Smart Digital – Iris D8 DevPortal (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (391 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Register
hu: Felhasználó létrehozása

en: Operations
hu: Műveletek

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Type
hu: Típus

en: Author
hu: Szerző

en: Subscribers
hu: Feliratkozások

en: List
hu: Lista

en: Subject
hu: Tárgy

en: Language
hu: Nyelv

en: more
hu: tovább

en: Article
hu: Cikk

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: Comments
hu: Hozzászólások

en: More
hu: Több

en: Action
hu: Művelet

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: Resources
hu: Erőforrások

en: Developers
hu: Fejlesztők

en: File
hu: Fájl

en: Date
hu: Dátum

en: Size
hu: Méret

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: None
hu: Nincs

en: Use count
hu: Használatok száma

en: Message
hu: Üzenet

en: No log messages available.
hu: Nincs egyetlen rögzített esemény sem.

en: Password
hu: Jelszó

en: Weight
hu: Súly

en: Image
hu: Kép

en: Container
hu: Tároló

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: Name
hu: Név

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Taxonomy term
hu: Taxonómiakifejezés

en: Preview
hu: Előnézet

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Archive
hu: Archiválás

en: Icon
hu: Ikon

en: Audio
hu: Hanganyag

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Region
hu: Régió

en: Menu
hu: Menü

en: Teaser
hu: Bevezető

en: Updated
hu: Frissítve

en: Icons
hu: Ikonok

en: Layout
hu: Elrendezés

en: Components
hu: Összetevők

en: Attachment
hu: Csatolmány

en: Issue
hu: Feladat

en: n/a
hu: n. a.

en: Picture
hu: Kép

en: Subscriptions
hu: Feliratkozások

en: User
hu: Felhasználó

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Email
hu: E-mail

en: Files
hu: Fájlok

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Created
hu: Létrehozva

en: FAQ
hu: GY.I.K.

en: Question
hu: Kérdés

en: Answer
hu: Válasz

en: All
hu: Mind

en: Active
hu: Aktív

en: Last post
hu: Utolsó bejegyzés

en: Add content
hu: Tartalom hozzáadása

en: Page title
hu: Oldal címe

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: Footer
hu: Lábléc

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Comment
hu: Hozzászólás

en: Published
hu: Közzétéve

en: Filter
hu: Szűrő

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Last access
hu: Utolsó tevékenység

en: Severity
hu: Szint

en: Fields
hu: Mezők

en: Watchdog
hu: Eseménynapló

en: Normal
hu: Általános

en: Last update
hu: Legutóbbi frissítés

en: Up
hu: Fel

en: Medium
hu: Közepes

en: Plain text
hu: Egyszerű szöveg

en: Desc
hu: Csökk

en: Colors
hu: Színek

en: Forum
hu: Fórum

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Role
hu: Szerepkör

en: User login
hu: Bejelentkezés

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Users
hu: Felhasználók

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
hu: @site jelenleg karbantartás alatt áll, tartalma hamarosan újra elérhető lesz. Addig is köszönjük a türelmet.

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Tools
hu: Eszközök

en: Sort Criteria
hu: Rendezési jellemzők

en: Recent comments
hu: Friss hozzászólások

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Full
hu: Teljes

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Member for
hu: Ennyi ideje tag

en: Topics
hu: Témák

en: Posts
hu: Bejegyzések

en: author
hu: szerző

en: Entity
hu: Entitás

en: Buttons
hu: Gombok

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Your message has been sent.
hu: Az üzenet elküldve.

en: White
hu: Fehér

en: People
hu: Emberek

en: Blocked
hu: Zárolt

en: Author Name
hu: Szerző neve

en: Read More
hu: Bővebben

en: Blogs
hu: Blogok

en: Video
hu: Videó

en: Glossary
hu: Szójegyzék

en: Link color
hu: Hivatkozás színe

en: New
hu: Új

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Unpublished
hu: Rejtett

en: Published comments
hu: Közzétett hozzászólások

en: Tabs
hu: Fülek

en: Output format
hu: Kimenet formája

en: Next page
hu: Következő oldal

en: medium
hu: közepes

en: Anonymous user
hu: Névtelen felhasználó

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: small
hu: kicsi

en: large
hu: nagy

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Block description
hu: Blokk leírása

en: Used in
hu: Ez használja

en: Permission
hu: Jogosultság

en: Audio file
hu: Hangfájl

en: Authenticated user
hu: Azonosított felhasználó

en: Transparent
hu: Átlátszó

en: Administrator
hu: Adminisztrátor

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Newsletter
hu: Hírlevél

en: Newsletters
hu: Hírlevelek

en: No comments available.
hu: Nincs megjeleníthető hozzászólás.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
hu: Meghatározza, hogy mennyi ideig kell egy felhasználót a webhelyen lévőnek tekinteni, miután egy oldalt megtekintett.

