File Picker (7.x-1.3) - en to nl translation catalogue (352 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Private
nl: Privé

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: List
nl: Lijst

en: Actions
nl: Acties

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Public
nl: Publiek

en: Comments
nl: Reacties

en: Action
nl: Actie

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Go
nl: Filter

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Save
nl: Opslaan

en: Update
nl: Bijwerken

en: Small
nl: Klein

en: Add
nl: Toevoegen

en: User Name
nl: Gebruikersnaam

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Permitted file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Upload
nl: Uploaden

en: User
nl: Gebruiker

en: Files
nl: Bestanden

en: Open link in new window
nl: Link in nieuw venster openen

en: File not found.
nl: Bestand niet gevonden.

en: All
nl: Alle

en: Node Types
nl: Nodetypen

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: groups
nl: groepen

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: State
nl: Status

en: added
nl: toegevoegd

en: Group name
nl: Groepsnaam

en: General
nl: Algemeen

en: No groups
nl: Geen groepen

en: Other
nl: Andere

en: Link text
nl: Linktekst

en: Users
nl: Gebruikers

en: Stats
nl: Statistieken

en: Edit group
nl: Groep bewerken

en: Add group
nl: Groep toevoegen

en: seconds
nl: seconden

en: Show
nl: Weergeven

en: Show the progress bar if processing is longer than this value.
nl: Geef de vooruitgangsbalk weer als de verwerking langer duurt dan deze waarde.

en: Processing form... please wait.
nl: Bezig met verwerken formulier... even geduld a.u.b.

en: Message to display while uploading.
nl: Bericht weer te geven gedurende het uploaden.

en: No groups found.
nl: Geen groepen gevonden.

en: Long
nl: Lang

en: Short
nl: Kort

en: Group Name
nl: Groepsnaam

en: Default extensions that users can upload. Separate extensions with a space and do not include the leading dot.
nl: Bestandsextensies die een gebruiker met deze rol standaard kan uploaden. Scheid de extensies met een spatie en plaats er geen punt voor.

en: All Users
nl: Alle gebruikers

en: Blocks
nl: Blokken

en: Used
nl: Gebruikt

en: Cancelled.
nl: Geannuleerd.

en: Delete All
nl: Alles verwijderen

en: selected
nl: geselecteerd

en: Error while uploading file.
nl: Fout bij het uploaden van het bestand.

en: Return to page
nl: Keer terug naar pagina

en: You can alter the default styling of the iframe here,<br />useful if the iframe is not fitting in with your theme.
nl: U kan de standaard styling van het iframe hier veranderen, <br />handig als het iframe niet past in het thema.

en: Iframe width
nl: Iframe breedte

en: Configure the iframe width. This can be a number or a percentage, eg 400 or 100%
nl: Stel de iframe breedte in. Dit kan een nummer of een percentage zijn, bv. 400 of 100%

en: Iframe height
nl: Iframe hoogte

en: Configure the iframe height. This must be a number, eg 500
nl: Stel de iframe hoogte in. Dit moet een nummer zijn, bv. 500

en: Iframe border
nl: Iframe rand

en: Configure the iframe border. This can be a number, eg 0 or 1, or a css entry such as 1px solid #808080
nl: Stel de iframe rand in. Dit kan een nummer zijn, bv. 0 of 1 of een CSS-invoer zoals 1px solid #808080

en: Fieldset state
nl: Fieldset toestand

en: Setting this option will collapse the fieldset the iframe is in by default.
nl: Deze optie klapt de fieldset met daarin het iframe standaard dicht.

