Connect profile (8.x-1.0-beta3) - en to pl translation catalogue (367 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Register
pl: Rejestracja

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Moderated content
pl: Treść moderowana

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Subject
pl: Tytuł

en: Email notification
pl: Powiadomienia e-mail

en: Language
pl: Język

en: more
pl: więcej

en: Article
pl: Artykuł

en: Articles
pl: Artykuły

en: Administration
pl: Administracja

en: Comments
pl: Komentarze

en: More
pl: Więcej

en: Action
pl: Akcja

en: On
pl: Włączony

en: Tags
pl: Tagi

en: view
pl: przeglądaj

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Date
pl: Data

en: Size
pl: Rozmiar

en: Search
pl: Szukaj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Use count
pl: Ilość wystąpień

en: Message
pl: Wiadomość

en: No log messages available.
pl: Brak wiadomości w dzienniku.

en: Image
pl: Obraz

en: Feed
pl: Zasób

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Taxonomy term
pl: Termin taksonomii

en: Label
pl: Etykieta

en: Preview
pl: Podgląd

en: Help
pl: Pomoc

en: True
pl: Prawda

en: Default
pl: Domyślny

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Icon
pl: Ikona

en: Filename
pl: Nazwa pliku

en: Teaser
pl: Skrót

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Attachment
pl: Załącznik

en: Picture
pl: Obraz

en: Titles
pl: Tytuły

en: Before
pl: Przed

en: After
pl: Po

en: User
pl: Użytkownik

en: Content type
pl: Rodzaj zawartości

en: Files
pl: Pliki

en: Contact
pl: Kontakt

en: Created
pl: Utworzono

en: All
pl: Wszystko

en: Active
pl: Aktywne

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Page title
pl: Tytuł strony

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Footer
pl: Stopka

en: Roles
pl: Role

en: Comment
pl: Komentarz

en: Published
pl: Opublikowane

en: Filter
pl: Filtr

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Severity
pl: Priorytet

en: Fields
pl: Pola

en: Normal
pl: Zwykły

en: Last update
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Plain text
pl: Czysty tekst

en: Widget
pl: Kontrolka

en: Desc
pl: Malejąco

en: node
pl: zawartość

en: General
pl: Ogólne

en: Start
pl: Początek

en: Role
pl: Rola

en: User login
pl: Nazwa użytkownika

en: Users
pl: Użytkownicy

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
pl: Na @site mamy w tej chwili przerwę techniczną. Powinna się ona wkrótce skończyć. Dziękujemy za cierpliwość.

en: Save changes
pl: Zapisz zmiany

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Tools
pl: Narzędzia

en: Sort Criteria
pl: Kryteria sortowania

en: Recent comments
pl: Ostatnie komentarze

en: Tracker
pl: Historia

en: First Name
pl: Imię

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Full
pl: Pełny

en: Gender
pl: Płeć

en: Token
pl: Wzorzec

en: Processor settings
pl: Ustawienia procesora

en: ‹ previous
pl: ‹ poprzednia

en: next ›
pl: następna ›

en: Member for
pl: Posiada konto przez

en: Front page
pl: Strona główna

en: Languages
pl: Języki

en: Map
pl: Mapa

en: author
pl: autor

en: Entity
pl: Encja

en: Days
pl: Dni

en: Months
pl: Miesięcy

en: Server name
pl: Nazwa serwera

en: profile
pl: profil

en: Your message has been sent.
pl: Wiadomość została wysłana.

en: People
pl: Ludzie

en: Blocked
pl: Zablokowany

en: Author Name
pl: Nazwa Autora

en: Glossary
pl: Słownik

en: Completed
pl: Zakończone

en: Relationship
pl: Powiązanie

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Published comments
pl: Opublikowane komentarze

en: News
pl: Aktualności

en: Sticky
pl: Przyklejony

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Output format
pl: Format wyjściowy

en: Complete
pl: Zakończone

en: Webform
pl: Formularz

en: Next Page >
pl: Następna strona >

en: < Previous Page
pl: < Poprzednia strona

en: Anonymous user
pl: Użytkownik anonimowy

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Block description
pl: Opis bloku

en: Remove field
pl: Usuń pole

en: Used in
pl: Użyte w

en: Permission
pl: Uprawnienie

en: Connect
pl: Połącz

en: Global
pl: Globalne

en: Authenticated user
pl: Użytkownik uwierzytelniony

en: Server
pl: Serwer

en: « first
pl: « pierwsza

en: last »
pl: ostatnia »

en: No comments available.
pl: Brak dostępnych komentarzy.

en: Path to custom logo
pl: Ścieżka do własnego logo

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
pl: Tak długo od ostatniego odświeżenia strony użytkownik jest uważany za będącego online.

