aGov (8.x-1.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (236 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Content
nl: Inhoud

en: yes
nl: ja

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Download
nl: Downloaden

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: None
nl: Geen

en: Display settings
nl: Weergave-instellingen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Update
nl: Bijwerken

en: Archive
nl: Archief

en: View
nl: Weergeven

en: File Size
nl: Bestandsgrootte

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Advanced search
nl: Uitgebreid zoeken

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Upload
nl: Uploaden

en: User
nl: Gebruiker

en: Files
nl: Bestanden

en: file
nl: bestand

en: no
nl: nee

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Display links
nl: Links tonen

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: URL alias
nl: URL-alias

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Load
nl: Laden

en: Default path pattern (applies to all vocabularies with blank patterns below)
nl: Standaardpadpatroon (toegepast op alle woordenlijsten met blancopatronen hieronder)

en: Pattern for forums and forum containers
nl: Patronen voor forums en forumcontainers

en: Pattern for user account page paths
nl: Patroon voor gebruikeraccount-paginapaden

en: Verbose
nl: Uitvoerig

en: Display alias changes (except during bulk updates).
nl: Aliaswijzigingen weergeven (behalve bij bulkbewerkingen).

en: Replace by separator
nl: Vervang door scheidingsteken

en: Maximum alias length
nl: Maximale aliaslengte

en: Maximum component length
nl: Maximale lengte van de componenten

en: Update action
nl: Bijwerk-actie

en: Strings to Remove
nl: Te verwijderen tekenreeksen

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
nl: Bied een mechanisme voor modules om automatisch aliassen aan te maken voor de inhoud die zij beheren.

en: Loop
nl: Lus

en: File type
nl: Bestandstype

en: Link text
nl: Linktekst

en: Destination
nl: Bestemming

en: Pattern
nl: Patroon

en: Undefined
nl: Onbepaald

en: Refine
nl: Verfijnen

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Add file
nl: Bestand toevoegen

en: Period
nl: Punt

en: any
nl: elke

en: Asterisk
nl: Sterretje

en: Your settings have been saved.
nl: Uw instellingen zijn opgeslagen.

en: File settings
nl: Bestandsinstellingen

en: Download link
nl: Downloadlink

en: File types
nl: Bestandstypen

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: URL path settings
nl: URL-pad-instellingen

en: Maximum upload size
nl: Maximumgrootte per upload

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
nl: De automatisch aangemaakte alias %original_alias conflicteert met een bestaande alias. Alias gewijzigd in %alias.

en: Delete aliases
nl: Aliassen verwijderen

en: Automatic alias
nl: Automatische alias

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
nl: Het teken dat wordt gebruik om woorden in titels te scheiden.  Dit zal alle spaties en leestekens vervangen.  Het gebruik van een spatie of een + karakter kan onverwachte resultaten veroorzaken.

en: Character case
nl: Hoofdlettergebruik

en: Leave case the same as source token values.
nl: Laat het hoofdlettergebruik hetzelfde als in de bron-token.

en: Change to lower case
nl: Naar kleine letters omzetten

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
nl: Doe niets. Laat de oude alias intact.

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
nl: Maak een nieuwe alias. Hou de bestaande alias werkend.

en: Create a new alias. Delete the old alias.
nl: Maak een nieuwe alias. Verwijder de oude alias.

en: Transliterate prior to creating alias
nl: Transliteratie voordat alias wordt aangemaakt

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
nl: Filtert de nieuwe alias tot enkel letters en cijfers uit de ASCII-96-set

en: No action (do not replace)
nl: Geen actie (vervang niet)

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
nl: Verwijder alle aliassen. Het aantal aliassen dat verwijderd zal worden: %count.

