Wiki installation profile (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (892 entries)

en: Home
cs: Domů

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Pages
cs: Stránky

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Content
cs: Obsah

en: Value
cs: Hodnota

en: content
cs: obsah

en: Type
cs: Typ

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Actions
cs: Akce

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Language
cs: Jazyk

en: Read more
cs: Číst dál

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Access control
cs: Kontrola přístupu

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Administration
cs: Administrace

en: Comments
cs: Komentáře

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Content types
cs: Typy obsahu

en: Version
cs: Verze

en: Go
cs: Přejít

en: view
cs: zobrazit

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Edit
cs: Upravit

en: Size
cs: Velikost

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Number
cs: Číslo

en: Comment form
cs: Formulář pro posílání komentářů

en: User contact form
cs: Kontaktní formuláře pro jednotlivé uživatele

en: Weight
cs: Váha

en: Variable
cs: Proměnná

en: Link
cs: Odkaz

en: Image
cs: Obrázek

en: Center
cs: Na střed

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Parents
cs: Rodiče

en: Depth
cs: Hloubka

en: Category
cs: Kategorie

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Book
cs: Kniha

en: Taxonomy term
cs: Termín taxonomie

en: Back
cs: Zpět

en: Label
cs: Popisek

en: Preview
cs: Náhled

en: Save
cs: Uložit

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Summary
cs: Souhrn

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Top
cs: Nahoru

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: Access
cs: Přístup

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Path
cs: Cesta

en: Vocabularies
cs: Slovníky

en: Modules
cs: Moduly

en: Anchor
cs: Ukotvení

en: Display
cs: Zobrazit

en: Node type
cs: Typ uzlu

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: results
cs: výsledky

en: search
cs: vyhledávání

en: style
cs: styl

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Components
cs: Komponenty

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Picture
cs: Obrázek

en: Paths
cs: Cesty

en: User
cs: Uživatel

en: Content type
cs: Typ obsahu

en: Continue
cs: Pokračovat

en: Configure
cs: Nastavení

en: Check
cs: Šek

en: Error
cs: Chyba

en: Options
cs: Možnosti

en: Contact
cs: Kontakt

en: Node
cs: Uzly

en: Create
cs: Vytvořit

en: Separator
cs: Oddělovač

en: Are you sure you want to delete %title?
cs: Určitě odstranit %title?

en: All
cs: Vše

en: Date format
cs: Formát data

en: Page title
cs: Název stránky

en: Block
cs: Blok

en: Override title
cs: Přepsat název

en: Bottom
cs: Dole

en: Node links
cs: Odkazy na uzly

en: Taxonomy terms
cs: Termíny taxonomie

en: User picture
cs: Obrázek uživatele

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Site name
cs: Název webu

en: Site slogan
cs: Slogan webu

en: Input filters
cs: Vstupní filtry

en: Menu link
cs: Položka menu

en: Custom
cs: Vlastní

en: Roles
cs: Role

en: Signature
cs: Podpis

en: Revisions
cs: Revize

en: Log message
cs: Zpráva do logu

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Vocabulary ID
cs: ID slovníku

en: Term
cs: Termín

en: Term ID
cs: ID termínu

en: Term name
cs: Název termínu

en: Fields
cs: Pole

en: Count
cs: Počet

en: Overridden
cs: Překryto

en: Add condition
cs: Přidat podmínku

en: Mode
cs: Režim

en: Normal
cs: Normální

en: Advanced
cs: Pokročilé

en: Up
cs: Nahoru

en: Medium
cs: Střední

en: Media
cs: Média

en: Load
cs: Načíst

en: System
cs: Systém

en: State
cs: Stav

en: Terms
cs: Podmínky

en: General
cs: Obecné

en: Table
cs: Tabulka

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
cs: Výchozí šablona pro cestu (aplikována na všechny slovníky s nevyplněnou šablonou níže)

en: Pattern for all %vocab-name paths
cs: Šablona pro všechny cesty %vocab-name

en: Pattern for forums and forum containers
cs: Šablona pro diskusní fóra a kontejnery diskusních fór

en: Pattern for user account page paths
cs: Šablona pro cesty k uživatelských účtům

en: Pattern for blog page paths
cs: Šablona pro cesty k blogům

en: Verbose
cs: Detailní výpis

en: Display alias changes (except during bulk updates).
cs: Zobrazuje změny cest (kromě hromadných změn)

en: Replace by separator
cs: Nahradit za oddělovač

en: Maximum alias length
cs: Maximální délka aliasu

en: Maximum component length
cs: Maximální délka komponentu

en: Update action
cs: Nastavení aktualizace

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
cs: Umožňuje modulům automaticky generovat aliasy pro obsah.

en: Other
cs: Jiné

en: Basic
cs: Základní

en: List type
cs: Typ seznamu

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: User login
cs: Přihlášení

en: String
cs: Řetězec

en: Users
cs: Uživatelé

en: Exists
cs: Existuje

en: Last
cs: Poslední

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Smiley
cs: Smajlík

en: <All>
cs: <Vše>

en: Save and edit
cs: Uložit a upravit

en: Clone
cs: Klonovat

en: Normal menu item
cs: Normální položka menu

en: Down
cs: Dolů

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Operator
cs: Operátor

en: Random
cs: Náhodný

en: Basic setup
cs: Základní nastavení

en: Allow users to choose default
cs: Umožnit uživatelům zvolit výchozí nastavení.

en: Buttons and plugins
cs: Tlačítka a pluginy

en: Editor appearance
cs: Vzhled editoru

en: Toolbar location
cs: Umístění nástrojové lišty

en: Path location
cs: Cesta k umístění

en: Enable resizing button
cs: Povolit tlačítko pro změnu velikosti

en: Cleanup and output
cs: Filtrování a výstup

en: Verify HTML
cs: Zkontrolovat HTML

en: Preformatted
cs: Předformátované

en: CSS classes
cs: CSS třídy

en: Term description
cs: Popis termínu.

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Operation
cs: Operace

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Created date
cs: Datum vytvoření

en: Regular expression
cs: Regulární výraz

en: Authoring information
cs: Informace o autorovi

en: Hidden
cs: Skryté

en: Some
cs: Nějaký

en: Root
cs: Kořen

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
cs: Na každý řádek zadejte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta může být například %blog pro stránku blogu nebo %blog-wildcard pro každý osobní blog. %front je úvodní stránka.

en: Link to node
cs: Odkaz na uzel

en: Change
cs: Změnit

en: Edit term
cs: Upravit termín

en: Tokens
cs: Tokeny

en: Feeds
cs: Zdroje

en: View user profile.
cs: Zobrazit profil uživatele.

en: Display all menu items
cs: Zobrazit všechny položky menu

en: Undo
cs: Zpět

en: Search results
cs: Výsledky vyhledávání

en: Your search yielded no results
cs: Vyhledávání nepřineslo žádné výsledky.

en: Front page
cs: Titulní stránka

en: unlimited
cs: neomezené

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzorky

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Languages
cs: Jazyky

en: Replace
cs: Nahradit

en: Available tokens
cs: Dostupné tokeny

en: Activity
cs: Aktivita

en: Publishing options
cs: Možnosti vydání

en: Create new revision
cs: Vytvořit novou revizi

en: First
cs: První

en: Font size
cs: Velikost fontu

en: Configure block
cs: Nastavit blok

en: Second
cs: Sekunda

en: None.
cs: Žádný.

en: Fixed
cs: Pevná

en: Revert
cs: Vrátit

en: Greater than
cs: Větší než

en: Less than
cs: Menší než

en: PHP code
cs: PHP kód

en: Select a user
cs: Vyberte uživatele

en: Log out
cs: Odhlásit

en: open
cs: otevřené

en: Style
cs: Styl

en: Forums
cs: Fórum

en: Superscript
cs: Horní index

en: view revisions
cs: zobrazit revize

en: !date by !username
cs: !date od !username

en: revert
cs: vrátit

en: Revision
cs: Revize

en: current revision
cs: aktuální verze

en: Asterisk
cs: Hvězdička

en: Missing
cs: Chybějící

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Reversed
cs: Obráceně

en: Changed
cs: Změněno

en: Menu settings
cs: Nastavení menu

en: Color scheme
cs: Barevné schéma

en: New
cs: Nové

en: Relationships
cs: Vztahy

en: Parent menu item
cs: Nadřazená položka menu

en: Themes
cs: Témata vzhledu

en: Loading...
cs: Načítání...

