Drupal core (10.2.0-beta1) - en to lt translation catalogue (6592 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Home
lt: Pradžia

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: user
lt: narys

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Register
lt: Registruotis

en: Create a new user account.
lt: Sukurti naują paskyrą.

en: Prefix
lt: Priešdėlis

en: Suffix
lt: Priesaga

en: Approve
lt: Patvirtinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Moderated content
lt: Moderuojamas turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Replies
lt: Atsakymai

en: Closed
lt: Uždara

en: yes
lt: taip

en: List
lt: Sąrašas

en: Subject
lt: Tema

en: Send email
lt: Siųsti el. paštą

en: closed
lt: uždaryta

en: Actions
lt: Veiksmai

en: disabled
lt: išjungtas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Last comment
lt: Paskutinis komentaras

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: RSS feed
lt: RSS tiekimas

en: more
lt: daugiau

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Explanation or submission guidelines
lt: Paaškinimai ar pateikimo gairės

en: Email settings
lt: El. pašto nustatymai

en: Article
lt: Straipsnis

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Articles
lt: Straipsniai

en: Administration
lt: Administravimas

en: footer
lt: poraštė

en: Comments
lt: Komentarai

en: More
lt: Daugiau

en: not verified
lt: nepatvirtina

en: Action
lt: Veiksmas

en: Last updated
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: On
lt: Įjungta

en: For
lt: Kam

en: new
lt: naujas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Block title
lt: Bloko pavadinimas

en: The title of the block as shown to the user.
lt: Pavadinimas, kurį matys nariai.

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Logging
lt: Užrašoma

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Blue Lagoon (Default)
lt: Blue Lagoon (Įprasta)

en: Content types
lt: Turinio tipai

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Home page
lt: Pirmas puslapis

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: view
lt: peržiūrėti

en: unpublished
lt: nepublikuota

en: updated
lt: atnaujinta

en: Overview
lt: Apžvalga

en: File information
lt: Failo informacija

en: File
lt: Failas

en: Tag
lt: Žymė

en: File path
lt: Failo kelias

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Release notes
lt: Laidos naujienos

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Links
lt: Nuorodos

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: None
lt: Joks

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: taxonomy terms
lt: sistematikos terminas

en: Error Message
lt: Klaidos žinutė

en: Test
lt: Testas

en: Number
lt: Skaičius

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Account Name
lt: Paskyros vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Block settings
lt: Bloko nustatymai

en: - None -
lt: - Joks -

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: The configuration options have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Variable
lt: Kintamasis

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: Help text
lt: Pagalbos tekstas

en: Types
lt: Tipai

en: Multiple
lt: Galimi keli

en: Free tagging
lt: Laisvas žymėjimas

en: Required
lt: Privalomas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
lt: Puslapiai rūšiuojami pirma pagal svorį, po to pagal pavadinimą.

en: Depth
lt: Gylis

en: none
lt: joks

en: Category
lt: Kategorija

en: Add container
lt: Pridėti konteinerį

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit container
lt: redaguoti konteinerį

en: edit
lt: redaguoti

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Import
lt: Importuoti

en: Book
lt: Knyga

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Description field
lt: Aprašymo laukelis

en: settings
lt: nustatymai

en: Back
lt: Atgal

en: Node ID
lt: Mazgo ID

en: Field
lt: Laukelis

en: Outline
lt: Apybraiža

en: header
lt: antraštė

en: Label
lt: Etiketė

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Session opened for %name.
lt: Narys %name prisijungė.

en: Help
lt: Pagalba

en: Image settings
lt: Paveikslėlio nustatymai

en: Preset Name
lt: Parinkties Pavadinimas

en: Default
lt: Numatytasis

en: Summary
lt: Įžanga

en: Move
lt: Perkelti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Open
lt: Atvira

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Sunday
lt: Sekmadienis

en: Monday
lt: Pirmadienis

en: Tuesday
lt: Antradienis

en: Wednesday
lt: Trečiadienis

en: Thursday
lt: Ketvirtadienis

en: Friday
lt: Penktadienis

en: Saturday
lt: Šeštadienis

en: Core
lt: Branduolys

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: Archive
lt: Archyvas

en: Album
lt: Albumas

en: Artist
lt: Atlikėjas

en: Icon
lt: Piktograma

en: Add new
lt: Pridėti naują

en: Time
lt: Laikas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Access
lt: Priėjimas

en: Add
lt: Pridėti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Length
lt: Ilgis

en: Format
lt: Formatas

en: History
lt: Istorija

en: tag
lt: žymė

en: hidden
lt: paslėptas

en: Path
lt: Kelias

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: File extensions
lt: Failų plėtiniai

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Modules
lt: Moduliai

en: Form ID
lt: Formos ID

en: Clear index
lt: Valyti indeksą

en: General discussion
lt: Pagrindinė diskusija

en: edit forum
lt: redaguoti forumą

en: Forum name
lt: Forumo pavadinimas

en: forum
lt: forumas

en: Manage
lt: Valdyti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Region
lt: Sritis

en: link
lt: nuoroda

en: Anchor
lt: Inkaras

en: Display
lt: Rodymas

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Menu
lt: Meniu

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Teaser
lt: Įžanga

en: never
lt: niekada

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: actions
lt: veiksmai

en: Text
lt: Tekstas

en: Theme
lt: Tema

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Add forum
lt: Pridėti forumą

en: Add term
lt: Pridėti terminą

en: Search keywords
lt: Paieškos raktažodžiai

en: Keywords
lt: Raktažodžiai

en: Search Keywords
lt: Paieškos raktažodžiai

en: Preview comment
lt: Peržiūrėti komentarą

en: Component
lt: Komponentas

en: Components
lt: Komponentai

en: Statistics
lt: Statistika

en: Advanced search
lt: Išplėsta paieška

en: You are not authorized to access this page.
lt: Šis puslapis skirtas tik nariams.

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: States
lt: Būsenos

en: n/a
lt: n/d

en: Upload
lt: Įkelti

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: Upload image
lt: Atsiųsti vaizdą

en: Taxonomy settings
lt: Sistematikos nustatymai

en: content types
lt: turinio tipai

en: content type
lt: turinio tipas

en: Mail
lt: Paštas

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Database type
lt: Duomenų bazės tipas

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: action
lt: veiksmas

en: Continue
lt: Tęsti

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Email
lt: El. paštas

en: Files
lt: Failai

en: file
lt: failas

en: User ID
lt: Nario ID

en: Error
lt: Klaida

en: Options
lt: Nustatymai

en: Contact
lt: Kontaktai

en: no
lt: ne

en: New user: %name %email.
lt: Naujas narys: %name %email.

en: Created
lt: Sukurta

en: Node
lt: Mazgas

en: Sent email to %recipient
lt: Laiškas išsiųstas  %recipient

en: The subject of the message.
lt: Žinutės tema.

en: Number of columns
lt: Stulpelių skaičius

en: Create
lt: Kurti

en: Separator
lt: Skirtukas

en: Include
lt: Įterpti

en: Exclude
lt: Išskirti

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Open link in new window
lt: Atidaryti nuorodą naujame lange

en: vocabularies
lt: žodynai

en: term
lt: terminas

en: Expanded
lt: Išplėstas

en: Parent item
lt: Tėvinis elementas

en: Add child page
lt: Pridėti dukterinį puslapį

en: Printer-friendly version
lt: Spausdinimo versija

en: Content type for child pages
lt: Turinio tipas dukteriniams puslapiams

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Remove from outline
lt: Pašalinti iš apybraižos

en: Unknown export format.
lt: Nežinomas eksportavimo formatas.

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Last post
lt: Paskutinis įrašas

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Year
lt: Metai

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Area
lt: Plotas

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Add block
lt: Pridėti bloką

en: Override title
lt: Perrašyti pavadinimą

en: CSS class
lt: CSS klasė

en: Add view
lt: Pridėti vaizdą

en: Page
lt: Puslapis

en: Pager ID
lt: Puslapiavimo ID

en: View arguments
lt: Peržiūros argumentai

en: Bottom
lt: Apačia

en: 1 minute | @count minutes
lt[0]: @count  minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count minučių

en: 1 hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: 1 day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: Configuration saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Taxonomy terms
lt: Sistematikos terminai

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Logo
lt: Logotipas

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Site slogan
lt: Svetainės šūkis

en: Good
lt: Gerai

en: User settings
lt: Narių nuostatos

en: Site
lt: Svetainė

en: Web Server
lt: Žiniatinklio serveris

en: Database
lt: Duomenų bazė

en: Module
lt: Modulis

en: Off
lt: Išjungta

en: Host
lt: Serveris

en: Available updates
lt: Prieinami atnaujinimai

en: Manual update check
lt: Rankinis atnaujinimų tikrinimas

en: Never
lt: Niekada

en: Check manually
lt: Tikrinti rankiniu būdu

en: Up to date
lt: Galioja

en: Update available
lt: Atnaujinimas prieinamas

en: Drupal core update status
lt: Drupal branduolio atnaujinimo būklė

en: Out of date
lt: Baigėsi galiojimas

en: Header
lt: Antraštė

en: Left sidebar
lt: Kairė pusė

en: Right sidebar
lt: Dešinė pusė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Inline
lt: Eilutėje

en: Recipients
lt: Gavėjai

en: Selected
lt: Pasirinkta

en: Your name
lt: Jūsų vardas

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Custom
lt: Savitas

en: Throttle
lt: Sklendė

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Roles
lt: Rolės

en: Role ID
lt: Rolės ID

en: Revision ID
lt: Versijos ID

en: Comment
lt: Komentaras

en: Comment ID
lt: Komentaro ID

en: Hostname
lt: Serverio pavadinimas

en: Score
lt: Balas

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Signature
lt: Parašas

en: Cacheable
lt: Kešuojamas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Source string ID
lt: Šaltinio eilutės ID

en: Location
lt: Vieta

en: Source string
lt: Šaltinio eilutė

en: Locale
lt: Lokalė

en: System path
lt: Sistemos kelias

en: Title field label
lt: Pavadinimo laukelio žyma

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Sticky at top of lists
lt: Prikabintas puslapio viršuje

en: Revisions
lt: Versijos

en: Log message
lt: Log žinutė

en: URL alias
lt: URL pervadinimas

en: File ID
lt: Failo ID

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: File MIME type
lt: Failo MIME tipas

en: File size
lt: Failo dydis

en: Node revision ID
lt: Mazgo versijos ID

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Vocabulary ID
lt: Žodyno ID

en: Vocabulary name
lt: Žodyno pavadinimas

en: Term
lt: Terminas

en: Term ID
lt: Termino ID

en: User role
lt: Narių rolės

en: Role name
lt: Rolės pavadinimas

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Last login
lt: Paskutinis prisijungimas

en: Time zone
lt: Laiko juosta

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: Field type
lt: Laukelio tipas

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Multiple values
lt: Kelios reikšmės

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: Contains
lt: Turi

en: Does not contain
lt: Nesudaro/neturi

en: Is less than
lt: Yra mažiau nei

en: Is less than or equal to
lt: Yra mažiau arba lygu

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Is greater than or equal to
lt: Yra daugiau arba lygu

en: Is greater than
lt: Yra daugiau nei

en: Is not equal to
lt: Yra nelygus

en: Average
lt: Vidutinis

en: Count
lt: Skaičius

en: Overridden
lt: Perrašyta

en: Add action
lt: Pridėti veiksmą

en: Set name
lt: Nustatyti pavadinimą

en: Original image
lt: Originalus paveikslėlis

en: Heading
lt: Antraštė

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: Search settings
lt: Paieškos nuostatos

en: Mode
lt: Būdas

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: blocked
lt: užblokuotas

en: active
lt: aktyvus

en: N/A
lt: N/D

en: OK
lt: Gerai

en: Items
lt: Elementai

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: %time ago
lt: Prieš %time

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Disclaimer
lt: Atsakomybės apribojimas

en: Sort order
lt: Rikiavimo tvarka

en: Up
lt: Viršun

en: Performance
lt: Veikimas

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Display options
lt: Rodymo parinktys

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Scale
lt: Mastelis

en: Thumbnail
lt: Miniatūra

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Sortable
lt: Rušiuojamas

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: standard
lt: standartinis

en: Caching
lt: Kešavimas

en: Month
lt: Mėnesis

en: Details
lt: Išsamiai

en: Widget
lt: Valdiklis

en: Last reply
lt: Atsakymas

en: System
lt: Sistema

en: Domain
lt: Domenas

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Current
lt: Dabartinis

en: State
lt: Etapas

en: Desc
lt: Maž

en: Filter by
lt: Filtruoti pagal

en: Enter a valid username.
lt: Įveskite teisingą nario vardą.

en: Owner
lt: Savininkas

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: By
lt: Sukūrė

en: Add a role to the selected users
lt: Pridėti rolę pasirinktiems nariams

en: Remove a role from the selected users
lt: Pašalinti role pasirinktiems nariams

en: node
lt: mazgas

en: Administer content
lt: Administruoti turinį

en: General
lt: Bendras

en: Directory
lt: Katalogas

en: Egypt
lt: Egiptas

en: Namibia
lt: Namibija

en: Israel
lt: Izraelis

en: Iran
lt: Iranas

en: New Zealand
lt: Naujoji zelandija

en: Cuba
lt: Kuba

en: Brazil
lt: Brazilija

en: Chile
lt: Čilė

en: Paraguay
lt: Paragvajus

en: Jamaica
lt: Jamaika

en: Japan
lt: Japonija

en: Libya
lt: Libija

en: Poland
lt: Lenkija

en: Portugal
lt: Portugalija

en: Singapore
lt: Singapūras

en: Day
lt: Diena

en: Table
lt: Lentelė

en: Mon
lt: Pir

en: Tue
lt: Ant

en: Wed
lt: Tre

en: Thu
lt: Ket

en: Fri
lt: Pen

en: Sat
lt: Šeš

en: Sun
lt: Sek

en: May
lt: Gegužė

en: Start date
lt: Pradžios data

en: End date
lt: Pabaigos data

en: Forum
lt: Forumas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Security
lt: Saugumas

en: Other
lt: Kiti

en: Align
lt: Lygiuoti

en: Loop
lt: Ciklas

en: Display title
lt: Rodyti pavadinimą

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Color
lt: Spalva

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Link URL
lt: Nuoroda

en: List type
lt: Sąrašo tipas

en: Role
lt: Rolė

en: Select all
lt: Pasirinkti visus

en: Allow
lt: Leisti

en: Ignore
lt: Ignoruoti

en: User data
lt: Naudotojo duomenys

en: Goal
lt: Tikslas

en: User login
lt: Nariams

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: No terms available.
lt: Nėra terminų.

en: Counter
lt: Skaitliukas

en: String
lt: Eilutė

en: Case
lt: Užduotis

en: External
lt: Išorinis

en: Users
lt: Nariai

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
lt: @site šiuo metu tvarkomas. Turėtume netrukus grįžti. Dėkojame už jūsų kantrumą.

en: Default front page
lt: Įprastas pagrindinis puslapis

en: Button
lt: Mygtukas

en: Square
lt: Kvadratas

en: Both
lt: Abu

en: Last
lt: Paskutinis

en: Maximum length
lt: Maksimalus ilgis

en: Rows
lt: Eilutės

en: Cache
lt: Podėlis

en: Argument
lt: Parametras

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Uninstall
lt: Pašalinti

en: Install
lt: Įdiegti

en: Save and edit
lt: Iššsaugoti ir tęsti redagavimą

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Edit view
lt: Redaguoti vaizdą

en: Administer views
lt: Administruoti vaizdus

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Expose
lt: Eksponuoti

en: Option
lt: Pasirinkimas

en: Arguments
lt: Argumentai

en: Operator
lt: Operatorius

en: Filters
lt: Filtrai

en: Optional
lt: Pasirinktinis

en: Sort Criteria
lt: Rikiavimo kriterijai

en: Views UI
lt: Vaizdo UI (vartotojo sąsaja)

en: Recent comments
lt: Naujausi komentarai

en: Random
lt: Atsitiktinis

en: Uncategorized
lt: Be kategorijos

en: Plain
lt: Paprastas

en: Position
lt: Pozicija

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Pattern
lt: Šablonas

en: The comment and all its replies have been deleted.
lt: Komentaras ir visi atsakymai į jį ištrinti.

en: Cron settings
lt: Cron nustatymai

en: Preformatted
lt: Suformuotas

en: Anonymous users
lt: Anoniminis lankytojai

en: Clear cache
lt: Valyti talpyklą

en: Close
lt: Uždaryti

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: fields
lt: laukeliai

en: Save settings
lt: Išsaugoti nustatymus

en: Duration
lt: Laikas

en: Multiplier
lt: Daugiklis

en: Session closed for %name.
lt: %name atsijungė.

en: Tracker
lt: Seklys

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Your search yielded no results.
lt: Nieko nerasta.

en: Germany
lt: Vokietija

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Created date
lt: Sukūrimo data

en: Updated date
lt: Atnaujinta data

en: comments
lt: komentarai

en: Full
lt: Pilnas

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Afghanistan
lt: Afganistanas

en: Albania
lt: Albanija

en: Algeria
lt: Alžyras

en: American Samoa
lt: Amerikos Samoa

en: Andorra
lt: Andora

en: Anguilla
lt: Angilija

en: Antarctica
lt: Antarktida

en: Armenia
lt: Armėnija

en: Australia
lt: Australija

en: Austria
lt: Austrija

en: Azerbaijan
lt: Azerbaidžanas

en: Bahrain
lt: Bahreinas

en: Bangladesh
lt: Bangladešas

en: Barbados
lt: Barbadosas

en: Belarus
lt: Baltarusija

en: Belgium
lt: Belgija

en: Belize
lt: Belizas

en: Benin
lt: Beninas

en: Bermuda
lt: Bermudai

en: Bhutan
lt: Butanas

en: Bolivia
lt: Bolivija

en: Botswana
lt: Botsvana

en: Bouvet Island
lt: Bouvet sala

en: Brunei
lt: Brunėjus

en: Bulgaria
lt: Bulgarija

en: Burkina Faso
lt: Burkina Fasas

en: Burundi
lt: Burundis

en: Cambodia
lt: Kambodža

en: Cameroon
lt: Kamerūnas

en: Canada
lt: Kanada

en: Cape Verde
lt: Žaliasis Kyšulys

en: Cayman Islands
lt: Kaimanų salos

en: Central African Republic
lt: Centrinės Afrikos Respublika

en: Chad
lt: Čadas

en: China
lt: Kinija

en: Christmas Island
lt: Kalėdų sala

en: Cocos (Keeling) Islands
lt: Kokosų (Keelingo) salos

en: Colombia
lt: Kolumbija

en: Comoros
lt: Komorai

en: Cook Islands
lt: Kuko salos

en: Costa Rica
lt: Kosta Rika

en: Cyprus
lt: Kipras

en: Denmark
lt: Danija

en: Djibouti
lt: Džibutis

en: Dominica
lt: Dominika

en: Dominican Republic
lt: Dominikos Respublika

en: Ecuador
lt: Ekvadoras

en: El Salvador
lt: El Salvadoras

en: Equatorial Guinea
lt: Pusiaujo Gvinėja

en: Eritrea
lt: Eritrėja

en: Estonia
lt: Estija

en: Ethiopia
lt: Etiopija

en: Faroe Islands
lt: Farerų salos

en: Finland
lt: Suomija

en: France
lt: Prancūzija

en: French Guiana
lt: Prancūzijos Gviana

en: French Polynesia
lt: Prancūzijos Polinezija

en: Gabon
lt: Gabonas

en: Gambia
lt: Gambija

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Ghana
lt: Gana

en: Gibraltar
lt: Gibraltaras

en: Greece
lt: Graikija

en: Greenland
lt: Grenlandija

en: Guadeloupe
lt: Gvadelupa

en: Guam
lt: Guamas

en: Guatemala
lt: Gvatemala

en: Guinea
lt: Gvinėja

en: Guinea-Bissau
lt: Bisau Gvinėja

en: Guyana
lt: Gajana

en: Haiti
lt: Haitis

en: Honduras
lt: Hondūras

en: Hungary
lt: Vengrija

en: Iceland
lt: Islandija

en: India
lt: Indija

en: Indonesia
lt: Indonezija

en: Iraq
lt: Irakas

en: Ireland
lt: Airija

en: Italy
lt: Italija

en: Jordan
lt: Jordanija

en: Kazakhstan
lt: Kazachstanas

en: Kenya
lt: Kenija

en: Kiribati
lt: Kiribatis

en: Kuwait
lt: Kuveitas

en: Kyrgyzstan
lt: Kirgizija

en: Laos
lt: Laosas

en: Latvia
lt: Latvija

en: Lebanon
lt: Libanas

en: Lesotho
lt: Lesotas

en: Liberia
lt: Liberija

en: Liechtenstein
lt: Lichtenšteinas

en: Lithuania
lt: Lietuva

en: Luxembourg
lt: Liuksemburgas

en: Madagascar
lt: Madagaskaras

en: Malawi
lt: Malavis

en: Malaysia
lt: Malaizija

en: Maldives
lt: Maldyvai

en: Mali
lt: Malis

en: Marshall Islands
lt: Maršalo salos

en: Martinique
lt: Martinika

en: Mauritania
lt: Mauritanija

en: Mauritius
lt: Mauricijus

en: Mayotte
lt: Majotas

en: Mexico
lt: Meksika

en: Micronesia
lt: Mikronezija

en: Monaco
lt: Monakas

en: Mongolia
lt: Mongolija

en: Montserrat
lt: Montseratas

en: Morocco
lt: Marokas

en: Mozambique
lt: Mozambikas

en: Nepal
lt: Nepalas

en: Netherlands
lt: Nyderlandai

en: Netherlands Antilles
lt: Nyderlandų Antilai

en: New Caledonia
lt: Naujoji Kaledonija

en: Nicaragua
lt: Nikaragva

en: Niger
lt: Nigeris

en: Nigeria
lt: Nigerija

en: Niue
lt: Niujė

en: Norfolk Island
lt: Norfolko sala

en: North Korea
lt: Šiaurės Korėja

en: Northern Mariana Islands
lt: Šiaurės Marianų salos

en: Norway
lt: Norvegija

en: Oman
lt: Omanas

en: Pakistan
lt: Pakistanas

en: Papua New Guinea
lt: Papua ir Naujoji Gvinėja

en: Philippines
lt: Filipinai

en: Pitcairn Islands
lt: Pitkerno salos

en: Puerto Rico
lt: Puerto Rikas

en: Qatar
lt: Kataras

en: Romania
lt: Rumunija

en: Russia
lt: Rusija

en: Rwanda
lt: Ruanda

en: San Marino
lt: San Marinas

en: Saudi Arabia
lt: Saudo Arabija

en: Senegal
lt: Senegalas

en: Seychelles
lt: Šeišeliai

en: Sierra Leone
lt: Siera Leonė

en: Slovakia
lt: Slovakija

en: Slovenia
lt: Slovenija

en: Solomon Islands
lt: Saliamono salos

en: Somalia
lt: Somalis

en: South Africa
lt: Pietų Afrika

en: Spain
lt: Ispanija

en: Sri Lanka
lt: Šri Lanka

en: St. Helena
lt: Šv. Elena

en: St. Lucia
lt: Šv. Liucija

en: Sudan
lt: Sudanas

en: Suriname
lt: Surinamas

en: Sweden
lt: Švedija

en: Switzerland
lt: Šveicarija

en: Syria
lt: Sirija

en: Taiwan
lt: Taivanas

en: Tajikistan
lt: Tadžikistanas

en: Tanzania
lt: Tanzanija

en: Thailand
lt: Tailandas

en: Togo
lt: Togas

en: Tunisia
lt: Tunisas

en: Turkmenistan
lt: Turkmėnistanas

en: Ukraine
lt: Ukraina

en: United Arab Emirates
lt: Jungtiniai Arabų Emyratai

en: United Kingdom
lt: Jungtinė karalystė

en: United States
lt: Jungtinės Amerikos Valstijos

en: Uruguay
lt: Urugvajus

en: Uzbekistan
lt: Uzbekistanas

en: Vatican City
lt: Vatikano miestas

en: Venezuela
lt: Venesuela

en: Yemen
lt: Jemenas

en: Zambia
lt: Zambija

en: Zimbabwe
lt: Zimbabvė

en: Identity
lt: Tapatybė

en: Database username
lt: Duomenų bazės vartotojo vardas

en: Database password
lt: Duomenų bazės slaptažodis

en: Database name
lt: Duomenų bazės pavadinimas

en: Add user
lt: Pridėti narį

en: Port
lt: Šliuzas

en: Regular expression
lt: Reguliari išraiška

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: Authoring information
lt: Sukūrimo informacija

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Leave blank for %anonymous.
lt: Jei paliksite tuščią bus %anonymous.

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Display Name
lt: Rodomas vardas

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Undefined
lt: Nenurodyta

en: contact form
lt: kontaktų forma

en: Default configuration
lt: Numatytoji konfigūracija

en: Show
lt: Rodyti

en: Other queries
lt: Kitos užklausos

en: Key
lt: Raktas

en: Link to node
lt: Nuorodą į mazgą

en: File Upload
lt: Failo įkėlimas

en: block
lt: blokas

en: Site language
lt: Svetainės kalba

en: Change
lt: Keisti

en: English
lt: Anglų

en: Messages
lt: Žinutės

en: Edit term
lt: Redaguoti terminą

en: Switch
lt: Perjungti

en: Allowed HTML tags
lt: Leidžiamos HTML žymės

en: Feed items
lt: Teikimo elementai

en: Add menu
lt: Pridėti meniu

en: menu
lt: meniu

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: No items selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: Result
lt: Rezultatas

en: Browser
lt: Naršyklė

en: View user profile.
lt: Rodyti pilną nario profilį.

en: Titles only
lt: Tik pavadinimai

en: Full text
lt: Pilnas tekstas

en: Feed settings
lt: Tiekimo nuostatos

en: Source
lt: Šaltinis

en: published
lt: paskelbtas

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Member for
lt: Narys jau

en: @time ago
lt: prieš @time

en: No users selected.
lt: Nariai nepasirinkti.

en: Select all rows in this table
lt: Pažymėti visas eilutes šioje lentelėje

en: Deselect all rows in this table
lt: Atžymėti visas eilutes šioje lentelėje

en: User search
lt: Narių paieška

en: Search results
lt: Paieškos rezultatai

en: Front page
lt: Pirmas puslapis

en: Role settings
lt: Rolių nuostatos

en: unlimited
lt: neribotas

en: Replacement patterns
lt: Pakeitimo modelis

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Successful
lt: Sėkmingai

en: Display name
lt: Rodomas pavadinimas

en: Languages
lt: Kalbos

en: Topics
lt: Temos

en: Topic
lt: Tema

en: Definition
lt: Apibrėžtis

en: Related topics
lt: Susijusios temos

en: Allowed values list
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas

en: Textfield size
lt: Teksto laukelio dydis

en: Activity
lt: Aktyvumas

en: Edit menu
lt: Redaguoti meniu

en: Delete menu
lt: Šalinti meniu

en: Publishing options
lt: Rodymo nuostatos

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: First
lt: Pirmas

en: Limit
lt: Limitas

en: Minimum height
lt: Mažiausias aukštis

en: Minimum width
lt: Mažiausias plotis

en: Query
lt: Užklausa

en: Locale settings
lt: Lokalės nustatymai

en: Search fields
lt: Ieškoti laukelių

en: Configure block
lt: Konfiguruoti bloką

en: Block name
lt: Bloko pavadinimas

en: How many content items to display in "day" list.
lt: Kiek turinio elementų bus rodoma "dieno" sąraše.

en: Jan
lt: Sau

en: Feb
lt: Vas

en: Mar
lt: Kov

en: Apr
lt: Bal

en: Jun
lt: Bir

en: Jul
lt: Lie

en: Aug
lt: Rugp

en: Sep
lt: Rug

en: Oct
lt: Spa

en: Nov
lt: Lap

en: Dec
lt: Gru

en: Hour
lt: Valanda

en: Minute
lt: Minutė

en: Second
lt: Sekundė

en: Select list
lt: Pasirenkamas sąrašas

en: Text field
lt: Teksto laukelis

en: Granularity
lt: Detalumas

en: Posts
lt: Įrašai

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Node settings
lt: Mazgo nuostatos

en: Alignment
lt: Lygiavimas

en: Workflow
lt: Darbo eiga

en: Randomize
lt: Atsitiktinis

en: Link label
lt: Nuorodos etiketė

en: author
lt: autorius

en: Entity
lt: Esybė

en: Fixed
lt: Fiksuotas

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Negate
lt: Paneigti

en: Empty
lt: Tuščia

en: Path alias
lt: Kelio pervadinimas

en: Greater than
lt: Daugiau nei

en: Less than
lt: Mažiau nei

en: Notice
lt: Įspėjimas

en: Caption
lt: Antraštė

en: Choice
lt: Pasirinkimas

en: Sidebar
lt: Šoninė juosta

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Number of day's top views to display
lt: Dienos  peržiūrų rodomas kiekis

en: Number of all time views to display
lt: Viso laiko peržiūrų rodomas kiekis

en: Number of most recent views to display
lt: Naujausių peržiūrų rodomas kiekis

en: Extend
lt: Moduliai

en: characters
lt: simboliai

en: First day of week
lt: Pirma savaitės diena

en: Transition
lt: Perėjimas

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Your message has been sent.
lt: Jūsų žinutė išsiųsta.

en: Create new account
lt: Registracija

en: Seconds
lt: Sekundės

en: role
lt: rolė

en: User registration
lt: Nario registracija

en: Info
lt: Informacija

en: White
lt: Baltas

en: Not available
lt: Negalima

en: People
lt: Žmonės

en: Created new term %term.
lt: Sukurtas naujas terminas %term.

en: Deleted term %name.
lt: Terminas %name pašalintas.

en: Site information
lt: Svetainės informacija

en: Notify user when account is activated
lt: Įspėti narį kai paskyra yra aktyvuota

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Notify user when account is blocked
lt: Įspėti narį kai paskyra yra blokuota

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Enabled filters
lt: Įjungti filtrai

en: Updating
lt: Atnaujinama

en: or
lt: arba

en: Aggregate JavaScript files
lt: Agreguoti JavaScript failus

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: Delete term
lt: Ištrinti terminą

en: List terms
lt: Peržiūrėti terminus

en: Deleting a term will delete all its children if there are any. This action cannot be undone.
lt: Pašalindami terminą pašalinsite jo palikuonis, jei tokių yra. Šis veiksmas neatstatomas.

en: Parent term
lt: Tėvinis terminas

en: Parent terms
lt: Tėviniai terminai

en: Syndicate
lt: Sindikacija

en: Books
lt: Knygos

en: Customize
lt: Tinkinti

en: Style
lt: Stilius

en: Forums
lt: Forumai

en: Glossary
lt: Žodynas

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: The specified passwords do not match.
lt: Nurodyti slaptažodžiai nesutampa.

en: Session
lt: Sesija

en: No forums defined
lt: Nėra apibrėžtų forumų

en: This topic has been moved
lt: Ši tema perkelta

en: Permissions
lt: Leidimai

en: roles
lt: rolės

en: Your settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Display label
lt: Rodyti žymę

en: Reversed
lt: Atvirkščias

en: Changed
lt: Pakeista

en: Date created
lt: Sukūrimo data

en: Testing
lt: Testavimas

en: Unauthorized
lt: Neįgaliotas

en: Standard
lt: Standartinis

en: Interval
lt: Intervalas

en: Falkland Islands
lt: Falklando salos

en: South Korea
lt: Pietų Korėja

en: French Southern Territories
lt: Prancūzijos Pietinės ir Antarkties teritorijos

en: British Virgin Islands
lt: Didžiosios Britanijos Mergelių salos

en: U.S. Virgin Islands
lt: JAV Mergelių salos

en: Vietnam
lt: Vietnamas

en: Guernsey
lt: Gernsis

en: Jersey
lt: Džersis

en: User name
lt: Nario vardas

en: Theme settings
lt: Temos nustatymai

en: Authentication
lt: Indentifikacija

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: File settings
lt: Failų nuostatos

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: Gray
lt: Pilka

en: width
lt: plotis

en: height
lt: aukštis

en: Unformatted
lt: Nesuformatuota

en: Formats
lt: Formatai

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: RSS Feed
lt: RSS

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: New comments
lt: Nauji komentarai

en: New
lt: Naujas

en: Redirect to URL
lt: Nukreipti į URL

en: Top left
lt: Viršutinis kairys

en: Top right
lt: Viršutinis dešinys

en: Bottom right
lt: Apatinis dešinys

en: Bottom left
lt: Apatinis kairys

en: Relationships
lt: Ryšiai

en: Relationship
lt: Ryšys

en: relationships
lt: ryšiai

en: The username %name has not been activated or is blocked.
lt: Narys %name neaktyvuotas arba blokuojamas.

en: Login attempt failed for %user.
lt: Prisijungimas nepavyko - %user.

en: ‹ Previous
lt: ‹ Ankstesnis

en: Next ›
lt: Kitas ›

en: Oldest first
lt: Seni pirmi

en: Sort criteria
lt: Rikiavimo kriterijai

en: Base path
lt: Bazinis kelias

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: The username of the user to which you would like to assign ownership.
lt: Nario vardas, kuriam norite priskirti nuosavybės teises.

en: Delete action
lt: Šalinti veiksmą

en: The action has been successfully saved.
lt: Šis veiksmas sėkmingai išsaugotas

en: Themes
lt: Temos

en: Multilingual
lt: Daugiakalbystė

en: JPEG quality
lt: JPEG kokybė

en: Workspace
lt: Darbalaukis

en: comment
lt: komentaras

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Content options
lt: Turinio parinktys

en: Last changed
lt: Paskutini kartą keista

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: Published comments
lt: Publikuoti komentarai

en: Protected
lt: Apsaugotas

en: Live
lt: Gyva

en: Comment settings
lt: Komentarų nustatymai

en: Sticky
lt: Prikabintas viršuje

en: Default options
lt: Įprastos nuostatos

en: Ok
lt: Gerai

en: Contact settings
lt: Kontaktų nustatymai

en: users
lt: nariai

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Reset password
lt: Atnaujinti slaptažodį

en: Processing
lt: Apdorojama

en: Output format
lt: Išvedimo formatai

en: Temporary directory
lt: Laikinas aplankas

en: File upload error. Could not move uploaded file.
lt: Failo įkėlimo klaida. Neįmanoma perkelti įkelto failo.

en: User status
lt: Nario būsena

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Shortcuts
lt: Trumpiniai

en: Shortcut
lt: Trumpinys

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Timezone
lt: Laiko juosta

en: Password strength:
lt: Slaptažodžio stiprumas:

en: Passwords match:
lt: Slaptažodžiai sutampa:

en: Slogan
lt: Šūkis

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: The name used to indicate anonymous users.
lt: Vardas, kuriuo vadinami anoniminiai vartotojai.

en: Alternate text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Image crop
lt: Paveikslėlio apkirpimas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Enabled modules
lt: Įjungti moduliai

en: Translation language
lt: Verčiama kalba

en: Not translated
lt: Neišversta

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Translatable
lt: Verčiama

en: Location of comment submission form
lt: Komentarų rašymo formos vieta

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: Underlined
lt: Pabrauktas

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Base URL
lt: Bazinis URL

en: Variables
lt: Kintamieji

en: Tasks
lt: Užduotys

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Delete role
lt: Pašalinti rolę

en: PHP Code
lt: PHP kodas

en: Recipes
lt: Receptai

en: British Indian Ocean Territory
lt: Indijos vandenyno britų sritis

en: Croatia
lt: Kroatija

en: Western Sahara
lt: Vakarų Sachara

en: Language switcher
lt: Kalbos keitiklis

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Source field
lt: Šaltinio laukas

en: Translation
lt: Vertimas

en: Blocks
lt: Blokai

en: Configure what block content appears in your site's sidebars and other regions.
lt: Nustatykite bloko turinį ir jo rodymą svetainėje.

en: Save blocks
lt: Išsaugoti blokus

en: The block settings have been updated.
lt: Bloko nuostatos atnaujintos.

en: Save block
lt: Išsaugoti bloką

en: The block configuration has been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Menus
lt: Meniu

en: Any customizations will be lost. This action cannot be undone.
lt: Bet koks savitumo nustatymai dings. Tai neatstatoma.

en: taxonomy term
lt: sistematikos terminas

en: Add vocabulary
lt: Pridėti žodyną

en: Edit vocabulary
lt: Redaguoti žodyną

en: Created new vocabulary %name.
lt: Sukurtas naujas žodynas %name.

en: Updated vocabulary %name.
lt: Atnaujintas žodynas %name.

en: Are you sure you want to delete the vocabulary %title?
lt: Ar tikrai norite pašalinti žodyną %title?

en: Deleting a vocabulary will delete all the terms in it. This action cannot be undone.
lt: Pašalindami žodyną pašalinsite ir terminus jame. Šis veiksmas neatstatomas.

en: Deleted vocabulary %name.
lt: Žodynas %name pašalintas.

en: Above
lt: Virš

en: @min and @max
lt: @min ir @max

en: Default time zone
lt: Įprasta laiko juosta

en: Add another item
lt: Pridėti dar vieną

en: Manage fields
lt: Valdyti laukelius

en: Trimmed
lt: Sutrumpinta

en: Used in
lt: Naudojama

en: The update has encountered an error.
lt: Atnaujinant įvyko klaida.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
lt[0]: @count elementas sėkmingai apdorotas:
lt[1]: @count elementai sėkmingai apdoroti:
lt[2]: @count elementų sėkmingai apdorota:

en: Provide a comma separated list of arguments to pass to the view.
lt: Pateikite kableliu atskirtą argumentų sąrašą perduodama peržiūrom.

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Float
lt: Kintantis

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Precision
lt: Tikslumas

en: The total number of digits to store in the database, including those to the right of the decimal.
lt: Bendras duomenų bazėje išsaugomas skaitmenų kiekis, įskaitant skaitmenis po kablelio.

en: The number of digits to the right of the decimal.
lt: Simbolių kiekis dešinėje kablelio pusėje.

en: Decimal marker
lt: Dešimtimis žymeklis

en: Allowed values
lt: Leidžiamos reikšmės

en: Check boxes/radio buttons
lt: Žymimasis laukelis/akutės

en: Single on/off checkbox
lt: Vienas on/off žymimas langelis

en: Text area (multiple rows)
lt: Teksto sritis (daug eilučių)

en: Index
lt: Indeksas

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Theme-engine-specific settings
lt: Temos variklio specifiniai nustatymai

en: Form
lt: Forma

en: Debug
lt: Derinimas

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: 1 second
lt: @count sekundė

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: @count minutes
lt: @count minučių

en: Permission
lt: Leidimai

en: @module module
lt: @module modulis

en: More information
lt: Daugiau informacijos

en: Grid
lt: Tinklelis

en: Text Editor
lt: Teksto redaktorius

en: Editor
lt: Redaktorius

en: Anonymous commenting
lt: Anoniminis komentavimas

en: Anonymous posters may not enter their contact information
lt: Anonimai gali neįvesti kontaktinių duomenų

en: Anonymous posters may leave their contact information
lt: Anonimai gali įvesti kontaktinius duomenis

en: Anonymous posters must leave their contact information
lt: Anonimai privalo įvesti kontaktinius duomenis

en: Default comment setting
lt: Įprastos komentarų nuostatos

en: The content of this field is kept private and will not be shown publicly.
lt: Šio laukelio turinys yra privatus ir nerodomas viešai.

en: parent
lt: tėvas

en: Date - newest first
lt: Data - nauji pirma

en: Date - oldest first
lt: Data - seni pirma

en: 1 comment | @count comments
lt[0]: @count komentaras
lt[1]: @count komentarai
lt[2]: @count komentarų

en: Global
lt: Globalus

en: Show descriptions
lt: Rodyti aprašymus

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Audio file
lt: Garso failas

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Not present
lt: Nėra

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Convert to
lt: Konvertuoti į

en: Menu link title
lt: Meniu elemento pavadinimas

en: Menu name
lt: Meniu pavadinimas

en: Autoplay
lt: Automatinis paleidimas

en: 1 second | @count seconds
lt[0]: @count sekundė
lt[1]: @count sekundės
lt[2]: @count sekundžių

en: Edit profile
lt: Redaguoti profilį

en: Edit container
lt: Redaguoti konteinerį

en: Plugin settings
lt: Įskiepio nustatymai

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Hot topic threshold
lt: Karštos temos slenkstis

en: Topics per page
lt: Temų puslapyje

en: Posts - most active first
lt: Įrašai - aktyviausi pirma

en: Posts - least active first
lt: Įrašai - vangiausi pirma

en: URL path settings
lt: URL kelių nuostatos

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Maximum upload size
lt: Maksimalus atsiuntimo dydis

en: Extension
lt: Plėtinys

en: Space
lt: Tarpas

en: New forum topics
lt: Naujos forumo temos

en: @type: deleted %title revision %revision.
lt: @type: pašalinta %title versija %revision.

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: More help
lt: Daugiau pagalbos

en: Account blocked
lt: Paskyra blokuota

en: Administrator
lt: Administratorius

en: Available
lt: Galima

en: Node access
lt: Mazgo prieiga

en: Add terms
lt: Pridėti terminus

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Resize
lt: Keisti matmenis

en: The directory %directory does not exist.
lt: Katalogas %directory neegzistuoja.

en: No comments available.
lt: Nėra komentarų.

en: Activate
lt: Aktyvuoti

en: Backtrace
lt: Atsekimas

en: Rebuild permissions
lt: Atstatyti leidimus

en: @type: updated %title.
lt: @type: atnaujintas %title.

en: @type: added %title.
lt: @type: pridėtas %title.

en: Telephone
lt: Telefonas

en: Add role
lt: Pridėti rolę

en: Path to custom logo
lt: Kelias iki savito logotipo

en: Updated term %term.
lt: Atnaujintas %term terminas.

en: - None selected -
lt: - Nepasirinkta -

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: Values
lt: Reikšmės

en: Account settings
lt: Paskyros nuostatos

en: Enter your keywords
lt: Paieškos žodžiai

en: Clean URLs
lt: Švarūs URL

en: My account
lt: Mano erdvė

en: Number of topics
lt: Temų skaičius

en: Active forum topics
lt: Aktyviausios forumo temos

en: Read the latest forum topics.
lt: Skaityti naujausias forumų temas.

en: Field Type
lt: Laukelio tipas

en: GD library
lt: GD biblioteka

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
lt: Prisijungusiais laikomi nariai, kurie atliko kokį nors veiksmą ne seniau nei nurodytas laiko tarpas.

en: Context
lt: Kontekstas

en: Book navigation
lt: Knygos navigacija

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: Taxonomy vocabulary
lt: Sistematikos žodynas

en: Remove this item
lt: Pašalinti šį elementą

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: 1 year | @count years
lt[0]: @count metai
lt[1]: @count metai
lt[2]: @count metų

en: 1 week | @count weeks
lt[0]: @count savaitė
lt[1]: @count savaitės
lt[2]: @count savaičių

en: 1 min | @count min
lt[0]: @count minutė
lt[1]: @count minutės
lt[2]: @count minučių

en: 1 sec | @count sec
lt[0]: @count sek
lt[1]: @count sek
lt[2]: @count sek

en: Columns
lt: Stulpeliai

en: Module name
lt: Modulio pavadinimas

en: Layout settings
lt: Išdėstymo nuostatos

en: Page settings
lt: Puslapio nustatymai

en: Use pager
lt: Naudoti puslapiavimą

en: Offset
lt: Poslinkis

en: Link to file
lt: Nuoroda į failą

en: contains
lt: turi

en: Send message
lt: Siųsti žinutę

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Allow Upscaling
lt: Leisti Didinimą

en: Rotation angle
lt: Pasukimo kampas

en: The number of degrees the image should be rotated. Positive numbers are clockwise, negative are counter-clockwise.
lt: Laipsnis kuris bus pasuktas vaizdas. Teigiamas skaičius pasuks pagal laikrodžio rodyklę, neigiamas - prieš laikrodžio rodyklę.

en: Randomize the rotation angle for each image. The angle specified above is used as a maximum.
lt: Atsitiktinis pasukimo kampas. Aukščiau nurodytas maksimalus kampas.

en: Flush
lt: Išvalyti

en: Print
lt: Spausdinti

en: Field mapping
lt: Laukų žemėlapis

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Password reset instructions mailed to %name at %email.
lt: %name slaptažodžio keitimo instrukcijos nusiųstos į %email.

en: types
lt: tipai

en: Data
lt: Duomenys

en: Selection type
lt: Pasirinkimo tipas

en: Check for updates
lt: Ieškoti atnaujinimų

en: All newer versions
lt: Kiekviena nauja versija

en: Only security updates
lt: Tik atnaujinimai saugumui

en: No update data available
lt: Nėra atnaujinimo duomenų

en: Not secure!
lt: Nesaugu!

en: Revoked!
lt: Atšaukta!

en: Unsupported release
lt: Nepalaikoma laida

en: Can not determine status
lt: Neįmanoma nustatyti būsenos

en: (version @version available)
lt: (galima  @version versija)

en: See the available updates page for more information:
lt: Peržiūrėkite galimų atnaujinimų puslapį:

en: There is a security update available for your version of Drupal. To ensure the security of your server, you should update immediately!
lt: Yra galimas saugumo atnaujinimas Drupal. Užtikrinti jūsų serverio saugumą atnaujinkite tučtuojau!

en: Your version of Drupal has been revoked and is no longer available for download. Upgrading is strongly recommended!
lt: Jūsų įdiegta Drupal versija nebepalaikoma ir atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojame atnaujinti!

en: Your version of Drupal is no longer supported. Upgrading is strongly recommended!
lt: Jūsų įdiegta Drupal versija nebelaikoma. Rekomenduojame atnaujinti!

en: There are updates available for your version of Drupal. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
lt: Yra galimas Drupal versijos atnaujinimas. Tam, kad užtikrinti tinkama svetainės funkcionavimą jums reiktų atnaujinti kaip galima greičiau.

en: Project not secure
lt: Projektas nesaugus

en: This project has been labeled insecure by the Drupal security team, and is no longer available for download. Immediately disabling everything included by this project is strongly recommended!
lt: Šis projektas Drupal saugumo komandos buvo pažymėtas kaip nesaugus, ir jo neįmanoma daugiau atsisiųsti. Tuoj pat išjunkite viską kas buvo šiame projekte.

en: Project revoked
lt: Projektas atšauktas

en: This project has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
lt: Šis projektas buvo atšauktas, jo atsisiųsti daugiau neįmanoma. Rekomenduojama išjungti viską kas buvo šiame projekte.

en: Project not supported
lt: Projektas nepalaikomas

en: This project is no longer supported, and is no longer available for download. Disabling everything included by this project is strongly recommended!
lt: Šis projektas daugiau nepalaikomas, jos atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojama išjungti viską kas buvo šiame projekte.

en: No available releases found
lt: Nerasta prieinamų laidų

en: Release revoked
lt: Laidos atšaukta

en: Your currently installed release has been revoked, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
lt: Jūsų dabar įdiegta laida atšaukta, jos atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojama išjungti arba atnaujinti viską kas buvo šiame projekte.

en: Release not supported
lt: Laida nepalaikoma

en: Your currently installed release is now unsupported, and is no longer available for download. Disabling everything included in this release or upgrading is strongly recommended!
lt: Jūsų dabar įdiegta laida nebepalaikoma, jos atsisiųsti nebeįmanoma. Rekomenduojama išjungti arba atnaujinti viską kas buvo šiame projekte.

en: Invalid info
lt: Klaidinga informacija

en: Security update required!
lt: Saugumo atnaujinimas būtinas!

en: Not supported!
lt: Nepalaikoma!

en: Recommended version:
lt: Rekomenduojama versija:

en: Security update:
lt: Saugumo atnaujinimas:

en: Latest version:
lt: Naujausia versija:

en: Development version:
lt: Vystoma versija:

en: Also available:
lt: Taip pat prieinama:

en: No name
lt: Nėra pavadinimo

en: Node count
lt: Mazgų kiekis

en: File MIME
lt: Failo MIME

en: User Role
lt: Nario rolė

en: Search help
lt: Paieškos pagalba

en: Field settings
lt: Laukelio nuostatos

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Edit forum
lt: Redaguoti forumą

en: Default order
lt: Įprastas rikiavimas

en: This is the designated forum vocabulary. Some of the normal vocabulary options have been removed.
lt: Šis žodynas priskirtas forumui. Kai kurios normalau žodyno galimybės išjungtos.

en: Leave shadow copy
lt: Palikti kopiją

en: If you move this topic, you can leave a link in the old forum to the new forum.
lt: Perkėlus šią temą,  sename forume galite palikti nuorodą į naują forumą.

en: Container name
lt: Konteinerio pavadinimas

en: forum container
lt: forumo konteineris

en: Created new @type %term.
lt: Sukurta nauja @type %term.

en: The @type %term has been updated.
lt: @type %term atnaujinta.

en: Emails
lt: El. pašto laiškai

en: Containing any of the words
lt: Su bet kokiais žodžiais

en: Containing the phrase
lt: Su fraze

en: Containing none of the words
lt: Be šių žodžių

en: Only of the type(s)
lt: Tik tipams

en: Content ranking
lt: Turinio reitingavimas

en: Keyword relevance
lt: Raktažodžių svarbumas

en: Number of comments
lt: Komentarų skaičius

en: Number of views
lt: Peržiūrų skaičius

en: Factor
lt: Faktorius

en: Content search
lt: Turinio paieška

en: Expand layout to include descriptions.
lt: Išplėsti išdėstymą įterpient aprašymus.

en: Hide descriptions
lt: Slėpti aprašymus

en: Compress layout by hiding descriptions.
lt: Suspausti išdėstymą paslepiant aprašymus.

en: Or
lt: Arba

en: Content ID
lt: Turinio ID

en: About
lt: Apie

en: Case sensitive
lt: Skirti didžiąsias ir mažąsias raides

en: Maximum link text length
lt: Maksimalus nuorodos teksto ilgis

en: URLs longer than this number of characters will be truncated to prevent long strings that break formatting. The link itself will be retained; just the text portion of the link will be truncated.
lt: URL ilgesni nei nurodytas skaičius yra sutrumpinami, kad išvengti formatavimo klaidų. Pati nuoroda liks tokia pati tik tekstas bus sumažintas.

en: Reports
lt: Ataskaitos

en: Setting
lt: Nustatymas

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your logo.
lt: Jei neturite tiesioginio priėjimo prie serverio bylų, naudokite šį laukelį, kad nusiųstumėte logotipą.

en: Install profile
lt: Įdiegimo profilis

en: %percentage of the site has been indexed.
lt: %percentage jūsų svetainės buvo indeksuota.

en: File directory
lt: Failo aplankas

en: Default theme
lt: Numatytoji tema

en: Teaser length
lt: Įžangos ilgis

en: not set
lt: nenustatyta

en: Web server
lt: Web serveris

en: Memory limit
lt: Atminties limitas

en: Indexes
lt: Indeksai

en: Cardinality
lt: Kardinalumas

en: There is 1 item left to index. | There are @count items left to index.
lt[0]: Indeksuoti liko @count elementas
lt[1]: Indeksuoti liko @count elementai
lt[2]: Indeksuoti liko @count elementų

en: The content access permissions have been rebuilt.
lt: Turinio skaitymo leidimai atstatyti.

en: Column
lt: Stulpelis

en: Default sort
lt: Numatytas duomenų rikiavimas

en: sort by @s
lt: rūšiuoti pagal @s

en: Publish content
lt: Publikuoti turinį

en: and
lt: ir

en: Manage actions
lt: Tvarkyti veiksmus

en: Action type
lt: Veiksmo tipas

en: Display a message to the user
lt: Rodyti žinutę nariams

en: Unpublish comment
lt: Išvalyti komentarą

en: Unpublish comment containing keyword(s)
lt: Nebeskelbti komentarų su raktažodžiais

en: Page path
lt: Puslapio kelias

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Content language
lt: Turinio kalba

en: Enables the categorization of content.
lt: Leidžia sisteminti turinį.

en: Path prefix
lt: Kelio priešdėlis

en: Auto-reply
lt: Auto atsakymas

en: Optional auto-reply. Leave empty if you do not want to send the user an auto-reply message.
lt: Nebūtinas auto atsakymas. Palikite tuščia jei nenorite siųsti auto atsakymo žinutės.

en: Add @type
lt: Pridėti @type

en: Synchronize
lt: Sinchronizuoti

en: Set as default
lt: Nustatyti kaip numatytąją

en: Not promoted
lt: Neiškeltas

en: Errors
lt: Klaidos

en: Parent comment
lt: Tėvinis komentaras

en: Author's website
lt: Autoriaus interneto svetainė

en: Provide a simple link to reply to the comment.
lt: Pateikite paprastą nuotodą, kur galima atsakyti į komentarą.

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Newest first
lt: Nauji pradžioj

en: field
lt: laukelis

en: Update settings
lt: Atnaujinti nustatymus

en: nodes
lt: mazgai

en: Some required modules must be enabled
lt: Kai kurie reikalingi moduliai turi būti įjungti

en: New posts
lt: Nauji įrašai

en: Delete view
lt: Pašalinti vaizdą

en: Accessibility features
lt: Prieinamumo funkcijos

en: Translate
lt: Versti

en: Translation file
lt: Vertimo failas

en: File to import not found.
lt: Importuojamas failas nerastas.

en: Save translations
lt: Įrašyti vertimus

en: Time ago
lt: Prieš

en: Admin menu
lt: Administravimo meniu

en: Create @name
lt: Kuriamas turinys - @name

en: Crop
lt: Apkirpti

en: Not enabled
lt: Neįjungta

en: Instructions to present to the user below this field on the editing form.<br />Allowed HTML tags: @tags
lt: Nurodymai redaktoriui pateikiami žemiau šio laukelio.<br />Leidžiamos HTML žymės: @tags

en: Sort direction
lt: Rikiavimo kryptis

en: Steps
lt: Žingsniai

en: Element
lt: Elementas

en: Block type
lt: Bloko tipas

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-disabled">išjungtas</span>)

en: Web services
lt: Web paslaugos

en: Save permissions
lt: Išsaugoti teises

en: Effect
lt: Efektas

en: starting from @count
lt: pradedant nuo @count

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Menu block
lt: Meniu blokas

en: Quick edit
lt: Greitas redagavimas

en: Change book (update list of parents)
lt: Keisti knygą (atnaujinti tėvinį sąrašą)

en: Manage your site's book outlines.
lt: Valdyti savo svetainės knygos apybraižas.

en: For security reasons, your upload has been renamed to %filename.
lt: Saugumo sumetimais, jūsų siuntimas buvo pervadintas į %filename.

en: Entity type
lt: Esybės tipas

en: vocabulary
lt: žodynas

en: Recommended version
lt: Rekomenduojama versija

en: User roles
lt: Narių rolės

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Acronym
lt: Akronimas

en: No vocabularies available.
lt: Nėra žodynų.

en: original
lt: originalas

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Starting level
lt: Pradinis lygis

en: Title only
lt: Tik pavadinimas

en: Notification settings
lt: Įspėjimų nuostatos

en: Dates
lt: Datos

en: No preview
lt: Be peržiūros

en: Save as
lt: Išsaugot kaip

en: Preview image
lt: Peržiūrimas vaizdas

en: pixels
lt: pikseliai

en: Use default
lt: Naudoti numatytąjį

en: 1 month | @count months
lt[0]: @count mėnesis
lt[1]: @count mėnesiai
lt[2]: @count mėnesių

en: done
lt: atlikta

en: Display format
lt: Rodymo formatas

en: Custom format
lt: Savitas formatas

en: The date the node was last updated.
lt: Paskutinio mazgo atnaujinimo data.

en: Direction
lt: Kryptis

en: Drupal core
lt: Drupal šerdis

en: Book navigation block display
lt: Knygos navigacijos bloko rodymas

en: The settings have been saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Relations
lt: Ryšiai

en: Password field is required.
lt: Slaptažodžio laukelis būtinas

en: Display type
lt: Rodymo tipas

en: Confirm password
lt: Patvirtinkite slaptažodį

en: Not applicable
lt: Nepalaikoma

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Administration theme
lt: Administravimo tema

en: The cache has been cleared.
lt: Kešas išvalytas.

en: Isle of Man
lt: Meno sala

en: Montenegro
lt: Juodkalnija

en: Serbia
lt: Serbija

en: Kosovo
lt: Kosovas

en: Role ID.
lt: Rolės ID.

en: Run cron
lt: Paleisti cron

en: Run updates
lt: Paleisti atnaujinimus

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Tour
lt: Turas

en: Title field
lt: Pavadinimo laukelis

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
lt: Nepavyko išsaugoti %file failo. Klaida nežinoma.

en: The specified file %name could not be uploaded.
lt: Nurodytas failas %name negali būti įkeltas.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lt: Leidžiami tik failai su šiais plėtiniais: %files-allowed.

en: The file is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
lt: Failo dydis %filesize viršija leistiną maksimalų %maxsize dydį.

en: The file is %filesize which would exceed your disk quota of %quota.
lt: Failas yra %filesize, kurį įkėlus bus viršyta disko kvota %quota.

en: Upload error. Could not move uploaded file %file to destination %destination.
lt: Siuntimo klaida. Nepavyko perkelti atsiųstos bylos (%file) į paskyrimo vietą (%destination).

en: Add to book outline
lt: Pridėti į knygos apybraižą

en: New set
lt: Naujas rinkinys

en: outdated
lt: pasenęs vertimas

en: Is not one of
lt: Nėra vienas iš

en: Manage tagging, categorization, and classification of your content.
lt: Valdydi žymėjimą, kategorijas ir turinio klasifikavimą.

en: Re-index site
lt: Perindeksuoti svetainę

en: Log searches
lt: Registruoti paieškas

en: Are you sure you want to re-index the site?
lt: Ar tikrai norite perindeksuoti svetainę?

en: Save and continue
lt: Išsaugoti ir tęsti

en: Date settings
lt: Datos nustatymai

en: Table name prefix
lt: Lentelių pavadinimų priešdėlis

en: IP address
lt: IP adresas

en: Maximum height
lt: Didžiausias aukštis

en: Maximum width
lt: Didžiausias plotis

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Link options
lt: Nuorodos parinktys

en: Timor-Leste
lt: Rytų Timoras

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Cached
lt: Užkešuota

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Boolean
lt: Loginis

en: Tips
lt: Patarimai

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Bundles
lt: Rinkiniai

en: Status report
lt: Būsenos pranešimas

en: Not writable
lt: Neįrašoma

en: Bundle
lt: Paketas

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: Permanent
lt: Nuolatinė

en: Temporary
lt: Laikina

en: Configuration name
lt: Konfigūracijos pavadinimas

en: No files available.
lt: Failų nėra.

en: Book outline
lt: Knygos apybraižą

en: This will be the top-level page in this book.
lt: Tai bus aukščiausio lygio knygos puslapis

en: Revision information
lt: Versijos informacija

en: Notify user of new account
lt: Įspėti narį apie naują paskyrą

en: Created timestamp
lt: Sukūrimo laiko žyma

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: View comment
lt: Peržiūrėti komentarą

en: Access will be granted to users with the specified permission string.
lt: Prieiga bus suteikta nariams su nurodytu leidimo tekstu.

en: Comma
lt: Kablelis

en: Show All
lt: Rodyti viską

en: Uses
lt: Naudoja

en: Path to custom icon
lt: Kelias iki savitos ikonos

en: Frontpage
lt: Titulinis puslapis

en: Users who have created accounts on your site.
lt: Vartotojai, susikūrę paskyras jūsų svetainėje.

en: Current user
lt: Dabartinis narys

en: Delete comment
lt: Šalinti komentarą

en: Default display mode
lt: Įprastas rodymo būdas

en: Default comments per page
lt: Įprastas komentarų kiekis puslapyje

en: Comment subject field
lt: Komentarų temos laukelis

en: Any replies to this comment will be lost. This action cannot be undone.
lt: Visi atsakymai į šį komentarą bus prarasti. Tai neatsatoma.

en: Publish the selected comments
lt: Publikuoti pasirinktus įrašus

en: Unpublish the selected comments
lt: Nebeskelbti pasirinktus įrašus

en: (No subject)
lt: (be temos)

en: Access type
lt: Prieigos tipas

en: Default image
lt: Įprastas vaizdas

en: List links
lt: Rikiuoti nuorodas

en: Text settings
lt: Teksto nustatymai

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: File system
lt: Failų sistema

en: Toolbar
lt: Įrankinė

en: Posted in
lt: kategorijoje

en: Comment: unauthorized comment submitted or comment submitted to a closed post %subject.
lt: Komentarai: bandyta paskelbti komentarą neturint teisių arba į uždarytą diskusiją %subject.

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: Link this field to its user
lt: Susieti šį laukelį su jo nariu

en: The node ID of the node.
lt: Mazgo ID.

en: Delete all revisions
lt: Šalinti visas versijas

en: No role
lt: Jokios rolės

en: Block title.
lt: Bloko pavadinimas.

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: Video file
lt: Vaizdo failas

en: The file's MIME type.
lt: Failo MIME tipas.

en: File upload
lt: Failo įkėlimas

en: The size of the file.
lt: Failo dydis.

en: The MIME type of the file.
lt: Failo MIME tipas.

en: @type %title has been created.
lt: @type %title sukurtas.

en: @type %title has been updated.
lt: @type %title atnaujinta.

en: The post could not be saved.
lt: Įrašas negali būti išsaugotas

en: Menu link ID
lt: Meniu nuorodos ID

en: Filter settings
lt: Filtro nustatymai

en: You do not have any administrative items.
lt: Jūs neturite administruojamų elementų.

en: No help is available for module %module.
lt: Pagalba nepateikta %module moduliui.

en: @module administration pages
lt: @module administravimo puslapiai

en: Thumbnail width
lt: Miniatiūros plotis

en: Thumbnail height
lt: Miniatiūros aukštis

en: Filter the view to the currently logged in user.
lt: Filtruoti rodinį iki šiuo metu prisijungusio nario.

en: Save translation
lt: Išsaugoti vertimą

en: Add language
lt: Pridėti kalbą

en: Login failed
lt: Prisijungimas nepavyko

en: PHP extensions
lt: PHP plėtiniai

en: Comments per page
lt: Komentarai puslapyje

en: Publish comment
lt: Publikuoti komentarą

en: The file could not be uploaded.
lt: Failo neįmanoma įkelti.

en: Export configuration
lt: Konfigūracijos eksportavimas

en: Collaboration
lt: Bendradarbiavimas

en: Administration pages
lt: Administravimo puslapiai

en: Content Above
lt: Turinys viršuje

en: Content Below
lt: Turinys apačioje

en: User %name used one-time login link at time %timestamp.
lt: Narys %name pasinaudojo vienkartine nuoroda - %timestamp.

en: Registration successful. You are now logged in.
lt: Registracija sėkminga. Jūs dabar esate prisijungę.

en: The comment body.
lt: Komentaro turinys.

en: sorted by
lt: rikiuojama

en: Available actions
lt: Galimi veiksmai

en: The comment ID.
lt: Komentaro ID

en: Add link
lt: Pridėti nuorodą

en: Link settings
lt: Nuorodos nustatymai

en: View comments
lt: Peržiūrėti komentarus

en: Not set
lt: Nenustatyta

en: Set password
lt: Nustatyti slaptažodį

en: %name: this field cannot hold more than @count values.
lt: %name: šis laukelis negali turėti daugiau nei @count reikšmių.

en: No fields available.
lt: Laukelių nėra.

en: No items selected
lt: Įrašai nepasirinkti

en: Vertical Tabs
lt: Vertikalios kortelės

en: Not in book
lt: Ne knygoje

en: New book
lt: Nauja knyga

en: By @name on @date
lt: Sukūrė @name - @date

en: By @name
lt: Sukūrė @name

en: Not in menu
lt: Ne meniu

en: Alias: @alias
lt: Pervadinimas: @alias

en: No alias
lt: Nėra pervadinimo

en: Initializing.
lt: Inicijavimas.

en: An error has occurred.
lt: Įvyko klaida.

en: Your page will be a part of the selected book.
lt: Jūsų puslapis bus dalis pasirinkto knygos.

en: Numeric
lt: Skaitmeninis

en: Media settings
lt: Medijos nustatymai

en: Notify user
lt: Pranešti nariui

en: 0 sec
lt: 0 sekundžių

en: Submit button text
lt: Pateikimo mygtuko tekstas

en: Filter log messages
lt: Filtruoti log žinutes

en: You must select something to filter by.
lt: Jūs turite pasirinkti pagal ką filtruoti.

en: New revision
lt: Nauja versija

en: To change the current user password, enter the new password in both fields.
lt: Kad pasikeistumėte dabartinį slaptažodį, įveskite naują į abu laukelius.

en: This login can be used only once.
lt: Šis prisijungimas gali būt naudojamas tik vieną kartą.

en: Add comment link
lt: Pridėti komentaro nuorodą

en: Abbreviation
lt: Sutrumpinimas

en: Inserted
lt: Įterptas

en: Experimental
lt: Eksperimentinė

en: Provide a password for the new account in both fields.
lt: Įveskite slaptažodį į abu laukelius.

en: @interval ago
lt: prieš @interval

en: Changes cannot be made to a locked view.
lt: Užrakintam vaizdui pakeitimai negalimi

en: Current date
lt: Dabartinė data

en: Current node's creation time
lt: Dabartinio mazgo sukūrimo laikas

en: Current node's update time
lt: Dabartinio mazgo atnaujinimo laikas

en: Do not display items with no value in summary
lt: Nerodyti elementų be reikšmės suvestinėje

en: Glossary mode
lt: Žodyno režimas

en: Character limit
lt: Simbolių limitas

en: Case in path
lt: Raidžių dydis kelyje

en: Transform spaces to dashes in URL
lt: Keisti tarpus į brūkšnelius URL

en: Text to put after the number, such as currency symbol.
lt: Tekstas už skaičiaus, tarkim valiutos simbolis.

en: - Any -
lt: - Bet kuris -

en: exposed
lt: atskleistas

en: Invalid date format.
lt: Netinkamas datos formatas.

en: not in
lt: ne

en: Broken
lt: Sugedęs

en: Displays
lt: Rodymai

en: View name
lt: Vaizdo pavadinimas

en: Default settings for this view.
lt: Numatytieji nustatymai šiam langui.

en: Display the view as a page, with a URL and menu links.
lt: Rodyti langą kaip puslapį su URL ir meniu nuorodomis.

en: Display the view as a block.
lt: Rodyti langą kaip bloką.

en: Display the view as a feed, such as an RSS feed.
lt: Rodyti langą kaip RSS srautą.

en: Displays rows one after another.
lt: Rodyti eilutes vieną po kitos.

en: HTML List
lt: HTML sąrašas

en: Displays rows in a table.
lt: Rodo eilutes kaip lentelę.

en: Displays the summary unformatted, with option for one after another or inline.
lt: Suvestinė rodoma neformatuota, su parinktimi vieną po kitos arba eilutę.

en: Generates an RSS feed from a view.
lt: Generuoja RSS srautą iš vaizdo.

en: Will be available to all users.
lt: Bus prieinama visiems vartotojams.

en: Access will be granted to users with any of the specified roles.
lt: Bus prieinama vartotojams, atliekantiems specifines roles.

en: No caching of Views data.
lt: Nėra kešuotų Peržiūros duomenų.

en: sort criteria
lt: išrikiavimo kriterijai

en: Sort criterion
lt: Išrikiavimo kriterijus

en: sort criterion
lt: išrikiavimo kriterijus

en: The title of the comment.
lt: Komentaro pavadinimas.

en: The name of the comment's author. Can be rendered as a link to the author's homepage.
lt: Komentaro autoriaus vardas. Gali veikti kaip nuoroda į autoriaus asmeninę svetainę.

en: The website address of the comment's author. Can be rendered as a link. Will be empty if the author is a registered user.
lt: Komentaro autoriaus svetainės adresas. Gali veikti kaip nuoroda. Laukelis bus tuščias, jei autorius yra registruotas vartotojas.

en: Post date
lt: Įrašo data

en: Node link
lt: Mazgo nuoroda

en: The User ID of the comment's author.
lt: Komentaro autoriaus vartotojo ID.

en: Parent CID
lt: Tėvinis CID

en: Last comment time
lt: Paskutinio komentaro laikas

en: Date and time of when the last comment was posted.
lt: Paskutinio komentaro pateikimo data ir laikas.

en: Last comment author
lt: Paskutinio komentaro autorius

en: The name of the author of the last posted comment.
lt: Paskutinio komentaro autoriaus vardas.

en: Comment count
lt: Komentarų kiekis

en: The number of comments a node has.
lt: Mazgo turimų komentarų skaičius.

en: Updated/commented date
lt: Atnaujinta/pakomentuota data

en: The number of new comments on the node.
lt: Naujų mazgo komentarų skaičius.

en: Comment status
lt: Komentaro būsena

en: User posted or commented
lt: Vartotojas paskelbė įrašą arba pakomentavo

en: Display nodes only if a user posted the node or commented on the node.
lt: Rodyti mazgus tik jei vartotojas paskelbė arba pakomentavo mazgą.

en: Display the comment as RSS.
lt: Rodyti komentarą kaip RSS.

en: Whether or not the node is published.
lt: Ar mazgas yra publikuotas.

en: Created year + month
lt: Sukūrimo metai + mėnuo

en: Created year
lt: Sukūrimo metai

en: Created month
lt: Sukūrimo mėnuo

en: Created day
lt: Sukūrimo diena

en: Created week
lt: Sukūrimo savaitė

en: Updated year + month
lt: Atnaujinimo metai + mėnuo

en: Updated year
lt: Atnaujinimo metai

en: Updated month
lt: Atnaujinimo mėnuo

en: Updated day
lt: Atnaujinimo diena

en: Updated week
lt: Atnaujinimo savaitė

en: Provide a simple link to revert to the revision.
lt: Pateikite paprastą nuorodą, kur galima sugrąžinti versiją.

en: Filter by access.
lt: Filtruoti pagal prieigą.

en: Has new content
lt: Turi naujo turinio

en: Display %display has no access control but does not contain a filter for published nodes.
lt: Rodinys %display neturi prieigos kontrolės ir nefiltruoja paskelbto turinio.

en: The score of the search item. This will not be used if the search filter is not also present.
lt: Paieškos elemento balas. Nenaudojamas, jei paieškos filtras taip pat nepridėtas.

en: Views today
lt: Šiandienos peržiūros

en: Files maintained by Drupal and various modules.
lt: Failai, palaikomi Drupal ir įvairių modulių.

en: Taxonomy terms are attached to nodes.
lt: Sistematikos terminai pridedami prie mazgų.

en: Filter the results of "Taxonomy: Term" to a particular vocabulary.
lt: Filtruoti "Sistematika: terminas" rezultatus pagal konkretų žodyną.

en: Display all taxonomy terms associated with a node from specified vocabularies.
lt: Rodyti visus su mazgu susijusius sistematikos terminus iš nurodytų žodynų.

en: The parent term of the term. This can produce duplicate entries if you are using a vocabulary that allows multiple parents.
lt: Termino tėvinis terminas. Tai gali sukurti dublikatus, jei naudojate žodyną, leidžiantį kelis tėvinius elementus.

en: The user ID
lt: Vartotojo ID

en: The user or author name.
lt: Vartotojo ar autoriaus vardas.

en: Email address for a given user. This field is normally not shown to users, so be cautious when using it.
lt: Nurodyto nario el. pašto adresas. Šis laukelis paprastai nėra rodomas nariams, todėl naudokite atsargiai.

en: User ID from URL
lt: Vartotojo ID iš URL

en: User ID from logged in user
lt: Vartotojo ID iš prisijungusio vartotojo

en: Randomize the display order.
lt: Rodyti atsitiktine tvarka.

en: Null
lt: Nulis

en: Link this field to new comments
lt: Susieti šį laukelį su naujais komentarais

en: contact
lt: kontaktuoti

en: Check for new comments as well
lt: Taip pat tikrinti naujus komentarus

en: Alternative sort
lt: Alternatyvus rikiavimas

en: Alternate sort order
lt: Alternatyvi rikiavimo tvarka

en: On empty input
lt: Kai įvestis tuščia

en: Show None
lt: Nerodyti nieko

en: Search for either of the two terms with uppercase <strong>OR</strong>. For example, <strong>cats OR dogs</strong>.
lt: Ieškoti bet kurį iš dviejų terminų naudokite <strong>OR</strong>. Pvz.: <strong>katės OR šunys</strong>.

en: Display score
lt: Rodyti balą

en: Link this field to download the file
lt: Susieti šį laukelį su failo atsisiuntimu

en: The depth will match nodes tagged with terms in the hierarchy. For example, if you have the term "fruit" and a child term "apple", with a depth of 1 (or higher) then filtering for the term "fruit" will get nodes that are tagged with "apple" as well as "fruit". If negative, the reverse is true; searching for "apple" will also pick up nodes tagged with "fruit" if depth is -1 (or lower).
lt: Gylis atitiks mazgus, pažymėtus terminais hierarchijoje. Pavyzdžiui, jei turite terminą "vaisius" ir antrinį terminą "obuolys", o gylis yra 1 (ar daugiau), filtruojant pagal terminą "vaisius" bus gauti mazgai, pažymėti tiek "obuoliu", tiek "vaisiumi". Jei neigiamas, galioja priešingai – ieškant "obuolio" bus gauti ir mazgai, pažymėti "vaisiumi", jei gylis yra -1 (ar mažiau).

en: Link this field to its term page
lt: Susieti šį laukelį su jo termino puslapiu

en: Limit terms by vocabulary
lt: Apriboti terminus žodynu

en: Select which vocabulary to show terms for in the regular options.
lt: Pasirinkite, kuriam žodynui rodyti terminus įprastose parinktyse.

en: Dropdown
lt: Išskleidžiamasis sąrašas

en: Show hierarchy in dropdown
lt: Rodyti hierarchiją išskleidžiamajame sąraše

en: Select terms from vocabulary @voc
lt: Pasirinkti terminus iš žodyno @voc

en: Select terms
lt: Pasirinkti terminus

en: Is the logged in user
lt: Yra prisijungęs narys

en: Usernames
lt: Narių vardai

en: Enter a comma separated list of user names.
lt: Įveskite kableliais atskirtą narių vardų sąrašą.

en: Also look for a node and use the node author
lt: Taip pat ieškoti mazgo ir naudoti mazgo autorių

en: Restrict user based on role
lt: Apriboti narį pagal rolę

en: Restrict to the selected roles
lt: Apriboti iki pasirinktų rolių

en: If no roles are selected, users from any role will be allowed.
lt: Jei nepasirinkta jokia rolė, bus leidžiami bet kurios rolės nariai.

en: No role(s) selected
lt: Nepasirinkta jokia rolė

en: Multiple roles
lt: Kelios rolės

en: You must select at least one role if type is "by role"
lt: Turite pasirinkti bent vieną rolę, jei tipas yra "pagal rolę"

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: Place fields into columns; you may combine multiple fields into the same column. If you do, the separator in the column specified will be used to separate the fields. Check the sortable box to make that column click sortable, and check the default sort radio to determine which column will be sorted by default, if any. You may control column order and field labels in the fields section.
lt: Sudėkite laukus į stulpelius; galite sujungti kelis laukus į tą patį stulpelį. Jei tai padarysite, nurodytame stulpelyje esantis skyriklis bus naudojamas laukams atskirti. Pažymėkite rūšiavimo laukelį, kad tą stulpelį būtų galima rūšiuoti, ir pažymėkite numatytąjį rūšiavimą, kad nustatytumėte, kuris stulpelis bus rūšiuojamas pagal numatytuosius nustatymus, jei toks yra. Laukelių skiltyje galite valdyti stulpelių tvarką ir laukelių etiketes.

en: Next Steps
lt: Kiti žingsniai

en: Parent link ID
lt: Tėvinės nuorodos ID

en: Administration menu
lt: Administravimo meniu

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos

en: Attempting to re-run cron while it is already running.
lt: Bandoma paleisti cron kai jis jau veikia.

en: Cron run completed.
lt: Cron paleidimas baigtas

en: - All -
lt: - Visos -

en: Visitors
lt: Lankytojai

en: Compact
lt: Glaustai

en: Allow multiple values
lt: Leisti kelias reikšmes

en: The maximum length of the field in characters.
lt: Didžiausias laukelio ilgis simboliais.

en: Machine-readable name
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Module dependencies
lt: Modulio priklausomybės

en: Update translations
lt: Atnaujinti vertimus

en: A boolean indicating whether this translation needs to be updated.
lt: Loginė reikšmė, nurodanti, ar šis vertimas turi būti atnaujintas.

en: Who's new
lt: Nauji nariai

en: Language name
lt: Kalbos pavadinimas

en: Edit language
lt: Redaguoti kalbą

en: External links only
lt: Tik išorinės nuorodos

en: Filter criteria
lt: Filtravimo kriterijai

en: The content type %name has been updated.
lt: Turinio tipas %name atnaujintas.

en: The content type %name has been added.
lt: Turinio tipas %name buvo pridėtas.

en: Contact form
lt: Kontaktų formos

en: Drag to re-order
lt: Tempkite pertvarkymui

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Block Content
lt: Bloko turinys

en: The requested page could not be found.
lt: Prašomas puslapis nerastas.

en: The user account %id does not exist.
lt: Nario paskyra %id neegzistuoja.

en: Attempted to cancel non-existing user account: %id.
lt: Bandoma panaikinti neegzistuojančio nario paskyrą: %id.

en: Requirements problem
lt: Reikalavimų problema

en: Database configuration
lt: Duomenų bazės nuostatos

en: Select an installation profile
lt: Pasirinkite įdiegimo profilį

en: Choose language
lt: Pasirinkite kalbą

en: Select language
lt: Pasirinkite kalbą

en: No profiles available
lt: Nėra profilių

en: Drupal already installed
lt: Drupal jau įdiegtas

en: Installing @drupal
lt: Diegiama @drupal

en: The installation has encountered an error.
lt: Diegiant įvyko klaida.

en: Configure site
lt: Svetainės konfigūracija

en: Installed %module module.
lt: Modulis %module įdiegtas.

en: Choose profile
lt: Pasirinkite profilį

en: Verify requirements
lt: Patikrinkite reikalavimus

en: Set up database
lt: Duomenų bazės nustatymas

en: Set up translations
lt: Vertimo nustatymas

en: Install site
lt: Įdiegti svetainę

en: Finish translations
lt: Baigti vertimus

en: Update notifications
lt: Pranešimai apie atnaujinimus

en: Check for updates automatically
lt: Tikrinti atnaujinimus automatiškai

en: 1 byte | @count bytes
lt[0]: @count baitas
lt[1]: @count baitai
lt[2]: @count baitų

en: GD2 image manipulation toolkit
lt: GD2 vaizdo manipuliavimo įrankių komplektas

en: Define the image quality for JPEG manipulations. Ranges from 0 to 100. Higher values mean better image quality but bigger files.
lt: Apibrėžia paveikslėlių kokybę JPG manipuliacijoms. Galimas ruožas nuo 0 iki 100. Didesnė reikšmė reiškia geresnę paveikslėlių kokybę bet ir didesnius failus.

en: Right to left
lt: Iš dešinės į kairę

en: Left to right
lt: Iš kairės į dešinę

en: Add custom language
lt: Pridėti savitą kalbą

en: Save language
lt: Išsaugoti kalbą

en: Direction that text in this language is presented.
lt: Teksti kryptis šioje kalboje.

en: String contains
lt: Eilutė sudaryta

en: Leave blank to show all strings. The search is case sensitive.
lt: Palikite tuščią, kad rodytų visas eilutes. Paieška jautri didžiosiomis raidėm.

en: Search in
lt: Ieškoti

en: Both translated and untranslated strings
lt: Ir išverstos ir neišverstos eilutės

en: Only translated strings
lt: Tik išverstos eilutės

en: Only untranslated strings
lt: Tik neišverstos eilutės

en: Languages not yet added
lt: Kalba dar neįdėta

en: The language %language has been created.
lt: Kalba %language sukurta.

en: The submitted string contains disallowed HTML: %string
lt: Pateikta eilutė turi neleidžiamo HTML: %string

en: Importing interface translations
lt: Importuojami sąsajos vertimai

en: Error importing interface translations
lt: Klaida importuojant sąsajos vertimą

en: Attempted submission of a translation string with disallowed HTML: %string
lt: Bandymas pateikti vertimą su neleidžiamu HTML: %string

en: Updated JavaScript translation file for the language %language.
lt: Atnaujintas JavaScript vertimo failas %language kalbai.

en: Created JavaScript translation file for the language %language.
lt: Sukurtas JavaScript vertimo failas %language kalbai.

en: An error occurred during creation of the JavaScript translation file for the language %language.
lt: Klaida kuriant JavaScript vertimo failą %language kalbai.

en: Standard PHP
lt: Standartinis PHP

en: PHP Mbstring Extension
lt: PHP Mbstring pėltinys

en: Unicode library
lt: Unicode biblioteka

en: No blocks in this region
lt: Nėra blokų šioje srityje

en: The block %info was assigned to the invalid region %region and has been disabled.
lt: Blokas %info buvo priskirtas prie individualios srities %region ir buvo išjungtas.

en: The content type for the %add-child link must be one of those selected as an allowed book outline type.
lt: Trinio tipas %add-child nuorodai turi būti vienas iš pasirinktų kaip leidžia knygos apybraižos tipas.

en: Save book pages
lt: Išsaugoti knygos puslapius

en: This book has been modified by another user, the changes could not be saved.
lt: Ši knyga pakeista kito nario, pakeitimai neišsaugoti.

en: Title changed from %original to %current.
lt: Pavadinimas pakeistas iš %original  į %current.

en: Updated book %title.
lt: Knyga %title atnaujinta.

en: book: updated %title.
lt: Knyga %title atnaujinta.

en: Update book outline
lt: Atnaujinti knygos apybraižą

en: Remove from book outline
lt: Pašalinti iš knygos apybraižą

en: No changes were made
lt: Pakeitimų neatlikta

en: The post has been added to the selected book. You may now position it relative to other pages.
lt: Įrašas pridėtas į pasirinktą knygą. Dabar galite nustatyti vietą priklausomai nuo kitų puslapių.

en: The book outline has been updated.
lt: Knygos apybraiža atnaujinta.

en: There was an error adding the post to the book.
lt: Klaida pridedant įrašą į knygą.

en: %title has associated child pages, which will be relocated automatically to maintain their connection to the book. To recreate the hierarchy (as it was before removing this page), %title may be added again using the Outline tab, and each of its former child pages will need to be relocated manually.
lt: %title turi susietus dukterinius puslapius kurie bus automatiškai išdėstyti taip, kad išlaikytų savo struktūrą. Atkurti struktūrą (kaip buvo prieš pašalinant puslapį),  %title galima vėl pridėti naudojant Apybraižos kortelę, ir kiekvienas ir kiekvieną  dukterinį puslapį reikės išdėstyti rankinių būdu.

