GrandFoo Install Profile (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (621 entries)

en: Home
sk: Domov

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Slideshow
sk: Premietanie

en: Title
sk: Nadpis

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalší

en: Pages
sk: Stránky

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: delete
sk: zmazať

en: Create a new user account.
sk: Vytvoriť nový používateľský účet.

en: Request new password via e-mail.
sk: Požiadať o zaslanie nového hesla e-mailom.

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Value
sk: Hodnota

en: Totals
sk: Celkom

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Age
sk: Vek

en: Description
sk: Popis

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Create !type
sk: Vytvoriť !type

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Priority
sk: Priorita

en: Last updated
sk: Naposledy aktualizované

en: On
sk: Zapnúť

en: Block title
sk: Nadpis bloku

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: all
sk: všetko

en: File
sk: Súbor

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Links
sk: Odkazy

en: Search
sk: Hľadať

en: None
sk: Žiadne

en: Scheme
sk: Schéma

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Number
sk: Číslo

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: root
sk: koreň

en: Parent
sk: Nadradený

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Book
sk: Kniha

en: Export
sk: Exportovať

en: General settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Insert
sk: Vložiť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Schedule
sk: Plán

en: Path
sk: Cesta

en: Dimensions
sk: Rozmery

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Visible
sk: Viditeľné

en: link
sk: odkaz

en: Display
sk: Zobraziť

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Permitted file extensions
sk: Povolené prípony súborov

en: n/a
sk: nie je

en: Upload
sk: Nahrať

en: Picture
sk: Obrázok

en: Database type
sk: Typ databázy

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Email
sk: E-mail

en: Default Settings
sk: Predvolené nastavenia

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Options
sk: Nastavenia

en: Separator
sk: Oddeľovač

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: Expanded
sk: Rozbalené

en: The name of the menu.
sk: Názov menu.

en: Menu Block
sk: Blok menu

en: Update options
sk: Nastavenie aktualizácie

en: All
sk: Všetky

en: Submitted
sk: Odoslané

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Display links
sk: Zobraziť linky

en: Page
sk: Stránka

en: Taxonomy terms
sk: Termíny taxonómie

en: Database
sk: Databáza

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Off
sk: Vypnúť

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Never
sk: Nikdy

en: Out of date
sk: Neaktuálne

en: Header
sk: Nadpis

en: Footer
sk: Päta

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: Custom
sk: Vlastná

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Input format
sk: Vstupný formát

en: Location
sk: Umiestnenie

en: File name
sk: Názov súboru

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: User role
sk: Kategória používateľa

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Fields
sk: Polia

en: Count
sk: Počet

en: Original image
sk: Originálny obrázok

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Up
sk: Hore

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: 1 day
sk: 1 deň

en: Medium
sk: Stredná

en: download
sk: prevzatie

en: Media
sk: Médiá

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Current
sk: Aktuálny

en: Desc
sk: Zostupne

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: help page
sk: stránka pomocníka

en: here
sk: tu

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
sk: Predvolený vzor cesty (aplikovaný na všetky typy slovníkov, ktoré majú prázdny vzor)

en: Pattern for all %vocab-name paths
sk: Vzor pre všetky cesty %vocab-name

en: Pattern for forums and forum containers
sk: Vzor pre cesty fóra a kontajnery fóra

en: Pattern for user account page paths
sk: Vzor pre cesty k uživaťeľským účtom

en: Pattern for blog page paths
sk: Vzor pre cesty stránok blogu

en: Verbose
sk: Sledovanie zmien

en: Display alias changes (except during bulk updates).
sk: Zobraziť zmeny aliasov (okrem prebiehajúcich hromadných aktualizácií)

en: Replace by separator
sk: Nahradiť oddeľovačom

en: Maximum alias length
sk: Maximálna dĺžka aliasu

en: Maximum component length
sk: Maximálna dĺžka komponentu

en: Update action
sk: Aktualizovať akciu

en: Strings to Remove
sk: Reťazce na odstránenie

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
sk: Poskytuje mechanizmus pre moduly na automatické generovanie aliasov pre obsah ktorý manažujú.

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Backup
sk: Záloha

en: Text color
sk: Farba textu

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Users
sk: Používatelia

en: Site off-line message
sk: Správa o neprístupnosti webu

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sk: Na stránke @site momentálne prebieha údržba. Onedlho by mala byť opäť v prevádzke. Ďakujeme vám za trpezlivosť.

en: Message to show visitors when the site is in off-line mode.
sk: Správa, ktorá sa zobrazuje návštevníkom, keď je web offline.

en: Last
sk: Posledné

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Random
sk: Náhodný

en: CSS
sk: CSS vzhľad

en: Pattern
sk: Vzor

en: Default state
sk: Základný stav

en: Basic setup
sk: Základné nastavenia

en: Profile name
sk: Meno profilu

en: Editor appearance
sk: Vzhľad editora

en: Cleanup and output
sk: Prečistenie a výstup

en: Editor CSS
sk: CSS editor

en: Profile
sk: Profil

en: You must give a profile name.
sk: Musíte zadať meno profilu.

en: Close
sk: Zatvoriť

en: filters
sk: filtre

en: Enhanced control over the page title (in the &lt;head> tag).
sk: Vylepšená možnosť nastavenia nadpisu stránky (značka &lt;head>).

en: Weeks
sk: Týždne

en: Defaults
sk: Predvolené

en: Collapsed
sk: Zbalené

en: Common settings
sk: Spoločné nastavenia

en: Database name
sk: Meno databázy

en: Browse
sk: Prehľadávať

en: Root
sk: Najvyššia úroveň

en: Show
sk: Zobraziť

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Na každý riadok zadajte jednu cestu. Znak * je zástupný znak. Cesta môže byť napr. %blog pre stránku blogu alebo %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je titulná stránka.

en: WIDTHxHEIGHT
sk: VÝŠKAxŠÍRKA

en: Maximum file size per upload
sk: Maximálna veľkosť jedného súboru

en: File Browser
sk: Prehliadač súborov

en: Upload file
sk: Nahrať súbor

en: Node title
sk: Nadpis obsahu

en: Source
sk: Zdroj

en: The changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Please enter some keywords.
sk: Zadajte prosím nejaké kľúčové slovo.

en: Request new password
sk: Požiadať nové heslo

en: unlimited
sk: neobmedzene

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: First
sk: Prvý

en: Long
sk: Dlhý

en: Short
sk: Krátky

en: Changes have been saved.
sk: Zmeny boli uložené.

