Entity API (7.x-1.11) - en to uk translation catalogue (330 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: Operations
uk: Операції

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Author
uk: Автор

en: yes
uk: так

en: Subject
uk: Тема

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Comments
uk: Коментарі

en: Home page
uk: Домашня сторінка

en: Weight
uk: Вага

en: Parent
uk: Батько

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Import
uk: Імпортувати

en: Book
uk: Книга

en: Export
uk: Експортувати

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Summary
uk: Резюме

en: URL
uk: URL-адреса

en: Path
uk: Шлях

en: Display
uk: Показ

en: Text
uk: Текст

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Email
uk: Електронна пошта

en: Files
uk: Файли

en: User ID
uk: ID користувача

en: no
uk: ні

en: Created
uk: Створено

en: Node
uk: Матеріал

en: Active
uk: Активно

en: Taxonomy terms
uk: Терміни таксономії

en: Custom
uk: Власний

en: Revision ID
uk: ID редакції

en: Comment ID
uk: ID коментаря

en: Published
uk: Опубліковано

en: Revisions
uk: Редакції

en: Poll duration
uk: Тривалість опитування

en: Poll votes
uk: Голоси опитування

en: File ID
uk: ID файла

en: File name
uk: Назва файла

en: File size
uk: Розмір файла

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Vocabulary ID
uk: ID словника

en: Term ID
uk: ID терміна

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Last login
uk: Останній вхід

en: Overridden
uk: Перевизначено

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Owner
uk: Власник

en: List type
uk: Тип списку

en: Users
uk: Користувачі

en: Anonymous
uk: Анонім

en: IP Address
uk: IP-адреса

en: false
uk: хибність

en: true
uk: істина

en: Granularity
uk: Точність

en: Entity
uk: Сутність

en: None.
uk: Ні.

en: Fixed
uk: Фіксоване

en: Import failed.
uk: Помилка імпорту.

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Parent terms
uk: Батьківські терміни

en: revert
uk: відновити

en: Date created
uk: Дата створення

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Slogan
uk: Гасло

en: Language neutral
uk: Нейтральна мова

en: Interface language
uk: Мова інтерфейсу

en: Unordered
uk: Невпорядкований

en: Ordered
uk: Впорядкований

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Node count
uk: Кількість матеріалів

en: Number of views
uk: Кількість переглядів

en: About
uk: Про модуль

en: Default theme
uk: Базова тема

en: Content language
uk: Мова матеріалу

en: clone
uk: клонувати

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: User roles
uk: Ролі користувача

en: export
uk: експорт

en: translate
uk: перекласти

en: Uses
uk: Використання

en: Users who have created accounts on your site.
uk: Користувачі, у яких є обліковий запис на цьому сайті.

en: MIME type
uk: Тип MIME

en: Taxonomy vocabularies
uk: Словники таксономії

en: The MIME type of the file.
uk: MIME-тип файла.

en: Logged in user
uk: Авторизований користувач

en: Overwrite
uk: Перезаписати

en: Current date
uk: Поточна дата

en: Comment count
uk: Кількість коментарів

en: The title of the node.
uk: Заголовок матеріалу.

en: The date the node was posted.
uk: Дата створення матеріалу.

en: Views today
uk: Переглядів сьогодні

en: Machine-readable name
uk: Машино-читабельна назва

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
uk: Це стандартна мова облікового запису для електронних листів і бажана мова відображення сайту.

en: Text format
uk: Текстовий формат

en: The name of the site.
uk: Назва сайту.

en: manage fields
uk: керувати полями

en: The human readable label.
uk: Людиносприйня́тна мітка.

en: Entity API
uk: API сутностей

en: If part of a book, the book to which this book page belongs.
uk: Якщо частина книги, книга, до якої належить ця сторінка.

en: The unique ID of the comment.
uk: Унікальний ідентифікатор коментаря.

