Brainstorm profile (8.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (369 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Previous
fa: قبلی

en: Next
fa: بعدی

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ثبت

en: Operations
fa: عمل ها

en: Content
fa: محتوا

en: Value
fa: مقدار

en: Username
fa: نام کاربری

en: Development
fa: توسعه

en: Group
fa: گروه

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: List
fa: سجل

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Language
fa: زبان

en: more
fa: بیشتر

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Article
fa: مقاله

en: Enabled
fa: فعال

en: Administration
fa: مدیریت

en: Comments
fa: نظر‌یات

en: More
fa: بیشتر

en: On
fa: روشن

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Yes
fa: بله

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Version
fa: نسخه

en: File
fa: فایل

en: Edit
fa: تدوین

en: Date
fa: تاریخ

en: Size
fa: اندازه

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: اعاده

en: None
fa: هیچ

en: Use count
fa: تعداد استفاده

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Number
fa: عدد

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: Link
fa: واصلی

en: Image
fa: تصویر

en: Parent
fa: والد

en: Parents
fa: والدها

en: none
fa: هیچ

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Feed
fa: خوراک

en: Name
fa: نام

en: Import
fa: ورود

en: Book
fa: کتاب

en: Export
fa: استخراج

en: Taxonomy term
fa: کلمه رده بندی

en: General settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Help
fa: راهنما

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Summary
fa: خلاصه

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Core
fa: هسته

en: Archive
fa: آرشیو

en: Views
fa: نماها

en: URL
fa: نشانی

en: Path
fa: مسیر

en: Filename
fa: نام فایل

en: Region
fa: ناحیه

en: Menu
fa: قائم

en: Updated
fa: به‌روز

en: Theme
fa: پوسته

en: Layout
fa: آرایش

en: ID
fa: هویت

en: Attachment
fa: پیوست

en: Picture
fa: تصویر

en: User
fa: کاربر

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Data type
fa: نوع داده

en: Separator
fa: جداکننده

en: Exclude
fa: استثنا

en: Vertical
fa: عمودی

en: The name of the menu.
fa: نام قائم.

en: All
fa: همه

en: Active
fa: فعال

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Block
fa: قالبک

en: Page
fa: صفحه

en: Node types
fa: انواع گره

en: Site
fa: سایت

en: Module
fa: ماژول

en: Off
fa: خاموش

en: Footer
fa: پاورقی

en: Inline
fa: درون خطی

en: Menu link
fa: واصلی قائم

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Comment
fa: نظر

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filter
fa: صافی

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: URL alias
fa: آدرس مستعار

en: Term ID
fa: هویت کلمه

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: Fields
fa: میدانها

en: Count
fa: شمارش

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: OK
fa: موافقت

en: Last update
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: Width
fa: عرض

en: ,
fa: ،

en: Thumbnail
fa: تصویر بندانگشتی

en: State
fa: وضعیت

en: Desc
fa: نزولی

en: Forum
fa: انجمن

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Other
fa: ساير

en: Role
fa: نقش

en: Select all
fa: انتخاب همه

en: User login
fa: ورود کاربر

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
fa: @site در دست عملیات پشتیبانی و نگهداری است. به زودی به حالت عادی باز خواهد گشت. با تشکر از بردباری شما.

en: Button
fa: دکمه

en: Last
fa: آخرین

en: Rows
fa: ردیف‌ها

en: Cache
fa: حافظه موقت

en: Tools
fa: ابزارها

en: Arguments
fa: آرگومان‌ها

en: Filters
fa: صافیها

en: Order
fa: سفارش

en: Recent comments
fa: نظر‌های اخیر

en: Random
fa: تصادفی

en: Pattern
fa: الگو

en: Save settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Hidden
fa: پنهان

en: Root
fa: ریشه

en: Tokens
fa: توکن‌ها

en: Token
fa: توکن

en: Clear
fa: پاک کردن

en: Member for
fa: عضو به مدت

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Available tokens
fa: شناسکه های موجود

