Brainstorm profile (8.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (387 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Value
et: Väärtus

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Development
et: Arendus

en: Group
et: Grupp

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Read more
et: Loe edasi

en: more
et: veel

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: optional
et: valikuline

en: Article
et: Artikkel

en: Enabled
et: Lubatud

en: Administration
et: Haldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: More
et: Veel

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Version
et: Versioon

en: core
et: tuum

en: all
et: kõik

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: None
et: Puudub

en: Use count
et: Kasutuse loendur

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Parent
et: Vanem

en: Parents
et: Vanemad

en: none
et: puudub

en: Settings
et: Seaded

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: Import
et: Impordi

en: Book
et: Raamat

en: Export
et: Ekspordi

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: General settings
et: Üldised seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Update
et: Uuenda

en: Core
et: Tuum

en: Archive
et: Arhiiv

en: Views
et: Vaated

en: Path
et: Tee

en: Filename
et: Failinimi

en: Region
et: Regioon

en: Menu
et: Menüü

en: Updated
et: Uuendatud

en: Theme
et: Teema

en: Layout
et: Paigutus

en: Components
et: Komponendid

en: Attachment
et: Manus

en: Picture
et: Pilt

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Configure
et: Seadistus

en: Files
et: Failid

en: Options
et: Valikud

en: Data type
et: Andmetüüp

en: Separator
et: Eraldaja

en: Exclude
et: Jäta välja

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: The name of the menu.
et: Menüü nimetus.

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Node types
et: Sisutüübid

en: Site
et: Sait

en: Module
et: Moodul

en: Off
et: Väljas

en: Footer
et: Jalus

en: Inline
et: Samal real

en: Menu link
et: Menüülink

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: URL alias
et: URL-i alias

en: Term ID
et: Termini ID

en: E-mail address
et: E-posti aadress

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Fields
et: Väljad

en: Count
et: Arv

en: Conditions
et: Tingimused

en: Normal
et: Tavaline

en: OK
et: Olgu

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: Node Types
et: Sisutüübid

en: Width
et: Laius

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: State
et: Olek

en: Desc
et: Kahanev

en: Provides a mechanism for modules to automatically generate aliases for the content they manage.
et: Võimaldab moodulitel automaatselt inimsõbralikke URL aadresse genereerida.

en: Forum
et: Foorumi teema

en: Configuration
et: Seadistus

en: Other
et: Muu

en: Role
et: Roll

en: Select all
et: Vali kõik

en: User login
et: Sisenemine

en: Blog
et: Ajaveeb

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
et: Hetkel on @site lehel hooldustööd. Oleme varsti tagasi. Täname Teid kannatlikuse eest!

en: Button
et: Nupp

en: Last
et: Viimane

en: Rows
et: Ridu

en: Cache
et: Vahemälu

en: Tools
et: Tööriistad

en: Arguments
et: Argumendid

en: Filters
et: Filtrid

en: Order
et: Järjestus

en: Recent comments
et: Hiljutised kommentaarid

en: Random
et: Juhuslik

en: Pattern
et: Muster

en: Profile name
et: Profiili nimi

en: Profile
et: Profiil

en: Save settings
et: Salvesta sätted

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Hidden
et: Peidetud

en: Root
et: Juur

en: in
et: hulgas

en: Tokens
et: Märgised

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Clear
et: Tühjenda

en: Member for
et: Liikmeks oldud aeg

en: Languages
et: Keeled

en: Features
et: Omadused

en: First
et: Esimene

en: Lists
et: Nimekirjad

en: Period
et: Ajavahemik

en: Map
et: Kaart

en: Randomize
et: Juhuslikult

en: author
et: autor

en: Entity
et: Olem

en: Revert
et: Lähtesta

en: Caption
et: Pealkiri

en: Buttons
et: Nupud

en: profile
et: profiil

en: People
et: Kasutajad

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Glossary
et: Sõnastik

en: Asterisk
et: Tärn

en: Missing
et: Puudub

en: Installed
et: Paigaldatud

en: Duplicate
et: Paljunda

en: Reversed
et: Vastupidine

en: Changed
et: Muudetud

en: Relationship
et: Seos

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Tabs
et: Sakid

en: Photo
et: Pilt

en: Client
et: Klient

en: Apply
et: Rakenda

en: Information
et: Andmed

en: No caching
et: Pole puhverdatud

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: Blocks
et: Plokid

en: Menus
et: Menüüd

en: Above
et: Üleval

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: Permission
et: Õigus

en: Hide
et: Peida

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Extension
et: Laiendus

en: Keys
et: Võtmed

en: Delete aliases
et: Kustuta aliased

en: Automatic alias
et: Automaatne alias

en: Delete aliases now!
et: Kustuta aliased nüüd!

