Feeds Test Site (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (3533 entries)

en: Home
uk: Головна

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Title
uk: Заголовок

en: Body
uk: Текст

en: Next
uk: Наступний

en: user
uk: користувач

en: Pages
uk: Сторінки

en: Save configuration
uk: Зберегти налаштування

en: Reset to defaults
uk: Скинути до базового

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Administer
uk: Керування сайтом

en: Create a new user account.
uk: Створити новий профіль користувача.

en: Request new password via e-mail.
uk: Отримати новий пароль електронною поштою.

en: Prefix
uk: Префікс

en: Suffix
uk: Суфікс

en: approve
uk: підтвердити

en: E-mail
uk: Адреса електронної пошти

en: Approve
uk: Схвалити

en: Delete
uk: Вилучити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Дії

en: Content
uk: Матеріали

en: Value
uk: Значення

en: Username
uk: Користувач

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: content
uk: матеріал

en: Development
uk: Розробка

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: Replies
uk: Відповіді

en: Closed
uk: Закрито

en: yes
uk: так

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: closed
uk: закрите

en: Actions
uk: Події

en: disabled
uk: вимкнено

en: Confirm
uk: Підтвердження

en: Cancel
uk: Відмінити

en: Remove
uk: Вилучити

en: administrator
uk: адміністратор

en: Description
uk: Опис

en: Language
uk: Мова

en: Read more
uk: Читати далі

en: RSS feed
uk: стрічка RSS

en: Enable
uk: Ввімкнути

en: Disable
uk: Вимкнено

en: Explanation or submission guidelines
uk: Пояснення або вказівки щодо подання

en: Article
uk: Стаття

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Ввімкнено

en: Administration
uk: Керування

en: Comments
uk: Коментарі

en: More
uk: Ще

en: not verified
uk: не перевірено

en: Last updated
uk: Останнє оновлення

en: new
uk: нове

en: error
uk: помилка

en: Block title
uk: Назва блоку

en: The title of the block as shown to the user.
uk: Заголовок блоку, який бачить користувач.

en: Taxonomy
uk: Таксономія

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: cron
uk: планувальник

en: Blue Lagoon (Default)
uk: Блакитна Лагуна (Default)

en: Mercury
uk: Меркурій

en: Content types
uk: Типи матеріалів

en: Homepage
uk: Домашня сторінка

en: Home page
uk: Домашня сторінка

en: Categories
uk: Категорії

en: Download
uk: Завантаження

en: Version
uk: Версія

en: view
uk: вид

en: updated
uk: оновлено

en: Overview
uk: Огляд

en: File information
uk: Інформація про файл

en: File
uk: Файл

en: Advanced options
uk: Додаткові налаштування

en: Release notes
uk: Інформація про версію

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Size
uk: Розмір

en: Search
uk: Пошук

en: Reset
uk: Скинути

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: None
uk: Ні

en: Display settings
uk: Параметри відображення

en: default
uk: типовий

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію не можна буде скасувати.

en: Test
uk: Перевірити

en: Number
uk: Число

en: Message
uk: Повідомлення

en: No log messages available.
uk: Нічого не зафіксовано.

en: Password
uk: Пароль

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: The configuration options have been saved.
uk: Налаштування запам'ятовано.

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Center
uk: По центру

en: Help text
uk: Довідковий текст

en: Types
uk: Типи

en: Required
uk: Необхідний

en: root
uk: корінь

en: Parent
uk: Батько

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
uk: Сторінки на цьому рівні сортуються спочатку за вагою, потім за назвою

en: none
uk: нічого

en: Category
uk: Категорія

en: Add container
uk: Додати контейнер

en: Settings
uk: Налаштування

en: Add category
uk: Додати категорію

en: Name
uk: Ім'я

en: edit container
uk: редагувати контейнер

en: edit
uk: редагувати

en: No categories available.
uk: Немає жодної категорії.

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: up
uk: вгору

en: Go to parent page
uk: Перейти до батьківської сторінки

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Import
uk: Імпорт

en: Book
uk: Книга

en: Export
uk: Експорт

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Field
uk: Поле

en: Outline
uk: Підшивки

en: Label
uk: Заголовок

en: Preview
uk: Перегляд

en: Save
uk: Зберегти

en: Session opened for %name.
uk: Відкрито сеанс для %name.

en: Help
uk: Довідка

en: username
uk: користувач

en: Default
uk: Типово

en: Summary
uk: Звіт

en: Update
uk: Оновлення

en: Open
uk: Відкрити

en: Top
uk: Вгору

en: Sunday
uk: Неділя

en: Monday
uk: Понеділок

en: Tuesday
uk: Вівторок

en: Wednesday
uk: Середа

en: Thursday
uk: Четвер

en: Friday
uk: П'ятниця

en: Saturday
uk: Субота

en: Core
uk: Ядро

en: Time
uk: Час

en: Add
uk: Додати

en: View
uk: Перегляд

en: Length
uk: Тривалість

en: Format
uk: Формат

en: History
uk: Історія

en: URL
uk: Посилання

en: Path
uk: Шлях

en: Filename
uk: Ім'я файлу

en: Vocabularies
uk: Словники

en: Modules
uk: Модулі

en: Clear index
uk: Очистити індекс

en: edit forum
uk: редагувати форум

en: Forum name
uk: Назва форуму

en: forum
uk: форум

en: Are you sure you want to delete the forum %name?
uk: Ви дійсно бажаєте стерти форум %name?

en: Refresh
uk: Оновити

en: Region
uk: Область

en: Visible
uk: Видимий

en: Anchor
uk: Прив'язка

en: Display
uk: Відображення

en: Menu
uk: Меню

en: Advanced settings
uk: Додаткові налаштування

en: results
uk: результати

en: search
uk: пошук

en: Teaser
uk: Анонс

en: never
uk: ніколи

en: The username %name does not exist.
uk: Ім'я користувача %name не існує.

en: mail
uk: пошта

en: Updated
uk: Оновлено

en: actions
uk: дії

en: Text
uk: Текст

en: aggregator
uk: збирач матеріалів

en: read more
uk: детальніше

en: Update interval
uk: Періодичність оновлення

en: The fully-qualified URL of the feed.
uk: Повна адреса (URL) RSS стрічки.

en: Add forum
uk: Додати форум

en: Add term
uk: Додати термін

en: theme
uk: тема

en: no screenshot
uk: без скріншотів

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Access log settings
uk: Налаштування журналу доступу

en: Enable access log
uk: Увімкнути журнал доступу

en: Discard access logs older than
uk: Позбутися протоколів доступу давніших ніж

en: Preview comment
uk: Переглянути коментар

en: Unassign
uk: Відмінити призначення

en: Statistics
uk: Статистика

en: Advanced search
uk: Розширений пошук

en: You are not authorized to access this page.
uk: Зареєструйтеся, щоб одержати доступ до цієї сторінки.

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Attachment
uk: Долучення

en: n/a
uk: н/д

en: Upload
uk: Вивантажити

en: Picture
uk: Зображення

en: type
uk: тип

en: Find content
uk: Знайти матеріали

en: Database type
uk: Тип бази даних

en: User
uk: Користувач

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: action
uk: дія

en: Continue
uk: Продовження

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Email
uk: Пошта

en: Files
uk: Файли

en: file
uk: файл

en: status
uk: стан

en: User ID
uk: ID користувача

en: Error
uk: Помилка

en: Options
uk: Настроювання

en: Contact
uk: Зв’язок

en: no
uk: ні

en: Created
uk: Створено

en: Node
uk: Матеріал

en: Sent email to %recipient
uk: Відправлено електронну пошту до %recipient

en: Unable to send email to %recipient
uk: Неможливо відправити електронну пошту до %recipient

en: The subject of the message.
uk: Тема повідомлення

en: Create
uk: Створення

en: Are you sure you want to delete %title?
uk: Ви дійсно хочете видалити %title?

en: Save categories
uk: Зберегти категорії

en: Menu item
uk: Пункт меню

en: Parent item
uk: Батьківський пункт

en: Question
uk: Питання

en: Add child page
uk: Додати дочірню сторінку

en: Printer-friendly version
uk: Версія для друку

en: Content type for child pages
uk: Тип матеріалу для дочірніх сторінок

en: Update options
uk: Оновити налаштування

en: Remove from outline
uk: Видалити з підшивки

en: Unknown export format.
uk: Невідомий формат експорту.

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Діючий

en: Done
uk: Завершено

en: Last post
uk: Останнє повідомлення

en: Access denied
uk: У доступі відмовлено

en: Date format
uk: Формат дати

en: Add content
uk: Додати матеріали

en: Page title
uk: Назва сторінки

en: Block
uk: Блок

en: Add block
uk: Додати блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Bottom
uk: Донизу

en: 1 hour | @count hours
uk[0]: @count година
uk[1]: @count години
uk[2]: @count годин

en: 1 day | @count days
uk[0]: @count день
uk[1]: @count дні
uk[2]: @count днів

en: Configuration saved.
uk: Налаштування збережені.

en: Taxonomy terms
uk: Терміни таксономії

en: Logo
uk: Емблема

en: Site name
uk: Назва сайту

en: Site slogan
uk: Гасло сайту

en: Good
uk: Добре

en: Only site administrators can create new user accounts.
uk: Лише адміністратори сайту можуть створювати нові реєстрації користувачів.

en: Drupal
uk: Друпал

en: Not found
uk: Не знайдене

en: Host
uk: Хост

en: Available updates
uk: Доступні оновлення

en: Manual update check
uk: Перевірка оновлення вручну

en: Never
uk: Ніколи

en: Check manually
uk: Перевірити вручну

en: Up to date
uk: Немає оновлень

en: Update available
uk: Доступне оновлення

en: Drupal core update status
uk: Статус оновлень ядра Друпала

en: Out of date
uk: Застаріло!!!

en: Header
uk: Шапка

en: Left sidebar
uk: Ліва колонка

en: Right sidebar
uk: Права колонка

en: Footer
uk: Підвал

en: Inline
uk: Вбудоване

en: Recipients
uk: Одержувачі

en: Selected
uk: Вибране

en: Set this to <em>Yes</em> if you would like this category to be selected by default.
uk: Виберіть <em>Так</em>, якщо хочете, щоб дана категорія була вибраною базово.

en: You must enter a category.
uk: Вам потрибно вказати категорію.

en: Are you sure you want to delete %category?
uk: Ви дійсно бажаєте вилучити %category?

en: Category %category has been deleted.
uk: Категорію %category знищено.

en: Your name
uk: Ваше ім'я

en: Your e-mail address
uk: Ваша e-mail адреса

en: Send e-mail
uk: Відправити пошту

en: You must select a valid category.
uk: Вам необхідно обрати вірну категорію.

en: You must enter a valid e-mail address.
uk: Вам необхідно ввести дійсну e-mail адресу.

en: Menu link
uk: Посилання на меню

en: To
uk: До

en: Feed description
uk: Опис каналу

en: Custom
uk: Власний

en: Visibility
uk: Видимість

en: Roles
uk: Ролі

en: Comment
uk: Коментар

en: Comment ID
uk: ID коментаря

en: Hostname
uk: Сервер:

en: Published
uk: Опубліковано

en: Signature
uk: Підпис

en: Filter
uk: Фільтр

en: Location
uk: Адреса

en: Locale
uk: Мова

en: Title field label
uk: Назва поля заголовку

en: Promoted to front page
uk: Розміщене на першій сторінці

en: Sticky at top of lists
uk: Прикріплене зверху сторінки

en: Revisions
uk: Версії

en: URL alias
uk: Псевдонім URL

en: Poll duration
uk: Тривалість опитування

en: Poll choices
uk: Варіанти голосів

en: Poll votes
uk: Голоси опитування

en: Explanation
uk: Пояснення

en: Selection options
uk: Опції вибору

en: Session ID
uk: ID сесії

en: File ID
uk: ID файлу

en: File name
uk: Ім'я файлу

en: File size
uk: Розмір файлу

en: Vocabulary
uk: Словник

en: Vocabulary ID
uk: ID словника

en: Vocabulary name
uk: Назва словника

en: Term ID
uk: ID терміну

en: Role name
uk: Назва ролі

en: E-mail address
uk: Електронна пошта

en: Last access
uk: Останній вхід

en: Last login
uk: Останній вхід

en: Time zone
uk: Часовий пояс

en: Severity
uk: Важливість

en: Field name
uk: Ім'я поля

en: Field type
uk: Тип поля

en: Global settings
uk: Глобальні налаштування

en: Widget type
uk: Тип елемента

en: Vote
uk: Голос

en: Count
uk: Кількість

en: Overridden
uk: Пріоритетно

en: Set name
uk: Задати назву

en: Original image
uk: Початкове зображення

en: RSS - blogs
uk: RSS - блоґи

en: Heading
uk: Заголовок

en: Search settings
uk: Налаштування пошуку

en: Mode
uk: Режим

en: blocked
uk: заблоковано

en: active
uk: активне

en: N/A
uk: Н/Д

en: OPML feed
uk: Матеріал OPML

en: configure
uk: налаштувати

en: Number of news items in block
uk: Кількість новин у блоці

en: View this feed's recent news.
uk: Переглянути останні новини цього потоку.

en: View this category's recent news.
uk: Переглянути останні новини цієї категорії.

en: Feed overview
uk: Огляд Rss-Стрічки

en: Items
uk: Елементи

en: Last update
uk: Останнє оновлення

en: Next update
uk: Наступне оновлення

en: %time left
uk: залишилось %time

en: remove items
uk: видалити елементи

en: update items
uk: оновити елементи

en: Category overview
uk: Огляд категорій

en: Categorize
uk: Розбити на категорії

en: The categories have been saved.
uk: Категорії збережені.

en: URL:
uk: Адреса:

en: Updated:
uk: Оновлене:

en: %age old
uk: %age тому

en: %ago ago
uk: %ago тому

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Authored by
uk: Створено

en: The feed %feed has been updated.
uk: Стрічка %feed оновлена.

en: Feed %feed deleted.
uk: Стрічка %feed вилучена.

en: The feed %feed has been deleted.
uk: Стрічка %feed вилучена.

en: Feed %feed added.
uk: Стрічка %feed додана.

en: The feed %feed has been added.
uk: Стрічка %feed додана.

en: The news items from %site have been removed.
uk: Новини з %site були вилучені.

en: Performance
uk: Швидкодія

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: This field is required.
uk: Обов'язкове поле

en: Maximum
uk: Найбільше

en: Line
uk: Рейс

en: Scale
uk: Маштаб

en: Medium
uk: Середнє

en: Media
uk: Носій

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Caching
uk: Кешування

en: Details
uk: Подробиці

en: Widget
uk: Віджет

en: Load
uk: Завантажити

en: Last reply
uk: Остання відповідь

en: Prev
uk: Попередній

en: System
uk: Система

en: Domain
uk: Домен

en: Processors
uk: Процесори

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: Send
uk: Надіслати

en: Code
uk: Код

en: Owner
uk: Власник

en: Recipient
uk: Отримувач

en: Add a role to the selected users
uk: Додати роль позначеним користувачам

en: Remove a role from the selected users
uk: Видалити роль для позначених користувачів

en: security
uk: безпека

en: node
uk: матеріал

en: Administer content
uk: Керування матеріалами

en: General
uk: Загальне

en: Method
uk: Метод

en: Egypt
uk: Єгипет

en: Namibia
uk: Намібія

en: Israel
uk: Ізраїль

en: Iran
uk: Іран

en: New Zealand
uk: Нова Зеландія

en: Tonga
uk: Тонґа

en: Cuba
uk: Куба

en: Brazil
uk: Бразилія

en: Chile
uk: Чилі

en: Paraguay
uk: Парагвай

en: Jamaica
uk: Ямайка

en: Japan
uk: Японія

en: Libya
uk: Лівія

en: Navajo
uk: Навахо

en: Poland
uk: Польща

en: Portugal
uk: Португалія

en: Singapore
uk: Сингапур

en: Turkey
uk: Туреччина

en: Table
uk: Таблиця

en: Mon
uk: Пн

en: Tue
uk: Втр

en: Wed
uk: Срд

en: Thu
uk: Чтв

en: Fri
uk: Птн

en: Sat
uk: Сбт

en: Sun
uk: Ндл

en: January
uk: Січень

en: February
uk: Лютий

en: March
uk: Березень

en: April
uk: Квітень

en: May
uk: Травень

en: June
uk: Червень

en: July
uk: Липень

en: August
uk: Серпень

en: September
uk: Вересень

en: October
uk: Жовтень

en: November
uk: Листопад

en: December
uk: Грудень

en: am
uk: до

en: pm
uk: по

en: Now
uk: Зараз

en: Forum
uk: Форум

en: Configuration
uk: Налаштування

en: !time ago
uk: !time тому

en: Other
uk: Інше

en: Background color
uk: Колір тла

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Basic
uk: Базово

en: Color
uk: Колір

en: Appearance
uk: Вигляд

en: access content
uk: доступ до матеріалів сайту

en: Role
uk: Роль

en: User login
uk: Вхід

en: Log in
uk: Вхід

en: Updated URL for feed %title to %url.
uk: Оновлено URL для потоку %title на %url.

en: Blog
uk: Блоґ

en: Jump to the first comment of this posting.
uk: Перейти до першого коментаря цього допису.

en: Jump to the first new comment of this posting.
uk: Перейти до першого нового коментаря до цього допису.

en: Add new comment
uk: Додати коментар

en: Add a new comment to this page.
uk: Додати коментар.

en: Share your thoughts and opinions related to this posting.
uk: Поділіться своїми думками та поглядами з приводу цього допису.

en: reset
uk: скинути

en: String
uk: Рядок

en: Users
uk: Користувачі

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Minimum cache lifetime
uk: Мінімальний час життя кешу

en: Referrer
uk: Джерело

en: 1 vote | @count votes
uk[0]: @count голос
uk[1]: @count голоса
uk[2]: @count голосів

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
uk: <p>
    	Сайт @site зараз на технічному обслуговуванні. Скоро він запрацює знову. Дякуємо вам за терпіння.</p>

en: Default front page
uk: Головна сторінка базово

en: Top pages
uk: Популярні сторінки

en: Text processing
uk: Обробка тексту

en: Maximum length
uk: Максимальна довжина

en: Rows
uk: Рядки

en: Save changes
uk: Збереження змін

en: access denied
uk: доступ заборонено

en: Anonymous
uk: Гість

en: Uninstall
uk: Вилучити

en: Install
uk: Встановити

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Order
uk: Замовлення

en: Recent comments
uk: Останні коментарі

en: Recent hits
uk: Останні хіти

en: Set default
uk: Встановити базово

en: Integer
uk: Ціле число

en: IP Address
uk: IP Адреса

en: The comment and all its replies have been deleted.
uk: Коментар і всі відповіді на нього були вилучені.

en: Preformatted
uk: Відформатований текст

en: Profile
uk: Профіль

en: Anonymous users
uk: Анонімні користувачі

en: Clear cache
uk: Очистити кеш

en: text
uk: текст

en: Visibility settings
uk: Настройка видимості

en: Votes
uk: Голоси

en: Term description
uk: Опис терміна

en: Save settings
uk: Зберегти параметри

en: Operation
uk: Дія

en: reply
uk: відповісти

en: Function
uk: Функція

en: Session closed for %name.
uk: Сеанс для %name завершено.

en: Tracker
uk: Стеження

en: You have to specify a valid date.
uk: Треба вказати дійсну дату.

en: Server settings
uk: Параметри сервера

en: The field %field is required.
uk: Поле %field є обов'язковим.

en: Germany
uk: Німеччина

en: Logout
uk: Вихід

en: 1 new | @count new
uk[0]: @count новий
uk[1]: @count нові
uk[2]: @count нових

en: Afghanistan
uk: Афганістан

en: Albania
uk: Албанія

en: Algeria
uk: Алжир

en: American Samoa
uk: Американське Самоа

en: Andorra
uk: Андорра

en: Angola
uk: Ангола

en: Anguilla
uk: Ангілья

en: Antarctica
uk: Антарктида

en: Antigua and Barbuda
uk: Антігуа та Барбуда

en: Argentina
uk: Аргентина

en: Armenia
uk: Вірменія

en: Aruba
uk: Аруба

en: Australia
uk: Австралія

en: Austria
uk: Австрія

en: Azerbaijan
uk: Азербайджан

en: Bahamas
uk: Багами

en: Bahrain
uk: Бахрейн

en: Bangladesh
uk: Бангладеш

en: Barbados
uk: Барбадос

en: Belarus
uk: Білорусь

en: Belgium
uk: Бельгія

en: Belize
uk: Беліз

en: Benin
uk: Бенін

en: Bermuda
uk: Бермуди

en: Bhutan
uk: Бутан

en: Bolivia
uk: Болівія

en: Bosnia and Herzegovina
uk: Боснія і Герцеговина

en: Botswana
uk: Ботсвана

en: Bouvet Island
uk: Острів Буве

en: Brunei
uk: Бруней

en: Bulgaria
uk: Болгарія

en: Burkina Faso
uk: Буркіна-Фасо

en: Burundi
uk: Бурунді

en: Cambodia
uk: Камбоджа

en: Cameroon
uk: Камерун

en: Canada
uk: Канада

en: Cape Verde
uk: Кабо-Верде

en: Cayman Islands
uk: Кайманові острови

en: Central African Republic
uk: Центрально-Африканська Республіка

en: Chad
uk: Чад

en: China
uk: Китай

en: Christmas Island
uk: Острів Різдва

en: Cocos (Keeling) Islands
uk: Кокосові (Килинг) острова

en: Colombia
uk: Колумбія

en: Comoros
uk: Коморські острови

en: Cook Islands
uk: Острови Кука

en: Costa Rica
uk: Коста-Рика

en: Cyprus
uk: Кіпр

en: Czech Republic
uk: Чеська республіка

en: Denmark
uk: Данія

en: Djibouti
uk: Джибуті

en: Dominica
uk: Домініка

en: Dominican Republic
uk: Домініканська республіка

en: East Timor
uk: Східний Тимор

en: Ecuador
uk: Еквадор

en: El Salvador
uk: Ель Сальвадор

en: Equatorial Guinea
uk: Екваторіальна Гвінея

en: Eritrea
uk: Еритрея

en: Estonia
uk: Естонія

en: Ethiopia
uk: Ефіопія

en: Faroe Islands
uk: Фарерські острови

en: Finland
uk: Фінляндія

en: France
uk: Франція

en: French Guiana
uk: Французька Гвіана

en: French Polynesia
uk: Французька Полінезія

en: Gabon
uk: Габон

en: Gambia
uk: Гамбія

en: Georgia
uk: Грузія

en: Ghana
uk: Гана

en: Gibraltar
uk: Гібралтар

en: Greece
uk: Греція

en: Greenland
uk: Гренландія

en: Grenada
uk: Гренада

en: Guadeloupe
uk: Гваделупа

en: Guam
uk: Гуам

en: Guatemala
uk: Гватемала

en: Guinea
uk: Гвінея

en: Guinea-Bissau
uk: Гвінея-Бісау

en: Guyana
uk: Гайяна

en: Haiti
uk: Гаїті

en: Heard Island and McDonald Islands
uk: Острів Херд і Острови Макдональд

en: Honduras
uk: Гондурас

en: Hungary
uk: Угорщина

en: Iceland
uk: Ісландія

en: India
uk: Індія

en: Indonesia
uk: Індонезія

en: Iraq
uk: Ірак

en: Ireland
uk: Ірландія

en: Italy
uk: Італія

en: Jordan
uk: Йорданія

en: Kazakhstan
uk: Казахстан

en: Kenya
uk: Кенія

en: Kiribati
uk: Кірибаті

en: Kuwait
uk: Кувейт

en: Kyrgyzstan
uk: Киргизстан

en: Laos
uk: Лаос

en: Latvia
uk: Латвія

en: Lebanon
uk: Ліван

en: Lesotho
uk: Лесото

en: Liberia
uk: Ліберія

en: Liechtenstein
uk: Ліхтенштейн

en: Lithuania
uk: Литва

en: Luxembourg
uk: Люксембург

en: Madagascar
uk: Мадагаскар

en: Malawi
uk: Малаві

en: Malaysia
uk: Малайзія

en: Maldives
uk: Мальдіви

en: Mali
uk: Малі

en: Malta
uk: Мальта

en: Marshall Islands
uk: Маршаллові острови

en: Martinique
uk: Мартиніка

en: Mauritania
uk: Мавританія

en: Mauritius
uk: Маврикій

en: Mayotte
uk: Майотт

en: Mexico
uk: Мексика

en: Micronesia
uk: Мікронезія

en: Moldova
uk: Молдова

en: Monaco
uk: Монако

en: Mongolia
uk: Монголія

en: Montserrat
uk: Монтсеррат

en: Morocco
uk: Марокко

en: Mozambique
uk: Мозамбік

en: Myanmar
uk: М’янма

en: Nauru
uk: Науру

en: Nepal
uk: Непал

en: Netherlands
uk: Нідерланди

en: Netherlands Antilles
uk: Нідерландські Антильські острови

en: New Caledonia
uk: Нова Каледонія

en: Nicaragua
uk: Нікарагуа

en: Niger
uk: Нігер

en: Nigeria
uk: Нігерія

en: Niue
uk: Ніу

en: Norfolk Island
uk: Острів Норфолк

en: North Korea
uk: Північна Корея

en: Northern Mariana Islands
uk: Північні Маріанські острови

en: Norway
uk: Норвегія

en: Oman
uk: Оман

en: Pakistan
uk: Пакистан

en: Palau
uk: Палау

en: Panama
uk: Панама

en: Papua New Guinea
uk: Папуа Нова Гвінея

en: Peru
uk: Перу

en: Philippines
uk: Філіппіни

en: Puerto Rico
uk: Пуерто-Рико

en: Qatar
uk: Катар

en: Reunion
uk: Реюніон

en: Romania
uk: Румунія

en: Russia
uk: Росія

en: Rwanda
uk: Руанда

en: Samoa
uk: Самоа

en: San Marino
uk: Сан Марино

en: Saudi Arabia
uk: Саудівська Аравія

en: Senegal
uk: Сенегал

en: Seychelles
uk: Сейшели

en: Sierra Leone
uk: Сьєрра-Леоне

en: Slovakia
uk: Словаччина

en: Slovenia
uk: Словенія

en: Solomon Islands
uk: Соломонові острови

en: Somalia
uk: Сомалі

en: South Africa
uk: Південна Африка

en: South Georgia and the South Sandwich Islands
uk: Південна Джорджія та Південні Сандвічеві Острови

en: Spain
uk: Іспанія

en: Sri Lanka
uk: Шрі Ланка

en: Sudan
uk: Судан

en: Suriname
uk: Суринам

en: Svalbard and Jan Mayen
uk: Свальбард і Ян Маєн

en: Swaziland
uk: Свазиленд

en: Sweden
uk: Швеція

en: Switzerland
uk: Швейцарія

en: Syria
uk: Сирія

en: Taiwan
uk: Тайвань

en: Tajikistan
uk: Таджикистан

en: Tanzania
uk: Танзанія

en: Thailand
uk: Таїланд

en: Togo
uk: Того

en: Tokelau
uk: Токелау

en: Trinidad and Tobago
uk: Тринідад і Тобаго

en: Tunisia
uk: Туніс

en: Turkmenistan
uk: Туркменістан

en: Turks and Caicos Islands
uk: Острови Теркс і Кайкос

en: Tuvalu
uk: Тувалу

en: Uganda
uk: Уганда

en: Ukraine
uk: Україна

en: United Arab Emirates
uk: Об'єднані Арабські Емірати

en: United Kingdom
uk: Великобританія

en: United States
uk: США

en: United States Minor Outlying Islands
uk: Малі Віддалені Острови Сполучених Штатів

en: Uruguay
uk: Уругвай

en: Uzbekistan
uk: Узбекистан

en: Vanuatu
uk: Вануату

en: Venezuela
uk: Венесуела

en: Wallis and Futuna
uk: Уолліс і Футуна

en: Yemen
uk: Ємен

en: Zambia
uk: Замбія

en: Zimbabwe
uk: Зімбабве

en: Table prefix
uk: Префікс таблиць

en: Database username
uk: Користувач БД

en: Database password
uk: Пароль до бази даних

en: Database name
uk: Ім'я бази даних

en: Add user
uk: Додати користувача

en: Port
uk: Порт

en: Size of textfield
uk: Розмір текстового поля

en: Authoring information
uk: Інформація про автора

en: Authored on
uk: Створено

en: Leave blank for %anonymous.
uk: Залиште пустим для %anonymous.

en: Hidden
uk: Сховано

en: create
uk: створення

en: Show
uk: Показати

en: Enable or disable page caching for anonymous users and set CSS and JS bandwidth optimization options.
uk: Вмикання вимикання кешування сторінок для гостей і зазначання оптимізації CSS та JS

en: Syslog
uk: Служба Syslog

en: Key
uk: Ключ

en: Arabic
uk: Арабська

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Italian
uk: Італійська

en: Spanish
uk: Іспанська

en: Japanese
uk: Японська

en: Korean
uk: Норвезьке

en: Switch
uk: Перемикати

en: A valid e-mail address. All e-mails from the system will be sent to this address. The e-mail address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by e-mail.
uk: Існуюча адреса електронної пошти. Усі повідомлення з сайта будуть надсилатися на цю адресу. Електронну адресу не буде опубліковано та буде використано лише за Вашим бажанням: для отримання нового паролю або для отримання новин чи повідомлень електронною поштою.

en: The e-mail address %email is already registered. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
uk: Адреса електронної пошти %email вже зареєстрована. <a href="@password">Забули свій пароль?</a>

en: Remove items
uk: Вилучити пункти

en: OPML File
uk: Файл OPML

en: ago
uk: назад

en: Allowed HTML tags
uk: Дозволені HTML теґи

en: Sources
uk: Джерела

en: !title category latest items
uk: Останні новини в категорії !title

en: !title feed latest items
uk: Останні новини у стрічці !title

en: The category %category has been updated.
uk: Категорію %category було поновлено.

en: Category %category deleted.
uk: Категорію %category видалено.

en: The category %category has been deleted.
uk: Категорія %category видалена.

en: Category %category added.
uk: Категорію %category додано.

en: The category %category has been added.
uk: Категорія %category додана.

en: aggregator - @title
uk: підбірка - @title

en: 1 item | @count items
uk[0]: 1 елемент
uk[1]: @count елемента
uk[2]: @count елементів

en: Add menu
uk: Додати меню

en: Clear
uk: Очистити

en: menu
uk: меню

en: ‹ previous
uk: ‹ назад

en: next ›
uk: далі ›

en: No items selected.
uk: Не обрано елементів.

en: The update has been performed.
uk: Оновлення виконано.

en: update
uk: оновлення

en: Browser
uk: Переглядач

en: View user profile.
uk: Переглянути профіль користувача.

en: Titles only
uk: Тільки назви

en: Full text
uk: Повний текст

en: This cannot be undone.
uk: Дана дія не зможе бути скасоване.

en: Upload picture
uk: Завантажити зображення

en: Message:
uk: Повідомлення:

en: Language file
uk: Файл із перекладом

en: published
uk: опубліковано

en: Average page generation time
uk: Середній час генерування сторінки

en: The changes have been saved.
uk: Зміни збережені.

en: Show only users where
uk: Відобразити тих користувачів, у яких

en: Refine
uk: Відбір

en: Undo
uk: Вернути

en: Member for
uk: Зареєстрований вже

en: @time ago
uk: @time тому

en: No users selected.
uk: Користувачів не позначено.

en: Detected malicious attempt to alter protected user fields.
uk: Виявлено зловмисну спробу змінити захищені поля користувача.

en: Select all rows in this table
uk: Обрати всі рядки в таблиці

en: Deselect all rows in this table
uk: Зняти вибір всіх рядків

en: Search results
uk: Результати пошуку

en: Your search yielded no results
uk: За вашим запитом нічого не знайдено

en: Please enter some keywords.
uk: Будь-ласка, введіть ключові слова.

en: Front page
uk: Стартова сторінка

en: Request new password
uk: Забули пароль?

en: Deleted
uk: Вилучене

en: Languages
uk: Мови

en: Topics
uk: Обговорення

en: Topic
uk: Обговорення

en: Allowed values list
uk: Список допустимих значень

en: Today
uk: Сьогодні

en: Edit menu
uk: Змінити меню

en: Delete menu
uk: Вилучити меню

en: Publishing options
uk: Налаштування публікації

en: Create new revision
uk: Створити нову версію

en: Locale settings
uk: Налаштування локалей

en: Configure block
uk: Налаштувати блок

en: How many content items to display in "day" list.
uk: Скільки елементів показувати у списку "за день".

en: NO
uk: НІ

en: YES
uk: ТАК

en: Jan
uk: Січ

en: Feb
uk: Лют

en: Mar
uk: Бер

en: Apr
uk: Кві

en: Jun
uk: Чер

en: Jul
uk: Лип

en: Aug
uk: Сер

en: Sep
uk: Вер

en: Oct
uk: Жов

en: Nov
uk: Лис

en: Dec
uk: Гру

en: Select list
uk: Виберіть список

en: Text field
uk: Текстове поле

en: Long
uk: Довго

en: Short
uk: Коротко

en: Posts
uk: Матеріали

en: Configure permissions
uk: Налаштувати повноваження

en: Workflow
uk: Процес

en: Randomize
uk: Випадково

en: Revert
uk: Відновити

en: Empty
uk: Порожньо

en: Existing system path
uk: Існуючий системний шлях

en: Path alias
uk: Синонім шляху

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
uk: Вкажіть альтернативний шлях, за яким дані будуть доступні. Для прикладу, напишіть "Про Сайт" , коли створюєте сторінку про ваш сайт. Використовуйте відносні шляхи і не додавайте на початку слеш, інкаше синонім не буде працювати.

en: Greater than
uk: Більше ніж

en: Less than
uk: Менше ніж

en: any
uk: будь-який

en: Choice
uk: Вибір

en: Log out
uk: Вихід

en: Number of day's top views to display
uk: Число найбільш популярних переглядів за день

en: Number of all time views to display
uk: Показати кількість переглядів за весь час

en: Number of most recent views to display
uk: Число найбільш нових переглядів для відображення

en: The settings have not been saved because of the errors.
uk: Налаштування не можуть бути збережені через помилки

en: characters
uk: символів

en: profile
uk: профіль

en: Su
uk: Нд

en: Mo
uk: Пн

en: Tu
uk: Вт

en: We
uk: Ср

en: Th
uk: Чт

en: Fr
uk: Пт

en: Sa
uk: Сб

en: First day of week
uk: Перший день тижня

en: Autocomplete taxonomy
uk: Авто-доповнення таксономії

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: Send yourself a copy.
uk: Надіслати мені копію.

