Display Suite (7.x-2.8) - en to uk translation catalogue (386 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Вміст

en: Status
uk: Стан

en: Markup
uk: Розмітка

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Language
uk: Мова

en: Read more
uk: Читати далі

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Comments
uk: Коментарі

en: More
uk: Ще

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Edit
uk: Редагувати

en: Links
uk: Посилання

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: None
uk: Немає

en: Display settings
uk: Налаштування відображення

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: The configuration options have been saved.
uk: Параметри конфігурації були успішно збережені.

en: Parent
uk: Батько

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Update
uk: Оновити

en: Add
uk: Додати

en: Format
uk: Формат

en: Refresh
uk: Оновити

en: Region
uk: Область

en: Layout
uk: Макет

en: Select a layout
uk: Оберіть макет

en: Submitted by
uk: Відправив(а)

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Separator
uk: Розділювач

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: Submitted
uk: Надіслано

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Block
uk: Блок

en: Two column
uk: Дві колонки

en: Two column stacked
uk: Дві колонки стосом

en: User picture
uk: Користувацьке зображення

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Inline
uk: В одному рядку

en: Custom
uk: Власний

en: Fields
uk: Поля

en: Advanced
uk: Розширені

en: Widget
uk: Віджет

en: operations
uk: операції

en: General
uk: Загальне

en: Other
uk: Інше

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Empty text
uk: Порожній текст

en: Uncategorized
uk: Без категорії

en: CSS classes
uk: CSS-класи

en: Flag
uk: Встановити прапор

en: Hidden
uk: Приховано

en: Show
uk: Показати

en: Link to content
uk: Посилання на матеріал

en: Tokens
uk: Замінники

en: Token
uk: Замінник

en: Extras
uk: Додаткові

en: User search
uk: Користувацький пошук

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Your search yielded no results
uk: За вашим пошуковим запитом нічого не знайдено

en: (disabled)
uk: (вимкнено)

en: First
uk: Перший

en: Middle
uk: Середина

en: Search engine
uk: Пошукова система

en: Second
uk: Другий

en: Revert
uk: Відновити

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Last modified
uk: Востаннє змінено

en: 1 result | @count results
uk[0]: @count результат
uk[1]: @count результати
uk[2]: @count результатів

en: <Hidden>
uk: <Сховати>

en: Revision of %title from %date
uk: Редакція матеріалу %title від %date

en: Above
uk: Зверху

en: Third
uk: Третій

en: Fourth
uk: Четвертий

en: Add field
uk: Додати поле

en: Permalink
uk: Постійне посилання

en: Hide
uk: Приховати

en: Classes
uk: Класи

en: @user's picture
uk: Картинка користувача @user.

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Edit content
uk: Редагувати вміст

en: Book navigation
uk: Навіґатор книги

en: Pager
uk: Сторінковий навіґатор

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Disable Drupal blocks/regions
uk: Вимкнути блоки/області Drupal

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Custom fields
uk: Власні поля

en: Time ago
uk: Час тому

en: Search path
uk: Шлях пошуку

en: Element
uk: Елемент

en: Region name
uk: Назва області

en: Drupal core
uk: Ядро Drupal

en: No link
uk: Без посилання

en: Show title
uk: Показувати заголовок

en: Add link
uk: Додати посилання

en: Separated
uk: Розділений

en: Post date
uk: Дата публікації

en: The number of items to display per page. Enter 0 for no limit.
uk: Кількість елементів, показуваних на сторінці. Вкажіть 0 для зняття обмежень.

en: Fieldset
uk: Набір полів

en: Manage form
uk: Форма керування

en: Substitutions
uk: Підстановки

en: Configured
uk: Налаштовано

en: Author linked to profile
uk: Автор, пов'язаний з профілем

en: Content options are divided by category. Please select a category from the left to proceed.
uk: Параметри матеріалу поділені на категорії. Для продовження оберіть ліворуч необхідну категорію.

en: Select content
uk: Оберіть вміст

en: Configure search settings.
uk: Налаштувати пошук.

