Feeds (7.x-2.0-alpha6) - en to uk translation catalogue (243 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Author
uk: Автор

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: more
uk: ще

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Comments
uk: Коментарі

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Categories
uk: Категорії

en: File
uk: Файл

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Feed
uk: Канал

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Node ID
uk: ID матеріалу

en: Save
uk: Зберегти

en: Help
uk: Довідка

en: Default
uk: Базово

en: Update
uk: Оновити

en: Add
uk: Додати

en: URL
uk: URL-адреса

en: Feed URL
uk: URL потоку

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: User ID
uk: ID користувача

en: Create
uk: Створити

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Page
uk: Сторінка

en: Off
uk: Вимкнено

en: Never
uk: Ніколи

en: Your changes have been saved.
uk: Зміни були успішно збережені.

en: Feed title
uk: Заголовок потоку

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Term name
uk: Назва терміна

en: Severity
uk: Важливість

en: Overridden
uk: Перевизначено

en: Normal
uk: Звичайне

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Processor
uk: Обробник

en: Terms
uk: Терміни

en: Desc
uk: Спад

en: Getting started
uk: Перед початком

en: Targets
uk: Цілі

en: Users
uk: Користувачі

en: Override
uk: Перевизначити

en: Clone
uk: Клонувати

en: Basic settings
uk: Основні налаштування

en: Term description
uk: Опис терміна

en: Defaults
uk: Умовчання

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Created date
uk: Дата створення

en: Account status
uk: Стан облікового запису

en: Change
uk: Змінити

en: Delimiter
uk: Роздільник

en: Feeds
uk: Потоки

en: Could not retrieve title from feed.
uk: Неможливо отримати заголовок з потоку.

en: Sources
uk: Джерела

en: Source
uk: Джерело

en: Revert
uk: Відновити

en: Path alias
uk: Синонім шляху

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Deleting
uk: Видалення

en: Missing
uk: Відсутнє

en: User name
uk: Ім’я користувача

en: Allowed file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: Sticky
uk: Прикріплені

en: Apply
uk: Застосувати

en: Select
uk: Вибір

en: Mapping
uk: Відповідність

en: Parser
uk: Аналізатор

en: Title of the feed item.
uk: Заголовок елемента потоку.

en: Offset
uk: Зміщення

en: Target
uk: Ціль

en: Importing
uk: Імпортування

en: off
uk: вимкнено

en: Importer
uk: Втягувач

en: User email
uk: Електронна пошта користувача

en: Attached to
uk: Приєднано до

en: Feed item
uk: Елемент потоку

en: Legend
uk: Легенда

en: Select a vocabulary
uk: Оберіть словник

en: The title of the node.
uk: Заголовок матеріалу.

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: As often as possible
uk: Якнайчастіше

en: Last modification date
uk: Дата останньої зміни

en: Text format
uk: Текстовий формат

en: Author email
uk: Електронна адреса автора

en: Author name
uk: Ім’я автора

en: Select a source
uk: Оберіть джерело

en: Select a target
uk: Оберіть місце призначення

en: Published date
uk: Дата публікації

en: Change frequency
uk: Частота зміни

en: Unique
uk: Унікальне

en: Choose a vocabulary
uk: Оберіть словник

en: Delete items
uk: Видалити елементи

en: A natural name for this configuration. Example: RSS Feed. You can always change this name later.
uk: Природна назва для цієї конфігурації. Приклад: RSS-потік. Цю назву завжди можна потім змінити.

en: A description of this configuration.
uk: Опис цієї конфігурації.

en: Your configuration has been created with default settings. If they do not fit your use case you can adjust them here.
uk: Конфігурація була створена з базовими значеннями. Якщо вони не підходять тут їх можна зкоригувати.

en: Export feed configuration
uk: Експортувати конфігурацію потоку

en: Select a !plugin_type
uk: Оберіть !plugin_type

en: Settings for !plugin
uk: Налаштування для !plugin

en: [none]
uk: [нічого]

en: as often as possible
uk: якнайчастіше

en: every !interval
uk: кожні !interval

en: Fetcher
uk: Завантажувач

en: Mapping has been added.
uk: Відповідність була додана.

