Commerce Shipping (8.x-2.11) - en to lt translation catalogue (216 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Value
lt: Reikšmė

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Quantity
lt: Kiekis

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Dimensions
lt: Matmenys

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Items
lt: Elementai

en: Customer
lt: Klientas

en: Amount
lt: Suma

en: State
lt: Etapas

en: Desc
lt: Maž

en: Store
lt: Parduotuvė

en: Checkout
lt: Pirkti

en: Operator
lt: Operatorius

en: Order
lt: Tvarka

en: Send to
lt: Siųsti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Negate
lt: Paneigti

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Discount
lt: Nuolaida

en: Shipping
lt: Pristatymas

en: Shipping address
lt: Pristatymo adresas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Shippable
lt: Galima siųsti

en: Shipping methods
lt: Pristatymo būdai

en: Please select a shipping method.
lt: Pasirinkite pristatymo būdą.

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Services
lt: Paslaugos

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Data
lt: Duomenys

en: Zone
lt: Zona

en: Shipments
lt: Siuntiniai

en: Package type
lt: Pakuotės tipas

en: Shipping method
lt: Pristatymo būdas

en: quantity
lt: kiekis

en: Flat rate
lt: Vienodas mokestis

en: Shipping rate
lt: Pristatymo mokestis

en: Shipping settings
lt: Pristatymo nuostatos

en: Adjustments
lt: Koregavimai

en: Applies to
lt: Taikoma

en: Tracking
lt: Sekimas

en: Package Type
lt: Pakuotės tipas

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Send Confirmation
lt: Siųsti patvirtinimą

en: Shipment
lt: Siuntinys

en: Shipped
lt: Išsiųsta

en: The amount.
lt: Suma.

en: Learn more
lt: Sužinoti daugiau

en: Profile type
lt: Profilio tipas

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Tracking code
lt: Sekimo kodas

en: Asc
lt: Did

en: Commerce (contrib)
lt: Komercija (contrib)

en: Commerce Shipping
lt: Komercinis Pristatymas

en: Shipping information
lt: Pristatymo informacija

en: Shipping service
lt: Pristatymo paslauga

en: Shipping services
lt: Pristatymo paslaugos

en: Stores
lt: Parduotuvės

en: Recalculate shipping
lt: Perskaičiuoti pristatymą

en: Strategy
lt: Strategija

en: Thank you for your order!
lt: Ačiū už Jūsų užsakymą!

en: shipment
lt: siuntinys

en: The package type.
lt: Pakuotės tipas.

en: Shipment type
lt: Pristatymo tipas

en: All conditions must pass
lt: Visos sąlygos turi būti išpildytos

en: Only one condition must pass
lt: Turi būti išpildyta bent viena sąlyga

en: Rate amount
lt: Mokesčio suma

en: shipments
lt: siuntiniai

en: Administer shipment types
lt: Administruoti siuntinių tipus

en: Shipment types
lt: Pristatymo tipai

en: Shipping Profile
lt: Pristatymo profilis

en: The parent order.
lt: Tėvinis užsakymas.

en: A serialized array of additional data.
lt: Serializuotas papildomų duomenų masyvas.

en: - All countries -
lt: - Visos šalys -

en: Add shipping method
lt: Pridėti pristatymo būdą

en: Saved the %label shipping method.
lt: Išsaugotas %label pristatymo būdas.

en: Max weight
lt: Maksimalus svoris

en: Supported shipping countries
lt: Palaikomos pristatymo šalys

en: Enable shipping for this order type
lt: Įjungti pristatymą šiam užsakymo tipui

en: Shipping cannot be disabled until all orders with shipment data are deleted.
lt: Pristatymas negali būti išjungtas, kol nebus ištrinti visi užsakymai su siuntimo duomenimis.

en: Provides core shipping functionality.
lt: Teikia pagrindines pristatymo funkcijas.

en: Add shipment type
lt: Pridėti siuntinio tipą

en: Add package type
lt: Pridėti pakuotės tipą

en: Package types
lt: Pakuočių tipai

en: Manage your shipping methods.
lt: Tvarkyti pristatymo būdus.

