Editor (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (136 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Language
uk: Мова

en: None
uk: Немає

en: Weight
uk: Вага

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Center
uk: По центру

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Format
uk: Формат

en: URL
uk: URL-адреса

en: Continue
uk: Продовжити

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Separator
uk: Розділювач

en: Roles
uk: Ролі

en: configure
uk: налаштувати

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Media
uk: Медіа

en: Table
uk: Таблиця

en: Align
uk: Вирівнювання

en: Tools
uk: Інструменти

en: Add group
uk: Додати групу

en: Allowed HTML tags
uk: Дозволені HTML-теґи

en: Undo
uk: Скасувати

en: Lists
uk: Списки

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Caption
uk: Підпис

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Superscript
uk: Надрядковий індекс

en: Testing
uk: Тестування

en: width
uk: ширина

en: height
uk: висота

en: Loading...
uk: Завантаження...

en: disable
uk: вимкнути

en: Show blocks
uk: Показати блоки

en: Bold
uk: Напівжирний

en: Copy
uk: Копіювати

en: Redo
uk: Повторити

en: Italic
uk: Курсив

en: Editor
uk: Редактор

en: Source code
uk: Вихідний код

en: Subscript
uk: Підрядковий індекс

en: Indent
uk: Збільшити відступ

en: Outdent
uk: Зменшити відступ

en: Unlink
uk: Прибрати посилання

en: Bullet list
uk: Ненумерований список

en: Blockquote
uk: Цитата

en: Underline
uk: Підкреслений

en: Cut
uk: Вирізати

en: Paste
uk: Вставити

en: Add row
uk: Додати рядок

en: Edit image
uk: Редагувати зображення

en: Insert Image
uk: Вставити зображення

en: pixels
uk: пікселів

en: Add Link
uk: Додати посилання

en: Edit Link
uk: Редагувати посилання

en: Numbered list
uk: Нумерований список

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: Strike-through
uk: Перекреслений

en: Align left
uk: Вирівняти вліво

en: Align center
uk: По центру

en: Align right
uk: Вирівняти вправо

en: Justify
uk: По ширині

en: Horizontal rule
uk: Горизонтальна лінія

en: Paste Text
uk: Вставити текст

en: Paste from Word
uk: Вставити з Word

en: Remove format
uk: Прибрати формат

en: Character map
uk: Таблиця символів

en: HTML block format
uk: HTML-формат блоку

en: Font style
uk: Стиль шрифту

en: No roles may use this format
uk: Жодні ролі не використовують цей формат

en: Formatting
uk: Форматування

en: Language list
uk: Список мов

en: Styles
uk: Стилі

en: Text format
uk: Текстовий формат

en: Remove row
uk: Вилучити рядок

en: Maximum file size
uk: Максимальний розмір файла

en: Alternative text
uk: Альтернативний текст

en: Toolbar buttons
uk: Кнопки панелі інструментів

en: Invalid form POST data.
uk: Неправильна форма відправлених даних.

en: All roles may use this format
uk: Всі ролі можуть використовувати цей формат

en: Display basic HTML help in long filter tips
uk: Показувати у розлогій підказці фільтрів довідку про основи HTML

en: Add rel="nofollow" to all links
uk: Додати до всіх посилань rel="nofollow"

en: Maximize
uk: Максимізувати

en: Text Formats
uk: Формати тексту

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Maximum dimensions
uk: Максимальні розміри

en: Insert link
uk: Вставити посилання

en: Upload directory
uk: Каталог відвантаження

en: File storage
uk: Сховище файлів

en: Llama
uk: Лама

en: Toolbar configuration
uk: Конфігурація панелі інструментів

en: Available buttons
uk: Доступні кнопки

en: Active toolbar
uk: Активна панель інструментів

en: No styles configured
uk: Стилі не налаштовані

en: @count styles configured
uk: @count стилів налаштовано

en: Button separator
uk: Розділювач кнопок

en: The provided list of styles is syntactically incorrect.
uk: Наданий список стилів синтаксично неправильний.

en: You must configure the selected text editor.
uk: Необхідно налаштувати вибраний текстовий редактор.

en: Text editor
uk: Текстовий редактор

en: This option is disabled because no modules that provide a text editor are currently enabled.
uk: Опція вимкнена оскільки наразі не увімкнено жодного модуля, що надає підтримку текстового редактора.

en: Based on the text editor configuration, these tags have automatically been added: <strong>@tag-list</strong>.
uk: На основі налаштувань текстового редактора, дані теґи були додані автоматично: <strong>@tag-list</strong>.

en: CKEditor core
uk: Ядро CKEditor

en: Styles dropdown
uk: Випадний список "Стилі"

en: Uploads disabled
uk: Відвантаження вимкнено

en: Uploads enabled, max size: @size @dimensions
uk: Відвантаження увімкнені, максимальний розмір: @size @dimensions

en: Edit Image
uk: Редагувати зображення

en: CKEditor plugin settings
uk: Налаштування плаґіну CKEditor

en: Enable image uploads
uk: Увімкнути відвантаження зображень

en: Storage: @name
uk: Сховище: @name

en: A directory relative to Drupal's files directory where uploaded images will be stored.
uk: Каталог відносно каталогу файлів Drupal, де будуть зберігатися відвантажені зображення.

en: If this is left empty, then the file size will be limited by the PHP maximum upload size of @size.
uk: Якщо залишити порожнім, то розмір файла буде обмежений максимальним розміром відвантаження PHP, що становить @size.

en: Images larger than these dimensions will be scaled down.
uk: Зображення, які більше ніж ці розміри, будуть зменшені.

