Data field (1.0.21) - en to nl translation catalogue (235 entries)

en: list
nl: lijst

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: yes
nl: ja

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Number
nl: Getal

en: Password
nl: Wachtwoord

en: - None -
nl: - Geen -

en: Image
nl: Afbeelding

en: Required
nl: Verplicht

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Default
nl: Standaard

en: Small
nl: Klein

en: Time
nl: Tijd

en: Add
nl: Toevoegen

en: Refresh
nl: Verversen

en: never
nl: nooit

en: Text
nl: Tekst

en: Timestamp
nl: Tijdstip

en: Attachment
nl: Bijlage

en: Add another
nl: Nog een toevoegen

en: Email
nl: E-mail

en: no
nl: nee

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Year
nl: Jaar

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Area
nl: Gebied

en: View arguments
nl: Argumenten bekijken

en: Url
nl: URL

en: Off
nl: Uit

en: Footer
nl: Voet

en: Custom
nl: Aangepast

en: URL alias
nl: URL-alias

en: Widget type
nl: Widgettype

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Normal
nl: Normaal

en: N/A
nl: n.v.t.

en: Textfield
nl: Tekstveld

en: Line
nl: Lijn

en: Scale
nl: Schalen

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Sortable
nl: Sorteerbaar

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Month
nl: Maand

en: Serial
nl: Serienummer

en: Table
nl: Tabel

en: List type
nl: Lijsttype

en: String
nl: Tekenreeks

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: Rows
nl: Rijen

en: Clone
nl: Dupliceren

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Allowed values list
nl: Lijst met toegestane waardes

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Granularity
nl: Nauwkeurigheid

en: Caption
nl: Onderschrift

en: characters
nl: tekens

en: Reference
nl: Referentie

en: Duplicate
nl: Dupliceren

en: Reverse
nl: Omkeren

en: Unformatted
nl: Onopgemaakt

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: Chart type
nl: Grafiektype

en: Charts
nl: Grafieken

en: Output format
nl: Weergaveformaat

en: Select
nl: Selecteren

en: Toggle
nl: Omschakelen

en: Above
nl: Boven

en: Add another item
nl: Item toevoegen

en: Trimmed
nl: Ingekort

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
nl: Geef een door komma's gescheiden lijst met argumenten op om aan het overzicht door te geven.

en: Float
nl: Zwevendekommagetal

en: Precision
nl: Precisie

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
nl: Het totaal aantal cijfers om op te slaan in de database, inclusief de cijfers achter de komma.

en: The number of digits to the right of the decimal.
nl: Het aantal cijfers achter de komma.

en: Decimal marker
nl: Decimaal scheidingsteken

en: Check boxes/radio buttons
nl: Keuzevakjes/keuzerondjes

en: Single on/off checkbox
nl: Enkel aan/uit-keuzevakje

en: Text area (multiple rows)
nl: Tekstveld (meerdere rijen)

en: Space
nl: Spatie

en: Telephone
nl: Telefoon

en: Columns
nl: Kolommen

en: Ordered list
nl: Geordende lijst

en: Unordered list
nl: Ongeordende lijst

en: File directory
nl: Map

en: Column
nl: Kolom

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Step
nl: Stap

en: Time ago
nl: Tijd geleden

en: Direction
nl: Richting

en: Radio buttons
nl: Keuzeopties

en: No link
nl: Geen link

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Decimal point
nl: Decimaalteken

en: Hierarchical
nl: Hiërarchisch

en: Custom date format
nl: Aangepaste datumnotatie

en: Comma
nl: Komma

en: Current date
nl: Huidige datum

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Pagination
nl: Paginering

en: Date and time
nl: Datum en tijd

en: URL to file
nl: URL naar bestand

en: Number field
nl: Nummerveld

en: Text format
nl: Tekstopmaak

en: - Select a field type -
nl: - Selecteer een veldtype -

en: Unsigned
nl: Zonder teken

en: Relative date
nl: Relatieve datum

en: Definition list
nl: Definitielijst

en: Field types
nl: Veldtypes

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
nl: Dit veld slaat een getal met een vast aantal decimalen in de database op.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
nl: Dit veld slaat een getal als zwevendekommagetal in de database op.