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
uk: IP-адреса комп'ютера, з якого був надісланий коментар.

en: The name left by the comment author.
uk: Назву, що залишив автор коментаря.

en: The email address left by the comment author.
uk: Адреса електронної пошти, яку залишив автор коментаря.

en: The home page URL left by the comment author.
uk: URL-адреса домашньої сторінки, яку залишив автор коментаря.

en: The URL of the comment.
uk: URL-адреса коментаря.

en: Edit URL
uk: URL редагування

en: The URL of the comment's edit page.
uk: URL-адреса сторінки редагування коментаря.

en: The date the comment was posted.
uk: Дата опублікування коментаря.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
uk: Батьківський коментар, якщо увімкнено деревоподібний список обговорень.

en: The node the comment was posted to.
uk: Матеріал, до якого відноситься коментар.

en: The number of comments posted on a node.
uk: Кількість коментарів до цього матеріалу.

en: New comment count
uk: Кількість нових коментарів

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
uk: Кількість коментарів до цього матеріалу з часу останнього відвідання сторінки.

en: The unique ID of the node.
uk: Унікальний ідентифікатор матеріалу.

en: The type of the node.
uk: Тип елементарної одиниці матеріалу

en: The language the node is written in.
uk: Мова, на якій написаний матеріал.

en: The URL of the node.
uk: URL-адреса матеріалу.

en: The URL of the node's edit page.
uk: URL-адреса сторінки редагування матеріалу.

en: Date changed
uk: Дата зміни

en: The date the node was most recently updated.
uk: Дата, коли матеріал було востаннє оновлено.

en: The author of the node.
uk: Автор матеріалу.

en: The number of votes that have been cast on a poll node.
uk: Кількість голосів, зібраних при опитуванні.

en: Poll winner
uk: Переможець опитування

en: The winning poll answer.
uk: Відповідь, що перемогла в опитуванні.

en: Poll winner votes
uk: Голоси переможця опитування

en: The number of votes received by the winning poll answer.
uk: Кількість голосів отриманих відповіддю, що перемогла в опитуванні.

en: Poll winner percent
uk: Відсоток переможця опитування

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
uk: Відсоток голосів отриманих відповіддю, що перемогла в опитуванні.

en: The length of time the poll node is set to run.
uk: Тривалість роботи матеріалу опитування.

en: The number of visitors who have read the node.
uk: Кількість відвідувачів, які прочитали матеріал.

en: The number of visitors who have read the node today.
uk: Кількість відвідувачів, які прочитали матеріал сьогодні.

en: Last view
uk: Останній перегляд

en: The date on which a visitor last read the node.
uk: Дата, коли користувач останній раз читав матеріал.

en: The slogan of the site.
uk: Девіз сайту.

en: The administrative email address for the site.
uk: Адміністративна електронна адреса сайту.

en: The URL of the site's front page.
uk: URL-адреса головної сторінки сайту.

en: Login page
uk: Сторінка входу

en: The URL of the site's login page.
uk: URL-адреса сторінки входу на сайт.

en: The unique ID of the uploaded file.
uk: Унікальний ідентифікатор викладеного файла.

en: The name of the file on disk.
uk: Назва файла на диску.

en: The size of the file, in kilobytes.
uk: Розмір файла, в кілобайтах.

en: The web-accessible URL for the file.
uk: Доступна з веб URL-адреса файла.

en: The date the file was most recently changed.
uk: Дата останньої зміни файла.

en: The user who originally uploaded the file.
uk: Користувач, що першим виклав цей файл.

en: The unique ID of the taxonomy term.
uk: Унікальний ідентифікатор терміна таксономії.

en: The name of the taxonomy term.
uk: Назва терміна таксономії.

en: The optional description of the taxonomy term.
uk: Необов'язковий опис терміна таксономії.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
uk: Кількість матеріалів позначених терміном таксономії.

en: The URL of the taxonomy term.
uk: URL-адреса терміна таксономії.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
uk: Словник, до якого належить термін таксономії.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
uk: Унікальний ідентифікатор словника таксономії.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
uk: Назва словника таксономії.

en: The machine name of the taxonomy vocabulary.
uk: Машинна назва словника таксономії.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
uk: Необов'язковий опис словника таксономії.

en: Term count
uk: Кількість термінів

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
uk: Кількість термінів, що входить в словник таксономії.

en: The unique ID of the user account.
uk: Унікальний ідентифікатор облікового запису користувача.

en: The login name of the user account.
uk: Ім'я для входу в обліковий запис користувача.

en: The email address of the user account.
uk: Адреса електронної пошти облікового запису користувача.

en: The URL of the account profile page.
uk: URL-адреса сторінки профілю облікового запису.

