Geofield (7.x-2.2) - en to pl translation catalogue (176 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: None
pl: Brak

en: Name
pl: Nazwa

en: Default
pl: Domyślny

en: Top
pl: Góra strony

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Path
pl: Ścieżka

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Fields
pl: Pola

en: Is less than
pl: Mniej niż

en: Is less than or equal to
pl: Mniejszy lub równy

en: Is equal to
pl: Równy

en: Is greater than or equal to
pl: Większy lub równy

en: Is greater than
pl: Większy niż

en: Is not equal to
pl: Nie jest równy

en: Scale
pl: Skala

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Source
pl: Źródło

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
pl: Domyślna szerokość map Google, wyrażona jako wielkość bezwględna lub procentowa w CSS. Przykłady: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default height of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
pl: Domyślna wysokość map Google, wyrażona jako wielkość bezwględna lub procentowa w CSS: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default zoom level of a Google map.
pl: Domyślny poziom powiększenia map Google.

en: Map width
pl: Szerokość mapy

en: Map height
pl: Wysokość mapy

en: Unit
pl: Jednostka

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: from
pl: od

en: Feet
pl: Stopa

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: @min and @max
pl: @min i @max

en: Distance
pl: Odległość

en: Miles
pl: Mile

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Draggable
pl: Przeciągalne

en: Kilometers
pl: Kilometry

en: Origin
pl: Źródło

en: Decimal degrees
pl: Stopnie dziesiętne

en: Data Source
pl: Źródło danych

en: Meters
pl: Metry

en: Current User
pl: Aktualny użytkownik

en: Point
pl: Punkt

en: exposed
pl: udostępniony

en: Is between
pl: W przedziale

en: between
pl: z przedziału

en: Is not between
pl: Poza przedziałem

en: not between
pl: nie z przedziału

en: Dropdown
pl: Lista rozwijana

en: Polygon
pl: Wielokąt

en: Alternate Text
pl: Tekst alternatywny

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: OpenLayers Map
pl: Mapa OpenLayers

en: Latitude/Longitude
pl: Szerokość/Długość geograficzna

en: Bounds
pl: Granice

en: Show scale
pl: Pokaż skalę

en: Overview map
pl: Podgląd mapy

en: Show overview map
pl: Pokaż podgląd mapy

en: Data options
pl: Opcje danych

en: Available Features
pl: Dostępne funkcje

en: Select what features are available to draw.
pl: Wybierz jakie funkcje są dostępne do rysowania.

en: Feature Layer
pl: Warstwa właściwości

en: Horizontal bar
pl: Poziomy pasek

en: Standard street map
pl: Standardowa mapa ulic

en: Standard satellite map
pl: Standardowa mapa satelitarna

en: Hybrid satellite map
pl: Hybrydowa mapa satelitarna

en: Terrain map
pl: Mapa terenu

en: The standard default street map.
pl: Domyślna standardowa mapa ulic.

en: Enable map types
pl: Włącz typy mapy

en: Satellite view without street overlay.
pl: Widok satelitarny bez nakładki ulic.

en: Satellite view with street overlay.
pl: Widok satelitarny z nakładką ulic.

en: Map with physical data (terrain, vegetation.)
pl: Mapa z danymi fizycznymi (ukształtowanie terenu, roślinność).

en: Scrollwheel
pl: Kółko przewijania

en: Enable scrollwheel zooming
pl: Włącz powięszkanie kółkiem przewijania

en: Enable dragging on the map
pl: Włącz przeciąganie na mapie

en: Default Map Type
pl: Domyślny typ mapy

en: Latitude Only
pl: Tylko szerokość

en: Longitude Only
pl: Tylko długość

en: Geometry Type
pl: Typ geometrii

en: Use full geometry
pl: Użyj pełnej geometrii

en: Use centroid
pl: Użyj środek ciężkości

en: Degrees minutes seconds
pl: Stopni minut sekund

en: Data options: @data
pl: Opcje danych: @data

en: No data options set
pl: Brak zestawu opcji danych

en: Latitude / Longitude
pl: Szerokość / Długość

en: Openlayers Map
pl: Mapa Openlayers

en: This field stores geo information.
pl: Pole przechowuje geoinformacje.

en: Fuels the geofield map-input form.
pl: Napędza formularz geofield map-input.