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення надіслано.

en: Create new account
uk: Зареєструватися

en: role
uk: роль

en: Are you sure you want to delete the block %name?
uk: Ви впевнені, що бажаєте стерти блок %name?

en: The block %name has been removed.
uk: Блок %name знищено.

en: People
uk: Люди

en: list terms
uk: список термінів

en: add terms
uk: додати терміни

en: Created new term %term.
uk: Створено новий терм %term.

en: Are you sure you want to delete the term %title?
uk: Ви дійсно бажаєте стерти терм %title?

en: Deleted term %name.
uk: Вилучений термін %name.

en: warning
uk: попередження

en: No statistics available.
uk: Статистичних записів нема.

en: Last run !time ago
uk: Востаннє виконано !time тому

en: Site information
uk: Інформація про сайт

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: critical
uk: критичне

en: Do it!
uk: Зробити!

en: Results
uk: Результати

en: Older polls
uk: Старі опитування

en: View the list of polls on this site.
uk: Переглянути список опитувань на цьому сайті.

en: Poll settings
uk: Настроювання опитування

en: You must fill in at least two choices.
uk: Треба подати щонайменше два варіанти відповідей.

en: open
uk: відкрите

en: This table lists all the recorded votes for this poll. If anonymous users are allowed to vote, they will be identified by the IP address of the computer they used when they voted.
uk: У цій таблиці перераховані всі голоси, подані в данім опитуванні. Якщо анонімним користувачам дозволено голосувати, вони ідентифікуються по IP адресам тих комп'ютерів, з яких вони голосували.

en: Visitor
uk: Відвідувач

en: Cancel your vote
uk: Скасувати Ваш голос

en: View the current poll results.
uk: Переглянути поточні результати опитування.

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
uk: Знищення терміну потягне за собою видалення всіх дочірніх термінів у ньому. Цю дію не можна відмінити.

en: Parent term
uk: Батьківський термін

en: Parent terms
uk: Батьківські терміни

en: Syndicate
uk: Збір новин

en: Blogs
uk: Блоґи

en: Books
uk: Підшивки

en: The feed from %site seems to be broken, due to an error "%error" on line %line.
uk: Неможливо опрацювати RSS-потік із сайту %site через помилку "%error" на рядку %line.

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error" on line %line.
uk: Неможливо опрацювати RSS-потік із сайту %site через помилку "%error" на рядку %line.

en: Forums
uk: Форуми

en: Revisions for %title
uk: Версії %title

en: !date by !username
uk: !date від !username

en: revert
uk: повернути

en: Revision
uk: Версія

en: current revision
uk: поточна версія

en: The specified passwords do not match.
uk: Вказані паролі не співпадають.

en: Session
uk: Сеанс

en: Track
uk: Відстежити

en: No forums defined
uk: Жодних форумів не створено

en: This topic has been moved
uk: Цю тему було перенесено

en: Permissions
uk: Права доступу

en: Your settings have been saved.
uk: Ваші параметри збережено

en: Cron
uk: Планувальник

en: Installed
uk: Встановлений

en: permission
uk: дозвіл

en: Your vote was recorded.
uk: Ваш голос було додано.

en: Allows your site to capture votes on different topics in the form of multiple choice questions.
uk: Дозволяє проводити на сайті опитування на різні теми у вигляді запитання із кількома варіантами відповідей.

en: Link color
uk: Колір адрес

en: Date created
uk: Дата створення

en: Failed
uk: Невдало

en: Testing
uk: Перевірка

en: Standard
uk: Базово

en: Aland Islands
uk: Аландські острови

en: Fiji
uk: Фіджі

en: Falkland Islands
uk: Фольклендські острови

en: Saint Kitts and Nevis
uk: Сент Кітс і Невіс

en: South Korea
uk: Південна Корея

en: Saint Lucia
uk: Санта Люсія

en: Saint Helena
uk: Острів Святої Єлени

en: Sao Tome and Principe
uk: Сан-Томе і Принсипі

en: French Southern Territories
uk: Французькі Південні Території

en: Saint Vincent and the Grenadines
uk: Сент Вікент і Гренадіни

en: British Virgin Islands
uk: Британські Віржинські острови

en: U.S. Virgin Islands
uk: U.S. Віргінські острови (Карибське море)

en: Vietnam
uk: В'єтнам

en: Guernsey
uk: Гернсі

en: Jersey
uk: Джерсі

en: missing
uk: відсутнє

en: %type settings
uk: %type - настроювання

en: Not published
uk: Не оприлюднено

en: Menu settings
uk: Налаштування меню

en: Color scheme
uk: Схема кольорів

en: Unformatted
uk: Неформатоване

en: Formats
uk: Формати

en: @type: deleted %title.
uk: @type: видалено %title.

en: Enter username
uk: Уведіть ім'я користувача

en: Username not found
uk: Ім'я користувача не знайдене

en: Redirect to URL
uk: Перенаправляти на URL

en: details
uk: подробиці

en: The username %name has not been activated or is blocked.
uk: Ім'я користувача %name ще не активовано або заблоковано.

en: Login attempt failed for %user.
uk: Помилка входу до системи користувача %user.

en: image
uk: зображення

en: <Hidden>
uk: <Приховано>

en: Revision of %title from %date
uk: Версія %title від %date

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
uk: Ім'я користувача, якому ви прагнете призначити авторство.

en: Manage the actions defined for your site.
uk: Керувати діями, визначеними для Вашого сайту.

en: Delete action
uk: Вилучення дії

en: The action has been successfully saved.
uk: Дія була успішно збережена.

en: Deleted action %aid (%action)
uk: Вилучена дія %aid (%action)

en: Action '%action' added.
uk: Дію '%action' додано

en: Remove orphaned actions
uk: Видалення осиротілих дій

en: Themes
uk: Шаблони

en: JPEG quality
uk: Якість JPEG

en: Delete comments
uk: Вилучити коментарі

en: not published
uk: не опубліковано

en: Published comments
uk: Опубліковані коментарі

en: !name field is required.
uk: Поле !name - обов'язкове.

en: Protected
uk: Захищено

en: Comment settings
uk: Налаштування коментарів

en: Hits
uk: Перегляди

en: not sticky
uk: не приліплено

en: sticky
uk: приліплено

en: not promoted
uk: не на головній

en: promoted
uk: на головній

en: You are here
uk: Ви є тут

en: Default options
uk: Типові опції

en: TRUE
uk: ІСТИНА

en: FALSE
uk: НЕПРАВДА

en: Contact settings
uk: Налаштування контактів

en: Reset password
uk: Скинути пароль

en: Processing
uk: Обробка

en: Finished
uk: Завершено

en: Temporary directory
uk: Тимчасова папка

en: date
uk: дата

en: File upload error. Could not move uploaded file.
uk: Помилка завантаження файла на сайт. Завантажений файл неможливо перемістити.

en: Shortcuts
uk: Швидкі кнопки

en: Shortcut
uk: Комбінація клавіш

en: Default value
uk: Базове значення

en: The specified date is invalid.
uk: Вказана дата неправильна.

en: Password strength:
uk: Складність пароля:

en: Passwords match:
uk: Паролі збігаються:

en: Slogan
uk: Гасло

en: The name used to indicate anonymous users.
uk: Ім'я для позначення анонімних користувачів.

en: Alternate text
uk: Альтернативний текст

en: Get help
uk: Звернутись за допомогою

en: Assign
uk: Призначити

en: Not translated
uk: Не перекладено

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Go to page @number
uk: Перейти до сторінки @number

en: Enter the terms you wish to search for.
uk: Введіть слова для пошуку.

en: Underlined
uk: Підкреслений

en: Delete role
uk: Стерти роль

en: Basic configuration
uk: Базове налаштування

en: List menus
uk: Перегляд меню

en: Customize menu
uk: Настроювання меню

en: British Indian Ocean Territory
uk: Британські Території в Індійському океані

en: Croatia
uk: Хорватія

en: Macedonia
uk: Македонія

en: Pitcairn
uk: Піткерн

en: Western Sahara
uk: Західна Сахара

en: English name
uk: Назва англійською

en: Native name
uk: Справжня назва

en: Block description
uk: Опис блоку

en: Form name
uk: Назва форми

en: The title of the new field. The title will be shown to the user. An example title is "Favorite color".
uk: Заголовок нового поля. Заголовок показується користувачеві. Приклад заголовку - "Улюблений колір".

en: An optional explanation to go with the new field. The explanation will be shown to the user.
uk: Можливе пояснення для нового поля. Пояснення показується користувачеві.

en: Save field
uk: Зберегти поле

en: Blocks
uk: Блоки

en: Configure what block content appears in your site's sidebars and other regions.
uk: Настроює вміст блоків, що буде відображатись у бокових панелях та інших областях Вашого сайту.

en: Delete block
uk: Видалити блок

en: Save blocks
uk: Зберегти блоки

en: The block settings have been updated.
uk: Конфігурацію блоку було оновлено.

en: '%name' block
uk: Блок '%name'

en: Allow individual users to customize the visibility of this block in their account settings.
uk: Дозволити певним користувачам змінювати видимість цього блоку у налаштуваннях їхнього рахунку.

en: Show block for specific roles
uk: Показувати блок для певних ролей

en: Show this block only for the selected role(s). If you select no roles, the block will be visible to all users.
uk: Показувати цей блок тільки для вибраної ролі(ролей). Якщо не вибрати жодної ролі, блок буде видимим для всіх користувачів.

en: Show block on specific pages
uk: Показувати блоки на певних сторінках.

en: Save block
uk: Зберегти блок

en: The block configuration has been saved.
uk: Конфігурацію блоку запам'ятовано.

en: The block has been created.
uk: Блок створений.

en: Block body
uk: Текст блоку

en: The content of the block as shown to the user.
uk: Вміст блоку для користувачів.

en: Menus
uk: Меню

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
uk: Всі персоналізовані дані будуть втрачені. Ця дія незворотня, її не можна скасувати.

en: Allows administrators to customize the site navigation menu.
uk: Дозволяє адміністраторам видозмінювати меню навіґації сайтом.

en: Add vocabulary
uk: Додати словник

en: edit vocabulary
uk: редагувати словник

en: Created new vocabulary %name.
uk: Створено новий словник %name.

en: Updated vocabulary %name.
uk: Поновлено словник %name.

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
uk: Ви дійсно бажаєте вилучити словник %title?

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
uk: Стирання словника знищить всі його терми. Ця дія незворотня, її не можна скасувати.

en: Deleted vocabulary %name.
uk: Видалено словник %name.

en: Above
uk: Вище

en: Number of values
uk: Кількість значень

en: Default time zone
uk: Базовий часовий пояс

en: Add another item
uk: Додати інший елемент

en: Updating field type %type with module %module.
uk: Оновлення типу поля %type модулем %module.

en: Manage fields
uk: Керувати полями

en: Add field
uk: Додати поле

en: Trimmed
uk: Скорочене

en: Used in
uk: Використано в

en: Add existing field
uk: Додати існуюче поле

en: If you have any content left in this field, it will be lost. This action cannot be undone.
uk: Якщо в даному полі знаходиться якийсь матеріал - він буде втрачений. Це незворотня операція

en: Save field settings
uk: Збереження параметрів поля

en: The update has encountered an error.
uk: Оновлення викликало помилку

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
uk[0]: вдало оброблено @count елемент:
uk[1]: вдало оброблено @count елементи:
uk[2]: вдало оброблено @count елементів:

en: Decimal
uk: Десятковий

en: Float
uk: Плаваюче

en: Minimum
uk: Найменше

en: Precision
uk: Точність

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
uk: Загальне число цифр для збереження в базі даних, включаючи ті, що справа від знаку дробу.

en: The number of digits to the right of the decimal.
uk: Кількість цифр справа від знаку дробу.

en: Decimal marker
uk: Десятковий розділювач

en: The character users will input to mark the decimal point in forms.
uk: Знак, який користувачі введуть для відмічення знаку дробу у формах.

en: Defines numeric field types.
uk: Зазначення числових типів полей

en: For a 'single on/off checkbox' widget, define the 'off' value first, then the 'on' value in the <strong>Allowed values</strong> section. Note that the checkbox will be labeled with the label of the 'on' value.
uk: Для віджету 'один прямокутник з варіантами ввімнути/вимкнути' визначіть спочатку значення 'вимкнути', а потім значення 'ввімкнути' у розділі <strong>Allowed values</strong>. Зверніт увагу, прямокутник буде помічено міткою значення  'ввімкнути'.

en: Check boxes/radio buttons
uk: Відмітьте квадратики/кнопки

en: Single on/off checkbox
uk: Одиночна опція так/ні

en: Defines selection, check box and radio button widgets for text and numeric fields.
uk: Дозволяє встановити вид select, checkbox або radiobutton для текстових і числових полів.

en: Text area (multiple rows)
uk: Текстове поле (багаторядкове)

en: Defines simple text field types.
uk: Надання простих текстових типів полів

en: Enable clean URLs
uk: Увімкнути чисті URL

en: Theme-engine-specific settings
uk: Особливі параметри двигуна шаблонів

en: Debug
uk: Відладка

en: Exception
uk: Виняток

en: Permission
uk: Дозвіл

en: @module module
uk: модуль @module

en: incompatible
uk: несумісне

en: Incompatible with this version of PHP
uk: Несумісний із цією версією PHP

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
uk: Цей модуль вимагає PHP версії @php_required і не сполучимо з PHP версії !php_version.

en: More information
uk: Додаткові відомості

en: My blog
uk: Мій блоґ

en: Hide
uk: Сховати

en: Anonymous commenting
uk: Анонімне коментування

en: Anonymous posters may not enter their contact information
uk: Анонімні дописувачі можуть не вводити свою контактну інформацію

en: Anonymous posters may leave their contact information
uk: Анонімні дописувачі можуть залишити свою контактну інформацію

en: Anonymous posters must leave their contact information
uk: Анонімні дописувачі повинні залишити свою контактну інформацію

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
uk: Вміст цього поля є приватним і не буде показаний.

en: Your signature will be publicly displayed at the end of your comments.
uk: Ваш підпис буде розміщено в кінці усіх ваших коментарів.

en: Date - newest first
uk: За датою - спочатку нові

en: Date - oldest first
uk: За датаю - спочатку старі

en: 1 comment | @count comments
uk[0]: @count коментар
uk[1]: @count коментаря
uk[2]: @count коментарів

en: 1 new comment | @count new comments
uk[0]: @count новий коментар
uk[1]: @count нових коментаря
uk[2]: @count нових коментарів

en: Save content type
uk: Зберегти тип матеріалу

en: Show descriptions
uk: Показувати описи

en: Subtitle
uk: Підзаголовок

en: Language code
uk: Код мови

en: Save role
uk: Запам'ятати роль

en: debug
uk: відладка

en: file system
uk: файлова система

en: Menu link title
uk: Назва в меню

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
uk: Система меню зберігає лише системні шляхи, але буде використовувати синонім для відображення. %link_path буде збережено як %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
uk: Шлях '@link_path' некоректний, або у Вас відсутній доступ

en: There was an error saving the menu link.
uk: Помилка при збереженні пункту меню.

en: Menu name
uk: Назва меню.

en: Are you sure you want to delete the custom menu %title?
uk: Ви впевнені, що прагнете вилучити користувацьке меню %title?

en: The menu name may only consist of lowercase letters, numbers, and hyphens.
uk: Ім'я меню може бути тільки з малих літер, цифр і дефіса.

en: The menu already exists.
uk: Меню вже існує.

en: The menu name can't be longer than 1 character. | The menu name can't be longer than @count characters.
uk[0]: Назва меню не може бути довша 1 символу
uk[1]: Назва меню не може бути довша @count символи
uk[2]: Назва меню не може бути довша @count символів

en: Number of users to display
uk: Скільки користувачів показувати

en: Profiles
uk: Профілі

en: Edit container
uk: Змінити контейнер

en: Last visit
uk: Останнє відвідування

en: Hot topic threshold
uk: Поріг гарячого обговорення

en: Topics per page
uk: Обговорень на сторінку

en: Posts - most active first
uk: Повідомлення - активні вгорі

en: Posts - least active first
uk: Дописи - з найменш активних

en: URL path settings
uk: Налаштування URL адрес

en: @user's picture
uk: Зображення користувача @user.

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте повернути версію за %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити версію від %revision-date?

en: Maximum upload size
uk: Максимальний розмір завантаження

en: KB
uk: КБ

en: Space
uk: Пробіл

en: New forum topics
uk: Нові обговорення форуму

en: @type: deleted %title revision %revision.
uk: @type: %title знищена версія %revision.

en: Page not found
uk: Сторінку не знайдено

en: Language neutral
uk: Нейтральна мова

en: More help
uk: Детальніша довідка

en: Preview trimmed version
uk: Перегляд усіченої версії

en: Preview full version
uk: Перегляд повної версії

en: Account blocked
uk: Рахунок заблоковано

en: Expand
uk: Розкрити

en: The name %name is already taken.
uk: Логін %name вже існує.

en: info
uk: інформація

en: OpenID redirect
uk: Перенаправлення OpenID

en: OpenID Login
uk: Логін OpenID

en: Delete OpenID
uk: Видалити OpenID

en: Log in using OpenID
uk: Увійти по OpenID

en: Cancel OpenID login
uk: Скасувати вхід по OpenID

en: What is OpenID?
uk: Що таке OpenID?

en: OpenID login failed.
uk: Помилка входу OpenID

en: OpenID login cancelled.
uk: Завершено вхід OpenID

en: Successfully added %identity
uk: %identity успішно доданий

en: OpenID
uk: Служба OpenID

en: Add an OpenID
uk: Додати OpenID

en: That OpenID is already in use on this site.
uk: Цей OpenID використовується на сайті

en: Are you sure you want to delete the OpenID %authname for %user?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити OpenID %authname для %user?

en: OpenID deleted.
uk: OpenID видалено

en: edit menu
uk: змінити меню

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: Overlay
uk: Перекриття

en: Resize
uk: Змінити розмір

en: Loading
uk: Завантаження

en: The directory %directory does not exist.
uk: Каталогу %directory не існує.

en: Defines a file field type.
uk: Визначає тип файлового поля.

en: Show only items where
uk: Показувати тільки елементи, де

en: No comments available.
uk: Немає коментарів.

en: !num_users created.
uk: !num_users створене.

en: Created the following new vocabularies: !vocs
uk: Створені наступні нові словники: !vocs

en: Created the following new terms: !terms
uk: Створені наступні нові терміни: !terms

en: 1 user | @count users
uk[0]: @count користувач
uk[1]: @count користувача
uk[2]: @count користувачів

en: This is a list of defined user functions that generated this current request lifecycle. Click on a function name to view its documention.
uk: Це список усіх певних користувачем функцій, які використовувалися  при генерації даної сторінки. Посилання з імені функції веде на її опис в документації.

en: Here are the contents of your <code>$_SESSION</code> variable.
uk: Уміст Вашої змінної <code>$_SESSION</code>.

en: Empty cache
uk: Очистити кеш

en: Reinstall modules
uk: Переустановити модулі

en: Variable editor
uk: Редактор змінних

en: Session viewer
uk: Переглядач сесій

en: Switch user
uk: Перемкнути користувача

en: Devel
uk: Розробка

en: Execute PHP
uk: Виконання PHP

en: Number of users to display in the list
uk: Кількість користувачів, які потрібно показати в списку.

en: This user can switch back.
uk: Користувач зможе перепідключитись назад.

en: Query log
uk: Журнал Sql-Запитів

en: Display query log
uk: Показувати журнал Sql-Запитів.

en: Sort query log
uk: Сортування списку Sql-Запитів

en: by source
uk: один по одному

en: by duration
uk: по тривалості

en: The query table can be sorted in the order that the queries were executed or by descending duration.
uk: Таблиця запитів може бути відсортована один по одному, у якому вони виконувалися для генерації сторінки, або за часом їх виконання у зворотному порядку.

en: Slow query highlighting
uk: Підсвічування повільних Sql-Запитів

en: Display page timer
uk: Показувати лічильник часу

en: Display page execution time in the query log box.
uk: Показувати час генерації сторінки в блоці журналу Sql-Запитів.

en: Display memory usage
uk: Показувати використовувану пам'ять

en: Display redirection page
uk: Показувати сторінку переадресації

en: When a module executes drupal_goto(), the query log and other developer information is lost. Enabling this setting presents an intermediate page to developers so that the log can be examined before continuing to the destination page.
uk: Якщо модуль виконує функцію drupal_goto(), журнал Sql-Запитів і інша інформація для розробника губиться. Включення даної опції дозволяє розробнику переглянути проміжну сторінку з усією необхідної інформацією, щоб її можна було проаналізувати до переходу на сторінку призначення.

en: Error handler
uk: Оброблювач помилок

en: Standard drupal
uk: Стандартний друпал

en: Backtrace
uk: Зворотнє трасування

en: PHP code to execute
uk: Php-Код, який повинен бути виконаний

en: Execute
uk: Виконати

en: Warning - will delete your module tables and variables.
uk: Попередження: усі таблиці й настроювання модуля будуть вилучені.

en: Old value
uk: Старе значення

en: New value
uk: Нове значення

en: Session name
uk: Назва сеансу

en: Generate users
uk: Генерувати користувачів

en: Generate a given number of users. Optionally delete current users.
uk: Створити задану кількість користувачів. Додатково можна вилучити поточних користувачів.

en: Generate content
uk: Генерувати матеріали

en: Generate a given number of nodes and comments. Optionally delete current items.
uk: Створити задану кількість матеріалів і коментарів до них. Додатково можна вилучити поточні об'єкти.

en: How many users would you like to generate?
uk: Скільки користувачів Ви бажаєте створити?

en: Which node types do you want to create?
uk: Які типи матеріалів ви прагнете згенерувати?

en: How many nodes would you like to generate?
uk: Скільки матеріалів повинно бути створено?

en: Max word length of titles
uk: Максимальна довжина слова в заголовках.

en: How many vocabularies would you like to generate?
uk: Скільки словників повинно бути створено?

en: How many terms would you like to generate?
uk: Скільки термінів повинно бути створено?

en: Development helper for node_access table
uk: Помічник розробника для роботи з node_access

en: This module helps in site development.  Specifically, when an access control module is used to limit access to some or all nodes, this module provides some feedback showing the node_access table in the database.
uk: Цей модуль служить для допомоги в розробці сайтів. Зокрема, коли використовуються модулі, що обмежують доступ до матеріалів сайту, цей модуль дозволяє переглянути актуальну інформацію в таблиці node_access бази даних сайту.

en: Access Granted to All Nodes (All Users)
uk: Відкритий доступ для всіх матеріалів (усім користувачам)

en: Your node_access table contains entries that may be granting all users access to all nodes.  Depending on which access control module(s) you use, you may want to delete these entries.  If you are not using an access control module, you should probably leave these entries as is.
uk: Ваша таблиця node_access містить записи, що дають доступ усім користувачам на перегляд усіх матеріалів сайту. Залежно від того, які модулі обмеження доступу використовуються, Вам може знадобитися вилучити ці записи. Якщо Ви не використовуєте модулів обмеження доступу, імовірно, краще буде залишити їх як є.

en: realm
uk: область

en: Legacy Nodes
uk: Загублені матеріали

en: You have !num nodes in your node table which are not represented in your node_access table.  If you have an access control module installed, these nodes may be hidden from all users.  This could be caused by publishing nodes before enabling the access control module.  If this is the case, manually updating each node should add it to the node_access table and fix the problem.
uk: На сайті є !num матеріалів, доступ до яких не описаний у таблиці node_access. Якщо у Вас використовується модуль контролю доступу, ці матеріали можуть бути сховані від усіх типів користувачів. Це могло відбутися, якщо матеріали були опубліковані до підключення модуля контролю доступу. Якщо це так, відновлення даних матеріалів вручну додасть опис доступу до них в node_access і розв'яже дану проблему.

en: All Nodes Represented
uk: Усі матеріали визначені.

en: All nodes are represented in the node_access table.
uk: Усі матеріали, що наявні в таблиці node_access.

en: Access Granted to All Nodes (Some Users)
uk: Відкритий доступ для всіх матеріалів (деяким користувачам)

en: Your node_access table contains entries that may be granting some users access to all nodes.  This may be perfectly normal, depending on which access control module(s) you use.
uk: Таблиця node_access містить записи, що визначають доступ до всіх матеріалів  для деяких користувачів. Це може бути абсолютно нормальним, в залежності від того, які модулі контролю доступу Ви використовуєте.

en: Access Granted to Some Nodes
uk: Доступ для всіх до деяких матеріалів

en: public nodes
uk: публічні матеріали

en: Public Nodes
uk: Публічні матеріали

en: Summary by Realm
uk: Коротко по областях

en: The following realms grant limited access to some specific nodes.
uk: Наступні області дають обмежений доступ до деяких специфічних матеріалів.

en: private nodes
uk: приватні матеріали

en: Protected Nodes
uk: Захищені Матеріали

en: Devel Node Access
uk: Розробка: Доступ до Матеріалів

en: explained
uk: розкрите

en: ok
uk: ок

en: ignored
uk: ігнорується

en: empty
uk: пусто

en: node_access entries for nodes shown on this page
uk: Записи в node_access для матеріалів, показаних на цій сторінці

en: Rebuild permissions
uk: Оновити права доступу.

en: Various blocks, pages, and functions for developers.
uk: Різні інструменти (блоки, сторінки й функції) для розроблювачів.

en: Generate dummy users, nodes, and taxonomy terms.
uk: Генерує несправжніх користувачів, документи й терміни таксономії

en: @type: updated %title.
uk: @type: оновлене %title.

en: @type: added %title.
uk: @type: додано %title.

en: Error saving user account.
uk: ПОмилка збереження профіля користувача.

en: Action %action has been unassigned.
uk: Дію %action відмінено.

en: Add role
uk: Додати роль

en: You must specify a valid role name.
uk: Треба вказати чинну назву ролі.

en: The role has been added.
uk: Роль додано.

en: Path to custom logo
uk: Шлях до персоналізованого лого

en: taxonomy
uk: класифікація

en: Updated term %term.
uk: Оновлено термін %term.

en: - Please choose -
uk: - Оберіть будь-ласка -

en: - None selected -
uk: - Не обрано -

en: Discard items older than
uk: Викидати елементи старіші за

en: @site_name - aggregated feeds in category @title
uk: @site_name - зібрані потоки в категорію @title

en: @site_name - aggregated feeds
uk: @site_name - зібрані потоки

en: @site_name aggregator
uk: @site_name збиральник

en: !title feed
uk: !title потік

en: Aggregator
uk: Підбірка новин

en: The feed from %site seems to be broken, because of error "%error".
uk: Неможливо опрацювати RSS-потік із сайту %site через помилку: "%error".

en: There is no new syndicated content from %site.
uk: Немає нового RSS-матеріалу із %site.

en: There is new syndicated content from %site.
uk: Новий RSS-матеріал із %site.

en: The feed from %site seems to be broken, due to "%error".
uk: Неможливо опрацювати RSS-потік із сайту %site, через помилку: "%error".

en: Feed aggregator
uk: Збирач потоків

en: Aggregates syndicated content (RSS, RDF, and Atom feeds).
uk: Збирає докупи вміст інформаційних стрічок (RSS, RDF, або Atom).

en: Alias
uk: Синонім

en: Account settings
uk: Налаштування облікового запису

en: The content type %name has been deleted.
uk: Тип матеріалу %name знищено.

en: Deleted content type %name.
uk: Знищено тип матеріалу %name.

en: Enter your keywords
uk: Введіть ключові слова для пошуку

en: Clean URLs
uk: Короткі URLs

en: My account
uk: Мій профіль

en: Number of topics
uk: Кількість обговорень

en: Active forum topics
uk: Активні обговорення форуму

en: Read the latest forum topics.
uk: Прочитати свіжі обговорення форуму.

en: User activity
uk: Дії користувача

en: The category the new field should be part of. Categories are used to group fields logically. An example category is "Personal information".
uk: Категорія до якої повинне належати нове поле. Категорії використовуються для логічного групування полів. Приклад категорії - "Персональна інформація".

en: The user must enter a value.
uk: Користувач має ввести значення.

en: Visible in user registration form.
uk: Відображене у формі реєстрації користувача.

en: New feed items are automatically filed in the checked categories.
uk: Нові елементи потоку автоматично заповнюють обрані категорії

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
uk: Користувач вважається присутнім такий відтинок часу після того, як він переглянув сторінку.

en: Maximum number of currently online users to display.
uk: Максимальна кількість присутніх користувачів, яка відображатиметься.

en: Context
uk: Контекст

en: Book navigation
uk: Навіґація книги

en: Taxonomy vocabulary
uk: Словник таксономії

en: 1 year | @count years
uk[0]: 1 рік
uk[1]: @count роки
uk[2]: @count років

en: 1 week | @count weeks
uk[0]: 1 тиждень
uk[1]: @count тижня
uk[2]: @count тижнів

en: 1 min | @count min
uk[0]: 1 хв
uk[1]: @count хв
uk[2]: @count хв

en: 1 sec | @count sec
uk[0]: 1 секунда
uk[1]: @count секунди
uk[2]: @count секунд

en: -n/a-
uk: -н/д-

en: Found the @submit button
uk: Знайдено кнопку @submit

en: No temporary directories to remove.
uk: Нема тимчасових папок для видалення.

en: Palestinian Territory
uk: Палестинська територія

en: Vatican
uk: Ватикан

en: Bulgarian
uk: Болгарська

en: Croatian
uk: Хорватська

en: Czech
uk: Чеська

en: Danish
uk: Данська

en: Dutch
uk: Голландська

en: Finnish
uk: Фінська

en: German
uk: Німецька

en: Greek
uk: Грецький

en: Hebrew
uk: Іврит

en: Hungarian
uk: Угорська

en: Indonesian
uk: Індонезійська

en: Polish
uk: Польська

en: Romanian
uk: Румунська

en: Russian
uk: Російська

en: Slovak
uk: Словацька

en: Swedish
uk: Шведська

en: Turkish
uk: Турецька

en: Featured
uk: Пов`язане

en: Send message
uk: Надіслати повідомлення

en: Machine name
uk: Машинне ім'я

en: Allow Upscaling
uk: Дозволити збільшення розміру

en: Let scale make images larger than their original size
uk: Дозволяє робити фото більшими за реальний розмір

en: Rotation angle
uk: Кут повороту

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
uk: Кількість градусів, для поворото фото. Позитивні числа - за годинниковою стрілкою, негативні - проти

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
uk: Випадковість в повороті для кожного фото. Кут, вказаний вище - максимум

en: Print
uk: Друк

en: The file could not be created.
uk: Файл не вдається створити.

en: Locked
uk: Заблоковано

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
uk: Інструкції по зміні паролю надіслано користувачу %name на адресу %email.

en: The e-mail address %mail is not valid.
uk: Адреса електронної пошти %mail недійсна.

en: Account
uk: Обліковий Запис

en: authenticated user
uk: зареєстрований користувач

en: Any
uk: Будь якій

en: E-mail addresses to notify when updates are available
uk: Адреса електронної пошти для повідомлень про наявні оновлення

en: Whenever your site checks for available updates and finds new releases, it can notify a list of users via e-mail. Put each address on a separate line. If blank, no e-mails will be sent.
uk: Як тільки Ваш сайт виконає перевіруку на наявність оновлень та знайде нові релізи, то зможе повідомити певних користувачів електронною поштою. Введіть кожну адресу електронної пошти в окремому рядку. Якщо залишите поле порожнім, повідомлення не будуть розсилатися.

en: Check for updates
uk: Перевіряти наявність оновлень

en: All newer versions
uk: Всі нові версії

en: Only security updates
uk: Лише оновлення безпеки

en: %email is not a valid e-mail address.
uk: %email - некоректна адреса електронної пошти

en: %emails are not valid e-mail addresses.
uk: %emails - некоректні електронні адреси

en: No update data available
uk: Нема даних про оновлення

en: Not secure!
uk: Небезпечно!

en: Revoked!
uk: Відмовлено!

en: Unsupported release
uk: Непідтримуваний реліз

en: Can not determine status
uk: Неможливо визначити статус

en: (version @version available)
uk: (версія @version доступна)

en: See the available updates page for more information:
uk: Переглянути сторінку доступних оновлень для додаткової інформації:

en: New release(s) available for !site_name
uk: Нові версії доступні для !site_name

en: There is a security update available for your version of Drupal. To ensure the security of your server, you should update immediately!
uk: Доступне оновлення безпеки для Вашої версії Друпал. Для забезпечення безпеки Вашого сервера - швидко оновіться!

en: Your version of Drupal has been revoked and is no longer available for download. Upgrading is strongly recommended!
uk: Ваша версія Друпал анульована і більше недоступна для завантаження. Оновлення дуже рекомендується!

en: The installed version of at least one of your modules or themes has been revoked and is no longer available for download. Upgrading or disabling is strongly recommended!
uk: Встановлена версія мінімум одного з Ваших модулів або тем анульована і більше недоступна для завантаження. Оновлення або вимкнення дуже рекомендується!

en: Your version of Drupal is no longer supported. Upgrading is strongly recommended!
uk: Ваша версія Друпал більше непідтримується. Оновлення строго рекомендується!

en: There are updates available for your version of Drupal. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
uk: Доступні оновлення для Вашої версії Друпал. Для забезпечення правильної роботи Вашого сайту, Вам потрібно якомога швидше оновитись.

en: See the <a href="@available_updates">available updates</a> page for more information.
uk: Перегляньте сторінку <a href="@available_updates">доступних оновлень</a> для додаткової інформації

en: Project not secure
uk: Проект не безпечний

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
uk: Проект позначений небезпечним командою безпеки Drupal і більше недоступний до завантаження. Дуже рекомендується вимкнути все, пов'язане з проектом.

en: Project revoked
uk: Проект анульовано

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
uk: Ваша теперішня версія проекту анульована, і більше недоступна для завантаження. Дуже рекомендується оновлення!

en: Project not supported
uk: Проект не підтримується

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
uk: Цей проект більше непідтримується, і більше недоступний для завантаження. Будьте обережні, використовуючи його!

en: No available releases found
uk: Не знайдено доступних версій

en: Release revoked
uk: Версію анульовано

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
uk: Ваша теперішня версія анульована, і більше недоступна для завантаження. Дуже рекомендується оновлення!

en: Release not supported
uk: Версія не підтримується

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
uk: Ваша версія не підтримується і більше недоступна для завантаження. Дуже рекомендується оновлення!

en: Invalid info
uk: Невірна інформація

en: Security update required!
uk: Потрібне оновлення безпеки!

en: Not supported!
uk: Не підтримується!

en: Recommended version:
uk: Рекомендована версія:

en: Security update:
uk: Оновлення безпеки:

en: Latest version:
uk: Остання версія:

en: Development version:
uk: Версія для розроблювачів:

en: Also available:
uk: Також доступно:

en: Node count
uk: Кількість матеріалів

en: Field settings
uk: Налаштування поля

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного матеріалу

en: Edit forum
uk: Редагувати форум

en: Default order
uk: Порядок базово

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
uk: Цей словник призначений для форумів. Деякі стандартні для словників можливості недоступні.

en: Leave shadow copy
uk: Залишити посилання у вихіднім обговоренні

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
uk: Якщо ви перенесете цю тему, ви можете лишити посилання у старому форумі на новий.

en: Container name
uk: Назва контейнера

en: forum container
uk: контейнер для форуму

en: Created new @type %term.
uk: Створений новий  @type %term.

en: The @type %term has been updated.
uk: @type %term оновлено.

en: Add new field
uk: Додати нове поле

en: Containing any of the words
uk: Містить одне із слів

en: Containing the phrase
uk: Містить фразу

en: Containing none of the words
uk: Не містить жодного із слів

en: Only of the type(s)
uk: Лише для типу(-ів)

en: Content ranking
uk: Рейтинг вмісту.

