Wiki installation profile (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (522 entries)

en: Home
eu: Hasiera

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Pages
eu: Orriak

en: context
eu: testuingurua

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Value
eu: Balioa

en: content
eu: edukia

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Read more
eu: Irakurri gehiago

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Access control
eu: Sarbide kontrola

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Version
eu: Bertsioa

en: Go
eu: Joan

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: Size
eu: Tamaina

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: None
eu: Bat ere ez

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Number
eu: Zenbakia

en: Comment form
eu: Iruzkin formularioa

en: Weight
eu: Pisua

en: Variable
eu: Aldagaia

en: Link
eu: Esteka

en: Image
eu: Irudia

en: Center
eu: Erdian

en: Parent
eu: Gurasoa

en: Parents
eu: Gurasoak

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Import
eu: Inportatu

en: Book
eu: Liburua

en: Export
eu: Esportatu

en: Taxonomy term
eu: Taxonomia terminoa

en: Back
eu: Itzuli

en: Label
eu: Etiketa

en: Preview
eu: Aurrebista

en: Save
eu: Gorde

en: Help
eu: Laguntza

en: Font
eu: Letra-tipoa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Background Color
eu: Atzealdearen (Background) Kolorea

en: Summary
eu: Laburpena

en: Update
eu: Eguneratu

en: Top
eu: Goian

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Views
eu: Bistak

en: Access
eu: Atzipena

en: Add
eu: Gehitu

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Modules
eu: Moduluak

en: Manage
eu: Kudeatu

en: Anchor
eu: Aingura

en: Display
eu: Bistaratu

en: Node type
eu: Nodo mota

en: Menu
eu: Menua

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: results
eu: Emaitzak

en: search
eu: bilaketa

en: Text
eu: Testua

en: style
eu: estiloa

en: Keywords
eu: Hitz-gakoak

en: Unknown
eu: Ezezaguna

en: Picture
eu: Irudia

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content type
eu: Eduki mota

en: Continue
eu: Jarraitu

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Check
eu: Egiaztatu

en: Error
eu: Errorea

en: Options
eu: Aukerak

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Node
eu: Nodoa

en: Create
eu: Sortu

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Are you sure you want to delete %title?
eu: %title ezabatzera zoaz. Ziur al zaude?

en: All
eu: Guztiak

en: Submit @name
eu: Bidali @name

en: Date format
eu: Data formatua

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Block
eu: Blokea

en: Bottom
eu: Behean

en: Node links
eu: Nodo estekak

en: Taxonomy terms
eu: Taxonomia terminoak

en: User picture
eu: Erabiltzailearen irudia

en: Site name
eu: Gunearen izena

en: Site slogan
eu: Guneko leloa

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Input filters
eu: Sarrera iragazkiak

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Roles
eu: Zereginak

en: Input format
eu: Sarrerako formatua

en: Signature
eu: Sinadura

en: Revisions
eu: berrikuspenak

en: Log message
eu: Log mezua

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Vocabulary ID
eu: Hiztegiaren IDa

en: Term
eu: Termino

en: Term ID
eu: Terminoaren IDa

en: Term name
eu: Termino izena

en: Fields
eu: Eremuak

en: Count
eu: Zenbatu

en: Overridden
eu: Baliogabetu

en: Mode
eu: Modoa

en: Normal
eu: Arrunta

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Up
eu: Gora

en: Medium
eu: Ertaina

en: Load
eu: Kargatu

en: System
eu: Sistema

en: State
eu: Egoera

en: Terms
eu: Terminoak

en: General
eu: Orokorra

en: Table
eu: Taula

en: All views
eu: Bista guztiak

en: Verbose
eu: Xehetasuna

en: Update action
eu: Eguneratu ekintza

en: Strings to Remove
eu: Ezabatzeko kateak

en: Other
eu: Bestea

en: Basic
eu: Basikoa

en: List type
eu: Zerrenda mota

en: Role
eu: Rol

en: Select all
eu: Aukeratu guztia

en: User login
eu: Saioaren hasiera

en: String
eu: Katea

en: Users
eu: Erabiltzaileak

en: Last
eu: Azkena

en: Argument
eu: Argumentua

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: <All>
eu: <Guztia>

en: Clone
eu: Klonatu

en: Normal menu item
eu: Menu arrunta item-a

en: Down
eu: Behera

en: Arguments
eu: Argumentuak

en: Order
eu: Ordena

en: Node: ID
eu: Nodoa: ID

en: Random
eu: Ausazkoa

en: Basic settings
eu: Oinarrizko ezarpenak

en: Editor CSS
eu: CSS editorea

en: Term description
eu: Terminoaren deskribapena

en: Save settings
eu: Gorde ezarpenak

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Created date
eu: Sortze data