en: Tabs
cs: Záložky

en: Processing
cs: Zpracovává se

en: Storage
cs: Ukládání

en: Page name
cs: Název stránky

en: Advanced Options
cs: Pokročilé volby

en: Apply
cs: Použít

en: Copy
cs: Kopírovat

en: PHP Code
cs: PHP kód

en: Simple
cs: Jednoduché

en: Double
cs: Dvojité

en: Menus
cs: Menu

en: Above
cs: Nad

en: Form
cs: Formulář

en: Permission
cs: Oprávnění

en: Move down
cs: Posunout dolů

en: Move up
cs: Posunout nahoru

en: Redo
cs: Znovu

en: Hide
cs: Skrýt

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Source code
cs: Zdrojový kód

en: Subscript
cs: Dolní index

en: Unlink
cs: Zrušit odkaz

en: URL path settings
cs: Nastavení URL

en: Extension
cs: Přípona

en: Keys
cs: Klíče

en: Unavailable
cs: Nedostupné

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
cs: Automaticky generovaný alias %original_alias měl konflikt s již existujícím aliasem. Byl změněn na %alias.

en: Pattern for all @node_type paths
cs: Šablona pro všechny uzly typu @node_type

en: Delete aliases
cs: Smazat aliasy

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
cs: Znak používaný pro oddělení slov v nadpisech. Tímto znakem budou nahrazeny mezery mezi slovy a interpunkční znaménka (tečky, čárky, pomlčky atd.). Použití mezery nebo znaku plus může způsobit neočekávaný výsledek.

en: Leave case the same as source token values.
cs: Zachovat stejnou velikost písma jako v původních hodnotách tokenů.

en: Change to lower case
cs: Převést na malá písmena

en: Transliterate prior to creating alias
cs: Převést znaky před vytvořením aliasu

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
cs: Filtruje nový alias pouze do znaků a čísel z množiny ASCII-96.

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
cs: Vymaže všechny aliasy. Počet aliasů, které budou smazány: %count.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
cs: Vymazat všechny aliasy typu @label. Počet aliasů k vymazání: %count.

en: Delete aliases now!
cs: Smazat aliasy!

en: All of your path aliases have been deleted.
cs: Všechny aliasy byly smazány.

en: All of your %type path aliases have been deleted.
cs: Všechny aliasy typu %type byly smazány.

en: Language neutral
cs: Jazykově neutrální

en: Bullet list
cs: Seznam s odrážkami

en: Loading
cs: Načítání

en: Package
cs: Balík

en: @type: updated %title.
cs: @type: aktualizováno %title.

en: Node author
cs: Autor uzlu

en: Interface language
cs: Jazyk rozhraní

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
cs: URL %url je chybné. Napište prosím plné URL, např. http://www.example.com/feed.xml.

en: by @user
cs: uživatelem @user

en: Argument type
cs: Typ argumentu

en: Context
cs: Kontext

en: Node type description
cs: Popis typu uzlu

en: Attached files
cs: Přiložené soubory

en: A list of files attached to the node.
cs: Seznam souborů přiložených k uzlu.

en: Book navigation
cs: Obsah knihy

en: Add comment
cs: Přidat komentář

en: !a comments per page
cs: Počet komentářů na stránce: !a

en: Pager
cs: Stránkovač

en: "@s" content
cs: "@s" obsah

en: Node type description.
cs: Popis typu uzlu.

en: Term description.
cs: Popis termínu.

en: The picture of a user.
cs: Obrázek uživatele user.

en: User profile
cs: Profil uživatele

en: The profile of a user.
cs: Profil uživatele.

en: Vocabulary terms
cs: Termíny slovníku

en: Taxonomy vocabulary
cs: Slovník kategorií

en: relationship
cs: vztah

en: Close Window
cs: Zavřít okno

en: Close window
cs: Zavřít okno

en: Local
cs: Místní

en: Node loaded from @var
cs: Uzel načten z @var

en: Use pager
cs: Použít stránkování

en: Offset
cs: Vynechat položky

en: Link to view
cs: Odkaz na pohled

en: More link
cs: Odkaz 'více'

en: Book parent
cs: Nadřazená kniha

en: Top level book
cs: Kniha nejvyšší úrovně

en: Term parent
cs: Nadřazený termín

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Print
cs: Tisk

en: Locked
cs: Uzamčeno

en: Node count
cs: Počet uzlů

en: Cut
cs: Vyjmout

en: Paste
cs: Vložit

en: Unordered list
cs: Nečíslovaný seznam

en: Font family
cs: Řez písma

en: About
cs: Popis

en: Create @name
cs: Vytvořit @name

en: Original text
cs: Původní text

en: If
cs: Jestliže

en: Patterns
cs: Vzorky

en: Acronym
cs: Zkratka

en: Button alignment
cs: Zarovnání tlačítek

en: Example:
cs: Příklad:

en: Widgets
cs: Widgety

en: Colon
cs: Dvojtečka

en: Run cron
cs: Spustit cron

en: Run updates
cs: Spustit aktualizace

en: Enable developer modules
cs: Povolit moduly pro vývoj

en: Disable developer modules
cs: Zakázat moduly pro vývoj

en: Current anonymous / authenticated users
cs: Přítomní anonymní / registrovaní uživatelé

en: Disabled these modules: !module-list.
cs: Vypnuty moduly: !module-list.

en: No developer modules are enabled.
cs: Žádné moduly pro vývoj nejsou povoleny.

en: Row
cs: Řádek

en: IP address
cs: IP adresa

en: Variants
cs: Varianty

en: Book outline
cs: Osnova knihy

en: Revision information
cs: Informace o revizi

en: Citation
cs: Zdroj citátu

en: External Links
cs: Externí odkazy

en: Root term
cs: Kořenový termín

en: Comma
cs: Čárka

en: Semicolon
cs: Středník

en: External links
cs: Externí odkazy

en: Alter the display of external links on the site.
cs: Modifikovat zobrazení externích odkazů na webu.

en: Add icon to external links
cs: Přidat ikonu externím odkazům

en: Places an !icon icon next to external links.
cs: Umístí !icon ikonu vedle externích odkazů.

en: Add icon to mailto links
cs: Přidat ikonu k e-mailovým odkazům

en: Places an !icon icon next to mailto links.
cs: Přidá !icon vedle e-mailových odkazů.

en: Consider subdomains internal
cs: Považovat subdomény za interní

en: If checked, links with the same primary domain will all be considered internal. A link from www.example.com to my.example.com would be considered internal. Links between the www. and non-www. domain are always considered internal.
cs: Pokud je zaškrtnuto, odkazy se stejnou primární doménou budou považovány za interní. Odkaz z www.example.com na my.example.com bude považován za interní. Odkazy mezi www. a  bez www. jsou vždy považovány za interní.

en: Open external links in a new window
cs: Otevřít externí odkazy v novém okně

en: Should all external links be opened in a new window?
cs: Mají se otevírat všechny externí odkazy v novém okně?

en: Display pop-up warnings
cs: Zobratit vyskakovací varování

en: Displays a pop-up warning when any external link is clicked.
cs: Zobrazí vyskakovací varování pokud je kliknuto na nějaký externí odkaz.

en: Pop-up warning text
cs: Text vyskakovacího varování

en: Text to display in the pop-up external link warning box.
cs: Text se zobrazí ve vyskakovacím okně externího odkazu jako varování.

en: Matches example.com.
cs: Odpovídá example.com.