en: Offset
hu: Eltolás

en: Account
hu: Saját adatok

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: About
hu: Leírás

en: Publish content
hu: Tartalom közzététele

en: Unpublish comment
hu: A hozzászólás elrejtése

en: Block type
hu: Blokktípus

en: Fonts
hu: Betűtípusok

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: User account
hu: Felhasználói fiók

en: Main navigation
hu: Fő navigáció

en: No content available.
hu: Nincs elérhető tartalom.

en: Tables
hu: Táblázatok

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Light
hu: Világos

en: Permanent
hu: Állandó

en: Temporary
hu: Ideiglenes

en: No files available.
hu: Nincsenek elérhető fájlok.

en: Email: Plain
hu: Email: egyszerű

en: Frontpage
hu: Címlap

en: Delete comment
hu: Hozzászólás törlése

en: MIME type
hu: MIME típus

en: Posted in
hu: Hozzászólás ehhez

en: Upload date
hu: Feltöltés dátuma

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Search index
hu: Keresési index

en: Video file
hu: Videófájl

en: Publish comment
hu: Hozzászólás közzététele

en: Secondary
hu: Másodlagos

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Compact
hu: Tömör

en: Who's new
hu: Új felhasználók

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Blue Lagoon (default)
hu: Kék lagúna (alapértelmezés)

en: Personal contact form
hu: Személyes kapcsolatfelvételi űrlap

en: Powered by Drupal
hu: Drupal működteti

en: Who's online
hu: Jelenlévő felhasználók

en: « First
hu: « Első

en: Last »
hu: Utolsó »

en: Your virtual face or picture.
hu: A webhelyen megjelenő virtuális arc.

en: Author name
hu: Szerző neve

en: Breadcrumbs
hu: Morzsák

en: Status messages
hu: Állapotüzenetek

en: Delete content
hu: Tartalom törlése

en: All content
hu: Minden tartalom

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: Monthly archive
hu: Havi archívum

en: Operations links
hu: Műveletek hivatkozásai

en: Main page content
hu: Az oldal fő tartalma

en: Full comment
hu: Teljes hozzászólás

en: Save comment
hu: Hozzászólás mentése

en: Unapproved comments
hu: Nem elfogadott hozzászólások

en: Full content
hu: Teljes tartalom

en: Recent content
hu: Friss tartalom

en: Unpublish content
hu: Tartalom elrejtése

en: Make content sticky
hu: Tartalom kiemelése

en: Make content unsticky
hu: Tartalom kiemelésének megszüntetése

en: Promote content to front page
hu: Tartalom címlapra helyezése

en: Remove content from front page
hu: Tartalom levétele a címlapról

en: Save content
hu: Tartalom mentése

en: Find and manage content.
hu: Tartalmakat keres és kezel.

en: Taxonomy term page
hu: Taxonómiakifejezés oldal

en: No people available.
hu: Nincsenek a webhellyel kapcsolatban álló emberek.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
hu: [site:name] adminisztrátora által létrehozott új felhasználói fiók elkészült

en: Find and manage people interacting with your site.
hu: A webhellyel kapcsolatban álló emberek keresése és adminisztrációja.

en: Basic page
hu: Egyszerű oldal

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
hu: Az <em>egyszerű oldal</em> használatos az állandó tartalmakhoz, ilyen például a „Bemutatkozás” oldal.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
hu: Címkék használata a hasonló témájú tartalmak csoportosításához.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hu: A <em>cikk</em> típust az időhöz kötött tartalmakhoz érdemes használni. Például hírek, sajtóközlemények vagy blogbejegyzések.

