Entity reference (7.x-1.6-rc1) - en to uk translation catalogue (115 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Node
uk: Матеріал

en: Display links
uk: Відображати посилання

en: View arguments
uk: Аргументи виду

en: Fields
uk: Поля

en: Contains
uk: Містить

en: Mode
uk: Режим

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Size of textfield
uk: Розмір текстового поля

en: Search fields
uk: Поля пошуку

en: Target type
uk: Цільовий тип

en: Taxonomy index
uk: Індекс таксономії

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
uk: Введіть перелік аргументів, відокремлений комами, для передавання до виду.

en: Sort direction
uk: Напрям впорядкування

en: No link
uk: Без посилання

en: Autocomplete matching
uk: Збіг автодоповнення

en: Starts with
uk: Починається з

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Show Title
uk: Відображати заголовок

en: Displays the fields with an optional template.
uk: Відображення поля за необов'язковим шаблоном.

en: Inline fields
uk: Вбудовані поля

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of nodes.
uk: Оберіть спосіб підбору підказок автодоповнення. Зверніть увагу, що спосіб <em>Містить</em> може призвести до проблем зі швидкодією на сайтах з тисячами матеріалів.

en: Show links
uk: Показати посилання

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Entity id
uk: Id сутності

en: Sort field
uk: Поле впорядкування

en: Entity Reference
uk: Посилання на сутність

en: An autocomplete text field.
uk: Текстове поле автодоповнення .

en: Display the label of the referenced entities.
uk: Відобразити мітку сутностей за посиланням.

en: Rendered entity
uk: Згенерована сутність

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
uk: Відобразити сутності за посиланнями, генеруючи їх за допомогою entity_view().

en: Link label to the referenced entity
uk: Мітка посилання сутності за посиланням

en: Link to the referenced entity
uk: Посилання до сутності за посиланням

en: Rendered as @mode
uk: Візуалізовано в режимі @mode

en: Recursive rendering detected when rendering entity @entity_type(@entity_id). Aborting rendering.
uk: Під час генерування сутності @entity_type(@entity_id) виявлено рекурсію. Генерування перервано.

en: Referenced Entity
uk: Сутність за посиланням

en: Entity Reference Autocomplete
uk: Автодоповнення посилання на сутність

en: Provides a field that can reference other entities.
uk: Надає поле, що може посилатися на інші сутності.

en: @entity entity referenced from !field_name
uk: На сутність @entity посилаються з поля !field_name

en: @entity referencing @target_entity from !field_name
uk: @entity посилається на @target_entity з поля !field_name

en: The referenced entity (@type: @id) is invalid.
uk: Сутність за посилання (@type: @id) неправильна.

en: Change handler
uk: Змінити обробник

en: Autocomplete (Tags style)
uk: Автодоповнення (Стиль теґів)

en: Simple (with optional filter by bundle)
uk: Простий (з необов'язковим фільтром за пакетом)

en: Target bundles
uk: Цільові пакети

en: The bundles of the entity type that can be referenced. Optional, leave empty for all bundles.
uk: Пакети, належні до типу сутності, на які можна посилатися. Необов'язково, для всіх пакетів залиште порожнім.

en: A bridge to the @entity entity that is referenced via !field_name
uk: Місток до сутності @entity, на яку посилаються через поле !field_name

en: Referencing entity
uk: Сутність, що посилається

en: A bridge to the @entity entity that is referencing @target_entity via !field_name
uk: Місток до сутності @entity, що посилається до @target_entity через поле !field_name

en: Don't sort
uk: Не впорядковувати

en: A property of the base table of the entity
uk: Властивість основної таблиці сутності.

en: A field attached to this entity
uk: Поле, приєднане до цієї сутності

en: Sort property
uk: Властивість впорядкування

en: @label (column @column)
uk: @label (стовпець @column)

en: Entity Reference Behavior Example
uk: Приклад поведінки модуля Посилання на сутність

en: Provides some example code for implementing Entity Reference behaviors.
uk: Надаються приклади коду для реалізації функцій модуля Посилання на сутність.

en: Test behavior
uk: Тест поведінки

en: Test instance behavior
uk: Тест поведінки екземпляру

en: The selected behavior handler is broken.
uk: Обраний обробник поведінки пошкоджений.

en: The selected selection handler is broken.
uk: Вибраний обробник вибору зламаний.

en: Display the id of the referenced entities.
uk: Відобразити ідентифікатор сутностей за посиланням.

en: Render Views filters as select list
uk: Відображати фільтри виду у вигляді списку вибору

en: Provides a select list for Views filters on this field. This should not be used when there are over 100 entities, as it might cause an out of memory error.
uk: Забезпечує список вибору для фільтрів виду на цьому полі. Не використовуйте за наявності понад 100 сутностей, це може спричинити нестачу пам’яті.

en: This field supports tokens.
uk: Це поле підтримує замінники.

en: The entity type that can be referenced through this field.
uk: Тип сутності, на яку можна посилатися через це поле.

en: Field behavior setting
uk: Налаштування поведінки поля

en: Instance behavior setting
uk: Налаштування поведінки екземпляра

en: There are no entities matching "%value"
uk: Відсутні сутності, що відповідають "%value"

en: Many entities are called %value. Specify the one you want by appending the id in parentheses, like "@value (@id)"
uk: Через %value викликається декілька сутностей. Оберіть необхідну з них додавши її ідентифікатор в дужках, в такому вигляді "@value (@id)"

en: Multiple entities match this reference; "%multiple"
uk: Цьому посилання відповідає декілька сутностей; "%multiple"

en: View used to select the entities
uk: Вид, що використовується для вибору сутностей

en: Choose the view and display that select the entities that can be referenced.<br />Only views with a display of type "Entity Reference" are eligible.
uk: Оберіть вид та відображення, що обирає сутності, на які можна посилатися.<br />Прийнятними є лише види з типом відображення "Посилання на сутність".

