GMap Module (7.x-2.3-alpha1) - en to uk translation catalogue (413 entries)

en: Remove
uk: Вилучити

en: Enable
uk: Увімкнути

en: None
uk: Немає

en: Field
uk: Поле

en: Default
uk: Базово

en: px
uk: пікс

en: Blank
uk: Порожньо

en: Small
uk: Мале

en: Large
uk: Велике

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: Filename
uk: Назва файла

en: Node
uk: Матеріал

en: Separator
uk: Розділювач

en: Points
uk: Пунктів

en: User settings
uk: Налаштування користувача

en: Location
uk: Місце розташування

en: Address
uk: Адреса

en: Week
uk: Тиждень

en: Argument
uk: Аргумент

en: Purpose
uk: Мета

en: Original
uk: Оригінал

en: Do nothing
uk: Нічого не робити

en: Latitude
uk: Широта

en: Longitude
uk: Довгота

en: Google Maps API Key
uk: Ключ від Google Maps API

en: Default height
uk: Базова висота

en: Default width
uk: Базова ширина

en: Disable mousezoom
uk: Вимкнути масштабування мишею

en: Disable using the scroll wheel to zoom the map.
uk: Відключити використання колеса прокручування для масштабування карти.

en: Google Map Initialize
uk: Google Map Ініціалізація

en: Default map settings
uk: Базові налаштування карти

en: The default width of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
uk: Ширина карти Google за замовчуванням у форматі довжини CSS або в відсотках. Приклади: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: The default height of a Google map, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
uk: Висота карти Google за замовчуванням у форматі довжини CSS або в відсотках. Приклади: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: Default center
uk: Центр за замовчуванням

en: The default center coordinates of Google map, expressed as a decimal latitude and longitude, separated by a comma.
uk: Центр координати карта Google за замовчуванням, виражений у вигляді десяткової широти й довготи, розділених комами.

en: Default zoom
uk: Збільшення за замовчуванням

en: The default zoom level of a Google map.
uk: Збільшення за замовчуванням для карти Google.

en: Default control type
uk: Тип керування за замовчуванням

en: Default map type
uk: Тип карти за замовчуванням

en: Map Behavior flags
uk: Прапори поведінки карти

en: Marker action
uk: Дія маркера

en: Perform this action when a marker is clicked.
uk: Дія виконується при натисканні на маркер.

en: Open info window
uk: Відкрити вікно з інформацією

en: Open link
uk: Відкрити посилання

en: Default Line 1 Color
uk: Колір лінії 1 за замовчуванням

en: Default Line 2 Color
uk: Колір лінії 2 за замовчуванням

en: Default Line 3 Color
uk: Колір лінії 3 за замовчуванням

en: Marker manager
uk: Менеджер маркерів

en: Google's GMarkerManager
uk: GMarkerManager від Google

en: Jef Poskanzer's Clusterer
uk: Кластерізатор від Jef Poskanzer

en: If you are planning on using many markers on a single map, you may want to consider using a marker manager to speed up map rendering.
uk: Якщо ви плануєте використовувати безліч маркерів на одній карті, для прискорення відображення карти можна як варіант використати менеджер маркерів.

en: Unmanaged marker settings
uk: Налаштування некерованих маркерів

en: There are no settings for unmanaged markers.
uk: Немає настроювань для некерованих маркерів

en: GMarkerManager settings
uk: Налаштування GMarkerManager

en: GMarkerManager is a new part of the official Google Maps API that provides a marker manager.
uk: GMarkerManager є частиною офіційного Google Maps API, що забезпечує менеджер маркерів.

en: Border padding
uk: Відступ границь

en: Markers located less than this number of pixels from the viewport will be added to the map by the manager (even if they would be fully invisible.)
uk: Маркери, розташовані ближче, чим на дане число пікселів від вікна, будуть додані на карту (навіть якщо вони будуть невидимі).

en: Maximum zoom
uk: Максимальне збільшення

en: At the specified zoom level and above, the marker manager will disable itself for additional speed.
uk: При зазначеному й більшому масштабах для збільшення швидкості завантаження менеджер маркерів буде вимкнений.

en: Track markers
uk: Відстежувати маркери

en: If enabled, the marker manager will track marker movements. Leave off unless you need to move markers around with setPoint.
uk: Якщо увімкнено, менеджер маркерів буде відслідковувати переміщення маркера. Вимкніть, якщо немає необхідності переміщати маркери за допомогою setPoint.

en: Marker defaults
uk: Замовчування маркера

en: Default marker-specific settings for GMarkerManager. Markers will appear when the current zoom level is between minZoom and maxZoom.
uk: Базові налаштування стосовно маркерів для GMarkerManager. Маркери будуть з'являтися, коли поточний рівень масштабування між minZoom і MaxZoom.

en: Minimum zoom
uk: Мінімальний масштаб

en: At the specified zoom level and above (i.e. zooming in,) the marker will be shown. Choose 0 to show markers at all zoom levels by default.
uk: На зазначеному рівні масштабування і вище (тобто при збільшенні) маркер буде відображатися. Виберіть 0, щоб показати маркери на всіх рівнях масштабування за замовчуванням.

en: At the specified zoom level and above (i.e. zooming in,) the marker will be hidden. Choose 0 to disable by default.
uk: На зазначеному рівні масштабування і вище (тобто при збільшенні) маркер буде прихований. Виберіть 0, щоб вимкнути за замовчуванням.

en: Clusterer settings
uk: Налаштування кластерізатора

en: Marker for clusters
uk: Маркер для кластерів

en: The marker to use when creating a cluster.
uk: Маркер, який буде використовуватися при створенні кластера.