en: Multiple patterns can be strung together by using a pipe. Matches example.com OR example.net.
cs: Mnohonásobné vzorky mohou být svázány dohromady pomocí roury (svislé čáry |). Odpovídá example.com OR example.net.

en: Matches links that go through the <a href="http://drupal.org/project/links">Links module</a> redirect.
cs: Přesměrovat odpovídající odkazy, které prochází <a href="http://drupal.org/project/links">modulem Odkazy</a>.

en: Matches any character.
cs: Odpovídá nějakému znaku.

en: The previous character or set is optional.
cs: Předchozí znak nebo sada jsou nepovinné.

en: Matches any digit (0-9).
cs: Odpovídá nějaké číslici (0-9).

en: Brackets may be used to match a custom set of characters. This matches any alphabetic letter.
cs: Závorky mohou být použity k porovnání vlastní skupiny znaků. To odpovídá jakémukoli znaku abecedy.

en: Pattern matching
cs: Porovnání vzorku

en: External links uses patterns (regular expressions) to match the "href" property of links.
cs: Externí odkazy používají vzorky (regulární výrazy) pro porovnání vlastnosti "href" odkazů.

en: Here are some common patterns.
cs: Zde je několik častých vzorků.

en: Common special characters:
cs: Časté speciální znaky:

en: All special characters (<em>^ $ . ? ( ) | * +</em>) must also be escaped with backslashes. Patterns are not case-sensitive. Any <a href="http://www.javascriptkit.com/javatutors/redev2.shtml">pattern supported by JavaScript</a> may be used.
cs: Všechny speciální znaky (<em>^ $ . ? ( ) | * +</em>) se musí ukončit zpětným lomítkem. Vzorky nejsou citlivé na velikost písmen. Můžete použít každý <a href="http://www.javascriptkit.com/javatutors/redev2.shtml">vzorek podporovaný JavaScriptem</a>.

en: Exclude links matching the pattern
cs: Vyloučit odkazy, které odpovídají vzorku

en: Enter a regular expression for links that you wish to exclude from being considered external.
cs: Zadejte regulární výraz pro odkazy, které si přejete vyloučit z odkazů považovaných za externí.

en: Include links matching the pattern
cs: Zahrnout odkazy, které odpovídají vzorku

en: Enter a regular expression for internal links that you wish to be considered external.
cs: Zadejte regulární výraz pro interní odkazy, které si přejete považovat za externí.

en: Adds icon next to external links on the site.
cs: Přidává ikonu vedle externích odkazů na webu.

en: Primary
cs: Primární

en: User: ID
cs: Uživatel: ID

en: The size of the file.
cs: Velikost souboru.

en: @type %title has been updated.
cs: Aktualizován příspěvek %title (@type).

en: Menu link ID
cs: ID odkazu menu

en: Menu links
cs: Odkazy menu

en: Theme registry
cs: Registr témat vzhledu

en: Slash
cs: Lomítko

en: Logged in user
cs: Přihlášený uživatel

en: Legend
cs: Legenda

en: Numbered list
cs: Číslovaný seznam

en: Not installed.
cs: Nenainstalováno.

en: Secondary
cs: Sekundární

en: No alias
cs: Žádný alias

en: The page has been deleted.
cs: Stránka byla smazána.

en: Punctuation
cs: Interpunkce

en: %editor profile for %format
cs: Profil editoru %editor pro %format

en: Enabled by default
cs: Standardně zapnuto

en: The default editor state for users having access to this profile. Users are able to override this state if the next option is enabled.
cs: Výchozí stav editoru pro uživatele, kteří mají přístup k tomuto profilu. Uživatelé mohou stav změnit, pokud je povolena následující možnost.

en: If allowed, users will be able to choose their own editor default state in their user account settings.
cs: Pokud je zapnuto, uživatelé si budou moci zvolit vlastní výchozí stav editoru v nastavení uživatelského účtu.

en: Show <em>enable/disable rich text</em> toggle link
cs: Zobrazit odkaz <em>zapnout/vypnout formátování textu </em>

en: Whether or not to show the <em>enable/disable rich text</em> toggle link below a textarea. If disabled, the user setting or global default is used (see above).
cs: Určuje, zda je zobrazen odkaz <em>zapnout/vypnout formátování textu</em> pod textovou oblastí. Jestliže je tato volba vypnuta, použije se globální výchozí nastavení (viz výše).

en: This option controls whether the editor toolbar is displayed above or below the editing area.
cs: Tato volba určuje, zda se nástrojová lišta zobrazí nad nebo pod editační oblastí.

en: This option controls the alignment of icons in the editor toolbar.
cs: Tato volba určuje zarovnání ikon v nástrojové liště.

en: Where to display the path to HTML elements (i.e. <code>body > table > tr > td</code>).
cs: Kde se zobrazí cesta pro HTML prvky (např. <code>body > table > tr > td</code>).

en: This option gives you the ability to enable/disable the resizing button. If enabled, the Path location toolbar must be set to "Top" or "Bottom" in order to display the resize icon.
cs: Tato volba poskytuje možnost zapnout/vypnout tlačítko pro změnu velikosti. Je-li zapnuto, musí být umístění nástrojové lišty nastaveno na "Nahoře" nebo "Dole", aby se ikona změny velikosti zobrazila.

en: If enabled, potentially malicious code like <code>&lt;HEAD&gt;</code> tags will be removed from HTML contents.
cs: Pokud je povoleno, potencionálně škodlivý kód jako např. <code>&lt;HEAD&gt;</code> bude odstraněn z HTML obsahu.

en: Use theme CSS
cs: Použít CSS tématu vzhledu

en: Define CSS
cs: Definovat CSS

en: Editor default CSS
cs: Výchozí CSS editoru

en: If "Define CSS" was selected above, enter path to a CSS file or a list of CSS files separated by a comma.
cs: Pokud jste zvolili "Definovat CSS", zadejte cestu k CSS souboru nebo seznam cest k CSS souborům oddělených čárkou.

en: Available tokens: <code>%b</code> (base path, eg: <code>/</code>), <code>%t</code> (path to theme, eg: <code>themes/garland</code>)
cs: Dostupné tokeny: %b (základní cesta, např. /), %t (cesta k tématu vzhledu, např. themes/garland)

en: So the actual library can be found at:<br /><code>@library-filepath</code>
cs: Aktuální knihovnu najdete zde: <br /><code>@library-filepath</code>

en: Configure client-side editors.
cs: Konfigurovat editory na straně klienta.

en: The version of %editor could not be detected.
cs: Verze editoru %editor nemohla být zjištěna.

en: Align left
cs: Zarovnat vlevo

en: Align center
cs: Zarovnat na střed

en: Align right
cs: Zarovnat vpravo

en: Justify
cs: Zarovnat do bloku

en: Paste Text
cs: Vložit Text

en: Paste from Word
cs: Vložit z Wordu

en: Remove format
cs: Odstranit formátování

en: Character map
cs: Speciální symboly

en: Create DIV container
cs: Vytvořit DIV kontejner

en: Check spelling
cs: Kontrola pravopisu

en: Autogrow
cs: Automatické zvětšení

en: Table drag/resize
cs: Změnit velikost tabulky tažením myši

en: Table: Cell properties
cs: Tabulka: vlastnosti buňky

en: Table: Insert row after
cs: Tabulka: vložit řádek za

en: Table: Insert column after
cs: Tabulka: vložit sloupec za

en: Table: Insert cell after
cs: Tabulka: vložit buňku za

en: Table: Delete rows
cs: Tabulka: smazat řádky

en: Table: Delete columns
cs: Tabulka:smazat sloupce

en: Table: Delete cells
cs: Tabulka: smazat buňky

en: Table: Merge cells
cs: Tabulka: sloučit buňky

en: Table: Horizontal split cell
cs: Tabulka: horizontální rozdělení buňky

en: Clean-up
cs: Vyčistit

en: Fullscreen
cs: Celá obrazovka

en: Abbreviation
cs: Zkratka

en: Inserted
cs: Vloženo

en: Parent term(s)
cs: Nadřazený termín či termíny

en: Current date
cs: Aktuální datum

en: filter
cs: filtr

en: Current user's language
cs: Aktuální jazyk uživatele

en: Default site language
cs: Výchozí jazyk webu

en: No language
cs: Žádný jazyk

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: No menu entry
cs: Žádný záznam v menu

en: Normal menu entry
cs: Normální záznam v menu

en: Insert item into an available menu.
cs: Vložte položku do dostupného menu.