en: Rules
eu: Erregelak

en: Authoring information
eu: Egilearen informazioa

en: Hidden
eu: Ezkutua

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Idatzi orriaren Drupaleko helbide bat lerro bakoitzeko. '*' karakterea erabil dezakezu edozeren ordezko gisa. Esate baterako %blog blogen orrirako eta %blog-wildcard edozein blog pertsonalerako.

en: Change
eu: Aldatu

en: Edit term
eu: Terminoa editatu

en: Tokens
eu: Aldagaiak

en: Node title
eu: Nodoaren izenburua

en: Node body
eu: Nodo gorputza

en: View user profile.
eu: Ikusi erabiltzailearen profila.

en: Display all menu items
eu: Bistaratu menu item guztiak

en: Undo
eu: Desegin

en: Search results
eu: Bilaketaren emaitzak

en: Your search yielded no results
eu: Zure bilaketak ez du emaitzarik lortu

en: Front page
eu: Hasiera orria

en: Replacement patterns
eu: Ordezko ereduak

en: Deleted
eu: Ezabatua

en: Languages
eu: Hizkuntzak

en: Replace
eu: Ordeztu

en: Activity
eu: Aktibitate

en: Publishing options
eu: Argitaratze aukerak

en: Create new revision
eu: Sortu bertsio berria

en: First
eu: Lehena

en: Font size
eu: Letra tamaina

en: Configure block
eu: Blokea konfiguratu

en: Second
eu: Segundu

en: Entity
eu: Entitatea

en: None.
eu: Ezer.

en: PHP code
eu: PHP kodea

en: Log out
eu: Irten

en: Left
eu: Ezkerra

en: open
eu: irekita

en: All blogs
eu: Blog guztiak

en: Style
eu: Estiloa

en: Forums
eu: Foroak

en: view revisions
eu: berrikuspenak ikusi

en: !date by !username
eu: !username erabiltzaileak !date datan

en: revert
eu: leheneratu

en: Revision
eu: Berrikuspena

en: current revision
eu: Uneko berrikuspena

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Reversed
eu: Alderantzikatu

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Standard
eu: Estandar

en: Menu settings
eu: Menu ezarpenak

en: Color scheme
eu: Kolore eskema

en: New
eu: Berriak

en: Relationships
eu: Erlazioak

en: Themes
eu: Temak

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Processing
eu: Prozesatzen

en: Storage
eu: Biltegiratze

en: Advanced Options
eu: Aukera aurreratuak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Show blocks
eu: Erakutsi blokeak

en: Bold
eu: Lodia

en: Copy
eu: Kopiatu

en: PHP Code
eu: PHP Kodea

en: Simple
eu: Sinplea

en: Menus
eu: Menuak

en: Above
eu: Gainean

en: Every
eu: Bakoitz

en: Form
eu: Formularioa

en: Permission
eu: Baimena

en: Redo
eu: Berregin

en: Italic
eu: Etzana

en: Hide
eu: Ezkutatu

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Source code
eu: Jatorrizko kodea

en: URL path settings
eu: URL bide-izenaren ezarpenak

en: Extension
eu: Luzapena

en: Keys
eu: Giltzak

en: Delete aliases
eu: Ezabatu ezizenak

en: Automatic alias
eu: Ezizen automatikoak

en: Create a new alias. Delete the old alias.
eu: Ezizen berria sortu. Ezabatu ezizen zaharra.