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
nl: De minimale waarde die toegestaan is in dit veld. Laat leeg voor geen minimum.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
nl: De maximale waarde die toegestaan is in dit veld. Laat leeg voor geen maximum.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
nl: Optionele submap in de doelmap waar bestanden worden opgeslagen. Gebruik geen slash voorafgaand aan of volgend op het pad.

en: Generic file
nl: Generiek bestand

en: Table of files
nl: Bestandstabel

en: Preview image style
nl: Voorbeeld van afbeeldingsstijl weergeven

en: no preview
nl: geen voorbeeldweergave

en: The preview image will be shown while editing the content.
nl: De voorbeeldweergave van de afbeelding zal getoond worden tijdens het bewerken van de inhoud.

en: Date type
nl: Data type

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Big
nl: Groot

en: Bubble
nl: Ballon

en: Invisible
nl: Onzichtbaar

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Thousand marker
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: - Select a value -
nl: - Selecteer een waarde -

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Image style: @style
nl: Afbeeldingsstijl: @style

en: Linked to content
nl: Gelinkt naar inhoud

en: Linked to file
nl: Gelinkt naar bestand

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Nothing
nl: Niets

en: Weight for row @number
nl: Gewicht voor regel @number

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
nl: De mogelijke waarden die dit veld kan bevatten. Geef één waarde per regel in het formaat sleutel|label.

en: Unformatted list
nl: Onopgemaakte lijst

en: Relative default value
nl: Relatieve standaardwaarde

en: Entity Reference
nl: Referentie naar een entiteit

en: An autocomplete text field.
nl: Een automatisch aanvullen-tekstveld.

en: Display the label of the referenced entities.
nl: Het label van de gerefereerde entiteit weergeven.

en: Rendered entity
nl: Weergegeven entiteit

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
nl: Toon de gerefereerde entiteiten weergegeven door entity_view().

en: Link label to the referenced entity
nl: Label linkt naar gerefereerde entiteit

en: Link to the referenced entity
nl: Link naar de gerefereerde entiteit

en: Rendered as @mode
nl: Weergegeven als @mode

en: Default date
nl: Standaarddatum

en: Entity reference
nl: Entiteitsreferentie

en: Autocomplete (Tags style)
nl: Automatisch aanvullen (Label-stijl)

en: Show label
nl: Label tonen

en: Apostrophe
nl: Apostrof

en: Size: @size
nl: Grootte: @size

en: Thin space
nl: Dunspatie

en: An entity field containing a boolean value.
nl: Een entiteitsveld dat een binaire waarde bevat.

en: An entity field containing an entity reference.
nl: Entiteitveld met een entiteitsreferentie.

en: Updated the %field-name field through in-place editing.
nl: Het veld %field-name is in-place bijgewerkt.

en: Choose the type of date to create.
nl: Specificeer het aan te maken datum-type.

en: Set a default value for this date.
nl: Een standaardwaarde voor deze datum instellen.

en: Telephone number
nl: Telefoonnummer

en: Link using text: @title
nl: Link met tekst: @title

en: Link using provided telephone number.
nl: Link met het opgegeven telefoonnummer.

en: Display the ID of the referenced entities.
nl: Laat de ID zien van de entiteiten waarnaar wordt verwezen.

en: Telephone link
nl: Telefoonnummer-link

en: An entity field containing a URI.
nl: Een entiteitsveld dat een URI bevat.

[ctx: Sort order]
en: Order
nl: Volgorde

en: Number (decimal)
nl: Getal (decimaal)

en: Number (float)
nl: Getal (zwevende komma)

en: Number (integer)
nl: Getal (integer)

en: An entity field containing a UNIX timestamp value.
nl: Een entiteitsveld dat een UNIX-tijdstipwaarde bevat.

en: File URI
nl: Bestands-URI

en: An entity field containing an email value.
nl: Entiteitveld met een e-mailwaarde.

en: "On" label
nl: 'Aan'-label

en: "Off" label
nl: 'Uit'-label

en: Datetime Timestamp
nl: Datum tijdstip

en: Text (plain)
nl: Tekst (plat)

en: A field containing a plain string value.
nl: Een veld dat een platte tekenreekswaarde bevat.

en: Text (plain, long)
nl: Tekst (plat, lang)

en: A field containing a long string value.
nl: Een veld dat een lange tekenreekswaarde bevat.

en: Title to replace basic numeric telephone number display
nl: Titel die de standaard numerieke telefoonummerweergave vervangt

en: Link to URI
nl: Link naar URI

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen

en: An autocomplete text field with tagging support.
nl: Een automatisch aanvullend tekstveld met tagging-ondersteuning.