en: Menu selection requires the activation of menu module.
cs: Výběr menu vyžaduje aktivaci modulu menu.

en: Adjust top margin
cs: Přizpůsobit horní okraj

en: Keep menu at top of page
cs: Držet menu na vrchu stránky

en: If the Utility module was installed for this purpose, it can be safely disabled and uninstalled.
cs: Pokud je pro tento účel aktivován modul Utility, může být bezpečně vypnut a odinstalován.

en: Move local tasks into menu
cs: Přesunout lokální úkoly do menu

en: Administration menu settings
cs: Nastavení administračního menu

en: Parent link ID
cs: ID rodiče odkazu

en: Display additional data for each menu item
cs: Zobrazit rozšiřující data pro každou položku menu

en: Display the selected items next to each menu item link.
cs: Zobrazit zvolené položky vedle každého odkazu v menu.

en: If enabled, all menu items are displayed regardless of your site permissions. <em>Note: Do not enable on a production site.</em>
cs: Po zapnutí zobrazí všechny položky menu bez ohledu na oprávnění. <em>Poznámka: Nepoužívat na produkčním webu.</em>

en: Enabled these modules: !module-list.
cs: Povoleny moduly: !module-list.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Use the settings below to customize the appearance of the menu.
cs: Modul Administration menu poskytuje rozbalovací menu pro přístup jedním až dvěma kliknutími k většině administračních úloh a dalších často navštěvovaných stránek (uživatelům s odpovídajícím oprávněním). K upravě vzhledu použijte níže uvedené nastavení.

en: The administration menu module provides a dropdown menu arranged for one- or two-click access to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions). Administration menu also displays the number of anonymous and authenticated users, and allows modules to add their own custom menu items. Integration with the menu varies from module to module; the contributed module <a href="@drupal">Devel</a>, for instance, makes strong use of the administration menu module to provide quick access to development tools.
cs: Modul Administration menu poskytuje rozbalovací menu pro přístup jedním až dvěma kliknutími k většině administračních úloh a dalších často navštěvovaných stránek (uživatelům s odpovídajícím oprávněním). Administrační menu také zobrazuje počet aktuálních anonymních a přihlášených uživatelů. Umožňuje ostatním modulům přidat do menu vlastní položky. Integrace s administračním menu se liší modul od modulu. Například modul <a href="@drupal">Devel</a> výrazně využívá administrační menu k poskytnutí rychlého přístupu k vývojovým nástrojům.

en: The administration menu <a href="@settings">settings page</a> allows you to modify some elements of the menu's behavior and appearance. Since the appearance of the menu is dependent on your site theme, substantial customizations require modifications to your site's theme and CSS files. See the advanced module README.txt file for more information on theme and CSS customizations.
cs: <a href="@settings">Nastavení</a> administračního menu umožňuje upravit některé prvky chování a vzhledu menu. Výraznější změny vzhledu menu lze provést pomocí CSS v tématu vzhledu. Více informací o úpravách vzhledu a CSS naleznete v README.txt.

en: The menu items displayed in the administration menu depend upon the actual permissions of the viewer. First, the administration menu is only displayed to users in roles with the <em>Access administration menu</em> (admin_menu module) permission. Second, a user must be a member of a role with the <em>Access administration pages</em> (system module) permission to view administrative links. And, third, only currently permitted links are displayed; for example, if a user is not a member of a role with the permissions <em>Administer permissions</em> (user module) and <em>Administer users</em> (user module), the <em>User management</em> menu item is not displayed.
cs: Položky zobrazené v administračním menu závisí na oprávnění uživatele. Menu se zobrazí pouze uživatelům s přiřazenou rolí, která má oprávnění: za prvé <em>Přistup k administračnímu menu</em> (modul admin_menu), za druhé <em>Přístup k administraci</em> (modul system) pro zobrazení administračních odkazů. Dále jsou zobrazeny jen odkazy, ke kterým má uživatel přístup. Například pokud není uživatel členem role s oprávněním <em>Administrace oprávnění</em> (modul user) a <em>Administrace uživatelů</em> (modul user), položka <em>Uživatelé</em> se v menu nezobrazí.

en: Administration menu
cs: Administrační menu

en: Adjust administration menu settings.
cs: Upravit nastavení administračního menu.

en: Provides a dropdown menu to most administrative tasks and other common destinations (to users with the proper permissions).
cs: Poskytuje rozbalovací menu pro většinu administračních úloh a dalších často navštěvovaných stránek (pro uživatele s odpovídajícím oprávněním).

en: An explanation of the additions or updates being made to help other authors understand your motivations.
cs: Vysvětlení provedené úpravy, aby další autoři chápali, proč ke změně došlo.

en: - All -
cs: - Vše -

en: Machine-readable name
cs: Strojově čitelný název

en: Link ID
cs: ID odkazu

en: Contact form
cs: Kontaktní formulář

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
cs: Strojově čitelný název může obsahovat pouze malá písmena, podtržítka a čísla.

en: The revisions let you track differences between multiple versions of a post.
cs: Pomocí verzí lze sledovat rozdíly mezi jednotlivými verzemi příspěvků.

en: Search form
cs: Vyhledávání

en: The item has been deleted.
cs: Položka byla odstraněna.

en: Base name
cs: Základní jméno

en: Text format
cs: Formát textu

en: The name of the site.
cs: Název webu.

en: Unable to create
cs: Nebylo možné vytvořit

en: A library of helpful tools by Merlin of Chaos.
cs: Knihovna užitečných nástrojů od Merlin of Chaos.

en: There are no objects to be exported at this time.
cs: V tuto chvíli neexistují žádné objekty pro export.

en: All criteria must pass.
cs: Všechna kritéria musí být splněna.

en: Only one criteria must pass.
cs: Pouze jedno kritérium musí být splněno.

en: Remove this item.
cs: Odstranit tuto položku.

en: No criteria selected, this test will pass.
cs: Nebyla vybrána žádná kritéria, tento test projde.

en: Edit criteria
cs: Upravit kritéria

en: Invalid object name.
cs: Neplatné jméno objektu.

en: Invalid context type
cs: Neplatný typ kontextu.

en: Enter a title to use when this argument is present. You may use %KEYWORD substitution, where the keyword is specified below.
cs: Zadejte nadpis, který bude použit v případě přítomnosti tohoto argumentu. Je možné použít nahrazení %KEYWORD, kde klíčové slovo je specifikováno níže.

en: Edit @type
cs: Upravit @type

en: , and
cs: , a

en: , or
cs: , nebo

en: Keyword: %@keyword
cs: Klíčové slovo: %@keyword

en: From "@title"
cs: Z "@title"

en: In code
cs: V kódu

en: Get a summary of the information about this page.
cs: Získat shrnutí informací o této stránce.

en: Add variant
cs: Přidat variantu

en: Add a new variant to this page.
cs: Přidat novou variantu k této stránce.

en: Create variant
cs: Vytvořit variantu

en: Import variant
cs: Importovat variantu

en: Add a new variant to this page from code exported from another page.
cs: Přidat novou variantu k této stránce z kódu, exportovaného z jiné stránky.

en: Reorder variants
cs: Změnit pořadí variant

en: Change the priority of the variants to ensure that the right one gets selected.
cs: Změnit prioritu variant tak, že se zajistí výběr správné varianty.

en: Configure a newly created variant prior to actually adding it to the page.
cs: Konfigurovat nově vytvořenou variantu před jejím samotným přidáním ke stránce.

