ERPAL for Service Providers (7.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (746 entries)

en: list
nl: lijst

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Next
nl: Volgende

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Groups
nl: Groepen

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: more
nl: meer

en: Access control
nl: Toegangscontrole

en: Administration
nl: Beheer

en: Comments
nl: Reacties

en: Currency
nl: Valuta

en: Priority
nl: Prioriteit

en: More
nl: Meer

en: Default currency
nl: Standaardvaluta

en: Quantity
nl: Hoeveelheid

en: Tags
nl: Labels

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Home page
nl: Voorpagina

en: Projects
nl: Projecten

en: Categories
nl: Categorieën

en: Version
nl: Versie

en: Go
nl: Filter

en: view
nl: weergeven

en: My projects
nl: Mijn projecten

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Number
nl: Getal

en: Country
nl: Land

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Break
nl: Pauze

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Types
nl: Soorten

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: none
nl: geen

en: Category
nl: Categorie

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: up
nl: omhoog

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Book
nl: Boek

en: Save
nl: Opslaan

en: Font
nl: Lettertype

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Sunday
nl: zondag

en: Monday
nl: maandag

en: Tuesday
nl: dinsdag

en: Wednesday
nl: woensdag

en: Thursday
nl: donderdag

en: Friday
nl: vrijdag

en: Saturday
nl: zaterdag

en: Time
nl: Tijd

en: Views
nl: Overzichten

en: remove
nl: verwijderen

en: Main
nl: Hoofd

en: View
nl: Weergeven

en: History
nl: Historie

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Notes
nl: Notities

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Layout
nl: Lay-out

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Total
nl: Totaal

en: Assigned
nl: Toegewezen aan

en: Advanced search
nl: Uitgebreid zoeken

en: Titles
nl: Titels

en: Mail
nl: E-mail

en: User
nl: Gebruiker

en: Email
nl: E-mail

en: Files
nl: Bestanden

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Table of contents
nl: Inhoudsopgave

en: All
nl: Alle

en: hours
nl: uren

en: days
nl: dagen

en: Active
nl: Actief

en: Submitted
nl: Ingediend

en: Year
nl: Jaar

en: Header
nl: Kop

en: Footer
nl: Voet

en: Welcome
nl: Welkom

en: To
nl: Naar

en: Contacts
nl: Contacten

en: From
nl: Van

en: Custom
nl: Aangepast

en: Comment
nl: Reactie

en: Is default
nl: Is standaard

en: Revisions
nl: Revisies

en: Message text
nl: Berichttekst

en: Fields
nl: Velden

en: Count
nl: Aantal

en: Normal
nl: Normaal

en: Last update
nl: Laatst bijgewerkt

en: Updated:
nl: Bijgewerkt:

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Month
nl: Maand

en: Price
nl: Prijs

en: Load
nl: Laden

en: Customer
nl: Klant

en: customer
nl: klant

en: Address
nl: Adres

en: State
nl: Status

en: Desc
nl: Aflopend

en: Invoice
nl: Factuur

en: Invoices
nl: Facturen

en: Calendar
nl: Kalender

en: Day
nl: Dag

en: Start
nl: Begin

en: Note
nl: Notitie

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Case
nl: Hoofdlettergebruik

en: Users
nl: Gebruikers

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Task
nl: Taak

en: Add group
nl: Groep toevoegen

en: Operation
nl: Bewerking

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Street
nl: Straat

en: City
nl: Plaats

en: Street:
nl: Straat:

en: City:
nl: Plaats:

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: show
nl: tonen

en: Gender
nl: Geslacht

en: Birthday
nl: Geboortedatum

en: Port
nl: Poort

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Paid
nl: Betaald

en: Upload file
nl: Bestand(en) uploaden

en: Allowed HTML tags
nl: Toegestane HTML-elementen

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Source
nl: Bron

en: Request new password
nl: Nieuw wachtwoord aanvragen

en: Languages
nl: Talen

en: Activity
nl: Activiteit

en: Middle
nl: Midden

en: Period
nl: Punt

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: author
nl: auteur

en: id
nl: ID

en: Unit
nl: Eenheid

en: Sidebar
nl: Zijbalk

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Create new account
nl: Nieuw account aanmaken

en: White
nl: Wit

en: Contact information
nl: Contactinformatie

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Books
nl: Boeken

en: Track
nl: Opvolgen

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: My bookmarks
nl: Mijn bladwijzers

en: Documents
nl: Documenten

en: flag
nl: vlag

en: Tree
nl: Boomweergave

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: You are here
nl: U bent hier

