Aspiration (1.1.0) - en to ne translation catalogue (252 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Description
ne: विवरण

en: Version
ne: संस्करण

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Weight
ne: वजन

en: Name
ne: नाम

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Help
ne: सहयोग

en: Text Color
ne: पाठको रङ

en: Background Color
ne: पृष्ठभूमि रङ

en: URL
ne: यूआरएल

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Page title
ne: पृष्ठको शीर्षक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Web Server
ne: वेब सर्भर

en: Database
ne: डेटाबेस

en: PHP
ne: पीएचपी

en: Footer
ne: फुटर

en: Custom
ne: अनुकूल

en: System
ne: प्रणाली

en: Add new comment
ne: नयाँ कमेन्ट थप्नुहोस

en: Uninstall
ne: हटाउनु

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Content Top
ne: शीर्षक सामग्री

en: Content Bottom
ne: तलको सामग्री

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: Global Settings
ne: ग्लोबल सेटिङहरू

en: New
ne: नयाँ

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Tabs
ne: ट्याबहरू

en: Next page
ne: अर्को पृष्ठ

en: Go to first page
ne: पहिलो पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to last page
ne: अन्तिम पृष्ठमा जानुहोस्

en: Forest Green
ne: जंगल हरियो

en: Deep Ocean
ne: गहिरो महासागर

en: Rounded corners
ne: गोलाकार कुनाहरू

en: Header Top
ne: हेडर माथि

en: Header Bottom
ne: हेडर तल

en: Skip to main content
ne: मुख्य सामग्रीमा जानुहोस्

en: Memory limit
ne: स्मृति सीमा

en: Sidebar Left
ne: बाँया साइडबार

en: Sidebar Right
ne: दायाँ साइडबार

en: Main navigation
ne: मुख्य नेभिगेशन

en: Page Header
ne: पृष्ठ हेडर

en: Primary tabs
ne: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
ne: माध्यमिक ट्याबहरू

en: Slide URL
ne: स्लाइड यूआरएल

en: Front Page Slideshow
ne: अगाडि पृष्ठ स्लाइड शो

en: Button style
ne: बटन शैली

en: mobile
ne: मोबाइल

en: Platform
ne: प्लेटफर्म

en: Header Top Left
ne: हेडर माथि बाँया

en: Header Top Right
ne: हेडर माथि दायाँ

en: Pagination
ne: पृष्ठांकन

en: Search form
ne: खोजी फारम

en: No modules are available to uninstall.
ne: अनइन्स्टल गर्नको लागि कुनै मोड्युल उपलब्ध छैन

en: wide
ne: चौडा

en: « First
ne: « पहिलो

en: Main page content
ne: मुख्य पृष्ठको विषयवस्तु

en: Highlighted
ne: हाइलाइटेड

en: Google Fonts
ne: गुगल फन्टहरू

en: Previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठ

en: Footer Top
ne: फुटर शीर्ष

en: Social Links
ne: सामाजिक लिङ्कहरू

en: Text Formats
ne: पाठ ढाँचाहरू

en: Local Fonts
ne: स्थानीय फन्टहरू

en: Show slideshow
ne: स्लाइड शो देखाउनुहोस्

en: Last Cron Run
ne: अन्तिम क्रोन रन

en: Add one more
ne: एउटा थप्नुहोस्

en: Slide Image
ne: स्लाइड प्रतिमा

en: Last page
ne: अन्तिम पृष्ठ

en: Branding text
ne: ब्रान्डिङ पाठ

en: Check this option to show Slideshow in front page. Uncheck to hide.
ne: अगाडिको पृष्ठमा स्लाइड शो देखाउन यो विकल्पमा चिन्ह लगाउनुहोस्। लुकाउन अनचेक गर्नुहोस्।

en: You can change the description and URL of each slide in the following Slide Setting fieldsets.
ne: तपाईंले निम्न स्लाइड सेटिङ फिल्डसेटहरूमा प्रत्येक स्लाइडको विवरण र URL परिवर्तन गर्न सक्नुहुन्छ।