en: Activate on
uk: Активувати для

en: or more markers
uk: чи більше маркерів

en: Clustering is enabled when more than the specified number of markers are visible at the same time.
uk: Створення кластерів увімкнене, коли вказане число (і більш) маркерів видиме одночасно.

en: Cluster on
uk: У кластері

en: Minimal number of markers per cluster
uk: Мінімальна кількість маркерів у кластері

en: Lines per box
uk: Рядків на вікно

en: at most
uk: у більшості

en: lines
uk: рядки

en: Maximum number of lines per info box
uk: Максимальна кількість рядків у вікні інформації

en: Location chooser
uk: Вибір місця розташування

en: Used to activate location choosing using a gmap.
uk: Активувати вибір місця розташування за допомогою gmap.

en: Disable dragging
uk: Відключити перетягання

en: Remove the ability for the user to drag the map. If dragging is disabled, keyboard shortcuts are implicitly disabled.
uk: Вимкнути для користувача можливість переміщати карту. Якщо переміщення вимкнено, клавіатурні скорочення також будуть вимкнені.

en: Disable keyboard
uk: Вимкнути клавіатуру

en: Disable the keyboard shortcuts.
uk: Вимкнути клавіатурні скорочення.

en: Use AutoZoom
uk: Використовувати автомасштаб

en: Automatically zoom the map to fit all markers when markers are added.
uk: Автоматично змінювати масштаб карти, щоб помістились всі маркери, що додаються.

en: Unconditionally enable marker interface
uk: За будь-яких умов вмикати інтерфейс маркерів

en: Load the marker loader system even if no markers to load are detected. Useful if you are injecting markers from somewhere else.
uk: Вмикати систему завантаження маркерів навіть якщо не виявлене жодного маркера  для завантаження. Стане в нагоді при додаванні маркерів із інших джерел.

en: Enable Overview Map
uk: Увімкнути оглядову карту

en: Enable the "overview map" in the bottom right corner.
uk: Увімкнути "Оглядову карту" в правому нижньому кутку.

en: Work around bugs when maps appear in collapsible fieldsets
uk: Робота над помилками, коли карти з'являються в згортуваних наборах полів

en: Enabling this will work around some issues that can occur when maps appear inside collapsible fieldsets.
uk: Увімкненням цього можна оминути деякі проблеми, що виникають при показі карти в згортуваних наборах полів.

en: Add scale control to map.
uk: Додати до карти елемент керування масштабом.

en: Adds a scale control to the map in the default position.
uk: Додавання до карти елемента керування масштабом  у місце за замочуванням.

en: The specified value is not a valid CSS dimension.
uk: Вказане значення не є допустимим розміром CSS.

en: Google map filter
uk: Фільтр карти Google

en: Insert Google Map macro.
uk: Вставити макрос Google Map.

en: Create a macro
uk: Створити макрос

en: Configure GMap settings
uk: Налаштувати GMap

en: Overlay editor
uk: Редактор накладання

en: Click map
uk: Натискання на карті

en: Lines
uk: Рядки

en: Circles
uk: Кола

en: Edit Info
uk: Редагувати інфо

en: Marker
uk: Позначка

en: Stroke color
uk: Колір лінії

en: Stroke weight
uk: Товщина лінії

en: Stroke opacity
uk: Прозорість лінії

en: Fill color
uk: Колір заповнення

en: Fill opacity
uk: Додати прозорість

en: User locations
uk: Місця розташування користувачів

en: Node locations
uk: Місця розташування матеріалів

en: GMap Location
uk: Місця розташування GMap

en: Configure GMap Location settings.
uk: Налаштувати місце розташування GMap.

en: To add/change your location to the user map, <a href="@url">edit your location</a>.
uk: Що додати або змінити ваше місце розташування на карті користувача, <a href="@url">відредагуйте ваше місце розташування</a>.

en: Macro
uk: Макрос

en: The gmap macro where the user information will be diplayed on.
uk: Макрос GMap, що визначає, де будуть відображатися відомості про користувача.

en: Page header
uk: Верхній колонтитул сторінки

en: Text at the top of the user map.
uk: Текст у верхній частині карти користувача.

en: Page footer
uk: Нижній колонтитул сторінки

en: Text at the bottom of the user map.
uk: Текст у нижній частині карти користувача.

en: Markers per role
uk: Маркери на роль

en: Choose a marker to represent each user role on the user map. If a user belongs to multiple roles, the marker for the highest Role ID will be used.
uk: Оберіть маркер для представлення кожної ролі користувача на карті користувача. Якщо користувач належить до кількох ролей, буде використовуватися маркер для вищого ідентифікатора ролі.

en: %role (Role ID: %rid)
uk: %role (ID ролі: %rid)

en: Node settings
uk: Налаштування матеріалу

en: The gmap macro where the node information will be diplayed on.
uk: Макрос GMap, що визначає де будуть відображатись відомості про матеріал.

en: Text at the top of the node map.
uk: Текст у верхній частині карти матеріалу.

en: Text at the bottom of the node map.
uk: Текст у нижній частині карти матеріалу.

en: Markers per content type
uk: Маркери на тип матеріалу

en: Choose a marker to represent each type of content on the node map.
uk: Оберіть маркер для представлення кожного типу матеріалу на карті матеріалу.

en: This content type is not currently Location enabled.
uk: Для даного типу матеріалу наразі не увімкнено місце розташування.