en: Removed
nl: Verwijderd

en: Keyboard shortcuts
nl: Toetsenbord-sneltoetsen

en: Shortcuts
nl: Snelkoppelingen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Select
nl: Selecteren

en: Company Name
nl: Bedrijfsnaam

en: Bold
nl: Vet

en: Lifetime
nl: Levensduur

en: Tasks
nl: Taken

en: My tasks
nl: Mijn taken

en: CSS Selectors
nl: CSS-selectors

en: Menus
nl: Menu's

en: Float
nl: Zwevendekommagetal

en: Participants
nl: Deelnemers

en: Import settings
nl: Instellingen importeren

en: file system
nl: Bestandssysteem

en: <None>
nl: - Geen -

en: Available
nl: Beschikbaar

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Addresses
nl: Adressen

en: Execute
nl: Uitvoeren

en: Full Name
nl: Volledige naam

en: Shadow
nl: Schaduw

en: Attached files
nl: Bijgevoegde bestanden

en: Left above
nl: Links boven

en: Right above
nl: Rechts boven

en: Left below
nl: Links onder

en: Right below
nl: Rechts onder

en: Greek
nl: Grieks

en: Please enter a subject
nl: Geef een onderwerp op

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Print
nl: Afdrukken

en: original image
nl: originele afbeelding

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: ZIP Code
nl: Postcode

en: Containing any of the words
nl: Bevat een van de woorden

en: Containing the phrase
nl: Bevat de woordcombinatie

en: Containing none of the words
nl: Bevat geen van de woorden

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: Company name
nl: Bedrijfsnaam

en: VAT number
nl: BTW nummer

en: Contact name
nl: Naam contact

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Notification
nl: Melding

en: h
nl: uur

en: Fonts
nl: Lettertypen

en: Main Content
nl: Hoofdinhoud

en: Currencies
nl: Valuta's

en: Landscape
nl: Landschap

en: Portrait
nl: Portret

en: As PDF
nl: Als PDF

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Activities
nl: Activiteiten

en: Edit this page
nl: Deze pagina bewerken

en: VAT
nl: BTW

en: Payment date
nl: Betalingsdatum

en: Invoice items
nl: Factuuritems

en: Parent task
nl: Bovenliggende taak

en: billable
nl: factureerbaar

en: Billable
nl: Factureerbaar

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: Firstname
nl: Voornaam

en: Lastname
nl: Achternaam

en: Invoice details
nl: Factuurgegevens

en: Invoice number
nl: Factuurnummer

en: VAT Number
nl: BTW-nummer

en: Overtime
nl: Overtijd

en: Total incl. VAT
nl: Totaal incl. BTW

en: quantity
nl: hoeveelheid

en: end
nl: einde

en: No grouping
nl: Geen groepering

en: Relations
nl: Relaties

en: Message subject
nl: Onderwerp van bericht

en: Now processing %node
nl: Nu aan het verwerken: %node

en: Warning message
nl: Waarschuwingsbericht

en: No link
nl: Geen link

en: Edit Link
nl: Link bewerken

en:  days
nl:  dagen

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Date settings
nl: Datuminstellingen

en: Light
nl: Licht

en: First sidebar
nl: Eerste zijbalk

en: Second sidebar
nl: Tweede zijbalk

en: Email:
nl: E-mail:

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Start time
nl: Vanaf

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: Total price
nl: Totaalprijs

en: Delete Link
nl: Link verwijderen

en: Secondary
nl: Secundair

en: Account number
nl: Rekeningnummer

en: Bank name
nl: Banknaam

en: Phone Numbers
nl: Telefoonnummers

en: Executed
nl: Uitgevoerd

en: No tasks available
nl: Geen taken beschikbaar

en: Upper case
nl: Hoofdletters

en: Lower case
nl: Kleine letters

en: Displays the fields with an optional template.
nl: Toont de velden met een optioneel thema.

en: Post date
nl: Datum van inzending

en: Search Terms
nl: Zoektermen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Invoice Number
nl: Factuurnummer

en: Latin
nl: Latijn

en: Vietnamese
nl: Vietnamees

en: Date and time
nl: Datum en tijd

en: Error!
nl: Fout!

en: Chance
nl: Kans

en: Styles
nl: Stijlen

en: Naked
nl: Naakt

en: Create Date
nl: Datum aanmaken

en: Contact Type
nl: Contacttype

en: View panes
nl: Vensters bekijken

en: Content pane
nl: Inhoudpaneel

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Main content
nl: Hoofdinhoud

