Display Suite (7.x-1.4) - en to pl translation catalogue (264 entries)

en: Forms
pl: Formularze

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Value
pl: Wartość

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Language
pl: Język

en: Read more
pl: Czytaj dalej

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Comments
pl: Komentarze

en: More
pl: Więcej

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Edit
pl: Edytuj

en: Links
pl: Odnośniki

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Comment form
pl: Formularz komentarza

en: - None -
pl: - Brak -

en: Weight
pl: Waga

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Name
pl: Nazwa

en: Field
pl: Pole

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Add
pl: Dodaj

en: Layout
pl: Układ

en: Select a layout
pl: Wybierz układ

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Submitted
pl: Przesłano

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: CSS ID
pl: ID CSS

en: Block
pl: Blok

en: Two column
pl: Dwie kolumny

en: Two column stacked
pl: Dwie kolumny ułożone

en: User picture
pl: Obraz użytkownika

en: Header
pl: Nagłówek

en: Footer
pl: Stopka

en: Inline
pl: Przed polem

en: Custom
pl: Własne

en: Fields
pl: Pola

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Widget
pl: Kontrolka

en: General
pl: Ogólne

en: Other
pl: Inne

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Empty text
pl: Pusty tekst

en: Uncategorized
pl: Nieskategoryzowane

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Hidden
pl: Ukryty

en: Show
pl: Pokaż

en: Tokens
pl: Wzorce

en: Token
pl: Wzorzec

en: Extras
pl: Dodatki

en: User search
pl: Wyszukiwanie użytkowników

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Your search yielded no results
pl: Nic nie znaleziono

en: First
pl: Pierwszy

en: Middle
pl: Środek

en: Search engine
pl: Wyszukiwarka

en: Second
pl: Sekunda

en: Revert
pl: Przywróć

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Your settings have been saved.
pl: Twoje ustawienia zostały zachowane.

en: <Hidden>
pl: <Ukryte>

en: Revision of %title from %date
pl: Wersja %title z dnia %date

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Lifetime
pl: Czas życia

en: Above
pl: Ponad polem

en: Third
pl: Trzeci

en: Fourth
pl: Czwarty

en: Add field
pl: Dodaj pole

en: Permalink
pl: Adres

en: Hide
pl: Ukryj

en: Classes
pl: Klasy

en: @user's picture
pl: Obrazek użytkownika @user

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Edit content
pl: Edycja zawartości

en: Change layout
pl: Zmień układ

en: Book navigation
pl: Nawigacja książki

en: Pager
pl: Stronicowanie

en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

en: An ID that can be used by CSS to style the panel.
pl: ID który może być użyty przez style CSS dla panelu.

en: Disable Drupal blocks/regions
pl: Wyłącz bloki/regiony Drupala

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Field settings
pl: Ustawienia pola

en: Region name
pl: Nazwa regionu

en: Drupal core
pl: Rdzeń Drupala

en: Show title
pl: Wyświetl tytuł

en: Post date
pl: Data publikacji

en: Fieldset
pl: Grupa pól

en: Styles
pl: Style

en: Emergency
pl: Awaria

en: Substitutions
pl: Podstawienia

en: Configured
pl: Skonfigurowane

en: Author linked to profile
pl: Autor z odnośnikiem do profilu

en: Content options are divided by category. Please select a category from the left to proceed.
pl: Opcje zawartości są podzielone na kategorie. Wybierz kategorię z lewej aby kontynuować.

en: Select content
pl: Wybierz zawartość

en: Configure search settings.
pl: Konfiguracja wyszukiwania.

en: Select view
pl: Wybierz widok

en: Manually set
pl: Ustawiany ręcznie

en: Entities
pl: Encje

en: Other label
pl: Inne etykiety

en: Contextual links
pl: Odnośniki kontekstowe

en: Manage display
pl: Zarządzaj wyświetlaniem

en: Minimal
pl: Minimalistyczny

en: Code field
pl: Pole kodu

en: Block field
pl: Pole bloku

en: Field code
pl: Kod pola

en: Show block title + content
pl: Pokaż tytuł i zawartość bloku

en: Show only block content
pl: Pokaż tylko zawartość bloku

en: H1 title
pl: Tytuł H1

en: H2 title
pl: Tytuł H2

en: Paragraph title
pl: Tytuł paragrafu

en: Total results
pl: Wszystkie wyniki

en: Total results + keywords
pl: Wszystkie wyniki i słowa kluczowe

en: Extra variables
pl: Dodatkowe zmienne

en: Total results: @total.
pl: Wszystkich wyników: @total.

