Entity API (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (244 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Author
nl: Auteur

en: yes
nl: ja

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Description
nl: Beschrijving

en: Language
nl: Taal

en: Comments
nl: Reacties

en: Home page
nl: Voorpagina

en: Weight
nl: Gewicht

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Import
nl: Importeren

en: Book
nl: Boek

en: Export
nl: Exporteren

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Default
nl: Standaard

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Path
nl: Pad

en: Display
nl: Weergeven

en: Text
nl: Tekst

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Email
nl: E-mail

en: Files
nl: Bestanden

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: no
nl: nee

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Active
nl: Actief

en: Taxonomy terms
nl: Taxonomietermen

en: Custom
nl: Aangepast

en: Revision ID
nl: Revisie-ID

en: Comment ID
nl: Reactie-ID

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Poll duration
nl: Enquêteduur

en: Poll votes
nl: Enquête stemmen

en: File ID
nl: Bestand-ID

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: File size
nl: Bestandsgrootte

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Vocabulary ID
nl: Woordenlijst-ID

en: Term ID
nl: Term-ID

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Last login
nl: Laatste login

en: Overridden
nl: Overschreven

en: Owner
nl: Eigenaar

en: List type
nl: Lijsttype

en: Users
nl: Gebruikers

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: IP Address
nl: IP-adres

en: false
nl: onwaar

en: true
nl: waar

en: Granularity
nl: Nauwkeurigheid

en: Entity
nl: Entiteit

en: None.
nl: Geen.

en: Fixed
nl: Vast

en: Import failed.
nl: Importeren mislukt.

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Parent terms
nl: Bovenliggende termen

en: revert
nl: terugzetten

en: Date created
nl: Aanmaakdatum

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: Language neutral
nl: Taalonafhankelijk

en: Interface language
nl: Taal van de editor

en: Unordered
nl: Ongeordend

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Node count
nl: Het aantal nodes

en: Number of views
nl: Aantal keer bekeken

en: Default theme
nl: Standaardthema

en: Content language
nl: Taal van de inhoud

en: clone
nl: dupliceren

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: User roles
nl: Gebruikersrollen

en: export
nl: exporteer

en: translate
nl: vertalen

en: Users who have created accounts on your site.
nl: Gebruikers die een account hebben aangemaakt op de website.

en: MIME type
nl: MIME-type

en: The MIME type of the file.
nl: Het MIME-type van het bestand.

en: Logged in user
nl: Ingelogde gebruiker

en: Overwrite
nl: Overschrijven

en: Current date
nl: Huidige datum

en: Comment count
nl: Aantal reacties

en: The title of the node.
nl: De titel van de node.

en: The date the node was posted.
nl: De datum waarop de node is ingezonden.

en: Views today
nl: Weergaves van vandaag

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
nl: De standaardtaal voor e-mails voor dit account en voorkeurstaal voor websiteweergave.

en: Text format
nl: Tekstopmaak

en: The name of the site.
nl: De naam van de website.

en: manage fields
nl: velden beheren

en: If part of a book, the book to which this book page belongs.
nl: In geval deze pagina onderdeel is van een boek, het betreffende boek.

en: The unique ID of the comment.
nl: Het unieke ID van de reactie.

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
nl: Het IP-adres van de computer waarvan de reactie is verstuurd.

en: The name left by the comment author.
nl: De naam van de auteur van de reactie.

en: The email address left by the comment author.
nl: Het e-mailadres van de auteur van de reactie.

en: The home page URL left by the comment author.
nl: De voorpagina URL van de auteur van de reactie.

en: The URL of the comment.
nl: De URL van de reactie.

en: Edit URL
nl: URL bewerken

en: The URL of the comment's edit page.
nl: De URL van de pagina met het reactieformulier.

en: The date the comment was posted.
nl: De datum waarop de reactie geplaatst is.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
nl: De bovenliggende reactie, indien hiërarchische reacties mogelijk zijn.

en: The node the comment was posted to.
nl: De node waarop gereageerd is.

en: The number of comments posted on a node.
nl: Het aantal reacties op een node.

en: New comment count
nl: Aantal nieuwe reacties

en: The number of comments posted on a node since the reader last viewed it.
nl: Het aantal reacties op een node sinds de laatste inzage.

en: The unique ID of the node.
nl: De unieke ID van de node.

en: The type of the node.
nl: Het node-type.

en: The language the node is written in.
nl: De taal waarin de node is geschreven.

en: The URL of the node.
nl: De URL van de node.

en: The URL of the node's edit page.
nl: De URL van de node-bewerkpagina.

en: Date changed
nl: Wijzigingsdatum

en: The date the node was most recently updated.
nl: De datum waarop de node voor het laatst is bijgewerkt.

en: The author of the node.
nl: De auteur van de node.

en: The number of votes that have been cast on a poll node.
nl: Het aantal stemmen dat is uitgebracht op een enquête-node.