en: The url of the account edit page.
uk: Url сторінки редагування облікового запису.

en: The date the user last logged in to the site.
uk: Дата останнього входу користувача на сайт.

en: The date the user account was created.
uk: Дата створення облікового запису користувача.

en: All parent terms
uk: Всі батьківські терміни.

en: The unique ID of the node's revision.
uk: Унікальний ідентифікатор редакції матеріалу.

en: Is new
uk: Новий

en: Whether the node is new and not saved to the database yet.
uk: Чи матеріал новий і ще не збережений до бази даних.

en: Promoted to frontpage
uk: Винесено на головну сторінку

en: Whether the node is promoted to the frontpage.
uk: Чи цей матеріал винесено на головну сторінку.

en: Sticky in lists
uk: Прикріплено в списках

en: Whether the node is displayed at the top of lists in which it appears.
uk: Чи матеріал показуваний зверху списків, в яких він з’являється.

en: Comments allowed
uk: Коментарі дозволено

en: Whether comments are allowed on this node: 0 = no, 1 = closed (read only), 2 = open (read/write).
uk: Чи дозволяються коментарі на цьому матеріаліі: 0 = ні, 1 = закрите (тільки читання), 2 = відкрити (читання/запис).

en: manage display
uk: керувати відображенням

en: Revision log message
uk: Повідомлення журналу про редакцію

en: The subject of the comment.
uk: Тема коментаря.

en: The currently logged in user.
uk: Користувач, що наразі увійшов на сайт.

en: The weight of the term, which is used for ordering terms during display.
uk: Вага терміна, що використовується для їх впорядкування під час відображення.

en: The parent terms of the taxonomy term.
uk: Батьківські терміни для цього терміна таксономії.

en: The roles of the user.
uk: Ролі користувача.

en: The file description
uk: Опис файла

en: Translation source node
uk: Переклад джерела матеріалу

en: A module provides this configuration.
uk: Модуль, що забезпечує цю конфігурацію.

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: The configuration is fixed and cannot be changed.
uk: Конфігурація фіксована і не може бути змінена.

en: This configuration is provided by a module, but has been changed.
uk: Ця конфігурація забезпечена модулем, але була змінена.

en: A custom configuration by a user.
uk: Власна конфігурація користувача.

en: In case a new revision is to be saved, the log entry explaining the changes for this version.
uk: На випадок збереження нової редакції, запис журналу, що пояснює зміни в цій версії.

en: Creates revision
uk: Створює редакцію

en: Whether saving this node creates a new revision.
uk: Чи запис цього матеріалу створює нову редакцію.

en: The current date and time.
uk: Поточна дата і час.

en: view mode
uk: режим перегляду

en: Data selector
uk: Селектор даних

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: List handling
uk: Обробка списку

en: Show first (if present)
uk: Показувати перший (якщо присутній)

en: Show item count
uk: Показувати лічильник елементів

en: List seperator
uk: Роздільник списку

en: Link this field to its entity
uk: Зробити це поле посиланням на його сутність

en: Use human-readable name
uk: Використовувати людино-читабельну назву

en: If this is checked, the values' names will be displayed instead of their internal identifiers.
uk: Якщо це позначено, замість внутрішніх ідентифікаторів буду відображатися назви значень.

en: @entity "@property" property.
uk: Властивість "@property" сутності @entity.

en: The machine-readable name identifying this @entity.
uk: Машинне ім'я, що ідентифікуватиме сутність @entity.

en: Internal, numeric @entity ID
uk: Внутрішній числовий ID сутності @entity

en: The ID used to identify this @entity internally.
uk: Ідентифікатор, що застосовується для ідентифікації цієї сутності @entity внутрішньо.

en: The unique ID of the @entity.
uk: Унікальний ID @entity.

en: After saving a new @entity
uk: Після збереження нової @entity

en: created @entity
uk: створено @entity

en: After updating an existing @entity
uk: Після оновлення існуючої @entity

en: updated @entity
uk: оновлено @entity

en: Before saving a @entity
uk: Перед збереженням @entity

en: saved @entity
uk: збережено @entity

en: After deleting a @entity
uk: Після видалення @entity

en: deleted @entity
uk: вилучено @entity

en: Are you sure you want to revert the %entity %label?
uk: Ви дійсно бажаєте відновити %entity %label?