en: Views header
pl: Nagłówek widoku

en: Attachment before
pl: Załącznik przed

en: Views content
pl: Zawartość widoku

en: Attachment after
pl: Załącznik za

en: Views footer
pl: Stopka widoku

en: Feed icon
pl: Ikona kanału

en: Custom display settings
pl: Ustawienia własnego formatu wyświetlania

en: Use custom display settings for the following view modes
pl: Użyj indywidualnych ustawień wyświetlania dla poniższych trybów prezentacji

en: The %view_mode mode now uses custom display settings. You might want to <a href="@url">configure them</a>.
pl: Tryb wyświetlania %view_mode wykorzystuje teraz ustawienia własne, które można <a href="@url">skonfigurować</a>.

en: Styles for regions
pl: Style dla regionów

en: Override user search page
pl: Nadpisz stronę wyszukiwania użytkowników

en: Highlight search word
pl: Podświetl szukane słowo

en: HTML selector
pl: Selektor HTML

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: User signature
pl: Sygnatura użytkownika

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Group data
pl: Grupuj dane

en: No fields are displayed in this region
pl: Brak wyświetlanych pól w tym obszarze

en: No fields are hidden.
pl: Brak ukrytych pól.

en: Layout for !bundle in !view_mode
pl: Układ dla typu !bundle w trybie !view_mode

en: You have selected the %layout_label layout. The default template can be found in %path
pl: Wybrałeś układ %layout_label. Domyślny szablon znajduje się pod adresem %path

en: Hide empty regions
pl: Ukryj puste regiony

en: Extra classes for regions
pl: Dodatkowe klasy dla regionów

en: Class for @region
pl: Klasa dla @region

en: Manage region styles
pl: Zarządzaj stylami obszarów

en: No custom fields have been defined.
pl: Nie zdefiniowano własnych pól.

en: Field not found
pl: Nie znaleziono pola

en: Select the entities for which this field will be made available.
pl: Wybierz encje, dla których to pole będzie udostępnione.

en: The field %field has been saved
pl: Pole %field zostało zapisane

en: Unknown field
pl: Nieznane pole

en: One column
pl: Jedna kolumna

en: Three column - 25/50/25
pl: Trzy kolumny - 25/50/25

en: Three column - equal width
pl: Trzy kolumny o równej szerokości

en: Three column stacked - 25/50/25
pl: Rozłożone trzy kolumny - 25/50/25

en: Three column stacked - equal width
pl: Rozłożone trzy kolumny równej szerokości

en: Four column - equal width
pl: Cztery kolumny o równej szerokości

en: The human-readable label of the view mode. This name must be unique.
pl: Przyjazna dla użytkownika etykieta trybu wyświetlania. Nazwa musi być unikalna.

en: Select the entities for which this view mode will be made available.
pl: Wybierz encje, dla których ten tryb wyświetlania zostanie udostępniony.

en: The view mode %view_mode has been saved
pl: Tryb wyświetlania %view_mode został zapisany

en: Display the entity with the Display suite module.
pl: Wyświetl encję za pomocą modułu Display suite.

en: Administer view modes
pl: Administracja trybami wyświetlania

en: Administer fields
pl: Administrowanie polami

en: Administer Display Suite
pl: Zarządzaj Display Suite

en: Switch view mode
pl: Przełącz tryb widoku

en: Default view mode
pl: Domyślny tryb wyświetlania

en: Alternating view mode
pl: Alternatywny tryb widoku

en: Advanced view mode
pl: Tryb zaawansowanego widoku

en: Block regions
pl: Bloki dla regionów

en: Create additional regions in this layout which will be exposed as blocks.
pl: Stwórz w tym układzie dodatkowe regiony, które będą dostępne jako bloki.

en: Enter a name to create a new region.
pl: Wprowadź nazwę dla nowego regionu

en: Eg: h1, h2, p
pl: Przykładowo: h1, h2, p

en: Are you sure you want to revert the layout for %layout?
pl: Czy na pewno przywrócić układ dla %layout?

en: This operation is not possible.
pl: Ta operacja nie jest możliwa.

en: Layout has been reverted
pl: Układ został przywrócony.

en: You have not defined any styles which can be used on regions.
pl: Nie zdefiniowałeś żadnych stylów, które mogą być użyte na obszarach.

en: Manage layout
pl: Zarządzaj szablonem

en: Save layout
pl: Zapisz szablon

en: Fluid three column stacked - 25/50/25
pl: Płynnie rozłożone trzy kolumny - 25/50/25

en: Choose a field style
pl: Wybierz styl pola

en: Field item
pl: Element pola

en: E.g. div, span, h2 etc.
pl: Np. div, span, h2, itp.

en: Classes: !classes
pl: Klasy: !classes

en: Expert
pl: Ekspert

en: Type: !type
pl: Typ: !type

en: No valid configuration found.
pl: Nie znaleziono poprawnej konfiguracji.

en: The layout change has been saved.
pl: Zmiany układu zostały zapisane.