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Email Addresses
nl: E-mailadressen

en: Progress
nl: Voortgang

en: Max width
nl: Maximale breedte

en: Delivery
nl: Levering

en: Delivery date
nl: Afleverdatum

en: Payment type
nl: Betalingstype

en: Billed
nl: Gefactureerd

en: Custom path
nl: Aangepast pad

en: Submitted by !username on !datetime
nl: Door !username op !datetime

en: revision user
nl: Revisiegebruiker

en: User menu
nl: Gebruikersmenu

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments

en: Project list
nl: Projectlijst

en: Operations links
nl: Bewerkingslinks

en: Default country
nl: Standaardland

en: (active tab)
nl: (actieve tabblad)

en: Status message
nl: Statusbericht

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
nl: Het <em>Gebruikersmenu</em> bevat links die verband houden met het gebruikersaccount en bevat de uitloggen-link.

en: Administer shortcuts
nl: Snelkoppelingen beheren

en: Add shortcut
nl: Snelkoppeling toevoegen

en: Edit shortcut
nl: Snelkoppeling bewerken

en: Delete shortcut
nl: Snelkoppeling verwijderen

en: Private file system path
nl: Pad van het afgeschermde bestandssysteem

en: Public files
nl: Publieke bestanden

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
nl: De map %directory bestaat niet en kon niet worden aangemaakt.

en: Total hours
nl: Totaal aantal uren

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Contracts
nl: Contracten

en: Secret
nl: Geheim

en: subject
nl: onderwerp

en: Menu Bar
nl: Menubalk

en: Select the field with the unique identifier for each record.
nl: Selecteer het veld dat de unieke id voor elk record bevat.

en: Parent field
nl: Bovenliggend veld

en: Select the field that contains the unique identifier of the record's parent.
nl: Selecteer het veld dat de unieke id bevat van het bovenliggende record.

en: Task categories
nl: Taakcategorieën

en: Certificate
nl: Certificaat

en: save
nl: opslaan

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: Site logo
nl: Sitelogo

en: End time
nl: Tot

en: Tertiary
nl: Tertiaire

en: Secondary navigation
nl: Secundair menu

en: Dark
nl: Donker

en: Valid from
nl: Geldig van

en: Default VAT rate
nl: Standaard BTW-tarief

en: Asc
nl: Oplopend

en: File Usage
nl: Bestandsgebruik

en: files
nl: bestanden

en: Create a new template
nl: Nieuw template aanmaken

en: One column
nl: Één kolom

en: %title has been saved.
nl: %title is opgeslagen.

en: Add a task
nl: Taak toevoegen

en: Get the actual content from a content revision.
nl: Verkrijg de inhoud van een inhoudsrevisie.

en: Headings
nl: Koppen

en: Console
nl: Bedieningspaneel

en: Relation type
nl: Relatietype

en: Entity Reference
nl: Referentie naar een entiteit

en: Link label to the referenced entity
nl: Label linkt naar gerefereerde entiteit

en: Link to the referenced entity
nl: Link naar de gerefereerde entiteit

en: Address type
nl: Adressoort

en: Project title
nl: Projecttitel

en: Not paid
nl: Niet betaald

en: Relation Author
nl: Relatie-auteur

en: Created By
nl: Aangemaakt door

en: Estimated duration
nl: Geschatte duur

en: There are no registrants for %name
nl: Er zijn geen inschrijvingen voor %name

en: Parent field is invalid: %field
nl: Bovenliggend veld is ongeldig: %field

en: Apple touch icons
nl: Apple touch-iconen

en: %type_name: Administer settings
nl: %type_name: Beheerinstellingen

en: %type_name: Register other accounts
nl: %type_name: Andere accounts registreren

en: %type_name: Register other people
nl: %type_name: Andere personen registreren

en: Debuggers
nl: Ontwikkelhulpen

en: Show window size - appears in the bottom right corner
nl: Vensterformaat tonen (verschijnt rechtsonder in de hoek)

en: delivery date
nl: Bezorgdatum

en: Create invoice
nl: Factuur aanmaken

en: Payed
nl: Betaald

en: %type_name: View own content
nl: %type_name: Eigen inhoud bekijken

en: %type_name: View any content
nl: %type_name: Iedere inhoud bekijken

en: Available hours
nl: Beschikbare uren

en: Append the page title to the breadcrumb trail
nl: Plaats de paginatitel achter het kruimelpad

en: Invoice PDF
nl: PDF-factuur

en: %type_name: Administer own settings
nl: %type_name: Eigen instellingen beheren

en: Entity label
nl: Entiteitlabel

en: Total VAT
nl: Totaal BTW

en: What?
nl: Wat?