en: Days
sk: Dni

en: Show field
sk: Ukázať pole

en: profile
sk: profil

en: Create new account
sk: Vytvoriť nový účet

en: Hours
sk: Hodiny

en: Seconds
sk: Sekundy

en: Last run
sk: Naposledy spustené

en: or
sk: alebo

en: Are you sure?
sk: Ste si istý?

en: Keep
sk: Ponechať

en: Visitor
sk: Návštevník

en: Style
sk: Štýl

en: Forums
sk: Fórum

en: revert
sk: vrátiť

en: Destination name
sk: Názov umiestnenia

en: Missing
sk: Chýbajúci

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: Schedules
sk: Plánované

en: Your PHP settings limit the maximum file size per upload to %size.
sk: Vaše PHP nastavenia obmedzujú maximálnu veľkosť súboru na %size.

en: Top left
sk: Vľavo hore

en: Top right
sk: Vpravo hore

en: Bottom right
sk: Vpravo dole

en: Bottom left
sk: Vľavo dole

en: image
sk: obrázok

en: Minutes
sk: Minúty

en: Privacy
sk: Súkromie

en: Automatic
sk: Automatický

en: Line break converter
sk: Prekladač zalomení koncov riadkov

en: Control how your image/file browser works.
sk: Nastavte správanie prehliadača súborov/obrázkov

en: Enable inline image/file insertion into plain textareas
sk: Povoliť vkladanie vnútorných obrázkov/súborov do čisto textových oblastí.

en: Insert !image or !link.
sk: Vložiť !image alebo !link

en: An image/file uploader and browser supporting personal directories and user quota.
sk: Prehliadač súborov podporuje osobné priečinky a používateľské kvóty.

en: Advanced Options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Apply
sk: Použiť

en: Examples
sk: Príklady

en: Font settings
sk: Nastavenia písma

en: The block has been created.
sk: Blok bol vytvorený.

en: Menus
sk: Menu

en: Form
sk: Formulár

en: Image derivative
sk: Odvodený obrázok

en: Enable for login links
sk: Povoliť pre prihlasovacie odkazy

en: Input formats
sk: Vstupné formáty

en: Hide
sk: Skryť

en: Once an hour
sk: Raz za hodinu

en: Once a day
sk: Raz za deň

en: Green
sk: Zelená

en: Blue
sk: Modrá

en: file system
sk: súborový systém

en: Examples:
sk: Príklady:

en: Menu name
sk: Názov menu

en: Thumbnails
sk: Náhľady

en: Profiles
sk: Profily

en: Add new profile
sk: Pridať nový profil

en: URL path settings
sk: Nastavenie cesty pre URL

en: Not configured
sk: Nenastavené

en: <None>
sk: <Žiadne>

en: Directories
sk: Priečinky

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
sk: Automaticky generovaný alias %original_alias je už použitý. Alias bol zmenený na %alias.

en: Pattern for all @node_type paths
sk: Vzor pre všetky cesty typu: @node_type

en: Delete aliases
sk: Vymazať aliasy

en: Automatic alias
sk: Automatický alias

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
sk: Znak používaný na oddeľovanie slov v názvoch. Nahradí všetky medzery a interpunkciu. Ak použijete medzeru alebo + bude to mať nepriaznivé následky.

en: Character case
sk: Veľkosť znakov

en: Leave case the same as source token values.
sk: Ponechať rovnakú veľkosť písmen ako sú v zdrojových reťazcoch.

en: Change to lower case
sk: Previesť na malé znaky

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
sk: Nerobte nič. Nechajte starý alias nedotknutý.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
sk: Vytvoriť nový alias. Aktuálny alias ponechať funkčný.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
sk: Vytvoriť nový alias. Vymazať starý alias.

en: Transliterate prior to creating alias
sk: Prepísať pred vytvorením aliasu

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
sk: Filtrovať nový alias len použitím písmen a čísel nachádzajúcich sa v ASCII-96 tabuľke.

en: No action (do not replace)
sk: Žiadna akcia (nenahrádzať)

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
sk: Odstrániť všetky aliasy. Počet aliasov, ktoré budú odstránené: %count.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
sk: Vymazať aliasy pre všetky @label. Počet aliasov, ktoré budú vymazané: %count.

en: Delete aliases now!
sk: Vymazať aliasy!

en: All of your path aliases have been deleted.
sk: Všetky vaše aliasy ciest boli vymazané.

en: All of your %type path aliases have been deleted.
sk: Všetky vaše aliasy ciest typu: %type  boli zmazané

en: Language neutral
sk: Nezávislé od jazyka

en: Missing help topic.
sk: Chýbajúca téma pomocníka.

en: Available
sk: Dostupné

en: Resize
sk: Zmeniť veľkosť

en: Restore
sk: Obnoviť

en: 1st level (primary)
sk: 1. úroveň (primárne)

en: 2nd level (secondary)
sk: 2. úroveň (sekundárne)

en: 3rd level (tertiary)
sk: 3. úroveň (terciárne)

en: 4th level
sk: 4. úroveň

en: 5th level
sk: 5. úroveň

en: 6th level
sk: 6. úroveň

en: 7th level
sk: 7. úroveň

en: 8th level
sk: 8. úroveň

en: 9th level
sk: 9. úroveň

en: Book navigation
sk: Navigácia knihy

en: Sort
sk: Zoradiť

en: Maximum depth
sk: Maximálna hĺbka

en: Module name
sk: Názov modulu

en: Enter the module name to export code to.
sk: Zadajte názov modulu, do ktorého sa má exportovať kód.

en: Link to file
sk: Odkaz na súbor

en: The e-mail address %mail is not valid.
sk: E-mailová adresa %mail nie je platná.

en: Node count
sk: Počet uzlov

en: Module help index
sk: Index pomocníka modulov

en: Search help
sk: Hľadať pomoc

en: Advanced help
sk: Pokročilá pomoc

en: Allow advanced help and documentation.
sk: Povoliť pokročilého pomocníka a dokumentáciu.

en: A example help module to demonstrate the advanced help module.
sk: Ukážkový pomocný modul pre demonštráciu modulu pokročilej pomoci.