en: Geofield Map
pl: Mapa Geofield

en: Source Field
pl: Pole źródłowe

en: !label of field %name
pl: !label pola %name

en: Definition List (Accessibility)
pl: Lista Definicji (Dostępność)

en: Use bounding box
pl: Użyj pola ograniczenia

en: OpenLayers Preset
pl: Ustawienie OpenLayers

en: Select which OpenLayers map you would like to use. Only maps which have the geofield placeholder layer may be selected. If your preferred map is not here, add the geofield placeholder layer to it first.
pl: Wybierz, którą mapę OpenLayers chciałbyś użyć. Można wybrać tylko mapy, które mają warstwę symbolu zastępczego geofield. Jeśli brakuje tu preferowanej przez ciebie mapy, najpierw dodaj do niej warstwę symbolu zastępczego geofield

en: Include reverse-geocoded address
pl: Dołącz adres odwrotnego geokodowania

en: Openlayers Map: @data
pl: Openlayers Mapa: @data

en: Including reverse-geocoded address
pl: Łącznie z adresem odwrotnie geokodowanym

en: A collection of shapes
pl: Kolekcja kształtów

en: @shape with a center of latitude @lat and longitude @lon.
pl: @shape ze środkiem o szerokości geograficznej @lat i długości geograficznej @lon.

en: A Map Used for Geofield Output
pl: Mapa używana dla wyjścia Geofield

en: Show Pan control
pl: Pokaż kontrolkę przesuwania

en: Map Control Type
pl: Typ kontrolki mapy

en: Overview map state
pl: Stan przeglądania mapy

en: Show overview map as open by default
pl: Domyślnie pokazuj podgląd mapy otwarty.

en: Show streetview button
pl: Pokaż przycisk widoku ulic

en: Trying to render a geofield formatter on a map without the placeholder layer
pl: Próba wygenerowania formatera geofield na mapie bez warstwy symbolu zastępczego

en: It has an approximate address of @address.
pl: Posiada przybliżony adres @address.

en: It has an area of @area.
pl: Zajmuje obszar @area.

en: It has a length of @length.
pl: Ma długosć @length.

en: Select which OpenLayers map you would like to use. Only maps which have the GeoField behavior may be selected. If your preferred map is not here, add the GeoField behavior to it first. The "Draw Features" bahavior is incompatible - presets with this behavior are not shown.
pl: Wybierz, którą mapę OpenLayers chciałbyś użyć. Można wybrać tylko mapy posiadające zachowanie GeoField. Jeśli nie znajduje się tutaj preferowana przez ciebie mapa, najpierw dodaj do niej zachowanie GeoField. Zachowanie "Przeciągnij elementy" jest niekompatybilne - ustawienia z tym zachowaniem nie są pokazywane.

en: Stores geographic and location data (points, lines, and polygons).
pl: Przechowuje dane geograficzne i dane dotyczące lokalizacji (punkty, linie i wielokąty).

en: Provides a basic mapping interface for Geofields.
pl: Dostarcza prosty interfejs z mapą dla Geofields.

en: Displays a View as an Geofield map.
pl: Wyświetla widok jako mapę Geofield.

en: Which field contains geodata?
pl: Które pole zawiera geodane?

en: Popup Text
pl: Wyskakujące okienko tekstowe

en: Geofield (combined)
pl: Geofield (połączone)

en: All geographic information from the item.
pl: Wszystkie informacje geograficzne z elementu.

en: Width: @w
pl: Szerokość: @w

en: Height: @h
pl: Wysokość: @h

en: Zoom: @z
pl: Powiększenie: @z

en: Zoom Control Type: @z
pl: Typ kontrolki powiększenia: @z

en: Map Control Type: @m
pl: Typ kontrolki mapy: @m

en: Show Pan Control: @yn
pl: Pokaż kontrolkę przesuwania: @yn

en: Default Map Type: @m
pl: Domyślny typ mapy: @m

en: Show Scale: @yn
pl: Pokaż skalę: @yn

en: Overview Map: @yn
pl: Podgląd mapy: @yn

en: Scrollwheel: @yn
pl: Rolka przewijania: @yn

en: Draggable: @yn
pl: Przeciągalne: @yn

en: Show streetview button: @yn
pl: Pokaż przycisk streetview: @yn

en: Zoom Control Type
pl: Rodzaj sterowania powiększeniem/pomniejszeniem

en: Yards
pl: Jardy

en: Storage Options
pl: Opcje przechowywania

en: Should the widget only allow simple features (points, lines, or polygons), or should the widget allow for complex features? Note that changing this setting from complex to simple after data has been entered can lead to data loss.
pl: Czy widget powinien dopuszczać tylko proste elementy (punkty, linie lub wielokąty) czy też powinien dopuszczać złożone elementy? Zwróć uwagę, że zmiana tego ustawienia z elementów złożonych na złożone po wprowadzeniu danych może prowadzić do utraty danych.

en: <div class="description geofield-help">Use the icons to select what type of feature to draw. Each map can contain one simple feature. Pan and zoom with arrows and the zoom bar.</div>
pl: <div class="description geofield-help">Użyj ikon do rysowana obiektów. Każda mapa może posiadać tylko jeden prosty obiekt. Poruszanie się po mapie oraz powiększanie jest możliwe za pomocą strzałek oraz suwaka</div>

en: Unable to load geoPHP library. Not all values will be calculated correctly
pl: Nie można załadować biblioteki geoPHP. Nie wszystkie wartości zostaną obliczone prawidłowo

en: Allow shape modification
pl: Pozwól na modyfikacje kształtu

en: Can you edit and delete shapes.
pl: Można edytować i usunąć kształty.