en: Location map
uk: Карта місця розташування

en: Author map
uk: Карта автора

en: Map Macro
uk: Макрос карти

en: A macro to be used as a base map for the location block.  This map will be recentered on the location, so the center is not that important. <p>Alternate base map macros can be entered for a specific node type below.
uk: Макрос для використання в якості карти основи для блоку місця розташування. Ця карта буде відцентрована за місцем розташування, так що центр не такий вже й важливий. <p>Альтернативні макроси основної карти можуть бути введені для певного типу матеріалу окремо нижче.

en: A macro to be used as a base map for the location block author.  This map will be recentered on the location, so the center is not that important.
uk: Макрос для використання в якості карти основи для блоку розташування автора. Ця карта буде відцентрована за місцем розташування, так що центр не такий вже й важливий.

en: Author Location
uk: Місце розташування автора

en: You can use this interface to create a map macro suitable for pasting into a node or any other place that accepts a GMap macro.
uk: Ви можете використовувати цей інтерфейс, щоб створити макрос карти що підходить для вставки в матеріал або будь-яке інше місце, яке приймає макроси GMAP.

en: Build a GMap macro
uk: Побудувати макрос GMap

en: Gmap macro creation
uk: Створення Gmap макросу

en: Map id attribute
uk: Атрибут ідентифікатора карти

en: If you need to access this map from a script, you can assign a map ID here.
uk: Якщо вам потрібний доступ до цієї карти зі скрипта, ви можете призначити ID карти тут.

en: Map type
uk: Тип карти

en: Controls
uk: Елементи керування

en: The Latitude and Longitude of the centre of the map
uk: Широта й довгота центру карти

en: Map width
uk: Ширина карти

en: The map width, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
uk: Ширина карти у форматі довжини CSS або у відсотках. Приклади: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: Map height
uk: Висота карти

en: The map height, as a CSS length or percentage. Examples: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>
uk: Висота карти у форматі довжини CSS або у відсотках. Приклади: <em>50px</em>, <em>5em</em>, <em>2.5in</em>, <em>95%</em>

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: The current magnification of the map
uk: Поточний масштаб карти

en: Macro text
uk: Текст макросу

en: WARNING! Obsolete gmap_location update #@num was triggered! Please verify the schema of your location table manually!
uk: УВАГА! Застаріле оновлення gmap_location  #@num спрацювало! Будь ласка, перевірте схему вашої таблиці location вручну!

en: Filter to allow insertion of a google map into a node
uk: Фільтр, що дозволяє вставку карт Google у матеріал.

en: Display location.module information on Google Maps
uk: Відображає інформацію location.module на картах Google.

en: GMap Macro Builder
uk: Майстер макросів GMap

en: UI for building GMap macros.
uk: Інтерфейс для побудови макросів GMap

en: White
uk: Білий

en: Gray
uk: Сірий

en: Purple
uk: Пурпуровий

en: Relationship
uk: Зв'язок

en: Pink
uk: Рожевий

en: Green
uk: Зелений

en: Blue
uk: Синій

en: Orange
uk: Помаранчевий

en: Google Maps
uk: Карти Google

en: Map Type Control
uk: Керування типом карти

en: Route
uk: Маршрут

en: Do not use a relationship
uk: Не використовувати зв'язок

en: Yellow
uk: Жовтий

en: Data Source
uk: Джерело даних

en: Choose latitude and longitude fields
uk: Вибрати поля широти й довготи

en: Latitude field
uk: Поле широти

en: Format must be degrees decimal.
uk: Формат повинен бути в десяткових градусах.

en: Longitude field
uk: Поле довготи

en: Marker handling
uk: Обробка маркера

en: By content type (for node views)
uk: За типом матеріалу (для переглядів матеріалів)

en: By term (for node views)
uk: За терміном (для переглядів матеріалів)

en: By user role (for user views)
uk: За роллю користувача (для переглядів користувачів)

en: Use marker field
uk: Використовувати поле маркера

en: Use single marker type
uk: Використовувати одинарний тип маркера

en: Marker field
uk: Поле маркера

en: You can use a views field to set the <em>markername</em> property of the markers.
uk: Ви можете використовувати поле видів для встановлення властивості <em>markername</em> маркерів.

en: Marker / fallback marker to use
uk: Маркер / резервний маркер для використання

en: Path to gmap_markers.js
uk: Шлях до gmap_markers.js

en: You are using the <em>Private</em> download method. For markers to work properly. you must press the <em>Regenerate</em> button, manually copy js/gmap_markers.js from the files directory to a location accessible by the webserver, and enter the file path relative to the Drupal root (including the filename) in this field. Example: <em>sites/default/misc/gmap_markers.js</em>
uk: Використовується <em>Приватний</em> метод завантаження. Задля належної роботи міток необхідно натиснути кнопку <em>Відновити</em>, вручну зкопіювати js/gmap_markers.js з каталогу файлів в місце, куди має доступ веб-сервер та ввести в це поле шлях до файлу відносно кореневого каталогу Drupal (включно з іменем файлу). Наприклад: <em>sites/default/misc/gmap_markers.js</em>

en: Regenerate marker cache
uk: Відновити кеш маркерів

en: If you are having problems with markers, or have modified the .ini files in the markers folder, click here to rebuild the marker cache file.
uk: Якщо у вас проблеми з маркерами або ви змінили .ini файли в папці маркерів, клацніть сюди, щоб створити заново кеш маркерів.

en: Regenerate
uk: Відновити

en: Maximum initial zoom
uk: Максимальний початковий масштаб

en: The maximum initial zoom (affects things such as the zoom of the node location block.)
uk: Максимальний початковий масштаб (впливає на такі речі, як масштаб блоку місця розташування вузла.)

