Feeds (7.x-2.0-alpha8) - en to pl translation catalogue (237 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Author
pl: Autor

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: Description
pl: Opis

en: Language
pl: Język

en: more
pl: więcej

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Comments
pl: Komentarze

en: Priority
pl: Priorytet

en: Categories
pl: Kategorie

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Feed
pl: Zasób

en: Name
pl: Nazwa

en: Import
pl: Importuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Node ID
pl: ID zawartości

en: Save
pl: Zapisz

en: Help
pl: Pomoc

en: Default
pl: Domyślny

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Feed URL
pl: URL kanału

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: Create
pl: Utwórz

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Never
pl: Nigdy

en: Your changes have been saved.
pl: Zmiany zostały zachowane

en: Feed title
pl: Tytuł kanału

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Term name
pl: Nazwa terminu

en: Severity
pl: Priorytet

en: Overridden
pl: Nadpisany

en: Normal
pl: Zwykły

en: Nodes
pl: Węzły

en: Processor
pl: Procesor

en: Terms
pl: Terminy

en: Desc
pl: Malejąco

en: Getting started
pl: Pierwsze kroki

en: Targets
pl: Cele

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Not installed
pl: Niezainstalowany

en: Override
pl: Nadpisz

en: Clone
pl: Klonuj

en: Basic settings
pl: Ustawienia podstawowe

en: Term description
pl: Opis terminu

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Created date
pl: Data utworzenia

en: Account status
pl: Status konta

en: Change
pl: Zmień

en: Delimiter
pl: Separator

en: Could not retrieve title from feed.
pl: Nie można pobrać tytułu z kanału.

en: Sources
pl: Źródła

en: Source
pl: Źródło

en: Revert
pl: Przywróć

en: Path alias
pl: Alias adresu

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Deleting
pl: Usuwanie

en: Missing
pl: Brakujące

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: Allowed file extensions
pl: Dozwolone rozszerzenia pliku

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Select
pl: Wybierz

en: Please upload a file.
pl: Proszę wgrać plik.

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: Title of the feed item.
pl: Wielkość pliku w bajtach.

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Target
pl: Cel

en: Importing
pl: Importowanie

en: off
pl: wyłączone

en: User email
pl: Email użytkownika

en: Bundle
pl: Zestaw

en: Attached to
pl: Załączone do

en: Feed item
pl: Pozycja kanału

en: Legend
pl: Legenda

en: The title of the node.
pl: Tytuł węzła.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: As often as possible
pl: Tak często jak to możliwe

en: Last modification date
pl: Data ostatniej modyfikacji

en: Text format
pl: Format tekstu

en: Author email
pl: Email autora

en: Author name
pl: Nazwa autora

en: Published date
pl: Data publikacji

en: Change frequency
pl: Częstotliwość zmian

en: Unique
pl: Unikalne

en: Delete items
pl: Usuń pozycje

en: Aggregates RSS/Atom/RDF feeds, imports CSV files and more.
pl: Subskrybuje kanały RSS/Atom/RDF, importuje pliki CSV i więcej.

en: A natural name for this configuration. Example: RSS Feed. You can always change this name later.
pl: Naturalna nazwa tej konfiguracji. Na przykład: Kanał RSS. Możesz zmienić tą nazwę później.

en: A description of this configuration.
pl: Opis tej konfiguracji.

en: Your configuration has been created with default settings. If they do not fit your use case you can adjust them here.
pl: Twoja konfiguracja została utworzona z domyślnymi ustawieniami. Jeżeli nie pasują do twojego przypadku możesz dostosować je tutaj.

en: Select a !plugin_type
pl: Wybierz !plugin_type

en: Settings for !plugin
pl: Ustawienia dla !plugin

en: Mapping for !processor
pl: Mapowanie dla !processor

en: [none]
pl: [brak]

en: as often as possible
pl: tak często jak to możliwe

en: every !interval
pl: co !interval

en: Mapping has been added.
pl: Mapowanie zostało dodane.

en: No mappings defined.
pl: Brak zdefiniowanych mapowań.

en: Attach to content type
pl: Dołącz do typu zawartości

en: after !time
pl: po !time

en: Import !csv_files with one or more of these columns: !columns.
pl: Importuj pliki !csv_files z jedną lub więcej z tych kolumn: !columns.

en: CSV files
pl: Pliki CSV

en: Column <strong>!column</strong> is mandatory and considered unique: only one item per !column value will be created.
pl: Kolumna <strong>!column</strong> jest wymagana i uważana za unikalną: utworzona będzie tylko jedna wartość na kolumnę !column.

en: Columns <strong>!columns</strong> are mandatory and values in these columns are considered unique: only one entry per value in one of these column will be created.
pl: Kolumny <strong>!columns</strong> są wymagane i wartości w tych kolumnach uważane są za unikalne: utworzony będzie tylko jeden wpis dla wartości w jednej z tych kolumn.

en: The character that delimits fields in the CSV file.
pl: Znak oddzielający pola w pliku CSV.

en: Default delimiter
pl: Domyślny separator

en: Default field delimiter.
pl: Domyślny separator pola.

