Data field (2.0.1) - en to uk translation catalogue (288 entries)

en: list
uk: список

en: weight
uk: вага

en: Delete
uk: Видалити

en: Content
uk: Вміст

en: Value
uk: Значення

en: Type
uk: Тип

en: yes
uk: так

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Remove
uk: Вилучити

en: Disabled
uk: Вимкнено

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: On
uk: Увімкнено

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: File
uk: Файл

en: Edit
uk: Редагувати

en: Date
uk: Дата

en: Size
uk: Розмір

en: Search
uk: Пошук

en: None
uk: Немає

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Number
uk: Число

en: Password
uk: Пароль

en: - None -
uk: - Немає -

en: Link
uk: Посилання

en: Image
uk: Зображення

en: Required
uk: Обов’язкове

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Label
uk: Мітка

en: Save
uk: Зберегти

en: True
uk: Істина

en: False
uk: Хибність

en: Default
uk: Базово

en: Open
uk: Відкрито

en: Small
uk: Мале

en: Time
uk: Час

en: Add
uk: Додати

en: URL
uk: URL-адреса

en: Refresh
uk: Оновити

en: never
uk: ніколи

en: Text
uk: Текст

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Attachment
uk: Долучення

en: Add another
uk: Додати ще

en: Email
uk: Електронна пошта

en: no
uk: ні

en: Separator
uk: Розділювач

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Year
uk: Рік

en: Date format
uk: Формат дати

en: Area
uk: Область

en: View arguments
uk: Аргументи виду

en: Off
uk: Вимкнено

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Inline
uk: В одному рядку

en: Custom
uk: Власний

en: URL alias
uk: URL-синонім

en: Widget type
uk: Тип віджета

en: Widget settings
uk: Налаштування віджета

en: Original image
uk: Оригінальне зображення

en: Mode
uk: Режим

en: Normal
uk: Звичайне

en: N/A
uk: Н/Д

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Textfield
uk: Текстове поле

en: Maximum
uk: Максимум

en: Bar
uk: Смуга

en: Line
uk: Рядок

en: Scale
uk: Масштаб

en: Tiny
uk: Крихітний

en: Medium
uk: Середній

en: Sortable
uk: Доступне для впорядкування

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Month
uk: Місяць

en: Details
uk: Подробиці

en: Serial
uk: Послідовний

en: Week
uk: Тиждень

en: Table
uk: Таблиця

en: List type
uk: Тип списку

en: String
uk: Рядок

en: Maximum length
uk: Максимальна довжина

en: Rows
uk: Рядки

en: Clone
uk: Клонувати

en: Template
uk: Шаблон

en: Cols
uk: Колонок

en: Hidden
uk: Приховано

en: Key
uk: Ключ

en: Allowed values list
uk: Список дозволених значень

en: Limit
uk: Обмежувати

en: Select list
uk: Список вибору

en: Granularity
uk: Точність

en: Target type
uk: Цільовий тип

en: Caption
uk: Підпис

en: characters
uk: символів

en: Show field
uk: Відобразити поля

en: Reference
uk: Посилання

en: Duplicate
uk: Продублювати

en: Reverse
uk: Обернено

en: Unformatted
uk: Неформатоване

en: Allowed file extensions
uk: Дозволені розширення файлів

en: Chart type
uk: Тип графіка

en: Charts
uk: Діаграми

en: Ok
uk: Гаразд

en: Output format
uk: Вихідний формат

en: Default value
uk: Базове значення

en: Select
uk: Вибір

en: Toggle
uk: Перемикання

en: Above
uk: Зверху

en: Trimmed
uk: Скорочений

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
uk: Введіть перелік аргументів, відокремлений комами, для передавання до виду.

en: Float
uk: Плаваюча кома

en: Minimum
uk: Мінімум

en: Precision
uk: Точність

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
uk: Загальна кількість цифр для запису в базу даних із врахуванням дробової частини.

en: The number of digits to the right of the decimal.
uk: Кількість цифр праворуч від знаку десяткового дробу.

