GMap Module (7.x-1.0-beta2) - en to pl translation catalogue (328 entries)

en: Remove
pl: Usuń

en: Enable
pl: Włącz

en: None
pl: Brak

en: Field
pl: Pole

en: Default
pl: Domyślny

en: px
pl: pikseli

en: Blank
pl: Puste

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Sunday
pl: niedziela

en: Monday
pl: poniedziałek

en: Tuesday
pl: wtorek

en: Wednesday
pl: środa

en: Thursday
pl: czwartek

en: Friday
pl: piątek

en: Saturday
pl: sobota

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Node
pl: Węzeł

en: Points
pl: Punkty

en: User settings
pl: Ustawienia dotyczące użytkowników

en: Location
pl: Położenie

en: Address
pl: Adres

en: Week
pl: Tydzień

en: Original
pl: Oryginał

en: Do nothing
pl: Nie nie rób

en: Latitude
pl: Szerokość geograficzna

en: Longitude
pl: Długość geograficzna

en: Google Maps API Key
pl: Klucz API map Google

en: Default height
pl: Domyślna wysokość

en: Default width
pl: Domyślna szerokość

en: Disable mousezoom
pl: Wyłącz powiększanie myszką

en: Disable using the scroll wheel to zoom the map.
pl: Wyłącz powiększanie mapy z użyciem pokrętła myszki

en: Google Map Initialize
pl: Inicjalizacja mapy Google

en: Default map settings
pl: Domyślne ustawienia mapy

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
pl: Domyślna szerokość map Google, wyrażona jako wielkość bezwględna lub procentowa w CSS. Przykłady: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default height of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
pl: Domyślna wysokość map Google, wyrażona jako wielkość bezwględna lub procentowa w CSS: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: Default center
pl: Domyślny środek

en: The default center coordinates of Google map, expressed as a decimal latitude and longitude, separated by a comma.
pl: Domyślny środek współrzędnych mapy Google, wyrażony dziesiętnie jako szerokość i długość geograficzna oddzielone przecinkiem.

en: Default zoom
pl: Domyślne powiększenie

en: The default zoom level of a Google map.
pl: Domyślny poziom powiększenia map Google.

en: Default control type
pl: Domyślny typ kontrolek

en: Default map type
pl: Domyślny typ mapy

en: Map Behavior flags
pl: Opcje zachowania mapy

en: Marker action
pl: Czynność po kliknięciu wskaźnika

en: Perform this action when a marker is clicked.
pl: Wykonaj tą akcję kiedy zostanie kliknięty marker.

en: Open info window
pl: Otwórz okno informacyjne

en: Open link
pl: Otwórz odnośnik

en: Default Line 1 Color
pl: Domyślny kolor linii 1

en: Default Line 2 Color
pl: Domyślny kolor linii 2

en: Default Line 3 Color
pl: Domyślny kolor linii 3

en: Marker manager
pl: Zarządca wskaźników

en: Google's GMarkerManager
pl: Zarządca wskaźników firmy Google

en: Jef Poskanzer's Clusterer
pl: Zbijacz Jefa Poskanzera

en: If you are planning on using many markers on a single map, you may want to consider using a marker manager to speed up map rendering.
pl: Jeśli planujesz użycie wielu wskaźników na pojedyńczej mapie, warto rozważyć użycie zarządcy wskaźników w celu przyspieszenia rysowania mapy.

en: Unmanaged marker settings
pl: Ustawienia wskaźnika niezarządzalnego

en: There are no settings for unmanaged markers.
pl: Brak ustawień dla wskaźnika niezarządzalnego.

en: GMarkerManager settings
pl: Ustawienia zarządcy wskaźników firmy Google

en: GMarkerManager is a new part of the official Google Maps API that provides a marker manager.
pl: GMarkerManager jest nowym składnikiem oficjalnego API map Google dostarczającym zarządcę wskaźników.

en: Border padding
pl: Wypełnienie obramowania

en: Markers located less than this number of pixels from the viewport will be added to the map by the manager (even if they would be fully invisible.)
pl: Wskaźniki umieszczone poniżej tej liczby pikseli od widoku zostaną dodane do mapy przez zarządcę (nawet jeśli miałyby być w pełni niewidoczne.)