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Locked
pl: Zablokowany

en: Skip to main content
pl: Przejdź do treści

en: Publish content
pl: Publikuj zawartość

en: Unpublish comment
pl: Wstrzymaj publikację komentarzy

en: Index name
pl: Nazwa indeksu

en: Newest first
pl: Najnowsze pierwsze

en: nodes
pl: węzły

en: Block type
pl: Rodzaj bloku

en: Entity type
pl: Typ encji

en: User account
pl: Konto użytkownika

en: Main navigation
pl: Główna nawigacja

en: No content available.
pl: Brak zawartości.

en: Webform submissions
pl: Nadesłane formularze

en: IP address
pl: Adres IP

en: Primary tabs
pl: Zakładki podstawowe

en: Secondary tabs
pl: Zakładki dodatkowe

en: Permanent
pl: Stały

en: Temporary
pl: Tymczasowy

en: No files available.
pl: Brak dostępnych plików.

en: Frontpage
pl: Strona główna

en: Delete comment
pl: Usuń komentarz

en: MIME type
pl: typ MIME

en: Posted in
pl: Odpowiedź do

en: Upload date
pl: Data wysłania

en: My content
pl: Moje treści

en: Search index
pl: Indeks wyszukiwania

en: Publish comment
pl: Opublikuj komentarz

en: Draft
pl: Szkic

en: Save Draft
pl: Zapisz szkic

en: Yes/No
pl: Tak/Nie

en: Cancel changes
pl: Anuluj zmiany

en: Cron batch size
pl: Rozmiar porcji crona

en: Block reference
pl: Referencja bloku

en: Education
pl: Edukacja

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Compact
pl: Kompaktowy

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Who's new
pl: Nowi użytkownicy

en: Edit field
pl: Edycja pola

en: Date and time
pl: Data i czas

en: Who's online
pl: Kto przegląda

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Your virtual face or picture.
pl: Twoje zdjęcie lub obraz.

en: Author name
pl: Nazwa autora

en: Breadcrumbs
pl: Breadcrumby

en: Status messages
pl: Wiadomości statusu

en: Delete content
pl: Usuń zawartość

en: All content
pl: Wszystkie treści

en: Moderation state
pl: Stan moderacji

en: Published status
pl: Status publikacji

en: Monthly archive
pl: Archiwum miesięczne

en: Main page content
pl: Zawartość główna

en: Full comment
pl: Pełen komentarz

en: Save comment
pl: Zapisz komentarz

en: Unapproved comments
pl: Niezatwierdzone komentarze

en: Full content
pl: Pełna wersja wpisu

en: Recent content
pl: Ostatnio dodana zawartość

en: No front page content has been created yet.
pl: Nie opublikowano jeszcze żadnej treści na stronie głównej.

en: Unpublish content
pl: Zakończ publikację wpisów

en: Make content sticky
pl: Przyklej wpis

en: Make content unsticky
pl: Odklej wpis

en: Promote content to front page
pl: Opublikuj zawartości na stronie głównej

en: Remove content from front page
pl: Usuń zawartość ze strony głównej

en: Save content
pl: Zapisz zawartość

en: Find and manage content.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie zawartością.

en: Time zones
pl: Strefy czasowe

en: Taxonomy term page
pl: Strona terminów kategorii

en: No people available.
pl: Brak dostępnych osób.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
pl: Administrator utworzył dla ciebie konto na stronie [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie ludźmi korzystającymi z serwisu.

en: Basic page
pl: Prosta strona

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
pl: Użyj <em>prostych stron</em> dla Twoich statycznych treści, takich jak strona 'O nas'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
pl: Używaj tagów do grupowania artykułów podobnych tematycznie w kategorie.

en: No media available.
pl: Brak mediów

en: Media browser
pl: Przeglądarka mediów

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
pl: Użyj <em>artykułów</em> dla dynamicznych treści, takich jak newsy, przegląd prasy lub wpisy na blogu.

en: Update URL alias
pl: Zaktualizuj alias URL

en: Bulk update
pl: Aktualizacja masowa

en: Server description
pl: Opis serwera

en: Index description
pl: Opis indeksu

en: Add fields
pl: Dodaj pola

en: Recent log messages
pl: Ostatnie wpisy dziennika

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
pl: Zarządzanie kontami użytkowników, rolami i uprawnieniami.