en: About
sk: Informácie o

en: Create new profile
sk: Vytvoriť nový profil

en: Depends on: !dependencies
sk: Závisí na: !dependencies

en: clone
sk: klonovať

en: Profile Name
sk: Názov profilu

en: Page titles
sk: Titulky stránky

en: Page Type
sk: Typ Stránky

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
sk: @module (<SPAN class="admin-disabled">zakázaný</SPAN>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
sk: @module (<SPAN class="admin-enabled">povolený</SPAN>)

en: Please select a file.
sk: Zvoľte prosím súbor.

en: Are you sure you want to delete the "%name" block?
sk: Určite chcete odstrániť blok "%name"?

en: User roles
sk: Kategórie používateľov

en: Starting level
sk: Začiatočná úroveň

en: Starting level will be
sk: Začiatočná úroveň bude

en: Active menu item
sk: Aktívna položka menu

en: pixels
sk: pixlov

en: Per page gallery
sk: Galéria pre celú stránku

en: Per post gallery
sk: Galéria pre jeden príspevok

en: No gallery
sk: Bez galérie

en: The maximum allowed image size (e.g. 640x480). Set to 0 for no restriction. If an <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a> is installed, files exceeding this value will be scaled down to fit.
sk: Maximálne povolené rozlíšenie obrázka (napr. 640x480). Ak ho nechcete obmedzovať, nastavte 0. Ak je nainštalovaný <a href="!image-toolkit-link">image toolkit</a>, budú obrázky, ktoré prekročia zadanú veľkosť zmenšené.

en: Add tracking to specific pages
sk: Pridať sledovaniue na určené stránky

en: Backup and Migrate
sk: Záloha a migrácia

en: Backup/restore your database or migrate data to or from another Drupal site.
sk: Zálohuje/Obnovuje vašu databázu alebo migruje dáta do alebo z inej Drupal stránky.

en: Backup the database.
sk: Zálohovať databázu.

en: Restore the database from a previous backup
sk: Obnoviť databázu z predchádzajúcej zálohy

en: Backup every
sk: Zálohovať každé(ých)

en: Number of Backup files to keep
sk: Počet súborov zálohy, ktoré budú ponechané

en: Exclude the following tables altogether
sk: Vylúčiť nasledujúce tabuľky celkom

en: The selected tables will not be added to the backup file.
sk: Označené tabuľky nebudú pridané do súboru zálohy.

en: Exclude the data from the following tables
sk: Vylúčiť dáta z nasledujúcich tabuliek

en: The selected tables will have their structure backed up but not their contents. This is useful for excluding cache data to reduce file size.
sk: Označené tabuľky budú mať zálohovanú štruktúru, ale nie ich obsah. Toto je užitočné pre vylúčenie cache dát, výsledkoch čoho môže byť zredukovanie veľkosti súboru zálohy.

en: Backup file name
sk: Meno súboru zálohy

en: No Compression
sk: Bez kompresie

en: Compression
sk: Kompresia

en: Append a timestamp.
sk: Pripojiť časovú značku

en: Timestamp format
sk: Formát časovej značky

en: Should be a PHP <a href="!url">date()</a> format string.
sk: Mal by to byť formátovací reťazec pre PHP funkciu <a href="!url">date()</a>.

en: Save these settings.
sk: Uložiť tieto nastavenia

en: Upload a Backup File
sk: Nahrať súbor zálohy

en: Upload a backup file created by this version of this module. For other database backups please use another tool for import. Max file size: %size
sk: Nahrať súbor zálohy vytvorený pomocou tejto verzie tohto modulu. Pre iné typy zálohy databázy prosím použite iný nástroj pre import. Maximálna veľkosť súboru: %size

en: Unable to open file %file to restore database
sk: Nepodarilo sa otvoriť súbor %file pre obnovu databázy

en: Security notice: Backup and Migrate was unable to write a test text file to the destination directory %directory, and is therefore unable to check the security of the backup destination. Backups to the server will be disabled until the destination becomes writable and secure.
sk: Bezpečnostné upozornenie: Backup and Migrate nemohol zapísať testovací textový súbor do cieľového priečinka %directory a je preto nemožné skontrolovať bezpečnosť cieľového priečinka zálohy. Zálohy na server budú vypnuté pokiaľ nebude cieľový priečinok zapisovateľný a bezpečný.

en: Security notice: Backup and Migrate will not save backup files to the server because the destination directory is publicly accessible. If you want to save files to the server, please secure the '%directory' directory
sk: Bezpečnostné upozornenie: Backup and Migrate nebude ukladať súbory zálohy na server, pretože cieľový priečinok je verejne prístupný. Ak chcete uložiť súbory na server prosím zabezpečte priečinok '%directory'

en: Backup or migrate the Drupal Database quickly and without unnecessary data.
sk: Záloha alebo migrácia Drupal databázy rýchlo a bez nepotrebných dát.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
sk: Povolené sú len tieto typy súborov: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
sk: Veľkosť súboru je %filesize, ale maximálna veľkosť súborov, ktoré môžu byť uložené je %maxsize.

en: Scheduling
sk: Plánovanie

en: IP address
sk: IP adresa

en: File browser
sk: Prehliadač súborov

en: Configuration profiles
sk: Konfigurácia profilov

en: Absolute URLs
sk: Absolútne URL adresy

en: Check if you want IMCE to return absolute file URLs.
sk: Zaškrtnite ak chcete aby IMCE vracal absolútne URL cesty k súborom.

en: Default behaviour for existing files during file uploads
sk: Predvolené správanie pre existujúce súbory počas nahrávania

en: Keep the existing file renaming the new one
sk: Zachovať existujúci súbor a nový súbor premenovať

en: Keep the existing file rejecting the new one
sk: Zachovať existujúci súbor a odmietnuť nový súbor

en: Replace the existing file with the new one
sk: Nahradiť existujúci súbor novým súbor

en: Default method for creating thumbnails
sk: Predvolená metóda pre vytváranie náhľadov

en: Scale the image with respect to the thumbnail dimensions.
sk: Prispôsobiť veľkosť obrázku s rešpektovaním rozmerov náhľadu.

en: First scale then crop the image to fit the thumbnail dimensions.
sk: Najprv prispôsobiť veľkosť a potom orezať obrázok, aby zodpovedal rozmerom náhľadu.

en: Role-profile assignments
sk: Priradenie profilov k používateľským kategóriám

en: Settings were imported from the profile %name
sk: Nastavenia boli importované z profilu %name

en: Give a name to this profile.
sk: Priradiť meno tomuto profilu.

en: Set to 0 to use the maximum value avaliable.
sk: Pre maximálnu možnú hodnotu zadajte 0.

