Custom Field (3.0.0-rc3) - en to nl translation catalogue (283 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Content
nl: Inhoud

en: Value
nl: Waarde

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: On
nl: Aan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: File
nl: Bestand

en: Date
nl: Datum

en: Size
nl: Grootte

en: Number
nl: Getal

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Help text
nl: Helptekst

en: Required
nl: Verplicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Name
nl: Naam

en: Field
nl: Veld

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Default
nl: Standaard

en: Small
nl: Klein

en: Display
nl: Weergeven

en: Add item
nl: Item toevoegen

en: Text
nl: Tekst

en: Rename
nl: Naam wijzigen

en: Add another
nl: Nog een toevoegen

en: Open link in new window
nl: Link in nieuw venster openen

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: View arguments
nl: Argumenten bekijken

en: Url
nl: URL

en: Off
nl: Uit

en: Custom
nl: Aangepast

en: Widget settings
nl: Widget instellingen

en: Contains
nl: Bevat

en: Normal
nl: Normaal

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Scale
nl: Schalen

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: General
nl: Algemeen

en: Table
nl: Tabel

en: Timezone handling
nl: Instellingen voor de verwerking van tijdzones

en: Color
nl: Kleur

en: List type
nl: Lijsttype

en: Ignore
nl: Negeren

en: String
nl: Tekenreeks

en: Maximum length
nl: Maximumlengte

en: Rows
nl: Rijen

en: Integer
nl: Geheel getal

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Key
nl: Sleutel

en: Replace
nl: Vervangen

en: Allowed values list
nl: Lijst met toegestane waardes

en: Lists
nl: Lijsten

en: Minimum height
nl: Minimumhoogte

en: Minimum width
nl: Minimumbreedte

en: Site default
nl: Website standaard

en: Select list
nl: Selectielijst

en: Granularity
nl: Nauwkeurigheid

en: Map
nl: Landkaart

en: characters
nl: tekens

en: Reference
nl: Referentie

en: Unformatted
nl: Onopgemaakt

en: Allowed file extensions
nl: Toegestane bestandsextensies

en: Output format
nl: Weergaveformaat

en: Default value
nl: Standaardwaarde

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: 10 minutes
nl: 10 minuten

en: 15 minutes
nl: 15 minuten

en: 30 minutes
nl: 30 minuten

en: Above
nl: Boven

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.
nl: Instructies die aan de gebruiker getoond worden, onder dit veld op de bewerkpagina.

en: Decimal
nl: Decimaal

en: Float
nl: Zwevendekommagetal

en: Precision
nl: Precisie

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
nl: Het totaal aantal cijfers om op te slaan in de database, inclusief de cijfers achter de komma.

en: The number of digits to the right of the decimal.
nl: Het aantal cijfers achter de komma.

en: Decimal marker
nl: Decimaal scheidingsteken

en: Text area (multiple rows)
nl: Tekstveld (meerdere rijen)

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: Maximum upload size
nl: Maximumgrootte per upload

en: Space
nl: Spatie

en: Auto
nl: Automatisch

en: Telephone
nl: Telefoon

en: Sort
nl: Sorteren

en: Columns
nl: Kolommen

en: Field settings
nl: Veldinstellingen

en: Default format
nl: Standaardformaat

en: Unordered list
nl: Ongeordende lijst

en: About
nl: Over

en: File directory
nl: Map

en: Column
nl: Kolom

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Form element
nl: Formulierelement

en: Number of results
nl: Aantal resultaten

en: Time ago
nl: Tijd geleden

en: Sort direction
nl: Sorteerrichting

en: Radios
nl: Keuzerondjes

en: Custom template
nl: Aangepaste template

en: Format settings
nl: Notatie-instellingen

en: Uri
nl: URI

en: Column settings
nl: Kolominstellingen

en: Maximum height
nl: Maximumhoogte

en: Maximum width
nl: Maximumbreedte

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Starts with
nl: Begint met

en: Autocomplete
nl: Automatisch aanvullen

en: Maximum image resolution
nl: Maximale resolutie

en: Decimal point
nl: Decimaalteken

en: Comma
nl: Komma

en: Checkbox
nl: Keuzevakje

en: Feed item
nl: Feed-item

en: Numbered list
nl: Genummerde lijst

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Fieldset
nl: Veldengroep

en: The maximum length of the field in characters.
nl: De maximumlengte van het veld in karakters.

