Features (7.x-2.0-rc5) - en to uk translation catalogue (144 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Status
uk: Стан

en: Actions
uk: Дії

en: Description
uk: Опис

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Version
uk: Версія

en: Edit
uk: Редагувати

en: Search
uk: Пошук

en: Settings
uk: Налаштування

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: General settings
uk: Загальні налаштування

en: Default
uk: Базово

en: View
uk: Перегляд

en: Manage
uk: Керування

en: Refresh
uk: Оновити

en: Components
uk: Компоненти

en:  in
uk:  в

en: Check
uk: Перевірити

en: Roles
uk: Ролі

en: Signature
uk: Підпис

en: Fields
uk: Поля

en: Overridden
uk: Перевизначено

en: Normal
uk: Звичайне

en: State
uk: Стан

en: Cleanup
uk: Очищення

en: Other
uk: Інше

en: Select all
uk: Виділити все

en: Deselect all
uk: Зняти виділення із усього

en: Filters
uk: Фільтри

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Clear
uk: Очистка

en: Languages
uk: Мови

en: Features
uk: Властивості

en: Feature
uk: Властивість

en: Missing
uk: Відсутнє

en: Permissions
uk: Повноваження

en: Manage features
uk: Керування властивостями

en: Conflict
uk: Конфлікт

en: Advanced Options
uk: Додаткові параметри

en: Menus
uk: Меню

en: Overrides
uk: Перевизначити

en: Unavailable
uk: Недоступно

en: Package
uk: Пакунок

en: Rebuilding
uk: Перебудова

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
uk: Помилка адреси %url. Прохання внести повну URL-адресу, наприклад http://my.ukrweb.info/rss.xml

en: Menu items
uk: Пункти меню

en: Menu links
uk: Посилання меню

en: Legend
uk: Легенда

en: Unmet dependencies: !dependencies
uk: Незадоволені залежності: !dependencies

en: Checking...
uk: Перевірка...

en: No changes have been made to this feature.
uk: Цю властивість не змінено.

en: Machine-readable name
uk: Машино-читабельна назва

en: Download feature
uk: Завантажити властивість

en: Enable and disable features.
uk: Увімкнення та вимкнення властивостей.

en: Display components of a feature.
uk: Відобразити компоненти властивості.

en: Compare default and current feature.
uk: Перевірити початкову і поточну властивість.

en: Javascript status call back.
uk: Зворотній виклик стану Javascript.

en: Menu items for any enabled features.
uk: Пункти меню для будь-яких увімкнених властивостей.

en: Provides feature management for Drupal.
uk: Забезпечує керування властивостями для Drupal.

en: Dependency
uk: Залежність

en: No features available.
uk: Доступні властивості відсутні.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
uk: Машино-читабельна назва має містити тільки латинські літери в нижньому регістрі, цифри й символи підкреслення.

en: Structure
uk: Структура

en: Example: Image gallery
uk: Приклад: Галерея зображень

en: Example: image_gallery
uk: Приклад: image_gallery

en: May only contain lowercase letters, numbers and underscores. <strong>Try to avoid conflicts with the names of existing Drupal projects.</strong>
uk: Має містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення. <strong>Намагайтесь уникати конфлікту імен із вже наявними проектами Drupal.</strong>

en: Provide a short description of what users should expect when they enable your feature.
uk: Дайте короткий опис того, що очікувати користувачам після увімкнення властивості.

en: URL of update XML
uk: URL XML-файла оновлення

en: features
uk: властивості

en: Create feature
uk: Створити властивість

en: Create a new feature.
uk: Створити нову властивість.

en: Auto-detected
uk: Автовизначений

en: Provided by dependency
uk: Пропоновано за залежністю

en: Recreate
uk: Створити заново

en: Revert components
uk: Відновити компоненти

en: Mark as reviewed
uk: Позначити як перевірене

en: @action completed for @module_name / @component.
uk: Для @module_name / @component дія "@action" виконана.