en: Date Item
nl: Datum-item

en: Date tags
nl: Datumlabels

en: date type
nl: datumtype

en: ERPAL Calendar Module
nl: ERPAL Calendar-module

en: Administer ERPAL calendar
nl: ERPAL Calendar beheren

en: Date Item Calendar
nl: Agendadatum-item

en: Calendar notifications
nl: Agendameldingen

en: Date categories
nl: Datumcategorieën

en: !entity_type tags
nl: !entity_type labels

en: !bundle_name tags
nl: !bundle_name labels

en: Tags for field !field_name
nl: Labels voor !field_name veld

en: Employee holiday tag
nl: Vakantielabel voor werknemer

en: Tags for holiday date nodes
nl: Labels voor vakantiedatum-nodes

en: Create a new date
nl: Nieuwe datum aanmaken

en: Edit this date
nl: Deze datum bewerken

en: relation src node
nl: relatie met bronnode

en: Full calendar pane
nl: Volledig kalendervenster

en: Project calendar pane
nl: Projectkalendervenster

en: ERPAL Calendar UI
nl: ERPAL Calendar-UI

en: ERPAL Calendar UI Module
nl: ERPAL Calendar UI-module

en: CRM activity
nl: CRM-activiteit

en: Contractor
nl: Opdrachtnemer

en: Service category
nl: Dienstencategorie

en: Budget ID
nl: Budget-ID

en: Book Tags
nl: Boeklabels

en: Exclude from
nl: Uitsluiten van

en: Origin template
nl: Oorspronkelijke template

en: PDF exports
nl: PDF-export

en: Specification
nl: Specificatie

en: Document page
nl: Documentpagina

en: ERPAL Book
nl: ERPAL-boek

en: ERPAL Book Module
nl: ERPAL Book-module

en: Access books view
nl: Toegang tot boekenweergave

en: Create PDF
nl: PDF aanmaken

en: Book page delete options
nl: Verwijderopties boekpagina

en: Delete child pages
nl: Onderliggende pagina's verwijderen

en: Add sub page
nl: Deelpagina toevoegen

en: Create PDF of book
nl: PDF van een boek aanmaken

en: ERPAL Book Helper module
nl: ERPAL Book Helper-module

en: New books title
nl: Nieuwe boektitel

en: Estimations
nl: Schattingen

en: From pages
nl: Vanuit pagina's

en: From tasks
nl: Vanuit taken

en: Include detailed time estimations
nl: Gedetailleerde schattingen insluiten

en: Include total estimations
nl: Totale schattingen insluiten

en: Send the created PDF as download only
nl: De gemaakte PDF alleen als download versturen

en: Add IDs to PDF
nl: IDs aan PDF toevoegen

en: Your pdf has been created successfully!
nl: De PDF is succesvol aangemaakt!

en: Total estimation in PDFs
nl: Totale schatting in PDFs

en: Book identification number
nl: Identificatienummer van het boek

en: Unique nid/vid to identify the book
nl: Unieke nid/vid om het boek te identificeren

