CAPTCHA (2.0.2) - en to uk translation catalogue (242 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Status
uk: Стан

en: Delete
uk: Видалити

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Filename
uk: Назва файла

en: Form ID
uk: ID форми

en: Example
uk: Приклад

en: Background color
uk: Колір тла

en: Text color
uk: Колір тексту

en: Captcha Points
uk: Точки CAPTCHA

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: normal
uk: звичайно

en: Code length
uk: Довжина коду

en: Font size
uk: Розмір шрифту

en: Spam control
uk: Контроль спаму

en: Characters to use in the code
uk: Символи для використання в коді

en: The list of characters to use should not contain spaces.
uk: Список символів не повинен містити пробіли.

en: Math question
uk: Математичне завдання

en: Encountered an illegal byte while splitting an utf8 string in characters.
uk: Виявлено неприпустимий байт при поділу utf8-рядка на символи.

en: change
uk: зміна

en: low
uk: низький

en: medium
uk: середній

en: high
uk: високий

en: Add CAPTCHA administration links to forms
uk: Додати адміністративні посилання CAPTCHA до форм

en: Challenge description
uk: Опис перевірки

en: Persistence
uk: Стійкість

en: Always add a challenge.
uk: Завжди додавати перевірку.

en: Log wrong responses
uk: Записувати помилкові відповіді в журнал

en: Challenge type
uk: Тип перевірки

en: This page gives an overview of all available challenge types, generated with their current settings.
uk: Ця сторінка надає огляд всіх доступних типів перевірки, згенерованих з їх поточними налаштуванням.

en: 10 more examples of this challenge.
uk: Ще 10 прикладів даного типу перевірки

en: "CAPTCHA" is an acronym for "Completely Automated Public Turing test to tell Computers and Humans Apart". It is typically a challenge-response test to determine whether the user is human. The CAPTCHA module is a tool to fight automated submission by malicious users (spamming) of for example comments forms, user registration forms, guestbook forms, etc. You can extend the desired forms with an additional challenge, which should be easy for a human to solve correctly, but hard enough to keep automated scripts and spam bots out.
uk: CAPTCHA — це скорочення від англійського «Сompletely Automated Public Turing Test to tell Computers and Humans Apart» (повністю автоматизований публічний тест Тюринга для розрізнення комп'ютерів і людей). Це звичайний комп'ютерний тест, який використовується для того, щоб визначити чи користувач людина. Модуль CAPTCHA являє собою засіб боротьби з автоматизованими надсиланнями від зловмисних користувачів (спамом), наприклад, у формах коментування, реєстраційних форма, гостьових книгах тощо. При цьому стає можливим доповнити необхідні форми перевіркою, яка має бути досить легкою для проходження людиною, але досить складною — для автоматизованих програм і спам-ботів.

en: CAPTCHA is a trademark of Carnegie Mellon University.
uk: CAPTCHA — торговельна марка університету Карнегі-Меллона.

en: Enabled challenge
uk: Ввімкнена перевірка

en: Place a CAPTCHA here for untrusted users.
uk: Вставляти тут CAPTCHA для користувачів, котрим не довіряють.

en: The answer you entered for the CAPTCHA was not correct.
uk: Відповідь, введена для CAPTCHA є хибною.

en: Solve this simple math problem and enter the result. E.g. for 1+3, enter 4.
uk: Розв’яжіть цей простий математичний приклад і введіть відповідь. Наприклад, для 1+3 введіть 4.

en: Code settings
uk: Налаштування коду

en: The code length influences the size of the image. Note that larger values make the image generation more CPU intensive.
uk: Довжина коду впливає на розміри зображення. Зверніть увагу, що великі значення довжини збільшують навантаження на центральний процесор сервера при створенні зображення.

en: Font settings
uk: Налаштування шрифтів

en: tiny
uk: дрібний

en: small
uk: малий

en: large
uk: великий

en: The font size influences the size of the image. Note that larger values make the image generation more CPU intensive.
uk: Розмір шрифту впливає на розмір зображення. Зверніть увагу, що великі значення збільшують навантаження на центральний процесор сервера при створенні зображення.