en: Directory quota
sk: Kvóta pre priečinok

en: Total user quota
sk: Celková kvóta pre používateľa

en: Set to * to remove the restriction.
sk: Zadajte * ak chcete zrušiť obmedzenia.

en: Maximum image resolution
sk: Maximálne rozlíšenie obrázka

en: Maximum number of files per operation
sk: Maximálny počet súborov na operáciu

en: You can allow users to select multiple files for operations such as delete, resize, etc. Entire batch file operation is executed in a single drupal load, which may be good. However there will be an increase in script execution time, cpu load and memory consumption possibly exceeding the limits of your server, which is really bad. For unlimited number of file handling, set this to 0.
sk: Môžete používateľom povoliť označiť viacero súborov pre operáciu ako napríklad mazanie, zmena veľkosti atď. Súbory sa dávkovo spracujú pri jednej operácii Drupalu, čo môže byť dobré. Avšak počas spracovania scriptu môže neúmerne narásť zaťaženie procesora a spotreba pamäte, čo môže mať za následok obmedzenie zdrojov servera, čo je veľmi zlé. Pre neobmedzený počet spracovávaných súborov, nastavte parameter na 0.

en: Profile has been added.
sk: Profil bol pridaný.

en: Including subdirectories
sk: Vrátane podpriečinkov

en: Directory path
sk: Cesta k priečinku

en: Define directories that users of this profile can access.
    <ul>
    	<li>Use alphanumeric characters as directory paths.</li>
    	<li>To specify file system root, just enter <strong>.</strong>(dot) character.</li>
    	<li>Use <strong>%uid</strong> as a placeholder for user ID. Ex: <em>users/user%uid</em> creates directories such as <em>users/user1</em>, <em>users/user42</em>, etc.</li>
      <li>To remove a directory from the list, leave the directory path blank.</li>
      <li>If you want more flexibility in directory paths you can execute php to return a directory path.<br />
      For php execution your directory path must start with <strong>php:</strong> and the rest must be a valid php code that is expected to return the actual directory path. <br />Ex: <strong>php: return 'users/'.$user->name;</strong> defines <strong>users/USER-NAME</strong> as the directory path.<br />
      A multi-level directory example <strong>php: return date('Y', $user->created).'/'.date('m', $user->created).'/'.$user->uid;</strong> defines <strong>MEMBERSHIP-YEAR/MONTH/USER-ID</strong> as the directory path, resulting in self-categorized user directories based on membership date.<br />
      Note that you should use the $user variable instead of $GLOBALS['user'] since they are not always the same object.</li>
    </ul>
    <p>Note that thumbnails permission does not affect thumbnail creation on upload. See thumbnails decription below.</p>
    <p>If you need more fields, just fill all and save, and you will get two more on the next page.</p>
sk: Definujte priečinky, ku ktorým používatelia budú môcť pristupovať.
    <ul>
    <li>Pre definovanie cesty k priečinku použite alfanumerické znaky.</li>
    <li>Ak chcete definovať kmeňvý priečinok zadajte <strong>.</strong>(bodku) .</li>
    <li>Ako náhradu za ID používateľa použite <strong>%uid</strong>. Napr: <em>pouzivatelia/pouzivatel%uid</em> vytvorí priečinky ako napríklad <em>pouzivatelia/pouzivatel1</em>, <em>pouzivatelia/pouzivatel42</em>, atď.</li>
    <li>Ak chcete odstrániť priečinok zo zoznamu, nechajte cestu k priečinku prázdnu.</li>
    <li>Ak chcete väčšiu flexibilitu v cestách k priečinkom, môžete pri vytváraní cesty k priečinku využiť PHP.<br>
    Pre spustenie PHP cesta musí začínať <strong>php:</strong> a zvyšok musí byť platný php kód, ktorý je potrebný na vytvorenie aktuálnej cesty k priečinku. <br>Napr.: <strong>php: return 'pouzivatelia/'.$user-&gt;name;</strong> vytvorí cestu k priečinku<strong>pouzivatelia/MENO</strong>.<br>
    Príklad viacúrovňových priečinkov <strong>php: return date('Y', $user-&gt;created).'/'.date('m', $user-&gt;created).'/'.$user-&gt;uid;</strong> vytvorí sa ako cesta <strong>ROK/MESIAC/ID-POUZIVATELA</strong>, výsledkom budú priečinky samoorganizujúce priečinky na základe dátumu vytvorenia konta používateľa.<br>
    Všimnite si, že môžete použiť premennú $user miesto $GLOBALS['user'] pretože to nie je vždy rovnaký objekt.</li>
    </ul>
    <p>Všimnite si, že oprávnenia k miniatúram nemajú vplyv na vytváranie miniatúr pri nahrávaní súborov. Viď opis miniatúr nižšie.</p>
    <p>Ak potrebujete viacero polí, stačí ak vyplníte všetky a potom uložíte a získate o dve polia naviac na obnovenej stránke.</p>

en: Are you sure you want to delete the profile %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť profil %name?

en: Profile has been deleted.
sk: Profil bol zmazaný.

en: Import settings from other profiles
sk: Importovať nastavenia z iných profilov

en: Duplicate directory paths are not allowed.
sk: Duplicitná cesta k priečinku nie je povolená.

en: %dirname is not accepted as a proper directory name.
sk: %dirname nie je akceptovateľné ako meno priečinka.

en: Create thumbnails
sk: Vytvoriť miniatúry

en: Selected files
sk: Označené súbory

en: Width x Height
sk: Šírka x Výška

en: Create a new image
sk: Vytvoriť nový obrázok

en: You are not allowed to operate on more than %num files.
sk: Nemáte dovolené pracovať s viac ako %num súbormi súčasne.

en: directory (%dir)
sk: priečinok (%dir)

en: An illegal choice has been detected. Please contact the site administrator.
sk: Zistená neplatná voľba. Kontaktujte administrátora webu.

en: Upload failed.
sk: Nahrávanie zlyhalo.

en: File deletion successful: %files.
sk: Zmazanie bolo úspešné: %files.

en: Please specify dimensions within the allowed range that is from 1x1 to @dimensions.
sk: Prosím zadajte rozmery v povolenom rozsahu od 1x1 do @dimensions.

en: File resizing successful: %files.
sk: Zmena rozmerov bola uspešná: %files.

en: Thumbnail creation (%thumbnames) successful for %filename.
sk: Vytváranie miniatúry (%thumbnames) bolo úspešné pre %filename.