en: Variant operations
cs: Operace nad variantou

en: Get a summary of the information about this variant.
cs: Získat shrnutí informací o této variantě.

en: Make an exact copy of this variant.
cs: Vytvořit přesnou kopii této varianty.

en: Export this variant into code to import into another page.
cs: Exportovat tuto variantu do kódu pro import na jinou stránku.

en: Remove all changes to this variant and revert to the version in code.
cs: Odebrat všechny změny u této varianty a vrátit se k verzi v kódu.

en: Remove this variant from the page completely.
cs: Kompletně odebrat tuto variantu ze stránky.

en: No variants
cs: Žádné varianty

en: The page has been updated. Changes will not be permanent until you save.
cs: Stránka byla aktualizována. Změny nebudou trvalé, dokud je neuložíte.

en: Unable to update changes due to lock.
cs: Není možné aktualizovat změny kvůli zámku.

en: This setting contains unsaved changes.
cs: Nastavení obsahuje neuložené změny.

en: You have unsaved changes to this page. You must select Save to write them to the database, or Cancel to discard these changes. Please note that if you have changed any form, you must submit that form before saving.
cs: Stránka obsahuje neuložené změny. Je třeba vybrat Uložit pro jejich zapsání do databáze, nebo Zrušit pro zrušení změn. Uvědomte si, že po jakékoliv změně formuláře je třeba tento formulář před uložením odeslat.

en: All pending changes have been discarded, and the page is now unlocked.
cs: Všechny čekající změny byly zrušeny a stránka byla odemčena.

en: Administrative title of this variant. If you leave blank it will be automatically assigned.
cs: Administrativní nadpis této varianty. Pokud je ponechán prázdný, bude přiřazen automaticky.

en: Variant type
cs: Typ varianty

en: Optional features
cs: Volitelné vlastnosti

en: Variant name
cs: Jméno varianty

en: Enter the name of the new variant.
cs: Zadejte jméno nové varianty.

en: Paste variant code here
cs: Vložte kód varianty sem

en: No variant found.
cs: Nebyla nalezena žádná varianta.

en: Unable to get a variant from the import. Errors reported: @errors
cs: Nepodařilo se získat variantu z importu. Zaznamenané chyby: @errors

en: Are you sure you want to delete this variant? This deletion will not be made permanent until you click Save.
cs: Opravdu smazat tuto variantu? Smazání nebude trvalé, dokud nekliknete na Uložit.

en: Add a new variant
cs: Přidat novou variantu

en: Node being edited
cs: Upravovaný uzel

en: Node being viewed
cs: Prohlížený uzel

en: Argument settings
cs: Nastavení argumentu

en: A meaningless second page
cs: Nesmyslná druhá stránka

en: Administrative title
cs: Administrativní název

en: The name of this page. This will appear in the administrative interface to easily identify it.
cs: Jméno této stránky. Objeví se v administračním rozhraní pro její jednoduché rozeznání.

en: The machine readable name of this page. It must be unique, and it must contain only alphanumeric characters and underscores. Once created, you will not be able to change this value!
cs: Strojově čitelné jméno stránky. Musí být jedinečné a smí obsahovat pouze písmena, číslice a podtržítka. Po vytvoření není možné tuto hodnotu změnit!

en: Administrative description
cs: Administrativní popis

en: A description of what this page is, does or is for, for administrative use.
cs: Popis stránky, toho co dělá nebo co je jejím účelem, pouze pro administrativní využití.

en: Visible menu item
cs: Viditelná položka menu

en: Name is required.
cs: Jméno je vyžadováno.

en: That name is used by another page: @page
cs: Toto jméno je používáno jinou stránkou: @page

en: Page name must be alphanumeric or underscores only.
cs: Jméno stránky může obsahovat pouze písmena, číslice a podtržítka.

en: That path is used by another page: @page
cs: Tato cesta je používána jinou stránkou: @page

en: Duplicated argument %arg
cs: Duplicitní argument %arg

en: Invalid arg <em>%</em>. All arguments must be named with keywords.
cs: Neplatný argument <em>%</em>. Všechny argumenty musí být pojmenovány klíčovými slovy.

en: Parent item title
cs: Nadpis nadřazené položky

en: Parent item menu
cs: Menu nadřazené položky

en: Position in path
cs: Pozice v cestě

en: Invalid keyword.
cs: Neplatné klíčové slovo.

en: Change context type
cs: Změnit typ kontextu

en: Change argument
cs: Změnit argument

en: No context selected
cs: Nebyl vybrán žádný kontext

en: Error: missing argument.
cs: Chyba: chybí argument

en: Context identifier
cs: Identifikátor kontextu

en: Error: missing or invalid argument plugin %argument.
cs: Chyba: plugin argumentu %argument chybí nebo je neplatný.

en: Import page
cs: Importovat stránku

en: Paste page code here
cs: Vložte kód stránky sem

en: Unable to get a page from the import. Errors reported: @errors
cs: Nepodařilo se získat stránku z importu. Zaznamenané chyby: @errors

en: Enter the name to the new page It must be unique and contain only alphanumeric characters and underscores.
cs: Zadejte jméno nové stránky. Musí být jedinečné a smí obsahovat pouze písmena, číslice a podtržítka.

en: Clone variants
cs: Klonovat varianty

en: Create a new page
cs: Vytvořit novou stránku

en: Edit name, path and other basic settings for the page.
cs: Upravit název, cestu a další základní nastavení stránky.

en: Make a copy of this page
cs: Vytvořit kopii této stránky

en: This page is publicly accessible.
cs: Tato stránka je veřejně přístupná.

en: No menu entry.
cs: Žádný záznam v menu.

en: Normal menu entry.
cs: Normální záznam v menu.

en: Title: %title.
cs: Nadpis: %title.

en: Menu block: %title.
cs: Blok menu: %title.

en: Taxonomy term template
cs: Šablona termínu taxonomie

en: Multiple terms
cs: Více termínů

en: Inject hierarchy of first term into breadcrumb trail
cs: Vložit hiearchii prvního termínu do drobečkové navigace.

en: If checked, taxonomy term parents will appear in the breadcrumb trail.
cs: Pokud je zaškrtnuto, rodiče termínu taxonomie se objeví v drobečkové navigaci.

en: Only a single term may be used.
cs: Může být použit pouze jeden termín.

en: User profile template
cs: Šablona uživatelského profilu

en: User being viewed
cs: Prohlížený uživatel

en: Create nodes of the same type
cs: Vytvořit uzly stejného typu

en: Node: language
cs: Uzel: jazyk

en: Node: type
cs: Uzel: typ

en: User: role
cs: Uživatel: role

en: Only the checked roles will be granted access.
cs: Pouze zaškrtnutým rolím bude udělen přístup.

en: User: language
cs: Uživatel: jazyk

en: Taxonomy: vocabulary
cs: Taxonomie: slovník

en: Inject hierarchy into breadcrumb trail
cs: Vložit hiearchii fóra do drobečkové navigace.

en: Enter a taxonomy term ID.
cs: Zadejte ID termínu taxonomie.

en: Enter a taxonomy term name.
cs: Zadejte jméno termínu taxonomie.

en: "@s" body
cs: "@s" tělo

en: The title of the referenced node.
cs: Titulek odkazovaného uzlu.

en: "@s" title
cs: "@s" nadpis

en: Profile category
cs: Kategorie profilu

en: Raw string
cs: Nezpracovaný řetězec

en: Select a term from @vocabulary.
cs: Vyberte termín z @vocabulary.

en: Invalid term selected.
cs: Vybrán neplatný termín.

en: Term ID of first term
cs: ID prvního termínu

en: Term ID of all term, separated by + or ,
cs: ID všech termínů, oddělené + nebo ,

en: Term name of first term
cs: Jméno prvního termínu

en: Num items
cs: Počet položek

en: Pane settings
cs: Nastavení

en: Go to list
cs: Přejít na seznam

en: This panel will be selected if @conditions.
cs: Tento panel bude vybrán pokud @conditions.