en: Use full url
nl: Volledige URL gebruiken

en: The Iframe height must be a number
nl: De Iframe-hoogte moet een getal zijn

en: You must fill in the Iframe width
nl: Vul de Iframe-breedte in

en: You must fill in the Iframe border
nl: Vul de Iframe-rand in

en: Give your group a brief name and optionally put any additional information in the group description box
nl: Geef uw groep een korte naam en, optioneel, plaats bijkomende info in de groepomschijving

en: group description
nl: groepsbeschrijving

en: Maximum 50 characters
nl: Maximum 50 karakters

en: Save group
nl: Groep opslaan

en: Group was successfully inserted
nl: Groep succesvol ingevoegd

en: Error while trying to insert your group.
nl: Fout bij het invoegen van uw groep.

en: Group was successfully updated
nl: Groep succesvol aangepast

en: Error while trying to update your group.
nl: Fout bij het aanpassen van uw groep.

en: Group was successfully deleted
nl: Groep succesvol verwijderd

en: Error while trying to delete group.
nl: Fout bij het verwijderen van groep.

en: Error while trying to delete your group.
nl: Fout bij het verwijderen van uw groep.

en: Really Delete record
nl: Record werkelijk verwijderen

en: Your Groups
nl: Uw Groepen

en: Save group settings
nl: Groepsinstellingen opslaan

en: No files available.
nl: Geen bestanden beschikbaar.

en: Config
nl: Instellen

en: 1 group | @count groups
nl[0]: 1 groep
nl[1]: @count groepen

en: Private groups
nl: Privé-groepen

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Edit file
nl: Bestand bewerken

en: Delete file
nl: Bestand verwijderen

en: 1 file | @count files
nl[0]: 1 bestand
nl[1]: @count bestanden

en: Processed @current out of @total.
nl: @current bewerkt op een totaal van @total.

en: Bulk Operations
nl: Bulkbewerkingen

en: Bulk operations
nl: Bulkbewerkingen

en: No users found.
nl: Geen gebruikers gevonden.

en: Show user groups.
nl: Gebruikersgroepen weergeven.

en: User quotas
nl: Gebruikerquota's

en: Set default quota
nl: Standaard quota instellen

en: Enable Public option
nl: Publieke optie inschakelen

en: Enable Public Role Control option
nl: Publieke Rolcontroleoptie inschakelen

en: Allow users to select a group in the upload form.
nl: Laat gebruikers toe om een groep te kiezen in het uploadformulier.

en: Enable Progress bar in upload
nl: Voortgangsbalk tijdens upload inschakelen

en: Progress bar Delay
nl: Vertraging voortgangsbalk

en: Progress bar message
nl: Bericht voortgangsbalk

en: Quotas
nl: Quota's

en: Managing groups for
nl: Beheer groepen voor

en: Statistics for %name
nl: Statistieken voor %name

en: Groups for %name
nl: Groepen voor %name

en: List All
nl: Alles weergeven

en: Upload file for %name
nl: Upload bestand voor %name

en: Quota for %name
nl: Quota voor %name

en: Make this group publicly available
nl: Maak deze groep publiekelijk beschikbaar

en: Edit group roles
nl: Groepsrollen bewerken

en: Add public group roles
nl: Publieke groepsrollen toevoegen

en: Group statistics
nl: Groepsstatistieken

en: Public groups
nl: Publieke groepen

en: Space used
nl: Gebruikte ruimte

en: Set user quota
nl: Gebruikersquota instellen

en: %name has used all of quota, please delete some files to make some room.
nl: %name heeft zijn quota bereikt; verwijder een aantal bestanden om plaats te maken.

en: You have used all of your quota, please delete some files to make some room.
nl: U heeft uw quota bereikt; verwijder een aantal bestanden om plaats te maken.

en: The user identifier.
nl: De gebruikers-ID.

en: The primary group identifier.
nl: De primaire groep-identifier.

en: The group identifier.
nl: De groep-identifier.

en: User %name has used %usedbytesprint and has %pl.
nl: Gebruiker %name heeft %usedbytesprint gebruikt en heeft %pl.

en: Add roles for public access to your group. (Don't check anything to make it available to all roles.)
nl: Voeg rollen voor publieke toegang toe aan uw groep. (Kies niets om het beschikbaar te maken voor alle rollen.)