en: Maximum zoom
pl: Maksymalne powiększenie

en: At the specified zoom level and above, the marker manager will disable itself for additional speed.
pl: W celu zwiększenia wydajności, zarządca wskaźników nie będzie aktywny dla podanego i wyższego poziomu powiększenia.

en: Track markers
pl: Śledź wskaźniki

en: If enabled, the marker manager will track marker movements. Leave off unless you need to move markers around with setPoint.
pl: Jeśli włączone, zarządca wskaźników będzie śledził ruchy wskaźnika. Pozostaw niezmienione, chyba że potrzebujesz przemieszczać wskaźniki w użyciem setPoint.

en: Marker defaults
pl: Domyślne ustawienia wskaźnika

en: Default marker-specific settings for GMarkerManager. Markers will appear when the current zoom level is between minZoom and maxZoom.
pl: Domyślne ustawienia specyficzne dla wskaźnika GMarkerManager. Wskaźniki pojawiają się, gdy bieżący poziom powiększenia znajduje się pomiędzy minPow i maksPow.

en: Minimum zoom
pl: Minimalne powiększenie

en: At the specified zoom level and above (i.e. zooming in,) the marker will be shown. Choose 0 to show markers at all zoom levels by default.
pl: Wskaźnik będzie widoczny dla określonego lub większego poziomu powiększenia. Wybór 0 powoduje, że wskaźniki są domyślne widoczne dla wszystkich poziomów powiększenia.

en: At the specified zoom level and above (i.e. zooming in,) the marker will be hidden. Choose 0 to disable by default.
pl: Wskaźnik będzie niewidoczny dla określonego lub większego poziomu powiększenia. Wybór 0 powoduje domyślne wyłączenie wskażnika.

en: Clusterer settings
pl: Ustawienia grupowania

en: Marker for clusters
pl: Wskaźnik dla grupowań

en: The marker to use when creating a cluster.
pl: Wskaźnik używany w trakcie tworzenia grupowań.

en: Activate on
pl: Aktywuj przy

en: or more markers
pl: lub większej liczbie wskaźników

en: Clustering is enabled when more than the specified number of markers are visible at the same time.
pl: Grupowanie jest włączone dla określonej lub większej liczby wskaźników widocznych w tym samym czasie.

en: Cluster on
pl: Grupowanie przy

en: Minimal number of markers per cluster
pl: Minimalna liczba wskaźników dla grupowania

en: Lines per box
pl: Linii na pole

en: at most
pl: co najwyżej

en: lines
pl: linii

en: Maximum number of lines per info box
pl: Maksymalna liczba linii na pole informacyjne

en: Location chooser
pl: Wybór lokalizacji

en: Used to activate location choosing using a gmap.
pl: Używane do aktywacji wyboru lokalizacji z użyciem qmap.

en: Disable dragging
pl: Wyłącz przeciąganie

en: Remove the ability for the user to drag the map. If dragging is disabled, keyboard shortcuts are implicitly disabled.
pl: Usuń możliwość przeciągania mapy przez użytkownika. Jeśli przeciąganie jest wyłączone, skróty klawiaturowe są jawnie wyłączone.

en: Disable keyboard
pl: Wyłącz klawiaturę

en: Disable the keyboard shortcuts.
pl: Wyłącz skróty klawiaturowe.

en: Use AutoZoom
pl: Użyj AutoPowiększania

en: Automatically zoom the map to fit all markers when markers are added.
pl: Automatycznie powiększ mapy dostosowując ją do wszystkich wskaźników, gdy jeden zostanie dodany.

en: Unconditionally enable marker interface
pl: Bezwarunkowo włącz interfejs wskaźników

en: Load the marker loader system even if no markers to load are detected. Useful if you are injecting markers from somewhere else.
pl: Załaduj system wskaźników nawet jeśli nie wykryto wskaźników do załadowania. Użyteczne w przypadku wstawiania zewnętrznych wskaźników.

en: Enable Overview Map
pl: Włącz Mapę podglądu

en: Enable the "overview map" in the bottom right corner.
pl: Włącz "Mapę podglądu" w prawym dolnym rogu.

en: Work around bugs when maps appear in collapsible fieldsets
pl: Rozwiąż problem pojawiania się mapy w składanych zbiorach pól

en: Enabling this will work around some issues that can occur when maps appear inside collapsible fieldsets.
pl: Włączenie tego spowoduje rozwiązanie części problemów, które mogą wystąpić, gdy mapa pojawia się wewnątrz składanych zbiorów pól.