en: Line default style
uk: Базовий стиль лінії

en: Lines without a specific style defined will fall back to this style
uk: Лінії без певного визначеного стилю будуть повертатися до такого стилю

en: Polygon default style
uk: Базовий стиль багатокутника

en: Polygons without a specific style defined will fall back to this style
uk: Багатокутники без стилю будуть приведені до цього стилю.

en: Micro
uk: Мікро

en: Standard (GMapTypeControl)
uk: Стандартний (GMapTypeControl)

en: Hierarchical (GHierarchicalMapTypeControl)
uk: Ієрархічний (GHierarchicalMapTypeControl)

en: Dropdown (GMenuMapTypeControl)
uk: Випадний (GMenuMapTypeControl)

en: Enabled map types ("base layers")
uk: Увімкнені типи карт ("шари основи")

en: Behavior flags modify how a map behaves. Grayed out flags are not settable here, but may be set on a map by map basis via code or a macro. Changes to behaviors will not affect the preview map shown above until changes are saved.
uk: Прапори поведінки змінюють роботу карти. Недоступні прапори встановити тут неможливо. Вони встановлюються на карту безпосередньо через неї за допомогою коду або макросу. Зміни до поведінки не впливають на карту  попереднього перегляду, показану вище, допоки вони не будуть збережені.

en: No manager (use GMap API directly)
uk: Без менеджера (use GMap API directly)

en: MarkerManager settings
uk: Налаштування MarkerManager

en: MarkerManager is the improved open source version of GMarkerManager. To use, you must download it from <a href="@url">here</a> and place it in the <em>thirdparty</em> folder.
uk: MarkerManager — це покращена версія GMarkerManager з відкритим кодом. Для використання її слід завантажити <a href="@url">звідси</a> і розмістити в теці <em>thirdparty</em>.

en: Name of downloaded file in the thirdparty folder. Default: %default
uk: Назва завантаженого файла в теці thirdparty. За замовчуванням: %default

en: Default marker-specific settings for MarkerManager. Markers will appear when the current zoom level is between minZoom and maxZoom.
uk: Базові налаштування, що стосуються маркерів для MarkerManager. Маркери будуть з'являтися, коли поточний масштаб знаходиться між minZoom і MaxZoom.

en: Popup mode
uk: Спливний режим

en: Zoom to Cluster
uk: Масштаб до кластера

en: ClusterMarker settings
uk: Налаштування ClusterMarker

en: ClusterMarker is a marker manager written by Martin Pearman. To use, you must download it from <a href="@url">here</a> and extract the appropriate file to the <em>thirdparty</em> folder.
uk: ClusterMarker — це менеджер маркерів, написаний Мартіном Пірменом. Для використання його слід завантажити <a href="@url">звідси</a>, розпакувати відповідний файл і розмістити в теці <em>thirdparty</em>.

en: Clustering enabled
uk: Кластеризація увімкнена

en: Whether to use clustering or not.
uk: Чи використовувати кластеризацію.

en: Title for clusters
uk: Заголовок для кластерів

en: The title to use for clusters. %count will be replaced with the number of markers in the cluster.
uk: Заголовок, що використовуватиметься для кластерів. %count буде замінене на кількість маркерів у кластері.

en: Maximum zoom for zooming to cluster
uk: Максимальний масштаб для масштабування до кластера

en: When clicking on a cluster, the map will not zoom in farther than this.
uk: При натисканні на кластері, карта не збільшуватиметься понад цей масштаб.

en: Intersect Padding
uk: Проміжок накладання

en: Number of pixels to pad marker icons by when determining whether they intersect.
uk: Кількість пікселів у проміжку між іконками маркерів при визначенні того, чи вони накладаються одне на одного.

en: You must select at least one baselayer!
uk: Необхідно обрати принаймні один шар основи!

en: The default map type must be an enabled baselayer!
uk: Базовий тип карти має бути увімкненим шаром основи!

en: Marker cache regenerated.
uk: Кеш маркерів відновлений.

en: The marker name GMap Taxonomy associates with the node.
uk: Назва маркера GMap Taxonomy пов'язується з матеріалом.

en: GMap marker file settings are not configured properly for Private download method, markers will not work!
uk: Налаштування файла для маркера GMap не виконані належним чином для приватного способу завантаження, маркери не працюватимуть!

en: Disable Continuous Zoom
uk: Вимкнути безперервне масштабування

en: Disable dynamically resizing images while waiting for tiles to load when zooming.
uk: Вимкнення динамічного зміни розміру зображення під час очікування завантаження плитки при масштабуванні.

en: Enable extra marker events.
uk: Увімкнути додаткові події маркерів.

en: Used for advanced javascript work, this will enable the <em>mouseovermarker</em>, <em>mouseoutmarker</em>, and <em>dblclickmarker</em> events.
uk: Використовується для розширених можливостей javascript, цим вмикаються події <em>mouseovermarker</em>, <em>mouseoutmarker</em> та <em>dblclickmarker</em>.

en: Enable clickable shapes.
uk: Увімкнути інтерактивні форми.

en: Used for advanced javascript work, this will enable the <em>clickshape</em> event.
uk: Використовується для розширених можливостей javascript, цим вмикаються подія <em>clickshape</em>.