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
lt: %title galima vėl pridėti į struktūra naudojant Apybraižos kortelę

en: Are you sure you want to remove %title from the book hierarchy?
lt: Ar tikrai nurite pašalinti %title iį knygos struktūros?

en: The post has been removed from the book.
lt: Įrašas pašalintas iš knygos.

en: Show a printer-friendly version of this book page and its sub-pages.
lt: Spausdinimo versija puslapiams ir sub-puslapiams

en: Show block on all pages
lt: Bloko rodymas visuose puslapiuose

en: Show block only on book pages
lt: Rodyti bloką tik knygos puslapiuose

en: If <em>Show block on all pages</em> is selected, the block will contain the automatically generated menus for all of the site's books. If <em>Show block only on book pages</em> is selected, the block will contain only the one menu corresponding to the current page's book. In this case, if the current page is not in a book, no block will be displayed. The <em>Page specific visibility settings</em> or other visibility settings can be used in addition to selectively display this block.
lt: Jei pasirinkta, kad <em>Bloką rodys visuose puslapiuose</em> bloką sudarys automatiškai sugeneruotas meniu visoms svetainės knygoms.  Jei pasirnkta, kad <em>Bloką rodys tik knygos puslapiuose</em> bloką sudarys tik konkrečios knygos meniu. Šiuo atveju jei dabartinis puslapis nepriklauso knygai, blokas nebus rodomas. <em>Specifinės matomumo nuostatos</em> ar kitos matomumo nuostatos gali būt naudojamos papildomam bloko rodymui.

en: This is the top-level page in this book.
lt: Čia yra aukščiausio lygio knygos puslapis

en: No book selected.
lt: Įrašai nepasirinkti.

en: %title is part of a book outline, and has associated child pages. If you proceed with deletion, the child pages will be relocated automatically.
lt: %title yra knygos apybraižos dalis, ir turi susijusių dukterinių puslapių. Jie jūs tęsite šalinimą dukteriniai puslapiai bus automatiškai perkelti.

en: Re-order book pages and change titles
lt: Pertvarkyti knygos puslapius ir pakeisti pavadinimus

en: Book page
lt: Knygos puslapis

en: Delete the selected comments
lt: Šalinti pasirinktus įrašus

en: Example: 'website feedback' or 'product information'.
lt: Pavyzdžiui: 'svetainės atsiliepimai' ar 'produkto informacija'.

en: Personal contact form
lt: Asmeninė kontaktų forma

en: View events that have recently been logged.
lt: Peržiūrėti naujausius įrašus.

en: Top 'page not found' errors
lt: Top 'nerastas puslapis' klaidos

en: View 'page not found' errors (404s).
lt: Peržiūrėti 'puslapis nerastas' klaidas (404)

en: Top 'access denied' errors
lt: Top 'priėjimas uždraustas' klaidos

en: View 'access denied' errors (403s).
lt: Peržiūrėti 'priėjimas uždraustas' klaidas (403)

en: No roles may use this format
lt: Nei viena rolė negali naudotis šiuo formatu

en: Allowed HTML tags: @tags
lt: Leidžiamos HTML žymės: @tags

en: Anchors are used to make links to other pages.
lt: Anchors naudojamas nuorodoms į kitus puslapius.

en: By default line break tags are automatically added, so use this tag to add additional ones. Use of this tag is different because it is not used with an open/close pair like all the others. Use the extra " /" inside the tag to maintain XHTML 1.0 compatibility
lt: Įprastai linijos trūkio žymė įdedama automatiškai, taigi naudokite šią žymę papildomiems. Šios žymės naudojimas šiek tiek kitoks, nes nera atidarymo/uždarymo dalių kaip kituose. Naudokite papildoma " /" žymės viduje, kad atitiktų XHTML 1.0 suderinamumą.

en: Text with <br />line break
lt: Tekstas su <br />lūžio linija

en: By default paragraph tags are automatically added, so use this tag to add additional ones.
lt: Įprastai linijos trūkio žymė įdedama automatiškai, taigi naudokite šią žymę papildomiems.

en: Paragraph one.
lt: Pirmas paragrafas.

en: Paragraph two.
lt: Antras paragrafas.

en: Strong
lt: Tvirtas

en: Emphasized
lt: Pabrauktas

en: Cited
lt: Cituojama

en: Coded text used to show programming source code
lt: Kodo tekstas rodyti programavimo kodą

en: Coded
lt: Kodas

en: Bolded
lt: Pastorintas

en: Italicized
lt: Pasviręs

en: Superscripted
lt: Užrašytas virš

en: <sup>Super</sup>scripted
lt: <sup>Virš</sup>užrašytas

en: Subscripted
lt: Žemiau užrašytas

en: <sub>Sub</sub>scripted
lt: <sub>Žemiau</sub>užrašytas

en: <abbr title="Abbreviation">Abbrev.</abbr>
lt: <abbr title="Trumpinys">trum.</abbr>

en: <acronym title="Three-Letter Acronym">TLA</acronym>
lt: <acronym title="Trijų-Raidžių-Akronimas">TRA</acronym>

en: Block quoted
lt: Citavimo blokas

en: Quoted inline
lt: Citavimas eilutėje

en: Table header
lt: Lentalės antraštė

en: Table cell
lt: Lantelės celė

en: Ordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
lt: Numeruotas sąrašas - naudokite &lt;li&gt; pradėdami kiekvieną elementą

en: First item
lt: Pirmas elementas

en: Second item
lt: Antras elementas

en: Unordered list - use the &lt;li&gt; to begin each list item
lt: Nenumeruotas sąrašas - naudokite  &lt;li&gt; pradėdami kiekvieną elementą

en: Definition lists are similar to other HTML lists. &lt;dl&gt; begins the definition list, &lt;dt&gt; begins the definition term and &lt;dd&gt; begins the definition description.
lt: Paaiškinimo sąrašas panašus į kitus HTML sąrašus. &lt;dl&gt; pradėkite sąrašą, &lt;dt&gt; pradėkite sąrašo elemetą ir&lt;dd&gt; pradėtike paaiškinimą.

en: First term
lt: Pirmas apibūdinimas

en: First definition
lt: Pirmas apibrėžimas

en: Second term
lt: Antras apibūdinimas

en: Second definition
lt: Antras paaiškinimas

en: Subtitle three
lt: Trečia paantraštė

en: Subtitle four
lt: Ketvirta  paantraštė

en: Subtitle five
lt: Penkta  paantraštė

en: Subtitle six
lt: Šešta  paantraštė

en: Tag Description
lt: Žymės aprašymas

en: You Type
lt: Jūs rašote

en: You Get
lt: Jūs gaunate

en: No help provided for tag %tag.
lt: Pagalbos žymei %tag nėra.

en: Ampersand
lt: Ženklas &

en: Quotation mark
lt: Kabutės

en: Character Description
lt: Simbolio apibūdinimas

en: Lines and paragraphs break automatically.
lt: Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai.

en: Compose tips
lt: Formatavimo pagalba

en: Short but meaningful name for this collection of threaded discussions.
lt: Trumpas, bet reikšmingas šių diskusijos pavadinimas.

en: Description and guidelines for discussions within this forum.
lt: Aprašymas ir nurodymas diskusijoms šiame forume.

en: Short but meaningful name for this collection of related forums.
lt: Trumpas, bet reikšmingas šio forumo pavadinimas.

en: Default number of forum topics displayed per page.
lt: Įprastas forumo temų skaičius per puslapį.

en: Default display order for topics.
lt: Įprastas temų rikiavimas.

en: Containers are usually placed at the top (root) level, but may also be placed inside another container or forum.
lt: Konteineris paprastai talpinamas auksčiausiam (root) lygyje, bet taip pat galima talpinti ir į kitus konteinerius ar forumus.

en: Forums may be placed at the top (root) level, or inside another container or forum.
lt: Forumai gali būt talpinami auksčiausiam (root) lygyje, ar talpinti į kitus konteinerius ar forumus.

en: Forum topic
lt: Forumo tema

en: You are not allowed to post new content in the forum.
lt: Jums neleidžiama skelbti naujo turinio forme.

en: This page exports the translated strings used by your site. An export file may be in Gettext Portable Object (<em>.po</em>) form, which includes both the original string and the translation (used to share translations with others), or in Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) form, which includes the original strings only (used to create new translations with a Gettext translation editor).
lt: Šiame puslapyje galite eksportuoti eilutes vertimui kurias naudoja jūsų svetainė. Eksportuojama byla gali būt Gettext Portable Object (<em>.po</em>) forma, kur yra tiek išverstos tiek neišverstos eilutės (naudojama pasidalinti vertimu su kitais), arba Gettext Portable Object Template (<em>.pot</em>) forma, kur yra tik orginalios kalbos eilutės (naudojama sukurti naują vertimą  naudojant Gettext vertimo redaktorių )

en: Submission form settings
lt: Turinio kūrimo formų nuostatos

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas turi būti sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: Added content type %name.
lt: Pridėtas turinio tipas %name.

en: Changed the content type of 1 post from %old-type to %type. | Changed the content type of @count posts from %old-type to %type.
lt[0]: Pakeisti turinio tipą iš %old-type į %type  @count įrašui.
lt[1]: Pakeisti turinio tipą iš %old-type į %type  @count įrašams.
lt[2]: Pakeisti turinio tipą iš %old-type į %type  @count įrašų.

en: Are you sure you want to rebuild the permissions on site content?
lt: Ar jūs tikrai norite atstatyti svetainės turinio leidimus?

en: This action rebuilds all permissions on site content, and may be a lengthy process. This action cannot be undone.
lt: Šis veiksmas atstato visus leidimus svetainės turiniui ir gali būt gan ilgas procesas. Šis veiksmas nebeatstatomas.

en: language
lt: kalba

en: An error occurred and processing did not complete.
lt: Įvyko klaida ir procesas liko nebaigtas.

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Revision from %revision-date of @type %title has been deleted.
lt: Versija iš %revision-date @type %title pašalinta.

en: @type: reverted %title revision %revision.
lt: @type: sugrąžinta %title versija %revision.

en: The content access permissions need to be rebuilt.
lt: Turinio skaitymo leidimus reikia atstatyti.

en: Rebuilding content access permissions
lt: Atstatomos turinio skaitymo leidimai

en: Content permissions have been rebuilt.
lt: Turinio leidimai atstatyti.

en: The content access permissions have not been properly rebuilt.
lt: Turinio skaitymo leidimai atstatyti netinkamai.

en: Add content type
lt: Pridėti turinio tipą

en: Revert to earlier revision
lt: Atstatyti į ankstesnę versiją

en: Delete earlier revision
lt: Šalinti ankstesnę versiją

en: The alias %alias is already in use in this language.
lt: Pervadinimas %alias jau naudojamas šiai kalbai.

en: The alias has been saved.
lt: Pervadinimas išsaugotas.

en: Filter aliases
lt: Filtruoti pervadinimus

en: Enter the path you wish to create the alias for, followed by the name of the new alias.
lt: Įveskite kelią kuriam norite sukurti pervadinimą ir naują pervadinimą.

en: URL aliases
lt: URL pervadinimai

en: Add alias
lt: Pridėti pervadinimus

en: Indexing throttle
lt: Indekso sklendė

en: Number of items to index per cron run
lt: Elementų kiekis indeksavimui per cron paleidimą

en: Indexing settings
lt: Indeksavimo nuostatos

en: Minimum word length to index
lt: Mažiausias žodžio ilgis indeksavimui

en: Simple CJK handling
lt: Paprastas CJK naudojimas

en: Whether to apply a simple Chinese/Japanese/Korean tokenizer based on overlapping sequences. Turn this off if you want to use an external preprocessor for this instead. Does not affect other languages.
lt: Ar pritaikyti paprasta  Chinese/Japanese/Korean tokenizer paremta dalinį nuoseklumą. Išjunkite jei norite naudoti išorinį procesorių. Neveikia kitoms kalboms.

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Top search phrases
lt: Labiausiai ieškomos frazės

en: View most popular search phrases.
lt: Peržiūrėti populiariausias paieškos frazes.

en: Content viewing counter settings
lt: Turinio peržiūrėjimų skaitiklio nustatymai

en: Count content views
lt: Skaičiuoti turinio parodymus

en: Increment a counter each time content is viewed.
lt: Padidiną skaitiklio parodymą kai tik turinys skaitomas.

en: Popular content
lt: Populiarus turinys

en: How many content items to display in "all time" list.
lt: Kiek turinio elementų bus rodoma "viso laiko" sąraše.

en: How many content items to display in "recently viewed" list.
lt: Kiek turinio elementų royti "naujausios peržiūros" sąraše.

en: Today's:
lt: Šiandienos:

en: All time:
lt: Viso laiko:

en: Last viewed:
lt: Peržiūrėtas paskutinis:

en: User pictures in posts
lt: Narių paveiksliukai įrašuose

en: User pictures in comments
lt: Narių paveiksliukai komentaruose

en: Shortcut icon
lt: Trumpinio ikona

en: Upload logo image
lt: Įkelti logotipo paveikslėlį

en: Shortcut icon settings
lt: Trumpinio ikonos nuostatos

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your shortcut icon.
lt: Jei neturite tiesioginio priėjimo prie serverio bylų, naudokite šį laukelį  kad nusiųstumėte trumpinio ikoną.

en: The following modules will be completely uninstalled from your site, and <em>all data from these modules will be lost</em>!
lt: Sekantys moduliai visiškai pašalinti iš svetainės ir <em>visi duomenys susiję su šiais moduliais pašalinti</em>!

en: Confirm uninstall
lt: Patvirtinkite pašalinimą

en: Would you like to continue with uninstalling the above?
lt: Tęsti pašalinant aukščiau nurodytus?

en: No modules selected.
lt: Moduliai nepasirinkti.

en: The selected modules have been uninstalled.
lt: Pasirinkti moduliai pašalinti.

en: Default 403 (access denied) page
lt: Įprastas 403 (neleidžiamas priėjimas) puslapis

en: Default 404 (not found) page
lt: Įprastas 404  (nerasta) puslapis

en: Caches cleared.
lt: Kešas išvalytas.

en: Select an image processing toolkit
lt: Pasirinkite paveikslėlių apdirbimo įrankinę

en: Feed content
lt: Sklaidos turinys

en: Titles plus teaser
lt: Pavadinimas ir įžanga

en: Global setting for the default display of content items in each feed.
lt: Visuotinės nuostatos kaip bus rodomas turinys kiekvienam feed.

en: Cron ran successfully.
lt: Cron paleidimas pavyko.

en: Cron run failed.
lt: Cron paleidimas nepavyko.

en: No modules are available to uninstall.
lt: Nėra ką pašalinti.

en: This page shows you all available administration tasks for each module.
lt: Šis puslapis rodo visus administravimo darbus kiekvienam moduliui.

en: The <em>Powered by Drupal</em> block is an optional link to the home page of the Drupal project. While there is absolutely no requirement that sites feature this link, it may be used to show support for Drupal.
lt: <em>Svetainė naudoja Drupal</em> blokas nurodo pagrindinę Drupal sistemos svetainę. Tuo tarpu šis blokas nėra privalomas, jis gali būt rodomas palaikant Drupal.

en: Powered by Drupal
lt: Svetainė naudoja Drupal

en: Compact mode
lt: Glaustas režimas

en: Image toolkit
lt: Paveikslėlių įrankinė

en: Choose which image toolkit to use if you have installed optional toolkits.
lt: Pasirinkite kurią paveikslėlių įrankinę naudoti, jei jūs turite daugiau nei vieną.

en: RSS publishing
lt: RSS rodymas

en: Date and time
lt: Data ir laikas

en: -1 (Unlimited)
lt: -1 (Neribota)

en: PHP memory limit
lt: PHP atminties limitas

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
lt: Apgalvokite PHP atminties padidinimą iki %memory_minimum_limit taip užkirsite kelią įdiegimo klaidoms.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
lt: Apgalvokite PHP atminties padidinimą iki %memory_minimum_limit taip užkirsite kelią atnaujinimo klaidoms.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
lt: Priklausomai nuo konfigūracijos, Drupal gali veikti su %memory_limit PHP atminties limitu. Bet %memory_minimum_limit PHP atminties limitu ar daugiau rekimenduojama, įpatingai jei jūsų svetainė naudoja papildomus ar savus modulius.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
lt: Padidinkite atminties limitą redaguodami memory_limit parametrą %configuration-file ir kai perkrausite jūsų web serverį (arba susisiekite su sitemos administratoriumi ar hostingo tiekėju dėl pagalbos)

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
lt: Susisiekite su sistemos administratoriumi ar hostingo tiekėju dėl PHP atminties padidinimo.

en: Not protected
lt: Neapsaugota

en: The file %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the file's permissions to be non-writable.
lt: Byla %file neapsaugota nuo pakeitimų ir gali sukelti saugumo problemų. Jūs turite pakeisti leidimus, kad byla būtų neįrašoma.

en: Cron has not run recently.
lt: Pastaruoju metu Cron nebuvo paleistas.

en: Cron maintenance tasks
lt: Cron palaikymo užduotys

en: The directory %directory is not writable.
lt: Aplankas %directory neįrašomas.

en: Writable (<em>public</em> download method)
lt: Įrašomas (<em>viešas</em> atsisiuntimo būdas)

en: Writable (<em>private</em> download method)
lt: Įrašomas (<em>privatus</em> atsisiuntimo būdas)

en: Database updates
lt: Duomenų bazės atnaujinimai

en: Access to update.php
lt: update.php priėjimas

en: Reset to alphabetical
lt: Atstatyti standartines reikšmes

en: Terms are displayed in ascending order by weight.
lt: Terminai rikiuojami pagal svorį.

en: Weight value must be numeric.
lt: Svorio reikšmė turi būti skaičius.

en: Are you sure you want to reset the vocabulary %title to alphabetical order?
lt: Ar tikrai  norite atstatyti žodyno %title rikiavimą į abėcėlinį?

en: Resetting a vocabulary will discard all custom ordering and sort items alphabetically.
lt: Atstačius žodyno rikiavimas praras visas savitas nuostatas.

en: Reset vocabulary %name to alphabetical order.
lt: Žodyno %name rikiavimas atstatytas į abėcėlinį.

en: Translation settings
lt: Vertimo nuostatos

en: This translation needs to be updated
lt: Šį vertimą reikia atnaujinti

en: Unknown release date
lt: Nežinoma laidos data

en: Last checked: @time ago
lt: Paskutinį kartą tikrinta: prieš @time

en: Last checked: never
lt: Paskutinį kartą tikrinta: niekada

en: Includes: %includes
lt: Apima: %includes

en: Select how frequently you want to automatically check for new releases of your currently installed modules and themes.
lt: Pasirinkite, kaip dažnai norite automatiškai ieškoti atnaujinimų įdiegtiems moduliams ir temoms.

en: Here you can find information about available updates for your installed modules and themes. Note that each module or theme is part of a "project", which may or may not have the same name, and might include multiple modules or themes within it.
lt: Čia jūs rasite informacija apie įmanomus atnaujinimus jūsų įdiegtiems moduliams ir temoms. Atminkite, kad kiekvienas modulis ar tema yra "projekto" dalis , kuris gali turėti arba ne tokį patį pavadinimą ir gali apimti dauginius modulius ar temas.

en: Module and theme update status
lt: Modulių ir temų atnaujinimo būklė

en: There are security updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the security of your server, you should update immediately!
lt: Yra saugumo atnaujinimas vienam ar keliems moduliams ar temoms. Užtikrinti jūsų serverio saugumą atnaujinkite tučtuojau!

en: There are updates available for one or more of your modules or themes. To ensure the proper functioning of your site, you should update as soon as possible.
lt: Yra galimas atnaujinimas vienam ar keliems moduliams ar temoms.  Tam, kad užtikrinti tinkama svetainės funkcionavimą jums reiktų atnaujinti kaip galima greičiau.

en: Get a status report about available updates for your installed modules and themes.
lt: Gauti būsenos pranešimus apie galimus atnaujinimus jūsų įdiegtiems moduliams ir temoms.

en: You must enter a username.
lt: Jūs turite įvesti savo registracijos vardą.

en: The username cannot begin with a space.
lt: Registracijos vardas negali prasidėti tarpu.

en: The username cannot end with a space.
lt: Registracijos vardas negali baigtis tarpu.

en: The username cannot contain multiple spaces in a row.
lt: Registracijos varde negali būti kelių tarpų iš eilės.

en: The username contains an illegal character.
lt: Registracijos varde yra neleistinas simbolis.

en: The username %name is too long: it must be %max characters or less.
lt: Registracijos vardas %name per ilgas: jis turi būt %ma simbolių arba mažiau.

en: Who's online
lt: Šiuo metu svetainėje yra

en: Unblock the selected users
lt: Atblokuoti pasirinktus narius

en: Block the selected users
lt: Blokuoti pasirinktus narius

en: Deleted user: %name %email.
lt: Pašalintas narys: %name %email.

en: Edit role
lt: Redaguoti rolę

en: Language list
lt: Kalbų sąrašas

en: Transliterate
lt: Transliteruoti

en: File extension
lt: Failo plėtinys

en: wide
lt: platus

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
lt: Pavadinimas naudojamas kaip užuomina kai kursoriumi užeinama ant vaizdo.

en: Progress indicator
lt: Progreso indikatorius

en: Bar with progress meter
lt: Juosta su progreso matuokliu

en: Throbber
lt: Pulsas

en: Path settings
lt: Kelio nuostatos

en: The file upload failed. %upload
lt: Failo įkėlimas nepavyko. %upload

en: URL to file
lt: Failo URL

en: An unrecoverable error occurred. The uploaded file likely exceeded the maximum file size (@size) that this server supports.
lt: Nepataisoma klaida. Įkeltas failas tikriausiai viršijo maksimalų leidžiamą dydį (@size), kurį palaiko šis serveris.

en: Starting upload...
lt: Pradedamas įkėlimas...

en: Uploading... (@current of @total)
lt: Įkeliama... (@current iš @total)

en: Enabled (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)
lt: Įjungta (<a href="http://pecl.php.net/package/uploadprogress">PECL uploadprogress</a>)

en: Upload progress
lt: Įkėlimo eiga

en: Preferred language
lt: Pageidaujama kalba

en: Styles
lt: Stiliai

en: Apply filters
lt: Pritaikyti filtrus

en: The size of the file in bytes.
lt: Failo dydis baitais.

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Thresholds
lt: Ribos

en: All messages
lt: Visos žinutės

en: « First
lt: « Pirmas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Text format
lt: Teksto formatas

en: No new posts
lt: Nėra naujų įrašų

en: Sticky topic
lt: Prikabinta tema

en: Sort descending
lt: Rūšiuoti mažėjančia tvarka

en: Sort ascending
lt: Rūšiuoti didėjančia tvarka

en: Your virtual face or picture.
lt: Jūsų virtualus veidas ar paveikslėlis.

en: The name of the site.
lt: Svetainės pavadinimas.

en: The name of the term.
lt: Termino pavadinimas.

en: Footer Bottom
lt: Poraštė apačioje

en: Administrative description
lt: Aprašymas administravimui

en: Show description
lt: Rodyti aprašymą

en: Alert
lt: Įspėjimas

en: Critical
lt: Kritinė

en: Top center
lt: Viršutinis centras

en: Bottom center
lt: Apatinis centras

en: Translation needs update
lt: Vertimas turi būti atnaujintas

en: Warnings
lt: Įspėjimai

en: Format string
lt: Formato eilutė

en: Add format
lt: Pridėti formatą

en: Delete date format
lt: Ištrinti datos formatą

en: Content type name
lt: Turinio tipo pavadinimas

en: Taxonomy Term
lt: Taksonomijos terminas

en: Check settings
lt: Tikrinimo nustatymai

en: @field_name (Locked)
lt: @field_name (užrakinta)

en: Add new field: you need to provide a label.
lt: Pridėti naują laukelį: turite įvesti žymę.

en: The field %field is locked and cannot be edited.
lt: Laukelis %field užrakintas ir negali būt redguojamas.

en: %name must be a number.
lt: %name privalo būti skaičius.

en: Field formatter
lt: Laukelio formuotojas

en: (first item is 0)
lt: (pirmas elementas yra 0)

en: (start from last values)
lt: (prasideda nuo paskutinės reikšmės)

en: Regional settings
lt: Regiono nustatymai

en: Breadcrumbs
lt: Naršymo takai

en: The weight of this term in relation to other terms.
lt: Šio termino svoris kitų terminų atžvilgiu.

en: Help text to display for the vocabulary.
lt: Pagalbinis tekstas, rodomas žodynui.

en: Whether or not related terms are enabled within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = enabled)
lt: Ar susijusių terminų funkcija įjungta žodyne. (0 = išjungta, 1 = įjungta)

en: The type of hierarchy allowed within the vocabulary. (0 = disabled, 1 = single, 2 = multiple)
lt: Žodyne leidžiamas hierarchijos tipas. (0 = išjungta, 1 = vienas lygis, 2 = keli lygiai)

en: Whether or not multiple terms from this vocabulary may be assigned to a node. (0 = disabled, 1 = enabled)
lt: Ar mazgui galima priskirti kelis šio žodyno terminus. (0 = išjungta, 1 = įjungta)

en: Whether or not terms are required for nodes using this vocabulary. (0 = disabled, 1 = enabled)
lt: Ar terminai yra privalomi mazgams, naudojantiems šį žodyną. (0 = išjungta, 1 = įjungta)

en: Whether or not free tagging is enabled for the vocabulary. (0 = disabled, 1 = enabled)
lt: Ar laisvas žymėjimas įjungtas žodynui. (0 = išjungta, 1 = įjungta)

en: The weight of the vocabulary in relation to other vocabularies.
lt: Žodyno svoris kitų žodynų atžvilgiu.

en: Rotate
lt: Pasukti

en: Relative date
lt: Santykinė data

en: Remove selected
lt: Pašalinti pasirinktus

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Show links
lt: Rodyti nuorodas

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Delete content
lt: Pašalinti turinį

en: Limited
lt: Ribojama

en: Current revision
lt: Dabartinė versija

en: Definitions
lt: Apibrėžtys

en: URL of the origin of the event.
lt: Įvykio kilmės URL.

en: Hostname of the user who triggered the event.
lt: Vartotojo, kuris sukėlė įvykį, serverio pavadinimas.

en: Database is encoded in UTF-8
lt: Duomenų bazė koduota UTF-8

en: Drupal could not determine the encoding of the database was set to UTF-8
lt: Drupal negalėjo nustatyti ar duomenų bazė kodavimas nustaytas į UTF-8

en: PostgreSQL has initialized itself.
lt: PostgreSQL pasileido pats.

en: Structure
lt: Struktūra

en: Default values
lt: Numatytosios reikšmės

en: Search block
lt: Paieškos blokas

en: Node status
lt: Mazgo būsena

en: Edit style
lt: Redaguoti stilių

en: All content
lt: Visas turinys

en: Provider name
lt: Teikėjo pavadinimas

en: Allow resize
lt: Leisti keisti dydį

en: Maximum file size
lt: Maksimalus failo dydis

en: Translation files
lt: Vertimų failai

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Alternative text
lt: Alternatyvus tekstas

en: Filter format
lt: Filtro formatas

en: The view %name has been saved.
lt: Vaizdas (%name) buvo išsaugotas.

en: Email of user that posted the comment. Will be empty if the author is a registered user.
lt: Vartotojo, parašiusio komentarą, el. pašto adresas. Laukelis bus tuščias, jei autorius yra registruotas vartotojas.

en: The taxonomy term ID for the term.
lt: Termino sistematikos termino ID.

en: The taxonomy term name for the term.
lt: Termino sistematikos termino pavadinimas.

en: The name for the vocabulary the term belongs to.
lt: Žodyno, kuriam priklauso terminas, pavadinimas.

en: Choose which vocabularies you wish to relate. Remember that every term found will create a new record, so this relationship is best used on just one vocabulary that has only one term per node.
lt: Pasirinkite, kuriuos žodynus norite susieti. Atminkite, kad kiekvienas rastas terminas sukurs naują įrašą, todėl šis ryšys geriausiai veikia su vienu žodynu, turinčiu tik vieną terminą vienam mazgui.

en: The name of the role.
lt: Rolės pavadinimas.

en: Monthly archive
lt: Mėnesio archyvas

en: Language select
lt: Kalbos pasirinkimas

en: Site email address
lt: Svetainės el. pašto adresas

en: The <em>From</em> address in automated emails sent during registration and new password requests, and other notifications. (Use an address ending in your site's domain to help prevent this email being flagged as spam.)
lt: Adresas <em>Nuo</em> automatiniuose el. laiškuose, siunčiamuose registracijos metu, naujų slaptažodžių užklausose ir kituose pranešimuose. (Naudokite adresą, kuris baigiasi jūsų svetainės domenu, kad šis el. laiškas nebūtų pažymėtas kaip šiukšlė.)

en: Administer forums
lt: Administruoti forumus

en: Cancel account
lt: Panaikinti paskyrą

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: Current Theme
lt: Dabartinė tema

en: Dependencies
lt: Priklausomybės

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
lt: Apdorojant %error_operation su argumentais @arguments įvyko klaida

en: Administrator role
lt: Administratoriaus rolė

en: Image scale
lt: Paveikslėlio mastelis

en: languages
lt: kalbos

en: No revision
lt: Nėra versijos

en: Requires a title
lt: Privalomas pavadinimas

en: Entities
lt: Esybės

en: Private files
lt: Privatūs failai

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: entity type
lt: esybės tipas

en: attribute
lt: atributas

en: The unique ID of the comment.
lt: Unikalus komentaro ID

en: The IP address of the computer the comment was posted from.
lt: Komentatoriaus kompiuterio IP adresas.

en: The email address left by the comment author.
lt: El. pašto adresas kurį įrašė komentaro autorius.

en: The home page URL left by the comment author.
lt: Svetainės URL kurį įrašė komentaro autorius.

en: The formatted content of the comment itself.
lt: Suformatuotas komentaro turinys.

en: The URL of the comment.
lt: Komentaro URL.

en: Edit URL
lt: Redaguoti URL

en: The URL of the comment's edit page.
lt: Komentaro redagavimo puslapio URL.

en: The date the comment was posted.
lt: Data kada komentaras buvo paskelbtas.

en: The comment's parent, if comment threading is active.
lt: Komentaro tėvukas jei komentarų medis įjungtas.

en: New comment count
lt: Naujų komentarų kiekis

en: The unique ID of the node's latest revision.
lt: Unikalus mazgo naujausios versijos ID.

en: The human-readable name of the node type.
lt: Žmonėms suprantamas mazgo tipo pavadinimas.

en: The URL of the node.
lt: Mazgo URL.

en: The URL of the node's edit page.
lt: Mazgo redagavimo puslapio URL.

en: Date changed
lt: Data pasikeitė

en: The date the node was most recently updated.
lt: Data, kada mazgas buvo paskutinį kartą atnaujintas.

en: The number of visitors who have read the node.
lt: Lankytojų, kurie perskaitė mazgą, skaičius.

en: The number of visitors who have read the node today.
lt: Lankytojų, kurie perskaitė mazgą šiandien, skaičius.

en: Last view
lt: Paskutinė peržiūra

en: The date on which a visitor last read the node.
lt: Data, kada lankytojas paskutinį kartą perskaitė mazgą.

en: The slogan of the site.
lt: Svetainės šūkis.

en: The administrative email address for the site.
lt: Svetainės administratoriaus el. pašto adresas.

en: Login page
lt: Prisijungimo puslapis

en: The URL of the site's login page.
lt: Svetainės prisijungimo puslapio URL.

en: The unique ID of the uploaded file.
lt: Unikalus įkelto failo ID.

en: The name of the file on disk.
lt: Failo, esančio diske, pavadinimas.

en: The web-accessible URL for the file.
lt: Failo URL, kuriuo failas pasiekiamas per web.

en: The date the file was most recently changed.
lt: Paskutinio failo pakeitimo data.

en: The user who originally uploaded the file.
lt: Narys, kuris pirmas įkėlė failą.

en: The unique ID of the taxonomy term.
lt: Unikalus sistematikos termino ID.

en: The name of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino pavadinimas.

en: The optional description of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino neprivalomas aprašymas.

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
lt: Mazgų, kurie susieti su šiuo sistematikos terminu, skaičius.

en: The URL of the taxonomy term.
lt: Sistematikos termino URL.

en: The vocabulary the taxonomy term belongs to.
lt: Žodynas, kuriam sistematikos terminas priklauso.

en: The parent term of the taxonomy term, if one exists.
lt: Sistematikos termino tėvinis terminas (jei toks egzistuoja).

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
lt: Unikalus sistematikos žodyno ID.

en: The name of the taxonomy vocabulary.
lt: Sistematikos žodyno pavadinimas.

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
lt: Sistematikos žodyno neprivalomas aprašymas.

en: The number of nodes tagged with terms belonging to the taxonomy vocabulary.
lt: Mazgų, susietų su terminais, priklausančiais sistematikos žodynui, skaičius.

en: Term count
lt: Terminų skaičius

en: The number of terms belonging to the taxonomy vocabulary.
lt: Terminų, priklausančių sistematikos žodynui, skaičius.

en: The unique ID of the user account.
lt: Unikalus nario paskyros ID.

en: The login name of the user account.
lt: Nario paskyros prisijungimo vardas.

en: The email address of the user account.
lt: Nario paskyros el. pašto adresas.

en: The URL of the account profile page.
lt: Nario paskyros puslapio URL.

en: The date the user last logged in to the site.
lt: Data kai narys buvo prisijungęs paskutinį kartą.

en: The date the user account was created.
lt: Data kai nario paskyra buvo sukurta.

en: Review log
lt: Peržiūrėti žurnalą

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Field types
lt: Laukelių tipai

en: Time zone settings
lt: Laiko juostos nustatymai

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: You are not allowed to access this page.
lt: Jums yra uždrausta pasiekti šį puslapį.

en: Authorize file system changes
lt: Įgalioti failų sistemos pakeitimus

en: It appears you have reached this page in error.
lt: Atrodo, kad jūs pasiekėte šį puslapį per klaidą.

en: Cron could not run because an invalid key was used.
lt: Cron negali būti paleistas, nes naudojamas neteisingas raktas.

en: Cron could not run because the site is in maintenance mode.
lt: Cron negalėjo būti paleistas, nes svetainė yra priežiūros režime.

en: Default country
lt: Šalis pagal nutylėjimą

en: In your %settings_file file you have configured @drupal to use a %driver server, however your PHP installation currently does not support this database type.
lt: Jūsų %settings_file faile nustatyta @drupal naudotis %driver serveriu, bet PHP įdiegimas šiuo metu nepalaiko šio duomenų bazės tipo.

en: We were unable to find any installation profiles. Installation profiles tell us what modules to enable and what schema to install in the database. A profile is necessary to continue with the installation process.
lt: Mes neradome įdiegimo profilių. Įdiegimo profiliai nurodo kokius modulius įdiegti į duomenų bazę. Profilis reikalingas tam, kad tęsti įdiegimo procesą.

en: Congratulations, you installed @drupal!
lt: Sveikiname Jūs įdiegėte @drupal!

en: Settings file
lt: Nustatymų failas

en: Site maintenance account
lt: Svetainės valdytojo paskyra

en: No pending updates.
lt: Nėra galimų atnaujinimų.

en: 1 pending update | @count pending updates
lt[0]: @count galimas atnaujinimas
lt[1]: @count galimi atnaujinimai
lt[2]: @count galimų atnaujinimų

en: Unable to continue, no available methods of file transfer
lt: Neįmanoma tęsti, nėra galimo failų perkėlimo būdo

en: To continue, provide your server connection details
lt: Norėdami tęsti įveskite serverio prisijungimo informacija

en: Connection method
lt: Sujungimo būdas

en: Enter connection settings
lt: Įveskite sujungimo nuostatas

en: @backend connection settings
lt: @backend ryšio nuostatos

en: Change connection type
lt: Pakeisti prisijungimo tipą

en: No active batch.
lt: Nėra aktyvaus paketo.

en: Site under maintenance
lt: Svetainė tvarkoma

en: The file permissions could not be set on %uri.
lt: Failo leidimai negali būti nustatyti %uri.

en: Completed @current of @total.
lt: Atlikta @current iš @total.

en: Failed to run all tasks against the database server. The task %task wasn't found.
lt: Nepavyko visų užduočių paleidimas. Užduotis %task nerasta.

en: Required modules
lt: Būtini moduliai

en: Required modules not found.
lt: Būtini moduliai nerasti.

en: %module module uninstalled.
lt: %module modulis išdiegtas.

en: No strings available.
lt: Nėra galimų eilučių.

en: JavaScript translation file %file.js was lost.
lt: JavaScript vertimo failas %file.js prarastas.

en: (active tab)
lt: (aktyvi kortelė)

en: Operating in maintenance mode.
lt: Dirbama priežiūros būsenoje.

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Unable to create %directory due to the following: %reason
lt: Nepavyko sukurti  %directory dėl: %reason

en: An AJAX HTTP error occurred.
lt: AJAX HTTP klaida.

en: HTTP Result Code: !status
lt: HTTP rezultato kodas: !status

en: StatusText: !statusText
lt: BūsenosTekstas: !statusText

en: ResponseText: !responseText
lt: AtsakymoTekstas: !responseText

en: ReadyState: !readyState
lt: PasiruošęsBūsena: !readyState

en: Configuring cron
lt: Cron konfigūravimas

en: Controlling visibility
lt: Kontroliuoti matomumą

en: Demonstrate block regions (@theme)
lt: Demonstruoti blokų regionus (@theme)

en: Administer blocks
lt: Administruoti blokus

en: Restricted to certain pages
lt: Apriboti tam tikriems puslapiams

en: The block cannot be placed in this region.
lt: Šiame regione blokai negali būt talpinami.

en: No books available.
lt: Nėra knygų

en: Content types allowed in book outlines
lt: Turinio tipai kurie galimi knygos apybraižoje

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
lt: Nariai su %outline-perm teisėmis gali kurti bet kurio tipo turinį.

en: Administer book outlines
lt: Administruoti knygos apybraižą

en: Adding and managing book content
lt: Knygos turinio pridėjimas ir tvarkymas

en: Printing books
lt: Knygų spausdinimas

en: Users with the <em>View printer-friendly books</em> permission can select the <em>printer-friendly version</em> link visible at the bottom of a book page's content to generate a printer-friendly display of the page and all of its subsections.
lt: Nariai, kurie turi teisę<em>Žiūrėti spausdinimui skirtą knygą</em>, gali nurodyti, kad knygos puslapio apačioje būtų matoma nuoroda <em>spausdinimui skirta versija</em>, kuri generuoja spausdinimui skirtą puslapio ir visų poskyrių vaizdą.

en: The book module offers a means to organize a collection of related content pages, collectively known as a book. When viewed, this content automatically displays links to adjacent book pages, providing a simple navigation system for creating and reviewing structured content.
lt: Knygos modulis siūlo priemones, kurios padeda tvarkyti susietus turinio puslapius, bendriau vadinamus knyga. Peržiūrint šį turinį automatiškai rodomos nuorodos į gretimus knygos puslapius. Tai leidžia paprastai naršyti kuriant ir peržiūrint struktūrizuotą turinį.

en: Create new books
lt: Sukurti naujas knygas

en: View printer-friendly books
lt: Žiūrėti knygų spausdinimo versijas

en: View a book page and all of its sub-pages as a single document for ease of printing. Can be performance heavy.
lt: Žiūrėti knygos puslapį ir visus jos subpuslapius kaip vieną dokumentą tam, kad būtų lengviau spausdinti. Tai gali pareikalauti daug resursų.

en: <em>Books</em> have a built-in hierarchical navigation. Use for handbooks or tutorials.
lt: <em>Knygos</em> turi hierarchinės navigacijos galimybę. Tinka vartotojų vadovams ir žinynams.

en: Allows users to create and organize related content in an outline.
lt: Leidžia nariams kurti ir tvarkyti susietą turinį apybraižos pavidalu.

en: Select one or more comments to perform the update on.
lt: Pasirinkite vieną ar kelis komentarus jei norite atnaujinti.

en: Deleted comment @cid and its replies.
lt: Pašalintas komentaras @cid ir atsakymai į jį.

en: Comment approved.
lt: Komentaras patvirtintas.

en: Tokens for comments posted on the site.
lt: Token komentarams paskelbtiems šioje svetainėje.

en: Full comment
lt: Visas komentaras

en: Unapproved comments (@count)
lt: Nepatvirtinti komentarai (@count)

en: Administer comments and comment settings
lt: Administruoti komentarus ir komentarų nustatymus

en: Edit own comments
lt: Redaguoti savo komentarus

en: Threading
lt: Medis

en: Show comment replies in a threaded list.
lt: Rodyti komentarų atsakymus medžio pavidale.

en: Allow comment title
lt: Leisti komentaro pavadinimą

en: Show reply form on the same page as comments
lt: Rodyti komentarų formą tame pačiame puslapyje kaip ir komentarai

en: Users with the "Post comments" permission can post comments.
lt: Nariai su "Komentuoti" leidimu gali skelbti komentarus.

en: Users cannot post comments, but existing comments will be displayed.
lt: Nariai negali komentuoti, bet jau esantys komentarai bus rodomi.

en: Your comment has been queued for review by site administrators and will be published after approval.
lt: Jūsų komentaras išsaugotas po to kai jį peržiūrės svetainės administratoriai ir patvirtins jis bus paskelbtas.

en: Your comment has been posted.
lt: Jūsų komentaras paskelbtas.

en: Save comment
lt: Išsaugoti komentarą

en: The comment will be unpublished if it contains any of the phrases above. Use a case-sensitive, comma-separated list of phrases. Example: funny, bungee jumping, "Company, Inc."
lt: Komentaras bus nepaskelbtas jei jame bus frazės esančios viršuje. Jautru didžiosioms raidėms, kableliu atskirta frazės. Pavyzdžiui: juokinga,  šokinėjimas, "Kompanija uab"

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
lt: Peržiūrėti ir redaguoti svetainės komentarus bei komentarų patvirtinimo eilę.

en: Unapproved comments
lt: Nepatvirtinti komentarai

en: You cannot send more than %limit messages in @interval. Try again later.
lt: Jūs negalite siųsti daugiau kaip %limit žinučių per @interval. Pabandykite vėliau.

en: Contact @username
lt: Susisiekti su @username

en: Administer contact forms and contact form settings
lt: Administruoti kontaktų formas ir kontaktų formos nuostatas

en: Use the site-wide contact form
lt: Naudotis svetainės kontaktų forma

en: Use users' personal contact forms
lt: Naudotis nario asmenine kontaktų forma

en: Changing this setting will not affect existing users.
lt: Šios nuostatos pakeitimas neįtakos jau esančių narių.

en: Displaying contextual links
lt: Kontekstinių nuorodų rodymas

en: Use contextual links
lt: Kontekstinių nuorodų naudojimas

en: Contextual links
lt: Kontekstinės nuorodos

en: Database log cleared.
lt: Duomenų bazių žurnalas išvalytas.

en: Monitoring your site
lt: Svetainės stebėjimas

en: Debugging site problems
lt: Svetainės problemų derinimas

en: List (text)
lt: Sąrašas (tekstas)

en: Allowed HTML tags in labels: @tags
lt: Žymose leidžiamos šios HTML žymos: @tags

en: The value of this field is being determined by the %function function and may not be changed.
lt: Šio laukelio reikšmė nustatyta funkcijos %function ir negali būti pakeista.

en: Allowed values list: each key must be a valid integer or decimal.
lt: Galimų reikšmių sąrašas: kiekvienas įrašas turi būti sveikasis arba realusis skaičius.

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
lt: Galimų reikšmių sąrašas: kiekvienas įrašas gali būti simbolių eilutė iš daugiausia 255 simbolių.

en: Allowed values list: keys must be integers.
lt: Galimų reikšmių sąrašas: įrašai turi būti sveikieji skaičiai.

en: Summary input
lt: Įžangos įvedimas

en: This allows authors to input an explicit summary, to be displayed instead of the automatically trimmed text when using the "Summary or trimmed" display type.
lt: Tai leidžia autoriams įvesti norimą įžangą, kuris bus rodomas vietoj automatiškai paruošto teksto naudojant "Įžanga arba sutrumpinimas" rodymo tipą.

en: Summary or trimmed
lt: Įžanga arba sutrumpinta

en: Text area with a summary
lt: Teksto sritis su įžanga

en: Leave blank to use trimmed value of full text as the summary.
lt: Jei paliksite tuščia, įžangai bus naudojama sutrumpinta pilno teksto versija.

en: Hide summary
lt: Slėpti įžangą

en: Edit summary
lt: Redaguoti įžangą

en: Edit field settings.
lt: Keisti laukelio nustatymus.

en: Attempt to update field %label failed: %message.
lt: Nepavyko atnaujinti laukelio %label: %message.

en: Required field
lt: Būtinas laukelis

en: The default value for this field, used when creating new content.
lt: Šio laukelio numatytoji reikšmė, naudojama kai kuriamas naujas turinys.

en: Saved %label configuration.
lt: Išsaugotos %label nuostatos.

en: This list shows all fields currently in use for easy reference.
lt: Šiame sąraše rodomi visi šiuo metu naudojami laukeliai, kad juos būtų lengviau rasti.

en: Field list
lt: Laukelių sąrašas

en: Manage display
lt: Laukelių atvaizdavimas

en: Field UI
lt: Laukelių sąsaja

en: Enable <em>Display</em> field
lt: Įjungti laukelį <em>Rodymas</em>

en: The display option allows users to choose if a file should be shown when viewing the content.
lt: Rodymo parinktis leidžia vartotojams pasirinkti, ar failas turi būti rodomas peržiūrint turinį.

en: Files displayed by default
lt: Pagal nutylėjimą rodomi failai

en: This setting only has an effect if the display option is enabled.
lt: Šis nustatymas veikia tik tada, kai įjungta rodymo parinktis.

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
lt: Pasirinkite, kur galutiniai failai turi būti saugomi. Privati failų saugykla turi žymiai didesnę apkrovą nei viešieji failai, tačiau leidžia apribotą prieigą prie šio laukelio failų.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
lt: Pasirinkta sub direktorija kur bus saugomi įkelti failai. Nei pradžioje nei pabaigoje nepalikite įžambių brukšnių.

en: Enable <em>Description</em> field
lt: Įjungti laukelį <em>Aprašymas</em>

en: The description field allows users to enter a description about the uploaded file.
lt: Aprašymo laukelis leidžia vartotojams įvesti įkelto failo aprašymą.

en: Generic file
lt: Bendrasis failas

en: Table of files
lt: Failų lentelė

en: Add a new file
lt: Pridėti naują failą

en: Include file in display
lt: Įtraukti failą į rodymą

en: The description may be used as the label of the link to the file.
lt: Aprašymas bus matomas kaip nuorodos į failą žyma.

en: All roles may use this format
lt: Visos rolės turi naudoti šį formatą

en: The text format ordering has been saved.
lt: Teksto formatų eilės tvarka išsaugota.

en: Add text format
lt: Pridėti teksto formatą

en: All roles for this text format must be enabled and cannot be changed.
lt: Visos šio teksto formato rolės privalo būti įgalintos ir negali būti pakeistos.

en: Filter processing order
lt: Filtrų apdorojimo tvarka

en: Text format names must be unique. A format named %name already exists.
lt: Teksto formato pavadinimai turi būti unikalūs. Formatas pavadinimu %name jau egzistuoja.

en: Added text format %format.
lt: Pridėtas teksto formatas %format.

en: The text format %format has been updated.
lt: Teksto formatas %format buvo atnaujintas.

en: Text formats
lt: Teksto formatai

en: Choosing a text format
lt: Pasirinkite teksto formatą

en: Warning: This permission may have security implications depending on how the text format is configured.
lt: Įspėjimas: šis leidimas gali turėti įtakos saugumui, priklausomai nuo teksto formato konfigūracijos.

en: Convert line breaks into HTML (i.e. <code>&lt;br&gt;</code> and <code>&lt;p&gt;</code>)
lt: Paversti eilutės pertraukas į HTML (t. y. <code>&lt;br&gt;</code> ir <code>&lt;p&gt;</code>)

en: Convert URLs into links
lt: Konvertuoti URL adresus į nuorodas

en: Correct faulty and chopped off HTML
lt: Ištaisyti klaidingą ir nukirptą HTML

en: Display any HTML as plain text
lt: Bet kokį HTML rodyti kaip paprastą tekstą

en: Display basic HTML help in long filter tips
lt: Rodyti pagrindinę HTML pagalbą ilgose filtro pastabose

en: Add rel="nofollow" to all links
lt: Pridėti rel="nofollow" prie visų nuorodų

en: This site allows HTML content. While learning all of HTML may feel intimidating, learning how to use a very small number of the most basic HTML "tags" is very easy. This table provides examples for each tag that is enabled on this site.
lt: Ši svetainė leidžia naudoti HTML turinį. Nors išmokti visą HTML gali atrodyti sudėtinga, išmokti naudoti keletą pagrindinių HTML „žymų" yra labai paprasta. Šioje lentelėje pateikiami pavyzdžiai kiekvienai žymai, kuri yra įjungta šioje svetainėje.

en: Most unusual characters can be directly entered without any problems.
lt: Daugumą neįprastų simbolių galima įvesti tiesiogiai be jokių problemų.

en: No HTML tags allowed.
lt: HTML žymės neleidžiamos.

en: Add new @node_type
lt: Kurti naują - @node_type

en: Provides discussion forums.
lt: Pateikia diskusijų forumus.

en: Image style name
lt: Paveikslėlio stiliaus pavadinimas

en: Select a new effect
lt: Pasirinkite naują efektą

en: Select an effect to add.
lt: Pasirinkite kokį efektą norite pridėti.

en: The image effect was successfully applied.
lt: Paveikslėlio efektas sėkmingai pritaikytas.

en: Style name
lt: Stiliaus pavadinimas

en: Create new style
lt: Sukurti naują stilių

en: Style %name was created.
lt: Stilius %name sukurtas.

en: Replacement style
lt: Pakaitinis stilius

en: Optionally select a style before deleting %style
lt: Galimybė pasirinkti stilių prieš pašalinat %style

en: Update effect
lt: Atnaujinti efektą

en: Add effect
lt: Pridėti efektą

en: Are you sure you want to delete the @effect effect from the %style style?
lt: Ar tikrai norite pašalinti @effect efektą iš %style stiliaus?

en: The image effect %name has been deleted.
lt: Paveikslėlio efektas %name buvo pašalintas.

en: Width and height can not both be blank.
lt: Plotis ir aukštis negali abu būti tušti.

en: The part of the image that will be retained during the crop.
lt: Paveikslėlio dalis kuri bus išlaikoma per apkirpimą.

en: The background color to use for exposed areas of the image. Use web-style hex colors (#FFFFFF for white, #000000 for black). Leave blank for transparency on image types that support it.
lt: Fono spalva paveiktoms paveikslėlio vietoms. Naudokite internetinį saplvų stilių hex (#FFFFFF balta, #000000 juoda). Jei paliksite tuščia bus naudojamas permatomas jei paveikslėlio tipas tai palaiko.

en: There are currently no effects in this style. Add one by selecting an option below.
lt: Šiuo metu šis stilius neturi efektų. Pridėkite pasirinkę vieną iš galimų žemiau.

en: view actual size
lt: peržiūrėti tikrą dydį

en: Resizing will make images an exact set of dimensions. This may cause images to be stretched or shrunk disproportionately.
lt: Matmenų keitimas padarys paveikslėlį tikslių matmenų. Tai gali neproporcingai suspausti ar ištempti paveikslėlį.

en: Scaling will maintain the aspect-ratio of the original image. If only a single dimension is specified, the other dimension will be calculated.
lt: Keičiant mastelį bus išlaikomos paveikslėlio proporcijos. Jei nurodysite tik vieną parametrą kitas bis apskaičiuojamas.

en: Scale and crop
lt: Mastelis ir apkirpimas

en: Scale and crop will maintain the aspect-ratio of the original image, then crop the larger dimension. This is most useful for creating perfectly square thumbnails without stretching the image.
lt: Mastelis ir apkirpimas išlaikys originalias paveikslėlio proporcijas ir po to apkirps didesnę dalį. Tai labiausiai naudinga kai norite tobulai kvadratinės miniatiūros be paveikslėlio ištampymo.

en: Desaturate
lt: Pašalinti spalvingumą

en: Desaturate converts an image to grayscale.
lt: Spalvingumo pašalinimas konvertuoja paveikslėlį į pilkų atspalvių.

en: Rotating an image may cause the dimensions of an image to increase to fit the diagonal.
lt: Pasukus paveikslėlį gali pasikeisti matmenys, kad tilptų padidėjusi įstrižainė.

en: Image resize failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
lt: Paveikslėlio matmenų keitimas nepavyko naudojant %toolkit įrankinę su %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
lt: Paveikslėlio mastelio keitimas nepavyko naudojant %toolkit įrankinę su %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
lt: Paveikslėlio apkirpimas nepavyko naudojant %toolkit įrankinę su %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
lt: Paveikslėlio mastelio keitimas ir apkirpimas nepavyko naudojant %toolkit įrankinę su %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image desaturate failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
lt: Paveikslėlio spalvingumo pašalinimas nepavyko naudojant %toolkit įrankinę su %path (%mimetype, %dimensions)

en: Image rotate failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
lt: Paveikslėlio sukimas nepavyko naudojant %toolkit įrankinę su %path (%mimetype, %dimensions)

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display.
lt: Jei paveikslėlis neįkeltas, šis vaizdas bus rodomas ekrane.

en: Enable <em>Alt</em> field
lt: Įjungti <em>Alt</em> laukelį

en: Enable <em>Title</em> field
lt: Įjungti <em>Title</em> laukelį

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image.
lt: Title atributas naudojamas kaip užuomina kai pelė užvedama ant paveikslėlio.

en: Preview image style
lt: Peržiūrimo paveikslėlio stilius

en: no preview
lt: be peržiūros

en: The preview image will be shown while editing the content.
lt: Peržiūrėjimo paveikslėlis bus rodomas kai redaguojamas turinys.

en: Image styles commonly provide thumbnail sizes by scaling and cropping images, but can also add various effects before an image is displayed. When an image is displayed with a style, a new file is created and the original image is left unchanged.
lt: Paveikslėlių stilius dažniausiai teikia miniatiūros dydžius mastelio ir apkarpyti vaizdus, bet taip pat galite pridėti įvairius efektus prieš paveikslėlio atvaizdavimą. Kai paveikslėlis atvaizduojamas su stiliumi naujas failas sukuriamas ir originalus paliekamas nepakeistas.

en: Administer image styles
lt: Administruoti paveikslėlių stilius

en: No defined styles
lt: Nėra apibrėžtų stilių

en: Error generating image.
lt: Klaida generuojant paveikslėlį.

en: Unable to generate the derived image located at %path.
lt: Nepavyko sugeneruoti išvestinio paveikslėlio esančio %path.

en: Failed to create style directory: %directory
lt: Nepavyko sukurti stiliaus katalogo: %directory

en: Cached image file %destination already exists. There may be an issue with your rewrite configuration.
lt: Talpykloje esantis paveikslėlio failas %destination jau egzistuoja. Gali būti problema su Jūsų perrašymo konfigūracija.

en: Image styles
lt: Paveikslėlių stiliai

en: Configure styles that can be used for resizing or adjusting images on display.
lt: Konfigūruoti stilius, kuriuos galima naudoti keičiant paveikslėlių dydį ar koreguojant juos rodymo metu.

en: Edit image effect
lt: Redaguoti paveikslėlio efektą

en: Delete image effect
lt: Pašalinti paveikslėlio efektą

en: Add image effect
lt: Pridėti paveikslėlio efektą

en: Detection method
lt: Aptikimo metodas

en: Part of the URL that determines language
lt: URL dalis kalbos nustatymui

en: Request/session parameter
lt: Užklausos/sesijos parametras

en: Name of the request/session parameter used to determine the desired language.
lt: Užklausos/sesijos parametro pavadinimas, naudojamas pageidaujamai kalbai nustatyti.

en: Filter translatable strings
lt: Filtruoti verčiamas eilutes

en: Date type
lt: Datos tipas

en: Determine the language from a request/session parameter. Example: "http://example.com?language=de" sets language to German based on the use of "de" within the "language" parameter.
lt: Nustatyti kalbą iš užklausos/sesijos parametro. Pvz.: "http://example.com?language=de" nustato kalbą į vokiečių pagal "de" naudojimą "language" parametro viduje.

en: Administer languages
lt: Administruoti kalbas

en: Follow the user's language preference.
lt: Atsižvelgti į nario kalbos nuostatą.

en: Language switcher (@type)
lt: Kalbos keitiklis (@type)

en: Detection and selection
lt: Aptikti ir pasirinkti

en: URL language detection configuration
lt: URL kalbos aptikimo nustatymai

en: Session language detection configuration
lt: Sesijos kalbos aptikimo konfigūracija

[ctx: Long month name]
en: January
lt: Sausis

[ctx: Long month name]
en: February
lt: Vasaris

[ctx: Long month name]
en: March
lt: Kovas

[ctx: Long month name]
en: April
lt: Balandis

[ctx: Long month name]
en: May
lt: Gegužė

[ctx: Long month name]
en: June
lt: Birželis

[ctx: Long month name]
en: July
lt: Liepa

[ctx: Long month name]
en: August
lt: Rugpjūtis

[ctx: Long month name]
en: September
lt: Rugsėjis

[ctx: Long month name]
en: October
lt: Spalis

[ctx: Long month name]
en: November
lt: Lapkritis

[ctx: Long month name]
en: December
lt: Gruodis

en: The text to be used for this link in the menu.
lt: Šios nuorodos tekstas naudojamas meniu.

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
lt: Meniu nuorodos kurios neįjungtos nebus rodomos meniu.

en: Show as expanded
lt: Rodyti išplėstą

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
lt: Jei pažymėsite ir meniu punktas turi papunkčių, meniu visada bus rodomas išplėstas.

en: Parent link
lt: Tėvinė nuorodą

en: The menu link %title has been deleted.
lt: Meniu saitas %title buvo pašalintas.

en: Are you sure you want to reset the link %item to its default values?
lt: Ar tikrai norite atstatyti nuorodą %item į numatytąja reikšmę?

en: The menu link was reset to its default settings.
lt: Meniu nuorodos buvo atstatytos į numatytas reikšmes.

en: Deleted custom menu %title and all its menu links.
lt: Pasirinktinis meniu %title ir visos jo meniu nuorodos buvo pašalintos.

en: Managing menus
lt: Meniu valdymas

en: Displaying menus
lt: Meniu rodymas

en: Provide a menu link
lt: Sukurti meniu nuorodą

en: Available menus
lt: Galimi meniu

en: Edit menu link
lt: Redaguoti meniu nuorodą

en: Reset menu link
lt: Atstatyti meniu nuorodą

en: Delete menu link
lt: Pašalinti meniu nuorodą

en: Preview before submitting
lt: Peržiūrėti prieš pateikiant

en: This text will be displayed at the top of the page when creating or editing content of this type.
lt: Šis tekstas bus rodomas puslapio viršuje kai bus kuriamas ar redaguojamas šio turinio tipo turinys.

en: Author username and publish date will be displayed.
lt: Ar autoriaus slapyvardis ir paskelbimo data bus rodoma.

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
lt: Netinkamas mašinoms suprantamas pavadinimas. Įveskite kitą pavadinimą, o ne %invalid.

en: Promote selected content to front page
lt: Iškelti pasirinktą turinį į pirmą puslapį

en: Demote selected content from front page
lt: Pašalinti pasirinktą turinį iš pirmo puslapio

en: Make selected content sticky
lt: Pasirinktą turinį prikabinta

en: Make selected content not sticky
lt: Pasirinktą turinį neprikabinta

en: <em>Edit @type</em> @title
lt: <em>Redaguoti @type</em> @title

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create-content">content type creation page</a> to add a new content type.
lt: Jūs dar nesukūrėte jokio turinio tipo. Tai galite atlikti <a href="@create-content">turinio tipo kūrimo puslapyje</a>.

en: Revision log message
lt: Versijos pakeitimo žinutė

en: Tokens related to individual content items, or "nodes".
lt: Tokeniai, susiję su atskirais turinio elementais arba "mazgais".

en: The unique ID of the content item, or "node".
lt: Unikalus turinio elemento arba "node" ID.

en: The main body text of the node.
lt: Pagrindinis mazgo teksto turinys.

en: The summary of the node's main body text.
lt: Mazgo pagrindinio teksto įžanga.

en: Creating content
lt: Turinio kūrimas

en: Creating custom content types
lt: Pasirinktinių turinio tipų kūrimas

en: Administering content
lt: Turinio administravimas

en: Creating revisions
lt: Versijų kūrimas

en: The Node module also enables you to create multiple versions of any content, and revert to older versions using the <em>Revision information</em> settings.
lt: Mazgo modulis taip pat leidžia kurti kelias bet kurio turinio versijas ir sugrąžinti senesnę versiją naudojant <em>Versijos informacijos</em> nuostatas.

en: User permissions
lt: Nario leidimai

en: Individual content types can have different fields, behaviors, and permissions assigned to them.
lt: Kiekvienas turinio tipas gali turėti skirtingus laukelius, elgesį bei jiems priskirtus leidimus.

en: Content items can be displayed using different view modes: Teaser, Full content, Print, RSS, etc. <em>Teaser</em> is a short format that is typically used in lists of multiple content items. <em>Full content</em> is typically used when the content is displayed on its own page.
lt: Turinys gali būt atvaizduojamas skirtingais būdais: įžanga, pilnas turinys, spausdinimas, RSS, ir pan. <em>Įžanga</em> trumpas formatas paprastai naudojamas turinio sąrašuose. <em>Pilnas turinys</em> paprastai naudojamas atvaizduojant turinį jo puslapyje.

en: Here, you can define which fields are shown and hidden when %type content is displayed in each view mode, and define how the fields are displayed in each view mode.
lt: Čia galite nurodyti, kurie laukai rodomi ir paslepyami, kai %type tipas turinys rodomas kiekvienu peržiūros režimu, ir nustatyti, kaip laukai rodomi kiekvienu peržiūros režimu.

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Administer content types
lt: Administruoti turinio tipus

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
lt: Įspėjimas: Suteikite tik patikimoms rolėms, šie leidimai gali turėti būt nesaugus.

en: View published content
lt: Peržiūrėti paskelbtą turinį

en: Bypass content access control
lt: Apeiti turinio prieigos kontrolę

en: View own unpublished content
lt: Peržiūrėti savo nepaskelbtą turinį

en: Content is sticky at top of lists
lt: Turinys prikabintas sąrašų viršuje

en: Content is promoted to the front page
lt: Turinys iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Recent content
lt: Naujausias turinys

en: No front page content has been created yet.
lt: Dar nebuvo sukurtas turinys pirmam puslapiui.

en: Unpublish content
lt: Nebeskelbti turinio

en: Make content sticky
lt: Prikabinti puslapio viršuje

en: Make content unsticky
lt: Atkabinti turinį nuo viršaus

en: Promote content to front page
lt: Iškelti turinį į pirmą puslapį

en: Remove content from front page
lt: Pašalinti turinį iš pirmo puslapio

en: Change the author of content
lt: Pakeisti turinio autorių

en: Save content
lt: Išsaugoti turinį

en: Unpublish content containing keyword(s)
lt: Nebeskelbti turinio su raktažodžiu(-iais)

en: Node Access Permissions
lt: Turinio prieigos leidimai

en: One permission in use | @count permissions in use
lt[0]: Naudojamas @count leidimas
lt[1]: Naudojami @count leidimai
lt[2]: Naudojama @count leidimų

en: Find and manage content.
lt: Surasti ir valdyti turinį.

en: Don't display post information
lt: Nerodyti įrašo informacijos

en: Creating aliases
lt: Pervadinimų kūrimas

en: Managing aliases
lt: Pervadinimų valdymas

en: An alias defines a different name for an existing URL path - for example, the alias 'about' for the URL path 'node/1'. A URL path can have multiple aliases.
lt: Pervadinimas apibrėžia kitą pavadinimą esamam URL keliui — pavyzdžiui, pervadinimas "apie" URL keliui "node/1". Vienas URL kelias gali turėti kelis pervadinimus.

en: Administer URL aliases
lt: Administruoti URL pervadinimus

en: Create and edit URL aliases
lt: Sukurti ir redaguoti URL pervadinimus

en: Searched %type for %keys.
lt: Ieškota %type pagal %keys.

en: Administer search
lt: Administruoti paiešką

en: Use search
lt: Naudoti paiešką

en: Use advanced search
lt: Naudoti išplėstinę paiešką

en: Choose a set of shortcuts to use
lt: Pasirinkite rinkinį

en: Choose a set of shortcuts for this user
lt: Pasirinkti trumpinių rinkinį šiam nariui

en: %user is now using a new shortcut set called %set_name. You can edit it from this page.
lt: %user dabar naudoja naują trumpinių rinkinį %set_name. Galite jį redaguoti šiame puslapyje.

en: You are now using the %set_name shortcut set.
lt: Dabar naudojate trumpinių rinkinį %set_name.

en: %user is now using the %set_name shortcut set.
lt: %user dabar naudoja trumpinių rinkinį %set_name.

en: Change set
lt: Keisti rinkinį

en: The shortcut set has been updated.
lt: Trumpinių rinkinys atnaujintas.

en: The name of the shortcut.
lt: Trumpinio pavadinimas.

en: The shortcut %link has been updated.
lt: Trumpinys %link atnaujintas.

en: Added a shortcut for %title.
lt: Pridėtas trumpinys %title.

en: The shortcut %title has been deleted.
lt: Trumpinys %title ištrintas.

en: Unable to add a shortcut for %title.
lt: Nepavyko pridėti trumpinio %title.

en: Adding and removing shortcuts
lt: Trumpinių pridėjimas ir šalinimas

en: Displaying shortcuts
lt: Trumpinių rodymas

en: Administer shortcuts
lt: Administruoti trumpinius

en: Add to %shortcut_set shortcuts
lt: Pridėti prie %shortcut_set trumpinių

en: Add to shortcuts
lt: Pridėti prie trumpinių

en: Remove from %shortcut_set shortcuts
lt: Pašalinti iš %shortcut_set trumpinių

en: Remove from shortcuts
lt: Pašalinti iš trumpinių

en: Edit shortcuts
lt: Redaguoti trumpinius

en: Add shortcut
lt: Pridėti trumpinį

en: The image %file could not be rotated because the imagerotate() function is not available in this PHP installation.
lt: Paveikslėlio %file nepavyko pasukti, nes šioje PHP diegtyje funkcija imagerotate() nepasiekiama.

en: default theme
lt: numatytoji tema

en: Choose "Default theme" to always use the same theme as the rest of the site.
lt: Pasirinkite "Numatytoji tema" jei norite naudoti ją visoje svetainėje.

en: Use the administration theme when editing or creating content
lt: Naudoti administravimo temą kai redaguojamas ar kuriamas turinys

en: The %theme theme was not found.
lt: Tema %theme nerasta.

en: %theme is now the default theme.
lt: %theme dabar yra numatytoji tema.

en: User verification status in comments
lt: Nario patvirtinimo būsena komentaruose

en: These settings only exist for the themes based on the %engine theme engine.
lt: Šie nustatymai egzistuoja tik temoms, pagrįstoms %engine temos varikliu.

en: The custom logo path is invalid.
lt: Pasirinkto logotipo adresas klaidingas.

en: The custom favicon path is invalid.
lt: Savito favicon kelio adresas klaidingas.

en: Would you like to continue with the above?
lt: Ar pageidaujate tęsti?

en: Enter a valid IP address.
lt: Įveskite teisingą IP adresą.

en: How this is used depends on your site's theme.
lt: Ar tai naudojama priklauso nuo Jūsų svetainės naudojamos temos.

en: This page is displayed when the requested document is denied to the current user. Leave blank to display a generic "access denied" page.
lt: Šis puslapis rodomas kai užklausto puslapio peržiūrėti nariui neleidžiama. Palikite tuščia ir bus naudojamas bendras "priėjimas uždraustas" puslapis.

en: This page is displayed when no other content matches the requested document. Leave blank to display a generic "page not found" page.
lt: Šis puslapis rodomas kai nei vienas dokumentas neatitinka užklausto. Palikite tuščia ir bus naudojamas bendras "puslapis nerastas" puslapis.

en: Errors and warnings
lt: Klaidos ir įspėjimai

en: Clear all caches
lt: Išvalyti visą kešą

en: Bandwidth optimization
lt: Pralaidumo optimizavimas

en: Public file system path
lt: Viešas failų sistemos kelias

en: Private file system path
lt: Privatus failų sistemos kelias

en: Default download method
lt: Numatytasis atsisiuntimo būdas

en: This setting is used as the preferred download method. The use of public files is more efficient, but does not provide any access control.
lt: Šis nustatymas naudojamas kaip pageidaujamas atsisiuntimo būdas. Viešų failų naudojimas yra efektyvesnis, tačiau nesuteikia jokios prieigos kontrolės.

en: Time zones
lt: Laiko juostos

en: Only applied if users may set their own time zone.
lt: Taikoma tik tuo atveju, jei nariai gali nustatyti savo laiko juostą.

en: Time zone for new users
lt: Laiko juosta naujiems nariams

en: Put site into maintenance mode
lt: Perjungti svetainę į techninio aptarnavimo būseną

en: Displayed as %date
lt: Rodoma kaip %date

en: Save format
lt: Išsaugoti formatą

en: Custom date format updated.
lt: Atnaujintas savitas datos formatas.

en: Custom date format added.
lt: Savitas datos formatas pridėtas.

en: Available actions:
lt: Galimi veiksmai:

en: Create an advanced action
lt: Sukurti sudėtingą veiksmą

en: You must enable the @required module to install @module. | You must enable the @required modules to install @module.
lt[0]: Jums reikia įjungti @required modulį jei norite įdiegti @module.
lt[1]: Jums reikia įjungti @required modulius jei norite įdiegti @module.
lt[2]: Jums reikia įjungti @required modulius jei norite įdiegti @module.

en: Tokens for site-wide settings and other global information.
lt: Tokenai visos svetainės nustatymams ir kitai globaliai informacijai.

en: Tokens related to times and dates.
lt: Tokenai, susiję su laikais ir datomis.

en: Tokens related to uploaded files.
lt: Su įkeltais failais susiję token.

en: URL (brief)
lt: URL (trumpas)

en: The URL of the site's front page without the protocol.
lt: Svetainės pagrindinio puslapio URL be protokolo.

en: Short format
lt: Trumpas formatas

en: Medium format
lt: Vidutinis formatas

en: Long format
lt: Ilgas formatas

en: Time-since
lt: Laikas nuo

en: Raw timestamp
lt: Neapdorota laiko žymė

en: Managing modules
lt: Modulių valdymas

en: Managing themes
lt: Temų valdymas

en: Configuring basic site settings
lt: Pagrindinių svetainės nustatymų konfigūravimas

en: Administer modules
lt: Administruoti modulius

en: Administer site configuration
lt: Administruoti svetainės konfigūraciją

en: Administer themes
lt: Administruoti temas

en: Administer actions
lt: Administravimo veiksmai

en: Use the site in maintenance mode
lt: Naudoti svetainę techninio aptarnavimo būsenoje

en: View site reports
lt: Peržiūrėti svetainės ataskaitas

en: Public files
lt: Vieši failai

en: Public local files served by the webserver.
lt: Vieši vietiniai failai aptarnaujami web serverio.

en: Private local files served by Drupal.
lt: Privatūs vietiniai failai aptarnaujami Drupal.

en: Temporary files
lt: Laikini failai

en: Temporary local files for upload and previews.
lt: Laikini vietiniai failai atsiuntimui ir peržiūrai.

en: Update modules
lt: Atnaujinti modulius

en: Update themes
lt: Atnaujinti temas

en: Your password is not saved in the database and is only used to establish a connection.
lt: Jūsų slaptažodis neišsaugomas duomenų bazėje jis naudojamas tik nustatyti ryšį.

en: The connection will be created between your web server and the machine hosting the web server files. In the vast majority of cases, this will be the same machine, and "localhost" is correct.
lt: Ryšys bus sukurtas tarp web serverio ir mašinos talpinamo web serverio failų. Dažniausiais atvejais tai bus ta pati mašina ir "localhost" tiks.

en: Select the desired local time and time zone. Dates and times throughout this site will be displayed using this time zone.
lt: Pasirinkite norima laiko juostą. Data ir laikas šioje svetainėje bus rodoma pagal Jūsų pasirinkimą.