en: Dynamic field
pl: Dynamiczne pole

en: The content of this field is configurable on the "Manage display" screens.
pl: Zawartość tego pola jest konfigurowana na ekranach "Zarządzaj wyświetlaniem".

en: Example layout
pl: Przykładowy szablon

en: Field Templates
pl: Szablony pola

en: Enable Field Templates
pl: Włącz szablony pola

en: Default Field Template
pl: Domyślny szablon pola

en: Extra fields
pl: Dodatkowe pola

en: Enable extra fields
pl: Włącz dodatkowe pola

en: Choose a Field Template
pl: Wybierz szablon pola

en: Check the regions you want to remove.
pl: Wybierz regiony do usunięcia.

en: Content was not found.
pl: Nie znaleziono zawartości.

en: An HTTP error @status occurred.
pl: Wystąpił błąd HTTP: @status.

en: Display suite content
pl: Zawartość Display suite

en: Manage view modes
pl: Zarządzaj trybami wyświetlania

en: The layout has been cloned.
pl: Układ został sklonowany.

en: Add custom fields
pl: Dodaj niestandardowe pola

en: Add a code field
pl: Dodaj pole kodu

en: Add a dynamic field
pl: Dodaj pole dynamiczne

en: Add a block field
pl: Dodaj pole blok

en: Add a preprocess field
pl: Dodaj pole wstępnego przetwarzania

en: Hide colon
pl: Ukryj dwukropek

en: Page title options
pl: Ustawienia tytułu strony

en: Add default fields
pl: Dodaj domyślne pola

en: Default fields
pl: Domyślne pola

en: Remove layout
pl: Usuń układ

en: Select a layout first.
pl: Najpierw wybierz szablon.

en: The layout has been saved.
pl: Szablon został zapisany.

en: The layout has been removed.
pl: Szablon został usunięty.

en: Group by type.
pl: Grupuj według rodzaju.

en: Group by type settings
pl: Ustawienia grupowania według rodzaju

en: Results for @type
pl: Wyniki dla @type

en: Div with H3 headline
pl: Div z nagłówkiem H3

en: No layout was cloned.
pl: Żaden układ nie został sklonowany.

en: Load terms
pl: Wczytaj terminy

en: Clone layout
pl: Sklonuj szablon

en: Click on one of the buttons to create a new field.
pl: Kliknij jeden z przycisków w celu utworzenia nowego pola.

en: The human-readable label of the field.
pl: Przyjazna dla użytkownika etykieta pola.

en: No content found
pl: Nie znaleziono zawartości

en: Fields error
pl: Błąd pól

en: Update block regions
pl: Zaktualizuj regiony bloków

en: Block regions were removed.
pl: Regiony bloków zostały usunięte.

en: No block regions were removed.
pl: Żadne regiony bloków nie zostały usunięte.

en: Manage configuration for Display suite like fields, view modes etc.
pl: Zarządzaj konfiguracją Display suite taką jak pola, tryby wyświetlania itd.

en: In case you have errors via Display suite, visit this page.
pl: Odwiedź tą stronę jeżeli występują błędy w Display suite.

en: Define classes which you can use as classes on regions and fields (if available).
pl: Zdefiniuj klasy, które możesz używać jako klasy na regionach i polach (jeżeli dostępne).

en: Displays a list of content which can be styled.
pl: Wyświetla listę zawartości, której można nadać style.

en: Act on layout change to move fields elsewhere
pl: Przy zmianie układu przenieś pola w inne miejsce

en: Revert layout
pl: Przywróć układ

en: Revert layout and field settings.
pl: Przywróć ustawienia układu i pól.

en: View modes
pl: Tryby wyświetlania

en: Manage view modes for all content.
pl: Zarządzaj trybami wyświetlania dla wszystkich zawartości.

en: Add a view mode
pl: Dodaj tryb wyświetlania

en: Delete a view mode
pl: Usuń tryb wyświetlania

en: Delete a custom view mode.
pl: Usuń własny tryb wyświetlania.

en: Manage fields for all content.
pl: Zarządzaj polami dla wszystkich zawartości.

en: Manage a field
pl: Zarządzaj polem

en: Manage a dynamic field
pl: Zarządzaj dynamicznym polem

en: Delete a field
pl: Usuń pole

en: Delete a field.
pl: Usuń pole.

en: View mode per node
pl: Tryb wyświetlania na węzeł

en: View mode switcher
pl: Przełącznik trybów wyświetlania

en: Full Reset
pl: Całkowity reset

en: Field Template
pl: Szablon pola

en: Choose the default HTML for this field.
pl: Wybierz domyślny HTML dla tego pola.

en: Use sitewide default
pl: Użyj domyślnego serwisu

en: Configure extra functionality for Display suite.
pl: Konfiguruj dodatkowe funkcjonalności Display suite.

en: Manage display of this content.
pl: Zarządzaj wyświetlaniem tej zawartości.