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
eu: Ezabatu ezizen guztiak. Ezabatuko diren ezizen kopurua: %count.

en: Delete aliases now!
eu: Ezabatu ezizenak orain!

en: Language neutral
eu: Hizkuntza neutroa

en: Contexts
eu: Testuinguruak

en: Loading
eu: Kargatzen

en: Variable editor
eu: Aldakor editorea

en: @type: updated %title.
eu: @type: %title eguneratuta.

en: Node author
eu: Nodoaren egilea

en: Miscellaneous
eu: Hainbat

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
eu: %url URLa ez da baliozkoa. Mesedez, sartu guztiz baliozkotutako URL bat, http://www.example.com/feed.xml modukoa.

en: New custom content
eu: Pertsonalizatutako eduki berria

en: Context
eu: Testuingurua

en: General form
eu: Formulario orokorra

en: Node type description
eu: Nodo motaren deskribapena

en: Attached files
eu: Atxikitutako fitxategiak

en: Book navigation
eu: Liburu nabigazioa

en: Add comment
eu: Gehitu iruzkina

en: A form to add a new comment.
eu: Iruzkin berri bat gehitzeko formularioa.

en: Node comments
eu: Nodo iruzkinak

en: !a comments per page
eu: !a iruzkin orri bakoitzeko

en: Node content
eu: Nodoaren edukia

en: Node type description.
eu: Nodo motaren deskribapena.

en: Term description.
eu: Terminoaren deskribapena.

en: List of related terms
eu: Zerrendatu erlazionatutako terminoak

en: The picture of a user.
eu: Erabiltzaile baten irudia.

en: User profile
eu: Erabiltzailearen profila

en: The profile of a user.
eu: Erabiltzaile baten profila.

en: "@s" user profile
eu: "@s" erabiltzaile profila

en: Vocabulary terms
eu: Hiztegiaren terminoak

en: All the terms in a vocabulary.
eu: Hiztegiaren termino guztiak.

en: A node object.
eu: Nodo objektu bat.

en: Taxonomy vocabulary
eu: Taxonomia hiztegia

en: argument
eu: argumentua

en: Add argument
eu: Gehitu argumentua

en: Add context
eu: Gehitu testuingurua

en: Required contexts
eu: Testuingurua behar da

en: required context
eu: testuingurua behar da

en: Add required context
eu: Gehitu eskatutako testuingurua

en: Close Window
eu: Itxi leihoa

en: Close window
eu: Itxi leihoa

en: Keyword
eu: Gako-hitza

en: Panel settings
eu: Panelaren ezarpenak

en: Unknown context
eu: Testuinguru ezezaguna

en: Local
eu: Lokala

en: Panel
eu: Panela

en: Use pager
eu: Orrietan banatu

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: More link
eu: Esteka gehiago

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Print
eu: Inprimatu

en: Locked
eu: Blokeatuta

en: Node count
eu: Nodo kopurua

en: Finish
eu: Amaitu

en: Underline
eu: Azpimarratu

en: Cut
eu: Moztu

en: Paste
eu: Itsatsi

en: Unordered list
eu: Zerrenda ez ordenatua

en: Font family
eu: Letra familia

en: About
eu: (r)i buruz

en: Menu items
eu: Menu item-ak

en: Create @name
eu: Sortu @name

en: Original text
eu: Jatorrizko testua

en: Patterns
eu: Ereduak

en: Acronym
eu: Akronimo

en: Widgets
eu: Widget-ak

en: Custom pages
eu: Orri pertsonalizatuak

en: Run cron
eu: Egikaritu cron

en: Run updates
eu: Egikaritu eguneraketak

en: Enable developer modules
eu: Gaitu garatzaile moduluak

en: Disable developer modules
eu: Desgaitu garatzaile moduluak

en: Current anonymous / authenticated users
eu: Uneko anonimoa / autentikatutako erabiltzaileak

en: Disabled these modules: !module-list.
eu: Modulu hauek desgaitu dira: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
eu: Garatzaile moduluak ez daude gaitutak.