en: First
fa: اولین

en: Lists
fa: فهرست‌ها

en: Period
fa: دوره

en: Map
fa: نقشه

en: Randomize
fa: تصادفی

en: author
fa: نویسنده

en: Entity
fa: عنصر

en: Revert
fa: بازگشت

en: Caption
fa: عنوان

en: Fade
fa: محو شدن

en: People
fa: افراد

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: Glossary
fa: اصطلاحات

en: Installed
fa: نصب شده

en: Duplicate
fa: تکراری

en: Reversed
fa: معکوس

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Relationship
fa: رابطه

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Tabs
fa: زبانه ها

en: Apply
fa: تایید

en: Information
fa: اطلاعات

en: No caching
fa: بدون ذخیره سازی

en: Block description
fa: توضیحات قالبک

en: Blocks
fa: قالبک‌ها

en: Menus
fa: قائمها

en: Above
fa: بالا

en: Used in
fa: استفاده شده در

en: Permission
fa: مجوز

en: Hide
fa: پنهان کن

en: Extension
fa: پسوند

en: Keys
fa: کلیدها

en: Delete aliases
fa: حذف اسامی مستعار

en: Administrator
fa: مدیر

en: Skin
fa: پوسته

en: Overlay
fa: لایه ی پوشاننده

en: No comments available.
fa: هیچ نظر‌هایی در دسترس نیست.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
fa: یک کاربر برای مدت تعیین شده پس از آخرین مشاهده‌ی یک صفحه، آنلاین محسوب می‌شود.

en: Context
fa: زمینه

en: Pager
fa: صفحه‌بند

en: Offset
fa: جابجایی

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: Node count
fa: تعداد گره‌ها

en: Finish
fa: پایان

en: About
fa: درباره

en: Unpublish comment
fa: لغو نشر نظر

en: Block type
fa: نوع بلاک

en: Speed
fa: سرعت

en: Patterns
fa: الگوها

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Main navigation
fa: پیمایدنۀ اصلی

en: pixels
fa: پیکسل

en: Custom format
fa: قالب‌بندی سفارشی

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.

en: IP address
fa: آدرس IP

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Bundle
fa: بسته

en: Permanent
fa: دائمی

en: No files available.
fa: هیچ فایلی در دسترس نیست.

en: Root term
fa: کلمه ریشه

en: Comma
fa: کاما

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: MIME type
fa: نوع تقلید

en: Upload date
fa: تاریخ بارگذاری

en: The size of the file.
fa: اندازه فایل.

en: Menu links
fa: واصلهای قائم

en: Publish comment
fa: انتشار نظر

en: Alias: @alias
fa: نام مستعار: @alias

en: No alias
fa: بدون نام مستعار

en: Chaos tool suite
fa: مجموعه ابزار Chaos

en: Current date
fa: تاریخ کنونی

en: <
fa: >

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Machine-readable name
fa: اسم قابل فهم توسط ماشین

en: Array
fa: آرایه

en: Who's new
fa: کاربران جدید

en: Link ID
fa: هویت واصلی

en: Personal contact form
fa: ورقه تماس شخصی

en: Ampersand
fa: امپرسند

en: Who's online
fa: کاربران آنلاین

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Base name
fa: نام ساده

en: Sort descending
fa: مرتب‌سازی نزولی

en: Sort ascending
fa: مرتب‌سازی صعودی

en: Field formatter
fa: قالب دهنده میدان

en: Breadcrumbs
fa: سلسله صفحات

en: Published status
fa: وضعیت انتشار

en: Monthly archive
fa: آرشیو ماهیانه

en: Dependencies
fa: وابستگی‌ها

en: Edit URL
fa: تدوین آدرس

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Full comment
fa: نظر کامل

en: Save comment
fa: ذخیره نظر

en: Revision log message
fa: پیغام گزارش تنقیح

en: Recent content
fa: جدیدترین محتوا

en: No front page content has been created yet.
fa: هنوز هیج محتوایی برای صفحه اول ایجاد نشده است.

en: Find and manage content.
fa: یافتن و اداره محتوا.

en: No people available.
fa: هیچ فردی در دسترس نیست.

en: Find and manage people interacting with your site.
fa: یافتن و اداره افراد در تعامل با جولانما شما.

en: Basic page
fa: صفحه ساده

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fa: از <em>صفحات ساده</em> برای محتوای ایستا مانند صفحه «درباره ما» استفاده کنید.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
fa: از تگ‌ها برای گروه‌بندی موضوعات مختلف در دسته‌ها استفاده کنید.

en: Image style
fa: سبک تصویر

en: Display all items
fa: نمایش تمامی عنصر‌ها

en: Display a specified number of items
fa: نمایش تعداد مشخصی از عنصر‌ها

en: Administer pathauto
fa: مدیریت مسیر خودکار

en: Allows a user to configure patterns for automated aliases and bulk delete URL-aliases.
fa: به کاربر اجازه می دهد تا الگوهای اسامی مستعار خودکار  و حذف جمعی اسامی مستعار  URL  ها را تنظیم نماید

en: Notify of Path Changes
fa: اطلاع از تغییرات مسیر

en: Determines whether or not users are notified.
fa: مشخص می‌کند که کاربران مطلع گردند یا خیر.