en: Add scale control to map.
pl: Dodaj sterowanie skalą mapy.

en: Adds a scale control to the map in the default position.
pl: Dodaje sterowanie skalą mapy w domyślnej pozycji.

en: The specified value is not a valid CSS dimension.
pl: Określona wartość nie jest poprawnym rozmiarem CSS.

en: Insert Google Map macro.
pl: Wstaw makro map Google

en: Create a macro
pl: Utwórz makro

en: Configure GMap settings
pl: Konfiguracja ustawień GMap

en: Overlay editor
pl: Edytor nakładek

en: Click map
pl: Kliknięcie mapy

en: Lines
pl: Linie

en: Circles
pl: Okręgi

en: Edit Info
pl: Edytuj informacje

en: Marker
pl: Znacznik

en: Stroke color
pl: Kolor pędzla

en: Stroke weight
pl: Grubość pędzla

en: Stroke opacity
pl: Przeźroczystość obrysu

en: Fill color
pl: Kolor wypełnienia

en: Fill opacity
pl: Przeźroczystość wypełnienia

en: User locations
pl: Lokalizacje użytkownika

en: Node locations
pl: Lokalizacje węzłow

en: GMap Location
pl: Lokalizacja GMap

en: Configure GMap Location settings.
pl: Skonfiguruj ustawienia lokalizacji GMap.

en: To add/change your location to the user map, <a href="@url">edit your location</a>.
pl: Aby dodać/zmienić Twoją lokalizację na mapie użytkownika, <a href="@url">zmodyfikuj Twoją lokalizację</a>.

en: Macro
pl: Makro

en: The gmap macro where the user information will be diplayed on.
pl: Makro gmap, w którym będzie wyświetlana informacja o użytkowniku.

en: Page header
pl: Nagłówek strony

en: Text at the top of the user map.
pl: Tekst na górze mapy użytkownika

en: Page footer
pl: Stopka na stronie

en: Text at the bottom of the user map.
pl: Tekst na dole mapy użytkownika

en: Markers per role
pl: Wskaźniki na rolę

en: Choose a marker to represent each user role on the user map. If a user belongs to multiple roles, the marker for the highest Role ID will be used.
pl: Wybierz wskaźnik reprezentujący każdą rolę użytkownika na mapie użytkowników. Jeśli użytkownik posiada wiele ról, zostanie użyty wskaźnik odpowiadający najwyższemu identyfikatorowi roli.

en: %role (Role ID: %rid)
pl: %role (ID roli: %rid)

en: Node settings
pl: Ustawienia węzła

en: The gmap macro where the node information will be diplayed on.
pl: Makro gmap, w którym wyświetlana będzie informacja o segmencie.

en: Text at the top of the node map.
pl: Tekst wyświetlany nad mapą węzłów.

en: Text at the bottom of the node map.
pl: Tekst wyświetlany pod mapą węzłów.

en: Markers per content type
pl: Wskaźniki zależnie od typu zawartości

en: Choose a marker to represent each type of content on the node map.
pl: Wybór markera reprezentującego każdy typ zawartości na mapie węzłów.

en: This content type is not currently Location enabled.
pl: Ten typ zawartości aktualnie nie obsługuje lokalizacji.

en: Location map
pl: Mapa lokalizacji

en: Author map
pl: Mapa autorów

en: Map Macro
pl: Makro z mapą

en: A macro to be used as a base map for the location block.  This map will be recentered on the location, so the center is not that important. <p>Alternate base map macros can be entered for a specific node type below.
pl: Makro używane jako podstawowa mapa dla bloku lokalizacji. Mapa będzie centrowana na lokalizacji, więc jej środek nie jest tak ważny. Dodatkowe makra podstawowych map mogą być wstawione poniżej dla określonych typów węzłów.

en: A macro to be used as a base map for the location block author.  This map will be recentered on the location, so the center is not that important.
pl: Makro używane jako mapa bazowa dla autora bloku lokalizacji. W związku z tym, że mapa zostanie wycentrowana wokół tej lokalizacji, środek mapy nie jest istotny.

en: Author Location
pl: Lokalizacja autora

en: You can use this interface to create a map macro suitable for pasting into a node or any other place that accepts a GMap macro.
pl: Tego interfejsu możesz użyć do utworzenia makro mapy odpowiedniego do wklejenia w obrębie węzła lub dowolnego innego miejsca, które akceptuje makra GMap.