en: Create a new document
nl: Nieuw document aanmaken

en: Edit this document
nl: Dit document bewerken

en: Add a page
nl: Pagina toevoegen

en: All child pages
nl: Alle onderliggende pagina's

en: Child book page nodes
nl: Onderliggende nodes van boekpagina

en: Child book page nodes AJAX
nl: Onderliggende nodes van boekpagina AJAX

en: Books pane
nl: Boekenvenster

en: Templates pane
nl: Templatesvenster

en: ERPAL Book UI Module
nl: ERPAL Book UI-module

en: Bank accounts
nl: Bankrekeningen

en: Bank number
nl: Banknummer

en: Fax numbers
nl: Faxnummers

en: Number Type
nl: Nummertype

en: ERPAL Basic
nl: ERPAL Basis

en: ERPAL basic module
nl: ERPAL-basismodule

en: Show logout Link
nl: Uitloglink weergeven

en: Hello !username_link
nl: Hallo !username_link

en: Administer ERPAL CORE
nl: ERPAL-Core beheren

en: Administer ERPAL
nl: ERPAL beheren

en: create a new contact
nl: nieuw contact aanmaken

en: My Company
nl: Mijn bedrijf

en: Choose a contact
nl: Kies een contact

en: Task notifications
nl: Taakmeldingen

en: Task title
nl: Taaktitel

en: Relations by node
nl: Relaties per node

en: Role in project
nl: Rol in het project

en: ERPAL Forms
nl: ERPAL-formulieren

en: First left row
nl: Eerste rij links

en: Second left row
nl: Tweede rij links

en: Second right row
nl: Tweede rij rechts

en: Left row
nl: Linkerrij

en: Right row
nl: Rechterrij

en: Content row
nl: Inhoudsrij

en: ERPAL CRM module
nl: ERPAL CRM-module

en: Administer ERPAL CRM
nl: ERPAL CRM beheren

en: Create a new invoice
nl: Nieuwe factuur aanmaken

en: ERPAL CRM Tasks
nl: ERPAL CRM Taken

en: ERPAL CRM Tasks Module
nl: ERPAL CRM Taken-module

en: No history found
nl: Geen geschiedenis gevonden

en: Show files of child tasks
nl: Bestanden van onderliggende taken weergeven

en: Hours a week
nl: Uren per week

en: Price per h
nl: Prijs per uur

en: VAT rate
nl: BTW-tarief

en: %name field can contain only unique values
nl: Veld %name kan alleen unieke waardes bevatten

en: Validate unique entities
nl: Unieke entiteiten valideren

en: Provides special validation for Entity Reference field. An validation error will be shown if entity is added twice or more.
nl: Biedt speciale validatie voor entiteitreferentie-veld. Een validatiefout wordt weergegeven als een entiteit twee of meer keer wordt toegevoegd.

en: When did you have a break
nl: Wanneer hebt u een pauze gehad

en: Working time type
nl: Werktijdtype

en: Working time
nl: Werktijd

en: This node type is for adding working time
nl: Dit nodetype is om werktijden toe te voegen

en: ERPAL Employee Module
nl: ERPAL Employee-module

en: Your working time must start and end at the same day.
nl: De werktijden moeten op dezelfde dag starten en eindigen.

en: Calculated working times
nl: Berekende werktijden

en: Config ERPAL employee settings
nl: ERPAL Employee-instellingen instellen

en: Allows the user to configure ERPAL employee module settings
nl: De gebruiker toestaan om de instellingen van de ERPAL Employee-module in te stellen

en: View timekeeping
nl: Tijdregistratie weergeven

en: View any timekeeping
nl: Iedere tijdregistratie weergeven

en: ERPAL Employee helper
nl: ERPAL Employeehelper

en: General working days
nl: Algemene werkdagen

en: Create a new working time
nl: Nieuwe werktijd aanmaken

en: Edit this working time
nl: Werktijd bewerken

en: Timekeeping
nl: Tijdregistratie

en: All Timekeeping
nl: Alle tijdregistraties

en: Working time for !user in !date_str
nl: Werktijden voor !user in !date_str

en: Ill days
nl: Ziektedagen

en: Holidays used
nl: Gebruikte vakantiedagen

en: Holidays available
nl: Beschikbare vakantiedagen

en: Holidays available till date
nl: Vakantiedagen beschikbaar tot datum

en: Total real worked hours
nl: Totaal werkelijk gewerkte uren

en: Total booked hours
nl: Totaal geboekte uren

en: Total project time
nl: Totale projecttijd

en: Overtime reduce
nl: Overwerk verminderen

en: working times user
nl: Werktijden van de gebruiker

en: timekeeping
nl: tijdregistratie

en: All timekeeping tabs
nl: Alle tijdregistratietabbladen

en: User timekeeping tabs
nl: Tijdregistratietabbladen van de gebruiker

en: No working time found
nl: Geen werktijden gevonden

en: All working time day
nl: Alle werktijden per dag

en: No working times found
nl: Geen werktijden gevonden

en: Holidays last year
nl: Vakantiedagen van afgelopen jaar

en: Holidays expire
nl: Vakantiedagen verlopen

en: Ill
nl: Ziek

en: Summe
nl: Bedrag

en:  h
nl:  uur

en: Booked working time
nl: Geboekte werktijden

en: Project time
nl: Projecttijd

en: User working times year
nl: Werktijden van de gebruiker per jaar

en: User working times month
nl: Werktijden van de gebruiker per maand

en: All working times year
nl: Alle werktijden per jaar

en: All working times month
nl: Alle werktijden per maand

en: Calculated working times ID
nl: Berekende werktijden-ID

en: ERPAL Employee UI
nl: ERPAL Employee-UI

en: ERPAL Employee UI Module
nl: ERPAL Employee UI-module

en: GIT commit
nl: GIT-commit

en: Commit url
nl: Commit-URL

en: Provides access to git rest service
nl: Biedt toegang tot GIT-rest service

en: Provides server endpoint for git integration
nl: Biedt een server endpoint voor GIT-integratie