en: No eligible views were found. <a href="@create">Create a view</a> with an <em>Entity Reference</em> display, or add such a display to an <a href="@existing">existing view</a>.
uk: Жодного прийнятного виду не знайдено. <a href="@create">Створіть вид/a> із відображенням <em>Посилання на сутність</em>, або додайте таке відображення до  <a href="@existing">наявного виду</a>.

en: entityreference
uk: посилання на сутність

en: The view %view_name is no longer eligible for the %field_name field.
uk: Вид %view_name більше не має прав на поле %field_name.

en: Views: Filter by an entity reference view
uk: Види: Фільтрувати за видом посилання на сутність

en: Entity Reference Source
uk: Джерело посилання на сутність

en: Entity Reference list
uk: Список Посилань на сутність

en: Display "@display" needs a selected search fields to work properly. See the settings for the Entity Reference list format.
uk: Відображення "@display" для належної роботи потребує вибраних полів пошуку . Дивіться налаштування для формату списку посилань на сутність.

en: Display "@display" uses field %field as search field, but the field is no longer present. See the settings for the Entity Reference list format.
uk: Відображення "@display" використовує поле %field як поле пошуку, але цього поля більше не має. Дивіться налаштування для формату списку посилань на сутність.

en: <strong>Note:</strong> In 'Entity Reference' displays, all fields will be displayed inline unless an explicit selection of inline fields is made here.
uk: <strong>Примітка:</strong> У відображеннях "Посилання на сутність" всі поля будуть відображатись вбудованими, поки безпосередньо тут не буде здійснено вибір вбудованих полів.

en: Select the field(s) that will be searched when using the autocomplete widget.
uk: Виберіть поля, по яким буде здійснюватись пошук під час використання віджету автодоповнення.

en: Entity selection
uk: Вибір сутності

en: Additional behaviors
uk: Додаткові поведінки

en: Do not display links
uk: Не відображати посилання

en: Do something on load!
uk: Робіть що-небудь при завантаженні!

en: Do something on insert!
uk: Робіть що-небудь при вставці!

en: Do something on update!
uk: Робіть що-небудь при оновленні!

en: Do something on delete!
uk: Робіть що-небудь при видаленні!

en: Do something on load, on the instance level!
uk: Робіть що-небудь при завантаженні, на рівні екземпляру!

en: Do something on insert, on the instance level!
uk: Робіть що-небудь при вставці, на рівні екземпляру!

en: Do something on update, on the instance level!
uk: Робіть що-небудь при оновленні, на рівні екземпляру!

en: Do something on delete, on the instance level!
uk: Робіть що-небудь при видаленні, на рівні екземпляру!

en: The views entity selection mode requires a view.
uk: Режим вибору сутностей видів вимагає наявності виду.

en: This behavior can only be set when the target type is taxonomy_term, but the target of this field is %target.
uk: Ця поведінка може бути встановлена лише якщо цільовий тип taxonomy_term, але ціль цього поля %target.

en: This behavior can only be set when the entity type is node, but the entity type of this instance is %type.
uk: Ця поведінка може бути встановлена лише якщо тип сутності - матеріал, але тип сутності цього екземпляру %type.

en: This core variable "taxonomy_maintain_index_table" is disabled.
uk: Змінна ядра "taxonomy_maintain_index_table" вимкнена.

en: Include the term references created by instances of this field carried by node entities in the core {taxonomy_index} table. This will allow various modules to handle them like core term_reference fields.
uk: Додати посилання на терміни, створені екземплярами цього поля, що переносяться сутностями матеріалів у системній таблиці {taxonomy_index}. Це дозволить різноманітним модулям обробляти їх як системні поля term_reference.

en: Show ID
uk: Показати ID

en:  (Entity reference by Feeds GUID)
uk:  (Посилання на сутність через GUID потоків)

en: The field instance @label of @id matched by Feeds GUID.
uk: Екземпляр поля @label з @id збігся при порівнянні GUID потоків.

en:  (Entity reference by Feeds URL)
uk:  (Посилання на сутність через URL потоків)

en: The field instance @label of @id matched by Feeds URL.
uk: Екземпляр поля @label з @id збігся при порівнянні UTL потоків.

en:  (Entity reference by Entity ID)
uk:  (Посилання на сутність через ID сутності)

en: The field instance @label of @id matched by Entity ID.
uk: Екземпляр поля @label з @id збігся при порівнянні ID сутності.

en:  (Entity reference by Entity label)
uk:  (Посилання на сутність через мітку сутності)

en: The field instance @label of @id matched by Entity label.
uk: Екземпляр поля @label з @id збігся при порівнянні мітки сутності.

en: No existing entity found for entity @source_id entityreference to source entity @value
uk: Для сутності @source_id, яка є посиланням на сутність @value не знайдено жодної наявної сутності.

en: This field references another entity.
uk: Це поле посилається на іншу сутність.

en: Use current content language
uk: Використовувати поточну мову матеріалу

en: Use field language
uk: Використовувати мову поля