en: Slide Description
ne: स्लाइड विवरण

en: Drupal Version
ne: Drupal संस्करण

en: Social Media Links in Footer
ne: फुटरमा सामाजिक सञ्जाल लिङ्कहरू

en: Footer Logo
ne: फुटर लोगो

en: Slide Headline
ne: स्लाइड हेडलाइन

en: Primary menu
ne: प्राथमिक मेनु

en: Footer First Column
ne: फुटर पहिलो Column

en: Footer Second Column
ne: फुटर दोस्रो Column

en: Footer Third Column
ne: फुटर तेस्रो Column

en: Olive Green
ne: जैतून हरियो

en: Custom Logo
ne: अनुकूलन लोगो

en: Bootstrap Library
ne: बुटस्ट्र्याप Library

en: Global CSS
ne: विश्वव्यापी CSS

en: Arrow Color
ne: तीरको रङ

en: Site branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ne: तपाईंले अहिलेसम्म कुनै पनि सामग्री प्रकारहरू सिर्जना गर्नुभएको छैन। नयाँ सामग्री प्रकार थप्न <a href="@create_content">सामग्री प्रकार सिर्जना पृष्ठ</a> मा जानुहोस्।

en: Username or email address
ne: प्रयोगकर्ता नाम वा इमेल ठेगाना

en: Slate Blue
ne: स्लेट नीलो

en: First page
ne: पहिलो पृष्ठ

en: Page @items.current
ne: पृष्ठ @items.current

en: narrow
ne: साँघुरो

en: Submitted by @author_name on @date
ne: @author_name द्वारा @date मा पेश गरिएको

en: Slide @num
ne: स्लाइड @num

en: Primary admin actions
ne: प्राथमिक व्यवस्थापकीय कार्यहरू

en: User account menu
ne: प्रयोगकर्ता खाता मेनु

en: Version: @module-version
ne: संस्करण: @module-version

en: Requires: @module-list
ne: आवश्यक छ: @module-list

en: Required by: @module-list
ne: @module-list द्वारा आवश्यक

en: Machine name: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>
ne: मेसिन नाम: <span dir="ltr" class="table-filter-text-source">@machine-name</span>

en: Footer Copyright Text
ne: फुटर प्रतिलिपि अधिकार पाठ

en: Preloader
ne: प्रिलोडर

en: Font Awesome Icons
ne: फन्ट अवसम आइकनहरू

en: General System Information
ne: सामान्य प्रणाली जानकारी

en: Go to page @key
ne: @key पृष्ठमा जानुहोस्

en: Enable Back To Top
ne: शीर्षमा फर्कनुहोस् सक्षम गर्नुहोस्

en: Theme Color Settings
ne: ठिम रङ सेटिङहरू

en: Site Branding
ne: साइट ब्रान्डिङ

en: Toggle tabs as a menu
ne: ट्याबहरूलाई मेनुको रूपमा टगल गर्नुहोस्

en: Back To Top Button
ne: माथि फर्किने बटन

en: Homepage Content Top
ne: गृहपृष्ठ सामग्री शीर्ष

en: Homepage Content Bottom
ne: गृहपृष्ठ सामग्री तल

en: Footer Fourth Column
ne: फुटर चौथो कोलम

en: Footer Bottom Left
ne: फुटर तल बायाँ

en: Footer Bottom Right
ne: फुटर तल दायाँ

en: Footer Bottom Last
ne: फुटर तल अन्तिम

en: Hidden Blocks
ne: लुकेका ब्लकहरू

en: Slide URL Text
ne: स्लाइड URL पाठ

en: Business Hours
ne: व्यापार घण्टा

en: Bootstrap Icons
ne: बुटस्ट्र्याप आइकनहरू

en: You can add or remove slider content using both button.
ne: तपाईं दुबै बटन प्रयोग गरेर स्लाइडर सामग्री थप्न वा हटाउन सक्नुहुन्छ।