en: Build a GMap macro
pl: Zbuduj makro GMap

en: Gmap macro creation
pl: Tworze makra Gmap

en: Map id attribute
pl: Atrybut id mapy

en: If you need to access this map from a script, you can assign a map ID here.
pl: Jeśli potrzebujesz dostępu do tej mapy ze skryptu, możesz przypisać tutaj ID mapie.

en: Map type
pl: Typ mapy

en: Controls
pl: Kontrolki

en: The Latitude and Longitude of the centre of the map
pl: Szerokość i długość geograficzna środka mapy

en: Map width
pl: Szerokość mapy

en: The map width, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
pl: Szerokość mapy jako wartość CSS w pikselach lub w procentach. Przykłady: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: Map height
pl: Wysokość mapy

en: The map height, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
pl: Wysokość mapy wyrażona jako wielkość bezwzględna lub procentowa w CSS. Przykłady: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: The current magnification of the map
pl: Aktualne powiększenie mapy

en: Macro text
pl: Tekst makro

en: WARNING! Obsolete gmap_location update #@num was triggered! Please verify the schema of your location table manually!
pl: Ostrzeżenie! Została wyzwolona aktualizacja #@num przestarzałego gmap_location! Zweryfikuj ręcznie schemat Twojej tablicy lokalizacji!

en: Filter to allow insertion of a google map into a node
pl: Filtr umożliwiający wstawianie map google do węzłów.

en: Display location.module information on Google Maps
pl: Wyświetl informacje location.module w mapach Google

en: GMap Macro Builder
pl: Kreator makra GMap

en: UI for building GMap macros.
pl: Interfejs użytkownika wspomagający tworzenie makr GMap.

en: White
pl: Biały

en: Gray
pl: Szary

en: Purple
pl: Purpurowy

en: Relationship
pl: Powiązanie

en: Pink
pl: Różowy

en: Green
pl: Zielony

en: Blue
pl: Niebieski

en: Orange
pl: Pomorańczowy

en: Google Maps
pl: Mapy Google

en: Map Type Control
pl: Kontrolka typu mapy

en: Route
pl: Trasa

en: Do not use a relationship
pl: Nie używaj zależności

en: Yellow
pl: Żółty

en: Data Source
pl: Źródło danych

en: Choose latitude and longitude fields
pl: Należy wybrać pola szerokości i długości geograficznej

en: Latitude field
pl: Pole szerokości geograficznej

en: Format must be degrees decimal.
pl: Format pola musi być w stopniach w liczbach dziesiętnych

en: Longitude field
pl: Pole długości geograficznej

en: Marker handling
pl: Obsługa markera

en: By content type (for node views)
pl: Według typu zawartości (dla widoków węzłów)

en: By term (for node views)
pl: Według kategorii (dla widoków węzłów)

en: By user role (for user views)
pl: Według roli użytkownika (dla widoków użytkowników)

en: Use marker field
pl: Używaj pola markera

en: Use single marker type
pl: Używaj markera jednego typu

en: Marker field
pl: Pole markera

en: You can use a views field to set the <em>markername</em> property of the markers.
pl: Można używać pola widoku, aby ustawić wartość <em>markername</em> markerów.

en: Marker / fallback marker to use
pl: Marker / marker awaryjny do wykorzystania

en: Path to gmap_markers.js
pl: Ścieżka do pliku gmap_markers.js

en: You are using the <em>Private</em> download method. For markers to work properly. you must press the <em>Regenerate</em> button, manually copy js/gmap_markers.js from the files directory to a location accessible by the webserver, and enter the file path relative to the Drupal root (including the filename) in this field. Example: <em>sites/default/misc/gmap_markers.js</em>
pl: W tej chwili wykorzystywana jest <em>Prywatna</em> metoda pobierania. Dla prawidłowej pracy markerów należy nacisnąć przycisk <em>Ponowne generowanie</em>, skopiować ręcznie plik js/gmap_markers.js z katalogu files do lokalizacji dostępnej dla serwera i wpisać w tym polu ścieżkę względną do głównego katalogu Drupala (włączając nazwę pliku). Przykład: <em>sites/default/misc/gmap_markers.js</em>

en: Regenerate marker cache
pl: Przebudowanie pamięci podręcznej wskaźników

en: If you are having problems with markers, or have modified the .ini files in the markers folder, click here to rebuild the marker cache file.
pl: Jeśli występują problemy ze wskaźnikami lub jeśli pliki .ini w folderze wskaźników zostały zmodyfikowane, przebuduj plik pamięci podręcznej wskaźników.

