Connect profile (8.x-1.0-beta1) - en to sk translation catalogue (256 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Register
sk: Registrovať

en: Submit
sk: Odoslať

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Moderated content
sk: Moderovaný obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Type
sk: Typ

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Subject
sk: Predmet

en: Email notification
sk: E-mailová notifikácia

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Article
sk: Článok

en: Articles
sk: Články

en: Administration
sk: Administrácia

en: Comments
sk: Komentáre

en: More
sk: Viac

en: Action
sk: Akcia

en: On
sk: Zapnúť

en: Tags
sk: Značky

en: view
sk: zobraziť

en: Advanced options
sk: Pokročilé nastavenia

en: Date
sk: Dátum

en: Size
sk: Veľkosť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Message
sk: Správa

en: No log messages available.
sk: Nie sú k dispozícii žiadne správy v zázname.

en: Image
sk: Obrázok

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Taxonomy term
sk: Termín taxonómie

en: Label
sk: Označenie

en: Preview
sk: Náhľad

en: Help
sk: Pomoc

en: True
sk: Pravda

en: Default
sk: Predvolené

en: Icon
sk: Ikona

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Teaser
sk: Upútavka

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Attachment
sk: Príloha

en: Picture
sk: Obrázok

en: Before
sk: Pred

en: After
sk: Za

en: User
sk: Používateľ

en: Content type
sk: Typ obsahu

en: Files
sk: Súbory

en: Contact
sk: Kontakt

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Active
sk: Aktívny

en: Add content
sk: Pridať obsah

en: Page title
sk: Názov stránky

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Off
sk: Vypnúť

en: Footer
sk: Päta

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Comment
sk: Komentár

en: Published
sk: Zverejnené

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Last access
sk: Posledný prístup

en: Severity
sk: Závažnosť

en: Fields
sk: Polia

en: Normal
sk: Normálny

en: Last update
sk: Posledná aktualizácia

en: Thumbnail
sk: Miniatúra

en: Media
sk: Médiá

en: Plain text
sk: Obyčajný text

en: Desc
sk: Zostupne

en: node
sk: obsah

en: General
sk: Všeobecné

en: Start
sk: Štart

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: User login
sk: Prihlásenie

en: Users
sk: Používatelia

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
sk: Na stránke @site momentálne prebieha údržba. Onedlho by mala byť opäť v prevádzke. Ďakujeme vám za trpezlivosť.

en: Save changes
sk: Uložiť zmeny

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Tools
sk: Nástroje

en: Sort Criteria
sk: Kritérium zoradenia

en: Recent comments
sk: Nedávne komentáre

en: Tracker
sk: Sledovanie príspevkov

en: First Name
sk: Meno

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Full
sk: Plný

en: Messages
sk: Správy

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Member for
sk: Členom už

en: Front page
sk: Titulná stránka

en: Languages
sk: Jazyky

en: Map
sk: Mapa

en: author
sk: autor

en: Entity
sk: Entita

en: Days
sk: Dni

en: profile
sk: profil

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: People
sk: Používatelia

en: Blocked
sk: Blokovaný

en: Completed
sk: Ukončená

en: Relationship
sk: Vzťah

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Translations
sk: Preklady

en: Unpublished
sk: Nezverejnené

en: Published comments
sk: Zverejnené komentáre

en: News
sk: Novinky

en: Sticky
sk: Prilepený v zozname

en: Tabs
sk: Záložky

en: Output format
sk: Výstupný formát

en: Complete
sk: Dokončiť

en: Webform
sk: Webformulár

en: Next Page >
sk: nasledujúca stránka >

en: < Previous Page
sk: < predchádzajúca stránka

en: Anonymous user
sk: Anonymný používateľ

en: Apply
sk: Použiť

en: Authors
sk: Autori

en: Block description
sk: Popis bloku

en: Remove field
sk: Odstrániť pole

en: Used in
sk: Použité v

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: Global
sk: Globálny

en: Authenticated user
sk: Prihlásený používateľ

en: Administrator
sk: Administrátor

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: No comments available.
sk: Žiadne komentáre nie sú dostupné.

en: Path to custom logo
sk: Cesta k voliteľnému logu

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
sk: Používateľ sa považuje za online v tomto čase od posledného zobrazenia stránky.