en: remove last one
ne: अन्तिम हटाउनुहोस्

en: Bootstrap 5.3
ne: बुटस्ट्र्याप ५.३

en: Bootstrap 5.2
ne: बुटस्ट्र्याप ५.२

en: Bootstrap 5.1
ne: बुटस्ट्र्याप ५.१

en: Bootstrap 5.0
ne: बुटस्ट्र्याप ५.०

en: Bootstrap 4.6
ne: बुटस्ट्र्याप ४.६

en: Entetr your email address
ne: आफ्नो इमेल ठेगाना राख्नुहोस

en: Bootstrap From CDN
ne: CDN बाट बुटस्ट्र्याप

en: Bootstrap From Local
ne: स्थानीयबाट बुटस्ट्र्याप

en: Bootstrap From Libraries
ne: लाइब्रेरीहरूबाट बुटस्ट्र्याप

en: Global Icons
ne: विश्वव्यापी आइकनहरू

en: Google Material Icons
ne: गुगल मटेरियल आइकनहरू

en: Fontawesome Icons Library
ne: फन्टाअद्भुत आइकन लाइब्रेरी

en: Global Style
ne: विश्वव्यापी शैली

en: FA Local
ne: FA स्थानीय

en: Aspiration Theme Settings
ne: अस्पिरेशन विषयवस्तु सेटिङहरू

en: Select the Bootstrap library source for your site. Choose "None" to turn off Bootstrap, or pick from CDN, Local, or Libraries for various integration options.
ne: आफ्नो साइटको लागि बुटस्ट्र्याप लाइब्रेरी स्रोत चयन गर्नुहोस्। बुटस्ट्र्याप बन्द गर्न "कुनै पनि होइन" छनौट गर्नुहोस्, वा विभिन्न एकीकरण विकल्पहरूको लागि CDN, स्थानीय, वा पुस्तकालयहरूबाट छनौट गर्नुहोस्।

en: Bootstrap Version (CDN)
ne: बुटस्ट्र्याप संस्करण (CDN)

en: Choose the Bootstrap version to use when loading from a CDN or local source. This setting is available only if "Bootstrap from CDN or Local" is selected as the library source.
ne: CDN वा स्थानीय स्रोतबाट लोड गर्दा प्रयोग गर्न बुटस्ट्र्याप संस्करण छनौट गर्नुहोस्। यो सेटिङ "CDN वा स्थानीयबाट बुटस्ट्र्याप" लाई पुस्तकालय स्रोतको रूपमा चयन गरिएको खण्डमा मात्र उपलब्ध हुन्छ।

en: Bootstrap Version (Local)
ne: बुटस्ट्र्याप संस्करण (स्थानीय)

en: Bootstrap Container Type
ne: बुटस्ट्र्याप कन्टेनर प्रकार

en: Container - Fixed Width
ne: कन्टेनर - निश्चित चौडाइ

en: Container Fluid - Full Width
ne: कन्टेनर फ्लुइड - पूर्ण चौडाइ

en: Select the Bootstrap container type for your layout. "Container – Fixed Width" offers a responsive layout with set widths, while "Container Fluid – Full Width" stretches the layout to fit the full width of the screen.
ne: तपाईंको लेआउटको लागि बुटस्ट्र्याप कन्टेनर प्रकार चयन गर्नुहोस्। "कन्टेनर - फिक्स्ड वाइडथ" ले सेट चौडाइहरू सहितको उत्तरदायी लेआउट प्रदान गर्दछ, जबकि "कन्टेनर फ्लुइड - फुल वाइडथ" ले स्क्रिनको पूर्ण चौडाइमा फिट हुन लेआउटलाई फैलाउँछ।