en: Poll winner
nl: Enquête-winnaar

en: The winning poll answer.
nl: Het winnende antwoord op de enquête.

en: Poll winner votes
nl: De stemmen van de enquête winnaar

en: The number of votes received by the winning poll answer.
nl: Het aantal stemmen dat het winnende antwoord op de enquête heeft gekregen.

en: Poll winner percent
nl: Het percentage dat de enquête winnaar heeft gescoord

en: The percentage of votes received by the winning poll answer.
nl: Het percentage stemmen dat op het winnende antwoord is uitgebracht.

en: The length of time the poll node is set to run.
nl: De tijd die een enquête zal draaien.

en: The number of visitors who have read the node.
nl: Het aantal bezoekers dat deze inhoud heeft gezien.

en: The number of visitors who have read the node today.
nl: Het aantal bezoekers dat deze inhoud vandaag heeft gezien.

en: Last view
nl: Laatste weergave

en: The date on which a visitor last read the node.
nl: De meest recente datum waarop een bezoeker deze inhoud heeft gezien.

en: The slogan of the site.
nl: De slogan van de website.

en: The administrative email address for the site.
nl: Het e-mailadres van de beheerder van deze site.

en: The URL of the site's front page.
nl: De URL van de voorpagina.

en: Login page
nl: Inlogpagina

en: The URL of the site's login page.
nl: De URL van de inlogpagina van deze site.

en: The unique ID of the uploaded file.
nl: Het unieke ID van het geüploade bestand.

en: The name of the file on disk.
nl: De naam van het bestand op de harde schijf.

en: The size of the file, in kilobytes.
nl: De grootte van het bestand, in kilobytes.

en: The web-accessible URL for the file.
nl: De via internet toegankelijke URL van het bestand.

en: The date the file was most recently changed.
nl: De datum waarop het bestand voor het laatst is gewijzigd.

en: The user who originally uploaded the file.
nl: De gebruiker die het bestand de eerste keer heeft geüpload.

en: The unique ID of the taxonomy term.
nl: Het unieke ID van de taxonomieterm.

en: The name of the taxonomy term.
nl: De naam van de taxonomieterm.

en: The optional description of the taxonomy term.
nl: De optionele beschrijving van de taxonomieterm.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
nl: Het aantal nodes dat met de taxonomieterm is gemarkeerd.

en: The URL of the taxonomy term.
nl: De URL van de taxonomieterm.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
nl: De woordenlijst waar de term bij hoort.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
nl: Het unieke ID van de taxonomiewoordenlijst.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
nl: De naam van de taxonomiewoordenlijst.

en: The machine name of the taxonomy vocabulary.
nl: De systeemnaam van de taxonomiewoordenlijst.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
nl: De optionele omschrijving van de taxonomiewoordenlijst.

en: Term count
nl: Aantal termen

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
nl: Het aantal termen dat hoort bij de woordenlijst.

en: The unique ID of the user account.
nl: Het unieke ID van het gebruikersaccount.

en: The login name of the user account.
nl: De gebruikersnaam van het gebruikersaccount.

en: The email address of the user account.
nl: Het e-mailadres van het gebruikersaccount.

en: The URL of the account profile page.
nl: De URL van de gebruikersprofielpagina.

en: The url of the account edit page.
nl: De URL van de pagina om het account te bewerken.

en: The date the user last logged in to the site.
nl: De datum waarop de gebruiker het laatst op de site heeft ingelogd.

en: The date the user account was created.
nl: De datum waarop de gebruikersaccount is aangemaakt.

en: All parent terms
nl: Alle bovenliggende termen

en: The unique ID of the node's revision.
nl: De unieke ID van de node-revisie.

en: Is new
nl: Is nieuw

en: Promoted to frontpage
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Whether the node is promoted to the frontpage.
nl: Of de node wordt aangeraden op de voorpagina.

en: Comments allowed
nl: Reacties toegestaan

en: Whether comments are allowed on this node: 0 = no, 1 = closed (read only), 2 = open (read/write).
nl: Of reacties zijn toegestaan voor deze node: 0 = nee, 1 = gesloten (alleen lezen), 2 = open (lezen/schrijven).

en: manage display
nl: weergave beheren

en: Revision log message
nl: Logbericht van revisie

en: The subject of the comment.
nl: Het onderwerp van de reactie.

en: The currently logged in user.
nl: De ingelogde gebruiker.

en: The parent terms of the taxonomy term.
nl: De bovenliggende termen van de taxonomieterm.

en: The roles of the user.
nl: De rollen van de gebruiker.

en: The file description
nl: De bestandsbeschrijving

en: Translation source node
nl: Vertaling originele node

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: The configuration is fixed and cannot be changed.
nl: De configuratie is vast en kan niet worden veranderd.

en: In case a new revision is to be saved, the log entry explaining the changes for this version.
nl: Een logboekbericht dat de verandering in deze versie verklaart. Te gebruiken wanneer een nieuwe versie wordt opgeslagen.