en: Manage features.
uk: Керування властивостями.

en: Recreate an existing feature.
uk: Перестворити наявну властивість.

en: Review overrides
uk: Перевірити перевизначення

en: Needs review
uk: Потребує перевірки

en: Text formats
uk: Текстові формати

en: Image styles
uk: Стилі зображень

en: A module by the name @name already exists on your site. Please choose a different name.
uk: Модуль з назвою @name вже існує на сайті. Будь ласка оберіть іншу назву.

en: Required by: !dependents
uk: Потрібен для: !dependents

en: Conflicts with: !conflicts
uk: Конфліктує з: !conflicts

en: @module does not appear to include the @include file.
uk: Схоже, @module не містить файл @include.

en: The file @filename has been deprecated and can be removed.
uk: Файл @filename застарів і може бути вилучений.

en: Conflicts with another feature
uk: Конфлікти з іншою властивістю

en: General Information
uk: Загальна інформація

en: Administer features
uk: Адміністрування властивостей

en: Perform administration tasks on features.
uk: Виконання адміністративних завдань з властивостями.

en: View, enable and disable features.
uk: Перегляд, увімкнення та вимкнення властивостей.

en: Examples: 7.x-1.0, 7.x-1.0-beta1
uk: Приклади: 7.x-1.0, 7.x-1.0-beta1

en: Create Feature
uk: Створити властивість

en: A "Feature" is a certain type of Drupal module which contains a package of configuration that, when enabled, provides a new set of functionality for your Drupal site. Enable features by selecting the checkboxes below and clicking the Save configuration button. If the configuration of the feature has been changed its "State" will be either "overridden" or "needs review", otherwise it will be "default", indicating that the configuration has not been changed. Click on the state to see more details about the feature and its components.
uk: "Властивість" — це особливий тип друпалівського модуля, котрий містить пакунок конфігурації, котра при увімкненні забезпечує новий набір функціональності вашого Друпал-сайту. Властивості вмикаються шляхом позначення нижченаведених позначок і натиснення кнопки "Зберегти конфігурацію". Якщо конфігурація властивості була змінена, її "Стан" буде "перевизначено" або "потребує перевірки", в іншому випадку він буде "початковий" і це означає, що конфігурація не змінювалась. Докладну інформацію про властивість та її компоненти можна отримати натиснувши на "стан".

en: Do not begin name with numbers.
uk: Не починайте назву з цифр.

en: Organize your features in groups.
uk: Впорядкуйте властивості у групи.

en: No Features were found. Please use the !create_link link to create
          a new Feature module, or upload an existing Feature to your modules directory.
uk: Властивостей не знайдено. Будь ласка, використайте !create_link для створення
           нового модуля Властивості, або відвантажне вже створену властивість до каталогу модулів.

en: Please enter a valid version with core and major version number. Example: @example
uk: Будь ласка, введіть правильну адресу з номером версії ядра і номером головної версії. Приклад: @example

en: Reverted all <strong>@component</strong> components for <strong>@module</strong>.
uk: Виконано відновлення усіх компонент <strong>@component</strong> для <strong>@module</strong>.

en: All <strong>@component</strong> components for <strong>@module</strong> reviewed.
uk: Виконана перевірка усіх компонент <strong>@component</strong> для <strong>@module</strong>.

en: The feature @module cannot be enabled because it conflicts with @conflict.
uk: Властивість @module неможливо увімкнути, оскільки вона конфліктує з @conflict.

en: The feature @module cannot be enabled because it has unmet requirements.
uk: Властивість @module неможливо увімкнути оскільки не виконані вимоги.