en: IP address
eu: IP helbideak

en: Page elements
eu: Orrialdearen elementuak

en: Variants
eu: Aldaerak

en: Book outline
eu: Liburuaren aurkibidea

en: Revision information
eu: Aldaketaren informazioa

en: Comma
eu: Koma

en: Freelinking settings
eu: Freelinking ezarpenak

en: Wikitools
eu: Wiki-tresnak

en: Tab weight
eu: Tab pisua

en: User: ID
eu: Erabiltzailea: IDa

en: The size of the file.
eu: Fitxategiaren tamaina.

en: @type %title has been updated.
eu: %title @type eguneratua izan da.

en: Menu link ID
eu: Menu esteka ID

en: Menu links
eu: Menu estekak

en: Theme registry
eu: Tema erregistroa

en: No alias
eu: Alias-ik ez

en: Use theme CSS
eu: CSS gaia erabili

en: Disable rich-text
eu: Desgaitu testu aberastua

en: Enable rich-text
eu: Gaitu testu aberastua

en: Align left
eu: Lerrokatu ezkerrean

en: Align center
eu: Lerrokatu erdian

en: Align right
eu: Lerrokatu eskuinean

en: Justify
eu: Justifikatu

en: Paste Text
eu: Itsatsi testua

en: Paste from Word
eu: Itsatsi Word-etik

en: Remove format
eu: Ezabatu formatua

en: HTML block format
eu: HTML bloke formatua

en: Font style
eu: Letra estiloa

en: Abbreviation
eu: Laburdura

en: Inserted
eu: Txertatuta

en: Current date
eu: Oraingo data

en: filter
eu: iragazi

en: No language
eu: Hizkuntzarik ez

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: No menu entry
eu: Menuaren sarrerarik ez

en: Normal menu entry
eu: Menuaren sarrera arrunta

en: Menu tab
eu: Menuaren fitxa

en: Default menu tab
eu: Menuaren fitxa lehenetsia

en: Adjust top margin
eu: Gaineko marjina doitu

en: Keep menu at top of page
eu: Mantendu menua orriaren gainekaldean

en: Move local tasks into menu
eu: Uneko betebeharrak menura mugitu

en: Administration menu settings
eu: Administrazio menuaren ezarpenak

en: Parent link ID
eu: Guraso esteka ID

en: Display additional data for each menu item
eu: Bistaratu datu gehigarriak menu elementu bakoitzeko

en: Display the selected items next to each menu item link.
eu: Bistaratu hautatutako elementua menu elementu ezteka bakoitzaren ondoan.

en: Enabled these modules: !module-list.
eu: Modulu hauek gaitu dira: !module-list.

en: Administration menu
eu: Kudeaketa menua

en: Adjust administration menu settings.
eu: Kudeaketarako menuaren ezarpenak egokitu.

en: @count-anon / @count-auth
eu: @count-anon / @count-egiaz

en: - All -
eu: - Dena -

en: Checking...
eu: Egiaztatzen...

en: Machine-readable name
eu: Makinarentzako izen irakurgarria

en: Enable and disable features.
eu: Gaitu eta desgaitu eginideak.

en: Dependency
eu: Dependentzia

en: Contact form
eu: Kontaktatzeko formularioa

en: Search form
eu: Bilaketa formularioa

en: Styles
eu: Estiloak

en: The item has been deleted.
eu: Elementua ezabatu egin da.

en: The name of the site.
eu: Gunearen izena.

en: No info
eu: Informazio gabe

en: Remove this item.
eu: Ezabatu elementu hau.

en: Edit @type
eu: Editatu @type

en: Summary of contexts
eu: Testuinguruen laburpena

en: , and
eu: , eta

en: Keyword: %@keyword
eu: Gako-hitza: %@keyword

en: Update and return
eu: Eguneratu eta itzuli

en: In code
eu: Kodean

en: Add variant
eu: Gehitu aldaera

en: Add a new variant to this page.
eu: Gehitu aldaera berria orri honi.

en: Create variant
eu: Sortu aldaera

en: Import variant
eu: Inportatu aldaera

en: Variant operations
eu: Aldaera eragiketak

en: Variant type
eu: Aldaera mota

en: Optional features
eu: Hautazko ezaugarriak

en: Add a new variant
eu: Gehitu aldaera berria

en: Import page
eu: Inportatu orria

en: Create a new page
eu: Sortu orri berria

en: Make a copy of this page
eu: Orri honen kopia bat egin

en: Menu tab.
eu: Menu fitxa.

