Argue (2.0.0-beta5) - en to et translation catalogue (310 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Status
et: Olek

en: Register
et: Registreeru

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Administration
et: Haldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: More
et: Veel

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: new
et: uus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Version
et: Versioon

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Use count
et: Kasutuse loendur

en: Message
et: Teade

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: Parent
et: Vanem

en: Settings
et: Seaded

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Preview
et: Eelvaade

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Archive
et: Arhiiv

en: Icon
et: Ikoon

en: View
et: Kuva

en: Filename
et: Failinimi

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Updated
et: Uuendatud

en: Total
et: Kokku

en: Attachment
et: Manus

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Files
et: Failid

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: RSS
et: RSS vood

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Off
et: Väljas

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: Revisions
et: Redaktsioonid

en: Term ID
et: Termini ID

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Severity
et: Tõsidus

en: Fields
et: Väljad

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: Authored by
et: Autor

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Details
et: Üksikasjad

en: Desc
et: Kahanev

en: Role
et: Roll

en: User login
et: Sisenemine

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
et: Hetkel on @site lehel hooldustööd. Oleme varsti tagasi. Täname Teid kannatlikuse eest!

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Tools
et: Tööriistad

en: Add Argument
et: Lisa argument

en: Arguments
et: Argumendid

en: Sort Criteria
et: Sorteerimistingimused

en: Recent comments
et: Hiljutised kommentaarid

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Rules
et: Reeglid

en: English
et: Inglise keel

en: Messages
et: Sõnumid

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Result
et: Tulemus

en: Member for
et: Liikmeks oldud aeg

en: Languages
et: Keeled

en: author
et: autor

en: Entity
et: Olem

en: Revert
et: Lähtesta

en: People
et: Kasutajad

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Author Name
et: Autori Nimi

en: Glossary
et: Sõnastik

en: Revisions for %title
et: %title redaktsioonid

en: Revision
et: Redaktsioon

en: Changed
et: Muudetud

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Revision of %title from %date
et: %title redaktsioon %date kuupäevast

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Published comments
et: Avaldatud kommentaarid

en: Output format
et: Väljundvorming

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Apply
et: Rakenda

en: Translation language
et: Tõlke keel

en: Translation
et: Tõlge

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: simple
et: lihtne

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: Permission
et: Õigus

en: Language code
et: Keele kood

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad taastada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
et: Kas oled kindel, et tahad kustutada redaktsiooni kuupäevast %revision-date?

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: No comments available.
et: Kommentaarid puuduvad.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
et: Pärast viimase lehe vaatamist on kasutaja online

en: Argument type
et: Argumendi tüüp

en: Offset
et: Nihe

en: About
et: Programmist

en: Publish content
et: Sisu avaldamine

en: Unpublish comment
et: Kommentaari muutmine mitteavaldatuks

en: Add new rule
et: Lisa uus reegel

en: Translate
et: Tõlge

en: Relevance
et: Asjakohasus

en: Embed
et: Manus

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: Rule
et: Reegel

en: Not applicable
et: Pole rakendatav

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: No files available.
et: Ühtegi faili pole saadaval.

en: Frontpage
et: Avaleht

en: Delete comment
et: Kustuta kommentaar

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: Posted in
et: Postitatud

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: Delete all revisions
et: Kustuta kõik versioonid

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: Publish comment
et: Kommentaari avaldamine

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Compact
et: Kompaktne

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Who's new
et: Uued kasutajad

en: Language name
et: Keele nimetus

en: Select language
et: Vali keel

en: Copy of the revision from %date.
et: Redaktsiooni koopia kuupäevast %date.

en: Who's online
et: Lehel olevad kasutajad

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Author name
et: Autori nimi

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Delete content
et: Kustuta sisu

en: Current revision
et: Aktiivne redaktsioon

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Monthly archive
et: Igakuine arhiiv

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Full comment
et: Kommentaar

en: Save comment
et: Kommentaari salvestamine

en: Unapproved comments
et: Heakskiitmata kommentaarid

en: Manage display
et: Kuva haldus

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Recent content
et: Hiljutine sisu

en: Unpublish content
et: Sisu muutmine mitteavaldatuks

en: Make content sticky
et: Sisu muutmine kleepuvaks

en: Make content unsticky
et: Sisu kleepuvuse eemaldamine

en: Promote content to front page
et: Sisu tõstmine esilehele

en: Remove content from front page
et: Sisu eemaldamine esilehelt

en: Save content
et: Sisu salvestamine

en: Find and manage content.
et: Otsi ja halda lehe sisu.

en: Taxonomy term page
et: Taksonoomia termini lehekülg

en: No people available.
et: Inimesed puuduvad.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
et: Administraator on loonud sulle konto saidile [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
et: Sinu lehel käivate inimeste leidmine ja haldus.

en: Highlighted
et: Eristatud

en: Latest version
et: Viimane versioon

en: Update URL alias
et: Uuenda URLi alias

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Recent log messages
et: Viimased logiteated

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
et: Kasutajakontode, rollide ja õiguste haldamine.