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
uk: Наступні номери керують, якими властивостями матеріалу пошук повинен переважати, коли видавати результати.Вищі значення надають більшої вагомості, нуль - ігнорування. Зміна цих значень не вимагає перебудови пошукового індексу. Зміни вступають в силу одразу.

en: Keyword relevance
uk: Релевантність ключового слова

en: Recently posted
uk: Нещодавно надіслані

en: Number of comments
uk: Кількість коментарів

en: Number of views
uk: Кількість переглядів

en: Factor
uk: Фактор

en: Expand layout to include descriptions.
uk: Розгорнути блок для відображення опису.

en: Hide descriptions
uk: Приховати описи

en: Compress layout by hiding descriptions.
uk: Стискання шаблону приховуванням описів

en: Or
uk: Або

en: Color set
uk: Налаштування кольору

en: Content ID
uk: ID умісту

en: About
uk: Про

en: Database host
uk: Сервер БД

en: Maximum link text length
uk: Максимальна довжина тексту посилання

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
uk: Посилання довжина яких більша ніж це число обрізаються, щоб уникнути порушення форматування тексту. Саме посилання зберігається, але його текстова частина обрізається.

en: Reports
uk: Звіти

en: Default picture
uk: Базове зображення

en: URL of picture to display for users with no custom picture selected. Leave blank for none.
uk: URL зображення, яке відображатиметься для користувачів, що не вибрали жодного аватару. Залишити порожнім, якщо зображення не потрібне.

en: If the amount of boxes above isn't enough, click here to add more choices.
uk: Якщо кількість наведених вище полів не достатньо, те клацніть тут, щоб збільшити кількість варіантів.

en: Toggle display
uk: Переключити відображення

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
uk: Якщо ви не маєте прямого доступу до серверу, скористайтеся цим полем для завантаження вашого лого.

en: Configuration file
uk: Файл налаштувань

en: Install profile
uk: Профіль установки

en: %percentage of the site has been indexed.
uk: %percentage сайту було проіндексовано.

en: Default theme
uk: Базовий шаблон

en: Web server
uk: Веб сервер

en: There is 1 item left to index. | There are @count items left to index.
uk[0]: @count елемент залишився для індексації.
uk[1]: @count елемента залишилось для індексації.
uk[2]: @count елементів залишилось для індексації.

en: The content access permissions have been rebuilt.
uk: Права доступу до вмісту оновлені.

en: sort by @s
uk: сортувати за @s

en: Sorry, unrecognized username or password. <a href="@password">Have you forgotten your password?</a>
uk: Вибачте, не впізнано ім'я користувача або пароль. <a href="@password">Забули пароль?</a>

en: Publish content
uk: Публікація матеріалу

en: and
uk: і

en: where
uk: де

en: Stack overflow: too many calls to actions_do(). Aborting to prevent infinite recursion.
uk: Переповнення буфера: занадто багато викликів actions_do(). Припинено для попередження непередбачених рекурсій

en: Action %action saved.
uk: Дію %action збережено

en: Below you can assign actions to run when certain comment-related triggers happen. For example, you could promote a post to the front page when a comment is added.
uk: Нижче Ви можете назначити дії, що будуть виконуватись коли певні коментар-базовані тригери виникають. Для прикладу, Ви можете додати повідомлення до головної сторінки, коли додано коментар.

en: Below you can assign actions to run when certain taxonomy-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a term is deleted.
uk: Нижче Ви можете назначити дії, що будуть виконуватись коли певні категорії-базовані тригери виникають. Для прикладу, Ви можете надіслати електронне повідомлення адміністратору, якщо додано певний термін.

en: Below you can assign actions to run when certain user-related triggers happen. For example, you could send an e-mail to an administrator when a user account is deleted.
uk: Нижче Ви можете назначити дії, що будуть виконуватись коли певні користувач-базовані тригери виникають. Для прикладу, Ви можете надіслати електронне повідомлення адміністратору, якщо видалено профіль користувача.

en: Manage actions
uk: Керування діями

en: Configure an advanced action
uk: Налагодження додаткової події

en: Delete an action.
uk: Вилучити дію.

en: Remove orphans
uk: Видалення зайвого

en: Triggers
uk: Тригери

en: Unassign an action from a trigger.
uk: Відмінити дію для тригера.

en: Choose an advanced action
uk: Виберіть складну дію

en: Action type
uk: Тип дії

en: Are you sure you want to delete the action %action?
uk: Ви впевнені у тому, що прагнете вилучити дію %action?

en: Action %action was deleted
uk: Дію %action було видалено

en: Deleted orphaned action (%action).
uk: Вилучена зависла дія (%action).

en: Are you sure you want to unassign the action %title?
uk: Ви дійсно бажаєье назначити дію %title?

en: You can assign it again later if you wish.
uk: Ви можете назначити це знову при бажанні.

en: unassign
uk: відмінити

en: Choose an action
uk: Виберіть дію

en: The action you chose is already assigned to that trigger.
uk: Дію, що Ви обрали, вже призначено для цього тригера.

en: When cron runs
uk: Коли виконується планувальщик

en: The URL to which the user should be redirected. This can be an internal URL like node/1234 or an external URL like http://drupal.org.
uk: URL, до якого буде переадресовано користувача. Це може бути внутрішня адреса на кшталт <em>node/1234</em> або зовнішня типу http://my.ukrweb.info

en: When content is viewed by an authenticated user
uk: Коли матеріал переглянуто зареєстрованим користувачем

en: Display a message to the user
uk: Відображення повідомлення користувачеві

en: Unpublish comment
uk: Зняти з публікації коментар

en: Unpublish comment containing keyword(s)
uk: Не публікувати коментар, який містить ключові слова

en: Block current user
uk: Блокувати поточного користувача

en: Ban IP address of current user
uk: Заборонити IP адреса для поточного користувача

en: Set @type %title to published.
uk: Установити @type %title як опубліковане.

en: Set @type %title to unpublished.
uk: Установити @type %title як неопубліковане.

en: Set @type %title to sticky.
uk: Установити @type %title закріпленим.

en: Set @type %title to unsticky.
uk: Зняти закріплення для @type %title.

en: Promoted @type %title to front page.
uk: Помістити @type %title на головну сторінку.

en: Removed @type %title from front page.
uk: Вилучити @type %title з головної сторінки.

en: Saved @type %title
uk: Збережене @type %title

en: Changed owner of @type %title to uid %name.
uk: Перемінити власника для @type %title на uid %name.

en: After saving a new comment
uk: Після збереження нового коментаря

en: After saving an updated comment
uk: Після збереження зміненого коментаря

en: After deleting a comment
uk: Після видалення коментаря

en: When a comment is being viewed by an authenticated user
uk: Коли коментар проглядає авторизований користувач

en: Unpublished comment %subject.
uk: Неопубліковані коментарі %subject.

en: After a user has been deleted
uk: Після видалення користувача

en: After a user has logged in
uk: Після входу користувача

en: After a user has logged out
uk: Після виходу користувача

en: When a user's profile is being viewed
uk: Коли переглядається профіль користувача

en: Blocked user %name.
uk: Користувач %name заблокований.

en: Banned IP address %ip
uk: Заборонена IP адреса %ip

en: After saving a new term to the database
uk: Після додавання нового терміну в базу

en: After saving an updated term to the database
uk: Після оновлення терміну в базі

en: After deleting a term
uk: Після видалення терміну

en: Enables actions to be fired on certain system events, such as when new content is created.
uk: Надає можливість дій в результаті системних подій, таких як - створено новий матеріал

en: 1 read | @count reads
uk[0]: @count перегляд
uk[1]: @count перегляди
uk[2]: @count переглядів

en: Enables the categorization of content.
uk: Дозволяє впорядкувати матеріали по категоріях.

en: Path prefix
uk: Префікс шляху

en: Delete contact
uk: Знищити контакт

en: Auto-reply
uk: Автоматична відповідь

en: Optional auto-reply. Leave empty if you do not want to send the user an auto-reply message.
uk: Опціональна автоматична відповідь. Зилше пустим, якщо не хочете відсилати користувачеві повідомлення автоматичної відповіді.

en: %recipient is an invalid e-mail address.
uk: %recipient є помилковою адресою електронної пошти.

en: Lithuanian
uk: Литовська

en: Up to date translation
uk: Актуальний переклад

en: Outdated translation
uk: Застарілий переклад

en: field
uk: поле

en: Some required modules must be enabled
uk: Деякі необхідні модулі повинні бути увімкнені.

en: mm/dd/yy
uk: мм/дд/рр

en: Translate
uk: Переклад

en: File to import not found.
uk: Файл не знайдено.

en: The translation import failed, because the file %filename could not be read.
uk: Імпорт перекладу не зроблений, оскільки неможливо прочитати файл %filename.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" was expected but not found on line %line.
uk: Файл перекладу %filename містить помилку: очікуване "msgstr" не знайдено у рядку  %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid_plural" was expected but not found on line %line.
uk: Файл локалізації  %filename містить помилку: очікується "msgid_plural" , але не знайдено в рядку %line.

en: The translation file %filename contains a syntax error on line %line.
uk: Файл перекладу %filename містить синтаксичну помилку у рядку номер %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgid" is unexpected on line %line.
uk: Файл перекладу %filename істить помилку: неочікуване "msgid" у рядку %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr[]" is unexpected on line %line.
uk: Файл перекладу %filename істить помилку: неочікуване "msgstr[]" у рядку %line.

en: The translation file %filename contains an error: "msgstr" is unexpected on line %line.
uk: Файл перекладу %filename істить помилку: неочікуване "msgstr" у рядку %line.

en: The translation file %filename contains an error: there is an unexpected string on line %line.
uk: Файл перекладу %filename істить помилку: неочікуваний текст у рядку %line.

en: The translation file %filename ended unexpectedly at line %line.
uk: Файл перекладу %filename неочікувано закінчився на рядку %line.

en: Save translations
uk: Зберегти переклади

en: Export template
uk: Експортувати шаблон

en: Create @name
uk: Створити @name

en: The custom menu %title has been deleted.
uk: Користувацьке меню %title було вилучено.

en: @type %title has been deleted.
uk: @type %title вилучений.

en: Crop
uk: Обрізати

en: Not enabled
uk: Не увімкнено

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
uk: Інструкції, що відобразяться користувачу нижче цього поля на формі редагування. <br />Дозволені HTML теги: @tags

en: anonymous user
uk: анонімний користувач

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
uk: @module (<span class="admin-disabled">вимкнено</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
uk: @module (<span class="admin-enabled">увімкнено</span>)

en: Web services
uk: Інтернет служби

en: Save permissions
uk: Запам'ятати повноваження

en: The e-mail address %email is already taken.
uk: Адреса електронної пошти %email вже існує.

en: Effect
uk: Ефект

en: Error message
uk: Повідомлення про помилку

en: Original text
uk: Початковий текст

en: Delete content type
uk: Вилучити тип матеріалу

en: Change book (update list of parents)
uk: Змінити підшивку (список "батьків")

en: create a new book
uk: додати підшивку

en: edit permissions
uk: редагувати повноваження

en: edit order and titles
uk: змінити порядок і заголовки

en: Manage your site's book outlines.
uk: Впорядкувати підшивки для Вашого сайту.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
uk: З міркувань безпеки, Ваш файл було перейменовано в %filename.

en: Installed version
uk: Встановлена версія

en: Recommended version
uk: Рекомендована версія

en: Cron run successfully.
uk: Планувальник був вдало запущений

en: notice
uk: сповіщення

en: Debug mode
uk: Режим налагодження

en: User account
uk: Профіль користувача

en: File download
uk: Завантаження файлу

en: Acronym
uk: Скорочення

en: original
uk: оригінал

en: Failed to upload the picture image; the %directory directory doesn't exist or is not writable.
uk: Помилка завантаженя зображення, каталогу %directory не існує або він закритий для запису.

en: Dates
uk: Дати

en: The field has been updated.
uk: Поле оновлено.

en: pixels
uk: пікселів

en: 1 month | @count months
uk[0]: 1 місяць
uk[1]: @count місяці
uk[2]: @count місяців

en: Save order
uk: Дотримати порядку

en: done
uk: зроблено

en: List, edit, or add user roles.
uk: Реєстр, додавання і зміна ролей користувачів.

en: edit role
uk: редагувати роль

en: Custom format
uk: Власний формат

en: Direction
uk: Напрям

en: %name: illegal value.
uk: %name: значення некоректне.

en: Edit %title
uk: Редагувати %title

en: Drupal core
uk: Ядро Drupal

en: Book navigation block display
uk: Висвітлення блоку із змістом підшивки

en: Relations
uk: Відношення

en: Password field is required.
uk: Поле Пароль - обов'язкове.

en: Confirm password
uk: Підтвердити пароль

en: No content available.
uk: Немає матеріалів

en: Administration theme
uk: Адміністративний шаблон

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
uk: Дякуємо за бажання створити обліковий запис на нашім сайті. Ваша заявка зараз відправлена на утвердження адміністраторові сайту<br /> Згодом, привітальне повідомлення з подальшими інструкціями буде вислано на вашу електронну адресу.

en: Congo (Kinshasa)
uk: Конго (Кіншаса)

en: Congo (Brazzaville)
uk: Конго (Браззавіль)

en: Ivory Coast
uk: Берег Слонової Кості

en: Hong Kong S.A.R., China
uk: S.A.R. Гонконг, Китай

en: Isle of Man
uk: Острів Мен

en: Montenegro
uk: Чорногорія

en: Macao S.A.R., China
uk: S.A.R. Макао, Китай

en: Saint Pierre and Miquelon
uk: Сен-П'єр і Мікелон

en: Serbia
uk: Сербія

en: Afar
uk: Афар

en: Somali
uk: Сомалі

en: Komi
uk: Комі

en: Run cron
uk: Запустити планувальник

en: Warning message
uk: Попередження

en: Security warning: Couldn't write .htaccess file. Please create a .htaccess file in your %directory directory which contains the following lines: <code>!htaccess</code>
uk: Попередження про загрозу: Запис у файл .htaccess заборонено. Слід створити у директорії %directory файл з ім'ям .htaccess наступного вмісту: <code>!htaccess</code>

en: The specified file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
uk: Зазначений файл %file не може бути скопійований, оскільки файл з таким іменем вже існує. Будь-ласка, переконайтеся, що ви задали правильне ім’я файлу.

en: The specified file %file was not copied because it would overwrite itself.
uk: Зазначений файл %file не може бути скопійований, оскільки він повинен переписати сам себе.

en: The specified file %file could not be copied.
uk: Зазначений файл %file не може бути скопійований.

en: The file %file could not be saved, because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
uk: Файл %file не вдалося зберегти, оскільки його розмір перевищує максимальний допустимий %maxsize для вивантаження.

en: The file %file could not be saved, because the upload did not complete.
uk: Файл %file не може бути збережений, оскільки його завантаження на сайт не було завершене.

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
uk: Файл %file не може бути збережений. Сталася невідома помилка.

en: The specified file %name could not be uploaded.
uk: Зазначений файл %name не може бути завантажений.

en: The file's name is empty. Please give a name to the file.
uk: Ім'я файлу порожнє. Будь ласка, задайте ім'я для цього файлу.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
uk: Лише файли з наступними розширеннями можуть бути використані: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
uk: Розмір файлу %filesize, перевищує максимально допустимий розмір  %maxsize.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
uk: Файл розміром %filesize перевищує квоту %quota місця на диску.

en: Only JPEG, PNG and GIF images are allowed.
uk: Дозволені тільки зображення JPEG, PNG і GIF.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels.
uk: Фото змінено в розмірі, щоб відповідати максимально допустимому значенню в %dimensions пікселів.

en: The image is too large; the maximum dimensions are %dimensions pixels.
uk: Завантажене зображення завелике; максимальні розміри зображення %dimensions пікселів.

en: The image is too small; the minimum dimensions are %dimensions pixels.
uk: Завантажене зображення замале; мінімальні розміри зображення %dimensions пікселів.

en: The file %path was not deleted, because it does not exist.
uk: Файл %path не був видалений, тому що він не існує.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
uk: Помилка завантаження, неможливо перемістити завантажений файл (%file) до пункту призначення (%destination).

en: Add to book outline
uk: Додати до підшивки

en: New set
uk: Новий набір

en: outdated
uk: застарілий

en: <strong>@language_name</strong> (source)
uk: <strong>@language_name</strong> (джерело)

en: add translation
uk: додати переклад

en: Translations of %title
uk: Переклади для %title

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
uk: Керування теґуванням, категоризацією і класифікацією Ваших матеріалів

en: Database port
uk: Порт БД

en: Re-index site
uk: Переіндексувати сайт

en: Are you sure you want to re-index the site?
uk: Чи ви дійсно хочете переіндексувати сайт?

en: Pass
uk: Пропустити

en: Fail
uk: Невдача

en: No test results to display.
uk: Немає результату теста для відображеняя.

en: Save and continue
uk: Збережіть і продовжуйте

en: These options are only necessary for some sites. If you're not sure what you should enter here, leave the default settings or check with your hosting provider.
uk: Ці налаштування необхідні лише для деяких сайтів. Якщо ви не знаєте, що тут вказувати, то залиште базові налаштування, або утоічніть їх у хостинг-провайдера.

en: If your database is located on a different server, change this.
uk: Якщо ваша база даних розташована на іншому сервері, змініть це.

en: If your database server is listening to a non-standard port, enter its number.
uk: Якщо ваша база даних доступна через не стандартний порт, вкажіть тут його номер.

en: Database port must be a number.
uk: Порт бази даних має бути числом.

en: Spaces are allowed; punctuation is not allowed except for periods, hyphens, and underscores.
uk: Ви можете використовувати пробіли; ви не можете використовувати розділові знаки, окрім крапок, дефісів та нижнього підкреслювання.

en: IP address
uk: IP-адреса

en: Enable or disable the display of certain page elements.
uk: Увімкнути або вимкнути відображення деяких елементів сторінки.

en: Add new content
uk: Додати новий уміст

en: Boolean
uk: Логічне

en: Maximum image resolution
uk: Максимальна роздільна здатність зображення

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
uk: Виявлено недозволений вибір. Будь-ласка, зверніться до адміністратора сайту.

en: Illegal choice %choice in !name element.
uk: Неможливий вибір %choice в елементі !name.

en: First sidebar
uk: Перша бічна панель

en: Status report
uk: Статусний звіт

en: Not writable
uk: Запис заборонено

en: Decimal point
uk: Десяткова кома

en: Book outline
uk: Підшивки

en: This will be the top-level page in this book.
uk: Ця сторінка стане титульною у даній книзі.

en: Revision information
uk: Інформація про зміни

en: Notify user of new account
uk: Повідомити користувача про створення облікового запису

en: Comma
uk: Кома

en: Uses
uk: Використання

en: Path to custom icon
uk: Шлях до власної іконки

en: Current user
uk: Поточний користувач

en: Digest
uk: Дайджест

en: You are not authorized to post comments.
uk: Ви не авторизовані для відправки коментарів.

en: The comment you are replying to does not exist.
uk: Коментар, на який ви намагаєтесь відповісти, більше не існує.

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
uk: Це обговорення закрите: ви не можете додати нові коментарі.

en: You are not authorized to view comments.
uk: Ви не авторизовані для перегляду коментарів.

en: Are you sure you want to delete the comment %title?
uk: Ви дійсно хочете знищити коментар "%title"?

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
uk: Будь-які відповіді на цей коментар будуть втрачені. Ця дія незворотня, її не можна скасувати.

en: Publish the selected comments
uk: Опублікувати вибрані коментарі

en: Unpublish the selected comments
uk: Відмінити публікацію вибраних коментарів

en: Are you sure you want to delete these comments and all their children?
uk: Ви дійсно хочете знищити ці коментарі і всі відповіді на них?

en: You have to specify a valid author.
uk: Ви повинні правильно вказати автора.

en: The name you used belongs to a registered user.
uk: Використане вами ім'я належить зареєстрованому користувачу.

en: The e-mail address you specified is not valid.
uk: Вказана вами адреса електронної пошти недійсна.

en: The URL of your homepage is not valid. Remember that it must be fully qualified, i.e. of the form <code>http://example.com/directory</code>.
uk: URL Вашої сторінки не дійсний. Він повинен виглядати так <code>http://example.com/directory</code>.

en: (No subject)
uk: (Без теми)

en: Default image
uk: Зображення базове

en: Add feed
uk: Додати стрічку

en: List links
uk: Список посилань

en: MIME type
uk: Тип MIME

en: File system
uk: Файлова система

en: @name's blog
uk: @name блоґ

en: Toolbar
uk: Пенал

en: Enter your @s username.
uk: Вкажіть Ваше ім'я на сайті @s.

en: Posted in
uk: Опубліковане

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed post %subject.
uk: Коментар: додано неавторизований коментар або додано для закритого матеріалу %subject.

en: !name's blog
uk: блоґ !name

en: Email:
uk: Ел.пошта:

en: All languages
uk: Всі мови

en: Dashboard
uk: Панель керування

en: Search index
uk: Пошуковий індекс

en: The MIME type of the file.
uk: MIME-тип файлу.

en: @type %title has been created.
uk: @type %title оновлено.

en: @type %title has been updated.
uk: Публікацію %title типу @type було оновлено.

en: The post could not be saved.
uk: Не вдалося зберегти повідомлення.

en: Finished with an error.
uk: Завершене з помилкою

en: Invalid file path
uk: Невірний шлях до файлу

en: Caution: this user will be unable switch back.
uk: Попередження: користувач не зможе перемкнутися назад.

en: Enter function name for api lookup
uk: Уведіть ім'я функції для пошуку в API

en: API Site
uk: API сайту

en: Rebuild the theme registry on every page load
uk: Перебудовувати кеш теми при кожнім завантаженні сторінки

en: Reinstall
uk: Перевстановити

en: Saved new value for %name.
uk: Нове значення для %name збережене.

en: Display of !type !obj
uk: Змінна: !type !obj

en: {empty}
uk: пусто

en: %message in %file on line %line.
uk: %message у %file, рядок %line.

en: 1 character | @count characters
uk[0]: 1 символ
uk[1]: @count символи
uk[2]: @count символів

en: Function reference
uk: Опис функції

en: View a list of currently defined user functions with documentation links.
uk: Перегляд списку користувацьких функцій, завантажених для поточної сторінки, з посиланнями на документацію.

en: Run hook_uninstall() and then hook_install() for a given module.
uk: Запускає hook_uninstall() і hook_install() для обраного модуля.

en: Display the PHP code of any file in your Drupal installation
uk: Перегляд Php-Коду будь-якого файлу у Вашій версії Drupal

en: Rebuild menus
uk: Переформувати меню

en: Edit and delete site variables.
uk: Редагування й видалення змінних сайту.

en: Theme registry
uk: Реєстр шаблонів

en: View the active form/render elements for this site.
uk: Перегляд активних структурних ( для форм і т.п.) елементів цього сайту

en: List the contents of $_SESSION.
uk: Список умісту $_SESSION.

en: Delete all users (except user id 1) before generating new users.
uk: Вилучити всіх користувачів ( крім користувача з id 1) перед генерацією нових користувачів.

en: <strong>Delete all content</strong> in these node types before generating new content.
uk: <strong>Вилучити весь уміст</strong> у цих типах матеріалів перед генерацією нового вмісту.

en: Add an url alias for each node.
uk: Додати URL псевдонім для кожного матеріалу.

en: Filter settings
uk: Параметри фільтрів

en: You do not have any administrative items.
uk: Ви не маєте жодних адміністративних елементів.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href="@status">status report</a> for more information.
uk: Одна або більше проблем виникли при установці Drupal. Деталі дивіться на сторінці <a href="@status">звіт про стан</a>.

en: Help topics
uk: Теми довідки

en: Help is available on the following items:
uk: Довідка доступна для наступних елементів:

en: No help is available for module %module.
uk: Довідка для модуля  %module не доступна.

en: @module administration pages
uk: Сторінка керування модулем @module

en: By module
uk: За модулем

en: Translate interface
uk: Переклад інтерфейсу

en: Add language
uk: Додати мову

en: Edit string
uk: Змінити рядок

en: Delete string
uk: Вилучити рядок

en: Are you sure you want to delete the language %name?
uk: Ви дійсно бажаєте вилучити мову %name?

en: The language %locale has been removed.
uk: Мову %locale видалено.

en: Are you sure you want to delete the string "%source"?
uk: Ви впевнені, що бажаєте видалити рядок "%source"?

en: Deleting the string will remove all translations of this string in all languages. This action cannot be undone.
uk: Видалення рядка видалить всі переклади цього рядка у всіх мовах. Дія незворотня.

en: locale
uk: мова

en: AM
uk: ДО

en: PM
uk: ПО

en: PHP extensions
uk: PHP розширення

en: Comments per page
uk: Коментарів на сторінку

en: Multilingual support
uk: Підтримка багатомовності

en: Enabled, with translation
uk: Дозволено, з перекладом

en: Publish comment
uk: Опублікувати коментар

en: The selected image handling toolkit %toolkit can not correctly process %function.
uk: Обраний механізм роботи із зображеннями '%toolkit' не може правильно обробити '%function'.

en: The directory %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the directory's permissions to be non-writable.
uk: Тека %file не захищена від змінювань, що є потенційною проблемою безпеки. Вам треба встановити права на теку  "заборона на запис".

en: Collaboration
uk: Кооперація

en: Administration pages
uk: Сторінки керування

en: Currently using !item !version
uk: Зараз використовується !item !version

en: Created content type %type.
uk: Створений тип вмісту %type.

en: User created with name %name and pass %pass
uk: Створений користувач із іменем %name і паролем %pass

en: Created permissions: @perms
uk: Створені повноваження: @perms

en: Invalid permission %permission.
uk: Недійсне повноваження %permission.

en: Found field by name @name
uk: Знайдено поле по імені @name

en: Did not find field by name @name
uk: Не знайдено поля по імені @name

en: %type: %message in %function (line %line of %file).
uk: %type: %message в %function (рядок %line із %file).

en: The website encountered an unexpected error. Please try again later.
uk: Сайт сталася непередбачена помилка. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

en: Tests
uk: Перевірки

en: Run tests
uk: Виконати тести

en: No tests to display.
uk: Нема тестів для показу.

en: @pass, @fail, and @exception
uk: @pass, @fail, та @exception

en: No test(s) selected.
uk: Жодного тесту не вибрано.

en: Processing test @num of @max - %test.
uk: Обробляється тест @num з @max - %test.

en: Processed test @num of @max - %test.
uk: Зроблено тест @num з @max - %test.

en: 1 pass | @count passes
uk[0]: 1 прохід
uk[1]: @count проходи
uk[2]: @count проходів

en: 1 fail | @count fails
uk[0]: 1 невдача
uk[1]: @count невдачі
uk[2]: @count невдач

en: 1 exception | @count exceptions
uk[0]: 1 виняток
uk[1]: @count винятки
uk[2]: @count винятків

en: PHP DOMDocument class
uk: PHP DOMDocument клас

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Hindi
uk: Гінді

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
uk: Користувач %name використав %timestamp одноразове посилання для входу на сайт.

en: Created a new user account for <a href="@url">%name</a>. No e-mail has been sent.
uk: Створено новий користувацький рахунок для <a href="@url">%name</a>. Не відправлялось жодної електронної пошти.

en: Registration successful. You are now logged in.
uk: Реєстрація успішна. Ви можете ввійти.

en: New user: %name (%email).
uk: Новий користувач: %name %email.

en: Trigger
uk: Тригер

en: Add link
uk: Додати посилання

en: View comments
uk: Переглянути коментарі

en: Username or e-mail address
uk: Ім'я або e-mail

en: No fields available.
uk: Недоступні поля

en: After saving new content
uk: Після збереження нового матеріалу

en: After deleting content
uk: Після видалення матеріалу

en: Vertical Tabs
uk: Вертикальні вкладки

en: By @name on @date
uk: @name, @date

en: By @name
uk: @name

en: Not in menu
uk: Не в меню

en: Alias: @alias
uk: Синонім: @alias

en: No alias
uk: Нема синоніма

en: <em>and</em> where <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
uk: <em>і</em> де <strong>%property</strong> рівно <strong>%value</strong>

en: <strong>%property</strong> is <strong>%value</strong>
uk: <strong>%property</strong> рівно <strong>%value</strong>

en: User autocomplete
uk: Автозаповненя користувача

en: Initializing.
uk: Ініціалізація

en: An error has occurred.
uk: Сталася помилка.

en: Please continue to <a href="@error_url">the error page</a>
uk: Прохання продовжити на <a href="@error_url">сторінці помилок</a>

en: HTTP POST is required.
uk: Вимагається HTTP POST

en: Your page will be a part of the selected book.
uk: Ваша сторінка додасться до вибраної підшивки.

en: 0 sec
uk: 0 сек

en: form
uk: форма

en: alert
uk: попередження

en: emergency
uk: аварійне

en: Filter log messages
uk: Фільтрувати записи журналу

en: You must select something to filter by.
uk: Вам потрібно вибрати щось для фільтрації.

en: New revision
uk: Нова версія

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
uk: Для зміни існуючого паролю вкажіть новий пароль в обидвох полях.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Please request a new one using the form below.
uk: Ви намагаєтесь використати одноразове посиланя для входу на сайт, термін дії якого вичерпався. Будь-ласка, отримайте нове посилання використавши форму, наведену нижче.

en: This login can be used only once.
uk: Цей логін може бути використаний лише одноразово.

en: The translation import of %filename failed.
uk: Помилка імпорту перекладу %filename.

en: More choices
uk: Більше варіантів

en: Abbreviation
uk: Скорочення

en: Inserted
uk: Вставлене

en: Provide a password for the new account in both fields.
uk: Вкажіть пароль для нового облікового запису в обидвох полях.

en: filter
uk: фільтр

en: The title of the comment.
uk: Тема коментаря

en: Comment count
uk: Кількість коментарів

en: The title of the node.
uk: Заголовок матеріалу.

en: The date the node was posted.
uk: Дата створення матеріалу.

en: Poll
uk: Опитування

en: Views today
uk: Переглядів сьогодні

en: contact
uk: контакт

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
uk: Пошук для кожного із двох термінів з набраним у верхньому регістрі <strong>OR</strong>. Наприклад, <strong>кішки OR собаки</strong>.

en: PHP filter
uk: PHP фільтр

en: Language settings
uk: Налаштування мови

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
uk: Спроба запустити планувальник, коли він працює.

en: Cron run completed.
uk: Запуск планувальника завершено.

en: HTTP request status
uk: Статус запиту HTTP

en: Fails
uk: Збій

en: Visitors
uk: Відвідувачі

en: Optionally specify an alternative URL by which this node can be accessed. For example, type "about" when writing an about page. Use a relative path and don't add a trailing slash or the URL alias won't work.
uk: Можна визначити альтернативний URL, за яким ця нода може бути доступною. Наприклад, наберіть "about" коли пишете сторінку про себе. Використовуйте відносні адреси і не додавайте кінцевий слеш (косу риску), інакше URL псевдонім не буде працювати.

en: Machine-readable name
uk: Машинне ім'я

en: Already added languages
uk: Вже додані мови

en: Recent blog posts
uk: Недавні повідомлення у блозі

en: Who's new
uk: Нові користувачі

en: Language name
uk: Назва мови

en: Edit language
uk: РЕдагувати мову

en: list links
uk: список посилань

en: Edit category
uk: Змінити категорію

en: The content type %name has been updated.
uk: Тип матеріалу %name було оновлено.