en: This text shows up when a user does not have javascript enabled
pl: Ten tekst pokazuje się, gdy użytkownik nie ma włączonego javascript

en: Geocoder settings
pl: Ustawienia geokodowania

en: Display Labels
pl: Wyświetl etykiety

en: Find my location
pl: Znajdź moją lokalizację

en: @title: @component_title is not numeric.
pl: @title: @component_title nie jest liczbą

en: @title: @component_title is out of bounds.
pl: @title: @component_title jest poza granicami.

en: @title: @component_title must be filled too.
pl: @title: @component_title musi być także wypełniony.

en: Distance End
pl: Koniec promienia odległości

en: @title must be set when @origin is specified.
pl: @title musi być ustawiony gdy @origin jest podany.

en: Nautical Miles
pl: Mile morskie

en: Enable geocoding of location data
pl: Włącz geokodowanie danych lokalizacyjnych

en: Optionally, install the <a href="http//drupal.org/project/geocoder">Geocoder</a> module and add an <a href="http://drupal.org/project/addressfield">Address field</a> to enable mapping by address.
pl: Opcjonalnie zainstaluj moduł <a href="http//drupal.org/project/geocoder">Geocoder</a> i dodaj <a href="http://drupal.org/project/addressfield">Pole adresowe</a> by móc lokalizować według adresu pocztowego.

en: Find using @field field
pl: Znajdź za pomocą pola @field

en: Source of Origin Point
pl: Źródło punktu źródłowego

en: How do you want to enter your origin point?
pl: Jak chcesz ustawić swój punkt źródłowy?

en: Manually Enter Point
pl: Podaj punkt ręcznie

en: Other Geofield
pl: Inne pole geofield

en: Geocoding Service
pl: Usługa Geokodowania

en: Geocoded Location
pl: Geokodowana lokalizacja

en: Unit of Measure
pl: Jednostka miary

en: Geocoder cannot find this location. Check your connection or add a findable location.
pl: Geocoder nie może znaleźć tej lokalizacji. Sprawdź połączenie z internetem lub podaj inną lokalizację.

en: Please select a geofield.
pl: Wybierz geofield.

en: Proximity Search
pl: Wyszukiwanie w pobliżu

en: %name is required and must not be empty.
pl: %name jest wymagana i nie może być pusta.

en: %name: Specified location data is invalid.
pl: %name: Podana lokalizacja jest nieprawidłowa.

en: Entity From URL
pl: Encja z adresu URL

en: List of other geofields attached to this view.
pl: Lista innych pól geofields dołączonych do tego widoku.

en: Filter locations by proximity to a reference point
pl: Filtruj lokalizacje na podstawie odległości od punktu odniesienia

en: The reference point is normally apppend to the URL as lat,lon, or if you have the !geocoder module enabled, as a partial address, like "/New York"
pl: Punkt odniesienia jest zwykle dołączony do URL w postaci lat,lon, a w przypadku gdy włączony jest moduł !geocoder , jako część adresu "/New York"

en: Select locations
pl: Wybierz lokalizacje

en: Inside radius
pl: Promień wewnętrzny

en: Outside radius
pl: Promień zewnętrzny

en: Reference point coordinates (<strong>lat,lon</strong>) and <strong>distance</strong> are typically appended to the URL. A fallback may be entered above under <em>Provide default value</em> as either a <em>Fixed value</em> or as <em>PHP Code</em>. <br/>In all cases use this format: <strong>lat,lon distance</strong>. You may omit either <strong>lat,lon</strong> or <strong>distance</strong>. Instead of spaces and comma's, you can use underscores.
pl: Koordynaty punktu odniesienia (<strong>szerokość, długość</strong>) oraz <strong>odległość</strong> sa zwykle umieszczane w adresie URL. Zastępczo można zastosować <em>Dostarcz domyślną wartość</em> w formie <em>Wartości stałej</em> <em>Kodu PHP</em>. <br/>We wszystkich przypadkach używaj formatu: <strong>szerokość,długość,odległość</strong>. Możesz ominąć albo <strong>szerokość, długość</strong> albo <strong>odległość</strong>. Zamiast spacji i przecinków można używać znaku podkreślenia.

en: Default radius
pl: Promień domyślny

en: Used if no distance is specified. If left blank <em>Fixed value</em> or <em>PHP Code</em> will be used instead.
pl: Używany w przypadku braku podanej odległości. W przypadku pustego pola będą używane wartości <em>Wartość stała</em> lub <em>Kod PHP</em>.

en: Unit of distance
pl: Jednostka odległości

en: Select the unit of distance.
pl: Wybierz jednostkę odległości.

en: Descriptive Text (Accessibility)
pl: Tekst opisowy (Dostępność)