en: Regenerate
pl: Przebuduj

en: Maximum initial zoom
pl: Maksymalne powiększenie początkowe

en: The maximum initial zoom (affects things such as the zoom of the node location block.)
pl: Maksymalne początkowe przybliżenie (dotyczy między innymi przybliżenia w bloku lokalizacji węzła).

en: Line default style
pl: Domyślny styl linii

en: Lines without a specific style defined will fall back to this style
pl: Ten styl przyjmą linie nie posiadające zdefiniowanego stylu

en: Polygon default style
pl: Domyślny styl wielokątów

en: Polygons without a specific style defined will fall back to this style
pl: Ten styl przyjmą wielokąty nie posiadające zdefiniowanego stylu

en: Micro
pl: Mikro

en: Standard (GMapTypeControl)
pl: Standardowa (GMapTypeControl)

en: Hierarchical (GHierarchicalMapTypeControl)
pl: Hierarchiczna (GHierarchicalMapTypeControl)

en: Dropdown (GMenuMapTypeControl)
pl: Rozwijana (GMenuMapTypeControl)

en: Enabled map types ("base layers")
pl: Dostępne typy map ("podstawowe warstwy")

en: Behavior flags modify how a map behaves. Grayed out flags are not settable here, but may be set on a map by map basis via code or a macro. Changes to behaviors will not affect the preview map shown above until changes are saved.
pl: Opcje modyfikujące zachowanie mapy. Nie można ustawiać opcji wyszarzonych w tym miejscu, ale można je ustawiać dla konkretnych map w kodzie lub w makro. Zmiany zachowania nie wpływają na podgląd mapy prezentowany powyżej zanim nie zostaną zapisane.

en: No manager (use GMap API directly)
pl: Brak zarządcy (używaj bezpośrednio API GMap)

en: Martin Pearman's ClusterMarker
pl: Wskaźnik grupowy Martina Pearmana

en: MarkerManager settings
pl: Ustawienia zarządcy wskaźników

en: MarkerManager is the improved open source version of GMarkerManager. To use, you must download it from <a href="@url">here</a> and place it in the <em>thirdparty</em> folder.
pl: Zarządca wskaźników będący udoskonaloną otwarto-źródłową wersja zarządcy wskaźników firmy Google. Uzycie możliwe po pobraniu <a href="@url">stąd</a> i umieszczeniu w folderze <em>thirdparty</em>.

en: Name of downloaded file in the thirdparty folder. Default: %default
pl: Nazwa pobranego pliku w folderze thirdparty. Domyślnie: %default

en: Default marker-specific settings for MarkerManager. Markers will appear when the current zoom level is between minZoom and maxZoom.
pl: Domyślne, zależne od wskaźnika, ustawienia zarządcy wskaźników. Wskaźniki pojawią się, gdy aktualny poziom powiększenia znajdzie się pomiędzy minPow i maxPow.

en: Popup mode
pl: Tryb wyskakiwania

en: Zoom to Cluster
pl: Grupowanie przy powiększeniu

en: ClusterMarker settings
pl: Ustawienia wskaźnika grupowego

en: ClusterMarker is a marker manager written by Martin Pearman. To use, you must download it from <a href="@url">here</a> and extract the appropriate file to the <em>thirdparty</em> folder.
pl: Zarządca grupowy jest zarządcą wskaźników zaprojektowanym przez Marina Pearmana. Użycie możliwe po pobraniu spod <a href="@url">adresu</a> i rozpakowaniu odpowiedniego pliku do folderu <em>thirdparty</em>,

en: Clustering enabled
pl: Grupowanie włączone

en: Whether to use clustering or not.
pl: Określa czy grupowanie jest włączone.

en: Title for clusters
pl: Tytuł grupowań

en: The title to use for clusters. %count will be replaced with the number of markers in the cluster.
pl: Tytuł używany dla grupowań. %count zostanie zastąpione przez liczbę wskaźników w grupie.