en: Decimal marker
uk: Позначка десяткового числа

en: Allowed values
uk: Дозволені значення

en: Check boxes/radio buttons
uk: Прапорці/радіокнопки

en: Single on/off checkbox
uk: Одинарний прапорець увімкнено/вимкнено

en: Text area (multiple rows)
uk: Текстова область (декілька рядків)

en: Space
uk: Пробіл

en: Telephone
uk: Телефон

en: Columns
uk: Колонки

en: Field settings
uk: Налаштування поля

en: Ordered list
uk: Нумерований список

en: Unordered list
uk: Ненумерований список

en: Add row
uk: Додати рядок

en: File directory
uk: Каталог файлів

en: Column
uk: Колонка

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: Column width
uk: Ширина колонки

en: Step
uk: Крок

en: Time ago
uk: Час тому

en: Direction
uk: Напрям

en: Radio buttons
uk: Радіо-кнопки

en: No link
uk: Без посилання

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Histogram
uk: Гістограма

en: Boolean
uk: Булева змінна

en: Decimal point
uk: Крапка

en: Hierarchical
uk: Ієрархічний

en: Custom date format
uk: Власний формат дати

en: Comma
uk: Кома

en: Pie
uk: Кругова діаграма

en: Wrap
uk: Переносити

en: Current date
uk: Поточна дата

en: Placeholder
uk: Заповнювач

en: Machine-readable name
uk: Машино-читабельна назва

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Date and time
uk: Дата та час

en: URL to file
uk: URL-адреса до файла

en: Number field
uk: Числове поле

en: Text format
uk: Текстовий формат

en: Remove column
uk: Вилучити стовпчик

en: Remove row
uk: Вилучити рядок

en: Add column
uk: Додати колонку

en: - Select a field type -
uk: - Виберіть тип поля -

en: Unsigned
uk: Невід'ємне

en: Max length
uk: Максимальна довжина

en: Relative date
uk: Відносна дата

en: Footer text
uk: Текст нижнього колонтитулу

en: Definition list
uk: Список визначень

en: columns
uk: стовпців

en: Formatter settings
uk: Налаштування форматера

en: Field types
uk: Типи полів

en: This field stores a number in the database in a fixed decimal format.
uk: Це поле записує в базу даних число у фіксованому десятковому форматі.

en: This field stores a number in the database in a floating point format.
uk: Це поле записує в базу даних число у форматі з плаваючою комою.

en: The minimum value that should be allowed in this field. Leave blank for no minimum.
uk: Найменше значення, яке дозволене в цьому полі. Якщо мінімуму не потрібно, залиште поле порожнім.

en: The maximum value that should be allowed in this field. Leave blank for no maximum.
uk: Найбільше значення, яке дозволене в цьому полі. Якщо максимуму не потрібно, залиште поле порожнім.

en: Upload destination
uk: Шлях призначення для відвантажень

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
uk: Необов'язковий підкаталог для збереження відвантажених файлів. Без похилих рисок на початку і наприкінці.

en: Generic file
uk: Звичайний файл

en: Table of files
uk: Таблиця файлів

en: Preview image style
uk: Стиль ескізу зображення

en: no preview
uk: немає попереднього перегляду

en: The preview image will be shown while editing the content.
uk: Ескіз зображення буде показуватися під час редагування матеріалу.

en: Date type
uk: Тип дати

en: Entity ID
uk: ID сутності

en: Natural
uk: Природній

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: Big
uk: Великий

en: Bubble
uk: Бульбашка

en: Invisible
uk: Невидиме

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Thousand marker
uk: Розділювач тисяч

en: - Select a value -
uk: - Виберіть значення -

en: Trim length
uk: Довжина скорочення

en: Link image to
uk: Зображення є посиланням на

en: Image style: @style
uk: Стиль зображення: @style

en: Linked to content
uk: Посилається на матеріал

en: Linked to file
uk: Посилається на файл

en: View mode
uk: Режим перегляду

en: Scatter
uk: Розсіювання

en: Nothing
uk: Нічого

en: The possible values this field can contain. Enter one value per line, in the format key|label.
uk: Можливі значення, що може містити це поле. По одному значенню на рядок у форматі ключ|мітка

en: Blob
uk: Крапля

en: Unformatted list
uk: Неформатований список

en: Relative default value
uk: Відносне базове значення

en: Reverse order
uk: У зворотньому порядку

en: Label display
uk: Відображення мітки

en: Display as inline element
uk: Відображати як вбудований елемент

en: Entity Reference
uk: Посилання на сутність

en: An autocomplete text field.
uk: Текстове поле автодоповнення .