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
lt: Katalogas %directory neegzistuoja ir negalėjo būti sukurtas.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
lt: Katalogas %directory egzistuoja, bet nėra įrašomas ir negalėjo būti padarytas įrašomu.

en: Administer blocks, content types, menus, etc.
lt: Blokų, turinio tipų, meniu ir pan. administravimas.

en: Maintenance mode
lt: Techninio aptarnavimo būsena

en: Logging and errors
lt: Registravimas ir klaidos

en: Edit date format
lt: Redaguoti datos formatą

en: Search and metadata
lt: Paieška ir metaduomenys

en: Content authoring
lt: Turinio kūrimas

en: more information
lt: daugiau informacijos

en: Tokens related to taxonomy terms.
lt: Su sistematikos terminais susiję tokenai.

en: Tokens related to taxonomy vocabularies.
lt: Su sistematikos žodynais susiję tokenai.

en: Taxonomy is for categorizing content. Terms are grouped into vocabularies. For example, a vocabulary called "Fruit" would contain the terms "Apple" and "Banana".
lt: Sistematika skirta turinio klasifikacijai. Terminai grupuojami į žodynus. Pvz.: žodynas "Vaisiai" gali turėti terminus "Obuolys" ir "Bananas".

en: You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles, and group terms under a parent term by sliding them under and to the right of the parent.
lt: Galite pakeisti %capital_name terminų tvarką tempdami aukštyn ar žemyn,  galite sugrupuoti patempdami terminą dešiniau.

en: %capital_name contains terms grouped under parent terms. You can reorganize the terms in %capital_name using their drag-and-drop handles.
lt: %capital_name turi terminus sugrupuotus pagal tėvinį elementą. Galite pertvarkyti terminus %capital_name pasinaudojus "tempti paleisti" principu.

en: %capital_name contains terms with multiple parents. Drag and drop of terms with multiple parents is not supported, but you can re-enable drag-and-drop support by editing each term to include only a single parent.
lt: %capital_name turi terminus su keliais tėviniais elementais. Terminų su keliais tėviniais elementais tempimas nepalaikomas, tačiau galite iš naujo įjungti tempimo palaikymą redaguodami kiekvieną terminą taip, kad jis turėtų tik vieną tėvinį elementą.

en: Administer vocabularies and terms
lt: Administruoti žodynus ir terminus

en: Taxonomy term page
lt: Sistematikos terminų puslapis

en: Tracking new and updated site content
lt: Sekti naują ir atnaujintą svetainės turinį

en: Tracking user-specific content
lt: Sekti konkretaus nario turinį

en: My recent content
lt: Mano naujausias turinys

en: Translating content
lt: Turinio vertimas

en: Preparing to update your site
lt: Pasiruošiama atnaujinti svetainę

en: Preparing to install
lt: Ruošiamasi diegti

en: Update was completed successfully. Your site has been taken out of maintenance mode.
lt: Atnaujinimas įvykdytas sėkmingai. Svetainėje išjungtas priežiūros režimas.

en: Update was completed successfully.
lt: Atnaujinimas atliktas sėkmingai.

en: Update failed! See the log below for more information.
lt: Atnaujinimas nepavyko! Žiūrėkite įvykių žurnalą žemiau.

en: Update failed! See the log below for more information. Your site is still in maintenance mode.
lt: Atnaujinimas nepavyko! Žiūrėkite įvykių žurnalą žemiau. Svetainėje priežiūros režimas liko įjungtas.

en: Failed to get available update data.
lt: Nepavyko gauti galiojančių atnaujinimo duomenų.

en: No available update data
lt: Nėra galiojančių atnaujinimo duomenų

en: Checking available update data
lt: Patikrinti galiojančių atnaujinimų duomenis

en: Trying to check available update data ...
lt: Bandoma tikrinti galiojančių atnaujinimų duomenis ...

en: Error checking available update data.
lt: Klaida tikrinant galiojančių atnaujinimų duomenis.

en: Checking available update data ...
lt: Tikrinami galiojančių atnaujinimų duomenys ...

en: Checked available update data for %title.
lt: Patikrinta %title galimi atnaujinimai.

en: Failed to check available update data for %title.
lt: Nepavyko patikrinti %title galimų atnaujinimų.

en: An error occurred trying to get available update data.
lt: Įvyko klaida bandant gauti galimų atnaujinimų duomenis.

en: Checked available update data for one project. | Checked available update data for @count projects.
lt[0]: Patikrinta galimų atnaujinimų duomenys @count projektui.
lt[1]: Patikrinta galimų atnaujinimų duomenys @count projektams.
lt[2]: Patikrinta galimų atnaujinimų duomenys @count projektų.

en: Failed to get available update data for one project. | Failed to get available update data for @count projects.
lt[0]: Nepavyko gauti galimų @count projekto atnaujinimo duomenų.
lt[1]: Nepavyko gauti galimų @count projektų atnaujinimo duomenų.
lt[2]: Nepavyko gauti galimų @count projektų atnaujinimo duomenų.

en: There was a problem getting update information. Try again later.
lt: Įvyko problema gaunant atnaujinimo informaciją. Bandykite vėliau.

en: (Theme)
lt: (Tema)

en: (Security update)
lt: (Saugumo atnaujinimas)

en: (Unsupported)
lt: (Nepalaikomas)

en: All of your projects are up to date.
lt: Visu jūsų projektai naujausios versijos.

en: Download these updates
lt: Atsisiųskite šiuos atnaujinimus

en: Manual updates required
lt: Reikia atnaujinti rakiniu būdu

en: You must select at least one project to update.
lt: Privalote pasirinkti bent vieną projektą atnaujinimui.

en: Downloading updates
lt: Atsiunčiami atnaujinimai

en: Preparing to download selected updates
lt: Ruošiamasi atsiųsti pažymėtus atnaujinimus

en: Downloading updates failed:
lt: Atnaujinimų siuntimas nepavyko:

en: Updates downloaded successfully.
lt: Atnaujinimai atsiųsti sėkmingai.

en: Fatal error trying to download.
lt: Mirtina klaida bandant atsiųsti.

en: Perform updates with site in maintenance mode (strongly recommended)
lt: Vykdykite atnaujinimus priežiūros režime (griežtai rekomenduojama)

en: For example: %url
lt: Pavyzdžiui: %url

en: For example: %filename from your local computer
lt: Pavyzdžiui: %filename iš savo kompiuterio

en: Unable to retrieve Drupal project from %url.
lt: Negalima gauti Drupal projekto iš %url.

en: Provided archive contains no files.
lt: Pateiktas archyvas neturi failų.

en: Unable to determine %project name.
lt: Negalima gauti %project pavadinimo.

en: Downloading %project
lt: Atsiunčiamas %project

en: Failed to download %project from %url
lt: Negalima gauti %project iš %url

en: Includes:
lt: Apima:

en: Enabled: %includes
lt: Įgalinti: %includes

en: Disabled: %disabled
lt: Išjungti: %disabled

en: Checking for available updates
lt: Tikrinami galiojantys atnaujinimai

en: Ready to update
lt: Galima atnaujinti

en: Update manager
lt: Atnaujinimų tvarkyklė

en: No people available.
lt: Nėra žmonių.

en: Registration and cancellation
lt: Registracija ir panaikinimas

en: Who can register accounts?
lt: Kas gali registruoti naujas paskyras?

en: Administrators only
lt: Tik administratoriai

en: Visitors, but administrator approval is required
lt: Lankytojai, bet administratoriaus leidimas reikalingas

en: When cancelling a user account
lt: Kai narys panaikina paskyrą

en: Select method for cancelling account
lt: Pasirinkti paskyros panaikinimo metodą

en: Administer users
lt: Administruoti narius

en: Welcome (new user created by administrator)
lt: Pasisveikinimas (kai naują narį sukūrė administratorius)

en: Welcome (awaiting approval)
lt: Pasisveikinimas (laukiama patvirtinimo)

en: Welcome (no approval required)
lt: Pasisveikinimas (be patvirtinimo)

en: Password recovery
lt: Slaptažodžio atkūrimas

en: Account activation
lt: Paskyros aktyvavimas

en: Account cancellation confirmation
lt: Paskyros panaikinimo patvirtinimas

en: Account canceled
lt: Paskyra panaikinta

en: The one-time login link you clicked is invalid.
lt: Vienkartinė nuorodą kurią paspaudėte yra klaidinga.

en: <p>This is a one-time login for %user_name and will expire on %expiration_date.</p><p>Click on this button to log in to the site and change your password.</p>
lt: <p>Tai vienkartinis prisijungimas %user_name galiojimas baigsis %expiration_date.</p><p>Paspaudę šį mygtuką  prisijungsite prie svetainės ir pasikeiskite slaptažodį </p>

en: When cancelling your account
lt: Kai panaikinama jūsų paskyra

en: Are you sure you want to cancel your account?
lt: Ar tikrai norite panaikinti savo paskyra?

en: Are you sure you want to cancel the account %name?
lt: Ar tikrai norite panaikinti paskyra %name?

en: Your account will be blocked and you will no longer be able to log in. All of your content will be hidden from everyone but administrators.
lt: Jūsų paskyra bus užblokuota ir daugiau negalėsite prisijungti. Visas jūsų turinys bus paslėptas.

en: Your account will be removed and all account information deleted. All of your content will be assigned to the %anonymous-name user.
lt: Jūsų paskyra bus užblokuota ir daugiau negalėsite prisijungti. Visas jūsų turinys liks pažymėtas %anonymous-name vardu.

en: Your account will be removed and all account information deleted. All of your content will also be deleted.
lt: Jūsų paskyra ir informacija bus pašalinta. Visas jūsų turinys taip pat bus pašalintas.

en: Sent account cancellation request to %name %email.
lt: Nusiųsta paskyros panaikinimo užklausa į %name %email.

en: Tokens related to individual user accounts.
lt: Tokens susiję su individualia nario paskyra.

en: Tokens related to the currently logged in user.
lt: Tokens susiję su dabar prisijungusiu nariu.

en: Creating and managing users
lt: Kurti ir valdyti narius

en: This form lets administrators configure how fields should be displayed when rendering a user profile page.
lt: Ši forma suteikia administratoriui galimybę konfigūruoti kaip laukeliai bus rodomi kai formuojamas nario profilio puslapis.

en: Change own username
lt: Keisti savo prisijungimo vardą

en: Cancel own user account
lt: Panaikinti savo paskyrą

en: Cancelling account
lt: Panaikinama paskyra

en: Cancelling user account
lt: Panaikinama nario paskyra

en: An administrator created an account for you at [site:name]
lt: [site:name] administratorius jums sukūrė paskyrą

en: Cancel the selected user accounts
lt: Panaikinti pasirinktų narių paskyras

en: When cancelling these accounts
lt: Kai panaikinamos šios paskyros

en: Are you sure you want to cancel these user accounts?
lt: Ar tikrai norite panaikinti šias narių paskyras?

en: Add lowercase letters
lt: Pridėkite mažųjų raidžių

en: Add uppercase letters
lt: Pridėkite didžiųjų raidžių

en: Add numbers
lt: Pridėkite skaičių

en: Add punctuation
lt: Pridėkite skyrybos ženklų

en: Make it different from your username
lt: Turi skirtis nuo nario vardo

en: Weak
lt: Silpnas

en: Fair
lt: Pakankamas

en: Blocked user: %name %email.
lt: Užblokuotas narys: %name %email.

en: Find and manage people interacting with your site.
lt: Surasti ir valdyti žmones, kurie dirba su jūsų svetaine.

en: Confirm account cancellation
lt: Patvirtinkite paskyros panaikinimą

en: Minimal
lt: Minimalus

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
lt: Naudokite <em>paprastą puslapį</em> statiniam puslapiams, tokiems kaip "Apie mus" puslapiams.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
lt: Naudokite raktažodžius panašių straipsnių grupavimui į kategorijas.

en: Install with commonly used features pre-configured.
lt: Įdiegiama su labiausiai paplitusiomis savybėmis

en: Contact forms
lt: Kontaktų formos

en: Entity ID
lt: Esybės ID

en: Social Bar
lt: Socialinių tinklų juosta

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: Name (raw)
lt: Vardas (neapdorotas)

en: Edit account
lt: Redaguoti paskyrą

en: Internet
lt: Internetas

en: 1 pending update (@number_applied to be applied, @number_incompatible skipped) | @count pending updates (@number_applied to be applied, @number_incompatible skipped)
lt[0]: @count laukiantis atnaujinimas (@number_applied bus pritaikytas, @number_incompatible praleistas)
lt[1]: @count laukiantys atnaujinimai (@number_applied bus pritaikyta, @number_incompatible praleista)
lt[2]: @count laukiančių atnaujinimų (@number_applied bus pritaikyta, @number_incompatible praleista)

en: Author textfield
lt: Autoriaus laukelis

en: Overview of fields on all entity types.
lt: Visų tipų elementų laukelių apžvalga.

en: Collapse
lt: Sutraukti

en: Error messages to display
lt: Klaidų pranešimų rodymas

en: It is recommended that sites running on production environments do not display any errors.
lt: Svetainėms kurios veikia viešai rekomenduojama nerodyti klaidų.

en: Current password
lt: Dabartinis slaptažodis

en: Your current password is missing or incorrect; it's required to change the %name.
lt: Jūsų dabartinio slaptažodžio nėra arba jis neteisingas, jis reikalingas norit pakeisti  %name.

en: Configure user accounts.
lt: Konfigūruoti narių paskyras.

en: Terminology
lt: Terminologija

en: Read-only
lt: Tik skaitymui

en: Last access timestamp
lt: Paskutinės prieigos laiko žyma

en: Last login timestamp
lt: Paskutinio prisijungimo laiko žyma

en: Severity level
lt: Sunkumo lygis

en: No media available.
lt: Nėra galimos media.

en: Administer media
lt: Administruoti mediją

en: View media
lt: Peržiūrėti mediją

en: Remove block
lt: Pašalinti bloką

en: %module module installed.
lt: %module modulis įdiegtas.

en: Administer text formats and filters
lt: Teksto formatų ir filtrų administravimas

en: @type language detection
lt: @type kalbos aptikimas

en: Use the detected interface language.
lt: Naudoti aptiktą sąsajos kalbą.

en: You are currently using the %set-name shortcut set.
lt: Šiuo metu naudojate trumpinių rinkinį %set-name.

en: Create new set
lt: Kurti naują rinkinį

en: The %set_name shortcut set has been created. You can edit it from this page.
lt: Trumpinių rinkinys %set_name sukurtas. Galite jį redaguoti šiame puslapyje.

en: Updated set name to %set-name.
lt: Rinkinio pavadinimas pakeistas į %set-name.

en: If you have chosen this shortcut set as the default for some or all users, they may also be affected by deleting it.
lt: Jei pasirinkote šį trumpinių rinkinį kaip numatytąjį kai kuriems ar visiems nariams, ištrynus jį jie taip pat gali būti paveikti.

en: 1 user has chosen or been assigned to this shortcut set. | @count users have chosen or been assigned to this shortcut set.
lt[0]: @count narys pasirinko arba jam priskirtas šis trumpinių rinkinys.
lt[1]: @count nariai pasirinko arba jiems priskirtas šis trumpinių rinkinys.
lt[2]: @count narių pasirinko arba jiems priskirtas šis trumpinių rinkinys.

en: Administering shortcuts
lt: Trumpinių administravimas

en: Choosing shortcut sets
lt: Pasirinkite trumpinių rinkinius

en: Users with permission to switch shortcut sets can choose a shortcut set to use from the Shortcuts tab of their user account page.
lt: Nariai, turintys leidimą keisti trumpinių rinkinius, gali pasirinkti naudojamą trumpinių rinkinį savo paskyros puslapio skirtuke Trumpiniai.

en: Edit current shortcut set
lt: Redaguoti dabartinį trumpinių rinkinį

en: Editing the current shortcut set will affect other users if that set has been assigned to or selected by other users. Granting "Select any shortcut set" permission along with this permission will grant permission to edit any shortcut set.
lt: Dabartinio trumpinių rinkinio redagavimas paveiks kitus narius, jei tas rinkinys jiems priskirtas arba pasirinktas. Suteikus leidimą "Pasirinkti bet kurį trumpinių rinkinį" kartu su šiuo leidimu, bus suteiktas leidimas redaguoti bet kurį trumpinių rinkinį.

en: Select any shortcut set
lt: Pasirinkti bet kurį trumpinių rinkinį

en: From all shortcut sets, select one to be own active set. Without this permission, an administrator selects shortcut sets for users.
lt: Iš visų trumpinių rinkinių pasirinkti vieną kaip savo aktyvųjį rinkinį. Be šio leidimo trumpinių rinkinius nariams parenka administratorius.

en: Add and modify shortcut sets.
lt: Pridėti ir keisti trumpinių rinkinius.

en: Add shortcut set
lt: Pridėti nuorodų rinkinį

en: Edit set name
lt: Redaguoti rinkinio pavadinimą

en: Delete shortcut set
lt: Ištrinti trumpinių rinkinį

en: Database support
lt: Duomenų bazės palaikymas

en: Get Started
lt: Pradžia

en: Update @name
lt: Atnaujinti @name

en: Convert to lowercase
lt: Konvertuoti į mažąsias raides

en: visible
lt: matomi

en: The date the comment was most recently updated.
lt: Data komentarų kurie atnaujinti.

en: Comment posted: %subject.
lt: Komentaras įrašytas: %subject.

en: This field has been disabled because you do not have sufficient permissions to edit it.
lt: Šis laukas buvo išjungtas, nes neturite pakankamų teisių jį redaguoti.

en: View, edit and delete all content regardless of permission restrictions.
lt: Žiūrėti, redaguoti ir trinti visą turinį nepaisant leidimų apribojimų.

en: Syslog format
lt: Syslog formatas

en: External resources can be optimized automatically, which can reduce both the size and number of requests made to your website.
lt: Išoriniai ištekliai gali būt optimizuojami automatiškai. Tai gali sumažinti kreipinių į svetainę kiekį ir dydį.

en: The location of the file relative to Drupal root.
lt: Failo vieta reliatyvi Drupal šakninio katalogo atžvilgiu.

en: Your modules have been downloaded and updated.
lt: Moduliai buvo parsiųsti ir atnaujinti.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
lt: Naudokite <em>straipsnį</em> turiniui kuriam svarbus laikas; tokiam kaip naujienos, spaudos pranešimai ar tiklaraščio įrašai.

en: Translation update status
lt: Vertimų atnaujinimo būsena

en: The selected file %filename cannot be uploaded. Only files with the following extensions are allowed: %extensions.
lt: Pasirinktas failas %filename negali būti įkeltas. Leidžiami tik failai su šiais plėtiniais: %extensions.

en: Filter modules
lt: Filtruoti modulius

en: Vocabulary machine name
lt: Žodyno mašininis pavadinimas

en: Current page
lt: Dabartinis puslapis

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: X-Large
lt: Labai didelis

en: Site logo
lt: Svetainės logotipas

en: %field cannot contain any markup.
lt: %field negali turėti jokio kodo.

en: These options control the display settings for the %name theme. When your site is displayed using this theme, these settings will be used.
lt: Šios nuostatos kontroliuoja %name temos rodymą. Kai svetainė rodoma naudojant šią temą, naudojami šie nustatymai.

en: Administer software updates
lt: Administruoti programinės įrangos atnaujinimus

en: @required_name (Missing)
lt: @required_name (Trūkstamas)

en: @required_name (Version @compatibility required)
lt: @required_name (Reikalinga @compatibility versija )

en: Unresolved dependency
lt: Neišspręsta priklausomybė

en: @name requires this module.
lt: @name reikalauja šio modulio.

en: @name requires this module and version. Currently using @required_name version @version
lt: @name reikalauja šio modulio ir versijos. Dabar @required_name naudoja versiją @version

en: Media Library
lt: Media biblioteka

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Require email confirmation
lt: Reikalauti el. pašto patvirtinimo

en: Footer Top
lt: Poraštė viršuje

en: Fetch settings
lt: Gavimo nustatymai

en: Site details
lt: Svetainės informacija

en: Add media
lt: Pridėti mediją

en: Interfaces
lt: Sąsajos

en: The database table prefix you have entered, %prefix, is invalid. The table prefix can only contain alphanumeric characters, periods, or underscores.
lt: Duomenų bazės lentelių priešdėlis %prefix klaidingas. Lentelių priešdėlis gali būt sudarytas tik iš skaičių, raidžių, taškų ar pabraukimų.

en: Default settings file
lt: Numatytas nustatymų failas

en: The default settings file does not exist.
lt: Nustatymų failas neegzistuoja.

en: Show row weights
lt: Rodyti eilučių svorius

en: Hide row weights
lt: Slėpti eilučių svorius

en: %name: the value may be no less than %min.
lt: %name: reikšmė gali būti ne mažesnė nei %min.

en: %name: the value may be no greater than %max.
lt: %name: reikšmė gali būti ne didesnė nei %max.

en: Custom display settings
lt: Pasirinktiniai rodymo nustatymai

en: Node module element
lt: Mazgo modulio elementas

en: not yet assigned
lt: dar nepriskirta

en: not yet created
lt: dar nesukurta

en: Comment type
lt: Komentaro tipas

en: Edit permissions
lt: Redaguoti leidimus

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Reusable
lt: Daugkartinis

en: Configuration files
lt: Konfigūracijos failai

en: The URL of the account edit page.
lt: Nario paskyros redagavimo puslapio URL.

en: Bulk update
lt: Masinis atnaujinimas

en: Search page
lt: Paieškos puslapis

en: Search pages
lt: Paieškos puslapiai

en: Add search page
lt: Pridėti paieškos puslapį

en: Unknown content type
lt: Nežinomas turinio tipas

en: Back to site
lt: Atgal į svetainę

en: Never (manually)
lt: Niekada (rankiniu būdu)

en: Failed to connect to your database server. The server reports the following message: %error.<ul><li>Is the database server running?</li><li>Does the database exist, and have you entered the correct database name?</li><li>Have you entered the correct username and password?</li><li>Have you entered the correct database hostname?</li></ul>
lt: Nepavyko prisijungti prie duomenų bazės serverio. Serveris pranešė: %error.<ul><li>Ar duomenų bazės serveris veikia?</li><li>Ar duomenų bazė egzistuoja, ir ar teisingai įvestas duomenų bazės pavadinimas?</li><li>Ar teisingai įvestas prisijungimo vardas bei slaptažodis?</li><li>Ar teisingai nurodytas serveris?</li></ul>

en: Exit block region demonstration
lt: Išeiti iš blokų regionų demonstracijos

en: Database log messages to keep
lt: Išlaikyti duomenų bazės žurnalo žinutes

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės

en: Define a string that should be suffixed to the value, like ' m', ' kb/s'. Leave blank for none. Separate singular and plural values with a pipe ('pound|pounds').
lt: Nurodykite eilutę, kuri turi būti priesagoje, pvz. ' m', ' kb/s'. Nieko nenurodyti - palikti tuščią. Vienaskaitos ir daugiskaitos reikšmes atskirti vertikaliu brūkšniu ('kilogramas|kilogramai').

en: Thousand marker
lt: Tūkstančių žymeklis

en: Display prefix and suffix.
lt: Rodyti priešdėlį ir priesagą.

en: Display with prefix and suffix.
lt: Rodyti su priešdėliu ir priesaga.

en: - Select a value -
lt: - Pasirinkite reikšmę -

en: Trim length
lt: Sumažinti ilgį

en: No field is displayed.
lt: Nėra rodomų laukelių.

en: No field is hidden.
lt: Nėra paslėptų laukelių.

en: Format settings:
lt: Formato nustatymai:

en: Text formats are presented on content editing pages in the order defined on this page. The first format available to a user will be selected by default.
lt: Turinio redagavimo puslapiuose teksto formatai yra pateikiami šiame puslapyje nurodyta tvarka. Pirmasis nariui prieinamas formatas bus pažymėtas pagal nutylėjimą.

en: Link image to
lt: Susieti paveikslėlį su

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style

en: Linked to content
lt: Susietas su turiniu

en: Linked to file
lt: Susietas su failu

en: Shown when hovering over the menu link.
lt: Aprašymas, rodomas užėjus pelės žymekliu ant meniu nuorodos.

en: Syslog identity
lt: Syslog tapatybė

en: A string that will be prepended to every message logged to Syslog. If you have multiple sites logging to the same Syslog log file, a unique identity per site makes it easy to tell the log entries apart.
lt: Prie kiekvienos užregistruotos į Syslog žinutės pradžios bus pridedama eilutė. Jei kelių svetainių įvykiai rašomi į vieną Syslog failą, tada naudinga turėti kiekvienai svetainei unikalų identifikatorių, kuris parodytų, kuris įvykių žurnalo įrašas, kuriai svetainei priklauso.

en: Error pages
lt: Klaidų puslapiai

en: Run cron every
lt: Paleisti cron kas

en: Manage automatic site maintenance tasks.
lt: Valdyti automatines svetainės priežiūros užduotis.

en: Weight for added term
lt: Pridėto termino svoris

en: Minimal profile for running tests. Includes absolutely required modules only.
lt: Minimalus profilis testų paleidimui. Tik būtiniausi moduliai.

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Preset ID
lt: Parinkties ID

en: Weight for @block block
lt: Bloko @block svoris

en: Region for @block block
lt: Regionas @block blokui

en: Post comments
lt: Skelbti komentarus

en: Skip comment approval
lt: Praleisti komentarų patvirtinimą

en: Are you sure you want to disable the text format %format?
lt: Ar tikrai norite išjungti teksto formatą %format?

en: Disabled text formats are completely removed from the administrative interface, and any content stored with that format will not be displayed. This action cannot be undone.
lt: Išjungti teksto formatai yra visiškai pašalinti iš administracinės sąsajos ir bet kuris turinys su šiuo formatu neberodomas. Šis veiksmas negali būtu atšaukiamas.

en: Disabled text format %format.
lt: Išjungti teksto formatą %format.

en: Text Formats
lt: Teksto fomatai

en: Disable text format
lt: Išjungti teksto formatą

en: Hot topic, new comments
lt: Karšta tema, nauji komentarai

en: Hot topic
lt: Karšta tema

en: Normal topic
lt: Normali tema

en: Closed topic
lt: Uždaryta tema

en: Reference for usage, configuration, and modules.
lt: Nuoroda apie naudojimą, nustatymus ir modulius.

en: Configure @module permissions
lt: Valdyti @module leidimus

en: Administer settings.
lt: Nustatymų administravimas.

en: View reports, updates, and errors.
lt: Peržiūrėti ataskaitas, atnaujinimus ir klaidas.

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lt: Valdyti narių paskyras, roles ir jų leidimus.

en: Changed date
lt: Keitimo data

en: Nothing
lt: Nieko

en: Update @title
lt: Atnaujintas @title

en: A unique machine-readable name. Can only contain lowercase letters, numbers, and underscores.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas pavadinimas. Gali būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: The machine-readable name must contain unique characters.
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas turi būt unikalus.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and hyphens.
lt: Mašinoms suprantamas tekstas. Gali būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
lt: Toks mašinoms suprantamas pavadinimas jau naudojamas. Jis turi būt unikalus.

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Weight for row @number
lt: Eilutės @number svoris

en: Label display for @title
lt: @title žymos rodymas

en: Formatter for @title
lt: @title formatavimas

en: Parents for @title
lt: @title tėvai

en: Weight for new file
lt: Naujo failo svoris

en: Choose a file
lt: Pasirinkite failą

en: Weight for new effect
lt: Naujo efekto svoris

en: Enable @title menu link
lt: Įjungti @title meniu nuorodą

en: A unique name to construct the URL for the menu. It must only contain lowercase letters, numbers and hyphens.
lt: Unikalus meniu pavadinimas naudojamas URL. Turi būt sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: Schema version
lt: Schemos versija

en: Theme name
lt: Temos pavadinimas

en: URL fallback
lt: URL palaikymas (angl. fallback)

en: Use an already detected language for URLs if none is found.
lt: URL naudoti jau aptiktą kalbą, jei nė viena nerasta.

en: %type_name: Create new content
lt: %type_name: Sukurti naują turinį

en: %type_name: Edit own content
lt: %type_name: Redaguoti savo turinį

en: %type_name: Edit any content
lt: %type_name: Redaguoti bet kokį turinį

en: %type_name: Delete own content
lt: %type_name: Pašalinti savo turinį

en: %type_name: Delete any content
lt: %type_name: Pašalinti bet kokį turinį

en: Next steps
lt: Kiti žingsniai

en: @driver_name settings
lt: @driver_name nuostatos

en: Database file
lt: Duomenų bazės failas

en: The absolute path to the file where @drupal data will be stored. This must be writable by the web server and should exist outside of the web root.
lt: Absoliutus kelias iki failo kur @drupal duomenys bus saugomi. Jis turi būt įrašomas web serverio ir turėtų būt web root išorėje.

en: No fields are present yet.
lt: Nėra laukelių.

[ctx: Font weight]
en: Strong
lt: Tvirtas

en: Uninstall @module module
lt: Išdiegti @module modulį

en: Enable newly added modules
lt: Įjungti naujai pridėtus modulius

en: View the administration theme
lt: Žiūrėti administravimo temą

en: Database system
lt: Duomenų bazės sistema

en: Database system version
lt: Duomenų bazės sistemos versija

en: Indexed %count content items for tracking.
lt: Sekimui indeksuota %count turinio elementų.

en: Release notes for @project_title
lt: Projekto @project_title laidos naujienos

en: The role settings have been updated.
lt: Rolės nustatymai buvo atnaujinti.

en: Disable the account and keep its content.
lt: Paskyra išjungiama ir turinys paliekamas.

en: Disable the account and unpublish its content.
lt: Paskyra išjungiama ir turinys nebepublikuojamas.

en: Drupal system listing compatible test
lt: Drupal sistema įtraukė į sąrašą suderinamą testą

en: Support module for testing the drupal_system_listing function.
lt: Palaikymo (angl. Support) modulis skirtas testuoti drupal_system_listing funkcijai.

en: String settings
lt: Eilutės nustatymai

en: Use field label instead of the "On value" as label
lt: Naudoti laukelio žymą vietoj žymos "Reikšmė"

en: List (integer)
lt: Sąrašas (sveikasis skaičius)

en: List (float)
lt: Sąrašas (kintantis)

en: Allowed values list: invalid input.
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas: neteisingi duomenys.

en: Object ID
lt: Objekto ID

en: The entity type.
lt: Esybės tipas.

en: Center left
lt: Kairys centras

en: Center right
lt: Dešinys centras

en: Asc
lt: Did

en: Singular form
lt: Vienaskaitos forma

en: Plural form
lt: Daugiskaitos forma

en: Some roles lack permission to access content, but display %display has no access control.
lt: Kai kurios rolės neturi leidimo pasiekti turinį, tačiau rodinys %display neturi prieigos kontrolės.

en: The extension of the file.
lt: Failo plėtinys.

en: File Usage
lt: Failo naudojimas

en: A file that is associated with this node, usually because it is in a field on the node.
lt: Failas, susietas su šiuo mazgu, paprastai todėl, kad jis yra mazgo laukelyje.

en: A user that is associated with this file, usually because this file is in a field on the user.
lt: Narys, susietas su šiuo failu, paprastai todėl, kad šis failas yra nario laukelyje.

en: A file that is associated with this user, usually because it is in a field on the user.
lt: Failas, susietas su šiuo nariu, paprastai todėl, kad jis yra nario laukelyje.

en: A comment that is associated with this file, usually because this file is in a field on the comment.
lt: Komentaras, susietas su šiuo failu, paprastai todėl, kad šis failas yra komentaro laukelyje.

en: A file that is associated with this comment, usually because it is in a field on the comment.
lt: Failas, susietas su šiuo komentaru, paprastai todėl, kad jis yra komentaro laukelyje.

en: A taxonomy term that is associated with this file, usually because this file is in a field on the taxonomy term.
lt: Taksonomijos terminas, susietas su šiuo failu, paprastai todėl, kad šis failas yra taksonomijos termino laukelyje.

en: A file that is associated with this taxonomy term, usually because it is in a field on the taxonomy term.
lt: Failas, susietas su šiuo taksonomijos terminu, paprastai todėl, kad jis yra taksonomijos termino laukelyje.

en: The module managing this file relationship.
lt: Modulis, valdantis šį failo ryšį.

en: The type of entity that is related to the file.
lt: Su failu susijusios esybės tipas.

en: The number of times the file is used by this entity.
lt: Skaičius, kiek kartų šios esybės naudojamas failas.

en: The machine name for the vocabulary the term belongs to.
lt: Žodyno, kuriam priklauso terminas, mašininis pavadinimas.

en: Display error message
lt: Rodyti klaidos pranešimą

en: files
lt: failai

en: Not specified
lt: Nenurodyta

en: Underscore (_)
lt: Pabraukimas (_)

en: Content access
lt: Turinio prieiga

en: Convert line breaks into HTML
lt: Paversti eilutės pertraukas į HTML

en: Sticky status
lt: Prikabinimo būsena

en: RSS category
lt: RSS kategorija

en: RSS enclosure
lt: RSS priedas

en: Paste your configuration here
lt: Čia įklijuokite savo konfigūraciją

en: Import configuration
lt: Konfigūracijos importavimas

en: Default view mode
lt: Numatytasis peržiūros režimas

en: URL to image
lt: Nuoroda į paveikslėlį

en: Content revisions
lt: Turinio versijos

en: Language selection
lt: Kalbos pasirinkimas

en: Delete all translations
lt: Pašalinti visus vertimus

en: text formats
lt: teksto formatai

en: Search page path
lt: Paieškos puslapio kelias

en: Upscale
lt: Didinimas

en: Entity bundle
lt: Esybės paketas

en: Logo settings
lt: Logotipo nustatymai

en: Delete field.
lt: Pašalinti laukelį.

en: No results behavior
lt: Nėra rezultatų

en: Show "Page not found"
lt: Rodyti "Puslapis nerastas"

en: Display a summary
lt: Rodyti santrauką

[ctx: Sort order]
en: Default sort
lt: Numatytas rikiavimas

[ctx: Sort order]
en: Date
lt: Data

[ctx: Sort order]
en: Numerical
lt: Skaitmeninis

[ctx: Sort order]
en: Alphabetical
lt: Alfabetinis

en: All displays
lt: Visi rodymai

en: This @display_type (override)
lt: Šiam @display_type (perrašyta)

en: Configure @type: @item
lt: Konfigūruojama @type: @item

en: Unformatted list
lt: Neformatuotas sąrašas

en: Filters out unpublished content if the current user cannot view it.
lt: Filtruoja nepaskelbtą turinį, jei dabartinis narys negali jo peržiūrėti.

en: Whether or not the content is sticky. To list sticky content first, set this to descending.
lt: Ar turinys yra prikabintas. Norėdami sąraše pirmiausiai rodyti prikabintą turinį, nustatykite mažėjančią tvarką.

en: User has a revision
lt: Narys turi versiją

en: All nodes where a certain user has a revision
lt: Visas turinys, kurio versiją turi konkretus narys

en: Content revision is a history of changes to content.
lt: Turinio versija yra turinio pakeitimų istorija.

en: Provide a simple link to delete the content revision.
lt: Pateikia paprastą nuorodą ištrinti turinio versiją.

en: Filter for content by view access. <strong>Not necessary if you are using node as your base table.</strong>
lt: Filtruoti turinį pagal peržiūros prieigą. <strong>Nebūtina, jei naudojate turinį kaip pagrindinę lentelę.</strong>

en: Show a marker if the content is new or updated.
lt: Rodyti žymę, jei turinys yra naujas arba atnaujintas.

en: Show only content that is new or updated.
lt: Rodyti tik naują arba atnaujintą turinį.

en: Display the content with standard node view.
lt: Rodyti turinį naudojant standartinį turinio rodinį.

en: Content ID from URL
lt: Turinio ID iš URL

en: Content that is associated with this file, usually because this file is in a field on the content.
lt: Turinys, susietas su šiuo failu, paprastai todėl, kad šis failas yra turinio laukelyje.

en: Allows the "depth" for Taxonomy: Term ID (with depth) to be modified via an additional contextual filter value.
lt: Leidžia keisti sistematikos termino ID (su gyliu) "gylį" per papildomą kontekstinio filtro reikšmę.

en: Content authored
lt: Sukurtas turinys

en: Relate content to the user who created it. This relationship will create one record for each content item created by the user.
lt: Susieti turinį su nariu, kuris jį sukūrė. Šis ryšys sukurs vieną įrašą kiekvienam nario sukurtam turinio vienetui.

en: Enable to override this field's links.
lt: Įjunkite, kad perrašytumėte šio laukelio nuorodas.

en: Link this field to the original piece of content
lt: Susieti šį lauką su originaliu turinio elementu

en: If selected, users can enter multiple values in the form of 1+2+3. Due to the number of JOINs it would require, AND will be treated as OR with this filter.
lt: Jei pasirinkta, nariai gali įvesti kelias reikšmes formatu 1+2+3. Dėl reikalingo JOIN operacijų skaičiaus, AND bus vertinamas kaip OR šiame filtre.

en: Load default filter from term page
lt: Įkelti numatytąjį filtrą iš termino puslapio

en: Transform dashes in URL to spaces in term name filter values
lt: Keisti brūkšnelius URL į tarpus termino pavadinimo filtro reikšmėse

en: Create a page
lt: Sukurti puslapį

en: Create a menu link
lt: Sukurti meniu nuorodą

en: Include an RSS feed
lt: Įtraukti RSS teikimą

en: Feed path
lt: Tiekimo kelias

en: Feed row style
lt: Tiekimo eilutės stilius

en: Create a block
lt: Sukurti bloką

en: of type
lt: tipas

en: tagged with
lt: pažymėta

en: teasers
lt: įžangos

en: full posts
lt: pilni įrašai

en: titles
lt: pavadinimai

en: titles (linked)
lt: pavadinimai (su nuorodomis)

en: User limit
lt: Narių riba

en: Relative default value
lt: Santykinė numatytoji reikšmė

en: Headings
lt: Antraštės

en: The file UUID.
lt: Failo UUID.

en: The term UUID.
lt: Termino UUID.

en: The user UUID.
lt: Nario UUID.

en: Nav
lt: Navigacija

en: Field item
lt: Laukelio elementas

en: Edit shortcut set
lt: Redaguoti trumpinių rinkinį

en: Appearance settings
lt: Išvaizdos nustatymai

en: Close message
lt: Uždaryti pranešimą

en: Administer block types
lt: Administruoti blokų tipus

en: Add block type
lt: Pridėti bloko tipą

en: Unsorted
lt: Nerikiuojama

en: Changes to the style have been saved.
lt: Stiliaus pateikimai išsaugoti.

en: Media query
lt: Medijos užklausa

en: Create media
lt: Kurti mediją

en: Allow multiple filter values to work together
lt: Leisti kelioms filtro reikšmėms veikti kartu

en: User who uploaded
lt: Nariai kurie įkėlė

en: Taxonomy term chosen from autocomplete or select widget.
lt: Sistematikos terminas, pasirinktas naudojant automatinio užbaigimo arba pasirinkimo valdiklį.

en: Representative node
lt: Atstovaujantis mazgas

en: Obtains a single representative node for each term, according to a chosen sort criterion.
lt: Gauna vieną atstovaujantį mazgą kiekvienam terminui pagal pasirinktą rikiavimo kriterijų.

en: Content with term
lt: Turinys su terminu

en: Relate all content tagged with a term.
lt: Susieti visą turinį, pažymėtą terminu.

en: Has taxonomy term ID
lt: Turi sistematikos termino ID

en: Display content if it has the selected taxonomy terms.
lt: Rodyti turinį, jei jis turi pasirinktus sistematikos terminus.

en: Has taxonomy term
lt: Turi sistematikos terminą

en: Taxonomy terms on node
lt: Sistematikos terminai mazge

en: All taxonomy terms
lt: Visi sistematikos terminai

en: Display content if it has the selected taxonomy terms, or children of the selected terms. Due to additional complexity, this has fewer options than the versions without depth.
lt: Rodyti turinį, jei jis turi pasirinktus sistematikos terminus arba pasirinktų terminų antrinius elementus. Dėl papildomo sudėtingumo ši versija turi mažiau parinkčių nei versijos be gylio.

en: Has taxonomy term ID (with depth)
lt: Turi sistematikos termino ID (su gyliu)

en: Has taxonomy terms (with depth)
lt: Turi sistematikos terminus (su gyliu)

en: Has taxonomy term ID depth modifier
lt: Turi sistematikos termino ID gylio keitiklį

en: @entity using @field
lt: @entity, naudojantis @field

en: Taxonomy term ID from URL
lt: Sistematikos termino ID iš URL

en: Obtains a single representative node for each user, according to a chosen sort criterion.
lt: Gauna vieną atstovaujantį mazgą kiekvienam nariui pagal pasirinktą rūšiavimo kriterijų.

en: Load default filter from node page, that's good for related taxonomy blocks
lt: Įkelti numatytąjį filtrą iš mazgo puslapio – tai tinka susijusiems sistematikos blokams

en: The block could not be saved.
lt: Bloko nepavyko išsaugoti.

en: Datetime
lt: Data ir laikas

en: Language (fr, en, ...)
lt: Kalba (fr, en, ...)

en: Link attributes
lt: Nuorodos atributai

en: Max age
lt: Didžiausias amžius

en: Last Cron Run
lt: Paskutinis Cron darbo paleidimas

en: The user ID.
lt: Nario ID.

en: Unique watchdog event ID.
lt: Unikalus stebėjimo įvykio identifikatorius.

en: The severity level of the event; ranges from 0 (Emergency) to 7 (Debug).
lt: Įvykio sunkumo lygis; svyruoja nuo 0 (Emergency) iki 7 (Debug).

en: Logo image
lt: Logotipo paveikslėlis

en: Manage view modes
lt: Valdyti peržiūros režimus

en: JavaScript settings
lt: JavaScript nustatymai

en: Link to the referenced entity
lt: Nuorodą į nurodomą esybę

en: Language types
lt: Kalbų tipai

en: Add view mode
lt: Pridėti peržiūros režimą

en: Edit view mode
lt: Redaguoti peržiūros režimą

en: Filter HTML
lt: Filtruoti HTML

en: Configuration Manager
lt: Konfigūracijos tvarkyklė

en: Revision log
lt: Versijų žurnalas

en: Default date
lt: Numatyta data

en: Time increments
lt: Laiko žingsniai

en: Date value
lt: Datos reikšmė

en: Entity reference
lt: Nurodyta esybė

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.

en: Fields pending deletion
lt: Laukeliai laukiantys pašalinimo

en: Autocomplete (Tags style)
lt: Automatiškai pasibaigiantis (Raktažodžių stilius)

en: Mail system
lt: Pašto sistema

en: Add child
lt: Pridėti antrinį elementą

en: Restrict images to this site
lt: Apriboti vaizdus šia svetaine

en: Disallows usage of &lt;img&gt; tag sources that are not hosted on this site by replacing them with a placeholder image.
lt: Neleidžia naudoti &lt;img&gt; žymių šaltinių, kurie nėra talpinami šioje svetainėje, pakeičiant juos laikinuoju paveikslėliu.

en: Maximum dimensions
lt: Maksimalūs matmenys

en: Wide
lt: Platus

en: The field name.
lt: Laukelio pavadinimas.

en: Whether the user is active or blocked.
lt: Ar narys yra aktyvus ar užblokuotas.

en: The throbber display does not show the status of uploads but takes up less space. The progress bar is helpful for monitoring progress on large uploads.
lt: Pulso atvaizdas nerodo įkėlimų būsenos, tačiau užima mažiau vietos. Progreso juosta naudinga stebint didelių failų įkėlimo eigą.

en: Cron takes care of running periodic tasks like checking for updates and indexing content for search.
lt: Cron rūpinasi periodiškomis užduotimis, pavyzdžiui, tikrinant naujinimus ir indeksavimo turinio paieškai.

en: User name and password
lt: Nario vardas ir slaptažodis

en: User module account form elements.
lt: Narių modulio paskyros formos elementai.

en: Manage form display
lt: Valdyti formos atvaizdavimą

en: View modes
lt: Peržiūros režimai

en: Resource type
lt: Ištekliaus tipas

en: <em>Alt</em> field required
lt: <em>Alt</em> laukelis privalomas

en: <em>Title</em> field required
lt: <em>Title</em> laukelis privalomas

en: Media type
lt: Medijos tipas

en: Relate each @entity with a @field set to the file.
lt: Susieti kiekvieną @entity su @field, kuris nustatytas failui.

en: Relate each @entity with a @field set to the image.
lt: Susieti kiekvieną @entity su @field nustatyta prie paveikslėlio.

en: The tid of a taxonomy term.
lt: Sistematikos termino tid.

en: The user permissions.
lt: Nario leidimai.

en: Multiple-value handling
lt: Kelių reikšmių apdorojimas

en: Filter to items that share all terms
lt: Filtruoti elementus, kurie turi visus terminus

en: Filter to items that share any term
lt: Filtruoti elementus, kurie turi bent vieną terminą

en: Use a pager
lt: Naudoti puslapiavimą

en: Logo path
lt: Logotipo kelias

en: View own unpublished media
lt: Peržiūrėti savo nepaskelbtą mediją

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: Tokens related to views.
lt: Tokenai susiję su vaizdu

en: The description of the view.
lt: Vaizdo aprašymas

en: -Select-
lt: -Pasirinkti-

en: Apostrophe
lt: Apostrofa

en: Date in the form of CCYYMMDD.
lt: Data CCYYMMDD formatu.

en: Date in the form of YYYYMM.
lt: Data YYYYMM formatu.

en: Date in the form of YYYY.
lt: Data YYYY formatu.

en: Date in the form of MM (01 - 12).
lt: Data MM formatu (01 - 12).

en: Date in the form of DD (01 - 31).
lt: Data DD formatu (01 - 31).

en: Date in the form of WW (01 - 53).
lt: Data WW formatu (01 - 53).

en: Convert spaces in term names to hyphens
lt: Keisti tarpus terminų pavadinimuose į brūkšnelius

en: Block count
lt: Blokų skaičius

en: Limit to vocabulary
lt: Apriboti iki žodyno

en: Display list value as human readable
lt: Rodyti sąrašo reikšmę žmonėms suprantamu formatu

en: @count hour | @count hours
lt[0]: @count valanda
lt[1]: @count valandos
lt[2]: @count valandų

en: @count day | @count days
lt[0]: @count diena
lt[1]: @count dienos
lt[2]: @count dienų

en: Callback function
lt: Atgalinio iškvietimo funkcija

en: Your search used too many AND/OR expressions. Only the first @count terms were included in this search.
lt: Paieškoje panaudota per daug IR/ARBA išraiškų. Į šią paiešką įtraukti tik pirmieji @count terminai.

en: Other…
lt: Kita…

en: Use the administration pages
lt: Naudoti administravimo puslapius

en: Performance settings
lt: Veikimo nustatymai

en: Hide description
lt: Slėpti aprašymą

en: Only has the 'authenticated user' role
lt: Turi tik 'prisijungęs narys' rolę

en: Has roles in addition to 'authenticated user'
lt: Turi ir kitą rolę apart 'prisijungęs narys'

en: Fields to be included as contextual links.
lt: Laukai, kuriuos reikia įtraukti kaip kontekstines nuorodas.

en: Include destination
lt: Įtraukti paskirties vietą

en: Include a "destination" parameter in the link to return the user to the original view upon completing the contextual action.
lt: Į nuorodą įtraukite parametrą "destination", kad naudotojas, atlikęs kontekstinį veiksmą, būtų grąžintas į pradinį rodinį.

en: Contextual Links
lt: Kontekstinės nuorodos

en: Display fields in a contextual links menu.
lt: Rodyti laukus kontekstinių nuorodų meniu.

en: Upload directory
lt: Įkėlimų katalogas

en: The file %file could not be saved because the upload did not complete.
lt: Nepavyko išsaugoti failo %file, nes įkėlimas nebuvo baigtas.

en: Maximum attempts
lt: Maksimalus bandymų skaičius

en: Allowed values function
lt: Leidžiamų reikšmių funkcija

en: Third party settings
lt: Trečių šalių nustatymai

en: Date/time format
lt: Datos ir laiko formatas

en: Drupal Version
lt: Drupal versija

en: Powered by
lt: Sukurta su

en: This field supports tokens.
lt: Šis laukelis palaiko token.

en: Search score
lt: Paieškos balas

en: Formatted text
lt: Formatuotas tekstas

en: Export options
lt: Eksportavimo parinktys

en: No content selected.
lt: Nepasirinktas turinys.

en: A unique machine-readable name containing letters, numbers, and underscores.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas pavadinimas sudarytas iš raidžių, skaičių ir pabraukimų.

en: If no image is uploaded, this image will be shown on display and will override the field's default image.
lt: Jei paveikslėlis neįkeltas, šis vaizdas bus rodomas ekrane ir pakeis laukelio numatytąjį paveikslėlį.

en: Provider URL
lt: Teikėjo URL

en: Filter permissions
lt: Filtruoti leidimus

en: The menu name. Primary key.
lt: Meniu pavadinimas. Pirminis raktas.

en: The human-readable name of the menu.
lt: Žmogaus skaitomas meniu pavadinimas.

en: A description of the menu
lt: Meniu aprašymas

en: The menu name. All links with the same menu name (such as 'navigation') are part of the same menu.
lt: Meniu pavadinimas. Visos nuorodos su tuo pačiu meniu pavadinimu (pvz. 'navigation') priklauso tam pačiam meniui.

en: The menu link ID (mlid) is the integer primary key.
lt: Meniu nuorodos ID (mlid) yra sveikojo skaičiaus pirminis raktas.

en: The parent link ID (plid) is the mlid of the link above in the hierarchy, or zero if the link is at the top level in its menu.
lt: Tėvinės nuorodos ID (plid) yra aukščiau hierarchijoje esančios nuorodos mlid, arba nulis, jei nuoroda yra viršutiniame meniu lygyje.

en: The Drupal path or external path this link points to.
lt: Drupal kelias arba išorinis kelias, į kurį nurodo ši nuoroda.

en: For links corresponding to a Drupal path (external = 0), this connects the link to a {menu_router}.path for joins.
lt: Nuorodoms, atitinkančioms Drupal kelią (external = 0), tai susieja nuorodą su {menu_router}.path sujungimams.

en: The text displayed for the link, which may be modified by a title callback stored in {menu_router}.
lt: Nuorodai rodomas tekstas, kurį gali modifikuoti pavadinimo grįžtamasis iškvietimas, saugomas {menu_router}.

en: The name of the module that generated this link.
lt: Modulio, sugeneravusio šią nuorodą, pavadinimas.

en: A flag to indicate if the link points to a full URL starting with a protocol, like http:// (1 = external, 0 = internal).
lt: Žymė, nurodanti ar nuoroda rodo į pilną URL adresą, prasidedantį protokolu, pvz. http:// (1 = išorinė, 0 = vidinė).

en: Flag indicating whether any links have this link as a parent (1 = children exist, 0 = no children).
lt: Žymė, nurodanti ar kuria nors nuoroda turi šią nuorodą kaip tėvą (1 = antriniai elementai egzistuoja, 0 = antrinių elementų nėra).

en: Flag for whether this link should be rendered as expanded in menus - expanded links always have their child links displayed, instead of only when the link is in the active trail (1 = expanded, 0 = not expanded)
lt: Žymė, nurodanti ar ši nuoroda turėtų būti rodoma išplėsta meniuose – išplėstos nuorodos visada rodo savo antrinias nuorodas, o ne tik tada, kai nuoroda yra aktyvios sekos dalyje (1 = išplėsta, 0 = neišplėsta)

en: Link weight among links in the same menu at the same depth.
lt: Nuorodos svoris tarp to pačio meniu ir to pačio gylio nuorodų.

en: The depth relative to the top level. A link with plid == 0 will have depth == 1.
lt: Gylis, palyginus su viršutiniu lygiu. Nuoroda su plid == 0 turės depth == 1.

en: A flag to indicate that the user has manually created or edited the link (1 = customized, 0 = not customized).
lt: Žymė, nurodanti, kad narys rankiniu būdu sukūrė arba redagavo nuorodą (1 = tinkinta, 0 = netinkinta).

en: The first mlid in the materialized path. If N = depth, then pN must equal the mlid. If depth > 1 then p(N-1) must equal the plid. All pX where X > depth must equal zero. The columns p1 .. p9 are also called the parents.
lt: Pirmasis mlid materializuotame kelyje. Jei N = depth, tada pN turi būti lygus mlid. Jei depth > 1, tada p(N-1) turi būti lygus plid. Visi pX, kur X > depth, turi būti nulis. Stulpeliai p1 .. p9 taip pat vadinami tėvais.

en: The second mlid in the materialized path. See p1.
lt: Antrasis mlid materializuotame kelyje. Žr. p1.

en: The third mlid in the materialized path. See p1.
lt: Trečiasis mlid materializuotame kelyje. Žr. p1.

en: The fourth mlid in the materialized path. See p1.
lt: Ketvirtasis mlid materializuotame kelyje. Žr. p1.

en: The fifth mlid in the materialized path. See p1.
lt: Penktasis mlid materializuotame kelyje. Žr. p1.

en: The sixth mlid in the materialized path. See p1.
lt: Šeštasis mlid materializuotame kelyje. Žr. p1.

en: The seventh mlid in the materialized path. See p1.
lt: Septintasis mlid materializuotame kelyje. Žr. p1.

en: The eighth mlid in the materialized path. See p1.
lt: Aštuntasis mlid materializuotame kelyje. Žr. p1.

en: The ninth mlid in the materialized path. See p1.
lt: Devintasis mlid materializuotame kelyje. Žr. p1.

en: Flag that indicates that this link was generated during the update from Drupal 5.
lt: Žymė, nurodanti, kad ši nuoroda buvo sugeneruota atnaujinimo iš Drupal 5 metu.

en: Primary menu
lt: Pagrindinis meniu

en: blocks
lt: blokai

en: Bulk operation
lt: Masinė operacija

en: Manage permissions
lt: Valdyti leidimus

en: Loading…
lt: Kraunama…

en: Resource title
lt: Ištekliaus pavadinimas

en: Translation for @language
lt: Vertimas @language

en: Use site name
lt: Naudoti svetainės pavadinimą

en: Use site slogan
lt: Naudoti svetainės šūkį

en: File status
lt: Failo būsena

en: Reduce
lt: Sumažinti

en: Breakpoint
lt: Lūžio taškas

en: Display "Access Denied"
lt: Rodyti "Prieiga draudžiama"

en: Provide a simple link to the revision.
lt: Pateikia paprastą nuorodą į versiją.

en: The ID of the entity that is related to the file.
lt: Su failu susijusios esybės ID.

en: The raw numeric user ID.
lt: Neapdorotas skaitinis nario ID.

en: File storage
lt: Failų saugykla

en: Enter 0 for no limit.
lt: Įveskite 0 jei neribojama.

en: Entity label
lt: Esybės etiketė

en: The @type %title has been deleted.
lt: @type %title buvo pašalintas.

en: The URL %url is not valid.
lt: URL %url negaliojantis.

en: Maximum image dimensions
lt: Didžiausios paveikslėlio dimensijos

en: All messages, with backtrace information
lt: Visi pranešimai su atgalinio sekimo informacija

en: Development settings
lt: Plėtojimo nustatymai

en: The file %file could not be saved because it exceeds %maxsize, the maximum allowed size for uploads.
lt: Nepavyko išsaugoti failo %file, nes jis viršija %maxsize – maksimalų leidžiamą įkėlimo dydį.

en: The file %path was not deleted because it does not exist.
lt: Failas %path nebuvo pašalintas nes tokio failo nėra.

en: %name field is not in the right format.
lt: %name laukelis netinkamo formato.

en: %name is not a valid number.
lt: %name yra neskaičius.

en: %name must be a valid color.
lt: %name turi būti galiojanti spalva.

en: Boolean value
lt: Boolean reikšmė

en: Integer value
lt: Sveikojo skaičiaus reikšmė

en: Text value
lt: Teksto reikšmė

en: Show all columns
lt: Rodyti visus stulpelius

en: List additional actions
lt: Sąrašas papildomų veiksmų

en: Language type
lt: Kalbos tipas

en: No book content available.
lt: Nėra knygos turinio.

en: Database Logging
lt: Duomenų bazės registravimas

en: Trim link text length
lt: Apkarpyti nuorodos teksto ilgį

en: Leave blank to allow unlimited link text lengths.
lt: Palikite tuščią, kad leistumėte neribotą nuorodos teksto ilgį.

en: URL only
lt: Tik URL

en: Show URL as plain text
lt: Rodyti URL kaip paprastą tekstą

en: Add rel="nofollow" to links
lt: Pridėti rel="nofollow" prie nuorodų

en: Link text trimmed to @limit characters
lt: Nuorodos tekstas sutrumpintas iki @limit simbolių

en: Link text not trimmed
lt: Nuorodos tekstas nesutrumpintas

en: Show URL only as plain-text
lt: Rodyti tik URL kaip paprastą tekstą

en: Show URL only
lt: Rodyti tik URL

en: Add rel="@rel"
lt: Pridėti rel="@rel"

en: Processed text
lt: Apdorotas tekstas

en: Did not delete temporary file "%path" during garbage collection because it is in use by the following modules: %modules.
lt: Laikinasis failas "%path" nebuvo pašalintas atliekų surinkimo metu, nes jį naudoja šie moduliai: %modules.

en: Edit style %name
lt: Redaguojamas stilius - %name

en: Error generating image, missing source file.
lt: Klaida generuojant paveikslėlį, trūksta šaltinio failo.

en: Set @title as default
lt: Nustatyti @title kaip numatytąją

en: Custom language...
lt: Savita kalba...

en: Fill in the language details and save the language with <em>Add custom language</em>.
lt: Užpildykite kalbos duomenis ir išsaugokite kalbą naudodami <em>Pridėti savitą kalbą</em>.

en: The language %language (%langcode) already exists.
lt: Kalba %language (%langcode) jau egzistuoja.

en: Use the <em>Add language</em> button to save a predefined language.
lt: Naudokite mygtuką <em>Pridėti kalbą</em>, norėdami išsaugoti iš anksto nustatytą kalbą.

en: The language %language has been created and can now be used.
lt: %language kalba buvo sukurta ir nuo šiol gali būti naudojama.

en: The %language (%langcode) language has been removed.
lt: %language (%langcode) kalba buvo pašalinta.

en: Path prefix configuration
lt: Kelio priešdėlio konfigūracija

en: Domain configuration
lt: Domeno konfigūracija

en: %language (%langcode) path prefix (Default language)
lt: %language (%langcode) kelio priešdėlis (Numatytoji kalba)

en: %language (%langcode) path prefix
lt: %language (%langcode) kelio priešdėlis

en: %language (%langcode) domain
lt: %language (%langcode) domenas

en: The prefix may not contain a slash.
lt: Priešdėlis negali turėti pasvirojo brūkšnio.

en: The prefix for %language, %value, is not unique.
lt: Priešdėlis kalbai %language, %value, nėra unikalus.

en: The domain for %language, %value, is not unique.
lt: Domenas kalbai %language, %value, nėra unikalus.

en: Existing languages
lt: Esamos kalbos

en: Add a new mapping
lt: Pridėti naują atitikmenį

en: Browser language code
lt: Naršyklės kalbos kodas

en: Browser language codes must be unique.
lt: Naršyklės kalbų kodai turi būti unikalūs.

en: Browser language codes can only contain lowercase letters and a hyphen(-).
lt: Naršyklės kalbų kodai gali turėti tik mažąsias raides ir brūkšnelį (-).

en: Are you sure you want to delete %browser_langcode?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %browser_langcode?

en: Add a language to be supported by your site. If your desired language is not available, pick <em>Custom language...</em> at the end and provide a language code and other details manually.
lt: Pridėkite kalba kuri bus palaikoma Jūsų svetainėje. Jei pageidaujama kalba negalima, pasirinkite sąrašo pabaigoje <em>savita kalba..</em> ir nustatykite kalbos kodą ir kitą informacija rankinių būdu.

en: Language from the URL (Path prefix or domain).
lt: Kalba iš URL (Kelio priešdėlis ar domenas).

en: Language from a request/session parameter.
lt: Kalba iš užklausos/sesijos parametro.

en: Language from the browser's language settings.
lt: Kalba iš naršyklės kalbos nustatymų.

en: Account administration pages
lt: Paskyros administravimo puslapiai

en: Account administration pages language setting.
lt: Paskyros administravimo puslapių kalbos nuostata.

en: The %language (%langcode) language has been created.
lt: %language (%langcode) kalba buvo sukurta.

en: The %language (%langcode) language has been updated.
lt: %language (%langcode) kalba buvo atnaujinta.

en: Browser language detection configuration
lt: Naršyklės kalbos aptikimo konfigūracija

en: A Gettext Portable Object file.
lt: Gettext Portable Object failas.

en: Treat imported strings as custom translations
lt: Traktuoti importuotas eilutes kaip tinkintus vertimus

en: Overwrite non-customized translations
lt: Perrašyti netinkintus vertimus

en: Overwrite existing customized translations
lt: Perrašyti esamus tinkintus vertimus

en: No language available. The export will only contain source strings.
lt: Nėra galimų kalbų. Eksporte bus tik šaltinio eilutės.

en: Source text only, no translations
lt: Tik šaltinio tekstas, be vertimų

en: Include non-customized translations
lt: Įtraukti netinkintus vertimus

en: Include customized translations
lt: Įtraukti tinkintus vertimus

en: Include untranslated text
lt: Įtraukti neišverstą tekstą

en: @count disallowed HTML string(s) in files: @files.
lt: @count neleistina(-os) HTML eilutė(-ės) failuose: @files.

en: Translation type
lt: Vertimo tipas

en: Non-customized translation
lt: Netinkintasis vertimas

en: Customized translation
lt: Tinkintasis vertimas

en: The strings have been saved.
lt: Eilutė buvo išsaugota.

en: In Context
lt: Kontekste

en: First plural form | @count. plural form
lt[0]: Pirmoji daugiskaitos forma
lt[1]: @count. daugiskaitos forma
lt[2]: @count. daugiskaitos forma

en: Interface translation
lt: Sąsajos vertimas

en: not applicable
lt: netaikoma

en: Enable interface translation to English
lt: Įjungti sąsajos vertimą į anglų kalbą

en: Interface translations directory
lt: Sąsajos vertimų katalogas

en: Removed JavaScript translation file for the language %language because no translations currently exist for that language.
lt: Pašalintas JavaScript vertimo failas %language kalbai, nes šiuo metu nėra tos kalbos vertimų.

en: User interface translation
lt: Vartotojo sąsajos vertimas

en: Import of string "%string" was skipped because of disallowed or malformed HTML.
lt: Eilutės "%string" importas praleistas dėl neleistino arba netaisyklingo HTML.

en: logged in users only
lt: tik prisijungusiems nariams

en: Author's preferred language
lt: Autoriaus pageidaujama kalba

en: %type is used by 1 piece of content on your site. You can not remove this content type until you have removed all of the %type content. | %type is used by @count pieces of content on your site. You may not remove %type until you have removed all of the %type content.
lt[0]: %type naudoja @count turinio elementas Jūsų svetainėje. Negalite pašalinti šio turinio tipo, kol nepašalinote visų %type turinio elementų.
lt[1]: %type naudoja @count turinio elementai Jūsų svetainėje. Negalite pašalinti %type, kol nepašalinote visų %type turinio elementų.
lt[2]: %type naudoja @count turinio elementų Jūsų svetainėje. Negalite pašalinti %type, kol nepašalinote visų %type turinio elementų.

en: The language code of the language the node is written in.
lt: Kalbos, kuria parašytas mazgas, kalbos kodas.

en: Briefly describe the changes you have made.
lt: Trumpai aprašykite ką Jūs pakeitėte.

en: Use the default shortcut icon supplied by the theme
lt: Naudoti temos numatytąją trumpinio ikona

en: Examples: <code>@implicit-public-file</code> (for a file in the public filesystem), <code>@explicit-file</code>, or <code>@local-file</code>.
lt: Pavyzdžiai: <code>@implicit-public-file</code> (failui viešoje failų sistemoje), <code>@explicit-file</code>, ar <code>@local-file</code>.

en: Message to display when in maintenance mode
lt: Žinutė kuri bus rodomą kai svetainė bus techninio aptarnavimo būsenoje

en: This theme requires the base theme @base_theme to operate correctly.
lt: Šiai temai tinkamam veikimui reikalinga bazinė tema @base_theme.

en: This theme requires the theme engine @theme_engine to operate correctly.
lt: Šiai temai tinkamam veikimui reikalingas temų variklis @theme_engine.

en: Use maintenance mode when making major updates, particularly if the updates could disrupt visitors or the update process. Examples include upgrading, importing or exporting content, modifying a theme, modifying content types, and making backups.
lt: Naudokite techninio aptarnavimo būsena kai atliekate pagrindinius atnaujinimus, ypač jei atnaujinai gali strigdyti lankytojus ar atnaujinimo procesą. Kaip pavyzdys galėtų būti atnaujinimas, turinio importavimas ar eksportavimas, temos keitimas, turinio tipų keitimas ar atsarginių kopijų darymas.

en: The directory %file is not protected from modifications and poses a security risk. You must change the directory's permissions to be non-writable.
lt: Katalogas %file neapsaugotas nuo pakeitimų ir kelia saugumo riziką. Turite pakeisti katalogo leidimus, kad jis būtų neįrašomas.

en: Apply pending updates
lt: Pritaikyti laukiančius atnaujinimus

en: HTTP request to @url failed with error: @error.
lt: HTTP užklausa į @url nepavyko su klaida: @error.

en: The name for this role. Example: "Moderator", "Editorial board", "Site architect".
lt: Šios rolės pavadinimas. Pavyzdys: "Moderatorius", "Redakcijos taryba", "Svetainės architektas".

en: User module 'member for' view element.
lt: Narių modulio 'narys jau' rodymo elementas.

en: This is also assumed to be the primary language of this account's profile information.
lt: Tai taip pat daroma prielaida, kad pagrindinė kalba šios paskyros profilio informacijai.

en: Administration pages language
lt: Administravimo puslapių kalba

en: Build a custom site without pre-configured functionality. Suitable for advanced users.
lt: Sukurkite savitą svetainę be išankstinio sukonfigūruoto funkcionalumo. Tinka pažengusiems kūrėjams.

en: Site's default language (@lang_name)
lt: Svetainės pagrindinė kalba (@lang_name)

en: Installation profile
lt: Diegimo profilis

en: Selected language
lt: Pasirinkta kalba

en: Language Code
lt: Kalbos kodas

en: @dir can not be opened
lt: @dir neįmanoma atidaryti

en: Breakpoints can be organized into groups. Modules and themes should use groups to separate out breakpoints that are meant to be used for different purposes, such as breakpoints for layouts or breakpoints for image sizing.
lt: Lūžio taškai gali būti organizuojami į grupes. Moduliai ir temos turėtų naudoti grupes, kad atskirtų lūžio taškus, skirtus skirtingiems tikslams, pavyzdžiui, lūžio taškus maketams arba lūžio taškus vaizdo dydžiui.

en: Save and manage fields
lt: Išsaugoti ir tvarkyti laukelius

en: Image removed.
lt: Vaizdas pašalintas.

en: This image has been removed. For security reasons, only images from the local domain are allowed.
lt: Šis vaizdas buvo pašalintas. Saugumo sumetimais leidžiami tik vaizdai iš vietinio domeno.

en: Only images hosted on this site may be used in &lt;img&gt; tags.
lt: &lt;img&gt; žymėse gali būti naudojami tik šioje svetainėje talpinami vaizdai.

en: An error occurred trying to check available interface translation updates.
lt: Įvyko klaida bandant patikrinti galimus sąsajos vertimų atnaujinimus.

en: Checked available interface translation updates for one project. | Checked available interface translation updates for @count projects.
lt[0]: Patikrinti galimi sąsajos vertimų atnaujinimai @count projektui.
lt[1]: Patikrinti galimi sąsajos vertimų atnaujinimai @count projektams.
lt[2]: Patikrinti galimi sąsajos vertimų atnaujinimai @count projektų.

en: Available translation updates
lt: Galimi vertimo atnaujinimai

en: Get a status report about available interface translations for your installed modules and themes.
lt: Gaukite būsenos ataskaitą apie turimus sąsajos vertimus Jūsų įdiegtiems moduliams ir temoms.

en: Vocabulary language
lt: Žodyno kalba

en: View profile
lt: Peržiūrėti profilį

en: User account actions
lt: Nario paskyros veiksmai

en: The role machine-name of the role.
lt: Rolės sisteminis pavadinimas.

en: Delete own files
lt: Pašalinti savo failus

en: Additional resources
lt: Papildomi šaltiniai

en: Import all
lt: Importuoti visus

en: Another request may be synchronizing configuration already.
lt: Kita užklausa gali jau sinchronizuoti konfigūraciją.

en: @count new | @count new
lt[0]: @count naujas
lt[1]: @count nauji
lt[2]: @count naujų

en: @count changed | @count changed
lt[0]: @count pakeistas
lt[1]: @count pakeisti
lt[2]: @count pakeistų

en: @count removed | @count removed
lt[0]: @count pašalintas
lt[1]: @count pašalinti
lt[2]: @count pašalintų

en: Synchronize configuration
lt: Sinchronizuoti konfigūraciją

en: Breakpoint group
lt: Lūžio taškų grupė

en: User-defined shortcuts
lt: Narių apibrėžti trumpiniai

en: Displayed as %date_format
lt: Atvaizduojama %date_format

en: opened
lt: atidaryta

en: View differences
lt: Peržiūrėti skirtumus

en: Menu language
lt: Meniu kalba

en: Block types
lt: Blokų tipai

en: media item
lt: medijos elementas

en: media items
lt: medijos elementai

en: Replacement character
lt: Pakaitinis simbolis

en: Client error
lt: Kliento klaida

en: No item selected.
lt: Įrašas nepasirinktas.

en: Modified timestamp
lt: Modifikavimo laiko žyma

en: Are you sure you want to delete the @entity-type %label?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %label (tipas - @entity-type)?

en: The @entity-type %label has been deleted.
lt: @entity-type %label buvo pašalintas.

en: Edit %label
lt: Redaguoti %label

en: Horizontal orientation
lt: Horizontali orientacija

en: Vertical orientation
lt: Vertikali orientacija

en: Tray orientation changed to @orientation.
lt: Dėklo orientacija pakeista į @orientation.

en: Custom output for TRUE
lt: Savita TRUE išvestis

en: Custom output for FALSE
lt: Savita FALSE išvestis

en: Thank you for applying for an account. Your account is currently pending approval by the site administrator.<br />In the meantime, a welcome message with further instructions has been sent to your email address.
lt: Dėkojame, kad užpildėte registracijos anketą. Kol kas Jūsų registracija laukia administratoriaus patvirtinimo.<br />Tuo tarpu, slaptažodis ir tolesnės instrukcijos buvo nusiųstos Jūsų el. pašto adresu.

en: An unrecoverable error has occurred. You can find the error message below. It is advised to copy it to the clipboard for reference.
lt: Įvyko nepataisoma klaida. Klaidų pranešimą rasite žemiau. Patariama jį nukopijuoti į iškarpinę, kad galėtumėte vėliau pasitikrinti.

en: Place block
lt: Įterpti bloką

en: Port number
lt: Port numeris

en: Revision timestamp
lt: Versijos laiko žyma

en: Field map
lt: Laukų žemėlapis

en: Administer account settings
lt: Administruoti paskyros nuostatas

en: search page
lt: paieškos puslapis

en: Hide empty
lt: Slėpti tuščia

en: Revision Log message
lt: Versijos žurnalo pranešimas

en: The translation set id for this node
lt: Šio turinio vertimų rinkinio ID

en: Registered timestamp
lt: Registracijos laiko žyma

en: Signature format
lt: Parašo formatas

en: Init
lt: Pradinis

en: File added
lt: Failas pridėtas

en: File removed
lt: Failas pašalintas

en: Translations directory
lt: Vertimų direktorija

en: The translations directory does not exist.
lt: Vertimų direktorija neegzistuoja.

en: The translations directory is not readable.
lt: Vertimų direktorija neperskaitoma

en: The translations directory is not writable.
lt: Vertimų direktorija neįrašoma.

en: The translations directory is writable.
lt: Vertimų direktorija įrašoma.

en: The translation server is offline.
lt: Vertimų serveris nepasiekiamas.

en: The translation server is online.
lt: Vertimų serveris pasiekiamas.

en: The %language translation is not available.
lt: Vertimai %language negalimi.

en: The %language translation is available.
lt: Galimas %language vertimas.

en: The %language translation could not be downloaded.
lt: %language vertimo neįmanoma atsiųsti.

en: You have unsaved changes.
lt: Turite neišsaugotų pakeitimų.