en: Default menu tab.
eu: Menu fitxa lehenetsia.

en: Title: %title.
eu: Izenburua: %title.

en: Menu block: %title.
eu: Menu blokea: %title.

en: Multiple terms
eu: Termino anitzak

en: User profile template
eu: Erabiltzaile profilaren txantiloia

en: First User
eu: Lehen erabiltzailea

en: Second User
eu: Bigarren erabiltzailea

en: Node: language
eu: Nodoa: hizkuntza

en: Node: type
eu: Nodo: mota

en: User: permission
eu: Erabiltzailea: baimenak

en: User: language
eu: Erabiltzailea: hizkuntza

en: Taxonomy: vocabulary
eu: Taxonomia: hiztegia

en: Substitutions
eu: Ordezkapenak

en: Node created date
eu: Nodoaren sortze-data

en: Profile category
eu: Profilaren kategoria

en: Vocabulary ID of first term
eu: Lehen terminoaren hiztegiaren IDa

en: Configure view
eu: Konfiguratu bista

en: View: @name
eu: Bista: @name

en: Content pane
eu: Eduki panela

en: Panel page
eu: Panelaren orria

en: Go to list
eu: Joan zerrendara

en: Panel: @title
eu: Panela: @title

en: @project issue queue
eu: @project jaulkipen ilara

en: Flush all caches
eu: Husten katxe guztiak

en: Developer modules to keep enabled
eu: Garatzailearen modulu gaituta mantentzeko

en: (start from last values)
eu: (hasi azken baliotik)

en: Hello <strong>@username</strong>
eu: Kaixo <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
eu: Erakutsi lasterbideak

en: Administration menu Toolbar style
eu: Kudeaketa menua tresna-barra estiloa

en: A better Toolbar.
eu: Tresna-barra hobea

en: Status messages
eu: Egoera mezuak

en: Add the page title as content.
eu: Orriaren izenburua eduki moduan gehitu.

en: Manage pages
eu: Kudeatu orriak

en: Create feature
eu: Sortu ezaugarria

en: Create a new feature.
eu: Sortu ezaugarri berria.

en: All polls
eu: Galdeketa guztiak

en: Search @type
eu: Bilatu @type

en: Taxonomy: term
eu: Taxonomia: terminoa

en: Advanced search form
eu: Bilaketa aurreratuaren formularioa

en: styles
eu: estiloak

en: Manage features.
eu: Features kudeatu.

en: Edit URL
eu: URL-a editatu

en: Text formats
eu: Testu formatuak

en: Image styles
eu: Irudiaren tankera

en: - Choose -
eu: - Aukeratu -

en: Update and save
eu: Eguneratu eta gorde

en: String: length
eu: Katea: luzera

en: Choose aliases to delete
eu: Aukeratu ezabatzeko ezizenak

en: All aliases
eu: Ezizen guztiak

en: Administer pathauto
eu: Pathauto kudeatu

en: User blogs
eu: Erabiltzaileen blog-ak

en: Div container
eu: Div edukiontzia

en: Maximize
eu: Maximizatu

en: No tokens available.
eu: Ez dago aldagairik (tokens) gaituta.

en: Current page
eu: Uneko orrialdea

en: Node terms
eu: Nodo terminoak

en: Feed icons
eu: Feed ikonoak

en: Site logo
eu: Gunearen logoa

en: Primary navigation links
eu: Nabigazio esteka primarioak

en: Add the primary_links (local tasks) as content.
eu: Gehitu nabigazio esteka primarioak (ataza lokalak) eduki gisa.

en: Secondary navigation links
eu: Nabigazio esteka sekundarioak

en: Add the secondary_links (local tasks) as content.
eu: Gehitu nabigazio esteka sekundarioak (zeregin lokalak) eduki gisa.