en: Your search for %searchs found nothing
nl: Uw zoekopdracht naar %searchs heeft niets gevonden

en: The quota for %name is %quotaprint and has used %pused percent, or %usedbytesprint in %pl
nl: De quota voor %name is %quotaprint en heeft %pused procent gebruikt, of %usedbytesprint in %pl

en: Your quota is %quotaprint and you have used %pused percent, or %usedbytesprint in %pl
nl: Uw quota is %quotaprint en heeft %pused procent gebruikt, of %usedbytesprint in %pl

en: The quota for %name is %quotaprint and has used %usedbytesprint in %pl
nl: De quota voor %name is %quotaprint en heeft %usedbytesprint gebruikt in %pl

en: Your quota is %quotaprint and you have used %usedbytesprint in %pl
nl: Uw quota is %quotaprint en u heeft  %usedbytesprint gebruikt in %pl

en: %name has used %usedbytesprint in %pl
nl: %name heeft %usedbytesprint gebruikt in %pl

en: You have used %usedbytesprint in %pl
nl: U heeft %usedbytesprint gebruikt in %pl

en: By Name
nl: Volgens Naam

en: Show user group stats.
nl: Gebruikersgroepstatistieken tonen.

en: Show user stats.
nl: Gebruikersstatistieken tonen.

en: Stats All
nl: Alle Statistieken

en: Show user statistics.
nl: Gebruikersstatistieken tonen.

en: List users.
nl: Gebruikers weergeven.

en: List user groups.
nl: Gebruikergroepen weergeven.

en: Allow users to select their own settings.
nl: Laat gebruikers toe hun eigen instellingen te selecteren.

en: The progress delay must be a positive number or zero
nl: De voortgangsvertraging moet een positief getal zijn of nul

en: Administer user configuration.
nl: Gebruikersconfiguratie beheren.

en: The groups table
nl: De groepentabel

en: The group name.
nl: De groepsnaam.

en: The group description.
nl: De groepsbeschrijving.

en: The currently selected group.
nl: De huidig geselecteerde groep.

en: The public flag.
nl: De publieke vlag.

en: List of roles that may view this group.
nl: Lijst met rollen die deze groep mogen bekijken.

en: Enable and configure groups.
nl: Groepen inschakelen en instellen.

en: Enable Groups
nl: Groepen inschakelen

en: Allow users to manage groups.
nl: Laat gebruikers toe groepen te beheren.

en: Enable Groups in upload form
nl: Groepen inschakelen in upload-formulier

en: Progress bar
nl: Voortgangsbalk

en: Enable and configure progress bar.
nl: Voortgangsbalk inschakelen en instellen.

en: Enable Bulk import processing
nl: Bulk-import verwerking instellen

en: Enable Bulk import deletion
nl: Bulk-import verwijdering instellen

en: You need to set the import folder
nl: U moet de importmap instellen

en: Please select a user. You have %total files to be imported
nl: Kies een gebruiker. U heeft %total bestanden om te importeren

en: No files to import.
nl: Geen bestanden om te importeren.

en: Select a group to add this import to.
nl: Selecteer een groep om deze import aan toe te voegen.

en: Could not copy to original: %file
nl: Kon niet naar het origineel kopiëren: %file

en: Default Import Folder
nl: Standaard importmap

en: Manage bulk imports.
nl: Bulkimports beheren.

en: Import files.
nl: Bestanden importeren.

en: file | files
nl[0]: bestand
nl[1]: bestanden

en: Private files
nl: Afgeschermde bestanden

en: Overall administrative settings
nl: Algemene beheerinstellingen

en: Enable User configuration
nl: Gebruikersconfiguratie inschakelen

en: These settings are also available to users if User Configuration is enabled.
nl: Deze instellingen zijn ook beschikbaar voor gebruikers als Gebruikersconfiguratie is ingeschakeld.