en: Select view
uk: Оберіть вид

en: Manually set
uk: Встановлений вручну

en: Edit dynamic field
uk: Редагувати динамічне поле

en: Field permissions
uk: Права доступу до поля

en: Entities
uk: Сутності

en: Other label
uk: Інша мітка

en: Manage display
uk: Керувати відображенням

en: Minimal
uk: Мінімальний

en: Views displays
uk: Відображення видів

en: Code field
uk: Поле з кодом

en: Block field
uk: Поле з блоком

en: Field code
uk: Код поля

en: Show block title + content
uk: Показувати заголовок блоку + вміст

en: Show only block content
uk: Показувати лише вміст блоку

en: H1 title
uk: H1 заголовок

en: H2 title
uk: H2 заголовок

en: Paragraph title
uk: Заголовок абзацу

en: Total results
uk: Усього результатів

en: Total results + keywords
uk: Усього результатів + ключових слів

en: Totals + start to end
uk: Усього результатів + від початку до кінця

en: Extra variables
uk: Додаткові змінні

en: Wrapper
uk: Обгортка

en: Region to block
uk: Область у блок

en: Views header
uk: Верхній колонтитул видів

en: Exposed filters
uk: Розкриті фільтри

en: Attachment before
uk: Долучення перед

en: Views content
uk: Вміст видів

en: Attachment after
uk: Долучення після

en: Views footer
uk: Нижній колонтитул видів

en: Feed icon
uk: Іконка потоку

en: Preprocess field
uk: Поле поле попередньої обробки

en: Views title
uk: Заголовок видів

en: Highlight search word
uk: Підсвічувати розшукуване слово

en: Use jQuery to highlight the word in the results.
uk: Підсвічувати слова в результатах за допомогою jQuery.

en: HTML selector
uk: HTML-селектор

en: Format settings:
uk: Налаштування формату:

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: User signature
uk: Підпис користувача.

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Group data
uk: Дані групи

en: Group data on a field. The value of this field will be displayed too.
uk: Дані групи у полі. Це значення поля також буде відображатися.

en: Grouping is disabled because you do not have any sort fields.
uk: Групування вимкнено, оскільки відсутні поля впорядкування.

en: You can not have changing/grouping and advanced enabled at the same time
uk: Одночасно не можу бути увімкнений режим зміни/групування та розширений

en: Add default classes
uk: Додати усталені класи

en: No fields are displayed in this region
uk: В цій області не відображується жодних полів

en: No fields are hidden.
uk: Жодних полів не приховано.

en: Layout for !bundle in !view_mode
uk: Макет для !bundle у !view_mode

en: Class for @region
uk: Клас для області @region

en: No custom fields have been defined.
uk: Не визначено жодного власного поля.

en: Field not found
uk: Поле не знайдено

en: The machine-readable name of this field. This name must contain only lowercase letters and underscores. This name must be unique.
uk: Машино-читабельна назва цього поля. Ця назва має містити лише латинські літери в нижньому регістрі та символи підкреслення. Вона має бути унікальною.

en: Select the entities for which this field will be made available.
uk: Оберіть сутності, для яких це поле буде доступним.

en: The field %field has been saved
uk: Поле %field було збережено

en: Unknown field
uk: Невідоме поле

en: One column
uk: Одна колонка

en: Three column - 25/50/25
uk: Три колонки - 25/50/25

en: Three column - equal width
uk: Три колонки - рівна ширина

en: Three column stacked - 25/50/25
uk: Три колонки стосом - 25/50/25

en: Three column stacked - equal width
uk: Три колонки стосом - рівна ширина

en: Four column - equal width
uk: Чотири колонки - рівна ширина

en: No custom view modes have been defined.
uk: Жодних власних режимів перегляду не визначено.

en: The human-readable label of the view mode. This name must be unique.
uk: Легка для читання назва цього режиму перегляду. Вона має бути унікальною.

en: The machine-readable name of this view mode. This name must contain only lowercase letters and underscores. This name must be unique.
uk: Машино-читабельна назва цього режиму перегляду. Ця назва має містити лише латинські літери в нижньому регістрі та символи підкреслення. Вона має бути унікальною.

en: The machine-readable name %view_mode is reserved.
uk: Машинна назва %view_mode вже використовується.

en: The view mode %view_mode has been saved
uk: Режим перегляду %view_mode був збережений

en: Administer view modes
uk: Адміністрування режимів перегляду

en: Administer fields
uk: Адміністрування полів

en: Administer Display Suite
uk: Адміністрування Display Suite

en: General permission for Display Suite settings pages.
uk: Загальні повноваження для сторінок налаштування Display Suite.