en: Enable Sticky Header
ne: स्टिकी हेडर सक्षम पार्नुहोस्

en: Make the header sticky on scroll.
ne: स्क्रोल गर्दा हेडरलाई टाँसिने बनाउनुहोस्।

en: Default Fonts
ne: पूर्वनिर्धारित फन्टहरू

en: Choose a local font for your site. "Default Fonts" will use system fonts, while the other options allow for a more customized look.
ne: आफ्नो साइटको लागि स्थानीय फन्ट छनौट गर्नुहोस्। "पूर्वनिर्धारित फन्टहरू" ले प्रणाली फन्टहरू प्रयोग गर्नेछ, जबकि अन्य विकल्पहरूले थप अनुकूलित रूपको लागि अनुमति दिन्छ।

en: Select a Google Font to enhance your site’s typography. This option allows you to choose from a variety of popular web fonts.
ne: तपाईंको साइटको टाइपोग्राफी बढाउन गुगल फन्ट चयन गर्नुहोस्। यो विकल्पले तपाईंलाई विभिन्न लोकप्रिय वेब फन्टहरूबाट छनौट गर्न अनुमति दिन्छ।

en: Flaticon
ne: फ्ल्याट आइकन

en: Select one or more icon libraries to use throughout your site. Icons can enhance user experience and visual appeal.
ne: आफ्नो साइटभरि प्रयोग गर्न एक वा बढी आइकन लाइब्रेरीहरू चयन गर्नुहोस्। आइकनहरूले प्रयोगकर्ता अनुभव र दृश्य आकर्षण बढाउन सक्छन्।

en: Choose the version of Font Awesome icons to load. "FA Local" uses local files, while "FA CDN" loads icons from a content delivery network for improved performance.
ne: लोड गर्न फन्ट Font Awesome आइकनहरूको संस्करण छान्नुहोस्। "FA Local" ले स्थानीय फाइलहरू प्रयोग गर्दछ, जबकि "FA CDN" ले सुधारिएको कार्यसम्पादनको लागि सामग्री डेलिभरी नेटवर्कबाट आइकनहरू लोड गर्दछ।

en: Add your custom CSS rules here to apply global styles to your site. This allows for further customization beyond the provided options. Make sure to include valid CSS syntax for effective styling.
ne: तपाईंको साइटमा विश्वव्यापी शैलीहरू लागू गर्न यहाँ तपाईंको अनुकूलन CSS नियमहरू थप्नुहोस्। यसले प्रदान गरिएका विकल्पहरू भन्दा बाहिर थप अनुकूलनको लागि अनुमति दिन्छ। प्रभावकारी शैलीको लागि मान्य CSS वाक्य रचना समावेश गर्न निश्चित गर्नुहोस्।

en: No rounded corners
ne: गोलाकार कुनाहरू छैनन्

en: Choose the button style. "Rounded corners" gives buttons a softer, more modern look, while "No rounded corners" provides a more traditional square button style.
ne: बटन शैली छान्नुहोस्। "गोलाकार कुनाहरू" ले बटनहरूलाई नरम, अझ आधुनिक रूप दिन्छ, जबकि "गोलाकार कुनाहरू नभएको" ले अझ परम्परागत वर्ग बटन शैली प्रदान गर्दछ।

en: Show Top Header
ne: शीर्ष हेडर देखाउनुहोस्

en: Enable this option to display the top header section on your site. Uncheck to hide it.
ne: तपाईंको साइटमा शीर्ष हेडर खण्ड प्रदर्शन गर्न यो विकल्प सक्षम गर्नुहोस्। यसलाई लुकाउन अनचेक गर्नुहोस्।

en: Top Header Address
ne: शीर्ष हेडर ठेगाना

en: Enter the address to be displayed in the top header.
ne: शीर्ष हेडरमा प्रदर्शन गरिने ठेगाना राख्नुहोस