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Feed source
pl: Źródło kanału

en: Enter a feed URL.
pl: Wprowadź URL kanału.

en: Expire nodes
pl: Przedawnij węzły

en: Select after how much time nodes should be deleted. The node's published date will be used for determining the node's age, see Mapping settings.
pl: Wybierz po jakim czasie węzły powinny być usuwane. Data publikacji węzła będzie używana do określenia jego wieku. Zobacz ustawienia mapowania.

en: Item GUID
pl: GUID elementu

en: Select whether users should be imported active or blocked.
pl: Wybierz czy użytkownicy powinni być importowani jako aktywni czy zablokowani.

en: Additional roles
pl: Dodatkowe role

en: Subscribe to RSS or Atom feeds. Creates nodes of the content type "Feed item" from feed content.
pl: Subskrypcja kanałów RSS lub Atom. Tworzy węzły o rodzaju zawartości "Pozycja kanału" z treści kanału.

en: This content type is being used for automatically aggregated content from feeds.
pl: Ten typ zawartości jest używany do automatycznej subskrypcji treści z kanałów.

en: Use standalone form
pl: Używaj samodzielnego formularza

en: The UNIX time when a node has been published.
pl: Czas UNIX kiedy węzeł został opublikowany.

en: Whether a node is published or not. 1 stands for published, 0 for not published.
pl: Czy węzeł jest opublikowany czy nie. 1 oznacza opublikowany, 0 oznacza nieopublikowany.

en: Title of the feed.
pl: Tytuł kanału.

en: Name of the user.
pl: Nazwa użytkownika.

en: User language
pl: Język użytkownika

en: feeds
pl: kanały

en: Import date
pl: Data importu

en: Owner feed nid
pl: Identyfikator NID  właściciela kanału

en: Owner feed
pl: Właściciel kanału

en: Contains the GUID of the feed item.
pl: Zawiera GUID elementu kanału.

en: Filter on a Feeds Item's GUID field.
pl: Filtruj na elementach kanałów - polu GUID.

en: Sort on a Feeds Item's GUID field.
pl: Sortuj po polu GUID Pozycji kanału.

en: Contains the import date of the feed item.
pl: Zawiera datę importu pozycji z kanału.

en: Sort on a Feeds Item's import date field.
pl: Sortuj po polu daty importu Pozycji kanału.

en: Filter on a Feeds Item's import date field.
pl: Filtrowanie według pola daty importowania Pozycji kanału.

en: Argument on a Feeds Item's import date field.
pl: Argument dla pola daty importowania Pozycji kanału.

en: Unlock
pl: Odblokuj

en: Use PubSubHubbub
pl: Używaj PubSubHubbub

en: Attempt to use a <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/PubSubHubbub">PubSubHubbub</a> subscription if available.
pl: Spróbuj używać subskrypcji <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/PubSubHubbub">PubSubHubbub</a> jeżeli jest dostępna.

en: Designated hub
pl: Wyznaczony hub

en: Enter the URL of a designated PubSubHubbub hub (e. g. superfeedr.com). If given, this hub will be used instead of the hub specified in the actual feed.
pl: Wprowadź URL wyznaczonego hubu PubSubHubbub  (np. superfeedr.com). Jeżeli podano to hub będzie używany zamiast hubu wpisanego w samym kanale.

en: Auto detect feeds
pl: Automatycznie wykryj kanały

en: If the supplied URL does not point to a feed but an HTML document, attempt to extract a feed URL from the document.
pl: Jeżeli wpisany URL nie prowadzi do kanału, ale do dokumentu HTML, spróbuj wydobyć URL kanału z dokumentu.

en: Missing Feeds plugin %plugin. Please contact your site administrator.
pl: Brak wtyczki %plugin modułu Feeds. Prosimy skontaktować się z administratorem strony.

en: Select the input format for the body field of the nodes to be created.
pl: Wybierz format wprowadzania dla pola treści tworzonych węzłów.

en: Select the author of the nodes to be created - leave empty to assign "anonymous".
pl: Wybierz autora węzłów, które będą utworzone - pozostaw puste, żeby przypisać "anonim".