en: This panel will always be selected.
cs: Tento panel bude vždy vybrán.

en: Administrative title of this variant.
cs: Administrativní nadpis této varianty.

en: Flush all caches
cs: Vyprázdnit veškerou mezipaměť

en: (start from last values)
cs: (začít od posledních hodnot)

en: Hello <strong>@username</strong>
cs: Ahoj <strong>@username</strong>

en: Show shortcuts
cs: Zobrazit zkratky

en: Arg length
cs: Délka argumentu

en: Just an example setting.
cs: Pouze ukázkové nastavení.

en: Before this variant can be added, it must be configured. When you are finished, click "Create variant" at the end of this wizard to add this to your page.
cs: Před přidáním této varianty je nutné ji nakonfigurovat. Po skončení klikněte na „Vytvořit variantu“ na konci tohoto průvodce pro její přidání ke stránce.

en: Existing node
cs: Existující uzel

en: Status messages
cs: Stavové zprávy

en: Example: image_gallery
cs: Příklad: image_gallery

en: URL of update XML
cs: URL aktualizačního serveru (XML)

en: Example: http://mywebsite.com/fserver
cs: Příklad: http://mywebsite.com/fserver

en: features
cs: vlastnosti

en: User blog
cs: Uživatelský blog

en: All polls
cs: Všechny ankety

en: Taxonomy: term
cs: Taxonomie: termín

en: User: name
cs: Uživatel: jméno

en: Vocabulary: ID
cs: Slovník: ID

en: Custom: @title
cs: Vlastní: @title

en: Same page
cs: Stejná stránka

en: Edit URL
cs: Upravit URL

en: HTML attributes
cs: HTML atributy

en: Text formats
cs: Formáty textu

en: Image styles
cs: Styly obrázků

en: Revision log message
cs: Zpráva o revizi do logu

en: Searched %type for %keys.
cs: Hledaný typ %type pro klíče %keys.

en: Unable to complete operation. Fatal error in @file on line @line: @message
cs: Nebylo možné dokončit operaci. Závažná chyba v souboru @file na řádku @line: @message

en: no real context
cs: žádný skutečný kontext

en: - Choose -
cs: - Vybrat -

en: Update and save
cs: Aktualizovat a uložit

en: The page has been updated and saved.
cs: Stránka byla aktualizována a uložena.

en: Doesn't exist
cs: Neexistuje

en: @identifier exists
cs: @identifier existuje

en: @identifier does not exist
cs: @identifier neexistuje

en: Length of string
cs: Délka řetězce

en: Enter the context type
cs: Zadejte typ kontextu

en: Enter a user name
cs: Zadejte uživatelské jméno

en: Invalid user selected.
cs: Vybrán neplatný uživatel.

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
cs: Maximální délka aliasu pro generování. Doporučeno je 100. Maximální možná délka je @max. Pro více informací se podívejte do <a href="@pathauto-help">nápovědy k modulu Pathauto</a>.

en: When a pattern includes certain characters (such as those with accents) should Pathauto attempt to transliterate them into the ASCII-96 alphabet? Transliteration is handled by the Transliteration module.
cs: Jestliže předloha obsahuje určité znaky, např. s diakritikou, má se Pathauto pokusit převést tyto znaky do znakové sady ASCII-96 (bez diakritiky)? Převod je ovládaný modulem Transliteration.

en: Reduce strings to letters and numbers
cs: Omezit řetězce na písmena a čísla

en: <strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.
cs: <p><strong>Poznámka:</strong> bez potvrzení. Ujistěte se, že chcete tuto akci provést, než kliknete na tlačítko "Smazat aliasy!". <br />Můžete také udělat zálohu databáze a/nebo url_alias tabulek před tím, než provedete tuto akci.

en: Maximum alias and component length
cs: Maximální délka aliasu a komponenty

en: Administer pathauto
cs: Spravovat pathauto

en: Allows a user to configure patterns for automated aliases and bulk delete URL-aliases.
cs: Umožňuje uživateli nastavit šablony pro automatické aliasy a hromadné mazání URL aliasů.

en: Notify of Path Changes
cs: Informovat o změnách cest

en: Determines whether or not users are notified.
cs: Určuje, zda jsou uživatelé informováni.

en: User blogs
cs: Uživatelské blogy

en: Div container
cs: Div kontejner

en: Maximize
cs: Maximalizovat

en: Check spelling as you type
cs: Kontrolovat pravopis při psaní

en: Advanced list
cs: Pokročilý výpis

en: To assign a different editor to a text format, click "delete" to remove the existing first.
cs: Pro přiřazení jiného editoru k textovému formátu nejprve smažte stávající pomocí odkazu "smazat".

en: No tokens available.
cs: Nejsou dostupné žádné tokeny.

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
cs: Klikněte na token pro jeho vložení do pole, do kterého jste klikli naposledy.

en: Translation source node
cs: Zdrojový uzel překladu

en: List of the currently available tokens on this site
cs: Seznam aktuálně dostupných tokenů na tomto webu

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
cs: Poskytuje uživatelské rozhraní pro Token API a některé chybějící základní tokeny.

en: Insert this token into your form
cs: Vložit token do formuláře

en: First click a text field to insert your tokens into.
cs: Nejprve klikněte do textového pole, do kterého chcete tokeny vložit.

en: Current page
cs: Aktuální stránka

en: CTools requires certain features only available in PHP 5.2.0 or higher.
cs: CTools vyžaduje některé vlastnosti dostupné v PHP 5.2.0 nebo vyšší.

en: Select base style
cs: Vyberte základní styl

en: X-Small
cs: Extra malý (X-Small)

en: X-Large
cs: Extra velký (X-Large)

en: You do not have sufficient permissions to perform this action.
cs: Nemáte potřebná oprávnění k provedení této akce.

en: You account permissions do not permit you to import.
cs: Oprávnění vašeho účtu neumožňují importování.

en: Current path
cs: Aktuální cesta

en: Current theme
cs: Současné téma vzhledu

en: Term delimiter
cs: Oddělovač termínu

en: Site logo
cs: Logo webu

en: Primary navigation links
cs: Odkazy primární navigace

en: Secondary navigation links
cs: Odkazy sekundární navigace

en: Primary and secondary
cs: Primární a sekundární

en: Term Description
cs: Popis termínu

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
cs: Dostupné proměnné jsou: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: Edit components
cs: Upravit komponenty

en: Add a new @plugin
cs: Přidat nový @plugin

en: Edit @plugin %title
cs: Upravit @plugin %title

en: Clone @plugin %title
cs: Klonovat @plugin %title

en: Import @plugin
cs: Importovat @plugin

en: Export @plugin %title
cs: Exportovat @plugin %title

en: %title has been created.
cs: Vytvořen příspěvek %title.

en: %title has been updated.
cs: Aktualizován příspěvek %title.

en: @plugin %title was enabled.
cs: @plugin %title byl povolen.

en: @plugin %title was disabled.
cs: @plugin %title byl vypnut.

en: No item found.
cs: Nebyla nalezena žádná položka.

en: Configure style
cs: Konfigurovat styl

en: Administrative settings
cs: Administrativní nastavení

en: Select style type
cs: Vyberte typ stylu

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
cs: Vysvětlení nejnovějších změn provedených v uzlu.

en: The title of the current page.
cs: Nadpis aktuální stránky.

en: The URL of the current page.
cs: URL aktuální stránky.

en: The page number of the current page when viewing paged lists.
cs: Číslo aktuální stránky při prohlížení stránkovaných seznamů.

en: The %element-title is using the following invalid tokens: @invalid-tokens.
cs: Element %element-title používá následující neplatné tokeny: @invalid-tokens.

en: The source node for this current node's translation set.
cs: Zdrojový uzel aktuální sady překladu uzlu.

en: Account cancellation URL
cs: URL pro zrušení účtu

en: The URL of the confirm delete page for the user account.
cs: URL stránky pro potvrzení smazání uživatelského účtu.

en: One-time login URL
cs: URL jednorázového přihlášení.