en: Character spacing
uk: Міжсимвольний інтервал

en: Define the average spacing between characters. Note that larger values make the image generation more CPU intensive.
uk: Вкажіть середню відстань між символами. Зверніть увагу, що великі значення збільшують навантаження на центральний процесор сервера при створенні зображення.

en: Enter the hexadecimal code for the text color (e.g. #000 or #004283).
uk: Введіть шістнадцятковий код для кольору тексту (наприклад, #000 або #004283).

en: Additional variation of text color
uk: Додаткові зміни кольору тексту

en: The different characters will have randomized colors in the specified range around the text color.
uk: Кожний символ буде мати випадкові забарвлення із зазначеного діапазону кольорів навколо кольору тексту.

en: Distortion and noise
uk: Спотворення та шум

en: With these settings you can control the degree of obfuscation by distortion and added noise. Do not exaggerate the obfuscation and assure that the code in the image is reasonably readable. For example, do not combine high levels of distortion and noise.
uk: За цими налаштуваннями можна керувати рівнем внесених спотворень і шуму. Не встановлюйте надмірне спотворення — зображення повинне залишатися читабельним. Приміром, не варто використовувати одночасно високі рівні спотворень і шуму.

en: Distortion level
uk: Рівень спотворень

en: severe
uk: надзвичайно

en: Set the degree of wave distortion in the image.
uk: Встановити ступінь хвильового спотворення картинки

en: Smooth distortion
uk: М'яке спотворення

en: This option adds randomly colored point noise.
uk: Цей параметр додає випадкові кольорові точки шуму

en: Add line noise
uk: Додати лінійний шум

en: This option enables lines randomly drawn on top of the text code.
uk: Цей параметр вмикає лінії, випадково намальовані поверх тексту.

en: Noise level
uk: Рівень шуму

en: Background color is not a valid hexadecimal color value.
uk: Колір тла не є дійсним шістнадцятковим значенням кольору.

en: Text color is not a valid hexadecimal color value.
uk: Колір тексту не є дійсним шістнадцятковим значенням кольору.

en: Generation of image CAPTCHA failed. Check your image CAPTCHA configuration and especially the used font.
uk: Помилка створення графічної CAPTCHA. Перевірте конфігурацію модуля графічна CAPTCHA, і особливо використовуваний шрифт.

en: Image CAPTCHA
uk: Графічна CAPTCHA

en: What code is in the image?
uk: Які символи ви бачите на малюнку?

en: Provides an image based CAPTCHA.
uk: Пропонує CAPTCHA на основі зображень.

en: Enable statistics
uk: Увімкнути показ статистики

en: File format
uk: Формат файлу

en: About
uk: Про модуль

en: Fonts
uk: Шрифти

en: This option enables bilinear interpolation of the distortion which makes the image look smoother, but it is more CPU intensive.
uk: Ця опція вмикає білінійну інтерполяцію спотворення, що робить зображення більш розмитим, але при цьому зростає навантаження на центральний процесор серверу.

en: Add salt and pepper noise
uk: Додати шуми «salt and pepper»

en: The image CAPTCHA is a popular challenge where a random textual code is obfuscated in an image. The image is generated on the fly for each request, which is rather CPU intensive for the server. Be careful with the size and computation related settings.
uk: Графічна CAPTCHA — популярний тип перевірки, у якому випадковий текст виводиться на зображенні з викривленнями. Зображення створюється побіжно для кожного запиту, що збільшує навантаження на процесор сервера. Будьте обережні з налаштуваннями, котрі пов’язані з розміром і обчисленням.

en: Uri
uk: Адреса ресурсу

en: @type (from module @module)
uk: @type (з модуля @module)

en: Default challenge type
uk: Базовий тип перевірки

en: Default CAPTCHA validation
uk: Перевірка CAPTCHA базове.

en: Define how the response should be processed by default. Note that the modules that provide the actual challenges can override or ignore this.
uk: Визначає типову обробку відповіді. Зверніть увагу, що модулі, котрі виконують актуальні виклики, можуть замінити або проігнорувати це.

