Get Locations (7.x-1.16) - en to nl translation catalogue (294 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: List
nl: Lijst

en: Language
nl: Taal

en: Comments
nl: Reacties

en: On
nl: Aan

en: Tags
nl: Labels

en: No
nl: Nee

en: Download
nl: Downloaden

en: Go
nl: Filter

en: Overview
nl: Overzicht

en: File
nl: Bestand

en: Tag
nl: Label

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: None
nl: Geen

en: Country
nl: Land

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Required
nl: Verplicht

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Book
nl: Boek

en: Export
nl: Exporteren

en: Node ID
nl: Node-ID

en: Font
nl: Lettertype

en: Default
nl: Standaard

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Archive
nl: Archief

en: History
nl: Historie

en: Path
nl: Pad

en: Refresh
nl: Verversen

en: Anchor
nl: Anker

en: Upload
nl: Uploaden

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: User
nl: Gebruiker

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Check
nl: Controleer

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Exclude
nl: Uitsluiten

en: Question
nl: Vraag

en: All
nl: Alle

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Off
nl: Uit

en: Header
nl: Kop

en: Inbox
nl: Postvak in

en: Comment
nl: Reactie

en: Comment ID
nl: Reactie-ID

en: Location
nl: Locatie

en: Vocabulary
nl: Woordenlijst

en: Field name
nl: Veldnaam

en: Fields
nl: Velden

en: Is not
nl: Is niet

en: Contains
nl: Bevat

en: Heading
nl: Koptekst

en: Normal
nl: Normaal

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: This field is required.
nl: Dit veld is verplicht.

en: Textfield
nl: Tekstveld

en: Scale
nl: Schalen

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Address
nl: Adres

en: Terms
nl: Termen

en: Store
nl: Winkel

en: Calendar
nl: Kalender

en: Method
nl: Methode

en: Table
nl: Tabel

en: Base
nl: Basis

en: Other
nl: Andere

en: Repeat
nl: Herhalen

en: Users
nl: Gebruikers

en: Square
nl: Vierkant

en: Equals
nl: Is gelijk aan

en: Random
nl: Willekeurig

en: Uncategorized
nl: Zonder categorie

en: Flag
nl: Vlag

en: Defaults
nl: Standaardinstellingen

en: Street
nl: Straat

en: Additional
nl: Extra

en: City
nl: Plaats

en: Postal code
nl: Postcode

en: Latitude
nl: Breedtegraad

en: Longitude
nl: Lengtegraad

en: Coordinates
nl: Coördinaten

en: Folder
nl: Map

en: Male
nl: Man

en: Female
nl: Vrouw

en: Share
nl: Delen

en: Add User
nl: Gebruiker toevoegen

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Key
nl: Sleutel

en: Link to content
nl: Link naar inhoud

en: Default height
nl: Standaardhoogte

en: Default width
nl: Standaardbreedte

en: Clear
nl: Wissen

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
nl: De standaardbreedte van een Google Maps-kaart, als CSS-lengte of -percentage. Bijvoorbeeld: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default height of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
nl: De standaardhoogte van een Google Maps-kaart, als CSS-lengte of -percentage. Bijvoorbeeld: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default zoom level of a Google map.
nl: Het standaard zoom-niveau van een Google Maps-kaart.