en: Enable Quotas by Role
nl: Quota's volgens Rol inschakelen

en: Setting this option will enable 'Quotas by Role' instead of 'Per User'.
nl: Deze optie instellen zal 'Quota's volgens Rol' inschakelen i.p.v. 'Per Gebruiker'

en: Available Roles
nl: Beschikbare rollen

en: Select which Role for 'Quotas by Role'.
nl: Kies rol voor 'Quota's volgens Rol'.

en: Set Quota
nl: Quota instellen

en: Select the Quota to apply for 'Quotas by Role' or the default for 'Per User'.
nl: Selecteer de Quota om toe te passen op 'Quota's volgens Rol' of de standaard voor 'Per Gebruiker'

en: User %name has used %pused percent or %usedbytesprint of quota %quotaprint and has %pl.
nl: Gebruiker %name heeft %pused procent gebruikt of %usedbytesprint van het quota %quotaprint en heeft %pl.

en: Configuration settings saved
nl: Configuratie-instellingen opgeslagen

en: Configuration settings reset
nl: Configuratieinstellingen gereset

en: Public files
nl: Publieke bestanden

en: Icons in tables
nl: Iconen in tabellen

en: Setting this option enables icons in tables.
nl: Deze optie instellen schakelt iconen in tabellen in.

en: removed
nl: verwijderd

en: Use colorbox iframe instead of the builtin one.
nl: Gebruik Colorbox iframe i.p.v. het ingebouwde.

en: Public Group
nl: Publieke Groep

en: Insert file
nl: Bestand toevoegen

en: Rows per page in tables
nl: Rijen per pagina in tabellen

en: Rows per page must be a number
nl: Rijen per pagina moet een getal zijn

en: One file processed. | @count files processed.
nl[0]: Eén bestand verwerkt.
nl[1]: @count bestanden verwerkt.

en: Set Date Format
nl: Datumnotatie instellen

en: Select the Date format to use in tables.
nl: De datumnotatie kiezen om in tabellen te gebruiken.

en: Default Import Batch size
nl: Standaard Import Batchgrootte

en: How many files to process at a time. Must be greater than 1 and less than 100.
nl: Hoeveel bestanden er per keer verwerkt worden. Dient groter dan 1 en kleiner dan 100 te zijn.

en: The Import batch size must be must be a positive number.
nl: De Import batchgrootte moet een positief nummer zijn.

en: You have selected %c to be deleted
nl: U heeft %c geselecteerd om te verwijderen

en: You have selected %c to be grouped
nl: U heeft %c geselecteerd om te groeperen

en: Bulk delete
nl: Bulk verwijderen

en: %c deleted
nl: %c verwijderd

en: Bulk groups management
nl: Bulkgroepen-beheer

en: Add/Remove All
nl: Alles Toevoegen/Verwijderen

en: You did not select any groups.
nl: U heeft geen groepen geselecteerd.

en: Set filepicker settings
nl: Filepicker-instellingen bepalen

en: Set the node types you want to enable Filepicker for.
nl: Stel de inhoudstypes in waar u Filepicker voor wilt inschakelen.

en: Setting this option enables Filepicker in comments.
nl: Deze optie schakelt Filepicker in op reacties.

en: Setting this option enables Filepicker in blocks.
nl: Deze optie schakelt Filepicker in in blokken.

en: Filepicker in My Account
nl: Filepicker in Mijn Account

en: Setting this option enables Filepicker in My Account.
nl: Deze optie schakelt Filepicker in in Mijn Account.

en: Setting this option will make filepicker use a full url to the file being inserted, unsetting it will use a path relative to the Drupal root.<br />This is useful if you are developing a site with a different url than the production site will be on.
nl: Deze optie maakt dat Filepicker een volledige URL naar het bestand gebruikt; indien uitgeschakeld zal een relatief pad t.o.v. de Drupal root worden gebruikt.<br />Dit is handig als u een ontwikkelomgeving gebruikt met een andere URL dan de productie-site.