en: Changed date
pl: Data modyfikacji

en: Footer Second
pl: Stopka druga

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Submission saved. You may return to this form later and it will restore the current values.
pl: Zgłoszenie zapisane. Możesz wrócić do tego formularza później, a wpisane wartości zostaną zapamiętane.

en: Master
pl: Główny

en: Get the actual content from a content revision.
pl: Pobierz właściwą zawartość na podstawie wersji zawartości.

en: Representative node
pl: Węzeł reprezentacyjny

en: Load More
pl: Wczytaj więcej

en: 404 page not found
pl: 404 strona nie znaleziona

en: Wide
pl: Szeroki

en: Media type
pl: Typ mediów

en: Full HTML
pl: Pełny HTML

en: Select media
pl: Wybierz media

en: About us
pl: O nas

en: Displaying @start - @end of @total
pl: Wyświetlanie @start - @end z @total

en: Editorial
pl: Redakcyjny

en: Custom block library
pl: Biblioteka własnych bloków

en: Registering module
pl: Rejestracja modułów

en: Lists (Views)
pl: Listy (Widoki)

en: Fallback date format
pl: Awaryjny format zapisu daty

en: File usage
pl: Wykorzystanie plików

en: 403 access denied
pl: 403 dostęp zabroniony

en: Site header
pl: Nagłówek strony

en: Default comments
pl: Domyśle komentarze

en: Allows commenting on content
pl: Pozwala komentować zawartość

en: Search result highlighting input
pl: Podświetl frazę wyszukiwania

en: Media library
pl: Biblioteka mediów

en: Primary admin actions
pl: Podstawowe akcje administratora

en: Large (480×480)
pl: Duży (480×480)

en: Medium (220×220)
pl: Średni (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
pl: Mały (100×100)

en: HTML Date
pl: Data HTML

en: HTML Datetime
pl: Data i czas HTML

en: HTML Month
pl: Miesiąc HTML

en: HTML Time
pl: Czas HTML

en: HTML Week
pl: Tydzień HTML

en: HTML Year
pl: Rok HTML

en: HTML Yearless date
pl: Data bez roku HTML

en: Default long date
pl: Domyślna data długa

en: Default medium date
pl: Domyślna data średnia

en: Default short date
pl: Domyślna data krótka

en: User account menu
pl: Menu konta użytkownika

en: Block the selected user(s)
pl: Zablokuj wybrane konto użytkownika(ów)

en: Cancel the selected user account(s)
pl: Anuluj wybrane konto użytkownika(ów)

en: Unblock the selected user(s)
pl: Odblokuj wybrane konto użytkownika(ów)

en: Basic block
pl: Prosty blok

en: A basic block contains a title and a body.
pl: Prosty blok zawiera tytuł i treść

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
pl: Wprowadź listę oddzielonych przecinkami słów. Przykładowo: Wrocław, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
pl: Podstawowy HTML

en: Restricted HTML
pl: Ograniczony HTML

en: [user:display-name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    Została uruchomiona procedura anulowania Twojego konta na stronie  [site:name].
    
    Możesz anulować swoje konto na stronie [site:url-brief] klikając poniższy odnośnik bądź kopiując go w pole adresu przeglądarki:
    
    [user:cancel-url]
    
    UWAGA: anulowanie konta jest operacją nieodwracalną.
    
    Odnośnik straci ważność po jednym dniu.
    
    -- redakcja strony [site:name]

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
pl: Zgłoszenie anulowania konta [user:display-name] na [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
pl: Zastępcze dane do logowania dla [user:display-name] na [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
pl: Szczegóły konta użytkownika [user:display-name] na [site:name]

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another email containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    Dziękujemy za rejestrację na [site:name]. Twoje zgłoszenie czeka na zatwierdzenie. 
    
    Po zatwierdzeniu otrzymasz kolejny e-mail zawierający informacje o tym jak się zalogować, jak ustawić własne hasło oraz inne szczegóły.
    
    -- 
    Zespół [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
pl: Szczegóły konta dla [user:display-name] na [site:name] (w trakcie weryfikacji)

en: [user:display-name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
pl: [user:display-name] wypełnił formularz założenia konta.
    
    [user:edit-url]

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    Twoje konto na stronie [site:name] zostało aktywowane.
    
    Możesz się teraz zalogować klikając w poniższy odnośnik lub kopiując i wklejając go do przeglądarki:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ten odnośnik możesz zostać użyty tylko raz i kieruję na stronę, gdzie będzie można ustawić własne hasło.
    