en: Case sensitive validation: the response has to exactly match the solution.
uk: Перевірка чутлива до регістру: відповідь повинна у точності відповідати завданню.

en: Case insensitive validation: lowercase/uppercase errors are ignored.
uk: Перевірка нечутлива до регістру: помилки верхнього/нижнього регістру ігноруються.

en: CAPTCHA: challenge "@type" enabled
uk: CAPTCHA: перевірка "@type" задіяна

en: CAPTCHA: no challenge enabled
uk: CAPTCHA: жодної перевірки не увімкнено

en: Test one two three
uk: Тест Раз-Два-Три

en: Already 1 blocked form submission | Already @count blocked form submissions
uk[0]: Вже заблоковано одне надсилання форми
uk[1]: Вже заблоковано @count надсилання форми
uk[2]: Вже заблоковано @count надсилань форми

en: Presolved image CAPTCHA example, generated with the current settings.
uk: Заздалегідь розв’язаний приклад графічної CAPTCHA, створеної з поточними налаштуваннями.

en: extra large
uk: понад-великий

en: tight
uk: вузький

en: wide
uk: широкий

en: extra wide
uk: понад-широкий

en: The built-in font only supports Latin2 characters. Only use "a" to "z" and numbers.
uk: Вбудований шрифт підтримує символи тільки з набору Latin2. Використовуйте тільки літери від "a" до "z" та цифри.

en: CAPTCHA validation error: unknown CAPTCHA session ID. Contact the site administrator if this problem persists.
uk: Помилка перевірки CAPTCHA: невідомий ідентифікатор сеансу CAPTCHA. Якщо ця проблема зберігається, зверніться до адміністратора сайту.

en: CAPTCHA validation error: unknown CAPTCHA session ID (%csid).
uk: Помилка перевірки CAPTCHA: невідомий ідентифікатор сеансу CAPTCHA (%csid).

en: Color and image settings
uk: Налаштування кольору та зображення

en: Configuration of the background, text colors and file format of the image CAPTCHA.
uk: Налаштування тла, кольорів тексту та формату файлу в графічній CAPTCHA.

en: Enter the hexadecimal code for the background color (e.g. #FFF or #FFCE90). When using the PNG file format with transparent background, it is recommended to set this close to the underlying background color.
uk: Введіть шістнадцятковий код кольору тла (наприклад #FFF або #FFCE90). При використанні формату файлів PNG з прозорим тлом рекомендовано встановити цей колір близьким до основного кольору тла.

en: PNG with transparent background
uk: PNG з прозорим тлом

en: @level - no distortion
uk: @level - без спотворень

en: @level - low
uk: @level - низький

en: @level - medium
uk: @level - середній

en: @level - high
uk: @level - високий

en: No TrueType support
uk: Без підтримки TrueType

en: The Image CAPTCHA module can not use TrueType fonts because your PHP setup does not support it. You can only use a PHP built-in bitmap font of fixed size.
uk: Модуль Графічна CAPTCHA не може використовувати шрифти TrueType оскільки встановлена версія PHP не підтримує їх. Можна використовувати тільки вбудований у PHP растровий шрифт фіксованого розміру.

en: Font preview of @font (@file)
uk: Зразок шрифту @font (@file)

en: Preview of built-in font
uk: Зразок вбудованого шрифту

en: You need to select at least one font.
uk: Потрібно обрати принаймні один шрифт.

en: The following fonts are not readable: %fonts.
uk: Наступні шрифти не читаються: %fonts.

en: Enter the characters shown in the image.
uk: Введіть символи з малюнку.

en: CAPTCHA problem: unexpected result from hook_captcha() of module %module when trying to retrieve challenge type %type for form %form_id.
uk: Помилка CAPTCHA: несподіваний результат від hook_captcha() модуля %module під час спроби отримати тип перевірки %type для форми %form_id.

en: Omit challenges in a multi-step/preview workflow once the user successfully responds to a challenge.
uk: Не додавати перевірки в багатокрокових/попередніх етапах щойно користувач успішно пройде перевірку.