en: No mappings defined.
uk: Відповідності не встановлені.

en: Feeds Admin UI
uk: Адміністративний інтерфейс Потоків

en: Administrative UI for Feeds module.
uk: Административний інтерфейс для модуля Потоки

en: Empty configuration identifier.
uk: Порожній ідентифікатор конфігурації.

en: Attach to content type
uk: Приєднати до типа матеріала

en: after !time
uk: після !time

en: Import !csv_files with one or more of these columns: !columns.
uk: Імпортувати !csv_files з однією або кількома з наступних колонок: !columns.

en: CSV files
uk: файли CSV

en: Column <strong>!column</strong> is mandatory and considered unique: only one item per !column value will be created.
uk: Стовпець <strong>!column</strong> є обов'язковим і позначений як унікальний: буде створено лише по одній позиції на значення стовпця !column.

en: Columns <strong>!columns</strong> are mandatory and values in these columns are considered unique: only one entry per value in one of these column will be created.
uk: Стовпці <strong>!columns</strong> є обов'язковими і значення в них позначені як унікальні: буде створено лише по одному запису на значення в одному з цих стовпців.

en: The character that delimits fields in the CSV file.
uk: Символ, що відокремлює поля у файлі CSV.

en: Default delimiter
uk: Базовий розділювач

en: Default field delimiter.
uk: Базовий розділювач полів.

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Feed source
uk: Джерело потоку

en: Upload a file first.
uk: Спочатку відвантажте файл.

en: Enter a feed URL.
uk: Введіть URL потоку.

en: Select after how much time nodes should be deleted. The node's published date will be used for determining the node's age, see Mapping settings.
uk: Виберіть, через який час матеріали повинні бути автоматично видалені. Відлік часу буде вестися від дати і часу публікації матеріалу (поле Published date в відповідностях).

en: Additional roles
uk: Додаткові ролі

en: Subscribe to RSS or Atom feeds. Creates nodes of the content type "Feed item" from feed content.
uk: Підписка на RSS- або Atom-потоки. Створення матеріалів типу "Елемент потоку" з вмісту потоку.

en: Use standalone form
uk: Використовувати окрему форму

en: This parser supports free source definitions. Enter the name of the source field in lower case into the Source text field above.
uk: Цей аналізатор підтримує визначення вільного джерела. Введіть ім'я поля джерела в нижньому регістрі в текстове поле "Джерело" вище.

en: Title of the feed.
uk: Заголовок потоку.

en: Name of the taxonomy term.
uk: Назва терміна таксономії.

en: Name of the user.
uk: Ім’я, під яким відомий користувач.

en: Email address of the user.
uk: Адреса електронної пошти користувача.

en: User language
uk: Мова користувача

en: feeds
uk: потоки

en: Unlock
uk: Розблокувати

en: Object is not persistent.
uk: Об'єкт не є постійним.

en: Missing Feeds plugin %plugin. Please contact your site administrator.
uk: Відстутній плаґін потоків %plugin. Зверніться до адміністратора сайту.

en: Would you really like to revert the importer @importer?
uk: Ви дійсно бажаєте відновити втягувач @importer?

en: Would you really like to delete the importer @importer?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити втягувач @importer?

en: Feeds Import
uk: Втягування потоків

en: An example of a node importer and a user importer.
uk: Приклади втягувача матеріалів і втягувача користувачів.

en: cURL error (@code) @error for @url
uk: Помилка cURL (@code) @error для @url

en: Geo Locations
uk: Географічні розташування

en: An array of geographic locations with a name and a position.
uk: Масив географічних розташувань з назвою і координатами.

en: Description of the taxonomy term.
uk: Опис терміна таксономії.

en: Object is disabled.
uk: Об'єкт вимкнений.