en: Display Suite evaluator
uk: Оцінювач Display Suite

en: Extend the display options for every entity type.
uk: Додати опції показу до кожного типу сутності.

en: Choose an extra variable to display on the results screen.
uk: Оберіть додаткову змінну, що показуватиметься на сторінці результатів пошуку.

en: Switch view modes on :type
uk: Перемкнути режими перегляду на типі :type

en: Switch view mode
uk: Перемкнути режим перегляду

en: Default view mode
uk: Усталений режим перегляду

en: Alternating view mode
uk: Зміна режиму перегляду

en: Use the changing view mode selector
uk: Використовувати селектор зміни режиму перегляду

en: Advanced view mode
uk: Розширений режим перегляду

en: No views selected.
uk: Вид не обрано.

en: Block regions
uk: Області блоку

en: Enter a name to create a new region.
uk: Щоб створити нову область, введіть назву.

en: The machine-readable name of this block region. This name must contain only lowercase letters and underscores. This name must be unique.
uk: Машино-читабельна назва цієї області блоку. Ця назва має містити лише латинські літери в нижньому регістрі та символи підкреслення. Вона має бути унікальною.

en: Existing block regions
uk: Наявні області блоків

en: Eg: h1, h2, p
uk: Наприклад: h1, h2, p

en: Put a class on the wrapper. Eg: block-title
uk: Додати клас на обгортку. Наприклад: block-title

en: This operation is not possible.
uk: Ця операція неможлива.

en: Layout has been reverted
uk: Макет було відновлено

en: Manage layout
uk: Керувати макетом

en: Bundle @label has been added.
uk: Пакет @label було успішно додано.

en: Are you sure you want to remove bundle @label ?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити пакет @label ?

en: Bundle @label has been removed.
uk: Пакет @label було успішно видалено.

en: Item @nr
uk: Елемент @nr

en: Custom classes
uk: Власні класи

en: dash
uk: дефіс

en: View mode: %mode
uk: Режим перегляду: %mode

en: Outer wrapper
uk: Зовнішня обгортка

en: Field items
uk: Елементи поля

en: Field item
uk: Елемент поля

en: E.g. div, span, h2 etc.
uk: Наприклад, div, span, h2 тощо

en: Expert
uk: Експерт

en: Switch to a different view mode to display the full page view of this node.
uk: Для показу повної сторінки цього матеріалу перемикайтесь у різні режими перегляду.

en: Type: !type
uk: Тип: !type

en: No valid configuration found.
uk: Не знайдено припустимої конфігурації.

en: The layout change has been saved.
uk: Зміна макету була успішно збережена.

en: Dynamic field
uk: Динамічне поле

en: Example layout
uk: Макет прикладу

en: Field Templates
uk: Шаблони поля

en: Enable Field Templates
uk: Увімкнути шаблони поля

en: Customize the labels and the HTML output of your fields.
uk: Персоналізувати мітки та HTML-виведення полів.

en: Default Field Template
uk: Усталений шаблон поля

en: Extra fields
uk: Додаткові поля

en: Enable extra fields
uk: Увімкнути додаткові поля

en: Make fields from other modules available on the "Manage display" screens.
uk: Зробити доступними на сторінках "Керувати відображенням" поля з інших модулів.

en: Enter fields line by line, where each line is a combination of entity type, bundle and field name. E.g. node|article|tweetbutton. It might be possible that the actual content of the field depends on configuration of that field/module.
uk: Введіть поля по одному на рядок, в якому поєднайте тип сутності, пакет та назву поля, наприклад, node|article|tweetbutton. Можлива ситуація, коли фактичний вміст поля залежить від конфігурації того поля/модуля.

en: Adds a field with links to switch view modes inline with Ajax. Only works for nodes at this time.
uk: Додає поле з посиланнями для вбудованого перемикання режимів перегляду за допомогою Ajax. Працює тільки для матеріалів в цей час.

en: Create additional regions exposed as block. Note: this will not work on the default view mode.
uk: Створити додаткові області, що відображаються як блок. Примітка: не працює на базовому режимі перегляду.

en: Choose a Field Template
uk: Оберіть шаблон поля

en: Check the regions you want to remove.
uk: Позначте області, які необхідно вилучити.