en: Top Header Email
ne: शीर्ष हेडर इमेल

en: Provide the email address for contact information in the top header.
ne: शीर्ष हेडरमा सम्पर्क जानकारीको लागि इमेल ठेगाना प्रदान गर्नुहोस्।

en: Top Header Link 1
ne: शीर्ष हेडर लिङ्क १

en: Top Header Link 1 Title
ne: शीर्ष हेडर लिङ्क १ शीर्षक

en: Set the title for the first link in the top header.
ne: शीर्ष हेडरमा पहिलो लिङ्कको लागि शीर्षक सेट गर्नुहोस्।

en: Top Header Link 1 URL
ne: शीर्ष हेडर लिङ्क १ URL

en: Enter the URL for the first link in the top header.
ne: शीर्ष हेडरमा पहिलो लिङ्कको URL राख्नुहोस।

en: Top Header Link 2
ne: शीर्ष हेडर लिङ्क २

en: Top Header Link 2 Title
ne: शीर्ष हेडर लिङ्क २ शीर्षक

en: Set the title for the second link in the top header.
ne: शीर्ष हेडरमा दोस्रो लिङ्कको लागि शीर्षक सेट गर्नुहोस्।

en: Top Header Link 2 URL
ne: शीर्ष हेडर लिङ्क २ URL

en: Enter the URL for the second link in the top header.
ne: शीर्ष हेडरमा दोस्रो लिङ्कको URL राख्नुहोस।

en: Top Header Social Media Links
ne: शीर्ष हेडर सामाजिक मिडिया लिङ्कहरू

en: Top Header Social Media Links Prefix
ne: शीर्ष हेडर सामाजिक मिडिया लिङ्क उपसर्ग

en: Specify a prefix (e.g., "Follow us on") for the social media links.
ne: सामाजिक सञ्जाल लिङ्कहरूको लागि उपसर्ग (जस्तै, "हामीलाई पछ्याउनुहोस्") निर्दिष्ट गर्नुहोस्।

en: Select Social Media Platforms
ne: सामाजिक सञ्जाल प्लेटफर्महरू चयन गर्नुहोस्

en: Select the social media platforms to display in the top header.
ne: शीर्ष हेडरमा देखाउनको लागि सामाजिक सञ्जाल प्लेटफर्महरू चयन गर्नुहोस्।

en: Header Sidebar Icon Position
ne: हेडर साइडबार आइकनको स्थिति

en: No Header Sidebar
ne: हेडर साइडबार छैन

en: Choose the position of the sidebar icon in the header. Select "No Header Sidebar" to disable the icon.
ne: हेडरमा साइडबार आइकनको स्थान छान्नुहोस्। आइकन असक्षम पार्न "हेडर साइडबार छैन" चयन गर्नुहोस्।

en: Dark header
ne: गाढा हेडर

en: Enable this option to apply a dark color scheme to the header.
ne: हेडरमा गाढा रङ योजना लागू गर्न यो विकल्प सक्षम पार्नुहोस्।

en: Menu Sidebar Text
ne: मेनु साइडबार टेक्स्ट

en: Enter the text to be displayed in the sidebar. This will appear only if a sidebar icon is selected.
ne: साइडबारमा देखाउनको लागि पाठ प्रविष्ट गर्नुहोस्। साइडबार आइकन चयन गरिएको खण्डमा मात्र यो देखा पर्नेछ।

en: Select the social media platforms you want to display alongside the sidebar text. This option is visible only if a sidebar icon is selected.
ne: साइडबार टेक्स्टसँगै देखाउन चाहनुभएको सामाजिक सञ्जाल प्लेटफर्महरू चयन गर्नुहोस्। साइडबार आइकन चयन गरिएको खण्डमा मात्र यो विकल्प देखिन्छ।

en: Mobile Nav Display Search Form
ne: मोबाइल नेभिगेसन डिस्प्ले खोज फारम

en: Enable this option to display a search form in the mobile navigation menu.
ne: मोबाइल नेभिगेसन मेनुमा खोज फारम प्रदर्शन गर्न यो विकल्प सक्षम गर्नुहोस्।

