Flag (7.x-2.0-beta9) - en to uk translation catalogue (352 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: enable
uk: увімкнути

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Submit
uk: Надіслати

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Actions
uk: Дії

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Comments
uk: Коментарі

en: Action
uk: Дія

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Number
uk: Число

en: Weight
uk: Вага

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Import
uk: Імпортувати

en: Export
uk: Експортувати

en: Update
uk: Оновити

en: User
uk: Користувач

en: Continue
uk: Продовжити

en: Are you sure you want to delete %title?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %title?

en: All
uk: Все

en: Module
uk: Модуль

en: Roles
uk: Ролі

en: Add action
uk: Додати дію

en: Nodes
uk: Матеріали

en: Display options
uk: Опції відображення

en: By
uk: від

en: Role
uk: Роль

en: Users
uk: Користувачі

en: Flag
uk: Встановити прапор

en: Threshold
uk: Поріг

en: Messages
uk: Повідомлення

en: Tokens
uk: Замінники

en: The update has been performed.
uk: Оновлення було успішно виконано.

en: Greater than
uk: Більше ніж

en: Equal to
uk: Дорівнює

en: Less than
uk: Менше ніж

en: Token replacement
uk: Замінники

en: Link type
uk: Тип посилання

en: My bookmarks
uk: Мої закладки

en: flag
uk: прапор

en: Delete action
uk: Видалити дію

en: Internationalization
uk: Інтернаціоналізація

en: Any user
uk: Будь-який користувач

en: Argument type
uk: Тип аргументу

en: Content ID
uk: ID матеріалу

en: No roles
uk: Немає ролей

en: Flag user
uk: Відзначений користувач

en: Unflag
uk: Зняти прапор

en: export
uk: експорт

en: Flagged
uk: Позначено прапором

en: Flags
uk: Прапори

en: Bundles
uk: Пакети

en: Nodes are a Drupal site's primary content.
uk: Матеріали складають основний вміст сайта на Drupal.

en: Comments are responses to node content.
uk: Коментарі являють собою відгуки на вміст матеріалу.

en: Users who have created accounts on your site.
uk: Користувачі, у яких є обліковий запис на цьому сайті.

en: The flag name may only contain lowercase letters, underscores, and numbers.
uk: Назва прапора може містити лише латинські літери нижнього регістру, символи підкреслення та цифри.

en: Flag names must be unique. This flag name is already in use.
uk: Назва прапора має бути унікальною. Введена вами назва вже використовується.

en: Flag translations of content as a group
uk: Встановлення прапору на перекладів матеріалу групою

en: Flag each translation of content separately
uk: Встановлення прапору на кожному перекладі матеріалу окремо

en: Flagging translations as a group effectively allows users to flag the original piece of content regardless of the translation they are viewing. Changing this setting will <strong>not</strong> update content that has been flagged already.
uk: Встановлення прапору на перекладі групою фактично дозволяє користувачам позначати оригінальний вміст незалежно від перекладу, що переглядається в даний момент. Зміна цього налаштування <strong>не</strong> призведе до оновлення матеріалів, що вже були позначені прапором.

en: Display link on node teaser
uk: Показати посилання у анонсі

en: Display link on node page
uk: Показати посилання на сторінці матеріалу

en: Display checkbox on node edit form
uk: Показати позначку на формі редагування матеріалу

en: If you elect to have a checkbox on the node edit form, you may specify its initial state in the settings form <a href="@content-types-url">for each content type</a>.
uk: Якщо ви обрали позначку на формі редагування матеріалу. ви можете визначити початковий стан у налаштуваннях <a href="@content-types-url">для кожного типу матеріалів</a>.

en: Include this to gain access to the flag counter field.
uk: Враховувати це при доступі до поля лічильника прапорів

en: Display link under comment
uk: Показувати посилання під коментарями

en: Display link on user profile page
uk: Показувати посилання у профілі користувача

en: The module providing this flag wasn't found, or this flag type, %type, isn't valid.
uk: Модуль, що забезпечує цей прапор не був знайдений, і цей прапор типу, %type, є неприпустимим.

en: Flag confirm
uk: Підтвердження прапору

en: JavaScript toggle
uk: Перемикач JavaScript

en: Normal link
uk: Звичайне посилання

en: Confirmation form
uk: Форма підтвердження

en: Default flags
uk: Усталені прапори

en: Above are the <a href="@flag-url">flags</a> you elected to show on the node editing form. You may specify their initial state here.
uk: Якщо ви вище вирішили показати <a href="@flag-url">прапори</a> на формі редагування матеріалу, тоді тут можна задати їх початковий стан.

en: No flags are currently defined.
uk: Жодних прапорів ще не визначено.

en: Flag type
uk: Тип прапора

en: Global?
uk: Глобальне?

en: Disabled Flags
uk: Виключені прапори

en: The <a href="@views-url">Views</a> module is not installed, or not enabled. It is recommended that you install the Views module to be able to easily produce lists of flagged content.
uk: Модуль <a href="@views-url">Види</a> не встановлений або не увімкнений. Рекомендується встановити модуль Види, щоб мати можливість легко створювати списки вмісту, позначеного прапорами.

en: Lists of flagged content can be displayed using views. You can configure these in the <a href="@views-url">Views administration section</a>.
uk: Списки вмісту, позначеного прапорами, можуть відображатися за допомогою видів. Ви можете налаштувати в адміністративному розділі <a href="@views-url">Види</a>.