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
nl: Verwijder aliassen voor alle @label. Het aantal aliassen dat verwijderd zal worden: %count.

en: Delete aliases now!
nl: Aliassen nu verwijderen!

en: All of your path aliases have been deleted.
nl: Alle pad-aliassen werden verwijderd .

en: File display
nl: Bestandsweergave

en: Show only items where
nl: Laat alleen de items zien waarbij

en: Enter your keywords
nl: Trefwoorden invoeren

en: Link to file
nl: Link naar bestand

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Containing any of the words
nl: Bevat een van de woorden

en: Containing the phrase
nl: Bevat de woordcombinatie

en: Containing none of the words
nl: Bevat geen van de woorden

en: Only of the type(s)
nl: Alleen van type(s)

en: Keyword relevance
nl: Relevantie trefwoord

en: Recently posted
nl: Recentelijk ingezonden

en: About
nl: Over

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: @type %title has been deleted.
nl: @type %title is verwijderd.

en: Patterns
nl: Patronen

en: Title only
nl: Alleen de titel

en: Display type
nl: Weergavetype

en: Colon
nl: Dubbele punt

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Delete selected files
nl: Verwijder de geselecteerde bestanden

en: Comma
nl: Komma

en: Semicolon
nl: Puntkomma

en: MIME type
nl: MIME-type

en: Download file
nl: Bestand downloaden

en: The post could not be saved.
nl: De inzending kon niet opgeslagen worden.

en: Delete link
nl: Verwijderlink

en: Delete file
nl: Bestand verwijderen

en: Slash
nl: Schuine streep naar voren

en: Download URL
nl: Download-URL

en: No alias
nl: Geen alias

en: Edit link
nl: Bewerkingslink

en: Punctuation
nl: Interpunctie

en: The name of the file.
nl: De naam van het bestand.

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: Render
nl: Weergeven

en: Edit URL
nl: URL bewerken

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
nl: Ongeldige systeemnaam. Voer een andere naam in dan %invalid.

en: Cannot extract %file, not a valid archive.
nl: Kan bestand %file niet uitpakken, is geen geldig archief.

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: What should Pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
nl: Wat moet Pathauto doen tijdens het bijwerken van een bestaand inhoudsitem dat al een alias heeft?

en: Reduce strings to letters and numbers
nl: Beperk tekenreeksen tot letters en getallen

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not use this to remove punctuation.
nl: Woorden die uit de URL-alias moeten worden gefilterd, gescheiden door komma's. Gebruik dit niet om punctuatie te verwijderen.

en: Choose aliases to delete
nl: Selecteer de aliassen die verwijderd moeten worden

en: All aliases
nl: Alle aliassen

en: <strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.
nl: <strong>Let op:</strong> er volgt na het klikken op de 'Aliassen nu verwijderen!'-knop geen vraag ter bevestiging van de actie.<br /> Voordat u deze functie gebruikt is een backup maken van de database en/of de url_alias-tabel wellicht raadzaam.

en: Ignoring alias %alias because it is the same as the internal path.
nl: Alias %alias wordt genegeerd, omdat het gelijk is aan het interne pad.

en: Created new alias %alias for %source, replacing %old_alias.
nl: Nieuwe alias %alias voor %source gecreëerd en %old_alias vervangen.

en: Created new alias %alias for %source.
nl: Nieuwe alias %alias voor %source gecreëerd.

en: Maximum alias and component length
nl: Maximale alias- en componentlengte

en: Administer pathauto
nl: Pathauto beheren

en: Allows a user to configure patterns for automated aliases and bulk delete URL-aliases.
nl: Sta een gebruiker toe om patronen voor geautomatiseerde aliassen in te stellen en URL-aliassen massaal te verwijderen.

en: Notify of Path Changes
nl: Aanpassingen van paden melden

en: Determines whether or not users are notified.
nl: Bepaalt of gebruikers wel of niet genotificeerd worden.

en: Upload a new file
nl: Upload een nieuw bestand

en: Output machine name
nl: Systeemnaam weergeven

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
nl: Scheid de extensies met een spatie of komma en plaats er geen punt voor.

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: %title has been created.
nl: %title is aangemaakt.

en: %title has been updated.
nl: %title is bijgewerkt.

en: Select the types of un-aliased paths for which to generate URL aliases
nl: Selecteer voor welke types URL-paden zonder alias er aliassen aangemaakt moeten worden

en: Bulk updating URL aliases
nl: URL-aliassen in bulk aanpassen

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van @operation met parameters: @args

en: Generated 1 URL alias. | Generated @count URL aliases.
nl[0]: 1 URL-alias aangemaakt.
nl[1]: @count URL-aliassen aangemaakt.

en: Updated alias for node @nid.
nl: Bijgewerkte alias voor node @nid

en: Taxonomy term paths
nl: Taxonomietermpaden

en: Updated alias for term @tid.
nl: Alias voor term @tid bijgewerkt.