en: Are you sure you want to delete the %entity %label?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %entity %label?

en: Reverted %entity %label to the defaults.
uk: Відновлено %entity %label до початкового стану.

en: Deleted %entity %label.
uk: Видалено %entity %label.

en: Add @entity_type
uk: Додати @entity_type

en: Edit @label
uk: Редагувати @label

en: Clone @label
uk: Клонувати @label

en: Revert @label
uk: Відновити @label

en: Delete @label
uk: Видалити @label

en: Machine-readable names must not consist of numbers only.
uk: Машино-читабельні назви не повинні містити тільки числа.

en: The author of the comment.
uk: Автор коментаря.

en: (No information available)
uk: (Інформація відсутня)

en: For importing copy the content of the text area and paste it into the import page.
uk: Для імпортування скопіюйте вміст текстової області та вставте його на сторінці імпорту.

en: Paste an exported %entity_type here.
uk: Вставте експортований тип сутності %entity_type сюди.

en: If checked, any existing %entity with the same identifier will be replaced by the import.
uk: Якщо позначено, будь-яка наявна сутність %entity із таким самим ідентифікатором буде замінена імпортованою.

en: Import of %entity %label failed, a %entity with the same machine name already exists. Check the overwrite option to replace it.
uk: Імпортування сутності %entity %label було невдалим, сутність %entity з такою самою машинною назвою вже існує. Поставте позначку перезапису для виконання заміни.

en: Imported %entity %label.
uk: Імпортовано %entity %label.

en: Export @label
uk: Експортувати @label

en: Import @entity_type
uk: Імпортувати @entity_type

en: Enables modules to work with any entity type and to provide entities.
uk: Вмикає модулі для роботи з будь-якими типами сутності та для забезпечення сутностей.

en: Entity tokens
uk: Замінники сутностей

en: Provides token replacements for all properties that have no tokens and are known to the entity API.
uk: Забезпечує замінники для всіх властивостей, що не їх не мають, але відомі для API сутностей.

en: The original-language version of this node, if one exists.
uk: Версія цього матеріалу на мові оригіналу, якщо існує

en: The file.
uk: Файл.

en: Whether the file is being displayed.
uk: Чи файл буде відображений.

en: The image file.
uk: Файл зображення.

en: The main body text
uk: Текст основного вмісту

en: Information related to the current page request.
uk: Інформація, пов’язана з запитом поточної сторінки.

en: The internal Drupal path of the current page request.
uk: Внутрішній шлях Друпал для запиту поточної сторінки.

en: The full URL of the current page request.
uk: Повна URL-адреса запиту поточної сторінки.

en: Associated @label via the @label's @property.
uk: Пов’язана @label через властивість @property, що належить @label.

en: Entity id
uk: Id сутності

en: unchanged entity
uk: незмінена сутність

en: Only one view mode is available for this entity type.
uk: Для цього типу сутності доступний лише один режим показу.

en: Add @label
uk: Додати @label

en: Rendered entity
uk: Згенерована сутність

en: @entity is viewed
uk: @entity переглядається

en: viewed @entity
uk: переглянута сутність @entity

en: Nodes represent the main site content items.
uk: Матеріали являють собою основні елементи вмісту сайту.

en: Uploaded file.
uk: Відвантажений файл.

en: Remark or note that refers to a node.
uk: Примітка або зауваження стосовно матеріалу.

en: Taxonomy terms are used for classifying content.
uk: Терміни таксономії, що використовуються для класифікації матеріалів.

en: Vocabularies contain related taxonomy terms, which are used for classifying content.
uk: Словники містять пов'язані терміни таксономії, що використовуються для класифікації матеріалів.

en: Whether the comment is published or unpublished.
uk: Чи коментар опублікований.

en: Whether the node is published or unpublished.
uk: Чи опублікований матеріал

en: Whether the user is active or blocked.
uk: Активований користувач чи заблокований.

en: Restrict this relationship to one or more @bundles.
uk: Обмежити цей зв’язок одним або кількома @bundles.

en: Ancestors of the term, i.e. parent of all above hierarchy levels.
uk: Попередники терміна, тобто батьки всі рівнів ієрархії, що знаходяться вище.