en: Map: Standard street map.
uk: Карта: Стандартна карта з вулицями

en: The standard default street map. Internal name: G_NORMAL_MAP
uk: Стандартна карта вулиць. Внутрішнє ім'я: G_NORMAL_MAP

en: Satellite: Standard satellite map.
uk: Супутник: Земна поверхня

en: Satellite view without street overlay. Internal name: G_SATELLITE_MAP
uk: Вид із супутника без шару вулиць. Внутрішнє ім'я: G_SATELLITE_MAP

en: Hybrid: Hybrid satellite map.
uk: Гібрид: Супутник з дорогами

en: Satellite view with street overlay. Internal name: G_HYBRID_MAP
uk: Вид із супутника з накладенням шару вулиць. Внутрішнє ім'я: G_HYBRID_MAP

en: Terrain: Physical feature map.
uk: Ландшафт: Фізична карта

en: Map with physical data (terrain, vegetation.) Internal name: G_PHYSICAL_MAP
uk: Карта з фізичними даними (ландшафт, рослинність). Внутрішнє ім'я: G_PHYSICAL_MAP

en: GMap macro expander
uk: Розширювач макроса GMap

en: Converts a Google Map macro into the HTML required for inserting a Google Map.
uk: Перетворює макрос Google Map в HTML, необхідний для вставки карти Google.

en: Thickness of line, in pixels.
uk: Товщина лінії, у пікселях.

en: Hex color value for fill color. Example: #<em>00AA33</em>
uk: Значення Hex-кольору для заливки. Приклад: #<em>00AA33</em>

en: Opacity of fill, from 0 to 100%.
uk: Прозорість заливання, від 0 до 100%.

en: Filled Polygons
uk: Полігони із заливанням

en: Click marker / segment
uk: Натисніть маркер / сегмент

en: Line style
uk: Стиль лінії

en: Use for new and changed lines
uk: Використовувати в нових і змінених лініях

en: Polygon style
uk: Стиль полігонів

en: Use for new and changed polygons
uk: Використовувати в нових і змінених полігонах

en: Javascript is required to view this map.
uk: Для перегляду цієї карти необхідний Javascript

en: Duplicate map detected! GMap does not support multiplexing maps onto one MapID! GMap MapID: %mapid
uk: Виявлено дублікат карти! GMap не підтримує мультиплексування карти на одному MapID! GMap MapID: %mapid

en: Displays rows as a map.
uk: Показ рядків у вигляді карти.

en: User Map (<em>map/user</em>)
uk: Користувацька карта (<em>map/user</em>)

en: Node Map (<em>map/node</em>)
uk: Карта матеріалу (<em>map/node</em>)

en: Marker for %type
uk: Маркер для типу %type

en: Map Macro for %type
uk: Макрос карти для типу %type

en: Enable author block for the following content types
uk: Увімкнути блок автора на наступних типах матеріалів

en: Marker to use for author map
uk: Маркер для використання на карті автора

en: create gmap macro
uk: створення макроса gmap

en: GMap markers
uk: Маркери GMap

en: Enable choosing a marker for terms in this vocabulary.
uk: Дозволити вибір маркера для термінів з цього словника.

en: GMap Marker
uk: Маркер GMap

en: No Marker
uk: Без маркера

en: If you would like nodes tagged as this term to have a special marker, choose one here.
uk: Якщо ви бажаєте, щоб матеріали, позначені цим терміном мали спеціальний маркер, виберіть його тут.

en: Border Padding on marker managers is now defaulting to the recommended 256 pixels, rather than 0 pixels. You may wish to change your marker manager settings on the <a href="@url">GMap settings page</a> to match.
uk: Відступ від рамки у менеджерах маркерів наразі за замовчуванням становить рекомендовані 256 пікселів, а не 0 пікселіві. Ви можете змінити налаштування менеджера маркерів на сторінці <a href="@url">Налаштування GMap </a>.

en: You have customized the !type macro. Be advised that the new default macro is %macro. Please check your macro on the <a href="@url">block configuration page</a>.
uk: Ви змінили макрос !type. Пропонувалось аби новим базовим макрос став  %macro. Будь ласка, перевірте макрос на <a href="@url">сторінці конфігурації блоків</a>.

en: Location block
uk: Блок місця розташування

en: Author block
uk: Блок автора

en: GMap Taxonomy Markers
uk: Маркери таксономії GMap

en: Taxonomy based markers
uk: Маркери на основі таксономії

en: Letters
uk: Літери

en: Go to URL
uk: Перехід за адресою

en: Numbers
uk: Числа

en: Unused
uk: Невикористано

en: Cluster
uk: Кластер

en: File gmap_strings.inc successfully created.
uk: Файл gmap_strings.inc успішно створений.

en: Small Red
uk: Малий червоний

en: Small Bright red
uk: Малий яскраво-червоний

en: Small Orange
uk: Малий помаранчевий

en: Small Pale Yellow
uk: Малий блідо-жовтий

en: Small Yellow
uk: Малий жовтий

en: Small Pale Green
uk: Малий блідо-зелений

en: Small Green
uk: Малий зелений

en: Small Dark Green
uk: Малий темно-зелений

en: Small Flouro Green
uk: Малий яскраво-зелений

en: Small Pale Blue
uk: Малий блідо-синій

en: Small Light Blue
uk: Малий блакитний

en: Small Blue
uk: Малий синій

en: Small Dark Blue
uk: Малий темно-синій

en: Small Purple
uk: Малий багряний

en: Small Pink
uk: Малий рожевий

en: Small Bright Pink
uk: Малий яскраво-рожевий

en: Small Brown
uk: Малий коричневий

en: Small White
uk: Малий білий

en: Small Light Gray
uk: Малий світло-сірий

en: Small Gray
uk: Малий сірий

en: Small Black
uk: Малий чорний

en: Small Blue (Alternate)
uk: Малий блакитний (додатковий)

en: Small Red (Alternate)
uk: Малий червоний (додатковий)

en: Big Blue
uk: Великий блакитний

en: Big Red
uk: Великий червоний

en: X marks the spot
uk: X позначає точку

en: Line Vertex
uk: Вершина лінії

en: Light Blue
uk: Світло-синій

en: GMap views are not compatible with live preview.
uk: Види GMap несумісні з попереднім переглядом.

