Brainstorm profile (8.x-1.0-beta1) - en to bo translation catalogue (292 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Submit
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Development
bo: གསར་སྤེལ

en: Group
bo: ཁག

en: Type
bo: རིགས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Read more
bo: དེ་ལས་མང་པོ་ཀློག་པ

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Article
bo: རྩོམ་ཡིག

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: More
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Yes
bo: ཡིན

en: Content types
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Version
bo: པར་གཞི

en: all
bo: ཡོད་ཚད

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: Search
bo: འཚོལ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: None
bo: མེད།

en: Use count
bo: བེད་སྤྱོད་གྲངས

en: This action cannot be undone.
bo: བྱ་འགུལ་འདི་སླར་གསོ་བྱེད་མི་ཐུབ།

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Parents
bo: མ་ཁོངས

en: none
bo: མེད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Feed
bo: བསྡུས་བརྗོད

en: Name
bo: མིང

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Book
bo: དེབ

en: Export
bo: ཕྱིར་འདྲེན

en: Taxonomy term
bo: རིགས་དབྱེའི་བྱེ་བྲག་མིང

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Summary
bo: མདོར་བསྡུས

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Core
bo: ནང་སྙིང

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Region
bo: གནས་ཁུལ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: Layout
bo: བཀོད་པ།

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Attachment
bo: ཟུར་སྣོན་ཡིག་ཆ

en: Picture
bo: པར

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Content type
bo: ནང་དོན་གྱི་རིགས

en: Configure
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Files
bo: ཡིག་ཆ

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Exclude
bo: ཚུད་མི་དགོས་པ

en: Vertical
bo: གྱེན

en: The name of the menu.
bo: གདམ་བྱང་གི་མིང་།

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Page title
bo: དྲ་ངོས་ཁ་བྱང

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Node types
bo: ཚིགས་ཚེག་གི་རིགས།

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Inline
bo: ཕྲེང་ནང་དུ

en: Menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Promoted to front page
bo: མདུན་ངོས་སུ་འོས་སྦྱོར་བྱས་པ

en: URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན

en: Term ID
bo: བྱེ་བྲག་མིང་གི་ཨང་རྟགས

en: E-mail address
bo: གློག་ཡིག

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Count
bo: གྲངས

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Last update
bo: གསར་སྒྱུར་སྔོན་མ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Thumbnail
bo: བསྡུས་རིས།

en: State
bo: （ཞིང་། /ཁུལ། /དམིགས་ཁུལ།）

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Verbose
bo: རྒྱས་བཤད

en: Display alias changes (except during bulk updates).
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པའི་མིང་གཞན་དེ་མངོན་པ།（གསར་སྒྱུར་བྱས་པ་ལས་གཞན།）

en: Replace by separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད་ཀྱིས་ཚབ་བྱེད་པ

en: Maximum alias length
bo: མིང་གཞན་གྱི་ཚད་རིང་ཤོས

en: Maximum component length
bo: གྲུབ་ཆའི་རིང་ཚད་ཆེ་ཤོས

en: Update action
bo: གསར་སྒྱུར་གྱི་བྱ་འགུལ

en: Strings to Remove
bo: འདོར་དགོས་པའི་ཡིག་ཕྲེང

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
bo: མ་དཔེ་ལ་མ་ལག་ཞིག་མཁོ་འདོན་བྱས་ནས་མ་དཔེ་དེ་དག་གིས་དོ་དམ་བྱས་པའི་ནང་དོན་ལ་རང་འགུལ་གྱིས་མིང་གཞན་གསར་འདོན་བྱེད་པ།

en: Forum
bo: གྲོས་ར

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Other
bo: གཞན

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Select all
bo: ཆ་ཚང་འདེམས

en: Deselect all
bo: ཡོངས་འདེམས་དོར་བ།།

en: User login
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ནང་འཇུག

en: Blog
bo: ཟིན་བྲིས

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
bo: ད་ལྟ་@site་ནི་ཉམས་གསོ་བྱེད་བཞིན་ཡོད། ང་ཚོ་མགྱོག་པོར་ཕྱིར་སླེབས་ཡོངས། ཁྱེད་ཀྱིས་ངང་རྒྱུད་རིང་བོ་བྱས་པར་ཐུགས་རྗེ་ཆེ།

en: Rows
bo: ཕྲེང

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Order
bo: གོ་རིམ

en: Recent comments
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་དཔྱད་གཏམ

en: Random
bo: ངེས་མེད

en: Profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Hidden
bo: སྦས་ཡོད་པ

en: Root
bo: རྩ་བ

en: in
bo: ནང་དུ་

en: Tokens
bo: མཚོན་གྲངས

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Member for
bo: ཐོ་འགོད་བྱས་པའི་དུས་ཡུན

en: Languages
bo: སྐད་རིགས

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: First
bo: དང་པོ

en: Randomize
bo: ཐོལ་བྱུང་བཟོ་བ

en: author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Revert
bo: ཕྱིར་སློག

en: Caption
bo: གསལ་བཤད།

en: profile
bo: ངོ་སྤྲོད

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Asterisk
bo: སྐར་རྟགས

en: Missing
bo: ཁ་མི་ཚང་བ།

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: Reversed
bo: ཁ་ཕྱོགས་བརྗེས་ཟིན་པ