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
lt[0]: %action buvo pritaikyta @count įrašui.
lt[1]: %action buvo pritaikyta @count įrašams.
lt[2]: %action buvo pritaikyta @count įrašų.

en: @type %info has been created.
lt: @type %info buvo sukurtas.

en: @type %info has been updated.
lt: @type %info buvo atnaujintas.

en: @type: added %info.
lt: @type: pridėta %info.

en: @type: updated %info.
lt: @type: atnaujinta %info.

en: The revision ID.
lt: Versijos ID.

en: The block type.
lt: Bloko tipas.

en: Create a new revision by default for this block type.
lt: Šiam blokų tipui, pagal nutylėjimą, kurti naują versija.

en: Output the block in this view mode.
lt: Rodyti bloką šiame peržiūros režime.

en: Select the region where this block should be displayed.
lt: Pasirinkite sritį kurioje šis blokas turėtų būt atvaizduojamas.

en: Toolbar configuration
lt: Įrankių juostos konfigūracija

en: No styles configured
lt: Stiliai nesukonfigūruoti

en: You must configure the selected text editor.
lt: Turite sukonfigūruoti pasirinktą teksto redaktorių.

en: View changes of @config_file
lt: Peržiūrėti @config_file pakeitimus

en: Selected user
lt: Pasirinktas narys

en: @action @title configuration options
lt: @action @title konfigūracijos parinktys

en: Press the esc key to exit.
lt: Paspauskite klavišą Esc, kad išeitumėte.

en: Choose the type of date to create.
lt: Pasirinkite kuriamos datos tipą.

en: Date only
lt: Tik data

en: Set a default value for this date.
lt: Pasirinkite šio laukelio numatytąją datą.

en: The %field date is required.
lt: %field reikalinga data.

en: The %field date is invalid.
lt: %field klaidinga data.

en: Choose a format for displaying the date. Be sure to set a format appropriate for the field, i.e. omitting time for a field that only has a date.
lt: Pasirinkite datos rodymo formatą. Būtinai nustatykite lauką atitinkantį formatą, t. y. praleiskite laiką, jei lauke yra tik data.

en: Format: @display
lt: Formatas: @display

en: Date part order
lt: Datos dalių eiliškumas

en: Month/Day/Year
lt: Mėnuo/diena/metai

en: Day/Month/Year
lt: Diena/mėnuo/metai

en: Year/Month/Day
lt: Metai/mėnuo/diena

en: Time type
lt: Laiko tipas

en: 24 hour time
lt: 24 valandų laikas

en: 12 hour time
lt: 12 valandų laikas

en: Text editor
lt: Teksto redaktorius

en: This option is disabled because no modules that provide a text editor are currently enabled.
lt: Ši parinktis yra išjungta, nes šiuo metu nėra įjungtas nė vienas modulis, teikiantis teksto redaktorių.

en: Text formats and editors
lt: Teksto formatai ir redaktorius

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
lt: Tai tekstas kuris rodomas laukelyje iki tol kol įvedama reikšmė. Paprastai tai patarimas kokios reikšmės formato reiktų.

en: Type of item to reference
lt: Nuorodos elemento tipas

en: Reference method
lt: Referencinis metodas

en: Select the method used to collect autocomplete suggestions. Note that <em>Contains</em> can cause performance issues on sites with thousands of entities.
lt: Pasirinkite būda kaip atrinkti automatiškai pasibaigiančius pasiūlymus. Atminkite, kad <em>turi</em> svetainėse su tūkstančiais esybių gali sukelti veikimo sutrikimus.

en: %entity_label: Administer fields
lt: %entity_label: Valdyti laukelius

en: %entity_label: Administer display
lt: %entity_label: Valdyti atvaizdavimą

en: Allowed number of values
lt: Leidžiamų reikšmių kiekis

en: Number of values is required.
lt: Reikšmių skaičius yra privalomas.

en: Field %field can only hold @max values but there were @count uploaded. The following files have been omitted as a result: %list.
lt: Laukelis %field gali turėti tik @max reikšmes, tačiau buvo įkelta @count. Dėl to praleisti šie failai: %list.

en: Unlimited number of files can be uploaded to this field.
lt: Į šį laukelį galima įkelti neribotą failų skaičių.

en: The file ID.
lt: Failo ID.

en: The file language code.
lt: Failo kalbos kodas.

en: The user ID of the file.
lt: Failo nario ID.

en: Name of the file with no path components.
lt: Failo pavadinimas be kelio komponentų.

en: The URI to access the file (either local or remote).
lt: URI failui pasiekti (vietinis arba nuotolinis).

en: This format is shown when no other formats are available
lt: Šis formatas rodomas, kai nėra kitų formatų

en: Source image at %source_image_path not found while trying to generate derivative image at %derivative_path.
lt: Šaltinio paveikslėlis %source_image_path nerastas bandant sugeneruoti išvestinį paveikslėlį %derivative_path.

en: Alternative image text, for the image's 'alt' attribute.
lt: Alternatyvus paveikslėlio tekstas, skirtas paveikslėlio 'alt' atributui.

en: Image title text, for the image's 'title' attribute.
lt: Paveikslėlio pavadinimo tekstas, skirtas paveikslėlio 'title' atributui.

en: The width of the image in pixels.
lt: Paveikslėlio plotis pikseliais.

en: The height of the image in pixels.
lt: Paveikslėlio aukštis pikseliais.

en: Custom language settings
lt: Savitieji kalbos nustatymai

en: Settings successfully updated.
lt: Nustatymai sėkmingai atnaujinti.

en: Change language settings for <em>content types</em>, <em>taxonomy vocabularies</em>, <em>user profiles</em>, or any other supported element on your site. By default, language settings hide the language selector and the language is the site's default language.
lt: Keiskite kalbos nustatymus <em>turinio tipams</em>, <em>taksonomijos žodynams</em>, <em>narių profiliams</em> ar bet kuriam kitam palaikomam Jūsų svetainės elementui. Pagal numatytuosius nustatymus kalbos nustatymai slėpti kalbos pasirinkimą ir kalba yra svetainės numatytoji.

en: Show language selector on create and edit pages
lt: Redagavimo ir kūrimo puslapiuose rodyti kalbų pasirinkimą

en: Content language settings
lt: Turinio kalbos nustatymai

en: Select languages to enforce. If none are selected, all languages will be allowed.
lt: Pasirinkite kalbos ribojimą. Jei niekas nepažymėta bus leidžiama visos kalbos.

en: The language is not @languages.
lt: Kalba nėra @languages.

en: The language is @languages.
lt: Kalba yra @languages.

en: Stores a URL string, optional varchar link text, and optional blob of attributes to assemble a link.
lt: Saugo URL eilutę, pasirenkamą varchar nuorodos tekstą ir pasirenkamą atributų rinkinį nuorodai sudaryti.

en: Allow link text
lt: Leisti nuorodos tekstą

en: Placeholder for URL
lt: Rezervuota vieta URL

en: Placeholder for link text
lt: Rezervuota vieta nuorodos tekstui

en: Nothing to check.
lt: Nėra ką tikrinti.

en: Translation file not found: @uri.
lt: Vertimo failas nerastas: @uri.

en: Unable to download translation file @uri.
lt: Nepavyko atsisiųsti vertimo failo @uri.

en: One translation files could not be checked. See the log for details. | @count translation files could not be checked. See the log for details.
lt[0]: @count vertimo failas nepavyko patikrinti. Išsamesnei informacijai žr. žurnalą.
lt[1]: @count vertimo failai nepavyko patikrinti. Išsamesnei informacijai žr. žurnalą.
lt[2]: @count vertimo failų nepavyko patikrinti. Išsamesnei informacijai žr. žurnalą.

en: Importing translation file: %filename (@percent%).
lt: Importuojamas vertimo failas: %filename (@percent%).

en: Translations imported.
lt: Vertimai importuoti.

en: Updating configuration translations
lt: Atnaujinami konfigūracijos vertimai

en: Starting configuration update
lt: Pradedamas konfigūracijos atnaujinimas

en: Error updating configuration translations
lt: Klaida atnaujinant konfigūracijos vertimus

en: The configuration was successfully updated. There are %number configuration objects updated.
lt: Konfigūracija sėkmingai atnaujinta. Atnaujinta %number konfigūracijos objektų.

en: No configuration objects have been updated.
lt: Nė vienas konfigūracijos objektas nebuvo atnaujintas.

en: Unable to import translations file: @file
lt: Nepavyko importuoti vertimų failo: @file

en: Translations imported: %number added, %update updated, %delete removed.
lt: Vertimai importuoti: %number pridėta, %update atnaujinta, %delete pašalinta.

en: The configuration was successfully updated. %number configuration objects updated.
lt: Konfigūracija sėkmingai atnaujinta. Atnaujinta %number konfigūracijos objektų.

en: One translation file imported. %number translations were added, %update translations were updated and %delete translations were removed. | @count translation files imported. %number translations were added, %update translations were updated and %delete translations were removed.
lt[0]: @count vertimo failas importuotas. Pridėta %number vertimų, atnaujinta %update vertimų ir pašalinta %delete vertimų.
lt[1]: @count vertimo failai importuoti. Pridėta %number vertimų, atnaujinta %update vertimų ir pašalinta %delete vertimų.
lt[2]: @count vertimo failų importuota. Pridėta %number vertimų, atnaujinta %update vertimų ir pašalinta %delete vertimų.

en: One translation string was skipped because of disallowed or malformed HTML. See the log for details. | @count translation strings were skipped because of disallowed or malformed HTML. See the log for details.
lt[0]: @count vertimo eilutė praleista dėl neleistino arba netaisyklingo HTML. Išsamesnei informacijai žr. žurnalą.
lt[1]: @count vertimo eilutės praleistos dėl neleistino arba netaisyklingo HTML. Išsamesnei informacijai žr. žurnalą.
lt[2]: @count vertimo eilučių praleista dėl neleistino arba netaisyklingo HTML. Išsamesnei informacijai žr. žurnalą.

en: Checking translations
lt: Tikrinami vertimai

en: Error checking translation updates.
lt: Klaida tikrinant vertimų atnaujinimus.

en: Updating translations
lt: Atnaujinami vertimai

en: Error importing translation files
lt: Klaida importuojant vertimo failus

en: Updating translations.
lt: Atnaujinami vertimai.

en: Source string (@language)
lt: Šaltinio eilutė (@language)

en: Built-in English
lt: Įtaisytoji anglų kalba

en: Translated string (@language)
lt: Išversta eilutė (@language)

en: All translations up to date.
lt: Visi vertimai yra naujausi.

en: Select a language to update.
lt: Pasirinkite kalbą atnaujinimui.

en: File not found at %remote_path nor at %local_path
lt: Failas nerastas %remote_path nei %local_path

en: File not found at %local_path
lt: Failas nerastas %local_path

en: Translation file location could not be determined.
lt: Nepavyko nustatyti vertimo failo vietos.

en: Missing translations for:
lt: Nėra vertimų:

en: Missing translations for one project | Missing translations for @count projects
lt[0]: Trūksta @count projekto vertimų
lt[1]: Trūksta @count projektų vertimų
lt[2]: Trūksta @count projektų vertimų

en: A local file system path where interface translation files will be stored.
lt: Vietinio failų sistemos kelias, kuriame bus saugomi sąsajos vertimų failai.

en: Updates available
lt: Yra atnaujinimų

en: Missing translations
lt: Trūkstami vertimai

en: Translation source
lt: Vertimų šaltinis

en: Drupal translation server and local files
lt: Drupal vertimų serveris ir vietiniai failai

en: Local files only
lt: Tik vietiniai failai

en: The source of translation files for automatic interface translation.
lt: Automatinio sąsajos vertimo vertimų failų šaltinis.

en: Don't overwrite existing translations.
lt: Neperrašyti esamų vertimų.

en: Only overwrite imported translations, customized translations are kept.
lt: Perrašyti tik importuotus vertimus, tinkinti vertimai išsaugomi.

en: Overwrite existing translations.
lt: Perrašyti esamus vertimus.

en: How to treat existing translations when automatically updating the interface translations.
lt: Kaip elgtis su esamais vertimais automatiškai atnaujinant sąsajos vertimus.

en: Edit menu %label
lt: Redaguoti meniu %label

en: Add menu link
lt: Pridėti meniu elementą

en: Administrative summary
lt: Administracinė santrauka

en: Menu %label has been updated.
lt: Meniu %label buvo atnaujintas.

en: Menu %label has been added.
lt: Pridėtas meniu %label.

en: The menu link has been saved.
lt: Meniu nuoroda buvo išsaugota.

en: Published status or admin user
lt: Paskelbta statusas arba admin narys

en: Promoted to front page status
lt: Iškelta į pradžios puslapį būsena

en: Node operations bulk form
lt: Mazgų operacijų masinio veiksmo forma

en: Add a form element that lets you run operations on multiple nodes.
lt: Pridėti formos elementą, leidžiantį atlikti operacijas keliuose mazguose.

en: Empty Node Frontpage behavior
lt: Tuščio turinio pagrindinio puslapio elgsena

en: Provides a link to the node add overview page.
lt: Teikia nuorodą į turinio pridėjimo apžvalgos puslapį.

en: Link to revision
lt: Nuoroda į versiją

en: Link to revert revision
lt: Nuoroda sugrąžinti versiją

en: Link to delete revision
lt: Nuoroda ištrinti versiją

en: Access the Content overview page
lt: Pasiekti turinio apžvalgos puslapį

en: View all revisions
lt: Peržiūrėti visas versijas

en: Revert all revisions
lt: Atstatyti visas versijas

en: %type_name: View revisions
lt: %type_name: Peržiūrėti versijas

en: %type_name: Revert revisions
lt: %type_name: Atstatyti versijas

en: %type_name: Delete revisions
lt: %type_name: Šalinti versijas

en: Promotion options
lt: Paskelbimo nuostatos

en: Read more<span class="visually-hidden"> about @title</span>
lt: Skaityti daugiau<span class="visually-hidden"> apie @title</span>

en: The node revision ID.
lt: Mazgo versijos ID.

en: The time that the node was last edited.
lt: Laikas, kada turinys paskutinį kartą buvo redaguotas.

en: Float value
lt: Kintančio tipo reikšmė

en: An entity field containing a path alias and related data.
lt: Esybės laukelis, kuriame yra kelio pervadinimas ir susiję duomenys.

en: Path id
lt: Kelio ID

en: The new set label is required.
lt: Būtina įvesti naujojo rinkinio žymą.

en: Failed to fetch file due to error "%error"
lt: Nepavyko gauti failo dėl klaidos "%error"

en: Date and time formats
lt: Datos ir laiko formatai

en: The update.php script is accessible to everyone without authentication check, which is a security risk. You must change the @settings_name value in your settings.php back to FALSE.
lt: Skriptas update.php pasiekiamas visiems be autentifikavimo patikrinimo, o tai kelia saugumo riziką. Turite grąžinti @settings_name reikšmę jūsų settings.php faile į FALSE.

en: Name of the date format
lt: Datos formato pavadinimas

en: @toolkit settings
lt: @toolkit nustatymai

en: The term ID.
lt: Termino ID.

en: The term language code.
lt: Termino kalbos kodas.

en: Term Parents
lt: Tėviniai terminai

en: The parents of this term.
lt: Šio termino tėviniai elementai.

en: Toolbar items
lt: Įrankių juostos elementai

en: %archive_file does not contain any .info.yml files.
lt: %archive_file neturi jokių .info.yml failų.

en: <p>This is a one-time login for %user_name.</p><p>Click on this button to log in to the site and change your password.</p>
lt: <p>Tai vienkartinis prisijungimas %user_name.</p><p>Paspaudę šį mygtuką  prisijungsite prie svetainės ir galėsite pasikeisti slaptažodį.</p>

en: Provides access to the user data service.
lt: Suteikia prieigą prie nario duomenų tarnybos.

en: Add a form element that lets you run operations on multiple users.
lt: Pridėti formos elementą, leidžiantį atlikti operacijas su keliais nariais.

en: User module form element.
lt: Narių modulio formos elementas.

en: System module form element.
lt: Sistemos modulio formos elementas.

en: Edit user account
lt: Redaguoti nario paskyrą

en: Login attempt failed from %ip.
lt: Prisijungimo bandymas nepavyko iš %ip.

en: Cancel user
lt: Panaikinti narį

en: Enable password strength indicator
lt: Įjungti slaptažodžio stiprumo indikaciją

en: Admin (user awaiting approval)
lt: Administratoriams (narys laukia patvirtinimo)

en: Role %label has been updated.
lt: Rolė %label buvo atnaujinta.

en: Role %label has been added.
lt: Rolė %label buvo pridėta.

en: The user language code.
lt: Nario kalbos kodas.

en: The time that the user last accessed the site.
lt: Laikas, kada narys paskutinį kartą naudojosi svetaine.

en: The time that the user last logged in.
lt: Laikas, kada narys paskutinį kartą prisijungė.

en: The email address used for initial account creation.
lt: El. pašto adresas naudotas pradinio paskyros kūrimo metu.

en: The roles the user has.
lt: Rolės, kurias turi narys.

en: Update the user %name
lt: Atnaujinti narį %name

en: The module which sets this user data.
lt: Modulis, kuris nustato šiuos nario duomenis.

en: The name of the data key.
lt: Duomenų rakto pavadinimas.

en: The label of the view.
lt: Etiketė vaizdui

en: @name format: @date
lt: @name formatas: @date

en: Last saved
lt: Paskutinį kartą išsaugota

en: Not saved yet
lt: Dar neišsaugota

en: My Editor
lt: Mano redaktorius

en: File selection
lt: Failo pasirinkimas

en: Separate link text and URL
lt: Atskiras nuorodos tekstas ir URL

en: Node selection
lt: Turinio pasirinkimas

en: Watchdog database log
lt: Priežiūros duomenų bazės žurnalas

en: Shortcut set
lt: Trumpinių rinkinys

en: Handles .tar files.
lt: Tvarko .tar failus.

en: Handles zip files.
lt: Tvarko zip failus.

en: Taxonomy Term selection
lt: Sistematikos termino pasirinkimas

en: Display reference to taxonomy term in RSS.
lt: Rodyti nuorodą į sistematikos terminą RSS srautuose.

en: User selection
lt: Nario pasirinkimas

en: Language detection and selection
lt: Kalbos aptikimas ir pasirinkimas

en: menus
lt: meniu

en: Toolkit
lt: Įrankinė

en: Autoplay: %autoplay
lt: Automatinis paleidimas: %autoplay

en: Loop: %loop
lt: Ciklas: %loop

en: Muted: %muted
lt: Nutildyta: %muted

en: Display of multiple files
lt: Kelių failų atvaizdavimas

en: Welcome!
lt: Sveiki!

en: Configuration Translation
lt: Konfigūracijos vertimas

en: Field formatters
lt: Laukelio formuotojai

en: The directory %translations_directory exists.
lt: Egzistuoja direktorija %translations_directory.

en: MySQL, MariaDB, Percona Server, or equivalent
lt: MySQL, MariaDB, Percona Server, ar lygevertis

en: A unique name for this block instance. Must be alpha-numeric and underscore separated.
lt: Unikalus bloko objekto pavadinimas. Privalo būti skaičiai, raidės ir atskirta pabraukimu.

en: Filter by block name
lt: Filtruoti pagal bloko pavadinimą

en: Enter a part of the block name to filter by.
lt: Įveskite bloko pavadinimo dalį, pagal kurią filtruoti.

en: Configuring the toolbar
lt: Įrankių juostos konfigūravimas

en: Toggling between formatted text and HTML source
lt: Perjungimas tarp formatuoto teksto ir HTML šaltinio

en: Could not extract the contents of the tar file. The error message is <em>@message</em>
lt: Nepavyko išskleisti tar failo turinio. Klaidos pranešimas yra <em>@message</em>

en: Enable image uploads
lt: Įjungti vaizdų įkėlimą

en: Storage: @name
lt: Saugykla: @name

en: A directory relative to Drupal's files directory where uploaded images will be stored.
lt: Katalogas, susijęs su Drupal failų katalogu, kuriame bus saugomi įkelti vaizdai.

en: If this is left empty, then the file size will be limited by the PHP maximum upload size of @size.
lt: Jei šis laukelis paliekamas tuščias, failo dydis bus ribojamas pagal PHP maksimalų įkėlimo dydį @size.

en: Images larger than these dimensions will be scaled down.
lt: Didesnio nei šių matmenų vaizdai bus sumažinti.

en: Installing text editors
lt: Tekstų redaktorių įdiegimas

en: Enabling a text editor for a text format
lt: Teksto redaktoriaus įjungimas teksto formatui

en: Configuring a text editor
lt: Teksto redaktoriaus konfigūravimas

en: Once a text editor is associated with a text format, you can configure it by clicking on the <em>Configure</em> link for this format. Depending on the specific text editor, you can configure it for example by adding buttons to its toolbar. Typically these buttons provide formatting or editing tools, and they often insert HTML tags into the field source. For details, see the help page of the specific text editor.
lt: Kai teksto redaktorius susietas su teksto formatu, jį galite konfigūruoti spustelėdami šio formato nuorodą <em>Konfigūruoti</em>. Priklausomai nuo konkretaus teksto redaktoriaus, jį galite konfigūruoti, pavyzdžiui, pridėdami mygtukus į jo įrankių juostą. Paprastai šie mygtukai suteikia formatavimo ar redagavimo įrankius ir dažnai įterpia HTML žymes į lauko šaltinį. Daugiau informacijos rasite konkretaus teksto redaktoriaus pagalbos puslapyje.

en: Using different text editors and formats
lt: Naudojant skirtingus teksto redaktorius ir formatus

en: If you change the text format on a text field, the text editor will change as well because the text editor configuration is associated with the individual text format. This allows the use of the same text editor with different options for different text formats. It also allows users to choose between text formats with different text editors if they are installed.
lt: Jei pakeisite teksto lauko teksto formatą, teksto redaktorius taip pat pasikeis, nes teksto redaktoriaus konfigūracija yra susieta su individualiu teksto formatu. Tai leidžia naudoti tą patį teksto redaktorių su skirtingomis parinktimis skirtingiems teksto formatams. Tai taip pat leidžia vartotojams pasirinkti tarp teksto formatų su skirtingais teksto redaktoriais, jei jie yra įdiegti.

en: Placeholder: @placeholder
lt: Vietaženklis: @placeholder

en: No placeholder
lt: Vietaženklio nėra

en: Add, edit, and delete custom display modes.
lt: Pridėti, redaguoti ir pašalinti pasirinktinius atvaizdavimo režimus.

en: Display modes
lt: Atvaizdavimo būdai

en: Configure what displays are available for your content and forms.
lt: Konfigūruokite, kokie atvaizdavimo būdai yra prieinami Jūsų turiniui ir formoms.

en: Manage custom view modes.
lt: Valdyti pasirinktinius peržiūros režimus.

en: Form modes
lt: Formų atvaizdavimo būdai

en: Manage custom form modes.
lt: Valdyti pasirinktinius formų režimus.

en: Add form mode
lt: Pridėti formos režimą

en: Edit form mode
lt: Redaguoti formos režimą

en: Choose view mode entity type
lt: Pasirinkti peržiūros režimo esybės tipą

en: Choose form mode entity type
lt: Pasirinkti formos režimo esybės tipą

en: Deleting a @entity-type will cause any output still requesting to use that @entity-type to use the default display settings.
lt: Pašalinus @entity-type, bet kuri išvestis, kuri vis dar prašo naudoti tą @entity-type, naudos numatytuosius rodymo nustatymus.

en: Saved the %label @entity-type.
lt: Išsaugota %label @entity-type.

en: Autocomplete matching: @match_operator
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas: @match_operator

[ctx: Sort order]
en: Order
lt: Rikiavimas

en: %entity_label: Administer form display
lt: %entity_label: Valdyti formos atvaizdavimą

en: Plugin for @title
lt: @title įskiepis

en: @type (module: @module)
lt: @type (modulis: @module)

en: Widget settings:
lt: Valdiklio nuostatos:

en: The label of the entity that is related to the file.
lt: Su failu susijusios esybės etiketė.

en: Access the Files overview page
lt: Pasiekti failų apžvalgos puslapį

en: Progress indicator: @progress_indicator
lt: Progreso indikatorius: @progress_indicator

en: The %filter filter is missing, and will be removed once this format is saved.
lt: Trūksta filtro %filter, jis bus pašalintas, kai šis formatas bus išsaugotas.

en: Lines and paragraphs are automatically recognized. The &lt;br /&gt; line break, &lt;p&gt; paragraph and &lt;/p&gt; close paragraph tags are inserted automatically. If paragraphs are not recognized simply add a couple of blank lines.
lt: Eilutės ir pastraipos atpažįstamos automatiškai. &lt;br /&gt; eilutės pertrauka, &lt;p&gt; pastraipa ir &lt;/p&gt; pastraipos uždarymo žymės įterpiamos automatiškai. Jei pastraipos neatpažįstamos, tiesiog įterpkite keletą tuščių eilučių.

en: Missing filter. All text is removed
lt: Trūksta filtro. Visas tekstas pašalintas

en: Missing filter plugin: %filter.
lt: Trūksta filtro įskiepio: %filter.

en: Provides a fallback for missing filters. Do not use.
lt: Teikia atsarginį variantą trūkstamiems filtrams. Nenaudokite.

en: Add image style
lt: Pridėti paveikslėlių stilių

en: Preview image style: @style
lt: Peržiūrimo paveikslėlio stilius: @style

en: Deleting a language will remove all interface translations associated with it, and content in this language will be set to be language neutral. This action cannot be undone.
lt: Pašalindami kalbą pašalinsite sąsajos vertimus bei šios kalbos turinys bus pažymėtas kaip kalbai neutralus. Šis veiksmas neatstatomas.

en: No placeholders
lt: Jokių rezervuotų vietų

en: Title placeholder: @placeholder_title
lt: Pavadinimo rezervuota vieta: @placeholder_title

en: URL placeholder: @placeholder_url
lt: URL rezervuota vieta: @placeholder_url

en: Note that importing large .po files may take several minutes.
lt: Atkreipkite dėmesį, kad didelių .po failų importas gali užtrukti kelias minutes.

en: Content items can be edited using different form modes. Here, you can define which fields are shown and hidden when %type content is edited in each form mode, and define how the field form widgets are displayed in each form mode.
lt: Turinio elementai gali būt redaguojami naudojant skirtingais formos būdais. Čia galite nurodyti kurie laukeliai rodomi kurie paslepiami kai %type tipo turinys redaguojamas kiekvienu formos būdu ir nurodyti kaip laukelio valdikliai atvaizduojami.

en: Edit %label content type
lt: Redaguoti turinio tipą %label

en: Use field label: @display_label
lt: Naudoti laukelio žymę: @display_label

en: Provides a row plugin to display search results.
lt: Teikia eilutės įskiepį paieškos rezultatams rodyti.

en: A local file system path where public files will be stored. This directory must exist and be writable by Drupal. This directory must be relative to the Drupal installation directory and be accessible over the web. This must be changed in settings.php
lt: Vietinis failų sistemos kelias, kuriame bus saugomi vieši failai. Šis katalogas turi egzistuoti ir būti įrašomas Drupal. Šis katalogas turi būti santykinis su Drupal diegimo katalogu ir būti pasiekiamas per žiniatinklį. Tai turi būti pakeista settings.php faile

en: %name: the text may not be longer than @max characters.
lt: %name: tekstas negali būti ilgesnis nei @max simbolių.

en: Summary rows
lt: Įžangos eilutės

en: This form lets administrators add and edit fields for storing user data.
lt: Ši forma administratoriams suteikia galimybę pridėti ar redaguoti laukelius kuriose saugoma narių duomenis.

en: This form lets administrators configure how form fields should be displayed when editing a user profile.
lt: Ši forma suteikia administratoriui galimybę konfigūruoti kaip formos laukeliai turi būti atvaizduojami kai redaguojamas nario profilis.

en: Automatic width
lt: Automatinis plotis

en: Default wizard
lt: Numatytasis vedlys

en: @count week | @count weeks
lt[0]: @count savaitė
lt[1]: @count savaitės
lt[2]: @count savaičių

[ctx: Validation]
en: Allowed values
lt: Leidžiamos reikšmės

[ctx: Validation]
en: User name
lt: Nario vardas

[ctx: Validation]
en: User name unique
lt: Nario vardas unikalus

en: %name must be higher than or equal to %min.
lt: %name turi būti daugiau arba lygu %min.

en: %name must be lower than or equal to %max.
lt: %name turi būti mažiau arba lygu %max.

en: Block layout
lt: Blokų išdėstymas

en: The number of comments posted on an entity since the reader last viewed it.
lt: Komentarų, paskelbtų prie esybės nuo paskutinio skaitytojo apsilankymo, skaičius.

en: Content language and translation
lt: Turinio kalba ir vertimas

en: Computed date
lt: Apskaičiuota data

en: The computed DateTime object.
lt: Apskaičiuotas DateTime objektas.

en: Log entries
lt: Įrašai žurnale

en: Contains a list of log entries.
lt: Sudėtyje yra žurnalo įrašų sąrašas.

en: The user on which the log entry as written.
lt: Vartotojas, apie kurį parašytas žurnalo įrašas.

en: The actual message of the log entry.
lt: Tikrasis žurnalo įrašo pranešimas.

en: The variables of the log entry in a serialized format.
lt: Serializuoto formato žurnalo įrašo kintamieji.

en: Operation links for the event.
lt: Įvykio operacijų nuorodos.

en: URL of the previous page.
lt: Ankstesnio puslapio URL.

en: Date when the event occurred.
lt: Data kada įvykis įvyko.

en: Replace variables
lt: Pakeisti kintamuosius

en: One file only. | Maximum @count files.
lt[0]: Daugiausia @count failas.
lt[1]: Daugiausia @count failai.
lt[2]: Daugiausia @count failų.

en: Configure language support for content.
lt: Konfigūruoti kalbų palaikymą turiniui.

en: Managing and displaying link fields
lt: Nuorodos laukelių valdymas ir rodymas

en: Adding link text
lt: Nuorodos teksto pridėjimas

en: In the field settings you can define additional link text to be <em>optional</em> or <em>required</em> in any link field.
lt: Laukelio nustatymuose galite nurodyti, kad papildomas nuorodos tekstas bet kuriame nuorodos laukelyje būtų <em>pasirenkamas</em> arba <em>privalomas</em>.

en: Displaying link text
lt: Nuorodos teksto rodymas

en: If link text has been submitted for a URL, then by default this link text is displayed as a link to the URL. If you want to display both the link text <em>and</em> the URL, choose the appropriate link format from the drop-down menu in the <em>Manage display</em> page. If you only want to display the URL even if link text has been submitted, choose <em>Link</em> as the format, and then change its <em>Format settings</em> to display <em>URL only</em>.
lt: Jei nurodytam URL buvo pateiktas nuorodos tekstas, pagal numatytuosius nustatymus šis nuorodos tekstas rodomas kaip nuoroda į URL. Jei norite rodyti tiek nuorodos tekstą, <em>tiek</em> URL, pasirinkite tinkamą nuorodos formatą išskleidžiamajame meniu puslapyje <em>Tvarkyti rodymą</em>. Jei norite rodyti tik URL net ir tada, kai pateiktas nuorodos tekstas, kaip formatą pasirinkite <em>Nuoroda</em>, o tada jo <em>Formato nustatymuose</em> nurodykite rodyti <em>tik URL</em>.

en: Adding attributes to links
lt: Atributų pridėjimas prie nuorodų

en: You can add attributes to links, by changing the <em>Format settings</em> in the <em>Manage display</em> page. Adding <em>rel="nofollow"</em> notifies search engines that links should not be followed.
lt: Galite pridėti atributų prie nuorodų, pakeisdami <em>Formato nustatymus</em> puslapyje <em>Tvarkyti rodymą</em>. Pridėjus <em>rel="nofollow"</em>, paieškos sistemos informuojamos, kad nuorodos neturėtų būti sekamos.

en: Validating URLs
lt: URL tikrinimas

en: The uninstall process removes all data related to a module.
lt: Pašalinimo procesas pašalina visus su moduliu susijusius duomenis.

en: The date the term was last updated.
lt: Data, kada terminas buvo paskutinį kartą atnaujintas.

en: The time that the term was last edited.
lt: Laikas, kada terminas buvo paskutinį kartą redaguotas.

en: The user account %name cannot be canceled.
lt: Nario paskyra %name negali būti panaikinta.

en: Hide empty column for @field
lt: Slėpti tuščia stulpelį @field

en: Responsive setting for @field
lt: Prisitaikymo nustatymai @field

en: No default sort
lt: Nėra numatyto rikiavimo

en: Page display settings
lt: Puslapio atvaizdavimo nustatymai

en: Block display settings
lt: Bloko atvaizdavimo nustatymai

en: PHP date format
lt: PHP datos nustatymai

en: 1 place | @count places
lt[0]: @count vieta
lt[1]: @count vietos
lt[2]: @count vietų

en: Registering module
lt: Registruojantis modulis

en: Media types
lt: Medijos tipai

en: Not fully protected
lt: Ne visiškai apsaugota

en: Reset your password
lt: Atstatyti slaptažodį

en: Simple configuration
lt: Paprasta konfigūracija

en: Configuration type
lt: Konfigūracijos tipas

en: Here is your configuration:
lt: Štai Jūsų konfigūracija:

en: Are you sure you want to update the %name @type?
lt: Ar tikrai norite atnaujinti %name @type?

en: Missing ID key "@id_key" for this @entity_type import.
lt: Trūksta šio @entity_type importo ID rakto "@id_key".

en: An entity with this machine name already exists but the import did not specify a UUID.
lt: Objektas su šiuo mašinos pavadinimu jau egzistuoja, tačiau importuojant nebuvo nurodytas UUID.

en: An entity with this machine name already exists but the UUID does not match.
lt: Objektas su šiuo mašinos pavadinimu jau egzistuoja, tačiau UUID nesutampa.

en: An entity with this UUID already exists but the machine name does not match.
lt: Objektas su šiuo UUID jau egzistuoja, tačiau mašinos pavadinimas nesutampa.

en: Fallback date format
lt: Atsarginis datos formatas

en: Configuration translation
lt: Konfigūracijos vertimas

en: About text formats
lt: Apie teksto formatus

en: Are you sure you want to apply the updated %name image effect to all images?
lt: Ar tikrai norite visiems paveikslėliams pritaikyti atnaujinta %name stilių?

en: This operation does not change the original images but the copies created for this style will be recreated.
lt: Šis veiksmas nepaveiks originalių paveikslėlių, bet kopijos bus perkurtos.

en: The image style %name has been flushed.
lt: Paveikslėlio stilius %name buvo išvalytas.

en: Image to be shown if no image is uploaded.
lt: Vaizdas rodomas jei paveikslėlis neįkeltas.

en: Action title
lt: Veiksmo pavadinimas

en: The machine-readable name must be unique, and can only contain lowercase letters, numbers, and underscores. Additionally, it can not be the reserved word "custom".
lt: Mašinoms suprantamas pavadinimas turi būti unikalus ir gali būti sudarytas tik iš mažųjų raidžių, skaičių ir apatinių brūkšnelių. Be to, jis negali būti rezervuotas žodis "custom".

en: List of items
lt: Elementų sąrašas

en: Placing and moving blocks
lt: Blokų talpinimas ir perkėlimas

en: Demonstrating block regions for a theme
lt: Temos blokų regionų demonstravimas

en: Toggling between different themes
lt: Perjungimas tarp skirtingų temų

en: Configuring block settings
lt: Blokų nustatymų konfigūravimas

en: You can control the visibility of a block by restricting it to specific pages, content types, and/or roles by setting the appropriate options under <em>Visibility settings</em> of the block configuration.
lt: Galite valdyti bloko matomumą, apribodami jį konkretiems puslapiams, turinio tipams ir (arba) rolėms, nustatydami atitinkamas parinktis bloko konfigūracijos srityje <em>Matomumo nustatymai</em>.

en: Enter the name of the configuration file without the <em>.yml</em> extension. (e.g. <em>system.site</em>)
lt: Įveskite konfigūracijos failo pavadinimą be plėtinio <em>.yml</em>. (pvz., <em>system.site</em>).

en: File usage
lt: Failo naudojimas

en: Relate file entities to their usage.
lt: Susieti failų esybes su jų naudojimu.

en: Managing and displaying file fields
lt: Failų laukelių valdymas ir rodymas

en: Allowing file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: In the field settings, you can define the allowed file extensions (for example <em>pdf docx psd</em>) for the files that will be uploaded with the file field.
lt: Laukelio nustatymuose galite nustatyti leidžiamus failų plėtinius (pvz., <em>pdf docx psd</em>) failams, kurie bus įkelti naudojant failo laukelį.

en: Restricting the maximum file size
lt: Didžiausio failo dydžio apribojimas

en: The maximum file size that users can upload is limited by PHP settings of the server, but you can restrict by entering the desired value as the <em>Maximum upload size</em> setting. The maximum file size is automatically displayed to users in the help text of the file field.
lt: Didžiausią failo dydį, kurį vartotojai gali įkelti, riboja serverio PHP nustatymai, tačiau galite nustatyti papildomą apribojimą įvesdami pageidaujamą reikšmę kaip <em>Maksimalaus įkėlimo dydžio</em> nustatymą. Didžiausias failo dydis automatiškai rodomas vartotojams failo laukelio pagalbos tekste.

en: Displaying files and descriptions
lt: Failų ir aprašymų rodymas

en: In the field settings, you can allow users to toggle whether individual files are displayed. In the display settings, you can then choose one of the following formats: <ul><li><em>Generic file</em> displays links to the files and adds icons that symbolize the file extensions. If <em>descriptions</em> are enabled and have been submitted, then the description is displayed instead of the file name.</li><li><em>URL to file</em> displays the full path to the file as plain text.</li><li><em>Table of files</em> lists links to the files and the file sizes in a table.</li><li><em>RSS enclosure</em> only displays the first file, and only in a RSS feed, formatted according to the RSS 2.0 syntax for enclosures.</li></ul> A file can still be linked to directly by its URI even if it is not displayed.
lt: Laukelio nustatymuose galite leisti vartotojams pasirinkti, ar atskiri failai rodomi. Rodymo nustatymuose galite pasirinkti vieną iš šių formatų: <ul><li><em>Bendrasis failas</em> rodo nuorodas į failus ir prideda piktogramas, simbolizuojančias failų plėtinius. Jei <em>aprašymai</em> įjungti ir pateikti, rodomas aprašymas vietoje failo pavadinimo.</li><li><em>URL į failą</em> rodo visą failo kelią kaip paprastą tekstą.</li><li><em>Failų lentelė</em> pateikia nuorodas į failus ir failų dydžius lentelėje.</li><li><em>RSS priedas</em> rodo tik pirmąjį failą ir tik RSS kanale, suformatuotą pagal RSS 2.0 sintaksę priedams.</li></ul> Failas vis tiek gali būti nurodytas tiesiogiai per URI, net jei jis nėra rodomas.

en: Flag to control whether this file should be displayed when viewing content
lt: Žymė valdanti, ar šis failas turi būti rodomas peržiūrint turinį

en: The log entry explaining the changes in this revision.
lt: Žurnalo įrašas, paaiškinantis šios versijos pakeitimus.

en: The ID of the shortcut.
lt: Trumpinio ID.

en: The UUID of the shortcut.
lt: Trumpinio UUID.

en: The bundle of the shortcut.
lt: Trumpinio grupė.

en: Weight among shortcuts in the same shortcut set.
lt: Svoris tarp trumpinių tame pačiame trumpinių rinkinyje.

en: Route name
lt: Maršruto pavadinimas

en: The language code of the shortcut.
lt: Trumpinio kalbos kodas.

en: Shortcut link
lt: Trumpinio nuoroda

en: Rebuild access
lt: Atkurti prieigą

en: The rebuild_access setting is enabled in settings.php. It is recommended to have this setting disabled unless you are performing a rebuild.
lt: Nustatymas rebuild_access įjungtas settings.php faile. Rekomenduojama šį nustatymą išjungti, nebent atliekate atstatymą.

en: Relate nodes to taxonomy terms, specifying which vocabulary or vocabularies to use. This relationship will cause duplicated records if there are multiple terms.
lt: Susieti mazgus su sistematikos terminais, nurodant kurį žodyną ar žodynus naudoti. Šis ryšys sukurs dubliuotus įrašus, jei bus keli terminai.

en: Taxonomy term ID
lt: Sistematikos termino ID

en: Taxonomy term name
lt: Sistematikos termino pavadinimas

en: Return to site content
lt: Grįžti į svetainės turinį

en: Preferred admin language code
lt: Pageidaujamas administravimo kalbos kodas

en: The user's preferred language code for receiving emails and viewing the site.
lt: Nario pageidaujamas kalbos kodas el. laiškams gauti ir svetainei peržiūrėti.

en: Preferred language code
lt: Pageidaujamas kalbos kodas

en: The user's preferred language code for viewing administration pages.
lt: Nario pageidaujamas kalbos kodas administravimo puslapiams peržiūrėti.

en: The name of this user.
lt: Šio nario vardas.

en: The password of this user (hashed).
lt: Šio nario slaptažodis (maišos forma).

en: The email of this user.
lt: Šio nario el. paštas.

en: The timezone of this user.
lt: Šio nario laiko juosta.

en: The time that the user was created.
lt: Laikas, kada narys buvo sukurtas.

en: Initial email
lt: Pradinis el. paštas

en: User ID from route context
lt: Nario ID iš maršruto konteksto

en: Click <em>Save</em>.
lt: Spustelėkite <em>Saugoti</em>.

en: simple configuration
lt: paprasta konfigūracija

en: The staged configuration cannot be imported, because it originates from a different site than this site. You can only synchronize configuration between cloned instances of this site.
lt: Paruoštos konfigūracijos negalima importuoti, nes ji sukurta kitoje svetainėje nei ši svetainė. Konfigūraciją galima sinchronizuoti tik tarp klonuotų šios svetainės egzempliorių.

en: The date the file created.
lt: Data, kada failas buvo sukurtas.

en: The timestamp that the file was created.
lt: Laiko žyma, kada failas buvo sukurtas.

en: The timestamp that the file was last changed.
lt: Laiko žyma, kada failas paskutinį kartą buvo pakeistas.

en: Language based on a selected language.
lt: Kalba pagal pasirinktą kalbą.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
lt: Meniu nuorodos su mažesniu svoriu bus rodomos aukščiau tų kurios turės didesnį svorį.

en: The name of the user role.
lt: Nario rolės pavadinimas.

en: Influence
lt: Įtaka

en: Influence is a numeric multiplier used in ordering search results. A higher number means the corresponding factor has more influence on search results; zero means the factor is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
lt: Įtaka yra skaitinis daugiklis, naudojamas paieškos rezultatams rikiuoti. Didesnis skaičius reiškia, kad atitinkamas veiksnys turi didesnę įtaką paieškos rezultatams; nulis reiškia, kad veiksnys ignoruojamas. Šių skaičių keitimas nereikalauja paieškos indekso atstatymo. Pakeitimai įsigalioja nedelsiant.

en: Search page type
lt: Paieškos puslapio tipas

en: - Choose page type -
lt: - Pasirinkite puslapio tipą -

en: No search pages have been configured.
lt: Paieškos puslapiai nesukonfigūruoti.

en: You must select the new search page type.
lt: Turite pasirinkti naujo paieškos puslapio tipą.

en: Edit %label search page
lt: Redaguoti paieškos puslapį %label

en: The %label search page has been enabled.
lt: Paieškos puslapis %label įjungtas.

en: The %label search page has been disabled.
lt: Paieškos puslapis %label išjungtas.

en: The default search page is now %label. Be sure to check the ordering of your search pages.
lt: Numatytasis paieškos puslapis dabar yra %label. Patikrinkite paieškos puslapių tvarką.

en: The %label search page has been added.
lt: Paieškos puslapis %label pridėtas.

en: Save search page
lt: Išsaugoti paieškos puslapį

en: The %label search page has been updated.
lt: Paieškos puslapis %label atnaujintas.

en: The label for this search page.
lt: Šio paieškos puslapio žyma.

en: The search page path must be unique.
lt: Paieškos puslapio kelias turi būti unikalus.

en: Managing and displaying text fields
lt: Teksto laukelių valdymas ir rodymas

en: Creating short text fields
lt: Trumpų teksto laukelių kūrimas

en: Creating long text fields
lt: Ilgų teksto laukelių kūrimas

en: Trimming the text length
lt: Teksto ilgio trumpinimas

en: On the <em>Manage display</em> page you can choose to display a trimmed version of the text, and if so, where to cut off the text.
lt: Puslapyje <em>Valdyti rodinį</em> galite pasirinkti rodyti sutrumpintą teksto versiją ir, jei taip, kur nutraukti tekstą.

en: Displaying summaries instead of trimmed text
lt: Įžangų rodymas vietoj sutrumpinto teksto

en: Using text formats and editors
lt: Teksto formatų ir redaktorių naudojimas

[ctx: Text alignment]
en: Left
lt: Kairė

[ctx: Text alignment]
en: Center
lt: Centras

[ctx: Text alignment]
en: Right
lt: Dešinė

en: %name: may not be longer than @max characters.
lt: %name: negali būti ilgesnis nei @max simboliai.

en: A breakpoint separates the height or width of viewports (screens, printers, and other media output types) into steps. For instance, a width breakpoint of 40em creates two steps: one for widths up to 40em and one for widths above 40em. Breakpoints can be used to define when layouts should shift from one form to another, when images should be resized, and other changes that need to respond to changes in viewport height or width.
lt: Lūžio taškas skaido peržiūros srities (ekranų, spausdintuvų ir kitų medijos išvesties tipų) aukštį arba plotį į žingsnius. Pavyzdžiui, 40em pločio lūžio taškas sukuria du žingsnius: vieną plotams iki 40em ir kitą plotams virš 40em. Lūžio taškai gali būti naudojami apibrėžti, kada maketas turėtų keistis iš vienos formos į kitą, kada vaizdai turėtų būti keičiamo dydžio ir kitiems pakeitimams, kurie turi reaguoti į peržiūros srities aukščio arba pločio pokyčius.

en: Resolution multiplier
lt: Raiškos dauginamasis

en: Resolution multipliers are a measure of the viewport's device resolution, defined to be the ratio between the physical pixel size of the active device and the <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Device_independent_pixel">device-independent pixel</a> size. The Breakpoint module defines multipliers of 1, 1.5, and 2; when defining breakpoints, modules and themes can define which multipliers apply to each breakpoint.
lt: Raiškos dauginamieji yra peržiūros srities įrenginio raiškos matas, apibrėžiamas kaip aktyvaus įrenginio fizinio pikselio dydžio ir <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Device_independent_pixel">nuo įrenginio nepriklausomo pikselio</a> dydžio santykis. Lūžio taško modulis apibrėžia dauginamuosius 1, 1,5 ir 2; apibrėžiant lūžio taškus, moduliai ir temos gali nurodyti, kurie dauginamieji taikomi kiekvienam lūžio taškui.

en: Defining breakpoints and breakpoint groups
lt: Lūžio taškų ir lūžio taškų grupių apibrėžimas

en: Modules and themes can use the API provided by the Breakpoint module to define breakpoints and breakpoint groups, and to assign resolution multipliers to breakpoints.
lt: Moduliai ir temos gali naudoti Lūžio taško modulio teikiamą API lūžio taškams ir lūžio taškų grupėms apibrėžti bei raiškos dauginamiesiems lūžio taškams priskirti.

en: Changing the text format to %text_format will permanently remove content that is not allowed in that text format.<br><br>Save your changes before switching the text format to avoid losing data.
lt: Pakeitus teksto formatą į %text_format, bus visam laikui pašalintas turinys, kuris nėra leidžiamas tame teksto formate.<br><br>Prieš keičiant teksto formatą, išsaugokite pakeitimus, kad neprarastumėte duomenų.

en: Managing and displaying entity reference fields
lt: Esybių nuorodų laukelių tvarkymas ir rodymas

en: Selecting reference type
lt: Nuorodos tipo pasirinkimas

en: In the field settings you can select which entity type you want to create a reference to.
lt: Laukelio nustatymuose galite pasirinkti, kokios esybės tipą norite nurodyti.

en: Filtering and sorting reference fields
lt: Nuorodų laukelių filtravimas ir rūšiavimas

en: Depending on the chosen entity type, additional filtering and sorting options are available for the list of entities that can be referred to, in the field settings. For example, the list of users can be filtered by role and sorted by name or ID.
lt: Priklausomai nuo pasirinktos esybės tipo, laukelio nustatymuose galima naudoti papildomas filtravimo ir rūšiavimo parinktis, taikomas esybių sąrašui, kuriuo galima remtis. Pavyzdžiui, vartotojų sąrašą galima filtruoti pagal rolę ir rūšiuoti pagal vardą arba ID.

en: Displaying a reference
lt: Nuorodos rodymas

en: An entity reference can be displayed as a simple label with or without a link to the entity. Alternatively, the referenced entity can be displayed as a teaser (or any other available view mode) inside the referencing entity.
lt: Esybės nuoroda gali būti rodoma kaip paprasta etiketė su nuoroda į esybę arba be jos. Taip pat nurodoma esybė gali būti rodoma kaip anonsas (arba bet koks kitas galimas peržiūros režimas) nurodančiosios esybės viduje.

en: Managing text formats
lt: Teksto formatų tvarkymas

en: Assigning roles to text formats
lt: Rolių priskyrimas teksto formatams

en: Selecting filters
lt: Filtrų pasirinkimas

en: Each filter can have additional configuration options. For example, for the "Limit allowed HTML tags" filter you need to define the list of HTML tags that the filter leaves in the text.
lt: Kiekvienas filtras gali turėti papildomų konfigūracijos parinkčių. Pavyzdžiui, filtrui „Riboti leidžiamas HTML žymes" reikia apibrėžti HTML žymių, kurias filtras palieka tekste, sąrašą.

en: When creating or editing data in a field that has text formats enabled, users can select the format under the field from the Text format select list.
lt: Kuriant ar redaguojant duomenis lauke, kuriame įjungti teksto formatai, vartotojai gali pasirinkti formatą po lauku iš teksto formato pasirinkimo sąrašo.

en: Import behavior
lt: Importo elgsena

en: The keywords to search for.
lt: Raktažodžiai, kurių ieškoma.

en: Managing and displaying list fields
lt: Sąrašo laukelių valdymas ir rodymas

en: Defining option keys and labels
lt: Parinkčių raktų ir žymų apibrėžimas

en: When you define the list options you can define a key and a label for each option in the list. The label will be shown to the users while the key gets stored in the database.
lt: Apibrėžiant sąrašo parinktis, kiekvienai parinkčiai galima nurodyti raktą ir žymą. Žyma bus rodoma nariams, o raktas saugomas duomenų bazėje.

en: Choosing list field type
lt: Sąrašo laukelio tipo pasirinkimas

en: There are three types of list fields, which store different types of data: <em>float</em>, <em>integer</em> or, <em>text</em>. The <em>float</em> type allows storing approximate decimal values. The <em>integer</em> type allows storing whole numbers, such as years (for example, 2012) or values (for example, 1, 2, 5, 305). The <em>text</em> list field type allows storing text values. No matter which type of list field you choose, you can define whatever labels you wish for data entry.
lt: Yra trys sąrašo laukelių tipai, saugantys skirtingų tipų duomenis: <em>kintantis</em>, <em>sveikasis skaičius</em> arba <em>tekstas</em>. Tipas <em>kintantis</em> leidžia saugoti apytikrius dešimtainius skaičius. Tipas <em>sveikasis skaičius</em> leidžia saugoti sveikuosius skaičius, pvz., metus (2012) ar reikšmes (1, 2, 5, 305). Tipo <em>tekstas</em> sąrašo laukelis leidžia saugoti teksto reikšmes. Nepriklausomai nuo pasirinkto sąrašo laukelio tipo, duomenų įvedimui galite nurodyti norimas žymas.

en: Some of the pending updates cannot be applied because their dependencies were not met.
lt: Kai kurių laukiančių atnaujinimų negalima pritaikyti, nes jų priklausomybės nebuvo įvykdytos.

en: The vocabulary to which the term is assigned.
lt: Žodynas, kuriam priskirtas terminas.

en: Managing user account fields
lt: Nario paskyros laukelių valdymas

en: Timestamp value
lt: Timestamp reikšmė

en: Sends the message as plain text, using PHP's native mail() function.
lt: Siunčia žinutę kaip paprastą tekstą, naudodamas PHP funkciją mail().

en: Synchronizing configuration
lt: Konfigūracijos sinchronizavimas

en: Starting configuration synchronization.
lt: Pradedamas konfigūracijos sinchronizavimas.

en: Configuration synchronization has encountered an error.
lt: Konfigūracijos sinchronizavimas susidūrė su klaida.

en: Nothing to export.
lt: Nėra ką eksportuoti.

en: Defined on the Appearance or Theme Settings page. You do not have the appropriate permissions to change the site logo.
lt: Apibrėžta Išvaizdos arba Temos nustatymų puslapyje. Jūs neturite tinkamų teisių keisti svetainės logotipą.

en: Defined on the Site Information page. You do not have the appropriate permissions to change the site logo.
lt: Apibrėžta Svetainės informacijos puslapyje. Jūs neturite tinkamų teisių keisti svetainės logotipą.

en: Toggle branding elements
lt: Įjungti / išjungti identiteto elementus

en: Choose which branding elements you want to show in this block instance.
lt: Pasirinkite, kuriuos identiteto elementus norite rodyti šiame bloko egzemplioriuje.

en: Site branding
lt: Svetainės identitetas

en: The "@name" option must contain a valid value. You may either leave the text field empty or enter a string like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes).
lt: Parinktis „@name" turi turėti tinkamą reikšmę. Galite palikti teksto laukelį tuščią arba įvesti eilutę, pvz., „512" (baitai), „80 KB" (kilobaitai) arba „50 MB" (megabaitai).

en: Synchronizing configuration: @op @name.
lt: Sinchronizuojama konfigūracija: @op @name.

en: Deleted and replaced configuration "@name"
lt: Pašalinti ir pakeisti konfigūracija "@name"

en: Size of URI field
lt: URI laukelio dydis

en: URI field
lt: URI laukas

en: A brief description of your block.
lt: Trumpas bloko aprašymas.

en: no caching
lt: nekešuojamas

en: Custom Entity ID
lt: Pasirinktinis objekto ID

en: Specify a custom entity ID. This will override the entity ID in the configuration above.
lt: Nurodykite pasirinktinį objekto ID. Jis pakeis pirmiau pateiktoje konfigūracijoje nurodytą objekto ID.

en: Completed @current step of @total.
lt: Atlikta @current iš @total.

en: @count renamed | @count renamed
lt[0]: @count pervadintas
lt[1]: @count pervadinti
lt[2]: @count pervadintų

en: All links are validated after a link field is filled in. They can include anchors or query strings.
lt: Visos nuorodos tikrinamos užpildžius nuorodos laukelį. Jos gali apimti inkarus arba užklausos eilutes.

en: Allowed link type
lt: Galimi nuorodos tipai

en: Internal links only
lt: Tik vidinės nuorodos

en: Both internal and external links
lt: Tiek vidinės tiek ir išorinės nuorodos

[ctx: Validation]
en: Link data valid for link type.
lt: Nuorodos duomenys galioja šiam nuorodos tipui.

en: Importing translation files
lt: Importuojami vertimo failai

en: Checking the translation status
lt: Vertimų būsenos tikrinimas

en: Translating individual strings
lt: Atskirų eilučių vertimas

en: Format ID.
lt: Formato ID.

en: (this translation)
lt: (šis vertimas)

en: (all translations)
lt: (visi vertimai)

en: Search is currently disabled
lt: Paieška šiuo metu išjungta

en: No screenshot
lt: Nėra ekrano nuotraukos

en: This import is empty and if applied would delete all of your configuration, so has been rejected.
lt: Šis importas yra tuščias ir, jei būtų pritaikytas, ištrintų visą jūsų konfigūraciją, todėl buvo atmestas.

en: Site UUID in source storage does not match the target storage.
lt: Šaltinio saugyklos svetainės UUID nesutampa su tikslinės saugyklos UUID.

en: Configuration deletions
lt: Konfigūracijos pašalinimai

en: The listed configuration will be deleted.
lt: Nurodytos konfigūracijos bus pašalintos.

en: User's roles
lt: Narių rolės

en: Single name
lt: Vienas vardas

en: One or more names separated by , or +
lt: Vienas ar keli vardai, atskirti , arba +

en: Enable menu link
lt: Įjungti meniu nuorodą

en: Allowed HTML
lt: Leidžiama HTML

en: Synchronizing configuration: @op @name in @collection.
lt: Sinchronizuojama konfigūracija: @op @name iš @collection.

[ctx: Entity type group]
en: Content
lt: Turinys

[ctx: Entity type group]
en: Other
lt: Kita

[ctx: Entity type group]
en: Configuration
lt: Konfigūracija

en: Action ID
lt: Veiksmo ID

en: Action configuration
lt: Veiksmo konfigūracija

en: Action description
lt: Veiksmo aprašymas

en: The block numeric identifier.
lt: Bloko skaitinis identifikatorius.

en: The module providing the block.
lt: Modulis, teikiantis bloką.

en: The block's delta.
lt: Bloko delta.

en: Which theme the block is placed in.
lt: Tema, kurioje patalpintas blokas.

en: Whether or not the block is enabled.
lt: Ar blokas įjungtas, ar ne.

en: Weight of the block for ordering within regions.
lt: Bloko svoris regionų vidiniame rikiavime.

en: Region the block is placed in.
lt: Regionas, kuriame patalpintas blokas.

en: Visibility expression.
lt: Matomumo išraiška.

en: Pages list.
lt: Puslapių sąrašas.

en: Cache rule.
lt: Talpyklos taisyklė.

en: The numeric identifier of the block/box
lt: Bloko / langelio skaitinis identifikatorius

en: The block/box content
lt: Bloko / langelio turinys

en: Admin title of the block/box.
lt: Bloko / langelio administracinis pavadinimas.

en: The primary identifier for this version.
lt: Pirminis šios versijos identifikatorius.

en: The node type
lt: Mazgo tipas

en: Type (text, integer, ....)
lt: Tipas (tekstas, sveikasis skaičius, ....)

en: Global settings. Shared with every field instance.
lt: Bendrieji nustatymai. Bendri su kiekvienu laukelio egzemplioriumi.

en: DB storage
lt: DB saugykla

en: DB Columns
lt: DB stulpeliai

en: The machine name of field.
lt: Laukelio sistemos pavadinimas.

en: Weight.
lt: Svoris.

en: A name to show.
lt: Rodomas pavadinimas.

en: Widget type.
lt: Valdiklio tipas.

en: Serialize data with widget settings.
lt: Serializuoti duomenis su valdiklio nustatymais.

en: Serialize data with display settings.
lt: Serializuoti duomenis su rodymo nustatymais.

en: A description of field.
lt: Laukelio aprašymas.

en: Module that implements widget.
lt: Modulis, kuris įgyvendina valdiklį.

en: Status of widget
lt: Valdiklio būsena

en: The module that provides the field.
lt: Modulis, kuris teikia laukelį.

en: Content type where this field is used.
lt: Turinio tipas, kuriame naudojamas šis laukelis.

en: The {users}.uid who added the file. If set to 0, this file was added by an anonymous user.
lt: {users}.uid nario, pridėjusio failą. Jei nustatyta 0, šį failą pridėjo anoniminis vartotojas.

en: The published status of a file.
lt: Failo publikavimo būsena.

en: The time that the file was added.
lt: Laikas, kada failas buvo pridėtas.

en: The Drupal files path.
lt: Drupal failų kelias.

en: TRUE if the files directory is public otherwise FALSE.
lt: TRUE, jei failų katalogas yra viešas, kitu atveju FALSE.

en: Machine name of the node type.
lt: Turinio tipo mašininis pavadinimas.

en: Human name of the node type.
lt: Žmonėms suprantamas turinio tipo pavadinimas.

en: The module providing the node type.
lt: Modulis, teikiantis turinio tipą.

en: Description of the node type.
lt: Turinio tipo aprašymas.

en: Help text for the node type.
lt: Pagalbos tekstas turinio tipui.

en: Title label.
lt: Pavadinimo žyma.

en: Flag indicating the node type has a body field.
lt: Žymė, nurodanti, ar turinio tipas turi teksto lauką.

en: Body label.
lt: Teksto laukelio žyma.

en: Minimum word count for the body field.
lt: Minimalus žodžių skaičius teksto lauke.

en: Flag.
lt: Žymė.

en: The original type.
lt: Pradinis tipas.

en: Primary Key: Unique profile field ID.
lt: Pirminis raktas: unikalus profilio laukelio ID.

en: Title of the field shown to the end user.
lt: Galutiniam nariui rodomo laukelio pavadinimas.

en: Internal name of the field used in the form HTML and URLs.
lt: Vidinis laukelio pavadinimas naudojamas formos HTML ir URL.

en: Explanation of the field to end users.
lt: Laukelio paaiškinimas galutiniams nariams.

en: Profile category that the field will be grouped under.
lt: Profilio kategorija, pagal kurią bus sugrupuotas laukelis.

en: Title of page used for browsing by the field's value
lt: Puslapio pavadinimas naudojamas naršymui pagal laukelio reikšmę

en: Type of form field.
lt: Formos laukelio tipas.

en: Weight of field in relation to other profile fields.
lt: Laukelio svoris kitų profilio laukelių atžvilgiu.

en: Whether the user is required to enter a value. (0 = no, 1 = yes)
lt: Ar narys privalo įvesti reikšmę. (0 = ne, 1 = taip)

en: Whether the field is visible in the user registration form. (1 = yes, 0 = no)
lt: Ar laukelis matomas narių registracijos formoje. (1 = taip, 0 = ne)

en: The level of visibility for the field. (0 = hidden, 1 = private, 2 = public on profile but not member list pages, 3 = public on profile and list pages)
lt: Laukelio matomumo lygis. (0 = paslėptas, 1 = privatus, 2 = viešas profilyje, bet ne narių sąrašo puslapiuose, 3 = viešas profilyje ir sąrašo puslapiuose)

en: Whether form auto-completion is enabled. (0 = disabled, 1 = enabled)
lt: Ar įjungtas formos automatinis pildymas. (0 = išjungtas, 1 = įjungtas)

en: List of options to be used in a list selection field.
lt: Parinkčių sąrašas, naudojamas sąrašo pasirinkimo laukelyje.

en: Unique profile field ID.
lt: Unikalus profilio laukelio ID.

en: The user Id.
lt: Nario ID.

en: Existing term VID
lt: Esamo termino VID

en: The term description.
lt: Termino aprašymas.

en: The Drupal term IDs of the term's parents.
lt: Termino tėvinių elementų Drupal terminų ID.

en: The file Id.
lt: Failo ID.

en: The node Id.
lt: Mazgo ID.

en: The version Id.
lt: Versijos ID.

en: The file description.
lt: Failo aprašymas.

en: Whether the list should be visible on the node page.
lt: Ar sąrašas turi būti matomas mazgo puslapyje.

en: The file weight.
lt: Failo svoris.

en: Max filesize
lt: Maksimalus failo dydis

en: The numeric identifier of the path alias.
lt: Skaitinis kelio pervadinimo identifikatorius.

en: Timezone (Date)
lt: Laiko juosta (Data)

en: Timezone (Event)
lt: Laiko juosta (Renginys)

en: The vocabulary ID.
lt: Žodyno ID.

en: The name of the vocabulary.
lt: Žodyno pavadinimas.

en: The description of the vocabulary.
lt: Žodyno aprašymas.

en: The names of the node types the vocabulary may be used with.
lt: Mazgo tipų, su kuriais galima naudoti žodyną, pavadinimai.

en: This synchronization will delete data from the field %fields. | This synchronization will delete data from the fields: %fields.
lt[0]: Šis sinchronizavimas ištrins duomenis iš laukelio %fields.
lt[1]: Šis sinchronizavimas ištrins duomenis iš laukelių: %fields.
lt[2]: Šis sinchronizavimas ištrins duomenis iš laukelių: %fields.

en: Configuration dependencies
lt: Konfigūracijos priklausomybės

en: Theme dependencies
lt: Temos priklausomybės

en: Extension settings
lt: Plėtinio nustatymai

en: Admin info
lt: Admin informacija

en: Single import
lt: Vienkartinis importas

en: Single export
lt: Vienkartinis eksportas

en: Contextual link
lt: Kontekstinė nuoroda

en: Datetime settings
lt: Datos ir laiko nustatymai

en: Datetime default display format settings
lt: Numatytojo datos ir laiko rodymo formato nustatymai

en: Datetime plain display format settings
lt: Paprastojo datos ir laiko rodymo formato nustatymai

en: Datetime select list display format settings
lt: Datos ir laiko pasirinkimo sąrašo rodymo formato nustatymai

en: Database logging settings
lt: Duomenų bazės registravimo nustatymai

en: Log event message
lt: Įvykių žurnalo pranešimas

en: Operation link markup
lt: Operacijos nuorodos žymėjimas

en: Image upload settings
lt: Vaizdo įkėlimo nustatymai

en: Delete view mode
lt: Pašalinti peržiūros režimą

en: Delete form mode
lt: Pašalinti formos režimą

en: The human-readable name of the view mode
lt: Žmonėms suprantamas atvaizdavimo būdo pavadinimas

en: Text field display format settings
lt: Teksto laukelio formato atvaizdavimo nustatymai

en: Sort settings
lt: Rikiavimo nustatymai

en: Maximum number of field data records to purge
lt: Maksimalus ištrinamų laukelio duomenų įrašų skaičius

en: Maximum number of values users can enter
lt: Maksimalus reikšmių, kurias vartotojai gali įvesti, skaičius

en: Reverse entity reference
lt: Atvirkštinė esybės nuoroda

en: Field UI settings
lt: Laukelių sąsajos nustatymai

en: The prefix for new fields created via Field UI
lt: Priešdėlis naujiems laukeliams, sukurtiems per Laukelių sąsają

en: Enable Display field
lt: Įjungti rodymo laukelį

en: Enable Description field
lt: Įjungti aprašymo laukelį

en: Generic file format settings
lt: Bendrojo failo formato nustatymai

en: RSS enclosure format settings
lt: RSS priedo formato nustatymai

en: Table of files format settings
lt: Failų lentelės formato nustatymai

en: URL to file format settings
lt: URL į failą formato nustatymai

en: File format settings
lt: Failo formato nustatymai

en: File URI
lt: Failo URI

en: Fallback text format
lt: Atsarginis teksto formatas

en: Always show fallback choice
lt: Visada rodyti atsarginį pasirinkimą

en: HTML help
lt: HTML pagalba

en: Filter URL
lt: URL filtras

en: URL length
lt: URL ilgis

en: History user
lt: Istorijos narys

en: Image resize
lt: Paveikslėlio matmenų keitimas

en: Image rotate
lt: Paveikslėlio sukimas

en: Image scale and crop
lt: Paveikslėlio mastelis ir apkirpimas

en: Allow insecure image derivatives
lt: Leisti nesaugias paveikslėlio išvestines

en: Suppress the itok query string for image derivatives
lt: Slėpti itok užklausos eilutę paveikslėlio išvestinėms

en: Enable Alt field
lt: Įjungti Alt laukelį

en: Alt field required
lt: Alt laukelis privalomas

en: Enable Title field
lt: Įjungti Title laukelį

en: Title field required
lt: Title laukelis privalomas

en: Image field display format settings
lt: Paveikslėlio laukelio rodymo formato nustatymai

en: Delete language
lt: Pašalinti kalbą

en: Language negotiation per type setting
lt: Kalbos derybų nustatymas pagal tipą

en: Enabled negotiators
lt: Įjungti derintuvai

en: Negotiator weights
lt: Derintuvų svoriai

en: All language types
lt: Visi kalbų tipai

en: Configurable language types
lt: Konfigūruojami kalbų tipai

en: Language negotiation per type settings
lt: Kalbos derybų nustatymai pagal tipą

en: Language detection methods
lt: Kalbos aptikimo metodai

en: Language mapping
lt: Kalbų atitikmenys

en: Link format settings
lt: Nuorodos formato nustatymai

en: Interface Translation
lt: Sąsajos vertimas

en: Translate interface settings
lt: Sąsajos vertimų nustatymai

en: Cache strings
lt: Talpinti eilutes

en: Enable English translation
lt: Įjungti anglų kalbos vertimą

en: Translation directory
lt: Vertimų katalogas

en: Default translation filename pattern
lt: Numatytasis vertimo failo pavadinimo šablonas

en: Default translation server pattern
lt: Numatytasis vertimų serverio šablonas

en: Overwrite customized translations
lt: Perrašyti tinkintus vertimus

en: Overwrite non customized translations
lt: Perrašyti netinkintus vertimus

en: Import enabled
lt: Importas įjungtas

en: Updates for: @module_list
lt: Atnaujinimai: @module_list

en: Menu UI
lt: Meniu UI

en: Override parent selector
lt: Perrašyti tėvinio elemento pasirinkimą

en: Per-content type menu settings
lt: Meniu nustatymai pagal turinio tipą

en: Menu machine name
lt: Meniu mašininis pavadinimas

en: Display setting for author and date Submitted by post information
lt: Rodymo nustatymas autoriaus ir datos informacijai

en: Demote selected content from front page configuration
lt: Žeminti pasirinktą turinį iš pradžios puslapio konfigūracija

en: Promote selected content from front page configuration
lt: Kelti pasirinktą turinį į pradžios puslapį konfigūracija

en: Make selected content sticky configuration
lt: Padaryti pasirinktą turinį prikabintu konfigūracija

en: Make selected content unsticky configuration
lt: Padaryti pasirinktą turinį neprikabintu konfigūracija

en: Node user ID
lt: Mazgo nario ID

en: Node bulk form
lt: Mazgų masinio veiksmo forma

en: Link to a node revision
lt: Nuoroda į mazgo versiją

en: Link to delete a node revision
lt: Nuoroda pašalinti mazgo versiją

en: Link to revert a node to a revision
lt: Nuoroda atstatyti mazgą į versiją

en: Node revisions of an user
lt: Mazgo versijos pagal narį

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
lt: Dar nesukūrėte jokių turinio tipų. Eikite į <a href="@create_content">turinio tipo kūrimo puslapį</a>, kad pridėtumėte naują turinio tipą.

en: List (integer) settings
lt: Sąrašo (sveikasis skaičius) nuostatos

en: List (float) settings
lt: Sąrašo (kintantis) nuostatos

en: List (text) settings
lt: Sąrašo (tekstas) nuostatos

en: Options list default display settings
lt: Numatytosios parinkčių sąrašo rodymo nuostatos

en: Key format settings
lt: Rakto formato nuostatos

en: Check boxes/radio buttons format settings
lt: Žymimųjų langelių / radijo mygtukų formato nuostatos

en: Select list format settings
lt: Pasirinkimo sąrašo formato nuostatos

en: Configure search pages and search indexing options.
lt: Konfigūruoti paieškos puslapius ir paieškos indeksavimo parinktis.

en: Add new search page
lt: Pridėti naują paieškos puslapį

en: AND/OR combination limit
lt: IR/ARBA derinių riba

en: Default search page
lt: Numatytasis paieškos puslapis

en: HTML tags weight
lt: HTML žymų svoris

en: Tag h1 weight
lt: Žymos h1 svoris

en: Tag h2 weight
lt: Žymos h2 svoris

en: Tag h3 weight
lt: Žymos h3 svoris

en: Tag h4 weight
lt: Žymos h4 svoris

en: Tag h5 weight
lt: Žymos h5 svoris

en: Tag h6 weight
lt: Žymos h6 svoris

en: Tag u weight
lt: Žymos u svoris

en: Tag b weight
lt: Žymos b svoris

en: Tag i weight
lt: Žymos i svoris

en: Tag strong weight
lt: Žymos strong svoris

en: Tag em weight
lt: Žymos em svoris

en: Tag a weight
lt: Žymos a svoris

en: Query key
lt: Užklausos raktas

en: Source link
lt: Šaltinio nuoroda

en: Shortcut settings
lt: Trumpinių nuostatos

en: Add date format
lt: Pridėti datos formatą

[ctx: With components]
en: Extend
lt: Moduliai

en: Set as default theme
lt: Nustatyti kaip numatytąją temą

en: Site UUID
lt: Svetainės UUID

en: Weight element maximum value
lt: Didžiausia svorio elemento reikšmė

en: Requirements warning period
lt: Reikalavimų įspėjimų laikotarpis

en: Requirements error period
lt: Reikalavimų klaidų laikotarpis

en: Users may set their own time zone
lt: Nariai gali nustatyti savo laiko juostą

en: Remind users at login if their time zone is not set
lt: Priminti nariams prisijungus, jei jų laiko juosta nenustatyta

en: Logging settings
lt: Registravimo nustatymai

en: CSS performance settings
lt: CSS veikimo nustatymai

en: Aggregate CSS files
lt: Agreguoti CSS failus

en: Compress CSS files
lt: Suspausti CSS failus

en: Fast 404 settings
lt: Greito 404 nustatymai

en: Fast 404 enabled
lt: Greitas 404 įjungtas

en: Regular expression to match
lt: Reguliarioji išraiška atitikimui

en: Regular expression to not match
lt: Reguliarioji išraiška neatitikimui

en: Fast 404 page html
lt: Greito 404 puslapio HTML

en: JavaScript performance settings
lt: JavaScript veikimo nustatymai

en: JavaScript preprocess
lt: JavaScript išankstinis apdorojimas

en: Compress JavaScript files.
lt: Suspausti JavaScript failus.

en: Menu description
lt: Meniu aprašymas

en: System action
lt: Sistemos veiksmas

en: Allow insecure uploads
lt: Leisti nesaugius įkėlimus

en: Maximum age for temporary files
lt: Didžiausias laikinų failų amžius

en: Theme global settings
lt: Bendri temos nustatymai

en: Delete vocabulary
lt: Ištrinti žodyną

en: Maintain index table
lt: Tvarkyti indekso lentelę

en: Override selector
lt: Nepaisyti parinkiklio

en: Number of terms per page
lt: Terminų skaičius puslapyje

en: Taxonomy format settings
lt: Sistematikos formato nustatymai

en: Use taxonomy term path
lt: Naudoti sistematikos termino kelią

en: Taxonomy depth modifier
lt: Sistematikos gylio keitiklis

en: Taxonomy language
lt: Sistematikos kalba

en: Taxonomy term ID with depth
lt: Sistematikos termino ID su gyliu

en: Default summary length
lt: Numatytasis įžangos ilgis

en: Trimmed text display format settings
lt: Sutrumpinto teksto rodymo formato nustatymai

en: Text area (multiple rows) display format settings
lt: Teksto srities (daug eilučių) rodymo formato nustatymai

en: Text area with a summary display format settings
lt: Teksto srities su įžanga rodymo formato nustatymai

en: Number of summary rows
lt: Įžangos eilučių skaičius

en: Days since last check
lt: Dienos nuo paskutinio tikrinimo

en: URL for fetching available update data
lt: URL galimų atnaujinimų duomenims gauti

en: Timeout in seconds
lt: Skirtasis laikas sekundėmis

en: Notify user when password reset
lt: Įspėti narį kai slaptažodis atkurtas

en: Password reset timeout
lt: Slaptažodžio atstatymo skirtasis laikas

en: Account created by administrator
lt: Paskyra sukurta administratoriaus

en: Registration confirmation (No approval required)
lt: Registracijos patvirtinimas (patvirtinimo nereikia)

en: Registration confirmation (Pending approval)
lt: Registracijos patvirtinimas (laukiama patvirtinimo)

en: Account cancelled
lt: Paskyra panaikinta

en: User flood settings
lt: Apsaugos nuo bandymų nuostatos

en: UID only identifier
lt: Tik UID identifikatorius

en: IP limit
lt: IP riba

en: IP window
lt: IP langas

en: User window
lt: Narių langas

en: User role settings
lt: Narių rolių nuostatos

en: User role weight
lt: Narių rolės svoris

en: Configuration for the add role action
lt: Rolės pridėjimo veiksmo konfigūracija

en: The ID of the role to add
lt: Pridėtinos rolės ID

en: Block the selected users configuration
lt: Pasirinktų narių blokavimo konfigūracija

en: Cancel the selected user accounts configuration
lt: Pasirinktų narių paskyrų panaikinimo konfigūracija

en: Configuration for the remove role action
lt: Rolės pašalinimo veiksmo konfigūracija

en: The ID of the role to remove
lt: Pašalintinos rolės ID

en: Unblock the selected users configuration
lt: Pasirinktų narių atblokavimo konfigūracija

en: List of permission
lt: Leidimų sąrašas

en: List of roles
lt: Rolių sąrašas

en: User operations bulk form
lt: Masinio narių operacijų veiksmų forma

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID

en: Visibility Conditions
lt: Matomumo sąlygos

en: Visibility Condition
lt: Matomumo sąlyga

en: Display variant
lt: Atvaizdavimo variantas

en: Requirements review
lt: Reikalavimų peržiūra

en: Unable to send email. Contact the site administrator if the problem persists.
lt: Nepavyko išsiųsti el. laiško. Susisiekite su svetainės administratoriumi, jei problema kartojasi.

en: The label for this display variant.
lt: Šio varianto atvaizdavimo žymė.

en: %name: the email address can not be longer than @max characters.
lt: %name: el. pašto adresas negali būti ilgesnis nei @max simboliai.

en: Automated emails, such as registration information, will be sent from this address. Use an address ending in your site's domain to help prevent these emails from being flagged as spam.
lt: Automatiniai el. pašto laiškai bus siunčiami iš šio adreso. Naudokite svetainės domeno adresą tam, kad išvengti laiškų žymėjimo kaip šlamštas.

en: Receive email notifications
lt: Gauti el. pašto pranešimus

en: Show for the listed pages
lt: Rodyti išvardintuose puslapiuose

en: Hide for the listed pages
lt: Slėpti išvardintuose puslapiuose

en: This page provides a list of all comment types on the site and allows you to manage the fields, form and display settings for each.
lt: Šiame puslapyje pateiktas visų komentarų tipų sąrašas. Galite valdyti kiekvieno tipo laukelius, formas ir atvaizdavimo nustatymus.

en: Comment types
lt: Komentarų tipai

en: Allow other users to contact you via a personal contact form which keeps your email address hidden. Note that some privileged users such as site administrators are still able to contact you even if you choose to disable this feature.
lt: Leisti kitiems nariams susisiekti su Jumis el. paštu naudojantis jūsų asmenine kontaktų forma. Atminkite, nors Jūsų el. pašto adresas nepaviešintas bendruomenei, administratoriai vis tiek galės su Jumis susisiekti, net jei kontaktų forma išjungta.

en: Example: 'webmaster@example.com' or 'sales@example.com,support@example.com' . To specify multiple recipients, separate each email address with a comma.
lt: Pavyzdžiui: 'webmaster@example.com' ar 'sales@example.com,support@example.com' . Nurodydami kelis gavėjus atskirkite juos kableliu.

en: %recipient is an invalid email address.
lt: %recipient neteisingas el. pašto adresas.

en: Managing and displaying date fields
lt: Datų laukų tvarkymas ir rodymas

en: Displaying dates
lt: Datų rodymas

[ctx: Abbreviated month name]
en: Jan
lt: Sau

[ctx: Abbreviated month name]
en: Feb
lt: Vas

[ctx: Abbreviated month name]
en: Mar
lt: Kov

[ctx: Abbreviated month name]
en: Apr
lt: Bal

[ctx: Abbreviated month name]
en: May
lt: Geg

[ctx: Abbreviated month name]
en: Jun
lt: Bir

[ctx: Abbreviated month name]
en: Jul
lt: Lie

[ctx: Abbreviated month name]
en: Aug
lt: Rgp

[ctx: Abbreviated month name]
en: Sep
lt: Rgs

[ctx: Abbreviated month name]
en: Oct
lt: Spl

[ctx: Abbreviated month name]
en: Nov
lt: Lap

[ctx: Abbreviated month name]
en: Dec
lt: Grd

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sun
lt: Sk

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Mon
lt: Pr

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Tue
lt: An

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Wed
lt: Tr

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Thu
lt: Kt

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Fri
lt: Pn

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sat
lt: Št

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Su
lt: Sk

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Mo
lt: Pr

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Tu
lt: An

[ctx: Abbreviated weekday]
en: We
lt: Tr

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Th
lt: Kt

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Fr
lt: Pn

[ctx: Abbreviated weekday]
en: Sa
lt: Št

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Monday]
en: M
lt: P

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Tuesday]
en: T
lt: A

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Wednesday]
en: W
lt: T

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Thursday]
en: T
lt: K

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Friday]
en: F
lt: P

[ctx: Abbreviated 1 letter weekday Saturday]
en: S
lt: Š

en: Track images uploaded via a Text Editor
lt: Sekti per teksto redaktorių įkeltus vaizdus

en: The status of the file, temporary (FALSE) and permanent (TRUE).
lt: Failo būsena: laikinas (FALSE) ir nuolatinis (TRUE).

en: Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
lt: Interneto puslapių adresai ir elektroninio pašto adresai automatiškai paverčiami nuorodomis.

en: Background color must be a hexadecimal color value.
lt: Fono spalva turi būti šešioliktainis spalvos kodas.

en: (upscaling allowed)
lt: (didinimas leidžiamas)

en: Adding languages
lt: Kalbų pridėjimas

en: Adding custom languages
lt: Savitų kalbų pridėjimas

en: You can add a language that is not provided in the drop-down list by choosing <em>Custom language</em> at the end of the list. You then have to configure its language code, name, and direction in the form provided.
lt: Galite pridėti kalbą, kurios nėra išskleidžiamajame sąraše, pasirinkdami sąrašo pabaigoje <em>Savita kalba</em>. Tada pateiktoje formoje turėsite sukonfigūruoti kalbos kodą, pavadinimą ir kryptį.

en: Configuring content languages
lt: Turinio kalbų konfigūravimas

en: Adding a language switcher block
lt: Kalbos keitiklio bloko pridėjimas

en: Making a block visible per language
lt: Bloko matomumo nustatymas pagal kalbą

en: Choosing user languages
lt: Nario kalbų pasirinkimas

en: Users can choose a <em>Site language</em> on their profile page. This language is used for email messages, and can be used by modules to determine a user's language. It can also be used for interface text, if the <em>User</em> method is enabled as a <em>Detection and selection</em> method (see below). Administrative users can choose a separate <em>Administration pages language</em> for the interface text on administration pages. This configuration is only available on the user's profile page if the <em>Account administration pages</em> method is enabled (see below).
lt: Nariai savo profilio puslapyje gali pasirinkti <em>Svetainės kalbą</em>. Ši kalba naudojama el. pašto žinutėms ir moduliai gali ją naudoti nario kalbai nustatyti. Ji taip pat gali būti naudojama sąsajos tekstui, jei <em>Nario</em> metodas įjungtas kaip <em>Aptikimo ir pasirinkimo</em> metodas (žr. žemiau). Administravimo nariai gali pasirinkti atskirą <em>Administravimo puslapių kalbą</em> sąsajos tekstui administravimo puslapiuose. Ši konfigūracija nario profilio puslapyje prieinama tik jei įjungtas <em>Paskyros administravimo puslapių</em> metodas (žr. žemiau).

en: <em>URL</em> sets the interface language based on a path prefix or domain (for example specifying <em>de</em> for German would result in URLs like <em>example.com/de/contact</em>). The default language does not require a path prefix, but can have one assigned as well. If the language detection is done by domain name, a domain needs to be specified for each language.
lt: <em>URL</em> nustato sąsajos kalbą pagal kelio priešdėlį arba domeną (pavyzdžiui, nurodžius <em>de</em> vokiečių kalbai URL atrodys taip: <em>example.com/de/contact</em>). Numatytajai kalbai kelio priešdėlis nereikalingas, tačiau jam taip pat galima priskirti vieną. Jei kalba aptinkama pagal domeno pavadinimą, kiekvienai kalbai reikia nurodyti domeną.

en: <em>Session</em> determines the interface language from a request or session parameter (for example <em>example.com?language=de</em> would set the interface language to German based on the use of <em>de</em> as the <em>language</em> parameter).
lt: <em>Sesija</em> nustato sąsajos kalbą iš užklausos arba sesijos parametro (pavyzdžiui, <em>example.com?language=de</em> nustatytų sąsajos kalbą į vokiečių pagal <em>de</em> naudojimą kaip <em>language</em> parametrą).

en: <em>User</em> follows the language configuration set on the user's profile page.
lt: <em>Narys</em> naudoja kalbos konfigūraciją, nustatytą nario profilio puslapyje.

en: <em>Account administration pages</em> follows the configuration set as <em>Administration pages language</em> on the profile page of an administrative user. This method is similar to the <em>User</em> method, but only sets the interface text language on administration pages, independent of the interface text language on other pages.
lt: <em>Paskyros administravimo puslapiai</em> naudoja konfigūraciją, nustatytą kaip <em>Administravimo puslapių kalba</em> administravimo nario profilio puslapyje. Šis metodas panašus į <em>Nario</em> metodą, tačiau nustato sąsajos teksto kalbą tik administravimo puslapiuose, nepriklausomai nuo sąsajos teksto kalbos kituose puslapiuose.

en: <em>Selected language</em> allows you to specify the site's default language or a specific language as the fall-back language. This method should be listed last.
lt: <em>Pasirinkta kalba</em> leidžia nurodyti svetainės numatytąją kalbą arba konkrečią kalbą kaip atsarginę. Šis metodas turėtų būti paskutinis sąraše.

en: Promote, change ownership, edit revisions, and perform other tasks across all content types.
lt: Kelti į pradžią, keisti savininką, redaguoti versijas ir atlikti kitas užduotis visuose turinio tipuose.

en: Syndicate block
lt: Sindikato blokas

en: Use shortcuts
lt: Naudoti trumpinius

en: Diff settings
lt: Skirtumo nustatymai

en: Number of leading lines in a diff
lt: Eilučių skaičius prieš skirtumą

en: Number of trailing lines in a diff
lt: Eilučių skaičius po skirtumo

en: Branding block
lt: Prekės ženklo blokas

en: Use site logo
lt: Naudoti svetainės logotipą

en: The current theme is not @theme
lt: Dabartinė tema nėra @theme

en: The current theme is @theme
lt: Dabartinė tema yra @theme

en: Do not return true on the following pages: @pages
lt: Negrąžinti true šiuose puslapiuose: @pages

en: Return true on the following pages: @pages
lt: Grąžinti true šiuose puslapiuose: @pages

en: Request Path
lt: Užklausos kelias

en: Username or email address
lt: Nario vardas ar el. pašto adresas

en: Email addresses to notify when updates are available
lt: El. pašto adresai pranešimams apie galimus atnaujinimus

en: Email notification threshold
lt: El. pašto pranešimų riba

en: Whenever your site checks for available updates and finds new releases, it can notify a list of users via email. Put each address on a separate line. If blank, no emails will be sent.
lt: Kai svetainė tikrina galimus atnaujinimus ir randa naujų laidų, ji gali pranešti nariams el. paštu. Kiekvieną adresą rašykite atskiroje eilutėje. Jei tuščia, el. laiškai nebus siunčiami.