en: Field settings (@on_label / @off_label)
nl: Veldinstellingen (@on_label / @off_label)

en: This must be an external URL such as %url.
nl: Dit moet een externe URL zijn, zoals %url.

en: Display the file download URI
nl: De download-URI van het bestand weergeven

en: Trimmed limit
nl: Limiet voor inkorten

en: If the summary is not set, the trimmed %label field will end at the last full sentence before this character limit.
nl: Als er geen samenvatting beschikbaar is, zal het ingekorte veld %label eindigen op de laatste volledige zin vóór deze limiet.

en: Trimmed limit: @trim_length characters
nl: Limiet voor inkorten: @trim_length tekens

en: Future format
nl: Toekomstig formaat

en: Past format
nl: Oud formaat

en: Use <em>@interval</em> where you want the formatted interval text to appear.
nl: Gebruik <em>@interval</em> waar u de geformatteerde intervaltekst wil laten verschijnen.

en: How many time interval units should be shown in the formatted output.
nl: Het aantal tijdsintervaleenheden dat getoond moet worden in de geformatteerde output.

en: Future date: %display
nl: Datum in de toekomst: %display

en: Past date: %display
nl: Datum in het verleden: %display

en: Date format: @date_format
nl: Datumnotatie: @date_format

en: Custom date format: @custom_date_format
nl: Aangepaste datumnotatie: @custom_date_format

en: Time zone: @timezone
nl: Tijdzone: @timezone

en: Media library
nl: Media-bibliotheek

en: @title (value @number)
nl: @title (waarde @number)

[ctx: decimal places]
en: Scale
nl: Schaal

en: Display: @true_label / @false_label
nl: Weergave: @true_label / @false_label

en: Describe a time by reference to the current day, like '+90 days' (90 days from the day the field is created) or '+1 Saturday' (the next Saturday). See <a href="http://php.net/manual/function.strtotime.php">strtotime</a> for more details.
nl: Beschrijf een datum relatief aan de huidige datum, bijv. '+90 days' (90 dagen nadat de waarde wordt aangemaakt) of '+1 Saturday' (de volgende zaterdag). Zie <a href="http://php.net/manual/function.strtotime.php">strtotime</a> voor meer informatie.

en: Sticky header
nl: Sticky-header

en: Replace the file name by its description when available
nl: Vervang de bestandsnaam door zijn beschrijving zodra deze beschikbaar komt

en: Use description as link text
nl: Gebruik de beschrijving als linktekst

en: Allows you to select items from the media library.
nl: Maakt het mogelijk items uit de mediabibliotheek te kiezen.

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
nl: Zie voor meer informatie over datumindelingen de <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">PHP-documentatie</a>.

en: Separate extensions with a comma or space. Each extension can contain alphanumeric characters, '.', and '_', and should start and end with an alphanumeric character.
nl: Scheid extensies met een komma of spatie. Elke extensie mag alfanumerieke tekens, '.' en '_'  bevatten en moet beginnen en eindigen met een alfanumeriek teken.

en: Image loading
nl: Afbeeldingen laden

en: Lazy render images with native image loading attribute (<em>loading="lazy"</em>). This improves performance by allowing browsers to lazily load images.
nl: Afbeeldingen lazy-laden met het native loading-attribuut (<em>loading="lazy"</em>). Dit verbeterd de prestaties door browsers toe te staan afbeeldingen 'lazy' te laden.

en: Image loading attribute
nl: Loading-attribuut van afbeeldingen

en: Select the loading attribute for images. <a href=":link">Learn more about the loading attribute for images.</a>
nl: Selecteer het loading-attribuut voor afbeeldingen. <a href=":link">Meer leren over het loading-attribuut voor afbeeldingen.</a>

en: Delays loading the image until that section of the page is visible in the browser. When in doubt, lazy loading is recommended.
nl: Wacht met het laden van een afbeelding totdat het deel van de pagina waarop het voorkomt zichtbaar is in de browser. Bij twijfel wordt lazy-loading aangeraden.

en: Force browsers to download an image as soon as possible. This is the browser default for legacy reasons. Only use this option when the image is always expected to render.
nl: Dwing browsers een afbeelding zo snel mogelijk te downloaden. Dit is de browser-standaard vanuit het verleden. Gebruik deze optie alleen als een afbeelding altijd weergegeven zal worden.

en: Image loading: @attribute
nl: Image-loading: @attribute