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར

en: Relationship
bo: འབྲེལ་བ

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Information
bo: ཆ་འཕྲིན

en: No caching
bo: བར་ཁུལ་བེད་སྤྱོད་མི་བྱེད་པ།

en: Block description
bo: ལྷུ་ལག་གི་གསལ་བཤད

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: Above
bo: གོང་དུ

en: Used in
bo: བེད་སྤྱོད་བྱེད་ས

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: Hide
bo: སྦས་པ

en: Extension
bo: རྒྱ་བསྐྱེད

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
bo: རང་འགུལ་ངང་གསར་འདོན་བྱས་པའི་མིང་གཞན་%original_alias་དང་སྔར་ཡོད་ཀྱི་མིང་གཞན་ལ་རྙོག་འཛིང་འདུག་པས། མིང་གཞན་དེ་%alias་ལ་བསྒྱུར་ཟིན།

en: Delete aliases
bo: མིང་གཞན་གསུབ་པ

en: Automatic alias
bo: རང་འགུལ་གྱི་མིང་གཞན

en: Character used to separate words in titles. This will replace any spaces and punctuation characters. Using a space or + character can cause unexpected results.
bo: ཁ་བྱང་ནང་གི་ཚིག་འབྲུ་མཚམས་དབྱེ་བྱེད་ཀྱི་ཡིག་འབྲུ་སྟེ། འདིས་སྟོང་ཆ་དང་མཚམས་རྟགས་གང་རུང་བརྗེ་ངེས། སྟོང་ཆ་དང་+ རྟགས་སྤྱད་ན་སྔོན་དཔག་བྱེད་མི་ཐུབ་པའི་མཇུག་འབྲས་འབྱུང་སྲིད།

en: Character case
bo: ཡིག་འབྲུའི་ཆེ་ཆུང

en: Do nothing. Leave the old alias intact.
bo: ཅི་ཡང་མི་བྱེད་པ། སྔར་གྱི་མིང་གཞན་ལ་བཟོ་བཅོས་མི་བྱེད་པ།

en: Create a new alias. Leave the existing alias functioning.
bo: མིང་གཞན་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ་དང་། སྔོན་དུ་སྤྱོད་བཞིན་པའི་མིང་གཞན་དག་བཞག་པ།

en: Create a new alias. Delete the old alias.
bo: མིང་གཞན་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ་དང་རྙིང་བ་དེ་གསུབ་པ།

en: Transliterate prior to creating alias
bo: མིང་གཞན་མ་བཏགས་སྔོན་དུ་སྒྲ་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: Filters the new alias to only letters and numbers found in the ASCII-96 set.
bo: ASCII-96་སྡེ་ཚན་ནང་དུ་ཡོད་པའི་ཡི་གེ་དང་ཨང་ཀི་ཁོ་ན་སྤྱད་ནས་མིང་གཞན་གསར་བ་ལ་ཚགས་རྒྱག་པ།

en: No action (do not replace)
bo: ལས་འགུལ་མི་སྤེལ་བ། (བརྗེ་མི་རུང་།)

en: Delete all aliases. Number of aliases which will be deleted: %count.
bo: མིང་གཞན་ཡོངས་གསུབ་པ། གསུབ་དགོས་པའི་མིང་གཞན་གྱི་གྲངས། %count།

en: Delete aliases for all @label. Number of aliases which will be deleted: %count.
bo: @label་ཡོད་ཚད་ཀྱི་མིང་གཞན་གསུབ་པ། གསུབ་དགོས་པའི་མིང་གཞན་གྱི་གྲངས། %count།

en: Delete aliases now!
bo: མྱུར་དུ་མིང་གཞན་གསུབ་པ།

en: All of your path aliases have been deleted.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་སྦྲེལ་ལམ་གྱི་མིང་གཞན་ཡོད་ཚད་བསུབ་ཚར།

en: Overlay
bo: ཕྱི་རིམ

en: No comments available.
bo: སྤྱོད་རུང་པའི་དཔྱད་གཏམ་མི་འདུག

en: Package
bo: ཐུམ།

en: All types
bo: རིགས་ཡོད་ཚད

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
bo: སྤྱོད་མཁན་ཞིག་དྲ་ཐོག་ཏུ་ཡོད་པར་ངོས་འཛིན་བྱེད་པའི་དུས་ཚོད།