en: %emails are not valid email addresses.
lt: %emails nėra teisingi el. pašto adresai.

en: Configuring user roles
lt: Narių rolių konfigūravimas

en: Setting permissions
lt: Leidimų nustatymas

en: Managing account settings
lt: Paskyros nuostatų valdymas

en: This web page allows administrators to register new users. Users' email addresses and usernames must be unique.
lt: Šis puslapis leidžia administratoriams registruoti naujus narius. Narių el. pašto adresai ir registracijos vardai turi būti unikalūs.

en: This account's preferred language for emails and site presentation.
lt: Šios paskyros pageidaujama kalba el. pašto laiškams bei svetainės atvaizdavimui.

en: This account's preferred language for emails.
lt: Šios paskyros pageidaujama kalba el. pašto laiškams.

en: New users will be required to validate their email address prior to logging into the site, and will be assigned a system-generated password. With this setting disabled, users will be logged in immediately upon registering, and may select their own passwords during registration.
lt: Nauji nariai prieš prisijungdami privalės patvirtinti savo el. pašto adresą ir jiems bus priskirtas sistemos sugeneruotas slaptažodis. Jei šis nustatymas išjungtas, nariai prie svetainės bus prijungiami iškarto po registracijos ir galės pasirinkti savo slaptažodį registracijos metu.

en: Notification email address
lt: Įspėjimų el. pašto adresas

en: The email address to be used as the 'from' address for all account notifications listed below. If <em>'Visitors, but administrator approval is required'</em> is selected above, a notification email will also be sent to this address for any new registrations. Leave empty to use the default system email address <em>(%site-email).</em>
lt: Šis el. pašto adresas bus naudojamas kaip 'Nuo' adresas visiems paskyros įspėjimams. Jei aukščiau pasirinkta <em>'Lankytojai, bet administratoriaus leidimas reikalingas'</em> įspėjimo apie naujas paskyras bus siunčiami į šį adresą. Palikite tuščia jei norite naudoti sistemos el. pašto adresą <em>(%site-email).</em>

en: Edit the welcome email messages sent to new member accounts created by an administrator.
lt: Redaguokite pasisveikinimo laiško žinutę kuri siunčiama naujiems nariams kai paskyrą sukūrė administratorius.

en: Edit the welcome email messages sent to new members upon registering, when administrative approval is required.
lt: Redaguokite pasisveikinimo laiško žinutę kuri siunčiama naujiems nariams po registracijos, bet kai administratoriaus patvirtinamas reikalingas.

en: Edit the email notifying the site administrator that there are new members awaiting administrative approval.
lt: Redaguokite pasisveikinimo laiško žinutę svetainės administratoriams apie tai, kad naujas narys laukia patvirtinimo.

en: Edit the welcome email messages sent to new members upon registering, when no administrator approval is required.
lt: Redaguokite pasisveikinimo laiško žinutę kuri siunčiama naujiems nariams po registracijos, kai administratoriaus patvirtinimo nereikia.

en: Edit the email messages sent to users who request a new password.
lt: Redaguokite laiško žinutę kuri siunčiama nariams kurie paprašė naujo slaptažodžio.

en: Enable and edit email messages sent to users upon account activation (when an administrator activates an account of a user who has already registered, on a site where administrative approval is required).
lt: Įjunkite ir redaguokite pasisveikinimo laiško žinutę kuri siunčiama po to kai paskyra yra patvirtinta (kai administratorius patvirtina paskyra kurią sukūrė lankytojas ir administratoriaus patvirtinimas reikalingas).

en: Enable and edit email messages sent to users when their accounts are blocked.
lt: Įjunkite ir redaguokite laiško žinutę kuri siunčiama po to kai paskyra yra blokuojama.

en: Edit the email messages sent to users when they attempt to cancel their accounts.
lt: Redaguokite laiško žinutę kuri siunčiama nariams bando panaikinti savo paskyrą.

en: Enable and edit email messages sent to users when their accounts are canceled.
lt: Įjunkite ir redaguokite laiško žinutę kuri siunčiama po to kai paskyra yra panaikinama.

en: A welcome message with further instructions has been sent to your email address.
lt: Sveikinimo pranešimas su tolesniais nurodymais buvo išsiųstas Jūsų el. pašto adresu.

en: When enabled, the user must confirm the account cancellation via email.
lt: Kai įjungta, narys turi patvirtinti paskyros panaikinimą el. paštu.

en: When enabled, the user will receive an email notification after the account has been canceled.
lt: Kai įjungta, narys gaus el. pašto pranešimą po to, kai paskyra bus panaikinta.

en: A confirmation request to cancel your account has been sent to your email address.
lt: Jūsų paskyros panaikinimo patvirtinimo prašymas buvo išsiųstas Jūsų el. pašto adresu.

en: Password reset instructions will be mailed to %email. You must log out to use the password reset link in the email.
lt: Slaptažodžio atkūrimo instrukcijos bus atsiųstos į %email. Jūs turite atsijungti jei norite pasinaudoti slaptažodžio atkūrimo nuorodą.

en: When the user has the following roles
lt: Kai narys turi šias roles

en: If you select no roles, the condition will evaluate to TRUE for all users.
lt: Jei nepasirinksite jokių rolių, sąlyga bus įvertinta kaip TEISINGA visiems nariams.

en: The user is not a member of @roles
lt: Narys nepriklauso @roles

en: The user is a member of @roles
lt: Narys priklauso @roles

[ctx: Validation]
en: User email unique
lt: Nario el. paštas unikalus

en: Toolbar item
lt: Įrankių juostos elementas

en: "On" label
lt: "Įjungta" žymė

en: "Off" label
lt: "Išjungta" žymė

en: Edit menu link %title
lt: Redaguoti meniu nuorodą %title

en: This link is provided by the @name module. The title and path cannot be edited.
lt: Šią nuorodą teikia modulis @name. Pavadinimo ir kelio redaguoti negalima.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
lt: Nuorodoms ir jos palikuoniams maksimalus gylis yra ribotas. Kai kurios meniu nuorodos negali būti tėvukais jei pasirinkus juos bus viršytas šis limitas.

en: Link weight among links in the same menu at the same depth. In the menu, the links with high weight will sink and links with a low weight will be positioned nearer the top.
lt: Nuorodų svoris tarp to pačio meniu ir to pačio gylio nuorodų. Nuorodos su didesniu svoriu bus išdėstytos žemiau nuorodų su mažesniu svoriu.

en: Add comment type
lt: Pridėti komentaro tipą

en: Manage form and displays settings of comments.
lt: Valdykite komentarų formas ir atvaizdavimą.

en: Can not uninstall the Configuration module as part of a configuration synchronization through the user interface.
lt: Negalima pašalinti konfigūracijos modulio kaip konfigūracijos sinchronizavimo per naudotojo sąsają dalies.

en: Confirm delete recent log messages
lt: Patvirtinti naujausių žurnalo pranešimų ištrynimą

en: Are you sure you want to delete the recent logs?
lt: Ar tikrai norite ištrinti naujausius įrašus?

en: Visually Hidden
lt: Vizualiai paslėpta

en: Updating translations for JavaScript and default configuration.
lt: Atnaujinami JavaScript ir numatytos konfigūracijos vertimai.

en: Updating default configuration (@percent%).
lt: Atnaujinama numatytoji konfigūracija (@percent%).

en: Updated default configuration.
lt: Atnaujinta numatytoji konfigūracija.

en: The Custom Menu Links module allows users to create menu links. These links can be translated if multiple languages are used for the site.
lt: Pasirinktinių meniu nuorodų modulis leidžia nariams kurti meniu nuorodas. Šios nuorodos gali būti išverstos, jei svetainėje naudojamos kelios kalbos.

en: Custom Menu Links
lt: Pasirinktinės meniu nuorodos

en: The entity ID for this menu link content entity.
lt: Šios meniu nuorodos turinio esybės ID.

en: The content menu link UUID.
lt: Turinio meniu nuorodos UUID.

en: The content menu link bundle.
lt: Turinio meniu nuorodos tipas.

en: The menu name. All links with the same menu name (such as "tools") are part of the same menu.
lt: Meniu pavadinimas. Visos nuorodos su tuo pačiu meniu pavadinimu (pvz. "tools") priklauso tam pačiam meniui.

en: Parent plugin ID
lt: Tėvinio įskiepio ID

en: The ID of the parent menu link plugin, or empty string when at the top level of the hierarchy.
lt: Tėvinio meniu nuorodos įskiepio ID, arba tuščia eilutė, kai yra hierarchijos viršutiniame lygyje.

en: Custom menu link
lt: Pasirinktinė meniu nuoroda

en: Default comments
lt: Įprasti komentarai

en: Allows commenting on content
lt: Suteikia galimybę komentuoti turinį

en: The value for this field.
lt: Šio laukelio reikšmė.

en: The language of the content or translation.
lt: Turinio arba vertimo kalba.

en: The language the original content is in.
lt: Kalba, kuria parašytas originalus turinys.

en: Allowed value with label
lt: Leidžiama reikšmė su žyma

en: Configuring search pages
lt: Paieškos puslapių konfigūravimas

en: Managing the search index
lt: Paieškos indekso valdymas

en: Displaying the Search block
lt: Paieškos bloko rodymas

en: Searching your site
lt: Paieška svetainėje

en: Extending the Search module
lt: Paieškos modulio plėtimas

en: Search index progress
lt: Paieškos indekso progresas

en: @percent% (@remaining remaining)
lt: @percent% (liko @remaining)

en: Indexing progress
lt: Indeksavimo eiga

en: %num_indexed of %num_total indexed
lt: Indeksuota %num_indexed iš %num_total

en: Does not use index
lt: Nenaudoja indekso

en: If checked, all searches will be logged. Uncheck to skip logging. Logging may affect performance.
lt: Jei pažymėta, visos paieškos bus registruojamos. Atžymėkite, kad praleistumėte registravimą. Registravimas gali paveikti našumą.

en: Crops an image to a rectangle specified by the given dimensions.
lt: Apkarpo paveikslėlį iki stačiakampio, nurodyto pateiktais matmenimis.

en: The image '@file' could not be desaturated because the imagefilter() function is not available in this PHP installation.
lt: Paveikslėliui '@file' nepavyko pašalinti spalvingumo, nes šioje PHP diegtyje funkcija imagefilter() nepasiekiama.

en: Converts an image to grayscale.
lt: Konvertuoja paveikslėlį į pilkų atspalvių formatą.

en: Resizes an image to the given dimensions (ignoring aspect ratio).
lt: Keičia paveikslėlio dydį iki nurodytų matmenų (nepaisydama proporcijų).

en: Rotates an image by the given number of degrees.
lt: Pasuka paveikslėlį nurodytu laipsnių skaičiumi.

en: Scales an image while maintaining aspect ratio. The resulting image can be smaller for one or both target dimensions.
lt: Keičia paveikslėlio mastelį išlaikant proporcijas. Gautas paveikslėlis gali būti mažesnis vienu arba abiem tiksliniais matmenimis.

en: Scales an image to the exact width and height given. This plugin achieves the target aspect ratio by cropping the original image equally on both sides, or equally on the top and bottom. This function is useful to create uniform sized avatars from larger images.
lt: Keičia paveikslėlio mastelį iki tiksliai nurodytų pločio ir aukščio reikšmių. Šis įskiepis pasiekia tikslinę proporcijų reikšmę apkarpydamas originalų paveikslėlį vienodai iš abiejų pusių arba vienodai iš viršaus ir apačios. Ši funkcija naudinga vienodų dydžių avatarų kūrimui iš didesnių paveikslėlių.

en: Site administration toolbar
lt: Svetainės administravimo įrankių juosta

en: View user information
lt: Peržiūrėti narių informaciją

en: - Not specified -
lt: - Nenurodyta -

en: Region for @title
lt: @title sritis

en: @path is not a valid path.
lt: @path nėra galiojantis kelias.

en: Alignments
lt: Lygiavimas

en: Datetime timestamp display format settings
lt: Datetime timestamp formato atvaizdavimo nustatymai

en: Installed themes
lt: Įdiegtos temos

en: The %file does not exist.
lt: %file neegzistuoja.

en: The %file exists.
lt: %file egzistuoja.

en: The %file is not readable.
lt: Failas %file neperskaitomas.

en: The %file is not writable.
lt: %file neįrašomas.

en: The @file is writable.
lt: @file įrašomas.

en: The @file is owned by the web server.
lt: @file priklauso web serveriui.

en: Negate the condition
lt: Neigimo sąlyga

en: Finalizing configuration synchronization.
lt: Baigiama konfigūracijos sinchronizacija.

en: %theme theme installed.
lt: %theme tema įdiegta.

en: Display prefix and suffix
lt: Rodyti prefiksą ir priesagą

en: Install newly added themes
lt: Įdiegti naujai pridėtas temas

en: Blocks are placed and configured specifically for each theme. The Block layout page opens with the default theme, but you can toggle to other installed themes.
lt: Blokai talpinami ir konfigūruojami kiekvienai temai atskirai. Blokų išdėstymo puslapis atidaromas su numatytąja tema, tačiau galite perjungti į kitas įdiegtas temas.

en: Enable the personal contact form by default for new users
lt: Naujiems nariams paprastai asmeninė kontaktų forma įjungta

en: Add contact form
lt: Pridėti kontaktų formą

en: Create and manage contact forms.
lt: Kurkite ir valdykite kontaktų formas.

en: Edit contact form
lt: Redaguoti kontaktų formą

en: When listing forms, those with lighter (smaller) weights get listed before forms with heavier (larger) weights. Forms with equal weights are sorted alphabetically.
lt: Kai rikiuojamos formos turinčios mažesnį svorį bus atvaizduojamos aukščiau kurios turi didesnį svorį. Formos turinčios vienodą svorį bus rikiuojamos pagal abėcėlę.

en: Make this the default form
lt: Padaryti numatytąją forma

en: Contact form %label has been added.
lt: Pridėta kontaktų forma %label.

en: Contextual links for an area on a page are displayed using a contextual links button. There are two ways to make the contextual links button visible:
lt: Puslapio srities kontekstinės nuorodos rodomos naudojant kontekstinių nuorodų mygtuką. Yra du būdai, kaip padaryti kontekstinių nuorodų mygtuką matomą:

en: Once the contextual links button for the area of interest is visible, click the button to display the links.
lt: Kai matomas dominančios srities kontekstinių nuorodų mygtukas, spustelėkite jį, kad būtų rodomos nuorodos.

en: The relative date value entered is invalid.
lt: Įvesta santykinė datos reikšmė negalioja.

en: Add new field: you need to provide a machine name for the field.
lt: Pridėti naują laukelį: turite nurodyti mašinoms suprantama laukelio pavadinimą

en: Allowed types: @extensions.
lt: Leidžiami tipai: @extensions.

en: Back to content editing
lt: Grįžti į turinio redagavimą

en: 
            <p>You can align images, videos, blockquotes and so on to the left, right or center. Examples:</p>
            <ul>
              <li>Align an image to the left: <code>&lt;img src="" data-align="left" /&gt;</code></li>
              <li>Align an image to the center: <code>&lt;img src="" data-align="center" /&gt;</code></li>
              <li>Align an image to the right: <code>&lt;img src="" data-align="right" /&gt;</code></li>
              <li>… and you can apply this to other elements as well: <code>&lt;video src="" data-align="center" /&gt;</code></li>
            </ul>
lt: 
            <p>Galite lygiuoti vaizdus, vaizdo įrašus, citatas ir pan. į kairę, į dešinę arba į centrą. Pavyzdžiai:</p>
            <ul>
              <li>Vaizdo lygiavimas į kairę: <code>&lt;img src="" data-align="left" /&gt;</code></li>
              <li>Vaizdo lygiavimas centre: <code>&lt;img src="" data-align="center" /&gt;</code></li>
              <li>Vaizdo lygiavimas į dešinę: <code>&lt;img src="" data-align="right" /&gt;</code></li>
              <li>… ir tai galite taikyti ir kitiems elementams: <code>&lt;video src="" data-align="center" /&gt;</code></li>
            </ul>

en: Align images
lt: Lygiuoti vaizdus

en: Uses a <code>data-align</code> attribute on <code>&lt;img&gt;</code> tags to align images.
lt: Naudoja <code>data-align</code> atributą <code>&lt;img&gt;</code> žymėse, kad lygiuotų vaizdus.

en: 
            <p>You can caption images, videos, blockquotes, and so on. Examples:</p>
            <ul>
                <li><code>&lt;img src="" data-caption="This is a caption" /&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;video src="" data-caption="The Drupal Dance" /&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;blockquote data-caption="Dries Buytaert"&gt;Drupal is awesome!&lt;/blockquote&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;code data-caption="Hello world in JavaScript."&gt;alert("Hello world!");&lt;/code&gt;</code></li>
            </ul>
lt: 
            <p>Galite pridėti antraštes prie vaizdų, vaizdo įrašų, citatų ir pan. Pavyzdžiai:</p>
            <ul>
                <li><code>&lt;img src="" data-caption="Tai yra antraštė" /&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;video src="" data-caption="Drupal šokis" /&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;blockquote data-caption="Dries Buytaert"&gt;Drupal yra nuostabus!&lt;/blockquote&gt;</code></li>
                <li><code>&lt;code data-caption="Sveikas pasaulis JavaScript kalba."&gt;alert("Sveikas pasaulis!");&lt;/code&gt;</code></li>
            </ul>

en: Caption images
lt: Paveikslėlių antraštės

en: Uses a <code>data-caption</code> attribute on <code>&lt;img&gt;</code> tags to caption images.
lt: Naudoja <code>data-caption</code> atributą <code>&lt;img&gt;</code> žymėse, kad pridėtų antraštes prie vaizdų.

en: One translation file could not be imported. See the log for details. | @count translation files could not be imported. See the log for details.
lt[0]: @count vertimo failas nepavyko importuoti. Išsamesnei informacijai žr. žurnalą.
lt[1]: @count vertimo failai nepavyko importuoti. Išsamesnei informacijai žr. žurnalą.
lt[2]: @count vertimo failų nepavyko importuoti. Išsamesnei informacijai žr. žurnalą.

en: A flag for whether the link should be enabled in menus or hidden.
lt: Pažymėkite ar meniu nuorodą bus įjungta ar išjungta.

en: The time that the menu link was last edited.
lt: Paskutinio meniu nuorodos redagavimo laikas.

en: The timestamp the latest revision of this node was created.
lt: Laiko žyma, kada buvo sukurta naujausią turinio versija.

en: Recently created
lt: Neseniai sukurtas

en: Whether a new revision should be created by default
lt: Ar pagal nutylėjimą turėtų būti kuriama nauja versija

en: Display author and date information
lt: Rodyti autoriaus ir datos informacija

en: Unable to delete the shortcut for %title.
lt: Nepavyko ištrinti trumpinio %title.

en: Drupal database update
lt: Drupal duomenų bazės atnaujinimas

en: Maximum number of levels
lt: Didžiausias lygių skaičius

en: <strong>Back up your code</strong>. Hint: when backing up module code, do not leave that backup in the 'modules' or 'sites/*/modules' directories as this may confuse Drupal's auto-discovery mechanism.
lt: <strong>Sukurkite savo kodo atsarginę kopiją</strong>. Patarimas: kurdami modulio kodo atsarginę kopiją, nepalikite jos kataloguose "modules" ar "sites/*/modules", nes tai gali suklaidinti automatinio aptikimo mechanizmą Drupal.

en: <strong>Back up your database</strong>. This process will change your database values and in case of emergency you may need to revert to a backup.
lt: <strong>Sukurkite duomenų bazės atsarginę kopiją</strong>. Šis procesas pakeis jūsų duomenų bazės reikšmes, o ekstremaliosios situacijos atveju gali tekti atkurti atsarginę kopiją.

en: When you have performed the steps above, you may proceed.
lt: Atlikę aukščiau nurodytus veiksmus galite tęsti.

en: This update will been skipped due to the following missing dependencies:
lt: Šis atnaujinimas bus praleistas dėl šių trūkstamų priklausomybių:

en: This update will be skipped due to an error in the module's code.
lt: Šis atnaujinimas bus praleistas dėl klaidos modulio kode.

en: The version of Drupal you are updating from has been automatically detected.
lt: Drupal versija, iš kurios atnaujinate, buvo aptikta automatiškai.

en: All errors have been logged.
lt: Visos klaidos buvo užregistruotos.

en: The update process was aborted prematurely while running <strong>update #@version in @module.module</strong>.
lt: Atnaujinimo procesas buvo nutrauktas per anksti vykdant <strong>atnaujinimą #@version @module.module</strong>.

en: You may need to check the <code>watchdog</code> database table manually.
lt: Gali tekti rankiniu būdu patikrinti duomenų bazės lentelę <code>watchdog</code>.

en: <strong>Reminder: don't forget to set the <code>$settings['update_free_access']</code> value in your <code>settings.php</code> file back to <code>FALSE</code>.</strong>
lt: <strong>Priminimas: nepamirškite nustatyti reikšmę <code>$settings['update_free_access']</code> faile <code>settings.php</code> atgal į <code>FALSE</code>.</strong>

en: Failed:
lt: Nepavyko:

en: Update #@count
lt: Atnaujinimas #@count

en: The following updates returned messages:
lt: Šie atnaujinimai grąžino pranešimus:

en: Review updates
lt: Peržiūrėti atnaujinimus

en: Starting updates
lt: Pradedami atnaujinimai

en: Install and set as default
lt: Įdiegti ir nustatyti kaip numatytąją

en: Installed theme | Installed themes
lt[0]: Įdiegta tema
lt[1]: Įdiegtos temos
lt[2]: Įdiegtų temų

en: Uninstalled theme | Uninstalled themes
lt[0]: Neįdiegta tema
lt[1]: Neįdiegtos temos
lt[2]: Neįdiegtos temos

en: %theme is the default theme and cannot be uninstalled.
lt: %theme yra numatytoji tema ir negali būti pašalinta.

en: The %theme theme has been uninstalled.
lt: %theme buvo išdiegta.

en: The %theme theme has been installed.
lt: %theme tema buvo įdiegta.

en: Empty time zone
lt: Tuščia laiko juosta

en: Users may set their own time zone at registration
lt: Nariai gali nustatyti savo laiko juostą registracijos metu

en: Menu levels
lt: Meniu lygiai

en: Whether or not the content related to a term is sticky.
lt: Ar su terminu susijęs turinys yra prikabintas.

en: Whether or not the content related to a term is sticky. To list sticky content first, set this to descending.
lt: Ar su terminu susijęs turinys yra prikabintas. Norėdami rodyti prikabintą turinį pirmiausia, nustatykite mažėjimo tvarka.

en: The date the content related to a term was posted.
lt: Data, kada buvo paskelbtas su terminu susijęs turinys.

en: Text (formatted) settings
lt: Teksto (formatuoto) nustatymai

en: Text (formatted, long) settings
lt: Teksto (formatuoto, ilgo) nustatymai

en: Text (formatted, long, with summary) settings
lt: Teksto (formatuoto, ilgo su įžanga) nustatymai

en: Formatted text default display format settings
lt: Numatytojo formatuoto teksto rodymo formato nustatymai

en: Summary or trimmed formatted text display format settings
lt: Įžangos arba sutrumpinto formatuoto teksto rodymo formato nustatymai

en: Text (formatted)
lt: Tekstas (formatuotas)

en: Text (formatted, long)
lt: Tekstas (formatuotas, ilgas)

en: Text (formatted, long, with summary)
lt: Tekstas (formatuotas, ilgas su įžanga)

en: Require email verification when a visitor creates an account
lt: Kai lankytojas sukuria paskyra, privalomas el. pašto adreso patvirtinimas

en: - No preference -
lt: - Nėra nuostatos -

en: Notify user when account is canceled
lt: Įspėti narį kai paskyra yra panaikinta

en: The time that the user was last edited.
lt: Laikas, kada narys buvo paskutinį kartą redaguotas.

en: Display the referenced author user entity.
lt: Rodyti nurodytą autoriaus nario esybę.

en: REST export settings
lt: REST eksportavimo nustatymai

en: Provide a REST export
lt: Pateikti REST exportavimą

en: REST export path
lt: REST eksportavimo kelias

en: Link to URI
lt: Nuoroda į URI

en: Field storage
lt: Laukelio saugykla

en: %field settings for %bundle
lt: %field nustatymai tipui - %bundle

en: The minimum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a smaller image is uploaded, it will be rejected.
lt: Mažiausias leidžiamas paveikslėlio dydis išreikštas kaip PLOTIS×AUKŠTIS (pvz. 640×480). Palikite tuščią be apribojimų. Jei įkeliamas mažesnis paveikslėlis, jis bus atmestas.

en: Disabling drag-and-drop functionality
lt: Vilkimo ir numetimo funkcijos išjungimas

en: Muted
lt: Nutildyta

en: This block is broken or missing. You may be missing content or you might need to enable the original module.
lt: Blokas veikia klaidingai arba jo nėra. Nėra turinio arba reikia originalų modulį.

en: Broken/Missing
lt: Klaida/Nėra

en: Filename: %name
lt: Failo pavadinimas: %name

en: You can align images (<code>data-align="center"</code>), but also videos, blockquotes, and so on.
lt: Galite lygiuoti vaizdus (<code>data-align="center"</code>), taip pat vaizdo įrašus, citatas ir pan.

en: You can caption images (<code>data-caption="Text"</code>), but also videos, blockquotes, and so on.
lt: Galite pridėti antraštes prie vaizdų (<code>data-caption="Tekstas"</code>), taip pat prie vaizdo įrašų, citatų ir pan.

en: Making this field required is recommended.
lt: Rekomenduojama padaryti šį laukelį privalomu.

en: The title attribute is used as a tooltip when the mouse hovers over the image. Enabling this field is not recommended as it can cause problems with screen readers.
lt: Title atributas naudojamas kaip užuomina kai pelė užvedama ant paveikslėlio. Šio laukelio įjungimas nerekomenduojamas, nes gali sukelti problemų ekrano skaitytuvams.

en: Image convert failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype)
lt: Paveikslėlio konvertavimas nepavyko naudojant %toolkit įrankinę su %path (%mimetype)

en: The domain may not be left blank for %language.
lt: Domenas negali būt tuščias - kalbai %language.

en: Leave preview?
lt: Išeiti iš peržiūros?

en: Leave preview
lt: Išeiti iš peržiūros

en: Search for @keywords
lt: Ieškota: @keywords

en: Instructs the toolkit to save the image with a specified extension.
lt: Nurodo įrankinei išsaugoti paveikslėlį su nurodytu plėtiniu.

en: Set a new image
lt: Nustatyti naują paveikslėlį

en: The text with the text format applied.
lt: Tekstas su pritaikytu teksto formatu.

en: Processed summary
lt: Apdorota įžanga

en: The summary text with the text format applied.
lt: Įžangos tekstas su pritaikytu teksto formatu.

en: Tabs are buttons, displayed in a bar across the top of the screen. Some tabs execute an action (such as starting Edit mode), while other tabs toggle which tray is open.
lt: Kortelės yra mygtukai, rodomi juostoje ekrano viršuje. Vienos kortelės atlieka veiksmą (pavyzdžiui, įjungia redagavimo režimą), o kitos perjungia, kuris dėklas atidarytas.

en: Trays
lt: Dėklai

en: Trays are usually lists of links, which can be hierarchical like a menu. If a tray has been toggled open, it is displayed either vertically or horizontally below the tab bar, depending on the browser width. Only one tray may be open at a time. If you click another tab, that tray will replace the tray being displayed. In wide browser widths, the user has the ability to toggle from vertical to horizontal, using a link at the bottom or right of the tray. Hierarchical menus only have open/close behavior in vertical mode; if you display a tray containing a hierarchical menu horizontally, only the top-level links will be available.
lt: Dėklai paprastai yra nuorodų sąrašai, kurie gali būti hierarchiniai kaip meniu. Jei dėklas buvo atidarytas, jis rodomas vertikaliai arba horizontaliai žemiau kortelių juostos, priklausomai nuo naršyklės pločio. Vienu metu gali būti atidarytas tik vienas dėklas. Paspaudus kitą kortelę, tas dėklas pakeis rodomą dėklą. Esant platiems naršyklės plotams, narys gali perjungti iš vertikalios į horizontalią orientaciją naudodamas nuorodą dėklo apačioje arba dešinėje. Hierarchiniai meniu turi atidarymo/uždarymo veikimą tik vertikaliame režime; jei hierarchinį meniu turintį dėklą rodote horizontaliai, bus prieinamos tik aukščiausio lygio nuorodos.

en: Your account will be blocked and you will no longer be able to log in. All of your content will remain attributed to your username.
lt: Jūsų paskyra bus užblokuota ir daugiau negalėsite prisijungti. Visas Jūsų turinys liks pažymėtas Jūsų nario vardu.

en: Language of the translation of user information
lt: Nario informacijos vertimo kalba

en: Preferred language of the user
lt: Nario pageidaujama kalba

en: Preferred admin language
lt: Pageidaujama administravimo kalba

en: Preferred administrative language of the user
lt: Nario pageidaujama administravimo kalba

en: Wrapping
lt: Laužymas

en: tour
lt: turas

en: Select a @context value:
lt: Pasirinkite @context reikšmę:

en: Number of plural indexes in this language.
lt: Daugiskaitos indeksų skaičius šioje kalboje.

en: Domain to use for this language.
lt: Domenas šiai kalbai.

en: Search result highlighting input
lt: Paieškos rezultatų paryškinat įvestį

en: Enforced configuration dependencies
lt: Privalomos konfigūracijos priklausomybės

en: URI settings
lt: URI nustatymai

en: Created timestamp settings
lt: Sukurta timestamp nuostatos

en: Changed timestamp settings
lt: Pakeista timestamp nuostatos

en: If more than one application will be sharing this database, a unique table name prefix – such as %prefix – will prevent collisions.
lt: Jei daugiau nei viena programa naudojasi šia duomenų baze įveskite unikalų priešdėlį - pvz.: %prefix - taip išvengsite konfliktų.

en: contextual links button
lt: kontekstinių nuorodų mygtukas

en: No browser language mappings available.
lt: Naršyklės kalbų atitikmenų nėra.

en: The mapping for the %browser browser language code has been deleted.
lt: %browser naršyklės kalbos kodo atitikmenys buvo pašalinti.

en: The browser language detection mapping for the %browser browser language code has been deleted.
lt: Naršyklės kalbos aptikimo atitikmenys %browser kalbos kodui buvo pašalinti.

en: The user or author name. This filter does not check if the user exists and allows partial matching. Does not use autocomplete.
lt: Nario ar autoriaus vardas. Šis filtras netikrina, ar narys egzistuoja, ir leidžia dalinį atitikimą. Nenaudoja automatinio pildymo.

en: Page @items.current
lt: Puslapis @items.current

en: Entity Type ID
lt: Esybės tipo ID

en: Configure Image Styles
lt: Konfigūruoti paveikslėlių stilius

en: Text with text format
lt: Tekstas su teksto formatu

en: Field widgets
lt: Laukelio valdikliai

en: Field widget
lt: Laukelio valdiklis

en: Widget type machine name
lt: Valdiklio tipo mašinoms suprantamas pavadinimas

en: Textarea display format settings
lt: Teksto srities formato atvaizdavimo nustatymai

en: Email field display format settings
lt: EL. pašto laukelio formato atvaizdavimo nustatymai

en: Link to the entity
lt: Nuoroda į esybę

en: Synchronizing extensions: @op @name.
lt: Sinchronizuojami plėtiniai: @op @name.

en: Link to the @entity_label
lt: Nuoroda į @entity_label

en: Linked to the @entity_label
lt: Susieta su @entity_label

en: Simple page
lt: Paprastas puslapis

en: Page with blocks
lt: Puslapis su blokais

en: Jump to the first new comment.
lt: Pereiti prie pirmojo naujo komentaro.

en: Default date type
lt: Numatytasis datos tipas

en: Default date value
lt: Numatytoji datos reikšmė

en: Persist field storage with no fields
lt: Išsaugoti laukelių saugyklą be laukelių

en: Re-use an existing field
lt: Panaudokite jau esamą laukelį

en: Provides a filter plugin that is in use in the following filter formats: %formats
lt: Teikia filtro įskiepį, kuris naudojamas šiuose filtro formatuose: %formats

en: Effect settings
lt: Efekto nustatymai

en: Content Language Settings
lt: Turinio kalbos nustatymai

en: Allow to alter the language
lt: Leisti keisti kalbą

en: Influence of '@title'
lt: Įtaka "@title"

en: Default indexing settings
lt: Numatytosios indeksavimo nuostatos

en: The default search index will be rebuilt.
lt: Numatytasis paieškos indeksas bus atstatytas.

en: This will re-index content in the search indexes of all active search pages. Searching will continue to work, but new content won't be indexed until all existing content has been re-indexed. This action cannot be undone.
lt: Bus perindeksuotas turinys visų aktyvių paieškos puslapių paieškos indeksuose. Paieška ir toliau veiks, tačiau naujas turinys nebus indeksuotas, kol visas esamas turinys nebus perindeksuotas. Šio veiksmo negalima atšaukti.

en: All search indexes will be rebuilt.
lt: Visi paieškos indeksai bus atstatyti.

en: Add shortcut link
lt: Pridėti trumpinio nuorodą

en: An existing local file system path for storing private files. It should be writable by Drupal and not accessible over the web. This must be changed in settings.php
lt: Esamas vietinis failų sistemos kelias privačių failų saugojimui. Jis turi būti įrašomas Drupal ir nepasiekiamas per žiniatinklį. Tai turi būti pakeista settings.php faile

en: Publish status
lt: Paskelbimo būsena

en: Whether or not the content related to a term is published.
lt: Ar su terminu susijęs turinys yra paskelbtas.

en: Tray "@tray" @action.
lt: Dėklas "@tray" @action.

en: Tray @action.
lt: Dėklas @action.

en: User data field
lt: Nario duomenų laukelis

en: Only users with the selected permission flag will be able to access this display.
lt: Tik nariai su pasirinktu leidimo žyminiu galės pasiekti šį rodinį.

en: Only the checked roles will be able to access this display.
lt: Tik pažymėtos rolės galės pasiekti šį rodinį.

en: Static menu link overrides
lt: Statinių meniu nuorodų perrašymai

[ctx: Plural]
en: Disabled
lt: Išjungta

en: The source language from which this translation was created.
lt: Šaltinio kalba, iš kurios buvo sukurtas šis vertimas.

en: The author of this translation.
lt: Šio vertimo autorius.

en: The Unix timestamp when the translation was created.
lt: Unix laiko žyma, kada buvo sukurtas vertimas.

en: The Unix timestamp when the translation was most recently saved.
lt: Unix laiko žyma, kada vertimas buvo paskutinį kartą išsaugotas.

en: Alternative text is required.<br />(Only in rare cases should this be left empty. To create empty alternative text, enter <code>""</code> — two double quotes without any content).
lt: Alternatyvus tekstas privalomas.<br />(Tik retais atvejais galima palikti tuščia. Jei norite sukurti tuščia alternatyvų tekstą įrašykite <code>""</code> — dvi dvigubos kabutės be jokio turinio)

en: Entities and entity types
lt: Esybės ir esybių tipai

en: Entity sub-types
lt: Esybių potipiai

en: Some content entity types are further grouped into sub-types (for example, you could have article and page content types within the main site content entity type, and tag and category vocabularies within the taxonomy term entity type); other entity types, such as user accounts, do not have sub-types. Programmers use the term <em>bundle</em> for entity sub-types.
lt: Kai kurie turinio esybių tipai yra toliau suskirstyti į potipius (pavyzdžiui, pagrindiniame svetainės turinio esybių tipe gali būti straipsnių ir puslapių turinio tipai, o taksonomijos terminų esybių tipe – žymių ir kategorijų žodynai); kiti esybių tipai, pavyzdžiui, vartotojų paskyros, neturi potipių. Programuotojai esybių potipiams naudoja terminą <em>bundle</em>.

en: Fields and field types
lt: Laukeliai ir laukelių tipai

en: Content entity types and sub-types store most of their text, file, and other information in <em>fields</em>. Fields are grouped by <em>field type</em>; field types define what type of data can be stored in that field, such as text, images, or taxonomy term references.
lt: Turinio esybių tipai ir potipiai didžiąją dalį savo teksto, failų ir kitos informacijos saugo <em>laukeliuose</em>. Laukeliai sugrupuoti pagal <em>laukelio tipą</em>; laukelių tipai apibrėžia, kokio tipo duomenys gali būti saugomi tame laukelyje, pvz., tekstas, vaizdai ar taksonomijos terminų nuorodos.

en: Formatters and view modes
lt: Formatuotojai ir peržiūros režimai

en: Content entity types and sub-types can have one or more <em>view modes</em>, used for displaying the entity items. For instance, a content item could be viewed in full content mode on its own page, teaser mode in a list, or RSS mode in a feed. In each view mode, each field can be hidden or displayed, and if it is displayed, you can choose and configure the <em>formatter</em> that is used to display the field. For instance, a long text field can be displayed trimmed or full-length, and taxonomy term reference fields can be displayed in plain text or linked to the taxonomy term page.
lt: Turinio esybių tipai ir potipiai gali turėti vieną ar kelis <em>peržiūros režimus</em>, naudojamus esybių elementams rodyti. Pavyzdžiui, turinio elementas gali būti peržiūrimas visiško turinio režimu savo puslapyje, anonsų režimu sąraše arba RSS režimu kanale. Kiekviename peržiūros režime kiekvienas laukelis gali būti paslėptas arba rodomas, o jei jis rodomas, galite pasirinkti ir konfigūruoti <em>formatuotoją</em>, kuris naudojamas laukeliui rodyti. Pavyzdžiui, ilgas teksto laukelis gali būti rodomas sutrumpintas arba visas, o taksonomijos terminų nuorodų laukeliai gali būti rodomi paprastu tekstu arba susieti su taksonomijos terminų puslapiu.

en: Widgets and form modes
lt: Valdikliai ir formų režimai

en: Content entity types and sub-types can have one or more <em>form modes</em>, used for editing. For instance, a content item could be edited in a compact format with only some fields editable, or a full format that allows all fields to be edited. In each form mode, each field can be hidden or displayed, and if it is displayed, you can choose and configure the <em>widget</em> that is used to edit the field. For instance, a taxonomy term reference field can be edited using a select list, radio buttons, or an autocomplete widget.
lt: Turinio esybių tipai ir potipiai gali turėti vieną ar kelis <em>formos režimus</em>, naudojamus redagavimui. Pavyzdžiui, turinio elementas gali būti redaguojamas kompaktišku formatu, kuriame redaguojami tik kai kurie laukeliai, arba pilnu formatu, kuriame redaguojami visi laukeliai. Kiekviename formos režime kiekvienas laukelis gali būti paslėptas arba rodomas, o jei jis rodomas, galite pasirinkti ir konfigūruoti <em>valdiklį</em>, kuris naudojamas laukeliui redaguoti. Pavyzdžiui, taksonomijos termino nuorodos laukelis gali būti redaguojamas naudojant pasirinkimo sąrašą, radijo mygtukus arba automatinio užpildymo valdiklį.

en: Enabling field types, widgets, and formatters
lt: Laukelių tipų, valdiklių ir formatuotojų įjungimas

en: Creating a field
lt: Laukelio kūrimas

en: On the <em>Manage fields</em> page for your entity type or sub-type, you can add, configure, and delete fields for that entity type or sub-type. Each field has a <em>machine name</em>, which is used internally to identify the field and must be unique across an entity type; once a field is created, you cannot change the machine name. Most fields have two types of settings. The field-level settings depend on the field type, and affect how the data in the field is stored. Once they are set, they can no longer be changed; examples include how many data values are allowed for the field and where files are stored. The sub-type-level settings are specific to each entity sub-type the field is used on, and they can be changed later; examples include the field label, help text, default value, and whether the field is required or not. You can return to these settings by choosing the <em>Edit</em> link for the field from the <em>Manage fields</em> page.
lt: Puslapyje <em>Valdyti laukelius</em>, skirtame Jūsų esybės tipui arba potipyje, galite pridėti, konfigūruoti ir pašalinti to esybės tipo arba potipio laukelius. Kiekvienas laukelis turi <em>mašininį pavadinimą</em>, kuris naudojamas viduje laukeliui identifikuoti ir turi būti unikalus esybės tipo ribose; sukūrus laukelį, mašininio pavadinimo pakeisti nebegalima. Dauguma laukelių turi dviejų tipų nustatymus. Laukelio lygio nustatymai priklauso nuo laukelio tipo ir veikia duomenų saugojimo būdą. Juos nustačius, jų nebegalima pakeisti; pavyzdžiai: kiek duomenų reikšmių leidžiama laukelyje ir kur saugomi failai. Potipio lygio nustatymai yra specifiniai kiekvienam esybės potipiui, kuriame naudojamas laukelis, ir vėliau gali būti pakeisti; pavyzdžiai: laukelio etiketė, pagalbos tekstas, numatytoji reikšmė ir ar laukelis privalomas. Galite grįžti prie šių nustatymų pasirinkę nuorodą <em>Redaguoti</em> šalia laukelio puslapyje <em>Valdyti laukelius</em>.

en: Re-using fields
lt: Pakartotinis laukelių naudojimas

en: Configuring field editing
lt: Laukelių redagavimo konfigūravimas

en: On the <em>Manage form display</em> page of your entity type or sub-type, you can configure how the field data is edited by default and in each form mode. If your entity type has multiple form modes (on most sites, most entities do not), you can toggle between the form modes at the top of the page, and you can toggle whether each form mode uses the default settings or custom settings in the <em>Custom display settings</em> section. For each field in each form mode, you can select the widget to use for editing; some widgets have additional configuration options, such as the size for a text field, and these can be edited using the Edit button (which looks like a wheel). You can also change the order of the fields on the form. You can exclude a field from a form by choosing <em>Hidden</em> from the widget drop-down list, or by dragging it into the <em>Disabled</em> section.
lt: Puslapyje <em>Valdyti formos atvaizdavimą</em>, skirtame Jūsų esybės tipui arba potipyje, galite konfigūruoti, kaip laukelių duomenys redaguojami pagal nutylėjimą ir kiekviename formos režime. Jei Jūsų esybės tipas turi kelis formos režimus (daugelyje svetainių dauguma esybių jų neturi), galite perjungti tarp formos režimų puslapio viršuje ir perjungti, ar kiekvienas formos režimas naudoja numatytuosius ar pasirinktinius nustatymus skiltyje <em>Pasirinktiniai rodymo nustatymai</em>. Kiekvienam laukeliui kiekviename formos režime galite pasirinkti redagavimui naudojamą valdiklį; kai kurie valdikliai turi papildomų konfigūravimo parinkčių, pvz., teksto lauko dydį, kurias galima redaguoti naudojant mygtuką Redaguoti (kuris atrodo kaip krumpliaratis). Taip pat galite keisti laukelių tvarką formoje. Laukelį iš formos galite pašalinti pasirinkę <em>Paslėptas</em> valdiklių išskleidžiamajame sąraše arba nuvilkę į sekciją <em>Išjungta</em>.

en: Configuring field display
lt: Laukelių atvaizdavimo konfigūravimas

en: On the <em>Manage display</em> page of your entity type or sub-type, you can configure how each field is displayed by default and in each view mode. If your entity type has multiple view modes, you can toggle between the view modes at the top of the page, and you can toggle whether each view mode uses the default settings or custom settings in the <em>Custom display settings</em> section. For each field in each view mode, you can choose whether and how to display the label of the field from the <em>Label</em> drop-down list. You can also select the formatter to use for display; some formatters have configuration options, which you can edit using the Edit button (which looks like a wheel). You can also change the display order of fields. You can exclude a field from a specific view mode by choosing <em>Hidden</em> from the formatter drop-down list, or by dragging it into the <em>Disabled</em> section.
lt: Puslapyje <em>Laukelių atvaizdavimas</em>, skirtame Jūsų esybės tipui arba potipyje, galite konfigūruoti, kaip kiekvienas laukelis rodomas pagal nutylėjimą ir kiekviename peržiūros režime. Jei Jūsų esybės tipas turi kelis peržiūros režimus, galite perjungti tarp jų puslapio viršuje ir perjungti, ar kiekvienas peržiūros režimas naudoja numatytuosius ar pasirinktinius nustatymus skiltyje <em>Pasirinktiniai rodymo nustatymai</em>. Kiekvienam laukeliui kiekviename peržiūros režime galite pasirinkti, ar ir kaip rodyti laukelio etiketę, naudodamiesi išskleidžiamuoju sąrašu <em>Etiketė</em>. Taip pat galite pasirinkti rodymo formatuotoją; kai kurie formatuotojai turi konfigūravimo parinkčių, kurias galite redaguoti naudodami mygtuką Redaguoti (kuris atrodo kaip krumpliaratis). Taip pat galite keisti laukelių rodymo tvarką. Laukelį iš konkretaus peržiūros režimo galite pašalinti pasirinkę <em>Paslėptas</em> formatuotojų išskleidžiamajame sąraše arba nuvilkę į sekciją <em>Išjungta</em>.

en: Configuring view and form modes
lt: Peržiūros ir formos režimų konfigūravimas

en: Listing fields
lt: Laukelių sąrašas

en: Images must be exactly <strong>@size</strong> pixels.
lt: Paveikslėliai turi būti tiksliai <strong>@size</strong> pikselių.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels. Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
lt: Paveikslėliai mažesni nei  <strong>@min</strong> pikselių bus padidinti. Paveikslėliai didesni nei <strong>@max</strong> pikselių bus sumažinti.

en: Images must be larger than <strong>@min</strong> pixels.
lt: Paveikslėliai turi būti didesni nei <strong>@min</strong> pikselių.

en: Images larger than <strong>@max</strong> pixels will be resized.
lt: Paveikslėliai didesni nei <strong>@max</strong> pikselių bus sumažinti.

en: Define how text is handled by combining filters into text formats.
lt: Nustatykite, kaip tvarkomas tekstas, derindami filtrus su teksto formatais.

en: The menu link language code.
lt: Meniu nuorodos kalbos kodas.

en: Node authored by (uid)
lt: Turinio autorius (uid)

en: Revision authored by (uid)
lt: Versijos autorius (uid)

en: Content access view grants
lt: Turinio prieigos peržiūros leidimai

en: The location this shortcut points to.
lt: Vieta, į kurią nurodo šis trumpinys.

en: Trusted Host Settings
lt: Patikimų pagrindinių kompiuterių nustatymai

en: The trusted_host_patterns setting is set to allow %trusted_host_patterns
lt: Nustatymas trusted_host_patterns nustatytas leisti %trusted_host_patterns

en: Change site name, email address, slogan, default front page, and error pages.
lt: Keisti svetainės pavadinimą, el. pašto adresą, šūkį, numatytąjį pagrindinį puslapį ir klaidų puslapius.

en: This is only used when the site is configured to use a separate administration theme on the Appearance page.
lt: Tai naudojama tik tada, kai svetainė sukonfigūruota naudoti atskirą administravimo temą puslapyje Išvaizda.

en: Link to any page
lt: Nuoroda į bet kurį puslapį

en: This allows to bypass access checking when linking to internal paths.
lt: Tai leidžia apeiti prieigos tikrinimą nukreipiant į vidinius kelius.

en: Unable to install @extension, %config_names already exists in active configuration. | Unable to install @extension, %config_names already exist in active configuration.
lt[0]: Nepavyksta įdiegti @extension, %config_names jau yra aktyvioje konfigūracijoje.
lt[1]: Nepavyksta įdiegti @extension, %config_names jau yra aktyvioje konfigūracijoje.
lt[2]: Nepavyksta įdiegti @extension, %config_names jau yra aktyvioje konfigūracijoje.

en: narrow
lt: siauras

en: Note: content may be kept, unpublished, deleted or transferred to the anonymous user depending on the configured user settings.
lt: Pastaba: turinys gali būti paliktas, nebepublikuojamas, pašalintas arba perduotas anoniminiams nariams priklausomai nuo sukonfigūruotų narių nuostatų.

[ctx: Plural]
en: Enabled
lt: Įjungtas

en: Pre-content
lt: Prieš-turinys

en: Active menu trail
lt: Aktyvaus meniu pėdsakas

en: Configuration updates
lt: Konfigūracijos atnaujinimai

en: The listed configuration will be updated.
lt: Nurodytos konfigūracijos bus atnaujintos.

en: Block Content revision is a history of changes to block content.
lt: Bloko turinio versija yra bloko turinio pakeitimų istorija.

en: Field, widget, and formatter information
lt: Laukelio, valdiklio ir formatuotojo informacija

en: Provided by modules
lt: Pateikta moduliais

en: Provided by Drupal core
lt: Pateikta Drupal branduolio

en: As mentioned previously, some field types, widgets, and formatters are provided by Drupal core. Here are some notes on how to use some of these:
lt: Kaip minėta anksčiau, kai kurie laukelių tipai, valdikliai ir formatuotojai yra teikiami Drupal branduolio. Čia pateikiama keletas pastabų, kaip naudoti kai kuriuos iš jų:

en: <strong>Number fields</strong>: When you add a number field you can choose from three types: <em>decimal</em>, <em>float</em>, and <em>integer</em>. The <em>decimal</em> number field type allows users to enter exact decimal values, with fixed numbers of decimal places. The <em>float</em> number field type allows users to enter approximate decimal values. The <em>integer</em> number field type allows users to enter whole numbers, such as years (for example, 2012) or values (for example, 1, 2, 5, 305). It does not allow decimals.
lt: <strong>Skaičių laukeliai</strong>: Pridėdami skaičių laukelį, galite pasirinkti vieną iš trijų tipų: <em>dešimtainis</em>, <em>slankiojo kablelio</em> ir <em>sveikasis</em>. <em>Dešimtainis</em> skaičių laukelio tipas leidžia vartotojams įvesti tikslias dešimtaines reikšmes su fiksuotu dešimtainių skaitmenų skaičiumi. <em>Slankiojo kablelio</em> skaičių laukelio tipas leidžia vartotojams įvesti apytikslę dešimtainę reikšmę. <em>Sveikasis</em> skaičių laukelio tipas leidžia vartotojams įvesti sveikuosius skaičius, pavyzdžiui, metus (pvz., 2012) arba reikšmes (pvz., 1, 2, 5, 305). Jis neleidžia įvesti dešimtainių skaičių.

en: Defining image styles
lt: Paveikslėlių stilių apibrėžimas

en: Naming image styles
lt: Paveikslėlių stilių pavadinimų suteikimas

en: When you define an image style, you will need to choose a displayed name and a machine name. The displayed name is shown in administrative pages, and the machine name is used to generate the URL for accessing an image processed in that style. There are two common approaches to naming image styles: either based on the effects being applied (for example, <em>Square 85x85</em>), or based on where you plan to use it (for example, <em>Profile picture</em>).
lt: Apibrėžiant paveikslėlio stilių, reikia pasirinkti rodomą pavadinimą ir mašininį pavadinimą. Rodomas pavadinimas matomas administravimo puslapiuose, o mašininis pavadinimas naudojamas URL generavimui prie tuo stiliumi apdoroto paveikslėlio. Yra du dažni paveikslėlių stilių pavadinimų suteikimo būdai: arba pagal taikomus efektus (pavyzdžiui, <em>Kvadratas 85x85</em>), arba pagal planuojamą naudojimo vietą (pavyzdžiui, <em>Profilio nuotrauka</em>).

en: Configuring image fields
lt: Paveikslėlių laukelių konfigūravimas

en: The maximum file size that can be uploaded is limited by PHP settings of the server, but you can restrict it further by configuring a <em>Maximum upload size</em> in the field settings (this setting can be changed later). The maximum file size, either from PHP server settings or field configuration, is automatically displayed to users in the help text of the image field.
lt: Maksimalų įkeliamo failo dydį riboja serverio PHP nustatymai, tačiau galite jį dar labiau apriboti sukonfigūruodami <em>Maksimalų įkėlimo dydį</em> laukelio nustatymuose (šis nustatymas gali būti keičiamas vėliau). Maksimalus failo dydis, tiek iš PHP serverio nustatymų, tiek iš laukelio konfigūracijos, automatiškai rodomas nariams paveikslėlio laukelio pagalbos tekste.

en: You can also configure a default image that will be used if no image is uploaded in an image field. This default can be defined for all instances of the field in the field storage settings when you create a field, and the setting can be overridden for each entity sub-type that uses the field.
lt: Taip pat galite sukonfigūruoti numatytąjį paveikslėlį, kuris bus naudojamas, jei paveikslėlio laukelyje nepateiktas joks paveikslėlis. Šis numatytasis paveikslėlis gali būti apibrėžtas visiems laukelio atvejams laukelio saugyklos nustatymuose kuriant laukelį, o nustatymas gali būti nepaisomas kiekvienam laukelį naudojančiam esybės potipui.

en: Configuring displays and form displays
lt: Rodymo ir formos rodymo konfigūravimas

en: On the <em>Manage display</em> page, you can choose the image formatter, which determines the image style used to display the image in each display mode and whether or not to display the image as a link. On the <em>Manage form display</em> page, you can configure the image upload widget, including setting the preview image style shown on the entity edit form.
lt: <em>Tvarkyti rodymą</em> puslapyje galite pasirinkti paveikslėlio formatuotoją, kuris nustato paveikslėlio stilių, naudojamą paveikslėliui rodyti kiekviename rodymo režime, ir ar rodyti paveikslėlį kaip nuorodą. <em>Tvarkyti formos rodymą</em> puslapyje galite sukonfigūruoti paveikslėlių įkėlimo valdiklį, įskaitant peržiūros paveikslėlio stiliaus, rodomo esybės redagavimo formoje, nustatymą.

en: Selected language configuration
lt: Pasirinktos kalbos konfigūracija

en: Selected default language no longer exists.
lt: Pasirinkta numatytoji kalba nebegalioja.

en: Language detection configuration saved.
lt: Kalbos aptikimo konfigūracija išsaugota.

en: Language codes or other custom text to use as a path prefix for URL language detection. For the selected fallback language, this value may be left blank. <strong>Modifying this value may break existing URLs. Use with caution in a production environment.</strong> Example: Specifying "deutsch" as the path prefix code for German results in URLs like "example.com/deutsch/contact".
lt: Kalbos kodas ar kitas savitas tekstas naudojamas kaip URL kelio priešdėlis kalbos aptikimui. Pasirinktai atsarginei kalbai, ši reikšmė gali būti palikta tuščia. <strong>Keisdami šias reikšmes galite sugriauti egzistuojančius URL. Jau veikiančioje svetainėje naudokite atsargiai.</strong> Pvz.: nurodykite "deutsch" kaip kelio daly vokiečių kalbai "example.com/deutsch/contact".

[ctx: Validation]
en: Link URI can be accessed by the user.
lt: Nuorodos URI yra pasiekiamas nariui.

en: The path '@uri' is inaccessible.
lt: Kelias '@uri' nepasiekiamas.

en: The path '@uri' is invalid.
lt: Kelias '@uri' neteisingas.

en: Indicates whether the menu link should be rediscovered
lt: Nurodo, ar meniu nuoroda turėtų būti atrasta iš naujo

en: The username of the content author.
lt: Nario vardas kuris sukūrė turinį.

en: The default drag-and-drop user interface for ordering tables in the administrative interface presents a challenge for some users, including users of screen readers and other assistive technology. The drag-and-drop interface can be disabled in a table by clicking a link labeled "Show row weights" above the table. The replacement interface allows users to order the table by choosing numerical weights instead of dragging table rows.
lt: Numatytoji vilkimo ir numetimo naudotojo sąsaja lentelėms rūšiuoti administracinėje sąsajoje kelia iššūkį kai kuriems nariams, įskaitant ekrano skaitytuvų ir kitų pagalbinių technologijų naudotojus. Vilkimo ir numetimo sąsają lentelėje galima išjungti spustelėjus nuorodą „Rodyti eilutės svorius" virš lentelės. Pakaitinė sąsaja leidžia nariams rūšiuoti lentelę pasirenkant skaitinius svorius, o ne velkant lentelės eilutes.

en: Using maintenance mode
lt: Techninio aptarnavimo būsenos naudojimas

en: Configuring the file system
lt: Failų sistemos konfigūravimas

en: Configuring the image toolkit
lt: Vaizdo įrankių rinkinio konfigūravimas

en: Are you sure you want to delete the format %name : %format?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name : %format formatą?

en: Managing vocabularies
lt: Žodynų valdymas

en: Managing terms
lt: Terminų valdymas

en: Classifying entity content
lt: Esybių turinio klasifikavimas

en: Adding new terms during content creation
lt: Naujų terminų pridėjimas kuriant turinį

[ctx: Validation]
en: User email required
lt: Nario el. paštas privalomas

en: Enter permission name
lt: Įveskite leidimo pavadinimą

en: Display in native language
lt: Atvaizduoti gimtąja kalba

en: HTTP cookies
lt: HTTP slapukai

en: HTTP headers
lt: HTTP antraštės

en: Is super user
lt: Yra super narys

en: Query arguments
lt: Užklausos (Query) argumentai

en: Request format
lt: Užklausos (Request) formatas

en: Field settings (@on_label / @off_label)
lt: Laukelio nustatymai (@on_label / @off_label)

en: Hide lower priority columns
lt: Paslėpti mažesnio svarbumo stulpelius

en: Submitted by @username on @datetime
lt: Sukūrė @username - @datetime

en: By @author @time ago
lt: @author prieš @time

en: With multiple languages configured, registered users can select their preferred language and authors can assign a specific language to content.
lt: Sukonfigūravus kelias kalbas, registruoti nariai gali pasirinkti pageidaujamą kalbą, o autoriai gali priskirti konkrečią kalbą turiniui.

en: This page also provides an overview of how much of the site's interface has been translated for each configured language.
lt: Šis puslapis taip pat suteikia apžvalgą, kiek svetainės sąsajos išversta kiekvienai sukonfigūruotai kalbai.

en: This must be an external URL such as %url.
lt: Tai turi būti išorinis URL, pvz %url.

[ctx: Validation]
en: No dangerous external protocols
lt: Jokių pavojingų išorinių protokolų

[ctx: Validation]
en: No broken internal links
lt: Jokių sugedusių vidinių nuorodų

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date

en: Search looks for exact, case-insensitive keywords; keywords shorter than a minimum length are ignored.
lt: Paieška ieško tikslių raktažodžių, neskirdama didžiųjų ir mažųjų raidžių; raktažodžiai trumpesni nei minimalus ilgis yra ignoruojami.

en: Use upper-case OR to get more results. Example: cat OR dog (content contains either "cat" or "dog").
lt: Naudokite OR (didžiosiomis raidėmis), kad gauti daugiau rezultatų. Pvz.: šuo OR katė (bus rastas turinys ir su "šuo" ir su "katė").

en: You can use upper-case AND to require all words, but this is the same as the default behavior. Example: cat AND dog (same as cat dog, content must contain both "cat" and "dog").
lt: Galite naudoti AND (didžiosiomis raidėmis), kad turinyje būtų visi žodžiai, tai yra tas pats kaip numatytasis elgesys. Pvz.: šuo AND katė (taip pat ir šio katė, turinyje turi būti ir "šuo" ir "katė").

en: Use quotes to search for a phrase. Example: "the cat eats mice".
lt: Jei norite rasti tikslią frazę naudokite kabutes. Pvz.: "katė medžioja peles".

en: You can precede keywords by - to exclude them; you must still have at least one "positive" keyword. Example: cat -dog (content must contain cat and cannot contain dog).
lt: Prieš raktažodį galite naudoti -, taip pašalinsite juos, nepamirškite turite nurodyti ir "teigiamą" raktažodį. Pvz.: šuo -katė (turinyje turės būti "šuo" ir neturės būti "katė").

en: User is admin
lt: Narys yra administratorius

en: Include the anonymous user in the matched entities.
lt: Įtraukti anoniminius narius į atitinkančias esybes.

en: Include the anonymous user.
lt: Įtraukti anonimininius narius.

en: User search looks for user names and partial user names. Example: mar would match usernames mar, delmar, and maryjane.
lt: Narių paieška randa vardus ir dalinius vardus. Pavyzdžiui: jon ras narius su vardais jon, jonas ir marijonas.

en: You can use * as a wildcard within your keyword. Example: m*r would match user names mar, delmar, and elementary.
lt: Naudokite * kaip bet kokią reikšmę. Pavyzdžiui: j*n ras narius su vardais jon, jonas ir juna.

en: @count second | @count seconds
lt[0]: @count sekundė
lt[1]: @count sekundės
lt[2]: @count sekundžių

en: Account's permissions
lt: Paskyrų leidimai

en: The hashed password
lt: Sumaišomas slaptažodis

en: Existing password
lt: Egzistuojantis slaptažodis

en: Are you sure you want to create a new %name @type?
lt: Ar tikrai norite sukurti naują %name @type?

en: Configuring form displays
lt: Formos rodymo konfigūravimas

en: Reference fields have several widgets available on the <em>Manage form display</em> page:
lt: Nuorodų laukeliai turi kelis valdiklius, prieinamus puslapyje <em>Formos rodymo valdymas</em>:

en: The <em>Check boxes/radio buttons</em> widget displays the existing entities for the entity type as check boxes or radio buttons based on the <em>Allowed number of values</em> set for the field.
lt: Valdiklis <em>Žymės langeliai/radijo mygtukai</em> rodo esamas esybes esybės tipui kaip žymės langelius arba radijo mygtukus, remiantis laukelyje nustatytu <em>Leidžiamu verčių skaičiumi</em>.

en: The <em>Select list</em> widget displays the existing entities in a drop-down list or scrolling list box based on the <em>Allowed number of values</em> setting for the field.
lt: Valdiklis <em>Pasirinkimo sąrašas</em> rodo esamas esybes išskleidžiamajame sąraše arba slenkamajame sąrašo lange, remiantis laukelio nustatymu <em>Leidžiamas verčių skaičius</em>.

en: The <em>Autocomplete</em> widget displays text fields in which users can type entity labels based on the <em>Allowed number of values</em>. The widget can be configured to display all entities that contain the typed characters or restricted to those starting with those characters.
lt: Valdiklis <em>Autocomplete</em> rodo teksto laukelius, į kuriuos vartotojai gali įvesti esybių etiketes pagal <em>Leidžiamą verčių skaičių</em>. Valdiklį galima sukonfigūruoti taip, kad jis rodytų visas esybes, kurių pavadinimuose yra įvesti simboliai, arba tik tas, kurių pavadinimai prasideda šiais simboliais.

en: The <em>Autocomplete (Tags style)</em> widget displays a multi-text field in which users can type in a comma-separated list of entity labels.
lt: Valdiklis <em>Autocomplete (Tags style)</em> rodo daugiafunkcinį teksto laukelį, kuriame vartotojai gali įvesti kableliais atskirtą esybių etikečių sąrašą.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires an Apache server running PHP with mod_php or Nginx with PHP-FPM.
lt: Jūsų serveris negali rodyti failo įkėlimo eigos. Failo įkėlimo eiga reikalauja Apache serverio su PHP ir mod_php arba Nginx su PHP-FPM.

en: Your server is not capable of displaying file upload progress. File upload progress requires PHP be run with mod_php or PHP-FPM and not as FastCGI.
lt: Jūsų serveris negali rodyti failo įkėlimo eigos. Failo įkėlimo eiga reikalauja, kad PHP veiktų su mod_php arba PHP-FPM, o ne kaip FastCGI.

en: Display download path
lt: Rodyti atsisiuntimo kelią

en: Display the filemime as icon
lt: Rodyti failo MIME tipą kaip piktogramą

en: Detect tar
lt: Aptikti tar

en: Link this field to the file download URL
lt: Susieti šį laukelį su failo atsisiuntimo URL

en: File link
lt: Failo nuoroda

en: Include tar in extension
lt: Įtraukti tar į plėtinį

en: If the part of the filename just before the extension is '.tar', include this in the extension output.
lt: Jei failo pavadinimo dalis prieš plėtinį yra „.tar", įtraukite ją į plėtinio išvestį.

en: Display the file download URI
lt: Rodyti failo atsisiuntimo URI

en: Display an icon
lt: Rodyti piktogramą

en: The icon is representing the file type, instead of the MIME text (such as "image/jpeg")
lt: Piktograma simbolizuoja failo tipą vietoje MIME teksto (pvz., „image/jpeg")

en: Using text fields with text formats
lt: Teksto laukų su teksto formatais naudojimas

en: Text fields that allow text formats are those with "formatted" in the description. These are <em>Text (formatted, long, with summary)</em>, <em>Text (formatted)</em>, and <em>Text (formatted, long)</em>. You cannot change the type of field once a field has been created.
lt: Teksto laukai, kuriuose leidžiami teksto formatai, yra tie, kurių aprašyme yra žodis „formatuotas". Tai yra <em>Tekstas (formatuotas, ilgas, su santrauka)</em>, <em>Tekstas (formatuotas)</em> ir <em>Tekstas (formatuotas, ilgas)</em>. Sukūrus lauką, jo tipo pakeisti negalima.

en: Setting the allowed link type
lt: Leidžiamų nuorodos tipų nustatymas

en: In the field settings you can define the allowed link type to be <em>internal links only</em>, <em>external links only</em>, or <em>both internal and external links</em>. <em>Internal links only</em> and <em>both internal and external links</em> options enable an autocomplete widget for internal links, so a user does not have to copy or remember a URL.
lt: Laukelio nustatymuose galite nurodyti leidžiamą nuorodos tipą: <em>tik vidinės nuorodos</em>, <em>tik išorinės nuorodos</em> arba <em>tiek vidinės, tiek išorinės nuorodos</em>. Parinktys <em>tik vidinės nuorodos</em> ir <em>tiek vidinės, tiek išorinės nuorodos</em> įjungia automatinio užbaigimo valdiklį vidinėms nuorodoms, todėl nariui nereikia kopijuoti ar įsiminti URL.

en: Revisions allow you to track differences between multiple versions of your content, and revert to older versions.
lt: Versijos suteikia galimybę sekti turinio pakeitimus bei sugrąžinti senesnes versijas.

en: @type %title has been reverted to the revision from %revision-date.
lt: @type %title sugrąžinta į %revision-date datą.

en: Speeding up your site
lt: Svetainės spartinimas

en: Site default language code
lt: Svetainės numatytosios kalbos kodas

en: Page caching
lt: Puslapių saugojimas podėlyje

en: Allowing users to add new terms gradually builds a vocabulary as content is added and edited. Users can add new terms if either of the two <em>Autocomplete</em> widgets is chosen for the Taxonomy term reference field in the <em>Manage form display</em> page for the field. You will also need to enable the <em>Create referenced entities if they don't already exist</em> option, and restrict the field to one vocabulary.
lt: Leidimas nariams pridėti naujus terminus palaipsniui kuria žodyną, kai turinys pridedamas ir redaguojamas. Nariai gali pridėti naujus terminus, jei sistematikos termino nuorodos laukeliui <em>Valdyti formos rodinį</em> puslapyje pasirinktas vienas iš dviejų <em>Automatinio užbaigimo</em> valdiklių. Taip pat reikės įjungti parinktį <em>Kurti nurodytas esybes, jei jų dar nėra</em> ir apriboti laukelį vienu žodynu.

en: If you choose <em>Text (plain)</em> or <em>Text (formatted)</em> as the field type on the <em>Manage fields</em> page, then a field with a single row is displayed. You can change the maximum text length in the <em>Field settings</em> when you set up the field.
lt: Jei puslapyje <em>Valdyti laukelius</em> pasirinksite laukelio tipą <em>Tekstas (paprastas)</em> arba <em>Tekstas (formatuotas)</em>, bus rodomas vienos eilutės laukelis. Nustatydami laukelį, <em>Laukelio nustatymuose</em> galite pakeisti maksimalų teksto ilgį.

en: If you choose <em>Text (plain, long)</em>, <em>Text (formatted, long)</em>, or <em>Text (formatted, long, with summary)</em> on the <em>Manage fields</em> page, then users can insert text of unlimited length. On the <em>Manage form display</em> page, you can set the number of rows that are displayed to users.
lt: Jei puslapyje <em>Valdyti laukelius</em> pasirinksite <em>Tekstas (paprastas, ilgas)</em>, <em>Tekstas (formatuotas, ilgas)</em> arba <em>Tekstas (formatuotas, ilgas su įžanga)</em>, nariai galės įvesti neriboto ilgio tekstą. Puslapyje <em>Valdyti formos rodinį</em> galite nustatyti nariams rodomų eilučių skaičių.

en: As an alternative to using a trimmed version of the text, you can enter a separate summary by choosing the <em>Text (formatted, long, with summary)</em> field type on the <em>Manage fields</em> page. Even when <em>Summary input</em> is enabled, and summaries are provided, you can display <em>trimmed</em> text nonetheless by choosing the appropriate format on the <em>Manage display</em> page.
lt: Vietoj sutrumpintos teksto versijos galite įvesti atskirą įžangą, puslapyje <em>Valdyti laukelius</em> pasirinkę laukelio tipą <em>Tekstas (formatuotas, ilgas su įžanga)</em>. Net kai <em>Įžangos įvedimas</em> įjungtas ir įžangos pateikiamos, puslapyje <em>Valdyti rodinį</em> pasirinkę tinkamą formatą galite rodyti <em>sutrumpintą</em> tekstą.

en: Link to the user
lt: Nuoroda į narį

en: Display the user or author name.
lt: Rodyti nario ar autoriaus vardą.