en: The content type %name has been added.
uk: Тип материалів %name додано.

en: Catalan
uk: Каталанська

en: Contact form
uk: Контакатна форма

en: Drag to re-order
uk: Перетягнути для пересортування

en: Changes made in this table will not be saved until the form is submitted.
uk: Зміни, що були зроблені в цій таблиці, не будуть прийняті доки Ви не збережете цю форму.

en: Blue Lagoon (default)
uk: Блакитна Лагуна (Базова)

en: The requested page could not be found.
uk: Сторінка, яку Ви намагались переглянути, зараз недоступна або відсутня.

en: Delete the account and all content.
uk: Видалити обліковий запис і весь вміст.

en: The user account %id does not exist.
uk: Рахунок %id не існує.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
uk: Спроба скасувати неіснуючий рахунок: %id.

en: Requirements problem
uk: Проблема вимог

en: Database configuration
uk: Налаштування бази даних

en: The type of database your @drupal data will be stored in.
uk: Тип бази даних, де дані вашого @drupal будуть збережені

en: The name of the database your @drupal data will be stored in. It must exist on your server before @drupal can be installed.
uk: Назва бази даних для вашого сайту @drupal. База вже повинна існувати на сервері, перш ніж @drupal буде встановлено.

en: If more than one application will be sharing this database, enter a table prefix such as %prefix for your @drupal site here.
uk: Якщо цією БД користуватеметься більш ніж 1 сайт, то додайте тут префікс %prefix до таблиць вашого сайту @drupal.

en: Select an installation profile
uk: Виберіть варіант встановлення

en: Choose language
uk: Виберіть мову

en: With the addition of an appropriate translation package, this installer is capable of proceeding in another language of your choice. To install and use Drupal in a language other than English:
uk: З доповненням відповідного пакету переведення, ця програма установки здібна до відновлення іншої мови вашого вибору. Щоб встановити і використовувати Drupal на мові окрім англійської мови:

en: Determine if <a href="@translations" target="_blank">a translation of this Drupal version</a> is available in your language of choice. A translation is provided via a translation package; each translation package enables the display of a specific version of Drupal in a specific language. Not all languages are available for every version of Drupal.
uk: Перевірте, чи доступний <a href="@translations" target="_blank">переклад даної версії Друпал Вашою мовою</a>. Переклад розповсюджується пакетом; кожен пакет надає можливість відображення Друпал відповідною мовою. Не всі мови доступні для кожної версії Друпал.

en: If an alternative translation package of your choice is available, download and extract its contents to your Drupal root directory.
uk: Якщо доступний альтернативний пакет перекладу, стягніть і розпакуйте його вміст в корінь дерева файлів Друпал

en: Return to choose language using the second link below and select your desired language from the displayed list. Reloading the page allows the list to automatically adjust to the presence of new translation packages.
uk: Поверніться до вибору мови, використовуючи другу адресу і оберіть потрібну з наданого списка. Перезавантаження сторінки дає можливість автоматично перечитати наявність нових пакетів перекладу.

en: Alternatively, to install and use Drupal in English, or to defer the selection of an alternative language until after installation, select the first link below.
uk: Окрім цього, для встановлення Друпалу Англійською, або для вибору іншої мови одразу після встановлення, оберіть першу адресу нижче.

en: How should the installation continue?
uk: Як повинна установка продовжуватися?

en: Continue installation in English
uk: Продовжуйте установку в англійській мові

en: Return to choose a language
uk: Поверніться, щоб вибрати мову

en: Learn how to install Drupal in other languages
uk: Вивчіться, як встановити Drupal на інших мовах

en: (built-in)
uk: (вбудований)

en: No profiles available
uk: Немає доступних профілів

en: Drupal already installed
uk: Друпал вже встановлено

en: <ul><li>To start over, you must empty your existing database.</li><li>To install to a different database, edit the appropriate <em>settings.php</em> file in the <em>sites</em> folder.</li><li>To upgrade an existing installation, proceed to the <a href="@base-url/update.php">update script</a>.</li><li>View your <a href="@base-url">existing site</a>.</li></ul>
uk: <ul><li>Для повторного початку, Вам необхідно спорожнити Вашу базу даних.</li><li>Для встановлення в іншу базу даних, відредагуйте <em>settings.php</em> файл в теці <em>sites</em>.</li><li>Для оновлення існуючої інсталяції, перейдіть до <a href="@base-url/update.php">програми оновлення</a>.</li><li>Перегляд Вашого <a href="@base-url">існуючого сайту</a>.</li></ul>

en: Installing @drupal
uk: Установка @drupal

en: The installation has encountered an error.
uk: Установка зіткнулася з помилкою.

en: Configure site
uk: Налаштування сайту

en: All necessary changes to %dir and %file have been made. They have been set to read-only for security.
uk: Всі необхідні зміни до %dir та %file зроблено. Вони встановлені в режим тільки для читання в міркуваннях безпеки

en: @drupal installation complete
uk: Встановлення @drupal завершено

en: Installed %module module.
uk: Встановлено модуль %module

en: Choose profile
uk: Виберіть профіль

en: Verify requirements
uk: Перевірте вимоги

en: Set up database
uk: Встановлення бази даних

en: Set up translations
uk: Встановлення перекладу

en: Install site
uk: Встановлення сайта

en: Finish translations
uk: Закінчення перекладання

en: Site e-mail address
uk: E-mail вебсайту

en: The <em>From</em> address in automated e-mails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this e-mail being flagged as spam.)
uk: <em>Від</em> адреси в автоматичних електронних листах під час реєстрації або запитів на нагадування паролів, та інших повідомленнях. (Використовуйте адресу із домену Вашого вебсайту, щоб не потрапити в спам.)

en: By default, dates in this site will be displayed in the chosen time zone.
uk: Базово, дати на сайті будуть відображатись в обраній годинниковій зоні

en: Update notifications
uk: Нагадування про оновлення

en: Check for updates automatically
uk: Перевіряти наявність оновлень автоматично

en: Removed orphaned action '%action' from database.
uk: З бази даних вилучено осиротілу дію '%action'.

en: One orphaned action (%orphans) exists in the actions table. !link | @count orphaned actions (%orphans) exist in the actions table. !link
uk[0]: @count стара дія (%orphans) присутня в таблиці дій. !link
uk[1]: @count старих дії (%orphans) присутні в таблиці дій. !link
uk[2]: @count старих дій (%orphans) присутні в таблиці дій. !link

en: Cron run exceeded the time limit and was aborted.
uk: Запуск планувальника перевищив ліміт часу і був скасований.

en: 1 byte | @count bytes
uk[0]: @count байт
uk[1]: @count байта
uk[2]: @count байт

en: !name cannot be longer than %max characters but is currently %length characters long.
uk: !name не може бути довим, чим %max знаків, зараз його довжина %length знаків.

en: Illegal choice %choice in %name element.
uk: Недопустимий вибір %choice в елементі %name.

en: GD2 image manipulation toolkit
uk: Пакет обробки фото GD2

en: The GD toolkit is installed and working properly.
uk: Вбудований інструмент GD2 заінстальований і працює добре.

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
uk: Визначає якість обробки зображень JPEG. Величини від 0 до 100. Більше значення визначає кращу якість але більший розмір файла.

en: The GD image toolkit requires that the GD module for PHP be installed and configured properly. For more information see <a href="@url">PHP's image documentation</a>.
uk: Вбудований інструмент GD для зображень потребує інсталяції на налаштування модуля GD для PHP. Детальніше див. %url.

en: JPEG quality must be a number between 0 and 100.
uk: JPEG якість повинна бути числом між 0 і 100.

en: Right to left
uk: Справо на ліво

en: Left to right
uk: Зліва праворуч

en: Predefined language
uk: Базова мова

en: Custom language
uk: Інша мова

en: Add custom language
uk: Додати користувацьку мову

en: Save language
uk: Збереження мови

en: <a href="@rfc4646">RFC 4646</a> compliant language identifier. Language codes typically use a country code, and optionally, a script or regional variant name. <em>Examples: "en", "en-US" and "zh-Hant".</em>
uk: Ідентифікатор мови згідно <a href="@rfc4646">RFC 4646</a>. Коди мови типово є кодами країни, але додатково, - можливі варіанти. <em>Приклади: "uk", "uk-UA" and "ru-UA".</em>

en: Language name in English
uk: Назва мови англійською

en: Name of the language in English. Will be available for translation in all languages.
uk: Назва мови англійською. Буде доступна для перекладу на всі мови.

en: Native language name
uk: Рідна назва мови

en: Name of the language in the language being added.
uk: Назва мови в доданій мові

en: Language domain
uk: Домен мови

en: Direction that text in this language is presented.
uk: Напрямок читання тексту

en: The language %language (%code) already exists.
uk: Мова %language (%code) вже існує.

en: Invalid language code.
uk: Неправильно заданий код мови

en: The language %language has been created and can now be used. More information is available on the <a href="@locale-help">help screen</a>.
uk: Створена мова %language і тепер вона доступна. Більше інформації можна знайти на <a href="@locale-help">сторінці допомоги</a>.

en: Domain and path prefix values should not be set at the same time.
uk: Заборонено назначати одночасно префікс адреси і домен

en: The domain (%domain) is already tied to a language (%language).
uk: Для мови (%language) вже назначено домен (%domain)

en: Only the default language can have both the domain and prefix empty.
uk: Тільки базова мова може мати порожніми і домен і префікс

en: The prefix (%prefix) is already tied to a language (%language).
uk: Для мови (%language) вже створено префікс (%prefix)

en: The English language cannot be deleted.
uk: Англійську мову видалити неможливо.

en: The default language cannot be deleted.
uk: Базову мову видалити неможливо

en: Deleting a language will remove all interface translations associated with it, and posts in this language will be set to be language neutral. This action cannot be undone.
uk: Видалення мови стре всі переклади інтерфейсу, пов'язані з нею, а всі матеріали в цій мові буде переназначено на нейтральну мову. Дія незворотня.

en: Language negotiation configuration saved.
uk: Конфігурацію мови збережено

en: English (built-in)
uk: Англійська (вбудована)

en: String contains
uk: Рядок містить

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
uk: Щоб показати усі рядки, залишіть поле порожнім. Пошук є чутливим до регістру.

en: English (provided by Drupal)
uk: Англійська (надана Друпалом)

en: Search in
uk: Шукати в

en: Both translated and untranslated strings
uk: Перекладені та неперекладені рядки

en: Only translated strings
uk: Лише перекладені фрази

en: Only untranslated strings
uk: Лише неперекладені фрази

en: Limit search to
uk: Обмежити пошук до

en: All text groups
uk: Всі текстові групи

en: Languages not yet added
uk: Ще не додані мови

en: Import translation
uk: Імпорт перекладу

en: A Gettext Portable Object (<em>.po</em>) file.
uk: Файл перекладу (<em>.po</em>) системи Gettext

en: Import into
uk: Імпортувати до

en: Choose the language you want to add strings into. If you choose a language which is not yet set up, it will be added.
uk: Виберіть мову, до якої ви хочете додати фрази. Якщо ви виберете ще не додану мову, її буде додано.

en: Text group
uk: Текстова група

en: Imported translations will be added to this text group.
uk: Втягнуті переклади будуть додані до цих текстових груп

en: The language %language has been created.
uk: Мову %language створено.

en: Export translation
uk: Експортувати переклад

en: Select the language to export in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) format.
uk: Оберіть мову для експорту в формат Gettext Portable Object (<em>.po</em>).

en: Generate a Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) file with all strings from the Drupal locale database.
uk: Згенерувати файл шаблону Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) з усіма рядками, що є в локальній базі даних Drupal.

en: String not found.
uk: Рядок не знайдено.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
uk: Поданий рядок містить заборонений HTML: %string

en: The string has been saved.
uk: Рядок збережено.

en: The string has been removed.
uk: Рядок було видалено.

en: The language selected for import is not supported.
uk: Мова, що була вибрана для імпотру, не підтримується

en: The translation file %filename appears to have a missing or malformed header.
uk: Файл перекладу  %filename не має заголовку або його заголовок пошкоджено.

en: The translation was successfully imported. There are %number newly created translated strings, %update strings were updated and %delete strings were removed.
uk: Переклад успішно втягнуто. Створено %number нових перекладених рядків, %update рядків оновлено та %delete рядків було видалено.

en: Importing interface translations
uk: Втягування перекладів інтерфейсу

en: Starting import
uk: Початок втягування

en: Error importing interface translations
uk: Помилка втягування перекладів інтерфейсу

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
uk: Спроба подання рядка перекладу з забороненим HTML: %string

en: The %language language (%code) has been created.
uk: Мову %language (%code) створено.

en: Imported %file into %locale: %number new strings added, %update updated and %delete removed.
uk: Втягнуто %file в %locale: %number нових рядків додано, %update оновлено і %delete видалено.

en: Exported %locale translation file: %filename.
uk: Експортований файл %locale перекладу %filename.

en: Exported translation file: %filename.
uk: Переклад експортовано у файл: %filename.

en: Updated JavaScript translation file for the language %language.
uk: Оновлено файл перекладу JavaScript для мови %language.

en: Created JavaScript translation file for the language %language.
uk: Створено файл перекладу JavaScript для мови %language.

en: Removed JavaScript translation file for the language %language, because no translations currently exist for that language.
uk: Видалено JavaScript файл перекладу для мови %language, через відсутність перекладу для цієї мови

en: An error occurred during creation of the JavaScript translation file for the language %language.
uk: Сталася помилка протягом створення файла перекладу JavaScript для мови %language.

en: One translation string was skipped because it contains disallowed HTML. | @count translation strings were skipped because they contain disallowed HTML.
uk[0]: @count рядок перекладу пропущена через наявність забороненого HTML
uk[1]: @count рядка перекладу пропущено через наявність забороненого HTML
uk[2]: @count рядків перекладу пропущено через наявність забороненого HTML

en: One translation file imported for the newly installed modules. | @count translation files imported for the newly installed modules.
uk[0]: Один файл перекладу було втягнуто для щойно встановлених модулів.
uk[1]: @count файли перекладу було втягнуто для щойно встановлених модулів.
uk[2]: @count файлів перекладу було втягнуто для щойно встановлених модулів.

en: One translation file imported for the enabled modules. | @count translation files imported for the enabled modules.
uk[0]: @count файл перекладу втягнуто до ввімкнених модулів
uk[1]: @count файла перекладу втягнуто до ввімкнених модулів
uk[2]: @count файлів перекладу втягнуто до ввімкнених модулів

en: Abkhazian
uk: Абхазька

en: Avestan
uk: Авестійська

en: Afrikaans
uk: Африкаанс

en: Akan
uk: Акан

en: Amharic
uk: Амхарська

en: Assamese
uk: Ассамі

en: Avar
uk: Аварська

en: Aymara
uk: Аймара

en: Azerbaijani
uk: Азербайджанська

en: Bashkir
uk: Башкирська

en: Belarusian
uk: Білоруська

en: Bihari
uk: Біхарі

en: Bislama
uk: Біслама

en: Bambara
uk: Бамбара

en: Bengali
uk: Бенгальська

en: Tibetan
uk: Тибетська

en: Breton
uk: Бретонська

en: Bosnian
uk: Боснійська

en: Chechen
uk: Чеченська

en: Chamorro
uk: Чаморро

en: Corsican
uk: Корсіканська

en: Cree
uk: Крі

en: Old Slavonic
uk: Церковнослов'янська

en: Chuvash
uk: Чуваська

en: Welsh
uk: Валлійська

en: Maldivian
uk: Мальдівська

en: Bhutani
uk: Бгутані

en: Ewe
uk: Еве

en: Esperanto
uk: Есперанто

en: Estonian
uk: Естонська

en: Basque
uk: Баскська

en: Persian
uk: Перська

en: Fulah
uk: Фула

en: Faeroese
uk: Фарерська

en: Frisian
uk: Фризька

en: Irish
uk: Ірландська

en: Scots Gaelic
uk: Шотландська ґельська

en: Galician
uk: Галісійська

en: Guarani
uk: Ґварані

en: Gujarati
uk: Гуджараті

en: Manx
uk: Манкс

en: Hausa
uk: Гауса

en: Hiri Motu
uk: Гірі-моту

en: Armenian
uk: Вірменська

en: Herero
uk: Гереро

en: Interlingua
uk: Інтерлінґва

en: Interlingue
uk: Інтерлінґве

en: Igbo
uk: Іґбо

en: Inupiak
uk: Інуп'як

en: Icelandic
uk: Ісландська

en: Inuktitut
uk: Інуктітут

en: Javanese
uk: Яванська

en: Georgian
uk: Грузинська

en: Kongo
uk: Конго

en: Kikuyu
uk: Кікуйю

en: Kwanyama
uk: Кваньяма

en: Kazakh
uk: Казахська

en: Greenlandic
uk: Ґренландська

en: Cambodian
uk: Кхмерська

en: Kannada
uk: Каннада

en: Kanuri
uk: Канурі

en: Kashmiri
uk: Кашмірі

en: Kurdish
uk: Курдська

en: Cornish
uk: Корнійська

en: Latin
uk: Латина

en: Luxembourgish
uk: Люксембурзька

en: Luganda
uk: Луґанда

en: Lingala
uk: Лінґала

en: Laothian
uk: Лаоська

en: Latvian
uk: Латвійська

en: Malagasy
uk: Малаґасійська

en: Marshallese
uk: Маршальська

en: Macedonian
uk: Македонська

en: Malayalam
uk: Малайяламський

en: Mongolian
uk: Монгольська

en: Moldavian
uk: Молдовська

en: Marathi
uk: Маратхі

en: Malay
uk: Малайська

en: Maltese
uk: Мальтійська

en: Burmese
uk: Бірманська

en: North Ndebele
uk: Північне ндебеле

en: Nepali
uk: Непалі

en: Ndonga
uk: Ндонґа

en: Norwegian Bokmål
uk: Норвежський Bokmål

en: Norwegian Nynorsk
uk: Норвежський Nynorsk

en: South Ndebele
uk: Південне ндебеле

en: Chichewa
uk: Чічева

en: Occitan
uk: Оксітанська

en: Oromo
uk: Оромо

en: Oriya
uk: Орія

en: Ossetian
uk: Осетинська

en: Punjabi
uk: Панджабі

en: Pali
uk: Палі

en: Pashto
uk: Пашто

en: Quechua
uk: Кечуа

en: Rhaeto-Romance
uk: Рето-романська

en: Kirundi
uk: Кірунді

en: Kinyarwanda
uk: Кіньярванда

en: Sanskrit
uk: Санскрит

en: Sardinian
uk: Сардинська

en: Sindhi
uk: Синдхі

en: Northern Sami
uk: Північна Самі

en: Sango
uk: Санґо

en: Serbo-Croatian
uk: Сербо-хорватська

en: Sinhala
uk: Сингальська

en: Slovenian
uk: Словенська

en: Samoan
uk: Самоанська

en: Shona
uk: Шона

en: Albanian
uk: Албанська

en: Serbian
uk: Сербська

en: Siswati
uk: Свазі

en: Sesotho
uk: Сесотго

en: Sudanese
uk: Суданська

en: Swahili
uk: Суахілі

en: Tamil
uk: Тамільське

en: Telugu
uk: Телугу

en: Tajik
uk: Таджицька

en: Thai
uk: Тайська

en: Tigrinya
uk: Тіґрай

en: Turkmen
uk: Туркменська

en: Tagalog
uk: Таґальська

en: Setswana
uk: Тсвана

en: Tsonga
uk: Тсонґа

en: Tatar
uk: Татарська

en: Twi
uk: Тві

en: Tahitian
uk: Таїтянська

en: Uighur
uk: Уйґурська

en: Ukrainian
uk: Українська

en: Urdu
uk: Урду

en: Uzbek
uk: Узбецька

en: Venda
uk: Венда

en: Vietnamese
uk: В'єтнамська

en: Wolof
uk: Волоф

en: Xhosa
uk: Кхоса

en: Yiddish
uk: Ідиш

en: Yoruba
uk: Йоруба

en: Zhuang
uk: Чжуан

en: Chinese, Simplified
uk: Китайська, спрощена

en: Chinese, Traditional
uk: Китайська, традиційна

en: Zulu
uk: Зулу

en: Error sending e-mail (from %from to %to).
uk: Помилка під час надсилання пошти(від %from до %to).

en: sort ascending
uk: сортувати за наростанням

en: sort descending
uk: спадаючий порядок сортування

en: Operations on Unicode strings are emulated on a best-effort basis. Install the <a href="@url">PHP mbstring extension</a> for improved Unicode support.
uk: Операції над Unicode рядками емулюються задля кращої роботи. Інсталюйте <a href="@url">розширення PHP mbstring</a> для кращої підтримки Юнікоду.

en: Multibyte string function overloading in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.func_overload</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
uk: Увімкнене перезавантаження (overloading) мультибайтових рядків у PHP, але його потрібно вимкнути. Перевірте налаштування <em>mbstring.func_overload</em> у php.ini. Деталі ви зможете знайти у  <a href="@url">документації по PHP mbstring</a>.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.encoding_translation</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
uk: Конвертація вводу мультибайтових рядків у PHP вувімкнена, але її потрібно вимкнути. Перевітре налаштування <em>mbstring.encoding_translation</em> у php.ini. Деталі Ви зможете знайти у <a href="@url">документації із PHP mbstring</a>.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_input</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
uk: Конвертація введення мультибайтових рядків у PHP увімкнена, але її треба відключити. Перевірте налаштування <em>mbstring.http_input</em> у php.ini. деталі Ви зможете знайти у  <a href="@url">документації із PHP mbstring</a>.

en: Multibyte string output conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.http_output</em> setting. Please refer to the <a href="@url">PHP mbstring documentation</a> for more information.
uk: Конвертація виведення мультибайтових рядків у PHP увімкнена, але її треба відключити. Перевірте налаштування <em>mbstring.http_output</em> у php.ini. Деталі ви сможете знайти на <a href="@url">документации із PHP mbstring</a>.

en: Standard PHP
uk: Стандартний PHP

en: PHP Mbstring Extension
uk: PHP: розширення Mbstring

en: Unicode library
uk: Бібліотека Юнікод

en: Could not convert XML encoding %s to UTF-8.
uk: Не вдалося конвертувати кодування XML %s у UTF-8.

en: Unsupported encoding %s. Please install iconv, GNU recode or mbstring for PHP.
uk: Кодування не підтримується %s. Встановіть iconv, GNU recode або mbstring для PHP.

en: Parse error. Not well formed
uk: Помилка розбору. Сформовано неправильно

en: Parse error. Request not well formed.
uk: Помилка розбору. Запит сформовано неправильно.

en: Server error. Invalid XML-RPC. Request must be a methodCall.
uk: Помилка на сервері. Н XML-RPC. Запит повинен бути викликом методу (methodCall).

en: Server error. Requested method @methodname not specified.
uk: Помилка на сервері. Метод запиту %methodname не визначено.

en: Server error. Wrong number of method parameters.
uk: Помилка на сервері. Помилкове число параметрів методу.

en: Server error. Invalid method parameters.
uk: Помилка на сервері. Неправильні параметри методу.

en: Server error. Requested function @method does not exist.
uk: Помилка на сервері. Запитуваної функції %method не існує.

en: Invalid syntax for system.multicall.
uk: Неправильний синтаксис запиту system.multicall.

en: Recursive calls to system.multicall are forbidden.
uk: Рекурсивне звернення до system.multical заборонено.

en: Server error. Requested method @methodname signature not specified.
uk: Помилка на сервері. Не визначена сигнатура запитуваного методу %methodname.

en: The name of the feed (or the name of the website providing the feed).
uk: Назва стрічки або назва сайту, з якого ви берете вміст.

en: Categorize news items
uk: Віднести до категорії

en: Are you sure you want to remove all items from the feed %feed?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити всі елементи з потоку %feed?

en: checkboxes
uk: прапорці

en: multiple selector
uk: ви можете вибрати один або більше пунктів

en: Thousands of sites (particularly news sites and blogs) publish their latest headlines and posts in feeds, using a number of standardized XML-based formats. Formats supported by the aggregator include <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, and <a href="@atom">Atom</a>.
uk: Тисячі сайтів(в основному новинні та блоги) публікують свій матеріал і видають потоки, використовуючи певні стандартизовані формати. Формати, які підтримується Збиральником - <a href="@rss">RSS</a>, <a href="@rdf">RDF</a>, та <a href="@atom">Atom</a>.

en: Current feeds are listed below, and <a href="@addfeed">new feeds may be added</a>. For each feed or feed category, the <em>latest items</em> block may be enabled at the <a href="@block">blocks administration page</a>.
uk: Доступні потоки наведені нижче і <a href="@addfeed">нові можуть бути додані</a>. Для кожного потоку або категорії може бути використано блок <em>останні елементи</em> на <a href="@block">сторінці керування блоками</a>.

en: Add a feed in RSS, RDF or Atom format. A feed may only have one entry.
uk: Додавання потоку в форматі  RSS, RDF або Atom. Потік може містити лише один елемент

en: Categories allow feed items from different feeds to be grouped together. For example, several sport-related feeds may belong to a category named <em>Sports</em>. Feed items may be grouped automatically (by selecting a category when creating or editing a feed) or manually (via the <em>Categorize</em> page available from feed item listings). Each category provides its own feed page and block.
uk: Категорії дозволяють групувати різноманітні потоки. Для прикладу, деякі спортивно орієнтовані потоки можуть з легкістю бути об'єднаними в категорію <em>Спорт</em>. Елементи потоку можуть бути згруповані автоматично(виборомо категорії при створенні або редагуванні потоку) або вручну (через сторінку <em>Категорії</em>, доступну з списка елементів потоку). Кожна категорія надає свою власну сторінку і блок.

en: Configure which content your site aggregates from other sites, how often it polls them, and how they're categorized.
uk: Налаштування збору інформації з інших сайтів, перевірки частоти оновлення і способи її систематизації.

en: Update items
uk: Оновити елементи

en: Edit feed
uk: Змінити стрічку

en: No blocks in this region
uk: Нема блоків в цьому регіоні

en: The block %info was assigned to the invalid region %region and has been disabled.
uk: Блок %info було привязано до неправильного поля %region і було вимкнено

en: The changes to these blocks will not be saved until the <em>Save blocks</em> button is clicked.
uk: Зміни до нового розташування блоків не будуть збередені, доки Ви не натисните на кнопку <em>Зберегти блоки</em>.

en: Post new blog entry.
uk: Додати запис у блоґ

en: You are not allowed to post a new blog entry.
uk: Ви не можете створити новий запис у блозі.

en: You have not created any blog entries.
uk: Ви не додавали жодного запису до блоґу.

en: !author has not created any blog entries.
uk: У блозі немає записів користувача !author.

en: No blog entries have been created.
uk: Не створено жодного запису в блозі.

en: Blog entry
uk: Запис блоґу

en: View recent blog entries
uk: Перегляд останніх дописів до блоґу

en: Read !username's latest blog entries.
uk: Перегляд останніх дописів до блоґу користувача !username.

en: !username's blog
uk: блоґ !username

en: Read the latest blog entries.
uk: Читати останні записи блоґа.

en: The content type for the %add-child link must be one of those selected as an allowed book outline type.
uk: Тип матеріалу для посилання %add-child повинен бути одним з обраних у якості дозволених.

en: Save book pages
uk: Зберегти сторінки підшивки

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
uk: Ця підшивка була змінена іншим користувачем, тому зміни не можуть бути збережені

en: Title changed from %original to %current.
uk: Замінено %original на %current.

en: Updated book %title.
uk: Оновлено підшивку %title.

en: book: updated %title.
uk: підшивка: оновлено %title.

en: Update book outline
uk: Оновити підшивку

en: Remove from book outline
uk: Прибрати з підшивки.

en: No changes were made
uk: Нічого не змінено

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
uk: Ця запис булу додано до обраної книги. Тепер Ви можете його позиціонувати по відношенню до інших сторінок.

en: The book outline has been updated.
uk: Зміст підшивки оновлений.

en: There was an error adding the post to the book.
uk: Виникла помилка додавання сторінки до підшивки.

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
uk: %title має зв'язані дочірні сторінки, які будуть автоматично переміщені для збереження їх з'єднання з підшивкою. Для створення ієрархії заново (у тому виді, який вона мала до видалення цієї сторінки), %title можна додати знову, використовуючи вкладку Outline, а кожну з її колишніх дочірніх сторінок слід перемістити вручну.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
uk: %title можна додати до ієрархії використовуючи вкладку Підшивки.

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити %title з підшивки?

en: The post has been removed from the book.
uk: Запис було видалено з підшивки.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
uk: Показати версію для друку цієї сторінки та її суб-сторінок.

en: Show block on all pages
uk: Відображати блок на всіх сторінках

en: Show block only on book pages
uk: Відображати блок тільки на сторінках підшивок

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
uk: Якщо буде обрана опція <em>Показувати блок на всіх сторінках</em>, то блок буде містити автоматично створені меню для всіх підшивок цього сайту. Якщо буде обрана опція <em>Показувати блок тільки на сторінках підшивки</em>, то блок буде містити тільки одне меню, відповідне до підшивки поточної сторінки. У цьому випадку, якщо поточна сторінка не буде в підшивці, то блок відображатись не буде. Додатково можна використовувати <em>Специфічні для сторінки настроювання видимості</em> або інші параметри настроювання видимості для вибіркового відображення даного блоку.

en: This is the top-level page in this book.
uk: Це титульна сторінка у цій книзі.

en: No book selected.
uk: Не вибрано жодної підшивки.

en: The parent page in the book. The maximum depth for a book and all child pages is !maxdepth. Some pages in the selected book may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
uk: Максимальна глибина для публікації та всіх підлеглих сторінок встановлена в !maxdepth. Деякі пункти меню можуть бути недоступними, як батьківські, якщо вложення перевищує цей ліміт.