en: Flag module automatically provides a few <a href="@views-url">default views for the <em>bookmarks</em> flag</a>. You can use these as templates by cloning these views and then customizing as desired.
uk: Модуль Прапор автоматично надає кілька<a href="@views-url">видів за замовчуванням для <em>закладок</em> прапорців</a>. Ви можете використовувати їх як шаблонів шляхом клонування цих видів, а потім настройки за бажанням.

en: The <a href="@flag-handbook-url">Flag module handbook</a> contains extensive <a href="@customize-url">documentation on creating customized views</a> using flags.
uk: <a href="@flag-handbook-url">Довідник модуля Прапор</a> містить велику <a href="@customize-url">документацію про створення користувацьких видів</a> за допомогою прапорів.

en: Flagging an item may trigger <em>actions</em>. However, you don't have the <em>Flag actions</em> module <a href="@modules-url">enabled</a>, so you won't be able to enjoy this feature.
uk: Встановлення прапора на елемент може увімкнути em>дію</em>. Однак у вас не <a href="@modules-url">увімкнено</a> модуль <em>Дії прапорів</em>, тому ви не зможете користуватися цією функцією.

en: Flagging an item may trigger <a href="@actions-url">actions</a>.
uk: Встановлення прапора на елемент може вмикати <a href="@actions-url">дії</a>.

en: Flagging an item may trigger <a href="@rules-url">rules</a>.
uk: Встановлення прапора на елемент може вмикати <a href="@rules-url">правила</a>.

en: To learn about the various ways to use flags, please check out the <a href="@handbook-url">Flag module handbook</a>.
uk: Щоб дізнатися про різні способи використання прапорів, будь ласка, ознайомтеся з <a href="@handbook-url">Довідник модуля Прапор</a>.

en: Flag name
uk: Назва прапору

en: The type of content this flag will affect. An individual flag can only affect one type of content. This cannot be changed once the flag is created.
uk: Тип вмісту де прапор буде працювати. Індивидуально прапор може працювати тільки з один типом змісту. Це не може бути змінено після  того як прапор створений.

en: Add new flag
uk: Додати новий прапор

en: Change this value only with great care.
uk: Змінюйте це значення з великою обережністю.

en: A short, descriptive title for this flag. It will be used in administrative interfaces to refer to this flag, and in page titles and menu items of some <a href="@insite-views-url">views</a> this module provides (theses are customizable, though). Some examples could be <em>Bookmarks</em>, <em>Favorites</em>, or <em>Offensive</em>.
uk: Короткий опис заголовка для цього прапора. Він буде використовуватися в адміністративних інтерфейсів послатися на цей прапор, і в заголовках сторінок і пунктів меню деяких <a href="@insite-views-url">видів</a>. Деякі приклади можуть бути <em>Закладки</em>, <em>Вибране</em>, або <em>Наступне</em>.

en: Flag link text
uk: Текст посилання встановлення прапора

en: The text for the "flag this" link for this flag.
uk: Текст посилання "Позначити це" для цього прапора.

en: Flag link description
uk: Опис посилання встановлення прапора

en: The description of the "flag this" link. Usually displayed on mouseover.
uk: Опис посилання "Позначити це". Зазвичай відображаєтся при наведенні мишею.

en: Flag confirmation message
uk: Повідомлення про підтвердження встановлення прапора

en: Message displayed if the user has clicked the "flag this" link and confirmation is required. Usually presented in the form of a question such as, "Are you sure you want to flag this content?"
uk: Повідомлення, показуване якщо користувач натиснув посилання "Позначити це" та потрібне підтвердження. Зазвичай має вигляд питання на кшталт "Ви дійсно бажаєте встановити прапор на цей матеріал?"

en: Flagged message
uk: Повідомлення при встановленні прапора

en: Message displayed after flagging content. If JavaScript is enabled, it will be displayed below the link. If not, it will be displayed in the message area.
uk: Повідомлення, показуване після встановлення прапора на матеріал. Якщо JavaScript увімкнений, воно буде відображатися під посиланням. Якщо ні, то воно буде відображатися в області повідомлень.

en: Unflag link text
uk: Текст посилання зняття прапора

en: The text for the "unflag this" link for this flag.
uk: Текст посилання "Зняти прапор" для цього прапора.

en: Unflag link description
uk: Опис посилання зняття прапора

en: The description of the "unflag this" link. Usually displayed on mouseover.
uk: Опис посилання "Зняти прапор". Зазвичай відображатися при наведенні мишею.

en: Unflag confirmation message
uk: Повідомлення про підтвердження зняття прапора

en: Message displayed if the user has clicked the "unflag this" link and confirmation is required. Usually presented in the form of a question such as, "Are you sure you want to unflag this content?"
uk: Повідомлення, показуване якщо користувач натиснув посилання "Зняти прапор з цього" та потрібне підтвердження. Зазвичай має вигляд питання на кшталт "Ви дійсно бажаєте зняти прапор з цього матеріалу?"

en: Unflagged message
uk: Повідомлення при знятті прапора

en: Message displayed after content has been unflagged. If JavaScript is enabled, it will be displayed below the link. If not, it will be displayed in the message area.
uk: Повідомлення, показуване після зняття прапору з матеріалу. Якщо JavaScript увімкнений, воно буде відображатися під посиланням. Якщо ні, то воно буде відображатися в області повідомлень.

en: Global flag
uk: Глобальний прапор

en: Roles that may use this flag
uk: Ролі, які можуть використовувати даний прапор

en: Check any node types that this flag may be used on. You must check at least one node type.
uk: Перевірте типи матеріалу, які можуть використовувати цей прапор. Ви повинні зазначити принаймні один тип.