en: Context
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: Pager
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད

en: Add required context
bo: དགོས་མཁོ་ཡོད་པའི་ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Node count
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་གྲངས

en: Finish
bo: མཇུག་རྫོགས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Unpublish comment
bo: དཔྱད་གཏམ་མི་སྤེལ་བ

en: Formatter
bo: རྣམ་གཞག་སྒྲིག་བྱེད

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད

en: Patterns
bo: དཔེ་ཡིག

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: Custom format
bo: རང་བཟོས་རྣམ་བཞག

en: No content available.
bo: ནང་དོན་མེད།

en: IP address
bo: IP་ཁ་བྱང

en: Primary tabs
bo: རྩ་བའི་ཤོག་བྱང

en: Secondary tabs
bo: ཤོག་བྱང་ཕལ་བ

en: Variants
bo: བྱེ་བྲག

en: Permanent
bo: དུས་གཏན་དུ

en: Hide submit button
bo: ཡར་སྤྲོད་མཐེབ་སྐུང་བ

en: Comma
bo: ཚེག་འབྲིང༼,༽

en: Semicolon
bo: འབྱེད་རྟགས།(;)

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Frontpage
bo: མདུན་ངོས

en: MIME type
bo: MIMEརིགས

en: Upload date
bo: ཡར་སྤྲོད་ཀྱི་དུས

en: The size of the file.
bo: ཡིག་ཆ་ཞིག་གི་ཆེ་ཆུང་།

en: Publish comment
bo: དཔྱད་གཏམ་སྤེལ་བ

en: Not installed.
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད།

en: Alias: @alias
bo: མིང་གཞན་ལ་@alias

en: No alias
bo: མིང་གཞན་མི་འདུག

en: Chaos tool suite
bo: Chaos ལག་ཆ་ཡོངས

en: Punctuation
bo: མཚམས་རྟགས

en: Current date
bo: མིག་སྔའི་ཟླ་ཚེས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Machine-readable name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱིས་ཀློག་ཐུབ་པའི་མིང

en: Who's new
bo: སྤྱོད་མཁན་གསར་བ

en: Personal contact form
bo: མི་སྒེར་ཀྱི་འབྲེལ་གཏུགས་རེའུ་མིག

en: Ampersand
bo: དང་གི་མཚན་བྱང༼&༽

en: Who's online
bo: དྲ་ཐོག་དུ་ཡོད་པའི་སྤྱོད་མཁན

en: Sort descending
bo: ཇེ་དམའ་རུ་སྒྲིག

en: Sort ascending
bo: ཇེ་མཐོ་རུ་སྒྲིག

en: Chaos tools
bo: Chaos ལག་ཆ

en: Allow settings
bo: སྒྲིག་འགོད་བྱེད་དུ་འཇུག

en: Pager offset
bo: ངོས་སྒྱུར་བྱེད་ཀྱི་ཁ་གསབ

en: Status messages
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་བརྡ་འཕྲིན

en: Monthly archive
bo: ཟླ་རེར་ཡིག་ཚགས

en: Edit URL
bo: དྲ་གནས་རྩོམ་སྒྲིག

en: Main page content
bo: དྲ་ངོས་གཙོ་བོ་ཐོག་གི་ནང་དོན

en: Full comment
bo: དཔྱད་གཏམ་ཡོངས

en: Save comment
bo: དཔྱད་གཏམ་ཉར་ཚགས

en: Revision log message
bo: བསྒྱུར་བཅོས་བྱས་པའི་ཟིན་ཐོ

en: Recent content
bo: ཉེ་ཆར་གྱི་ནང་དོན

en: No front page content has been created yet.
bo: མདུན་ངོས་སུ་ནང་དོན་གསར་འཛུགས་བྱས་མེད།

en: Find and manage content.
bo: ནང་དོན་འཚོལ་བཤེར་དང་དོ་དམ།

en: No people available.
bo: མི་སུ་ཡང་མེད།

en: Find and manage people interacting with your site.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་འབྲེལ་འདྲིས་བྱེད་མཁན་གྱི་མི་སྣ་བཙལ་བ་དང་དོ་དམ་རྒྱག་པ།

en: Basic page
bo: དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་རྒྱུན་ལྡན་གྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་<em>དྲ་ངོས་དཀྱུས་མ་</em>སྤྱོད་ཆོག དཔེར་ན་་ང་ཚོའི་སྐོར་ཞེས་པའི་དྲ་ངོས་ལྟ་བུ།