en: Setting this option will set the inserted link to open in a new window.
nl: Met deze optie zal de ingevoegde link in een nieuw venster openen.

en: Set filepicker defaults
nl: Filepicker's beginwaarden instellen

en: Enable Mimetype check
nl: Mimetype check inschakelen

en: Setting this option will enable the built in Drupal mimetype checking.<br />This will prevent the type "application/octet-stream" from being downloaded.
nl: Deze optie schakelt de ingebouwde Drupal Mimetype checking in.<br />Dit voorkomt dat het type "application/octet-stream" wordt gedownload.

en: Enable Quotas in Filepicker
nl: Quota's inschakelen in Filepicker

en: Setting this option will enable Quotas in Filepicker.
nl: Deze optie schakelt Filepicker Quota's in .

en: Filepicker Iframe settings
nl: Filepicker Iframe-instellingen

en: Upload Progress Extension
nl: Uploadvoortgang uitbreiding

en: Enable PECL uploadprogress
nl: PECL-uploadvoortgang inschakelen

en: Interval Time
nl: Interval Tijd

en: The interval between each check.
nl: Het interval tussen elke controle.

en: Filepicker group settings
nl: Filepicker groepsinstellingen

en: Allow users to make file groups publicly available.
nl: Gebruikers mogen bestandsgroepen publiekelijk beschikbaar maken.

en: Allow users to make publicly available file groups restricted by role.
nl: Laat gebruikers toe om publiek beschikbare bestandsgroepen te beperken volgens rol.

en: Filepicker Bulk Import
nl: Filepicker Bulkimport

en: Enable bulk import of files.
nl: Bulk import van bestanden inschakelen.

en: Import files into filepicker from an import folder in the filesystem.<br />Requires FTP or SSH access
nl: Importeer bestanden in Filepicker van een importmap in het bestandssysteem.<br />Vereist FTP of SSH toegang

en: Delete uploaded source files after succesful import into filepicker.<br />The files should be writeable by the web server for this option to work.
nl: Verwijder de geüploade bronbestanden na succesvolle import in Filepicker.<br />Voor deze optie moeten de bestanden schrijfbaar zijn door de web server.

en: How many files to process at a time. Must be greater than 0 and less than 100.
nl: Hoeveel bestanden dienen per keer verwerkt te worden. Moet groter dan 0 en kleiner dan 100 te zijn.

en: The progress interval must be a positive number
nl: Het voortgangsinterval moet een positief getal zijn

en: No files
nl: Geen bestanden

en: Managing groups for !n
nl: Groepen beheren voor !n

en: Managing files for !n
nl: Bestanden beheren voor !n

en: List files for %name
nl: Geef bestanden weer voor %name

en: List All Files
nl: Geef alle bestanden weer

en: Edit link text of your file
nl: Linktekst van uw bestand bewerken

en: File was successfully updated.
nl: Bestand met succes aangepast.

en: Error while updating file.
nl: Fout bij het aanpassen van het bestand.

en: This file does not belong to you.
nl: Dit bestand is niet van u.

en: User uid %d attempted to edit file belonging to user uid %d
nl: Gebruiker met UID %d probeerde om bestand van gebruiker met UID %d te bewerken

en: Import Directory not set
nl: Importmap niet ingesteld

en: Directory not found or not writable
nl: Map niet gevonden of niet schrijfbaar

en: Directory not found or not readable
nl: Map niet gevonden of niet leesbaar

en: !total files found in the import folder.<br />Selected user is %user
nl: !total bestanden gevonden in de importmap. <br />Geselecteerde gebruiker is %user

en: Importing files
nl: Bestanden importeren

en: Unable to import.
nl: Niet mogelijk te importeren.

en: Error while saving information to database for imported file %im.
nl: Fout bij het het bewaren van info van het geïmporteerd bestand %m in de database.