en: The date the user last accessed the site.
uk: Дата останнього доступу користувача на сайт.

en: Rendered @entity-type
uk: Візуалізований тип сутності @entity-type

en: The @entity-type of the current relationship rendered using a view mode.
uk: Тип сутності @entity-type поточного зв’язку візуалізовано за допомогою режиму показу.

en: Renders a single entity in a specific view mode (e.g. teaser).
uk: Відображує окрему сутність в певному режимі показу (наприклад, анонс).

en: Concatenate values using a seperator
uk: З’єднати значення за допомогою роздільника

en: When using this, you should not set any other link on the field.
uk: При цьому не слід вводити в це поле будь-яке інше посилання.

en: Format interval
uk: Форматувати проміжок

en: If checked, the value will be formatted as a time interval. Otherwise, just the number of seconds will be displayed.
uk: Якщо позначено, час буде відформатований як часовий проміжок. В іншому випадку, буде відображатись лише кількість секунд.

en: Specify how many different units to display.
uk: Вкажіть кількість відображуваних різних одиниць.

en: Text to put before the duration text.
uk: Текст, що розташовується перед текстом тривалості.

en: Text to put after the duration text.
uk: Текст, що розташовується після тексту тривалості.

en: Show entity label
uk: Показати мітку сутності

en: Show entity ID
uk: Показати ID сутності

en: Show complete entity
uk: Показати повну сутність

en: Decide how this field will be displayed.
uk: Визначіть, як відображуватиметься це поле.

en: Link to entity
uk: Посилання на сутність

en: Link this field to the entity.
uk: Зробити це поле посиланням на сутність.

en: Bypass access checks
uk: Пропускати перевірки доступу

en: The URL of the entity.
uk: URL-адреса сутності.

en: The following properties may be appended to the token: @keys
uk: До замінника можуть бути додані наступні властивості: @keys

en: Tokens related to the "@name" entities.
uk: Замінники, пов’язані з сутностями "@name".

en: @name tokens.
uk: Замінники для @name.

en: List of @entities
uk: Перелік сутностей @entities

en: List of @type values
uk: Перелік значень типу @type

en: Tokens for lists of @type values.
uk: Замінники для списків значень @type.

en: @type with delta @delta
uk: Тип @type з дельтою @delta

en: The list item with delta @delta. Delta values start from 0 and are incremented by one per list item.
uk: Список елементів з дельтою @delta. Значення дельти починаються з 0 і зростають з кроком одиниці на кожний елемент списку.

en: Rendered @entity_type
uk: Відтворений тип сутності @entity_type

en: Rendered @entity_type using view mode "@view_mode"
uk: Відтворений тип сутності @entity_type через режим показу "@view_mode"

en: The "Alt" attribute text
uk: Текстовий атрибут "Alt"

en: The "Title" attribute text
uk: Текстовий атрибут "Title"

en: Field "@name".
uk: Поле "@name".

en: The language code of the current user interface language.
uk: Код мови інтерфейсу поточного користувача.

en: The language code of the current content language.
uk: Код мови поточного матеріалу.

en: Displays a single chosen entity.
uk: Відображує одну обрану сутність.

en: Choose the entity type you want to display in the area.
uk: Оберіть тип сутності для відображення в області.

en: The user's default theme.
uk: Базова тема користувача.

en: Output values as list
uk: Виводити значення списком

en: Add @bundle_name @entity_type
uk: Додати @entity_type @bundle_name

en: If enabled, access permissions for rendering the entity are not checked.
uk: Якщо увімкнено, дозволи доступу на відтворення сутності не перевіряються.

en: Book ancestors
uk: Нащадки книги

en: If part of a book, a list of all book pages upwards in the book hierarchy.
uk: Якщо частини книги, список всіх сторінок книг, що знаходяться вище в книжковій ієрархії.

en: The node comments.
uk: Коментарі матеріалу.

en: Entity property or field (via Entity Metadata Wrapper)
uk: Властивіть або поле сутності (через Entity Metadata Wrapper)

en: Creates any kind of context for entity properties and fields.
uk: Створює будь-який контекст для властивостей і полів сутностей.