en: %filename is not an image.
sk: %filename nie je obrázok.

en: Scaling up is not allowed.
sk: Zmena rozmerov nie je povolená.

en: %filename(%dimensions) already exists.
sk: %filename(%dimensions) už existuje.

en: %filename cannot be resized to %dimensions
sk: %filename nemôže byť zmenený na rozmery %dimensions

en: Unable to get a working directory for the file browser!
sk: Nedá sa získať pracovný priečinok pre prehliadač!

en: There is no valid directory specified for the file browser!
sk: Pre prehliadač súborov nebol zadaný žiaden platný priečinok!

en: Illegal choice %choice in !name element.
sk: Neplatná voľba %choice v elemente !name.

en: File browsing is disabled in directory %dir.
sk: Prezeranie súborov v priečinku %dir je vypnuté.

en: Do you want to refresh the current directory?
sk: Chcete obnoviť súčasný adresár?

en: Delete selected files?
sk: Zmazať vybrané súbory?

en: Please select a thumbnail.
sk: Prosím vyberte miniatúru.

en: You must select at least %num files.
sk: Musíte označiť aspoň %num súborov

en: Tips
sk: Tipy

en: Select a file by clicking the corresponding row in the file list.
sk: Označte súbor kliknutím na príslušný riadok v zozname súborov.

en: Ctrl+click to add files to the selection or to remove files from the selection.
sk: Pomocou Ctrl+klik pridáte súbory do výberu alebo ich z výberu odstránite.

en: Shift+click to create a range selection. Click to start the range and shift+click to end it.
sk: Pomocou Shift+klik označíte celú oblasť súborov. Kliknite na začiatok oblasti a potom shift+klik na koniec oblasti.

en: Sort the files by clicking a column header of the file list.
sk: Preusporiadanie súborov je možné kliknutím na hlavičku stĺpca zoznamu súborov.

en: Resize the work-spaces by dragging the horizontal or vertical resize-bars.
sk: Zmenu veľkosti pracovných priestorov môžete vykonať ťahaním vodorovných alebo zvislých líšt.

en: Keyboard shortcuts for file list: up, down, left, home, end, ctrl+A.
sk: Klávesové skratky pre zoznam súborov: hore, dolu, vľavo, vpravo, home, end, ctrl+A.

en: Keyboard shortcuts for selected files: enter/insert, delete, R(esize), T(humbnails), U(pload).
sk: Klávesové skratky pre označené súbory: enter/insert, delete, R-zmena veľkosti, T-miniatúry, U-nahrávanie.

en: Keyboard shortcuts for directory list: up, down, left, right, home, end.
sk: Klávesové skratky pre zoznam priečinkov: hore, dolu, vľavo, vpravo, home, end.

en: Limitations
sk: Obmedzenia

en: !num files using !dirsize of !quota
sk: !num súborov používa !dirsize z !quota

en: unlimited quota
sk: neobmedzená kvóta

en: Comma
sk: Čiarka

en: Frontpage
sk: Titulná strana

en: XSS Filter
sk: Filter XSS

en: XSS Filter.
sk: Filter XSS.

en: Switch to plain text editor
sk: Prepnúť na editor jednoduchého textu

en: Toolbar
sk: Panel nástrojov

en: opt-in or out of tracking
sk: pristúpiť alebo nepristúpiť na sledovanie

en: Add tracking for specific roles
sk: Pridať sledovanie pre konkrétne kategórie

en: <a href="@module_list">Enable the profile module</a> to be able to use profile fields for more granular tracking.
sk: <a href="@module_list">Povolte modul Profile</a> aby bolo možné použiť polia profilov pre precíznejšie sledovanie.

en: Track translation sets as one unit
sk: Prehľadávať sadu prekladov ako jeden celok

en: When a node is part of a translation set, record statistics for the originating node instead. This allows for a translation set to be treated as a single unit.
sk: Ak je príspevok časťou sady prekladu, zaznamenajú sa miesto neho štatistiky z východzieho príspevku. To umožňuje spracovať celú sadu prekladov ako jeden celok.

en: Track internal search
sk: Sledovať vnútorné vyhľadávanie

en: If checked, internal search keywords are tracked. You must configure your Google account to use the internal query parameter <strong>search</strong>. For more information see <a href="@url">How do I set up Site Search for my profile</a>.
sk: Ak je zaškrtnuté, budú sledované kľúčové slová vnútorného vyhľadávania. Musíte nakonfigurovať vaše Google konto aby používal parameter vnútornej požiadavky <strong>search</strong>. Viac informácii sa dozviete na stránke <a href="@url">Ako nastaviť vyhľadávanie na stránke pre môj profil</a>.

en: Custom JavaScript code
sk: Vlastný JavaScript kód

en: Code snippet (before)
sk: Kód pridaný pred

en: Code snippet (after)
sk: Kód pridaný za

en: JavaScript scope
sk: Umiestnenie JavaScriptu

en: Do not add the tracker code provided by Google into the javascript code snippets! This module already builds the tracker code based on your Google Analytics account number and settings.
sk: Do svojho javascript kódu už nepridávajte sledovací kód od Google! Tento modul už zostavený tak aby použil sledovací kód, používajúci vaše konto Google Analytics a vaše nastavenia.

en: Do not include the &lt;script&gt; tags in the javascript code snippets.
sk: nevkladajte značku &lt;script&gt;. do javascript kódu.

en: Google Analytics configuration
sk: Konfigurácia Google Analytics

en: Users are tracked by default, but you are able to opt out.
sk: Používatelia sú štandardne sledovaní, môžte však sledovanie zrušiť.

en: Enable user tracking
sk: Povoliť sledovanie používateľov

en: Google Analytics module
sk: Modul Google Analytics

en: Google Analytics module has not been configured yet. Please configure its settings from the <a href="@url">Google Analytics settings page</a>.
sk: Modul Google Analytics ešte nie je nastavený. Prosím nastavte ho na stránke <a href="@url">nastavenia Google Analytics</a>.

en: The size of the file.
sk: Veľkosť súboru.

