Smart Digital – Iris D8 DevPortal (8.x-1.3) - en to sk translation catalogue (263 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Register
sk: Registrovať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: Subscribers
sk: Odberatelia

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Article
sk: Článok

en: Administration
sk: Administrácia

en: Comments
sk: Komentáre

en: More
sk: Viac

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: File
sk: Súbor

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Message
sk: Správa

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: Password
sk: Heslo

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Container
sk: Kontajner

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to parent page
sk: Prejsť na nadradenú stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Icon
sk: Ikona

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Icons
sk: Ikony

en: Layout
sk: Rozloženie

en: Components
sk: Komponenty

en: Attachment
sk: Príloha

en: n/a
sk: nie je

en: Picture
sk: Obrázok

en: Subscriptions
sk: Odoberania

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Email
sk: E-mail

en: Files
sk: Súbory

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: Contact
sk: Kontakt

en: Created
sk: Vytvorené

en: Question
sk: Otázka

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Last post
sk: Posledne pridané

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Footer
sk: Päta

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Comment
sk: Komentár

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Fields
sk: Polia

en: Normal
sk: Normálny

en: Last update
sk: Posledná aktualizácia

en: Up
sk: Hore

en: Medium
sk: Stredná

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Desc
sk: Zostupne

en: Forum
sk: Fórum

en: Text color
sk: Farba textu

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Users
sk: Používatelia

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sk: Na stránke @site momentálne prebieha údržba. Onedlho by mala byť opäť v prevádzke. Ďakujeme vám za trpezlivosť.

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Tools
sk: Nástroje

en: Sort Criteria
sk: Kritérium zoradenia

en: Recent comments
sk: Nedávne komentáre

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Full
sk: Plný

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Member for
sk: Členom už

en: Topics
sk: Témy

en: Posts
sk: Príspevky

en: author
sk: autor

en: Entity
sk: Entita

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: White
sk: Biela

en: People
sk: Používatelia

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Blogs
sk: Blogy

en: Link color
sk: Farba odkazu

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Published comments
sk: Zverejnené komentáre

en: Tabs
sk: Záložky

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: medium
sk: stredné

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Apply
sk: Použiť

en: small
sk: malý

en: large
sk: veľký

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Used in
sk: Použité v

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Administrator
sk: Administrátor

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Newsletter
sk: Informačný list

en: Newsletters
sk: Informačné listy

en: No comments available.
sk: Žiadne komentáre nie sú dostupné.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sk: Používateľ sa považuje za online v tomto čase od posledného zobrazenia stránky.

en: Offset
sk: Ofset

en: Account
sk: Účet

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: About
sk: Informácie o

en: Publish content
sk: Zverejniť obsah

en: Unpublish comment
sk: Nezverejnený komentár

en: Block type
sk: Typ bloku

en: Fonts
sk: Písma

en: Entity type
sk: Typ entity

en: User account
sk: Používateľský účet

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: Temporary
sk: Dočasne

en: No files available.
sk: Žiadne súbory nie sú dostupné.

en: Email: Plain
sk: Email: obyčajný text

en: Frontpage
sk: Titulná strana

en: Delete comment
sk: Odstrániť komentár

en: MIME type
sk: MIME typ

en: Posted in
sk: Poslané do

en: Upload date
sk: Dátum nahrania

en: Primary
sk: Primárny

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: Publish comment
sk: Zverejniť komentár

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Who's new
sk: Kto je nový

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Blue Lagoon (default)
sk: Modrá Lagúna (predvolené)

en: Personal contact form
sk: Osobný kontaktný formulár

en: Powered by Drupal
sk: Beží na Drupale

en: Who's online
sk: Kto je online

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Author name
sk: Meno autora

en: Delete content
sk: Odstrániť obsah

en: All content
sk: Všetok obsah

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Monthly archive
sk: Mesačný archív

en: Operations links
sk: Odkazy na operácie

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Full comment
sk: Celý komentár

en: Save comment
sk: Uložiť komentár

en: Unapproved comments
sk: Neschválené komentáre

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Recent content
sk: Najnovší obsah

