COOKiES Consent Management (1.0.11) - en to cs translation catalogue (185 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Groups
cs: Skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: Read more
cs: Číst dál

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Links
cs: Odkazy

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: Save Settings
cs: Uložit nastavení

en: Allowed
cs: Povoleno

en: Details
cs: Detaily

en: Domain
cs: Doména

en: Group name
cs: Název skupiny

en: Allow all
cs: Povolit vše

en: Deny all
cs: Zakázat vše

en: Close
cs: Zavřít

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Expiration
cs: Platnost do

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Display name
cs: Název zobrazení

en: Credit
cs: Kredit

en: Language code
cs: Kód jazyka

en: Services
cs: Služby

en: Machine name
cs: Strojový název

en: About
cs: Popis

en: Banner text
cs: Text baneru

en: Translate
cs: Přeložit

en: denied
cs: odmítnutý

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: allowed
cs: povoleno

en: Dialog
cs: Dialogové okno

en: Styling
cs: Stylování

en: Cookie settings
cs: Nastavení cookie

en: Library
cs: Knihovna

en: Always active
cs: Vždy aktivní

en: Service Group
cs: Skupina služeb

en: Service group
cs: Skupina služeb

en: Social Plugins
cs: Pluginy sociálních sítí

en: Accept all
cs: Přijmout vše

en: The path '%path' has to start with a slash.
cs: Cesta '%path' musí začínat lomítkem.

en: content @type: deleted @label.
cs: obsah @type: smazán @label

en: Privacy policy
cs: Zásady ochrany osobních údajů

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
cs: Cesta '%path' není platná, nebo k ní nemáte přístup.

en: Dialog title
cs: Nadpis dialogového okna

en: Secure mode
cs: Bezpečný mód

en: Official website
cs: Oficiální web

en: Accept all cookies
cs: Přijmout všechny cookie

en: Video sharing services help to add rich media on the site and increase its visibility.
cs: Video-hostingové služby pomáhají přidat na stránku bohaté mediální prvky.

en: Comments managers facilitate the filing of comments and fight against spam.
cs: Správci komentářů zajišťují vyplňování komentářů a bojují proti šíření spamu.

en: User consent management tool using library cookiesJSR.
cs: Nástroj na správu cookies používající knihovnu cookiesJSR.

en: Add COOKiES service entity
cs: Přidat entitu služeb COOKiES

en: Add COOKiES service group
cs: Přidat skupinu služeb COOKiES

en: Widget texts
cs: Texty widgetu

en: COOKiES configuration
cs: Nastavení COOKiES

en: Translatable texts assigned in the COOKiES widget.
cs: Přeložitelné texty přiřazené ve widgetu COOKiES.

en: Groups of third-party services (e.g. tracking or advertising)
cs: Skupina služeb třetích stran (např. sledování nebo reklamy)

en: Third-party services where user consent is required.
cs: Služby třetích stran vyžadující uživatelský souhlas.

en: Base config
cs: Základní configurace

en: COOKiES Configuration
cs: Configurace COOKiES

en: COOKiES widget texts
cs: Texty widgetu COOKiES

en: Texts COOKiES widget
cs: Texty COOKiES widgetu

en: Privacy Uri
cs: Uri pro Soukromí

en: Imprint Uri
cs: Uri pro Imprint

en: Cookie documentation
cs: Dokumentace Cookie

en: Cookie documentation Uri
cs: Uri pro dokumentaci Cookie

en: Settings all services
cs: Nastavení všech služeb

en: COOKiES service
cs: Služby COOKiES

en: Consent required
cs: Souhlas je vyžadován

en: COOKiES service group
cs: Skupina služeb COOKiES

en: This content is blocked because @service cookies have not been accepted.
cs: Tento obsah je blokován, protože soubory cookie @service nebyly přijaty

en: Only accept @service cookies.
cs: Přijmout pouze cookie @service.