en: No alias
sk: Žiaden alias

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: Basic options
sk: Základné nastavenia

en: Current date
sk: Aktuálny dátum

en: Items per page
sk: Položiek na stránku

en: - All -
sk: - Všetko -

en: Available Tokens List
sk: Dostupné tokeny

en: Token Scope
sk: Sféra platnosti tokenu

en: Show Field
sk: Zobraziť pole

en: Page Title provides control over the &lt;title> element on a page using token patterns and an optional textfield to override the title of the item (be it a node, term, user or other). The Token Scope column lets you know which tokens are available for this field (Global is always available). Please click on the <strong><em>more help&hellip;</em></strong> link below if you need further assistance.
sk: Page Title umožňuje nastavenie elementu &lt;title>  použitím náhradových vzorov a voliteľné textové pole na nahradenie nadpisu entity (uzla, termínu, používateľa, alebo inej). Sféra platnosti tokenu vás informuje, ktoré tokeny sú dostupné pre toto pole (Globálna je k dispozícii vždy). Ak potrebuje <strong><em>ďašiu pomoc&hellip;</em></strong> kliknite na nižšie uvedený odkaz.

en: Drupal's default page title follows one of two patterns:
sk: Predvolený Drupal nadpis sa generuje v dvoch verziách:

en: <strong>Default Page</strong>: <samp><em>page title</em> | <em>site name</em></samp>
sk: <strong>Štandardná stránka</strong>: <samp><em>nadpis stránky</em> | <em>názov webu</em></samp>

en: <strong>Default Frontpage</strong>: <samp><em>site name</em> | <em>site slogan</em></samp>
sk: <strong>Štandardná titulná strana</strong>: <samp><em>názov webu</em> | <em>slogan web stránky</em></samp>

en: Certain types of page title pattern have access to special tokens which others do not, depending on their <em>scope</em>. All patterns have access to the <strong>Global</strong> scope. Content type patterns have access to the <strong>Node</strong> tokens, vocabulary patterns have access to the <strong>Taxonomy</strong> tokens and finally the user patterns have access to the <strong>User</strong> tokens.
sk: Isté typy vzorov majú prístup k špeciálnym tokenom, niektoré zase nie. Závisí to od ich <em>sféry pôsobnosti</em>. Všetky vzory majú prístup do sféry <strong>Globálna</strong>. Vzory obsahových typov majú prístup k tokenom <strong>uzla</strong>, slovníkové vzory k tokenom <strong>taxonómii</strong> a používateľské vzory k tokenom <strong>používateľa</strong>.

en: Page Title Field
sk: Pole Page Title

en: If checked, the <em>Page Title</em> field will appear on the node edit form for those who have permission to set the title.
sk: Ak je zaškrtnuté, pole <em>Page Title</em> sa objaví vo formulári uzla pre používateľov s oprávnením nastavovať nadpis stránky.

en: Page Title Pattern
sk: Vzor nadpisu stránky

en: Enter the <em>Page Title</em> pattern you want to use for this node type. For more information, please use the !link settings page
sk: Vložte vzor <em>Nadpisu stránky</em>, ktorý chcete použiť pre tento obsahový typ. Pre viac informácií navštívte stránku s nastaveniami !link

en: Machine-readable name
sk: Strojovo čitateľný názov

en: Edit !type
sk: Upraviť !type

en: XML sitemap
sk: XML mapa stránky

en: Submit the sitemap to search engines.
sk: Odoslať mapu stránky vyhľadávačom.

en: XML sitemap node
sk: Uzol s XML mapou stránky

en: XML sitemap taxonomy
sk: Taxonómia XML mapy stránky

en: Default priority
sk: Predvolená priorita

en: Page top
sk: Vrch stránky

en: Page bottom
sk: Koniec stránky

en: No minimum
sk: Bez minima

en: Sidebar first
sk: Prvý postranný stĺpec

en: Save !type
sk: Uložiť !type

en: Delete !type
sk: Odstrániť !type

en: Existing sitemap.xml file found.
sk: Existujúci súbor sitemap.xml nenájdený.

en: Maximum image insert width
sk: Maximálna šírka obrázku pre vloženie

en: When inserting images, the height and width of images may be scaled down to fit within the specified width. Note that this does not resize the image, it only affects the HTML output. To resize images it is recommended to install the <a href="http://drupal.org/project/image_resize_filter">Image Resize Filter</a> module.
sk: Pri vkladaní obrázkov ich šírka a výška môže byť zmenšená tak, aby zodpovedali zadanej šírke. Obrázok nebude zmenšený, má to vplyv len na HTML výstup. Ak chcete zmenšovať obrázky, tak si môžete nainštalovať modul <a href="http://drupal.org/project/image_resize_filter">Image Resize Filter</a>.

en: Enable insert button
sk: Povoliť tlačidlo "Vložiť"

en: Enable the insert button and options for this widget.
sk: Povolí tlačidlo "Vložiť" a iné nastavenia pre tento ovládací prvok

en: Enabled insert styles
sk: Povolené štýly pre vloženie

en: Default insert style
sk: Predvolený štýl vloženia

en: Select the default style which will be selected by default or used if no specific styles above are enabled.
sk: Vyberte si predvolený štýl, ktorý bude zvolený implicitne alebo bude použitý, ak žiadny štýl nie je vybraný vyššie.

en: Additional CSS classes
sk: Ďalšie CSS triedy

en: Add any classes that should be added to the item on output.
sk: Vložte ľubovoľné triedy, ktoré sa pridajú pre značku na výstupe.

en: Assists in inserting files, images, or other media into the body field or other text areas.
sk: Pomáha pri vkladaní súborov, obrázkov alebo iných médií do textových polí.

en: Submitted by !username on !datetime.
sk: Od používateľa !username dňa !datetime.

en: Provide a description of this node to appear in the &lt;title&gt; tag which search engines can use in search result listings (optional). It is generally accepted this field should be less than 70 characters.
sk: Napíšte popis tohto uzla, ktorý sa objaví v značke  &lt;title&gt; a vyhľadávacie služby ho môžu použiť v zobrazení výsledkov (voliteľné). Všeobecne prijatá dohoda hovorí, že toto pole má mať menej ako 70 znakov.

en: Exported content
sk: Exportovaný obsah

en: There are no !items to display.
sk: Neexistujú žiadne !items pre zobrazenie.

en: Are you sure you want to delete this !type?
sk: Naozaj chcete odstrániť tento !type?

en: List !type
sk: Vypísať !type

en: Export !type
sk: Exportovať !type

en: The name of the database. The database must exist, it will not be created for you.
sk: Názov databázy. Databáza musí existovať, nebude pre vás vytvorená.

en: Enter the name of a user who has write access to the database.
sk: Zadajte meno používateľa, ktorý má právo zapisovať do databázy.