en: Administer shipping methods
lt: Administruoti pristatymo būdus

en: Administer shipments
lt: Administruoti siuntinius

en: Administer package types
lt: Administruoti pakuočių tipus

en: Hide shipping costs until an address is entered
lt: Slėpti siuntimo išlaidas, kol nebus įvestas adresas

en: Rate label
lt: Mokesčio pavadinimas

en: Default package type
lt: Numatytasis paketo tipas

en: package type
lt: pakuotės tipas

en: package types
lt: pakuočių tipai

en: The shipping service.
lt: Pristatymo paslauga.

en: The shipment title.
lt: Siuntinio pavadinimas.

en: The shipment tracking code.
lt: Siuntos sekimo kodas.

en: The shipment state.
lt: Siuntimo būsena.

en: The time when the shipment was created.
lt: Laikas, kada buvo sukurta siunta.

en: The time when the shipment was last updated.
lt: Laikas, kada siunta buvo paskutinį kartą atnaujinta.

en: The time when the shipment was shipped.
lt: Laikas, kai siuntinys buvo išsiųstas.

en: shipment type
lt: pristatymo tipas

en: shipment types
lt: siuntinių tipai

en: The stores for which the shipping method is valid.
lt: Parduotuvės, kurioms galioja pristatymo būdas.

en: The shipping method name.
lt: Pristatymo būdo pavadinimas.

en: The weight of this shipping method in relation to others.
lt: Šio siuntimo būdo svoris, palyginti su kitais.

en: Whether the shipping method is enabled.
lt: Ar pristatymo būdas įjungtas.

en: shipping method
lt: pristatymo būdas

en: shipping methods
lt: pristatymo būdai

en: Created the %label package type.
lt: Sukurtas %label pakuotės tipas.

en: Saved the %label package type.
lt: Išsaugotas %label pakuotės tipas.

en: Saved the %label shipment type.
lt: Išsaugotas %label pristatymo tipas.

en: Shipping methods can't be created until a store has been added. @link
lt: Pristatymo būdai negali būti sukurti, kol nebus pridėta parduotuvė. @link

en: Shipment #1
lt: Siuntinys #1

en: Hide shipping costs until an address is entered: Yes
lt: Slėpti siuntimo išlaidas, kol bus įvestas adresas: Taip

en: Hide shipping costs until an address is entered: No
lt: Slėpti siuntimo išlaidas, kol bus įvestas adresas: Ne

en: Has dimensions
lt: Turi matmenis

en: Charged for each quantity of each shipment item.
lt: Taikoma kiekvienam siuntinio prekės vienetui.

en: Flat rate per item
lt: Fiksuotas mokestis už vienetą

en: Tracking link
lt: Sekimo nuoroda

en: Shipment Item
lt: Siuntimo prekė

en: Stores shipment items.
lt: Saugo siuntinio prekes.

en: There are no @label yet.
lt: Dar nėra @label.

en: Condition operator
lt: Sąlygos operatorius

en: The condition operator.
lt: Sąlygos operatorius.

en: Manage your package types
lt: Tvarkyti pakuočių tipus

en: Manage your shipment types
lt: Tvarkyti siuntinių tipus

en: Shipment weight
lt: Siuntos svoris

en: Discount display
lt: Nuolaidos rodymas

en: Only show the discount on the order total summary
lt: Rodyti nuolaidą tik užsakymo bendros sumos santraukoje

en: Add shipment
lt: Pridėti siuntinį

en: Shipment items
lt: Siuntinio prekės

en: Shipment items table
lt: Siuntinio prekių lentelė

en: Shipment workflow
lt: Siuntimo darbo eiga

en: The profile type
lt: Profilio tipas

en: If checked, the value(s) selected should not match.
lt: Jei pažymėta, pasirinktos reikšmės neturi sutapti.

en: The @workflow workflow does not have a "Finalize" transition.
lt: @workflow darbo eiga neturi "Užbaigti" perėjimo.