en: Flags are usually controlled through links that allow users to toggle their behavior. You can choose how users interact with flags by changing options here. It is legitimate to have none of the following checkboxes ticked, if, for some reason, you wish <a href="@placement-url">to place the the links on the page yourself</a>.
uk: Прапори, як правило, контролюються за допомогою посилань, які дозволяють користувачам перемикати їх поведінку. Ви можете вибрати, як користувачі взаємодіють з прапорами, змінюючи пропоновані тут опції. Можливим є ситуація коли не увімкнено жодної позначки, якщо з якоїсь причини ви хочете <a href="@placement-url">розмістити ці посилання на сторінці власноруч</a>.

en: A flag confirmation message is required when using the confirmation link type.
uk: Повідомлення підтвердження установки прапора обов'язково, коли використовується тип посилання з підтвердженням.

en: An unflag confirmation message is required when using the confirmation link type.
uk: Повідомлення підтвердження зняття прапора обов'язково, коли використовується тип посилання з підтвердженням.

en: Flag @name has been saved.
uk: Прапор @name був збережений.

en: Flag @name has been deleted.
uk: Прапор @name був видалений.

en: Bad token. You seem to have followed an invalid link.
uk: Неправильний замінник. Здається, ви перейшли за помилковим посиланням.

en: You are not allowed to flag, or unflag, this content.
uk: У вас немає прав для встановлення або зняття прапора з цього матеріалу.

en: Edit action
uk: Редагувати дії

en: Missing action "@action-callback". Module providing it was either uninstalled or disabled.
uk: Відсутня дія "@action-callback". Модуль, що її забезпечує було деінстальовано або вимкнено.

en: Currently no flag actions. Use the <em>Add new flag action</em> form to add an action.
uk: Наразі немає дій, пов'язаних з прапорами. Використовуйте <em>Додати нову дію</em> для додавання.

en: No flag available
uk: Доступні прапори відсутні

en: Select a flag
uk: Оберіть прапор

en: Add a new flag action
uk: Додати нову дію, пов'язану з прапорами

en: Edit the "@action" action for the @title flag
uk: Редагувати дію "@action" для прапора @title

en: Add an action to the @title flag
uk: Додати дію для прапора @title

en: Select an action
uk: Оберіть дію

en: Add "@action" action to the @title flag
uk: Додати дію "@action" для прапора @title

en: reaches
uk: досягає

en: falls below
uk: падає нижче

en: The "@action" action for the @title flag has been saved.
uk: Дія "@action" для прапора @title було збережено.

en: Perform action when content !event !threshold flags
uk: Виконати дію, коли матеріал !event матиме !threshold прапорів

en: Flagging threshold
uk: Поріг позначень прапором

en: Delete the "@action" action for the @title flag?
uk: Видалити дію "@action" для прапора @title?

en: The "@action" action for the @title flag has been deleted.
uk: Дія "@action" для прапора @title була успішно видалена.

en: Content Flagged @flag_title
uk: Матеріал позначено прапором @flag_title

en: The following tokens can be used in the recipient, subject, or message.
uk: Наступні замінники можуть бути використані в адресі отримувача, темі або повідомленні.

en: More tokens
uk: Більше замінників

en: Depending on the type of the content being flagged, the following tokens can be used in the recipients, subject, or message. For example, if the content being flagged is a node, you can use any of the node tokens --but you can't use the comment tokens: they won't be recognized. Similarly, if the content being flagged is a user, you can use only the user tokens.
uk: Залежно від типу матеріалів, що позначається прапором  наступні замінники замінники можуть бути використані в адресі отримувача, темі або повідомленні. Наприклад, якщо позначено прапором матеріал, ви можете використовувати будь-який замінник матеріалів — але не можете використовувати замінники коментарів: вони не будуть розпізнані. Аналогічним чином, якщо позначений прапором користувач, ви можете використовувати тільки замінники користувачів.

en: Flag has been uninstalled.
uk: Модуль Flag був деінстальований.

en: You are trying to install the <em>Flag</em> module. However, you have the <em>"Flag content"</em> module installed, and these two modules aren't compatible (because they happen to use a database table by the same name). To install the <em>Flag</em> module, you'll first have to disable and then <a href='@uninstall-url'>uninstall</a> the <em>"Flag content"</em> module.
uk: Ви намагаєтеся встановити модуль <em>Flag</em>. Однак у вас встановлений модуль <em>Flag content</em>, який не сумісний з ним (оскільки обидва використовують однакову назву таблиці в базі даних). Щоб встановити модуль <em>Flag</em>, вимкніть та <a href='@uninstall-url'>видаліть</a> модуль <em>Flag content</em>.

en: Create customized flags that users can set on content.
uk: Створити настроювані прапори, якими користувачі зможуть відзначити вміст.

en: Flag actions
uk: Дії прапорів

en: Execute actions on Flag events.
uk: Виконувати дії на подіях Flag.

en: The URL of the content being flagged.
uk: URL вмісту, зазначеного прапором.

en: The title of the content being flagged.
uk: Тема вмісту, зазначеного прапором.

en: The type of content being flagged, such as <em>node</em> or <em>comment</em>.
uk: Тип вмісту, зазначеного прапором, таке як <em>матеріал</em> або <em>коментар</em>.

en: The ID of content being flagged, may be a nid or cid.
uk: ID вмісту, зазначеного прапором, може бути nid або cid.

