Commerce Stock (3.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (252 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Submit
sk: Odoslať

en: Transaction ID
sk: ID transakcie

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: Quantity
sk: Množstvo

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Time
sk: Čas

en: View
sk: Zobraziť

en: Update interval
sk: Interval aktualizácie

en: User ID
sk: ID používateľa

en: Active
sk: Aktívny

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Message text
sk: Text správy

en: Qty
sk: Množstvo

en: Inactive
sk: Neaktívne

en: Stock
sk: Zásoby

en: Note
sk: Poznámka

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Transaction type
sk: Typ transakcie

en: Zone
sk: Zóna

en: Step
sk: Krok

en: Currency code
sk: Kód meny

en: Order canceled.
sk: Objednávka zrušená.

en: data
sk: údaje

en: Out of stock
sk: Nie je na sklade

en: Event Handler
sk: Spracovateľ udalosti

en: Location ID
sk: ID miesta

en: Stock level
sk: Úroveň zásob

en: Type ID
sk: ID typu

en: - Use default -
sk: - Použiť predvolené -

en: transaction form
sk: formulár transakcie

en: Legacy settings
sk: Legacy nastavenia

en: Allow decimal quantities
sk: Povoliť desatinné množstvá

en: Default service
sk: Predvolená služba

en: Provides a stock management framework based on rules to manage stock levels of commerce products.
sk: Poskytuje správu zásob na základe pravidiel na riadenie stavu zásob produktov.

en: The transaction ID.
sk: ID transakcie

en: No configuration options.
sk: Žiadne možnosti konfigurácie.

en: (this translation)
sk: (tento preklad)

en: Available tokens:
sk: Dostupné tokeny:

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.

en: Purchasable entity type
sk: Typ kúpiteľnej entity

en: Product variation
sk: Variácia produktu

en: This action cannot be undone.<br />Make a backup of your database if you want to be able to restore these items.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.<br /> Ak chcete tieto položky obnoviť, vytvorte si zálohu databázy.

en: Step: @step
sk: Krok: @step

en: Stock configuration
sk: Konfigurácia zásob

en: Configure Commerce Stock settings.
sk: Konfigurácia nastavení <em>Commerce Stock</em>.

en: Configure Commerce Stock
sk: <em>Commerce Stock</em> konfigurácia

en: Default service ID
sk: ID predvolenej služby

en: Whether the order cancel stock event is enabled or not.
sk: Či je povolená skladová udalosť "zrušenie objednávky" alebo nie.

en: Whether the order update stock event is enabled or not.
sk: Či je povolená skladová udalosť "aktualizácia objednávky" alebo nie.

en: One or more Items are out of stock. Checkout canceled!
sk: Jedna alebo viac položiek nie sú na sklade. Objednávka zrušená!

en: Provides a stock enforcement functionality.
sk: Poskytuje funkciu presadzovania zásob.

en: Provides a stock level field for Commerce Stock.
sk: Poskytuje pole skladovej úrovne pre <em>Commerce Stock</em>.

en: Stock level field display format settings
sk: Nastavenia formátu zobrazenia poľa úrovne zásob

en: Whether a transaction note should be captured by the widget
sk: Systém zadávania, ktorý sa používa pre jednoduché polia formulára na úrovni zásob

en: Simple stock level formatter
sk: Jednoduchý formatter úrovne zásob

en: Available stock
sk: Dostupná zásoba

en: Entry system: @entry_system
sk: Vstupný systém: @entry_system

en: Transaction note: @transaction_note
sk: Poznámka k transakcii: @transaction_note

en: context fallback: @context_fallback
sk: kontextový fallback: @context_fallback

en: In order to set the stock level you need to save the product first!
sk: Ak chcete nastaviť úroveň zásob, musíte produkt najprv uložiť!

en: New transaction
sk: Nová transakcia

en: Transaction note
sk: Poznámka k transakcii

en: Add a note to this transaction.
sk: Pridajte k tejto transakcii poznámku.

en: Stock must be a number.
sk: Zásoba musí byť číslo.

en: The location ID.
sk: ID miesta.

en: Commerce Stock Local transaction
sk: Transakcia Commerce Stock Local

en: Table holding the stock transactions.
sk: Tabuľka obsahujúca transakcie so zásobami.

en: Purchasable entity ID
sk: ID nakupovaného subjektu

en: The purchasable entity ID.
sk: ID nakupovaného subjektu.

en: The purchasable entity type.
sk: Typ nakupovaného subjektu

en: The stock transaction quantity.
sk: Množstvo skladovej transakcie.

en: The Location ID.
sk: ID lokality.