en: About text formats
uk: Про текстові формати

en: Changing the text format to %text_format will permanently remove content that is not allowed in that text format.<br><br>Save your changes before switching the text format to avoid losing data.
uk: Зміна текстового формату на %text_format остаточно видалить недозволений в цьому текстовому форматі вміст. <br><br> Щоб запобігти втраті даних, збережіть зміни до перемикання текстового формату.

en: Change text format?
uk: Змінити текстовий формат?

en: Short description for the visually impaired
uk: Короткий опис для слабозорих

en: 
            <p>You can align images, videos, blockquotes and so on to the left, right or center. Examples:</p>
            <ul>
              <li>Align an image to the left: <code>&lt;img src="" data-align="left" /&gt;</code></li>
              <li>Align an image to the center: <code>&lt;img src="" data-align="center" /&gt;</code></li>
              <li>Align an image to the right: <code>&lt;img src="" data-align="right" /&gt;</code></li>
              <li>… and you can apply this to other elements as well: <code>&lt;video src="" data-align="center" /&gt;</code></li>
            </ul>
uk: 
            <p>Можна вирівняти зображення, відео, блоки цитування тощо по лівій чи правій стороні, або по центру. Наприклад:</p>
            <ul>
              <li>Вирівняти зображення по лівій стороні: <code>&lt;img src="" data-align="left" /&gt;</code></li>
              <li>Вирівняти зображення по центру: <code>&lt;img src="" data-align="center" /&gt;</code></li>
              <li>Вирівняти зображення по правій стороні: <code>&lt;img src="" data-align="right" /&gt;</code></li>
              <li>… таким чином можна вирівняти будь-який інший об'єкт: <code>&lt;video src="" data-align="center" /&gt;</code></li>
            </ul>

en: Align images
uk: Вирівнювання зображень

en: Uses a <code>data-align</code> attribute on <code>&lt;img&gt;</code> tags to align images.
uk: Для вирівнювання зображень використовується атрибут <code>data-align</code> теґів <code>&lt;img&gt;</code> .

en: 
            <p>You can caption images, videos, blockquotes, and so on. Examples:</p>
            <ul>
                <li><code>&lt;img src="" data-caption="This is a caption" /&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;video src="" data-caption="The Drupal Dance" /&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;blockquote data-caption="Dries Buytaert"&gt;Drupal is awesome!&lt;/blockquote&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;code data-caption="Hello world in JavaScript."&gt;alert("Hello world!");&lt;/code&gt;</code></li>
            </ul>
uk: 
            <p>Можна підписати зображення, відео, блоки цитування тощо. Приклади:</p>
            <ul>
                <li><code>&lt;img src="" data-caption="Це підпис" /&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;video src="" data-caption="Танок Drupal" /&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;blockquote data-caption="Дріс Байтаєрт"&gt;Drupal - це щось!&lt;/blockquote&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;code data-caption="Привіт, світ у JavaScript."&gt;alert("Привіт, світ!");&lt;/code&gt;</code></li>
            </ul>

en: Caption images
uk: Підписування зображень

en: Uses a <code>data-caption</code> attribute on <code>&lt;img&gt;</code> tags to caption images.
uk: Для підписування зображень використовується атрибут <code>data-caption</code> теґів <code>&lt;img&gt;</code>.

en: Rich Text Editor, !label field
uk: Редактор форматованого тексту, поле !label

en: You can align images (<code>data-align="center"</code>), but also videos, blockquotes, and so on.
uk: Можна вирівняти зображення (<code>data-align="center"</code>), а також відео, цитати тощо.

en: You can caption images (<code>data-caption="Text"</code>), but also videos, blockquotes, and so on.
uk: Можна підписати зображення (<code>data-caption="Text"</code>), а також відео, цитати тощо.

en: Alternative text is required.<br />(Only in rare cases should this be left empty. To create empty alternative text, enter <code>""</code> — two double quotes without any content).
uk: Альтернативний текст є обов'язковим.<br />(Лише у деяких випадках він має бути порожнім. Для створення порожнього альтернативного тексту введіть <code>""</code> — пара подвійних лапок без тексту між ними).

en: A list of HTML tags that can be used. By default only the <em>lang</em> and <em>dir</em> attributes are allowed for all HTML tags. Each HTML tag may have attributes which are treated as allowed attribute names for that HTML tag. Each attribute may allow all values, or only allow specific values. Attribute names or values may be written as a prefix and wildcard like <em>jump-*</em>. JavaScript event attributes, JavaScript URLs, and CSS are always stripped.
uk: Перелік HTML-теґів, котрі можна використовувати. За замовчуванням для усіх HTML-теґів дозволені атрибути <em>lang</em> та <em>dir</em>. Кожен HTML-теґ може мати атрибути, що є в ньому дозволені. Кожен з атрибутів може приймати всі дозволені для нього або лише вказані значення. Назви атрибутів або значень можуть бути записані як префікс із замінником, наприклад, <em>jump-*</em>. Завжди вилучаються атрибути подій JavaScript, URL-адреси JavaScript та CSS.

en: A list of classes that will be provided in the "Styles" dropdown. Enter one or more classes on each line in the format: element.classA.classB|Label. Example: h1.title|Title. Advanced example: h1.fancy.title|Fancy title.<br />These styles should be available in your theme's CSS file.
uk: Список класів, які будуть з’являтися в випадному списку "Стилі". Введіть по одному або декілька класів на рядок у форматі: element.classA.classB|Назва. Приклад: h1.title|Заголовок. Розширений приклад: h1.fancy.title|Уявна назва<br />Ці стилі повинні бути доступні в CSS-файлі вашої теми.

en: United Nations' official languages
uk: Офіційні мови ООН

en: All @count languages
uk: Всі @count мов(и)

en: Each style must have a unique label.
uk: Кожен стиль повинен мати унікальну мітку.