en: Maximum zoom for zooming to cluster
pl: Maksymalne powiększenie przy wyborze grupowania

en: When clicking on a cluster, the map will not zoom in farther than this.
pl: To ustawienie reguluje maksymalne powiększenie mapy po kliknięciu w grupę.

en: Intersect Padding
pl: Wypełnienie skrzyżowań

en: Number of pixels to pad marker icons by when determining whether they intersect.
pl: Liczba pikseli dopełniających ikony markerów w czasie określania czy przecinają się one.

en: You must select at least one baselayer!
pl: Należy wybrać przynajmniej jedną warstwę bazową!

en: The default map type must be an enabled baselayer!
pl: Domyślny typ mapy musi być włączoną warstwą bazową!

en: Marker cache regenerated.
pl: Pamięć podręczna wskaźników przebudowana.

en: The marker name GMap Taxonomy associates with the node.
pl: Nazwa markera Kategorie Gmap wiąże się z węzłem.

en: Disable Continuous Zoom
pl: Wyłącz powiększanie ciągłe

en: Disable dynamically resizing images while waiting for tiles to load when zooming.
pl: Wyłącza dynamiczne skalowanie obrazków podczas oczekiwania na załadowanie kawałków mapy podczas powiększania.

en: Enable extra marker events.
pl: Włącz dodatkowe zdarzenia dla wskaźników.

en: Used for advanced javascript work, this will enable the <em>mouseovermarker</em>, <em>mouseoutmarker</em>, and <em>dblclickmarker</em> events.
pl: Używane do zaawansowanego sterowania z poziomu javascript. Uaktywnia zdarzenia <em>mouseovermarker</em>, <em>mouseoutmarker</em> i <em>dblclickmarker</em>.

en: Enable clickable shapes.
pl: Włącz aktywne kształty.

en: Used for advanced javascript work, this will enable the <em>clickshape</em> event.
pl: Używane do zaawansowanego sterowania z poziomu javascript. Uaktywnia zdarzenie <em>clickshape</em>.

en: Map: Standard street map.
pl: Mapa: standardowa mapa uliczna.

en: The standard default street map. Internal name: G_NORMAL_MAP
pl: Standardowa domyślna mapa uliczna. Nazwa wewnętrzna: G_NORMAL_MAP

en: Satellite: Standard satellite map.
pl: Satelita: standardowa mapa satelitarna.

en: Satellite view without street overlay. Internal name: G_SATELLITE_MAP
pl: Widok satelitarny bez siatki dróg. Nazwa wewnętrzna: G_SATELLITE_MAP

en: Hybrid: Hybrid satellite map.
pl: Hybryda: hybrydowa mapa satelitarna.

en: Satellite view with street overlay. Internal name: G_HYBRID_MAP
pl: Widok satelitarny z siatką dróg. Nazwa wewnętrzna: G_HYBRID_MAP

en: Terrain: Physical feature map.
pl: Teren: mapa fizyczna.

en: Map with physical data (terrain, vegetation.) Internal name: G_PHYSICAL_MAP
pl: Mapa z danymi fizycznymi (teren, wegetacja.) Nazwa wewnętrzna: G_PHYSICAL_MAP

en: Thickness of line, in pixels.
pl: Grubość pędzla w pikselach.

en: Hex color value for fill color. Example: #<em>00AA33</em>
pl: Wartość szesnastkowa określająca kolor wypełnienia. Przykład: #<em>00AA33</em>

en: Opacity of fill, from 0 to 100%.
pl: Krycie wypełnienia od 0 do 100%.

en: Filled Polygons
pl: Wypełnione wielokąty

en: Click marker / segment
pl: Kliknięcie wskaźnika / segmentu

en: Line style
pl: Styl linii

en: Use for new and changed lines
pl: Używaj dla nowych i zmodyfikowanych linii

en: Polygon style
pl: Styl wielokąta

en: Use for new and changed polygons
pl: Używaj dla nowych i zmodyfikowanych wielokątów

en: Javascript is required to view this map.
pl: Przeglądanie tej mapy wymaga Javascript.

en: Duplicate map detected! GMap does not support multiplexing maps onto one MapID! GMap MapID: %mapid
pl: Wykryto duplikat mapy! GMap nie wspiera zwielokrotniania map na jednym MapID! GMap MapID: %mapid

en: Displays rows as a map.
pl: Wyświetlaj wiersze jako mapę.