en: Enter a label for the link for the view modes you want to switch to.<br />Leave empty to hide link. They will be localized.
uk: Введіть мітку для посилання на режим перегляду, що у нього потрібно перемкнутись..<br />Аби приховати, залиште порожнім. Вони локалізуються.

en: Content was not found.
uk: Вміст не знайдено.

en: An HTTP error @status occurred.
uk: Сталася HTTP-помилка @status.

en: Select the default view mode for this view.
uk: Оберіть усталений режим перегляду для цього виду.

en: Use the advanced view mode selector
uk: Використовуйте селектор розширеного режиму перегляду

en: Select fields
uk: Оберіть поля

en: Manage view modes
uk: Керування режимами перегляду

en: The layout has been cloned.
uk: Макет було успішно клоновано.

en: Add a code field
uk: Додати поле з кодом

en: Add a dynamic field
uk: Додати динамічне поле

en: Add a block field
uk: Додати поле з блоком

en: Add a preprocess field
uk: Додати поле попередньої обробки

en: Hide colon
uk: Приховати двокрапку

en: Hide the colon on the reset field template.
uk: Приховати двокрапку при скиданні шаблона поля.

en: Page title options
uk: Опції заголовка сторінки

en: The title, you may use substitutions in this title.
uk: Заголовок, можна використовувати підстановки.

en: Display the "Search results" title.
uk: Показувати заголовок "Результати пошуку"

en: Search in the language the site is currently in. Enable this if you have at least 2 languages.
uk: Пошук поточною мовою сайту. Увімкніть, якщо на сайті використовується щонайменше 2 мови.

en: Group by type.
uk: Групувати за типом

en: Group by type settings
uk: Налаштування групування за типом

en: Results for @type
uk: Результати для @type

en: Wrapper for @title
uk: Обгортка для @title

en: Other wrapper
uk: Інша обгортка

en: Custom page title
uk: Власний заголовок сторінки

en: Drupal default
uk: Задане в Drupal

en: Load terms
uk: Завантажити терміни

en: Toggle if you are embedding a view with term fields.
uk: Вимкніть, якщо ви вбудовуєте вид з полями термінів.

en: Clone layout
uk: Клонувати макет

en: Select an existing layout to clone.
uk: Оберіть наявний макет для його клонування

en: Click on one of the buttons to create a new field.
uk: Для створення нового поля натисніть одну з кнопок.

en: The human-readable label of the field.
uk: Легка для читання назва поля.

en: Fields error
uk: Помилка полів

en: In case you renamed a content type, you will not see the configured block regions anymore, however the block on the block settings page is still available. On this screen you can remove orphaned block regions.
uk: У разі, якщо ви перейменували тип вмісту, ви більше не побачите налаштовані області блоків, проте блок на сторінці налаштувань блоків як і раніше доступний. На цьому екрані ви можете видалити втрачені області блоків.

en: Block regions were removed.
uk: Області блоків були вилучені.

en: No block regions were removed.
uk: Жодних областей блоків не вилучено.

en: View modes
uk: Режими перегляду

en: Add a view mode
uk: Додати режим перегляду

en: Manage a view mode
uk: Керувати режимом перегляду

en: Delete a view mode
uk: Видалити режим перегляду

en: Delete a custom view mode.
uk: Видалити власний режим перегляду.

en: Revert a view mode
uk: Відновити режим перегляду

en: Revert a view mode.
uk: Відновити режим перегляду.

en: Manage fields for all content.
uk: Керувати полями для всіх типів вмісту.

en: Fields edit
uk: Редагування полів

en: Manage a field
uk: Керувати полем

en: Manage a dynamic field
uk: Керувати динамічним полем

en: Manage a preprocess field
uk: Керувати полем поле попередньої обробки

en: Delete a field
uk: Видалити поле

en: Delete a field.
uk: Видалити поле.

en: Revert a custom field
uk: Скинути власне поле

en: Revert a custom field.
uk: Скинути власне поле.

en: Manage a block field
uk: Керувати полем блоку

en: Click update to save the configuration
uk: Для збереження конфігурації натисніть "Оновити"

en: View mode per node
uk: Режим перегляду для матеріалу

en: View mode switcher
uk: Перемикач режиму перегляду

en: Full Reset
uk: Повне скидання

en: Field Template
uk: Шаблон поля

en: Sort by site
uk: Впорядкувати за сайтом

en: Search info
uk: Інформацію про пошук

en: Following layouts have a "content" region key which is invalid: %layouts.
uk: Наступні макети мають ключ області "вміст", який є неприпустимим: %layouts.