en: Omit challenges on a form type once the user successfully responds to a challenge on a form of that type.
uk: Не додавати перевірки на формі щойно користувач успішно пройде перевірку у формі цього типу.

en: Omit challenges on all forms once the user successfully responds to any challenge on the site.
uk: Не додавати перевірки в усіх наступних формах щойно користувач успішно пройде перевірку на сайті.

en: Define if challenges should be omitted during the rest of a session once the user successfully responds to a challenge.
uk: Визначіть, чи мають прибиратись перевірки для решти сеансу щойно користувач успішно пройде перевірку.

en: CAPTCHA placement caching
uk: Кешування розміщення CAPTCHA

en: Administer CAPTCHA settings
uk: Адміністрування налаштувань CAPTCHA

en: Skip CAPTCHA
uk: Обхід CAPTCHA

en: Users with this permission will not be offered a CAPTCHA.
uk: Користувачам з цим повноваження CAPTCHA не пропонуватиметься.

en: Select the fonts to use for the text in the image CAPTCHA. Apart from the provided defaults, you can also use your own TrueType fonts (filename extension .ttf) by putting them in %fonts_library_general or %fonts_library_specific.
uk: Оберіть шрифти для тексту в графічній CAPTCHA. Окрім запропонованого базового, можна використовувати власні шрифти TrueType (розширення файлу .ttf), розмістивши їх в каталогах %fonts_library_general або %fonts_library_specific.

en: RTL support
uk: Підтримка RTL

en: Enable this option to render the code from right to left for right to left languages.
uk: Увімкніть цей параметр для генерування коду справа наліво для мов з відповідним напрямом письма.

en: For efficiency, the positions of the CAPTCHA elements in each of the configured forms are cached. Most of the time, the structure of a form does not change and it would be a waste to recalculate the positions every time. Occasionally however, the form structure can change (e.g. during site building) and clearing the CAPTCHA placement cache can be required to fix the CAPTCHA placement.
uk: Для забезпечення швидкодії кешуються всі розташування елементів CAPTCHA в кожній з налаштованих форм. Адже більшість часу структура форм не змінюється і було б марнотратством постійне переобчислення цих розташувань. Інколи, однак, структура форми може змінюватись (наприклад, під час створення сайту) і виправлення розміщення CAPTCHA може знадобитись очищення його кешу.

en: Clear the CAPTCHA placement cache
uk: Очистити кеш розміщення CAPTCHA

en: The CAPTCHA settings have been saved.
uk: Налаштування CAPTCHA були успішно збережені.

en: Cleared the CAPTCHA placement cache.
uk: Кеш розміщення CAPTCHA очищено.

en: The CAPTCHA type to use for this form.
uk: Тип CAPTCHA, використовуваний на цій формі.

en: Challenge %challenge by module %module
uk: Перевірка %challenge від модуля %module

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
uk: Мета цього запитання — довести, що ви є реальним відвідувачем і запобігти автоматизованим розсиланням спаму.

en: %form_id post blocked by CAPTCHA module: challenge %challenge (by module %module), user answered "@response", but the solution was "@solution".
uk: Відправлення форми %form_id заблоковано модулем CAPTCHA: перевірка %challenge (від модуля %module), користувач відповів "@response", але правильна відопвідь - "@solution".

en: No variation
uk: Без змін

en: Little variation
uk: Невеликі зміни

en: Medium variation
uk: Середні зміни

en: High variation
uk: Великі зміни

en: Very high variation
uk: Надвеликі зміни

en: CAPTCHA settings
uk: Налаштування CAPTCHA

en: Error has occurred. Please contact to site administrator.
uk: Сталася помилка. Будь ласка, зверніться до адміністратора сайту.

en: CAPTCHA: challenge "@type" disabled
uk: CAPTCHA: перевірка "@type" вимкнена

en: CAPTCHA disabled, Untrusted users won't see the captcha (<a href="@settings">general CAPTCHA settings</a>).
uk: CAPTCHA вимкнено; користувачі, котрим не довіряють, не бачитимуть тут CAPTCHA(<a href="@settings">загальні налаштування CAPTCHA</a>).