en: Submodule of cookies to manage Google Analytics implemented by so named module.
cs: Submodul pro správu služby Google Analytics implementovaný stejnojmeným modulem.

en: Submodule of COOKiES to manage Google Analytics (by "google_analytics" module) inside of COOKiES consent management.
cs: Submodul pro správu služby Google Analytics (pomocí modulu "google_analytics") v rámci správy souhlasů COOKiES.

en: Submodule of COOKiES to manage Google Tag Manager (by "google_tag" module) inside of COOKiES consent management.
cs: Submodul pro správu služby Google Tag Manager (pomocí modulu "google_tag") v rámci správy souhlasů COOKiES.

en: Submodule of COOKiES to manage Instagram media items (by "Media Entity Instagram" module) in COOKiES consent management.
cs: Submodul pro správu mediálních objektů Instagram (pomocí modulu "media_entity_instagram") v rámci správy souhlasů COOKiES.

en: Submodule of COOKiES to manage Twitter media items (by "media_entity_twitter" module) inside of COOKiES consent management.
cs: Submodul pro správu mediálních objektů Twitter (pomocí modulu "media_entity_twitter") v rámci správy souhlasů COOKiES.

en: Submodule of COOKiES to manage video media items (by "media" module) inside of COOKiES consent management.
cs: Submodul pro správu video mediálních objektů (pomocí modulu "media") v rámci správy souhlasů COOKiES.

en: COOKiES service entity
cs: Entity služby COOKiES

en: User (re-)set cookie: %content
cs: Soubor cookie (znovu)nastavený uživatelem: %content

en: <p>The user's decisions about which services to use and which cookies can be installed are stored in a (required) cookie. These settings only refer to this single cookie.</p>
cs: <p>V (povinném) souboru cookie jsou uložena rozhodnutí uživatele o tom, které služby má používat a které soubory cookie může instalovat. Tato nastavení se týkají pouze tohoto jediného souboru cookie.</p>

en: Enter the name of the cookie where the configuration is saved what servies are allowed or denied.
cs: Zadejte název souboru cookie, ve kterém je uložena konfigurace povolených nebo zakázaných služeb.

en: Number of days after that the cookie expires.
cs: Počet dní, po kterých platnost souboru cookie vyprší.

en: (optional, default: empty) Enter the cookie domain in shape of this "my-project.de". No "http" prefix, no slashes.
cs: (nepovinné, výchozí: prázdné) Zadejte doménu cookie ve tvaru "muj-projekt.cz". Žádná předpona "http", žádná lomítka.

en: (optional, default: false) Cookie is only sent if secure protocol (https) is used.
cs: (nepovinné, výchozí: false) Cookie se odesílá pouze v případě použití zabezpečeného protokolu (https).

en: (default: Lax) Handle cross-site requests.
cs: (výchozí: Lax) Zpracovává cross-site požadavky.

en: <p>A documentation of these different options <a href="https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTTP/Headers/Set-Cookie"  target="_blank">you can find here</a>.</p>
cs: <p>Dokumentaci těchto různých možností <a href="https://developer.mozilla.org/en-US/docs/Web/HTTP/Headers/Set-Cookie" target="_blank">najdete zde</a>.</p>

en: Enter the url hash value to open the settings dialog.
cs: Zadejte hodnotu url hash pro otevření dialogového okna nastavení.

en: Display "Deny All" button
cs: Zobrazit tlačítko "Zakázav vše"

en: If you do not display this button, user is forced to disable services with settings dialog. (Real name depends on translation).
cs: Pokud toto tlačítko nezobrazíte, bude uživatel nucen zakázat služby pomocí dialogu nastavení. (Skutečný název závisí na překladu).

en: Group consent
cs: Skupinový souhlas

en: (default: unchecked) The user can only en-/disable entire groups not individual services. Services are not shown in detail.
cs: (výchozí: nezaškrtnuto) Uživatel může povolit/zakázat pouze celé skupiny, nikoli jednotlivé služby. Služby nejsou zobrazeny v detailu.