en: The @workflow workflow does not have a "Cancel" transition.
lt: @workflow darbo eiga neturi "Atšaukti" perėjimo.

en: There are no shipping rates available for this address.
lt: Šiam adresui nėra galimų pristatymo mokesčių.

en: A valid shipping method must be selected in order to check out.
lt: Norint užbaigti užsakymą, būtina pasirinkti tinkamą pristatymo būdą.

en: Store filter
lt: Parduotuvės filtras

en: Exception occurred when calculating rates for @name: @message
lt: Įvyko klaida skaičiuojant mokesčius @name: @message

en: Fixed amount off the shipment amount
lt: Fiksuota nuolaida nuo siuntinio sumos

en: Percentage off the shipment amount
lt: Procentinė nuolaida nuo siuntinio sumos

en: All shipping methods
lt: Visi pristatymo būdai

en: Only the selected shipping methods
lt: Tik pasirinkti pristatymo būdai

en: All except the selected shipping methods
lt: Visi, išskyrus pasirinktus pristatymo būdus

en: Apply the default (standard) rate of the order's tax type
lt: Taikyti numatytąjį (standartinį) mokestį užsakymo mokesčių tipą

en: Apply the highest rate found on the order
lt: Taikyti didžiausią užsakyme rastą mokestį

en: Apply each order item's rate proportionally
lt: Taikyti kiekvienos užsakymo prekės mokestį proporcingai

en: All stores
lt: Visos parduotuvės

en: Only the selected stores
lt: Tik pasirinktos parduotuvės

en: All except the selected stores
lt: Visos, išskyrus pasirinktas parduotuves

en: Original amount
lt: Pradinė suma

en: The original amount.
lt: Pradinė suma.

en: Rate description
lt: Mokesčio aprašymas

en: My billing information is the same as my shipping information.
lt: Mano mokėtojo informacija sutampa su pristatymo informacija.

en: Billing information is the same as the shipping information.
lt: Mokėtojo informacija sutampa su pristatymo informacija.

en: Include the discount in the displayed amount
lt: Įtraukti nuolaidą į rodomą sumą

en: Shown to customers when selecting the rate.
lt: Rodoma klientams renkantis mokestį.

en: Provides additional details about the rate to the customer.
lt: Pateikia papildomą informaciją apie mokestį klientui.

en: The confirmation BCC email
lt: Patvirtinimo BCC el. paštas

en: Resend confirmation
lt: Iš naujo siųsti patvirtinimą

en: [Shipments] Manage %bundle
lt: [Siuntos] Tvarkyti %bundle

en: Are you sure you want to resend the shipment confirmation for %shipment for order %order?
lt: Ar tikrai norite pakartotinai siųsti siuntinio patvirtinimą %shipment užsakymui %order?

en: Shipment confirmation resent.
lt: Siuntinio patvirtinimas išsiųstas pakartotinai.

en: Send customer an email confirmation when shipped
lt: Siųsti klientui el. pašto patvirtinimą, kai išsiųsta

en: Send a copy of the shipment confirmation to this email:
lt: Siųsti siuntinio patvirtinimo kopiją šiuo el. paštu:

en: An item for order #@number shipped! | Items for your order #@number shipped!
lt[0]: Prekė užsakymui #@numeris išsiųsta!
lt[1]: Jūsų užsakymo prekės #@numeris išsiųstos!
lt[2]: Jūsų užsakymo prekės #@numeris išsiųstos!

en: Shipment quantity
lt: Siuntos kiekis

en: Shipment item
lt: Siuntinio prekė

en: Shipment item.
lt: Siuntinio prekė.

en: An item in your order #@order_entity.getOrderNumber has shipped! | Items in your order #@order_entity.getOrderNumber have shipped!
lt[0]: Prekė iš jūsų užsakymo #@order_entity.getOrderNumber išsiųsta!
lt[1]: Prekės užsakyme #@order_entity.getOrderNumber išsiųstos!
lt[2]: Prekės užsakyme #@order_entity.getOrderNumber išsiųstos!