    Po ustawieniu własnego hasło, będzie można logować się w przyszłości poprzez odnośnik [site:login-url] używając:
    
    nazwa użytkownika: [user:account-name]
    hasło: Twoje hasło
    
    --  Zespół [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
pl: Informacje dotyczące konta  [user:display-name] na [site:name] (konto zatwierdzone)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
pl: Informacje dotyczące konta [user:display-name] na [site:name] (zablokowane)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    Twoje konto na stronie [site:name] zostało anulowane.
    
    -- Zespół [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
pl: Szczegóły konta użytkownika [user:display-name] na [site:name] (anulowane)

en: Links related to the active user account
pl: Odnośniki związane z aktywnym kontem użytkownika

en: Administrative task links
pl: Odnośniki administracyjne

en: Site information links
pl: Odnośniki dotyczące informacji o stronie

en: Site section links
pl: Odnośniki sekcji strony

en: User tool links, often added by modules
pl: Odnośniki do narzędzi użytkownika, często dodanych przez moduły

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    W serwisie [site:name] została uruchomiona procedura resetowania twojego hasła.
    
    Możesz się zalogować klikając poniższy odnośnik bądź kopiując go w pole adresu przeglądarki:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Odnośnik może zostać użyty tylko raz a jego użycie umożliwi wpisanie własnego hasła. Odnośnik straci ważność po jednym dniu.
    
    --  redakcja strony [site:name]

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    Administrator strony [site:name] stworzył dla Ciebie konto. Możesz się teraz zalogować klikając w poniższy odnośnik lub kopiując i wklejając go do przeglądarki:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ten odnośnik możesz zostać użyty tylko raz i kieruję na stronę, gdzie będzie można ustawić własne hasło.
    
    Po ustawieniu własnego hasło, będzie można logować się w przyszłości poprzez odnośnik [site:login-url] używając:
    
    nazwa użytkownika: [user:account-name]
    hasło: Twoje hasło
    
    --  Zespół [site:name]

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    Dziękujemy za rejestrację na stronie [site:name]. 
    Możesz się teraz zalogować klikając w poniższy odnośnik lub kopiując i wklejając go do przeglądarki:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ten odnośnik możesz zostać użyty tylko raz i kieruję na stronę, gdzie będzie można ustawić własne hasło.
    
    Po ustawieniu własnego hasło, będzie można logować się w przyszłości poprzez odnośnik [site:login-url] używając:
    
    nazwa użytkownika: [user:account-name]
    hasło: Twoje hasło
    
    --  
    Zespół [site:name]

en: Find and manage custom blocks.
pl: Znajdź i zarządzaj własnymi blokami.

en: Recent comments.
pl: Ostatnie komentarze.

en: Find and manage files.
pl: Wyszukiwanie i zarządzanie plikami

en: All content, by month.
pl: Cała zawartość wg miesiąca.

en: Recent content.
pl: Ostatnio dodana zawartość.

en: All content promoted to the front page.
pl: Wszystkie treści promowane na stronie głównej.

en: All content, by letter.
pl: Cała zawartość, alfabetycznie

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
pl: Zawartość należąca do konkretnego terminu taksonomii

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
pl: Prezentuje listę najnowszych użytkowników na stronie.

en: Who's online block
pl: Blok <em>Kto jest online</em>

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
pl: Prezentuje nazwy użytkowników którzy byli ostatnio aktywni, jak również liczbę wszystkich aktywnych użytkowników.

en: View edit page
pl: Strona edycji widoku.

en: Narrow
pl: Wąskie

en: There are no custom blocks available.
pl: Brak dostępnych własnych bloków.

en: Files overview
pl: Przegląd plików

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
pl: Informacje o wykorzystaniu pliku dla {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
pl: Znajdź i zarządzaj treścią

en: Welcome to [site:name]
pl: Witaj na [site:name]

en: Name or email contains
pl: Nazwa lub email zawiera

en: A list of new users
pl: Lista nowych użytkowników

en: There are currently @total users online.
pl: @total użytkowników jest aktywnych w tej chwili.

en: There are currently 0 users online.
pl: Żaden z użytkowników nie jest w tym momencie zalogowany.

en: A list of users that are currently logged in.
pl: Lista użytkowników, którzy są aktualnie zalogowani.

en: Manage view settings
pl: Zarządzaj ustawieniami widoku.

en: View or edit the configuration.
pl: Pokaż lub edytuj konfigurację.