en: Display the label of the referenced entities.
uk: Відобразити мітку сутностей за посиланням.

en: Rendered entity
uk: Згенерована сутність

en: Display the referenced entities rendered by entity_view().
uk: Відобразити сутності за посиланнями, генеруючи їх за допомогою entity_view().

en: Link label to the referenced entity
uk: Мітка посилання сутності за посиланням

en: Link to the referenced entity
uk: Посилання до сутності за посиланням

en: Rendered as @mode
uk: Візуалізовано в режимі @mode

en: Default date
uk: Базова дата

en: Entity reference
uk: Посилання на сутність

en: Autocomplete (Tags style)
uk: Автодоповнення (Стиль теґів)

en: Show label
uk: Показати мітку

en: Apostrophe
uk: Апостроф

en: Twig template
uk: Шаблон Twig

en: Thin space
uk: Тонка шпація(пробіл)

en: All kind of entities, e.g. nodes, comments or users.
uk: Всі різновиди сутностей, наприклад, матеріали, коментарі або користувачі.

en: An entity field containing a boolean value.
uk: Поле сутності, що містить булеве значення.

en: An entity field containing an entity reference.
uk: Поле сутності, що містить посилання на сутність.

en: Updated the %field-name field through in-place editing.
uk: Поле %field-name оновлено через редагування на місці.

en: Choose the type of date to create.
uk: Оберіть тип дати для створення.

en: Set a default value for this date.
uk: Встановити базове значення для цієї дати

en: Telephone number
uk: Телефонний номер

en: Link using text: @title
uk: Посилання використовуючи текст: @title

en: Link using provided telephone number.
uk: Посилання із використанням наданого телефонного номеру.

en: Display the ID of the referenced entities.
uk: Відобразити ID cутностей за посиланням.

en: Telephone link
uk: Телефонне посилання

en: Combo
uk: Розкривний список

en: An entity field containing a URI.
uk: Поле сутності, що містить URI.

en: Selectable
uk: Вибирається

en: Number (decimal)
uk: Число (в десятковій системі)

en: Number (float)
uk: Число (з плаваючою комою)

en: Number (integer)
uk: Число (ціле)

en: An entity field containing a UNIX timestamp value.
uk: Поле сутності, що містить значення часу в UNIX-форматі.

en: File URI
uk: URI файла

en: An entity field containing an email value.
uk: Поле сутності, що містить значення електронної адреси

en: "On" label
uk: Мітка "Увімкнено"

en: "Off" label
uk: Мітка "Вимкнено"

en: On label
uk: Мітка "Увімкнено"

en: Off label
uk: Мітка "Вимкнено"

en: Datetime Timestamp
uk: Мітка часу

en: Text (plain)
uk: Текст (простий)

en: A field containing a plain string value.
uk: Поле, що містить рядкове значення простого тексту.

en: Text (plain, long)
uk: Текст (простий, довгий)

en: A field containing a long string value.
uk: Поле, що містить рядкове значення довгого тексту.

en: Title to replace basic numeric telephone number display
uk: Заголовок для заміни відображення простого числового телефонного номеру

en: Link to URI
uk: Посилання до URI

en: Configure Image Styles
uk: Конфігурувати стилі зображень

en: An autocomplete text field with tagging support.
uk: Текстове поле автозаповнення з підтримкою теґів

en: Label: @label
uk: Мітка: @label

en: Field settings (@on_label / @off_label)
uk: Налаштування поля (@on_label / @off_label)

en: This must be an external URL such as %url.
uk: Це має бути зовнішньою URL-адресою на кшталт %url.

