Connect profile (8.x-1.0-beta2) - en to lv translation catalogue (258 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Register
lv: Reģistrēt

en: Submit
lv: Apstiprināt

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Moderated content
lv: Moderēts saturs

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Subject
lv: Temats

en: Email notification
lv: E-pasta paziņojums

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: Article
lv: Raksts

en: Articles
lv: Raksti

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Comments
lv: Komentāri

en: More
lv: Vairāk

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: Tags
lv: Birkas

en: view
lv: skatīt

en: Advanced options
lv: Papildu opcijas

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Use count
lv: Lietojumu skaits

en: Message
lv: Ziņojums

en: No log messages available.
lv: Nav pieejams neviens žurnāla pieraksts.

en: Image
lv: Attēls

en: Feed
lv: Plūsma

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Taxonomy term
lv: Taksonomijas termins

en: Label
lv: Etiķete

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Help
lv: Palīdzība

en: True
lv: Jā

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Archive
lv: Arhīvs

en: Icon
lv: Ikona

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Picture
lv: Attēls

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: User
lv: Lietotājs

en: Content type
lv: Satura veids

en: Files
lv: Faili

en: Contact
lv: Kontakti

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Active
lv: Aktīvs

en: Add content
lv: Pievienot saturu

en: Page title
lv: Lapas nosaukums

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Footer
lv: Kājene

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Last access
lv: Piedējās piekļuves laiks

en: Severity
lv: Smagums

en: Fields
lv: Lauki

en: Watchdog
lv: Sargsuns

en: Normal
lv: Normāls

en: Last update
lv: Pēdējais papildinājums

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Media
lv: Multivide

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Widget
lv: Logrīks

en: Desc
lv: Dilst.

en: node
lv: mezgls

en: General
lv: Galvenie

en: Start
lv: Sākt

en: Role
lv: Loma

en: User login
lv: Lietotāja pieslēgums

en: Users
lv: Lietotāji

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lv: Vietne '@site' pašlaik tiek apkopta. Drīz būsim atpakaļ. Paldies par pacietību.

en: Save changes
lv: Saglabāt izmaiņas

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Tools
lv: Rīki

en: Sort Criteria
lv: Kārtošanas Kritēriji

en: Recent comments
lv: Jaunākie komentāri

en: Tracker
lv: Sekotājs

en: First Name
lv: Vārds

en: Last Name
lv: Uzvārds

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Full
lv: Pilns

en: Token
lv: Marķieris

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Member for
lv: Reģistrēts lietotājs

en: Front page
lv: Sākumlapa

en: Languages
lv: Valodas

en: Map
lv: Karte

en: author
lv: autors

en: Entity
lv: Entītija

en: Days
lv: Dienas

en: profile
lv: profils

en: Your message has been sent.
lv: Jūsu ziņa tika nosūtīta.

en: People
lv: Cilvēki

en: Blocked
lv: Bloķēts

en: Author Name
lv: Autora vārds

en: Glossary
lv: Apraksts

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Relationship
lv: Attiecība

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Translations
lv: Tulkojumi

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Published comments
lv: Publicētie komentāri

en: Sticky
lv: Uzlīme

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Output format
lv: Izvades formāts

en: Webform
lv: Webforma

en: Next Page >
lv: Nākamā lapa >

en: < Previous Page
lv: < Iepriekšējā lapa

en: Anonymous user
lv: Anonīms lietotājs

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Remove field
lv: Noņemt lauku

en: Used in
lv: Izmantots iekš

en: Permission
lv: Atļauja

en: Connect
lv: Pieslēgties

en: Global
lv: Globāls

en: Authenticated user
lv: Autentificēts lietotājs

en: Administrator
lv: Administrators

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: No comments available.
lv: Nav pieejamu komentāru.

en: Path to custom logo
lv: Ceļš uz pielāgotu logotipu

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
lv: Lietotājs tiek uzskatīts kā tiešsaistē esošs šādu laiku pēc pēdējās lapas skatīšanas.