en: No tokens available.
fa: توکنی در دسترس نیست.

en: Click a token to insert it into the field you've last clicked.
fa: بر روی توکنی کلیک کنید تا به آخرین میدانی که روی آن کلیک نموده‌اید وارد شود.

en: Translation source node
fa: منبع شفر ترجمه

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
fa: از <em>مقالات</em> برای محتوای وابسته به زمان مانند اخبار, اعلامیه‌های مطبوعاتی، و مطالب وبلاگ استفاده کنید.

en: Current page
fa: صفحه جاری

en: The explanation of the most recent changes made to the node.
fa: توضیح اخرین تغییرات انجام شده روی گره

en: The title of the current page.
fa: عنوان صفحه جاری

en: The URL of the current page.
fa: URL صفحه جاری

en: Account cancellation URL
fa: URL لغو حساب

en: The URL of the confirm delete page for the user account.
fa: URL صفحه تایید حذف برای حساب کاربر.

en: One-time login URL
fa: نشانی اینترنتی ورود یک بار مصرف

en: The URL of the one-time login page for the user account.
fa: نشانی اینترنتی صفحه‌ی ورود یک بار مصرف به جولانما برای حساب کاربر.

en: Tokens related to menu links.
fa: توکن‌های مرتبط با واصلهای قائم.

en: The unique ID of the menu link.
fa: هویت یکتا واصلی قائم.

en: The title of the menu link.
fa: عنوان واصلی قائم.

en: The URL of the menu link.
fa: URL واصلی قائم.

en: The menu link's parent.
fa: والد واصلی قائم.

en: Tokens related to the current page request.
fa: توکن‌های مرتبط با تقاضای صفحه جاری.

en: Page number
fa: شماره صفحه

en: The menu link for this node.
fa: واصلی قائم برای این گره.

en: Update URL alias
fa: به‌روزرسانی آدرس مستعار

en: Bulk update
fa: به‌روزرسانی جمعی

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
fa: مدیریت حساب‌های کاربری، نقش‌ها و مجوزها.

en: The menu link's root.
fa: ریشه واصلی قائم.

en: Changed date
fa: تاریخ تغییر

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Asc
fa: صعودی

en: The extension of the file.
fa: پسوند فایل

en: Tokens related to the current date and time.
fa: توکن‌های مرتبط با تاریخ و زمان کنونی.

en: The URL of the @entity.
fa: نشانی اینترنتی @entity.

en: The content type of the node.
fa: نوع محتوای گره

en: Tokens related to content types.
fa: توکن‌های مرتبط با انواع محتوا.

en: The name of the content type.
fa: نام نوع محتوا

en: The unique machine-readable name of the content type.
fa: نام منحصر بفرد خوانا توسط ماشین برای نوع محتوا.

en: The optional description of the content type.
fa: توضیح اختیاری نوع محتوا

en: The number of nodes belonging to the content type.
fa: تعداد گره های متعلق به نوع محتوا

en: The URL of the content type's edit page.
fa: نشانی اینترنتی صفحه تدوین نوع محتوا.

en: The URL of the taxonomy term's edit page.
fa: نشانی اینترنتی صفحه تدوین عبارات طبقه‌بندی شده

en: The URL of the vocabulary's edit page.
fa: URL صفحه تدوین لغتنامه.

en: Tokens related to URLs.
fa: توکن‌های مرتبط با نشانی‌های اینترنتی

en: Relative URL
fa: URL نسبی

en: The relative URL.
fa: URL نسبی

en: Absolute URL
fa: URL  مطلق

en: The absolute URL.
fa: URL مطلق

en: Tokens related to menus.
fa: توکن‌های مرتبط با قائمها.

en: The unique machine-readable name of the menu.
fa: نام یکتا خوانا توسط ماشین برای قائم.

en: The optional description of the menu.
fa: توضیح اختیاری قائم

en: Menu link count
fa: تعداد واصلهای قائم

en: The number of menu links belonging to the menu.
fa: تعداد واصلهای قائم که متعلق به قائم هستند.

en: The URL of the menu's edit page.
fa: URL صفحه تدوین قائم.