en: URL of Feature Server.  For Example: http://mywebsite.com/fserver
uk: URL сервера властивості. Наприклад: http://mywebsite.com/fserver

en: Path to Generate feature module
uk: Шлях генерування модуля властивостей

en: Leave blank for <strong>@path</strong>
uk: Для <strong>@path</strong> залиште порожнім

en: Generate feature
uk: Генерувати властивіть

en: Preview .info file
uk: Попередній перегляд info-файлу

en: Expand each component section and select which items should be included in this feature export.
uk: Розкрийте кожен розділ компонентів і оберіть позиції, що мають бути додані до цього експорту властивостей.

en: Add auto-detected dependencies
uk: Додати автоматично визначені залежності

en: Refresh the list of auto-detected items.
uk: Оновити перелік автоматично визначених позицій

en: Allow conflicts to be added
uk: Дозволити додати конфлікти

en: Module @name written to @directory
uk: Модуль @name записаний до @directory

en: Could not write module to @path.
uk: Неможливо записати модуль до @path.

en: Ensure your file permissions allow the web server to write to that directory.
uk: Впевніться, що права доступу файла дають можливість веб-серверові виконувати запис у цей каталог.

en: Return components of a feature.
uk: Повернути компоненти властивості.

en: DEPRECATED
uk: ЗАСТАРІЛО

en: Field Bases
uk: Основи поля

en: Field Instances
uk: Екземпляри поля

en: Please select which components to revert.
uk: Будь ласка, оберіть компоненти, які необхідно відновити.

en: Clear cache after enabling/disabling a feature.
uk: Очистити кеш після увімкнення/вимкнення властивості.

en: Show components on create/edit feature form.
uk: Показати компоненти на формі редагування/створення властивості.

en: Components with no options will not be shown no matter the setting below. Disabled components cannot be used with admin form.
uk: Компоненти без параметрів не показуватимуться незважаючи на налаштування нижче. Вимкнені компоненти не можуть використовуватися в адміністративній формі.

en: Advanced Menu Link Settings
uk: Налаштування посилання розширеного меню

en: Allowed menus for menu links
uk: Дозволені меню для посилань меню

en: Adjust settings for using features module.
uk: Зкоригувати налаштування для використання модуля Властивості.

en: Rebuild features on cache clear
uk: Перебудовувати властивості по очищенні кешу.

en: If you have a large site with many features, you may experience lag on full cache clear. If disabled, features will rebuild only when viewing the features list or saving the modules list.
uk: Якщо у вас великий сайт з великою кількістю властивостей, при повному очищенні кешу можуть виникнути затримки. Якщо вимкнено, властивості будуть перебудовуватись лише під час перегляду їх переліку або запису переліку модулів.

en: Recursion depth reached in features_var_export
uk: У features_var_export досягнуто глибину рекурсії.

en: Attempt to update field instance %label (in %entity entity type %bundle bundle) failed: %message
uk: Спроба оновити екземпляр поля %label (у типі сутності %entity пакету %bundle) була невдалою: %message

en: Attempt to create field instance %label (in %entity entity type %bundle bundle) failed: %message
uk: Спроба створити екземпляр поля %label (у типі сутності %entity пакету %bundle) була невдалою: %message

en: Attempt to update field %label failed: %message
uk: Спроба оновити %label була невдалою: %message

en: Attempt to create field %label failed: %message
uk: Спроба створити %label була невдалою: %message

en: Warning in features rebuild of !module. No module defines permission "!name".
uk: Попередження у перебудові властивостей модуля !module. Жоден модуль не визначає повноваження "!name".

en: No permission for generating features.
uk: Відсутні повноваження для генерування властивостей.

en: Generate features
uk: Генерування властивостей

en: Allow feature exports to be generated and written directly to site.
uk: Дозвіл експортам властивостей генеруватися та зберігатися безпосередньо на сайт.

en: Default export path
uk: Усталений шлях експорту

en: All feature exports will be automatically saved to this path, unless overridden on the individual feature.
uk: Усі експорти властивостей будуть автоматично записуватись за цим шляхом, крім випадків, коли це перевизначено у властивості.