en: Default map type
nl: Standaard kaarttype

en: Map
nl: Landkaart

en: Satellite
nl: Satelliet

en: Hybrid
nl: Hybride

en: Marker action
nl: Marker-actie

en: Lines
nl: Lijnen

en: Circles
nl: Cirkels

en: Map type
nl: Kaartsoort

en: Map width
nl: Kaartbreedte

en: Map height
nl: Kaarthoogte

en: Th
nl: do

en: Red
nl: Rood

en: White
nl: Wit

en: Units
nl: Eenheden

en: People
nl: Personen

en: Results
nl: Resultaten

en: Asterisk
nl: Sterretje

en: Search options
nl: Zoekinstellingen

en: Province
nl: Provincie

en: Purple
nl: Paars

en: Search Type
nl: Zoektype

en: Display style
nl: Weergavestijl

en: Tree
nl: Boomweergave

en: Accuracy
nl: Nauwkeurigheid

en: Content Type
nl: Inhoudstype

en: Read only
nl: Alleen lezen

en: Storage
nl: Opslag

en: Select
nl: Selecteren

en: Bold
nl: Vet

en: Tasks
nl: Taken

en: Taxonomy Terms
nl: Taxonomietermen

en: Distance
nl: Afstand

en: Italic
nl: Cursief

en: Green
nl: Groen

en: Blue
nl: Blauw

en: Adjust
nl: Aanpassen

en: Indent
nl: Inspringen

en: Outdent
nl: Uitspringen

en: Reply
nl: Reageren

en: Postal Code
nl: Postcode

en: Orange
nl: Oranje

en: Auto
nl: Automatisch

en: Unavailable
nl: Niet beschikbaar

en: Expand
nl: Uitklappen

en: Miles
nl: Mijlen

en: Country code
nl: Landcode

en: Building
nl: Gebouw

en: US Dollar
nl: Amerikaanse dollar

en: Select a country
nl: Selecteer een land

en: Sort
nl: Sorteren

en: Maximum depth
nl: Maximale diepteniveau

en: Columns
nl: Kolommen

en: Black
nl: Zwart

en: Print
nl: Afdrukken

en: University
nl: Universiteit

en: Data
nl: Gegevens

en: Underline
nl: Onderlijnen

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Health
nl: Gezondheid

en: Icon only
nl: Alleen pictogram

en: Metric
nl: Metrisch

en: Crop
nl: Bijsnijden

en: Ship
nl: Verzend

en: Heartbeat
nl: Hartslag

en: Display format
nl: Weergaveformaat

en: Configuration settings
nl: Configuratie-instellingen

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Rectangular
nl: Rechthoekig

en: Map zoom
nl: Zoom kaart

en: Is not one of
nl: Is niet een van

en: Top Left
nl: Linksboven

en: Top Right
nl: Rechtsboven

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Directions
nl: Instructies

en: Input type
nl: Invoertype

en: Pause
nl: Pauze

en: Click
nl: Klik

en: Locations
nl: Locaties

en: Locations are addresses and map coordinates.
nl: Locaties zijn adressen en coördinaten.

en: The name of the selected location.
nl: De naam van de geselecteerde locatie.

en: The street address of the selected location.
nl: Het adres van de geselecteerde locatie.

en: The city of the selected location.
nl: De stad van de geselecteerde locatie.

en: The province of the selected location.
nl: De provincie van de geselecteerde locatie.

en: The postal code of the selected location.
nl: De postcode van de geselecteerde locatie.

en: The country of the selected location.
nl: Het land van de geselecteerde locatie.

en: The latitude of the selected location.
nl: De breedtegraad van de geselecteerde locatie.

en: The longitude of the selected location.
nl: De lengtegraad van de geselecteerde locatie.

en: The distance from the selected location and either the current user or a specific location.
nl: De afstand tussen de geselecteerde locatie en of de gebruiker, of een specifieke locatie.

en: Check this box to delete this location.
nl: Vink aan om deze locatie te verwijderen.

en: Country name
nl: Landnaam

en: Location Field
nl: Locatieveld

en: Origin
nl: Oorsprong

en: Is one of
nl: Is een van

en: Decimal degrees
nl: Decimale graden

en: Degrees, minutes, seconds
nl: Graden, minuten, seconden

en: Proximity (Rectangular)
nl: Nabijheid (vierkant)

en: Proximity (Circular)
nl: Nabijheid (rond)

en: Regenerate
nl: Opnieuw aanmaken

en: Marker cache regenerated.
nl: Marker-cache opnieuw aangemaakt.

en: Displays rows as a map.
nl: Rijen als een kaart weergeven.

en: Show All
nl: Alles weergeven

en: Pan
nl: Kaart verschuiven

en: City/Town
nl: Plaats

en: Ends with
nl: Eindigt met

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Music
nl: Muziek

en: Play
nl: Afspelen

en: Envelope
nl: Envelop

en: Fullscreen
nl: Volledig scherm

en: Invalid input
nl: Ongeldige invoer

en: Dropdown
nl: Keuzelijst

en: Circle
nl: Cirkel

en: Allow multiple values
nl: Meerdere waarden toelaten

en: Display only
nl: Alleen tonen

en: Map layer
nl: Kaartlaag

en: Styles
nl: Stijlen

en: Form settings
nl: Formulierinstellingen

en: Default Map
nl: Standaardkaart

en: Library
nl: Bibliotheek

en: Lock
nl: Vergrendel

en: Sliders
nl: Schuiven

en: Right Top
nl: Rechtsboven

en: Left Top
nl: Linksboven

en: Right Bottom
nl: Rechtsonder

en: Left Bottom
nl: Linksonder

en: Right Center
nl: Rechtsmidden

en: Left Center
nl: Linksmidden

en: Search...
nl: Zoek...

