Election (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (207 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Value
uk: Значення

en: Totals
uk: Підсумки

en: Type
uk: Тип

en: Closed
uk: Закрито

en: List
uk: Список

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Description
uk: Опис

en: unknown
uk: невідомо

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Download
uk: Завантаження

en: Version
uk: Версія

en: Overview
uk: Огляд

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Test
uk: Тест

en: Link
uk: Посилання

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Export
uk: Експортувати

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Open
uk: Відкрито

en: View
uk: Перегляд

en: Filename
uk: Назва файла

en: Modules
uk: Модулі

en: Teaser
uk: Анонс

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Statistics
uk: Статистика

en: User
uk: Користувач

en: User ID
uk: ID користувача

en: Are you sure you want to delete %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %title?

en: Question
uk: Питання

en: All
uk: Все

en: Post
uk: Допис

en: Voting
uk: Голосування

en: Last modified date
uk: Дата останньої зміни

en: Published
uk: Опубліковано

en: Explanation
uk: Пояснення

en: E-mail address
uk: Адреса електронної пошти

en: Vote
uk: Голосувати

en: N/A
uk: Н/Д

en: Owner
uk: Власник

en: Published?
uk: Опубліковане?

en: Votes
uk: Голоси

en: Created date
uk: Дата створення

en: Result
uk: Результат

en: Browser
uk: Браузер

en: Undo
uk: Скасувати

en: Posts
uk: Дописи

en: Results
uk: Результати

en: position
uk: розташування

en: Date created
uk: Дата створення

en: Failed
uk: Невдало

en: Not published
uk: Не опубліковано

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Unpublish
uk: Не публікувати

en: @type settings
uk: настроювання @type

en: Passed
uk: Успіх

en: Created time
uk: Час створення

en: Voting status
uk: Стан голосування

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Rejected
uk: Відкинуті

en: User agent
uk: User Agent

en: Voters
uk: Виборці

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: Clone of !title
uk: Клонувати !title

en: Answers
uk: Відповіді

en: Presentation
uk: Вигляд

en: Inherit
uk: Успадковувати

en: Radio buttons
uk: Радіо-кнопки

en: IP address
uk: IP-адреса

en: Inherited
uk: Успадковане

en: Exclusive
uk: Виняткове

en: Voting statistics
uk: Статистика голосування

en: Delete link
uk: Посилання на видалення

en: Withdrawn
uk: Відкликати

en: Scheduled
uk: Заплановано

en: Clear form
uk: Очистити форму

en: question
uk: питання

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: Platform
uk: Платформа

en: View details
uk: Деталі Вигляду

en: Published or admin
uk: Опубліковано або адміністування

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Full content
uk: Повний вміст

en: You have already voted.
uk: Ви вже голосували.

en: Preference
uk: Налаштування

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
uk: Відфільтровує неопубліковані матеріали, якщо у поточного користувача немає прав на їх перегляд.

en: Opening time
uk: Час початку

en: Closing time
uk: Час завершення

en: Candidate
uk: Кандидат

en: Candidates
uk: Кандидати

en: Edit @type: %title
uk: Редагувати @type: %title

en: Nominations status
uk: Стан висування

en: Add new @type
uk: Додати новий @type

en: Nominations schedule
uk: Розклад висувань

en: Voting schedule
uk: Розклад голосування

en: The @type %title was saved.
uk: @type %title було збережено.

en: The @type %title has been deleted.
uk: @type %title було успішно видалено.

en: election
uk: вибори

en: Deleted election "%title" (type: @type)
uk: Видалено вибори "%title" (тип: @type)

en: Elections
uk: Вибори

en: Election types
uk: Типи виборів

en: Election ID
uk: ID виборів

en: The title of the election.
uk: Заголовок виборів.

en: Election
uk: Вибори

en: Whether or not the election is published.
uk: Чи опубліковані вибори?

en: View published elections
uk: Переглянути опубліковані вибори

en: Manage fields for the election type %type.
uk: Керувати полями для типу виборів %type.

en: The user who created or who owns the election.
uk: Користувач, що створив або володіє цими виборами.