en: Machine-readable name
nl: Systeemnaam

en: External links only
nl: Alleen externe links

en: Date and time
nl: Datum en tijd

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
nl: De titel wordt getoond als de gebruiker met de muis over de afbeelding beweegt.

en: Progress indicator
nl: Voortgangsindicator

en: Bar with progress meter
nl: Balk met voortgangsmeter

en: Throbber
nl: Activiteitsindicator

en: URL to file
nl: URL naar bestand

en: Unsigned
nl: Zonder teken

en: Field prefix
nl: Veld-voorvoegsel

en: Max length
nl: Maximale lengte

en: Item GUID
nl: Item-GUID

en: Alternative text
nl: Tekstalternatief

en: Formatter settings
nl: Instellingen van opmaakhulpmiddel

en: This field stores a number in the database as an integer.
nl: Dit veld slaat een getal als een geheel getal in de database op.

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
nl: Dit veld slaat een getal met een vast aantal decimalen in de database op.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
nl: Dit veld slaat een getal als zwevendekommagetal in de database op.

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
nl: De minimale waarde die toegestaan is in dit veld. Laat leeg voor geen minimum.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
nl: De maximale waarde die toegestaan is in dit veld. Laat leeg voor geen maximum.

en: Define a string that should be prefixed to the value, like '$ ' or '&euro; '. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
nl: Kies een tekenreeks die voor de waarde geplaatst moet worden, zoals '$' of '&euro;'. Leeglaten om niet te gebruiken. Scheid enkelvoud en meervoud van elkaar met een verticale streep ('pond|ponden').

en: This field stores the ID of a file as an integer value.
nl: Dit veld slaat de ID van een bestand op als geheel getal.

en: Upload destination
nl: Uploadbestemming

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
nl: Selecteer waar de uiteindelijke bestanden moeten worden opgeslagen. Afgeschermde bestandsopslag geeft aanmerkelijk meer overhead dan openbare bestandsopslag, maar maakt selectieve toegang tot bestanden in dit veld mogelijk.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
nl: Optionele submap in de doelmap waar bestanden worden opgeslagen. Gebruik geen slash voorafgaand aan of volgend op het pad.

en: Generic file
nl: Generiek bestand

en: Minimum image resolution
nl: Minimale resolutie

en: Enable <em>Alt</em> field
nl: <em>Alt-veld</em> inschakelen

en: Enable <em>Title</em> field
nl: <em>Titelveld</em> inschakelen

en: Preview image style
nl: Voorbeeld van afbeeldingsstijl weergeven

en: no preview
nl: geen voorbeeldweergave

en: The preview image will be shown while editing the content.
nl: De voorbeeldweergave van de afbeelding zal getoond worden tijdens het bewerken van de inhoud.

en: Date type
nl: Data type

en: Entity ID
nl: Entiteit-ID

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Big
nl: Groot

en: Stacked
nl: Gestapeld

en: %name: the value may be no less than %min.
nl: %name: de waarde mag niet minder zijn dan %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
nl: %name: de waarde mag niet groter zijn dan %max.

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
nl: Kies een tekenreeks die achter de waarde geplaatst moet worden, zoals 'm' of 'kb/s'. Leeglaten om niet te gebruiken. Scheid enkelvoud en meervoud van elkaar met een verticale streep ("euro|euro's").

en: Thousand marker
nl: Scheidingsteken voor duizendtallen

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Nothing
nl: Niets

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: URL to image
nl: URL naar afbeelding

en: HTML list
nl: HTML-lijst

en: Label display
nl: Labelweergave

en: Datetime
nl: Datumtijd

en: Rendered entity
nl: Weergegeven entiteit

en: Link label to the referenced entity
nl: Label linkt naar gerefereerde entiteit

en: Time increments
nl: Tijdsinterval

en: Entity reference
nl: Entiteitsreferentie

en: Change handler
nl: Handler wijzigen

en: Target bundles
nl: Doelbundels

en: Custom Field
nl: Aangepast veld

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
nl: De throbber-weergave toont niet de status van het uploaden maar neemt minder plaats in. De voortgangsbalk is nuttig om het verloop van omvangrijke uploads te bewaken.