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
bo: མཚན་བྱང་གིས་རིགས་འདྲ་བའི་རྩོམ་ཡིག་དབྱེ་འབྱེད་བྱས།

en: Image style
bo: པར་རིས་ཀྱི་བཟོ་ལྟ

en: Display all items
bo: ནང་ཚན་ཡོངས་མངོན་པ

en: Display a specified number of items
bo: གྲངས་ཚད་ངེས་གཏན་གྱི་རྣམ་གྲངས་སྟོན་པ

en: Machine Name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: What should Pathauto do when updating an existing content item which already has an alias?
bo: མིང་གཞན་ཡོད་པའི་སྔར་ཡོད་ནང་དོན་གྱི་ནང་ཚན་ཞིག་ལ་གསར་སྒྱུར་བྱེད་སྐབས། Pathauto ཡིས་ཅི་ལྟར་བྱེད་དགོས་སམ།

en: Reduce strings to letters and numbers
bo: ཡིག་ཕྲེང་དག་གསལ་བྱེད་དང་ཨང་གྲངས་ལ་ཉུང་དུ་བཟོ་བ

en: Words to strip out of the URL alias, separated by commas. Do not use this to remove punctuation.
bo: སྦྲེལ་ཐག་གི་མིང་གཞན་ནས་ཕྱིར་ཕུད་དགོས་པའི་ཚིག་འབྲུ་སྟེ། ཚེག་འབྲིང་. ཡིས་མཚམས་དབྱེ་དགོས། ཐབས་ཤེས་འདི་ལ་བརྟེན་ནས་མཚམས་རྟགས་གསུབ་མི་ཉན།

en: Choose aliases to delete
bo: གསུབ་དགོས་པའི་མིང་གཞན་འདེམས་རོགས

en: All aliases
bo: མིང་གཞན་ཡོངས

en: <strong>Note:</strong> there is no confirmation. Be sure of your action before clicking the "Delete aliases now!" button.<br />You may want to make a backup of the database and/or the url_alias table prior to using this feature.
bo: <strong>དྲན་སྐུལ།</strong> འདིར་ཁག་ཐེག་བརྡ་ལན་མེད་པས། མྱུར་དུ་མིང་གཞན་གསུབ་པ་ཞེས་པའི་མཐེབ་མ་མནན་གོང་ལས་འགུལ་འདི་སྒྲུབ་དགོས་པར་ཐག་གཅོད་བྱོས།<br />ཁྱེད་ཀྱིས་བྱེད་ནུས་འདི་མ་སྤྱད་སྔོན་དུ་གྲངས་མཛོད་དམ་url_alias་རེའུ་མིག་གི་རྒྱབ་བརྟེན་ཞིག་བཟོས་ན་ལེགས།

en: Ignoring alias %alias because it is the same as the internal path.
bo: མིང་གཞན་%alias་ཞེས་པ་སྣང་མེད་བྱེད་རྒྱུ་ཡིན་པ་དང་། རྒྱུ་མཚན་ནི་དེ་ནི་ནང་ཁུལ་གྱི་སྦྲེལ་ལམ་དང་ཡོངས་སུ་མཚུངས་པས་སོ།

en: Created new alias %alias for %source, replacing %old_alias.
bo: %source་ལ་མིང་གཞན་%alias་གསར་འཛུགས་བྱས་པ་དང་། %old_alias་བརྗེས་ཚར།

en: Created new alias %alias for %source.
bo: %source་ལ་མིང་གཞན་གསར་བ་%alias་གསར་འཛུགས་བྱས་པ།

en: Maximum alias and component length
bo: མིང་གཞན་དང་གྲུབ་ཆའི་རིང་ཚད་ཆེ་ཤོས

en: Administer pathauto
bo: Pathauto ལ་དོ་དམ་བྱེད་པ

en: Bulk updating URL aliases
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན་སྡེབ་བྱས་ནས་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: An error occurred while processing @operation with arguments : @args
bo: @operation་དང་འཇུག་གྲངས་@args་མཉམ་དུ་སྒྲིག་བཟོ་བྱེད་དུས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་འདུག

en: Update URL alias
bo: དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: Bulk update
bo: འབོར་དུ་གསར་སྒྱུར།

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་དང་འགན་ནུས། སྤྱོད་དབང་ལ་དོ་དམ་རྒྱག་པ།

en: Changed date
bo: བཟོ་བཅོས་ཀྱི་དུས་ཚོད

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: The name of the content type.
bo: ནང་དོན་རིགས་ཀྱི་མིང་།

en: Absolute URL
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཧྲིལ་བོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན

en: Autosubmit
bo: རང་འགུལ་གྱི་ཡར་སྤྲོད

en: Hide submit button if javascript is enabled.
bo: javascript ནུས་ཡོད་བཟོས་ཚེ་ཡར་སྤྲོད་མཐེབ་སྐུང་བ།

en: Query string value
bo: འདྲི་ཞིབ་ཚིག་ཕྲེང་གི་ཐོབ་གྲངས