en: Display "cookie documentation" links.
cs: Zobrazení odkazů "dokumentace cookie".

en: Display links to cookie documentation (provided you have a documentation page) where explicitly is described what 3rd-party services and cookies are used. This is required, if you use "group consent". Link and link text are provided by translation.
cs: Zobrazení odkazů na dokumentaci k souborům cookie (pokud máte stránku s dokumentací), kde je výslovně popsáno, jaké služby třetích stran a soubory cookie se používají. Toto je nutné, pokud používáte "skupinový souhlas". Odkaz a text odkazu jsou poskytovány překladem.

en: <p>Cookies JSR offers a standard styling that is loaded via CDN. This styling can certainly be overridden for the purpose of customizing the layout; however, it is better to completely remove the original style sheet and rebuild it. Cookies JSR contains <a href="https://github.com/jfeltkamp/cookiesjsr/tree/master/styles" target="_blank">the original SCSS files</a> that can be transferred to the theme.</p>
cs: <p>Cookies JSR nabízí standardní styl, který se načítá z CDN. Tento styl lze samozřejmě přepsat za účelem přizpůsobení rozvržení; je však lepší původní stylopis zcela odstranit a vytvořit jej znovu. Cookies JSR obsahuje <a href="https://github.com/jfeltkamp/cookiesjsr/tree/master/styles" target="_blank">původní soubory SCSS</a>, které lze přenést do tématu.</p>

en: Use original Cookies JSR layout.
cs: Použijte původní rozvržení Cookies JSR.

en: (default: checked) If you uncheck this field the Cookies JSR UI will be loaded without stylesheet.
cs: (výchozí: zaškrtnuto) Pokud zrušíte zaškrtnutí tohoto pole, bude uživatelské rozhraní Cookies JSR načteno bez stylů.

en: Callback with user settings
cs: Callback s uživatelským nastavením

en: Use callback
cs: Použít callback

en: Send callback from cookies settings widget when configuration has changed. (This is usefull to save user configuration in session)
cs: Odeslat callbacku z widgetu nastavení souborů cookie při změně konfigurace. (To je užitečné pro uložení konfigurace uživatele v session)

en: Callback method
cs: Callback metoda

en: Select method for the callback.
cs: Vybrat metodu pro callback.

en: Enter the callback url with trailing slash.
cs: Napište callback url včetně koncového lomítka.

en: The cookie name has invalid characters. Permitted are numbers, letters and underscores.
cs: Název souboru cookie obsahuje neplatné znaky. Povolená jsou čísla, písmena a podtržítka.

en: The cookie domain seems to be invalid.
cs: Doména cookie se zdá být neplatná.

en: The hash value may not contain the #-char.
cs: Hodnota hash nesmí obsahovat znak #.

en: The hash value is invalid. Permitted are between 3 and 64 characters of (0-9 a-z A-Z _ -).
cs: Hodnota hash je neplatná. Povoleno je 3 až 64 znaků (0-9 a-z A-Z _ -).

en: The callback path must begin with a single slash.
cs: Cesta pro callback musí začínat jedním lomítkem.

en: The callback path has invalid characters.
cs: Cesta pro callback obsahuje neplatné znaky.

en: Label for the Cookie service entity.
cs: Popisek pro entitu služby Cookie.

en: Group the service belongs to e.g. 'tracking'.
cs: Skupina, do které služba patří, např. "sledování".

en: Docs url
cs: Url dokumentace

en: External documentation for third-party resource.
cs: Externí dokumentace ke zdroji třetí strany.

en: If service needs an active user consent.
cs: Pokud služba potřebuje aktivní souhlas uživatele.

en: If checkbox is enabled, entity is shown in the user consent management widget.
cs: Pokud je políčko zaškrtnuto, zobrazí se entita ve widgetu pro správu souhlasů uživatelů.

en: Created the %label Cookie service entity.
cs: Vytvořena entita služby Cookie %label.