[ctx: Validation]
en: Password required for protected field change
lt: Apsaugotam laukeliui keisti reikalingas slaptažodis

en: Contains US ASCII characters only
lt: Turi tik US ASCII simbolius

en: Checkout complete! Thank you for your purchase.
lt: Pirkimas baigtas! Dėkojame už Jūsų užsakymą.

en: Resolving missing content
lt: Sprendžiamas trūkstamas turinys

en: Delete @language translation
lt: Pašalinti @language vertimus

en: Unable to install the %module module since it does not exist.
lt: Neįmanoma įdiegti %module modulio nes toks neegzistuoja.

en: Unable to uninstall the %module module since the %dependent_module module is installed.
lt: Neįmanoma išdiegti %module modulio nes %dependent_module modulis įdiegtas.

en: Unable to install the %theme theme since it does not exist.
lt: Neįmanoma įdiegti %theme temos, nes ji neegstuoja.

en: Unable to install the %theme theme since it requires the %required_theme theme.
lt: Neįmanoma įdiegti %theme temos, nes nes jai reikia %required_theme temos.

en: Unable to uninstall the %theme theme since the %dependent_theme theme is installed.
lt: Neįmanoma išdiegti %theme temos, nes %dependent_theme tema įdiegta.

en: Interface text
lt: Sąsajos tekstas

en: The configuration cannot be imported because it failed validation for the following reasons:
lt: Konfigūracijos negalima importuoti, nes jos nepavyko patvirtinti dėl šių priežasčių:

en: Interface text language selected for page
lt: Puslapiui pasirinkta sąsajos teksto kalba

en: Customize %language_name language detection to differ from Interface text language detection settings
lt: Tinkinti %language_name kalbos aptikimą, kad skirtųsi nuo sąsajos teksto kalbos aptikimo nustatymų

en: The domain for %language may only contain the domain name, not a trailing slash, protocol and/or port.
lt: Domenas kalbai %language gali turėti tik domeno pavadinimą, bet ne baigiamąjį pasvirąjį brūkšnį, protokolą ir (arba) prievadą.

en: @language translation of the @type %label has been deleted.
lt: @type %label vertimas į @language kalbą pašalintas.

en: Xdebug settings
lt: Xdebug nustatymai

en: xdebug.max_nesting_level is set to %value.
lt: xdebug.max_nesting_level nustatytas į %value.

en: Set <code>xdebug.max_nesting_level=@level</code> in your PHP configuration as some pages in your Drupal site will not work when this setting is too low.
lt: Nustatykite <code>xdebug.max_nesting_level=@level</code> jūsų PHP konfigūracijoje, nes kai kurie Drupal svetainės puslapiai neveiks, kai šis nustatymas bus per mažas.

en: Trimmed limit
lt: Sutrumpinimo limitas

en: If the summary is not set, the trimmed %label field will end at the last full sentence before this character limit.
lt: Jei įžanga nenustatyta, sutrumpintas %label laukelis baigsis pilnu sakiniu prieš pasiekiant simbolių limitą.

en: Trimmed limit: @trim_length characters
lt: Sutrumpinimo limitas: @trim_length simbolių

en: Per default the table is hidden for an empty view. With this option it is possible to show an empty table with the text in it.
lt: Pagal numatytuosius nustatymus lentelė yra paslėpta tuščiam rodiniui. Su šia parinktimi galima parodyti tuščią lentelę su tekstu.

en: Future format
lt: Ateities formatas

en: Past format
lt: Praeities formatas

en: @requirements_message (Currently using @item version @version)
lt: @requirements_message (Dabar naudoja @item versija @version)

en: 0 seconds
lt: 0 sekundžių

en: Unable to uninstall the %profile profile since it is the install profile.
lt: Neįmanoma išdiegti %profile profilio, nes jis yra įdiegtas.

en: The @module module is required
lt: Reikalingas @module modulis

en: Past date: %display
lt: Praeities data: %display

en: - Default site/user time zone -
lt: - Numatytoji svetainės/nario laiko zona -

en: Date format: @date_format
lt: Datos formatas: @date_format

en: Time zone: @timezone
lt: Laiko zona: @timezone

en: Configuration archive
lt: Konfigūracijos archyvas

en: Your configuration files were successfully uploaded and are ready for import.
lt: Jūsų konfigūracijos failai buvo sėkmingai įkelti ir yra paruošti importuoti.

en: Time zone override
lt: Laiko juostos keitimas

en: Datetime custom display format settings
lt: Pasirinktinio datos ir laiko rodymo formato nustatymai

en: Datetime time ago display format settings
lt: Laiko nuo datos rodymo formato nustatymai

en: The time zone selected here will always be used
lt: Čia pasirinkta laiko juosta bus naudojama visada

[ctx: Validation]
en: File URI
lt: Failo URI

en: Translate interface text
lt: Versti sąsajos tekstą

en: Translate any interface text including configuration shipped with modules and themes.
lt: Versti bet kokį sąsajos tekstą, įskaitant konfigūraciją, pristatomą su moduliais ir temomis.

en: Pages requested by anonymous users are stored the first time they are requested and then are reused. Depending on your site configuration and the amount of your web traffic tied to anonymous visitors, the caching system may significantly increase the speed of your site.
lt: Puslapiai, kuriuos pirmą kartą užklausia anoniminiai lankytojai, yra išsaugomi ir vėliau pateikiami iš podėlio. Priklausomai nuo svetainės konfigūracijos ir anoniminio srauto kiekio, podėlio sistema gali ženkliai padidinti svetainės greitį.

en: Configuring the internal page cache
lt: Vidinio puslapių podėlio konfigūravimas

en: Internal Page Cache
lt: Vidinis puslapių podėlis

en: Configuring for performance
lt: Konfigūravimas veikimui

en: Last run: %time ago.
lt: Paskutinis paleidimas: prieš %time.

en: The path '%path' has to start with a slash.
lt: Kelias "%path" turi prasidėti pasviruoju brūkšniu.

en: Plural variants
lt: Daugiaskaitiniai variantai

en: Place block <span class="visually-hidden">in the %region region</span>
lt: Įterpti bloką <span class="visually-hidden">į %region sritį</span>

en: No blocks available.
lt: Nėra prieinamų blokų.

en: Exporting the full configuration
lt: Visos konfigūracijos eksportavimas

en: Importing a full configuration
lt: Visos konfigūracijos importavimas

en: Exporting a single configuration item
lt: Vieno konfigūracijos elemento eksportavimas

en: Importing a single configuration item
lt: Vieno konfigūracijos elemento importavimas

en: Configuration synchronization
lt: Konfigūracijos sinchronizavimas

en: Import and export your configuration.
lt: Importuokite ir eksportuokite savo konfigūraciją.

en: @date by @username
lt: @username - @date

en: You must include at least one keyword to match in the content, and punctuation is ignored. | You must include at least one keyword to match in the content. Keywords must be at least @count characters, and punctuation is ignored.
lt[0]: Turinyje turi būti bent vienas raktažodis, skyrybos ženklai ignoruojami.
lt[1]: Turinyje turi būti bent vienas raktažodis. Raktažodžiai turi būti bent @count simbolių, skyrybos ženklai ignoruojami.
lt[2]: Turinyje turi būti bent vienas raktažodis. Raktažodžiai turi būti bent @count simbolių, skyrybos ženklai ignoruojami.

en: This theme is missing a 'content' region.
lt: Šiai temai trūksta 'content' (turinio) regiono.

en: Apache version
lt: Apache versija

en: Due to the settings for ServerTokens in httpd.conf, it is impossible to accurately determine the version of Apache running on this server. The reported value is @reported, to run Drupal without mod_rewrite, a minimum version of 2.2.16 is needed.
lt: Dėl httpd.conf ServerTokens nustatymų neįmanoma tiksliai nustatyti šiame serveryje veikiančios Apache versijos. Pateikta reikšmė yra @reported; norint paleisti Drupal be mod_rewrite, reikalinga minimali 2.2.16 versija.

en: Module %name has been enabled. | @count modules have been enabled: %names.
lt[0]: Modulis %name įdiegtas.
lt[1]: @count moduliai įdiegti: %names.
lt[2]: @count modulių įdiegta: %names.

en: Filter by name or description
lt: Filtruoti pagal pavadinimą ar aprašymą

en: Enter a part of the module name or description
lt: Įveskite dalį modulio pavadinimo arba aprašymo

en: A value must be selected for %part.
lt: Reikšmė turi būti pasirinkta %part.

en: @title (value @number)
lt: @title (reikšmė @number)

en: 1 error has been found:  | @count errors have been found:
lt[0]: @count klaida buvo rasta:
lt[1]: @count klaidos buvo rastos:
lt[2]: @count klaidų buvo rasta:

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Shown tabs
lt: Parodytos kortelės

en: Select tabs being shown in the block
lt: Pasirinkite kurias korteles rodyti bloke

en: Show primary tabs
lt: Rodyti pirmines korteles

en: Show secondary tabs
lt: Rodyti antrines korteles

en: Generating accessible content
lt: Prieinamo turinio kūrimas

en: The module that implements the field type.
lt: Modulis, kuris įgyvendina laukelio tipą.

en: The entity bundle.
lt: Esybės paketas.

en: The original machine name of the view mode.
lt: Pradinis peržiūros režimo sistemos pavadinimas.

en: The view mode ID.
lt: Peržiūros režimo ID.

en: The name of the format.
lt: Formato pavadinimas.

en: Whether the format is cacheable.
lt: Ar formatas yra talpinamas į talpyklą.

en: The role IDs which can use the format.
lt: Rolių ID, kurios gali naudoti šį formatą.

en: The filters configured for the format.
lt: Formatui sukonfigūruoti filtrai.

en: The status of the format
lt: Formato būsena

en: The weight of the format
lt: Formato svoris

en: Weight for @title language detection method
lt: @title kalbos aptikimo metodo svoris

en: Enable @title language detection method
lt: Įjungti @title kalbos aptikimo metodą

en: Core (Experimental)
lt: Branduolys (eksperimentiniai)

en: Flag indicating the node type is enable
lt: Žymė, nurodanti, ar turinio tipas įjungtas

en: base node.
lt: bazinis mazgas.

en: Entity/field definitions
lt: Esybių / laukelių apibrėžimai

en: Tabs block
lt: Kortelių blokas

en: Whether primary tabs are shown
lt: Ar rodomos pirminės kortelės

en: Whether secondary tabs are shown
lt: Ar rodomos antrinės kortelės

en: The existing format/name combination has not been altered.
lt: Esama formato/pavadinimo kombinacija nebuvo pakeista.

en: Run database updates
lt: Vykdyti duomenų bazės atnaujinimus

en: The weight of the role.
lt: Rolės svoris.

en: Large (480×480)
lt: Didelis (480×480)

en: Medium (220×220)
lt: Vidutinis (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
lt: Miniatiūra (100x100)

en: Default long date
lt: Numatytoji ilgoji data

en: Default medium date
lt: Numatytoji vidutinė data

en: Default short date
lt: Numatytoji trumpoji data

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: Block the selected user(s)
lt: Blokuoti pasirinktus narius

en: Cancel the selected user account(s)
lt: Atšaukti pažymėto nario paskyrą(-as)

en: Unblock the selected user(s)
lt: Atblokuoti pasirinktus narius

en: Basic block
lt: Paprastas blokas

en: A basic block contains a title and a body.
lt: Paprastas blokas turi pavadinimą ir turinį,

en: Website feedback
lt: Svetainės atsiliepimai

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
lt: Įveskite kableliu atskirtą sąrašą. Pavyzdžiui: Vilnius, Naujoji Akmenė, "Klivlendas, Ohajas"

en: Basic HTML
lt: Supaprastintas HTML

en: Restricted HTML
lt: Ribotas HTML

en: The installer requires that you create a translations directory as part of the installation process. Create the directory %translations_directory . More details about installing Drupal are available in <a href=":install_txt">INSTALL.txt</a>.
lt: Įdiegimo vedliui reikia sukurti vertimų direktorija. Sukurkite direktorija %translations_directory . Daugiau informacijos apie Drupal įdiegimą galite rasti <a href=":install_txt">INSTALL.txt</a>.

en: The installer requires read permissions to %translations_directory at all times. The <a href=":handbook_url">webhosting issues</a> documentation section offers help on this and other topics.
lt: Įdiegimo vedliui nuolat reikia skaitymo leidimo iš %translations_directory . <a href=":handbook_url">Webhostingo klaidų</a> dokumentacijoje galite rasti pagalbos temų šiuo it kitais klausimais.

en: The installer requires write permissions to %translations_directory during the installation process. The <a href=":handbook_url">webhosting issues</a> documentation section offers help on this and other topics.
lt: Įdiegimo vedliui įdiegimo metu reikia įrašymo leidimo į %translations_directory . <a href=":handbook_url">Webhostingo klaidų</a> dokumentacijoje galite rasti pagalbos temų šiuo it kitais klausimais.

en: The installer requires to contact the translation server to download a translation file. Check your internet connection and verify that your website can reach the translation server at <a href=":server_url">@server_url</a>.
lt: Įdiegimo vedliui reikia pasiekti vertimų serverį tam, kad atsisiųstų vertimo failus. Patikrinkite interneto ryšį ir įsitikinkite, kad Jūsų svetainė gali pasiekti vertimų serverį <a href=":server_url">@server_url</a>.

en: The %language translation file is not available at the translation server. <a href=":url">Choose a different language</a> or select English and translate your website later.
lt: %language vertimo nėra vertimų serveryje. <a href=":url">Pasirinkite kitą kalbą</a> arba anglų, vėliau svetainę galėsite išversti.

en: The %language translation file could not be downloaded. <a href=":url">Choose a different language</a> or select English and translate your website later.
lt: %language vertimo neįmanoma atsiųsti. <a href=":url">Pasirinkite kitą kalbą</a> arba anglų, vėliau svetainę galėsite išversti.

en: The @drupal installer requires that you create a %file as part of the installation process. Copy the %default_file file to %file. More details about installing Drupal are available in <a href=":install_txt">INSTALL.txt</a>.
lt: @drupal įdiegimui reikia sukurti %file. Nukopijuokite %default_file failą į %file. Daugiau informacijos apie įdiegimą rasite <a href=":install_txt">INSTALL.txt</a>.

en: @drupal requires read permissions to %file at all times. The <a href=":handbook_url">webhosting issues</a> documentation section offers help on this and other topics.
lt: @drupal visą laiką reikia skaitymo teisės %file. Dokumentacijos <a href=":handbook_url">hostingo problemų</a> skyriuje galite rasti pagalbos apie šią bei kitas temas.

en: The @drupal installer requires write permissions to %file during the installation process. The <a href=":handbook_url">webhosting issues</a> documentation section offers help on this and other topics.
lt: @drupal įdiegimo vedliui įdiegimo metu reikia rašymo teisės į %file . Dokumentacijos <a href=":handbook_url">hostingo problemų</a> skyriuje galite rasti pagalbos apie šią bei kitas temas.

en: The @drupal installer failed to create a %file file with proper file ownership. Log on to your web server, remove the existing %file file, and create a new one by copying the %default_file file to %file. More details about installing Drupal are available in <a href=":install_txt">INSTALL.txt</a>. The <a href=":handbook_url">webhosting issues</a> documentation section offers help on this and other topics.
lt: @drupal įdiegimo vedliui nepavyko sukurti %file su tinkamom teisėm. Prisijunkite prie web serverio, pašalinkite egzistuojantį %file, sukurkite naują kopijuodami %default_file į %file. Daugiau informacijos apie Drupal įdiegimą rasite <a href=":install_txt">INSTALL.txt</a>. Dokumentacijos <a href=":handbook_url">hostingo problemų</a> skyriuje galite rasti pagalbos apie šią bei kitas temas.

en: Check the messages and <a href=":retry">retry</a>, or you may choose to <a href=":cont">continue anyway</a>.
lt: Patikrinkite žinutes ir <a href=":retry">pabandykite iš naujo</a>, arba galite  <a href=":cont">vis tiek tęsti</a>.

en: Check the messages and <a href=":url">try again</a>.
lt: Patikrinkite žinutes ir  <a href=":url">bandyti dar kartą</a>.

en: The following modules are required but were not found. Move them into the appropriate modules subdirectory, such as <em>/modules</em>. Missing modules: @modules
lt: Šie moduliai yra būtini, bet jie nerasti. Perkelkite juos į tinkamą subdirektorija, tarkim <em>/modules</em>. Nerasti moduliai: @modules

en: Updating @module
lt: Atnaujinama @module

en: Operating in maintenance mode. <a href=":url">Go online.</a>
lt: Dirbama techninio aptarnavimo būsenoje. <a href=":url">Paleisti viešai.</a>

en: The Block module allows you to place blocks in regions of your installed themes, and configure block settings. For more information, see the <a href=":blocks-documentation">online documentation for the Block module</a>.
lt: Modulis Blokas leidžia talpinti blokus įdiegtų temų regionuose ir konfigūruoti blokų nustatymus. Daugiau informacijos žr. <a href=":blocks-documentation">Bloko modulio dokumentacijoje internete</a>.

en: You can see where the regions are for the current theme by clicking the <em>Demonstrate block regions</em> link on the <a href=":blocks">Block layout page</a>. Regions are specific to each theme.
lt: Galite pamatyti, kur yra dabartinės temos regionai, spustelėję nuorodą <em>Demonstruoti blokų regionus</em> <a href=":blocks">Blokų išdėstymo puslapyje</a>. Regionai yra specifiniai kiekvienai temai.

en: To change the settings of an individual block click on the <em>Configure</em> link on the <a href=":blocks">Block layout page</a>. The available options vary depending on the module that provides the block. For all blocks you can change the block title and toggle whether to display it.
lt: Norėdami pakeisti atskiro bloko nustatymus, spustelėkite nuorodą <em>Konfigūruoti</em> <a href=":blocks">Blokų išdėstymo puslapyje</a>. Galimos parinktys priklauso nuo modulio, teikiančio bloką. Visiems blokams galite pakeisti bloko pavadinimą ir pasirinkti, ar jį rodyti.

en: The Breakpoint module keeps track of the height, width, and resolution breakpoints where a responsive design needs to change in order to respond to different devices being used to view the site. This module does not have a user interface. For more information, see the <a href=":docs">online documentation for the Breakpoint module</a>.
lt: Modulis Lūžio taškas seka aukščio, pločio ir raiškos lūžio taškus, kuriuose adaptyvus dizainas turi keistis, kad reaguotų į skirtingus svetainei peržiūrėti naudojamus įrenginius. Šis modulis neturi vartotojo sąsajos. Daugiau informacijos žr. <a href=":docs">Lūžio taško modulio dokumentacijoje internete</a>.

en: <a href=":w3">Media  queries</a> are a formal way to encode breakpoints. For instance, a width breakpoint at 40em would be written as the media query "(min-width: 40em)". Breakpoints are really just media queries with some additional meta-data, such as a name and multiplier information.
lt: <a href=":w3">Medijos užklausos</a> yra formalus būdas koduoti lūžio taškus. Pavyzdžiui, 40em pločio lūžio taškas būtų užrašomas kaip medijos užklausa "(min-width: 40em)". Lūžio taškai iš esmės yra tik medijos užklausos su kai kuriais papildomais metaduomenimis, tokiais kaip pavadinimas ir dauginamojo informacija.

en: <a href=":login">Log in</a> or <a href=":register">register</a> to post comments
lt: <a href=":login">Prisijunkite</a> arba <a href=":register">užsiregistruokite</a> jei norite komentuoti

en: <a href=":login">Log in</a> to post comments
lt: <a href=":login">Prisijunkite</a> jei norite komentuoti

en: The Configuration Manager module provides a user interface for importing and exporting configuration changes between installations of your website in different environments. Configuration is stored in YAML format. For more information, see the <a href=":url">online documentation for the Configuration Manager module</a>.
lt: Konfigūracijos tvarkyklės modulyje pateikiama naudotojo sąsaja, skirta konfigūracijos pakeitimams importuoti ir eksportuoti tarp skirtingų svetainių diegimų skirtingose aplinkose. Konfigūracija saugoma YAML formatu. Daugiau informacijos rasite <a href=":url">internetinėje Konfigūracijos tvarkyklės modulio dokumentacijoje</a>.

en: You can create and download an archive consisting of all your site's configuration exported as <em>*.yml</em> files on the <a href=":url">Export</a> page.
lt: Galite sukurti ir atsisiųsti archyvą, sudarytą iš visos svetainės konfigūracijos, eksportuotos kaip <em>*.yml</em> failai, <a href=":url">Eksportuoti</a> puslapyje.

en: You can upload a full site configuration from an archive file on the <a href=":url">Import</a> page. When importing data from a different environment, the site and import files must have matching configuration values for UUID in the <em>system.site</em> configuration item. That means that your other environments should initially be set up as clones of the target site. Migrations are not supported.
lt: Visą svetainės konfigūraciją iš archyvo failo galite įkelti <a href=":url">Importuoti</a> puslapyje. Importuojant duomenis iš kitos aplinkos, svetainės ir importo failuose turi sutapti <em>system.site</em> konfigūracijos elemento UUID reikšmės. Tai reiškia, kad Jūsų kitos aplinkos iš pradžių turėtų būti nustatytos kaip tikslinės svetainės klonai. Perkėlimas nepalaikomas.

en: You can review differences between the active configuration and an imported configuration archive on the <a href=":synchronize">Synchronize</a> page to ensure that the changes are as expected, before finalizing the import. The Synchronize page also shows configuration items that would be added or removed.
lt: Prieš užbaigdami importą galite peržiūrėti aktyvios konfigūracijos ir importuoto konfigūracijos archyvo skirtumus <a href=":synchronize">Sinchronizuoti</a> puslapyje, kad įsitikintumėte, jog pakeitimai atitinka lūkesčius. Puslapyje Sinchronizuoti taip pat rodomi konfigūracijos elementai, kurie būtų pridėti arba pašalinti.

en: You can export a single configuration item by selecting a <em>Configuration type</em> and <em>Configuration name</em> on the <a href=":single-export">Single export</a> page. The configuration and its corresponding <em>*.yml file name</em> are then displayed on the page for you to copy.
lt: Galite eksportuoti vieną konfigūracijos elementą pasirinkę <em>Konfigūracijos tipą</em> ir <em>Konfigūracijos pavadinimą</em> puslapyje <a href=":single-export">Vienkartinis eksportas</a>. Tada konfigūracija ir atitinkamas <em>*.yml failo pavadinimas</em> rodomi puslapyje, kad galėtumėte nukopijuoti.

en: You can import a single configuration item by pasting it in YAML format into the form on the <a href=":single-import">Single import</a> page.
lt: Vieną konfigūracijos elementą galite importuoti įklijuodami jį YAML formatu į <a href=":single-import">Vienkartinis importas</a> puslapyje esančią formą.

en: Export and download the full configuration of this site as a gzipped tar file.
lt: Eksportuokite ir atsisiųskite visą šios svetainės konfigūraciją kaip gzipuotą tar failą.

en: Choose a configuration item to display its YAML structure.
lt: Pasirinkite konfigūracijos elementą, kad būtų rodoma jo YAML struktūra.

en: Import a single configuration item by pasting its YAML structure into the text field.
lt: Importuokite vieną konfigūracijos elementą į teksto lauką įklijuodami jo YAML struktūrą.

en: Full archive
lt: Visas archyvas

en: Single item
lt: Vienas elementas

en: Staged
lt: Paruoštas

en: The following items in your active configuration have changes since the last import that may be lost on the next import.
lt: Toliau išvardyti aktyviosios konfigūracijos elementai nuo paskutinio importo pasikeitė ir gali būti prarasti kito importo metu.

en: @collection configuration collection
lt: @collection konfigūracijos kolekcija

en: @source_name to @target_name
lt: @source_name į @target_name

en: The Contextual links module gives users with the <em>Use contextual links</em> permission quick access to tasks associated with certain areas of pages on your site. For example, a menu displayed as a block has links to edit the menu and configure the block. For more information, see the <a href=":contextual">online documentation for the Contextual Links module</a>.
lt: Naudojant kontekstinių nuorodų modulį naudotojams, turintiems <em>Naudoti kontekstines nuorodas</em> leidimą, suteikiama greita prieiga prie užduočių, susijusių su tam tikromis Jūsų svetainės puslapių sritimis. Pavyzdžiui, meniu, rodomas kaip blokas, turi nuorodas meniu redaguoti ir blokui konfigūruoti. Daugiau informacijos rasite <a href=":contextual">internetinėje kontekstinių nuorodų modulio dokumentacijoje</a>.

en: Hovering over the area of interest will temporarily make the contextual links button visible (which looks like a pencil in most themes, and is normally displayed in the upper right corner of the area). The icon typically looks like this: @picture
lt: Užvedus pelės žymeklį ant dominančios srities, laikinai bus matomas kontekstinių nuorodų mygtukas (daugumoje temų jis atrodo kaip pieštukas ir paprastai rodomas viršutiniame dešiniajame srities kampe). Piktograma paprastai atrodo taip: @picture

en: The Datetime module provides a Date field that stores dates and times. It also provides the Form API elements <em>datetime</em> and <em>datelist</em> for use in programming modules. See the <a href=":field">Field module help</a> and the <a href=":field_ui">Field UI module help</a> pages for general information on fields and how to create and manage them. For more information, see the <a href=":datetime_do">online documentation for the Datetime module</a>.
lt: Modulyje Datetime pateikiamas laukas Date, kuriame saugomos datos ir laikai. Jis taip pat suteikia Form API elementus <em>datetime</em> ir <em>datelist</em>, skirtus naudoti programavimo moduliuose. Bendros informacijos apie laukus ir jų kūrimo bei valdymo būdus rasite <a href=":field">lauko modulio žinyne</a> ir <a href=":field_ui">lauko vartotojo sąsajos modulio žinyne</a>. Daugiau informacijos rasite <a href=":datetime_do">internetinėje Datetime modulio dokumentacijoje</a>.

en: The <em>settings</em> and the <em>display</em> of the Date field can be configured separately. See the <a href=":field_ui">Field UI help</a> for more information on how to manage fields and their display.
lt: Lauko Data <em>nustatymai</em> ir <em>rodymas</em> gali būti konfigūruojami atskirai. Daugiau informacijos apie laukų ir jų rodymo valdymą rasite <a href=":field_ui">lauko vartotojo sąsajos žinyne</a>.

en: Dates can be displayed using the <em>Plain</em> or the <em>Default</em> formatter. The <em>Plain</em> formatter displays the date in the <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/ISO_8601">ISO 8601</a> format. If you choose the <em>Default</em> formatter, you can choose a format from a predefined list that can be managed on the <a href=":date_format_list">Date and time formats</a> page.
lt: Datas galima rodyti naudojant <em>Paprastą</em> arba <em>Numatytąjį</em> formatą. <em>Paprastas</em> formatas rodo datą <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/ISO_8601">ISO 8601</a> formatu. Jei pasirenkate <em>Numatytąjį</em> formatą, galite pasirinkti formatą iš iš anksto nustatyto sąrašo, kurį galima tvarkyti puslapyje <a href=":date_format_list">Datos ir laiko formatai</a>.

en: Date part order: @order
lt: Datos dalių eiliškumas: @order

en: Time type: @time_type
lt: Laiko tipas: @time_type

en: Time increments: @increment
lt: Laiko žingsniai: @increment

en: The Database Logging module logs system events in the Drupal database. For more information, see the <a href=":dblog">online documentation for the Database Logging module</a>.
lt: Duomenų bazės registravimo modulis registruoja sistemos įvykius Drupal duomenų bazėje. Daugiau informacijos rasite <a href=":dblog">duomenų bazės registravimo modulio internetinėje dokumentacijoje</a>.

en: The Database Logging module allows you to view an event log on the <a href=":dblog">Recent log messages</a> page. The log is a chronological list of recorded events containing usage data, performance data, errors, warnings and operational information. Administrators should check the log on a regular basis to ensure their site is working properly.
lt: Duomenų bazės registravimo modulis leidžia peržiūrėti įvykių žurnalą puslapyje <a href=":dblog">Naujausi žurnalo pranešimai</a>. Žurnalas yra chronologinis įrašytų įvykių sąrašas, kuriame yra naudojimo duomenys, našumo duomenys, klaidos, įspėjimai ir veiklos informacija. Administratoriai turėtų reguliariai tikrinti žurnalą, kad įsitikintų, jog jų svetainė veikia tinkamai.

en: In case of errors or problems with the site, the <a href=":dblog">Recent log messages</a> page can be useful for debugging, since it shows the sequence of events. The log messages include usage information, warnings, and errors.
lt: Jei svetainėje atsiranda klaidų ar problemų, <a href=":dblog">Naujausi žurnalo pranešimai</a> puslapis gali būti naudingas trikčių šalinimui, nes jame rodomas įvykių sekos. Žurnalo pranešimai apima naudojimo informaciją, įspėjimus ir klaidas.

en: The maximum number of messages to keep in the database log. Requires a <a href=":cron">cron maintenance task</a>.
lt: Maksimalus pranešimų skaičius, kurį galima saugoti duomenų bazės žurnale. Reikalinga <a href=":cron">cron priežiūros užduotis</a>.

en: On the <a href=":formats">Text formats and editors page</a> you can see which text editor is associated with each text format. You can change this by clicking on the <em>Configure</em> link, and then choosing a text editor or <em>none</em> from the <em>Text editor</em> drop-down list. The text editor will then be displayed with any text field for which this text format is chosen.
lt: <a href=":formats">Teksto formatų ir redaktorių puslapyje</a> galite pamatyti, kuris teksto redaktorius yra susietas su kiekvienu teksto formatu. Tai galite pakeisti spustelėdami nuorodą <em>Konfigūruoti</em> ir tada išskleidžiamajame sąraše <em>Teksto redaktorius</em> pasirinkdami teksto redaktorių arba <em>nė vieno</em>. Teksto redaktorius bus rodomas su bet kuriuo teksto laukeliu, kuriam pasirinktas šis teksto formatas.

en: The <em>settings</em> and the <em>display</em> of the entity reference field can be configured separately. See the <a href=":field_ui">Field UI help</a> for more information on how to manage fields and their display.
lt: Esybės nuorodos laukelio <em>nustatymai</em> ir <em>rodymas</em> gali būti konfigūruojami atskirai. Daugiau informacijos apie laukelių ir jų rodymo valdymą rasite <a href=":field_ui">Laukelių sąsajos pagalboje</a>.

en: The Field module allows custom data fields to be defined for <em>entity</em> types (see below). The Field module takes care of storing, loading, editing, and rendering field data. Most users will not interact with the Field module directly, but will instead use the <a href=":field-ui-help">Field UI module</a> user interface. Module developers can use the Field API to make new entity types "fieldable" and thus allow fields to be attached to them. For more information, see the <a href=":field">online documentation for the Field module</a>.
lt: Modulis Field leidžia apibrėžti pasirinktinius duomenų laukelius <em>esybės</em> tipams (žr. toliau). Modulis Field rūpinasi laukelių duomenų saugojimu, įkėlimu, redagavimu ir atvaizdavimu. Dauguma vartotojų tiesiogiai nesinaudos moduliu Field, bet vietoj to naudos vartotojo sąsają <a href=":field-ui-help">Field UI module</a>. Modulių kūrėjai gali naudoti Field API, kad naujus esybių tipus būtų galima papildyti laukeliais. Daugiau informacijos rasite <a href=":field">Field modulio internetinėje dokumentacijoje</a>.

en: You can add, edit, and delete view modes for entities on the <a href=":view_modes">View modes page</a>, and you can add, edit, and delete form modes for entities on the <a href=":form_modes">Form modes page</a>. Once you have defined a view mode or form mode for an entity type, it will be available on the Manage display or Manage form display page for each sub-type of that entity.
lt: Galite pridėti, redaguoti ir pašalinti esybių peržiūros režimus puslapyje <a href=":view_modes">Peržiūros režimai</a>, o esybių formos režimus – puslapyje <a href=":form_modes">Formos režimai</a>. Apibrėžus peržiūros ar formos režimą esybės tipui, jis bus prieinamas kiekvieno to esybės tipo potipio puslapiuose Laukelių atvaizdavimas arba Valdyti formos atvaizdavimą.

en: There are no fields yet added. You can add new fields on the <a href=":link">Manage fields</a> page.
lt: Dar nepridėta jokių laukelių. Naujus laukelius galite pridėti puslapyje <a href=":link">Valdyti laukelius</a>.

en: The %display_mode mode now uses custom display settings. You might want to <a href=":url">configure them</a>.
lt: Režimas %display_mode dabar naudoja pasirinktinius rodymo nustatymus. Galbūt norėsite <a href=":url">juos sukonfigūruoti</a>.

en: @size limit.
lt: @size apribojimas.

en: file from @field_name
lt: failas iš @field_name

en: The File module allows you to create fields that contain files. See the <a href=":field">Field module help</a> and the <a href=":field_ui">Field UI help</a> pages for general information on fields and how to create and manage them. For more information, see the <a href=":file_documentation">online documentation for the File module</a>.
lt: Modulis File leidžia Jums kurti laukelius, kuriuose yra failai. Bendrą informaciją apie laukelius ir jų kūrimą bei valdymą rasite puslapiuose <a href=":field">Laukelių modulio pagalba</a> ir <a href=":field_ui">Laukelių sąsajos pagalba</a>. Daugiau informacijos rasite <a href=":file_documentation">File modulio internetinėje dokumentacijoje</a>.

en: The <em>settings</em> and the <em>display</em> of the file field can be configured separately. See the <a href=":field_ui">Field UI help</a> for more information on how to manage fields and their display.
lt: Failo laukelio <em>nustatymai</em> ir <em>rodymas</em> gali būti konfigūruojami atskirai. Daugiau informacijos apie laukelių ir jų rodymo valdymą rasite <a href=":field_ui">Laukelių sąsajos pagalboje</a>.

en: Uploaded files can either be stored as <em>public</em> or <em>private</em>, depending on the <a href=":file-system">File system settings</a>. For more information, see the <a href=":system-help">System module help page</a>.
lt: Įkelti failai gali būti saugomi kaip <em>vieši</em> arba <em>privatūs</em>, atsižvelgiant į <a href=":file-system">Failų sistemos nustatymus</a>. Daugiau informacijos rasite <a href=":system-help">Sistemos modulio pagalbos puslapyje</a>.

en: The file used in the @name field may not be referenced.
lt: Laukelyje @name naudojamas failas gali būti nepasiekiamas.

en: The file referenced by the @name field does not exist.
lt: Laukelyje @name nurodytas failas neegzistuoja.

en: Use the <a href=":url">@label</a> text format
lt: Naudoti <a href=":url">@label</a> teksto formatą

en: If you do encounter problems, try using HTML character entities. A common example looks like &amp;amp; for an ampersand &amp; character. For a full list of entities see HTML's <a href=":html-entities">entities</a> page. Some of the available characters include:
lt: Jei susiduriate su problemomis, pabandykite naudoti HTML simbolių objektus. Dažnas pavyzdys yra &amp;amp; simbolis, reiškiantis simbolį „ampersand" &amp;. Pilną objektų sąrašą rasite HTML <a href=":html-entities">objektų</a> puslapyje. Kai kurie iš galimų simbolių:

en: Limit allowed HTML tags and correct faulty HTML
lt: Apriboti leidžiamas HTML žymes ir ištaisyti klaidingas HTML

en: The History module keeps track of which content a user has read. It marks content as <em>new</em> or <em>updated</em> depending on the last time the user viewed it. History records that are older than one month are removed during cron, which means that content older than one month is always considered <em>read</em>. The History module does not have a user interface but it provides a filter to <a href=":views-help">Views</a> to show new or updated content. For more information, see the <a href=":url">online documentation for the History module</a>.
lt: Istorijos modulis seka, kurį turinį narys perskaitė. Jis žymi turinį kaip <em>naują</em> arba <em>atnaujintą</em>, priklausomai nuo to, kada narys jį paskutinį kartą peržiūrėjo. Istorijos įrašai, senesni nei vienas mėnuo, pašalinami vykdant cron užduotį – tai reiškia, kad turinys, senesnis nei vienas mėnuo, visada laikomas <em>perskaitytu</em>. Istorijos modulis neturi vartotojo sąsajos, tačiau suteikia filtrą <a href=":views-help">Views</a> rodiniams, kad būtų rodomas naujas arba atnaujintas turinys. Daugiau informacijos rasite <a href=":url">Istorijos modulio dokumentacijoje internete</a>.

en: image from @field_name
lt: paveikslėlis iš @field_name

en: The Image module allows you to create fields that contain image files and to configure <a href=":image_styles">Image styles</a> that can be used to manipulate the display of images. See the <a href=":field">Field module help</a> and the <a href=":field_ui">Field UI help</a> pages for terminology and general information on entities, fields, and how to create and manage fields. For more information, see the <a href=":image_documentation">online documentation for the Image module</a>.
lt: Paveikslėlių modulis leidžia Jums kurti laukelius, kuriuose yra paveikslėlių failai, ir konfigūruoti <a href=":image_styles">Paveikslėlių stilius</a>, kurie gali būti naudojami paveikslėlių rodymo valdymui. Terminologijos ir bendros informacijos apie esybes, laukelius ir jų kūrimą bei valdymą žr. <a href=":field">Laukelių modulio pagalbą</a> ir <a href=":field_ui">Laukelių sąsajos pagalbą</a>. Daugiau informacijos rasite <a href=":image_documentation">Paveikslėlių modulio dokumentacijoje internete</a>.

en: The concept of image styles is that you can upload a single image but display it in several ways; each display variation, or <em>image style</em>, is the result of applying one or more <em>effects</em> to the original image. As an example, you might upload a high-resolution image with a 4:3 aspect ratio, and display it scaled down, square cropped, or black-and-white (or any combination of these effects). The Image module provides a way to do this efficiently: you configure an image style with the desired effects on the <a href=":image">Image styles page</a>, and the first time a particular image is requested in that style, the effects are applied. The resulting image is saved, and the next time that same style is requested, the saved image is retrieved without the need to recalculate the effects. Drupal core provides several effects that you can use to define styles; others may be provided by contributed modules.
lt: Paveikslėlių stilių koncepcija yra ta, kad galite įkelti vieną paveikslėlį, bet rodyti jį keliais būdais; kiekviena rodymo variacija arba <em>paveikslėlio stilius</em> yra vieno ar kelių <em>efektų</em> taikymo originale rezultatas. Pavyzdžiui, galite įkelti aukštos raiškos paveikslėlį su 4:3 kraštinių santykiu ir rodyti jį sumažintą, kvadratiškai apkarpytą arba juodai baltą (arba bet kokį šių efektų derinį). Paveikslėlių modulis suteikia efektyvų būdą tai padaryti: sukonfigūruojate paveikslėlio stilių su norimais efektais <a href=":image">Paveikslėlių stilių puslapyje</a>, ir kai konkretus paveikslėlis pirmą kartą užklausiamas tuo stiliumi, efektai pritaikomi. Gautas paveikslėlis išsaugomas, o kitą kartą užklausiamas tas pats stilius — išsaugotas paveikslėlis gaunamas be poreikio iš naujo skaičiuoti efektus. Drupal branduolys pateikia kelis efektus, kuriuos galite naudoti stilių apibrėžimui; kitus gali teikti prisidedantys moduliai.

en: When you create an image field, you will need to choose whether the uploaded images will be stored in the public or private file directory defined in your settings.php file and shown on the <a href=":file-system">File system page</a>. This choice cannot be changed later. You can also configure your field to store files in a subdirectory of the public or private directory; this setting can be changed later and can be different for each entity sub-type using the field. For more information on file storage, see the <a href=":system-help">System module help page</a>.
lt: Kuriant paveikslėlio laukelį, reikia pasirinkti, ar įkelti paveikslėliai bus saugomi viešajame arba privačiame failų kataloge, apibrėžtame Jūsų settings.php faile ir rodomame <a href=":file-system">Failų sistemos puslapyje</a>. Šio pasirinkimo vėliau negalima keisti. Taip pat galite sukonfigūruoti laukelį, kad failai būtų saugomi viešojo arba privačiojo katalogo pakatalogijoje; šis nustatymas gali būti keičiamas vėliau ir gali skirtis kiekvienam esybės potipui, naudojančiam laukelį. Daugiau informacijos apie failų saugojimą žr. <a href=":system-help">Sistemos modulio pagalbos puslapyje</a>.

en: There are currently no styles. <a href=":url">Add a new one</a>.
lt: Šiuo metu nėra stilių. <a href=":url">Pridėkite naują</a>.

en: Both a height and width value must be specified in the @name field.
lt: Abu — aukštis ir plotis — turi būti nurodyti @name laukelyje.

en: The primary identifier for an image style.
lt: Pagrindinis paveikslėlio stiliaus identifikatorius.

en: The style machine name.
lt: Stiliaus mašininis pavadinimas.

en: The style administrative name.
lt: Stiliaus administracinis pavadinimas.

en: By default, content is created in the site's default language and no language selector is displayed on content creation pages. On the <a href=":content_language">Content language</a> page you can customize the language configuration for any supported content entity on your site (for example for content types or menu links). After choosing an entity, you are provided with a drop-down menu to set the default language and a check-box to display language selectors.
lt: Pagal numatytuosius nustatymus, turinys kuriamas svetainės numatytąja kalba ir turinio kūrimo puslapiuose nerodomas kalbos pasirinkimas. <a href=":content_language">Turinio kalbos</a> puslapyje galite tinkinti kalbos konfigūraciją bet kuriai palaikomai turinio esybei Jūsų svetainėje (pavyzdžiui, turinio tipams arba meniu nuorodoms). Pasirinkus esybę, pateikiamas išskleidžiamasis meniu numatytajai kalbai nustatyti ir žymimasis langelis kalbos pasirinkimams rodyti.

en: The <a href=":detection">Detection and selection</a> page provides several methods for deciding which language is used for displaying interface text. When a method detects and selects an interface language, then the following methods in the list are not applied. You can order them by importance, with your preferred method at the top of the list, followed by one or several fall-back methods.
lt: <a href=":detection">Aptikimo ir pasirinkimo</a> puslapis pateikia kelis metodus, skirtu nuspręsti, kuri kalba naudojama sąsajos tekstui rodyti. Kai metodas aptinka ir parenka sąsajos kalbą, tolesniai sąrašo metodai netaikomi. Galite juos rikiuoti pagal svarbą, pasirenkamą metodą viršuje, po kurio eina vienas ar keli atsarginiai metodai.

en: <em>Browser</em> sets the interface language based on the browser's language settings. Since browsers use different language codes to refer to the same languages, you can add and edit languages codes to map the browser language codes to the <a href=":language_list">language codes</a> used on your site.
lt: <em>Naršyklė</em> nustato sąsajos kalbą pagal naršyklės kalbos nustatymus. Kadangi naršyklės naudoja skirtingus kalbų kodus toms pačioms kalboms, galite pridėti ir redaguoti kalbų kodus, kad susietumėte naršyklės kalbų kodus su Jūsų svetainėje naudojamais <a href=":language_list">kalbų kodais</a>.

en: Reorder the configured languages to set their order in the language switcher block and, when editing content, in the list of selectable languages. This ordering does not impact <a href=":detection">detection and selection</a>.
lt: Rikiuokite sukonfigūruotas kalbas, kad nustatytumėte jų atvaizdavimo eilės tvarką kalbos perjungimo bloke bei kai redaguojamas turinys kalbos pasirinkimo sąraše, Šis rikiavimas neįtakos <a href=":detection">aptikimo ir pasirinkimo</a>.

en: The site default language can also be set. It is not recommended to change the default language on a working site. <a href=":language-detection">Configure the Selected language</a> setting on the detection and selection page to change the fallback language for language selection.
lt: Taip gali būt nustatyta numatytoji svetainės kalba. Numatytosios kalbos jau veikiančioje svetainėje keisti nerekomenduojama. Konfigūruokite kalbos pasirinkimą ir nustatymą <a href=":language-detection">aptikimo ir pasirinkimo puslapyje</a> pakeisti atsarginį kalbos pasirinkimą.

en: Define how to decide which language is used to display page elements (primarily text provided by modules, such as field labels and help text). This decision is made by evaluating a series of detection methods for languages; the first detection method that gets a result will determine which language is used for that type of text. Be aware that some language detection methods are unreliable under certain conditions, such as browser detection when page-caching is enabled and a user is not currently logged in. Define the order of evaluation of language detection methods on this page. The default language can be changed in the <a href=":admin-change-language">list of languages</a>.
lt: Apibrėžkite, kaip nuspręsti, kuria kalba rodyti puslapio elementus (pirmiausia tekstą, kurį teikia moduliai, pvz. laukelių etiketes ir pagalbos tekstą). Šis sprendimas priimamas įvertinus eilę kalbų aptikimo metodų; pirmasis aptikimo metodas, duodantis rezultatą, nustatys, kuri kalba naudojama tam tipo tekstui. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie kalbos aptikimo metodai tam tikromis sąlygomis nepatikimi, pavyzdžiui, naršyklės aptikimas, kai įjungtas puslapio talpyklavimas ir narys šiuo metu neprisijungęs. Šiame puslapyje apibrėžkite kalbos aptikimo metodų vertinimo tvarką. Numatytąją kalbą galima pakeisti <a href=":admin-change-language">kalbų sąraše</a>.

en: Browsers use different language codes to refer to the same languages. Internally, a best effort is made to determine the correct language based on the code that the browser sends. You can add and edit additional mappings from browser language codes to <a href=":configure-languages">site languages</a>.
lt: Naršyklės naudoja skirtingus kalbų kodus toms pačioms kalboms. Viduje dedamos visos pastangos nustatyti tinkamą kalbą pagal naršyklės siunčiamą kodą. Galite pridėti ir redaguoti papildomus atitikmenis iš naršyklės kalbų kodų į <a href=":configure-languages">svetainės kalbas</a>.

en: Changing the selected language here (and leaving this option as the last among the detection and selection options) is the easiest way to change the fallback language for the website, if you need to change how your site works by default (e.g., when using an empty path prefix or using the default domain). <a href=":admin-change-language">Changing the site's default language</a> itself might have other undesired side effects.
lt: Čia pakeisti pasirinktą kalbą (ir palikti šią parinktį paskutinę tarp aptikimo ir pasirinkimo parinkčių) yra paprasčiausias būdas pakeisti svetainės atsarginę kalbą, jei reikia pakeisti numatytuosius svetainės veikimo principus (pvz., naudojant tuščią kelio priešdėlį arba numatytąjį domeną). <a href=":admin-change-language">Pati svetainės numatytosios kalbos keitimas</a> gali turėti kitų nepageidaujamų šalutinių poveikių.

en: Explanation of the language options is found on the <a href=":languages_list_page">languages list page</a>.
lt: Kalbų parinkčių paaiškinimas rasite <a href=":languages_list_page">kalbų sąrašo puslapyje</a>.

en: Site's default language (@language)
lt: Svetainės numatytoji kalba (@language)

en: Use one of the language switcher blocks to allow site visitors to switch between languages. You can enable these blocks on the <a href=":block-admin">block administration page</a>.
lt: Naudokite vieną iš kalbos jungikliu blokų leisti svetainės lankytojai perjungti kalbas. Šiuos blokus galite įjungti <a href=":block-admin">blokų išdėstymo puslapyje</a>.

en: Use language codes as <a href=":w3ctags">defined by the W3C</a> for interoperability. <em>Examples: "en", "en-gb" and "zh-hant".</em>
lt: Suderinamumui naudokite kalbos kodą kaip <a href=":w3ctags">nurodo W3C</a>. <em>Pvz.: "en", "en-gb" and "zh-hant".</em>

en: %field must be a valid language tag as <a href=":url">defined by the W3C</a>.
lt: %field turi būti tinkama kalbos žymė kaip <a href=":url">apibrėžta W3C</a>.

en: The prefix may only be left blank for the <a href=":url">selected detection fallback language.</a>
lt: Kelio priešdėlis gali būt tuščias tik <a href=":url">pasirinktai kalbai.</a>

en: The Link module allows you to create fields that contain internal or external URLs and optional link text. See the <a href=":field">Field module help</a> and the <a href=":field_ui">Field UI help</a> pages for general information on fields and how to create and manage them. For more information, see the <a href=":link_documentation">online documentation for the Link module</a>.
lt: Nuorodos modulis leidžia Jums kurti laukelius, kuriuose yra vidinės arba išorinės URL nuorodos ir pasirenkamas nuorodos tekstas. Bendros informacijos apie laukelius ir jų kūrimą bei valdymą žr. <a href=":field">Laukelio modulio pagalbą</a> ir <a href=":field_ui">Laukelio UI pagalbą</a>. Daugiau informacijos rasite <a href=":link_documentation">Nuorodos modulio dokumentacijoje internete</a>.

en: The <em>settings</em> and the <em>display</em> of the link field can be configured separately. See the <a href=":field_ui">Field UI help</a> for more information on how to manage fields and their display.
lt: Nuorodos laukelio <em>nustatymai</em> ir <em>rodymas</em> gali būti konfigūruojami atskirai. Daugiau informacijos apie laukelių valdymą ir jų rodymą žr. <a href=":field_ui">Laukelio UI pagalbą</a>.

en: One translation file could not be checked. <a href=":url">See the log</a> for details. | @count translation files could not be checked. <a href=":url">See the log</a> for details.
lt[0]: @count vertimo failas nepavyko patikrinti. <a href=":url">Žr. žurnalą</a> išsamesnei informacijai.
lt[1]: @count vertimo failai nepavyko patikrinti. <a href=":url">Žr. žurnalą</a> išsamesnei informacijai.
lt[2]: @count vertimo failų nepavyko patikrinti. <a href=":url">Žr. žurnalą</a> išsamesnei informacijai.

en: One translation file could not be imported. <a href=":url">See the log</a> for details. | @count translation files could not be imported. <a href=":url">See the log</a> for details.
lt[0]: @count vertimo failas nepavyko importuoti. <a href=":url">Žr. žurnalą</a> išsamesnei informacijai.
lt[1]: @count vertimo failai nepavyko importuoti. <a href=":url">Žr. žurnalą</a> išsamesnei informacijai.
lt[2]: @count vertimo failų nepavyko importuoti. <a href=":url">Žr. žurnalą</a> išsamesnei informacijai.

en: One translation string was skipped because of disallowed or malformed HTML. <a href=":url">See the log</a> for details. | @count translation strings were skipped because of disallowed or malformed HTML. <a href=":url">See the log</a> for details.
lt[0]: @count vertimo eilutė praleista dėl neleistino arba netaisyklingo HTML. <a href=":url">Žr. žurnalą</a> išsamesnei informacijai.
lt[1]: @count vertimo eilutės praleistos dėl neleistino arba netaisyklingo HTML. <a href=":url">Žr. žurnalą</a> išsamesnei informacijai.
lt[2]: @count vertimo eilučių praleista dėl neleistino arba netaisyklingo HTML. <a href=":url">Žr. žurnalą</a> išsamesnei informacijai.

en: The Interface Translation module allows you to translate interface text (<em>strings</em>) into different languages, and to switch between them for the display of interface text. It uses the functionality provided by the <a href=":language">Language module</a>. For more information, see the <a href=":doc-url">online documentation for the Interface Translation module</a>.
lt: Sąsajos vertimų modulis leidžia Jums versti sąsajos tekstą (<em>eilutes</em>) į skirtingas kalbas ir perjungti jas sąsajos tekstui rodyti. Jis naudoja <a href=":language">Kalbos modulio</a> teikiamą funkcionalumą. Daugiau informacijos rasite <a href=":doc-url">sąsajos vertimų modulio internetinėje dokumentacijoje</a>.

en: You can check how much of the interface on your site is translated into which language on the <a href=":languages">Languages</a> page. On the <a href=":translation-updates">Available translation updates</a> page, you can check whether interface translation updates are available on the <a href=":server">Drupal translation server</a>.
lt: <a href=":languages">Kalbų</a> puslapyje galite patikrinti, kiek Jūsų svetainės sąsajos išversta į kurią kalbą. <a href=":translation-updates">Galimų vertimų atnaujinimų</a> puslapyje galite patikrinti, ar sąsajos vertimų atnaujinimų yra <a href=":server">Drupal vertimų serveryje</a>.

en: You can translate individual strings directly on the <a href=":translate">User interface translation</a> page, or download the currently-used translation file for a specific language on the <a href=":export">Interface translation export</a> page. Once you have edited the translation file, you can then import it again on the <a href=":import">Interface translation import</a> page.
lt: Atskiras eilutes galite versti tiesiogiai <a href=":translate">Vartotojo sąsajos vertimo</a> puslapyje arba atsisiųsti šiuo metu naudojamą vertimo failą konkrečiai kalbai <a href=":export">Sąsajos vertimų eksporto</a> puslapyje. Atnaujinę vertimo failą, galite jį vėl importuoti <a href=":import">Sąsajos vertimų importo</a> puslapyje.

en: This page allows a translator to search for specific translated and untranslated strings, and is used when creating or editing translations. (Note: Because translation tasks involve many strings, it may be more convenient to <a title="User interface translation export" href=":export">export</a> strings for offline editing in a desktop Gettext translation editor.) Searches may be limited to strings in a specific language.
lt: Šiame puslapyje vertėjas gali ieškoti konkrečių išverstų ir neišverstų eilučių, jis naudojamas kuriant arba redaguojant vertimus. (Pastaba: kadangi vertimo užduotys apima daug eilučių, gali būti patogiau <a title="Vartotojo sąsajos vertimų eksportas" href=":export">eksportuoti</a> eilutes redagavimui neprisijungus naudojant darbalaukio Gettext vertimo redaktorių.) Paieška gali būti apribota eilutėmis konkrečia kalba.

en: This page allows translators to manually import translated strings contained in a Gettext Portable Object (.po) file. Manual import may be used for customized translations or for the translation of custom modules and themes. To customize translations you can download a translation file from the <a href=":url">Drupal translation server</a> or <a title="User interface translation export" href=":export">export</a> translations from the site, customize the translations using a Gettext translation editor, and import the result using this page.
lt: Šiame puslapyje vertėjai gali rankiniu būdu importuoti išverstas eilutes, esančias Gettext Portable Object (.po) faile. Rankinis importas gali būti naudojamas tinkintiems vertimams arba tinkintų modulių ir temų vertimui. Norėdami tinkinti vertimus, galite atsisiųsti vertimo failą iš <a href=":url">Drupal vertimų serverio</a> arba <a title="Vartotojo sąsajos vertimų eksportas" href=":export">eksportuoti</a> vertimus iš svetainės, tinkinti vertimus naudodami Gettext vertimo redaktorių ir importuoti rezultatą naudodami šį puslapį.

en: Updates available for: @languages. See the <a href=":updates">Available translation updates</a> page for more information.
lt: Yra atnaujinimų kalboms: @languages. Daugiau informacijos rasite <a href=":updates">Galimų vertimų atnaujinimų</a> puslapyje.

en: Missing translations for: @languages. See the <a href=":updates">Available translation updates</a> page for more information.
lt: Trūkstami vertimai kalboms: @languages. Daugiau informacijos rasite <a href=":updates">Galimų vertimų atnaujinimų</a> puslapyje.

en: No translation status is available. See the <a href=":updates">Available translation updates</a> page for more information.
lt: Vertimų būsena neprieinama. Daugiau informacijos rasite <a href=":updates">Galimų vertimų atnaujinimų</a> puslapyje.

en: Interface translation settings
lt: Sąsajos vertimų nustatymai

en: Interface translation import
lt: Sąsajos vertimų importas

en: Interface translation export
lt: Sąsajos vertimų eksportas

en: Select how frequently you want to check for new interface translations for your currently installed modules and themes. <a href=":url">Check updates now</a>.
lt: Pasirinkite, kaip dažnai norite tikrinti naujus sąsajos vertimus Jūsų šiuo metu įdiegtiems moduliams ir temoms. <a href=":url">Tikrinti atnaujinimus dabar</a>.

en: Translation files are stored locally in the  %path directory. You can change this directory on the <a href=":url">File system</a> configuration page.
lt: Vertimų failai saugomi vietiniame %path kataloge. Šį katalogą galite pakeisti <a href=":url">Failų sistemos</a> konfigūracijos puslapyje.

en: Translation files will not be stored locally. Change the Interface translation directory on the <a href=":url">File system configuration</a> page.
lt: Vertimų failai nebus saugomi vietiniame kataloge. Pakeiskite sąsajos vertimų katalogą <a href=":url">Failų sistemos konfigūracijos</a> puslapyje.

en: You have selected local translation source, but no <a href=":url">Interface translation directory</a> was configured.
lt: Pasirinkote vietinį vertimų šaltinį, bet nebuvo sukonfigūruotas <a href=":url">sąsajos vertimų katalogas</a>.

en: No translatable languages available. <a href=":add_language">Add a language</a> first.
lt: Nėra kalbų, kurias būtų galima versti. Pirmiausia <a href=":add_language">pridėkite kalbą</a>.

en: No translation status available. <a href=":check">Check manually</a>.
lt: Vertimų būsena neprieinama. <a href=":check">Tikrinti rankiniu būdu</a>.

en: It is required by the Menu UI module, which provides an interface for managing menus and menu links. For more information, see the <a href=":menu-help">Menu UI module help page</a> and the <a href=":drupal-org-help">online documentation for the Custom Menu Links module</a>.
lt: Jį reikalauja Meniu UI modulis, kuris suteikia sąsają meniams ir meniu nuorodoms valdyti. Daugiau informacijos rasite <a href=":menu-help">Meniu UI modulio pagalbos puslapyje</a> ir <a href=":drupal-org-help">Pasirinktinių meniu nuorodų modulio dokumentacijoje internete</a>.

en: The Menu UI module provides an interface for managing menus. A menu is a hierarchical collection of links, which can be within or external to the site, generally used for navigation. For more information, see the <a href=":menu">online documentation for the Menu UI module</a>.
lt: Meniu UI modulis suteikia sąsają meniu valdymui. Meniu yra hierarchinė nuorodų kolekcija, kuri gali būti svetainės viduje arba išorėje, paprastai naudojama navigacijai. Daugiau informacijos rasite <a href=":menu">Meniu UI modulio dokumentacijoje internete</a>.

en: You can enable the newly-created block for this menu on the <a href=":blocks">Block layout page</a>.
lt: Šiam meniu sukurta bloką galite įjungti <a href=":blocks">blokų išdėstymo puslapyje</a>.

en: Each menu has a corresponding block that is managed on the <a href=":blocks">Block layout page</a>.
lt: Kiekvienas meniu turi atitinkama bloką kurį galite valdyti <a href=":blocks">blokų išdėstymo puslapyje</a>.

en: There are no menu links yet. <a href=":url">Add link</a>.
lt: Šis meniu dar neturi meniu saitų. <a href=":url">Pridėkite naują</a>.

en: The content access permissions need to be rebuilt. <a href=":node_access_rebuild">Rebuild permissions</a>.
lt: Turinio prieigos leidimus reikia atstatyti. <a href=":node_access_rebuild">Atstatyti leidimus</a>.

en: The Node module manages the creation, editing, deletion, settings, and display of the main site content. Content items managed by the Node module are typically displayed as pages on your site, and include a title, some meta-data (author, creation time, content type, etc.), and optional fields containing text or other data (fields are managed by the <a href=":field">Field module</a>). For more information, see the <a href=":node">online documentation for the Node module</a>.
lt: Mazgo modulis valdo pagrindinės svetainės turinio kūrimą, redagavimą, ištrynimą, nuostatas ir rodymą. Mazgo modulio valdomi turinio elementai paprastai rodomi kaip puslapiai Jūsų svetainėje ir apima pavadinimą, metaduomenis (autorius, sukūrimo laikas, turinio tipas ir kt.) bei pasirenkamus laukus su tekstu ar kitais duomenimis (laukus valdo <a href=":field">Laukų modulis</a>). Daugiau informacijos rasite <a href=":node">Mazgo modulio internetinėje dokumentacijoje</a>.

en: When new content is created, the Node module records basic information about the content, including the author, date of creation, and the <a href=":content-type">Content type</a>. It also manages the <em>publishing options</em>, which define whether or not the content is published, promoted to the front page of the site, and/or sticky at the top of content lists. Default settings can be configured for each <a href=":content-type">type of content</a> on your site.
lt: Kuriant naują turinį, mazgo modulis įrašo pagrindinę informaciją apie turinį: autorių, sukūrimo datą ir <a href=":content-type">Turinio tipą</a>. Taip pat valdo <em>paskelbimo parinktis</em>, kurios nustato, ar turinys paskelbtas, ar iškeltas į svetainės pagrindinį puslapį ir (arba) prikabintas turinio sąrašų viršuje. Numatytosios nuostatos gali būti konfigūruojamos kiekvienam <a href=":content-type">turinio tipui</a> Jūsų svetainėje.

en: The Node module gives users with the <em>Administer content types</em> permission the ability to <a href=":content-new">create new content types</a> in addition to the default ones already configured. Creating custom content types gives you the flexibility to add <a href=":field">fields</a> and configure default settings that suit the differing needs of various site content.
lt: Mazgo modulis suteikia nariams, turintiems <em>Administruoti turinio tipus</em> leidimą, galimybę <a href=":content-new">kurti naujus turinio tipus</a> be jau sukonfigūruotų numatytųjų. Kuriant pasirinktinių turinio tipų, galima lanksčiai pridėti <a href=":field">laukų</a> ir konfigūruoti numatytąsias nuostatas, atitinkančias skirtingus svetainės turinio poreikius.

en: The <a href=":content">Content</a> page lists your content, allowing you add new content, filter, edit or delete existing content, or perform bulk operations on existing content.
lt: Puslapyje <a href=":content">Turinys</a> rodomas Jūsų turinys. Galima pridėti naują turinį, filtruoti, redaguoti ar ištrinti esamą turinį arba atlikti masinias operacijas su esamu turiniu.

en: The Node module makes a number of permissions available for each content type, which can be set by role on the <a href=":permissions">permissions page</a>.
lt: Mazgo modulis teikia keletą leidimų kiekvienam turinio tipui, kuriuos galima nustatyti pagal rolę <a href=":permissions">leidimų puslapyje</a>.

en: If the site is experiencing problems with permissions to content, you may have to rebuild the permissions cache. Rebuilding will remove all privileges to content and replace them with permissions based on the current modules and settings. Rebuilding may take some time if there is a lot of content or complex permission settings. After rebuilding has completed, content will automatically use the new permissions. <a href=":rebuild">Rebuild permissions</a>
lt: Jei svetainė patiria problemų dėl leidimų turiniui, gali tekti atstatyti leidimų podėlį. Atstatymo metu bus pašalintos visos privilegijos turiniui ir pakeistos leidimais, pagrįstais esamais moduliais ir nuostatomis. Atstatymas gali užtrukti, jei turinys yra didelis arba leidimų nuostatos sudėtingos. Pabaigus atstatymą, turinys automatiškai naudos naujus leidimus. <a href=":rebuild">Atstatyti leidimus</a>

en: Maintain the types of content available and the fields that are associated with those types.
lt: Tvarkyti galimus turinio tipus ir su jais susietus laukus.

en: No content types available. <a href=":link">Add content type</a>.
lt: Nėra galimų turinio tipų. <a href=":link">Pridėti turinio tipą</a>.

en: Node from URL
lt: Turinys iš URL

en: The Options module allows you to create fields where data values are selected from a fixed list of options. Usually these items are entered through a select list, checkboxes, or radio buttons. See the <a href=":field">Field module help</a> and the <a href=":field_ui">Field UI help</a> pages for general information on fields and how to create and manage them. For more information, see the <a href=":options_do">online documentation for the Options module</a>.
lt: Parinkčių modulis leidžia kurti laukelius, kuriuose duomenų reikšmės pasirenkamos iš fiksuoto parinkčių sąrašo. Paprastai šie elementai įvedami per išskleidžiamąjį sąrašą, žymimuosius langelius ar radijo mygtukus. Bendrą informaciją apie laukelius ir jų kūrimą bei valdymą rasite <a href=":field">Laukelių modulio pagalboje</a> ir <a href=":field_ui">Laukelių UI pagalboje</a>. Daugiau informacijos rasite <a href=":options_do">Parinkčių modulio internetinėje dokumentacijoje</a>.

en: The <em>settings</em> and the <em>display</em> of the list fields can be configured separately. See the <a href=":field_ui">Field UI help</a> for more information on how to manage fields and their display.
lt: Sąrašo laukelių <em>nuostatos</em> ir <em>rodymas</em> gali būti konfigūruojami atskirai. Daugiau informacijos apie laukelių valdymą ir rodymą rasite <a href=":field_ui">Laukelių UI pagalboje</a>.

en: The Internal Page Cache module caches pages for anonymous users in the database. For more information, see the <a href=":pagecache-documentation">online documentation for the Internal Page Cache module</a>.
lt: Vidinio puslapių podėlio modulis saugo anonominių naudotojų puslapius duomenų bazėje. Daugiau informacijos rasite <a href=":pagecache-documentation">Vidinio puslapių podėlio modulio internetinėje dokumentacijoje</a>.

en: Pages are usually identical for all anonymous users, while they can be personalized for each authenticated user. This is why entire pages can be cached for anonymous users, whereas they will have to be rebuilt for every authenticated user.
lt: Puslapiai paprastai yra vienodi visiems anoniminiams lankytojams, tačiau kiekvienam prisijungusiam nariui jie gali būti personalizuoti. Todėl visi puslapiai gali būti saugomi podėlyje anoniminiams lankytojams, o prisijungusiems nariams jie turi būti generuojami iš naujo.

en: To speed up your site for authenticated users, see the <a href=":dynamic_page_cache-help">Dynamic Page Cache module</a>.
lt: Norėdami paspartinti svetainę prisijungusiems nariams, žiūrėkite <a href=":dynamic_page_cache-help">Dinaminio puslapių podėlio modulį</a>.

en: The Path module allows you to specify an alias, or custom URL, for any existing internal system path. Aliases should not be confused with URL redirects, which allow you to forward a changed or inactive URL to a new URL. In addition to making URLs more readable, aliases also help search engines index content more effectively. Multiple aliases may be used for a single internal system path. To automate the aliasing of paths, you can install the contributed module <a href=":pathauto">Pathauto</a>. For more information, see the <a href=":path">online documentation for the Path module</a>.
lt: Kelio modulis leidžia nurodyti pervadinimą arba pasirinktinį URL bet kuriam esamam vidiniam sistemos keliui. Pervadinimų nereikia painioti su URL nukreipimais, kurie leidžia persiųsti pakeistą ar neaktyvų URL į naują. Be to, kad URL tampa lengviau skaitomi, pervadinimai taip pat padeda paieškos varikliams efektyviau indeksuoti turinį. Vienam vidiniam sistemos keliui gali būti priskirti keli pervadinimai. Norėdami automatizuoti keliaus pervadinimą, galite įdiegti papildomą modulį <a href=":pathauto">Pathauto</a>. Daugiau informacijos rasite <a href=":path">Kelio modulio internetinėje dokumentacijoje</a>.

en: If you create or edit a taxonomy term you can add an alias (for example <em>music/jazz</em>) in the field "URL alias". When creating or editing content you can add an alias (for example <em>about-us/team</em>) under the section "URL path settings" in the field "URL alias". Aliases for any other path can be added through the page <a href=":aliases">URL aliases</a>. To add aliases a user needs the permission <a href=":permissions">Create and edit URL aliases</a>.
lt: Kuriant ar redaguojant taksonomijos terminą, laukelyje "URL pervadinimas" galite pridėti pervadinimą (pvz., <em>muzika/džiazas</em>). Kuriant ar redaguojant turinį, pervadinimą (pvz., <em>apie-mus/komanda</em>) galima pridėti skiltyje "URL kelio nuostatos", laukelyje "URL pervadinimas". Pervadinimus bet kuriam kitam keliui galima pridėti per puslapį <a href=":aliases">URL pervadinimai</a>. Norėdamas pridėti pervadinimų, narys turi turėti leidimą <a href=":permissions">Sukurti ir redaguoti URL pervadinimus</a>.

en: The Path module provides a way to search and view a <a href=":aliases">list of all aliases</a> that are in use on your website. Aliases can be added, edited and deleted through this list.
lt: Kelio modulis suteikia galimybę ieškoti ir peržiūrėti <a href=":aliases">visų svetainėje naudojamų pervadinimų sąrašą</a>. Per šį sąrašą galima pridėti, redaguoti ir ištrinti pervadinimus.

en: The internal system path.
lt: Vidinis sistemos kelias.

en: The path alias.
lt: Kelio pervadinimas.

en: The Search module provides the ability to set up search pages based on plugins provided by other modules. In Drupal core, there are two page-type plugins: the Content page type provides keyword searching for content managed by the Node module, and the Users page type provides keyword searching for registered users. Contributed modules may provide other page-type plugins. For more information, see the <a href=":search-module">online documentation for the Search module</a>.
lt: Paieškos modulis suteikia galimybę kurti paieškos puslapius, pagrįstus kitų modulių teikiamais įskiepiais. Drupal branduolyje yra du puslapio tipo įskiepiai: turinio puslapio tipas teikia raktažodžių paiešką Mazgo modulio valdomam turiniui, o nario puslapio tipas teikia raktažodžių paiešką registruotiems nariams. Papildomi moduliai gali teikti kitus puslapio tipo įskiepius. Daugiau informacijos rasite <a href=":search-module">Paieškos modulio internetinėje dokumentacijoje</a>.

en: To configure search pages, visit the <a href=":search-settings">Search pages page</a>. In the Search pages section, you can add a new search page, edit the configuration of existing search pages, enable and disable search pages, and choose the default search page. Each enabled search page has a URL path starting with <em>search</em>, and each will appear as a tab or local task link on the <a href=":search-url">search page</a>; you can configure the text that is shown in the tab. In addition, some search page plugins have additional settings that you can configure for each search page.
lt: Norėdami konfigūruoti paieškos puslapius, apsilankykite <a href=":search-settings">Paieškos puslapių puslapyje</a>. Skyriuje Paieškos puslapiai galite pridėti naują paieškos puslapį, redaguoti esamų paieškos puslapių konfigūraciją, įjungti ir išjungti paieškos puslapius bei pasirinkti numatytąjį paieškos puslapį. Kiekvienas įjungtas paieškos puslapis turi URL kelią, prasidedantį <em>search</em>, ir kiekvienas bus rodomas kaip skirtukas ar vietinės užduoties nuoroda <a href=":search-url">paieškos puslapyje</a>; galite konfigūruoti skirtuke rodomą tekstą. Be to, kai kurie paieškos puslapio įskiepiai turi papildomus nustatymus, kuriuos galima konfigūruoti kiekvienam paieškos puslapiui.

en: Some search page plugins, such as the core Content search page, index searchable text using the Drupal core search index, and will not work unless content is indexed. Indexing is done during <em>cron</em> runs, so it requires a <a href=":cron">cron maintenance task</a> to be set up. There are also several settings affecting indexing that can be configured on the <a href=":search-settings">Search pages page</a>: the number of items to index per cron run, the minimum word length to index, and how to handle Chinese, Japanese, and Korean characters.
lt: Kai kurie paieškos puslapio įskiepiai, pvz., branduolio turinio paieškos puslapis, indeksuoja ieškomą tekstą naudodami Drupal branduolio paieškos indeksą ir neveiks, jei turinys neindeksuotas. Indeksavimas vyksta <em>cron</em> paleidimų metu, todėl reikia sukonfigūruoti <a href=":cron">cron priežiūros užduotį</a>. <a href=":search-settings">Paieškos puslapių puslapyje</a> taip pat galima konfigūruoti kelis indeksavimą veikiančius nustatymus: elementų kiekį indeksavimui per cron paleidimą, minimalų žodžio ilgį indeksavimui ir kaip apdoroti kinų, japonų ir korėjiečių simbolius.

en: Users with <a href=":search_permission">Use search</a> permission can use the Search block and <a href=":search">Search page</a>. Users with the <a href=":node_permission">View published content</a> permission can use configured search pages of type <em>Content</em> to search for content containing exact keywords; in addition, users with <a href=":search_permission">Use advanced search</a> permission can use more complex search filtering. Users with the <a href=":user_permission">View user information</a> permission can use configured search pages of type <em>Users</em> to search for active users containing the keyword anywhere in the username, and users with the <a href=":user_permission">Administer users</a> permission can search for active and blocked users, by email address or username keyword.
lt: Nariai, turintys leidimą <a href=":search_permission">Naudoti paiešką</a>, gali naudoti Paieškos bloką ir <a href=":search">Paieškos puslapį</a>. Nariai, turintys leidimą <a href=":node_permission">Peržiūrėti paskelbtą turinį</a>, gali naudoti sukonfigūruotus tipo <em>Turinys</em> paieškos puslapius tikslių raktažodžių turinio paieškai; be to, nariai, turintys leidimą <a href=":search_permission">Naudoti išplėstinę paiešką</a>, gali naudoti sudėtingesnius paieškos filtrus. Nariai, turintys leidimą <a href=":user_permission">Peržiūrėti nario informaciją</a>, gali naudoti sukonfigūruotus tipo <em>Nariai</em> paieškos puslapius aktyvių narių, kurių nario vardas bet kurioje vietoje atitinka raktažodį, paieškai, o nariai, turintys leidimą <a href=":user_permission">Administruoti narius</a>, gali ieškoti aktyvių ir blokuotų narius pagal el. pašto adresą ar nario vardo raktažodį.

en: By default, the Search module only supports exact keyword matching in content searches. You can modify this behavior by installing a language-specific stemming module for your language (such as <a href=":porterstemmer_url">Porter Stemmer</a> for American English), which allows words such as walk, walking, and walked to be matched in the Search module. Another approach is to use a third-party search technology with stemming or partial word matching features built in, such as <a href=":solr_url">Apache Solr</a> or <a href=":sphinx_url">Sphinx</a>. There are also contributed modules that provide additional search pages. These and other <a href=":contrib-search">search-related contributed modules</a> can be downloaded by visiting Drupal.org.
lt: Pagal numatytąją konfigūraciją Paieškos modulis palaiko tik tikslų raktažodžių atitikimą turinio paieškose. Šią elgseną galite keisti įdiegiant konkrečiai kalbai skirtą kardo modulį (pvz., <a href=":porterstemmer_url">Porter Stemmer</a> amerikiečių anglų kalbai), kuris leidžia Paieškos modulyje suderinti žodžius kaip eiti, einant ir ėjau. Kitas būdas — naudoti trečiosios šalies paieškos technologiją su integruotomis kardo ar dalinio žodžių atitikimo funkcijomis, pvz., <a href=":solr_url">Apache Solr</a> ar <a href=":sphinx_url">Sphinx</a>. Taip pat yra papildomų modulių, teikiančių papildomus paieškos puslapius. Šiuos ir kitus <a href=":contrib-search">su paieška susijusius papildomus modulius</a> galima atsisiųsti iš Drupal.org.

en: The Shortcut module allows users to create sets of <em>shortcut</em> links to commonly-visited pages of the site. Shortcuts are contained within <em>sets</em>. Each user with <em>Select any shortcut set</em> permission can select a shortcut set created by anyone at the site. For more information, see the <a href=":shortcut">online documentation for the Shortcut module</a>.
lt: Trumpinių modulis leidžia nariams kurti <em>trumpinių</em> nuorodų rinkinius į dažniausiai lankomus svetainės puslapius. Trumpiniai saugomi <em>rinkiniuose</em>. Kiekvienas narys, turintis leidimą <em>Pasirinkti bet kurį trumpinių rinkinį</em>, gali pasirinkti bet kurio svetainės nario sukurtą trumpinių rinkinį. Daugiau informacijos rasite <a href=":shortcut">Trumpinių modulio internetinėje dokumentacijoje</a>.

en: Users with the <em>Administer shortcuts</em> permission can manage shortcut sets and edit the shortcuts within sets from the <a href=":shortcuts">Shortcuts administration page</a>.
lt: Nariai, turintys leidimą <em>Administruoti trumpinius</em>, gali valdyti trumpinių rinkinius ir redaguoti rinkinių trumpinius <a href=":shortcuts">Trumpinių administravimo puslapyje</a>.

en: Define which shortcut set you are using on the <a href=":shortcut-link">Shortcuts tab</a> of your account page.
lt: Nurodykite, kurį trumpinių rinkinį naudojate, savo paskyros puslapio skirtuke <a href=":shortcut-link">Trumpiniai</a>.

en: No shortcuts available. <a href=":link">Add a shortcut</a>
lt: Trumpinių nėra. <a href=":link">Pridėti trumpinį</a>

en: You are now using the new %set_name shortcut set. You can edit it from this page or <a href=":switch-url">switch back to a different one.</a>
lt: Dabar naudojate naują trumpinių rinkinį %set_name. Galite jį redaguoti šiame puslapyje arba <a href=":switch-url">grįžti prie kito rinkinio.</a>

en: The link for this shortcut.
lt: Šio trumpinio nuoroda.

en: The title for this shortcut.
lt: Šio trumpinio pavadinimas.

en: The weight for this shortcut
lt: Šio trumpinio svoris

en: The name under which the set's links are stored.
lt: Pavadinimas, kuriuo saugomos rinkinio nuorodos.

en: The title of the set.
lt: Rinkinio pavadinimas.

en: The users.uid for this set.
lt: Narių users.uid šiam rinkiniui.

en: The shortcut_set.set_name that will be displayed for this user.
lt: shortcut_set.set_name, kuris bus rodomas šiam nariui.

en: This theme requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version @php_version.
lt: Šiai temai reikalinga PHP versija @php_required ir ji nesuderinama su PHP versija @php_version.

en: The System module is integral to the site: it provides user interfaces for many core systems and settings, as well as the basic administrative menu structure. For more information, see the <a href=":system">online documentation for the System module</a>.
lt: Sistemos modulis yra neatsiejama svetainės dalis: jis teikia nario sąsajas daugeliui pagrindinių sistemų ir nustatymų, taip pat pagrindinę administracinio meniu struktūrą. Daugiau informacijos rasite <a href=":system">sistemos modulio internetinėje dokumentacijoje</a>.

en: Users with appropriate permission can install and uninstall modules from the <a href=":modules">Extend page</a>. Depending on which distribution or installation profile you choose when you install your site, several modules are installed and others are provided but not installed. Each module provides a discrete set of features; modules may be installed or uninstalled depending on the needs of the site. Many additional modules contributed by members of the Drupal community are available for download from the <a href=":drupal-modules">Drupal.org module page</a>. Note that uninstalling a module is a destructive action: when you uninstall a module, you will permanently lose all data connected to the module.
lt: Nariai su atitinkama teise gali įdiegti ir pašalinti modulius iš <a href=":modules">puslapio Moduliai</a>. Priklausomai nuo to, kurią distribuciją ar diegimo profilį pasirinkote diegdami svetainę, keli moduliai įdiegiami, o kiti pateikiami, bet neįdiegiami. Kiekvienas modulis teikia atskirą funkcijų rinkinį; moduliai gali būti įdiegiami arba pašalinami priklausomai nuo svetainės poreikių. Daugelis papildomų modulių, kuriais prisidėjo Drupal bendruomenės nariai, yra prieinami atsisiuntimui iš <a href=":drupal-modules">Drupal.org modulių puslapio</a>. Atkreipkite dėmesį, kad modulio pašalinimas yra destruktyvi operacija: pašalinus modulį, visi su juo susiję duomenys bus visam laikui prarasti.

en: Users with appropriate permission can install and uninstall themes on the <a href=":themes">Appearance page</a>. Themes determine the design and presentation of your site. Depending on which distribution or installation profile you choose when you install your site, a default theme is installed, and possibly a different theme for administration pages. Other themes are provided but not installed, and additional contributed themes are available at the <a href=":drupal-themes">Drupal.org theme page</a>.
lt: Nariai su atitinkama teise gali įdiegti ir pašalinti temas puslapyje <a href=":themes">Išvaizda</a>. Temos lemia jūsų svetainės dizainą ir pateikimą. Priklausomai nuo to, kurią distribuciją ar diegimo profilį pasirinkote diegdami svetainę, įdiegiama numatytoji tema ir galbūt skirtinga administravimo puslapių tema. Kitos temos pateikiamos, bet neįdiegiamos, o papildomos prisidėjusių kūrėjų temos prieinamos <a href=":drupal-themes">Drupal.org temų puslapyje</a>.

en: When you are performing site maintenance, you can prevent non-administrative users (including anonymous visitors) from viewing your site by putting it in <a href=":maintenance-mode">Maintenance mode</a>. This will prevent unauthorized users from making changes to the site while you are performing maintenance, or from seeing a broken site while updates are in progress.
lt: Kai atliekate svetainės priežiūrą, galite neleisti ne administraciniams nariams (įskaitant anoniminius lankytojus) peržiūrėti jūsų svetainės perjungdami ją į <a href=":maintenance-mode">techninio aptarnavimo būseną</a>. Tai neleis neįgaliotiems nariams daryti svetainės pakeitimų, kol atliekate priežiūrą, arba matyti sugadintą svetainę, kol vykdomi atnaujinimai.

en: On the <a href=":performance-page">Performance page</a>, the site can be configured to aggregate CSS and JavaScript files, making the total request size smaller. Note that, for small- to medium-sized websites, the <a href=":page-cache">Internal Page Cache module</a> should be installed so that pages are efficiently cached and reused for anonymous users. Finally, for websites of all sizes, the <a href=":dynamic-page-cache">Dynamic Page Cache module</a> should also be installed so that the non-personalized parts of pages are efficiently cached (for all users).
lt: Puslapyje <a href=":performance-page">Veikimas</a> svetainę galima sukonfigūruoti agreguoti CSS ir JavaScript failus, taip sumažinant bendrą užklausos dydį. Atkreipkite dėmesį, kad mažoms ir vidutinėms svetainėms turėtų būti įdiegtas <a href=":page-cache">Vidinio puslapio podėlio modulis</a>, kad puslapiai būtų efektyviai saugomi podėlyje ir pakartotinai naudojami anoniminius nariams. Galiausiai, visų dydžių svetainėms taip pat turėtų būti įdiegtas <a href=":dynamic-page-cache">Dinaminio puslapio podėlio modulis</a>, kad nepersonalizuotos puslapių dalys būtų efektyviai saugomos podėlyje (visiems nariams).

en: Your site has several file directories, which are used to store and process uploaded and generated files. The <em>public</em> file directory, which is configured in your settings.php file, is the default place for storing uploaded files. Links to files in this directory contain the direct file URL, so when the files are requested, the web server will send them directly without invoking your site code. This means that the files can be downloaded by anyone with the file URL, so requests are not access-controlled but they are efficient. The <em>private</em> file directory, also configured in your settings.php file and ideally located outside the site web root, is access controlled. Links to files in this directory are not direct, so requests to these files are mediated by your site code. This means that your site can check file access permission for each file before deciding to fulfill the request, so the requests are more secure, but less efficient. You should only use the private storage for files that need access control, not for files like your site logo and background images used on every page. The <em>temporary</em> file directory is used internally by your site code for various operations, and is configured on the <a href=":file-system">File system settings</a> page. You can also see the configured public and private file directories on this page, and choose whether public or private should be the default for uploaded files.
lt: Jūsų svetainė turi kelis failų katalogus, naudojamus įkeltiems ir sugeneruotiems failams saugoti ir apdoroti. <em>Viešas</em> failų katalogas, sukonfigūruotas jūsų settings.php faile, yra numatytoji įkeltų failų saugojimo vieta. Nuorodos į šio katalogo failus yra tiesioginis failo URL, todėl kai failų prašoma, žiniatinklio serveris juos siunčia tiesiogiai, nepaleidžiant jūsų svetainės kodo. Tai reiškia, kad failus gali atsisiųsti bet kas su failo URL, todėl prašymai nėra kontroliuojami prieigos, tačiau yra efektyvūs. <em>Privatus</em> failų katalogas, taip pat sukonfigūruotas settings.php faile ir idealiu atveju esantis ne svetainės žiniatinklio šaknyje, yra kontroliuojamas prieigos. Nuorodos į šio katalogo failus nėra tiesioginės, todėl prašymai šiems failams tarpininkauja jūsų svetainės kodas. Tai reiškia, kad svetainė gali patikrinti kiekvieno failo prieigos teisę prieš nusprendžiant įvykdyti prašymą, todėl prašymai yra saugesni, bet mažiau efektyvūs. Privatų saugojimą turėtumėte naudoti tik failams, kuriems reikia prieigos kontrolės, ne tokiems failams kaip svetainės logotipas ir fono paveikslėliai, naudojami kiekviename puslapyje. <em>Laikinas</em> failų katalogas naudojamas jūsų svetainės kodo viduje įvairioms operacijoms ir sukonfigūruotas <a href=":file-system">Failų sistemos nustatymų</a> puslapyje. Šiame puslapyje taip pat galite matyti sukonfigūruotus viešus ir privačius failų katalogus ir pasirinkti, ar viešas ar privatus turėtų būti numatytasis įkeltiems failams.

en: On the <a href=":toolkit">Image toolkit page</a>, you can select and configure the PHP toolkit used to manipulate images. Depending on which distribution or installation profile you choose when you install your site, the GD2 toolkit and possibly others are included; other toolkits may be provided by contributed modules.
lt: <a href=":toolkit">Vaizdo įrankių rinkinio puslapyje</a> galite pasirinkti ir sukonfigūruoti PHP įrankių rinkinį, naudojamą vaizdams valdyti. Priklausomai nuo to, kurį platinimą ar diegimo profilį pasirinkote diegdami svetainę, GD2 įrankių rinkinys ir galbūt kiti yra įtraukti; kitus įrankių rinkinius gali suteikti trečiųjų šalių moduliai.

en: Set and configure the default theme for your website.  Alternative <a href=":themes">themes</a> are available.
lt: Nustatykite ir konfigūruokite svetainės temas. Galimos <a href=":themes">temų</a> alternatyvos.

en: You can place blocks for each theme on the <a href=":blocks">block layout</a> page.
lt: Kiekvienai temai galite skirtingai <a href=":blocks">išdėstyti blokus</a>.

en: Here you can find a short overview of your site's parameters as well as any problems detected with your installation. It may be useful to copy and paste this information into support requests filed on Drupal.org's support forums and project issue queues. Before filing a support request, ensure that your web server meets the <a href=":system-requirements">system requirements.</a>
lt: Čia galite rasti trumpą svetainės parametrų apžvalgą bei visas aptiktas diegimo problemas. Gali būti naudinga nukopijuoti ir įklijuoti šią informaciją į pagalbos užklausas, teikiamas Drupal.org palaikymo forumuose ir projekto problemų eilėse. Prieš teikiant pagalbos užklausą, įsitikinkite, kad jūsų žiniatinklio serveris atitinka <a href=":system-requirements">sistemos reikalavimus</a>.

en: Configure your <a href=":user-edit">account time zone setting</a>.
lt: Sukonfigūruokite savo <a href=":user-edit">paskyros laiko juostos nustatymą</a>.

en: The minimum version of Apache needed to run Drupal without mod_rewrite enabled is 2.2.16. See the <a href=":link">enabling clean URLs</a> page for more information on mod_rewrite.
lt: Minimali Apache versija, reikalinga Drupal paleisti be įjungto mod_rewrite, yra 2.2.16. Daugiau informacijos apie mod_rewrite rasite <a href=":link">švarių URL įjungimo</a> puslapyje.

en: Your server is capable of using clean URLs, but it is not enabled. Using clean URLs gives an improved user experience and is recommended. <a href=":link">Enable clean URLs</a>
lt: Jūsų serveris gali naudoti švarius URL, tačiau ši funkcija neįjungta. Švarūs URL pagerina naudotojo patirtį ir yra rekomenduojami. <a href=":link">Įjungti švarius URL</a>

en: @phpversion (<a href=":url">more information</a>)
lt: @phpversion (<a href=":url">daugiau informacijos</a>)

en: Drupal requires you to enable the PHP extensions in the following list (see the <a href=":system_requirements">system requirements page</a> for more information):
lt: Drupal reikalauja, kad įjungtumėte PHP plėtinius iš toliau pateikto sąrašo (daugiau informacijos rasite <a href=":system_requirements">sistemos reikalavimų puslapyje</a>):

en: PHP OPcode caching
lt: PHP OPcode talpinimas podėlyje

en: Your web server does not appear to support PDO (PHP Data Objects). Ask your hosting provider if they support the native PDO extension. See the <a href=":link">system requirements</a> page for more information.
lt: Atrodo, kad jūsų žiniatinklio serveris nepalaiko PDO (PHP duomenų objektų). Paklauskite savo prieglobos paslaugų teikėjo, ar jie palaiko vietinį PDO plėtinį. Daugiau informacijos rasite <a href=":link">sistemos reikalavimų</a> puslapyje.