en: User Map (<em>map/user</em>)
pl: Mapa użytkownika (<em>map/user</em>)

en: Node Map (<em>map/node</em>)
pl: Mapa węzłów (<em>map/node</em>)

en: Marker for %type
pl: Marker dla %type

en: Map Macro for %type
pl: Makro mapy dla %type

en: Enable author block for the following content types
pl: Włącz blok autora dla następujących typów zawartości

en: Marker to use for author map
pl: Marker używany na mapie autora

en: GMap markers
pl: Markery GMap

en: Enable choosing a marker for terms in this vocabulary.
pl: Włącz wybieranie markerów dla terminów w słownikach.

en: GMap Marker
pl: Marker GMap

en: No Marker
pl: Brak markera

en: If you would like nodes tagged as this term to have a special marker, choose one here.
pl: Jeżeli węzły oznaczone tym terminem mają mieć własny marker należy wybrać go tutaj.

en: Border Padding on marker managers is now defaulting to the recommended 256 pixels, rather than 0 pixels. You may wish to change your marker manager settings on the <a href="@url">GMap settings page</a> to match.
pl: Wypełnienie ramki w menadżerze markerów jest w tej chwili ustawione domyślnie na 256 pikseli, a nie 0 pikseli. W razie potrzeby można zmienić ustawienia menadżera na <a href="@url">stronie ustawień GMap</a> tak, żeby były zgodne.

en: Location block
pl: Blok lokalizacji

en: Author block
pl: Blok autora

en: GMap Taxonomy Markers
pl: Markery kategorii GMap

en: Taxonomy based markers
pl: Markery według kategorii

en: Letters
pl: Litery

en: Numbers
pl: Numery

en: Cluster
pl: Grupa

en: File gmap_strings.inc successfully created.
pl: Plik gmap_strings.inc został utworzony.

en: Small Red
pl: Mały czerwony

en: Small Bright red
pl: Mały jasnoczerwony

en: Small Orange
pl: Mały pomarańczowy

en: Small Pale Yellow
pl: Mały bladożółty

en: Small Yellow
pl: Mały żółty

en: Small Pale Green
pl: Mały bladozielony

en: Small Green
pl: Mały zielony

en: Small Dark Green
pl: Mały ciemnozielony

en: Small Flouro Green
pl: Mały jaskrawozielony.

en: Small Pale Blue
pl: Mały bladoniebieski

en: Small Light Blue
pl: Mały jasnoniebieski

en: Small Blue
pl: Mały niebieski

en: Small Dark Blue
pl: Mały ciemnoniebieski

en: Small Purple
pl: Mały purpurowy

en: Small Pink
pl: Mały różowy

en: Small Bright Pink
pl: Mały jasnoróżowy

en: Small Brown
pl: Mały brązowy

en: Small White
pl: Mały biały

en: Small Light Gray
pl: Mały jasnoszary

en: Small Gray
pl: Mały szary

en: Small Black
pl: Mały czarny

en: Small Blue (Alternate)
pl: Mały niebieski (Alternatywny)

en: Small Red (Alternate)
pl: Mały czerwony (Alternatywny)

en: Big Blue
pl: Duży niebieski

en: Big Red
pl: Duży czerwony

en: X marks the spot
pl: X zaznacza miejsce

en: Line Vertex
pl: Wierzchołek linii

en: Light Blue
pl: Jasnoniebieski

en: GMap views are not compatible with live preview.
pl: Widoki GMap nie są kompatybilne z podglądem na żywo.

en: Center on node argument
pl: Centrowanie na argumencie węzła

en: Note: The view must contain an argument whose value is a node ID.
pl: Uwaga: Widok musi zawierać argumenty, których wartościami są ID węzła.

en: The view must contain 'Node: nid' as one of its fields because the view type is not 'Node'.
pl: Widok musi zawierać 'Węzeł: nid' jako jedno z pól ponieważ typem widoku nie jest 'Węzeł'.

en: The value of the selected argument must be a number that matches a node ID.  Use the 'Global: Null' argument if you don't want to also restrict results to that node ID.  You must have added arguments to the view to use this option.
pl: Wartość wybranego argumentu musi być liczbą odpowiadającą ID tego węzła. Należy użyć argumentu 'Globalne: Null' jeżeli nie jest konieczne ograniczanie wyników do ID tego węzła. Konieczne jest dodanie argumentów do widoku, żeby używać tej opcji.