en: Provides the CAPTCHA API for adding challenges to arbitrary forms.
uk: Забезпечує CAPTCHA API для додавання перевірок на довільні форми.

en: CAPTCHA examples
uk: Приклади CAPTCHA

en: CAPTCHA Settings
uk: Налаштування CAPTCHA

en: CAPTCHA configuration
uk: Конфігурація CAPTCHA

en: Add CAPTCHA point
uk: Додати місце використання CAPTCHA

en: Edit CAPTCHA point
uk: Редагувати місце використання CAPTCHA

en: Disable CAPTCHA point
uk: Вимкнути місце використання CAPTCHA

en: Enable CAPTCHA point
uk: Увімкнути місце використання CAPTCHA

en: Delete CAPTCHA point
uk: Видалити місце використання CAPTCHA

en: CAPTCHA point
uk: Місце використання CAPTCHA

en: Captcha Type
uk: Тип Captcha

en: The default challenge for captcha.
uk: Перевірка для captcha за замовчуванням.

en: The default captcha description.
uk: Опис captcha за замовчуванням.

en: CAPTCHA Persistence
uk: Стійкість CAPTCHA

en: Image Captcha settings
uk: Налаштування Графічної Captcha

en: Font preview map cache
uk: Кеш мапи зразка шрифтів

en: Font filepath
uk: Шлях до файла шрифту

en: Font Size in Image Captcha
uk: Розмір шрифту у Графічній Captcha

en: Spacing between characters
uk: Інтервал між символами

en: String with allowed characters
uk: Рядок з дозволеними символами

en: Captcha code length
uk: Довжина коду Captcha

en: Right to left support
uk: Підтримка письма справа наліво

en: Hexadecimal background color code
uk: Шістнадцятковий код кольору тла

en: Hexadecimal foreground color code
uk: Шістнадцятковий код кольору переднього плану

en: Background color randomness
uk: Випадковий вибір кольору тла

en: Distortion amplitude
uk: Амплітуда спотворення

en: Bilinear interpolation
uk: Білінійна інтерполяція

en: Dot noise
uk: Точковий шум

en: Line noise
uk: Лінійний шум

en: The Image CAPTCHA module can not generate images because your PHP setup does not support it (no <a href="!gdlib" target="_blank">GD library</a> with JPEG support).
uk: Модуль Графічна CAPTCHA не може генерувати зображення оскільки встановлена версія PHP цього не підтримує (відсутня <a href="!gdlib" target="_blank">бібліотека GD</a> з підтримкою JPEG).

en: Captcha Point form ID
uk: ID форми місця використання CAPTCHA

en: Captcha Point challenge type
uk: Тип перевірки на місці використання Captcha

en: Captcha Point
uk: Місце використання Captcha

en: Captcha point %label has been deleted.
uk: Місце використання Captcha %label було видалено.

en: Are you sure you want to disable the Captcha?
uk: Ви дійсно бажаєте вимкнути Captcha?

en: This will disable the captcha.
uk: В цьому випадку Captcha буде вимкнена.

en: Captcha point %label has been disabled.
uk: Місце використання Captcha %label було вимкнено.

en: Are you sure you want to enable the Captcha?
uk: Ви дійсно бажаєте увімкнути Captcha

en: This will enable the captcha.
uk: В цьому випадку Captcha буде увімкнена.

en: Captcha point %label has been enabled.
uk: Місце використання Captcha %label було увімкнено.

en: Captcha Point for %form_id form was created.
uk: Місце використання Captcha для форми %form_id було успішно створено.

en: Captcha Point for %form_id form was updated.
uk: Місце використання Captcha для форми %form_id було успішно оновлено.

en: Keep CAPTCHA related counters in the <a href=":statusreport">status report</a>. Note that this comes with a performance penalty as updating the counters results in clearing the variable cache.
uk: Залишати лічильники, пов’язані з CAPTCHA в <a href=":statusreport">звіті про стан</a>. Зверніть увагу, що це впливає на швидкодію, оскільки оновлення лічильника призводить до очищення кешу змінних.