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev

en: Asc
et: Kasvav

en: Not specified
et: Määratlemata

en: Master
et: Peamine

en: Language direction
et: Keele suund

en: Manage form display
et: Halda vormi kuva

en: Text value
et: Tekstiline väärtus

en: User interface translation
et: Kasutajaliidese tõlge

en: Revision comparison
et: Versioonide võrdlus

en: Registering module
et: Registreerin moodulit

en: Reset your password
et: Lähtesta oma parool

en: Lists (Views)
et: Nimekirjad (Views)

en: File usage
et: Faili kasutus

en: %name: may not be longer than @max characters.
et: %name: ei tohi olla pikem kui @max märki.

en: Adding languages
et: Keelte lisamine

en: Pre-content
et: Sisueelne

en: Revision translation affected
et: Redaktsiooni tõlge mõjutatud

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
et: Tähistab tõlke viimase muudatuse kuulumist aktiivsesse redaktsiooni.

en: @date by @username
et: @date - @username

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Large (480×480)
et: Suur (480×480)

en: Medium (220×220)
et: Keskmine (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
et: Pisipilt (100×100)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
et: D, d/m/Y - H:i

en: HTML Date
et: HTML Kuupäev

en: HTML Datetime
et: HTML Kuupäev ja kellaaeg

en: HTML Month
et: HTML Kuu

en: HTML Time
et: HTML Aeg

en: HTML Week
et: HTML Nädal

en: HTML Year
et: HTML Aasta

en: HTML Yearless date
et: HTML Ilma aastata kuupäev

en: Default long date
et: Vaikimisi pikk kuupäevaformaat

en: Default medium date
et: Vaikimisi keskmine kuupäevaformaat

en: Default short date
et: Vaikimisi lühike kuupäevaformaat

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
et: d/m/Y - H:i

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Block the selected user(s)
et: Blokeeri valitud kasutaja(d)

en: Cancel the selected user account(s)
et: Tühista valitud kasutaja(te) konto(d)

en: Unblock the selected user(s)
et: Tühista blokeering valitud kasutajatelt

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
et: Konto [user:display-name] kustutamise soov saidil [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
et: Konto [user:display-name] parooli muutmise soov saidil [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed lehel [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
et: Kasutajakonto [user:display-name] detailid lehel [site:name] (ootab administraatori kinnitust)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed saidil [site:name] (kinnitatud)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed lehel [site:name] (blokeeritud)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
et: Konto [user:display-name] andmed saidil [site:name] (tühistatud)

en: @langname revisions for %title
et: @langname redaktsioon %title jaoks

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
et: Kas sa oled kindel, et soovid ennistada @language tõlke %revision-date loodud redaktsonini?

en: Links related to the active user account
et: Aktiivse kasutajaga seotud lingid

en: Administrative task links
et: Haldustööde lingid

en: Site information links
et: Saidi info lingid

en: Site section links
et: Saidi sekstsiooni lingid

en: Recent comments.
et: Viimased kommentaarid.

en: Find and manage files.
et: Otsi ja halda faile.

en: Editing languages
et: Keelte haldamine

en: All content, by month.
et: Kogu sisu, kuu kaupa.

en: Recent content.
et: Viimati lisatud sisu.

en: All content promoted to the front page.
et: Kogu avalehele määratud sisu.

en: All content, by letter.
et: Kogu sisu, tähestikuliselt.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
et: Teatud taksonoomia termiga seotud sisu.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
et: Näitab nimekirja viimati loodud kasutajakontodest.

en: Who's online block
et: Sisseloginud kasutajate infoplokk

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
et: Kuvab aktiivsete kasutajate kogunumbrit ja viimati aktiivsete kasutajate kasutaja nimesid.