en: Invalid file: %file
nl: Ongeldig bestand: %file

en: readable
nl: leesbaar

en: writeable
nl: schrijfbaar

en: Filepicker Import Folder
nl: Filepicker Importmap

en: Edit details for %f
nl: Details voor %f bewerken

en: Choose the settings you want, place the cursor in the Body box above and Insert file.
nl: Kies de gewenste instellingen, plaats de cursor in bovenstaande berichttekst en voeg het bestand in.

en: Upload files. You can give them a title and description
nl: Upload bestanden. U kan een titel en beschijving geven

en: Upload files. You can give them a Link text
nl: Bestanden uploaden. U kan de bestanden een linktekst geven

en: The text to use for a link. The default is the filename
nl: Tekst die gebruikt wordt voor een link. Standaard is dit de bestandsnaam

en: Select a group to add your file to.
nl: Selecteer een groep om uw bestand aan toe te voegen.

en: File upload field is required.
nl: Bestand uploadveld is vereist.

en: Illegal file.
nl: Ongeldig bestand.

en: Error while saving information to database for uploaded file.
nl: Fout bij het bewaren van info van het geüploade bestand in de database.

en: Unable to create a directory structure for your files.
nl: Niet mogelijk om een mapstructuur voor uw bestanden aan te maken.

en: Filepicker configuration page.
nl: Filepicker configuratiepagina.

en: Adds an advanced file upload form under the node body part.
nl: Voegt een geavanceerd bestandsupload-formulier toe onder de berichttekst van de node.

en: Administer Filepicker
nl: Filepicker beheren

en: Access the Filepicker administration pages.
nl: Toegang tot de Filepicker beheerpagina's.

en: Use Filepicker
nl: Filepicker gebruiken

en: Allow roles to use Filepicker.
nl: Laat rollen toe Filepicker te gebruiken.

en: Access own Filepicker
nl: Toegang tot eigen Filepicker

en: Allow users to have My Filepicker in My account.
nl: Gebruikers toestaan om 'Mijn Filepicker' te hebben op hun account-pagina.

en: Use public filepicker
nl: Publieke filepicker gebruiken

en: Allow the use of public groups.
nl: Gebruik van publieke groepen toestaan.

en: Create public groups
nl: Publieke groepen aanmaken

en: Allow the creation of public groups in filepicker.
nl: Aanmaken van publieke groepen in filepicker toestaan.

en: Run filepicker
nl: Filepicker uitvoeren

en: File was successfully deleted
nl: Bestand is succesvol verwijderd

en: Error while trying to delete your file from database.
nl: Fout bij het verwijderen van uw bestand uit de database.

en: List All Public Files
nl: Weergeven van alle publieke bestanden

en: List All Private Files
nl: Weergeven van alle privé bestanden

en: No files found
nl: Geen bestanden gevonden

en: No files selected
nl: Geen bestanden geselecteerd

en: Delete all the selected files.
nl: Alle geselecteerde bestanden verwijderen.

en: Add/Remove all the selected files from groups.
nl: Toevoegen/Verwijderen van alle geselecteerde bestanden van groepen.

en: Add or Remove selected files to one or more selected groups.
nl: Toevoegen of Verwijderen van geselecteerde bestanden aan/van één of meerdere geselecteerde groepen.

en: File statistics
nl: Bestandsstatistieken

en: Grouped files
nl: Gegroepeerde bestanden

en: Ungrouped files
nl: Niet gegroepeerde bestanden

en: No Stats found
nl: Geen statistieken gevonden

en: Filesize: !bytes_total. !eta left at !speed/sec.
nl: Bestandsgrootte: !bytes_total. !eta nog te gaan met !speed/sec.

en: List Public
nl: Publiek weergeven

en: Filepicker settings and administration.
nl: Filepicker-instellingen en beheer.

en: Filepicker settings.
nl: Filepicker-instellingen.

en: Show user files.
nl: Gebruikersbestanden tonen.

en: List user files.
nl: Gebruikersbestanden weergeven.

en: Upload user files.
nl: Gebruikersbestanden uploaden.