en: Bicycle
nl: Fiets

en: Cafe
nl: Café

en: Terrain
nl: Terrein

en: Default country
nl: Standaardland

en: Term reference
nl: Referentie naar een term

en: Exposed
nl: Zichtbaar gemaakt

en: Unlock
nl: Ontgrendelen

en: Map center
nl: Midden van de kaart

en: Food
nl: Eten

en: Exact
nl: Nauwkeurig

en: Certificate
nl: Certificaat

en: The @label for the location of the node.
nl: De @label voor de node-locatie.

en: Coordinate Type
nl: Coördinaat-type

en: Decimal Latitude and Longitude coordinates, comma delimited
nl: Decimale Breedtegraad- en Lengtegraadcoördinaten, met komma als scheidingsteken

en: Type of center point.
nl: Type van het centrale punt.

en: Lat/Lon argument format: lat,lon_distance
nl: Breedte/Lengte-argument-formaat: lat,lon_distance

en: Distance unit
nl: Afstandseenheid

en: Select the unit of distance. Decimal degrees should be comma delimited.
nl: Selecteer de eenheid voor afstanden. Decimalen voor graden gebruiken een komma als scheidingsteken.

en: Circular Proximity
nl: Circulaire afstandbepaling

en: Rectangular Proximity
nl: Vierhoekige afstandbepaling

en: Method of determining proximity. Please note that Circular Proximity does not work with Decimal degrees.
nl: Methode voor het bepalen van afstanden. Merk op dat cirulaire afstandbepaling niet werkt in combinatie met decimale graden.

en: PHP code for latitude, longitude
nl: PHP-code voor breedtegraad, lengtegraad

en: Enter PHP code that returns a latitude/longitude.  Do not use &lt;?php ?&gt;. You must return only an array with float values set for the 'latitude' and 'longitude' keys.
nl: Voer de PHP code die breedtegraad/lengtegraad teruggeeft. Gerbuik geen &lt;?php ?&gt;. U dient alleen een array met float-waardes terug te geven voor de 'breedtegraad'- en 'lengtegraad'-sleutels.

en: Node ID argument to use
nl: Node-ID-argument om te gebruiken

en: Location to use
nl: Te gebruiken locatie

en: User ID argument to use
nl: Gebruikers-ID-argument om te gebruiken

en: Bicycling
nl: Met de fiets

en: Dark green
nl: Donkergroen

en: Cube
nl: Kubus

en: At
nl: Op

en: Colorbox settings
nl: Colorbox-instellingen

en: Enable Colorbox
nl: Colorbox inschakelen

en: Colorbox width
nl: Colorbox-breedte

en: Colorbox height
nl: Colorbox-hoogte

en: None selected
nl: Niets geselecteerd

en: Star
nl: Ster

en: Full screen
nl: Volledig scherm

en: Top Center
nl: Middenboven

en: Bottom Center
nl: Middenonder

[ctx: Sort order]
en: Numerical
nl: Numeriek

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3 (for OR) or 1,2,3 (for AND).
nl: Gebruikers kunnen meerdere waarden in de vorm van 1+2+3 (voor OR) of 1,2,3 (voor AND) invullen als dit geselecteerd is.

en: If selected, the numbers entered for the filter will be excluded rather than limiting the view.
nl: Indien geselecteerd, worden de voor het filter ingevoerde nummers niet gebruikt om te beperken, maar om deze uit te sluiten van het overzicht.

en: Which key should be displayed
nl: Welke sleutel moet worden weergegeven

en: Enable Bicycling information
nl: Fietsinformatie inschakelen

en: Limited Availability
nl: Beperkte beschikbaarheid

en: Enable Panoramio
nl: Panoramio inschakelen

en: Pulse
nl: Pulseren

en: The default center coordinates of a Google map, expressed as a decimal latitude and longitude, separated by a comma. This must not be 0,0
nl: De standaardcoördinaten van het middelpunt van een Google Map, in decimale lengte- en breedtegraad, gescheiden door een komma. 0,0 is niet toegestaan.

en: this location
nl: deze locatie

en: Geocode this address
nl: Geocodeer dit adres

en: Enter an address
nl: Voer een adres in

en: Configure Getlocations fields
nl: Get Locations-velden instellen

en: Configure Getlocations search
nl: Get Locations-zoeken instellen

en: Sorry, I couldn't find your location using the browser
nl: Uw locatie kon niet worden gevonden met behulp van de browser.

en: To use the map to find a location, drag the marker or click on the map.
nl: Versleep de markering of klik op de kaart om een locatie te vinden.

en: Clipboard
nl: Klembord

en: Default map
nl: Standaardmap

en: Flip Horizontal
nl: Horizontaal omdraaien

en: Flip Vertical
nl: Vertikaal omdraaien

en: Drupal Logo
nl: Drupal-logo

en: Bed
nl: Rug

en: Spin
nl: Draai