en: The URL of the one-time login page for the user account.
cs: URL stránky pro jednorázové přihlášení uživatele.

en: Tokens related to menu links.
cs: Tokeny související s odkazy menu.

en: The unique ID of the menu link.
cs: Unikátní ID odkazu menu.

en: The title of the menu link.
cs: Nadpis odkazu menu.

en: The URL of the menu link.
cs: URL odkazu menu.

en: The menu link's parent.
cs: Nadřazená položka odkazu menu.

en: Tokens related to the current page request.
cs: Tokeny související s požadavkem na aktuální stránku.

en: Page number
cs: Číslo stránky

en: The book page associated with the node.
cs: Stránka knihy asociovaná s uzlem.

en: The menu link for this node.
cs: Odkaz v menu pro tento uzel.

en: Maximum text length of any component in the alias (e.g., [title]). 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length. See <a href="@pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
cs: Maximální délka komponenty v aliasu (např. [title]). Doporučeno je 100. Maximální možná délka je @max. Pro více informací se podívejte do <a href="@pathauto-help">nápovědy k modulu Pathauto</a>.

en: The field %name is not a valid number.
cs: Hodnota pole %name není platné číslo.

en: The field %name cannot be greater than @max.
cs: Hodnota pole %name nemůže být vyšší než @max.

en: The field %name cannot be less than @min.
cs: Hodnota pole %name nemůže být nižší než @min.

en: The <em>Strings to remove</em> field must not contain HTML. Make sure to disable any WYSIWYG editors for this field.
cs: Pole <em>Řetězce k odstranění</em> nesmí obsahovat HTML. Ujistěte se, že jsou pro toto pole zákázány všechny WYSIWYG editory.

en: Select the types of un-aliased paths for which to generate URL aliases
cs: Vyberte typy cest bez aliasů pro které se mají aliasy generovat.

en: Bulk updating URL aliases
cs: Hromadná aktualizace URL aliasů

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
cs: Došlo k chybě během zpracování operace @operation s argumenty: @args

en: Generated 1 URL alias. | Generated @count URL aliases.
cs[0]: Vygenerován 1 URL alias.
cs[1]: Vygenerovány @count URL aliasy.
cs[2]: Vygenerováno @count URL aliasů.

en: language neutral
cs: jazykově neutrální

en: Pattern for all @language @node_type paths
cs: Šablona pro všechny uzly typu @node_type v jazyce @language

en: Updated alias for node @nid.
cs: Aktualizován alias uzlu @nid.

en: Taxonomy term paths
cs: Cesty termínů taxonomie

en: Updated alias for term @tid.
cs: Aktualizován alias termínu @tid.

en: Forum paths
cs: Cesty fór

en: Updated alias for forum @tid.
cs: Upraven alias pro fórum @tid.

en: User paths
cs: Cesty uživatelů

en: Updated alias for user @uid.
cs: Aktualizován alias uživatele @uid.

en: Blog paths
cs: Cesty blogů

en: Updated alias for blog user @uid.
cs: Aktualizován alias blogu uživatele @uid.

en: Update URL alias
cs: Aktualizovat URL alias

en: Updated URL alias for 1 node. | Updated URL aliases for @count nodes.
cs[0]: Aktualizován URL alias pro 1 uzel.
cs[1]: Aktualizovány URL aliasy pro @count uzly.
cs[2]: Aktualizovány URL aliasy pro @count uzlů.

en: Updated URL alias for 1 term. | Updated URL aliases for @count terms.
cs[0]: Aktualizován URL alias pro 1 termín.
cs[1]: Aktualizovány URL aliasy pro @count termíny.
cs[2]: Aktualizovány URL aliasy pro @count termínů.

en: Updated URL alias for 1 user account. | Updated URL aliases for @count user accounts.
cs[0]: Aktualizován URL alias pro 1 uživatelský účet.
cs[1]: Aktualizovány URL aliasy pro @count uživatelské účty.
cs[2]: Aktualizovány URL aliasy pro @count uživatelských účtů.

en: Bulk update
cs: Hromadná aktualizace

en: You have configured the @name to be the separator and to be removed when encountered in strings. This can cause problems with your patterns and especially with the term:path token. You should probably set the action for @name to be "replace by separator".
cs: Máte nastaven @name tak, že bude nahrazen oddělovačem anebo smazán, pokud se nachází ve slově. To může způsobit problém s vašimi šablonami, zejména s tokenem term:path. Pravděpodobně byste měli nastavit @name tak, aby byl nahrazen za oddělovač.

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Examples: 7.x-1.0, 7.x-1.0-beta1
cs: Příklad: 7.x-1.0, 7.x-1.0-beta1

en: The menu link's root.
cs: Kořen odkazu menu.

en: Pick an animal
cs: Vyberte zvíře

en: Replace text with "hello world"
cs: Nahradit text textem „hello world“

en: Sheep
cs: Ovce

en: Lizard
cs: Ještěrka

en: Raptor
cs: Dravec

en: You have a @type sheep named "@name".
cs: Máte pojmenovánu ovci @type jako „@name“.

en: Name your lizard
cs: Název ještěrky

en: Venomous
cs: Jedovatý

en: You have a @type lizard named "@name".
cs: Máte pojmenovánu ještěrku @type jako „@name“.

en: non-venomous
cs: nejedovatý

en: venomous
cs: jedovatý

en: Name your raptor
cs: Název dravce

en: What kind of raptor
cs: Jaký druh dravce

en: Eagle
cs: Orel

en: Hawk
cs: Jestřáb

en: Owl
cs: Sova

en: Buzzard
cs: Káně

en: wild
cs: divoký

en: domesticated
cs: zdomácnělý

en: Return to the examples page.
cs: Návrat na stránku s příklady.

en: Animal
cs: Zvíře

en: Shows how to use the power of Chaos AJAX.
cs: Ukazuje, jak využít sílu Chaos AJAX.

en: Configure new !plugin_title
cs: Konfigurovat nový !plugin_title

en: Configure !plugin_title
cs: Konfigurovat !plugin_title

en: Redirect destination
cs: Cíl přesměrování

en: User signature
cs: Podpis uživatele

en: The signature of a user.
cs: Podpis uživatele.

en: External Links icon
cs: Ikona externích odkazů

en: Email links icon
cs: Ikona e-mailových odkazů

en: Delete and save
cs: Smazat a uložit

en: Auto resize
cs: Automaticky změnit velikost

en: Invalid entity selected.
cs: Vybrána neplatná entita.

en: The extension of the file.
cs: Přípona souboru.

en: Text formats enabled for rich-text editing
cs: Textové formáty byly zapnuty pro editaci prostého textu

en: Tokens related to the current date and time.
cs: Tokeny související s aktuálním datem a časem.

en: The URL of the @entity.
cs: URL @entity.

en: The content type of the node.
cs: Typ obsahu uzlu.

en: Tokens related to content types.
cs: Tokeny související s typy obsahu.

en: The name of the content type.
cs: Název typu obsahu.

en: The unique machine-readable name of the content type.
cs: Unikátní, strojově čitelný název typu obsahu.

en: The optional description of the content type.
cs: Volitený popis typu obsahu.

en: The number of nodes belonging to the content type.
cs: Počet uzlů zadaného typu obsahu.

en: The URL of the content type's edit page.
cs: URL editační stránky typu obsahu.

en: The URL of the taxonomy term's edit page.
cs: URL editační stránky termínu taxonomie.

en: The unique machine-readable name of the vocabulary.
cs: Strojově čitelný název slovníku.

en: The URL of the vocabulary's edit page.
cs: URL editační stránky slovníku.

en: The picture of the user.
cs: Obrázek uživatele.

en: The specific argument of the current page (e.g. 'arg:1' on the page 'node/1' returns '1').
cs: Specifický argument aktuální stránky (např. 'arg:1' na stránce 'node/1' vrátí '1').

en: Tokens related to URLs.
cs: Tokeny související s URL.