en: Stock Location
sk: Umiestnenie zásob

en: The location zone.
sk: Zóna lokality.

en: Unit cost
sk: Jednotkové náklady

en: The cost of a single unit.
sk: Cena jednej jednotky.

en: The currency code of a single unit.
sk: Kód meny jednej jednotky.

en: The date & time of the transaction.
sk: Dátum a čas transakcie.

en: Transaction type ID.
sk: ID typu transakcie.

en: Related transaction ID
sk: ID súvisiacej transakcie

en: The related transaction ID.
sk: ID súvisiacej transakcie.

en: Related order ID
sk: ID súvisiacej objednávky

en: The related order ID.
sk: ID súvisiacej objednávky.

en: Related Order
sk: Súvisiaca objednávka

en: Related user ID
sk: ID súvisiaceho používateľa

en: The related user ID.
sk: ID súvisiaceho používateľa.

en: User for the transaction
sk: Používateľ pre transakciu

en: The serialized transaction data.
sk: Serializované údaje transakcie.

en: Commerce Stock Local transaction type
sk: Typ transakcie Commerce Stock Local.

en: Table holding the local stock transaction types.
sk: Tabuľka s typmi transakcií s lokálnymi zásobami.

en: Transaction type ID
sk: ID typu transakcie

en: The transaction type ID.
sk: ID typu transakcie.

en: Transaction type name
sk: Názov typu transakcie

en: The transaction type name.
sk: Názov typu transakcie.

en: Parent transaction type ID
sk: ID typu nadradenej transakcie

en: The parent transaction type ID.
sk: ID typu nadradenej transakcie.

en: Always in stock?
sk: Vždy na sklade?

en: Should this product be considered "always in stock"?
sk: Mal by byť tento produkt "vždy na sklade"?

en: Provides a local database storage service for Commerce Stock.
sk: Poskytuje službu miestneho databázového úložiska pre službu Commerce Stock.

en: Add stock location
sk: Pridať lokalitu zásob

en: Add stock location type
sk: Pridať typ lokality zásob

en: Stock locations
sk: Lokality zásob

en: Stock location types
sk: Typ lokality zásob

en: List stock location entities
sk: Zoznam entít umiestnenia zásob

en: Manage your stock location types.
sk: Spravujte typy umiestnenia zásob.

en: Administer stock location types
sk: Spravovať typy umiestnenia zásob

en: Update batch size
sk: Veľkosť dávky pri aktualizácii

en: Stock location type config
sk: Konfigurácia typu umiestnenia zásob

en: <a href=":url">Remove field values</a>: @field-name on entity type @entity_type.
sk: <a href=":url">Odstrániť hodnoty polí</a>: @field-name na type entity @entity_type.

en: Stock location type
sk: Typ umiestnenia zásob

en: The name of the stock location entity.
sk: Názov entity umiestnenia zásob.

en: Whether the stock location is active.
sk: Či je skladové miesto aktívne.

en: Stock location
sk: Umiestnenie zásob

en: Are you sure you want to delete all commerce_stock_always_in_stock field values?
sk: Ste si istí, že chcete odstrániť všetky hodnoty poľa <em>commerce_stock_always_in_stock</em>?

en: Delete all commerce_stock_always_in_stock field values
sk: Odstránenie všetkých hodnôt poľa <em>commerce_stock_always_in_stock</em>

en: All values have been deleted.
sk: Všetky hodnoty boli odstránené.

en: Created the %label stock location.
sk: Umiestnenie zásoby %label bol vytvorený.

en: Saved the %label stock location.
sk: Umiestnenie zásoby %label bol uložený.

en: Label for the stock location type.
sk: Nadpis pre typ skladového miesta.

en: Created the %label stock location type.
sk: Typ umiestnenia zásoby %label bol vytvorený.

en: Saved the %label stock location type.
sk: Typ umiestnenia zásoby %label bol uložený.

en: Commerce Stock Local stock level updater
sk: Commerce Stock Local aktualizátor miestnej úrovne zásob

en: Stock transactions
sk: Transakcie so zásobami

en: Create and view commerce stock transactions.
sk: Vytváranie a zobrazovanie skladových transakcií.