en: Stop sending
hu: Küldés leállítása

en: Main background
hu: Általános háttér

en: Sidebar background
hu: Oldalsáv háttere

en: Sidebar borders
hu: Oldalsáv keretei

en: Footer background
hu: Lábléc háttere

en: Plum
hu: Szilva

en: Header background
hu: Fejléc háttere

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Title and slogan
hu: Cím és jelmondat

en: Firehouse
hu: Tűzoltóság

en: Ice
hu: Jég

en: Bulk update
hu: Tömeges frissítés

en: Recent log messages
hu: Legutóbbi naplóüzenetek

en: Text Formats
hu: Szövegformátumok

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
hu: Felhasználói fiókok kezelése, szerepkörök és jogosultságok.

en: Changed date
hu: Módosítás dátuma

en: Dark
hu: Sötét

en: Footer menu
hu: Lábléc menü

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Wide
hu: Széles

en: Full HTML
hu: Teljes HTML

en: About us
hu: Rólunk

en: Header background top
hu: Fejléc háttere fent

en: Header background bottom
hu: Fejléc háttere lent

en: Node operations bulk form
hu: Tartalmak tömeges műveleteit lehetővé tevő űrlap

en: With selection
hu: A kiválasztottakkal

en: Editorial
hu: Szerkesztői

en: Bootstrap Settings
hu: Bootstrap beállításai

en: Navbar Position
hu: Navbar pozíciója

en: Select your Navbar position.
hu: Navbar pozíciójának kiválasztása

en: Fixed Top
hu: Lap tetején rögzítve

en: Fixed Bottom
hu: Lap alján rögzítve

en: Custom block library
hu: Egyéni blokkok könyvtára

en: Registering module
hu: Használó modul

en: Lists (Views)
hu: Listák (Nézetek)

en: Fallback date format
hu: Pót dátumformátum

en: File usage
hu: Fájl használata

en: Site branding
hu: Webhely márkázása

en: Striped
hu: Csíkozott

en: Bordered
hu: Keretezett

en: Extra Small
hu: Extra kicsi

en: Default button size
hu: Alapértelmezés szerinti gombméret

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
hu: Még nincsenek tartalomtípusok létrehozva. A <a href="@create_content">tartalomtípus létrehozása oldalon</a> lehet új tartalomtípusokat hozzáadni.

en: Book outline for @book.title
hu: @book.title könyvvázlata

en: Book traversal links for
hu: Könyv kereszthivatkozásai ehhez:

en: Site header
hu: Webhely fejléce

en: Default comments
hu: Alapértelmezett hozzászólások

en: Allows commenting on content
hu: Lehetővé teszi a hozzászólást a tartalmakhoz

en: Search result highlighting input
hu: Keresési eredmény, a keresett szó kiemelve

en: Page @items.current
hu: @items.current. oldal

en: By @author @time ago
hu: @author által @time ideje

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: Fluid container
hu: Rugalmas befoglaló

en: Primary admin actions
hu: Elsődleges adminisztrátori műveletek

en: Large (480×480)
hu: Nagy (480×480 képpont)

en: Medium (220×220)
hu: Közepes (220×220 képpont)

en: Thumbnail (100×100)
hu: Bélyegkép (100×100 képpont)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
hu: Y. m. d., D – H:i

en: HTML Date
hu: HTML dátum

en: HTML Datetime
hu: HTML dátum idővel

en: HTML Month
hu: HTML hónap

en: HTML Time
hu: HTML idő

en: HTML Week
hu: HTML hét

en: HTML Year
hu: HTML év

en: HTML Yearless date
hu: HTML dátum évszám nélkül

en: Default long date
hu: Alapértelmezett hosszú dátum idővel

[ctx: PHP date format]
en: l, F j, Y - H:i
hu: Y. F j., l – H:i

en: Default medium date
hu: Alapértelmezett közepes dátum idővel

en: Default short date
hu: Alapértelmezett rövid dátum idővel

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
hu: Y. m. d. – H:i

en: User account menu
hu: Felhasználói fiók menüje

en: Block the selected user(s)
hu: A kiválasztott felhasználó tiltása

en: Cancel the selected user account(s)
hu: A kiválasztott felhasználók törlése

en: Unblock the selected user(s)
hu: A kiválasztott felhasználó tiltásának feloldása

en: Basic block
hu: Egyszerű blokk

en: A basic block contains a title and a body.
hu: Egy egyszerű, címet és törzset tartalmazó blokk.