en: ERPAL Services
nl: ERPAL Diensten

en: Addition to address
nl: Adrestoevoeging

en: All order numbers the invoice is related to
nl: Alle ordernummers waarop de factuur betrekking heeft

en: Automated Notes
nl: Automatische notities

en: Credit Period
nl: Krediettermijn

en: Credit period
nl: Krediettermijn

en: Discount percent
nl: Kortingspercentage

en: Exported
nl: Geëxporteerd

en: Here you can enter further address information
nl: Hier kan verdere adresinformatie ingevoerd worden

en: In how many days the customer has to pay the invoice
nl: In hoeveel dagen moet de klant de factuur betalen

en: Invoice Address
nl: Factuuradres

en: Invoice Date
nl: Factuurdatum

en: Order numbers extern
nl: Externe ordernummers

en: Order numbers intern
nl: Interne ordernummers

en: Purchase Currency
nl: Aanschafvaluta

en: Purchase Price
nl: Aanschafprijs

en: Purchase VAT
nl: Aanschaf-BTW

en: Skonto
nl: Korting

en: The contractor for the purchase
nl: De opdrachtnemer voor de aankoop

en: The currency of the invoice
nl: De valuta van de factuur

en: The fixed price for the purchase
nl: De vaste prijs van de aankoop

en: Till this date you should receive the payment
nl: Tot deze datum kan de factuur betaald worden

en: Total excl. VAT
nl: Totaal excl. BTW

en: VAT total
nl: Totaal BTW

en: Content type for creating an invoice
nl: Inhoudstype voor het aanmaken van een factuur

en: ERPAL Invoice Module
nl: ERPAL Invoice-module

en: Invoices date
nl: Datum van facturen

en: Save settings as default for this customer
nl: Instellingen voor deze klant als standaard opslaan

en: Preview:
nl: Voorbeeld:

en: Recreate and attach PDF
nl: Opnieuw aanmaken en bijvoegen van de PDF

en: Administer ERPAL invoice
nl: ERPAL Invoice beheren

en: The invoice PDF could not be created.
nl: Het PDF-bestand van de factuur kan niet aangemaakt worden.

en: Please set !link
nl: Graag !link instelllen

en: COPY
nl: KOPIE

en: Invoice defaults of !contact_name
nl: Standaardfactuurinstellingen van !contact_name

en: Invoice address
nl: Factuuradres

en: Skonto percent
nl: Kortingspercentage

en: Skonto period
nl: Kortingsperiode

en: Create PDF of invoice
nl: PDF van factuur aanmaken

en: Invoice defaults
nl: Factuurstandaarden

en: The invoice !invoice_link has been created
nl: De factuur !invoice_link is aangemaakt

en: Invoice date
nl: Factuurdatum

en: Order numbers
nl: Ordernummers

en: Within this credit period the skonto is granted.
nl: Binnen deze krediettermijn is de korting toegekend.

en: Credit in percent for skonto
nl: Krediet in procenten voor korting

en: keep billable
nl: factureerbaar houden

en: remove on save
nl: bij opslaan verwijderen

en: single price
nl: kwantumprijs

en: vat rate
nl: BTW-tarief

en: Please enter a quantity
nl: Voer een hoeveelheid in

en: Please enter a single price
nl: Voer een kwantumprijs in

en: Please select your company!
nl: Selecteer uw bedrijf

en: Company settings
nl: Bedrijfsinstellingen

en: Your company
nl: Uw bedrijf

en: ERPAL basic settings
nl: ERPAL-basisinstellingen

en: Invoice number pattern
nl: Factuurnummerpatroon

en: This pattern will let you design your invoice number
nl: Met dit patroon bouwt u uw factuurnummer op

en: VAT rates
nl: BTW-tarieven

en: Credit periods
nl: Betalingstermijnen

en: Default credit period
nl: Standaardbetalingstermijn

en: Skonto settings
nl: Kortingsinstellingen

en: Skonto text
nl: Kortingstekst

en: Skonto priod in days
nl: Kortingsperiode in dagen

en: Skonto rate in percent
nl: Kortingspercentage in procenten

en: Invoice copy text
nl: Kopie-factuurtekst

en: Edit this invoice
nl: Deze factuur bewerken

en: Billables
nl: Factureerbare

en: Detailed attachment
nl: Gedetailleerde bijlage

en: Documents to export as PDF
nl: Documenten om te exporteren als PDF

en: Mark as copy
nl: Markeer als kopie

en: Customer and contractor must not be the same
nl: Opdrachtgever en opdrachtnemer mogen niet dezelfde zijn

en: Duplicate invoice item %title
nl: Dupliceer factuuritem %title

en: The total price of the invoice.
nl: Het totaalbedrag van de factuur.