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
uk: %title є частиною структури  »підшивки » і має дочірні зв'язані сторінки.  Якщо ви вилучите цей елемент, дочірні сторінки будуть автоматично переміщені.

en: Re-order book pages and change titles
uk: Змінити порядок сторнок підшивок та змінити заголовки

en: Book page
uk: Сторінка підшивки

en: Base color
uk: Базовий колір

en: Header top
uk: Заголовок вгорі

en: Header bottom
uk: Заголовок знизу

en: There is not enough memory available to PHP to change this theme's color scheme. You need at least %size more. Check the <a href="@url">PHP documentation</a> for more information.
uk: PHP не вистачає пам'яті для зміни кольорової гами тем оформлення. Необхідно як мінімум  %size. Зверніться до <a href="@url">документації PHP</a> для додаткової інформації.

en: Delete the selected comments
uk: Вилучити відзначені коментарі

en: Allows users to comment on and discuss published content.
uk: Дає користувачеві змогу прокоментувати та обговорити опублікований матеріал.

en: Example: 'website feedback' or 'product information'.
uk: Приклад: 'зворотній зв'язок' або 'інформація про продукт'.

en: When listing categories, those with lighter (smaller) weights get listed before categories with heavier (larger) weights. Categories with equal weights are sorted alphabetically.
uk: При відображенні категорій, ті, що мають меншу вагу, будуть  відображеня вище, ніж ті, що мають більшу вагу. Категорії з однаковою вагою сортуються в алфавітному порядку.

en: The contact form has not been configured. <a href="@add">Add one or more categories</a> to the form.
uk: Форма контактів ще не налагоджена. <a href="@add">Додавайте одну або кілька категорій</a> до форми.

en: Personal contact form
uk: Персональна контактна форма

en: Create a system contact form and set up categories for the form to use.
uk: Створити системну контактну форму і визначити категорії для користування нею.

en: Edit contact category
uk: Редагувати категорію контакту

en: Enables the use of both personal and site-wide contact forms.
uk: Дозволяє використовувати контактні форми, як персональні так і загальні для сайту.

en: Database logging
uk: Журналювання в базу даних

en: View events that have recently been logged.
uk: Переглянути нещодавно записані події

en: Top 'page not found' errors
uk: Найчастіші помилки 'сторінку не знайдено'

en: View 'page not found' errors (404s).
uk: Переглянути помилки 'сторінку не знайдено' (404).

en: Top 'access denied' errors
uk: Найчастіші помилки типу 'доступ заборонено'

en: View 'access denied' errors (403s).
uk: Переглянути помилки 'доступ заборонено' (403).

en: Logs and records system events to the database.
uk: Зберігає системні повідомлення до бази даних.

en: No roles may use this format
uk: Ролі не використовують цей формат

en: Allowed HTML tags: @tags
uk: Дозволені теги HTML: @tags

en: Anchors are used to make links to other pages.
uk: Якори використовують для створення посилань на інші сторінки.

en: By default line break tags are automatically added, so use this tag to add additional ones. Use of this tag is different because it is not used with an open/close pair like all the others. Use the extra " /" inside the tag to maintain XHTML 1.0 compatibility
uk: Стандартно (by default) теґи розриву рядків додаються автоматично, таким чином використовуйте цей теґ, щоб додати ще трохи таких теґів. Використання цього теґу трохи інакше, тому що він не використовується у парі відкрити/закрити, як решта. Використовуйте додаткову косу риску " /" всередині теґу, щоб зберігати сумісність з XHTML 1.0.

en: Text with <br />line break
uk: Текст з розривом рядків <br />

en: By default paragraph tags are automatically added, so use this tag to add additional ones.
uk: Стандартно (by default) теґи параграфів додаються автоматично, таким чином використовуйте цей теґ, щоб додати ще трохи таких теґів.

en: Paragraph one.
uk: Перший параграф.

en: Paragraph two.
uk: Другий параграф.

en: Strong
uk: Виділений

en: Emphasized
uk: Курсив

en: Cited
uk: Цитата

en: Coded text used to show programming source code
uk: Текст для відображення початкового програмного коду

en: Coded
uk: Вихідний код

en: Bolded
uk: Жирний

en: Italicized
uk: Курсив

en: Superscripted
uk: Верхній індекс

en: <sup>Super</sup>scripted
uk: <sup>Верхній</sup> індекс

en: Subscripted
uk: Нижній індекс

en: <sub>Sub</sub>scripted
uk: <sub>Нижній</sub> індекс

en: <abbr title="Abbreviation">Abbrev.</abbr>
uk: <abbr title="Скорочення">Скор.</abbr>

en: <acronym title="Three-Letter Acronym">TLA</acronym>
uk: <acronym title="Абривіатура трьох літер">АТЛ</acronym>

en: Block quoted
uk: Процитований блок

en: Quoted inline
uk: Цитата у тексті

en: Table header
uk: Заголовок таблиці

en: Table cell
uk: Комірка таблиці

en: Ordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
uk: Пронумерований список - використовуйте &lt;li&gt; на початку кожного елементу списку

en: First item
uk: Перший елемент

en: Second item
uk: Другий елемент

en: Unordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
uk: Ненумерованний список – використовуйте &lt;li&gt; для початку кожного елементу списку

en: Definition lists are similar to other HTML lists. &lt;dl&gt; begins the definition list, &lt;dt&gt; begins the definition term and &lt;dd&gt; begins the definition description.
uk: Списки визначень подібні до інших списків HTML. &lt;dl&gt; починає увесь список визначень, &lt;dt&gt; починає кожний термін для визначення і &lt;dd&gt; починає самий опис терміну.

en: First term
uk: Перший термін

en: First definition
uk: Перше визначення

en: Second term
uk: Другий термін

en: Second definition
uk: Друге визначення

en: Subtitle three
uk: Заголовок третього рівня

en: Subtitle four
uk: Заголовок четвертого рівня

en: Subtitle five
uk: Заголовок п'ятого рівня

en: Subtitle six
uk: Загловок шостого рівня

en: Tag Description
uk: Опис теґа

en: You Type
uk: Ви пишете

en: You Get
uk: Отримуєте

en: No help provided for tag %tag.
uk: Немає допомоги для теґу %tag.

en: Ampersand
uk: Амперсанд

en: Quotation mark
uk: Лапки

en: Character Description
uk: Опис символа

en: Lines and paragraphs break automatically.
uk: Рядки та параграфи відокремлюються автоматично.

en: Lines and paragraphs are automatically recognized. The &lt;br /&gt; line break, &lt;p&gt; paragraph and &lt;/p&gt; close paragraph tags are inserted automatically. If paragraphs are not recognized simply add a couple blank lines.
uk: Рядки та параграфи розпізнаються автоматично. Теґи розриву рядків &lt;br /&gt;, параграфа &lt;p&gt;, та закритого параграфа &lt;/p&gt; додаються автоматично. Якщо параграф не розпізнано, просто додайте кілька порожніх рядків.

en: Web page addresses and e-mail addresses turn into links automatically.
uk: Адреси сторінок і електронної пошти атоматично перетворюються у посилання.

en: Configure how content input by users is filtered, including allowed HTML tags. Also allows enabling of module-provided filters.
uk: Параметри фільтрації вводу від користувачів, включаючи таги HTML. Також дозволяє керувати фільтрами, наданими модулями.

en: Compose tips
uk: Поради з написання

en: Short but meaningful name for this collection of threaded discussions.
uk: Коротке, але зрозуміле ім'я для цих зборів тематичних дискусій.

en: Description and guidelines for discussions within this forum.
uk: Опис і керівництва для дискусій усередині цього форуму.

en: Forums are displayed in ascending order by weight (forums with equal weights are displayed alphabetically).
uk: Форуми відображені в порядку зростання по вазі (форуми з однаковою вагою відображені за абеткою).

en: Short but meaningful name for this collection of related forums.
uk: Коротке, але виразне ім'я для цієї колекції зв'язаних форумів.

en: Description and guidelines for forums within this container.
uk: Опис і керівництва для форумів усередині цього контейнера.

en: Containers are displayed in ascending order by weight (containers with equal weights are displayed alphabetically).
uk: Контейнери відображені в порядку зростання по вазі (контейнери з рівною вагою відображені за абеткою).

en: Deleting a forum or container will also delete its sub-forums, if any. To delete posts in this forum, visit <a href="@content">content administration</a> first. This action cannot be undone.
uk: Видалення форуму або контейнера спричинить видалення дочірніх елементів, якщо такі є. Для видалення повідомлень у цьому форумі, відвідайте <a href="@content"> адміністрування змісту</a> в першу чергу. Ця дія не може бути скасована.

en: Default number of forum topics displayed per page.
uk: Число тем форуму, відображуваних на одній сторінці базово

en: Default display order for topics.
uk: Стандартне (default) відображення тем.

en: Containers are usually placed at the top (root) level, but may also be placed inside another container or forum.
uk: Контейнери звичайно розташовані на верхньому (кореневому) рівні, але також можуть бути розміщені усередині іншого контейнера або форуму.

en: Forums may be placed at the top (root) level, or inside another container or forum.
uk: Форуми можуть бути розташовані на верхньому (кореневому) рівні, або усередині іншого контейнера або форуму.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@forum">Forum module</a>.
uk: Для додаткової інформації дивіться розділ онлайн-довідки для <a href="@forum">модуля Форум</a>

en: Forum topic
uk: Тема форуму

en: You are not allowed to post new content in the forum.
uk: Ви не можете додавати новий уміст у форум.

en: Manages the display of online help.
uk: Керує показом довідки он-лайн.

en: This page provides an overview of available translatable strings. Drupal displays translatable strings in text groups; modules may define additional text groups containing other translatable strings. Because text groups provide a method of grouping related strings, they are often used to focus translation efforts on specific areas of the Drupal interface.
uk: Ця сторінка надає всі доступні для перекладу рядки. Drupal відображає перекладні рядки в текстових групах; модулі можуть додавати додаткові текстові групи, що містять інші перекладені рядки. Через те, що текстові групи надають метод групування схожих рядків, вони часто використовуються для фокусування зусиль по перекладу окремих зон інтерфейсу Drupal.

en: Built-in interface
uk: Вбудований інтерфейс

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
uk: Це типова мова рахунку для електронної пошти та бажана мова для показу сайта.

en: This account's default language for e-mails.
uk: Звичайна мова цього облікового запису для електронної пошти.

en: A path alias set for a specific language will always be used when displaying this page in that language, and takes precedence over path aliases set for <em>All languages</em>.
uk: Синонім, установлений для конкретної мови, завжди буде використовуватися при відображенні цієї сторінки на цій мові, а також буде мати перевага над іншими синонімами з опцією <em>Усі мови</em>.

en: Configure languages for content and the user interface.
uk: Параметри мов для вмісту та користувацького інтерфейсу.

en: Translate the built in interface and optionally other text.
uk: Переклад вбудованого інтерфейсу і додатково іншого тексту

en: Adds language handling functionality and enables the translation of the user interface to languages other than English.
uk: Додає можливість обробки мови і дозволяє переклад користувацького інтерфейсу на інші мови крім Англійської

en: Submission form settings
uk: Властивості форми

en: This content type does not have a title field.
uk: Назва для поля заголовку цього типу матеріалів.

en: The machine-readable name %type is already taken.
uk: Машинна назва %type вже існує.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
uk: Машинне ім'я може містити тільки букви в нижньому регістрі, цифри й знаки підкреслення.

en: The human-readable name %name is already taken.
uk: Ім'я %name уже зайняте.

en: Are you sure you want to delete the content type %type?
uk: Ви дійсно хочете знищити тип матеріалу %type?

en: Added content type %name.
uk: Додано тип матеріалів %name.

en: Changed the content type of 1 post from %old-type to %type. | Changed the content type of @count posts from %old-type to %type.
uk[0]: Змінено тип матеріалу 1 допису з %old-type на %type
uk[1]: Змінено тип матеріалу @count дописів з %old-type на %type
uk[2]: Змінено тип матеріалу @count дописів з %old-type на %type

en: Are you sure you want to rebuild the permissions on site content?
uk: Ви впевнені, що прагнете змінити дозволи для матеріалів сайту?

en: This action rebuilds all permissions on site content, and may be a lengthy process. This action cannot be undone.
uk: Ця дія обновляє всі дозволи для вмісту сайту й може забрати тривалий час. Ця дія не зможе бути скасоване.

en: language
uk: мова

en: An error occurred and processing did not complete.
uk: Відбулася помилка й процес не був завершений.

en: The trimmed version of your post shows what your post looks like when promoted to the main page or when exported for syndication.<span class="no-js"> You can insert the delimiter "&lt;!--break--&gt;" (without the quotes) to fine-tune where your post gets split.</span>
uk: Мала частина Вашого допису відображатиметься на головній сторінці, а також буде експортована в RSS потоки.<span class="no-js"> Ви можете вписати розділювач "&lt;!--break--&gt;" (без лапОк) для точного розділення.</span>

en: Copy of the revision from %date.
uk: Копія версії від %date.

en: @type %title has been reverted back to the revision from %revision-date.
uk: @type %title повернуте до версії від %revision-date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
uk: Редакція @type %title від %revision-date вилучена.

en: @type: reverted %title revision %revision.
uk: @type: %title повернений до версії %revision.

en: The content access permissions need to be rebuilt.
uk: Права доступу до вмісту повинні бути перебудовані.

en: <strong>Configure your website</strong> Once logged in, visit the <a href="@admin">administration section</a>, where you can <a href="@config">customize and configure</a> all aspects of your website.
uk: <strong>Настройте Ваш сайт</strong> Зайшовши перший раз відвідайте <a href="@admin">секцію адміністрування</a>, де Ви можете <a href="@config">настроїти під свої вимоги</a> усі аспекти Вашого сайту.

en: <strong>Enable additional functionality</strong> Next, visit the <a href="@modules">module list</a> and enable features which suit your specific needs. You can find additional modules in the <a href="@download_modules">Drupal modules download section</a>.
uk: <strong>Включіть додаткову функціональність</strong> Далі, продивіться <a href="@modules">список модулів</a> і включіть можливості, які відповідають Вашим специфічним вимогам. Ви можете знайти додаткові модулі на <a href="@download_modules">сторінці завантаження модулів Друпалу</a>.

en: <strong>Customize your website design</strong> To change the "look and feel" of your website, visit the <a href="@themes">themes section</a>. You may choose from one of the included themes or download additional themes from the <a href="@download_themes">Drupal themes download section</a>.
uk: <strong>Налагодьте дизайн Вашого сайту</strong> Щоб змінити "вигляд та механіку" Вашого сайту, прогляньте <a href="@themes">секцію тем</a>. Ви можете обрати одну з існуючих тем дизайну або завантажити додаткові теми з <a href="@download_themes">секції завантаження тем Друпалу</a>.

en: Rebuilding content access permissions
uk: Відновлення дозволів доступу до вмісту

en: Content permissions have been rebuilt.
uk: Права доступу до вмісту були перебудовані.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
uk: Права доступу до змісту не були перебудовані належним чином.

en: Add content type
uk: Додати тип матеріалу

en: Revert to earlier revision
uk: Повернутися до більш ранньої версії

en: Delete earlier revision
uk: Вилучити попередню редакцію

en: Allows content to be submitted to the site and displayed on pages.
uk: Дозволяє додавати матеріали на сайт і відображати їх на сторінках.

en: OpenID identities
uk: OpenID тотожності

en: Allows users to log into your site using OpenID.
uk: Дозволяє користувачам входити на сайт з використанням OpenID

en: The alias %alias is already in use in this language.
uk: Синонім %alias уже використовується в цій мові.

en: The alias has been saved.
uk: Синонім збережено.

en: Are you sure you want to delete path alias %title?
uk: Ви дійсно хочете знищити %title?

en: Filter aliases
uk: Фільтр синонімів

en: Enter the path you wish to create the alias for, followed by the name of the new alias.
uk: Введіть шлях, для якого ви хочете створити синонім, а потім сам синонім.

en: URL aliases
uk: Синоніми URL

en: Change your site's URL paths by aliasing them.
uk: Зміна адрес сторінок сайту шляхом створення синонімів.

en: Edit alias
uk: Змінити синонім

en: Delete alias
uk: Вилучити синонім

en: Add alias
uk: Додати синонім

en: Allows users to rename URLs.
uk: Дозволяє перейменовувати посилання.

en: <a href="@drupal">Drupal.org</a> offers <a href="@php-snippets">some example PHP snippets</a>, or you can create your own with some PHP experience and knowledge of the Drupal system.
uk: <a href="@drupal">Drupal.org</a> надає <a href="@php-snippets">деякі приклади PHP фрагментів</a>, або Ви можете створити свої персональні в разі вміння кодувати з допомогою PHP і наявності знань системи Друпал.

en: You may post PHP code. You should include &lt;?php ?&gt; tags.
uk: Ви можете додавати PHP код використовуючи &lt;?php ?&gt; теґи.

en: Using custom PHP code
uk: Використовуючи додатковий PHP код.

en: Custom PHP code may be embedded in some types of site content, including posts and blocks. While embedding PHP code inside a post or block is a powerful and flexible feature when used by a trusted user with PHP experience, it is a significant and dangerous security risk when used improperly. Even a small mistake when posting PHP code may accidentally compromise your site.
uk: Додатковий PHP код може бути вбудовано в деякі типи матеріалів сайту, включаюси блоки і повідомлекння. Незважаючи на потужні та гнучкі можливості, що надаються даним фільтром, це значимо і небезпечно в руках зловмисника. Навіть довірений користувач може випадково нашкодити сайту, введенням погано сформованого або неправильного PHP коду.

en: If you are unfamiliar with PHP, SQL, or Drupal, avoid using custom PHP code within posts. Experimenting with PHP may corrupt your database, render your site inoperable, or significantly compromise security.
uk: Якщо Ви незнайомі із PHP, SQL або Друпалом, не використовуйте додатковий PHP код в матеріалах. Експерименти з PHP кодом можуть привести до пошкодження бази даних, відображати некоректно Ваш сайт, або погіршити рівень безпеки.

en: Notes:
uk: Примітки:

en: Remember to double-check each line for syntax and logic errors <strong>before</strong> saving.
uk: Пам'ятайте про подвійну перевірку кожної стрічки щодо синтаксису і логічних помилок <strong>перед зберіганням</strong>.

en: Statements must be correctly terminated with semicolons.
uk: Оператори повинні бути коректно закінчені крапками з комою.

en: Global variables used within your PHP code retain their values after your script executes.
uk: Глобальні змінні в Вашому PHP коді пам'ятають свої значення після виконання Вашого скрипта.

en: <code>register_globals</code> is <strong>turned off</strong>. If you need to use forms, understand and use the functions in <a href="@formapi">the Drupal Form API</a>.
uk: <code>register_globals</code> зараз <strong>вимкнено</strong>. Якщо Вам потрібно використовувати форми, вивчіть і зрозумійте функції <a href="@formapi">Друпал Form API</a>.

en: Use a <code>print</code> or <code>return</code> statement in your code to output content.
uk: Використовуйте <code>print</code> або <code>return</code> оператор в вашому коді для виводу матеріалу.

en: Develop and test your PHP code using a separate test script and sample database before deploying on a production site.
uk: Розробляйте і тестуйте Ваш PHP код, використовуючи окремий тестовий скрипт та допоміжну базу даних перед впровадженням на реальний сайт.

en: Consider including your custom PHP code within a site-specific module or <code>template.php</code> file rather than embedding it directly into a post or block.
uk: Продумайте використання власного PHP, розробивши спеціальний модуль або <code>template.php</code> файл проти вбудовування його безпосередньо в матеріал або блок.

en: Be aware that the ability to embed PHP code within content is provided by the PHP Filter module. If this module is disabled or deleted, then blocks and posts with embedded PHP may display, rather than execute, the PHP code.
uk: Будьте уважні, що можливість вбудовування PHP коду в матеріал надається модулем PHP фільтра. Якщо цей модуль вимкнений або видалений, тоді блоки та матеріал з вбудованим PHP коом можуть відобразити чистим текстом Ваш код, замість його виконання.

en: A basic example: <em>Creating a "Welcome" block that greets visitors with a simple message.</em>
uk: Базовий приклад: <em>Створення блоку "Welcome", що привітає відвідувачів простим повідомленням.</em>

en: PHP evaluator
uk: Оброблювач PHP

en: Executes a piece of PHP code. The usage of this filter should be restricted to administrators only!
uk: Виконує частину PHP коду. Використання цього фільтра повинно бути обмежене лише для адміністраторів!

en: Allows embedded PHP code/snippets to be evaluated.
uk: Дозволяє вбудовувати PHP код

en: Total votes: @votes
uk: Загальна кількість голосів: @votes

en: Most recent poll
uk: Останнє опитування

en: A <em>poll</em> is a question with a set of possible responses. A <em>poll</em>, once created, automatically provides a simple running count of the number of votes received for each response.
uk: <em>Опитування</em> з декількома варіантами відповіді, які відвідувачі можуть вибрати. Одного разу створений, <em>опитування</em> автоматично підраховує кількість голосів за кожний варіант відповіді.

en: Poll status
uk: Статус опитування

en: When a poll is closed, visitors can no longer vote for it.
uk: Коли опитування закрите, відвідувачі більше не можуть брати участі в ньому.

en: After this period, the poll will be closed automatically.
uk: Опитування завершиться автоматично після зазначеного часу.

en: Negative values are not allowed.
uk: Негативні значення неприпустимі.

en: Your vote could not be recorded because you did not select any of the choices.
uk: Ваш голос не може бути врахований, тому що ви не вибрали жоден з варіантів.

en: Vote count
uk: Лічильник голосів

en: Polls
uk: Опитування

en: Profile fields have been updated.
uk: Поля профілю були оновлені.

en: No fields in this category. If this category remains empty when saved, it will be removed.
uk: У даній категорії полів немає. Якщо при збереженні ця категорія залишиться порожньою, то вона буде вилучена.

en: The name of the field. The form name is not shown to the user but used internally in the HTML code and URLs.
    Unless you know what you are doing, it is highly recommended that you prefix the form name with <code>profile_</code> to avoid name clashes with other fields. Spaces or any other special characters except dash (-) and underscore (_) are not allowed. An example name is "profile_favorite_color" or perhaps just "profile_color".
uk: Назва поля. Назва форми не показуєтсья користувачеві але використовується усередині в коді HTML і URL-адрес.
    Якщо Ви не знаєте, що робите, наполегливо рекомендуєтсья додавати префікс <code>profile_</code> до назви форми , для уникнення конфліктів назв з іншими полями. Пробіли або будь-які інші спеціальні символи крім тире (-) і пікреслення (_) не дозволяються. Прикладом назви є "profile_favorite_color" або тільки "profile_color".

en: A list of all options. Put each option on a separate line. Example options are "red", "blue", "green", etc.
uk: Список всіх варіантів. Вкажіть по одному варіанту на рядок. Приклад варіантів: "червоний", "синій", "зелений".

en: Hidden profile field, only accessible by administrators, modules and themes.
uk: Приховане поле профілю, доступне тільки для адміністраторів, модулів і тем.

en: Private field, content only available to privileged users.
uk: Приватне поле, вміст доступний тільки вповноваженим користувачам.

en: Public field, content shown on profile page but not used on member list pages.
uk: Оприлюднене поле, вміст відображається на сторінці профілю, але не на сторінках списку учасників.

en: Public field, content shown on profile page and on member list pages.
uk: Оприлюднене поле, вміст відображається на сторінці профілю та на сторінках списку учасників.

en: The weights define the order in which the form fields are shown. Lighter fields "float up" towards the top of the category.
uk: Вага визначає порядок показу полей форми. Легші поля "випливають" до верху категорії.

en: Form will auto-complete while user is typing.
uk: Форма буде автоматично заповнюватись, поки користувач друкує.

en: For security, auto-complete will be disabled if the user does not have access to user profiles.
uk: З міркувань безпеки, автозаповнення буде відключено, якщо користувач не має доступу до профілів користувачів.

en: The specified form name contains one or more illegal characters. Spaces or any other special characters except dash (-) and underscore (_) are not allowed.
uk: Зазначене ім'я містить один або більш неприпустимих символів. Пробіли й інші спеціальні символи за винятком дефіса (-) і підкреслення (_) неприпустимі.

en: The specified form name is reserved for use by Drupal.
uk: Вказане ім'я форми вже зарезервоване для використання Друпалом.

en: The specified category name is reserved for use by Drupal.
uk: Вказана назва категорії зарезервована для Drupal.

en: The specified title is already in use.
uk: Вказана назва вже використовується.

en: The specified name is already in use.
uk: Вказане ім'я вже використовується.

en: A hidden field cannot be required.
uk: Сховане поле не може бути обов'язковим.

en: A hidden field cannot be set to visible on the user registration form.
uk: Сховане поле не може бути визначене як видиме на формі реєстрації користувача.

en: The field has been created.
uk: Поле створено.

en: Are you sure you want to delete the field %field?
uk: Ви дійсно хочете знищити поле %field?

en: This action cannot be undone. If users have entered values into this field in their profile, these entries will also be deleted. If you want to keep the user-entered data, instead of deleting the field you may wish to <a href="@edit-field">edit this field</a> and change it to a hidden profile field so that it may only be accessed by administrators.
uk: Это действие не может быть отменено. Если пользователи ввели значения в это поле в своем профиле, эти данные будут потеряны. Если вы хотите сохранить данные, введенные пользователями, то вместо удаления поля, вы можете <a href="@edit-field">изменить его</a> и сделать его скрытым - тогда доступ к нему будет иметь только администраторы.

en: The field %field has been deleted.
uk: Поле %field було вилучено.

en: Profile field %field added under category %category.
uk: Поле %field додане у категорію %category.

en: Profile field %field deleted.
uk: Поле %field було вилучено.

en: User list
uk: Перелік користувачів

en: single-line textfield
uk: однорядкове текстове поле

en: multi-line textfield
uk: багаторядкове текстове поле

en: checkbox
uk: прапорець

en: list selection
uk: вибір зі списку

en: freeform list
uk: вільно заповнюваний список

en: Author information
uk: Інформація про автора

en: Link to full user profile
uk: Посилання на повний користувацький профіль

en: Profile fields to display
uk: Поля профілю для показу

en: Select which profile fields you wish to display in the block. Only fields designated as public in the <a href="@profile-admin">profile field configuration</a> are available.
uk: Выберите, какие поля профиля вы хотите отображать в блоке. Доступны только публичные поля (см. <a href="@profile-admin">настройки поля</a>).

en: View full user profile
uk: Переглянути повний профіль користувача

en: About %name
uk: Про користувача %name

en: Put each item on a separate line or separate them by commas. No HTML allowed.
uk: Вкажіть кожен елемент у окремому рядку або розділіть їх комами. HTML використовувати не можна.

en: The value provided for %field is not a valid URL.
uk: Значення у полі %field не є правильною адресою.

en: Create customizable fields for your users.
uk: Створення додаткових полів інформації про користувача.

en: Profile category autocomplete
uk: Автозаповнення категорії профілю

en: Edit field
uk: Змінити поле

en: Delete field
uk: Видалити поле

en: Profile autocomplete
uk: Автозаповнення профілю

en: Supports configurable user profiles.
uk: Підтримує анкетні дані (профілі) користувачів, що налаштовуються.

en:  The search index is not cleared but systematically updated to reflect the new settings. Searching will continue to work but new content won't be indexed until all existing content has been re-indexed. This action cannot be undone.
uk:  Пошуковий індекс не очищено але систематично оновлено для нових параметрів. Пошук буде і далі працювати, але нові матеріали не будуть індексуватись до моменту повної переіндексації. дана дія не може бути відмінена.

en: The index will be rebuilt.
uk: Індекс буде перестворено.

en: Indexing status
uk: Статус індексації

en: Indexing throttle
uk: Регулятор індексації

en: Number of items to index per cron run
uk: Кількість пунктів, індексованих за один запуск крона

en: Indexing settings
uk: Налаштування індексації

en: Minimum word length to index
uk: Мінімальна довжина слова для його індексації

en: The number of characters a word has to be to be indexed. A lower setting means better search result ranking, but also a larger database. Each search query must contain at least one keyword that is this size (or longer).
uk: Число букв у слові, щоб воно було проіндексовано. Зменшення числа приведе до кращих результатів пошуку, але збільшить розмір бази даних. У кожному пошуковому запиті повинне бути хоча б одне слово такого розміру (або довше).

en: Simple CJK handling
uk: Проста робота із CJK (китайською, япоською і корейською мовами)

en: Whether to apply a simple Chinese/Japanese/Korean tokenizer based on overlapping sequences. Turn this off if you want to use an external preprocessor for this instead. Does not affect other languages.
uk: Включіть для використання простого Китайсько-Японсько-Корейського токенайзера, базованого на переважних послідовностях. Вимкніть це, якщо Ви хочете використовувати зовнішній препроцесор. Не впливає на інші мови.

en: Search form
uk: Пошукова форма

en: Top search phrases
uk: Популярні пошукові запити

en: View most popular search phrases.
uk: Переглянути найпопулярніші пошукові запити.

en: Enables site-wide keyword searching.
uk: Дозволяє проводити на сайті пошук за ключовими словами.

en: Total page generation time
uk: Загальний час генерації сторінки

en: %time ms
uk: %time мсек

en: Top pages in the past %interval
uk: Найбільш відвідувані сторінки за останні %interval

en: Top visitors in the past %interval
uk: Найкращі відвідувачі за останні %interval

en: Top referrers in the past %interval
uk: Найкращі джерела за %interval

en: Log each page access. Required for referrer statistics.
uk: Записувати кожниий запит сторінки. Необхідно для статистики джерел користувачів.

en: Content viewing counter settings
uk: Налаштування лічильника кількості переглядів вмісту

en: Count content views
uk: Рахувати кількість переглядів

en: Increment a counter each time content is viewed.
uk: Збільшувати значення лічильника при кожному перегляді.

en: Settings for the statistical information that Drupal will keep about the site. See <a href="@statistics">site statistics</a> for the actual information.
uk: Налаштування статистичної інформації про сайт. Див. <a href="@statistics">статистика сайту</a> для отримання актуальної інформации.

en: This page displays the site's most recent hits.
uk: Ця сторінка показує останні відвідування сайту.

en: This page displays all external referrers, or external references to your website.
uk: Ця сторінка показує всі зовнішні джерела відвідувачів (зовнішні посилання на ваш сайт).

en: When you ban a visitor, you prevent the visitor's IP address from accessing your site. Unlike blocking a user, banning a visitor works even for anonymous users. This is most commonly used to block resource-intensive bots or web crawlers.
uk: Коли ви блокуєте відвідувача, ви забороняєте доступ на ваш сайт із його Ip-Адреси. На відміну від блокування користувача, блокування відвідувача працює навіть для анонімних відвідувачів. Найчастіше це використовується для блокування особливо настирливих ботів і розвідувачів.

en: Popular content
uk: Популярний вміст

en: How many content items to display in "all time" list.
uk: Скільки елементів показувати у списку "впродовж усього часу".

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
uk: Скільки елементів вмісту відображати у списку "останні перегляди".

en: Today's:
uk: Сьогодні:

en: All time:
uk: За весь час:

en: Last viewed:
uk: Останнє переглянуте:

en: View pages that have recently been visited.
uk: Список недавно відвіданих сторінок.

en: View pages that have been hit frequently.
uk: Список часто відвідуваних сторінок.

en: Top visitors
uk: Активні відвідувачі

en: View visitors that hit many pages.
uk: Перегляд відвідувачів, що відвідали багато сторінок сайту.

en: Top referrers
uk: Найкращі джерела відвідувань

en: View top referrers.
uk: Перегляд списку найкращих джерел відвідувань.

en: View access log.
uk: Переглянути системний журнал відвідувань.

en: Track page visits
uk: Відстежити перегляд сторінок

en: Logs access statistics for your site.
uk: Фіксує статистику доступу на вашому сайті.

en: Logs and records system events to syslog.
uk: Зберігає системні повідомлення до syslog.

en: User pictures in posts
uk: Зображення в повідомленнях

en: User pictures in comments
uk: Зображення в коментарях

en: Shortcut icon
uk: Іконка ярлику

en: Logo image settings
uk: Налаштування лого

en: If toggled on, the following logo will be displayed.
uk: Якщо включено, буде показано наступний логотип.

en: Use the default logo
uk: Використовувати логотип базово

en: Check here if you want the theme to use the logo supplied with it.
uk: Відмітьте це поле, якщо хочете, щоб шаблон оформлення використовував свій стандартний логотип.

en: The path to the file you would like to use as your logo file instead of the default logo.
uk: Шлях до файлу зображення, яке ви бажаєте використати замість стандартного (default) лого.

en: Upload logo image
uk: Завантажити зображення з логотипом

en: Shortcut icon settings
uk: Налаштування іконки

en: Your shortcut icon, or 'favicon', is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
uk: Ваша іконка, або 'favicon', відображена в адресній строці та закладках більшості браузерів.

en: Use the default shortcut icon.
uk: Використовувати типову іконку.

en: Check here if you want the theme to use the default shortcut icon.
uk: Відмітьте тут, якщо хочете, щоб тема використовувала стандартну іконку.

en: The path to the image file you would like to use as your custom shortcut icon.
uk: Шлях до файлу зображення, яке ви збираєтеся використовувати в якості іконки.

en: Upload icon image
uk: Завантажити іконку

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
uk: Якщо у вас нема прямого доступу до файлів серверу, використовуйте це поле для завантаження іконки.

en: @module (<span class="admin-missing">missing</span>)
uk: @module (<span class="admin-missing">відсутній</span>)

en: The following modules will be completely uninstalled from your site, and <em>all data from these modules will be lost</em>!
uk: Наступні модулі будуть повністю вилучені із сайту й <em>усі дані, використовувані ними, будуть загублені</em>!

en: Confirm uninstall
uk: Підтвердити деінсталяцію

en: Would you like to continue with uninstalling the above?
uk: Ви все ж таки бажаєте деінсталювати вищеобране?

en: No modules selected.
uk: Жоден модуль не вибрано.

en: The selected modules have been uninstalled.
uk: Обрані модулі були вилучені.

en: Default 403 (access denied) page
uk: Стандартна сторінка 403 (у доступі відмовлено)

en: Default 404 (not found) page
uk: Стандартна сторінка 404 (не знайдено)

en: Caches cleared.
uk: Кеші очищено.

en: Select an image processing toolkit
uk: Вибрати набір інструментів для обробки зображень

en: Number of items in each feed
uk: Кількість елементів на стрічку

en: Default number of items to include in each feed.
uk: Кількість ( базово) елементів, що включаються в стрічку.

en: Feed content
uk: Вміст каналу

en: Titles plus teaser
uk: Заголовок і анонс

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
uk: Глобальні настроювання відображення змісту елементів у стрічці.

en: Cron ran successfully.
uk: Планувальник вдало запущено.

en: Cron run failed.
uk: Невдалий запуск планувальщика.

en: No modules are available to uninstall.
uk: Нема модулів доступних для знищення.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version !php_version.
uk: Ця тема вимагає PHP версії @php_required і не сумісна з PHP версії !php_version.

en: This page shows you all available administration tasks for each module.
uk: Ця сторінка показує всі доступні адміністративні завдання для кожного модуля.

en: These options control the default display settings for your entire site, across all themes. Unless they have been overridden by a specific theme, these settings will be used.
uk: Ці параметри задають стандартні настройки відображення всього сайту для всіх шаблонів. Ці параметри використовуватимуться, якщо вони не замінені для конкретного шаблону.

en: The <em>Powered by Drupal</em> block is an optional link to the home page of the Drupal project. While there is absolutely no requirement that sites feature this link, it may be used to show support for Drupal.
uk: Блок <em>Приводиться в дію Drupal</em> являє собою необов'язкове посилання на домашню сторінку проекту Drupal. Хоча обов'язкової вимоги про впровадження цього посилання на сайт не пред'являється, її можна впроваджувати для підтримки проекту Drupal.

en: Here you can find a short overview of your site's parameters as well as any problems detected with your installation. It may be useful to copy and paste this information into support requests filed on drupal.org's support forums and project issue queues.
uk: Тут Ви можете знайти короткий звіт параметрів Вашого сайту, а також певні проблеми, виявлені під час встановлення. Це може бути дуже зручним при повідомленнях про проблеми в службу підтримки проекту drupal.org а також на різноманітних форумах.

en: Powered by Drupal
uk: Побудовано на Drupal

en: Compact mode
uk: Скорочений режим

en: By task
uk: За завданням

en: Tell Drupal where to store uploaded files and how they are accessed.
uk: Вказує Друпалу де зберігати завантажені файли та спосіб доступу до них.

en: Image toolkit
uk: Пакет обробки зображень

en: Choose which image toolkit to use if you have installed optional toolkits.
uk: Вибір засобів обробки зображень, якщо використовуються додаткові.

en: RSS publishing
uk: Публікація RSS

en: Date and time
uk: Дата і час

en: Date and time lookup
uk: Запит дати і часу

en: Enable or disable clean URLs for your site.
uk: Увімкнути/вимкнути чисті URL.

en: Clean URL check
uk: Тест на чисті(mod_rewrite) адреси

en: Get a status report about your site's operation and any detected problems.
uk: Перегляд звіту про роботу сайту і знайдені помилки.

en: -1 (Unlimited)
uk: -1 (Необмежено)

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version.
uk: Встановлений PHP застарілий. Для роботи Drupal потрібно як мінімум PHP версії %version.

en: PHP register globals
uk: параметр PHP register globals

en: <em>register_globals</em> is enabled. Drupal requires this configuration directive to be disabled. Your site may not be secure when <em>register_globals</em> is enabled. The PHP manual has instructions for <a href="http://php.net/configuration.changes">how to change configuration settings</a>.
uk: Увімкнено <em>register_globals</em>. Друпал потребує вимкнення даної директиви. Ваш вебсайт може бути послабленим в безпеці, якщо увімкнено <em>register_globals</em>. Документація PHP описує <a href="http://php.net/configuration.changes">процедуру зміни параметрів конфігурації</a>.

en: Enabled ('@value')
uk: Увімкнено ('@value')

en: PHP memory limit
uk: Ліміт пам’яті PHP

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
uk: Забезпечте збільшення межі пам'яті PHP до %memory_minimum_limit для уникання помилок під час процесу встановлення.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
uk: Забезпечте збільшення межі пам'яті PHP до %memory_minimum_limit для уникання помилок під час процесу оновлення.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
uk: В залежності від Вашої конфігурації, Друпал може працювати на межі %memory_limit для PHP. Однак, рекомендовано %memory_minimum_limit мінімум для PHP, особливо в випадках, якщо використовуються додаткові модулі.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
uk: Збільшуйте межу пам'яті редагуванням параметра memory_limit в файлі %configuration-file, після чого перезавантажуйте Ваш вебсервер(або прохайте Вашого хостінг провайдера або адміністратора про допомогу)

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
uk: Контактуйте Вашого системного адміністратора або хостінг провайдера щодо збільшення межі пам'яті PHP

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
uk: Перегляньте сторінку <a href="@url">Вимоги Друпал</a> для додаткової інформації

en: Not protected
uk: Не захищено

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
uk: Файл %file не захищений від змінювань, що є потенційною проблемою безпеки. Вам треба встановити права на файл "заборона на запис".

en: For more information, see the online handbook entry for <a href="@cron-handbook">configuring cron jobs</a>.
uk: Для додаткової інформації читайте розділ довідника для <a href="@cron-handbook">налагодження завдань планувальника</a>.

en: Cron has not run recently.
uk: Планувальник не було запущено

en: Cron maintenance tasks
uk: Виконання регулярних процедур (завдання cron)

en: You can <a href="@cron">run cron manually</a>.
uk: Ви можете запустити виконання регулярних процедур <a href="@cron">вручну</a>.

en: The directory %directory is not writable.
uk: Каталог %directory не доступний для запису.

en: You may need to set the correct directory at the <a href="@admin-file-system">file system settings page</a> or change the current directory's permissions so that it is writable.
uk: Вам потрібно встановти правильний аталог на <a href="@admin-file-system">сторінці налаштувань файлової системи</a> або встановити для поточного каталогу права, що дозволяють запис.

en: Writable (<em>public</em> download method)
uk: Доступний для запису (<em>публічний</em> метод завантаження)

en: Writable (<em>private</em> download method)
uk: Запис дозволено (<em>приватний</em> метод завантаження)

en: Database updates
uk: Оновлення бази даних

en: Some modules have database schema updates to install. You should run the <a href="@update">database update script</a> immediately.
uk: Деякі модулі потребують оновлення бази даних для своєї установки. Ви повинні запустити зараз  <a href="@update">скрипт оновлення бази даних</a>.

en: The update.php script is accessible to everyone without authentication check, which is a security risk. You must change the $update_free_access value in your settings.php back to FALSE.
uk: Скрипт update.php доступний навіть анонімному користувачеві, що є ризиком безпеки. Необхідно змінити значення $update_free_access  в файлі  settings.php на FALSE

en: Access to update.php
uk: Доступ до update.php

en: Handles general site configuration for administrators.
uk: Управляє загальними налаштуваннями сайту для адміністраторів.

en: Reset to alphabetical
uk: Сортувати за алфавітом

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
uk: Терміни будуть відображуватись в порядку збільшення ваги.

en: Weight value must be numeric.
uk: Значення ваги повинне бути числовим.

en: Set multiple term parents?
uk: Включити множинне спадкування термінів?

en: Adding multiple parents to a term will cause the %vocabulary vocabulary to look for multiple parents on every term. Because multiple parents are not supported when using the drag and drop outline interface, drag and drop will be disabled if you enable this option. If you choose to have multiple parents, you will only be able to set parents by using the term edit form.
uk: Додавання множинних батьків до терміна змусить словник %vocabulary шукати множинних батьків для кожного терміна. Оскільки множинні батьки не підтримують функцію перетаскування, ця функція буде відключена, навіть якщо Ви її включите. Якщо Ви віддасте перевагу мати множинних батьків, то зможете настроїти батьків тільки використовуючи форму редагування терміна.

en: You may re-enable the drag and drop interface at any time by reducing multiple parents to a single parent for the terms in this vocabulary.
uk: Ви можете знову включити можливість перетаскуванню в інтерфейсі в будь-який час, скоротивши множинних батьків до одиночного батька для термінів у цьому словнику.

en: Set multiple parents
uk: Установити множинних батьків

en: Are you sure you want to reset the vocabulary %title to alphabetical order?
uk: Ви впевнені у тому, що прагнете повернути словник %title до відображення в порядку алфавіту?

en: Resetting a vocabulary will discard all custom ordering and sort items alphabetically.
uk: Скидання словників приведе до скасування всіх користувацьких настроювань і сортує пункти за алфавітом.