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
hu: Egy vesszővel elválasztott felsorolás, mint például Esztergom, Tapolca, "Székesfehérvár, Fejér megye".

en: Basic HTML
hu: Alap HTML

en: Restricted HTML
hu: Korlátozott HTML

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
hu: [user:display-name] felhasználó fióktörlési kérelme [site:name] webhelyen

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
hu: [user:display-name] felhasználó bejelentkezési adatai [site:name] webhelyen

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
hu: [user:display-name] fiókadatai [site:name] webhelyen

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
hu: [user:display-name] fiókadatai [site:name] webhelyen (jóváhagyásra várva)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
hu: [user:display-name] fiókadatai [site:name] webhelyen (jóváhagyva)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
hu: [user:display-name] fiókadatai [site:name] webhelyen (zárolva)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
hu: [user:display-name] fiókadatai [site:name] webhelyen (törölve)

en: Links related to the active user account
hu: A jelenleg bejelentkezett felhasználó fiókjával kapcsolatos műveletek

en: Administrative task links
hu: Műveletek adminisztrátoroknak

en: Site information links
hu: Információk a webhelyről

en: Site section links
hu: Webhely alegységeire mutató hivatkozások

en: User tool links, often added by modules
hu: Műveletek felhasználóknak, gyakran más modulok révén

en: Find and manage custom blocks.
hu: Egyéni blokkok keresése és kezelése.

en: Recent comments.
hu: Legújabb hozzászólások.

en: Find and manage files.
hu: Fájlok keresése és kezelése.

en: All content, by month.
hu: Minden tartalom, hónaponként csoportosítva.

en: Recent content.
hu: Friss tartalom.

en: All content promoted to the front page.
hu: A kezdőlapon közzétett összes tartalom.

en: All content, by letter.
hu: Minden tartalom, kezdőbetűk szerint csoportosítva.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
hu: Egy bizonyos taxonómiakifejezéshez tartozó tartalom.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
hu: Egy listát jelenít meg a webhely legfrissebb felhasználói fiókjairól.

en: Who's online block
hu: Jelenlévő felhasználók blokk

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
hu: Megmutatja a legutóbb aktív felhasználókat és az aktív felhasználók számát.

en: View edit page
hu: Nézet szerkesztési oldal

en: Max 1300x1300
hu: Legfeljebb 1300×1300 képpont

en: Max 2600x2600
hu: Legfeljebb 2600×2600 képpont

en: Max 325x325
hu: Legfeljebb 325×325 képpont

en: Max 650x650
hu: Legfeljebb 650×650 képpont

en: Narrow
hu: Keskeny

en: Files overview
hu: Fájlok áttekintése

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
hu: {{ arguments.fid }} fájlhasználati információi

en: Find and manage content
hu: Tartalom keresése és kezelése

en: Welcome to [site:name]
hu: [site:name] – üdvözlet a webhelyen!

en: Name or email contains
hu: Név vagy e-mail tartalmazza

en: A list of new users
hu: Új felhasználók egy listája

en: There are currently @total users online.
hu: Jelenleg @total felhasználó van online.

en: There are currently 0 users online.
hu: Jelenleg 0 felhasználó van bejelentkezve.

en: A list of users that are currently logged in.
hu: Egy lista a jelenleg bejelentkezett felhasználókról.

en: Manage view settings
hu: Nézetbeállítások kezelése.

en: View or edit the configuration.
hu: Beállítások áttekintése vagy szerkesztése.

en: Displays in this view
hu: Megjelenítések ebben a nézetben

en: A display is a way of outputting the results, e.g., as a page or a block. A view can contain multiple displays, which are listed here. The active display is highlighted.
hu: A megjelenítés az eredmények kiírásának egy módja, pl. oldal vagy blokk. Egy nézet több megjelenítést tartalmazhat, amik itt vannak felsorolva. Az aktív megjelenítés kiemelve látható.

en: View administration
hu: Nézet adminisztráció

en: Perform administrative tasks, including adding a description and creating a clone. Click the drop-down button to view the available options.
hu: Olyan adminisztrációs feladatok végrehajtása mint például leírás hozzáadása a nézethez, vagy annak leklónozása. A legnyíló gombra kattintva lehet megnézni a rendelkezésre álló lehetőségeket.