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Locked
lv: Slēgts

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Publish content
lv: Publicēt saturu

en: Unpublish comment
lv: Atsaukt komentāra publicēšanu

en: Newest first
lv: Jaunākais vispirms

en: nodes
lv: mezgli

en: Block type
lv: Bloka veids

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: User account
lv: Lietotāja konts

en: Main navigation
lv: Galvenā navigācija

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Webform submissions
lv: Tīmekļa veidlapas iesniegumi

en: IP address
lv: IP adrese

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes

en: Permanent
lv: Pastāvīgs

en: Temporary
lv: Pagaidu

en: No files available.
lv: Nav pieejams neviens fails.

en: Frontpage
lv: Sākumlapa

en: Delete comment
lv: Dzēst komentāru

en: MIME type
lv: MIME tips

en: Posted in
lv: Ievietots

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: Publish comment
lv: Publicēt komentāru

en: Draft
lv: Melnraksts

en: Save Draft
lv: Saglabāt melnrakstu

en: Yes/No
lv: Jā/Nē

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Compact
lv: Kompakts

en: Who's new
lv: Kurš ir jauns

en: Edit field
lv: Rediģēt lauku

en: Date and time
lv: Datums un laiks

en: Who's online
lv: Kurš ir klātienē

en: Author name
lv: Autora vārds

en: Status messages
lv: Statusa ziņas

en: All content
lv: Viss saturs

en: Main page content
lv: Galvenās lapas saturs

en: Full comment
lv: Pilns komentārs

en: Save comment
lv: Saglabāt komentāru

en: Unapproved comments
lv: Neapstiprinātie komentāri

en: Full content
lv: Pilns saturs

en: Recent content
lv: Jaunākais saturs

en: No front page content has been created yet.
lv: Vēl nav izveidots priekšējās lapas saturs.

en: Unpublish content
lv: Atpublicēt saturu

en: Remove content from front page
lv: Noņemt saturu no pirmās lapas

en: Save content
lv: Saglabāt saturu

en: Find and manage content.
lv: Meklēt un pārvaldīt saturu.

en: Time zones
lv: Laika zonas

en: Taxonomy term page
lv: Taksonomijas terminu lapa

en: No people available.
lv: Nav pieejams neviens cilvēks.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
lv: Administrators ir izveidojis jums kontu vietnē [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
lv: Atrast un pārvaldīt lietotājus, kas darbojas jūsu vietnē.

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lv: Izmantojiet <em>vienkāršas lapas</em> statiskam saturam, piemēram, lapai 'Par mums'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lv: Izmantojiet tagus lai grupētu rakstus par līdzīgu tēmu vienā kategorijā.

en: No media available.
lv: Nav pieejams neviens medijs.

en: Media browser
lv: Mediju pārlūks

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lv: Izmantojiet <em>rakstus</em> laika jutīgam saturam, piemēram, ziņām, preses relīzēm vai bloga ierakstiem.

en: Recent log messages
lv: Jaunākie žurnāla pieraksti

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lv: Pārvaldīt lietotāju kontus, lomas un atļaujas.

en: Changed date
lv: Izmaiņu datums

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
lv: Iesniegums saglabāts. Jūs varat atgriezties šajā formā vēlāk un atjaunot esošās vērtības.

en: Wide
lv: Plats

en: Full HTML
lv: Pilns HTML

en: File usage
lv: Failu lietojums

en: Default comments
lv: Noklusējuma komentāri

en: Allows commenting on content
lv: Atļauja pievienot komentāru saturam

en: Primary admin actions
lv: Primārās administratora darbības

en: HTML Date
lv: HTML Datums

en: HTML Datetime
lv: HTML Datums un Laiks

en: HTML Month
lv: HTML Mēnesis

en: HTML Time
lv: HTML Laiks

en: HTML Week
lv: HTML Nedēļa

en: HTML Year
lv: HTML Gads

en: HTML Yearless date
lv: HTML Datums bez gada

en: Default long date
lv: Noklusējuma pilnais datums

en: User account menu
lv: Lietotāja konta izvēlne

en: Block the selected user(s)
lv: Bloķēt atzīmēto(-s) lietotāju(-us)

en: Cancel the selected user account(s)
lv: Atcelt atzīmēto(-os) lietotāja(-u) kontu(-us)

en: Unblock the selected user(s)
lv: Atbloķēt atzīmēto(-s) lietotāju(-us)

en: Basic block
lv: Vienkāršs bloks

en: A basic block contains a title and a body.
lv: Vienkāršam blokam ir nosaukums un saturs.