en: Display the entity with the Display Suite module.
uk: Показ сутності за допомогою модуля Display Suite

en: Display Suite fields
uk: Поля Display Suite

en: Rendered taxonomy term
uk: Відображений термін таксономїї

en: Display the referenced term in a specific view mode
uk: Показати термін таксономії за посиланням в зазначеному режимі перегляду

en: Display the referenced term with a separator.
uk: Показати термін таксономії за посиланням з розділювачем.

en: CSS classes for regions
uk: CSS-класи для областей

en: Configure CSS classes which you can add to regions on the "manage display" screens. Add multiple CSS classes line by line.<br />If you want to have a friendly name, separate class and friendly name by |, but this is not required. eg:<br /><em>class_name_1<br />class_name_2|Friendly name<br />class_name_3</em>
uk: Налаштування класів CSS, які можна додати до областей на сторінці "Керувати відображенням". Додайте кілька класів CSS рядок за рядком<br />Якщо ви хочете мати зрозумілішу назву, відокремте клас і зрозумілу назву за допомогою риски "|", але це не є обов'язковим. Приклади: <br /><em>назва_класу_1<br />назва_класу_2|Дружня назва<br />назва_класу_3</em>

en: CSS classes for fields
uk: CSS-класи для полів

en: Configure CSS classes which you can add to fields on the "manage display" screens. Add multiple CSS classes line by line.<br />If you want to have a friendly name, separate class and friendly name by |, but this is not required. eg:<br /><em>class_name_1<br />class_name_2|Friendly name<br />class_name_3</em>
uk: Налаштування класів CSS, які можна додати до полів на сторінці "Керувати відображенням". Додайте кілька класів CSS рядок за рядком<br />Якщо ви хочете мати зрозумілішу назву, відокремте клас і зрозумілу назву за допомогою риски "|", але це не є обов'язковим. Приклади: <br /><em>назва_класу_1<br />назва_класу_2|Дружня назва<br />назва_класу_3</em>

en: Enter a number to limit the number of items or 'delta' to print a specific delta (usually configured in views or found in entity->ds_delta). Leave empty to display them all. Note that depending on the formatter settings, this option might not always work.
uk: Введіть число, щоб обмежити кількість елементів або «дельта», щоб надрукувати певну дельту (зазвичай налаштоване у видах або знаходиться в entity->ds_delta). Залиште порожнім, щоб показати їх усіх. Зверніть увагу, що в залежності від налаштувань форматування, то ця опція може не завжди працювати.

en: (Original: !orig)
uk: (Початково: !orig)

en: Link to term
uk: Посилання на термін

en: space
uk: пробіл

en: comma
uk: кома

en: slash
uk: коса риска

en: Separated by !sep
uk: Розділювач: !sep

en: linked
uk: з посиланням

en: not linked
uk: без посилання

en: Custom wrappers
uk: Власні обгортки

en: Choose a wrapper. All Display Suite layouts support this option.
uk: Виберіть обгортку. Всі макети Display Suite підтримують цю опцію.

en: Wrapper for @region
uk: Обгортка для @region

en: Layout wrapper
uk: Обгортка макету

en: Layout attributes
uk: Атрибути макету

en: Merge other layout attributes
uk: Об'єднати інші атрибути макету

en: Manage region  and field CSS classes
uk: Керувати областю та іншими класами CSS поля

en: You have not defined any CSS classes which can be used on regions.
uk: Ви не визначили жодного класу CSS, який може бути використаний в областях.

en: Manage region and field CSS classes
uk: Керувати областю і CSS-класами поля.

en: The default template can be found in %path
uk: Базовий шаблон розташований за шляхом %path

en: Template suggestions
uk: Пропозиції шаблонів

en: Current layout (after save)
uk: Поточний макет (після збереження)

en: Current layout
uk: Поточний макет

en: Limit field
uk: Обмежити поле

en: Display Suite Extras
uk: Display Suite Екстра

en: Contains additional features for Display Suite.
uk: Містить додатковий функціонал Display Suite.

en: Enables view permissions on all Display Suite fields.
uk: Вмикає повноваження перегляду на усіх полях Display Suite.