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
uk: Повернути словник %name до відображення в порядку алфавіту.

en: Translation settings
uk: Параметри Перекладу

en: Flag translations as outdated
uk: Відмітити переклад застарілим

en: If you made a significant change, which means translations should be updated, you can flag all translations of this post as outdated. This will not change any other property of those posts, like whether they are published or not.
uk: Якщо Ви внесли істотну зміну, що вимагає оновлення перекладу, то Ви можете позначити всі переклади цього повідомлення як застарілі. Це не змінить ніякої іншої властивості тих повідомлень, як те, чи вони опубліковані чи ні.

en: This translation needs to be updated
uk: Даний переклад необхідно обновити.

en: When this option is checked, this translation needs to be updated because the source post has changed. Uncheck when the translation is up to date again.
uk: Якщо ця опція включена, то даний переклад повинен бути оновлений, тому що вихідне повідомлення змінилося. Зніміть відмітку, якщо переклад став синхронізованим.

en: Content translation
uk: Переклад наповнення.

en: Allows content to be translated into different languages.
uk: Дозволяє перекладати матеріали на різні мови

en: Below you can assign actions to run during each pass of a <a href="@cron">cron maintenance task</a>.
uk: Нижче Ви можете назначити дію, що буде виконуватись протягом кожного процесу запуску <a href="@cron">планувальника завдань cron</a>.

en: Unknown release date
uk: Невідома дата версії

en: Last checked: @time ago
uk: Остання перевірка: @time назад

en: Last checked: never
uk: Востаннє перевірено: ніколи

en: Includes: %includes
uk: Містить: %includes

en: Disabled modules
uk: Вимкнені модулі:

en: Disabled themes
uk: Вимкнені теми:

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
uk: Оберіть як часто Вам потрібно автоматично перевіряти наявність нових релізів для Ваших встановлених модулів та тем оформлення.

en: E-mail notification threshold
uk: Поріг email повідомлення

en: Here you can find information about available updates for your installed modules and themes. Note that each module or theme is part of a "project", which may or may not have the same name, and might include multiple modules or themes within it.
uk: Тут Ви знайдете інформацію про доступні оновлення для Ваших задіяних (проінстальованих) модулів та шаблонів оформлення. Коден модуль або тема є частиною "проекту", який може мати (а може й не мати) таке ж саме ім'я, та може містити в себе декілька модулів або шаблонів.

en: Module and theme update status
uk: Статус оновлень Модулів та Тем

en: There are security updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the security of your server, you should update immediately!
uk: Доступні оновлення безпеки для одного або кількох модулів або тем. Для забезпечення безпеки Вашого сервера, Вам потрібно негайно оновитись!

en: There are updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
uk: Наразі є доступні оновлення модулів або тем. Для забезпечення повноцінного функціонування Вашого сайту, бажано обновитись якнайшвидше.

en: Get a status report about available updates for your installed modules and themes.
uk: Отримати звіт про наявні оновлення для Вами встановлених модулів та тем

en: Notify user when account is activated.
uk: Повідомити користувача, коли обліковий запис активований.

en: Notify user when account is blocked.
uk: Повідомити користувача, коли обліковий запис заблокований.

en: Picture guidelines
uk: Вказівки щодо зображень

en: This text is displayed at the picture upload form in addition to the default guidelines. It's useful for helping or instructing your users.
uk: Цей текст відображається у формі завантаження додатково до стандартних підказок. Його можна використати для допомоги або інструкцій користувачам.

en: The name for this role. Example: "moderator", "editorial board", "site architect".
uk: Назва цієї ролі. Приклад, "модератор", "редакційна колегія", "розробник сайту".

en: The role has been renamed.
uk: Роль перейменовано.

en: The role has been deleted.
uk: Роль стерто.

en: E-mail new password
uk: Надіслати новий пароль електронною поштою

en: Sorry, %name is not recognized as a user name or an e-mail address.
uk: Вибачте, %name не розпізнане як ім'я користувача або e-mail адреса.

en: Further instructions have been sent to your e-mail address.
uk: Подальші інструкції надіслано на Вашу адресу електронної пошти.

en: %name has been deleted.
uk: %name було видалено.

en: You must enter a username.
uk: Треба вписати логін.

en: The username cannot begin with a space.
uk: Логін не може починатися  з пробілу.

en: The username cannot end with a space.
uk: Логін не може закінчуватись пробілом.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
uk: Логін не може містити кілька пробілів поспіль.

en: The username contains an illegal character.
uk: Логін містить недозволений символ.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
uk: Ім'я користувача %name занадто довге: воно повинне бути коротше за %max символів.

en: You must enter an e-mail address.
uk: Треба вписати адресу електронної пошти.

en: Who's online
uk: Хто на сайті

en: User list length
uk: Довжина списку користувачів

en: Enter the password that accompanies your username.
uk: Впишіть пароль, який відповідає вашому логінові.

en: Signature settings
uk: Настройки підпису

en: Delete picture
uk: Стерти зображення

en: Check this box to delete your current picture.
uk: Поставте позначку тут, щоб вилучити Ваше зображення

en: Unblock the selected users
uk: Розблокувати відзначених користувачів

en: Block the selected users
uk: Блокувати відзначених користувачів

en: This web page allows administrators to register new users. Users' e-mail addresses and usernames must be unique.
uk: Ця сторінка дозволяє адміністраторам власноруч зареєструвати нових користуавчів. Обов'язково потрібно ввести унікальні реєстраційне ім'я (логін) та електронну пошту (е-мейл) нового користувача.

en: Deleted user: %name %email.
uk: Видалено користувача: %name %email.

en: Determine access to features by selecting permissions for roles.
uk: Встановленя доступу до модулів шляхом вибору прав для ролей.

en: Edit role
uk: Редагувати роль

en: Manages the user registration and login system.
uk: Керує реєстрацією і авторизацією на сайті.

en: Garland
uk: Гарланд

en: page not found
uk: сторінку не знайдено

en: Run the clean URL test
uk: Запустити перевірку "чистих" посилань.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
uk: Заголовок (title) використовується в якості підказки, коли користувач проводить мишею над зображенням.

en: Progress indicator
uk: Індикатор поступу

en: URL to file
uk: Адреса до файлу

en: Starting upload...
uk: Почалось завантаження...

en: Uploading... (@current of @total)
uk: Завантаження... (@current з @total)

en: Your server is capable of displaying file upload progress, but does not have the required libraries. It is recommended to install the <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress library</a> (preferred) or to install <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.
uk: Ваш сервер здатний відображати прогрес завантаження файлів, але нема необхідних бібліотек. Рекомендується встановити  <a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">бібліотеку PECL uploadprogress </a> (переважно) або <a href="http://us2.php.net/apc">APC</a>.

en: Upload progress
uk: Прогрес завантаження

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: @size KB
uk: @size КБ

en: @size MB
uk: @size МБ

en: @size GB
uk: @size ГБ

en: @size TB
uk: @size ТБ

en: @size PB
uk: @size ПБ

en: @size EB
uk: @size УБ

en: @size ZB
uk: @size ЗБ

en: All messages
uk: Всі повідомлення

en: (empty)
uk: (порожньо)

en: Text format
uk: Формат тексту

en: The name of the site.
uk: Ім'я сайту

en: Region settings
uk: Налаштування області

en: Format string
uk: Рядок формату

en: Are you sure you want to remove the format %format?
uk: Ви впевнені, що хочете вилучити формат %format?

en: Removed date format %format.
uk: Видалено формат дати %format.

en: Add format
uk: Додати формат

en: Allow users to add additional date formats.
uk: Дозволити користувачам додавати додаткові формати дат.

en: Delete date format
uk: Видалити формат дати

en: Configure date formats for each locale
uk: Налаштування формату дати для кожної локалі

en: Content type name
uk: Назва Типу вмісту

en: Slate
uk: Сланець

en: manage fields
uk: керування полями

en: @field_name (Locked)
uk: @field_name (Заблоковано)

en: - Select a field type -
uk: - Вибір типу поля -

en: - Select a widget -
uk: - Вибір widget -

en: Field name (a-z, 0-9, _)
uk: Ім'я поля (a-z, 0-9, _)

en: Type of data to store.
uk: Тип даних для збереження

en: Form element to edit the data.
uk: Елемент форми для зміни даних

en: - Select an existing field -
uk: - Вибір наявного поля -

en: Field to share
uk: Поле для відображення

en: Add new field: you need to provide a label.
uk: Додавання нового поля: Вам потрібно вказати мітку

en: Add new field: you need to provide a field name.
uk: Додавання нового поля: Вам потрібно вказати ім'я поля

en: Add new field: the field name %field_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
uk: Додавання нового поля: ім'я поля %field_name - некоректне. Ім'я повинно включати лише латинські символи, цифри і підкреслення

en: Add new field: the field name %field_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'field_' prefix.
uk: Додавання нового поля: ім'я поля %field_name надто довге. Ім'я обмежено 32 символами, включаючи префікс 'field_'

en: Add new field: the field name %field_name already exists.
uk: Додавання нового поля: ім'я поля %field_name зайняте

en: Add new field: you need to select a field type.
uk: Додавання нового поля: потрібно обрати тип поля

en: Add new field: you need to select a widget.
uk: Додавання нового поля: вам потрібно обрати візитку

en: Add new field: invalid widget.
uk: Додавання нового поля: некоректна візитка

en: Add existing field: you need to provide a label.
uk: Існуюче поле: Вам потрібно вказати мітку

en: Add existing field: you need to select a field.
uk: Існуюче поле: Вам потрібно обрати поле

en: Add existing field: you need to select a widget.
uk: Існуюче поле: Вам потрібно обрати візитку

en: Add existing field: invalid widget.
uk: Існуюче поле: некоректна візитка

en: The field %field is locked and cannot be edited.
uk: Поле %field заблоковане і не може бути зміненим

en: Maximum number of values users can enter for this field.
uk: Максимальна кількість значень, що користувачі можуть вносити для цього поля

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
uk: 'Необмежено' створить кнопку 'Додати ще', а отже користувачі зможуть додати скільки завгожно власних значенб

en: %name must be an integer.
uk: %name повинно бути цілим

en: %name must be a positive integer.
uk: %name повинно бути позитивним цілим

en: %name must be a number.
uk: %name повинно бути номером

en: Only numbers are allowed in %field.
uk: Тільки числа дозволені в полі %field.

en: Regional settings
uk: Установки регіону

en: Rotate
uk: Обернути

en: Page top
uk: Верх сторінки

en: Page bottom
uk: Низ сторінки

en: Hello <strong>@username</strong>
uk: Привіт <strong>@username</strong>

en: width @width
uk: ширина @width

en: height @height
uk: висота @height

en: upscaling allowed
uk: масштабування дозволено

en: random between -@degrees&deg and @degrees&deg
uk: випадково між -@degrees&deg і @degrees&deg

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Database is encoded in UTF-8
uk: Кодування бази даних UTF-8

en: Structure
uk: Структура

en: User %name successfully logged in.
uk: Користувач %name успішно увійшов на сайт.

en: "@text" found
uk: "@text" знайдено

en: "@text" not found
uk: "@text" не знайдено

en: Pattern "@pattern" found
uk: Шаблон "@pattern" знайдено

en: Pattern "@pattern" not found
uk: Шаблон "@pattern" не знайдено

en: All (@count)
uk: Всі (@count)

en: Return to list
uk: Повернутись до списку

en: @pass, @fail, @exception, and @debug
uk: @pass, @fail, @exception, і @debug

en: The test run did not successfully finish.
uk: Виконання тесту завершене не успішно.

en: 1 debug message | @count debug messages
uk[0]: 1 налагоджувальне повідомлення
uk[1]: @count налагоджувальні повідомлення
uk[2]: @count налагоджувальних повідомлень

en: Removed 1 test result. | Removed @count test results.
uk[0]: Вилучено 1 результат тесту.
uk[1]: Вилучено @count результати тесту.
uk[2]: Вилучено @count результатів тесту.

en: Removed 1 temporary directory. | Removed @count temporary directories.
uk[0]: Вилучено одну тимчасову папку.
uk[1]: Вилучено @count тимчасові папки.
uk[2]: Вилучено @count тимчасових папок.

en: Test result
uk: Результат тесту

en: View result of tests.
uk: Перегляд результату тестів.

en: hash
uk: хеш

en: Comment permalink
uk: Пряме посилання на коментар

en: !site_name blogs
uk: !site_name блоги

en: Search block
uk: Блок пошуку

en: Delete style
uk: Вилучити стиль

en: Check for updates of disabled modules and themes
uk: Перевірити наявність оновлень вимкнених модулів і тем

en: Seven
uk: Сім

en: openid
uk: служба OpenID

en: Highlighted content
uk: Підкреслені матеріали

en: Administer forums
uk: Адміністрування форумів

en: Cancel account
uk: Скасування рахунка

en: Secondary menu
uk: Другорядне меню

en: Administrator role
uk: Роль адміністратора

en: No revision
uk: Нема версій

en: @number comments per page
uk: @number коментарів на сторінку

en: Requires a title
uk: Потрібен заголовок

en: Private files
uk: Приватні файли

en: Not restricted
uk: Не обмежений

en: The home page URL left by the comment author.
uk: Посилання на домашню сторінку, залишене автором коментаря.

en: The URL of the comment.
uk: Посилання на коментар.

en: Edit URL
uk: Змінити URL

en: Date changed
uk: Дата змінилися

en: The author of the node.
uk: Автор матеріалу.

en: Poll winner
uk: Переможець опитування

en: The number of visitors who have read the node.
uk: Кількість відвідувачів, які прочитали матеріал.

en: The number of visitors who have read the node today.
uk: Кількість відвідувачів, які прочитали матеріал сьогодні.

en: Last view
uk: Останній перегляд

en: The date on which a visitor last read the node.
uk: Дата, коли користувач останній раз читав матеріал.

en: The slogan of the site.
uk: Девіз сайту.

en: The administrative email address for the site.
uk: Адміністративна електронна скринька сайту.

en: The URL of the site's front page.
uk: URL-адреса головної сторінки сайту.

en: Login page
uk: Сторінка входу

en: The URL of the site's login page.
uk: URL-адреса сторінки входу на сайт

en: The unique ID of the uploaded file.
uk: Унікальний ID вивантаженого файлу.

en: The name of the file on disk.
uk: Назва файлу на диску.

en: The size of the file, in kilobytes.
uk: Розмір файлу, в кілобайтах.

en: The unique ID of the taxonomy term.
uk: Унікальний ID терміну таксономії

en: The name of the taxonomy term.
uk: Назва терміну таксономії.

en: The optional description of the taxonomy term.
uk: Необов'язковий опис терміну таксономії.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
uk: Кількість матеріалів позначених терміном таксономії.

en: The URL of the taxonomy term.
uk: URL-адреса терміну таксономії.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
uk: Словник до якого належить термін таксономії.

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
uk: Унікальний ID словника таксономії.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
uk: Назва словника таксономії.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
uk: Необов'язковий опис словника таксономії.

en: The unique ID of the user account.
uk: Унікальний ID рахунку користувача.

en: The login name of the user account.
uk: Ім'я для входу в рахунок користувача.

en: The email address of the user account.
uk: Адреса електронної пошти рахунку користувача.

en: The URL of the account profile page.
uk: URL-адреса сторінки профілю рахунку.

en: The date the user last logged in to the site.
uk: Дата останнього входу користувача на сайт.

en: The date the user account was created.
uk: Дата створення рахунку користувача.

en: Main page content
uk: Матеріал головної сторінки

en: You are not allowed to access this page.
uk: Вам не дозволений доступ до цієї сторінки.

en: Authorize file system changes
uk: Дозволити зміни файлової системи

en: It appears you have reached this page in error.
uk: Схоже, ви потрапили на цю сторінку помилково.

en: Cron could not run because an invalid key was used.
uk: Планувальник не може запуститися бо використовується не правильний ключ

en: Cron could not run because the site is in maintenance mode.
uk: Планувальник не може запуститися бо сайт перебуває в режимі обслуговування

en: Default country
uk: Базова країна

en: Check the error messages and <a href="!url">proceed with the installation</a>.
uk: Перевірти повідомлення про помилки і <a href="!url">продовжіть встановлення</a>.

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
uk: У %settings_file файлі Ви налаштували @drupal використовувати %driver сервера, протевстановлення PHP наразі не підтримуюь цей тип бази даних.

en: Sorry, you must select a language to continue the installation.
uk: Пробачте, Ви повинні вибрати мову для продовження встановлення.

en: We were unable to find any installation profiles. Installation profiles tell us what modules to enable and what schema to install in the database. A profile is necessary to continue with the installation process.
uk: Ми не можемо знайти будь-який профіль встановдення. У профілях повинно бути вказано які можулі повинн використовуватись і яка повинна бути схема бази данних. Профіль необхідний для продовження процесу встановлення.

en: Sorry, the profile you have chosen cannot be loaded.
uk: Пробачте, вибраний вами профіль не може бути завантажений.

en: All necessary changes to %dir and %file have been made, so you should remove write permissions to them now in order to avoid security risks. If you are unsure how to do so, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
uk: Всі необхідні зміни в %dir та %file були виконані, тому необхідно заборонити запис у них в цілях безпеки. Якщо Ви не знаєте як це зробити, зверніться до <a href="@handbook_url">онлайн довідника</a>.

en: Congratulations, you installed @drupal!
uk: Вітаємо, Ви встановили @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
uk: Перегляньте повідомлення вище, перед відвідуванням <a href="@url">Вашого нового сайту</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
uk: <a href="@url">Відвідати Ваш новий сайт</a>.

en: Settings file
uk: Файл налаштувань

en: The settings file does not exist.
uk: Файл налаштувань відсутній

en: The @drupal installer requires that you create a settings file as part of the installation process. Copy the %default_file file to %file. More details about installing Drupal are available in <a href="@install_txt">INSTALL.txt</a>.
uk: Інсталятор @drupal очікує, що ви створите файл налаштувань для продовження процесу встановлення. Скопіюйте %default_file в %file. Докладніше про встановлення Draupl дивіться в <a href="@install_txt">INSTALL.txt</a>.

en: The %file file exists.
uk: Файл %file не існує.

en: The settings file is not writable.
uk: Файл налаштувань не доступний для запису.

en: The @drupal installer requires write permissions to %file during the installation process. If you are unsure how to grant file permissions, consult the <a href="@handbook_url">online handbook</a>.
uk: Інсталятор @drupal очікує дозвіл на запис у файл %file під час процесу встановлення. Якщо Ви не знаєте як надати дозвіл, зверніться до <a href="@handbook_url">онлайн довідки</a>.

en: Site maintenance account
uk: Рахунок наглядача сайту

en: Select the default country for the site.
uk: Виберіть базову країну для сайту.

en: Receive e-mail notifications
uk: Отримувати сповіщення по електронній пошті

en: No pending updates.
uk: Нема очікуючих оновлень.

en: 1 pending update | @count pending updates
uk[0]: 1 очікуюче оновлення
uk[1]: @count очікуючих оновлення
uk[2]: @count очікуючих оновлень

en: An error occurred while handling the request: The server received invalid input.
uk: Сталася помилка при обробці запиту: сервер отримав невірний інформацію.

en: Invalid form POST data.
uk: Неправильна форма відправлених даних.

en: Unable to continue, no available methods of file transfer
uk: Неможливо продовжувати, не доступні методи передачі файлів

en: WARNING: You are not using an encrypted connection, so your password will be sent in plain text. <a href="@https-link">Learn more</a>.
uk: ЗАСТЕРЕЖЕННЯ: Ви користуєтесь незахищеним з'єданням, тому ваш пароль буде надіслано як відкритий текст. <a href="@https-link">Дізнайтесь більше</a>.

en: To continue, provide your server connection details
uk: Щоб продовжити, надайте серверу даталі з’єднання

en: Connection method
uk: Метод з’єднання

en: Enter connection settings
uk: Введіть налаштування з’єднання

en: @backend connection settings
uk: @backend налаштування з’єднання

en: Change connection type
uk: Змініть тип з’єднання

en: Error, this type of connection protocol (%backend) does not exist.
uk: Помилка, протокол з’єднання цього типу (%backend) не існує.

en: No active batch.
uk: Немає активних груп.

en: Site under maintenance
uk: Сайт на розробці

en: Archivers can only operate on local files: %file not supported
uk: Архіватори можуть працювати тільки з локальними файлами: %file не підтримується

en: The file could not be uploaded, because the destination %destination is invalid.
uk: Файл не може бути завантажений, оскільки призначення %destination є не вірним.

en: The file %source could not be uploaded because a file by that name already exists in the destination %directory.
uk: Файл %source не може бути завантаженим, осільки ім’я файлу вже існує у директорії призначення %directory.

en: The file's name exceeds the 240 characters limit. Please rename the file and try again.
uk: В імені файлу дозвоено використовувувати 240 символів. Переіменуйте файл і повторіть спробу.

en: %path is a directory and cannot be removed using file_unmanaged_delete().
uk: %path це папка і вона не може бути видалена за допомогою file_unmanaged_delete().

en: The file %path is not of a recognized type so it was not deleted.
uk: Файл %path є невизнаного типу тому він не вилучений.

en: The file permissions could not be set on %uri.
uk: Повноваження файлу не можуть бути встановлені за адресою %uri.

en: Completed @current of @total.
uk: Завершено @current з @total.

en: Failed to modify %settings. Verify the file permissions.
uk: Не вдалося змінити %settings. Перевірте права доступу до файлу.

en: Failed to open %settings. Verify the file permissions.
uk: Не вдалося відкрити %settings. Перевірте права доступу до файлу.

en: Required modules
uk: Необхідні модулі

en: Required modules not found.
uk: Необхідних модулів не знайдено.

en: system
uk: система

en: %module module uninstalled.
uk: %module модуль вилучений.

en: Saint Barthélemy
uk: Сен-Бартельмі

en: Saint Martin (French part)
uk: Сен-Мартен (французька частина)

en: Use the default site language (@language_name).
uk: Використовувати типову мову сайту (@language_name).

en: No strings available.
uk: Немає рядків

en: @count disallowed HTML string(s) in %file
uk: @count заборонених HTML рядків у %file

en: JavaScript translation file %file.js was lost.
uk: JavaScript файл перекладу %file.js загублено.

en: Unable to send e-mail. Contact the site administrator if the problem persists.
uk: Неможливо надіслати електронну пошту. Зверніться до адміністратора сайту якщо проблема повториться.

en: (active tab)
uk: (активна вкладка)

en: Operating in maintenance mode. <a href="@url">Go online.</a>
uk: Працюю в режимі обслуговування. <a href="@url">Вийти в інтернет.</a>

en: Operating in maintenance mode.
uk: Робота у режимі обслуговування.

en: %module module enabled.
uk: %module модуль включений.

en: %module module disabled.
uk: %module модуль відключений.

en: Status message
uk: Повідомлення стану

en: Subscribe to @feed-title
uk: Підписатися на @feed-title

en: Cannot determine the type of project.
uk: Неможливо визначити тип проекту.

en: Unable to parse info file.
uk: Не в змозі розібрати info-файл.

en: File Transfer failed, reason: !reason
uk: Невдала передача файлу. Причина: !reason

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
uk: Неможливо створити папку %directory, через те, що: %reason

en: Drupal could not be correctly setup with the existing database. Revise any errors.
uk: Друпал не може бути правильно встановлений з існуючою базою даних. Виправте можливі помилки.

en: An AJAX HTTP error occurred.
uk: Сталась помилка AJAX HTTP

en: HTTP Result Code: !status
uk: HTTP код відповіді: !status

en: An AJAX HTTP request terminated abnormally.
uk: Запит AJAX HTTP несподівано обірвався

en: Debugging information follows.
uk: Інформація для відладки надається

en: Path: !uri
uk: Шлях: !uri

en: StatusText: !statusText
uk: Статус: !statusText

en: ResponseText: !responseText
uk: Текст відповіді: !responseText

en: ReadyState: !readyState
uk: Статус готовності: !readyState

en: No feeds available. <a href="@link">Add feed</a>.
uk: Немає доступних потоків. <a href="@link">Додати потік</a>.

en: No categories available. <a href="@link">Add category</a>.
uk: Немає доступних категорій. <a href="@link">Додати категорію</a>.

en: This URL is not valid.
uk: Ця адреса не вірна.

en: No new feed has been added.
uk: Нових потоків не було додано.

en: The URL %url is invalid.
uk: Адреса %url не вірна.

en: Length of trimmed description
uk: Довжина вкороченого опису.

en: The maximum number of characters used in the trimmed version of content.
uk: Максимальна кількість символів, що може використовуватися у вкороченій версії матеріалу.

en: Adding, editing, and deleting feeds
uk: Додавання, зміна і видалення потоків

en: Administer news feeds
uk: Керувати потоками новин

en: View news feeds
uk: Перегляд потоків новин

en: Override the default title for the block. Use <em>!placeholder</em> to display no title, or leave blank to use the default block title.
uk: Переписує базовий заголовок блоку. Використовуйте <em>!placeholder</em> щоб показати без заголовку чи лишіть пустим щоб відображався базовий заголовок

en: Specify in which themes and regions this block is displayed.
uk: Визначає в котрих темах і областях буде відображено цей блок

en: All pages except those listed
uk: Всі сторінки окрім перерахованих

en: Only the listed pages
uk: Тільки перелічені сторінки

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
uk: Сторінки на яких цей PHP-код повертає <code>TRUE</code> (тільки для експертів)

en: Pages or PHP code
uk: Сторінки або PHP код

en: Customizable per user
uk: Настроювані на користувача

en: Not customizable
uk: Не настроюється

en: Customizable, visible by default
uk: Настроювані, базово відображаються

en: Customizable, hidden by default
uk: Настроювані, базово приховані

en: Controlling visibility
uk: Контролювання видимості

en: Creating custom blocks
uk: Створення власних блоків

en: Demonstrate block regions (@theme)
uk: Показати регіони для блоків (@theme)

en: Administer blocks
uk: Керування блоками

en: Personalize blocks
uk: Персоналізувати блоки

en: Cache blocks
uk: Кешувати блоки

en: Restricted to certain pages
uk: Тільки для певних сторінок

en: The block cannot be placed in this region.
uk: Блок не може бути розташований в цьому регіоні.

en: Use for multi-user blogs. Every user gets a personal blog.
uk: Використовуйте для багатокористувацьких блогів. Кожен користувач отримує персональний блог.

en: Single-user blogs
uk: Однокористувацькі блоґи

en: Multi-user blogs
uk: Багатокористувацькі блоґи

en: Enables multi-user blogs.
uk: Вмикає багатокористувацькі блоги.

en: No books available.
uk: Нема доступних книг.

en: Content types allowed in book outlines
uk: Типи вмісту доступні у книжкових підшивках

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
uk: Користувачі з повноваженням %outline-perm можуть додавати всі типи матеріалів.

en: Administer book outlines
uk: Адміністрування підшивок книг

en: Adding and managing book content
uk: Додавання і управління підшивками книг

en: Create new books
uk: Створення нових книг

en: Add content and child pages to books
uk: Додати зміст і дочірні сторінки до книг

en: Allows users to create and organize related content in an outline.
uk: Дозволяє користувачам створювати і організовувати схожі матеріали, пов'язаними в підшивки.

en: Allows administrators to change the color scheme of compatible themes.
uk: Дозволити адміністраторам змінювати схеми кольорів в сумісних шаблонах

en: Full comment
uk: Повний коментар

en: Unapproved comments (@count)
uk: Черга ухвалення коментарів (@count)

en: Administer comments and comment settings
uk: Адміністрування коментарів та налаштування

en: Post comments with approval
uk: Додавати відгуки з погодженням

en: Post comments without approval
uk: Додавати відгуки без погодження

en: Edit own comments
uk: Змінити свої відгуки

en: Default comment setting for new content
uk: Типові налаштування коментарів для нових матеріалів

en: Allow comment title
uk: Дозволити назву коментарів

en: Show reply form on the same page as comments
uk: Показати форму відповіді на тій же сторінці,що і коментарі

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
uk: Користувачі з повноваженнями "Додавати відгуки" можуть додавати свої відгуки

en: Comments are hidden from view.
uk: Коментарі приховані від очей.

en: Users cannot post comments.
uk: Користувачі не можуть додавати відгуки

en: Save comment
uk: Зберегти коментар

en: Published comment %subject.
uk: Опубліковано коментар %subject.

en: Administer contact forms and contact form settings
uk: Адміністрування контактних форм і параметрів контактної форми

en: Allow other users to contact you via a <a href="@url">personal contact form</a> which keeps your e-mail address hidden. Note that some privileged users such as site administrators are still able to contact you even if you choose to disable this feature.
uk: Дозволити іншим користувачам зв'язуватися з Вами через <a href="@url">особисту контактну форму</a> яка тримає вашу адресу електронної пошти прихованою. Зауважимо, що деякі з привілейованих користувачів, таких як адміністратори сайту все ще в стані зв'язатися з вами, навіть якщо ви вирішите відключити цю функцію.

en: Enable the personal contact form by default for new users.
uk: Включити особисті форми контакту базово для нових користувачів.

en: Changing this setting will not affect existing users.
uk: Зміна цього параметра не впливає на існуючих користувачів.

en: Use contextual links
uk: Використовувати контекстні посилання

en: This dashboard region is empty. Click <em>Customize dashboard</em> to add blocks to it.
uk: Цей регіон панелі керування порожній. Натисніть <em>Налаштувати панель керування</em> щоб до нього додати нові блоки.

en: DRAG HERE
uk: ТЯГНУТИ СЮДИ

en: View and customize your dashboard
uk: Перегляд та налаштування вашої панелі керування

en: Customize dashboard
uk: Налаштуйте панель керування

en: Clear log messages
uk: Очистити повідомлення журналу

en: Database log cleared.
uk: Журнал бази даних видаляється.

en: Default SQL storage
uk: Базове SQL сховище

en: Stores fields in the local SQL database, using per-field tables.
uk: Зберігає поля в локальній базі даних SQL, використовуючи окремі таблиці.

en: This field stores simple on/off or yes/no options.
uk: Це поле зберігає прості включення/вимикання або так/ні варіанти.

en: List (numeric)
uk: Список (цифровий)

en: List (text)
uk: Список (текст)

en: Defines list field types. Use with Options to create selection lists.
uk: Визначає тип поля списка. Використовуйте з можливістю створення списків вибору.

en: This field stores a number in the database as an integer.
uk: Це поле зберігає номер у базі даних у вигляді цілого числа.