en: Center on node argument
uk: Центруватися на аргументі матеріалу

en: Note: The view must contain an argument whose value is a node ID.
uk: Примітка: Вид має містити аргумент, значення якого є ID матеріалу.

en: The view must contain 'Node: nid' as one of its fields because the view type is not 'Node'.
uk: Вид має містити "Матеріал: nid" у вигляді одного з полів, оскільки тип виду не являє собою "Матеріал".

en: The value of the selected argument must be a number that matches a node ID.  Use the 'Global: Null' argument if you don't want to also restrict results to that node ID.  You must have added arguments to the view to use this option.
uk: Значення обраного аргументу має бути числом, яке відповідає ідентифікаторові матеріалу. Використовуйте аргумент "Global Null", якщо ви не хочете, щоб також обмежувалась результати цього ідентифікатора матеріалу. Для використання цієї опції до виду мають бути додані аргументи.

en: The selected argument must be a number that matches a node ID.  Use the 'Global: Null' argument if you don't want to also restrict results to that node ID.
uk: Вибраний аргумент має бути числом, яке відповідає ідентифікаторові матеріалу. відповідає ідентифікаторові матеріалу. Використовуйте аргумент "Global Null", якщо ви не хочете, щоб також обмежувалась результати цього ідентифікатора матеріалу.

en: Highlight marker for node argument
uk: Виділити маркер для аргумента матеріалу

en: The value of the selected argument must be a number that matches a node ID.  Use the 'Global: Null' argument if you don't want to also restrict results to that node ID.
uk: Значення обраного аргументу має бути числом, яке відповідає ідентифікаторові матеріалу. Використовуйте аргумент "Global Null", якщо ви не хочете, щоб також обмежувалась результати цього ідентифікатора матеріалу.

en: Highlight color
uk: Колір виділення

en: A 6 digit hex color value to use for the highlight. Include preceding hash. Example #FF0000
uk: Для виділення використовується шістнадцяткове значення кольору, що складається 6 цифр. Не забудьте додати символ гешу на початку. Приклад: #FF0000

en: Display a tooltip when hovering over markers
uk: Показувати підказки при наведенні курсору миші на маркери

en: Tooltip field
uk: Поле підказки

en: The field's format must be text.  You must be using the fields row style and have added fields to the view to use this option.
uk: Формат поля має бути текстовим. Для використання цієї опції необхідно використовувати стиль рядків для полів і додати до виду поля.

en: The field's format must be text.
uk: Формат поля має бути текстовим.

en: Highlight colour must be a valid hex code in the form #FF0000.
uk: Колір виділення має бути припустимим шістнадцятковим кодом у форматі #FF0000.

en: Managed by <a href="@url">Keys</a>.
uk: Керування через <a href="@url">Ключі</a>.

en: This sets the color of the marker highlight when the "highlight : Highlight marker on rollover" behaviour is enabled. Hex color value. Example: #00AA33
uk: Цим встановлюється колір виділення маркера якщо увімкнена поведінка "виділити : Виділити маркер при наведенні". Шістнадцяткове значення кольору. Приклад: #00AA33

en: GMaps Utility Library MarkerManager
uk: Бібліотека GMaps Utility MarkerManager

en: GMaps Utility Library MarkerClusterer
uk: Бібліотека GMaps Utility MarkerClusterer

en: MarkerClusterer settings
uk: Налаштування MarkerClusterer

en: MarkerClusterer creates and manages per-zoom-level clusters for large amounts of markers (hundreds or thousands.) To use, you must download it from <a href="@url">here</a> and place it in the <em>thirdparty</em> folder.
uk: MarkerClusterer створює і керує кластерами за рівнями масштабу для великої кількості маркерів (сотні або тисячі). Для використання його слід завантажити <a href="@url">звідси</a> і розмістити в теці <em>thirdparty</em>.

en: Grid Size
uk: Розмір сітки

en: The grid size of a cluster in pixels. Each cluster will be a square. If you want the algorithm to run faster, you can set this value larger.
uk: Розмір сітки кластера в пікселях. Кожен кластер матиме форму квадрата. Чим вище це значення, тим швидше виконується алгоритм.

en: At this zoom and above, all markers will be shown without clustering.
uk: В цьому і більшому масштабі всі маркери будут показані без кластерізації.

en: Clusterer is a marker manager written by Jef Poskanzer of acme.com. To use, you must place Clusterer2.js (available <a href="@url">here</a>) into the "thirdparty" folder.
uk: Clusterer — це менеджер маркерів, написаний Джефом Посканзером з acme.com. Для його використання слід розмістити файл Clusterer2.js (доступний <a href="@url">тут</a>)  в теці "thirdparty".

en: Enable Google Bar
uk: Увімкнути панель Google

en: Enable the "Google Bar" at bottom of the map.
uk: Увімкнути "Панель Google " в нижній частині карти.

