ཇེ་ལེགས་སུ་བཏང་ནས་ཚིགས་ཚེག་ཡིག་ཆའི་ཆེ་ཆུང་དང་རེ་ཞུའི་གྲངས་ཉུང་དུ་འགྲོ་བ།

en: Cache pages for anonymous users
bo: མིང་འགོད་སྤྱོད་མཁན་ལ་དྲ་ངོས་བར་གསོག་བྱེད་པ།

en: Cached pages will not be re-created until at least this much time has elapsed.
bo: བར་གསོག་དྲ་ངོས་བསྐྱར་བཟོ་མི་བྱེད་དེ། དུས་ཚོད་རིང་བོ་ཞིག་འགོར་བའི་བར་དུ།

en: Expiration of cached pages
bo: དྲ་ངོས་དུས་འགོར་གྱི་དུས་ཚོད་བར་གསོག

en: The maximum time an external cache can use an old version of a page.
bo: ཕྱི་ནས་བར་གསོག་བྱས་པའི་པར་གཞི་རྙིང་མ་དེ་བེད་སྤྱོད་བྱེད་ནུས་པའི་ཆེས་རིང་བའི་དུས་ཚོད།

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་འགྱུར་ཚད་ལ་：[site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url] སོགས་ཡོད།

en: None (original image)
bo: མེད།（གདོད་མའི་རི་མོ།）

en: Maximum text length of any component in the alias (e.g., [title]). 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
bo: མིང་གཞན་གྱི་སྤྱིའི་རིང་ཚད།（དཔེར་ན།：【ཁ་བྱང་།】）100ནི་གྲོས་འདོན་བྱས་པའི་རིང་ཚད་ཡིན། <a href="@pathauto-help">Pathauto རོགས་རམ།</a>ནང་བརྡ་འཕྲིན་དེ་ལས་མང་བ་ཡོད།

en: The field %name is not a valid number.
bo: %nameཁུལ་དུ་ནང་འཇུག་བྱས་པའི་ཨང་གྲངས་ནུས་མེད་ཞིག་ཡིན།

en: Bulk updating URL aliases
bo: སྦྲེལ་མཐུད་ཀྱི་མིང་གཞན་འབོར་དུ་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ།

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: ཞུགས་གྲངས་@argsཡོད་པའི་བཀོལ་སྤྱོད་@operationསྒྲིག་གཅོད་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་།

en: Pattern for all @language @node_type paths
bo: འགྲོ་ལམ་@language @node_typeཡོད་ཚད་ཀྱི་འགྲོ་ལམ་གྱི་ཇུས་གཞི

en: Updated alias for node @nid.
bo: ཚིགས་ཚེག་@nidཡི་མིང་གཞན་གསར་སྒྱུར།

en: Taxonomy term paths
bo: རིགས་དབྱེ་ཐ་སྙད་ཀྱི་འགྲོ་ལམ།

en: Updated alias for term @tid.
bo: ཐ་སྙད་@tidཡི་མིང་གཞན་གསར་སྒྱུར།

en: Forum paths
bo: གླེང་སྟེགས་འགྲོ་ལམ།

en: Updated alias for forum @tid.
bo: གླེང་སྟེགས།@tidཡི་མིང་གཞན་གསར་སྒྱུར།

en: User paths
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འགྲོ་ལམ།

en: Updated alias for user @uid.
bo: སྤྱོད་མཁན་@uidལ་མིང་གཞན་གསར་སྒྱུར།

en: Blog paths
bo: པོ་ཁུའི་འགྲོ་ལམ།

en: Update URL alias
bo: URLཡི་མིང་གཞན་གསར་སྒྱུར།

en: Bulk update
bo: འབོར་དུ་གསར་སྒྱུར།

en: Error opening socket @socket
bo: ནོར་འཁྲུལ།：སྐོང་འཛུད་ཡི་གེ@socket ཁ་ཕྱེ།

en: Recent log messages
bo: ཆེས་གསར་བའི་ཉིན་ཐོའི་བརྡ་འཕྲིན།

en: Administrative overlay
bo: རིས་རིམ་སྣོན་བརྩེགས།(དོ་དམ་དྲ་ངོས།)

en: When enabled, only users with the "Use the site in maintenance mode" <a href="@permissions-url">permission</a> are able to access your site to perform maintenance; all other visitors see the maintenance mode message configured below. Authorized users can log in directly via the <a href="@user-login">user login</a> page.
bo: བེད་སྤྱད་ཚེས། "བེད་སྤྱོད་བྱེད་པའི་དྲ་ཚིགས་སྲུང་སྐྱོད་ཀྱི་རྣམ་པར་གནས།" <a href="@permissions-url">དབང་ཚད།</a>ལྡན་པའི་སྤྱོད་མཁན་ལས་སྤྱོད་མཁན་གཞན་དག་གིས་ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་ལྟ་སྤྱོད་བྱེད་མི་ནུས། དམིགས་དབང་སྤྱོད་མཁན་གྱིས་ <a href="@user-login">སྤྱོད་མཁན་ཐོ་འཇུག</a>དྲ་ངོས་ནས་ཐོ་འཇུག་བྱེད་ནུས།

en: Subdirectory in the file upload directory where pictures will be stored.
bo: རི་མོ་ཡིག་ཆ་ཡར་སྤྲོད་དཀར་ཆག་གི་བུའི་དཀར་ཆག་ཏུ་གསོག་འཇོག་བྱས་ཡོད།

en: and where %property is %value
bo: %propertyནི་%value ཡིན་པའི་ཚེས།

en: where %property is %value
bo: %property ནི་ %value ཡིན་པའི་ཚེས།

en: and where
bo: དུས་མཉང་དུ།

en: Weight for @title
bo: @title ཡང་ལྩི།

en: Aggregate and compress CSS files.
bo: CSSཡི་ཡིག་ཆ་མཉམ་སྒྲིལ་དང་སྡུད་སྒྲིལ་བྱེད་པ།

en: Aggregate JavaScript files.
bo: JavaScript ཡི་ཡིག་ཆ་མཉམ་སྒྲིལ།

en: This is compulsory for 'required' fields.
bo: ༼ངེས་པར༽་ཁུལ་ལ་མཚོན་ན་འདི་ནི་བཙན་སྐུལ་རང་བཞིན་གྱིུ་དགོས་མཁོ་རེད།

en: The name of the content type.
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས་ཀྱི་མིང་།

en: Content paths
bo: ནང་དོན་འགྲོ་ལམ།

en: (Machine name: @type)
bo: (འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང་།: @type)