en: The menu of the menu link.
fa: قائمی مربوط به واصلی قائم.

en: The URL of the menu link's edit page.
fa: URL صفحه تدوین واصلی قائم.

en: Master
fa: مدیر

en: The user roles associated with the user account.
fa: نقش‌های کاربری مرتبط با حساب کاربر.

en: Brief URL
fa: URL مختصر

en: The URL without the protocol and trailing backslash.
fa: URL بدون پروتوکل و اسلش

en: Tokens related to arrays of strings.
fa: توکن‌های مرتبط با نظم رشته‌ها

en: The first element of the array.
fa: اولین عنصر آرایه

en: The last element of the array.
fa: آخرین عنصر آرایه

en: The number of elements in the array.
fa: تعداد عناصر موجود در آرایه

en: The array reversed.
fa: آرایه معکوس

en: The array of keys of the array.
fa: آرایه کلید های آرایه

en: Imploded
fa: پخش شده

en: File byte size
fa: حجم فایل بر حسب بایت

en: Query string value
fa: مقدار رشته کوئری

en: A random number from 0 to @max.
fa: یک عدد تصادفی از 0 تا @max.

en: A random hash. The possible hashing algorithms are: @hash-algos.
fa: hash  تصادفی. الگوریتم ممکن برای hash کردن : @hash-algos

en: Entity Reference
fa: مرجع عنصر

en: No tokens available
fa: هیچ توکنی موجود نیست

en: Unaliased URL
fa: موقعیت های درج نشده

en: Generate automatic URL alias
fa: تولید خودکار اسم مستعار برای URL

en: An array of all the term's parents, starting with the root.
fa: یک آرایه از همه اصطلاحات والد ، که با root آغاز می شود

en: An array of all the menu link's parents, starting with the root.
fa: یک آرایه از لینک های والد قائم ، که با  root آغاز می شود

en: Third party settings
fa: تنظیمات ثانویه

en: Original @entity
fa: @entity اصلی

en: The original @entity data if the @entity is being updated or saved.
fa: @entity اصلی اگر اطلاعات @entity در حال به‌روزرسانی یا ذخیره باشد.

en: The base name of the file.
fa: نام اصلی فایل

en: This field supports tokens.
fa: این میدان از توکن‌ها پشتیبانی می‌کند.

en: Joined path
fa: مسیر پیوسته

en: Browse available tokens.
fa: مرور شناسکه های موجود

en: Custom block library
fa: کتابخانه قالبک سفارشی

en: Lists (Views)
fa: سجلها (نما ها)

en: Context assignments
fa: تکالیف زمینه

en: Format type machine name
fa: نام دستگاه قالب‌بندی متن

en: Slick carousel
fa: لغزانک نازک

en: Primary admin actions
fa: اقدامات اصلی مدیر

en: User account menu
fa: قائم حساب کابرا

en: Links related to the active user account
fa: واصلهای موجود برای کاربر

en: Administrative task links
fa: واصلهای افعال مدیریتی

en: Site information links
fa: واصل های اطلاعت در مورد جولانما

en: User tool links, often added by modules
fa: واصلهای سامانه کابربری معلولاَ توسط افرونک ها اضافه میگردند.

en: Find and manage custom blocks.
fa: قالبک های شخصی را پیدا کرده و مدیریت کنید.

en: Recent comments.
fa: تازه ترین نظریات

en: Recent content.
fa: تازه ترین محتوا

en: All content, by letter.
fa: تمام محتوا بترتیب الفبا

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
fa: محتوا متعلق به یک لغت در لغتنامۀ خاص است.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
fa: نمایش سجل حساب جدید ترین کاربران در این جولانما.

en: Who's online block
fa: قالبک کی روی خط است

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
fa: نام کاربر و فعالترین کاربران در این اواخر و تعدد کل کاربران فعال را نشان میدهد.

en: Find and manage content
fa: محتویات را پیدا و مدیریت کنید.

en: Welcome to [site:name]
fa: به [site:name] خوش‌‌آمدید

en: Name or email contains
fa: نام یا نشانی پست الکتونیکی شامل

en: A list of new users
fa: یک سجل کاربران جدید

en: There are currently @total users online.
fa: در حال حاضر @total  کاربران آنلاین هستند.

en: There are currently 0 users online.
fa: در همین لحظه هیچ کاربری بروی خط نیست.

en: A list of users that are currently logged in.
fa: سجل کاربرانی که حالا بروی خط هستند