en: The Drupal user ID of the node author.
pl: ID użytkownika, który jest autorem węzła.

en: Item URL
pl: Adres URL elementu

en: Feeds Import
pl: Import Feeds

en: An example of a node importer and a user importer.
pl: Przykładowe importery węzłów i użytkowników.

en: Feeds News
pl: Wiadomości Feeds

en: A news aggregator built with feeds, creates nodes from imported feed items. With OPML import.
pl: Subskrybent wiadomości zbudowany z kanałów tworzy węzły z zaimportowanych pozycji kanału. Przy pomocy importu OPML.

en: Import on submission
pl: Importuj przy zapisywaniu

en: Administer Feeds
pl: Administracja Feeds

en: Create, update, delete importers, execute import and delete tasks on any importer.
pl: Tworzenie, aktualizacja, usuwanie importerów, wykonywanie importu oraz usuwanie zadań z dowolnych importerów.

en: Import @name feeds
pl: Import kanału @name

en: Delete items from @name feeds
pl: Usuń pozycje z kanału @name

en: 
      <p>
      Define which elements of a single item of a feed (= <em>Sources</em>) map to which content pieces in Drupal (= <em>Targets</em>). Make sure that at least one definition has a <em>Unique target</em>. A unique target means that a value for a target can only occur once. E. g. only one item with the URL <em>http://example.com/content/1</em> can exist.
      </p>
pl: 
      <p> Zdefiniuj, które elementy pojedynczej pozycji kanału (=<em>Źródła</em>) mają być mapowane do zawartości w Drupalu (=<em>Cele</em>). Upewnij się, że przynajmniej jedna definicja posiada <em>Unikalny cel</em> Unikalny cel oznacza, że wartość celu może występować tylko raz. Na przykład może istnieć tylko jedna pozycja z adresem URL <em>http://example.com/content/1</em>. </p>

en: Attached to: @type
pl: Przypisany do: @type

en: Configure one or more Feeds importers to aggregate RSS and Atom feeds, import CSV files or more.
pl: Konfiguruj jeden lub więcej importerów Feeds do zbierania kanałów RSS i Atom, importowania plików CSV i innych.

en: The @label field of the node.
pl: Pole @label węzła.

en: Allowed file extensions for upload.
pl: Dozwolone rozszerzenia wysyłanych plików.

en: No Headers
pl: Brak nagłówków

en: Check if the imported CSV file does not start with a header row. If checked, mapping sources must be named '0', '1', '2' etc.
pl: Sprawdź czy importowany plik CSV nie zaczyna się od rzędu nagłówka. Jeżeli ta opcja jest wybrana to mapowania źródeł muszą być nazwane jako '0', '1', '2' itd.

en: No headers
pl: Brak nagłówków

en: Feeds importers
pl: Importery Feeds

en: Importing (@progress %)
pl: Importowanie (@progress %)

en: Import all content from source?
pl: Importować całą zawartość ze źródła?

en: Delete all items from source?
pl: Usunąć wszystkie pozycje ze źródła?

en: Deleting (@progress %)
pl: Usuwanie (@progress %)

en: Importing - @progress % complete.
pl: Importowanie - @progress % gotowe.

en: Deleting items - @progress % complete.
pl: Usuwanie pozycji - @progress % gotowe.

en: Last import: @ago ago.
pl: Ostatni import: @ago temu.

en: @count imported items total.
pl: Zaimportowano w sumie @count pozycji.

en: No imported items.
pl: Brak zaimportowanych pozycji.

en: Feeds reported errors, visit the Feeds log for details.
pl: Feeds zgłosiło błąd. Więcej szczegółów znajduje się w dzienniku Feeds.

en: Periodic import: !import_period
pl: Okresowy import: !import_period

en: Do not import on submission
pl: Nie importuj przy zapisywaniu

en: A human readable name of this importer.
pl: Czytelna dla człowieka Nazwa tego importera.

en: A description of this importer.
pl: Opis tego importera.

en: If "Use standalone form" is selected a source is imported by using a form under !import_form.
                               If a content type is selected a source is imported by creating a node of that content type.
pl: Jeżeli wybrana jest opcja "Używaj samodzielnego formularza" źródło jest importowane za pomocą formularza pod adresem !import_form. Jeżeli wybrany jest rodzaj zawartości źródło importowane jest poprzez tworzenie węzła tego typu.

en: Requires cron to be configured.
pl: Wymaga konfiguracji cron.

en: Every !p
pl: Co !p

en: Periodic import
pl: Import okresowy

en: Choose how often a source should be imported periodically.
pl: Wybierz częstotliwość okresowego pobierania  źródła.