en: Displays in this view
pl: Formaty wyświetlania dla tego widoku.

en: A display is a way of outputting the results, e.g., as a page or a block. A view can contain multiple displays, which are listed here. The active display is highlighted.
pl: Format wyświetlania znaczy tyle co sposób w jaki wyświetlone będą wyniki, np. jako strona lub blok. Widok może posiadać więcej niż jeden format wyświetlania, które zostaną wyświetlone w tym miejscu. Aktywny format wyświetlania został wyróżniony.

en: View administration
pl: Administracja widoku

en: Perform administrative tasks, including adding a description and creating a clone. Click the drop-down button to view the available options.
pl: Wykonaj czynności administracyjne, wliczając w sklonowanie tudzież dodanie opisu. Kliknij w przycisk rozwijania listy by zobaczyć wszystkie dostępne opcje.

en: Choose how to output results. E.g., choose <em>Content</em> to output each item completely, using your configured display settings. Or choose <em>Fields</em>, which allows you to output only specific fields for each result. Additional formats can be added by installing modules to <em>extend</em> Drupal's base functionality.
pl: Wybierz w jaki sposób mają zostać zaprezentowane wyniki. Np. wybierz <em>Zawartość</em> by wyświetlić każdą pozycję w całości, korzystając z własnych ustawień konfiguracji wyświetlania. Możesz również wybrać <em>Pola</em> które pozwolą Ci zaprezentować jedynie wybrane przez Ciebie pola. Poprzez zainstalowanie modułów można <em>rozszerzyć</em> podstawową funkcjonalność Drupala o dodatkowe formaty.

en: If this view uses fields, they are listed here. You can click on a field to configure it.
pl: Jeśli widok korzysta z pól, zostaną one zaprezentowane w tym miejscu. Możesz kliknąć w pole aby je skonfigurować.

en: Filter your view
pl: Przefiltruj swój widok

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
pl: Dodaj filtry aby ograniczyć wyniki, np. by pokazać jedynie zawartość która jest <em>opublikowana</em> należy dodać filtr <em>Opublikowane</em> i wybrać <em>Tak</em>.

en: Filter actions
pl: Przefiltruj akcje

en: Add, rearrange or remove filters.
pl: Dodaj, uporządkuj lub usuń filtry.

en: Control the order in which the results are output. Click on an active sort rule to configure it.
pl: Zarządzaj kolejnością w jakiej wyświetlane są wyniki. Kliknij w aktywną regułę by ją skonfigurować.

en: Sort actions
pl: Akcje sortowania

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
pl: Dodaj, uporządkuj lub usuń regułę sortowania.

en: Show a preview of the view output.
pl: Pokaż podgląd widoku.

en: Delete media
pl: Usuń media

en: Media name
pl: Nazwa mediów

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
pl: [user:display-name],
    
    Twoje konto na [site:name] zostało zablokowane.
    
    --  Zespół [site:name]

en: Save media
pl: Zapisz media

en: Publish media
pl: Publikuj media

en: Unpublish media
pl: Wstrzymaj publikację mediów

en: Find and manage comments.
pl: Znajdź komentarze i zarządzaj nimi.

en: The approved comments listing.
pl: Lista zatwierdzonych komentarzy.

en: Comments published
pl: Komentarze, które zostały opublikowane

en: The unapproved comments listing.
pl: Lista niezatwierdzonych komentarzy.

en: Comments unapproved
pl: Komentarze, które nie zostały zatwierdzone

en: Find and moderate content.
pl: Znajdź i moderuj zawartość.

en: No moderated content available. Only pending versions of content, such as drafts, are listed here.
pl: Brak moderowanej zawartości. Wymieniono tutaj oczekujące wersje zawartości, takie jak szkice.

en: Name (A-Z)
pl: Nazwa (A-Z)

en: Name (Z-A)
pl: Nazwa (Z-A)

en: Apply Filters
pl: Zastosuj filtry

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
pl: Zarchiwizowane

[ctx: Workflow state label]
en: Draft
pl: Wersja robocza

[ctx: Workflow state label]
en: Published
pl: Opublikowane

[ctx: Workflow transition label]
en: Archive
pl: Zarchiwizuj

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore to Draft
pl: Przywróć wersję roboczą

[ctx: Workflow transition label]
en: Restore
pl: Przywróć

[ctx: Workflow transition label]
en: Create New Draft
pl: Stwórz nową wersję roboczą

[ctx: Workflow transition label]
en: Publish
pl: Opublikuj