en: Shipped to:
lt: Pristatyta:

en: Item in shipment | Items in shipment
lt[0]: Prekė siuntoje
lt[1]: Prekės siuntime
lt[2]: Prekių siuntime

en: Tracking information:
lt: Sekimo informacija:

en: Auto recalculate shipping costs when the shipping address changes
lt: Automatiškai perskaičiuoja siuntimo išlaidas, kai pasikeičia pristatymo adresas

en: Autorecalculate: Yes
lt: Automatiškai perskaičiuoti: Taip

en: Autorecalculate: No
lt: Automatiškai perskaičiuoti: Ne

en: Saved shipment for order @order.
lt: Išsaugotas siuntinys užsakymui @order.

en: Restrict to specific stores
lt: Apsiriboti konkrečiomis parduotuvėmis

en: The time when the shipping method was created.
lt: Laikas, kai pristatymo būdas buvo sukurtas.

en: The time when the shipping method was last edited.
lt: Laikas, kai pristatymo būdas buvo paskutinį kartą redaguotas.

en: Apply every rate found on the order
lt: Taikyti visus užsakyme rastus mokesčius

en: Shipment #@number
lt: Siuntinys #@number

en: Shipping and Fulfillment Resources
lt: Pristatymo ir vykdymo ištekliai

en: Login to your ShipStation Dashboard
lt: Prisijunkite prie savo ShipStation valdymo skydelio

en: Login to ShipStation
lt: Prisijungti prie ShipStation

en: Don't have a ShipStation account? Sign up for a free trial
lt: Neturite ShipStation paskyros? Užsiregistruokite nemokamam bandymui

en: ShipStation is the leading web-based order management and shipping software designed to make retailers exceptionally efficient at processing, fulfilling, and shipping their ecommerce orders. Signup for a free trial to see what ShipStation + Drupal Commerce can do together.
lt: ShipStation yra pirmaujanti internetinė užsakymų valdymo ir siuntimo programinė įranga, sukurta padėti pardavėjams efektyviai apdoroti, vykdyti ir siųsti elektroninės prekybos užsakymus. Užsiregistruokite nemokamam bandymui ir pamatykite, ką ShipStation + Drupal Commerce gali padaryti kartu.

en: Start your free trial
lt: Pradėti nemokamą bandymą

en: Improve your fulfillment process with ShipStation
lt: Patobulinkite savo užsakymų vykdymo procesą su ShipStation

en: 1. Sign up for a free trial
lt: 1. Užsiregistruokite nemokamam bandymui

en: 2. Install the Commerce ShipStation module
lt: 2. Įdiekite Commerce ShipStation modulį

en: The official connector module is maintained by Centarro. Its integration exports orders from Drupal Commerce to ShipStation, imports shipment status and tracking updates as you fulfill your orders, and much more.
lt: Oficialų jungties modulį palaiko Centarro. Jo integracija eksportuoja užsakymus iš Drupal Commerce į ShipStation, importuoja siuntinių būsenas ir sekimo atnaujinimus vykdant užsakymus, ir dar daugiau.

en: Reference to the shipping profile of a commerce shipment.
lt: Nuoroda į komercijos siuntimo pristatymo profilį.

en: The entered email is not valid.
lt: Įvestas el. paštas neteisingas.

en: "Max weight" cannot be empty
lt: "Maksimalus svoris" negali būti tuščias

en: "Max weight" cannot be less or equal to "Weight"
lt: "Maksimalus svoris" negali būti mažesnis arba lygus "Svoriui"

en: "Max weight" cannot be less than "Weight"
lt: "Maksimalus svoris" negali būti mažesnis už "Svorį"

en: Between (exclusive)
lt: Tarp (neįskaitant)

en: Between (inclusive)
lt: Tarp (įskaitant)

[ctx: physical]
en: Weight
lt: Svoris

en: Login to your ShipStation account to fulfill your orders.
lt: Prisijunkite prie savo ShipStation paskyros užsakymų vykdymui.