en: View edit page
et: Vaate muutmisleht

en: Files overview
et: Failide ülevaade

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
et: Kasutusinfo failile {{ arguments.fid }}

en: <p>This page provides the ability to add common languages to your site.</p><p>If the desired language is not available, you can add a custom language.</p>
et: <p>See leht võimaldab lisada saidile levinud keelte tõlkeid.</p><p>Kui soovitud keelt ei leitud, võid lisada uue tõlke.</p>

en: Continuing on
et: Jätkub

en: <p>This page provides the ability to edit a language on your site, including custom languages.</p>
et: <p>See leht võimaldab su saidil keelt s.h. kohandatud keelt muuta.</p>

en: <p>The "Languages" page allows you to add, edit, delete, and reorder languages for the site.</p>
et: <p>Leht "Keeled" võimaldab lisada, muuta, kustutada ning muuta keelte järjekorda</p>

en: <p>To add more languages to your site, click the "Add language" button.</p><p>Added languages will be displayed in the language list and can then be edited or deleted.</p>
et: <p>Keele lisamiseks kliki nuppu "Lisa keel".</p><p>Lisatud keeled kuvatakse keele nimekirjas ning seejärel on neid võimalik muuta ja kustutada.</p>

en: Reordering languages
et: Keelte järjekorra muutmine

en: Set a language as default
et: Määra vaikekeeleks

en: Modifying languages
et: Keelte muutmine

en: Choose the language you want to translate.
et: Vali keel, mida soovid tõlkida.

en: Enter the specific word or sentence you want to translate, you can also write just a part of a word.
et: Sisesta sõna või lause, mida soovid tõlkida. Lubatud on ka sõnaosa kasutamine.

en: Filter the search
et: Filtreeri otsingutulemusi

en: You can search for untranslated strings if you want to translate something that isn't translated yet. If you want to modify an existing translation, you might want to search only for translated strings.
et: Kui soovid tõlkida midagi, mis pole veel tõlgitud, siis saad otsida tõlkimata sõnesid. Kui soovid muuta juba olemasolevat tõlget, siis peaksid otsima ainult tõlgitud sõnesid.

en: Apply your search criteria
et: Rakenda otsingutingimus

en: To apply your search criteria, click on the <em>Filter</em> button.
et: Otsingukriteeriumi rakendamiseks kliki <em>Filtreeri</em> nupul.

en: You can write your own translation in the text fields of the right column. Try to figure out in which context the text will be used in order to translate it in the appropriate way.
et: Saad kirjutada oma isikliku tõlke paremas tulbas olevatele tekstiväljadele. Selleks, et teksti õigesti tõlkida ürita aru saada millises kontekstis seda kasutatakse.

en: Validate the translation
et: Valideeri tõlge

en: When you have finished your translations, click on the <em>Save translations</em> button. You must save your translations, each time before changing the page or making a new search.
et: Kui oled tõlkimise lõpetanud, vajuta <em>Salvesta tõlked</em> nuppu. Tõlked tuleb salvestada iga kord enne leheküljelt navigeerimist või uue otsingu teostamist.

en: Find and manage content
et: Otsi ja halda sisu

en: Welcome to [site:name]
et: Tere tulemast lehele [site:name]

en: Name or email contains
et: Nimi või e-post sisaldab

en: A list of new users
et: Uute kasutajate nimekiri

en: There are currently @total users online.
et: Hetkel on lehel @total kasutajat.

en: There are currently 0 users online.
et: Hetkel on lehel 0 kasutajat.

en: A list of users that are currently logged in.
et: Nimekiri kasutajatest kes on hetkel sisse logitud.

en: Manage view settings
et: Halda vaate seadeid

en: View or edit the configuration.
et: Vaata või muuda seadistust.

en: Displays in this view
et: Nähtav selles vaates

en: View administration
et: Vaate haldamine

en: Filter your view
et: Filtreeri vaadet

en: Filter actions
et: Filtri toimingud

en: Add, rearrange or remove filters.
et: Lisa, järjesta või eemalda filtrid.

en: Sort actions
et: Sorteeri tegevused

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
et: Lisa, järjesta või eemalda sorteerimise reeglid.

en: Show a preview of the view output.
et: Näita eelvaadet vaate väljundist.

en: The translations you have made here will be used on your site's user interface. If you want to use them on another site or modify them on an external translation editor, you can <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/export">export them</a> to a .po file and <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/import">import them</a> later.
et: Antud tõlkeid kasutatakse saidi kasutajaliideses. Kui sa soovid neid kasutada mõnel teisel saidil või tõlkeprogrammis, saad need<a href="[site:url]admin/config/regional/translate/export">eksportida</a> .po failiks ja hiljem ka <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/import">importida</a>.

en: A boolean indicating the published state.
et: Tõeväärtus näitamaks avaldamise seisu.

en: Find and manage comments.
et: Leia ja halda kommentaare.

en: The approved comments listing.
et: Heaks kiidetud kommentaaride nimekiri.

en: Comments published
et: Avaldatud kommentaarid

en: The unapproved comments listing.
et: Kinnitamata kommentaaride nimekiri.

en: Comments unapproved
et: Kinnitamata kommentaarid

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
et: Avalehte pole veel loodud.<br/>Vaata <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">kasutaja juhendit</a> saidi ehitamise alustamiseks.