en: Report information about wrong responses to the log.
uk: Повідомляти інформацію про помилкові відповіді журнал.

en: Report information about wrong responses to the <a href=":dblog">log</a>.
uk: Повідомляти інформацію про помилкові відповіді в <a href=":dblog">журнал</a>.

en: Note that the CAPTCHA module interacts with page caching (see <a href=":performancesettings">performance settings</a>). Because the challenge should be unique for each generated form, the caching of the page it appears on is prevented. Make sure that these forms do not appear on too many pages or you will lose much caching efficiency. For example, if you put a CAPTCHA on the user login block, which typically appears on each page for anonymous visitors, caching will practically be disabled. The comment submission forms are another example. In this case you should set the <em>Location of comment submission form</em> to <em>Display on separate page</em> in the comment settings of the relevant <a href=":contenttypes">content types</a> for better caching efficiency.
uk: Зверніть увагу, що модуль CAPTCHA взаємодіє з кешуванням сторінок (див. <a href=":performancesettings">налаштування швидкодії</a>). Оскільки перевірка має бути унікальною для кожної згенерованої форми, кешування для сторінок з такими формами не працює. Перевірте, чи не з'являються такі форми на великій кількості сторінок щоб не втратити ефективності кешування. Наприклад, якщо розмістити CAPTCHA в блоці входу користувача, котрий зазвичай розміщується на кожній сторінці для анонімних відвідувачів, кешування фактично буде вимкнено. Інший приклад — форма надсилання коментарів. У цьому випадку для збільшення ефективності кешування необхідно змінити "Розташування форми надсилання коментаря" на "Відображати на окремій сторінці" в налаштуваннях коментарів важливих <a href=":contenttypes">типах матеріалів</a> .

en: Users with the <em>Skip CAPTCHA</em> <a href=":perm">permission</a> won't be offered a challenge. Be sure to grant this permission to the trusted users (e.g. site administrators). If you want to test a protected form, be sure to do it as a user without the <em>Skip CAPTCHA</em> permission (e.g. as anonymous user).
uk: Користувачі з <a href=":perm">повноваженням</a> <em>Обхід CAPTCHA</em> не будуть проходити перевірку. Впевніться, що ці повноваження надані довіреним користувачам (наприклад, адміністратори сайту). Якщо необхідно протестувати захищену форму, впевніться, що виконуйте це як користувач без повноважень <em>Обхід CAPTCHA</em> (наприклад, анонімний користувач).

en: Note that the CAPTCHA module disables <a href=":performancesettings">page caching</a> of pages that include a CAPTCHA challenge.
uk: Звертаємо увага, що модуль CAPTCHA вимикає <a href=":performancesettings">кешування сторінок</a> для сторінок, що містять перевірку CAPTCHA.

en: Whitelisted IP Addresses
uk: IP-адреси в білому списку

en: Most CAPTCHA methods will disable the caching of pages that contain a CAPTCHA element. Check the different implementations to know more about how it affects caching.
uk: Більшість методів CAPTCHA вимикає кешування сторінок, які містять елемент CAPTCHA. Перевірте різні реалізації, щоб дізнатися більше про те, як це впливає на кешування.

en: CAPTCHA session reuse attack detected on @form_id <br/>Posted CAPTCHA token: @posted_captcha_token <br/>Expected captcha token: @expected_captcha_token
uk: Виявлено атаку повторного використання сеансу CAPTCHA на @form_id<br/>Переданий токен CAPTCHA: @posted_captcha_token<br/>Очікуваний токен captcha: @expected_captcha_token

en: Add captcha to all forms.
uk: Додати captcha до всіх форм.

en: Get new captcha!
uk: Отримати нову captcha!

en: Also works with the base form ID.
uk: Також працює з основним ідентифікатором форми.

en: Captcha is currently disabled via settings.php.
uk: Captcha наразі вимкнено через settings.php.