en: Basic HTML
lv: Pamata HTML

en: Restricted HTML
lv: Ierobežots HTML

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
lv: Lietotāja [user:display-name] pieejas datu maiņa vietnē [site:name]

en: Links related to the active user account
lv: Saites, kas saistītas ar aktīvo lietotāja kontu

en: Administrative task links
lv: Administratīvo uzdevumu saites

en: Site information links
lv: Vietnes informācijas saites

en: Site section links
lv: Vietnes sadaļu saites

en: User tool links, often added by modules
lv: Lietotāja rīku saites, ko bieži pievieno moduļi

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
lv: [user:display-name],
    
    Vietnē [site:name] tika veikts jūsu konta paroles attiestatīšanas pieprasījums.
    
    Jūs varat pieslēgties klikšķinot uz šīs saites vai iekopējot to savā pārlūkprogrammā:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Šo saiti var izmantot tikai vienu reizi un tā jūs novirzīs uz lapu, kur varēsiet uzstādīt savu paroli. Saite ir derīga vienu dienu, nekas netiks mainīts, ja to neizmantosiet.
    
    --  [site:name] komanda

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
lv: [user:display-name],
    
    Vietnes [site:name] administrators ir izveidojis jums kontu. Jūs varat pieslēgties, klikšķinot uz šīs saites vai iekopējot to savā pārlūkprogrammā:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Šo saiti var izmantot tikai vienu reizi un tā jūs novirzīs uz lapu, kurā varēsiet uzstādīt savu paroli.
    
    Pēc paroles uzstādīšanas jūs varēsiet pieslēgties vietnei [site:login-url], izmantojot šādus pieejas datus:
    
    Lietotāja vārds: [user:name]
    Parole: Jūsu parole
    
    --  [site:name] komanda

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
lv: [user:display-name],
    
    Paldies, ka reģistrējāties [site:name]. Jūs varat pieslēgties, klikšķinot uz šīs saites vai iekopējot to savā pārlūkprogrammā:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Šo saiti var izmantot tikai vienu reizi un tā jūs novirzīs uz lapu, kurā varēsiet uzstādīt savu paroli.
    
    Pēc paroles uzstādīšanas jūs varēsiet pieslēgties vietnei [site:login-url], izmantojot šādus pieejas datus:
    
    Lietotāja vārds: [user:name]
    Parole: Jūsu parole
    
    --  [site:name] komanda

en: All content, by month.
lv: Viss saturs pa mēnešiem.

en: All content promoted to the front page.
lv: Viss saturs, kas tiek rādīts sākumlapā.

en: All content, by letter.
lv: Viss saturs, pēc alfabēta.

en: Who's online block
lv: Kurš ir tiešsaistē bloks

en: Narrow
lv: Šaurs

en: Files overview
lv: Failu pārskats

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
lv: Informācija par faila lietojumu: {{ arguments.fid }}

en: Name or email contains
lv: Vārds vai e-pasts satur

en: Add, rearrange or remove filters.
lv: Pievienot, kārtot vai noņemt filtrus.

en: Sort actions
lv: Kārtošanas darbības

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
lv: Pievienot, pārkārtot vai noņemt kārtošanas noteikumus.

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lv: Arhivēts

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
lv: Melnraksts

[ctx: Workflow state label]
en: Published
lv: Publicēts

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
lv: Arhivēt

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
lv: Atjaunot

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
lv: Izveidot jaunu melnrakstu

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
lv: Publicēt