en: Any valid data selector, e.g. "title" to select a node's title, or "field_tags:1" to select the second tag.
uk: Будь-який дійсний селектор даних, наприклад &quot;title&quot;, щоб вибрати заголовок вузла, або &quot;field_tags:1&quot;, щоб вибрати другий тег.

en: Concatenator (if multiple)
uk: Конкатенатор (якщо декілька)

en: When the resulting value is multiple valued and the context is passed on to a view as argument, the value can be concatenated in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
uk: Якщо отримане значення має кілька значень і контекст передається в представлення як аргумент, значення можна об’єднати у формі 1+2+3 (для АБО) або 1,2,3 (для ТА).

en: Unable to apply the data selector on entity type %type. @reason
uk: Неможливо застосувати селектор даних до типу сутності %type. @reason

en: Invalid data value given. Be sure it matches the required data type and format. Value at !location: !value.
uk: Надане невірне значення даних. Впевніться, що воно відповідає типу даних і формату, що вимагається. Значення від !location: !value.

en: For developers
uk: Для розробників

en: Choose the entity you want to display in the area. To render an entity given by a contextual filter use "%1" for the first argument, "%2" for the second, etc.
uk: Виберіть об’єкт, який потрібно відобразити в області. Щоб відобразити об’єкт, заданий контекстним фільтром, використовуйте «%1» для першого аргументу, «%2» для другого тощо.

en: The Entity API module extends the entity API included with Drupal core. It provides a unified way to deal with entities and their properties. It also provides a CRUD controller that helps to simplify creating new entity types. For more information, see the online handbook entry for <a href="@entity">Entity module</a>.
uk: Модуль Entity API розширює API сутності, що входить до складу ядра Drupal. Він забезпечує уніфікований спосіб роботи з сутностями та їхніми властивостями. Він також надає контролер CRUD, який допомагає спростити створення нових типів сутностей. Для отримання додаткової інформації перегляньте запис онлайн-довідника для <a href="@entity">модуля Entity</a>.

en: Entity API is used by site-builders and developers to create lightweight and flexible solutions. Analogous to LEGO bricks, Entity API can be used to build Entity types, which can make Bundles, to which we can add Fields and then create Entities. The new relationships between Entity types > Bundles > Fields > Entities was one of the most important changes of Drupal 7, and brought components from some well-loved contributed modules -- such as CCK -- into the core system.
uk: Entity API використовується конструкторами сайтів і розробниками для створення легких і гнучких рішень. Подібно до кубиків LEGO, Entity API можна використовувати для створення типів Entity, які можуть створювати пакети, до яких ми можемо додавати поля, а потім створювати Entity. Нові зв’язки між типами об’єктів &gt; Пакетами &gt; Полями &gt; Об’єктами були однією з найважливіших змін Drupal 7 і додали компоненти з деяких популярних модулів, таких як CCK, до основної системи.

en: For site-builders
uk: Для сайтотворців

en: This is an API module, so it does not provide any end-user features. However, it does provide some entity generic functionality to other modules that site-builders may leverage. The first is a Views display plugin and field to render or link to any entity (by view-mode). It also includes a CTools content plugin to render an entity by view-mode, and it includes an Entity Tokens module which makes sure there are tokens for most entity properties and fields.
uk: Це модуль API, тому він не надає жодних функцій для кінцевого користувача. Однак він надає деякі загальні функції для інших модулів, які можуть використовувати конструктори сайтів. Перший — це плагін відображення Views і поле для візуалізації або посилання на будь-яку сутність (за режимом перегляду). Він також містить плагін вмісту CTools для візуалізації сутності в режимі перегляду, а також модуль Entity Tokens, який забезпечує наявність маркерів для більшості властивостей і полів сутності.

en: The module provides API functions allowing modules to create, save, delete, view or to determine access for any entity. It also introduces a unique place for metadata about entity relationships and entity properties. The information about entity properties contains the data type and callbacks for how to get and set the data of a property.
uk: Модуль надає функції API, які дозволяють модулям створювати, зберігати, видаляти, переглядати або визначати доступ для будь-якої сутності. Він також представляє унікальне місце для метаданих про зв’язки сутностей і властивості сутностей. Інформація про властивості сутності містить тип даних і зворотні виклики для отримання та встановлення даних властивості.

en: Unable to apply the data selector part %key.
uk: Неможливо застосувати частину вибору даних %key.