en: Saved the %label Cookie service entity.
cs: Uložena entita služby Cookie %label.

en: Only displayed in admin interfaces.
cs: Zobrazuje se pouze v administračním rozhraní.

en: Weight for group order.
cs: Váha pro řazení skupin.

en: Displayed in frontend as tab title.
cs: Zobrazuje se na frontendu jako název karty.

en: Displayed in frontend as group description.
cs: Zobrazuje se na frontendu jako popis skupiny.

en: Created the %label Cookie service group.
cs: Vytvořena skupina služeb Cookie %label.

en: Saved the %label Cookie service group.
cs: Uložena skupina služeb Cookie %label.

en: Banner texts
cs: Texty baneru

en: Banner details
cs: Detaily baneru

en: Link title for privacy policy link.
cs: Název pro odkaz na zásady ochrany osobních údajů.

en: Privacy uri
cs: Ochrana soukromí uri

en: Link title for imprint link.
cs: Název pro odkaz na imprint.

en: Link text for a cookie documentation page.
cs: Text odkazu na stránku s dokumentací k souborům cookie.

en: Cookie documentation uri
cs: Dokumentace cookie uri

en: Button texts
cs: Texty tlačítek

en: Button text 'deny all'.
cs: Text tlačítka "zakázat vše".

en: Button text 'accept all'.
cs: Text tlačítka "povolit vše".

en: Button text 'Settings'.
cs: Text tlačítka "Nastavení".

en: Button text for save button.
cs: Text tlačítka pro uložení.

en: Dialog texts
cs: Texty dialogového okna

en: Close button (hover text).
cs: Tlačítko zavřít (hover text).

en: Switch title (hover text)
cs: Nadpis přepínače (hover text)

en: Switch title (hover text).
cs: Nadpis přepínače (hover text)

en: Required cookies
cs: Vyžadované cookie

en: Text for 'required cookies' with grouped consent.
cs: Text pro "povinné soubory cookie" se skupinovým souhlasem.

en: Read more link text.
cs: Text odkazu číst dál.

en: Official website link text.
cs: Text odkazu oficiální web.

en: Dialog footer, label for actions.
cs: Patička dialogového okna, nadpis pro akce.

en: What are Cookies?
cs: Co jsou soubory Cookie?

en: Cookies are small text files that are placed by your browser on your device in order to store certain information. Using the information that is stored and returned, a website can recognize that you have previously accessed and visited it using the browser on your end device. We use this information to arrange and display the website optimally in accordance with your preferences. Within this process, only the cookie itself is identified on your device. Personal data is only stored following your express consent or where this is absolutely necessary to enable use the service provided by us and accessed by you.
cs: Soubory cookie jsou malé textové soubory, které prohlížeč ukládá do vašeho zařízení za účelem uložení určitých informací. Na základě uložených a vrácených informací může webová stránka rozpoznat, že jste ji již dříve navštívili pomocí prohlížeče ve vašem koncovém zařízení. Tyto informace používáme k optimálnímu uspořádání a zobrazení webových stránek v souladu s vašimi preferencemi. V rámci tohoto procesu je ve vašem zařízení identifikován pouze samotný soubor cookie. Osobní údaje jsou ukládány pouze na základě vašeho výslovného souhlasu nebo v případech, kdy je to nezbytně nutné k tomu, aby bylo možné využívat námi poskytované služby, ke kterým máte přístup.