en: Slide Subtitle
ne: स्लाइड उपशीर्षक

en: No social platforms defined.
ne: कुनै सामाजिक प्लेटफर्महरू परिभाषित गरिएको छैन।

en: Show preloader text
ne: प्रिलोडर टेक्स्ट देखाउनुहोस्

en: Check this box to display preloader text on page load.
ne: पृष्ठ लोड गर्दा प्रिलोडर पाठ प्रदर्शन गर्न यो बाकसमा चिन्ह लगाउनुहोस्।

en: Use custom preloader css
ne: अनुकूलन प्रिलोडर CSS प्रयोग गर्नुहोस्

en: Check this box to custom preloader css.
ne: प्रिलोडर अनुकूलन गर्न यो बाकस जाँच गर्नुहोस्।

en: Preloader text
ne: प्रिलोडर टेक्स्ट

en: Enter the preloader text
ne: प्रिलोडर टेक्स्ट राख्नुहोस

en: Select the color of the preloader text. Default: #000000
ne: प्रिलोडर पाठको रङ चयन गर्नुहोस्। पूर्वनिर्धारित: #000000

en: Text Stroke Color
ne: टेक्स्ट स्ट्रोक रङ

en: Select the color of the preloader text shadow (@color). Default: #FFFFFF4D
ne: प्रिलोडर टेक्स्ट छायाको रङ (@color) चयन गर्नुहोस्। पूर्वनिर्धारित: #FFFFFF4D

en: Select the background color for the preloader. Default #000038
ne: प्रिलोडरको लागि पृष्ठभूमि रङ चयन गर्नुहोस्। पूर्वनिर्धारित #००००३८

en: Check this box to display the back to top button.
ne: माथि फर्कने बटन देखाउन यो बाकसमा चिन्ह लगाउनुहोस्।

en: Use custom back to top css
ne: माथि फर्कने अनुकूलन CSS प्रयोग गर्नुहोस्

en: Color of the arrow icon. Default: #29abe2
ne: तीर आइकनको रङ। पूर्वनिर्धारित: #29abe2

en: Circle Path Color
ne: वृत्त मार्गको रङ

en: Color of the circular path. Default: #000038
ne: गोलाकार बाटोको रङ। पूर्वनिर्धारित: #००००३८

en: Footer Logo Type
ne: फुटर लोगो प्रकार

en: Default Site Logo
ne: पूर्वनिर्धारित साइट लोगो

en: Choose how you want the logo to appear in the footer. Select "None" if you prefer to have no logo at all.
ne: फुटरमा लोगो कसरी देखियोस् भन्ने चाहनुहुन्छ छनौट गर्नुहोस्। यदि तपाईं कुनै पनि लोगो राख्न चाहनुहुन्छ भने "कुनै पनि होइन" चयन गर्नुहोस्।

en: Custom Footer Logo
ne: अनुकूलन फुटर लोगो

en: Upload a custom logo to be displayed in the footer. This option is available only if "Custom Logo" is selected as the logo type.
ne: फुटरमा देखाउनको लागि एउटा अनुकूलन लोगो अपलोड गर्नुहोस्। यो विकल्प "अनुकूलन लोगो" लाई लोगो प्रकारको रूपमा चयन गरिएको खण्डमा मात्र उपलब्ध हुन्छ।

en: Upload your custom footer logo here. Accepted formats are JPG, JPEG, GIF, and PNG. The logo will be stored in the specified directory.
ne: यहाँ आफ्नो अनुकूलन फुटर लोगो अपलोड गर्नुहोस्। स्वीकृत ढाँचाहरू JPG, JPEG, GIF, र PNG हुन्। लोगो तोकिएको डाइरेक्टरीमा भण्डारण गरिनेछ।