en: Your web server does not appear to support any common PDO database extensions. Check with your hosting provider to see if they support PDO (PHP Data Objects) and offer any databases that <a href=":drupal-databases">Drupal supports</a>.
lt: Atrodo, kad jūsų žiniatinklio serveris nepalaiko jokių įprastų PDO duomenų bazių plėtinių. Susisiekite su savo prieglobos paslaugų teikėju ir sužinokite, ar jie palaiko PDO (PHP duomenų objektus) ir siūlo duomenų bazes, kurias <a href=":drupal-databases">palaiko Drupal</a>.

en: Your web server seems to have the wrong version of PDO installed. Drupal requires the PDO extension from PHP core. This system has the older PECL version. See the <a href=":link">system requirements</a> page for more information.
lt: Atrodo, kad jūsų žiniatinklio serveryje įdiegta neteisinga PDO versija. Drupal reikalauja PDO plėtinio iš PHP branduolio. Šioje sistemoje yra senesnė PECL versija. Daugiau informacijos rasite <a href=":link">sistemos reikalavimų</a> puslapyje.

en: For more information, see the online handbook entry for <a href=":memory-limit">increasing the PHP memory limit</a>.
lt: Daugiau informacijos rasite internetiniame vadove skyriuje <a href=":memory-limit">PHP atminties limito didinimas</a>.

en: See <a href=":url">@url</a> for information about the recommended .htaccess file which should be added to the %directory directory to help protect against arbitrary code execution.
lt: Žr. <a href=":url">@url</a> – informacija apie rekomenduojamą .htaccess failą, kurį reikia pridėti į %directory katalogą, kad apsisaugotumėte nuo savavališko kodo vykdymo.

en: Last run @time ago
lt: Paskutinis paleidimas prieš @time

en: For more information, see the online handbook entry for <a href=":cron-handbook">configuring cron jobs</a>.
lt: Daugiau informacijos rasite internetiniame vadove skyriuje <a href=":cron-handbook">cron užduočių konfigūravimas</a>.

en: You may need to set the correct directory at the <a href=":admin-file-system">file system settings page</a> or change the current directory's permissions so that it is writable.
lt: Gali tekti nustatyti teisingą katalogą <a href=":admin-file-system">failų sistemos nustatymų puslapyje</a> arba pakeisti dabartinio katalogo leidimus, kad jis būtų įrašomas.

en: An automated attempt to create this directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
lt: Automatinis bandymas sukurti šį katalogą nepavyko, galbūt dėl leidimų problemos. Norėdami tęsti diegimą, arba sukurkite katalogą ir rankiniu būdu pakeiskite jo leidimus, arba įsitikinkite, kad diegimo programa turi leidimus jį sukurti automatiškai. Daugiau informacijos rasite INSTALL.txt arba <a href=":handbook_url">internetinėje dokumentacijoje</a>.

en: Some modules have database schema updates to install. You should run the <a href=":update">database update script</a> immediately.
lt: Kai kurie moduliai turi duomenų bazės schemos atnaujinimų, kuriuos reikia įdiegti. Turėtumėte nedelsiant paleisti <a href=":update">duomenų bazės atnaujinimo skriptą</a>.

en: The trusted_host_patterns setting is not configured in settings.php. This can lead to security vulnerabilities. It is <strong>highly recommended</strong> that you configure this. See <a href=":url">Protecting against HTTP HOST Header attacks</a> for more information.
lt: Nustatymas trusted_host_patterns nesukonfigūruotas settings.php faile. Tai gali sukelti saugumo pažeidžiamumų. <strong>Labai rekomenduojama</strong> jį sukonfigūruoti. Daugiau informacijos rasite <a href=":url">Apsauga nuo HTTP HOST antraštės atakų</a>.

en: Put your site into <a href=":url">maintenance mode</a>.
lt: Perjunkite svetainę į <a href=":url">techninio aptarnavimo būseną</a>.

en: All errors have been <a href=":url">logged</a>.
lt: Visos klaidos buvo <a href=":url">užregistruotos</a>.

en: Updates were attempted. If you see no failures below, you may proceed happily back to your <a href=":url">site</a>. Otherwise, you may need to update your database manually.
lt: Atnaujinimai buvo bandyti. Jei žemiau nematote jokių nesėkmių, galite džiaugsmingai grįžti į savo <a href=":url">svetainę</a>. Priešingu atveju gali tekti atnaujinti duomenų bazę rankiniu būdu.

en: One or more problems were detected with your Drupal installation. Check the <a href=":status">status report</a> for more information.
lt: Viena ar daugiau problemų aptikta jūsų Drupal svetainėje. Daugiau informacijos rasite patikrinę <a href=":status">būsenos pranešimą</a> .

en: Screenshot for @theme theme
lt: Temos @theme ekrano kopija

en: Settings for @theme theme
lt: @theme temos nustatymai

en: Uninstall @theme theme
lt: Pašalinti temą @theme

en: Set @theme as default theme
lt: Nustatyti @theme kaip numatytąją temą

en: Install @theme theme
lt: Įdiegti @theme temą

en: Install @theme as default theme
lt: Įdiegti @theme temą ir nustatyti numatytąją

en: More information about setting up scheduled tasks can be found by <a href=":url">reading the cron tutorial on drupal.org</a>.
lt: Daugiau informacijos apie suplanuotų užduočių konfigūravimą rasite <a href=":url">skaitydami cron vadovą drupal.org svetainėje</a>.

en: This version is not compatible with Drupal @core_version and should be replaced.
lt: Ši versija nesuderinama su Drupal @core_version ir turėtų būti pakeista.

en: This module requires PHP version @php_required and is incompatible with PHP version @php_version.
lt: Šiam moduliui reikia PHP versijos @php_required ir jis nesuderinamas su PHP versija @php_version.

en: Defined on the <a href=":information">Site Information</a> page.
lt: Apibrėžta <a href=":information">Svetainės informacijos</a> puslapyje.

en: Powered by <a href=":poweredby">Drupal</a>
lt: Sukurta su <a href=":poweredby">Drupal</a>

en: Installation tasks
lt: Įdiegimo užduotys

en: The Taxonomy module allows users who have permission to create and edit content to categorize (tag) content of that type. Users who have the <em>Administer vocabularies and terms</em> <a href=":permissions" title="Taxonomy module permissions">permission</a> can add <em>vocabularies</em> that contain a set of related <em>terms</em>. The terms in a vocabulary can either be pre-set by an administrator or built gradually as content is added and edited. Terms may be organized hierarchically if desired.
lt: Sistematikos modulis leidžia nariams, turintiems leidimą kurti ir redaguoti turinį, kategorijuoti (žymėti) to tipo turinį. Nariai, turintys <a href=":permissions" title="Sistematikos modulio leidimai">leidimą</a> <em>Administruoti žodynus ir terminus</em>, gali pridėti <em>žodynus</em>, kuriuose yra susijusių <em>terminų</em> rinkinys. Žodyno terminai gali būti iš anksto nustatyti administratoriaus arba kaupti palaipsniui, kai turinys pridedamas ir redaguojamas. Terminai gali būti organizuoti hierarchiškai, jei pageidaujama.

en: For more information, see the <a href=":taxonomy">online documentation for the Taxonomy module</a>.
lt: Daugiau informacijos rasite <a href=":taxonomy">Sistematikos modulio internetinėje dokumentacijoje</a>.

en: Users who have the <em>Administer vocabularies and terms</em> permission can add and edit vocabularies from the <a href=":taxonomy_admin">Taxonomy administration page</a>. Vocabularies can be deleted from their <em>Edit vocabulary</em> page. Users with the <em>Taxonomy term: Administer fields</em> permission may add additional fields for terms in that vocabulary using the <a href=":field_ui">Field UI module</a>.
lt: Nariai, turintys leidimą <em>Administruoti žodynus ir terminus</em>, gali pridėti ir redaguoti žodynus <a href=":taxonomy_admin">Sistematikos administravimo puslapyje</a>. Žodynus galima ištrinti jų <em>Redaguoti žodyną</em> puslapyje. Nariai, turintys leidimą <em>Sistematikos terminas: Administruoti laukelius</em>, gali pridėti papildomų laukelių to žodyno terminams naudodami <a href=":field_ui">Laukelių sąsajos (Field UI) modulį</a>.

en: Users who have the <em>Administer vocabularies and terms</em> permission or the <em>Edit terms</em> permission for a particular vocabulary can add, edit, and organize the terms in a vocabulary from a vocabulary's term listing page, which can be accessed by going to the <a href=":taxonomy_admin">Taxonomy administration page</a> and clicking <em>List terms</em> in the <em>Operations</em> column. Users must have the <em>Administer vocabularies and terms</em> permission or the <em>Delete terms</em> permission for a particular vocabulary to delete terms.
lt: Nariai, turintys leidimą <em>Administruoti žodynus ir terminus</em> arba <em>Redaguoti terminus</em> konkrečiam žodynui, gali pridėti, redaguoti ir organizuoti žodyno terminus žodyno terminų sąrašo puslapyje. Jį galima pasiekti eidami į <a href=":taxonomy_admin">Sistematikos administravimo puslapį</a> ir spaudžiant <em>Rikiuoti terminus</em> stulpelyje <em>Veiksmai</em>. Norint ištrinti terminus, nariai turi turėti leidimą <em>Administruoti žodynus ir terminus</em> arba <em>Ištrinti terminus</em> konkrečiam žodynui.

en: A user with the <em>Administer fields</em> permission for a certain entity type may add <em>Taxonomy term</em> reference fields to the entity type, which will allow entities to be classified using taxonomy terms. See the <a href=":entity_reference">Entity Reference help</a> for more information about reference fields. See the <a href=":field">Field module help</a> and the <a href=":field_ui">Field UI help</a> pages for general information on fields and how to create and manage them.
lt: Narys, turintis leidimą <em>Administruoti laukelius</em> tam tikram esybės tipui, gali pridėti <em>Sistematikos termino</em> nuorodos laukelių prie esybės tipo, leidžiant esybes klasifikuoti sistematikos terminais. Daugiau informacijos apie nuorodos laukelius rasite <a href=":entity_reference">Esybių nuorodos pagalboje</a>. Bendros informacijos apie laukelius ir kaip juos kurti bei valdyti rasite <a href=":field">Laukelio modulio pagalboje</a> ir <a href=":field_ui">Laukelių sąsajos (Field UI) pagalboje</a>.

en: See the <a href=":entity_reference">Entity Reference help</a> page for the field widgets and formatters that can be configured for any reference field on the <em>Manage display</em> and <em>Manage form display</em> pages. Taxonomy additionally provides an <em>RSS category</em> formatter that displays nothing when the entity item is displayed as HTML, but displays an RSS category instead of a list when the entity item is displayed in an RSS feed.
lt: Laukelių valdiklių ir formatuotojų, kuriuos galima konfigūruoti bet kuriam nuorodos laukeliui <em>Valdyti rodinį</em> ir <em>Valdyti formos rodinį</em> puslapiuose, aprašymą rasite <a href=":entity_reference">Esybių nuorodos pagalbos</a> puslapyje. Sistematika papildomai teikia formatuotoją <em>RSS kategorija</em>, kuris nieko nerodo, kai esybės elementas rodomas kaip HTML, tačiau rodo RSS kategoriją vietoj sąrašo, kai esybės elementas rodomas RSS sraute.

en: No vocabularies available. <a href=":link">Add vocabulary</a>.
lt: Nėra žodynų. <a href=":link">Pridėti žodyną</a>.

en: No terms available. <a href=":link">Add term</a>.
lt: Nėra terminų. <a href=":link">Pridėti terminą</a>.

en: Format of the term description.
lt: Termino aprašymo formatas.

en: Module responsible for the vocabulary.
lt: Modulis, atsakingas už žodyną.

en: The Text module allows you to create short and long text fields with optional summaries. See the <a href=":field">Field module help</a> and the <a href=":field_ui">Field UI help</a> pages for general information on fields and how to create and manage them. For more information, see the <a href=":text_documentation">online documentation for the Text module</a>.
lt: Teksto modulis leidžia kurti trumpų ir ilgų tekstų laukelius su pasirinktinomis įžangomis. Bendros informacijos apie laukelius ir kaip juos kurti bei valdyti rasite <a href=":field">Laukelių modulio pagalboje</a> ir <a href=":field_ui">Laukelių sąsajos (Field UI) pagalboje</a>. Daugiau informacijos rasite <a href=":text_documentation">Teksto modulio internetinėje dokumentacijoje</a>.

en: The <em>settings</em> and <em>display</em> of the text field can be configured separately. See the <a href=":field_ui">Field UI help</a> for more information on how to manage fields and their display.
lt: Teksto laukelio <em>nustatymai</em> ir <em>rodymas</em> gali būti konfigūruojami atskirai. Daugiau informacijos apie laukelių valdymą ir rodymą rasite <a href=":field_ui">Laukelių sąsajos (Field UI) pagalboje</a>.

en: If you choose <em>Text (plain)</em> or <em>Text (plain, long)</em> you restrict the input to <em>Plain text</em> only. If you choose <em>Text (formatted)</em>, <em>Text (formatted, long)</em>, or <em>Text (formatted, long with summary)</em> you allow users to write formatted text. Which options are available to individual users depends on the settings on the <a href=":formats">Text formats and editors page</a>.
lt: Pasirinkus <em>Tekstas (paprastas)</em> arba <em>Tekstas (paprastas, ilgas)</em>, įvestis apribojama tik <em>Paprastu tekstu</em>. Pasirinkus <em>Tekstas (formatuotas)</em>, <em>Tekstas (formatuotas, ilgas)</em> arba <em>Tekstas (formatuotas, ilgas su įžanga)</em>, nariams leidžiama rašyti formatuotą tekstą. Kurios parinktys pasiekiamos konkretiems nariams, priklauso nuo nustatymų <a href=":formats">Teksto formatų ir redaktorių puslapyje</a>.

en: Number of summary rows: @rows
lt: Įžangos eilučių skaičius: @rows

en: The Toolbar module provides a toolbar for site administrators, which displays tabs and trays provided by the Toolbar module itself and other modules. For more information, see the <a href=":toolbar_docs">online documentation for the Toolbar module</a>.
lt: Įrankių juostos modulis teikia įrankių juostą svetainės administratoriams, kurioje rodomos kortelės ir dėklai, suteikiami paties Įrankių juostos modulio ir kitų modulių. Daugiau informacijos rasite <a href=":toolbar_docs">Įrankių juostos modulio internetinėje dokumentacijoje</a>.

en: @tour_item of @total
lt: @tour_item iš @total

en: Uninstalled modules
lt: Neįdiegti moduliai

en: Uninstalled themes
lt: Neįdiegtos temos

en: No update information available. <a href=":run_cron">Run cron</a> or <a href=":check_manually">check manually</a>.
lt: Nėra atnaujinimų informacijos. <a href=":run_cron">Paleiskite cron</a> arba <a href=":check_manually">tikrinkite rankiniu būdu</a>.

en: New release(s) available for @site_name
lt: Naujų laidų yra @site_name

en: Your site is currently configured to send these emails when any updates are available. To get notified only for security updates, @url.
lt: Jūsų svetainė šiuo metu sukonfigūruota siųsti šiuos el. laiškus, kai yra bet kokių atnaujinimų. Norėdami gauti pranešimus tik apie saugumo atnaujinimus, @url.

en: Your site is currently configured to send these emails only when security updates are available. To get notified for any available updates, @url.
lt: Jūsų svetainė šiuo metu sukonfigūruota siųsti šiuos el. laiškus tik tada, kai yra saugumo atnaujinimų. Norėdami gauti pranešimus apie visus galimus atnaujinimus, @url.

en: There was a problem checking <a href=":update-report">available updates</a> for Drupal.
lt: Kilo problema tikrinant Drupal <a href=":update-report">galimus atnaujinimus</a>.

en: There was a problem checking <a href=":update-report">available updates</a> for your modules or themes.
lt: Kilo problema tikrinant Jūsų modulių ar temų <a href=":update-report">galimus atnaujinimus</a>.

en: %archive_file contains a version of %names that is not compatible with Drupal @version. | %archive_file contains versions of modules or themes that are not compatible with Drupal @version: %names
lt[0]: %archive_file yra %names versija, nesuderinama su Drupal @version.
lt[1]: %archive_file yra modulių ar temų versijų, nesuderinamų su Drupal @version: %names
lt[2]: %archive_file yra modulių ar temų versijų, nesuderinamų su Drupal @version: %names

en: See the <a href=":available_updates">available updates</a> page for more information.
lt: Daugiau informacijos rasite <a href=":available_updates">galimų atnaujinimų</a> puslapyje.

en: Check for updates of uninstalled modules and themes
lt: Tikrinti neįdiegtų modulių ir temų atnaujinimus

en: Deprecated: User Name
lt: Pasenęs: Nario vardas

en: Deprecated: Use account-name or display-name instead.
lt: Pasenęs: Vietoj jo naudokite account-name arba display-name.

en: The display name of the user account.
lt: Nario paskyros rodomas vardas.

en: The User module allows users to register, log in, and log out. It also allows users with proper permissions to manage user roles and permissions. For more information, see the <a href=":user_docs">online documentation for the User module</a>.
lt: Narių modulis leidžia nariams registruotis, prisijungti ir atsijungti. Jis taip pat leidžia nariams su tinkamais leidimais valdyti narių roles ir leidimus. Daugiau informacijos rasite <a href=":user_docs">Narių modulio dokumentacijoje internete</a>.

en: Through the <a href=":people">People administration page</a> you can add and cancel user accounts and assign users to roles. By editing one particular user you can change their username, email address, password, and information in other fields.
lt: Per <a href=":people">Žmonių administravimo puslapį</a> galite pridėti ir panaikinti narių paskyras bei priskirti narius rolėms. Redaguodami konkretų narį galite keisti jo nario vardą, el. pašto adresą, slaptažodį ir informaciją kituose laukeliuose.

en: After creating roles, you can set permissions for each role on the <a href=":permissions_user">Permissions page</a>. Granting a permission allows users who have been assigned a particular role to perform an action on the site, such as viewing content, editing or creating  a particular type of content, administering settings for a particular module, or using a particular function of the site (such as search).
lt: Sukūrę roles, galite nustatyti kiekvienos rolės leidimus <a href=":permissions_user">Leidimų puslapyje</a>. Suteikus leidimą, nariai, kuriems priskirta konkreti rolė, gali atlikti veiksmą svetainėje, pvz., peržiūrėti turinį, redaguoti arba kurti tam tikro tipo turinį, administruoti konkretaus modulio nuostatas arba naudoti konkrečią svetainės funkciją (pvz., paiešką).

en: Because User accounts are an entity type, you can extend them by adding fields through the Manage fields tab on the <a href=":accounts">Account settings page</a>. By adding fields for e.g., a picture, a biography, or address, you can a create a custom profile for the users of the website. For background information on entities and fields, see the <a href=":field_help">Field module help page</a>.
lt: Kadangi narių paskyros yra esybės tipas, galite jas išplėsti pridėdami laukelius per Valdyti laukelius skirtuką <a href=":accounts">Paskyros nuostatų puslapyje</a>. Pridėję laukelius, pvz., nuotraukai, biografijai ar adresui, galite sukurti pritaikytą svetainės narių profilį. Pagrindinę informaciją apie esybes ir laukelius žr. <a href=":field_help">Laukelių modulio pagalbos puslapyje</a>.

en: A role defines a group of users that have certain privileges. These privileges are defined on the <a href=":permissions">Permissions page</a>. Here, you can define the names and the display sort order of the roles on your site. It is recommended to order roles from least permissive (for example, Anonymous user) to most permissive (for example, Administrator user). Users who are not logged in have the Anonymous user role. Users who are logged in have the Authenticated user role, plus any other roles granted to their user account.
lt: Rolė apibrėžia narių grupę, turinčią tam tikras privilegijas. Šios privilegijos apibrėžiamos <a href=":permissions">Leidimų puslapyje</a>. Čia galite apibrėžti savo svetainės rolių pavadinimus ir rodymo rikiavimo tvarką. Rekomenduojama rikiuoti roles nuo mažiausiai leidžiančios (pavyzdžiui, Anoniminis narys) iki labiausiai leidžiančios (pavyzdžiui, Administratorius). Nariai, kurie nėra prisijungę, turi Anoniminio nario rolę. Prisijungę nariai turi Prisijungusio nario rolę, be to, kitas roles, suteiktas jų nario paskyrai.

en: Make it at least 12 characters
lt: Naudokite bent jau 12 simbolių

en: Configure site-wide settings and behavior for user accounts and registration. This includes account cancellation methods, the content of user emails and fields attached to users.
lt: Konfigūruoti visos svetainės nuostatas narių paskyroms ir registracijai. Tai apima paskyros panaikinimo metodus, narių el. laiškų turinį ir prie narių pridėtus laukelius.

en: Manage all user accounts. This includes editing all user information, changes of email addresses and passwords, issuing emails to users and blocking and deleting user accounts.
lt: Valdyti visas narių paskyras. Tai apima visų narių informacijos redagavimą, el. pašto adresų ir slaptažodžių keitimą, el. laiškų siuntimą nariams bei narių paskyrų blokavimą ir šalinimą.

en: Required if you want to change the %mail or %pass below. <a href=":request_new_url" title="Send password reset instructions via email.">Reset your password</a>.
lt: Privaloma jei norite pakeisti žemiau esančius laukelius: %mail arba %pass. <a href=":request_new_url" title="Atsiųsti slaptažodžio keitimo instrukcijas el. paštu.">Atkurti slaptažodį</a>.

en: Users with the %select-cancel-method or %administer-users <a href=":permissions-url">permissions</a> can override this default method.
lt: Nariai turintys <a href=":permissions-url">leidimus</a> %select-cancel-method ar %administer-users  galės perrašyti šį metodą.

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
lt: Galimi kintamieji: [site:name], [site:url], [user:display-name], [user:account-name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].

en: Created a new user account for <a href=":url">%name</a>. No email has been sent.
lt: Sukurta nauja nario paskyra <a href=":url">%name</a>. El. laiškas nebuvo išsiųstas.

en: The new user <a href=":url">%name</a> was created without an email address, so no welcome message was sent.
lt: Naujasis narys <a href=":url">%name</a> buvo sukurtas be el. pašto adreso, todėl sveikinimo laiškas nebuvo išsiųstas.

en: A welcome message with further instructions has been emailed to the new user <a href=":url">%name</a>.
lt: Naujam nariui el. paštu išsiųstas sveikinimo pranešimas su tolesniais nurodymais. <a href=":url">%name</a>.

en: Password reset instructions will be sent to your registered email address.
lt: Slaptažodžio keitimo instrukcijos bus atsiųstos el. pašto adresu kurį naudojote registracijoje.

en: Send password reset instructions via email.
lt: Siųsti slaptažodžio atstatymo instrukcijas el. paštu.

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
lt: Paskyros panaikinimas [user:display-name] - [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
lt: Prisijungimo informacijos keitimas [user:display-name] - [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (laukiama administratoriaus patvirtinimo)

en: [user:display-name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
lt: [user:display-name] pateikė prašymą sukurti paskyrą.
    
    [user:edit-url]

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Jūsų paskyra svetainėje [site:name] buvo aktyvuota. 
    
    Jūs galite prisijungti paspausdami šią nuorodą arba nukopijuotą nuorodą įterpkite į naršyklės adreso laukelį:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ši nuoroda gali būti panaudota tik vieną kartą, ji Jus nukreips į puslapį kur galėsite nustatyti savo slaptažodį.
    
    Po to kai nustatysite slaptažodį prie svetainės galėsite prisijungti [site:login-url] naudodami:
    
    prisijungimo vardas: [user:account-name]
    slaptažodis: Jūsų slaptažodis
    
    --  [site:name] komanda

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (patvirtinta)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (užblokuota)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Jūsų paskyra - [site:name] buvo panaikinta.
    
    --  [site:name] komanda

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (panaikinta)

en: No widget available for: %type.
lt: Nėra valdiklių: %type.

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
lt: Keletas specialių simbolių leidžiama, įskaitant tarpą, tašką (.), brūkšnelį (-), kabutes ('), apatinį brūkšnelį (_) ir @ ženklą.

en: The Automated Cron module runs cron operations for your site using normal browser/page requests instead of having to set up a separate cron job. The Automated Cron module checks at the end of each server response when cron operation was last ran and, if it has been too long since last run, it executes the cron tasks after sending a server response. For more information, see the <a href=":automated_cron-documentation">online documentation for the Automated Cron module</a>.
lt: Modulis Automatinis cron vykdo cron operacijas jūsų svetainėje naudodamas įprastus naršyklės ir puslapių užklausas, todėl nereikia konfigūruoti atskiro cron proceso. Modulis kiekvieno serverio atsako pabaigoje tikrina, kada paskutinį kartą buvo paleistos cron operacijos, ir jei praėjo per daug laiko, įvykdo cron užduotis po serverio atsako išsiuntimo. Daugiau informacijos žr. <a href=":automated_cron-documentation">Automatinio cron modulio dokumentacijoje internete</a>.

en: Configuring Automated Cron
lt: Automatinio cron konfigūravimas

en: On the <a href=":cron-settings">Cron page</a>, you can set the frequency (time interval) for running cron jobs.
lt: <a href=":cron-settings">Cron puslapyje</a> galite nustatyti cron užduočių vykdymo dažnumą (laiko intervalą).

en: Disabling Automated Cron
lt: Automatinio cron išjungimas

en: To disable automated cron, the recommended method is to uninstall the module, to reduce site overhead. If you only want to disable it temporarily, you can set the frequency to Never on the Cron page, and then change the frequency back when you want to start it up again.
lt: Norėdami išjungti automatinį cron, rekomenduojama pašalinti modulį, kad sumažintumėte svetainės apkrovą. Jei norite jį išjungti tik laikinai, Cron puslapyje nustatykite dažnumą į Niekada, o norėdami vėl paleisti – grąžinkite ankstesnę reikšmę.

en: Automated Cron
lt: Automatinis cron

en: Provides an automated way to run cron jobs, by executing them at the end of a server response.
lt: Suteikia automatinį būdą vykdyti cron užduotis, paleidžiant jas serverio atsako pabaigoje.

en: Automated cron settings
lt: Automatinio cron nustatymai

en: You can place a new block in a region by selecting <em>Place block</em> on the <a href=":blocks">Block layout page</a>. Once a block is placed, it can be moved to a different region by drag-and-drop or by using the <em>Region</em> drop-down list, and then clicking <em>Save blocks</em>.
lt: Naują bloką regione galite patalpinti pasirinkę <em>Įterpti bloką</em> <a href=":blocks">Blokų išdėstymo puslapyje</a>. Kai blokas patalpintas, jį galima perkelti į kitą regioną vilkimo būdu arba naudojant išskleidžiamąjį sąrašą <em>Sritis</em> ir spustelėjus <em>Išsaugoti blokus</em>.

en: Block placement is specific to each theme on your site. Changes will not be saved until you click <em>Save blocks</em> at the bottom of the page.
lt: Blokų išdėstymas kiekvienai temai yra specifinis. Pakeitimai nebus išsaugoti kol nepaspausite <em>išsaugoti blokus</em> mygtuko šio puslapio apačioje.

en: Compare the configuration uploaded to your sync directory with the active configuration before completing the import.
lt: Prieš baigdami importą palyginkite į sinchronizavimo katalogą įkeltą konfigūraciją su aktyvia konfigūracija.

en: Upload a full site configuration archive to the sync directory. It can then be compared and imported on the Synchronize page.
lt: Įkelkite visą svetainės konfigūracijos archyvą į sinchronizavimo katalogą. Tada jį galima palyginti ir importuoti Sinchronizuoti puslapyje.

en: The Database Logging module logs system events in the Drupal database. Monitor your site or debug site problems on this page.
lt: Duomenų bazės registravimo modulis registruoja sistemos įvykius Drupal duomenų bazėje. Šiame puslapyje galite stebėti savo svetainę arba šalinti jos problemas.

en: <strong>Entity Reference</strong> fields allow you to create fields that contain links to other entities (such as content items, taxonomy terms, etc.) within the site. This allows you, for example, to include a link to a user within a content item. For more information, see <a href=":er_do">the online documentation for the Entity Reference module</a>.
lt: <strong>Esybių nuorodų</strong> laukeliai leidžia kurti laukelius, kuriuose yra nuorodos į kitas esybes (pavyzdžiui, turinio elementus, taksonomijos terminus ir pan.) svetainėje. Tai leidžia, pavyzdžiui, įtraukti nuorodą į vartotoją turinio elemente. Daugiau informacijos rasite <a href=":er_do">internetinėje dokumentacijoje apie Entity Reference modulį</a>.

en: Enable custom storage
lt: Įjungti pasirinktinę saugyklą

en: An instance-specific widget type
lt: Konkrečiam atvejui pritaikytas valdiklio tipas

en: Widget types @types are used in Drupal 6 field instances: widget type @selected_type applied to the Drupal 8 base field
lt: Valdiklių tipai @types naudojami Drupal 6 laukelio instancijose: valdiklio tipas @selected_type taikomas Drupal 8 baziniam laukeliui

en: You can define which users will be able to use each text format by selecting roles. To ensure security, anonymous and untrusted users should only have access to text formats that restrict them to either plain text or a safe set of HTML tags. This is because HTML tags can allow embedding malicious links or scripts in text. More trusted registered users may be granted permission to use less restrictive text formats in order to create rich text. <strong>Improper text format configuration is a security risk.</strong>
lt: Galite nustatyti, kurie vartotojai galės naudoti kiekvieną teksto formatą, pasirinkdami roles. Siekiant užtikrinti saugumą, anoniminiai ir nepatikimi vartotojai turėtų turėti prieigą tik prie teksto formatų, kurie apriboja juos iki paprasto teksto arba saugaus HTML žymių rinkinio. Taip yra todėl, kad HTML žymės gali leisti įterpti į tekstą kenkėjiškas nuorodas ar skriptus. Patikimesniems registruotiems vartotojams gali būti suteikta teisė naudoti mažiau ribojančius teksto formatus, kad jie galėtų kurti turtingą tekstą. <strong>Netinkama teksto formato konfigūracija kelia saugumo riziką.</strong>

en: Each text format uses filters that add, remove, or transform elements within user-entered text. For example, one filter removes unapproved HTML tags, while another transforms URLs into clickable links. Filters are applied in a specific order. They do not change the <em>stored</em> content: they define how it is processed and displayed.
lt: Kiekvienas teksto formatas naudoja filtrus, kurie prideda, pašalina arba transformuoja elementus vartotojo įvestame tekste. Pavyzdžiui, vienas filtras pašalina nepatvirtintas HTML žymes, o kitas transformuoja URL adresus į spustelėjamas nuorodas. Filtrai taikomi tam tikra tvarka. Jie nekeičia <em>išsaugoto</em> turinio: jie apibrėžia, kaip jis apdorojamas ir rodomas.

en: Text formats define how text is filtered for output and how HTML tags and other text is displayed, replaced, or removed. <strong>Improper text format configuration is a security risk.</strong> Learn more on the <a href=":filter_help">Filter module help page</a>.
lt: Teksto formatai apibrėžia, kaip tekstas filtruojamas išvesties tikslais ir kaip HTML žymės bei kitas tekstas rodomas, keičiamas ar pašalinamas. <strong>Netinkama teksto formato konfigūracija kelia saugumo riziką.</strong> Daugiau informacijos rasite <a href=":filter_help">filtro modulio pagalbos puslapyje</a>.

en: A text format contains filters that change the display of user input; for example, stripping out malicious HTML or making URLs clickable. Filters are executed from top to bottom and the order is important, since one filter may prevent another filter from doing its job. For example, when URLs are converted into links before disallowed HTML tags are removed, all links may be removed. When this happens, the order of filters may need to be rearranged.
lt: Teksto formate yra filtrai, kurie keičia vartotojo įvesties rodymą, pavyzdžiui, pašalina kenkėjišką HTML arba leidžia spustelėti URL. Filtrai vykdomi iš viršaus į apačią, o jų eiliškumas yra svarbus, nes vienas filtras gali trukdyti kitam filtrui atlikti savo funkciją. Pavyzdžiui, kai URL konvertuojami į nuorodas prieš pašalinant neleidžiamas HTML žymes, visos nuorodos gali būti pašalintos. Tokiu atveju gali prireikti pakeisti filtrų eiliškumą.

en: Configure how content is filtered when displayed, including which HTML tags are rendered, and enable module-provided filters.
lt: Konfigūruokite, kaip filtruojamas rodomas turinys, įskaitant tai, kokios HTML žymės yra atvaizduojamos, ir įjunkite modulio teikiamus filtrus.

en: A list of HTML tags that can be used. By default only the <em>lang</em> and <em>dir</em> attributes are allowed for all HTML tags. Each HTML tag may have attributes which are treated as allowed attribute names for that HTML tag. Each attribute may allow all values, or only allow specific values. Attribute names or values may be written as a prefix and wildcard like <em>jump-*</em>. JavaScript event attributes, JavaScript URLs, and CSS are always stripped.
lt: HTML žymių, kurias galima naudoti, sąrašas. Pagal numatytuosius nustatymus visoms HTML žymėms leidžiami tik <em>lang</em> ir <em>dir</em> atributai. Kiekviena HTML žymė gali turėti atributus, kurie laikomi leidžiamais atributų pavadinimais tai HTML žymei. Kiekvienas atributas gali leisti visas reikšmes arba tik tam tikras reikšmes. Atributų pavadinimai arba reikšmės gali būti rašomi kaip priešdėlis ir pakaitos simbolis, pvz., <em>jump-*</em>. JavaScript įvykių atributai, JavaScript URL ir CSS visada pašalinami.

en: Configure languages for content, interface, and configuration.
lt: Nustatykite turinio, sąsajos ir konfigūracijos kalbas.

en: Overriding default English strings
lt: Numatytųjų anglų kalbos eilučių keitimas

en: If translation is enabled for English, you can <em>override</em> the default English interface text strings in your site with other English text strings on the <a href=":translate">User interface translation</a> page. Translation is off by default for English, but you can turn it on by visiting the <em>Edit language</em> page for <em>English</em> from the <a href=":languages">Languages</a> page.
lt: Jei anglų kalbai vertimas įjungtas, galite <em>nepaisyti</em> numatytųjų anglų kalbos sąsajos teksto eilučių savo svetainėje kitomis anglų kalbos eilutėmis <a href=":translate">Vartotojo sąsajos vertimo</a> puslapyje. Anglų kalbai vertimas numatytai išjungtas, bet galite jį įjungti apsilankę <em>Redaguoti kalbą</em> puslapyje, skirtame <em>anglų kalbai</em> <a href=":languages">Kalbų</a> puslapyje.

en: Configure the import of translation files, and add or customize interface translations.
lt: Konfigūruokite vertimų failų importą ir pridėkite arba tinkinkite sąsajos vertimus.

en: Manage menus and menu links.
lt: Tvarkyti meniu ir meniu nuorodas.

en: <q>Log in</q> for anonymous users
lt: <q>Prisijungti</q> anoniminiams nariams

en: Revert to earlier revision of a translation
lt: Atstatyti į ankstesnę vertimo versiją

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
lt: Ar tikrai norite sugrąžinti @language vertimą į %revision-date datą?

en: Revert content shared among translations
lt: Sugrąžinti turinį, bendrą visiems vertimams

en: Add custom URLs to existing paths.
lt: Pridėti pasirinktinus URL esantiems keliams.

en: Only items in the index will appear in search results. To build and maintain the index, a correctly configured <a href=":cron">cron maintenance task</a> is required.
lt: Paieškos rezultatuose bus rodomi tik indekse esantys elementai. Norint sukurti ir palaikyti indeksą, būtina tinkamai sukonfigūruota <a href=":cron">cron priežiūros užduotis</a>.

en: The minimum character length for a word to be added to the index. Searches must include a keyword of at least this length.
lt: Minimalus simbolių ilgis žodžiui, kad būtų pridėtas į indeksą. Paieškos turi apimti raktažodį bent tokio ilgio.

en: Checking site status
lt: Svetainės būsenos tikrinimas

en: The <a href=":status">Status report</a> provides an overview of the configuration, status, and health of your site. Review this report to make sure there are not any problems to address, and to find information about the software your site and web server are using.
lt: <a href=":status">Būsenos ataskaita</a> teikia jūsų svetainės konfigūracijos, būsenos ir sveikatos apžvalgą. Peržiūrėkite šią ataskaitą, kad įsitikintumėte, jog nėra problemų, kurias reikia spręsti, ir rasti informacijos apie programinę įrangą, kurią naudoja jūsų svetainė ir žiniatinklio serveris.

en: In order for the site and its modules to continue to operate well, a set of routine administrative operations must run on a regular basis; these operations are known as <em>cron</em> tasks. On the <a href=":cron">Cron page</a>, you can configure cron to run periodically as part of server responses by installing the <em>Automated Cron</em> module, or you can turn this off and trigger cron from an outside process on your web server. You can verify the status of cron tasks by visiting the <a href=":status">Status report page</a>. For more information, see the <a href=":handbook">online documentation for configuring cron jobs</a>.
lt: Kad svetainė ir jos moduliai toliau gerai veiktų, reguliariai turi vykti keletas įprastų administracinių operacijų; šios operacijos žinomos kaip <em>cron</em> užduotys. Puslapyje <a href=":cron">Cron</a> galite sukonfigūruoti cron periodiškai vykti kaip serverio atsakymų dalį įdiegdami modulį <em>Automatinis Cron</em>, arba galite tai išjungti ir paleisti cron iš išorinio proceso savo žiniatinklio serveryje. Cron užduočių būseną galite patikrinti apsilankę <a href=":status">Būsenos ataskaitos puslapyje</a>. Daugiau informacijos rasite <a href=":handbook">internetinėje dokumentacijoje apie cron užduočių konfigūravimą</a>.

en: Public file base URL
lt: Viešų failų bazinis URL

en: The base URL that will be used for public file URLs. This can be changed in settings.php
lt: Bazinis URL, naudojamas viešų failų URL. Tai galima pakeisti settings.php faile

en: Configure default user account settings, including fields, registration requirements, and email messages.
lt: Konfigūruokite numatytasis narių paskyros nuostatas, laukelius, registracijos reikalavimus ir el. pašto žinutes.

en: Too many failed login attempts from your IP address. This IP address is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
lt: Per daug nesėkmingų prisijungimo bandymų iš Jūsų IP adreso. Šis IP adresas laikinai užblokuotas. Bandykite vėliau arba <a href=":url">paprašykite naujo slaptažodžio</a>.

en: There has been more than one failed login attempt for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>. | There have been more than @count failed login attempts for this account. It is temporarily blocked. Try again later or <a href=":url">request a new password</a>.
lt[0]: Šiai paskyrai buvo daugiau nei @count nesėkmingas prisijungimo bandymas. Ji laikinai užblokuota. Bandykite vėliau arba <a href=":url">paprašykite naujo slaptažodžio</a>.
lt[1]: Šiai paskyrai buvo daugiau nei @count nesėkmingi prisijungimo bandymai. Ji laikinai užblokuota. Bandykite vėliau arba <a href=":url">paprašykite naujo slaptažodžio</a>.
lt[2]: Šiai paskyrai buvo daugiau nei @count nesėkmingų prisijungimo bandymų. Ji laikinai užblokuota. Bandykite vėliau arba <a href=":url">paprašykite naujo slaptažodžio</a>.

en: Links related to the active user account
lt: Nuorodos, susijusios su aktyvia nario paskyra

en: Administrative task links
lt: Administravimo užduočių nuorodos

en: Site information links
lt: Svetainės informacijos nuorodos

en: Site section links
lt: Svetainės sekcijų nuorodos

en: User tool links, often added by modules
lt: Nario įrankių nuorodos, dažnai pridedamos modulių

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Jūsų paskyros slaptažodžio atkūrimo prašymas gautas iš [site:name].
    
    Galite prisijungti paspausdami šią nuorodą arba nukopijuotą nuorodą įterpkite į naršyklės adreso laukelį:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ši nuoroda gali būti panaudota tik vieną kartą, ji jus nukreips į puslapį kur galėsite nustatyti savo slaptažodį. Ji galios vieną dieną ir jei nebus panaudota nieko neatsitiks.
    
    --  [site:name] komanda

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Svetainės [site:name] administratorius sukūrė jums paskyrą. Jūs galite prisijungti paspausdami šią nuorodą arba nukopijuotą nuorodą įterpkite į naršyklės adreso laukelį:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ši nuoroda gali būti panaudota tik vieną kartą, ji Jus nukreips į puslapį kur galėsite nustatyti savo slaptažodį.
    
    Po to kai nustatysite slaptažodį prie svetainės galėsite prisijungti [site:login-url] naudodami:
    
    prisijungimo vardas: [user:name]
    slaptažodis: Jūsų slaptažodis
    
    --  [site:name] komanda

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Dėkojame, kad užsiregistravote [site:name]. Jūs galite prisijungti paspausdami šią nuorodą arba nukopijuotą nuorodą įterpkite į naršyklės adreso laukelį:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ši nuoroda gali būti panaudota tik vieną kartą, ji Jus nukreips į puslapį kur galėsite nustatyti savo slaptažodį.
    
    Po to kai nustatysite slaptažodį prie svetainės galėsite prisijungti [site:login-url] naudodami:
    
    prisijungimo vardas: [user:name]
    slaptažodis: Jūsų slaptažodis
    
    --  [site:name] komanda

en: Twig debug mode
lt: Twig derinimo režimas

en: The language code.
lt: Kalbos kodas.

en: Delete %label
lt: Pašalinti %label

en: Select and configure text editors, and how content is filtered when displayed.
lt: Pasirinkite ir sukonfigūruokite teksto redaktorius bei turinio filtravimo būdą, kai jis rodomas.

en: Find and manage files.
lt: Rasti ir valdyti failus.

en: All content, by month.
lt: Visas turinys pagal mėnesį.

en: Recent content.
lt: Naujausias turinys.

en: All content promoted to the front page.
lt: Visas turinys iškeltas į titulinį puslapį.

en: All content, by letter.
lt: Visas turinys pagal raidę.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
lt: Turinys, priklausantis tam tikram sistematikos terminui.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
lt: Rodo naujausių svetainės narių paskyrų sąrašą.

en: Who's online block
lt: Šiuo metu svetainėje blokas

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
lt: Rodo paskiausiai aktyvių narių vardus ir bendrą aktyvių narių skaičių.

en: Max 1300x1300
lt: Maks. 1300x1300

en: Max 2600x2600
lt: Maks. 2600x2600

en: Max 325x325
lt: Maks. 325x325

en: Max 650x650
lt: Maks. 650x650

en: Narrow
lt: Siauras

en: Files overview
lt: Failų apžvalga

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
lt: Failo naudojimo informacija: {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
lt: Rasti ir valdyti turinį

en: Welcome to [site:name]
lt: Sveiki čia [site:name]

en: Name or email contains
lt: Vardas ar el. pašto adresas turi

en: A list of new users
lt: Naujų narių sąrašas

en: There are currently @total users online.
lt: Šiuo metu svetainėje @total narių.

en: There are currently 0 users online.
lt: Šiuo metu svetainėje 0 narių.

en: A list of users that are currently logged in.
lt: Šiuo metu prisijungusių narių sąrašas.

en: The English name of the language.
lt: Angliškas kalbos pavadinimas.

en: The native name of the language.
lt: Gimtasis kalbos pavadinimas.

en: The language direction. (0 = LTR, 1 = RTL)
lt: Kalbos kryptis. (0 = KDK, 1 = DKK)

en: Whether the language is enabled.
lt: Ar kalba įjungta.

en: PHP formula to get plural indexes.
lt: PHP formulė daugiskaitos indeksams gauti.

en: Path prefix used for this language.
lt: Kelio priešdėlis šiai kalbai.

en: The language weight when listed.
lt: Kalbos svoris sąraše.

en: Location of the JavaScript translation file.
lt: JavaScript vertimo failo vieta.

en: Mismatched entity and/or field definitions
lt: Neatitinkantys esybių ir (arba) laukelių apibrėžimai

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
lt: Palikite tuščią visiems. Kitu atveju pirmasis pasirinktas terminas bus numatytasis vietoje "Bet kuris".

en: width @data.width
lt: plotis @data.width

en: height @data.height
lt: aukštis @data.height

en: Content type where this field is in use.
lt: Turinio tipas, kur naudojamas šis laukelis.

[ctx: Validation]
en: File Validation
lt: Failo tikrinimas

en: There are no changes to import.
lt: Importuojamų pakeitimų nėra.

en: Another request may be importing configuration already.
lt: Kita užklausa gali jau importuoti konfigūraciją.

en: Importing configuration
lt: Konfigūracijos importavimas

en: Starting configuration import.
lt: Pradedamas konfigūracijos importas.

en: Configuration import has encountered an error.
lt: Konfigūracijos importas susidūrė su klaida.

en: The configuration import failed for the following reasons:
lt: Konfigūracijos importas nepavyko dėl šių priežasčių:

en: Language key
lt: Kalbos raktas

en: Update any media
lt: Atnaujinti bet kurią mediją

en: Delete media
lt: Pašalinti mediją

en: Delete any media
lt: Pašalinti bet kurią mediją

en: Media name
lt: Medijos pavadinimas

en: Media revisions
lt: Medijos versijos

en: Field with source information
lt: Laukas su šaltinio informacija

en: The following changes were detected in the entity type and field definitions. @updates
lt: Esybių tipo ir laukelių apibrėžimuose aptikti šie pakeitimai. @updates

en: text format
lt: teksto formatas

en: Default configuration hash
lt: Numatytosios konfigūracijos maiša

en: Label of the action
lt: Veiksmo žyma

en: Authored on @date
lt: Sukurta @date

en: Unique machine name of the vocabulary.
lt: Unikalus žodyno mašininis pavadinimas.

en: Account %name has been deleted.
lt: Paskyra %name buvo pašalinta.

en: If this style is in use on the site, you may select another style to replace it. All images that have been generated for this style will be permanently deleted. If no replacement style is selected, the dependent configurations might need manual reconfiguration.
lt: Jei šis stilius naudojamas svetainėje, galite pasirinkti kitą stilių jam pakeisti. Visi šiam stiliui sugeneruoti paveikslėliai bus visam laikui ištrinti. Jei pakaitinis stilius nepasirinktas, priklausomos konfigūracijos gali reikalauti rankinio perkonfigūravimo.

en: All images that have been generated for this style will be permanently deleted. The dependent configurations might need manual reconfiguration.
lt: Visi šiam stiliui sugeneruoti paveikslėliai bus visam laikui ištrinti. Priklausomos konfigūracijos gali reikalauti rankinio perkonfigūravimo.

en: - No replacement -
lt: - Be pakaitalo -

en: Divider
lt: Skyriklis

en: A boolean indicating whether the node is visible on the front page.
lt: Loginė reikšmė, nurodanti ar mazgas matomas pradžios puslapyje.

en: A boolean indicating whether the node should sort to the top of content lists.
lt: Loginė reikšmė, nurodanti ar mazgas turėtų būti rikiuojamas turinio sąrašų viršuje.

en: Operations on Unicode strings are emulated on a best-effort basis. Install the <a href="http://php.net/mbstring">PHP mbstring extension</a> for improved Unicode support.
lt: Operacijos su Unicode eilutėmis emuliuojamos kiek įmanoma geriau. Įdiekite <a href="http://php.net/mbstring">PHP mbstring plėtinį</a> geresnei Unicode palaikymui.

en: Language list ID
lt: Kalbų sąrašo ID

en: Completed step @current of @total.
lt: Baigtas žingsnis @current iš @total.

en: Describe a time by reference to the current day, like '+90 days' (90 days from the day the field is created) or '+1 Saturday' (the next Saturday). See <a href="http://php.net/manual/function.strtotime.php">strtotime</a> for more details.
lt: Apibūdinkite laiką pagal dabartinę dieną, pavyzdžiui, '+90 days' (90 dienų nuo lauko sukūrimo dienos) arba '+1 Saturday' (kitas šeštadienis). Daugiau informacijos rasite <a href="http://php.net/manual/function.strtotime.php">strtotime</a>.

en: The type of the log entry, for example "user" or "page not found".
lt: Įrašo tipas, pavyzdžiui, „vartotojas" arba „puslapis nerastas".

en: The %field_type_label field type is used in the following field: @fields | The %field_type_label field type is used in the following fields: @fields
lt[0]: Laukelio tipas %field_type_label naudojamas šiame laukelyje: @fields
lt[1]: Laukelio tipas %field_type_label naudojamas šiuose laukeliuose: @fields
lt[2]: Laukelio tipas %field_type_label naudojamas šiuose laukeliuose: @fields

en: File MIME Type
lt: Failo MIME tipas

en: The maximum allowed image size expressed as WIDTH×HEIGHT (e.g. 640×480). Leave blank for no restriction. If a larger image is uploaded, it will be resized to reflect the given width and height. Resizing images on upload will cause the loss of <a href="http://wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image.
lt: Didžiausias leidžiamas paveikslėlio dydis išreikštas kaip PLOTIS×AUKŠTIS (pvz. 640×480). Palikite tuščią be apribojimų. Jei įkeliamas didesnis paveikslėlis, jo dydis bus pakeistas pagal nurodytą plotį ir aukštį. Keičiant paveikslėlių dydį įkėlimo metu, bus prarasti paveikslėlyje esantys <a href="http://wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF duomenys</a>.

en: The domain names to use for these languages. <strong>Modifying this value may break existing URLs. Use with caution in a production environment.</strong> Example: Specifying "de.example.com" as language domain for German will result in a URL like "http://de.example.com/contact".
lt: Domenų pavadinimai, naudojami šioms kalboms. <strong>Keisdami šias reikšmes galite sugriauti egzistuojančius URL. Jau veikiančioje svetainėje naudokite atsargiai.</strong> Pvz.: nurodžius "de.example.com" kaip vokiečių kalbos domeną, URL atrodys taip: "http://de.example.com/contact".

en: URL query key value pairs
lt: URL užklausos raktų-reikšmių poros

en: URL fragment
lt: URL fragmentas

en: Control which roles can "View the administration theme" on the <a href=":permissions">Permissions page</a>.
lt: Valdyti, kurios rolės gali "Peržiūrėti administravimo temą" <a href=":permissions">Leidimų puslapyje</a>.

en: Create and manage fields, forms, and display settings for your content.
lt: Kurti ir valdyti laukus, formas ir rodymo nustatymus Jūsų turiniui.

en: The language code of the URL alias.
lt: URL pervadinimo kalbos kodas.

en: Experimental modules found: %module_list. <a href=":url">Experimental modules</a> are provided for testing purposes only. Use at your own risk.
lt: Rasti eksperimentiniai moduliai: %module_list. <a href=":url">Eksperimentiniai moduliai</a> teikiami tik testavimo tikslais. Naudokite savo rizika.

en: PHP OPcode caching can improve your site's performance considerably. It is <strong>highly recommended</strong> to have <a href="http://php.net/manual/opcache.installation.php" target="_blank">OPcache</a> installed on your server.
lt: PHP OPcode talpinimas podėlyje gali žymiai pagerinti svetainės našumą. <strong>Labai rekomenduojama</strong> turėti įdiegtą <a href="http://php.net/manual/opcache.installation.php" target="_blank">OPcache</a> serveryje.

en: Protection disabled
lt: Apsauga išjungta

en: <a href=":url">Experimental modules</a> are provided for testing purposes only. Use at your own risk.
lt: <a href=":url">Eksperimentiniai moduliai</a> teikiami tik testavimo tikslais. Naudojate savo rizika.

en: The vocabulary name.
lt: Žodyno pavadinimas.

en: Name (autocomplete)
lt: Vardas (automatinis pildymas)

en: The user or author name. Uses an autocomplete widget to find a user name, the actual filter uses the resulting user ID.
lt: Nario ar autoriaus vardas. Naudoja automatinio pildymo valdiklį nario vardui rasti, o faktinis filtras naudoja gautą nario ID.

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Jūsų paskyra - [site:name] buvo užblokuota.
    
    --  [site:name] komanda

en: Module Permissions
lt: Modulio leidimai

en: The user ID of the user on which the log entry was written.
lt: Vartotojo, apie kurį buvo parašytas įrašas žurnale, vartotojo ID.

en: A serialized array of options to set on the URL, such as a query string or HTML attributes.
lt: Serializuotas parinkčių masyvas, nustatomas URL, pvz. užklausos eilutė arba HTML atributai.

en: The System module provides pages for managing basic site configuration, including <a href=":date-time-settings">Date and time formats</a> and <a href=":site-info">Basic site settings</a> (site name, email address to send mail from, home page, and error pages). Additional configuration pages are listed on the main <a href=":config">Configuration page</a>.
lt: Sistemos modulis teikia puslapius pagrindinei svetainės konfigūracijai valdyti, įskaitant <a href=":date-time-settings">Datų ir laikų formatus</a> ir <a href=":site-info">Pagrindinius svetainės nustatymus</a> (svetainės pavadinimas, el. pašto adresas laiškų siuntimui, pagrindinis puslapis ir klaidų puslapiai). Papildomi konfigūravimo puslapiai išvardyti pagrindiniame <a href=":config">konfigūravimo puslapyje</a>.

en: Basic site settings
lt: Pagrindiniai svetainės nustatymai

en: Select and configure themes.
lt: Pasirinkti ir konfigūruoti temas.

en: Configure the location of uploaded files and how they are accessed.
lt: Konfigūruoti įkeltų failų vietą ir prieigos būdą.

en: Configure and use development tools.
lt: Konfigūruoti ir naudoti plėtojimo įrankius.

en: Take the site offline for updates and other maintenance tasks.
lt: Perjungti svetainę į neprisijungusio režimą atnaujinimams ir kitoms priežiūros užduotims.

en: Configure caching and bandwidth optimization.
lt: Konfigūruoti podėlio kaupimą ir pralaidumo optimizavimą.

en: Configure the display of error messages and database logging.
lt: Konfigūruoti klaidų pranešimų rodymą ir duomenų bazės registravimą.

en: Configure regional settings, localization, and translation.
lt: Konfigūruoti regiono nustatymus, lokalizavimą ir vertimą.

en: Configure the locale and timezone settings.
lt: Konfigūruoti lokalės ir laiko juostos nustatymus.

en: Configure how dates and times are displayed.
lt: Konfigūruoti datų ir laikų rodymą.

en: Configure site search, metadata, and search engine optimization.
lt: Konfigūruoti svetainės paiešką, metaduomenis ir paieškos sistemų optimizavimą.

en: Configure basic site settings, actions, and cron.
lt: Konfigūruoti pagrindinius svetainės nustatymus, veiksmus ir cron.

en: Configure the administrative user interface.
lt: Konfigūruoti administracinę nario sąsają.

en: Manage the content workflow.
lt: Valdyti turinio darbo eigą.

en: Configure content formatting and authoring.
lt: Konfigūruoti turinio formatavimą ir kūrimą.

en: Get a status report about your site's operation.
lt: Gauti ataskaitą apie svetainės veikimą.

en: Allowed Tags
lt: Leistinos žymės

en: content item
lt: turinio elementas

en: content items
lt: turinio elementai

en: Queue thumbnail downloads
lt: Vykdyti miniatiūrų atsisiuntimą eilės tvarka

en: Save media
lt: Išsaugoti mediją

en: Thumbnail downloader
lt: Miniatiūrų atsisiuntėjas

en: The import failed with the following message: %message
lt: Importuoti nepavyko ir buvo pateiktas toks pranešimas: %message

en: Use multiple @tag tags, each with a single source.
lt: Naudoti kelias @tag žymes, kiekvieną su vienu šaltiniu.

en: Use multiple sources within a single @tag tag.
lt: Naudoti kelis šaltinius vienos @tag žymės viduje.

en: Media Embed
lt: Medijos įterpimas

en: Expand all menu links
lt: Išskleisti visas meniu nuorodas

en: Publish media
lt: Publikuoti medija

en: Unpublish media
lt: Nebepublikuoti medijos

en: The upload directory %directory for the file field %name could not be created or is not accessible. A newly uploaded file could not be saved in this directory as a consequence, and the upload was canceled.
lt: Įkėlimo katalogas %directory, skirtas laukelio %name failams, negalėjo būti sukurtas arba yra nepasiekiamas. Dėl to naujai įkeltas failas negalėjo būti išsaugotas šiame kataloge, o įkėlimas buvo atšauktas.

en: Multilingual support.
lt: Daugiakalbystės palaikymas.

en: Lock language.
lt: Užrakinti kalbą.

en: Use custom display settings for the following @display_context modes
lt: Naudoti pasirinktinius rodymo nustatymus šiems @display_context režimams

en: Manage form modes
lt: Valdyti formos režimus

en: Storing files
lt: Failų saugojimas

en: Let scale make images larger than their original size.
lt: Leisti mastelį padidinti paveikslėlius virš originalaus dydžio.

en: Use administration theme when editing or creating content
lt: Naudoti administravimo temą redaguojant ar kuriant turinį

en: Set as current revision
lt: Nustatyti kaip dabartinę versiją

en: Specify an alternative path by which this data can be accessed. For example, type "/about" when writing an about page.
lt: Nurodykite alternatyvų kelią, kuriuo galima pasiekti šiuos duomenis. Pavyzdžiui, rašydami "Apie mus" puslapį įveskite „/apie“.

en: Control default display settings for your site, across all themes. Use theme-specific settings to override these defaults.
lt: Valdykite numatytuosius svetainės rodymo nustatymus visoms temoms. Naudokite temoms būdingus nustatymus, kad pakeistumėte šiuos numatytuosius.

en: administration theme
lt: administravimo tema

en: Are you sure you want to delete all @entity_type_plural?
lt: Ar tikrai norite ištrinti visas @entity_type_plural?

en: This action cannot be undone.<br />Make a backup of your database if you want to be able to restore these items.
lt: Šio veiksmo negalima atšaukti.<br />Sukurkite duomenų bazės atsarginę kopiją, jei norite turėti galimybę atkurti šiuos elementus.

en: Delete all @entity_type_plural
lt: Ištrinti visas @entity_type_plural

en: There are 0 @entity_type_plural to delete.
lt: Yra 0 @entity_type_plural, kurias reikia ištrinti.

en: Deleting @entity_type_plural
lt: Trinamos @entity_type_plural

en: Deleting items... Completed @percentage% (@current of @total).
lt: Trinami elementai... Baigta @percentage% (@current iš @total).

en: All @entity_type_plural have been deleted.
lt: Visos @entity_type_plural buvo ištrintos.

en: And <strong>@count</strong> more @entity_type_singular. | And <strong>@count</strong> more @entity_type_plural.
lt[0]: Ir dar <strong>@count</strong> @entity_type_singular.
lt[1]: Ir dar <strong>@count</strong> @entity_type_plural.
lt[2]: Ir dar <strong>@count</strong> @entity_type_plural.

en: This will delete <strong>@count</strong> @entity_type_singular. | This will delete <strong>@count</strong> @entity_type_plural.
lt[0]: Bus ištrinta <strong>@count</strong> @entity_type_singular.
lt[1]: Bus ištrintos <strong>@count</strong> @entity_type_plural.
lt[2]: Bus ištrintos <strong>@count</strong> @entity_type_plural.

en: Page element display
lt: Puslapio elemento rodymas

en: Use the logo supplied by the theme
lt: Naudoti temos teikiamą logotipą

en: Your shortcut icon, or favicon, is displayed in the address bar and bookmarks of most browsers.
lt: Jūsų trumpinio ikona, arba favicon, rodoma daugumos naršyklių adresų juostoje ir žymėse.

en: Use the favicon supplied by the theme
lt: Naudoti temos teikiamą favicon

en: Upload favicon image
lt: Įkelti favicon paveikslėlį

en: Apply to selected items
lt: Pritaikyti pasirinktiems įrašams

en: Recommendations to make your password stronger:
lt: Rekomendacijos, kaip sustiprinti slaptažodį:

en: Unrecognized username or password. <a href=":password">Forgot your password?</a>
lt: Neatpažintas vartotojo vardas arba slaptažodis. <a href=":password">Pamiršote slaptažodį?</a>

en: An automated attempt to create the directory %directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
lt: Automatinis bandymas sukurti katalogą %directory nepavyko, galbūt dėl leidimų problemos. Norėdami tęsti diegimą, arba sukurkite katalogą ir rankiniu būdu pakeiskite jo leidimus, arba įsitikinkite, kad diegimo programa turi leidimus jį sukurti automatiškai. Daugiau informacijos rasite INSTALL.txt arba <a href=":handbook_url">internetiniame vadove</a>.

en: Log data is corrupted and cannot be unserialized: @message
lt: Žurnalo duomenys yra sugadinti ir negali būti deserializuoti: @message

en: - Skip field -
lt: - Praleisti lauką -

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. An example path is %user-wildcard for every user page. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius naudodami jų kelius. Įveskite vieną kelią kiekvienoje eilutėje. Simbolis '*' yra pakaitalas. Kelio pavyzdys %user-wildcard – kiekvienam nario puslapiui. %front – pagrindinis puslapis.

en: random between -@degrees° and @degrees°
lt: atsitiktinis nuo -@degrees° iki @degrees°

en: Find and manage media.
lt: Rasti ir valdyti mediją.

en: Media thumbnail field display format settings
lt: Medijos miniatiūros lauko rodymo formato nustatymai

en: Media source
lt: Medijos šaltinis

en: The field ID.
lt: Laukelio ID.

en: @label (disabled)
lt: @label (išjungtas)

en: Image URL formatter settings
lt: Paveikslėlio URL formatuotojo nustatymai

en: Random number generation
lt: Atsitiktinių skaičių generavimas

en: Drupal is unable to generate highly randomized numbers, which means certain security features like password reset URLs are not as secure as they should be. Instead, only a slow, less-secure fallback generator is available. See the <a href=":drupal-php">system requirements</a> page for more information. %exception_message
lt: Drupal negali generuoti stipriai atsitiktinių skaičių, todėl tam tikros saugumo funkcijos, pvz., slaptažodžio atkūrimo URL, nėra tokios saugios, kaip turėtų būti. Vietoj to galimas tik lėtas, mažiau saugus atsarginis generatorius. Daugiau informacijos rasite <a href=":drupal-php">sistemos reikalavimų</a> puslapyje. %exception_message

en: Less secure
lt: Mažiau saugus

en: Detailed cron logging
lt: Išsamus cron registravimas

en: Visitors will only see the maintenance mode message. Only users with the "@permission-label" <a href=":permissions-url">permission</a> will be able to access the site. Authorized users can log in directly via the <a href=":user-login">user login</a> page.
lt: Lankytojai matys tik techninio aptarnavimo pranešimą. Svetainę galės pasiekti tik nariai su "@permission-label" <a href=":permissions-url">teise</a>. Įgalioti nariai gali prisijungti tiesiogiai per <a href=":user-login">nario prisijungimo</a> puslapį.

en: Initial visibility level
lt: Pradinis matomumo lygis

en: Number of levels to display
lt: Rodomų lygių skaičius

en: This maximum number includes the initial level.
lt: Šis maksimalus skaičius apima pradinį lygį.

en: Embed media
lt: Įterpti mediją

en: Profile field ID.
lt: Profilio laukelio ID.

en: Locales target language ID.
lt: Lokalizacijų tikslinės kalbos ID.

en: Language for this field.
lt: Šio laukelio kalba.

en: Translation of either the title or explanation.
lt: Pavadinimo arba paaiškinimo vertimas.

en: Windows installation depth
lt: Windows diegimo gylis

en: The public files directory path is %depth characters. Paths longer than 120 characters will cause problems on Windows.
lt: Viešųjų failų katalogo kelias yra %depth simbolių. Keliai, ilgesni nei 120 simbolių, sukels problemų Windows sistemoje.

en: General System Information
lt: Pagrindinė sistemos informacija

en: Content editor
lt: Turinio redaktorius

en: There are no @label yet.
lt: Dar nėra @label.

en: Administer block content
lt: Administruoti bloko turinį

en: Theme settings variable for a theme.
lt: Temos nustatymų kintamasis temai.

en: The theme settings variable value.
lt: Temos nustatymų kintamojo reikšmė.

en: The user ID of the author.
lt: Autoriaus nario ID.

en: Object type for this string
lt: Šios eilutės objekto tipas

en: The term language.
lt: Termino kalba.

en: Translation ID.
lt: Vertimo ID.

en: Name of property being translated.
lt: Verčiamos savybės pavadinimas.

[ctx: Validation]
en: Datetime format valid for datetime type.
lt: Datos ir laiko formato reikšmė tinkama datos ir laiko tipui.

en: The field type.
lt: Laukelio tipas.

en: The field status.
lt: Laukelio būklė.

en: The field storage type.
lt: Laukelio saugyklos tipas.

en: The module that implements the field storage type.
lt: Modulis, kuris įgyvendina laukelio saugyklos tipą.

en: The field storage status.
lt: Laukelio saugyklos būsena.

en: The field data.
lt: Laukelio duomenys.

en: The field instances.
lt: Laukelio egzemplioriai.

en: This field cardinality is set to unlimited and cannot be configured.
lt: Šio laukelio kardinalumas nustatytas kaip neribotas ir negali būti konfigūruotas.

en: This field cardinality is set to @cardinality and cannot be configured.
lt: Šio laukelio kardinalumas nustatytas iki @cardinality ir negali būti konfigūruotas.

en: Controls if unused files should be marked temporary
lt: Kontroliuoja, ar nenaudojami failai turi būti pažymėti kaip laikinieji

en: Could not apply @style image style to @uri because the style does not support it.
lt: Nepavyko pritaikyti @style paveikslėlio stiliaus prie @uri, nes stilius to nepalaiko.

en: Creating media items
lt: Medijos elementų kūrimas

en: When a new media item is created, the Media module records basic information about it, including the author, date of creation, and the <a href=":media-type">media type</a>. It also manages the <em>publishing options</em>, which define whether or not the item is published. Default settings can be configured for each type of media on your site.
lt: Kuriant naują medijos elementą, Medijos modulis įrašo pagrindinę informaciją apie jį, įskaitant autorių, sukūrimo datą ir <a href=":media-type">medijos tipą</a>. Jis taip pat valdo <em>paskelbimo parinktis</em>, kurios nustato, ar elementas paskelbtas. Numatytuosius nustatymus galima konfigūruoti kiekvienam medijos tipui Jūsų svetainėje.

en: Creating custom media types
lt: Tinkintų medijos tipų kūrimas

en: The Media module gives users with the <em>Administer media types</em> permission the ability to <a href=":media-new">create new media types</a> in addition to the default ones already configured. Each media type has an associated media source (such as the image source) which support thumbnail generation and metadata extraction. Fields managed by the <a href=":field">Field module</a> may be added for storing that metadata, such as width and height, as well as any other associated values.
lt: Medijos modulis suteikia nariams su <em>Administruoti medijos tipus</em> leidimu galimybę <a href=":media-new">kurti naujus medijos tipus</a> be jau sukonfigūruotų numatytųjų. Kiekvienas medijos tipas turi susietą medijos šaltinį (pvz., paveikslėlio šaltinį), kuris palaiko miniatiūrų generavimą ir metaduomenų ištraukimą. Laukai, valdomi <a href=":field">Laukų modulio</a>, gali būti pridedami tiems metaduomenims saugoti, pvz., pločiui ir aukščiui bei kitoms susijusioms reikšmėms.

en: The Media module also enables you to create multiple versions of any media item, and revert to older versions using the <em>Revision information</em> settings.
lt: Medijos modulis taip pat leidžia kurti kelias bet kurio medijos elemento versijas ir grįžti prie senesnių versijų naudojant <em>Versijų informacijos</em> nustatymus.

en: The Media module makes a number of permissions available, which can be set by role on the <a href=":permissions">permissions page</a>.
lt: Medijos modulis suteikia keletą leidimų, kuriuos galima nustatyti pagal rolę <a href=":permissions">leidimų puslapyje</a>.

en: Add media type
lt: Pridėti medijos tipą

en: Manage media types.
lt: Valdyti medijos tipus.

en: Administer media types
lt: Administruoti medijos tipus

en: Update own media
lt: Atnaujinti savo mediją

en: Delete own media
lt: Pašalinti savo mediją

en: View all media revisions
lt: Peržiūrėti visas medijos versijas

en: To view a revision, you also need permission to view the media item.
lt: Norint peržiūrėti versiją, taip pat reikia leidimo peržiūrėti medijos elementą.

en: Full URI to a folder where the media icons will be installed
lt: Pilnas URI į aplanką, kuriame bus įdiegtos medijos piktogramos

en: Whether the thumbnail downloads should be queued
lt: Ar miniatiūrų atsisiuntimas turėtų būti vykdomas eilės tvarka

en: Media source settings
lt: Medijos šaltinio nustatymai

en: "File" media source configuration
lt: "Failas" medijos šaltinio konfigūracija

en: "Image" media source configuration
lt: "Paveikslėlis" medijos šaltinio konfigūracija

en: Edit %type_label @label
lt: Redaguoti %type_label @label

en: @type %label has been created.
lt: @type %label sukurtas.

en: @type %label has been updated.
lt: @type %label atnaujintas.

en: @type: added %label.
lt: @type: pridėtas %label.

en: @type: updated %label.
lt: @type: atnaujintas %label.

en: - Create -
lt: - Kurti -

en: Select the field that will store essential information about the media item. If "Create" is selected a new field will be automatically created.
lt: Pasirinkite lauką, kuriame bus saugoma esminė informacija apie medijos elementą. Jei pasirinkta "Kurti", bus automatiškai sukurtas naujas laukas.

en: %field_type field will be automatically created on this type to store the essential information about the media item.
lt: %field_type laukas bus automatiškai sukurtas šiame tipe, kad saugotų esminę informaciją apie medijos elementą.

en: %field_name field is used to store the essential information about the media item.
lt: %field_name laukas naudojamas esminei informacijai apie medijos elementą saugoti.

en: Media source that is responsible for additional logic related to this media type.
lt: Medijos šaltinis, atsakingas už papildomą logiką, susijusią su šiuo medijos tipu.

en: Media source configuration
lt: Medijos šaltinio konfigūracija

en: Media sources can provide metadata fields such as title, caption, size information, credits, etc. Media can automatically save this metadata information to entity fields, which can be configured below. Information will only be mapped if the entity field is empty.
lt: Medijos šaltiniai gali teikti metaduomenų laukus, pvz., pavadinimą, antraštę, dydžio informaciją, autorystę ir kt. Medija gali automatiškai išsaugoti šią metaduomenų informaciją į esybės laukus, kurie gali būti sukonfigūruoti žemiau. Informacija bus susieta tik tuo atveju, jei esybės laukas yra tuščias.

en: Media will be automatically published when created.
lt: Medija bus automatiškai paskelbta sukūrus.

en: Automatically create new revisions. Users with the "Administer media" permission will be able to override this option.
lt: Automatiškai kurti naujas versijas. Nariai su "Administruoti mediją" leidimu galės nepaisyti šios parinkties.

en: Download thumbnails via a queue. When using remote media sources, the thumbnail generation could be a slow process. Using a queue allows for this process to be handled in the background.
lt: Atsisiųsti miniatiūras eilės tvarka. Naudojant nuotolinius medijos šaltinius miniatiūrų generavimas gali būti lėtas procesas. Naudojant eilę šis procesas gali būti atliekamas fone.

en: The media type %name has been updated.
lt: Medijos tipas %name atnaujintas.

en: The media type %name has been added.
lt: Medijos tipas %name pridėtas.

en: Added media type %name.
lt: Pridėtas medijos tipas %name.

en: No media types available. <a href=":url">Add media type</a>.
lt: Nėra galimų medijos tipų. <a href=":url">Pridėti medijos tipą</a>.

en: The thumbnail of the media item.
lt: Medijos elemento miniatiūra.

en: The time the media item was created.
lt: Medijos elemento sukūrimo laikas.

en: The time the media item was last edited.
lt: Medijos elemento paskutinio redagavimo laikas.

en: media type
lt: medijos tipas

en: media types
lt: medijos tipai

en: %type is used by @count media item on your site. You can not remove this media type until you have removed all of the %type media items. | %type is used by @count media items on your site. You can not remove this media type until you have removed all of the %type media items.
lt[0]: %type naudoja @count medijos elementas Jūsų svetainėje. Negalite pašalinti šio medijos tipo, kol nepašalinsite visų %type medijos elementų.
lt[1]: %type naudoja @count medijos elementai Jūsų svetainėje. Negalite pašalinti šio medijos tipo, kol nepašalinsite visų %type medijos elementų.
lt[2]: %type naudoja @count medijos elementų Jūsų svetainėje. Negalite pašalinti šio medijos tipo, kol nepašalinsite visų %type medijos elementų.

en: Linked to media item
lt: Susieta su medijos elementu

en: Use local files for reusable media.
lt: Naudokite vietinius failus daugkartiniam naudojimui skirtai medijai.

[ctx: Validation]
en: Menu settings.
lt: Meniu nustatymai.

en: You can only change the menu settings for the <em>published</em> version of this content.
lt: Meniu nustatymus galite keisti tik šio turinio <em>paskelbtoje</em> versijoje.

en: To view a revision, you also need permission to view the content item.
lt: Norėdami peržiūrėti versiją, taip pat turite turėti leidimą peržiūrėti turinio elementą.

en: To revert a revision, you also need permission to edit the content item.
lt: Norėdami atstatyti versiją, taip pat turite turėti leidimą redaguoti turinio elementą.

en: To delete a revision, you also need permission to delete the content item.
lt: Norėdami pašalinti versiją, taip pat turite turėti leidimą pašalinti turinio elementą.