en: Import on submission
uk: Імпортувати після натискання кнопки

en: Administer Feeds
uk: Адміністрування потоків

en: Create, update, delete importers, execute import and delete tasks on any importer.
uk: Створення, оновлення, видалення втягувачів, виконання імпоту і видалення завдань будь-якого втягувача

en: Import @name feeds
uk: Втягування потоків @name

en: Delete items from @name feeds
uk: Видалення елементи потоків @name

en: Attached to: @type
uk: Приєднано до: @type

en: The @label field of the node.
uk: Поле @label матеріалу.

en: No Headers
uk: Без заголовків

en: Check if the imported CSV file does not start with a header row. If checked, mapping sources must be named '0', '1', '2' etc.
uk: Увімкніть, якщо імпортований CSV-файл не містить рядок із заголовками колонок. Якщо увімкнено, джерела в відповідностях повинні бути названі '0', '1', '2' і т.д.

en: No headers
uk: Без заголовків

en: Feeds importers
uk: Втягувачі потоків

en: Importing (@progress %)
uk: Втягнення (@progress %)

en: Import all content from source?
uk: Втягнути весь вміст з джерела?

en: Delete all items from source?
uk: Видалити всі позиції з джерела?

en: Deleting (@progress %)
uk: Видалення (@progress %)

en: Importing - @progress % complete.
uk: Втягнення - завершено @progress % .

en: Deleting items - @progress % complete.
uk: Видалення об’єктів - завершено @progress % .

en: Last import: @ago ago.
uk: Останній імпорт: @ago тому.

en: @count imported items total.
uk: Усього втягнуто елементів: @count.

en: No imported items.
uk: Втягнуті елементи відсутні.

en: Feeds reported errors, visit the Feeds log for details.
uk: Модуль Потоки сповістив про помилку, подробиці в журналі потоків.

en: Periodic import: !import_period
uk: Періодичний імпорт: !import_period

en: Do not import on submission
uk: Не імпортувати при натисканні кнопки

en: A human readable name of this importer.
uk: Людиносприйня́тна назва цього втягувача.

en: A description of this importer.
uk: Опис цього втягувача.

en: If "Use standalone form" is selected a source is imported by using a form under !import_form.
                               If a content type is selected a source is imported by creating a node of that content type.
uk: Якщо обрано "Використовувати окрему форму", то джерело імпортується за допомогою форми на сторінці !import_form. 
                             Якщо вибрано тип матеріалу, то джерело імпортується шляхом створення відповідного типу матеріалу.

en: Requires cron to be configured.
uk: Вимагає налаштованого крону.

en: Every !p
uk: Кожні !p

en: Periodic import
uk: Періодичний імпорт

en: Choose how often a source should be imported periodically.
uk: Оберіть, з якою періодичністю має імпортуватися джерело.

en: Check if import should be started at the moment a standalone form or node form is submitted.
uk: Позначте, якщо імпорт має виконуватися одразу після натискання кнопки у окремій формі або формі матеріалу.

en: Process in background
uk: Виконувати у фоні

en: For very large imports. If checked, import and delete tasks started from the web UI will be handled by a cron task in the background rather than by the browser. This does not affect periodic imports, they are handled by a cron task in any case.
uk: Для дуже великих обсягів даних. Якщо увімкнено, завдання імпорту та видалення, запущені з веб-інтерфейсу, будуть оброблятися при старті крону у фоновому режимі незалежно від браузера. Це не вплине на завдання періодичного імпорту, які будуть оброблятися за допомогою крону в будь-якому випадку.

en: Download a template
uk: Завантажити шаблон

en: Select a file from your local system.
uk: Оберіть файл у вашій локальній системі.

en: Update existing @entities
uk: Оновлювати наявні сутності @entities

en: Existing @entities will be determined using mappings that are a "unique target".
uk: Наявні сутності @entities будуть визначені через відповідності що є "унікальною ціллю".

en: Do not update existing @entities
uk: Не оновлювати наявні сутності @entities

en: Term name missing.
uk: Назва терміна відсутня.

en: Log time
uk: Час реєстрації

en: The time of the event.
uk: Час події.

en: Request time
uk: Час запиту

en: The time of the page request of an event.
uk: Час запиту до сторінки від події.