en: Voting open time
uk: Час відкриття голосування

en: Voting closing time
uk: Час закриття голосування

en: Election candidate
uk: Кандидат на виборах

en: Inherited (currently: %status)
uk: Успадковано (наразі: %status)

en: Manage candidates
uk: Керування кандидатами

en: Conditional voting
uk: Умовне голосування

en: No conditions available.
uk: Умови недоступні.

en: Role eligibility
uk: Виборче право

en: Roles eligible to vote
uk: Ролі, які мають право голосу

en: Allow abstention
uk: Дозволити утримуватися

en: This enables a voter to abstain instead of entering a vote. Abstentions can be counted.
uk: Дає виборцю можливість утриматися замість того, щоб вводити голос. Число тих, хто утримався, може бути підраховано.

en: Election post
uk: Допис про вибори

en: Provide a simple link to the post.
uk: Пряме посилання на допис.

en: @post settings
uk: Налаштування @post

en: Ballots
uk: Бюлетені

en: Abstentions
uk: Утрималися

en: Election totals
uk: Дані по виборам

en: Statistics: %election
uk: Статистика: %election

en: referendum
uk: референдум

en: Your answer
uk: Ваша відповідь

en: Positive answer
uk: Позитивна відповідь

en: Negative answer
uk: Негативна відповідь

en: Number of vacancies
uk: Кількість вакансій

en: Include ballot IDs
uk: Додавати ідентифікатори бюлетенів

en: Ballot file generated on !date
uk: Файл бюлетенів створений !date

en: No preference
uk: Немає уподобання

en: Your ballot paper
uk: Ваш бюлетень

en: Please rank the candidates according to your preference.
uk: Будь ласка, впорядкуйте кандидатів відповідно до ваших уподобань.

en: Candidates are displayed in a random order.
uk: Кандидати відображуються у випадковій послідовності.

en: You must rank at least one candidate in order to vote.
uk: Щоб проголосувати, позначте хоча б одного кандидата.

en: Your input
uk: Ви ввели

en: Your vote
uk: Ваш голос

en: Your input is converted so that the candidates are ranked consecutively.
uk: Ваше введення перетворене таким чином, аби кандидати ранжувалися послідовно.

en: One candidate is | @count candidates are
uk[0]: @count кандидат
uk[1]: @count кандидати
uk[2]: @count кандидатів

en: Voting will open in %interval.
uk: До голосування залишилось %interval.

en: Voting closed %interval ago.
uk: Голосування завершилось %interval тому.

en: You have already voted or abstained.
uk: Ви вже голосували чи утримались.

en: Vote: %title_trim
uk: Голосування: %title_trim

en: Vote…
uk: Голосувати...

en: Abstain…
uk: Утриматися...

en: Are you sure you want to cast this vote?
uk: Ви дійсно бажаєте проголосувати в цьому голосуванні?

en: or abstention
uk: чи утриматися

en: Undo: are you sure?
uk: Скасувати: ви впевнені?

en: Elected
uk: Вибраний

en: Defeated
uk: Програв

en: Select the roles eligible to vote for this @post. There may be other restrictions. Only roles with the permission 'vote in elections' are listed here.
uk: Оберіть ролі, що можуть голосувати за цей @post. Можуть бути й інші обмеження. Тут перераховані тільки ролі, у яких є повноваження 'Голосування на виборах'.

en: Add new @post to %election
uk: Додати @post до %election

en: @post (<a href="@post_url">view details</a>)
uk: @post (<a href="@post_url">подробиці</a>)

en: Define the valid positive and negative answers to this @post (e.g. Yes/No, Agree/Disagree, etc.).
uk: Визначіть прийнятні позитивні та негативні відповіді для цього @post (наприклад, Так/Ні, За/Проти тощо).

en: The following candidates are standing for the @post <a href="@post_url">%post_title</a> (!vacancies).
uk: За @post <a href="@post_url">%post_title</a> (!vacancies) борються наступні кандидати.

en: Export: %election
uk: Експорт: %election

en: Select the @posts you want to include in the export.
uk: Оберіть @posts, що необхідно додати у експорт.