en: Performance Cookies
cs: Cookie pro výkon

en: Performance cookies collect aggregated information about how our website is used. The purpose of this is to improve its attractiveness, content and functionality. These cookies help us to determine whether, how often and for how long particular sub-pages of our website are accessed and which content users are particularly interested in. Search terms, country, region and (where applicable) the city from which the website is accessed are also recorded, as is the proportion of mobile devices that are used to access the website. We use this information to compile statistical reports that help us tailor the content of our website to your needs and optimize our offer.
cs: Výkonnostní soubory cookie shromažďují souhrnné informace o tom, jak jsou naše webové stránky používány. Účelem je zlepšit jejich atraktivitu, obsah a funkčnost. Tyto soubory cookie nám pomáhají zjistit, zda, jak často a jak dlouho jsou navštěvovány jednotlivé podstránky našich webových stránek a o jaký obsah mají uživatelé zvláštní zájem. Zaznamenávají se také vyhledávané výrazy, země, region a (případně) město, z něhož se na webové stránky přistupuje, a podíl mobilních zařízení, která se k přístupu na webové stránky používají. Tyto informace používáme k sestavování statistických přehledů, které nám pomáhají přizpůsobit obsah našich webových stránek vašim potřebám a optimalizovat naši nabídku.

en: Tracking cookies
cs: Cookie pro sledování

en: Marketing cookies come from external advertising companies ("third-party cookies") and are used to collect information about the websites visited by the user. The purpose of this is to create and display target group-oriented content and advertising for the user.
cs: Marketingové soubory cookie pocházejí od externích reklamních společností ("soubory cookie třetích stran") a slouží ke shromažďování informací o webových stránkách, které uživatel navštívil. Jejich účelem je vytvářet a zobrazovat uživateli obsah a reklamu zaměřenou na cílovou skupinu.

en: https://support.google.com/analytics/answer/6004245
cs: https://support.google.com/analytics/answer/6004245?hl=cs

en: https://policies.google.com/privacy
cs: https://policies.google.com/privacy?hl=cs

en: Display "Settings" as Link
cs: Zobrazit "Nastavení" jako odkaz

en: Open settings dialog with a link (less prominent as  below the banner text.
cs: Otevření dialogového okna nastavení odkazem (méně výrazným pod textem banneru).

en: Load Cookies JSR from CDN.
cs: Načíst Cookies JSR z CDN.

en: (Default: checked) Load required library from external resource (JSDelivr). The alternative (if you uncheck) is to <a href="https://github.com/jfeltkamp/cookiesjsr" target="_blank" rel="noreferrer">download the library</a> and place it in the library folder, so library file can be reached e.g. under path: <em>{docroot}/libraries/cookiesjsr/dist/cookiesjsr.min.js</em>.
cs: (Výchozí: zaškrtnuto) Načíst požadovanou knihovnu z externího zdroje (JSDelivr). Alternativou (pokud zrušíte zaškrtnutí) je <a href="https://github.com/jfeltkamp/cookiesjsr" target="_blank" rel="noreferrer">stažení knihovny</a> a její umístění do složky knihovny, takže soubor knihovny bude dostupný např. pod cestou: <em>{docroot}/libraries/cookiesjsr/dist/cookiesjsr.min.js</em>.

en: Scroll limit (px)
cs: Limit skrolování (px)

en: (default: 250px) Open COOKiES UI when user scrolls down more then X pixels (X is the scroll limit value). A value >= 1 avoids a page speed issue because the library loads independent from (after) page load.
cs: (výchozí: 250px) Otevře uživatelské rozhraní COOKiES, když uživatel sjede dolů o více než X pixelů (X je hodnota limitu posouvání). Hodnota >= 1 zabrání problému s rychlostí stránky, protože knihovna se načítá nezávisle na načtení stránky (po něm).

en: Timeout (sec)
cs: Časová prodleva (sek)

en: (default: 0s) Open COOKiES UI after Y seconds (Y is the timeout value). A value >= 1 avoids also a page speed issue because the library loads independent from (after) page load.
cs: (výchozí: 0s) Otevře uživatelské rozhraní COOKiES po Y sekundách (Y je hodnota časového limitu). Hodnota >= 1 zabraňuje také problému s rychlostí stránky, protože knihovna se načítá nezávisle na načtení stránky (po něm)."