en: The selected argument must be a number that matches a node ID.  Use the 'Global: Null' argument if you don't want to also restrict results to that node ID.
pl: Wybrany argument musi być liczbą odpowiadającą ID węzła. Należy użyć argumentu 'Globalne: Null' jeżeli nie jest konieczne ograniczanie wyników do ID tego węzła.

en: Highlight marker for node argument
pl: Podświetlanie markera dla argumentu węzła

en: The value of the selected argument must be a number that matches a node ID.  Use the 'Global: Null' argument if you don't want to also restrict results to that node ID.
pl: Wartość wybranego argumentu musi być liczbą odpowiadającą ID węzła. Należy użyć argumentu 'Globalne: Null' jeżeli nie jest konieczne ograniczanie wyników do ID tego węzła.

en: Highlight color
pl: Kolor wyróżnienia

en: A 6 digit hex color value to use for the highlight. Include preceding hash. Example #FF0000
pl: 6 cyfrowa wartość koloru heksadecymalnego do zastosowania dla wyróżnienia. Należy dołączyć na początku znak hash. Przykład: #FF0000

en: Display a tooltip when hovering over markers
pl: Wyśweitlanie etykiety po najechaniu na marker

en: Tooltip field
pl: Pole etykiety.

en: The field's format must be text.  You must be using the fields row style and have added fields to the view to use this option.
pl: Format pola musi być tekstowy. Należy używać stylu rzędu pola i dodać pola do widoku, żeby używać tej opcji.

en: The field's format must be text.
pl: Format pola musi być tekstowy.

en: Highlight colour must be a valid hex code in the form #FF0000.
pl: Kolor wyróżnienia musi być poprawnym kodem heksadecymalnym w formie #FF0000.

en: Managed by <a href="@url">Keys</a>.
pl: Zarządzane przez <a href="@url">Przyciski</a>

en: This sets the color of the marker highlight when the "highlight : Highlight marker on rollover" behaviour is enabled. Hex color value. Example: #00AA33
pl: To jest ustawienie koloru wyróżnienia markera kiedy włączone jest zachowanie "podświetlanie: Podświetlaj marker po najechaniu myszką". Wartości koloru heksadecymalnego. Przykład: #00AA33

en: GMaps Utility Library MarkerManager
pl: Biblioteka narzędzi GMaps MarkerManager

en: GMaps Utility Library MarkerClusterer
pl: Biblioteka narzędzi GMap MarkerClusterer

en: MarkerClusterer settings
pl: Ustawienia MarkerClusterer

en: MarkerClusterer creates and manages per-zoom-level clusters for large amounts of markers (hundreds or thousands.) To use, you must download it from <a href="@url">here</a> and place it in the <em>thirdparty</em> folder.
pl: MarkerCluseterer tworzy i zarządza grupami przypadającymi na dany poziom przybliżenia w przypadku dużych ilości markerów (setki lub tysiące). W celu wykorzystania należy pobrać go <a href="@url">stąd</a> i umieścić w folderze <em>thirdparty</em>.

en: Grid Size
pl: Rozmiar siatki

en: The grid size of a cluster in pixels. Each cluster will be a square. If you want the algorithm to run faster, you can set this value larger.
pl: Rozmiar siatki grupy w pikselach. Każda grupa będzie kwadratem. Jeżeli algorytm ma działać szybciej, można zwiększyć tą wartość.

en: At this zoom and above, all markers will be shown without clustering.
pl: Przy tym powiększeniu i większym wszystkie markery będą pokazywane bez grupowania.

en: Clusterer is a marker manager written by Jef Poskanzer of acme.com. To use, you must place Clusterer2.js (available <a href="@url">here</a>) into the "thirdparty" folder.
pl: Clusterer to narzędzie do zarządzania markerami, którego autorem jest Jef Poskanzer z acme.com. Wymaga umieszczenia pliku Clusterer2.js (dostępnego <a href="@url">tutaj</a>) w folderze "thirdparty".

en: Enable Google Bar
pl: Włącz Pasek Google

en: Enable the "Google Bar" at bottom of the map.
pl: Włącz Pasek Google na dole mapy.

en: Highlight marker on rollover
pl: Wyróżnij marker w momencie najechania myszką

en: Highlight marker by creating circle on mouse rollover event.
pl: Wyróżnij marker poprzez tworzenie okręgu w momencie najechania myszką.