en: The current count total for this flag.
uk: Поточна загальна кількість цих прапорів.

en: Total flag count for flag @flag
uk: Загальна кількість прапорів @flag

en: Use flag link settings
uk: Використовувати налаштування посилання прапора

en: To have the flag module work with translations, you need to install and enable the <a href="http://drupal.org/project/translation_helpers">Translation helpers</a> module.
uk: Щоб модуль flag міг використати переклади, вам потрібно встановити і увімкнути модуль <a href="http://drupal.org/project/translation_helpers"> Translation helpers</a>.

en: Translation helpers module not found.
uk: Модуль Translation helpers не знайдений.

en: flagging user
uk: користувач, що встановлює прапор

en: A @flag-type has been flagged, under "@flag-title"
uk: @flag-type було позначено, ознакою "@flag-title"

en: A @flag-type has been unflagged, under "@flag-title"
uk: @flag-type - знято позначення, ознака "@flag-title"

en: Trim a flag
uk: Скоротити прапор

en: User whose flag to trim
uk: Користувач, чий прапор скорочено

en: For non-global flags, this is the user whose flag to trim. (For global flags, this argument is ignored.)
uk: Для не-глобальних прапорців користувача, чий прапор з скоротився. (Для глобальних прапорів, цей аргумент ігнорується.)

en: Flag queue size
uk: Розмір черги прапора

en: Flag a @type
uk: Позначити @type

en: User on whose behalf to flag
uk: Користувач від імені якого встановлено прапор

en: For non-global flags, this is the user on whose behalf to flag the object. In addition, if checked below, the access permissions to the flag are checked against this user.
uk: Для не-глобальних прапорців користувача, чий прапор є об'єктом. Крім того, якщо зазначені нижче, права доступу до прапору перевіряються цим користувачем.

en: Unflag a @type
uk: Зняти прапорець з @type

en: @type has flagging count
uk: @type має кількість позначень прапором

en: The number against which to test the number of times the object is flagged. For example, if you type "3" here, and choose "Greater than" for the operator, then this condition will return TRUE if the object is flagged more than three times.
uk: Число, для перевірки, скільки разів об'єкт позначають прапором. Наприклад, якщо тут ввести "3", і вибрати "Більше" для оператора, то ця умова поверне TRUE якщо об'єкт потрапляє більш три рази.

en: @type is flagged
uk: @type позначений прапором

en: User on whose behalf to check
uk: Користувач від імені якого перевірити

en: For non-global flags, this is the user on whose behalf the flag is checked.
uk: Для не-глобальні прапори, це користувач, від імені якого прапор встановлений.

en: Comparison operator
uk: Оператор порівняння

en: Greater than or equal
uk: Більше або дорівнює

en: Less than or equal
uk: Менше або дорівнює

en: Flag:
uk: Прапор:

en: The flag type
uk: Тип прапора

en: Is the flag global?
uk: Чи є прапор глобальним?

en: Flaggable node
uk: Матеріал може бути позначений прапором

en: Flaggable user
uk: Користувач може бути позначений прапором

en: Flagged time
uk: Час встановлення прапора

en: Display the time the content was flagged by a user.
uk: Показати час коли користувач встановив прапор на матеріал.

en: The unique ID of the object that has been flagged.
uk: Унікальний ідентифікатор об'єкта, який був позначений прапором.

en: Filter to ensure content has or has not been flagged.
uk: Фільтр для забезпечення змісту який був чи не був позначений.

en: Flag link
uk: Посилання прапора

en: Display flag/unflag link.
uk: Відображати посилання встановити/зняти прапор.

en: Flag counter
uk: Лічильник прапорів

en: The number of times a piece of content is flagged by any user.
uk: Скільки разів матеріал був позначений прапором будь-яким користувачем.

en: counter
uk: лічильник

en: User's flagged content
uk: Зазначене вміст користувача

en: Limit results to users that have flagged certain content.
uk: Граничні результати для користувачів, які позначені певним змістом.

en: user flagged content
uk: вміст, що користувач позначив прапором

en: Flag is not able to convert the <em>Flagged time</em> filter. It's value is currently empty, but needs to be populated to work properly.
uk: Прапор не в змозі перетворити фільтр <em>Час встановлення прапора</em>. Його значення наразі порожнє, але для правильної роботи має бути заповнене.

en: Not flagged
uk: Не позначений прапором

en: This filter is only needed if the relationship used has the "Include only flagged content" option <strong>unchecked</strong>. Otherwise, this filter is useless, because all records are already limited to flagged content.
uk: Цей фільтр необхідний для зв'язків тільки якщо  <strong>знята позначка</strong> з опції "Додавати лише позначені прапором матеріали" . В іншому випадку, цей фільтр не має сенсу, тому що всі записи вже обмежені матеріалами, що позначені прапором.

en: By choosing <em>Not flagged</em>, it is possible to create a list of content <a href="@unflagged-url">that is specifically not flagged</a>.
uk: Вибираючи <em>Не помічені</em>, можна створити список матеріалів <a href="@unflagged-url">що спеціально не позначені</a>.

en: The name of the selected flag makes a good label.
uk: Назва вибраного прапора вікористати як етикетку.