en: Library still loads from CDN. You disabled to load Cookies JSR from CDN but you didn't installed the library locally. Please Download the library with Version >=1.0.3 from github (https://github.com/jfeltkamp/cookiesjsr/tree/1.0.3) and place it in the libraries folder ({docroot}/libraries/cookiesjsr/dist/cookiesjsr-preloader.min.js to reach the loader script.)
cs: Knihovna se stále načítá z CDN. Zakázali jste načítat Cookies JSR z CDN, ale nenainstalovali jste knihovnu lokálně. Stáhněte si prosím knihovnu s verzí >=1.0.3 z githubu (https://github.com/jfeltkamp/cookiesjsr/tree/1.0.3) a umístěte ji do složky s knihovnami ({docroot}/libraries/cookiesjsr/dist/cookiesjsr-preloader.min.js), abyste se dostali ke skriptu pro načítání.

en: Configure COOKiES widget
cs: Konfigurace widgetu COOKiES

en: Grant permissions to configure the COOKiES widget, services and service groups.
cs: Udělit oprávnění ke konfiguraci widgetu, služeb a skupin služeb COOKiES."

en: Submodule of cookies to manage Matomo Analytics implemented by so named module.
cs: Submodul pro správu Matomo Analytics implementovaný stejnojmeným modulem.

en: Submodule of COOKiES to manage Matomo Analytics (by "matomo" module) inside of COOKiES consent management.
cs: Submodul pro správu služby Matomo Analytics (pomocí modulu "matomo") v rámci správy souhlasů COOKiES.

en: You installed COOKiES reCAPTCHA. To enable the service please go to the <a href="@link">Captcha admin settings</a> and select "reCAPTCHA (from module cookies_recaptcha)" as "Default challenge type".
cs: Nainstalovali jste si COOKiES reCAPTCHA. Chcete-li službu povolit, přejděte do <a href="@link">Nastavení administrace Captcha</a> a vyberte "reCAPTCHA (z modulu cookies_recaptcha)" jako "Výchozí typ výzvy".

en: COOKiES submodule to manage a third-party-integration of reCAPTCHA inside of COOKiES user consent management.
cs: Submodul pro správu služby reCAPTCHA v rámci správy souhlasů COOKiES.

en: Label replaces switch when service is always active.
cs: Štítek nahrazuje přepínač, když je služba vždy aktivní.

en: Submodule of cookies to manage IVW Integration implemented by so named module.
cs: Submodul pro správu integrace IVW implementovaný stejnojmeným modulem.

en: Submodule of COOKiES to manage IVW Tracking inside of COOKiES consent management.
cs: Submodul pro správu služby IVW v rámci správy souhlasů COOKiES.

en: Link path (int./ext.) for privacy policy link.
cs: Cesta k odkazu (interní/externí) na zásady ochrany osobních údajů.

en: Link path (int./ext.) for imprint link.
cs: Cesta k odkazu (interní/externí) na imprint.

en: COOKiES config
cs: Configurace COOKiES

en: Show "Deny All" button
cs: Zobrazit tlačítko "Zakázat vše""

en: Default langcode
cs: Výchozí kód jazyka

en: Cookie Documentation
cs: Dokumentace Cookie

en: Local documentation for cookie details from this provider.
cs: Podrobnosti o souborech cookie od tohoto poskytovatele v místní dokumentaci.

en: URL for a cookie documentation (default: '/cookies/documentation') page where explicitly is described what 3rd-party services and cookies are used. This is required, if you use 'Group consent'. The default cookies documentation is also provided as a block, if you want to attach these information to an existing page.
cs: URL pro stránku s dokumentací o souborech cookie (výchozí: '/cookies/documentation'), kde je výslovně popsáno, jaké služby a soubory cookie třetích stran se používají. Toto je vyžadováno, pokud používáte 'Group consent'. Výchozí dokumentace souborů cookie je také k dispozici jako blok, pokud chcete tyto informace připojit k existující stránce.

en: Cookies Documentation
cs: Dokumentace Cookie

en: Official %name website.
cs: Oficiální wew %name.

en: Edit cookie information for %name here.
cs: Zde upravte informace o souboru cookie pro %name.