en: Unpublish content
sk: Zrušiť zverejnenie obsahu

en: Make content sticky
sk: Prilepiť obsah

en: Make content unsticky
sk: Zrušiť prilepenie obsahu

en: Promote content to front page
sk: Propagovať obsah na hlavnej stránke

en: Remove content from front page
sk: Odstrániť obsah z hlavnej stránky

en: Save content
sk: Uložiť obsah

en: Find and manage content.
sk: Vyhľadať a spravovať obsah

en: Taxonomy term page
sk: Stránka termínu taxonómie

en: No people available.
sk: Nie sú dostupný žiadni používatelia.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
sk: Správca vám vytvoril účet na [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
sk: Nájsť a spravovať ľudí, ktorí sú aktívni na vašich stránkach.

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.

en: Main background
sk: Hlavné pozadie

en: Sidebar background
sk: Pozadie postranného stĺpca

en: Sidebar borders
sk: Okraje postranného stĺpca

en: Footer background
sk: Pozadie päty

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Title and slogan
sk: Nadpis a slogan

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Recent log messages
sk: Nedávne záznamy logu

en: Text Formats
sk: Textové formáty

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
sk: Spravovať používateľské účty, kategórie používateľov a oprávnení.

en: Changed date
sk: Dátum zmeny

en: Footer menu
sk: Menu v päte

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Wide
sk: Široký

en: Header background top
sk: Pozadie hlavičky horné

en: Header background bottom
sk: Pozadie hlavičky dolné

en: With selection
sk: S výberom

en: Editorial
sk: Editoriál

en: Navbar
sk: Navigačný panel

en: Custom block library
sk: Vlastné bloky

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
sk: You have not created any content types yet. <a href="@create_content">Prejdite na stránku pre vytvorenie typu obsahu</a> a pridajte nový typ obsahu.

en: Default comments
sk: Predvolené komentáre

en: Allows commenting on content
sk: Povoliť komentovanie obsahu

en: Page @items.current
sk: Strana @items.current

en: By @author @time ago
sk: Od používateľa @author pred @time

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: Thumbnail (100×100)
sk: Náhľad (100x100)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
sk: D, d. m. Y - H:i

en: HTML Datetime
sk: HTML dátum a čas

[ctx: PHP date format]
en: l, F j, Y - H:i
sk: l, j. F Y - H:i

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
sk: d. m. Y - H:i

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Block the selected user(s)
sk: Zablokovať vybraných používateľov

en: Cancel the selected user account(s)
sk: Zrušiť vybraných používateľov

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
sk: Zadajte zoznam oddelený čiarkou. Napríklad: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
sk: Žiadosť o zrušenie účtu pre [user:display-name] na [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
sk: Zmena prihlasovacích údajov pre [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (čaká sa na schválenie administrátorom)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (účet schválený)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (účet zablokovaný)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (účet zrušený)

en: Find and manage custom blocks.
sk: Nájsť a spravovať vlastné bloky.

en: Find and manage files.
sk: Vyhľadať a spravovať súbory.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
sk: Obsah patriaci k určitému termínu taxonómie.

en: Narrow
sk: Úzky

en: Find and manage content
sk: Nájsť a spravovať obsah.

en: Welcome to [site:name]
sk: Vitajte na [site:name]

en: Name or email contains
sk: Meno alebo email obsahujú

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
sk: Pridajte filtre na obmedzenie počtu výsledkov na výstupe. Napríklad na zobrazenie obsahu ktorý je <em>zverejnený</em>, pridajte filter <em>Zverejnené</em> a zvoľte možnosť <em>Áno</em>.

en: Find and manage comments.
sk: Nájsť a spravovať komentáre.

en: There are no custom blocks available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne vlastné bloky.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
sk: Na titulnú stránku zatiaľ nebol pridaný žiadny obsah. Postupujte podľa <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Používateľskej príručky</a> a začnite budovať váš web.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
sk: Archivované

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
sk: Archivovať

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
sk: Obnoviť do návrhu

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
sk: Obnoviť

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sk: Vytvoriť nový návrh

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sk: Publikovať