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
uk: Це поле зберігає номер у базі даних у фіксованому десятковому форматі.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
uk: Це поле зберігає номер у базі даних у форматі з плаваючою комою.

en: This field stores varchar text in the database.
uk: Це поле зберігає VARCHAR текст в базі даних.

en: Long text
uk: Довгий текст

en: This field stores long text in the database.
uk: Це поле зберігає довгий текст в базу даних.

en: Long text and summary
uk: Довгий текст і резюме

en: Filtered text (user selects text format)
uk: Фільтрований текст (користувач вибирає формат тексту)

en: Summary input
uk: Введення резюме

en: Summary or trimmed
uk: Резюме або обрізане

en: Text area with a summary
uk: Область тексту з резюме

en: Hide summary
uk: Сховати резюме

en: Edit summary
uk: Редагувати резюме

en: Change widget type.
uk: Зміна типу віджета.

en: Delete instance.
uk: Видалити екземпляр.

en: %field has no field settings.
uk: %field не має настройки.

en: Change widget
uk: Зміна віджета

en: Required field
uk: Обов'язкове поле

en: %field field settings
uk: параметри поля %field

en: The default value for this field, used when creating new content.
uk: Базове значення цього поля, буде використано при створенні нових матеріалів.

en: This list shows all fields currently in use for easy reference.
uk: Цей список показує всі поля що зараз використовуються, їх тип та привязку до типів матеріалів.

en: Save and add fields
uk: Зберегти і додати поля

en: Field list
uk: Список полів

en: Manage display
uk: Керувати показом

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
uk: Це поле зберігає ідентифікатор файлу, як ціле значення.

en: Generic file
uk: Звичайний файл

en: Table of files
uk: Таблиця файлів

en: Add a new file
uk: Додати новий файл

en: Files must be less than !size.
uk: Файли мають бути менші ніж !size.

en: Allowed file types: !extensions.
uk: Дозволені типи файлів: !extensions

en: Attaching files to content
uk: Долучення файлів до матеріалу

en: All roles may use this format
uk: Всі ролі можуть використовувати цей формат

en: Add text format
uk: Додати формат тексту

en: Filter processing order
uk: Порядок обробки фільтра

en: Added text format %format.
uk: Додано текстовий формат %format.

en: Text formats
uk: Формати тексту

en: Applying filters to text
uk: Застосування фільтрів до тексту

en: Use the !text_format text format
uk: Використовувати формат тексту !text_format

en: More information about text formats
uk: Більше інформації про формати тексту

en: Limit allowed HTML tags
uk: Обмеження дозволених HTML тегів

en: Convert line breaks into HTML (i.e. <code>&lt;br&gt;</code> and <code>&lt;p&gt;</code>)
uk: Перетворення обриву рядків в HTML (тобто <code>&lt;br&gt;</code> і <code>&lt;p&gt;</code> )

en: Convert URLs into links
uk: Перетворення адрес в посилання

en: Correct faulty and chopped off HTML
uk: Коректує помилковий і неправильний HTML

en: Display any HTML as plain text
uk: Показати будь-який HTML як простий текст

en: Add rel="nofollow" to all links
uk: Додати rel="nofollow" на всі посилання

en: No HTML tags allowed.
uk: HTML теґи не відображаються

en: Add new @node_type
uk: Додати @node_type

en: A <em>forum topic</em> starts a new discussion thread within a forum.
uk: <em>Тема форуму</em> починає новий потік обговорень в рамках форуму.

en: Control forum hierarchy settings.
uk: Керування налаштуваннями ієрархії форуму.

en: Edit %name style
uk: Редагувати стиль %name

en: Image style name
uk: Назва стилю зображення

en: Select a new effect
uk: Виберіть новий ефект

en: Update style
uk: Оновити стиль

en: Style name
uk: Назва стилю

en: The image style name %name is already in use.
uk: Назва стилю зображення %name вже використовується.

en: Add effect
uk: Додати ефект

en: view actual size
uk: дивитись фактичний розмір

en: Scale and crop
uk: Масштаб і обрізання

en: Cropping will remove portions of an image to make it the specified dimensions.
uk: Обрізання видалить частину зображення для надання йому вказаних розмірів

en: Desaturate
uk: Декольоризація

en: Desaturate converts an image to grayscale.
uk: Декольоризація перетворює зображення у відтінки сірого.

en: This field stores the ID of an image file as an integer value.
uk: Це поле зберігає ідентифікатор файлу зображення, як ціле значення.

en: Attaching images to content as fields
uk: Долучення зображень до матеріалу як полів

en: Administer image styles
uk: Керування стилями зображень

en: Create and modify styles for generating image modifications such as thumbnails.
uk: Створення та зміна стилів для створення видозмінених зображень, таких як ескізи/мініатюри.

en: No defined styles
uk: Нема визначених стилів

en: Image styles
uk: Стилі зображень

en: Configure styles that can be used for resizing or adjusting images on display.
uk: Налаштування стилів, що можуть бути використані для зміни розміру або підгонки зображень при показі.

en: List the current image styles on the site.
uk: Перелік поточних стилів зображень на сайті.

en: Add style
uk: Додати стиль

en: Add a new image style.
uk: Додати новий тип зображення.

en: Configure an image style.
uk: Настройка стилю зображення

en: Detection method
uk: Метод виявлення

en: Part of the URL that determines language
uk: Частина URL, що визначає мову

en: Request/session parameter
uk: Запит/параметр сесії

en: Name of the request/session parameter used to determine the desired language.
uk: Назва запиту/параметру сесії що використовується для виявлення бажаної мови.

en: Filter translatable strings
uk: Фільтрувати рядки для перекладу

en: Date type
uk: Тип дат

en: See the <a href="@languages">Languages page</a> for more information on adding support for additional languages.
uk: Див <a href="@languages">сторінку Мови</a> для отримання додаткової інформації про додавання підтримки додаткових мов.

en: This page allows a translator to search for specific translated and untranslated strings, and is used when creating or editing translations. (Note: For translation tasks involving many strings, it may be more convenient to <a href="@export">export</a> strings for offline editing in a desktop Gettext translation editor.) Searches may be limited to strings found within a specific text group or in a specific language.
uk: Ця сторінка надає перекладачам інструмент для пошуку конкретних перекладених і неперекладених рядків, і використовується при створенні або редагуванні перекладів. (Примітка: Для перекладу завдань, де багато рядків, вона може бути більш зручною при <a href="@export">експортувані</a> рядків для автономного редагування в настільних редакторах перекладу Gettext.) Пошук може бути обмежений рядками, знайденими в рамках конкретної групи або тексту певною мовою.

en: Administer languages
uk: Керування мовами

en: Translate interface texts
uk: Переклад текстів інтерфейсу

en: Determine the language from the URL (Path prefix or domain).
uk: Визначати мову з URL (префікс шляху або домен).

en: Determine the language from a request/session parameter.
uk: Виявлення мови із запиту/параметру сесії

en: Follow the user's language preference.
uk: Дотримуватися мовних уподобань користувача.

en: Determine the language from the browser's language settings.
uk: Визначати мову з мовних налаштувань браузера.

en: Language switcher (@type)
uk: Перемикач мови (@type)

en: Detection and selection
uk: Виявлення і вибір

[ctx: Long month name]
en: January
uk: Січень

[ctx: Long month name]
en: February
uk: Лютий

[ctx: Long month name]
en: March
uk: Березень

[ctx: Long month name]
en: April
uk: Квітень

[ctx: Long month name]
en: May
uk: Травень

[ctx: Long month name]
en: June
uk: Червень

[ctx: Long month name]
en: July
uk: Липень

[ctx: Long month name]
en: August
uk: Серпень

[ctx: Long month name]
en: September
uk: Вересень

[ctx: Long month name]
en: October
uk: Жовтень

[ctx: Long month name]
en: November
uk: Листопад

[ctx: Long month name]
en: December
uk: Грудень

en: add link
uk: додати посилання

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
uk: Поки що нема посилань. <a href="@link">Додати посилання</a>.

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
uk: Не увімкнені посилання меню не будуть числитися в жодному меню.

en: Show as expanded
uk: Показувати розкритим

en: Parent link
uk: Батьківське посилання

en: Administer menus and menu items
uk: Адміністрування меню та пунктів меню

en: Provide a menu link
uk: Зробити посилання в меню

en: Available menus
uk: Наявні меню

en: Default parent item
uk: Базовий батьківський елемент

en: Add new menus to your site, edit existing menus, and rename and reorganize menu links.
uk: Додати меню на свій сайт, редагувати існуючі меню, переіменування і зміна посилань у меню.

en: Edit menu link
uk: Редагувати посилання меню

en: manage display
uk: керування показом

en: Preview before submitting
uk: Попередній перегляд перед надсиланням

en: Display author and date information.
uk: Показувати інформацію про автора та час створення.

en: Author username and publish date will be displayed.
uk: Ім'я автора й дата публікації буде відображатися.

en: Publish selected content
uk: Для вибраного статус опубліковано

en: Unpublish selected content
uk: Для вибраного статус неопубліковано

en: Promote selected content to front page
uk: Просунути вибрані матеріали на головну сторінку

en: Demote selected content from front page
uk: Усунути виділені матеріали з головної сторінки

en: Make selected content sticky
uk: Приклеїти виділені матеріали

en: Make selected content not sticky
uk: Відклеїти вибрані матеріали

en: Delete selected content
uk: Стерти виділені матеріали

en: <em>Edit @type</em> @title
uk: <em>Змінити @type</em> @title

en: Revision log message
uk: Повідомлення у журналі версій

en: Tokens related to individual content items, or "nodes".
uk: Замінники пов'язані з окремими матеріалами

en: Administering content
uk: Адміністрування матеріалу

en: Full content
uk: Повний матеріал

en: Search result
uk: Результат пошуку

en: Administer content types
uk: Керування типами матеріалів

en: View published content
uk: Переглянути опублікований матеріал

en: Access the content overview page
uk: Доступ до сторінки огляду змісту

en: Bypass content access control
uk: Обхід контролю доступу матеріалів

en: View content revisions
uk: Перегляд версій матеріалу

en: Delete content revisions
uk: Видалити ревізії матеріалу

en: View own unpublished content
uk: Перегляд власних неопублікованих матеріалів

en: Content is sticky at top of lists
uk: Матеріал приліплено у верхній частині списків

en: Content is promoted to the front page
uk: Матеріал призначений на головну сторінку

en: Recent content
uk: Нове на сайті

en: Number of recent content items to display
uk: Кількість останніх матеріалів для відображення

en: Show block for specific content types
uk: Показувати блок для певних типів матеріалів

en: Welcome to @site-name
uk: Вітаємо на @site-name

en: No front page content has been created yet.
uk: Поки що не створено жодного матеріалу для початкової сторінки.

en: Create new %type_name content
uk: Створити новий матеріал %type_name

en: Edit any %type_name content
uk: Змінити будь-який %type_name матеріал

en: Delete any %type_name content
uk: Видалити всі матеріали %type_name

en: Unpublish content
uk: Скасувати публікацію матеріалу

en: Make content sticky
uk: Зробити матеріал приліпленим

en: Make content unsticky
uk: Зробити матеріал неприліпленим

en: Promote content to front page
uk: Пропонувати матеріал на головну сторінку

en: Remove content from front page
uk: Видалення матеріалу з першої сторінці

en: Change the author of content
uk: Змінити автора матеріалу

en: Save content
uk: Зберегти матеріал

en: Unpublish content containing keyword(s)
uk: Скасувати публікацію матеріалів, що містять ключові слова

en: Node Access Permissions
uk: Права Доступу Матеріалів

en: Find and manage content.
uk: Пошук і керування матеріалами.

en: Manage content types, including default status, front page promotion, comment settings, etc.
uk: Керування типами матеріалів, включаючи: типовий статус публікування, відображення на головній сторінці, налаштування коментарів, та інше.

en: Edit content type
uk: Редагувати тип матеріалу

en: @title dialog
uk: @title діалог

en: Creating aliases
uk: Створення синонімів

en: Managing aliases
uk: Керування синонімами

en: Administer URL aliases
uk: Керування псевдонімами URL

en: Create and edit URL aliases
uk: Створення і правка URL синонімів

en: The alias is already in use.
uk: Синонім вже використовується.

en: Enabling execution of PHP in text fields
uk: Увімкнути виконання PHP у текстових полях

en: Use PHP for settings
uk: Використати PHP для налаштувань

en: Creating a poll
uk: Створювати опитування

en: Viewing polls
uk: Переглядати опитування

en: Vote on polls
uk: Голосувати в опитуваннях

en: Cancel and change own votes
uk: Скасувати і змінити власні голоси

en: Your vote was cancelled.
uk: Ваш голос скасовано.

en: Adding fields to the default profile
uk: Додавання полів у базовий профіль

en: User information pages
uk: Сторінки з інформацією про користувача

en: Author information block
uk: Блок з інформацією про автора

en: Active search modules
uk: Модулі Активний пошук

en: Searching content and users
uk: Пошук матеріалів та користувачів

en: Configuring search settings
uk: Налаштування параметрів пошуку

en: Administer search
uk: Керування пошуком

en: Use search
uk: Використати пошук

en: Use advanced search
uk: Використати розширений пошук

en: Configure relevance settings for search and other indexing options.
uk: Налаштування релевантності для пошуку й інші варіанти індексації.

en: Choose a set of shortcuts to use
uk: Виберіть набір швидких кнопок для використання

en: Choose a set of shortcuts for this user
uk: Виберіть набір швидких кнопок для цього користувача

en: You are now using the %set_name shortcut set.
uk: Ви зараз використовуєте набір швидких кнопок %set_name

en: %user is now using the %set_name shortcut set.
uk: %user зараз використовує набір швидких кнопок %set_name.

en: Change set
uk: Зміна набору

en: The shortcut set has been updated.
uk: Набір швидких кнопок оновлено.

en: Add new shortcut
uk: Додати новий ярлик

en: Editing @shortcut
uk: Редагування @shortcut

en: The name of the shortcut.
uk: Назва швидкої кнопки

en: The path to the shortcut.
uk: Шлях до швидкої кнопки

en: The link must correspond to a valid path on the site.
uk: Посилання повинне відповідати дійсному шляху на сайті.

en: The shortcut %link has been updated.
uk: Швидку кнопку %link оновлено.

en: Added a shortcut for %title.
uk: Додано швидку кнопку для %title.

en: Are you sure you want to delete the shortcut %title?
uk: Ви впевнені, що хочете вилучити швидку кнопку %title?

en: The shortcut %title has been deleted.
uk: Швидку кнопку %title вилучено.

en: Unable to add a shortcut for %title.
uk: Не виходить додати швидку кнопку для %title.

en: Adding and removing shortcuts
uk: Додавання і вилучення швидких кнопок

en: Displaying shortcuts
uk: Показані швидкі кнопки

en: Administer shortcuts
uk: Керування швидкими кнопками

en: @shortcut_set shortcuts
uk: Швидкі кнопки @shortcut_set

en: Add to %shortcut_set shortcuts
uk: Додати до швидких кнопок %shortcut_set

en: Add to shortcuts
uk: Додати до швидких кнопок

en: Remove from %shortcut_set shortcuts
uk: Видалити з %shortcut_set швидких кнопок

en: Remove from shortcuts
uk: Видалити з швидких кнопок

en: Edit shortcuts
uk: Редагувати швидкі кнопки

en: Add shortcut
uk: Додати швидку кнопку

en: Edit shortcut
uk: Редагувати швидку кнопку

en: Delete shortcut
uk: Вилучити швидку кнопку

en: Allows users to manage customizable lists of shortcut links.
uk: Дозволити користувачам керувати своїм переліком швидких кнопок

en: Value @value is TRUE.
uk: Значення @value є TRUE.

en: Value @value is FALSE.
uk: Значення @value є FALSE.

en: Value @value is NULL.
uk: Значення @value є NULL.

en: Value @value is not NULL.
uk: Значення @value не є NULL.

en: Value @first is equal to value @second.
uk: Значення @first дорівнює значенню @second.

en: Value @first is not equal to value @second.
uk: Значення @first не дорівнює значенню @second.

en: Value @first is identical to value @second.
uk: Значення @first тотожне значенню @second.

en: Value @first is not identical to value @second.
uk: Значення @first не тотожне значенню @second.

en: Running tests
uk: Виконувані тести

en: Administer tests
uk: Керування тестами

en: The test run finished in @elapsed.
uk: Виконання тесту завершено @elapsed.

en: PHP open_basedir restriction
uk: PHP open_basedir обмеження

en: unblock IP address
uk: розблокувати IP-адресу

en: block IP address
uk: заблокувати IP-адресу

en: Managing logs
uk: Керування записами в журналі

en: Viewing site usage
uk: Перегляд використання сайту

en: Displaying popular content
uk: Показ популярних матеріалів

en: Page view counter
uk: Лічильник переглядів сторінки

en: Administer statistics
uk: Адміністрування статистики

en: View content access statistics
uk: Перегляд статистики доступу до матеріалу

en: View content hits
uk: Перегляд хітів матеріалу

en: Control details about what and how your site logs access statistics.
uk: Управління докладною інформацією про те, що і яким чином ваш сайт зберігає журнали доступу і статистики.

en: Logging for UNIX, Linux, and Mac OS X
uk: Запис у журнал для UNIX, Linux, і Mac OS X

en: Logging for Microsoft Windows
uk: Запис у журнал для Microsoft Windows

en: Screenshot for !theme theme
uk: Скріншот для !theme шаблону

en: Settings for !theme theme
uk: Параметри !theme шаблону

en: Disable !theme theme
uk: Вимкнути !theme шаблон

en: Set !theme as default theme
uk: Встановити !theme як типовий шаблон

en: Enable !theme theme
uk: Включити !theme шаблон

en: Enable and set default
uk: Увімкнути і встановити базово

en: Enable !theme as default theme
uk: Включити !theme, як базовий шаблон

en: default theme
uk: базовий шаблон

en: Choose "Default theme" to always use the same theme as the rest of the site.
uk: Оберіть "Базовий шаблон" для використання його в якості основного на всьому сайті

en: Use the administration theme when editing or creating content
uk: Використовувати адміністративний шаблон під час редагування або створення матеріалів

en: The %theme theme has been enabled.
uk: Шаблон %theme увімкнено.

en: The %theme theme was not found.
uk: Шаблон %theme не знайдено.

en: The %theme theme has been disabled.
uk: Шаблон %theme вимкнено.

en: %theme is now the default theme.
uk: %theme в даний час базовий шаблон.

en: The logo could not be uploaded.
uk: Неможливо звантажити логотип.

en: The favicon could not be uploaded.
uk: Неможливо звантажити favicon.

en: The custom logo path is invalid.
uk: Шлях до власного логотипа недійсний.

en: The custom favicon path is invalid.
uk: Шлях до власної іконки недійсний.

en: Incompatible with this version of Drupal core.
uk: Несумісне з цією версією ядра Друпалу.

en: Enter a valid IP address.
uk: Введіть дійсну IP адресу

en: This IP address is already blocked.
uk: Ця IP-адреса вже заблокована.

en: You may not block your own IP address.
uk: Ви не можете заблокувати вашу власну IP-адресу.

en: The IP address %ip has been blocked.
uk: IP-адресу %ip заблоковано.

en: Are you sure you want to delete %ip?
uk: Ви впевнені, що хочете вилучити %ip?

en: The IP address %ip was deleted.
uk: IP-адресу %ip вилучено.

en: Number of posts on front page
uk: Кількість матеріалів на головній сторінці

en: Errors and warnings
uk: Помилки та попередження

en: Clear all caches
uk: Очистити всі кеші

en: Bandwidth optimization
uk: Оптимізація смуги пропускання

en: Compress cached pages.
uk: Стиснення кешованих сторінок.

en: Aggregate and compress CSS files into one file.
uk: Стискання CSS файлів в один файл.

en: Aggregate JavaScript files into one file.
uk: Збір JavaScript файлів в один файл.

en: Public file system path
uk: Шлях публічної файлової системи

en: Private file system path
uk: Шлях приватної файлової системи

en: Default download method
uk: Базовий метод завантаження

en: Time zones
uk: Часові пояси

en: Users may set their own time zone.
uk: Користувачі можуть вказати свій часовий пояс

en: Remind users at login if their time zone is not set.
uk: Нагадувати користувачам при вході якщо в них не встановлено часовий пояс

en: Only applied if users may set their own time zone.
uk: Буде застосовуватись тоді, коли Користувачі можуть вказати свій часовий пояс.

en: Time zone for new users
uk: Часовий пояс для нових користувачів

en: Default time zone.
uk: Базовий часовий пояс

en: Empty time zone.
uk: Пустий часовий пояс

en: Users may set their own time zone at registration.
uk: Користувачі можуть вказати свій часовий пояс при реєстрації

en: Add date type
uk: Додати тип дати

en: This date type already exists. Enter a unique type.
uk: Цей тип дат вже існує. Введіть унікальний тип.

en: New date type added successfully.
uk: Успішно додано новий тип дати.

en: Put site into maintenance mode
uk: Перемкнути сайт в режим обслуговування

en: Maintenance mode message
uk: Повідомлення режиму обслуговування

en: Message to show visitors when the site is in maintenance mode.
uk: Повідомлення для показу користувачам коли сайт перебуває на обслуговуванні.

en: Use URLs like <code>example.com/user</code> instead of <code>example.com/?q=user</code>.
uk: Використовуйте URL на зразок такого <code>example.com/user</code> замість <code>example.com/?q=user</code>.

en: Requires: !module-list
uk: Вимагає: !module-list

en: Required by: !module-list
uk: Потрібний для: !module-list

en: Removed date type %type.
uk: Видалено тип дати %type.

en: No custom date formats available. <a href="@link">Add date format</a>.
uk: Нема власних форматів дати. <a href="@link">Додати формат дати</a>.

en: Displayed as
uk: Виглядає як

en: Displayed as %date
uk: Виглядає як %date

en: Save format
uk: Зберегти формат

en: Custom date format updated.
uk: Власний формат дати оновлено.

en: Custom date format added.
uk: Власний формат дати додано.

en: Available actions:
uk: Можливі дії:

en: Create an advanced action
uk: Створити розширену дію

en: Deleted %ip
uk: Видалено %ip

en: Enabled theme | Enabled themes
uk[0]: Увімкнений шаблон
uk[1]: Увімкнені шаблони
uk[2]: Увімкнених шаблонів

en: Disabled theme | Disabled themes
uk[0]: Вимкнений шаблон
uk[1]: Вимкнені шаблони
uk[2]: Вимкнені шаблони

en: You must enable the @required module to install @module. | You must enable the @required modules to install @module.
uk[0]: Ви повинні увімкнути модуль @required, щоб встановити @module.
uk[1]: Ви повинні увімкнути модулі @required, щоб встановити @module.
uk[2]: Ви повинні увімкнути модулі @required, щоб встановити @module.

en: Tokens related to times and dates.
uk: Замінники пов'язані з датами та часом.

en: Tokens related to uploaded files.
uk: Замінники пов'язані зі звантаженими файлами.

en: The URL of the site's front page without the protocol.
uk: URL-адреса головної сторінки сайту без протоколу.

en: Short format
uk: Короткий формат

en: A date in 'short' format. (%date)
uk: Дата в "короткій" формі. (%date)

en: Medium format
uk: Середній формат

en: A date in 'medium' format. (%date)
uk: Дата в 'середній' формі. (%date)

en: Long format
uk: Довгий формат

en: A date in 'long' format. (%date)
uk: Дата в "довгій" формі. (%date)

en: A date in a custom format. See !php-date for details.
uk: Дата в власному форматі. Дивіться !php-date для деталей.

en: the PHP documentation
uk: Документація PHP

en: A date in UNIX timestamp format (%date)
uk: Дата в форматі мітку часу UNIX (%date)

en: An optional human-readable description of the file.
uk: Опціональний, для людського розуміння опис файлу.

en: Enable newly added modules in !project
uk: Увімкнути щойно додані модулі у !project

en: Managing modules
uk: Керування модулями

en: Managing themes
uk: Керування шаблонами

en: Managing caching
uk: Керування кешуванням.

en: Configuring actions
uk: Налаштування дій.

en: Set and configure the default theme for your website.  Alternative <a href="@themes">themes</a> are available.
uk: Призначення та налаштування базового шаблону вашого сайту.  Альтернативні <a href="@themes">шаблони</a> також доступні.

en: Download additional <a href="@modules">contributed modules</a> to extend Drupal's functionality.
uk: Завантаження додаткових <a href="@modules">модулів</a> щоб розширити функціональність в Drupal.

en: Administer modules
uk: Керування модулями

en: Administer site configuration
uk: Керування конфігурацією сайту

en: Administer themes
uk: Керування шаблонами

en: Administer actions
uk: Адміністрування подіями

en: View site reports
uk: Перегляд звітів сайту

en: Block IP addresses
uk: Блокувати IP адреси

en: Public files
uk: Загальнодоступні файли

en: Public local files served by the webserver.
uk: Загальнодоступні файли обслуговуються веб-сервером.

en: Private local files served by Drupal.
uk: Приватні локальні файли обслуговуються Друпалом.

en: Temporary files
uk: Тимчасові файли

en: Temporary local files for upload and previews.
uk: Тимчасові локальні файли для завантаження і перегляду.

en: Update modules
uk: Оновити модулі

en: Update themes
uk: Оновити шаблони

en: Your password is not saved in the database and is only used to establish a connection.
uk: Ваш пароль не збережений в базі даних і може використовуватися тільки для встановлення з'єднання.

en: Configure your <a href="@user-edit">account time zone setting</a>.
uk: Нашаштуйте <a href="@user-edit">часовий пояс</a> для вашого облікового запису.

en: System help
uk: Система допомоги

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
uk: Тека %directory не існує і створити її не може бути створена.

en: Powered by <a href="@poweredby">Drupal</a>
uk: Працює на <a href="@poweredby">Drupal</a>

en: AHAH callback
uk: AHAH зворотного виклику

en: Administer blocks, content types, menus, etc.
uk: Керування блоками, типами матеріалів, меню, ...

en: Select and configure your themes
uk: Вибір та налаштування ваших шаблонів

en: Select and configure your theme
uk: Виберіть та налаштуйте ваш шаблон

en: Enable theme
uk: Увімкнути шаблон

en: Disable theme
uk: Вимкнути шаблон

en: Set default theme
uk: Встановити типовий шаблон

en: Configure default and theme specific settings.
uk: Налаштування базових і окремих для шаблону параметрів.

en: Enable or disable modules
uk: Вмикання чи вимикання модулів

en: Administer settings
uk: Керування налаштуваннями

en: IP address blocking
uk: Блокування IP адрес

en: Manage blocked IP addresses.
uk: Керування заблокованими IP адресами

en: Delete IP address
uk: Вилучити IP-адресу

en: Media tools.
uk: Інструменти Медіа

en: Tools related to web services.
uk: Інструменти, пов'язаних з веб-сервісами.

en: Configure the site description, the number of items per feed and whether feeds should be titles/teasers/full-text.
uk: Налаштування опису сайту, кількість елементів в потоках і формат цих потоків

en: Development tools.
uk: Інструменти розробника.

en: Maintenance mode
uk: Режим обслуговування

en: Take the site offline for maintenance or bring it back online.
uk: Встановлення сайту в автономному режимі для підтримки або повернення його в Інтернет.

en: Logging and errors
uk: Журнали і помилки

en: Regional and language
uk: Мова і регіональні стандарти

en: Regional settings, localization and translation.
uk: Регіональні налаштування, локалізації та переклади.

en: Settings for the site's default time zone and country.
uk: Стандартні параметри часового поясу і країни сайту

en: Configure display formats for date and time.
uk: Налаштування форматів відображення дати і часу.

en: Add new date type.
uk: Додати новий тип дати.

en: Delete date type
uk: Видалити тип дати

en: Configure display format strings for date and time.
uk: Налаштування формату відображення рядка для дати і часу.

en: Edit date format
uk: Редагувати формат дати

en: Search and metadata
uk: Пошук та метадані

en: Local site search, metadata and SEO.
uk: Локальний пошук сайту, метадані та SEO.

en: General system related configuration.
uk: Загально системні налаштування

en: Tools that enhance the user interface.
uk: Інструменти, які розширюють інтерфейс користувача.

en: Content workflow, editorial workflow tools.
uk: Матеріал робочого процесу, редакційний робочий інструмент.

en: Content authoring
uk: Створення матеріалів

en: Settings related to formatting and authoring content.
uk: Налаштування, пов'язані з форматуванням та створення матеріалу.

en: View reports, updates, and errors
uk: Перегляд звітів, оновлень та помилок

en: more information
uk: більше інформації

en: To run cron from outside the site, go to <a href="!cron">!cron</a>
uk: Щоб запустити планувальник ззовні сайту, перейдіть сюди <a href="!cron">!cron</a>

en: Your configuration has been saved.
uk: Ваші налаштування збережено.

en: No vocabularies available. <a href="@link">Add vocabulary</a>.
uk: Немає доступних словників. <a href="@link">Додати словник</a>.

en: No terms available. <a href="@link">Add term</a>.
uk: Нема доступних термінів. <a href="@link">Додати термін</a>.

en: There is currently no content classified with this term.
uk: Наразі нема вмісту класифікованого цим терміном.

en: Tokens related to taxonomy terms.
uk: Замінники пов'язані з термінами таксономії.

en: Tokens related to taxonomy vocabularies.
uk: Замінники пов'язані зі словниками таксономії.

en: Creating vocabularies
uk: Створення словників

en: <em>vocabulary</em>: Music
uk: <em>словник</em>: Музика

en: <em>term</em>: Jazz
uk: <em>термін:</em> Джаз

en: <em>term</em>: Rock
uk: <em>термін:</em> Рок

en: Assigning vocabularies to content types
uk: Призначення словників типам матеріалів

en: Classifying content
uk: Класифікація матеріалів

en: Administer vocabularies and terms
uk: Керування словниками і термінами

en: Edit terms in %vocabulary
uk: Редагувати терміни у %vocabulary

en: Delete terms from %vocabulary
uk: Видалити терміни з %vocabulary

en: Taxonomy term page
uk: Сторінка терміну таксономії

en: Term reference
uk: Термін посилання

en: This field stores a reference to a taxonomy term.
uk: Це поле зберігає посилання на термін таксономії.

en: Autocomplete term widget (tagging)
uk: Віджет Автозаповнення терміна (тегування)

en: Displaying administrative links
uk: Показ адміністративних посилань

en: Use the administration toolbar
uk: Використовувати адміністративну панель керування

en: Open the drawer
uk: Відкрити елемент

en: Close the drawer
uk: Закрити ящик

en: All recent content
uk: Всі нещодавні матеріали

en: My recent content
uk: Мої нещодавні матеріали

en: Track content
uk: Нагляд за матеріалами

en: Configuring content types for translation
uk: Налаштування типів матеріалів для перекладу

en: Assigning a language to content
uk: Призначення мови до матеріалу

en: Translating content
uk: Переклад матеріалів

en: Maintaining translations
uk: Підтримуються переклади

en: Translate content
uk: Переклад матеріалів

en: There is already a translation in this language.
uk: Для цієї мови вже є переклад.

en: Triggers are events on your site, such as new content being added or a user logging in. The Trigger module associates these triggers with actions (functional tasks), such as unpublishing content containing certain keywords or e-mailing an administrator. The <a href="@url">Actions settings page</a> contains a list of existing actions and provides the ability to create and configure advanced actions (actions requiring configuration, such as an e-mail address or a list of banned words).
uk: Тригери на вашому сайті - це події, такі, як новий зміст додається або вхід до облікового запису користувача. Модуля Тригера співставляє ці тригери з діями (функціональними завданнями), такі як скасування публікації матеріалів, які містять певні ключові слова, або відправка електронної пошти адміністратору. <a href="@url">Налаштування Дії</a> містить перелік існуючих подій і передбачає можливість створення і налаштування додаткових дій (дії, що вимагають конфігурації, такі як адреса електронної пошти або список заборонених слів).

en: When either saving new content or updating existing content
uk: В момент зберігання нового матеріалу або оновлення існуючого

en: After saving updated content
uk: Після збереження оновленого матеріалу

en: When either saving a new comment or updating an existing comment
uk: В момент зберігання нового коментаря або оновлення існуючого

en: After creating a new user account
uk: Після створення нового облікового запису користувача

en: After updating a user account
uk: Після оновлення облікового запису користувача

en: Configure when to execute actions.
uk: Налаштування, коли виконувати події.

en: Installing updates
uk: Встановлення оновлень

en: Preparing to update your site
uk: Підготовка до оновлення вашого сайту

en: Installing %project
uk: Встановлення %project

en: Preparing to install
uk: Підготовка до оновлення

en: Error installing / updating
uk: Помилка встановлення / оновлення

en: Installed %project_name successfully
uk: %project_name успішно встановлено

en: Update was completed successfully.
uk: Оновлення успішно завершено.

en: Installation was completed successfully.
uk: Встановлення успішно завершене.

en: Installation failed! See the log below for more information.
uk: Оновлення не встановлено! Подивіться журнал помилок щоб одержати більше інформації.

en: Installation failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
uk: Оновлення не встановлено! Подивіться журнал помилок щоб одержати більше інформації. Ваш сайт залишається в режимі обслуговування.

en: Failed to get available update data.
uk: Не вдається отримати дані про наявні оновлення.

en: No available update data
uk: Нема даних про доступні оновлення

en: Checking available update data
uk: Перевірка наявних даних оновлення

en: Trying to check available update data ...
uk: Спроба перевірити дані наявних оновлень ...

en: Error checking available update data.
uk: Помилка перевірки інформації про доступні оновлення.

en: Checking available update data ...
uk: Перевірки наявних даних оновлення ...

en: Checked available update data for %title.
uk: Перевірено наявні дані оновлення для %title.

en: Failed to check available update data for %title.
uk: Не вдається перевірити дані про наявні оновлення для %title.