en: Updated alias for forum @tid.
nl: Alias voor forum @tid bijgewerkt.

en: Updated alias for user @uid.
nl: Bijgewerkte alias voor gebruiker @uid.

en: Update URL alias
nl: URL-alias bijwerken

en: Updated URL alias for 1 node. | Updated URL aliases for @count nodes.
nl[0]: URL-alias bijgewerkt voor 1 node.
nl[1]: URL-aliassen bijgewerkt voor @count nodes.

en: Updated URL alias for 1 term. | Updated URL aliases for @count terms.
nl[0]: URL-alias bijgewerkt voor 1 term.
nl[1]: URL-aliassen bijgewerkt voor @count termen.

en: Updated URL alias for 1 user account. | Updated URL aliases for @count user accounts.
nl[0]: URL-alias bijgewerkt voor 1 gebruikersaccount.
nl[1]: URL-aliassen bijgewerkt voor @count gebruikersaccounts.

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: and where %property is %value
nl: en waarbij %property gelijk is aan %value

en: where %property is %value
nl: waarbij %property gelijk is aan %value

en: and where
nl: en waarbij

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Default path pattern (applies to all content types with blank patterns below)
nl: Standaardpadpatroon (wordt toegepast op alle inhoudstypes waarvan hieronder geen patroon is ingevuld)

en: File count
nl: Aantal bestanden

en: Underscore
nl: Onderstrepingsteken

en: Enable to override this field's links.
nl: Links van dit veld mogen worden overschreven.

en: View mode: %mode
nl: Weergavemodus: %mode

en: No new URL aliases to generate.
nl: Geen nieuwe URL-aliassen om aan te maken.

en: The <strong>maximum alias length</strong> and <strong>maximum component length</strong> values default to 100 and have a limit of @max from Pathauto. This length is limited by the length of the "alias" column of the url_alias database table. The default database schema for this column is @max. If you set a length that is equal to that of the one set in the "alias" column it will cause problems in situations where the system needs to append additional words to the aliased URL. You should enter a value that is the length of the "alias" column minus the length of any strings that might get added to the end of the URL. The length of strings that might get added to the end of your URLs depends on which modules you have enabled and on your Pathauto settings. The recommended and default value is 100.
nl: De <strong>maximale lengte van een alias</strong> en de <strong>maximale lengte van een component</strong> bedraagt standaard 100 en hebben door Pathauto een begrenzing van @max. Deze lengte wordt begrensd door de lengte van de "alias" kolom in de databasetabel url_alias. Het standaarddatabaseschema voor deze kolom is @max. Wanneer u een lengte instelt die gelijk is aan de lengte van de "alias" kolom, dan zal dit problemen veroorzaken in situaties, waar het systeem nog bijkomende woorden aan de alias-URL moet toevoegen. U dient een waarde in te geven die gelijk is aan de lengte van de "alias" kolom minus de lengte van tekenreeksen die mogelijk toegevoegd worden aan het einde van de URL. De lengte van tekenreeksen die mogelijk toegevoegd worden aan het einde van de URL's hangt af van welke modules zijn ingeschakeld en van de Pathauto-instellingen. De aanbevolen - en standaardwaarde is 100.

en: Double quotation marks
nl: Dubbele aanhalingstekens

en: Single quotation marks (apostrophe)
nl: Enkel aanhalingsteken (apostrof)

en: Back tick
nl: Accent grave

en: Hyphen
nl: Koppelteken

en: Vertical bar (pipe)
nl: Verticale streep

en: Left curly bracket
nl: Accolade openen

en: Left square bracket
nl: Vierkant haakje sluiten

en: Right curly bracket
nl: Accolade sluiten

en: Right square bracket
nl: Vierkant haakje openen

en: Plus sign
nl: Plusteken

en: Equal sign
nl: Is-gelijkteken

en: Percent sign
nl: Procentteken

en: Caret
nl: Circonflexe

en: Dollar sign
nl: Dollarteken

en: Number sign (pound sign, hash)
nl: Hekje

en: At sign
nl: Apestaartje

en: Exclamation mark
nl: Uitroepteken

en: Left parenthesis
nl: Haakje openen

en: Right parenthesis
nl: Haakje sluiten

en: Question mark
nl: Vraagteken

en: Less-than sign
nl: Kleiner-dan-teken

en: Greater-than sign
nl: Grote-dan-teken

en: Backslash
nl: Schuine streep naar achter

en: Enabled displays
nl: Ingeschakelde weergaven

en: Display precedence order
nl: Voorrangsvolgorde weergeven

en: When a file is uploaded to this website, it is assigned one of the following types, based on what kind of file it is.
nl: Wanneer een bestand is geüpload naar deze website, word deze toegewezen aan een van deze types, gebaseerd op het soort bestand.