en: Creates revision
nl: Revisie aanmaken

en: Whether saving this node creates a new revision.
nl: Of bij het opslaan van een node een nieuwe revisie wordt aangemaakt.

en: The current date and time.
nl: De huidge datum en tijd.

en: view mode
nl: weergavemodus

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: List handling
nl: Lijstafhandeling

en: Show first (if present)
nl: Als eerste weergeven (indien aanwezig)

en: Use human-readable name
nl: Naam gebruiken

en: @entity "@property" property.
nl: @entity '@property' eigenschap.

en: Internal, numeric @entity ID
nl: Intern, numeriek @entity ID

en: The ID used to identify this @entity internally.
nl: De ID die gebruikt wordt om deze @entity intern te identificeren.

en: @entity ID
nl: @entity-ID

en: The unique ID of the @entity.
nl: De unieke ID van de @entity.

en: After saving a new @entity
nl: Na het opslaan van een nieuw(e) @entity

en: created @entity
nl: @entity aangemaakt

en: After updating an existing @entity
nl: Na het bijwerken van een bestaand(e) @entity

en: updated @entity
nl: @entity bijgewerkt

en: Before saving a @entity
nl: Voor het opslaan van een @entity

en: saved @entity
nl: @entity opgeslagen

en: After deleting a @entity
nl: Na het verwijderen van een @entity

en: deleted @entity
nl: @entity verwijderd

en: Are you sure you want to revert the %entity %label?
nl: Weet u zeker dat u het %entity %label wilt terugzetten?

en: Are you sure you want to delete the %entity %label?
nl: Weet u zeker dat u het %entity %label wilt verwijderen?

en: Reverted %entity %label to the defaults.
nl: %entity %label teruggezet naar standaardwaarden.

en: Deleted %entity %label.
nl: %entity %label verwijderd.

en: Add @entity_type
nl: @entity_type toevoegen

en: Edit @label
nl: @label bewerken

en: Clone @label
nl: @label dupliceren

en: Revert @label
nl: @label terugzetten

en: Delete @label
nl: @label verwijderen

en: Machine-readable names must not consist of numbers only.
nl: Systeemnamen mogen niet alleen uit cijfers bestaan.

en: The author of the comment.
nl: De auteur van de reactie.

en: (No information available)
nl: (Geen informatie beschikbaar)

en: Paste an exported %entity_type here.
nl: Plak hier een geëxporteerd(e) %entity_type.

en: Imported %entity %label.
nl: %entity %label geïmporteerd.

en: Export @label
nl: @label exporteren

en: Import @entity_type
nl: @entity_type importeren

en: Entity tokens
nl: Entiteit-tokens

en: The original-language version of this node, if one exists.
nl: De oorspronkelijke taalversie van deze node, als die bestaat.

en: The file.
nl: Het bestand.

en: Whether the file is being displayed.
nl: Of het bestand wordt weergegeven.

en: The image file.
nl: Het afbeeldingsbestand.

en: The main body text
nl: De berichttekst.

en: Information related to the current page request.
nl: Informatie gerelateerd aan de huidige page-request.

en: Entity id
nl: Entiteit-ID

en: unchanged entity
nl: onveranderde entiteit

en: Add @label
nl: @label toevoegen

en: Rendered entity
nl: Weergegeven entiteit

en: Uploaded file.
nl: Geüpload bestand.

en: Vocabularies contain related taxonomy terms, which are used for classifying content.
nl: Woordenlijsten bevatten gerelateerde taxonomietermen, die gebruikt worden voor het classificeren van inhoud.

en: Whether the comment is published or unpublished.
nl: Of de reactie is gepubliceerd of niet.

en: Whether the node is published or unpublished.
nl: Of de node is gepubliceerd of niet.

en: Whether the user is active or blocked.
nl: Of de gebruiker actief of geblokkeerd is.

en: Rendered @entity-type
nl: Weergave van @entity-type

en: Renders a single entity in a specific view mode (e.g. teaser).
nl: Toont een enkele entiteit in een specifieke weergavemodus (bijvoorbeeld: 'teaser').

en: Link to entity
nl: Link naar entiteit

en: Bypass access checks
nl: Toegangscontroles omzeilen

en: The URL of the entity.
nl: De URL van de entiteit.

en: List of @type values
nl: Lijst van @type-waardes

en: Tokens for lists of @type values.
nl: Tokens voor lijsten van @type-waardes.

en: Rendered @entity_type
nl: Weergegeven @entity_type

en: Field "@name".
nl: Veld '@name'.

en: Choose the entity type you want to display in the area.
nl: Kies het entiteitstype om weer te geven in het gebied.

en: Choose the entity you want to display in the area.
nl: Kies de entiteit om weer te geven in het gebied.

en: Add @bundle_name @entity_type
nl: @bundle_name @entity_type toevoegen

en: If enabled, access permissions for rendering the entity are not checked.
nl: Indien ingeschakeld worden toegangsrechten om de entiteit weer te geven niet gecontroleerd.