en: The invoice date
nl: De factuurdatum

en: The date of the invoice.
nl: De factuurdatum

en: The payment date
nl: De betalingsdatum

en: The currency
nl: De valuta

en: Next invoice number
nl: Volgend factuurnummer

en: The next invoice number in the system.
nl: Het volgende factuurnummer in het systeem.

en: The skonto period
nl: De kortingsperiode

en: This is the skonto period in days.
nl: Dit is de kortingsperiode in dagen.

en: Skonto rate
nl: Kortingspercentage

en: The skonto rate in percent.
nl: Het kortingspercentage in procenten.

en: Internal order numbers
nl: Interne ordernummers

en: External order numbers
nl: Externe ordernummers

en: Ungroup
nl: Groep opheffen

en: Group by single price
nl: Groepeer op kwantumprijs

en: Single Price
nl: Kwantumprijs

en: The single price excluding vat
nl: Kwantumprijs exclusief BTW

en: Please enter valid quantity
nl: Geef een geldige hoeveelheid op

en: Please enter single price quantity
nl: Geef de hoeveelheid voor kwantumprijs op

en: Customer node type
nl: Klantinhoudstype

en: Administer billable types
nl: Factureerbare typen beheren

en: Date delivery
nl: Leveringsdatum

en: Single price
nl: Kwantumprijs

en: Invoice PDF create link
nl: Aanmaaklink voor PDF factuur

en: Shows a link to recreate the invoice pdf
nl: Een link weergeven om de PDF van de factuur opnieuw aan te maken

en: ERPAL invoices
nl: ERPAL-facturen

en: Price p.P. (%curr)
nl: Prijs per stuk (%curr)

en: Total (%curr)
nl: Totaal (%curr)

en: Sum excl. VAT
nl: Totaal excl. BTW

en: !vat_rate% VAT
nl: !vat_rate% BTW

en: Sum incl. VAT
nl: Totaal incl. BTW

en: Invoice Nr. !invoice_nr
nl: Factuurnummer !invoice_nr

en: Your order number: !your_number
nl: Uw ordernummer: !your_number

en: Our order number: !our_number
nl: Ons ordernummer: !our_number

en: Single price (%curr)
nl: Kwantumprijs (%curr)

en: Invoice tabs
nl: Factuurtabbladen

en: Summe Netto
nl: Netto bedrag

en: No invoices available
nl: Geen facturen beschikbaar

en: Invoice title
nl: Factuurtitel

en: Paid (field_payed)
nl: Betaald (field_payed)

en: Invoices to contact pane
nl: Facturen-per-contactvenster

en: Paid till
nl: Betaald tot

en: Invoices pane
nl: Facturenvenster

en: Paid invoices pane
nl: Betaalde-facturenvenster

en: Not paid invoices pane
nl: Onbetaalde-facturenvenster

en: ERPAL Invoice UI Module
nl: ERPAL Invoice UI-module

en: Assigned To Users
nl: Toegewezen aan gebruikers

en: Estimated time
nl: Geschatte tijd

en: How long did you work?
nl: Hoe lang is er gewerkt?

en: Project category
nl: Projectcategorie

en: Project permissions
nl: Projecttoegangsrechten

en: Project team
nl: Projectteam

en: The description of a task
nl: Beschrijving van de taak

en: A Project in ERPAL
nl: Een project in ERPAL

en: ERPAL Project Module
nl: ERPAL Project-module

en: Subtasks (details)
nl: Deeltaken (details)

en: Subtasks (list)
nl: Deeltaken (lijst)

en: Subtasks (tree)
nl: Deeltaken (boom)

en: Subtickets (details)
nl: Deeltickets (details)

en: Subtickets (list)
nl: Deeltickets (lijst)

en: Subtickets (tree)
nl: Deeltickets (boom)