en: Highlight marker on rollover
uk: Виділяти маркер при наведенні

en: Highlight marker by creating circle on mouse rollover event.
uk: Виділяти маркер за допомогою кола при події наведення мишею

en: Unable to render map: Google Maps API key is missing.
uk: Неможливо візуалізувати карту: відсутній ключ Google Maps.API

en: view node map
uk: перегляд карти матеріалу

en: view user map
uk: перегляд карти користувача

en: view user location details
uk: перегляд подробиць місця розташування користувача

en: Use site default
uk: Використовувати базове на сайті

en: Marker click action
uk: Дія "Натискання на маркер"

en: Enable GMap RMT for markers
uk: Увімкнути GMap RMT для маркерів

en: You can pull the bodies of the markers from a callback instead of defining them inline. This is a performance feature for advanced users. <strong>NOTE:</strong> This feature is <strong>not compatible</strong> with the popup bubble feature below.  Enable only one of them.
uk: Ви можете отримати тексти маркерів з зворотного виклику замість визначення їх в коді. Ця властивість для  швидкодії, для досвідчених користувачів.strong>ПРИМІТКА:</strong> Ця властивість <strong>несумісна</strong> зі спливними бульбашками, що йде нижче. Вмикайте лише одну з них.

en: RMT field
uk: Поле RMT

en: You can use a views field to define the "tail" of the path called back.
uk: Для визначення закінчення шляху зворотнього виклику можна використовувати поле з видів.

en: RMT callback path
uk: Шлях зворотнього виклику RMT

en: Define the base path to the callback here. The value of the rmt field will be appended.
uk: Визначіть базовий шлях до функції зворотного виклику тут. Значення поля RMT буде додано.

en: Autoclick on node argument
uk: Автонатискання на аргументі матеріалу

en: Display a popup bubble with additional information when a marker is clicked.
uk: Показ спливної бульбашки з додатковими даними при натисканні на маркер.

en: <strong>NOTE:</strong> This feauture is <strong>not compatible</strong> with the RMT option offered above.  Do not use them together.
uk: <strong>ПРИМІТКА:</strong> Ця функція <strong>несумісна</strong> з опцією RMT, пропонованою вище.  Не використовуйте їх одночасно.

en: Bubble pop-up field
uk: Поле спливної бульбашки

en: The field's format must be HTML or text.  You must be using the fields row style and have added fields to the view to use this option.
uk: Формат поля має бути HTML або текст. Для використання цього варіанту ви мали б використовувати стиль рядка для полів і додати поля до виду.

en: The field's format must be HTML or text.
uk: Формат поля має бути HTML або текст.

en: Marker bubble contents
uk: Вміст бульбашки для маркера

en: RMT tail
uk: Кінцівка RMT

en: Info window query
uk: Запит вікна даних

en: Info window offset
uk: Зміщення вікна даних

en: URL to visit when clicking marker
uk: URL для переходу при натисканні на маркер

en: Marker latitude
uk: Широта маркера

en: Marker longitude
uk: Довгота маркера

en: Address for dynamic geocoding
uk: Адреса для динамічного геокодування

en: Marker title (tooltip)
uk: Заголовок маркера (підказка)

en: Marker type
uk: Тип маркера

en: Marker offset
uk: Зміщення маркера

en: You need at least one field before you can configure your GMap settings
uk: Перш ніж налаштовувати параметри GMap потрібно принаймні одне поле

en: Assign purposes to fields you are using to supply map data. NOTE: This style is under heavy development currently, no backwards compatibility is guaranteed!
uk: Призначати цілі до полей, які ви використовуєте для надання даних карти. ПРИМІТКА: Цей стиль наразі знаходиться в процесі розробки, зворотної сумісності не гарантується!

en: Show formatted row in bubble
uk: Показувати форматований рядок у бульбашці

en: Show defined text in bubble
uk: Показувати визначений текст у бульбашці

en: Fetch data from callback in bubble (RMT mode)
uk: Витягати дані із зворотнього виклику у бульбашці (RMT-режим)

en: Use pieces of the DOM (iwq mode)
uk: Використовувати частини DOM (iwq-режим)

en: Define the base path to the callback here. The value of the RMT tail will be appended.
uk: Тут вкажіть базовий шлях до функції зворотного виклику. Значення закінчення RMT буде додано автоматично.

en: Info window query (default)
uk: Запит інфо-вікна (базово)

en: Define the default info window query here. This is in the form of a jQuery selector. You will usually want to match a set of divs and then use iwo to choose which one.
uk: Тут вкажіть базовий запит інфо-вікна. Він має формат селектора jQuery. Зазвичай має відповідати набір тегів div, а потім використовують два, з яких обирають один.

en: You can set the value to use for marker parameters not controlled by fields here.
uk: Ви можете задати значення, що буде використовуватись для параметрів маркера, що не регулюються наявними тут полями.

en: Marker click URL
uk: URL натискання на маркер

en: Set a fallback value for the marker tooltip if you want to use a fixed tooltip instead of assigning a field, or leave blank.
uk: Задайте резервне значення для підказки маркера, якщо бажаєте використовувати фіксовану підказку замість присвоювання поля, або залиште порожнім.

en: Set a fallback value for the marker type if you want to use a fixed type.
uk: Задайте резервне значення для типу маркера, якщо бажаєте використовувати фіксований тип.

en: Set a fallback value if you want to use a static offset. Leave blank if you want automatic assignment.
uk: Встановіть резервне значення, якщо слід використовувати статичне зміщення. Залиште порожнім, якщо потрібне автоматичне призначення.