en: Footer Contact Information
ne: फुटर सम्पर्क जानकारी

en: Provide the details that you want to show in the footer, such as contact title, location, and business hours.
ne: फुटरमा देखाउन चाहनुभएको विवरणहरू प्रदान गर्नुहोस्, जस्तै सम्पर्क शीर्षक, स्थान, र व्यापारिक समय।

en: Show Footer Contact Information
ne: फुटर सम्पर्क जानकारी देखाउनुहोस्

en: Check this box to display your contact information in the footer.
ne: फुटरमा आफ्नो सम्पर्क जानकारी प्रदर्शन गर्न यो बाकस जाँच गर्नुहोस्।

en: Footer Contact Section Title
ne: फुटर सम्पर्क खण्ड शीर्षक

en: Footer Location
ne: फुटर स्थान

en: Footer Contact Details
ne: फुटर सम्पर्क विवरणहरू

en: Golden Amber
ne: सुनौलो अम्बर

en: Lavender Dream
ne: ल्याभेन्डर ड्रीम

en: Emerald Isle
ne: एमराल्ड आइल

en: Nordic Frost
ne: नोर्डिक फ्रस्ट

en: Rose Gold
ne: गुलाबी सुन

en: Matcha Green
ne: म्याचा हरियो

en: Indigo Night
ne: इन्डिगो नाइट

en: Coral Sunset
ne: कोरल सूर्यास्त

en: Autumn Harvest
ne: शरद ऋतुको बाली

en: Turquoise Bay
ne: टर्कोइज बे

en: Midnight Sapphire
ne: मध्यरातको नीलम

en: Carbon Elegance
ne: कार्बन एलिगेन्स

en: Teal Fusion
ne: टिल फ्युजन

en: Crimson Elegance
ne: क्रिमसन एलिगेन्स

en: Driftwood Neutrals
ne: ड्रिफ्टवुड न्यूट्रल्स

en: Electric Violet
ne: इलेक्ट्रिक भ्वाइलेट

en: Aquamarine Breeze
ne: एक्वामरिन ब्रीज

en: Amber Glow
ne: एम्बर ग्लो

en: Urban Concrete
ne: शहरी कंक्रीट

en: Moroccan Spice
ne: मोरक्कन मसला

en: Aspiration
ne: एस्पिरेशन

en: <p><strong>Aspiration</strong> is a lightweight, mobile-optimized base theme for Drupal 10 and 11, developed by <a href="https://www.drupal.org/u/sujan-shrestha" target="_blank">Sujan Shrestha</a>. Built on Bootstrap, it offers a responsive, mobile-first layout with customizable regions, perfect for developers and users who are familiar with setting up themes and utilizing theme functionality to build modern, scalable websites.<br><a href="https://www.drupal.org/project/aspiration" target="_blank">Project Page</a></p>
ne: <p><strong>एस्पिरेशन</strong> ड्रुपल १० र ११ को लागि हल्का, मोबाइल-अनुकूलित आधारभूत विषयवस्तु हो, जुन <a href="https://www.drupal.org/u/sujan-shrestha" target="_blank">सुजन श्रेष्ठ</a> द्वारा विकसित गरिएको हो। बुटस्ट्र्यापमा निर्मित, यसले अनुकूलन योग्य क्षेत्रहरू सहितको उत्तरदायी, मोबाइल-पहिलो लेआउट प्रदान गर्दछ, जुन विकासकर्ताहरू र प्रयोगकर्ताहरूका लागि उपयुक्त छ जो विषयवस्तुहरू सेटअप गर्न र आधुनिक, स्केलेबल वेबसाइटहरू निर्माण गर्न विषयवस्तु कार्यक्षमता प्रयोग गर्न परिचित छन्।<br><a href="https://www.drupal.org/project/aspiration" target="_blank">परियोजना पृष्ठ</a></p>

en: Menu Sidebar Content
ne: मेनु साइडबार सामग्री

en: Aspiration settings
ne: एस्पिरेशन सेटिङहरू