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Publish content
sk: Zverejniť obsah

en: Unpublish comment
sk: Nezverejnený komentár

en: nodes
sk: obsahy

en: Block type
sk: Typ bloku

en: Entity type
sk: Typ entity

en: User account
sk: Používateľský účet

en: No content available.
sk: Žiaden obsah nie je dostupný.

en: IP address
sk: IP adresa

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Permanent
sk: Natrvalo

en: Temporary
sk: Dočasne

en: No files available.
sk: Žiadne súbory nie sú dostupné.

en: Frontpage
sk: Titulná strana

en: Delete comment
sk: Odstrániť komentár

en: MIME type
sk: MIME typ

en: Posted in
sk: Poslané do

en: Upload date
sk: Dátum nahrania

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: Publish comment
sk: Zverejniť komentár

en: Yes/No
sk: Áno/Nie

en: Cancel changes
sk: Zrušiť zmeny

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Who's new
sk: Kto je nový

en: Edit field
sk: Upraviť pole

en: Date and time
sk: Dátum a čas

en: Who's online
sk: Kto je online

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Author name
sk: Meno autora

en: Delete content
sk: Odstrániť obsah

en: All content
sk: Všetok obsah

en: Moderation state
sk: Stav moderácie

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Monthly archive
sk: Mesačný archív

en: Main page content
sk: Hlavný obsah stránky

en: Full comment
sk: Celý komentár

en: Save comment
sk: Uložiť komentár

en: Unapproved comments
sk: Neschválené komentáre

en: Full content
sk: Celý obsah

en: Recent content
sk: Najnovší obsah

en: No front page content has been created yet.
sk: Obsah titulnej stránky zatiaľ nebol vytvorený.

en: Unpublish content
sk: Zrušiť zverejnenie obsahu

en: Make content sticky
sk: Prilepiť obsah

en: Make content unsticky
sk: Zrušiť prilepenie obsahu

en: Promote content to front page
sk: Propagovať obsah na hlavnej stránke

en: Remove content from front page
sk: Odstrániť obsah z hlavnej stránky

en: Save content
sk: Uložiť obsah

en: Find and manage content.
sk: Vyhľadať a spravovať obsah

en: Time zones
sk: Časové pásma

en: Taxonomy term page
sk: Stránka termínu taxonómie

en: No people available.
sk: Nie sú dostupný žiadni používatelia.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
sk: Správca vám vytvoril účet na [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
sk: Nájsť a spravovať ľudí, ktorí sú aktívni na vašich stránkach.

en: Basic page
sk: Základná stránka

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
sk: Použite <em>základné stránky</em> pre statický obsah, ako napr. stránka 'O nás'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
sk: Použite značky na zoskupenie článkov do kategórií podľa podobných tém.

en: No media available.
sk: Žiadne médiá nie sú k dispozícii.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.

en: Update URL alias
sk: Aktualizovať URL alias

en: Bulk update
sk: Hromadná aktualizácia

en: Recent log messages
sk: Nedávne záznamy logu

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
sk: Spravovať používateľské účty, kategórie používateľov a oprávnení.

en: Changed date
sk: Dátum zmeny

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Wide
sk: Široký

en: Editorial
sk: Editoriál

en: Custom block library
sk: Vlastné bloky

en: Default comments
sk: Predvolené komentáre

en: Allows commenting on content
sk: Povoliť komentovanie obsahu

en: Thumbnail (100×100)
sk: Náhľad (100x100)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
sk: D, d. m. Y - H:i

en: HTML Datetime
sk: HTML dátum a čas

[ctx: PHP date format]
en: l, F j, Y - H:i
sk: l, j. F Y - H:i

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
sk: d. m. Y - H:i

en: User account menu
sk: Používateľské menu

en: Block the selected user(s)
sk: Zablokovať vybraných používateľov

en: Cancel the selected user account(s)
sk: Zrušiť vybraných používateľov

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
sk: Zadajte zoznam oddelený čiarkou. Napríklad: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
sk: Základné HTML

en: [user:display-name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
sk: [user:display-name],
    
    Požiadali ste o zrušenie vášho používateľského účtu na [site:name].
    
    Teraz môžete zrušiť váš účet na [site:url-brief] kliknutím na uvedený link alebo jeho skopírovaním a vložením do vášho prehliadača:
    
    [user:cancel-url]
    
    UPOZORNENIE: Zrušenie vášho účtu je nevratné.
    