en: Term Description
eu: Terminoaren deskribapena

en: Custom style
eu: Estilo pertsonalizatua

en: Edit components
eu: Editatu osagaiak

en: Custom content
eu: Eduki pertsonalizatua

en: Add a new @plugin
eu: Gehitu @plugin berria

en: Clone @plugin %title
eu: Klonatu @plugin %title

en: Import @plugin
eu: Importatu @plugin

en: Export @plugin %title
eu: Exportatu @plugin %title

en: %title has been created.
eu: %title sortu egin da.

en: %title could not be created.
eu: %title ezin izan da sortu.

en: %title has been updated.
eu: %title eguneratu izan da.

en: %title could not be updated.
eu: %title ezin izan da eguneratu.

en: @plugin %title was enabled.
eu: @plugin %title gaitua.

en: @plugin %title was disabled.
eu: @plugin %title ezgaitua.

en: Select style type
eu: Aukeratu estiloa mota

en: View context
eu: Bistaratu testuingurua

en: View empty text
eu: Erakutsi testu hutsa

en: View row
eu: Bistaratu lerroa

en: Select context
eu: Aukeratu testuingurua

en: Configure rows
eu: Konfiguratu lerroak

en: Page number
eu: Orrialde zenbakia

en: language neutral
eu: Hizkuntza neutrala

en: User paths
eu: Erabiltzailearen bide-izenak

en: Blog paths
eu: Bloraren bide-izenak

en: Update URL alias
eu: Eguneratu URL ezizenak

en: Class registry
eu: Klase erregistroa

en: Change general settings for this variant.
eu: Aldaera honen ezarpen orokorrak aldatu.

en: User signature
eu: Erabiltzailearen sinadura

en: The signature of a user.
eu: Erabiltzaile baten sinadura

en: The extension of the file.
eu: Fitxategiaren luzapena.

en: Text formats enabled for rich-text editing
eu: Testu formatuak aktibatuta testu aberastua editatzeko

en: Collapse module groups on the <a href="!modules-url">%modules</a> page
eu: Tolestu modulu anitza <a href="!modules-url">%modules</a> orrian

en: Collapse module groups on the <a href="@permissions-url">%permissions</a> page
eu: Tolestu modulu anitza <a href="@permissions-url">$permissions</a> orrian

en: Access administration menu
eu: Sarbidea kudeaketaren menua

en: Flush caches
eu: Katxea garbitzen

en: Display Drupal links
eu: Bistaratu Drupal estekak

en: Provide Drupal.org links in the administration menu.
eu: Drupal.org estekak eman kudeaketaren menuan

en: Administration tools.
eu: Kudeaketa tresnak

en: Rebuild system links
eu: Berregin sistemaren estekak

en: Administration Development tools
eu: Kudeaketa garatzailearen tresnak

en: The URL of the @entity.
eu: @entity-ren URL-a.

en: The content type of the node.
eu: Nodoaren eduki mota.

en: The picture of the user.
eu: Erabiltzailearen argazkia.

en: Content paths
eu: Edukiaren bideak (paths)

en: There are no @titles to display.
eu: Ez dago @titles erakusteko.

en: File byte size
eu: Fitxategiaren byte tamaina

en: No tokens available
eu: Ez dago aldagairik (tokens) gaituta

en: Token registry caches cleared.
eu: Aldagaien (Token) erregistroaren cache-ak ezabatuta.

en: The unaliased URL.
eu: Ezizen gabeko URL-a.

en: Token registry
eu: Aldagai (Token) erregistroa

en: Problems detected
eu: Arazoak antzeman dira

en: Generate automatic URL alias
eu: URL ezizenak automatikoki sortu

en: Uncheck this to create a custom alias below.
eu: Desmarkatu URL ezizenak neurrira sortzeko.

en: Configure URL alias patterns.
eu: Konfiguratu URL ezizenen ereduak.

en: This field supports tokens.
eu: Eremu honek aldagaiak (tokens) onartzen ditu.

en: !title cache cleared.
eu: !title katxea garbituta

en: CSS and JavaScript
eu: CSS eta JavaScript

en: Update data
eu: Data eguneratu

en: Update node alias
eu: Eguneratu nodoen ezizenak

en: Update taxonomy term alias
eu: Eguneratu taxonomia terminoen ezizenak

en: Update user alias
eu: Eguneratu erabiltzaileen ezizenak