en: Assigned open tasks
nl: Open taak toewijzen

en: term from field_task_status_term
nl: term van field_task_status_term

en: Assigned tasks page
nl: Toegewezen taken-pagina

en: Project starts
nl: Project begint

en: Project ends
nl: Project eindigt

en: Projects pane
nl: Projectenvenster

en: ERPAL Projects
nl: ERPAL-projecten

en: Export tasks
nl: Taken exporteren

en: HTML output
nl: HTML-uitvoer

en: How to print tasks
nl: Hoe de taken af te drukken

en: User assigned
nl: Gebruiker toegewezen

en: Edit project status terms
nl: Projectstatustermen bewerken

en: Edit task type terms
nl: Taaktype-termen bewerken

en: Edit task status terms
nl: Taakstatus-termen bewerken

en: Add a ticket
nl: Ticket toevoegen

en: Edit this project
nl: Project bewerken

en: Edit this task
nl: Taak bewerken

en: Create a subtask
nl: Deeltaak aanmaken

en: Edit this ticket
nl: Ticket bewerken

en: Create a subticket
nl: Deelticket aanmaken

en: Field: View the pricing of nodes
nl: Veld: De node-prijzen weergeven

en: Field: Edit the pricing of nodes
nl: Veld: De node-prijzen bewerken

en: Content label
nl: Inhoudslabel

en: Choose export type
nl: Exporttype kiezen

en: Consumed time
nl: Verbruikte tijd

en: Task subtasks
nl: Deeltaken

en: erpal
nl: ERPAL

en: ERPAL Maintenance
nl: ERPAL-onderhoud

en: Erpal installation completed
nl: Erpal installatie voltooid

en: Created taxonomy terms
nl: Aangemaakte taxonomietermen

en: Created relation types
nl: Aangemaakte relatietypes

en: Configured ERPAL
nl: ERPAL ingesteld

en: Configured ERPAL-Projects
nl: Ingestelde ERPAL-projecten

en: Configured ERPAL-Calendar
nl: Ingestelde ERPAL-Calendar

en: Configured ERPAL-Invoice
nl: Ingestelde ERPAL-Invoice

en: Install ERPAL
nl: ERPAL installeren

en: Filesystem settings
nl: Bestandssysteeminstellingen

en: Preparing site
nl: Website wordt voorbereid

en: Performing last installation tasks
nl: Laatste installatietaken aan het uitvoeren

en: Company name:
nl: Bedrijfsnaam:

en: Main Address
nl: Hoofdadres

en: ZIP-Code:
nl: Postcode:

en: Phone number:
nl: Telefoonnummer:

en: Editable by comments
nl: Bewerkbaar door reacties

en: Comment Node Edit
nl: Reactienode bewerken

en: Edit nodes via Comments
nl: Nodes bewerken via reacties

en: Unknown command %name!
nl: Onbekende opdracht %name!

en: %name is required!
nl: %name is vereist!

en: Invalid %type %values for %name!
nl: Ongeldig %type %values voor %name!

en: Execute all commands
nl: Alle opdrachten uitvoeren

en: View global log
nl: Globale log weergeven

en: Execute command
nl: Opdracht uitvoeren

en: List all available commands
nl: Alle beschikbare opdrachten weergeven

en: Execute multiple commands at once
nl: Meerdere opdrachten tegelijk uitvoeren

en: Alias for %command
nl: Alias voor %command

en: drush path
nl: drushpad

en: Clear a specific cache, or all drupal caches
nl: Alle caches of een specifieke Drupal-cache legen

en: Get the installed version of drush
nl: De geïnstalleerde versie van Drush weergeven

en: Execute PHP commands
nl: PHP-opdrachten uitvoeren

en: Allow users to execute PHP commands. USE WITH CAUTION!
nl: Gebruikers toestaan om PHP-opdrachten uit te voeren. Voorzichtigheid geboden!

en: The command %command requires exactly one argument!
nl: De opdracht %command moet één argument bevatten!

en: execute a command
nl: een opdracht uitvoeren

en: Environment missing!
nl: Omgeving ontbreekt!

en: The command %command requires exactly two arguments!
nl: De opdracht %command moet twee argumenten bevatten!

en: There is already a command named %name!
nl: Er is al een opdracht genaamd %name!

en: Please enter a valid alias name!
nl: Voer een geldige aliasnaam in!

en: The alias %name has been overwritten.
nl: De alias %name is overschreven.

en: The alias %name has been created.
nl: De alias %name is aangemaakt.

en: Show fullscreen
nl: Op volledig scherm weergeven

en: Add a task.
nl: Taak toevoegen.

en: Execute "addtask" commands
nl: 'Taaktoevoegen'-opdrachten uitvoeren

en: %type is not a valid parent node type!
nl: %type is geen geldig bovenliggend inhoudstype!