en: Current user
uk: Поточний користувач

en: Include only flagged content
uk: Додавати лише позначені прапором матеріали

en: If checked, only content that has this flag will be included. Leave unchecked to include all content; or, in combination with the <em>Flagged</em> filter, <a href="@unflagged-url">to limit the results to specifically unflagged content</a>.
uk: Якщо активовано, то будуть додані матеріали, що мають цей прапор. Залиште неактивованим, щоб отримати всі матеріали; або, в поєднанні з фільтром <em>Позначені прапором</em>, <a href="@unflagged-url">обмежити результати спеціально для непозначеного прапорами вмісту</a>.

en: No %type flags exist. You must first <a href="@create-url">create a %type flag</a> before being able to use one.
uk: Жодних прапорів типу %type не існує. Перш ніж їх використовувати необхідно спочатку <a href="@create-url">створити прапор типу  %type</a>.

en: You must first create a flag
uk: Спочатку потрібно створити прапор

en: by current user
uk: поточним користувачем

en: by any user
uk: будь-яким користувачем

en: If checked, only content that is flagged will be included.
uk: Якщо позначено, тільки позначені прапорлм матеріали будуть додані.

en: !group: !title counter
uk: !group: !title лічильник

en: Including name of the selected flag helps identify this relationship.
uk: Додавання назви обраного прапора допоможе ідентифікувати цей зв'язок.

en: Include only users who have flagged content.
uk: Додавати лише тих користувачів, які позначили прапором матеріали.

en: If checked, only users that have flagged any content with this flag will be included.
uk: Якщо позначено, будуть додані лише ті користувачі, які позначили будь-який матеріал цим прапором.

en: Select the flag to validate against.
uk: Виберіть прапор для валідації.

en: Validate the @type only if
uk: Перевіряти @type, тільки якщо

en: IDs separated by , or +
uk: ID відокремлені "," або "+"

en: <em>Pick the first flag mentioned in the relationships.</em>
uk: <em>Виберіть перший прапор, що згадується у взаєминах.</em>

en: It is flaggable
uk: Це може бути позначено прапором

en: It is flagged at least once
uk: Це позначено прапором хоча б один раз

en: It is flagged by the current user
uk: Це позначено прапором поточним користувачем

en: Repeats
uk: Повторювати

en: No flags
uk: Немає прапорів

en: The "Unflag not allowed text" is required if any user roles are not allowed to unflag.
uk: Рядок "Текст зняття прапора недозволене" вимагається, якщо якійсь ролі користувача не дозволено знімати прапор.

en: Any user role that has the ability to unflag must also have the ability to flag.
uk: Будь-яка призначена користувачеві роль, що здатна зняти прапор також повинна мати можливість і встановити його.

en: Flag access by content authorship
uk: Доступу Прапора за авторством змісту

en: No additional restrictions
uk: Немає додаткових обмежень

en: Users may only flag content they own
uk: Користувачі можуть встановлювати прапор на своїх матеріалах

en: Users may only flag content of others
uk: Користувачі можуть встановлювати прапор на матеріалах інших

en: Restrict access to this flag based on the user's ownership of the content. Users must also have access to the flag through the role settings.
uk: Обмеження доступу до цих прапорів на основі права власності користувача на матеріал. Крім того, користувачі повинні мати доступ до прапора через настройки ролі.

en: Users may only flag own comments
uk: Користувачі можуть встановлювати прапор лише на своїх коментарях

en: Users may only flag comments by others
uk: Користувачі можуть встановлювати прапори тільки на коментарях інших користувачів

en: Users may only flag comments of nodes they own
uk: Користувачі можуть встановлювати прапори тільки на коментарях своїх матеріалів

en: Users may only flag comments of nodes by others
uk: Користувачі можуть встановлювати прапори тільки на коментарях до матеріалів інших користувачів

en: Users may flag themselves
uk: Користувачі можуть ставити прапор на себе

en: Disabling this option may be useful when setting up a "friend" flag, when a user flagging themself does not make sense.
uk: Вимкнення цієї опції може стати в нагоді при налаштуванні прапорця "друг", коли встановлення прапора користувачем на самого себе не має сенсу.

en: An AJAX request will be made and degrades to type "Normal link" if JavaScript is not available.
uk: Буде зроблено AJAX-запит, а за недоступного JavaScript спроститься до типу "Звичайне посилання" .

en: A normal non-JavaScript request will be made and the current page will be reloaded.
uk: Буде зроблено звичайний запит (не JavaScript) і поточна сторінка перезавантажиться.

en: The user will be taken to a confirmation form on a separate page to confirm the flag.
uk: Користувачу буде запропоновано окрему сторінку для форми підтвердження на встановлення прапора.

en: (global flags always have a threshold of 1)
uk: (глобальні прапори завжди мають поріг 1)

en: Repeat this action every !repeat_threshold additional flags after the threshold is reached
uk: Повторіть цю дію для кожних !repeat_threshold додаткових прапорів після досягнення порогу

en: Flag robots.txt problem
uk: Позначити robots.txt проблемним

en: Search engines flagging content
uk: Позначення прапором матеріалів для пошукових систем

en: Content has been flagged with any flag
uk: Матеріал був позначений будь-яким прапором

en: Content has been unflagged with any flag
uk: З матеріалу був знятий будь-який прапор

en: A %type has been flagged with %name
uk: %type був позначений прапором %name

en: A %type has been unflagged with %name
uk: З типу %type був знятий прапор %name

en: Flag (or unflag) a node
uk: Встановити (або зняти) прапор на матеріал

en: Flag (or unflag) a comment
uk: Встановити (або зняти) прапор на коментар

en: Flag (or unflag) a user
uk: Встановити (або зняти) прапор на користувача

en: Note when setting a flag through actions, the selected flag will be flagged regardless of the user's permissions.
uk: Відзначимо, при установці прапора за допомогою дії, обраний прапор буде встановлено, незалежно від наявності дозволу користувача.