en: Create stock transaction
sk: Vytvoriť skladovú transakciu

en: Select product variation
sk: Vybrať variáciu produktu

en: Receive stock
sk: Prijať zásoby

en: Sell stock
sk: Predaj zásob

en: Return stock
sk: Vrátiť zásoby

en: Move stock
sk: Presun zásob

en: Source location
sk: Zdrojová lokalita

en: Zone/Bins
sk: Zóna

en: The location zone (bins)
sk: Zóna umiestnenia

en: Move target
sk: Cieľ presunu

en: Target Location
sk: Cieľové umiestnenie

en: Optional user
sk: Používateľ (nepovinný)

en: Optional order number
sk: Číslo objednávky (nepovinný)

en: A note for the transaction
sk: Poznámka k transakcii

en: Stock services
sk: Zásobovacie služby

en: Services per entity type
sk: Služby podľa typu entity

en: Selected plugin
sk: Vybraný plugin

en: Stock configuration updated.
sk: Konfigurácia zásob bola aktualizovaná.

en: Automatically return stock on cancel
sk: Automatické vrátenie zásob pri zrušení

en: Adjust stock on order updates (after the order was completed)
sk: Úprava zásob pri aktualizácii objednávky (po dokončení objednávky)

en: Core stock Events.
sk: Základné zásobné udalosti

en: Disabled all stock events.
sk: Zakázať všetky zásobné udalosti.

en: Whether the context fallback should be uses.
sk: Či sa má použiť kontextový fallback.

en: The default transaction note
sk: Predvolená poznámka k transakcii

en: Default values for stock transactions are not supported.
sk: Predvolené hodnoty pre skladové transakcie nie sú podporované.

en: Absolute stock level settings
sk: Nastavenie absolútnej úrovne zásob

en: Sets the stock level. Current stock level: @stock_level. Note: Under the hood we create a transaction. Setting the absolute stock level may end in unexpected results. Learn more about transactional inventory management in the docs.
sk: Nastaví úroveň zásob. Aktuálna úroveň zásob: @stock_level. Poznámka: vytvorí sa transakcia. Nastavenie absolútnej úrovne zásob môže skončiť neočakávanými výsledkami. Viac informácií o transakčnej správe zásob nájdete v dokumentácii.

en: Set the absolute stock level. We don't recommend using this widget. Read the docs to learn why.
sk: Nastavenie absolútnej úrovne zásob. Tento widget neodporúčame používať. Prečítajte si dokumentáciu a dozviete sa prečo.

en: Absolute stock level
sk: Absolútna úroveň zásob

en: Sets the absolute stock level. You will loose
     *   all the glamour of transaction based stock handling. We recommend using
     *   the simple stock transaction widget instead. Learn more in the
     *   documentation.
sk: Nastaví absolútnu úroveň zásob. Namiesto toho odporúčame používať widget jednoduchej skladovej transakcie. Viac informácií nájdete v dokumentácii.

en: Deprecated: This widget is deprecated and will be removed soon. Please choose another widget.
sk: Zastarané: Tento widget je zastaraný a čoskoro bude odstránený. Vyberte si iný widget.

en: Stock (deprecated)
sk: Zásoby (zastarané)

en: Sets the stock level. Current stock level: @stock_level. Note: Under the hood we create a transaction. Setting the absolute stock level may end in unexpected results. Learn more about transaction based inventory management in the docs.
sk: Nastaví úroveň zásob. Aktuálna úroveň zásob: @stock_level. Poznámka: vytvorí transakciu. Nastavenie absolútnej úrovne zásob môže skončiť neočakávanými výsledkami. Viac informácií o riadení zásob na základe transakcií nájdete v dokumentácii.

en: Stock level adjustment
sk: Úprava úrovne zásob

en: A positive number will add stock, a negative number will remove stock. Current stock level: @stock_level
sk: Pozitívne číslo pridá zásoby, negatívne číslo ich odstráni. Aktuálna úroveň zásob: @stock_level

en: Current stock level: @stock_level
sk: Aktuálna úroveň zásob: @stock_level

en: Please use the @transaction form to create any stock transactions.
sk: Na vytvorenie všetkých skladových transakcií použite formulár @transaction.

en: Deprecated: Will be removed soon.
sk: Zastarané: Bude čoskoro odstránené.

en: Simple stock adjustments right on the product edit form. We recommend using this widget. Learn in the docs why.
sk: Jednoduché úpravy zásob priamo vo formulári na úpravu produktu. Odporúčame používať tento widget. V dokumentoch sa dozviete prečo.

en: Simple stock transaction
sk: Jednoduchá transakcia so zásobami

en: Do simple stock transactions (add, remove) on
     *   the edit form of a purchasable entity.
sk: Vykonávanie jednoduchých skladových transakcií (pridanie, odobratie) vo formulári úprav nakupovaného subjektu.

en: Transaction issued by stock level field.
sk: Transakcia zadaná v poli úrovne zásob.