en: Administrator
et: Haldur

en: Provided by
et: Allikas

en: Sizes
et: Suurused

en: Skin
et: Kujundus

en: Overlay
et: Ülekate

en: No comments available.
et: Kommentaarid puuduvad.

en: Packages
et: Pakid

en: Package
et: Pakk

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
et: Pärast viimase lehe vaatamist on kasutaja online

en: Context
et: Kontekst

en: Pager
et: Lehitseja

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Node count
et: Postituste hulk

en: Finish
et: Valmis

en: Accessibility
et: Vaegnägijale

en: Company name
et: Ettevõtte nimi

en: About
et: Programmist

en: Unpublish comment
et: Kommentaari muutmine mitteavaldatuks

en: Formatter
et: Vormindaja

en: Block type
et: Ploki tüüp

en: Patterns
et: Mustrid

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: pixels
et: pikslit

en: Custom format
et: Kohandatud formaat

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Colon
et: Koolon

en: IP address
et: IP-aadress

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Variants
et: Variandid

en: Bundle
et: kogum

en: Permanent
et: Alaline

en: No files available.
et: Ühtegi faili pole saadaval.

en: Thumbnail image
et: Pisipilt

en: Root term
et: Juurtermin

en: Comma
et: koma

en: Uses
et: Kasutab

en: Frontpage
et: Avaleht

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: exclude
et: välja arvatud

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: The size of the file.
et: Faili suurus.

en: Menu links
et: Menüülingid

en: Publish comment
et: Kommentaari avaldamine

en: Slash
et: Kaldkriips

en: Not installed.
et: Pole paigaldatud.

en: No alias
et: Alias puudub

en: Current date
et: Tänane kuupäev

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Aspect ratio
et: Külgede suhe

en: Machine-readable name
et: Masinloetav nimetus

en: Array
et: Massiiv

en: Who's new
et: Uued kasutajad

en: Link ID
et: Lingi ID

en: Personal contact form
et: Isiklik kontaktivorm

en: Ampersand
et: &amp;-märk

en: Who's online
et: Lehel olevad kasutajad

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Sort descending
et: Sorteeri kahanevas järjekorras

en: Sort ascending
et: Sorteeri kasvavas järjekorras

en: Your virtual face or picture.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt.

en: Allow settings
et: Luba seaded

en: Field formatter
et: Välja vormindaja

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Pager type
et: Pageri tüüp

en: Libraries
et: Teegid

en: Monthly archive
et: Igakuine arhiiv

en: Dependencies
et: Sõltuvused

en: Edit URL
et: Muutmise URL

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Full comment
et: Kommentaar

en: Save comment
et: Kommentaari salvestamine

en: Image linked to content
et: Sisuga lingitud pilt

en: Revision log message
et: Muudatuse kirjeldus

en: Recent content
et: Hiljutine sisu

en: No front page content has been created yet.
et: Esilehe sisu pole veel loodud.

en: Find and manage content.
et: Otsi ja halda lehe sisu.

en: No people available.
et: Inimesed puuduvad.

en: Find and manage people interacting with your site.
et: Sinu lehel käivate inimeste leidmine ja haldus.

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: Image style
et: Pildi stiil

en: Display all items
et: Kuva kõik kirjed

en: Display a specified number of items
et: Kuva ette antud arv kirjeid

en: Machine Name
et: Masinnimi

en: Provides a user interface for the Token API and some missing core tokens.
et: Loob Token API kasutusliidese ja laiendab tekstiasendajate nimekirja tuumas.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: Current page
et: Eesolev leht

en: The title of the current page.
et: Praeguse lehe pealkiri.

en: Account cancellation URL
et: Konto tühistamise aadress

en: One-time login URL
et: Ühekordne sisselogimise aadress

en: Tokens related to menu links.
et: Menüülinkidega seotud märgised.

en: The title of the menu link.
et: Menüülingi pealkiri.

en: Page number
et: Lehekülje number

en: Update URL alias
et: Uuenda URLi alias

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Branding
et: Kaubamärk

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
et: Kasutajakontode, rollide ja õiguste haldamine.