en: Flag to affect
uk: Використовуваний прапор

en: When this action is fired, which flag should be flagged (or unflagged)?
uk: Коли виконується ця дія, котрий прапор повинен бути встановлений (або знятий)?

en: Flag operation
uk: Операція прапора

en: When this action is fired, which operation should be performed on the flag?
uk: Коли виконується ця дія, яка операція повинна бути виконана з прапором?

en: There are no available %type flags. Before you can create an action of this type, you need to <a href="!url">create a %type flag</a>.
uk: Доступні прапори %type відсутні. Перш ніж створювати дії цього типу необхідно <a href="!url">створити прапор %type</a>.

en: update code
uk: оновити код

en: Some flags provided by modules need to be updated to a new format before they can be used with this version of Flag. See the disabled flags for a list of flags that need updating.
uk: Деякі прапори, що надані модулем, мають бути оновлені до нового формату, перш ніж вони можуть бути використані з цією версією модуля Прапор. Див. вимкнені прапори в списку прапорів, які потребують оновлення.

en: Flag access
uk: Доступ до прапорів

en: Flaggable content
uk: Матеріал який може бути відміченим

en: Users may only unflag content if they have access to flag the content initially. Checking <em>authenticated user</em> will allow access for all logged-in users.
uk: Користувачі можуть тільки зняти прапор з матеріалу, якщо вони мають доступ до встановлення прапорів на матеріалу від початку. Встановлення позначки <em>авторизований користувач</em> надасть доступ усім користувачам, які здійснили вхід на сайт.

en: Support for anonymous users is being provided by <a href="http://drupal.org/project/session_api">Session API</a>.
uk: Підтримка для анонімних користувачів надається за допомогою <a href="http://drupal.org/project/session_api">Session API</a>.

en: Anonymous users may flag content if the <a href="http://drupal.org/project/session_api">Session API</a> module is installed.
uk: Анонімні користувачі можуть встановлювати прапор на матеріали, якщо встановлено модуль <a href="http://drupal.org/project/session_api">Session API</a>.

en: Unflag not allowed text
uk: Текст "зняття прапора не дозволене"

en: If a user is allowed to flag but not unflag, this text will be displayed after flagging. Often this is the past-tense of the link text, such as "flagged".
uk: Якщо користувачеві дозволено тільки встановлювати прапор, цей текст буде відображатися після встановлення прапора. Часто він має вигляд форми минулого часу для тексту посилання, наприклад "встановлено прапор".

en: This flag uses a link type of %type, which does not exist.
uk: Цей прапор використовуєт посилання типу %type, якого не існує.

en: Flag import code
uk: Код втягування прапорів

en: Paste the code from a <a href="@export-url">flag export</a> here to import it into you site. Flags imported with the same name will update existing flags. Flags with a new name will be created.
uk: Вставте код з поля <a href="@export-url">експорт прапорця</a> сюди, щоб втягнути його на сайт. Прапори імпортовані з таким самим іменем перезапише наявні прапори. Прапори з новим ім'ям будуть додані.

en: The import of the %flag flag failed because the following errors were encountered during the import:
uk: Втягування прапору %flag завершилося невдачею оскільки в процесі виникли наступні помилки:

en: Flag @name has been imported.
uk: Прапор @name був втягнутий.

en: Flag @name has been updated.
uk: Прапор @name було оновлено.

en: Flags to export
uk: Прапори на експорт

en: Exporting your flags is useful for moving flags from one site to another, or when including your flag definitions in a module.
uk: Експорт прапорів стане в нагоді при їх переміщенні з одного сайту на інший, або при додаванні визначення прапора в модуль.

en: Flag exports
uk: Експорт прапорів

en: Use the exported code to later <a href="@import-flag">import</a> it. Exports can be included in modules using <a href="http://drupal.org/node/305086#default-flags">hook_flag_default_flags()</a> or using the <a href="@features-url">Features</a> module.
uk: Використовуйте код експортування пізніше <a href="@import-flag">імпорту</a>. Експорт може бути доданий в модулі за допомогою <a href="http://drupal.org/node/305086#default-flags">hook_flag_default_flags()</a> або модуля <a href="@features-url">Features</a>.

en: The flag %name is already up-to-date with the latest Flag API and does not need upgrading.
uk: Прапор %name вже актуалізований з останніми Прапор API і не потребує модернізації.

en: The flag %name is currently using the Flag API version @version, which is not compatible with the current version of Flag. You can upgrade this flag by pasting the below code into <em>@module_flag_default_flags()</em> function in the @module.module file.
uk: Прапор %name наразі використовує версію Прапор API @version, яка не сумісна з поточною версією модуля Прапор. Ви можете модернізувати цей прапор, вставивши наведений нижче код у функцію <em>@module_flag_default_flags()</em> в файлі @module.module.

en: The maximum number of objects to keep in the queue. Newly flagged objects will be kept; older ones will be removed. Tip: by typing "1" here you implement a singleton.
uk: Максимальна кількість об'єктів, яка може бути в черзі. Новий прапор об'єкт буде збережений, старий, буде видалений. Порада: набравши тут "1" ви реалізуєте одно значення прапора.

en: No %type flags exist. You must first <a href="@create-url">create a %type flag</a> before being able to use this relationship type.
uk: Прапор %type не існує. Ви повинні спочатку <a href="@create-url">створити прапор %type</a>, перш ніж мати можливість використовувати цей тип зв'язку.

en: User uid
uk: Uid користувача

en: You must have JavaScript and cookies enabled in your browser to flag content.
uk: Щоб встановити прапор на матеріал, у вашому браузері має бути увімкненим JavaScript і куки.

en: Create and edit site-wide flags.
uk: Створення та редагування загальносайтових прапорів.

en: The @flag_content_type [flag-action:content-title] has been flagged [flag-action:count] times with the @flag_title flag.
    