en: CAPTCHA configuration error: Contact the site administrator.
uk: Помилка конфігурації CAPTCHA: Зверніться до адміністратора сайту.

en: %form_id post blocked by CAPTCHA module: challenge %challenge (by module %module).
uk: Публікацію %form_id заблоковано модулем CAPTCHA: виклик %challenge (модулем %module).

en: CAPTCHA configuration error: cacheable CAPTCHA type %challenge did not provide a validation function.
uk: Помилка конфігурації CAPTCHA: кешований CAPTCHA типу %challenge не забезпечив функцію перевірки.

en: The error message when a user has entered an incorrect CAPTCHA answer.
uk: Повідомлення про помилку, коли користувач ввів неправильну відповідь CAPTCHA.

en: Image Captcha
uk: Графічна Captcha

en: Configure Image Captcha Settings.
uk: Налаштуйте графічну Captcha.

en: Wrong CAPTCHA response error message
uk: Повідомлення про помилку неправильної відповіді CAPTCHA

en: Configurable error message that the user gets when it enters an incorrect CAPTCHA answer.
uk: Настроюване повідомлення про помилку, яке користувач отримує, коли вводить неправильну відповідь CAPTCHA.

en: The name of the form
uk: Назва форми

en: The captcha point providing module.
uk: Модуль надання точки captcha.

en: The captcha type.
uk: Тип captcha.

en: PHP built-in font: <img src="@font_preview_url" alt="@title" title="@title">
uk: Вбудований шрифт PHP:<img src="@font_preview_url" alt="@title" title="@title">

en: IP addresses list
uk: Список IP-адрес

en: IP address %ip_address is not valid.
uk: IP-адреса %ip_address недійсна.

en: Lower IP address %ip_address in range %ip_range is not valid.
uk: Нижня IP-адреса %ip_address у діапазоні %ip_range недійсна.

en: Upper IP address %ip_address in range %ip_range is not valid.
uk: Верхня IP-адреса %ip_address у діапазоні %ip_range недійсна.

en: Lower and upper IP addresses should be different. Please correct range %ip_range.
uk: Нижня та верхня IP-адреси мають бути різними. Виправте діапазон %ip_range.

en: Lower IP can't be greater than upper IP addresses in range. Please correct range %ip_range.
uk: Нижня IP-адреса не може бути більшою за верхню IP-адресу в діапазоні. Виправте діапазон %ip_range.

en: Add Captcha Point
uk: Додати точку Captcha

en: A CAPTCHA can be added to virtually any Drupal form, through adding an affiliated <em>CAPTCHA Point</em>. Some default <em>CAPTCHA Points</em> are already provided in the <em>CAPTCHA Point</em> section, but arbitrary forms can be easily added and managed.
uk: CAPTCHA можна додати практично до будь-якої форми Drupal, додавши афілійовану <em>точки CAPTCHA</em>. Деякі базові <em>точки CAPTCHA</em> уже запропоновано в розділі <em>точки CAPTCHA</em>, але також можна легко додати довільні форми та керувати звідти ними.

en: Overview of the available CAPTCHA challenge types with examples'
uk: Огляд доступних типів перевірки CAPTCHA з прикладами

en: CAPTCHA Examples
uk: Приклади CAPTCHA

en: The default captcha title.
uk: Базовий заголовок captcha.

en: Text Content
uk: Текстовий вміст

en: Customize image CAPTCHA text content.
uk: Налаштуйте текстовий вміст графічної CAPTCHA

en: Refresh button text.
uk: Текст кнопки "Оновити".

en: Customize the refresh button text.
uk: Налаштуйте текст кнопки оновлення.

en: Generate new CAPTCHA image
uk: Згенерувати нове зображення CAPTCHA

en: Select the default <em>CAPTCHA Point</em> challenge type. This can be overridden for each <em>CAPTCHA Point</em> individually.
uk: Виберіть базовий тип перевірки <em>Точки CAPTCHA</em>. Це можна змінити для кожної <em>точки CAPTCHA</em> окремо.