en: Missing importer
uk: Відсутній втягувач

en: Asc
uk: Зрост

en: Authorize
uk: Авторизувати

en: There are no importers, go to <a href="@importers">Feed importers</a> to create one or enable an existing one.
uk: Втягувачі відсутні, перейдіть на сторінку <a href="@importers">Втягувачі потоків</a> аби створити новий, або увімкнути вже наявний.

en: The node the feed item was sourced from.
uk: Матеріал, з якого виходить цей елемент потоку.

en: Feeds module form elements
uk: Елементи форми модуля Потоки

en: Missing Feeds plugin %plugin. See <a href="@link">@id</a>. Check whether all required libraries and modules are installed properly.
uk: Відстутній плаґін потоків %plugin. Див. <a href="@link">@id</a>. Перевірте, чи належним чином встановлені всі необхідні бібліотеки та модулі.

en: A clone of the @name configuration has been created.
uk: Клон конфігурації @name був успішно створений.

en: Changed @type plugin.
uk: Змінено плаґін @type.

en: Create one or more Feed importers for pulling content into Drupal. You can use these importers from the <a href="@import">Import</a> page or - if you attach them to a content type - simply by creating a node from that content type.
uk: Створіть один або більше втягувач потоку для внесення матеріалів в Drupal. Ви можете використовувати ці втягувачі з <a href="@import">сторінки імпорту</a> або, якщо ви прикріпите їх до типу матеріалу, просто створюючи матеріал з його типу.

en: @name: Start
uk: @name: Початок

en: @name: End
uk: @name: Кінець

en: Profile: @name
uk: Профіль: @name

en: No importers available.
uk: Втягувачі недоступні.

en: Before saving an item imported via @name.
uk: Перед збереженням елементу, втягнутого через @name.

en: Imported @label
uk: Втягнуто @label

en: Skip import of feeds item
uk: Пропустити втягнення елементів потоків

en: The feeds import item to be marked as skipped
uk: Втягуваний елемент потоку буде позначений як пропущений

en: This action allows skipping certain feed items during feeds processing, i.e. before an imported item is saved. Once this action is used on a item, the changes to the entity of the feed item are not saved.
uk: Ця дія уможливлює пропуск певних елементів потоку під час його обробки, тобто до збереженя втягнутого потоку. Після застосування цієї дії не елементі, зміни до сутності цього елементу потоку не записуються.

en: Add importer
uk: Додати втягувач

en: Unlock this importer?
uk: Розблокувати цей втягувач?

en: Not Locked
uk: Не заблоковано

en: This importer is not locked, therefore it cannot be unlocked.
uk: Цей втягувач не заблоковано, тому немає потреби його розблоковувати.

en: Unlock (disabled)
uk: Розблокувати (вимкнено)

en: Unlock imports from @name feeds
uk: Розблокування втягування з потоків @name

en: If a feed importation breaks for some reason, users with this permission can unlock them.
uk: Якщо втягування з потоку з якої-небудь причини переривається, користувач з цим повноваженням може його розблокувати.

en: Nid of the Feed Node that imported this entity.
uk: Nid Матеріалу потоку, що втягнув цю сутність.

en: Parent: Term name
uk: Батько: Назва терміна

en: The name of the parent taxonomy term.
uk: Назва батьківського терміна таксономії.

en: Parent: GUID
uk: Батько: GUID

en: The GUID of the parent taxonomy term.
uk: GUID батьківського терміна таксономії.

en: Term weight
uk: Вага терміна

en: Weight of the taxonomy term.
uk: Вага терміна таксономії.

en: Import Unlocked
uk: Імпорт розблоковано

en: You must select a mapping source.
uk: Необхідно обрати джерело відповідності.

en: You must select a mapping target.
uk: Необхідно обрати ціль відповідності.

en: Used as <strong>unique</strong>.
uk: Використано як <strong>унікальне</strong>.

en: Not used as unique.
uk: Не використано як унікальне.

en: Target configuration
uk: Конфігурація цілі

en: Skip hash check
uk: Пропускати перевірку гешу

en: Force update of items even if item source data did not change.
uk: Примусове оновлення елементів, навіть якщо вихідні дані елементу не змінювались.