    View this @flag_content_type at [flag-action:content-url].
uk: Тип @flag_content_type [flag-action:content-title] був позначений разів прапором @flag_title flag - [flag-action:count] .
    Переглянути цей тип @flag_entity_type за адресою [flag-action:content-url].

en: Tokens related to flag data.
uk: Замінники, пов'язані з даними прапорів.

en: The flag machine-readable name.
uk: Машинна назва прапору.

en: Flag title
uk: Назва прапору

en: The human-readable flag title.
uk: Легка для читання назва прапору.

en: Tokens available in response to a flag action being executed by a user.
uk: Замінники, доступні у відповідь на дію з прапорами, виконувані користувачем.

en: Flag action
uk: Дія з прапорами

en: The flagging action taking place, either "flag" or "unflag".
uk: Мали місце дії пов'язані з прапором, або встановлення, або зняття прапору.

en: Flag content URL
uk: URL матеріалу з прапором

en: Flag content title
uk: Заголовок матеріалу з прапором

en: Flag content type
uk: Тип матеріалу з прапором

en: Flag content ID
uk: ID матеріалу з прапором

en: Flag count
uk: Кількість прапорів

en: @flag flag count
uk: Кількість прапорів @flag

en: Edit flag
uk: Редагувати прапор

en: Delete flag
uk: Видалити прапор

en: The above six texts may contain any of the tokens listed below. For example, <em>"Flag link text"</em> could be entered as:
uk: Вищезгадані тексти можуть містити будь-які замінники, перелічені нижче. Наприклад, <em>"Текст посилання встановлення прапора"</em>може бути введений як:

en: These tokens will be replaced with the appropriate fields from the node (or user, or comment).
uk: Ці замінники будуть замінені на відповідні поля з матеріалу (користувача або коментаря).

en: The selected link type may require these additional settings:
uk: Обраний тип посилання може зажадати додаткових налаштувань:

en: Options for the "Confirmation form" link type
uk: Опції типу посилання "Форма підтвердження"

en: This page lists all the <em>flags</em> that are currently defined on this system.
uk: На цій сторінці перелічено всі <em>прапори</em>, що  визначені наразі в цій системі.

en: Add a new flag
uk: Додати новий прапор

en: Add &lt;em&gt;[node:title]&lt;/em&gt; to your favorites
uk: Додати &lt;em&gt;[node:title]&lt;/em&gt; у вибране

en: Add this [node:type] to your favorites
uk: Додати цю [node:type] у вибране

en: Vote for this proposal ([node:flag-vote-count] people have already done so)
uk: Голосувати за цю пропозицію ([node:flag-vote-count] людина вже проголосували за це)

en: Note: You don't have the <a href='@token-url'>Token</a> module installed, so the list of available tokens isn't shown here. You don't have to install <a href='@token-url'>Token</a> to be able to use tokens, but if you have it installed, and enabled, you'll be able to enjoy an interactive tokens browser.
uk: Примітка: Встановлювати модуль <a href='@token-url'>Замінник</a> не потрібно тому що список доступних замінників тут не показаний. Немає потреби встановлювати модуль <a href='@token-url'>Замінник</a> щоб мати змогу використовувати замінники, але якщо ви встановили та увімкнули його, вам буде доступний інтерактивний оглядач замінник.

en: Flagging an item may trigger <em>rules</em>. However, you don't have the <a href="@rules-url">Rules</a> module enabled, so you won't be able to enjoy this feature. The Rules module is a more extensive solution than Flag actions.
uk: Встановлення прапора на елемент може запустити виконання <em>правил</em>. Однак, модуль <a href="@rules-url">Правила</a> вимкнений, тому ви не можете використовувати цю функцію. Модуль Правила також надає більш великі можливості, ніж просто дії прапорів.

en: This flag is provided by the %module module. It will loose any customizations and be disabled.
uk: Цей прапор наданий модулем %module. Він втратить всі налаштування і буде відключений.

en: Could not export flag %flag-name: Your flag was created by a different version of the Flag module than is now being used.
uk: Неможливо експортувати прапор %flag-name: ваш прапор був створений іншою версією модуля Прапор.

en: Could not revert flag %flag-name to the state described in your code: Your flag was created by a different version of the Flag module than is now being used.
uk: Неможливо повернути прапор %flag-name до стану, описаного у вашому коді: ваш прапор був створений іншою версією модуля Прапор.

en: Missing flag
uk: Відсутній прапор

en: You must pick a flag to use for the relationship "@relationship-name".
uk: Щоб використовувати зв'язок "@relationship-name" необхідно обрати прапор.

en: This view is looking for a flag by the name "@flag-name", but there is no such flag. Perhaps it was deleted. Please update the relationship "@relationship-name" in this view to use an existing flag.
uk: Це вид шукає прапор за іменем "@flag-name", але там немає такого прапора. Можливо він був видалений. Будь ласка, оновіть зв'язок "@relationship-name" в цьому виді для використання наявного прапора.

