Flexiform (7.x-1.0-rc4) - en to uk translation catalogue (195 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Title
uk: Заголовок

en: delete
uk: видалити

en: E-mail
uk: Електронна пошта

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Group
uk: Група

en: Type
uk: Тип

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: more
uk: ще

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Tags
uk: Теґи

en: view
uk: переглянути

en: Edit
uk: Редагувати

en: Reset
uk: Скинути

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Test
uk: Тест

en: Response
uk: Відповідь

en: Password
uk: Пароль

en: Weight
uk: Вага

en: Link
uk: Посилання

en: Parent
uk: Батько

en: Category
uk: Категорія

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: edit
uk: редагувати

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Update
uk: Оновити

en: Access
uk: Доступ

en: remove
uk: видалити

en: View
uk: Перегляд

en: Path
uk: Шлях

en: Refresh
uk: Оновити

en: Menu
uk: Меню

en: The username %name does not exist.
uk: Ім'я користувача %name не існує.

en: Save Settings
uk: Зберегти налаштування

en: Include
uk: Долучити

en: Exclude
uk: Вилучити

en: Add page
uk: Додати сторінку

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Page
uk: Сторінка

en: Always
uk: Завжди

en: Never
uk: Ніколи

en: Delta
uk: Дельта

en: Roles
uk: Ролі

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Sticky at top of lists
uk: Прикріплено зверху списків

en: configure
uk: налаштувати

en: Authored by
uk: Автор

en: Default Value
uk: Типове значення

en: Widget
uk: Віджет

en: Unlimited
uk: Необмежено

en: State
uk: Стан

en: Desc
uk: Спад

en: General
uk: Загальне

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Tab
uk: Вкладка

en: Normal menu item
uk: Звичайний пункт меню

en: Save settings
uk: Зберегти налаштування

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Condition
uk: Умова

en: Regular expression
uk: Регулярний вираз

en: Leave blank for %anonymous.
uk: Для %anonymous залиште порожнім.

en: The configuration has been saved.
uk: Конфігурація була успішно збережена.

en: Add new group
uk: Додати нову групу

en: Entity
uk: Сутність

en: None.
uk: Ні.

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Access Control
uk: Контроль доступу

en: Display Options
uk: Налаштування Вигляду

en: Parent term
uk: Батьківський термін

en: revert
uk: відновити

en: Apply
uk: Застосувати

en: Select
uk: Вибір

en: Edit page
uk: Редагувати сторінку

en: Number of values
uk: Кількість значень

en: Keyword
uk: Ключове слово

en: Offset
uk: Зміщення

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Selection type
uk: Тип вибору

en: Submit Button Text
uk: Текст кнопки "Надіслати"

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: clone
uk: клонувати

en: Namespace
uk: Простір назв

en: Step
uk: Крок

en: Element
uk: Елемент

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Effect
uk: Ефект

en: Comment forms
uk: Форми коментаря

en: export
uk: експорт

en: translate
uk: перекласти

en: Edit Link
uk: Редагувати посилання

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Bundle
uk: Пакет

en: This field is required
uk: Це поле обов'язкове

en: Delete Link
uk: Вилучити посилання

en: Field Settings
uk: Параметри поля

en: Your settings have been saved
uk: Ваші налаштування були збереженні

en: Conditional Fields
uk: Умовні поля

en: Displays
uk: Відображення

en: Dropdown
uk: Випадний список

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Menu type
uk: Тип меню

en: Substitutions
uk: Підстановки

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Button Text
uk: Текст кнопки

en: Maximum number of values users can enter for this field.
uk: Максимальна кількість значень, що користувачі можуть вносити до цього поля.

en: 'Unlimited' will provide an 'Add more' button so the users can add as many values as they like.
uk: При 'Необмежено' з'явиться кнопка 'Додати ще', що дозволить користувачам додавати скільки завгодно значень.

en: Add new group: you need to provide a label.
uk: Додати нову групу: потрібно вказати мітку.

en: Add new group: you need to provide a group name.
uk: Додати нову групу: потрібно вказати назву групи

en: Add element
uk: Додати елемент

en: Form state
uk: Стан форми

en: Operations links
uk: Операційні посилання

en: Default tab
uk: Базова

en: Change widget type.
uk: Змінити типу віджета.

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Local action
uk: Локальна дія

en: Comment display
uk: Відображення коментаря

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: Parent for @title
uk: Батько для @title

en: Asc
uk: Зрост

en: Field group format:
uk: Формат групи полів:

en: Add new group: the group name %group_name is invalid. The name must include only lowercase unaccentuated letters, numbers, and underscores.
uk: Додати нову групу: назва групи %group_name є неприпустимою. Вона має містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення.

en: Add new group: the group name %group_name is too long. The name is limited to 32 characters, including the 'group_' prefix.
uk: Додати нову групу: назва групи %group_name є надто довгою. Вона має бути довжиною не більше 32 символів включно з префіксом "group_".

en: Add new group: the group name %group_name already exists.
uk: Додати нову групу: назва групи %group_name вже використовується.

en: Comment fields
uk: Поля коментаря

en:  - None -
uk:  - Немає -

en: There are no inactive rules.
uk: Неактивні правила відсутні.

en: Show cancel button
uk: Показувати кнопку скасування

en: New group %label successfully created.
uk: Нова група %label успішно створена.