en: <em>Alt</em> field required
nl: <em>Alt</em>-veld verplicht

en: <em>Title</em> field required
nl: <em>Titel</em>veld verplicht

en: Linkit profile
nl: Linkit-profiel

en: Apostrophe
nl: Apostrof

en: Date/time format
nl: Datum-/tijdnotatie

en: Handler settings
nl: Instellingen voor handler

en: View used to select the entities
nl: Overzicht voor selectie van entiteiten

en: Trim link text length
nl: Lengte linktekst inkorten

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
nl: Laat leeg om een onbeperkt aantal tekens te gebruiken.

en: Show URL as plain text
nl: URL als platte tekst weergeven

en: Add rel="nofollow" to links
nl: rel="nofollow" aan links toevoegen

en: Thin space
nl: Dunspatie

en: Reference type
nl: Referentietype

en: Custom output for TRUE
nl: Aangepaste uitvoer voor TRUE

en: Custom output for FALSE
nl: Aangepaste uitvoer voor FALSE

en: Choose the type of date to create.
nl: Specificeer het aan te maken datum-type.

en: Date only
nl: Alleen datum

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
nl: Kies een formaat voor de datumweergave. Let op dat het formaat past bij de waarde van het veld. Laat bijvoorbeeld de tijd weg voor een veld dat alleen maar een datum bevat.

en: Date part order
nl: Datum-onderdeelvolgorde

en: Month/Day/Year
nl: Maand/Dag/Jaar

en: Day/Month/Year
nl: Dag/Maand/Jaar

en: Year/Month/Day
nl: Jaar/Maand/Dag

en: Time type
nl: Tijdstype

en: 24 hour time
nl: 24-uursnotatie

en: 12 hour time
nl: 12-uursnotatie

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
nl: Tekst wordt getoond in het veld, tot er een waarde wordt ingevoerd. Deze aanwijzing is gewoonlijk een voorbeeldwaarde of een korte beschrijving van de verwachte opmaak.

en: Type of item to reference
nl: Itemtype om naar te verwijzen

en: Reference method
nl: Referentie-methode

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
nl: Kies de gewenste methode om suggesties voor automatische aanvulling te verzamelen. Hou er rekening mee dat <em>Bevat</em> prestatieproblemen kan veroorzaken in sites met duizenden entiteiten.

en: Alternative image text, for the image's 'alt' attribute.
nl: Alternatieve afbeeldingstekst, voor het 'alt'-attribuut van de afbeelding.

en: Image title text, for the image's 'title' attribute.
nl: Afbeeldingstitel, voor het 'titel'-attribuut van de afbeelding.

en: The width of the image in pixels.
nl: De breedte van de afbeelding in pixels.

en: The height of the image in pixels.
nl: De hoogte van de afbeelding in pixels.

en: Create referenced entities if they don't already exist
nl: Maak de gerefereerde entiteiten aan als deze nog niet bestaan

en: Telephone number
nl: Telefoonnummer

en: This field stores a telephone number in the database.
nl: Dit veld slaat een telefoonnummer op in de database.

en: Telephone link
nl: Telefoonnummer-link

en: Number (decimal)
nl: Getal (decimaal)

en: Number (float)
nl: Getal (zwevende komma)

en: Number (integer)
nl: Getal (integer)

en: %name: may not be longer than @max characters.
nl: %name: mag niet langer zijn dan @max tekens.

en: The "@name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
nl: De optie '@name' moet een geldige waarde bevatten. Laat het tekstveld leeg of voer een waarde in, zoals '512' (bytes), '80 kB' (kilobytes) of '50 MB' (megabytes).