en: The database name is not valid.
sk: Meno databázy nie je platné.

en: Lock tables during backup
sk: Zamknúť tabuľky počas zálohovania

en: %num SQL commands executed.
sk: %num SQL príkazy spustené.

en: MySQL Database
sk: MySQL databáza

en: Default Database
sk: Predvolená databáza

en: Database backup from !site: !file
sk: Záloha databázy !site: !file

en: Change file group (chgrp)
sk: Zmeniť skupinu súboru (chgrp)

en: Manual Backups Directory
sk: Adresár manuálnych záloh

en: Scheduled Backups Directory
sk: Adresár plánovaných záloh

en: Save the backup files to any a directory on an FTP server.
sk: Ukladať zálohy do adresára na FTP server.

en: FTP Directory
sk: Adresár FTP

en: Amazon S3 account
sk: Účet Amazon S3

en: Send the backup as an email attachment to the specified email address.
sk: Poslať zálohu ako prílohu e-mailu na špecifikovanú e-mailovú adresu.

en: There are no backup files to display.
sk: Neexistujú žiadne zálohy pre zobrazenie.

en: Are you sure you want to restore the database?
sk: Naozaj chcete obnoviť databázu?

en: Restoring will delete some or all of your data and cannot be undone. <strong>Always test your backups on a non-production server!</strong>
sk: Obnovenie odstráni niektoré alebo všetky vaše dáta a nie je možné ho vrátiť späť. <strong>Vždy otestujte vaše zálohy na neprodukčnom serveri!</strong>

en: Are you sure you want to delete the backup file?
sk: Naozaj chcete odstrániť súbor so zálohou?

en: Are you sure you want to delete the backup file %file_id? <strong>This action cannot be undone.</strong>
sk: Naozaj chcete odstrániť súbor so zálohou %file_id? <strong>Tento krok nie je možné vrátiť späť.</strong>

en: Backup Source
sk: Zdroj zálohy

en: Destinations
sk: Umiestnenia

en: destinations
sk: umiestnenia

en: destination
sk: umiestnenie

en: Add a new @s destination.
sk: Pridať nové @s umiestnenie.

en: list files
sk: vypísať súbory

en: restore
sk: obnoviť

en: File Encryption (EXPERIMENTAL)
sk: Šifrovanie súborov (EXPERIMENTÁLNE)

en: File Encryption
sk: Šifrovanie súborov

en: Install the !link to enable backup file encryption.
sk: Je potrebné nainštalovať !link pre povolenie šifrovania súborov so zálohou.

en: AES Encryption Module
sk: Šifrovací modul AES

en: No Encryption
sk: Bez šifrovania

en: AES Encryption
sk: AES šifrovanie

en: Send an email if backup succeeds
sk: Poslať e-mail po úspešnej zálohe

en: Email Address for Success Notices
sk: E-mailová adresa pre správy o úspešnej zálohe

en: Send an email if backup fails
sk: Poslať e-mail po neúspešnej zálohe

en: Email Address for Failure Notices
sk: E-mailová adresa pre správy o neúspešnej zálohe

en: !site backup succeeded
sk: !site záloha úspešná

en: The site backup has completed successfully with the following messages:
    !messages
sk: Záloha stránky bola úspešne dokončená s nasledujúcimi hláseniami:
    !messages

en: The site backup has completed successfully.
sk: Záloha stránky prebehla úspešne.

en: !site backup failed
sk: !site záloha zlyhala

en: The site backup has failed with the following messages:
    !messages
sk: Záloha stránky zlyhala s nasledujúcimi hláseniami:
    !messages

en: The site backup has failed for an unknown reason.
sk: Záloha stránky zlyhala z neznámeho dôvodu.

en: Take site offline
sk: Prepnúť web stránku do režimu údržby

en: profiles
sk: profily

en: Untitled Profile
sk: Nepomenovaný profil

en: schedule
sk: plán

en: schedules
sk: plánované

en: Untitled Schedule
sk: Nepomenovaný plán

en: Schedule Name
sk: Názov plánu

en: Settings Profile
sk: Profil nastavení

en: Create new destination
sk: Vytvoriť nové umiestnenie

en: Backup period must be a number greater than 0.
sk: Zálohovacia perióda musí byť číslo väčšie než 0.

en: Once a second
sk: Raz za sekundu

en: Every @count seconds
sk: Každých @count sekúnd

en: Once a minute
sk: Raz za minútu

en: Every @count minutes
sk: Každých @count minút

en: Every @count hours
sk: Každých @count hodín

en: Every @count days
sk: Každých @count dní

en: Once a week
sk: Raz za týždeň

en: Every @count weeks
sk: Každých @count týždňov

en: Quick Backup Tab
sk: Karta rýchlej zálohy

en: Advanced Backup Tab
sk: Karta pokročilej zálohy

en: Destinations are the places you can save your backup files to or them load from.
sk: Umiestnenia kam budú uložené zálohy a odkiaľ je možné zálohu nahrať.

en: manual backups
sk: manuálne zálohy

en: Automatically backup up your database on a regular schedule using <a href="!cronurl">cron</a>.
sk: Automaticky zálohovať vašu databázu podľa plánu použitím <a href="!cronurl">cronu</a>.

en: You do not have permission to back up this site.
sk: Nemáte oprávnenie zálohovať túto stránku.

en: -- Select a Settings Profile --
sk: -- Zvoľte profil nastavení --

en: You can load a profile. Any changes you made below will be lost.
sk: Je možné nahrať profil. Všetky zmeny, ktoré ste urobili nižšie budú stratené.

en: Load Settings
sk: Nahrať nastavenia

en: Load Profile
sk: Nahrať profil

en: Quick Backup
sk: Rýchla záloha

en: Backup now
sk: Zálohovať teraz

en: For more backup options, try the <a href="!advancedurl">advanced backup page</a>.
sk: Pre pokročilé nastavenia záloh, skúste <a href="!advancedurl">stránku pokročilých nastavení</a>.

en: Backup from !from to !to using !profile !submit
sk: Zálohovať z !from do !to za použitia profilu !profile !submit

en: Backup Destination
sk: Adresár zálohy

en: Choose where the backup file will be saved. Backup files contain sensitive data, so be careful where you save them. Select 'Download' to download the file to your desktop.
sk: Zvoliť kam majú byť umiestnené súbory zálohy. Záložné súbory obsahujú citlivé dáta, pri ich ukladaní treba byť preto opatrný. Pre prevzatie súboru na váš počítač je treba zvoliť 'Prevziať'.