en: Decimal stock levels not allowed
sk: Desatinné úrovne zásob nie sú povolené

en: Decimal stock levels allowed
sk: Desatinné úrovne zásob sú povolené

en: Default transaction note: @transaction_note
sk: Predvolená poznámka k transakcii: @transaction_note

en: Custom transaction note @allowed allowed.
sk: Vlastná poznámka k transakcii: @allowed.

en: Default transaction note
sk: Predvolená poznámka k transakcii

en: Use this as default transaction note.
sk: Použiť ako predvolenú poznámku k transakcii.

en: Allow custom note per transaction.
sk: Povolenie vlastnej poznámky pre každú transakciu.

en: Only stock levels that are multiples of the selected step will be allowed. Maximum precision is 2 (0.01).
sk: Povolené budú len tie úrovne zásob, ktoré sú násobkom vybraného kroku. Maximálna presnosť je 2 (0,01).

en: We have no valid data to process a stock transaction. This may happen if we cannot determine a store to which the entity belongs to.
sk: Neexistujú žiadne údaje na spracovanie skladovej transakcie. Môže sa to stať, ak obchod nie je možné určiť z kontextu.

en: We have no valid data to process a stock transaction. Probably because you use an inline form and the parent entity is not saved yet. In such a case you first need to create and save the entity. On the edit form you should be able to set the stock level.
sk: Nemáme žiadne údaje na spracovanie skladovej transakcie. Pravdepodobne preto, že používate inline formulár a nadradená entita ešte nie je uložená. V takom prípade je potrebné najprv vytvoriť a uložiť entitu. V editujúcom formulári by ste mali mať možnosť nastaviť úroveň zásoby.

en: A positive number will add stock, a negative number will remove stock.
sk: Pozitívne číslo pridá zásoby, negatívne číslo ich odstráni.

en: Default note for transactions. Configurable in the field widget settings.
sk: Predvolená poznámka pre transakcie. Konfigurovateľné v nastaveniach widgetu poľa.

en: Provides a link to stock transaction form.
sk: Poskytuje odkaz na formulár skladovej transakcie.

en: Please use the @transaction to create any stock transactions.
sk: Na vytvorenie skladových transakcií použite @transaction!

en: Link to stock transaction form
sk: Odkaz na formulár skladovej transakcie.

en: Provides a link to a transaction form, for more complex transactions.
sk: Poskytuje odkaz na formulár transakcie pre zložitejšie transakcie.

en: @qty has been added to "@variation_title" using a "Received Stock" transaction.
sk: @qty bol pridaný do "@variation_title" pomocou transakcie " Prijať zásoby".

en: @qty has been removed from "@variation_title" using a "Sell Stock" transaction.
sk: @qty bol odstránený z "@variation_title" pomocou transakcie "Predaj zásob".

en: @qty has been added to "@variation_title" using a "Return Stock" transaction.
sk: @qty bol pridaný do "@variation_title" pomocou transakcie "Vrátiť zásoby".

en: @qty has been moved from "@source_location" to "@target_location" for "@variation_title" using a "Move Stock" transaction.
sk: Množstvo @qty bolo presunuté z "@source_location" do "@target_location" pre "@variation_title" pomocou transakcie "Presun zásob".

en: Order deleted.
sk: Objednávka odstránená.

en: Updated the stock.
sk: Zásoby boli aktualizované.

en: Updated stock!
sk: Zásoby boli aktualizované.

en: Provides forms, admin views and other user interface elements for the commerce stock module.
sk: Poskytuje formuláre, zobrazenia a ďalšie prvky používateľského rozhrania pre modul <em>Commerce Stock</em>.

en: Create stock transaction for :product_variation
sk: Vytvoriť skladovú transakciu pre :product_variation

en: Commerce stock order cancel event type
sk: Commerce stock udalosť typu "zrušenie objednávky"

en: Order Cancel Event
sk: Udalosť zrušenia objednávky

en: Commerce stock order delete event type
sk: Commerce stock udalosť typu "odstrániť objednávku"

en: Order Delete Event
sk: Udalosť odstránenie objednávky

en: Commerce stock order item delete event type
sk: Commerce stock udalosť typu "odstrániť položku objednávky"

en: Order Item Delete Event
sk: Udalosť odstránenia položky objednávky

en: Order item deleted.
sk: Položka objednávky odstránená.

en: Commerce stock order item update event type
sk: Commerce stock udalosť typu "aktualizovať položky objednávky"

en: Order Item Update Event
sk: Udalosť aktualizácie položky objednávky

en: Order item updated.
sk: Aktualizácia položky objednávky.