en: Allowed link type
nl: Toegestaan ​​linktype

en: Internal links only
nl: Alleen interne links

en: Both internal and external links
nl: Interne en externe links

en: Enable Alt field
nl: Alt-veld inschakelen

en: Alt field required
nl: Alt-veld verplicht

en: Enable Title field
nl: Titelveld inschakelen

en: Title field required
nl: Titelveld verplicht

en: %name: the email address can not be longer than @max characters.
nl: %name: het e-mailadres kan niet langer zijn dan @max tekens.

en: @label referenced from @field_name
nl: Naar @label verwezen door @field_name

en: Allowed value with label
nl: Toegestane waarde met label

en: Display prefix and suffix
nl: Voor- en achtervoegsel tonen

en: Text (plain)
nl: Tekst (plat)

en: A field containing a plain string value.
nl: Een veld dat een platte tekenreekswaarde bevat.

en: A field containing a long string value.
nl: Een veld dat een lange tekenreekswaarde bevat.

en: Title to replace basic numeric telephone number display
nl: Titel die de standaard numerieke telefoonummerweergave vervangt

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a smaller image is uploaded, it will be rejected.
nl: De minimaal toegestane afbeeldingsgrootte die is weergegeven als BREEDTExHOOGTE (bijv. 640x480). Laat deze leeg indien er geen restricties zijn. Indien een te kleine afbeelding wordt geupload, zal deze worden geweigerd.

en: @label ID
nl: @label-ID

en: Making this field required is recommended.
nl: Het wordt aangeraden om dit veld verplicht te maken.

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image. Enabling this field is not recommended as it can cause problems with screen readers.
nl: Het attribuut titel wordt getoond in de vorm van een tooltip als de muis over een afbeelding bewogen wordt. Het inschakelen van dit veld wordt afgeraden aangezien het tot verwarring bij screenreaders kan leiden.

en: Configure Image Styles
nl: Afbeeldingsstijlen instellen

en: Field settings (@on_label / @off_label)
nl: Veldinstellingen (@on_label / @off_label)

en: This must be an external URL such as %url.
nl: Dit moet een externe URL zijn, zoals %url.

en: @entity using @field_name
nl: @entity gebruikt @field_name

en: Relate each @entity with a @field_name set to the @label.
nl: Elke @entity relateren waarvan @field_name is ingesteld op @label.

en: Empty option
nl: Lege optie

en: Future format
nl: Toekomstig formaat

en: Past format
nl: Oud formaat

en: Use <em>@interval</em> where you want the formatted interval text to appear.
nl: Gebruik <em>@interval</em> waar u de geformatteerde intervaltekst wil laten verschijnen.

en: How many time interval units should be shown in the formatted output.
nl: Het aantal tijdsintervaleenheden dat getoond moet worden in de geformatteerde output.

en: Time zone override
nl: Tijdzone overschrijven

en: The time zone selected here will always be used
nl: De hier geselecteerde tijdzone zal altijd worden gebruikt

en: Match operator
nl: Match-operator

en: See <a href=":url" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
nl: Zie <a href=":url" target="_blank">de documentatie voor PHP-datumnotaties</a>.

en: Both a height and width value must be specified in the @name field.
nl: Een waarde voor zowel de hoogte als de breedte moet in het veld @name worden opgegeven.

[ctx: decimal places]
en: Scale
nl: Schaal

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height. Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
nl: De maximale toegestane afbeeldingsgrootte wordt weergegeven als BREEDTExHOOGTE (bijv. 640x480). Laat deze leeg indien u geen beperkingen wilt. Als een grotere afbeelding wordt toegevoegd, zal deze geschaald worden tot de ingevoerde breedte en hoogte. Bij schalen van de afbeelding gaat de <a href="http://wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF-data</a> van de afbeelding verloren.

en: Store new items in
nl: Bewaar nieuwe items in

en: Text editors (like CKEditor) may override this setting.
nl: Teksteditors (zoals CKEditor) kunnen deze waarde overschrijven.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
nl: Korte beschrijving van de afbeelding voor schermlezers die getoond wordt als de afbeelding niet beschikbaar is. Dit is van belang voor toegankelijkheid.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. Enabling this field is recommended.
nl: Korte beschrijving van de afbeelding voor schermlezers en die getoond wordt als de afbeelding niet beschikbaar is. Het is verstandig dit veld in te schakelen.