en: <strong>Warning</strong>: Adding this relationship for any flag that contains <strong>anonymous flagging access</strong> will disable page caching for anonymous users when this view is executed. (But this is only true when the relationship is constrained to "Current user", not to "Any user".) It is recommended to create a dedicated page for views containing anonymous user data.
uk: <strong>Увага</strong>: Додавання цього зв'язку для будь-якого прапора, що має <strong>доступ до анонімного встановлення прапорів</strong> відключить кешування сторінок для анонімних користувачів при виконанні цього виду (проте, це справедливо тільки якщо зв'язок обмежений "поточним користувачем", а не "будь-яким користувачем"). Рекомендується для видів, що містять дані анонімних користувачів, створити окрему сторінку.

en: (Please select a flag)
uk: (Будь ласка, оберіть прапор)

en: There is no suiting flag available.
uk: Прапор, що пасує, недоступний.

en: The flag to check for.
uk: Прапор для перевірки.

en: Fetch users who have flagged a @type
uk: Виокремити користувачів, котрі встановили прапор на @type

en: Choose the flag for which to fetch the users.
uk: Оберіть прапор, за яким виокремлювати користувачів.

en: Users who flagged
uk: Користувачі, котрі встановили прапор

en: Configure flags for marking content with arbitrary information (such as <em>offensive</em> or <em>bookmarked</em>).
uk: Налаштувати прапори для позначення вмісту довільною інформацією (наприклад, <em>образливо</em> або <em>закладено</em>).

en: The machine-name for this flag. It may be up to 32 characters long and may only contain lowercase letters, underscores, and numbers. It will be used in URLs and in all API calls.
uk: Машинна назва для цього прапора. Вона має бути до 32 символів довжиною і містити лише латинські літери нижнього регістру, символи підкреслення та цифри. Вона буде використовуватись в URL-адресах та у викликах API.

en: @flag flag link
uk: Посилання прапора @flag

en: Flag/unflag link for @flag
uk: Встановити/зняти прапор @flag з посилання

en: @entity-type entity
uk: Сутність @entity-type

en: Check any bundle that this flag may be used on. You must check at least one bundle.
uk: Позначте будь-який пакет, на якому може бути встановлений прапор. Необхідно позначити принаймні один пакет.

en: Display link on entity
uk: Відображати посилання на сутності

en: @entity_label flag
uk: Прапор @entity_label

en: Limit results to only those entity flagged by a certain flag; Or display information about the flag set on a entity.
uk: Обмежити результат тільки тими сутностями, які позначені прапором; Або показати інформацію про прапор, встановлений на сутності.

en: @entity_label flag counter
uk: Лічильник прапорів @entity_label

en: Save flag order
uk: Зберегти послідовність прапорів

en: Add flag
uk: Додати прапор

en: Save flag
uk: Зберегти прапор

en: Time last flagged
uk: Час останнього встановлення прапора

en: The time a piece of content was most recently flagged by any user.
uk: Час, коли востанєє матеріал був позначений прапором будь-яким користувачем.

en: Display in contextual links
uk: Показувати в контекстних посиланнях

en: Display checkbox on entity edit form
uk: Відображати прапорець на формі редагування сутності

en: Skip permission check
uk: Пропустити перевірку повноважень

en: Whether to ignore permissions of the user on whose behalf to flag.
uk: Чи ігнорувати повноваження користувача, від імені якого встановлюється прапор.

en: Administer flags
uk: Адміністрування прапорів

en: Use flag importer
uk: Використання втягувача прапорів

en: Access the flag import functionality.
uk: Доступ до функціоналу втягування прапорів.

en: Checkboxes for toggling flags
uk: Позначки для перемикання прапорів

en: Flag module may currently be used with anonymous users, however the robots.txt file does not exclude the "@flag-path" path, which may cause search engines to randomly flag and unflag content when they index the site. It is highly recommended to add "@robots-string" to your robots.txt file (located in the root of your Drupal installation).
uk: Модуль Прапор наразі може використовуватися анонімними користувачами, однак файл robots.txt не містить винятків для шляху "@flag-path". Це може бути причиною випадкового встановлення/зняття прапорів роботами пошукових систем під час індексації сайту. Настійливо радимо додати у файл robots.txt (розташовується в корені системи Друпал) "@robots-string".

en: Entity bundles
uk: Пакети сутностей

en: If checked, flag is considered "global" and each entity is either flagged or not. If unchecked, each user has individual flags on entities.
uk: Якщо позначено, прапор буде вважатися "глобальним" і усі сутності будуть або з прапором, або без нього. Якщо не позначено, користувач буде позначати прапором сутності окремо.

en: The user that flagged an item. If you need more fields than the uid add the "Flags: User" relationship.
uk: Користувач, що встановив прапор на елемент. Якщо потрібно більше полів, ніж пропонується через uid, додайте зв'язок "Прапори: Користувач".

en: Relate an item to the user that flagged it.
uk: Пов'язати елемент з користувачем, що його позначив.

en: Fetch content flagged by user
uk: Вибрати матеріали з прапором користувача

en: User who flagged the content
uk: Користувач, що позначив матеріал прапором

en: For non-global flags, this is the user who flagged the content. (For global flags, this argument is ignored.)
uk: Для неглобальних прапорів - це користувач, який позначив матеріал прапором. (Для глобальних - цей аргумент ігнорується.)

en: Content flagged by user
uk: Матеріал з прапором користувача

en: A valid list of flags could not be found in the import code.
uk: В коді втягування відсутній припустимий перелік прапорів.