en: Enter one IP-address per row in the format XXX.XXX.XXX.XXX. Alternatively you can also define IP-address ranges per row in the format XXX.XXX.XXX.YYY-XXX.XXX.XXX.ZZZ. No spaces allowed. Your current IP address is %ip_address.
uk: Введіть одну IP-адресу в рядок у форматі XXX.XXX.XXX.XXX. Крім того, ви також можете визначити діапазони IP-адрес для кожного рядка у форматі XXX.XXX.XXX.YYY-XXX.XXX.XXX.ZZZ. Пробіли не допускаються. Ваша поточна IP-адреса %ip_address.

en: Challenge title
uk: Заголовок перевірки

en: Configure the title for the CAPTCHA form. Leave empty to show no title. Default: "@title_default"
uk: Налаштуйте заголовок для форми CAPTCHA. Залиште пустим, щоб заголовок не відображався. Базово: "@title_default"

en: Configurable description of the CAPTCHA. Leave empty to show no description. Default: "@description_default"
uk: Настроюваний опис CAPTCHA. Залиште пустим, щоб не показувати опис. Базово: "@description_default"

en: Reload Captcha
uk: Перезавантажити Captcha

en: Users without the "skip CAPTCHA" permission will see a CAPTCHA here (<a href="@settings">general CAPTCHA settings</a>).
uk: Користувачі без повноваження «обхід CAPTCHA» побачать CAPTCHA тут (<a href="@settings">загальні налаштування CAPTCHA</a>).

en: Additionally add captcha to admin forms.
uk: Додатково вставити captcha в адмінформи.

en: Additionally add administration links on admin pages
uk: Додатково вставити адміністративні посилання на сторінках адміністратора

en: Missing required form ID on route @route
uk: Відсутній необхідний ідентифікатор форми на маршруті @route

en: Add CAPTCHA challenges on all forms
uk: Додати перевірки CAPTCHA на всі форми

en: Adds CAPTCHA to all Drupal forms, regardless of the Captcha Points list. Note, that the captcha point <em>default challenge</em> will be used as the challenge type for the created CAPTCHA challenges.
uk: Додає CAPTCHA до всіх форм Drupal, незалежно від списку точок Captcha. Зауважте, що <em>базова перевірка</em> точки captcha використовуватиметься як тип перевірки для створених перевірок CAPTCHA.

en: Additionally add CAPTCHA challenges on admin forms
uk: Додатково вставити перевірки CAPTCHA у форми адміністратора

en: Add CAPTCHA administration information to forms
uk: Додайте до форм адміністративну інформацію CAPTCHA

en: This option makes it easy to manage CAPTCHA settings on forms. When enabled, users with the <em>administer CAPTCHA settings</em> permission will see a fieldset with CAPTCHA administration links and informations on all forms, except on administrative pages.
uk: Ця опція дозволяє легко керувати налаштуваннями CAPTCHA у формах. Якщо ввімкнено, користувачі з повноваженням <em>на адміністрування налаштувань CAPTCHA</em> бачитимуть набір полів із посиланнями на адміністрування CAPTCHA та інформацією в усіх формах, окрім адміністративних сторінок.

en: Additionally add administration informations on admin pages
uk: Додатково вставити адміністративну інформацію на сторінках адміністратора

en: Typically this isn't needed. In some situations, e.g. in the case of demo sites, it can be useful to allow CAPTCHAs on administrative pages.
uk: Зазвичай це не потрібно. У деяких ситуаціях, наприклад у випадку демонстраційних сайтів, може бути корисним дозволити CAPTCHA на адміністративних сторінках.

en: Select the file format for the image. JPEG usually results in smaller files, PNG allows transparency.
uk: Виберіть формат файлу для зображення. JPEG зазвичай призводить до менших файлів, PNG забезпечує прозорість.

en: Enter the IP addresses or IP address ranges you wish to whitelist. All CAPTCHA challenges will be skipped for these IP addresses.
uk: Введіть IP-адреси або діапазони IP-адрес, які потрібно додати до білого списку. Усі перевірки CAPTCHA для цих IP-адрес будуть пропущені.