    Platnosť linku vyprší za jeden deň a ak ho nevyužijete, stav vášho účtu sa nezmení.
    
    --  Tím [site:name]

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
sk: Žiadosť o zrušenie účtu pre [user:display-name] na [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
sk: Zmena prihlasovacích údajov pre [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (čaká sa na schválenie administrátorom)

en: [user:display-name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
sk: [user:display-name] požiadal o schválenie účtu.
    
    [user:edit-url]

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
sk: [user:display-name],
    
    Váš používateľský účet na [site:name] bol aktivovaný.
    
    Teraz sa môžete prihlásiť kliknutím na uvedený link alebo jeho skopírovaním a vložením do vášho prehliadača:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Tento prihlasovací link môže byť použitý iba raz a zavedie vás na stránku, na ktorej si môžete nastaviť heslo.
    
    Po nastavení hesla sa budete môcť prihlásiť na [site:login-url] s nasledujúcimi údajmi:
    
    prihlasovacie meno: [user:account-name]
    heslo: Vaše heslo
    
    --  Tím [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (účet schválený)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (účet zablokovaný)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
sk: [user:display-name],
    
    Váš účet na stránke [site:name] bol zrušený.
    
    --  Tím [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
sk: Detaily účtu pre [user:display-name] na [site:name] (účet zrušený)

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
sk: [user:display-name],
    
    Požiadali ste o reset hesla pre váš účet na [site:name].
    
    Teraz sa môžete prihlásiť kliknutím na uvedený link alebo jeho skopírovaním a vložením do vášho prehliadača:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Tento prihlasovací link môže byť použitý iba raz a zavedie vás na stránku, na ktorej si môžete nastaviť nové heslo. Platnosť linku vyprší za jeden deň a ak ho nevyužijete, vaše prihlasovacie údaje sa nezmenia.
    
    --  Tím [site:name]

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
sk: [user:display-name],
    
    Administrátor stránky [site:name] pre vás vytvoril používateľský účet. Teraz sa môžete prihlásiť kliknutím na uvedený link alebo jeho skopírovaním a vložením do vášho prehliadača:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Tento prihlasovací link môže byť použitý iba raz a zavedie vás na stránku, na ktorej si môžete nastaviť nové heslo.
    
    Po nastavení hesla sa budete môcť prihlásiť na [site:login-url] s nasledujúcimi údajmi:
    
    prihlasovacie meno: [user:name]
    heslo: Vaše heslo
    
    --  Tím [site:name]

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
sk: [user:display-name],
    
    Ďakujeme vám za registráciu na [site:name]. Teraz sa môžete prihlásiť kliknutím na uvedený link alebo jeho skopírovaním a vložením do vášho prehliadača:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Tento prihlasovací link môže byť použitý iba raz a zavedie vás na stránku, na ktorej si môžete nastaviť heslo.
    
    Po nastavení hesla sa budete môcť prihlásiť na [site:login-url] s nasledujúcimi údajmi:
    
    prihlasovacie meno: [user:name]
    heslo: Vaše heslo
    
    --  Tím [site:name]

en: Find and manage custom blocks.
sk: Nájsť a spravovať vlastné bloky.

en: Find and manage files.
sk: Vyhľadať a spravovať súbory.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
sk: Obsah patriaci k určitému termínu taxonómie.

en: Narrow
sk: Úzky

en: There are no custom blocks available.
sk: Žiadne vlastné bloky nie sú dostupné.

en: Find and manage content
sk: Nájsť a spravovať obsah.

en: Welcome to [site:name]
sk: Vitajte na [site:name]

en: Name or email contains
sk: Meno alebo email obsahujú

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
sk: Pridajte filtre na obmedzenie počtu výsledkov na výstupe. Napríklad na zobrazenie obsahu ktorý je <em>zverejnený</em>, pridajte filter <em>Zverejnené</em> a zvoľte možnosť <em>Áno</em>.

en: Media name
sk: Názov média

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
sk: [user:display-name],
    
    Váš účet na stránke [site:name] bol zablokovaný.
    
    --  Tím [site:name]

en: Find and manage comments.
sk: Nájsť a spravovať komentáre.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
sk: Archivované

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
sk: Návrh

[ctx: Workflow state label]
en: Published
sk: Publikované

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
sk: Archivovať

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
sk: Obnoviť do návrhu

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
sk: Obnoviť

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
sk: Vytvoriť nový návrh

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
sk: Publikovať