en: Commerce stock order place event type
sk: Commerce stock udalosť typu "zadať objednávku"

en: Order Place Event
sk: Udalosť zadať objednávku

en: Order placed.
sk: Objednávka zadaná.

en: Commerce stock order update event type
sk: Commerce stock udalosť typu "aktualizovať objednávku"

en: Order Update Event
sk: Udalosť aktualizácie objednávky

en: Order updated: new order item added.
sk: Objednávka aktualizovaná: pridaná nová položka objednávky.

en: Stock enforcement settings
sk: Nastavenia presadzovania zásob

en: Configure Commerce Stock Enforcement settings.
sk: Konfigurovať nastavenia <em>Commerce Stock Enforcement</em>.

en: Configure Commerce Stock Enforcement
sk: Konfigurovať <em>Commerce Stock Enforcement</em>.

en: Insufficient stock message
sk: Správa o nedostatočných zásobách

en: The title of the purchased entity.
sk: Názov nakupovaného subjektu.

en: The stock level of the item.
sk: Stav zásob danej položky.

en: The quantity requested.
sk: Požiadané množstvo.

en: The quantity already in cart.
sk: Množstvo je už v košíku.

en: Stock enforcement settings updated.
sk: Nastavenia presadzovania zásob boli uložené.

en: Access Commerce Stock administration pages
sk: Prístup k administratívnym stránkam <em>Commerce Stock</em>

en: Use Commerce Stock administrative pages and functionality.
sk: Používanie administratívnych stránok a funkcií <em>Commerce Stock</em>.

en: Administer Commerce Stock
sk: Administrovať <em>Commerce Stock</em>

en: Administer the Commerce Stock settings.
sk: Administrovať nastavenia <em>Commerce Stock</em>.

en: Maintain the types of stock location available and the fields that are associated with those types.
sk: Konfigurácia dostupných typov skladového umiestnenia a polí, ktoré sú s týmito typmi spojené.

en: Create a Commerce Stock transaction through the Commerce Stock UI transaction from.
sk: Použiť formulár transakcie Commerce Stock

en: Local Stock Location Level
sk: Úroveň lokálnych zásob

en: Table holding the aggregated stock levels by location.
sk: Tabuľka s agregovanými úrovňami zásob podľa miesta.

en: The purchasable entity Stock Level/Quantity.
sk: Úroveň zásob/množstvo nakupovaného subjektu.

en: Last transaction id
sk: ID poslednej transakcie

en: The last transaction that was used to aggregate the stock level for the location & entity.
sk: Posledná transakcia, ktorá bola použitá na agregáciu úrovne zásob pre dané miesto a subjekt.

en: Local stock configuration
sk: Konfigurácia lokálnych zásob

en: Configure Commerce local stock and cron settings.
sk: Konfigurácia nastavení Commerce Local Stock a cronu.

en: Local Stock Configuration
sk: Konfigurácia lokálnych zásob

en: Cron run mode
sk: Režim behu Cron

en: Commerce Stock Local - transactions
sk: Commerce Stock Local - transakcie

en: Stock aggregation mode
sk: Režim agregácie zásob

en: Transactions retention
sk: Uchovávanie transakcií

en: Transaction handling
sk: Spracovanie transakcií

en: Warning: If you set to "Delete unused" you will have no log of your transactions.
sk: Upozornenie: Ak nastavíte možnosť "Vymazať nepoužívané", nebudete mať k dispozícii žiadny záznam o svojich transakciách.

en: Optimal - will only update the stats of products with new transactions. Legacy/Full - is the old way of updating stats and will go through all products regardless of their changed state.
sk: Optimálne - aktualizuje iba štatistiky produktov s novými transakciami. Legacy/Full - je starý spôsob aktualizácie štatistík a prejde všetky produkty bez ohľadu na ich zmenený stav.

en: The number of seconds to wait between each cron operation. Set to Zero to run each time cron runs.
sk: Počet sekúnd, ktoré sa majú čakať medzi jednotlivými operáciami cronu. Nastavte na nulu, aby sa spustila pri každom spustení cronu.

en: Reset Last processed ID
sk: Obnoviť naposledy spracované ID

en: This will cause cron to start from the first product.
sk: To spôsobí, že sa cron spustí od prvého produktu.

en: Product not found. Please select a valid product variation
sk: Produkt nebol nájdený. Prosím, vyberte platnú variáciu produktu

en: Default plugin ID
sk: ID predvoleného doplnku

en: What event should trigger the complete transaction.
sk: Aká udalosť má spustiť vykonanie transakcie.

en: Order complete transaction
sk: Vykonanie transakcie pre objednávku