en: Visually hidden
nl: Visueel verborgen

en: Manually entered paths should start with one of the following characters: / ? #
nl: Handmatig ingevoerde paden moeten starten met een van de volgende tekens: / ? #

en: The number of suggestions that will be listed. Use <em>0</em> to remove the limit.
nl: Het aantal suggesties dat getoond wordt. Gebruik <em>0</em> om de limiet te verwijderen.

en: This must be an internal path such as %add-node. You can also start typing the title of a piece of content to select it. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
nl: Dit moet een intern pad zijn zoals %add-node. Begin de titel van een inhoudsitem te typen om het te selecteren. Vul %front in om naar de homepage te linken. Gebruik %nolink om alleen tekst weer te geven zonder link. Vul %button in om alleen toetsenbord-toegankelijke linktekst te tonen.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
nl: Begin de titel van een item te typen om het te selecteren. Of type een intern pad, zoals %add-node of een externe URL zoals %url. Vul %front in om naar de homepage te linken. %nolink toont alleen de linktekst zonder link. En met %button wordt alleen toetsenbord-toegankelijke linktekst getoond.

en: Separate extensions with a comma or space. Each extension can contain alphanumeric characters, '.', and '_', and should start and end with an alphanumeric character.
nl: Scheid extensies met een komma of spatie. Elke extensie mag alfanumerieke tekens, '.' en '_'  bevatten en moet beginnen en eindigen met een alfanumeriek teken.

en: The list of allowed extensions is not valid. Allowed characters are a-z, 0-9, '.', and '_'. The first and last characters cannot be '.' or '_', and these two characters cannot appear next to each other. Separate extensions with a comma or space.
nl: De lijst met toegestane extensies is ongeldig. Toegestane tekens zijn a-z, 0-9, '.', en '_'. Het eerste en het laatste teken mogen niet '.' of '_' zijn, en deze tekens mogen niet naast elkaar staan. Scheid extensies met een komma of spatie.

en: Add %txt_extension to the list of allowed extensions to securely upload files with a %extension extension. The %txt_extension extension will then be added automatically.
nl: Voeg %txt_extension toe aan de lijst met toegestane extensies om veilig bestanden met de extensie %extension te uploaden. De extensie %txt_extension wordt dan automatisch toegevoegd.

en: Image loading settings
nl: Instellingen voor het laden van afbeeldingen

en: Loading attribute
nl: Loading-attribuut

en: Image loading
nl: Afbeeldingen laden

en: Lazy render images with native image loading attribute (<em>loading="lazy"</em>). This improves performance by allowing browsers to lazily load images.
nl: Afbeeldingen lazy-laden met het native loading-attribuut (<em>loading="lazy"</em>). Dit verbeterd de prestaties door browsers toe te staan afbeeldingen 'lazy' te laden.

en: Image loading attribute
nl: Loading-attribuut van afbeeldingen

en: Select the loading attribute for images. <a href=":link">Learn more about the loading attribute for images.</a>
nl: Selecteer het loading-attribuut voor afbeeldingen. <a href=":link">Meer leren over het loading-attribuut voor afbeeldingen.</a>

en: Delays loading the image until that section of the page is visible in the browser. When in doubt, lazy loading is recommended.
nl: Wacht met het laden van een afbeelding totdat het deel van de pagina waarop het voorkomt zichtbaar is in de browser. Bij twijfel wordt lazy-loading aangeraden.

en: Force browsers to download an image as soon as possible. This is the browser default for legacy reasons. Only use this option when the image is always expected to render.
nl: Dwing browsers een afbeelding zo snel mogelijk te downloaden. Dit is de browser-standaard vanuit het verleden. Gebruik deze optie alleen als een afbeelding altijd weergegeven zal worden.

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes could be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
nl: Voer een waarde zoals '512' (bytes), '80 kB' (kilobytes) of '50 MB' (megabytes) in voor de maximale bestandsgrootte. Als dit veld leeg wordt gelaten dan bepalen de PHP-instellingen, 'maximum post' en 'file upload' de maximale grootte (de huidige limiet is <strong>%limit</strong>).

en: Render the referenced entity.
nl: De verwezen entiteit weergeven.