en: Your personal Googlemaps API key.  If you want to use an API key, you can get one at <a href="http://code.google.com/apis/maps/signup.html">Google Map API website</a>.
uk: Ваш особистий ключ Googlemaps API.  Якщо ви бажаєте використовувати ключ API, ви можете отримати його на  <a href="http://code.google.com/apis/maps/signup.html">сайті Google Map API</a>.

en: Standard (google.maps.MapTypeControlStyle.DEFAULT)
uk: Стандартний (google.maps.MapTypeControlStyle.DEFAULT)

en: Horizontal bar (google.maps.MapTypeControlStyle.HORIZONTAL_BAR)
uk: Горизонтальна панель (google.maps.MapTypeControlStyle.HORIZONTAL_BAR)

en: Dropdown (google.maps.MapTypeControlStyle.DROPDOWN_MENU)
uk: Випадний (google.maps.MapTypeControlStyle.DROPDOWN_MENU)

en: GMap Macro expander
uk: Розширювач макросів GMap

en: GMap macros will be displayed as interactive maps.
uk: Макроси GMap будуть відображатися у вигляді інтерактивних карт.

en: GMap is unable to save the marker bundle. Markers will not work!
uk: GMap не в змозі зберегти пакет маркерів. Маркери не працюватимуть!

en: Extended GMap
uk: Розширена GMap

en: Displays a map of markers.
uk: Показ карти маркерів

en: View node map
uk: Перегляд карти матеріалу

en: See the sitewide node map.
uk: Перегляд карти матеріалів всього сайту.

en: View user map
uk: Перегляд карти користувача

en: See the sitewide user map.
uk: Перегляд карти користувачів всього сайту.

en: View user location details
uk: Перегляд подробиць місця розташування користувача

en: See the users associated with markers on the sitewide user map.
uk: Перегляд користувачів, пов'язаних з маркерами на карті користувачів всього сайту.

en: Create gmap macro
uk: Створення макроса GMAP

en: Allows user to create a gmap macro for insertion into content.
uk: Можливість користувачеві створювати макроси gmap для вставки до вмісту.

en: You have customized the @type macro. Be advised that the new default macro is %macro. Please check your macro on the <a href="@url">block configuration page</a>.
uk: Ви змінили макрос @type. Пропонувалось аби новим базовим макросом став %macro. Будь ласка, перевірте макрос на <a href="@url">сторінці конфігурації блоків</a>.

en: You are upgrading from an ancient GMap version. Please see <a href="@url">this issue</a>.
uk: Ви оновлюєтесь із застарілої версії GMap. Будь ласка, прочитайте про <a href="@url">таку проблему</a>.

en: The 'create macro' permission was renamed to 'Create gmap macro'. You will have to readd the permission to the appropriate roles.
uk: Повноваження "створити макрос" було перейменовано на  "Створення макроса gmap'. Ви маєте знову додати вказане повноваження до відповідний ролей.

en: The variable <em>taxonomy_maintain_index_table</em> is set to FALSE. gmap_taxonomy.module will not work properly.
uk: Змінна <em>taxonomy_maintain_index_table</em> встановлена у значення FALSE. gmap_taxonomy.module не працюватиме належним чином.

en: Geofield field
uk: Поле Geofield

en: Select the Geofield source field.
uk: Оберіть вихідне поле Geofield.

en: Center on proximity contextual filter
uk: Центр на контекстному фільтрі близькості

en: Note: The view must contain a "Location: Distance / Proximity" contextual filter
uk: Примітка: Вид має містити контекстний фільтр "Місце розташування: Відстань / Близькість"

en: Center on proximity filter
uk: Центр на фільтрі близькості

en: Note: The view must contain a "Location: Distance / Proximity" filter
uk: Примітка: Вид має містити фільтр "Місце розташування: Відстань / Близькість"

en: MarkerClusterer styles in JSON. Read description!
uk: Стилі MarkerClusterer у  JSON. Читайте опис!

en: Hack to get MarkerClusterer styles injected. Should parse with PHP's json_decode(), so put object member names in quotes and escape properly (at least slashes need to be escaped by backslash). Example: [{"height":34,"width":20,"opt_anchor":[10,17],"opt_textColor":"white","url":"\/sites\/all\/themes\/mytheme\/images\/icons\/gmap\/cluster.png"}]
uk: Зламайте щоб отримати можливість вбудовувати стилі MarkerClusterer. Має оброблятись функцією PHP json_decode() щоб імена членів об'єкту поміщались у лапки і належним чином виконувалось екранування (принаймні косі риски мають бути екрановані оберненими косими рисками). Приклад: [{"height":34,"width":20,"opt_anchor":[10,17],"opt_textColor":"white","url":"\/sites\/all\/themes\/mytheme\/images\/icons\/gmap\/cluster.png"}]

en: The MarkerClusterer styles setting should be empty or a JSON array of !doc_link objects.
uk: Налаштування стилів MarkerClusterer мають бути порожніми або у вигляді JSON-масиву з об'єктів  !doc_link.

en: You can pull the bodies of the markers from a callback instead of defining them inline. This is a performance feature for advanced users.
uk: Ви можете отримати тексти маркерів з зворотного виклику замість визначення їх в коді. Ця властивість для  швидкодії, для досвідчених користувачів.

en: Your personal Googlemaps API key.  You must get this for each separate website at <a href="http://code.google.com/apis/maps/signup.html">Google Map API website</a>.
uk: Ваш особистий ключ Googlemaps API. Ви маєте отримати його для кожного сайту окремо на <a href="http://code.google.com/apis/maps/signup.html">веб-сайті Google Map API</a>.