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
uk[0]: Перевірено інформацію про доступні оновлення для одного проекту.
uk[1]: Перевірено інформацію про доступні оновлення для @count проектів.
uk[2]: Перевірено інформацію про доступні оновлення для @count проектів.

en: Failed to get available update data for one project. | Failed to get available update data for @count projects.
uk[0]: Неможливо отримати дані про доступні оновлення для одного проекту.
uk[1]: Неможливо отримати дані про доступні оновлення для @count  проектів.
uk[2]: Неможливо отримати дані про доступні оновлення для @count  проектів.

en: There was a problem getting update information. Try again later.
uk: Сталася проблема при оновленні інформації. Спробуйте ще раз пізніше.

en: (Theme)
uk: (Шаблон)

en: (Release notes)
uk: (Інформація про Версію)

en: (Security update)
uk: (Оновлення безпеки)

en: (Unsupported)
uk: (Непідтримується)

en: All of your projects are up to date.
uk: Усі ваші проекти в актуальному стані.

en: Download these updates
uk: Завантажити ці оновлення

en: Manual updates required
uk: Необхідно оновлювати вручну

en: Updates of Drupal core are not supported at this time.
uk: Оновлення ядра Друпалу наразі не підтримується.

en: You must select at least one project to update.
uk: Потрібно вибрати принаймні один проект для оновлення.

en: Downloading updates
uk: Завантаження оновлень

en: Preparing to download selected updates
uk: Підготовка до завантаження вибраних оновлень

en: Downloading updates failed:
uk: Не вдалося завантажити оновлення:

en: Updates downloaded successfully.
uk: Оновлення успішно завантажені.

en: Fatal error trying to download.
uk: Критична помилка при спробі завантаження.

en: Back up your database and site before you continue. <a href="@backup_url">Learn how</a>.
uk: Зробіть резервну копію бази даних і сайту перед продовженням. <a href="@backup_url">Дізнайтесь як</a>.

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
uk: Виконуйте оновлення сайту в режимі обслуговування (дуже рекомендується)

en: Install from a URL
uk: Встановлення з адреси

en: For example: %url
uk: Наприклад: %url

en: Upload a module or theme archive to install
uk: Завантаження архіву модуля або шаблону для встановлення

en: For example: %filename from your local computer
uk: Наприклад: %filename з вашого комп'ютера

en: You must either provide a URL or upload an archive file to install.
uk: Для встановлення Ви повинні ввести посилання або завантажити заархівований файл.

en: The provided URL is invalid.
uk: Наданий адрес URL є недійсний.

en: Provided archive contains no files.
uk: Цей архів не містить файлів.

en: %project is already installed.
uk: %project вже встановлений.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
uk: Неможливо розархівувати %file, неправильний архів.

en: Downloading %project
uk: Завантаження %project

en: Failed to download %project from %url
uk: Не вдалося завантажити %project з %url

en: Includes:
uk: Включає:

en: Enabled: %includes
uk: Увімкнені: %includes

en: Disabled: %disabled
uk: Вимкнені: %disabled

en: Depends on: !basethemes
uk: Вимагає: !basethemes

en: Required by: %subthemes
uk: Потрібний для: %subthemes

en: Checking for available updates
uk: Перевірка доступних оновлень

en: Installing new modules and themes through the user interface
uk: Встановлення нових модулів та шаблонів через інтерфейс користувача.

en: No update information available. <a href="@run_cron">Run cron</a> or <a href="@check_manually">check manually</a>.
uk: Нема інформації про доступні оновлення. <a href="@run_cron">Запустіть планувальник</a> або <a href="@check_manually">перевірте вручну</a>.

en: You can automatically install your missing updates using the Update manager:
uk: Ви можете автоматично встановити відсутні оновлення використовуючи Менеджер оновлень:

en: There was a problem checking <a href="@update-report">available updates</a> for Drupal.
uk: Проблема при перевірці <a href="@update-report">доступних оновлень</a> для Друпалу.

en: There was a problem checking <a href="@update-report">available updates</a> for your modules or themes.
uk: Проблема з перевіркою <a href="@update-report">доступних оновлень</a> для ваших модулів та шаблонів.

en: See the <a href="@available_updates">available updates</a> page for more information and to install your missing updates.
uk: Подивіться на сторінку <a href="@available_updates">доступних оновлень</a> для детальнішої інформації і встановлення потрібних оновлень.

en: Ready to update
uk: Готове до оновлення

en: Update manager
uk: Менеджер оновлень

en: No people available.
uk: Нема доступних людей.

en: Registration and cancellation
uk: Реєстрація та скасування

en: Who can register accounts?
uk: Хто може реєструвати облікові записи?

en: Administrators only
uk: Тільки адміністратори

en: Visitors, but administrator approval is required
uk: Відвідувачі, але адміністратор вимагає ухвалення

en: Require e-mail verification when a visitor creates an account.
uk: Вимагати підтвердження по електронній пошті коли відвідувач створює рахунок.

en: When cancelling a user account
uk: При скасуванні облікового запису користувача

en: Select method for cancelling account
uk: Виберіть спосіб скасування рахунку

en: Administer users
uk: Керування користувачами

en: Personalization
uk: Персоналізація

en: Enable signatures.
uk: Дозволити підписи

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
uk: Папка %directory не існує чи недоступна для запису.

en: Enable user pictures.
uk: Дозволити зображення користувача.

en: Picture directory
uk: Папка зображень

en: Picture display style
uk: Стиль показу зображення

en: E-mails
uk: Електронні повідомлення

en: Welcome (new user created by administrator)
uk: Привітання (новий користувач створений адміністратором)

en: Welcome (awaiting approval)
uk: Привітання (очікування погодження)

en: Welcome (no approval required)
uk: Привітання (погодження не потрібне)

en: Password recovery
uk: Відновлення пароля

en: Edit the e-mail messages sent to users who request a new password.
uk: Редагувати листи електронної пошти, що надсилаються користувачам, які зробили запит нового паролю.

en: Account activation
uk: Активація облікового запису

en: Enable and edit e-mail messages sent to users when their accounts are blocked.
uk: Увімкнути і редагувати повідомлення електронної пошти, що надсилаються користувачам, коли їхні рахунки заблоковано.

en: Account cancellation confirmation
uk: Підтвердження анулювання Рахунка

en: Edit the e-mail messages sent to users when they attempt to cancel their accounts.
uk: Редагувати повідомлення електронної пошти, що надсилаються користувачам, коли вони намагаються скасувати власний рахунок.

en: Account canceled
uk: Рахунок відмінено

en: Enable and edit e-mail messages sent to users when their accounts are canceled.
uk: Увімкнути і редагувати повідомлення електронної пошти, що надсилаються користувачам, коли їхні рахунки скасовано.

en: Notify user when account is canceled.
uk: Сповістити користувача коли рахунок скасовано.

en: The role name %name already exists. Choose another role name.
uk: Назва ролі %name вже використовується. Виберіть іншу назву ролі.

en: You are logged in as %user. <a href="!user_edit">Change your password.</a>
uk: Ви увійшли як %user. <a href="!user_edit">Змініть пароль.</a>

en: The one-time login link you clicked is invalid.
uk: Одноразове посилання для входу, на яке ви натиснули, є недійсне.

en: <p>This is a one-time login for %user_name and will expire on %expiration_date.</p><p>Click on this button to log in to the site and change your password.</p>
uk: <p>Це одноразовий вхід для користувача %user_name, він буде дійсний до %expiration_date.</p><p>Натисніть на кнопку для входу на сайт та змініть ваш пароль.</p>

en: When cancelling your account
uk: Коли скасовується Ваш рахунок

en: When cancelling the account
uk: Коли скасовується рахунок

en: Require e-mail confirmation to cancel account.
uk: Скасування рахунку вимагає підтвердження по електронній пошті.

en: When enabled, the user must confirm the account cancellation via e-mail.
uk: Якщо увімкнено, користувач повинен підтвердити скасування рахунку через електронну пошту.

en: When enabled, the user will receive an e-mail notification after the account has been cancelled.
uk: Коли увімкнено, користувач отримає сповіщення по електронній пошті після скасування рахунку.

en: Are you sure you want to cancel your account?
uk: Ви впевнені, що хочете скасувати Ваш рахунок?

en: Are you sure you want to cancel the account %name?
uk: Ви впевнені, що хочете скасувати рахунок %name?

en: Select the method to cancel the account above.
uk: Виберіть спосіб скасування рахунку нижче.

en: A confirmation request to cancel your account has been sent to your e-mail address.
uk: Запит на підтвердження скасування рахунку надіслано на вашу електронну скриньку.

en: Your account will be blocked and you will no longer be able to log in. All of your content will be hidden from everyone but administrators.
uk: Ваш обліковий запис буде заблоковано і ви більше не зможете ввійти. Всі ваші матеріали будуть приховані від усіх, крім адміністраторів.

en: You have tried to use an account cancellation link that has expired. Please request a new one using the form below.
uk: Ви спробували використати посилання для скасування рахунку, час дії якого пройшов. Зробіть запит ще раз використовуючи форму нижче.

en: Sent account cancellation request to %name %email.
uk: Відправлено запит скасування рахунку до %name %email.

en: Creating and managing users
uk: Створення і керування користувачами

en: User roles and permissions
uk: Ролі та повноваження користувачів

en: By default, Drupal comes with two user roles:
uk: Типово, Друпал має дві ролі користувачів:

en: This form lets administrators add, edit, and arrange fields for storing user data.
uk: Ця форма дозволяє адміністраторам додавати, редагувати і організувати поля для зберігання даних про користувачів.

en: This form lets administrators configure how fields should be displayed when rendering a user profile page.
uk: Ця форма дозволяє адміністраторам налаштовувати вигляд полів на сторінці перегляду профілю користувача.

en: User module account form elements
uk: Елементи форм модуля профілю користувача

en: User module timezone form element.
uk: Елемент форми модуля часових зон

en: User module history view element.
uk: Елемент перегляду модуля історії

en: Administer permissions
uk: Керування повноваженнями

en: View user profiles
uk: Перегляд профілів користувачів

en: Change own username
uk: Зміна власного імені користувача

en: Cancel own user account
uk: Скасування власного облікового запису користувача

en: Select method for cancelling own account
uk: Вибір способу скасування власного рахунку

en: The signature is too long: it must be %max characters or less.
uk: Занадто довгий підпис, скоротіть його до %max символів.

en: Sorry, too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href="@url">request a new password</a>.
uk: Вибачте, занадто багато невдалих спроби увійти з вашої IP-адреси. Ця IP-адреса тимчасово заблокована. Спробуйте ще раз або <a href="@url">зробіть запит нового паролю</a>.

en: Cancelling account
uk: Скасування рахунку

en: Cancelling user account
uk: Скасування рахунку користувача

en: %name has been disabled.
uk: %name було вимкнено.

en: Account details for [user:name] at [site:name]
uk: Деталі рахунку для [user:name] на [site:name]

en: An administrator created an account for you at [site:name]
uk: Адміністратор створив для вас рахунок на [site:name]

en: Account details for [user:name] at [site:name] (pending admin approval)
uk: Деталі рахунку для [user:name] на [site:name] (очікується погодження адміністратора)

en: Account details for [user:name] at [site:name] (approved)
uk: Деталі рахунку для [user:name] на [site:name] (підтверджено)

en: Account details for [user:name] at [site:name] (blocked)
uk: Деталі рахунку для [user:name] на [site:name] (заблоковано)

en: Account cancellation request for [user:name] at [site:name]
uk: Запит анулювання рахунка [user:name] на [site:name]

en: Account details for [user:name] at [site:name] (canceled)
uk: Деталі рахунку для [user:name] на [site:name] (скасовано)

en: Cancel the selected user accounts
uk: Скасування вибраних облікових записів користувачів

en: The user account %name cannot be cancelled.
uk: Рахунок користувача %name не може бути скасований.

en: When cancelling these accounts
uk: Коли скасовуються ці рахунки

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
uk: Ви впевнені, що хочете скасувати рахунки цих користувачів?

en: Cancel accounts
uk: Скасувати рахунки

en: To make your password stronger:
uk: Щоб зробити Ваш пароль сильнішим:

en: Make it at least 6 characters
uk: Зробити це принаймні 6 символів

en: Add lowercase letters
uk: Додати малі літери

en: Add uppercase letters
uk: Додати заголовні букви

en: Add numbers
uk: Додавання чисел

en: Add punctuation
uk: Додати пунктуації

en: Make it different from your username
uk: Зробити це відмінним від вашого імені користувача

en: Weak
uk: Слабкий

en: Fair
uk: Феар

en: Blocked user: %name %email.
uk: Заблокований користувач: %name %email.

en: There is currently 1 user online. | There are currently @count users online.
uk[0]: Зараз на сайті один користувач.
uk[1]: Зараз на сайті @count користувачі.
uk[2]: Зараз на сайті @count користувачів.

en: Find and manage people interacting with your site.
uk: Пошук і керування людьми які взаємодіють з вашим сайтом.

en: Confirm account cancellation
uk: Підтвердити скасування рахунку

en: Minimal
uk: Мінімальний

en: Start with only a few modules enabled.
uk: Почати з кількома увімкнутими модулями.

en: Basic page
uk: Проста сторінка

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
uk: Введіть слова розділені комою для опису вашого матеріалу.

en: Content width
uk: Ширина по вмісту

en: Fluid width
uk: Плаваюча ширина

en: Fixed width
uk: Фіксована ширина

en: A multi-column theme which can be configured to modify colors and switch between fixed and fluid width layouts.
uk: Багатоколоночна тема, з змінними кольорами і перемиканням між фіксованою і нефіксованою розміткою

en: A simple one-column, tableless, fluid width administration theme.
uk: Простий одно-колоночний, безтабличний, нефіксований шаблон з адміністративним інтерфейсом

en: This theme demonstrates Drupal's default HTML markup and CSS styles. To learn how to build your own theme and override Drupal's default code, see the <a href="http://drupal.org/theme-guide">Theming Guide</a>.
uk: Цей шаблон демонструє типову HTML-розмітку і CSS-стилі Друпалу. Для того щоб навчитись будувати власні шаблони і перезазначати базовий код Друпалу, загляньте у <a href="http://drupal.org/theme-guide">Підручник зі створення шаблонів</a>.

en: Access developer information
uk: Доступ до Інформації розробника

en: Become any user on the site with just a click. Danger!
uk: Стати будь-яким користувачем на сайті одним клацанням миші. Небезпечно!

en: view own unpublished content
uk: перегляд власного неопублікованого вмісту

en: Comments:
uk: Коментарі:

en: Add statistics for each node (node_counter table).
uk: Додати статистики для кожного матеріалу (node_counter таблиця).

en: Author textfield
uk: Автор TextField

en: Subject textfield
uk: Тема текстового поля

en: Overview of fields on all entity types.
uk: Оглянути поля у всіх типах сутностей.

en: BC Math library
uk: BC математична бібліотека

en: Collapse
uk: Згорнути

en: Error messages to display
uk: Показ повідомлень про помилки

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
uk: Рекомендується не показувати жодних помилок коли сайт працює на робочому сервері.

en: Cannot open %file_path
uk: Неможливо відкрити %file_path

en: Term name textfield
uk: Термін ім'я текстового поля

en: Term description textarea
uk: Текстове поле опису терміна

en: Enter your current password to change the %mail or %pass. !request_new.
uk: Введіть свій поточний пароль для зміни %mail або %pass. !request_new.

en: Current password
uk: Поточний пароль

en: Your current password is missing or incorrect; it's required to change the %name.
uk: Ваш поточний пароль втрачено або він неправильний; необхідно змінити %name.

en: A welcome message with further instructions has been e-mailed to the new user <a href="@url">%name</a>.
uk: Вітальне повідомлення з подальшими інструкціями відправлено електронною поштою новому користувачу <a href="@url">%name</a>.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your e-mail address.
uk: Вітальне повідомлення з подальшими інструкціями відправлено на вашу електронну скриньку.

en: Configure user accounts.
uk: Параметри облікових записів користувачів.

en: Configure default behavior of users, including registration requirements, e-mails, fields, and user pictures.
uk: Налаштування базової поведінки користувачів, включаючи вимоги реєстрації, електронну пошту, поля і зображення

en: %module module installed.
uk: %module встановлений модуль.

en: Table %name already exists.
uk: Таблиця %name вже існує.

en: Cannot rename %table to %table_new: table %table doesn't exist.
uk: Неможливо перейменувати %table на %table_new: бо таблиця %table не існує.

en: Cannot rename %table to %table_new: table %table_new already exists.
uk: Неможливо перейменувати %table на %table_new, бо таблиця %table_new вже існує.

en: Cannot add field %table.%field: table doesn't exist.
uk: Неможливо додати поле %table.%field, бо таблиця не існує.

en: Cannot add field %table.%field: field already exists.
uk: Неможливо додати поле %table.%field, бо воно вже існує.

en: Cannot set default value of field %table.%field: field doesn't exist.
uk: Неможливо встановити базове значення поля %table.%field, бо поле не існує.

en: Cannot remove default value of field %table.%field: field doesn't exist.
uk: Неможливо видалити базове значення поля %table.%field, бо поле не існує.

en: Cannot add primary key to table %table: table doesn't exist.
uk: Неможливо додати первинний ключ у таблицю  %table, бо таблиця не існує.

en: Cannot add primary key to table %table: primary key already exists.
uk: Неможливо додати первинний ключ у таблицю  %table, бо первинний ключ вже існує.

en: Cannot add unique key %name to table %table: table doesn't exist.
uk: Неможливо додати унікальний ключ %name у таблицю %table, бо таблиця не існує.

en: Cannot add unique key %name to table %table: unique key already exists.
uk: Неможливо додати унікальний ключ %name у таблицю %table, бо унікальний ключ вже існує.

en: Cannot add index %name to table %table: table doesn't exist.
uk: Неможливо додати індекс %name у таблицю %table: таблиця не існує.

en: Cannot add index %name to table %table: index already exists.
uk: Неможливо додати індекс %name до таблиці %table: індекс вже існує.

en: Cannot rename field %table.%name to %name_new: target field already exists.
uk: Неможливо перейменувати поле %table.%name на %name_new: поле призначення вже існує.

en: @node_type comment
uk: @node_type коментар

en: Planning fields
uk: Планування полей

en: Administer text formats and filters
uk: Адміністрування текстових форматів і фільтрів

en: @type language detection
uk: @type визначення мови

en: User interface text
uk: Текст інтерфейсу користувача

en: Add new %type
uk: Додати новий %type

en: The new set is created by copying items from your default shortcut set.
uk: Новий набір створено шляхом копіювання елементів з вашого базового набору швидких кнопок.

en: The new set is created by copying items from the %default set.
uk: Новий набір створено шляхом копіювання елементів з набору %default.

en: You are currently using the %set-name shortcut set.
uk: Зараз ви використовуєте набір швидких кнопок %set-name.

en: edit set name
uk: редагувати назву набору

en: delete set
uk: видалити набір

en: Create new set
uk: Створити новий набір

en: The %set_name shortcut set has been created. You can edit it from this page.
uk: Набір швидких кнопок %set_name створено. Ви можете його редагувати з цієї сторінки.

en: Updated set name to %set-name.
uk: Оновлено назву набору на %title.

en: Are you sure you want to delete the shortcut set %title?
uk: Ви впевнені, що хочете вилучити набір швидких кнопок %title?

en: The shortcut set %title has been deleted.
uk: Набір швидких кнопок %title вилучено.

en: Administering shortcuts
uk: Адміністрування ярликів

en: Choosing shortcut sets
uk: Вибір наборів швидких кнопок

en: Edit current shortcut set
uk: Редагувати поточний набір швидких кнопок

en: Select any shortcut set
uk: Виберіть будь-який набір швидких кнопок

en: Add and modify shortcut sets.
uk: Додавання та зміна наборів швидких кнопок.

en: Add shortcut set
uk: Додати пакет посилань

en: Edit set name
uk: Змінити ім'я набору

en: Delete shortcut set
uk: Вилучити набір швидких кнопок

en: @remote could not be saved to @path.
uk: @remote не може бути збережено у @path.

en: Database support
uk: Підтримка баз даних

en: Footer first column
uk: Перша колонка нижнього колонтитулу

en: Footer second column
uk: Друга колонка нижнього колонтитулу

en: Footer third column
uk: Третя колонка нижнього колонтитулу

en: Footer fourth column
uk: Четверта колонка нижнього колонтитулу

en: Kyrgyz
uk: Киргизія

en: theme() may not be called until all modules are loaded.
uk: theme() не може викликатися поки всі модулі не завантажені.

en: GD library PNG support
uk: GD бібліотека PNG підтримка

en: Select a forum.
uk: Виберіть форум.

en: GD library rotate and desaturate effects
uk: GD бібліотека повертає і знебарлює зображення

en: Syslog format
uk: Формат Syslog

en: A date in 'time-since' format. (%date)
uk: Дата у "час від" формі. (%date)

en: The location of the file relative to Drupal root.
uk: Розташування файлу щодо кореня Друпалу.

en: A translation of %title in %language already exists, a new %type will be created instead of a translation.
uk: Переклад %title мовою %language вже існує, тому замість перекладу буде створено новий матеріал типу "%type".

en: Your modules have been downloaded and updated.
uk: Ваші модулі завантажено та оновлено.

en: <a href="@update">Run database updates</a>
uk: <a href="@update">Виконати оновлення бази даних</a>

en: @name <em>(locked)</em>
uk: @name <em>(заблоковано)</em>

en: Are you sure you want to delete the role %name ?
uk: Ви дійсно хочете видалити роль %name ?

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
uk: Використовуйте <em>статті</em> для новин, прес-релізів, дописів до блоґів та інших чутливих до дати публікації матеріалів.

en: Cache pages for anonymous users
uk: Кеш сторінкок для анонімних користувачів

en: Bartik
uk: Бартік

en: A flexible, recolorable theme with many regions.
uk: Гнучкий, багатоколірний шаблон з багатьма регіонами.

en: Highlighted
uk: Виділено

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель

en: Triptych first
uk: Перший триптих

en: Triptych middle
uk: Середній триптих

en: Triptych last
uk: Останній триптих

en: Main background
uk: Головний фон

en: Sidebar background
uk: Фон бічної панелі

en: Sidebar borders
uk: Краї бічних панелей

en: Footer background
uk: Фон нижнього колонтитулу

en: Plum
uk: Слива

en: published by !username on !datetime
uk: опубліковано !username, !datetime

en: No URL aliases available. <a href="@link">Add URL alias</a>.
uk: Нема синонімів URL-адрес. <a href="@link">Додайте синонім URL-адреси</a>.

en: Content reindexing
uk: Переіндексація вмісту

en: Cached pages will not be re-created until at least this much time has elapsed.
uk: Кешовані сторінки не будуть перестворені як мінімум доки не мине вказаний час

en: Expiration of cached pages
uk: Закінчення терміну сторінок в кеші

en: The maximum time an external cache can use an old version of a page.
uk: Максимальний час для зовнішнього кешу коли можна використовувати стару версію сторінки.

en: Administer software updates
uk: Адміністрування Оновлення програмного забезпечення

en: @required_name (Missing)
uk: @required_name (Відсутнє)

en: @required_name (Version @compatibility required)
uk: @required_name (Необхідна @compatibility версія)

en: @name requires at least PHP @version.
uk: @name вимагає як мінімум PHP @version.

en: Unresolved dependency
uk: Невирішена залежність

en: @name requires this module.
uk: @name вимагає цей модуль.

en: Site details
uk: Деталі сайту

en: Title and slogan
uk: Заголовок і гасло

en: Ice
uk: Лід

en: Can't handle more than one field storage engine
uk: Не можна обробляти більше одного поля зберігання двигуна

en: Field storage engine not found.
uk: Поле зберігання двигуна не знайдено.

en: For this query an entity type must be specified.
uk: Для цього типу запиту повинен бути зазначений тип.

en: Entity %entity has no base table.
uk: Особа %entity немає базової таблиці.

en: Do not know how to order on @key for @entity_type
uk: Не відомо хто замовив @key для @entity_type

en: The database table prefix you have entered, %prefix, is invalid. The table prefix can only contain alphanumeric characters, periods, or underscores.
uk: Префікс таблиць, який Ви ввели %prefix є неправильним. Він повинен містити алфавітно-цифрові символи, періооди чи підкреслення.

en: Default settings file
uk: Файл базових налаштувань

en: The default settings file does not exist.
uk: Відсутній файл базових налаштувань.

en: The @drupal installer requires that the %default-file file not be modified in any way from the original download.
uk: Інсталятор @drupal очікує, що %default-file файл не буде змінено з базового пакету.

en: Māori
uk: Маорі

en: Re-order rows by numerical weight instead of dragging.
uk: Пересортувати рядки за вагою цифр на відміну від перетягування

en: Show row weights
uk: Показати вагу рядків

en: Hide row weights
uk: Сховати вагу рядків

en: Custom display settings
uk: Персональні параметри відображення

en: User interface for the Field API.
uk: Інтерфейс користувача для API Полів

en: Node module element
uk: Елемент модуля матеріалів

en: Close overlay
uk: Закрити накладення

en: Poll module settings
uk: Налаштування модуля опитувань

en: Poll vote
uk: Голос опитування

en: Poll results
uk: Результати опитування

en: The new set name is required.
uk: Необхідна нова назва набору.

en: The shortcut set %name already exists. Choose another name.
uk: Набір швидких кнопок %name вже існує. Виберіть іншу назву.

en: 1 e-mail was sent during this test. | @count e-mails were sent during this test.
uk[0]: Одне електронне повідомлення було надіслане під час цього тесту.
uk[1]: @count електронних повідомлення було надіслано під час цього тесту.
uk[2]: @count електронних повідомлень було надіслано під час цього тесту.

en: Blocked IP addresses
uk: Заблоковані IP-адреси

en: Upload module has been migrated to File module.
uk: Модуль звантаження переміщено у Модуль файлів.

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
uk: Доступні змінні: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: not yet assigned
uk: ще не призначено

en: not yet created
uk: ще не створено

en: [user:name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it to your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
uk: [user:name],
    
    Адміністратор сайту [site:name] створив для Вас рахунок. Ви можете зараз увійти на сайт натиснувши на це посилання або скопіювати його і вставити у ваш переглядач:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Це посилання може бути використано для входу лише один раз, воно приведе на сторінку, де Ви зможете задати свій пароль.
    
    Після введення паролю, ви зможете увійти на сайт [site:login-url] пізніше використовуючи:
    
    ім'я користувача: [user:name]
    пароль: Ваш пароль
    
    --  команда [site:name]

en: [user:name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
uk: [user:name],
    
    Ваш рахунок на сайті [site:name] заблоковано.
    
    --  Команда [site:name]

en: [user:name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
uk: [user:name],
    
    Ваш рахунок на [site:name] скасовано.
    
    --  команда [site:name]

en: Error opening socket @socket
uk: Помилка відкриття сокету @socket

en: delivery callback not found
uk: зворотнього зв’язку не знайдено

en: callback %callback not found: %q.
uk: зворотнього зв’язку %callback не знайдено: %q.

en: page not found: %q.
uk: сторінку не знайдено: %q.

en: access denied: %q
uk: в доступі відмовлено: %q

en: The specified file %file could not be copied, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
uk: Зазначений файл %file не може бути скопійований, оскільки місце призначення відсутнє. Додаткову інформацію можна знайти в системному журналі.

en: The specified file %file could not be copied, because the destination directory is not properly configured. This may be caused by a problem with file or directory permissions. More information is available in the system log.
uk: Зазначений файл %file не може бути скопійований, оскільки каталог призначення не правильно налаштований. Ця проблема може бути пов’язана з дозволами файла чи директорії. Додаткову інформацію можна знайти в системному журналі.

en: The file %file could not be copied because a file by that name already exists in the destination directory.
uk: Зазначений файл %file не може бути скопійований, оскільки файл з таким іменем вже існує у директорії.

en: The specified file %file could not be moved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
uk: Зазначений файл %file не може бути скопійований, оскільки місце призначення відсутнє. Додаткову інформацію можна знайти в системному журналі.

en: The specified file %file could not be deleted, because it is not a valid URI. More information is available in the system log.
uk: Зазначений файл %file не може бути скопійований, оскільки містить не правильну адресу. Додаткову інформацію можна знайти в системному журналі.

en: The data could not be saved, because the destination is invalid. More information is available in the system log.
uk: Дані не може бути збережений, тому що призначення є недійсним. Додаткову інформацію можна знайти в системному журналі.

en: File %file (%realpath) could not be copied, because the destination %destination is invalid. This is often caused by improper use of file_copy() or a missing stream wrapper.
uk: Файл %file (%realpath) не може бути скопійованим, оскільки призначення %destination є недійсним. Це часто виникає при використанні file_copy() чи відсутності обгортки потоку.

en: File %file (%realpath) could not be copied because it does not exist.
uk: Файл %file (%realpath) не може бути скопійованим, оскільки не існує.

en: File %file could not be copied, because the destination directory %directory is not configured correctly.
uk: Файл %file не може бути скопійованим, оскільки директорія призначеня %directory не правильно налаштована.

en: File %file could not be copied because a file by that name already exists in the destination directory (%directory)
uk: Файл %file не може бути скопійованим, оскільки файл з таким іменем існує у директорії (%directory)

en: File %file could not be copied because it would overwrite itself.
uk: Файл %file не може бути скопійованим, оскільки перезапише сам себе.

en: The specified file %file could not be copied to %destination.
uk: Файл %file не може бути скопійований у %destination.

en: File %file (%realpath) could not be moved, because the destination %destination is invalid. This may be caused by improper use of file_move() or a missing stream wrapper.
uk: Файл %file (%realpath) не може бути переміщений, оскільки призначення %destination є недійсним. Це може бути викликано неправильним використанням file_move() чи відсутності обгортки потоку.

en: File %file (%realpath) could not be deleted because it is not a valid URI. This may be caused by improper use of file_delete() or a missing stream wrapper.
uk: Файл %file (%realpath) не може бути видалений, оскільки не вірний шлях. Це може бути викликано неправильним використанням file_delete() чи відсутності обгортки потоку.

en: This form is outdated. Reload the page and try again. Contact the site administrator if the problem persists.
uk: Форма застаріла. Перезавантажте сторінку і спробуйте ще раз. Зв'яжіться з адміністратором сайту, якщо проблема не вирішиться.

en: Your PHP configuration only supports a single database type, so it has been automatically selected.
uk: Налаштування вашого PHP підтримує тільки один тип бази даних, тому вона була вибрана автоматично.

en: Exit block region demonstration
uk: Покинути перегляд областей для блоків

en: Customizing the dashboard requires the !permission-name permission.
uk: Налаштування панелі вимагає !permission-name дозволу.

en: Configure available dashboard blocks
uk: Налаштування доступних блоків панелі

en: Drag and drop these blocks to the columns below. Changes are automatically saved. More options are available on the <a href="@dashboard-url">configuration page</a>.
uk: Перетягніть ці блоки у колонки знизу. Зміни автоматично збережуться. Більше параметрів доступно на <a href="@dashboard-url">сторінці налаштувань</a>.

en: Configure which blocks can be shown on the dashboard.
uk: Налаштування, які блоки можуть бути показані на панелі.

en: Database log messages to keep
uk: Повідомлення журналу бази даних, щоб зберегти

en: Recent log messages
uk: Останні записи журналу

en: Thousand marker
uk: Розділювач тисяч

en: Display prefix and suffix.
uk: Показувати префікс та суфікс.

en: - Select a value -
uk: Виберіть значення

en: No field is hidden.
uk: Нема схованих полів.

en: Administrative overlay
uk: Адміністративне накладення

en: Use the overlay for administrative pages.
uk: Використання накладення адміністративного над сторінками.

en: Show administrative pages on top of the page you started from.
uk: Показати адміністративні сторінки понад сторінками матеріалів

en: A <a href="@php-code">PHP code</a> text format has been created.
uk: <a href="@php-code">PHP код</a> текстовий формат був створений.

en: Choose which search modules are active from the available modules.
uk: Виберіть, які пошукові модулі активні з наявних модулів.

en: Default search module
uk: Базовий модуль пошуку

en: Choose which search module is the default.
uk: Виберіть, який модуль пошуку базовий.

en: Search is currently disabled.
uk: Пошук наразі вимкнено.

en: Error pages
uk: Сторінки помилок

en: The path '%path' is either invalid or you do not have access to it.
uk: Шлях '%path' некоректний або у Вас відсутній доступ до нього.

en: Last run: %cron-last ago.
uk: Останній запуск: %cron-last назад.

en: Run cron every
uk: Запускати планувальник через

en: Change site name, e-mail address, slogan, default front page, and number of posts per page, error pages.
uk: Зміна назви сайту, e-mail'у, гасла, домашньої сторінки, кількості матеріалів на сторінці, сторінок помилок.

en: Manage automatic site maintenance tasks.
uk: Управління автоматичними завданнями з обслуговування сайту.

en: Weight for added term
uk: Вага доданого терміну

en: Upload an image to go with this article.
uk: Завантажити зображення до цієї статті.