en: My filepicker
nl: Mijn filepicker

en: Manage your filepicker files.
nl: Beheer uw filepicker-bestanden.

en: Upload files.
nl: Bestanden uploaden.

en: List your filepicker files.
nl: Geef uw filepicker-bestanden weer.

en: List public filepicker files.
nl: Publieke filepicker-bestanden weergeven.

en: Manage your filepicker groups.
nl: Beheer uw filepicker-groepen.

en: View your filepicker statistics.
nl: Bekijk uw filepicker-statistieken.

en: The file table
nl: De bestandstabel

en: The primary file identifier.
nl: De primaire bestands-identifier.

en: The file name
nl: De bestandsnaam

en: The file title
nl: De bestandstitel

en: The file date
nl: De bestandsdatum

en: The file identifier.
nl: De bestands-identifier.

en: filepicker variables.
nl: filepicker variabelen.

en: filepicker variable values.
nl: filepicker variabelen-waarden.

en: Directory creation for the Filepicker module was unsuccessful.
nl: Mapaanmaak voor de Filepicker-module mislukt.

en: Upload, browse and add links to files to your nodes.
nl: Uploaden, bladeren toevoegen van linken aan bestanden aan uw nodes.

en: files
nl: bestanden

en: Managing files for
nl: Bestanden beheren voor

en: No. files
nl: Aantal bestanden

en: !total files found in the filepicker import folder.<br />Selected user is %user
nl: !total bestanden gevonden in de Filepicker importmap.<br />Geselecteerde gebruiker is %user

en: Path of the import folder, relative to the Drupal root or an absolute path.<br />This is where you upload files to, via FTP or rsync.<br />This folder must be !readstate by the webserver.
nl: Pad van de importmap, relatief t.o.v. de Drupal root of een absoluut pad.<br />Dit is waar de bestanden, met FTP of rsync, worden geüpload.<br />Deze map moet !readstate door de webserver.

en: There are no !status files
nl: Er zijn geen !status bestanden

en: administer filepicker
nl: filepicker beheren

en: use filepicker
nl: filepicker gebruiken

en: access own filepicker
nl: toegang tot eigen Filepicker

en: use public filepicker
nl: publieke filepicker gebruiken

en: create public filepicker groups
nl: publieke filepicker-groepen aanmaken

en: The rows per page field must be greater than one.
nl: Het aantal rijen-per-pagina moet groter zijn dan één.

en: The Iframe height must be a positive number
nl: De Iframe-hoogte moet een positief getal zijn

en: Multiple Uploads
nl: Meerdere Uploads

en: The maximum number of uploads at a time.
nl: Het maximum aantal uploads per keer.

en: Group Users
nl: Gebruikers groeperen

en: By Link text
nl: Volgens linktekst

en: Browse your computer for up to !c, Max %max Total
nl: Bladeren in uw computer voor maximaal !c, Max %max Totaal

en: Upload another
nl: Nog een bestand uploaden

en: 1 File | @count Files
nl[0]: 1 Bestand
nl[1]: @count Bestanden

en: File %ct
nl: Bestand %ct

en: Link text for File %ct
nl: Link tekst voor bestand %ct

en: Error while moving uploaded file %ct to its destination.
nl: Fout bij het verplaatsen van het geüploade bestand naar zijn bestemming.

en: %c successfully uploaded.
nl: %c succesvol geüpload.

en: No files uploaded. This may be because the files totalled more than %c
nl: Geen bestanden geüploaded. Dit kan komen doordat het totaal aantal bestanden meer is dan %c

en: Delete uploaded source files after successful import into filepicker.<br />The files should be writeable by the web server for this option to work.
nl: Verwijder de geüploade bestanden na het succesvol importeren in Filepicker.<br />Voor deze optie moeten de bestanden moeten schrijfbaar zijn door de web server.

en: Select a group to add your %c to.
nl: Selecteer een groep om uw %c aan toe te voegen.