en: Hidden region
uk: Прихована область

en: Add a hidden region to the layouts. Fields will be built but not printed.
uk: Додає до макетів приховану область. Поля створюватимуться, але не відображатимуться.

en: Choose additional CSS classes for the field
uk: Оберіть додаткові CSS-класи для поля

en: E.g.
uk: Наприклад:

en: E.g. name="anchor"
uk: Наприклад, name="anchor"

en: Hide label colon
uk: Прибрати двокрапку біля мітки

en: Add odd/even classes
uk: Додати класи odd/even

en: Add default attributes
uk: Додати усталені атрибути

en: Remember filters
uk: Запам'ятати фільтри

en: Use view mode of display settings
uk: Використовувати режим перегляду з налаштувань відображення

en: Use the alternative view mode selected in the display settings tab.
uk: Використовувати альтернативний режим перегляду, обраний на вкладці налаштувань відображення

en: This gives you the opportunity to have full control of a list for really advanced features.<br /> There is no UI for this, you need to create a function named like this: ds_views_row_adv_@VIEWSNAME($entity, $view_mode, $load_comments).<br />See <a href="http://drupal.org/node/697320#ds_views_row_adv_VIEWSNAME">http://drupal.org/node/697320#ds_views_row_adv_VIEWSNAME</a> for an example.
uk: Це дає вам можливість мати повний контроль над списком для дійсно розширених функцій.<br />Там немає інтерфейсу, потрібно створити функцію з назвою у вигляді ds_views_row_adv_@VIEWSNAME($entity, $view_mode, $load_comments).<br />Див. приклад за посиланням <a href="http://drupal.org/node/697320#ds_views_row_adv_VIEWSNAME">http://drupal.org/node/697320#ds_views_row_adv_VIEWSNAME</a>

en: This field does not support Field templates.
uk: Це поле не підтримує шаблони поля.

en: Submitted !interval ago by !user.
uk: Надіслано !interval тому користувачем !user.

en: Submitted by !user on !date.
uk: Надіслав !user !date.

en: Not configured yet.
uk: Ще не налаштовано

en: Class for layout
uk: Клас для макету

en: One result | Total results: @total.
uk[0]: Один результат
uk[1]: Усього результатів: @total.

en: Displaying @start - @end of 1 result. | Displaying @start - @end of @count results.
uk[0]: Показ @start - @end з 1 результату.
uk[1]: Показ @start - @end з @count результатів.
uk[2]: Показ @start - @end з @count результатів.

en: Display Suite Devel
uk: Розробка Display Suite

en: Development functionality for Display Suite.
uk: Функціонал для розробників Display Suite.

en: Manage custom view modes for every entity.
uk: Керування власними режимами перегляду для кожної з сутностей.

en: Manage fields for every entity.
uk: Керування полями для кожної з сутностей.

en: Administer classes
uk: Адміністрування класів

en: Manage classes.
uk: Керування класами.

en: User interface for managing fields, view modes and classes.
uk: Користувацький інтерфейс для керування полями, режимами перегляду та класами.

en: Label wrapper
uk: Обгортка мітки

en: Custom link
uk: Власне посилання

en: Separated (localized)
uk: Розділений (локалізований)

en: Remove block regions
uk: Вилучити області блоків

en: Are you sure you want to disable the layout and field settings for %layout?
uk: Ви дійсно бажаєте вимкнути макет і налаштування полів для %layout?

en: Layout has been disabled.
uk: Макет було вимкнено

en: Layout has been enabled
uk: Макет було увімкнено

en: This layout is defined in code
uk: Цей макет визначений в коді

en: You may use tokens for this link if you selected tokens.
uk: Якщо обрано замінники, ви можете їх використовувати в цьому посиланні.

en: A layout must be selected to enable Display Suite functionality.
uk: Для увімкнення функціональності Display Suite необхідно обрати макет.

en: One column + wrapper
uk: Одна колонка + обгортка

en: Edit code field
uk: Редагувати поле з кодом

en: Edit preprocess field
uk: Редагувати поле поле попередньої обробки

en: Edit block field
uk: Редагувати поле з блоком

en: Use current content language
uk: Використовувати поточну мову матеріалу

en: Use field language
uk: Використовувати мову поля

en: You can enter any html in here.
uk: Тут можна ввести будь-який html-код.