en: Save the settings as
sk: Uložiť nastavenia ako

en: Replace the '%profile' profile
sk: Nahradiť profil '%profile'

en: Save Without Backing Up
sk: Uložiť bez zálohovania

en: Restore to
sk: Obnoviť zálohu do

en: <a href="!restoreurl">Restore again</a>
sk: <a href="!restoreurl">Obnoviť znovu</a>

en: Default Schedule
sk: Predvolené plánovanie

en: Not restricted
sk: Neobmedzené

en: Restore now
sk: Obnoviť teraz

en: Edit URL
sk: Upraviť URL

en: Site maintenance account
sk: Účet správcu stránky

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
sk: Určte stránky použitím ich ciest. Vložte jednu cestu na riadok. Znak '*' je zástupný znak. Ukážkové cesty sú %blog pre stránku bloku a %blog-wildcard pre každý osobný blog. %front je hlavná stránka.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
sk: Stránky, na ktorých tento PHP kód vráti <code>TRUE</code> (len pre odborníkov)

en: Pages or PHP code
sk: Stránky alebo PHP kód

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
sk: Ak je zvolený PHP kód, vkladajte kód medzi značky  %php. Zoberte na vedomie, že pri vložení chybného kódu PHP sa môžu stať vaše stránky nefunkčnými.

en: Not customizable
sk: Neprispôsobiteľný

en: Restricted to certain pages
sk: Obmedziť pre konkrétne stránky

en: Revision log message
sk: Správa do záznamu revízií

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
sk: Upozornenie: Prideľujte len dôveryhodnej kategórii používateľov; toto oprávnenie má dôsledky na zabezpečenie systému.

en: The directory %directory does not exist or is not writable.
sk: Adresár %directory neexistuje alebo nie je zapisovateľný.

en: Image style
sk: Štýl obrázka

en: Sort By
sk: Triediť podľa

en: These options allow the user to easily insert an HTML tags into text areas or WYSIWYG editors after uploading a file or image. The "Automatic" style will insert a &lt;img&gt; tag for images and a &lt;a&gt; tag for other files. Other styles may insert tags that may not match the file type.
sk: Tieto nastavenia umožnia používateľom jednoducho vkladať HTML značky do textových polí alebo WYSIWYG editorov po nahratí súboru alebo obrázka. "Automatický" štýl vloží &lt;img&gt; značku pre obrázky a &lt;a&gt; značku pre ostatné súbory. Ostatné štýly môžu vložiť značky, ktoré nezodpovedajú typu súboru.

en: Footer first column
sk: Prvý stĺpec päty

en: Footer second column
sk: Druhý stĺpec päty

en: Footer third column
sk: Tretí stĺpec päty

en: Footer fourth column
sk: Štvrtý stĺpec päty

en: « Prev
sk: « Predchádzajúce

en: Highlighted
sk: Zvýraznené

en: Sidebar second
sk: Druhý postranný stĺpec

en: Sidebar background
sk: Pozadie postranného stĺpca

en: Sidebar borders
sk: Okraje postranného stĺpca

en: Footer background
sk: Pozadie päty

en: Title and slogan
sk: Nadpis a slogan

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
sk: Máte k dispozícii tieto premenné: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: Set Page Title
sk: Nastaviť nadpis stránky

en: Allow user to set or modify a page title
sk: Dovoliť používateľovi nastaviť či modifikovať nadpis stánky

en: Administer Page Title
sk: Administrácia nadpisov strán

en: Perform administration tasks for Page Title
sk: Administračné úlohy modulu Page Title

en: Page title settings
sk: Nastavenie Page title

en: Page Title: @pt
sk: Nadpis stránky: @pt

en: No Page Title
sk: Bez nadpisu stránky

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)

en: The title of the current page, as processed by the Page Title module.
sk: Nadpis aktuálnej stránky, výstup modulu Page Title.

en: More Help...
sk: Ďalšia pomoc...

en: The <strong>Page Title</strong> module lets you change these defaults in two ways. First, you can adjust the patterns below using the placeholders given. This will change the way the default page titles are created. Second, on enabled forms (curently node, term & user editing forms) you have the option of specifying a title that is different to the title of the item. This field only appears if the <em>Show Field</em> box is checked for the item. If a value is provided it will be used to generate the <samp>[current-page:page-title]</samp> placeholder however if it is left blank the <samp>[current-page:page-title]</samp> token will inherit the item's own title.
sk: Modul <strong>Page Title</strong> Vám umožňuje zmeniť tieto štandardy dvoma spôsobmi. Po prvé, pomocou dodaných tokenov môžete tieto vzory zmeniť. Tým sa zmení spôsob vytvorenia štandardných nadpisov strán. Po druhé, na povolených formulároch (v súčasnosti sú to formuláre uzlov, termínov, používateľov) máte možnosť uviesť nadpis, ktorý sa líši od pôvodného názvu. Toto pole sa objaví len v prípade, že ste pre danú položku zaškrtli pole <em>Ukázať pole</em>. Zadaná hodnota sa použije na vygenerovanie vzoru <samp>[current-page:page-title]</samp>, ale ak pole ponecháte prázdne, <samp>[current-page:page-title]</samp> token zdedí štandardné nastavenie nadpisu.

en: Configure the page titles for your site (the title in the &lt;head&gt; tag).
sk: Konfigurácia nadpisov strán na vašom webe (html značka &lt;head&gt;).

en: Page Title upgrade table present
sk: Je k dispozícií tabuľka inovácií Page Title

en: Optionally enter a Page Title Pattern for this argument. This will override the main view Page Title Pattern. You can also use the tokens below.
sk: Voliteľne vložte Page Title pre tento argument. Prepíše sa tým Page Title vzor pre hlavný view. Môžete využiť nižšie uvedené tokeny.

en: Page (with Page Title)
sk: Stránka (s Page Title)

en: Same as a normal Page, but also includes the Page Title control.
sk: Podobne ako obyčajná stránka, ale s podporou Page Title.

en: Page with Page Title
sk: Stránke s Page Title

en: Asc
sk: Vzostupne

en: The extension of the file.
sk: Prípona súboru.

en: "Page Title" Contains:
sk: "Názov stránky" obsahuje:

en: Generate automatic URL alias
sk: Vygenerovať alias URL adresy automaticky

en: Configure URL alias patterns.
sk: Nastaviť vzory pre alias URL adresy.