en: Master
uk: Головне

en: Models
uk: Моделі

en: Model ID
uk: Ідентифікатор моделі

en: Filter by tag
uk: Фільтр за теґом

en: panelizer
uk: панелізатор

en: Delete dependency
uk: Видалити залежність

en: Dependees
uk: Впливові поля

en: Edit dependency settings.
uk: Редагувати налаштування залежності.

en: Delete dependency.
uk: Видалити залежність.

en: has value...
uk: має значення...

en: is !label
uk: — !label

en: Dependee
uk: Впливове поле

en: when the dependee
uk: коли впливове поле

en: Add dependency
uk: Додати залежність

en: The condition that should be met by the dependee %field to trigger the dependency.
uk: Умова, якій має відповідати впливове поле %field для спрацювання залежності.

en: Values input mode
uk: Режим введення значень

en: The input mode of the values that trigger the dependency.
uk: Режим введення значень, які вмикають залежність.

en: Insert value from widget...
uk: Вставити значення з віджета...

en: Regular expression...
uk: Регулярний вираз...

en: Set of values
uk: Набір значень

en: All these values (AND)...
uk: Усі ці значення (AND)...

en: Any of these values (OR)...
uk: Будь-яке з цих значень (OR)...

en: Only one of these values (XOR)...
uk: Лише одне з цих значень (XOR)...

en: None of these values (NOT)...
uk: Жодне з цих значень (NOT)...

en: Insert value from widget
uk: Вставити значення з віджета

en: The dependency is triggered when the field has exactly the same value(s) inserted in the widget below.
uk: Залежність спрацьовує, якщо поле має ті самі значення, що у віджеті нижче.

en: The values of the dependee %field that trigger the dependency.
uk: Значення впливового поля %field, що перемикають залежність.

en: Enter one value per line. Note: if the dependee has allowed values, these are actually the keys, not the labels, of those values.
uk: Вводити по одному значенню на рядок. Примітка: Якщо впливове поле має дозволені значення, це насправді ключі, а не мітки тих значень.

en: The dependency is triggered when all the values of the dependee %field match the regular expression. The expression should be valid both in PHP and in Javascript. Do not include delimiters.
uk: Залежність спрацьовує, якщо всі значення впливового поля  %field відповідають регулярному виразу. Вираз має бути припустимим і для PHP, і для Javascript. Відмежовуючі символи не додавати.

en: Note: If the dependee has allowed values, these are actually the keys, not the labels, of those values.
uk: Примітка: Якщо впливове поле має дозволені значення, це насправді ключі, а не мітки тих значень.

en: Interaction with other dependencies
uk: Взаємодія з іншими залежностями.

en: When this dependent has more than one dependee, how should this condition be evaluated against the others?
uk: Якщо це поле залежить від більш ніж одного впливового, як ця умова має взаємодіяти з рештою?

en: Note that sets will be grouped this way: (ANDs) AND (ORs) AND (XORs).
uk: Зверніть увагу, що установки будуть згруповані наступним чином: (ANDs) AND (ORs) AND (XORs).

en: Edit context settings
uk: Налаштування в контексті редагування

en: These settings apply when the @entity is being added or edited in a form.
uk: Ці налаштування застосовуються у формі, коли додається чи редагується сутність @entity.

en: The Javascript form state that is applied to the dependent field when the condition is met. Note: this has no effect on server-side logic and validation.
uk: Javascript-стан форми, що застосовується до залежного полю, коли умова задовольняється. Примітка: на стороні сервера і при підтвердженні нічого не відбувається.

en: The effect that is applied to the dependent when its state is changed.
uk: Ефект, що буде застосований до залежного поля, при зміні його стану.

en: @effect effect option: @effect_option
uk: Параметр ефекту @effect: @effect_option

en: Activate per user role settings in edit context
uk: Активувати налаштування залежні від ролі користувача в контексті редагування

en: If the user has more than one role, the first matching role will be used.
uk: Якщо користувач має понад одну роль, буде використана перша, що збігається.

en: Edit context settings for all roles
uk: Налаштування в контексті редагування для всіх ролей

en: Edit context settings for %role
uk: Налаштування в контексті редагування для ролі %role

en: Advanced edit context settings
uk: Розширені налаштування в контексті редагування

en: Only use if you know what you are doing, otherwise leave the field empty to let the dependency use an automatically generated selector.
uk: Використовувати лише, якщо ви впевнені в своїх діях. В іншому випадку, залиште порожнім, аби залежність використовувала автоматично генерований селектор.

en: You can use the following placeholders:
uk: Можна використовувати наступні заповнювачі:

en: %lang: current language of the field.
uk: %lang: поточна мова поля.

en: %key: part identifier for fields composed of multiple form elements, like checkboxes.
uk: %key: ідентифікатор частини для полів, складених з кількох елементів форми, наприклад, прапорців.

en: Custom jQuery selector for dependee
uk: Власний селектор jQuery для впливового поля

en: Saved dependency configuration.
uk: Налаштування залежності збережені.

en: Are you sure you want to delete this dependency?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цю залежність?

en: Builder
uk: Конструктор

en: Add entity
uk: Додати сутність

en: namespace
uk: простір назв

en: A unique machine-readable name for this webform. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
uk: Унікальна машинна назва для цієї веб-форми. Вона може містити лише латинські літери нижнього регістру, цифри та символи підкреслення.

en: Button Classes
uk: Класи кнопок