en: Display the file download URI
uk: Відображати URI завантаження файла

en: Trimmed limit
uk: Обмеження скорочення

en: If the summary is not set, the trimmed %label field will end at the last full sentence before this character limit.
uk: Якщо резюме не введене, скорочене поле %label буде завершуватись на останньому повному реченні до обмеження символів.

en: Trimmed limit: @trim_length characters
uk: Обмеження скорочення: @trim_length символа(ів)

en: Future format
uk: Формат майбутнього часу

en: Past format
uk: Формат минулого часу

en: Use <em>@interval</em> where you want the formatted interval text to appear.
uk: Використовуйте <em>@interval</em> в тому місці, де необхідно розмістити форматований текст інтервалу.

en: How many time interval units should be shown in the formatted output.
uk: Скільки одиниць часового проміжку має показуватись у форматованому виведенні.

en: Future date: %display
uk: Майбутня дата: %display

en: Past date: %display
uk: Минула дата: %display

en: Date format: @date_format
uk: Формат дати: @date_format

en: Custom date format: @custom_date_format
uk: Власний формат дати: @custom_date_format

en: Time zone: @timezone
uk: Часовий пояс: @timezone

en: Media library
uk: Медіатека

en: Entity browser
uk: Оглядач сутностей

[ctx: decimal places]
en: Scale
uk: Порядок

en: Display: @true_label / @false_label
uk: Відображення: @true_label / @false_label

en: Describe a time by reference to the current day, like '+90 days' (90 days from the day the field is created) or '+1 Saturday' (the next Saturday). See <a href="http://php.net/manual/function.strtotime.php">strtotime</a> for more details.
uk: Час відносно поточної дати, наприклад '+90 days' (90 днів від дня створення поля) чи '+1 Saturday' (наступна субота). Докладніше в довідці функції <a href="http://php.net/manual/function.strtotime.php">strtotime</a>.

en: Sticky header
uk: Прикріплений заголовок

en: Step: @step
uk: Крок: @step

en: Replace the file name by its description when available
uk: Замінити назву файла його опиом за наявності

en: Use description as link text
uk: Використовувати опис у тексті посилання

en: Allows you to select items from the media library.
uk: Дозволяє вибирати об'єкти з медіатеки.

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
uk: Див. <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">документацію з форматів дати PHP</a>.

en: Separate extensions with a comma or space. Each extension can contain alphanumeric characters, '.', and '_', and should start and end with an alphanumeric character.
uk: Відокремте розширення комою або пробілом. Кожне розширення може містити абетково-цифрові символи, '.' та '_', і повинно починатися та закінчуватися абетково-цифровим символом.

en: Image loading
uk: Завантаження зображення

en: Lazy render images with native image loading attribute (<em>loading="lazy"</em>). This improves performance by allowing browsers to lazily load images.
uk: Лінива відтворення зображень із оригінальним атрибутом завантаження зображення (<em>loading="lazy"</em>). Це покращує продуктивність, дозволяючи браузерам ліниво завантажувати зображення.

en: Lazy (<em>loading="lazy"</em>)
uk: Ліниве (<em>loading="lazy"</em>)

en: Eager (<em>loading="eager"</em>)
uk: Енергійне (<em>loading="eager"</em>)

en: Image loading attribute
uk: Атрибут завантаження зображень

en: Select the loading attribute for images. <a href=":link">Learn more about the loading attribute for images.</a>
uk: Виберіть атрибут завантаження зображень. <a href=":link">Докладніше про атрибут завантаження зображень.</a>

en: Delays loading the image until that section of the page is visible in the browser. When in doubt, lazy loading is recommended.
uk: Затримує завантаження зображення, поки ця частина сторінки не стане видимою у браузері. У разі сумнівів рекомендується "ліниве" завантаження.

en: Force browsers to download an image as soon as possible. This is the browser default for legacy reasons. Only use this option when the image is always expected to render.
uk: Змусити браузери завантажувати зображення якомога швидше. Це базово для браузера з причин сумісності. Використовуйте цей параметр лише тоді, коли очікується, що зображення завжди відтворюється.

en: Image loading: @attribute
uk: Завантаження зображення: @attribute