en: Choose how to output results. E.g., choose <em>Content</em> to output each item completely, using your configured display settings. Or choose <em>Fields</em>, which allows you to output only specific fields for each result. Additional formats can be added by installing modules to <em>extend</em> Drupal's base functionality.
hu: Kiválasztható az eredmények kiírási módja. Pl. a <em>Tartalom</em> lehetőség kiválasztásával minden elem teljesen kiíratható a megadott megjelenítési beállításokkal. A <em>Mezők</em> lehetőség kiválasztásával minden eredményhez csak bizonyos mezők lesznek kiírva. További formátumok is felvehetők a Drupal alapfunkcióinak modulok telepítésével történő <em>bővítésével</em>.

en: If this view uses fields, they are listed here. You can click on a field to configure it.
hu: Ha a nézet használ mezőket, itt kerülnek listázásra. A mezőre kattintva konfigurálható.

en: Filter your view
hu: A nézet szűrése

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
hu: Szűrők hozzáadásával szűkíthetők a kimenet eredményei. Pl. csak a <em>közzétett</em> tartalom megjelenítéséhez <em>Közzétett</em> szűrőt kell felvenni, és az <em>Igen</em> lehetőséget kell kiválasztani.

en: Filter actions
hu: Szűrőműveletek

en: Add, rearrange or remove filters.
hu: Szűrők hozzáadása, átrendezése vagy törlése.

en: Control the order in which the results are output. Click on an active sort rule to configure it.
hu: Az eredmények megjelenítési sorrendjének kezelése. Egy aktív sorbarendezési szabályra kattintva szerkeszthető.

en: Sort actions
hu: Sorbarendezési műveletek

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
hu: Rendezési szabályok hozzáadása, átrendezése vagy eltávolítása.

en: Show a preview of the view output.
hu: Előnézet mutatása a nézet kimenetéről.

en: Sidebar First Width
hu: Első oldalsáv szélesség

en: Drupal administration theme with modern minimalist design.
hu: Egy kifejezetten adminisztrációs célokra tervezett smink modern, minimalista látvánnyal.

en: [user:display-name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
hu: Kedves [user:display-name]!
    
    [site:name] webhelyen kezdeményezték a felhasználó törlését.
    
    A [site:url-brief] webhely felhasználója törölhető erre a hivatkozásra kattintva, vagy a böngésző címsorába másolva:
    
    [user:cancel-url]
    
    FIGYELMEZTETÉS: A felhasználó törlése nem visszavonható.
    
    A fenti hivatkozás egy napig érvényes, és ha nem lesz felhasználva, semmi nem történik.
    
    --  [site:name] csapata

en: Use local files for reusable media.
hu: Helyi fájlok használata az újrahasználható médiához.

en: Use local images for reusable media.
hu: Helyi képek használata az újrahasználható médiához.

en: Find and manage comments.
hu: Hozzászólások keresése és kezelése.

en: The approved comments listing.
hu: Az elfogadott hozzászólások listája.

en: Comments published
hu: Közzétett hozzászólások

en: The unapproved comments listing.
hu: A még el nem bírált hozzászólások listája.

en: Comments unapproved
hu: El nem bírált hozzászólások

en: There are no custom blocks available.
hu: Nem érhetőek el egyéni blokkok.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
hu: Még nem lett létrehozva címlapra kerülő tartalom. A <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/hu/docs/user_guide/hu/index.html">Drupal 8 Kézikönyv</a> hasznos kiindulási pont lehet a webhelyépítés első lépéseihez.

en: A locally hosted audio file.
hu: Egy helyileg tárolt hangfájl.

en: A locally hosted video file.
hu: Egy helyileg tárolt videófájl.

en: Add the Administrator role to the selected user(s)
hu: Kiválasztott felhasználók felruházása az <em>Adminisztrátor</em> szerepkörrel

en: Remove the Administrator role from the selected user(s)
hu: Az <em>Adminisztrátor</em> szerepkör megvonása a kiválasztott felhasználóktól

en: Remote video
hu: Távoli videó

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
hu: Távoli kiszolgálón tárolt videó a YouTube-ról vagy a Vimeóról.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
hu: Archivált

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
hu: Vázlat

[ctx: Workflow state label]
en: Published
hu: Közzétéve

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
hu: Archiválás

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
hu: Visszaállítás vázlatként

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
hu: Visszaállítás

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
hu: Új vázlat létrehozása

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
hu: Közzététel