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev

en: Weight for @title
et: @title kaal

en: Hash
et: Räsi

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Asc
et: Kasvav

en: The extension of the file.
et: Faililaiend.

en: The name of the content type.
et: Sisutüübi nimi.

en: Absolute URL
et: Absoluutne URL

en: Tokens related to menus.
et: Menüüdega seotud märgised.

en: The menu of the menu link.
et: Menüülingi menüü.

en: Master
et: Peamine

en: The last element of the array.
et: Massiivi viimane element.

en: Double quotation marks
et: Jutumärgid

en: Hyphen
et: Sidekriips

en: Equal sign
et: Võrdusmärk

en: Dollar sign
et: Dollari märk

en: Question mark
et: Küsimärk

en: Backslash
et: Längkriips

en: A date in '@type' format. (%date)
et: Kuupäev '@type' vormingus. (%date)

en: The size of the file, in bytes.
et: Faili suurus baitides.

en: A random number from 0 to @max.
et: Juhuslik number: 0 - @max.

en: Entity Reference
et: Olemi viide

en: @type field.
et: @type väli.

en: The %dependency library, which the %library library depends on, is not installed.
et: Sõltuvusteek %dependency, millest teek %library sõltub, pole paigaldatud.

en: The version %dependency_version of the %dependency library is not compatible with the %library library.
et: Sõltuvusteegi %dependency versioon %dependency_version ei ole ühilduv teegiga %library.

en: The %library library could not be found.
et: Teeki %library ei leitud.

en: The version of the %library library could not be detected.
et: Teegi %library versiooni ei suudetud tuvastada.

en: The installed version %version of the %library library is not supported.
et: Teegi %library paigaldatud versioon %version ei ole toetatud.

en: The %variant variant of the %library library could not be found.
et: %variant varianti teegist %library ei leitud.

en: Generate automatic URL alias
et: Loo automaatne URL alias

en: Responsive
et: Adapteeruv

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Third party settings
et: Kolmanda osapoole seaded

en: This field supports tokens.
et: See väli toetab tekstiasendajaid.

en: Breakpoint
et: Murdepunkt

en: Installation profile
et: Installatsiooniprofiil

en: For example, set this to 3 and the first 3 items will not be displayed.
et: Kui määra väärtuseks näiteks 3, siis ei näidata esimest kolme elementi.

en: Custom block library
et: Kohandatud plokkide teek

en: 1 place | @count places
et[0]: 1 asukoht
et[1]: @count asukohta

en: Registering module
et: Registreerin moodulit

en: Lists (Views)
et: Nimekirjad (Views)

en: Simple configuration
et: Lihtne seadistus

en: Configuration type
et: Seadistuse tüüp

en: File usage
et: Faili kasutus

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: Context assignments
et: Konteksti määrangud

en: Site header
et: Lehe päis

en: Format type machine name
et: Vormingu tüübi masinloetav nimetus

en: Visually Hidden
et: Visuaalselt peidetud

en: Default comments
et: Vaikimisi kommentaarid

en: Allows commenting on content
et: Võimaldab sisu kommenteerida

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
et: Sisesta komadega eraldatud nimekiri. Näiteks: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
et: Kasutatavad muutujad on: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: Links related to the active user account
et: Aktiivse kasutajaga seotud lingid

en: Administrative task links
et: Haldustööde lingid

en: Site information links
et: Saidi info lingid

en: Site section links
et: Saidi sekstsiooni lingid

en: Find and manage custom blocks.
et: Otsi ja halda kohandatud plokke.

en: Recent comments.
et: Viimased kommentaarid.

en: Find and manage files.
et: Otsi ja halda faile.

en: All content, by month.
et: Kogu sisu, kuu kaupa.

en: Recent content.
et: Viimati lisatud sisu.

en: All content promoted to the front page.
et: Kogu avalehele määratud sisu.

en: All content, by letter.
et: Kogu sisu, tähestikuliselt.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
et: Teatud taksonoomia termiga seotud sisu.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
et: Näitab nimekirja viimati loodud kasutajakontodest.

en: Who's online block
et: Sisseloginud kasutajate infoplokk

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
et: Kuvab aktiivsete kasutajate kogunumbrit ja viimati aktiivsete kasutajate kasutaja nimesid.

en: There are no custom blocks available.
et: Kohandatud plokke pole saadaval.

en: Files overview
et: Failide ülevaade

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
et: Kasutusinfo failile {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
et: Otsi ja halda sisu

en: Welcome to [site:name]
et: Tere tulemast lehele [site:name]

en: Name or email contains
et: Nimi või e-post sisaldab

en: A list of new users
et: Uute kasutajate nimekiri

en: There are currently @total users online.
et: Hetkel on lehel @total kasutajat.

en: There are currently 0 users online.
et: Hetkel on lehel 0 kasutajat.

en: A list of users that are currently logged in.
et: Nimekiri kasutajatest kes on hetkel sisse logitud.