en: Check if import should be started at the moment a standalone form or node form is submitted.
pl: Zaznacz jeżeli import powinien rozpocząć się w momencie zapisywania samodzielnego formularza lub formularza węzła.

en: Process in background
pl: Przetwarzanie w tle

en: For very large imports. If checked, import and delete tasks started from the web UI will be handled by a cron task in the background rather than by the browser. This does not affect periodic imports, they are handled by a cron task in any case.
pl: Dla bardzo dużych importów. Zaznaczenie tej opcji spowoduje, że zadania importu i usuwania rozpoczęte za pomocą interfejsu serwisu będą obsługiwane w tle poprzez zadania cron a nie przez przeglądarkę. Nie dotyczy to importów okresowych, które zawsze są obsługiwane cron.

en: Download a template
pl: Pobierz szablon

en: Select a file from your local system.
pl: Wybierz plik ze swojego lokalnego systemu.

en: Supply path to file or directory directly
pl: Podaj ścieżkę bezpośrednią do pliku lub katalogu.

en: For experts. Lets users specify a path to a file <em>or a directory of files</em> directly,
            instead of a file upload through the browser. This is useful when the files that need to be imported
            are already on the server.
pl: Dla ekspertów. Pozwala użytkownikom na określenie bezpośredniej ścieżki do pliku <em> lub katalogu z plikami</em> zamiast wysyłania pliku poprzez przeglądarkę. Jest to wygodne kiedy pliki, które należy zaimportować, są już na serwerze.

en: There are no @entities to be deleted.
pl: Nie ma żadnych encji typu: @entities do usunięcia.

en: Update existing @entities
pl: Aktualizuj istniejące @entities

en: Existing @entities will be determined using mappings that are a "unique target".
pl: Istniejące @entities będą określone za pomocą mapowań, które są "unikalnym celem".

en: Do not update existing @entities
pl: Nie aktualizuj istniejących @entities

en: User name missing or email not valid.
pl: Brak nazwy użytkownika lub nieprawidłowy adres e-mail.

en: Relate a log entry to its importer if available.
pl: W razie możliwości powiąż wpis w dzienniku z jego importerem.

en: Feed node
pl: Węzeł typu Feed

en: Relate a log entry to its feed node if available.
pl: W razie możliwości powiąż wpis w dzienniku z jego węzłem.

en: Log time
pl: Czas zapisu w dzienniku

en: The time of the event.
pl: Czas zdarzenia.

en: Request time
pl: Czas żądania

en: The time of the page request of an event.
pl: Czas żądania strony tego zdarzenia.

en: Do not link
pl: Bez odnośników

en: Link to configuration form
pl: Odnośnik do formularza konfiguracyjnego

en: Link to standalone form
pl: Odnośnik do samodzielnego formularza

en: Link importer name
pl: Odnośnik z nazwą importera

en: If "Link to standalone form" is used, only importers that use a standalone form will be linked.
pl: Jeżeli używany jest "Odnośnik do samodzielnego formularza" wtedy tylko importery używające formularzy samodzielnych będą wyświetlały odnośniki.

en: Missing importer
pl: Brak importera

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Authorize
pl: Autoryzuj

en: There are no importers, go to <a href="@importers">Feed importers</a> to create one or enable an existing one.
pl: Nie ma jeszcze <a href="@importers">importerów</a> - utwórz nowy lub włącz istniejący.

en: The node the feed item was sourced from.
pl: Węzeł, z którego pochodził element kanału.

en: Changed @type plugin.
pl: Zmieniono wtyczkę @type.

en: Create one or more Feed importers for pulling content into Drupal. You can use these importers from the <a href="@import">Import</a> page or - if you attach them to a content type - simply by creating a node from that content type.
pl: Stwórz jeden lub więcej importerów Feeds do pobierania treści do Drupala. Możesz używać tych importerów ze strony <a href="@import">Import</a> lub - jeżeli przypiszesz je do rodzaju zawartości - tworząc węzeł tego typu zawartości.

en: Check that the author has permission to create the node.
pl: Sprawdź czy ten autor posiada uprawnienie do utworzenia węzła.

en: Upload directory
pl: Katalog docelowy wysyłanych plików

en: Before saving an item imported via @name.
pl: Przed zapisaniem pozycji zaimportowanej przez @name.

en: Add importer
pl: Dodaj importer

en: Target configuration
pl: Konfiguracja celu

en: Skip hash check
pl: Pomiń sprawdzenie ciągu hash

en: Force update of items even if item source data did not change.
pl: Wymuś aktualizację pozycji nawet jeżeli dane źródłowe są niezmienione.