en: Relative URL
cs: Relativní URL

en: The relative URL.
cs: Relativní URL.

en: Absolute URL
cs: Absolutní URL

en: The absolute URL.
cs: Absolutní URL.

en: Tokens related to menus.
cs: Tokeny související s menu.

en: The unique machine-readable name of the menu.
cs: Unikátní, strojově čitelný název menu.

en: The optional description of the menu.
cs: Volitený popis menu.

en: Menu link count
cs: Počet odkazů menu

en: The number of menu links belonging to the menu.
cs: Počet odkazů patřících do menu.

en: The URL of the menu's edit page.
cs: URL editační stránky menu.

en: The menu of the menu link.
cs: Menu odkazu položky v menu.

en: The URL of the menu link's edit page.
cs: URL editační stránky odkazu menu.

en: @category @type field.
cs: Pole @category @type.

en: The %element-title cannot contain fewer than one token. | The %element-title must contain at least @count tokens.
cs[0]: Element %element-title nesmí obsahovat méně než jeden token.
cs[1]: Element %element-title musí obsahovat alespoň @count tokeny.
cs[2]: Element %element-title musí obsahovat alespoň @count tokenů.

en: The %element-title must contain as most one token. | The %element-title must contain at most @count tokens.
cs[0]: Element %element-title může obsahovat nejvýše jeden token.
cs[1]: Element %element-title může obsahovat nejvýše @count tokeny.
cs[2]: Element %element-title může obsahovat nejvýše @count tokenů.

en: Content paths
cs: Cesty k obsahu

en: Default path pattern (applies to all content types with blank patterns below)
cs: Výchozí šablona cesty (aplikována na všechny typy obsahu s nevyplněnou šablonou níže)

en: Default path pattern for @node_type (applies to all @node_type content types with blank patterns below)
cs: Výchozí šablona pro uzly typu @node_type (aplikována na všechny uzly typu @node_type s nevyplněnou šablonou níže)

en: Underscore
cs: Podtržítko

en: Master
cs: Nadřízené

en: The user roles associated with the user account.
cs: Uživatelské role spojené s uživatelským účtem.

en: Brief URL
cs: Krátká URL

en: The URL without the protocol and trailing backslash.
cs: URL bez protokolu a koncového lomítka.

en: Tokens related to arrays of strings.
cs: Tokeny související s poli řetězců.

en: The first element of the array.
cs: První prvek pole.

en: The last element of the array.
cs: Poslední prvek pole.

en: The number of elements in the array.
cs: Počet prvků v poli.

en: The array reversed.
cs: Pole v opačném pořadí.

en: The array of keys of the array.
cs: Pole klíčů pole.

en: Imploded
cs: Spojené

en: The values of the array joined together with a custom string in-between each value.
cs: Hodnoty pole spojené dohromady vlastním řetězcem mezi každou hodnotou.

en: @entity (tokens)
cs: @entity (tokeny)

en: The <a href="!url">Redirect module settings</a> affect whether a redirect is created when an alias is deleted.
cs: <a href="!url">Nastavení modulu Redirect</a> ovlivňují vytvoření přesměrování v případě smazání aliasu.

en: Considering installing the <a href="!url">Redirect module</a> to get redirects when your aliases change.
cs: Zvažte instalaci <a href="!url">modulu Redirect</a> pro zajištění přesměrování v případě změny aliasů.

en: No new URL aliases to generate.
cs: K vygenerování nejsou žádné nové aliasy.

en: Path module form elements
cs: Formulářové prvky modulu Path

en: Double quotation marks
cs: Uvozovky

en: Single quotation marks (apostrophe)
cs: Jednoduché uvozovky (apostrof)

en: Back tick
cs: Zpětná uvozovka

en: Hyphen
cs: Spojovník

en: Vertical bar (pipe)
cs: Svislá čára (roura)

en: Left curly bracket
cs: Levá složená závorka

en: Left square bracket
cs: Levá hranatá závorka

en: Right curly bracket
cs: Pravá složená závorka

en: Right square bracket
cs: Pravá hranatá závorka

en: Plus sign
cs: Znaménko plus

en: Equal sign
cs: Znaménko rovnosti

en: Percent sign
cs: Procento

en: Caret
cs: Stříška

en: Dollar sign
cs: Dolar

en: Number sign (pound sign, hash)
cs: Označení čísla (znaménko libry, mřížka)

en: At sign
cs: Zavináč

en: Exclamation mark
cs: Vykřičník

en: Tilde
cs: Vlnovka

en: Left parenthesis
cs: Levá závorka

en: Right parenthesis
cs: Pravá závorka

en: Question mark
cs: Otazník

en: Less-than sign
cs: Menší než

en: Greater-than sign
cs: Větší než

en: Backslash
cs: Zpětné lomítko

en: Wysiwyg profile
cs: Wysiwyg profil

en: Allows to edit content with client-side editors.
cs: Umožňuje upravit obsah pomocí editorů na straně klienta.

en: A date in '@type' format. (%date)
cs: Datum ve formátu '@type'. (%date)

en: The root term of the taxonomy term.
cs: Kořenový termín termínu taxonomie.

en: File byte size
cs: Velikost souboru v bytech

en: The size of the file, in bytes.
cs: Velikost souboru v bytech.

en: A random number from 0 to @max.
cs: Náhodné číslo od 0 do @max.

en: A random hash. The possible hashing algorithms are: @hash-algos.
cs: Náhodný hash. Možné hashovací algoritmy jsou: @hash-algos.

en: Also known as %labels.
cs: Také známé jako %labels.

en: No tokens available
cs: Nejsou dostupné žádné tokeny.

en: Unaliased URL
cs: URL bez aliasu

en: The unaliased URL.
cs: URL bez aliasu.

en: The specific value of the array.
cs: Specifická hodnota pole.

en: The list of available tokens that can be used in e-mails is provided below.
cs: Seznam dostupných tokenů, které mohou být použity v e-mailech, je uveden níže.

en: The following tokens or token types are not defined as arrays:
cs: Následující tokeny nebo typy tokenů nejsou definovány jako pole:

en: The following token types do not have any tokens defined:
cs: Následující typy tokenů nemají definované žádné tokeny:

en: The following token types are not defined but have tokens:
cs: Následující typy tokenů nejsou definovány, ale mají tokeny:

en: The following token or token types are defined by multiple modules:
cs: Následující token nebo typy tokenů jsou definovány více moduly:

en: Problems detected
cs: Zjištěné problémy

en: Generate automatic URL alias
cs: Generovat automatický URL alias

en: Uncheck this to create a custom alias below.
cs: Zrušte zaškrtnutí této volby pro vytvoření vlastního aliasu níže.

en: Configure URL alias patterns.
cs: Nastavit vzorky URL aliasu.

en: Enter 0 to display all items.
cs: Zadejte 0 pro zobrazení všech položek.

en: Display in reverse order
cs: Zobrazit v opačném pořadí

en: User being edited
cs: Upravovaný uživatel

en: Organize your features in groups.
cs: Spravujte svoje Features ve skupinách

en: Advanced CSS styles
cs: Pokročilé CSS styly

en: The base name of the file.
cs: Základní jméno souboru.

en: This field supports tokens.
cs: Toto pole podporuje tokeny.

en: The following tokens or token types are missing required name and/or description information:
cs: U následujících tokenů nebo typů tokenů chybí požadované informace o jméně a/nebo popisu:

en: CSS and JavaScript
cs: CSS a JavaScript

en: Update node alias
cs: Aktualizovat alias uzlu

en: Update taxonomy term alias
cs: Aktualizovat alias termínu taxonomie

en: Update user alias
cs: Aktualizovat alias uživatele

en: The specified CSS classes are syntactically incorrect.
cs: Uvedené CSS třídy nejsou syntakticky správné.

en: Browse available tokens.
cs: Procházet dostupné tokeny.

en: Loading token browser...
cs: Načítání prohlížeče tokenů...

en: Missing library: @library
cs: Chybí knihovna: @library