en: Manage file types
nl: Bestandstypen beheren

en: Manage file display
nl: Bestandsweergave beheren

en: File view mode
nl: Bestandsweergavemodus

en: Display the file in a specific view mode
nl: Toon het bestand in een specifieke weergavemodus

en: The name of the file type.
nl: De naam van het bestandstype.

en: The unique machine-readable name of the file type.
nl: De unieke systeemnaam van het bestandstype.

en: Generate automatic URL alias
nl: Automatische URL-alias aanmaken

en: Use site default RSS settings
nl: Gebruik de standaard RSS-instellingen van de website

en: This field supports tokens.
nl: Dit veld ondersteunt tokens.

en: Joined path
nl: Samengesteld pad

en: The array values each cleaned by Pathauto and then joined with the slash into a string that resembles an URL.
nl: De waardes van het array, opgeschoond door Pathauto en samengevoegd met een schuine streep tot een regel die lijkt op een URL.

en: Replace file
nl: Bestand vervangen

en: Alt attribute
nl: Alt-attribuut

en: Title attribute
nl: Titel-attribuut

en: A unique machine-readable name for this file type. It must only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
nl: Een unieke systeemnaam voor dit bestandstype. Alleen kleine letters, cijfers en onderstrepingstekens zijn toegestaan.

en: Add file type
nl: Bestandstype toevoegen

en: Associated with @name
nl: Geassociëerd met @name

en: %type_name: Delete any files
nl: %type_name: Alle bestanden verwijderen

en: Bulk generate
nl: Bulk genereren

en: Autoplay: %autoplay
nl: Automatisch afspelen: %autoplay

en: Muted: %muted
nl: Gedempt: %muted

en: Display of multiple files
nl: Weergave van meerdere bestanden

en: Upload an archive file
nl: Een archiefbestand uploaden

en: Only files matching this pattern will be imported. For example, to import all jpg and gif files, the pattern would be <em>*.jpg|*.gif</em>. Use <em>.*</em> to extract all files in the archive.
nl: Alleen bestanden die overeenkomen met dit patroon worden geïmporteerd. Bijvoorbeeld, om alle jpg en gif bestanden te importeren, is het patroon <em>*. jpg| * .gif</em>. Gebruik <em>. *</em> om alle bestanden in het archief te importeren.

en: Update URL-Alias
nl: URL-Alias bijwerken

en: All of your %label path aliases have been deleted.
nl: Alle %label aliassen zijn verwijderd.

en: See <a href=":pathauto-help">Pathauto help</a> for details.
nl: Zie voor meer informatie de <a href=":pathauto-help">Pathauto hulp</a>.

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length.
nl: Maximale lengte van aliassen. 100 is de aangeraden lengte. @max is de maximaal beschikbare lengte.

en: Maximum text length of any component in the alias (e.g., [title]). 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length.
nl: Maximale lengte van de tekst van elk component van de alias (bijv. [title]). 100 is de aangeraden waarde. @max is de maximaal beschikbare lengte.

en: The <a href=":url">Redirect module settings</a> affect whether a redirect is created when an alias is deleted.
nl: De instellingen voor de <a href=":url">Redirect-module</a> bepalen of een omleiding gemaakt wordt als een alias verwijderd wordt.

en: Considering installing the <a href=":url">Redirect module</a> to get redirects when your aliases change.
nl: Installeer de <a href=":url">Redirect-module</a> om automatisch omleidingen aan te maken bij het wijzigen van aliassen.

en: Update URL-Alias of an entity
nl: URL-Alias van een entiteit bijwerken

en: Uncheck this to create a custom alias below. <a href="@admin_link">Configure URL alias patterns.</a>
nl: Uitvinken om hieronder een aangepaste alias te maken. <a href="@admin_link">URL-alias patronen instellen.</a>