en: Candidate keyed by @i
uk: Кандидат, позначений ключем @i

en: Votes are listed below. Each line is in the format:
uk: Голоси перелічені нижче. Кожний рядок у форматі:

en: MULTIPLIER [CANDIDATE CANDIDATE ...] 0
uk: МНОЖНИК [КАНДИДАТ КАНДИДАТ ...] 0

en: This marks the end of votes.
uk: Це означає вичерпання бюлетенів.

en: Hopeful
uk: Обнадійливо

en: You can use this form to export a ZIP archive (.zip) containing ballot files (.blt) for %election.
uk: Цю форму можна використовувати для вивантаження архіву ZIP (.zip) з файлами голосування (.blt) для %election.

en: From %date (in @interval)
uk: З %date (залишилось @interval)

en: Open until %date
uk: Відкрито до %date

en: Closed %interval ago
uk: Закрито %interval тому

en: Nominations
uk: Висування

en: Candidates: %election
uk: Кандидати: %election

en: <a href="@login">Log in</a> to submit a nomination
uk: Щоб висунути кандидатів, <a href="@login">увійдіть</a>.

en: Install the !Browscap module to display browser and platform details in this table.
uk: Для показу в цій таблиці подробиць про браузер та платформу встановіть модуль !Browscap.

en: This will undo your vote !or_abstention for the @post %post_title.
uk: Цим ви скасуєте свій голос !or_abstention для @post %post_title.

en: Add new candidate
uk: Додати нового кандидата

en: This allows those with the '!perm' permission to view the election.
uk: Це дозволить тим, хто має повноваження '!perm' переглядати вибори.

en: This allows those with the '!perm' permission to view the referendum.
uk: Це дозволить тим, хто має повноваження '!perm' переглядати референдум.

en: Show the Candidates tab
uk: Показати вкладку "Кандидати"

en: There must be enough candidates.
uk: Має бути достатньо кандидатів.

en: Clone: %title
uk: Клонувати: %title

en: Clone this !post
uk: Клонувати цей !post

en: Add new !post
uk: Додати !post

en: You must have permission to vote in any elections.
uk: Необхідно мати право голосувати на будь-яких виборах.

en: Voting must be open for this election.
uk: Голосування на цих виборах має бути відкритим.

en: Voting must be open for this @post.
uk: Голосування за посаду @post має бути відкритим.

en: You must have one of the following roles: %roles.
uk: Необхідно мати одну з наступних ролей: %roles.

en: Your voting access for %post
uk: Доступ до голосування на посаду %post

en: When published, the @post can be viewed by those who are allowed to view the election.
uk: Після публікації ті, хто має право дивитися вибори, зможуть побачити цей @post.

en: Manage !posts
uk: Керувати !posts

en: Set the opening and closing times for nominations.
uk: Встановіть час початку та завершення висувань.

en: Set the opening and closing times for voting.
uk: Встановіть час початку та завершення голосування.

en: If enabled, a Candidates tab will be shown for this election, listing non-rejected candidates (if there are any).
uk: Якщо увімкнено, для цих виборів буде відображатися вкладка «Кандидати», на якій будуть перераховані всі невідхилені кандидати (за наявності).

en: Filter the list of @posts by vote access
uk: Фільтрувати @posts згідно праву голосування

en: If enabled, the user will be able to choose between seeing Votable, Unvotable, or All @posts.
uk: При увімкненні користувач зможе вибирати, які @posts він побачить: доступні для голосування, недоступні або всі.

en: The election type.
uk: Тип виборів.

en: The voting status of the election.
uk: Стан голосування на виборах.

en: <a href="@explain_url">Check access</a>.
uk: <a href="@explain_url">Перевірити доступ</a>.

en: <a href="@login_uri" class="election-vote-link-login">Log in</a> to vote.
uk: <a href="@login_uri" class="election-vote-link-login">Увійдіть</a>, щоб проголосувати.

en: You can <a href="@vote_link" class="election-vote-link-vote">vote</a>.
uk: Ви можете <a href="@vote_link" class="election-vote-link-vote">проголосувати</a>.