[ctx: Validation]
en: Path alias.
lt: Kelio pervadinimas.

en: You can only change the URL alias for the <em>published</em> version of this content.
lt: Galite keisti URL pervadinimą tik <em>paskelbtos</em> turinio versijos.

en: Limited date range
lt: Ribota datų sritis

en: Your PHP installation has a limited date range.
lt: Jūsų PHP diegimas turi ribotą datų sritį.

en: You are running on a system where PHP is compiled or limited to using 32-bit integers. This will limit the range of dates and timestamps to the years 1901-2038. Read about the <a href=":url">limitations of 32-bit PHP</a>.
lt: Naudojate sistemą, kurioje PHP sukompiliuotas arba apribotas naudoti 32 bitų sveikuosius skaičius. Tai apribos datų ir laiko žymių sritį iki 1901–2038 metų. Skaitykite apie <a href=":url">32 bitų PHP apribojimus</a>.

en: A client error happened
lt: Įvyko kliento klaida

en: To run cron from outside the site, go to <a href=":cron" class="system-cron-settings__link">@cron</a>
lt: Norėdami paleisti cron iš svetainės išorės, eikite į <a href=":cron" class="system-cron-settings__link">@cron</a>

en: Run times of individual cron jobs will be written to watchdog
lt: Atskirų cron užduočių vykdymo laikas bus įrašytas į watchdog

en: Delete temporary files after
lt: Ištrinti laikinuosius failus po

en: Temporary files are not referenced, but are in the file system and therefore may show up in administrative lists. <strong>Warning:</strong> If enabled, temporary files will be permanently deleted and may not be recoverable.
lt: Laikinieji failai nėra nuorodinami, tačiau yra failų sistemoje ir todėl gali atsirasti administracinių sąrašų. <strong>Įspėjimas:</strong> Jei įjungta, laikinieji failai bus visam laikui ištrinti ir gali būti nebeatkuriami.

en: Add the @label role to the selected user(s)
lt: Pridėti @label rolę pasirinktiems nariams

en: Remove the @label role from the selected user(s)
lt: Pašalinti @label role pasirinktiems nariams

en: The field instance ID.
lt: Laukelio egzemplioriaus ID.

en: The field instance data.
lt: Laukelio egzemplioriaus duomenys.

en: The field type
lt: Laukelio tipas

en: The field definition.
lt: Laukelio apibrėžimas.

en: The formatter settings.
lt: Formatuotojo nustatymai.

en: File selection handler settings
lt: Failo pasirinkimo tvarkyklės nustatymai

en: User selection handler settings
lt: Narių pasirinkimo tvarkyklės nuostatos

en: Czechia
lt: Čekija

en: "Audio" media source configuration
lt: "Garsas" medijos šaltinio konfigūracija

en: Access media overview
lt: Pasiekti medijos apžvalgą

en: Users with this permission can access the media overview page.
lt: Nariai su šiuo leidimu gali pasiekti medijos apžvalgos puslapį.

en: "Video" media source configuration
lt: "Vaizdo įrašas" medijos šaltinio konfigūracija

en: Set default value
lt: Nustatykite numatytąją reikšmę

en: The %field_name entity reference field (entity_type: %entity_type, bundle: %bundle) no longer has any valid bundle it can reference. The field is not working correctly anymore and has to be adjusted.
lt: Esybės nuorodos laukelis %field_name (entity_type: %entity_type, bundle: %bundle) nebeturi jokio galiojančio paketo, į kurį galėtų nurodyti. Laukelis nebeveikia tinkamai ir turi būti pakoreguotas.

en: Compatible
lt: Suderinama

en: The image file is invalid or the image type is not allowed. Allowed types: %types
lt: Paveikslėlio failas yra netinkamas arba paveikslėlio tipas nėra leidžiamas. Leidžiami tipai: %types

en: The image was resized to fit within the maximum allowed dimensions of %dimensions pixels. The new dimensions of the resized image are %new_widthx%new_height pixels.
lt: Paveikslėlis buvo pakeistas, kad tilptų į maksimalius leidžiamus matmenis %dimensions pikselių. Nauji pakeisto paveikslėlio matmenys: %new_widthx%new_height pikselių.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed height of %height pixels. The new dimensions of the resized image are %new_widthx%new_height pixels.
lt: Paveikslėlis buvo pakeistas, kad tilptų į maksimalų leidžiamą aukštį %height pikselių. Nauji pakeisto paveikslėlio matmenys: %new_widthx%new_height pikselių.

en: The image was resized to fit within the maximum allowed width of %width pixels. The new dimensions of the resized image are %new_widthx%new_height pixels.
lt: Paveikslėlis buvo pakeistas, kad tilptų į maksimalų leidžiamą plotį %width pikselių. Nauji pakeisto paveikslėlio matmenys: %new_widthx%new_height pikselių.

en: One or more files could not be uploaded.
lt: Vieno ar daugiau failų nepavyko įkelti.

en: Media display format settings
lt: Medijos atvaizdavimo formato nustatymai

en: Show playback controls
lt: Rodyti atkūrimo valdiklius

en: Audio file display format settings
lt: Garso failo atvaizdavimo formato nustatymai

en: Video file display format settings
lt: Vaizdo failo atvaizdavimo formato nustatymai

en: Replace the file name by its description when available
lt: Pakeisti failo pavadinimą jo aprašymu, kai prieinamas

en: Use description as link text
lt: Naudoti aprašymą kaip nuorodos tekstą

en: Display the file using an HTML5 audio tag.
lt: Rodyti failą naudojant HTML5 audio žymę.

en: Playback controls: %controls
lt: Atkūrimo valdikliai: %controls

en: Multiple file display: Multiple HTML tags
lt: Kelių failų atvaizdavimas: kelios HTML žymės

en: Multiple file display: One HTML tag with multiple sources
lt: Kelių failų atvaizdavimas: viena HTML žymė su keliais šaltiniais

en: Display the file using an HTML5 video tag.
lt: Rodyti failą naudojant HTML5 video žymę.

en: Root-relative file URL
lt: Šakninio katalogo atžvilgiu santykinis failo URL

en: An entity field containing a file URI, and a computed root-relative file URL.
lt: Esybės laukelis, turintis failo URI ir apskaičiuotą šakninio katalogo atžvilgiu santykinį failo URL.

en: @title field is required if there is @uri input.
lt: Laukelis @title privalomas, jei yra @uri įvestis.

en: The Media module manages the creation, editing, deletion, settings, and display of media. Items are typically images, documents, slideshows, YouTube videos, tweets, Instagram photos, etc. You can reference media items from any other content on your site. For more information, see the <a href=":media">online documentation for the Media module</a>.
lt: Medijos modulis valdo medijos kūrimą, redagavimą, šalinimą, nustatymus ir rodymą. Elementai paprastai yra paveikslėliai, dokumentai, skaidrės, "YouTube" vaizdo įrašai, tvitai, "Instagram" nuotraukos ir kt. Galite nurodyti medijos elementus iš bet kurio kito turinio savo svetainėje. Daugiau informacijos rasite <a href=":media">Medijos modulio internetinėje dokumentacijoje</a>.

en: Listing media items
lt: Medijos elementų sąrašas

en: Media items are listed at the <a href=":media-collection">media administration page</a>.
lt: Medijos elementai pateikiami <a href=":media-collection">medijos administravimo puslapyje</a>.

en: Adding media to other content
lt: Medijos pridėjimas prie kito turinio

en: Users with permission to administer content types can add media support by adding a media reference field to the content type on the content type administration page. (The same is true of block types, taxonomy terms, user profiles, and other content that supports fields.) A media reference field can refer to any configured media type. It is possible to allow multiple media types in the same field.
lt: Nariai su leidimais administruoti turinio tipus gali pridėti medijos palaikymą, pridėdami medijos nuorodos lauką prie turinio tipo turinio tipo administravimo puslapyje. (Tas pats taikoma blokų tipams, taksonomijos terminams, narių profiliams ir kitam turiniui, kuris palaiko laukus.) Medijos nuorodos laukas gali nurodyti bet kurį sukonfigūruotą medijos tipą. Galima leisti kelis medijos tipus tame pačiame lauke.

en: Differences between Media, File, and Image reference fields
lt: Skirtumai tarp Media, File ir Image nuorodos laukų

en: <em>Media</em> reference fields offer several advantages over basic <em>File</em> and <em>Image</em> references:
lt: <em>Media</em> nuorodos laukai siūlo keletą pranašumų prieš pagrindines <em>File</em> ir <em>Image</em> nuorodas:

en: Media reference fields can reference multiple media types in the same field.
lt: Medijos nuorodos laukai gali nurodyti kelis medijos tipus tame pačiame lauke.

en: Fields can also be added to media types themselves, which means that custom metadata like descriptions and taxonomy tags can be added for the referenced media. (Basic file and image fields do not support this.)
lt: Laukus taip pat galima pridėti prie pačių medijos tipų, o tai reiškia, kad tinkinami metaduomenys, pvz., aprašymai ir taksonomijos žymės, gali būti pridedami prie nurodytos medijos. (Pagrindiniai failų ir paveikslėlių laukai to nepalaiko.)

en: Media types for audio and video files are provided by default, so there is no need for additional configuration to upload these media.
lt: Garso ir vaizdo failų medijos tipai teikiami pagal numatytuosius nustatymus, todėl nereikia papildomos konfigūracijos šiai medijai įkelti.

en: Contributed or custom projects can provide additional media sources (such as third-party websites, Twitter, etc.).
lt: Išoriniai arba tinkinti projektai gali suteikti papildomų medijos šaltinių (pvz., trečiųjų šalių svetainių, Twitter ir kt.).

en: Existing media items can be reused on any other content items with a media reference field.
lt: Esamus medijos elementus galima pakartotinai naudoti bet kuriuose kituose turinio elementuose su medijos nuorodos lauku.

en: For more information, see the <a href="@help_url">Media help page</a>.
lt: Daugiau informacijos rasite <a href="@help_url">Medijos pagalbos puslapyje</a>.

en: Media Name
lt: Medijos pavadinimas

en: %type_name: Create new media
lt: %type_name: Kurti naują mediją

en: %type_name: Edit own media
lt: %type_name: Redaguoti savo mediją

en: %type_name: Edit any media
lt: %type_name: Redaguoti bet kurią mediją

en: %type_name: Delete own media
lt: %type_name: Pašalinti savo mediją

en: %type_name: Delete any media
lt: %type_name: Pašalinti bet kurią mediją

en: <em>The media source cannot be changed after the media type is created.</em>
lt: <em>Medijos šaltinio negalima pakeisti sukūrus medijos tipą.</em>

en: Use audio files for reusable media.
lt: Naudokite garso failus daugkartiniam naudojimui skirtai medijai.

en: Use video files for reusable media.
lt: Naudokite vaizdo failus daugkartiniam naudojimui skirtai medijai.

en: On the <a href=":cache-settings">Performance page</a>, you can configure how long browsers and proxies may cache pages based on the Cache-Control header; this setting is ignored by the Internal Page Cache module, which caches pages permanently until invalidation, unless they carry an Expires header. There is no other configuration.
lt: Puslapyje <a href=":cache-settings">Našumas</a> galite konfigūruoti, kiek laiko naršyklės ir tarpiniai serveriai gali saugoti puslapius podėlyje pagal Cache-Control antraštę; šis nustatymas ignoruojamas Vidinio puslapių podėlio modulio, kuris saugo puslapius podėlyje nuolat iki jų atnaujinimo, nebent jie turi Expires antraštę. Jokių kitų konfigūracijos parinkčių nėra.

en: Either the path '%path' is invalid or you do not have access to it.
lt: Kelias "%path" yra neteisingas arba Jūs neturite prieigos prie jo.

en: %capital_name contains the following terms.
lt: %capital_name turi šiuos terminus.

en: %capital_name contains terms grouped under parent terms
lt: %capital_name turi terminus, sugrupuotus pagal tėvinius terminus

en: %capital_name contains terms with multiple parents.
lt: %capital_name turi terminus su keliais tėviniais elementais.

en: Access the taxonomy vocabulary overview page
lt: Pasiekti sistematikos žodynų apžvalgos puslapį

en: Get an overview of all taxonomy vocabularies.
lt: Gauti visų sistematikos žodynų apžvalgą.

en: %vocabulary: Create terms
lt: %vocabulary: Kurti terminus

en: %vocabulary: Delete terms
lt: %vocabulary: Ištrinti terminus

en: %vocabulary: Edit terms
lt: %vocabulary: Redaguoti terminus

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
lt: Pagrindinio puslapio turinys dar nesukurtas.<br/>Vadovaukitės <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Naudotojo vadovu</a>, kad pradėtumėte kurti svetainę.

en: Name (A-Z)
lt: Pavadinimas (A-Z)

en: Name (Z-A)
lt: Pavadinimas (Z-A)

en: The node language.
lt: Mazgo kalba.

en: Create your media on the <a href=":add_page" target="_blank">media add page</a> (opens a new window), then add it by name to the field below.
lt: Sukurkite savo mediją <a href=":add_page" target="_blank">medijos pridėjimo puslapyje</a> (atsidaro naujame lange), tada pridėkite ją pagal pavadinimą į lauką žemiau.

en: Use existing media
lt: Naudoti esamą mediją

en: Type part of the media name.
lt: Įveskite dalį medijos pavadinimo.

en: See the <a href=":list_url" target="_blank">media list</a> (opens a new window) to help locate media.
lt: Žr. <a href=":list_url" target="_blank">medijos sąrašą</a> (atsidaro naujame lange), kad padėtų rasti mediją.

en: Allowed media types: %types
lt: Leidžiami medijos tipai: %types

en: Media item
lt: Medijos elementas

en: Create new media
lt: Kurti naują mediją

en: Insert selected
lt: Įterpti pasirinktą

en: Content block
lt: Turinio blokas

en: The @uri field is required when the @title field is specified.
lt: Laukelis @uri privalomas, kai nurodytas laukelis @title.

en: Language for this menu.
lt: Šio meniu kalba.

en: Menu link title translation.
lt: Meniu nuorodos pavadinimo vertimas.

en: Menu link description translation.
lt: Meniu nuorodos aprašymo vertimas.

en: Information array
lt: Informacijos masyvas

en: The i18n_blocks block numeric identifier.
lt: i18n_blocks bloko skaitinis identifikatorius.

en: The default theme.
lt: Numatytoji tema.

en: i18n_string table id
lt: i18n_string lentelės id

en: Block property
lt: Bloko savybė

en: The translation of the value of "property".
lt: Lauko "property" reikšmės vertimas.

en: Block title translation.
lt: Bloko pavadinimo vertimas.

en: Block body.
lt: Bloko turinys.

en: Block body translation.
lt: Bloko turinio vertimas.

en: text editor
lt: teksto redaktorius

en: text editors
lt: teksto redaktoriai

en: Field storages
lt: Laukelių saugyklos

en: field storage
lt: laukelio saugykla

en: field storages
lt: laukelių saugyklos

en: Input data could not be read
lt: Įvesties duomenų nepavyko perskaityti

en: image style
lt: paveikslėlio stilius

en: image styles
lt: paveikslėlių stiliai

en: content language setting
lt: turinio kalbos nustatymas

en: content languages settings
lt: turinio kalbų nustatymai

en: Manage media settings.
lt: Valdyti medijos nustatymus.

en: Domain from which to serve oEmbed content in an iframe
lt: Domenas, iš kurio oEmbed turinys bus rodomas iframe

en: The URL of the oEmbed providers database in JSON format
lt: oEmbed teikėjų duomenų bazės URL JSON formatu

en: oEmbed display format settings
lt: oEmbed rodymo formato nustatymai

en: oEmbed widget format settings
lt: oEmbed valdiklio formato nustatymai

en: oEmbed media source configuration
lt: oEmbed medijos šaltinio konfigūracija

en: URI of thumbnail storage directory
lt: Miniatiūrų saugyklos katalogo URI

en: Allowed oEmbed providers
lt: Leidžiami oEmbed teikėjai

en: Displaying media assets from third-party services, such as YouTube or Twitter, can be risky. This is because many of these services return arbitrary HTML to represent those assets, and that HTML may contain executable JavaScript code. If handled improperly, this can increase the risk of your site being compromised.
lt: Medijos išteklių iš trečiųjų šalių paslaugų, pvz., "YouTube" ar "Twitter", rodymas gali būti rizikingas. Daugelis šių paslaugų grąžina atsitiktinį HTML tiems ištekliams atvaizduoti, o tas HTML gali turėti vykdomąjį JavaScript kodą. Netinkamai tvarkant tai gali padidinti Jūsų svetainės saugumo pažeidimų riziką.

en: In order to mitigate the risks, third-party assets are displayed in an iFrame, which effectively sandboxes any executable code running inside it. For even more security, the iFrame can be served from an alternate domain (that also points to your Drupal site), which you can configure on this page. This helps safeguard cookies and other sensitive information.
lt: Siekiant sumažinti riziką, trečiųjų šalių ištekliai rodomi iFrame, kuris efektyviai izoliuoja jame veikiantį vykdomąjį kodą. Dėl dar didesnio saugumo iFrame gali būti patalpinamas alternatyviame domene (kuris taip pat nukreipiamas į Jūsų Drupal svetainę), kurį galite konfigūruoti šiame puslapyje. Tai padeda apsaugoti slapukus ir kitą jautrią informaciją.

en: iFrame domain
lt: iFrame domenas

en: Enter a different domain from which to serve oEmbed content, including the <em>http://</em> or <em>https://</em> prefix. This domain needs to point back to this site, or existing oEmbed content may not display correctly, or at all.
lt: Įveskite kitą domeną, iš kurio bus talpinamas oEmbed turinys, įskaitant <em>http://</em> arba <em>https://</em> prefiksą. Šis domenas turi nukreipti atgal į šią svetainę, kitaip esamas oEmbed turinys gali būti rodomas neteisingai arba visai nerodomas.

en: Maximum size: %max_width x %max_height pixels
lt: Didžiausias dydis: %max_width x %max_height pikselių

en: Maximum width: %max_width pixels
lt: Didžiausias plotis: %max_width pikselių

en: Maximum height: %max_height pixels
lt: Didžiausias aukštis: %max_height pikselių

en: oEmbed content
lt: oEmbed turinys

en: You can link to media from the following services: @providers
lt: Galite susieti mediją iš šių paslaugų: @providers

[ctx: Validation]
en: oEmbed resource
lt: oEmbed išteklius

en: The given URL does not match any known oEmbed providers.
lt: Pateiktas URL neatitinka jokių žinomų oEmbed teikėjų.

en: Sorry, the @name provider is not allowed.
lt: Deja, teikėjas @name neleidžiamas.

en: The provided URL does not represent a valid oEmbed resource.
lt: Pateiktas URL neatitinka galiojančio oEmbed ištekliaus.

en: An error occurred while trying to retrieve the oEmbed provider database.
lt: Bandant gauti oEmbed teikėjų duomenų bazę įvyko klaida.

en: Suggested cache lifetime
lt: Rekomenduojamas talpyklos gyvavimo laikas

en: Thumbnails location
lt: Miniatiūrų vieta

en: Thumbnails will be fetched from the provider for local usage. This is the URI of the directory where they will be placed.
lt: Miniatiūros bus gaunamos iš teikėjo vietiniam naudojimui. Tai katalogo, kuriame jos bus patalpintos, URI.

en: Allowed providers
lt: Leidžiami teikėjai

en: Optionally select the allowed oEmbed providers for this media type. If left blank, all providers will be allowed.
lt: Pasirinktinai pasirinkite leidžiamus oEmbed teikėjus šiam medijos tipui. Jei palikta tuščia, leidžiami visi teikėjai.

en: Could not prepare thumbnail destination directory @dir for oEmbed media.
lt: Nepavyko paruošti miniatiūrų paskirties katalogo @dir oEmbed medijai.

en: oEmbed source
lt: oEmbed šaltinis

en: Use oEmbed URL for reusable media.
lt: Naudokite oEmbed URL daugkartiniam naudojimui skirtai medijai.

en: Remote video
lt: Nuotolinis vaizdo įrašas

en: Use remote video URL for reusable media.
lt: Naudokite nuotolinio vaizdo URL daugkartiniam naudojimui skirtai medijai.

en: Custom menu links
lt: Pasirinktinės meniu nuorodos

en: custom menu link
lt: pasirinktinė meniu nuoroda

en: custom menu links
lt: pasirinktinės meniu nuorodos

en: Deleted @count content item. | Deleted @count content items.
lt[0]: Ištrintas @count turinio elementas.
lt[1]: Ištrinti @count turinio elementai.
lt[2]: Ištrinta @count turinio elementų.

en: @count content item has not been deleted because you do not have the necessary permissions. | @count content items have not been deleted because you do not have the necessary permissions.
lt[0]: @count turinio elementas nebuvo ištrintas, nes neturite reikiamų leidimų.
lt[1]: @count turinio elementai nebuvo ištrinti, nes neturite reikiamų leidimų.
lt[2]: @count turinio elementų nebuvo ištrinta, nes neturite reikiamų leidimų.

en: search pages
lt: paieškos puslapiai

en: Shortcut links
lt: Trumpinių nuorodos

en: shortcut link
lt: trumpinio nuoroda

en: shortcut links
lt: trumpinių nuorodos

en: Shortcut sets
lt: Trumpinių rinkiniai

en: shortcut set
lt: trumpinių rinkinys

en: shortcut sets
lt: trumpinių rinkiniai

en: Configuration install
lt: Konfigūracijos diegimas

en: The selected profile has a hook_install() implementation and therefore can not be installed from configuration.
lt: Pasirinktas profilis turi hook_install() įgyvendinimą ir todėl negali būti įdiegtas iš konfigūracijos.

en: Install profile in settings
lt: Diegimo profilis nustatymuose

en: This import does not contain system.site configuration, so has been rejected.
lt: Šiame importe nėra system.site konfigūracijos, todėl jis buvo atmestas.

en: Browser and proxy cache maximum age
lt: Didžiausias naršyklės ir tarpinio serverio podėlio amžius

en: This is used as the value for max-age in Cache-Control headers.
lt: Tai naudojama kaip max-age reikšmė Cache-Control antraštėse.

en: Drupal provides an <a href=":module_enable">Internal Page Cache module</a> that is recommended for small to medium-sized websites.
lt: Drupal teikia <a href=":module_enable">Vidinio puslapio podėlio modulį</a>, kuris rekomenduojamas mažoms ir vidutinio dydžio svetainėms.

en: Term language
lt: Termino kalba

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another email containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Dėkojame, kad užsiregistravote [site:name]. Jūsų paskyros prašymas šiuo metu laukia patvirtinimo. Kai ji bus patvirtinta, Jūs gausite kitą el. laišką su informacija apie tai, kaip prisijungti, nustatyti slaptažodį ir kitomis detalėmis.
    
    --  [site:name] komanda

en: A boolean indicating whether this block is reusable.
lt: Loginė reikšmė, nurodanti, ar šis blokas yra daugkartinis.

en: Zero items selected
lt: Irašų nepasirinkta

en: All @count items selected
lt: Visi @count pasirinkti įrašai

en: Select all media
lt: Rodyti visus media įrašus

en: One media item remaining. | @count media items remaining.
lt[0]: Liko @count medijos elementas.
lt[1]: Liko @count medijos elementai.
lt[2]: Liko @count medijos elementų.

en: The entity type this translation relates to
lt: Esybės tipas, su kuriuo susijęs šis vertimas

en: The entity id this translation relates to
lt: Esybės ID, su kuriuo susijęs šis vertimas

en: The entity revision id this translation relates to
lt: Esybės versijos ID, su kuriuo susijęs šis vertimas

en: The target language for this translation.
lt: Tikslinė šio vertimo kalba.

en: Boolean indicating whether the translation is published (visible to non-administrators).
lt: Loginė reikšmė, nurodanti, ar vertimas paskelbtas (matomas ne administratoriams).

en: Image Resize
lt: Vaizdo dydžio keitimas

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. This is important for accessibility.
lt: Trumpas vaizdo, naudojamo ekrano skaitytuvų ir rodomo, kai vaizdas neįkeliamas, aprašymas. Tai svarbu prieinamumui.

en: Short description of the image used by screen readers and displayed when the image is not loaded. Enabling this field is recommended.
lt: Trumpas vaizdo, naudojamo ekrano skaitytuvų ir rodomo, kai vaizdas neįkeliamas, aprašymas. Rekomenduojama įjungti šį laukelį.

en: Insert Media
lt: Įterpti mediją

en: The entity ID this translation relates to
lt: Esybės ID, su kuriuo susijęs šis vertimas

en: The entity revision ID this translation relates to
lt: Esybės versijos ID, su kuriuo susijęs šis vertimas

en: Type (article, page, ....)
lt: Tipas (straipsnis, puslapis, ....)

en: Option ID.
lt: Pasirinkimo ID.

en: Integer value of Object ID
lt: Sveikojo skaičiaus objekto ID reikšmė

en: The input format used by this string
lt: Šios eilutės naudojamas įvesties formatas

en: Translation of the option
lt: Pasirinkimo vertimas

en: Parent lid
lt: Tėvinis lid

en: Plural index number in case of plural strings
lt: Daugiskaitos indekso numeris daugiskaitos eilutių atveju

en: The default language for new terms.
lt: Naujų terminų numatytoji kalba.

en: The i18n taxonomy translation setting.
lt: i18n taksonomijos vertimo nustatymas.

en: Media selection
lt: Medijos pasirinkimas

en: Modules could not be listed due to an error: %error
lt: Modulių nepavyko išvardyti dėl klaidos: %error

en: Block enabled status
lt: Bloko įjungimo būsena

en: Block weight within region
lt: Bloko svoris regione

en: Theme region within which the block is set
lt: Temos regionas, kuriame nustatytas blokas

en: Multilingual mode
lt: Daugiakalbis režimas

en: Language string ID
lt: Kalbos eilutės ID

en: A module defined group of translations
lt: Modulio apibrėžta vertimų grupė

en: Full string ID for quick search: type:objectid:property.
lt: Pilnas eilutės ID greitai paieškai: tipas:objektoid:savybė.

en: Object property for this string
lt: Šios eilutės objekto savybė

en: The {filter_format}.format of the string
lt: {filter_format}.formato eilutė

en: Plural index number
lt: Daugiskaitos indekso numeris

en: Language for this term.
lt: Šio termino kalba.

en: Term name translation.
lt: Termino pavadinimo vertimas.

en: Term description translation.
lt: Termino aprašymo vertimas.

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded. This option may be overridden for the entire menu tree when placing a menu block.
lt: Jei pažymėta ir ši meniu nuoroda turi antrinius elementus, meniu visada bus rodomas išplėstas. Ši parinktis gali būti pakeista visam meniu medžiui, kai dedamas meniu blokas.

[ctx: Examined]
en: Checked
lt: Pasirinkta

en: This will also remove 1 placed block instance. This action cannot be undone. | This will also remove @count placed block instances. This action cannot be undone.
lt[0]: Tai taip pat pašalins @count patalpintą bloko egzempliorių. Šio veiksmo negalima atšaukti.
lt[1]: Tai taip pat pašalins @count patalpintus bloko egzempliorius. Šio veiksmo negalima atšaukti.
lt[2]: Tai taip pat pašalins @count patalpintų bloko egzempliorių. Šio veiksmo negalima atšaukti.

en: Manually entered paths should start with one of the following characters: / ? #
lt: Rankiniu būdu įvesti keliai turi prasidėti vienu iš šių simbolių: / ? #

en: Manages the creation, configuration, and display of media items.
lt: Valdo medijos elementų kūrimą, konfigūravimą ir rodymą.

en: Allow media items to be viewed standalone at /media/{id}
lt: Leisti medijos elementus peržiūrėti atskirai adresu /media/{id}

en: Standalone media URL
lt: Atskiras medijos URL

en: Allow users to access @media-entities at /media/{id}.
lt: Leisti nariams pasiekti @media-entities adresu /media/{id}.

en: Could not download remote thumbnail from {url}.
lt: Nepavyko atsisiųsti nuotolinės miniatiūros iš {url}.

en: @selected of @count item selected | @selected of @count items selected
lt[0]: @selected iš @count elementas pasirinktas
lt[1]: @selected iš @count elementai pasirinkti
lt[2]: @selected iš @count elementų pasirinkta

en: Add or select media
lt: Pridėti arba pasirinkti mediją

en: Add file | Add files
lt[0]: Pridėti failą
lt[1]: Pridėti failus
lt[2]: Pridėti failų

en: No media items are selected.
lt: Nėra pasirinktų medijos elementų.

[ctx: Validation]
en: Menu tree hierarchy.
lt: Meniu medžio hierarchija.

en: You can only change the hierarchy for the <em>published</em> version of this menu link.
lt: Hierarchiją galite keisti tik šios meniu nuorodos <em>paskelbtoje</em> versijoje.

en: %capital_name contains 1 menu link with pending revisions. Manipulation of a menu tree having links with pending revisions is not supported, but you can re-enable manipulation by getting each menu link to a published state. | %capital_name contains @count menu links with pending revisions. Manipulation of a menu tree having links with pending revisions is not supported, but you can re-enable manipulation by getting each menu link to a published state.
lt[0]: %capital_name yra 1 meniu nuoroda su laukiančiomis revizijomis. Meniu medžio, turinčio nuorodas su laukiančiomis revizijomis, valdymas nepalaikomas, tačiau galite vėl įjungti valdymą, kiekvieną meniu nuorodą perkeliant į paskelbtą būseną.
lt[1]: %capital_name yra @count meniu nuorodos su laukiančiomis revizijomis. Meniu medžio, turinčio nuorodas su laukiančiomis revizijomis, valdymas nepalaikomas, tačiau galite vėl įjungti valdymą, kiekvieną meniu nuorodą perkeliant į paskelbtą būseną.
lt[2]: %capital_name yra @count meniu nuorodų su laukiančiomis revizijomis. Meniu medžio, turinčio nuorodas su laukiančiomis revizijomis, valdymas nepalaikomas, tačiau galite vėl įjungti valdymą, kiekvieną meniu nuorodą perkeliant į paskelbtą būseną.

en: The module providing a search page.
lt: Modulis, teikiantis paieškos puslapį.

en: Whether or not this module is enabled for search.
lt: Ar šis modulis įjungtas paieškai.

en: Failed to save file due to error "%error"
lt: Nepavyko išsaugoti failo dėl klaidos "%error"

en: Expand all items
lt: Išplėsti visus elementus

en: Override the option found on each menu link used for expanding children and instead display the whole menu tree as expanded.
lt: Nepaisyti kiekvienos meniu nuorodos parinkties, naudojamos antrinių elementų išskleidimui, ir vietoj to rodyti visą meniu medį išskleistą.

en: The terms with updated parents have been modified by another user, the changes could not be saved.
lt: Terminus su atnaujintais tėviniais elementais pakeitė kitas narys, pakeitimų išsaugoti nepavyko.

en: %capital_name contains 1 term with pending revisions. Drag and drop of terms with pending revisions is not supported, but you can re-enable drag-and-drop support by getting each term to a published state. | %capital_name contains @count terms with pending revisions. Drag and drop of terms with pending revisions is not supported, but you can re-enable drag-and-drop support by getting each term to a published state.
lt[0]: %capital_name turi @count terminą su laukiančiomis versijomis. Terminų su laukiančiomis versijomis tempimas nepalaikomas, tačiau galite iš naujo įjungti tempimo palaikymą, perkeliant kiekvieną terminą į paskelbtą būseną.
lt[1]: %capital_name turi @count terminus su laukiančiomis versijomis. Terminų su laukiančiomis versijomis tempimas nepalaikomas, tačiau galite iš naujo įjungti tempimo palaikymą, perkeliant kiekvieną terminą į paskelbtą būseną.
lt[2]: %capital_name turi @count terminų su laukiančiomis versijomis. Terminų su laukiančiomis versijomis tempimas nepalaikomas, tačiau galite iš naujo įjungti tempimo palaikymą, perkeliant kiekvieną terminą į paskelbtą būseną.

en: You can only change the hierarchy for the <em>published</em> version of this term.
lt: Hierarchiją galite keisti tik <em>paskelbtos</em> šio termino versijos.

en: Use the toolbar
lt: Naudoti įrankių juostą

en: Managing content
lt: Turinio valdymas

en: The file %filename could not be uploaded because the name is invalid.
lt: Failo %filename nepavyko įkelti, nes pavadinimas yra netinkamas.

en: Delete any file
lt: Pašalinti bet kurį failą

en: Add new @entity-type %label
lt: Pridėti naują @entity-type %label

[ctx: Workflow state label]
en: Archived
lt: Archyvuota

en: Temporary file "%path" that was deleted during garbage collection did not exist on the filesystem. This could be caused by a missing stream wrapper.
lt: Laikinasis failas "%path", pašalintas atliekų surinkimo metu, neegzistavo failų sistemoje. Tai galėjo būti sukelta trūkstamo srautų apvalkalo.

en: Temporary file "%path" that was deleted during garbage collection did not exist on the filesystem.
lt: Laikinasis failas "%path", pašalintas atliekų surinkimo metu, neegzistavo failų sistemoje.

en: Added one media item. | Added @count media items.
lt[0]: Pridėta @count medijos elementas.
lt[1]: Pridėta @count medijos elementai.
lt[2]: Pridėta @count medijos elementų.

en: Term from URL
lt: Terminas iš URL

en: Content Block
lt: Turinio blokas

en: This theme is not compatible with Drupal @core_version. Check that the .info.yml file contains a compatible 'core' or 'core_version_requirement' value.
lt: Ši tema nesuderinama su Drupal @core_version. Patikrinkite, ar .info.yml faile yra suderinama 'core' arba 'core_version_requirement' reikšmė.

en: Drupal Core (@core_requirement) (<span class="admin-missing">incompatible with</span> version @core_version)
lt: Drupal branduolys (@core_requirement) (<span class="admin-missing">nesuderinama su</span> versija @core_version)

en: The path that this alias belongs to.
lt: Kelias, kuriam priklauso šis pervadinimas.

en: The source path has to start with a slash.
lt: Šaltinio kelias turi prasidėti pasviruoju brūkšniu.

en: An alias used with this path.
lt: Su šiuo keliu naudojamas pervadinimas.

en: The alias path has to start with a slash.
lt: Kelio pervadinimas turi prasidėti pasviruoju brūkšniu.

en: Full string ID
lt: Pilnas eilutės ID

en: A boolean indicating whether this translation needs to be updated
lt: Loginė reikšmė, nurodanti, ar šis vertimas turi būti atnaujintas

en: i18n language
lt: i18n kalba

en: i18n mode
lt: i18n režimas

en: The %media-embed-filter-label filter requires <code>&lt;drupal-media&gt;</code> among the allowed HTML tags.
lt: Filtras %media-embed-filter-label reikalauja, kad <code>&lt;drupal-media&gt;</code> būtų tarp leidžiamų HTML žymių.

en: The <code>&lt;drupal-media&gt;</code> tag in the allowed HTML tags is missing the following attributes: <code>%list</code>.
lt: <code>&lt;drupal-media&gt;</code> žymei leidžiamų HTML žymių sąraše trūksta šių atributų: <code>%list</code>.

en: The %media-embed-filter-label filter needs to be placed after the %filter filter. | The %media-embed-filter-label filter needs to be placed after the following filters: %filters.
lt[0]: Filtras %media-embed-filter-label turi būti patalpintas po filtro %filter.
lt[1]: Filtras %media-embed-filter-label turi būti patalpintas po šių filtrų: %filters.
lt[2]: Filtras %media-embed-filter-label turi būti patalpintas po šių filtrų: %filters.

en: If you would like to change this, <a href=":display">add an image style to the %field_name field</a>.
lt: Jei norite tai pakeisti, <a href=":display">pridėkite paveikslėlio stilių prie %field_name lauko</a>.

en: The default display for the %type media type is not currently using an image style on the %field_name field. Not using an image style can lead to much larger file downloads. @action_item
lt: Numatytasis %type medijos tipo rodymas šiuo metu nenaudoja paveikslėlio stiliaus %field_name lauke. Nenaudojant paveikslėlio stiliaus failų atsisiuntimai gali būti daug didesni. @action_item

en: The view mode that is used by default
lt: Numatytasis peržiūros režimas

en: Media types selectable in the Media Library
lt: Medijos tipai, kuriuos galima pasirinkti medijos bibliotekoje

en: View modes selectable in the "Edit media" dialog
lt: Peržiūros režimai, kuriuos galima pasirinkti dialoge „Redaguoti mediją"

en: Filters out unpublished media if the current user cannot view it.
lt: Filtruoja nepaskelbtą mediją, jei dabartinis narys negali jos peržiūrėti.

en: The view mode that an embedded media item should be displayed in by default. This can be overridden using the <code>data-view-mode</code> attribute.
lt: Peržiūros režimas, kuriame pagal numatytuosius nustatymus turėtų būti rodomas įterptas medijos elementas. Tai galima nepaisyti naudojant atributą <code>data-view-mode</code>.

en: If none are selected, all will be allowed.
lt: Jei nepasirinkta, leidžiami visi.

en: View modes selectable in the 'Edit media' dialog
lt: Peržiūros režimai, kuriuos galima pasirinkti dialoge 'Redaguoti mediją'

en: If two or more view modes are selected, users will be able to update the view mode that an embedded media item should be displayed in after it has been embedded.  If less than two view modes are selected, media will be embedded using the default view mode and no view mode options will appear after a media item has been embedded.
lt: Jei pasirinkti du ar daugiau peržiūros režimų, nariai galės atnaujinti peržiūros režimą, kuriame turėtų būti rodomas įterptas medijos elementas, po jo įterpimo. Jei pasirinkta mažiau nei du peržiūros režimai, medija bus įterpta naudojant numatytąjį peržiūros režimą ir jokių peržiūros režimo parinkčių nebus rodoma po medijos elemento įterpimo.

en: The referenced media source is missing and needs to be re-embedded.
lt: Nurodytas medijos šaltinis trūksta ir turi būti įterptas iš naujo.

en: 
          <p>You can embed media items:</p>
          <ul>
            <li>Choose which media item to embed: <code>&lt;drupal-media data-entity-uuid="07bf3a2e-1941-4a44-9b02-2d1d7a41ec0e" /&gt;</code></li>
            <li>Optionally also choose a view mode: <code>data-view-mode="tiny_embed"</code>, otherwise the default view mode is used.</li>
            <li>The <code>data-entity-type="media"</code> attribute is required for consistency.</li>
          </ul>
lt: 
          <p>Galite įterpti medijos elementus:</p>
          <ul>
            <li>Pasirinkite, kurį medijos elementą įterpti: <code>&lt;drupal-media data-entity-uuid="07bf3a2e-1941-4a44-9b02-2d1d7a41ec0e" /&gt;</code></li>
            <li>Pasirinktinai taip pat pasirinkite peržiūros režimą: <code>data-view-mode="tiny_embed"</code>, priešingu atveju naudojamas numatytasis peržiūros režimas.</li>
            <li>Dėl nuoseklumo reikalingas atributas <code>data-entity-type="media"</code>.</li>
          </ul>

en: You can embed media items (using the <code>&lt;drupal-media&gt;</code> tag).
lt: Galite įterpti medijos elementus (naudojant žymę <code>&lt;drupal-media&gt;</code>).

en: During rendering of embedded media: recursive rendering detected for %entity_id. Aborting rendering.
lt: Įterptos medijos atvaizdavimo metu: aptiktas rekursyvus atvaizdavimas esybei %entity_id. Atsisakoma atvaizdavimo.

en: During rendering of embedded media: the media item with UUID "@uuid" does not exist.
lt: Įterptos medijos atvaizdavimo metu: medijos elementas su UUID "@uuid" neegzistuoja.

en: During rendering of embedded media: the view mode "@view-mode-id" does not exist.
lt: Įterptos medijos atvaizdavimo metu: peržiūros režimas "@view-mode-id" neegzistuoja.

en: Embeds media items using a custom tag, <code>&lt;drupal-media&gt;</code>. If used in conjunction with the 'Align/Caption' filters, make sure this filter is configured to run after them.
lt: Įterpia medijos elementus naudojant tinkintą žymę <code>&lt;drupal-media&gt;</code>. Jei naudojama kartu su filtrais 'Lygiuoti/Antraštė', įsitikinkite, kad šis filtras sukonfigūruotas veikti po jų.

en: A path alias set for a specific language will always be used when displaying this page in that language, and takes precedence over path aliases set as <em>- Not specified -</em>.
lt: Konkrečiai kalbai nustatytas kelio pervadinimas visada bus naudojamas rodant šį puslapį ta kalba ir turi pirmenybę prieš kelio pervadinimus, nustatytus kaip <em>- Nenurodyta -</em>.

en: No path aliases available. <a href=":link">Add URL alias</a>.
lt: Kelio pervadinimų nėra. <a href=":link">Pridėti URL pervadinimą</a>.

en: The search page that the form submits to, or Default for the default search page.
lt: Paieškos puslapis, į kurį teikiama forma, arba Numatytasis — numatytajam paieškos puslapiui.

en: Experimental themes found: %theme_list. Experimental themes are provided for testing purposes only. Use at your own risk.
lt: Rastos eksperimentinės temos: %theme_list. Eksperimentinės temos teikiamos tik testavimo tikslais. Naudokite savo rizika.

en: Configuration sync directory
lt: Konfigūracijos sinchronizavimo katalogas

en: Your %file file must define the %setting setting as a string containing the directory in which configuration files can be found.
lt: Jūsų %file failas turi apibrėžti %setting nustatymą kaip eilutę, nurodančią katalogą, kuriame galima rasti konfigūracijos failus.

en: experimental theme
lt: eksperimentinė tema

en: A local file system path where temporary files will be stored. This directory should not be accessible over the web. This must be changed in settings.php.
lt: Vietinis failų sistemos kelias, kuriame bus saugomi laikinieji failai. Šis katalogas neturėtų būti pasiekiamas per žiniatinklį. Tai turi būti pakeista settings.php faile.

en: Are you sure you wish to install an experimental theme?
lt: Ar tikrai norite įdiegti eksperimentinę temą?

en: Experimental themes are provided for testing purposes only. Use at your own risk.
lt: Eksperimentinės temos teikiamos tik testavimo tikslais. Naudojate savo rizika.

en: The following themes are experimental: @themes
lt: Šios temos yra eksperimentinės: @themes

en: Internationalization mode.
lt: Tarptautinimo režimas.

en: Language from the taxonomy_vocabulary table.
lt: Kalba iš taxonomy_vocabulary lentelės.

en: Translation of either the name or the description.
lt: Pavadinimo arba aprašymo vertimas.

en: Language code from locales_target table
lt: Kalbos kodas iš locales_target lentelės

en: Require summary
lt: Reikalauti įžangos

en: Always show summary
lt: Visada rodyti įžangą

en: The summary will also be visible when marked as required.
lt: Įžanga taip pat bus matoma, kai pažymėta kaip privaloma.

en: The summary field is required for @name
lt: Įžangos laukelis yra privalomas @name

en: Always show the summary field
lt: Visada rodyti įžangos laukelį

en: Summary field will always be visible
lt: Įžangos laukelis bus visada matomas

en: Too many password recovery requests from your IP address. It is temporarily blocked. Try again later or contact the site administrator.
lt: Per daug slaptažodžio atkūrimo užklausų iš Jūsų IP adreso. Jis laikinai užblokuotas. Bandykite vėliau arba susisiekite su svetainės administratoriumi.

en: Configure the settings of a block that was previously placed in a region of a theme.
lt: Konfigūruokite bloko nustatymus, kuris anksčiau buvo įterptas į temos regioną.

en: Click the name of the theme that contains the block.
lt: Spustelėkite temos, kurioje yra blokas, pavadinimą.

en: Optionally, click <em>Demonstrate block regions</em> to see the regions of the theme.
lt: Jei reikia, spustelėkite <em>Demonstruoti blokų regionus</em>, kad matytumėte temos regionus.

en: If you only want to change the region where a block is located, or the ordering of blocks within a region, drag blocks to their desired positions and click <em>Save blocks</em>.
lt: Jei norite tik pakeisti bloko regioną arba blokų eiliškumą regione, vilkite blokus į norimas vietas ir spustelėkite <em>Išsaugoti blokus</em>.

en: If you want to change additional settings, find the region where the block you want to update is currently located, and click <em>Configure</em> in the line of the block description.
lt: Jei norite pakeisti papildomus nustatymus, suraskite regioną, kuriame šiuo metu yra norimas atnaujinti blokas, ir spustelėkite <em>Konfigūruoti</em> bloko aprašymo eilutėje.

en: Edit the block's settings. The available settings vary depending on the module that provides the block, but for all blocks you can change:
lt: Redaguokite bloko nustatymus. Galimi nustatymai priklauso nuo modulio, teikiančio bloką, tačiau visiems blokams galite keisti:

en: <em>Block title</em>: The heading for the block on your site -- for some blocks, you will need to check the <em>Override title</em> checkbox in order to enter a title
lt: <em>Bloko pavadinimas</em>: Antraštė blokui jūsų svetainėje -- kai kuriems blokams reikės pažymėti žymimąjį laukelį <em>Pakeisti pavadinimą</em>, norint įvesti pavadinimą

en: <em>Display title</em>: Check the box if you want the title displayed
lt: <em>Rodyti pavadinimą</em>: Pažymėkite laukelį, jei norite, kad pavadinimas būtų rodomas

en: <em>Visibility</em>: Add conditions for when the block should be displayed
lt: <em>Matomumas</em>: Pridėkite sąlygas, kada blokas turėtų būti rodomas

en: <em>Region</em>: Change the theme region the block is displayed in
lt: <em>Sritis</em>: Pakeiskite temos regioną, kuriame rodomas blokas

en: Click <em>Save block</em>.
lt: Spustelėkite <em>Išsaugoti bloką</em>.

en: What are blocks?
lt: Kas yra blokai?

en: Blocks are boxes of content rendered into an area, or region, of a web page of your site. Blocks are placed and configured specifically for each theme.
lt: Blokai yra turinio dėžutės, atvaizduojamos svetainės puslapio srityje arba regione. Blokai talpinami ir konfigūruojami kiekvienai temai atskirai.

en: What is the block description?
lt: Kas yra bloko aprašymas?

en: The block description is an identification name for a block, which is shown in the administrative interface. It is not displayed on the site.
lt: Bloko aprašymas yra identifikacinis bloko pavadinimas, rodomas administravimo sąsajoje. Svetainėje jis nerodomas.

en: What is the block title?
lt: Kas yra bloko pavadinimas?

en: The block title is the heading that is optionally shown to site visitors when the block is placed in a region.
lt: Bloko pavadinimas yra antraštė, kuri pasirinktinai rodoma svetainės lankytojams, kai blokas yra patalpintas regione.

en: Place a block into a theme's region.
lt: Patalpinkite bloką į temos regioną.

en: Click the name of the theme that you want to place the block in.
lt: Spustelėkite temos, kurioje norite patalpinti bloką, pavadinimą.

en: Find the region where you want the block, and click <em>Place block</em> in that region. A modal dialog will pop up.
lt: Suraskite regioną, kuriame norite bloką, ir spustelėkite <em>Įterpti bloką</em> tame regione. Pasirodys modalinis dialogas.

en: Find the block you want to place and click <em>Place block</em>. A <em>Configure block</em> modal dialog will pop up.
lt: Suraskite bloką, kurį norite patalpinti, ir spustelėkite <em>Įterpti bloką</em>. Pasirodys modalinis dialogas <em>Konfigūruoti bloką</em>.

en: Enter a description of your block (to be shown to administrators) and the body text for your block.
lt: Įveskite bloko aprašymą (bus rodomas administratoriams) ir bloko pagrindinį tekstą.

en: Enter a label for this block type (shown in the administrative interface). Optionally, edit the automatically-generated machine name or the description.
lt: Įveskite šio bloko tipo etiketę (rodoma administravimo sąsajoje). Jei reikia, redaguokite automatiškai sugeneruotą mašininį pavadinimą arba aprašymą.

en: Click <em>Save</em>. You will be returned to the <em>Block types</em> page.
lt: Spustelėkite <em>Saugoti</em>. Būsite grąžinti į puslapį <em>Blokų tipai</em>.

en: Click <em>Manage fields</em> in the row of your new block type, and add the desired fields to your block type.
lt: Spustelėkite <em>Valdyti laukus</em> naujo bloko tipo eilutėje ir pridėkite norimus laukus prie bloko tipo.

en: Optionally, click <em>Manage form display</em> or <em>Manage display</em> to change the editing form or field display for your block type.
lt: Jei reikia, spustelėkite <em>Valdyti formos rodymą</em> arba <em>Valdyti rodymą</em>, norėdami pakeisti redagavimo formą arba laukų rodymą savo bloko tipui.

en: Use contextual links to access administrative tasks without navigating the administrative menu.
lt: Naudokite kontekstines nuorodas, kad galėtumėte pasiekti administravimo užduotis ne per administravimo meniu.

en: What are contextual links?
lt: Kas yra kontekstinės nuorodos?

en: <em>Contextual links</em> give users with the <em>Use contextual links</em> permission quick access to administrative tasks related to areas of non-administrative pages. For example, if a page on your site displays a block, the block would have a contextual link that would allow users with permission to configure the block. If the block contains a menu or a view, it would also have a contextual link for editing the menu links or the view. Clicking a contextual link takes you to the related administrative page directly, without needing to navigate through the administrative menu system.
lt: <em>Kontekstinės nuorodos</em> suteikia naudotojams, turintiems <em>Naudoti kontekstines nuorodas</em> leidimą, greitą prieigą prie administravimo užduočių, susijusių su neadministracinių puslapių sritimis. Pavyzdžiui, jei Jūsų svetainės puslapyje rodomas blokas, blokas turėtų kontekstinę nuorodą, kuri leistų naudotojams, turintiems leidimą, konfigūruoti bloką. Jei bloke yra meniu arba rodinys, jis taip pat turėtų kontekstinę nuorodą, leidžiančią redaguoti meniu nuorodas arba rodinį. Spustelėjus kontekstinę nuorodą, būtų tiesiogiai pereinama į susijusį administravimo puslapį, nereikėtų naršyti po administravimo meniu sistemą.

en: Make sure that the core Contextual Links module is installed, and that you have a role with the <em>Use contextual links</em> permission. Optionally, make sure that a toolbar module is installed (either the core Toolbar module or a contributed module replacement).
lt: Įsitikinkite, kad įdiegtas pagrindinis kontekstinių nuorodų modulis ir kad Jūs turite rolę su <em>Naudoti kontekstines nuorodas</em> leidimu. Pasirinktinai įsitikinkite, kad įdiegtas įrankių juostos modulis (pagrindinis įrankių juostos modulis arba prisidėjęs modulio pakaitalas).

en: Visit a non-administrative page on your site, such as the home page.
lt: Apsilankykite neadministraciniame Jūsų svetainės puslapyje, pvz., pagrindiniame puslapyje.

en: Locate a block or another area on the page that you want to edit or configure.
lt: Puslapyje raskite bloką arba kitą sritį, kurią norite redaguoti arba konfigūruoti.

en: Make the contextual links button visible by hovering your mouse over that area in the page. In most themes, this button looks like a pencil and is placed in the upper right corner of the page area (upper left for right-to-left languages), and hovering will also temporarily outline the affected area. Alternatively, click the contextual links toggle button on the right end of the toolbar (left end for right-to-left languages), which will make all contextual link buttons on the page visible until it is clicked again.
lt: Padarykite kontekstinių nuorodų mygtuką matomą užvesdami pelę ant tos puslapio srities. Daugumoje temų šis mygtukas atrodo kaip pieštukas ir yra viršutiniame dešiniajame puslapio srities kampe (viršutiniame kairiajame kampe kalboms iš dešinės į kairę), o užvedus pelės žymeklį laikinai apibrėžiama paveikta sritis. Arba spustelėkite kontekstinių nuorodų perjungimo mygtuką, esantį įrankių juostos dešiniajame gale (kairiajame gale kalboms iš dešinės į kairę), ir visi kontekstinių nuorodų mygtukai puslapyje bus matomi tol, kol jis vėl bus spustelėtas.

en: While the contextual links button for the area of interest is visible, click the button to display the list of links for that area. Click a link in the list to visit the corresponding administrative page.
lt: Kol matomas dominančios srities kontekstinių nuorodų mygtukas, spustelėkite jį, kad būtų rodomas tos srities nuorodų sąrašas. Spustelėkite sąraše esančią nuorodą, kad apsilankytumėte atitinkamame administraciniame puslapyje.

en: Complete your administrative task and save your settings, or cancel the action. You should be returned to the page you started from.
lt: Atlikite administravimo užduotį ir išsaugokite Jūsų nustatymus arba atšaukite veiksmą. Turėtumėte grįžti į puslapį, nuo kurio pradėjote.

en: Create, view, and use a set of shortcuts to access administrative pages.
lt: Kurti, peržiūrėti ir naudoti trumpinių rinkinį administravimo puslapiams pasiekti.

en: What are shortcuts?
lt: Kas yra trumpiniai?

en: <em>Shortcuts</em> are quick links to administrative pages; they are managed by the core Shortcut module. A site can have one or more <em>shortcut sets</em>, which can be shared by one or more users (by default, there is only one set shared by all users); each set contains a limited number of shortcuts. Users need <em>Use shortcuts</em> permission to view shortcuts; <em>Edit current shortcut set</em> permission to add, delete, or edit the shortcuts in the set assigned to them; and <em>Select any shortcut set</em> permission to select a different shortcut set when editing their user profile. There is also an <em>Administer shortcuts</em> permission, which allows an administrator to do any of these actions, as well as select shortcut sets for other users.
lt: <em>Trumpiniai</em> — tai greitos nuorodos į administravimo puslapius; juos valdo branduolio Trumpinių modulis. Svetainė gali turėti vieną ar kelis <em>trumpinių rinkinius</em>, kuriuos gali dalytis vienas ar keli nariai (pagal numatytąją konfigūraciją yra tik vienas rinkinys, bendras visiems); kiekviename rinkinyje yra ribotas trumpinių skaičius. Nariams reikia leidimo <em>Naudoti trumpinius</em>, kad galėtų peržiūrėti trumpinius; leidimo <em>Redaguoti dabartinį trumpinių rinkinį</em> — pridėti, ištrinti ar redaguoti jiems priskirtame rinkinyje esančius trumpinius; ir leidimo <em>Pasirinkti bet kurį trumpinių rinkinį</em> — pasirinkti kitą trumpinių rinkinį redaguojant nario profilį. Taip pat yra leidimas <em>Administruoti trumpinius</em>, kuris leidžia administratoriui atlikti bet kurį iš šių veiksmų, taip pat pasirinkti trumpinių rinkinius kitiems nariams.

en: Navigate to an administrative page that you want in your shortcut list.
lt: Eikite į administravimo puslapį, kurį norite turėti trumpinių sąraše.

en: Repeat until all the desired links have been added to your shortcut set.
lt: Kartokite, kol visos norimos nuorodos bus pridėtos į trumpinių rinkinį.

en: Click <em>Shortcuts</em> in the toolbar to display your shortcuts, and verify that the list is complete.
lt: Įrankių juostoje spustelėkite <em>Trumpiniai</em>, kad matytumėte savo trumpinius, ir patikrinkite, ar sąrašas pilnas.

en: Optionally, click <em>Edit shortcuts</em> at the right end of the shortcut list (left end in right-to-left languages), to remove links or change their order.
lt: Pasirinktinai spustelėkite <em>Redaguoti trumpinius</em> dešiniajame trumpinių sąrašo gale (kairėje pusėje kalboms iš dešinės į kairę), kad pašalintumėte nuorodas ar pakeistumėte jų tvarką.

en: Click any link in the shortcut bar to go directly to the administrative page.
lt: Spustelėkite bet kurią nuorodą trumpinių juostoje, kad tiesiogiai patektumėte į administravimo puslapį.

en: Configure the basic settings of your site, including the site name, slogan, main email address, default time zone, default country, and the date formats to use.
lt: Konfigūruoti pagrindinius svetainės nustatymus, įskaitant svetainės pavadinimą, šūkį, pagrindinį el. pašto adresą, numatytąją laiko juostą, numatytąją šalį ir naudotinus datos formatus.

en: Enter the site name, slogan, and main email address for your site.
lt: Įveskite svetainės pavadinimą, šūkį ir pagrindinį el. pašto adresą.

en: Click <em>Save configuration</em>. You should see a message indicating that the settings were saved.
lt: Spustelėkite <em>Išsaugoti konfigūraciją</em>. Turėtumėte pamatyti pranešimą, kad nustatymai išsaugoti.

en: Select the default country and default time zone for your site.
lt: Pasirinkite numatytąją svetainės šalį ir laiko juostą.

en: Look at the <em>Patterns</em> for the Default long, medium, and short date formats. If any of them does not match the date format you want to use on your site, click <em>Edit</em> in that row to edit the format.
lt: Peržiūrėkite <em>Šablonus</em>, skirtus numatytiesiems ilgiems, vidutiniams ir trumpiems datos formatams. Jei kuris nors iš jų neatitinka datos formato, kurį norite naudoti savo svetainėje, spustelėkite <em>Redaguoti</em> toje eilutėje, kad redaguotumėte formatą.

en: Adjust the <em>Format string</em> until the <em>Displayed</em> format matches what you want. (Date format strings are composed of PHP date format codes.)
lt: Koreguokite <em>Formato eilutę</em>, kol <em>Rodomas</em> formatas atitiks tai, ko norite. (Datos formato eilutės sudaromos iš PHP datos formato kodų.)

en: Click <em>Save format</em>. You should see a message indicating that the format was saved.
lt: Spustelėkite <em>Išsaugoti formatą</em>. Turėtumėte pamatyti pranešimą, kad formatas išsaugotas.

en: Repeat the previous three steps for any other date formats that need to be changed.
lt: Pakartokite tris ankstesnius žingsnius bet kuriems kitiems datos formatams, kuriuos reikia pakeisti.

en: Set up your site to respond appropriately to site errors, including 403 and 404 page responses.
lt: Sukonfigūruokite svetainę, kad ji tinkamai reaguotų į svetainės klaidas, įskaitant 403 ir 404 puslapių atsakymus.

en: What are 403 and 404 responses?
lt: Kas yra 403 ir 404 atsakymai?

en: When a user visits a web page, the web server sends a response code in addition to the page content. A normal, non-error response has code 200. If the page does not exist on the site, the response code is 404. If the page exists, but the user is not authorized to visit the page, the response code is 403. The core software provides default responses for both 403 and 404 codes, but if you prefer, you can create your own pages for each.
lt: Kai narys apsilanko tinklalapyje, žiniatinklio serveris kartu su puslapio turiniu siunčia atsakymo kodą. Normalus, be klaidos, atsakymas turi kodą 200. Jei puslapis neegzistuoja svetainėje, atsakymo kodas yra 404. Jei puslapis egzistuoja, bet narys neturi teisės juo naudotis, atsakymo kodas yra 403. Branduolio programinė įranga pateikia numatytuosius atsakymus tiek 403, tiek 404 kodams, tačiau jei pageidaujate, galite sukurti savo puslapius kiekvienam iš jų.

en: What other errors can occur?
lt: Kokios kitos klaidos gali atsirasti?

en: Under some situations, your site can generate error messages. These can be due to user errors (such as entering invalid values in a form, or incorrect configuration), PHP runtime errors, or software bugs. Some errors may result in a <em>white screen of death</em> (a totally blank web page response); less drastic errors will generate error messages. You can configure what happens when an error message is generated.
lt: Tam tikromis aplinkybėmis svetainė gali generuoti klaidų pranešimus. Tai gali būti dėl nario klaidų (pvz., netinkamų reikšmių įvedimo formoje arba neteisingos konfigūracijos), PHP vykdymo laiko klaidų ar programinės įrangos klaidų. Kai kurios klaidos gali sukelti <em>mirties baltą ekraną</em> (visiškai tuščią tinklalapio atsakymą); mažiau rimtos klaidos generuos klaidų pranešimus. Galite konfigūruoti, kas nutinka, kai generuojamas klaidų pranešimas.

en: If desired, create pages to use for 403 and 404 responses. Note the URLs for these pages.
lt: Jei pageidaujate, sukurkite puslapius, naudotinus 403 ir 404 atsakymams. Užsirašykite šių puslapių URL.

en: For a production site, select <em>None</em> under <em>Error messages to display</em>. For a site that is in development, select one of the other options, so that you are more aware of the errors the site is generating.
lt: Produkcinei svetainei pasirinkite <em>Jokių</em> skiltyje <em>Klaidų pranešimų rodymas</em>. Svetainei, kuri yra plėtojama, pasirinkite vieną iš kitų parinkčių, kad geriau žinotumėte apie svetainės generuojamas klaidas.

en: Configure settings related to how user accounts are created and deleted.
lt: Konfigūruoti nuostatas, susijusias su narių paskyrų kūrimu ir šalinimu.

en: What are the settings related to user account creation and deletion?
lt: Kokios yra nuostatos, susijusios su narių paskyrų kūrimu ir šalinimu?

en: You can make it possible for new users to register themselves for accounts, with or without email verification or administrative approval. Or, you can make it so only administrators with <em>Administer users</em> permission can register new users.
lt: Galite leisti naujiems nariams patiems registruotis, su el. pašto patvirtinimu arba be jo, ar su administratoriaus patvirtinimu. Arba galite nustatyti, kad tik administratoriai su <em>Administruoti narius</em> leidimu galėtų registruoti naujus narius.

en: You can configure what happens to content that a user created, if their account is <em>canceled</em> (deleted).
lt: Galite konfigūruoti, kas nutinka turiniui, kurį narys sukūrė, jei jų paskyra yra <em>panaikinta</em>.

en: You can edit the email messages that are sent to users when their accounts are pending, approved, created, blocked, or canceled, or when they request a password reset.
lt: Galite redaguoti el. laiškus, kurie siunčiami nariams, kai jų paskyros laukia patvirtinimo, patvirtinamos, sukuriamos, blokuojamos ar panaikinamos, arba kai jie prašo atstatyti slaptažodį.

en: What are variables in email message text?
lt: Kas yra kintamieji el. laiško tekste?

en: <em>Variables</em> are short text strings, enclosed in square brackets [], that you can insert into configured email message text. When an individual message is generated, data from your site is substituted for the variables. Some commonly-used variables are:
lt: <em>Kintamieji</em> – tai trumpos teksto eilutės, uždarytos laužtiniuose skliaustuose [], kurias galite įterpti į sukonfigūruotą el. laiško tekstą. Generuojant atskirus laiškus, kintamieji pakeičiami Jūsų svetainės duomenimis. Dažniausiai naudojami kintamieji:

en: [site:login-url]: The URL where users can log in to your site.
lt: [site:login-url]: URL, kuriuo nariai gali prisijungti prie Jūsų svetainės.

en: [user:display-name]: The user's displayed name.
lt: [user:display-name]: Nario rodomas vardas.

en: [user:mail]: The user's email alias.
lt: [user:mail]: Nario el. pašto adresas.

en: [user:one-time-login-url]: An expiring URL that a user can use to log in once, if they need to reset their password.
lt: [user:one-time-login-url]: Galiojimo laiką turintis URL, kurį narys gali naudoti prisijungti vieną kartą, jei reikia atstatyti slaptažodį.

en: Select the method you want to use for creating user accounts, and check or uncheck the box that requires email verification, to match the settings you want for your site.
lt: Pasirinkite metodą, kurį norite naudoti narių paskyroms kurti, ir pažymėkite arba atžymėkite laukelį, kuriam reikia el. pašto patvirtinimo, kad atitiktų norimus svetainės nustatymus.

en: Select the desired option for what happens to content that a user created if their account is canceled.
lt: Pasirinkite norimą parinktį, kas nutinka nario sukurtam turiniui, jei jo paskyra panaikinama.

en: Optionally, edit the text of email messages related to user accounts.
lt: Pasirinktinai, redaguokite su narių paskyromis susijusių el. laiškų tekstą.

en: Verify that the other settings are correct.
lt: Patikrinkite, ar kiti nustatymai yra teisingi.

en: Provides the API allowing to rename URLs.
lt: Teikia API, leidžiančią pervadinti URL.

en: Response status
lt: Atsakymo būsena

en: Heading type
lt: Antraštės tipas

en: @interval hence
lt: po @interval

en: Drupal 9 no longer uses the $settings['install_profile'] value in settings.php and it should be removed.
lt: Drupal 9 nebėra naudoja $settings['install_profile'] reikšmę settings.php faile ir ji turėtų būti pašalinta.

en: @low_version_number to @high_version_number
lt: @low_version_number iki @high_version_number

en: Drupal core security coverage
lt: Drupal branduolio saugumo palaikymas

en: Visit the <a href=":url">release cycle overview</a> for more information on supported releases.
lt: Apsilankykite <a href=":url">laidų ciklo apžvalgoje</a>, kad sužinotumėte daugiau apie palaikomas laidas.

en: Not compatible
lt: Nesuderinama

en: Requires Drupal core:
lt: Reikalingas Drupal branduolys:

en: Covered until @end_version
lt: Palaikoma iki @end_version

en: Coverage has ended
lt: Palaikymas baigėsi

en: <a href=":update_status_report">Update to @next_minor or higher</a> soon to continue receiving security updates.
lt: <a href=":update_status_report">Netrukus atnaujinkite iki @next_minor ar aukštesnės versijos</a>, kad toliau gautumėte saugumo atnaujinimus.

en: Covered until @date
lt: Palaikoma iki @date

en: <a href=":update_status_report">Update to a supported minor</a> as soon as possible to continue receiving security updates.
lt: <a href=":update_status_report">Kuo greičiau atnaujinkite iki palaikomos versijos</a>, kad toliau gautumėte saugumo atnaujinimus.

en: Manages breakpoints and breakpoint groups for responsive designs.
lt: Valdo lūžio taškus ir lūžio taškų grupes adaptyviems dizainams.

en: Provides contextual links to directly access tasks related to page elements.
lt: Pateikiamos kontekstinės nuorodos, kuriomis galima tiesiogiai pasiekti su puslapio elementais susijusias užduotis.

en: Logs system events in the database.
lt: Registruoja sistemos įvykius duomenų bazėje.

en: Provides a user interface for the Field module.
lt: Teikia vartotojo sąsają Laukelių moduliui.

en: Defines a field type for image media and provides display configuration tools.
lt: Apibrėžia laukelio tipą vaizdų medijai ir pateikia rodymo konfigūravimo įrankius.

en: Allows users to configure available languages.
lt: Leidžia nariams konfigūruoti galimas kalbas.

en: Allows users to create menu links.
lt: Leidžia nariams kurti meniu nuorodas.

en: Users with sufficient access rights will be able to override these options.
lt: Nariai su pakankamomis prieigos teisėmis galės keisti šias parinktis.

en: Caches pages for anonymous users and can be used when external page cache is not available.
lt: Saugo puslapius anoniminiams nariams ir gali būti naudojamas kai išorinis puslapių podėlis nepasiekiamas.

en: Allows users to create search pages based on plugins provided by other modules.
lt: Leidžia nariams kurti paieškos puslapius, pagrįstus kitų modulių teikiamais įskiepiais.

en: PHP APCu caching
lt: PHP APCu talpinimas podėlyje

en: Enabled (@size)
lt: Įjungta (@size)

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a @apcu_size APCu limit. However, a @apcu_default_size APCu limit (the default) or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
lt: Priklausomai nuo jūsų konfigūracijos, Drupal gali veikti su @apcu_size APCu limitu. Tačiau rekomenduojamas @apcu_default_size APCu limitas (numatytasis) ar didesnis, ypač jei svetainė naudoja papildomus pasirinktinius ar trečiųjų šalių modulius.

en: Memory available: @available.
lt: Galima atmintis: @available.

en: PHP APCu caching can improve your site's performance considerably. It is <strong>highly recommended</strong> to have <a href="https://www.php.net/manual/apcu.installation.php" target="_blank">APCu</a> installed on your server.
lt: PHP APCu talpinimas podėlyje gali žymiai pagerinti svetainės našumą. <strong>Labai rekomenduojama</strong> turėti įdiegtą <a href="https://www.php.net/manual/apcu.installation.php" target="_blank">APCu</a> serveryje.

en: The version of Drupal you are trying to update from is too old
lt: Drupal versija, iš kurios bandote atnaujinti, yra per sena

en: Unsupported schema version: @module
lt: Nepalaikoma schemos versija: @module

en: The installed version of the %module module is too old to update. Update to an intermediate version first (last removed version: @last_removed_version, installed version: @installed_version).
lt: Įdiegta %module modulio versija yra per sena atnaujinimui. Pirmiausia atnaujinkite iki tarpinės versijos (paskutinė pašalinta versija: @last_removed_version, įdiegta versija: @installed_version).

en: @theme (theme) (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
lt: @theme (tema) (<span class="admin-disabled">išjungta</span>)

en: This theme requires the listed modules to operate correctly.
lt: Šiai temai tinkamam veikimui reikalingi išvardyti moduliai.

en: Review the <a href=":url"> suggestions for resolving this incompatibility</a> to repair your installation, and then re-run update.php.
lt: Peržiūrėkite <a href=":url"> pasiūlymus šiam nesuderinamumui išspręsti</a>, kad sutaisytumėte diegimą, o po to iš naujo paleiskite update.php.

en: Missing updates for: @module
lt: Trūkstami atnaujinimai: @module

en: The following module is installed, but it is incompatible with Drupal @version: | The following modules are installed, but they are incompatible with Drupal @version:
lt[0]: Šis modulis įdiegtas, tačiau nesuderinamas su Drupal @version:
lt[1]: Šie moduliai įdiegti, tačiau nesuderinami su Drupal @version:
lt[2]: Šie moduliai įdiegti, tačiau nesuderinami su Drupal @version:

en: Incompatible module | Incompatible modules
lt[0]: Nesuderinamas modulis
lt[1]: Nesuderinami moduliai
lt[2]: Nesuderinami moduliai

en: The following theme is installed, but it is incompatible with Drupal @version: | The following themes are installed, but they are incompatible with Drupal @version:
lt[0]: Ši tema įdiegta, tačiau nesuderinama su Drupal @version:
lt[1]: Šios temos įdiegtos, tačiau nesuderinamos su Drupal @version:
lt[2]: Šios temos įdiegtos, tačiau nesuderinamos su Drupal @version:

en: Incompatible theme | Incompatible themes
lt[0]: Nesuderinama tema
lt[1]: Nesuderinamos temos
lt[2]: Nesuderinamos temos

en: The following module is installed, but it is incompatible with PHP @version: | The following modules are installed, but they are incompatible with PHP @version:
lt[0]: Šis modulis įdiegtas, tačiau nesuderinamas su PHP @version:
lt[1]: Šie moduliai įdiegti, tačiau nesuderinami su PHP @version:
lt[2]: Šie moduliai įdiegti, tačiau nesuderinami su PHP @version:

en: The following theme is installed, but it is incompatible with PHP @version: | The following themes are installed, but they are incompatible with PHP @version:
lt[0]: Ši tema įdiegta, tačiau nesuderinama su PHP @version:
lt[1]: Šios temos įdiegtos, tačiau nesuderinamos su PHP @version:
lt[2]: Šios temos įdiegtos, tačiau nesuderinamos su PHP @version:

en: The following module is marked as installed in the core.extension configuration, but it is missing: | The following modules are marked as installed in the core.extension configuration, but they are missing:
lt[0]: Šis modulis pažymėtas kaip įdiegtas core.extension konfigūracijoje, tačiau jo nėra:
lt[1]: Šie moduliai pažymėti kaip įdiegti core.extension konfigūracijoje, tačiau jų nėra:
lt[2]: Šie moduliai pažymėti kaip įdiegti core.extension konfigūracijoje, tačiau jų nėra:

en: Missing or invalid module | Missing or invalid modules
lt[0]: Trūkstamas arba netinkamas modulis
lt[1]: Trūkstami arba netinkami moduliai
lt[2]: Trūkstami arba netinkami moduliai

en: The following theme is marked as installed in the core.extension configuration, but it is missing: | The following themes are marked as installed in the core.extension configuration, but they are missing:
lt[0]: Ši tema pažymėta kaip įdiegta core.extension konfigūracijoje, tačiau jos nėra:
lt[1]: Šios temos pažymėtos kaip įdiegtos core.extension konfigūracijoje, tačiau jų nėra:
lt[2]: Šios temos pažymėtos kaip įdiegtos core.extension konfigūracijoje, tačiau jų nėra:

en: Missing or invalid theme | Missing or invalid themes
lt[0]: Trūkstama arba netinkama tema
lt[1]: Trūkstamos arba netinkamos temos
lt[2]: Trūkstamos arba netinkamos temos

en: The installed version of the %module module is too old to update. Update to a version prior to @versions first (missing updates: @missing_updates). | The installed version of the %module module is too old to update. Update first to a version prior to all of the following: @versions (missing updates: @missing_updates).
lt[0]: Įdiegta %module modulio versija yra per sena atnaujinimui. Pirmiausia atnaujinkite iki versijos ankstesnės nei @versions (trūkstami atnaujinimai: @missing_updates).
lt[1]: Įdiegta %module modulio versija yra per sena atnaujinimui. Pirmiausia atnaujinkite iki versijų ankstesnių nei visos šios: @versions (trūkstami atnaujinimai: @missing_updates).
lt[2]: Įdiegta %module modulio versija yra per sena atnaujinimui. Pirmiausia atnaujinkite iki versijų ankstesnių nei visos šios: @versions (trūkstami atnaujinimai: @missing_updates).

en: @module_name (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
lt: @module_name (<span class="admin-disabled">išjungtas</span>)

en: Unable to install @theme due to missing module dependencies.
lt: Nepavyksta įdiegti @theme dėl trūkstamų modulių priklausomybių.

en: Empty version
lt: Tuščia versija

en: Invalid version: @existing_version
lt: Neteisinga versija: @existing_version

en: Find the particular sub-type that you want to add the field to, and click <em>Manage fields</em>.
lt: Suraskite konkretų potipį, prie kurio norite pridėti laukelį, ir spustelėkite <em>Valdyti laukelius</em>.

en: Click <em>Add field</em>.
lt: Spustelėkite <em>Pridėti laukelį</em>.

en: The <em>Label</em> field should now be visible; enter a label for the field, which is used as the field label for both content editing and content display.
lt: Dabar turėtų būti matomas laukelis <em>Etiketė</em>; įveskite laukelio etiketę, kuri naudojama tiek redaguojant, tiek rodant turinį.

en: Click <em>Save and continue</em>.
lt: Spustelėkite <em>Saugoti ir tęsti</em>.

en: On the next screen, enter a value for <em>Allowed number of values</em>. You can limit the field to one value per entity item, a set number of values, or set it to have unlimited values. Click <em>Save field settings</em>.
lt: Kitame ekrane įveskite reikšmę lauke <em>Leidžiamų reikšmių kiekis</em>. Galite apriboti laukelį iki vienos reikšmės kiekvienam esybės elementui, nustatyto reikšmių skaičiaus arba nustatyti neribotą reikšmių skaičių. Spustelėkite <em>Saugoti laukelio nustatymus</em>.

en: On the next screen, optionally edit the settings for the field, which vary depending on what field type you are creating. For all fields, you can edit the <em>Label</em>, <em>Help text</em> (text to be displayed below the field on the content editing page), and <em>Required field</em> (to make it so a value must be entered in order to save the content when editing). You can also configure a default value for the field.
lt: Kitame ekrane galite redaguoti laukelio nustatymus, kurie priklauso nuo kuriamo laukelio tipo. Visiems laukeliams galite keisti <em>Etiketę</em>, <em>Pagalbos tekstą</em> (tekstas, rodomas žemiau laukelio turinio redagavimo puslapyje) ir <em>Būtiną laukelį</em> (kad reikšmė būtų privaloma norint išsaugoti turinį). Taip pat galite konfigūruoti numatytąją laukelio reikšmę.

en: Find the particular sub-type that you want to configure the display of, and click <em>Manage display</em> in the <em>Operations</em> list.
lt: Suraskite konkretų potipį, kurio atvaizdavimą norite konfigūruoti, ir sąraše <em>Veiksmai</em> spustelėkite <em>Laukelių atvaizdavimas</em>.

en: Use the drag arrows to order the fields in your preferred order.
lt: Naudokite vilkimo rodykles, kad surūšiuotumėte laukelius pageidaujama tvarka.

en: Drag any fields that you do not wish to see in the display to the <em>Disabled</em> section.
lt: Nuvilkite laukelius, kurių nenorite matyti rodinyje, į sekciją <em>Išjungta</em>.

en: In the <em>Label</em> column, select the position for each field label in the display, or <em>- Hidden -</em> to hide a label. You can also choose <em>- Visually Hidden-</em> if you want the label's text to appear in the HTML page, so that screen readers and search engines can read it, but it will not be visible.
lt: Skiltyje <em>Etiketė</em> pasirinkite kiekvienos laukelio etiketės vietą rodinyje arba <em>- Paslėptas -</em> etiketei paslėpti. Taip pat galite pasirinkti <em>- Vizualiai paslėptas -</em>, jei norite, kad etiketės tekstas būtų HTML puslapyje (kad ekrano skaitytuvai ir paieškos varikliai galėtų jį skaityti), bet jis nebus matomas.

en: In the <em>Format</em> column, select the formatter for displaying each field.
lt: Skiltyje <em>Formatas</em> pasirinkite kiekvieno laukelio rodymo formatuotoją.

en: After selecting the desired formatters, click the settings gear in each row to change the settings for the formatter.
lt: Pasirinkę norimus formatuotojus, kiekvienoje eilutėje spustelėkite nustatymų krumpliaratį, kad pakeistumėte formatuotojo nustatymus.

en: When you are done making changes, click <em>Save</em>.
lt: Baigę keisti, spustelėkite <em>Saugoti</em>.

en: Test the display for your entity sub-type by viewing an entity. If needed, return to these steps to further refine the display.
lt: Patikrinkite savo esybės potipio rodymą peržiūrėdami esybę. Jei reikia, grįžkite prie šių žingsnių ir patikslinkite atvaizdavimą.

en: Find the particular sub-type that you want to configure the editing form for, and click <em>Manage form display</em> in the <em>Operations</em> list.
lt: Suraskite konkretų potipį, kurio redagavimo formą norite konfigūruoti, ir sąraše <em>Veiksmai</em> spustelėkite <em>Valdyti formos atvaizdavimą</em>.

en: Drag any fields that you do not wish to see on the editing form to the <em>Disabled</em> section.
lt: Nuvilkite laukelius, kurių nenorite matyti redagavimo formoje, į sekciją <em>Išjungta</em>.

en: In the <em>Widget</em> column, select the widget for editing each field.
lt: Skiltyje <em>Valdiklis</em> pasirinkite kiekvieno laukelio redagavimo valdiklį.

en: After selecting the desired widgets, click the settings gear in each row to change the settings for the widget.
lt: Pasirinkę norimus valdiklius, kiekvienoje eilutėje spustelėkite nustatymų krumpliaratį, kad pakeistumėte valdiklio nustatymus.

en: Test the editing form for your entity sub-type by editing or creating an entity. If needed, return to these steps to further refine the form.
lt: Patikrinkite savo esybės potipio redagavimo formą redaguodami arba kurdami esybę. Jei reikia, grįžkite prie šių žingsnių ir patikslinkite formą.

en: In <em>Add a new field</em>, select the type of reference field you want to add. The <em>Reference</em> section of the select list shows the most common types of reference field; choose <em>Other...</em> if the entity type you want to reference is not listed.
lt: Skiltyje <em>Pridėti naują laukelį</em> pasirinkite norimo pridėti nuorodos laukelio tipą. Pasirinkimo sąrašo skiltyje <em>Nuoroda</em> rodomi dažniausiai naudojami nuorodos laukelių tipai; pasirinkite <em>Kita...</em>, jei norimas nurodyti esybės tipas nėra sąraše.

en: On the next screen, verify that the type of entity you want to reference is shown in <em>Type of item to reference</em>, or select it if not. Enter a value for <em>Allowed number of values</em>. You can limit the field to one value per entity item, a set number of values, or set it to have unlimited values. Click <em>Save field settings</em>.
lt: Kitame ekrane patikrinkite, ar norimos nurodyti esybės tipas rodomas lauke <em>Nurodomos esybės tipas</em>, arba pasirinkite jį. Įveskite reikšmę lauke <em>Leidžiamų reikšmių kiekis</em>. Galite apriboti laukelį iki vienos reikšmės kiekvienam esybės elementui, nustatyto reikšmių skaičiaus arba nustatyti neribotą reikšmių skaičių. Spustelėkite <em>Saugoti laukelio nustatymus</em>.

en: On the next screen, optionally edit the settings for <em>Label</em>, <em>Help text</em> (text to be displayed below the field on the content editing page), and <em>Required field</em> (to make it so a value must be entered in order to save the content when editing).
lt: Kitame ekrane galite redaguoti nustatymus: <em>Etiketė</em>, <em>Pagalbos tekstas</em> (tekstas, rodomas žemiau laukelio turinio redagavimo puslapyje) ir <em>Būtinas laukelis</em> (kad reikšmė būtų privaloma norint išsaugoti turinį).

en: In the <em>Reference type</em> section, you will usually want to limit the entity sub-types that can be referenced; for example, if you are creating a <em>Content</em> reference, you can check one or two <em>Content type</em> choices. The choices will be easier for content editors to scan if you also choose a sort value (normally the entity title or label field).
lt: Skiltyje <em>Nuorodos tipas</em> paprastai norėsite apriboti esybių potipius, kuriuos galima nurodyti; pavyzdžiui, kurdami <em>Turinio</em> nuorodą, galite pažymėti vieną ar du <em>Turinio tipo</em> pasirinkimus. Pasirinkimus bus lengviau naršyti, jei taip pat pasirinksite rūšiavimo reikšmę (paprastai esybės pavadinimo arba etiketės laukelį).

en: Clear the data in the site cache.
lt: Išvalyti duomenis svetainės podėlyje.

en: What is the cache?
lt: Kas yra podėlis?

en: Some of the calculations that are done when your site loads a page take a long time to run. To save time when these calculations would need to be done again, their results can be <em>cached</em> in your site's database. There are internal mechanisms to <em>clear</em> cached data when the conditions or assumptions that went into the calculation have changed, but you can also clear cached data manually. When your site is misbehaving, a good first step is to clear the cache and see if the problem goes away.
lt: Kai kurie skaičiavimai, atliekami svetainei įkeliant puslapį, trunka ilgai. Kad sutaupytų laiką, kai šiuos skaičiavimus reikia atlikti dar kartą, jų rezultatai gali būti <em>saugomi podėlyje</em> svetainės duomenų bazėje. Yra vidiniai mechanizmai podėlio duomenims <em>išvalyti</em>, kai sąlygos ar prielaidos, į kurias buvo atsižvelgta skaičiuojant, pasikeitė, tačiau podėlio duomenis galima išvalyti ir rankiniu būdu. Kai svetainė veikia netinkamai, geras pirmasis žingsnis yra išvalyti podėlį ir patikrinti, ar problema išnyksta.

en: Click <em>Clear all caches</em>. Your site's cached data will be cleared.
lt: Spustelėkite <em>Išvalyti visą podėlį</em>. Svetainės podėlyje saugomi duomenys bus išvalyti.

en: Put your site in maintenance mode to perform maintenance operations, and then return to normal mode when finished.
lt: Perjunkite svetainę į techninio aptarnavimo būseną, kad atliktumėte priežiūros operacijas, o baigę grįžkite į įprastą režimą.

en: What is maintenance mode?
lt: Kas yra techninio aptarnavimo būsena?

en: When your site is in maintenance mode, most site visitors will see a simple maintenance mode message page, rather than being able to use the full functionality of the site. Users with <em>Use the site in maintenance mode</em> permission who are already logged in will be able to use the full site, and the log in page at <em>/user</em> will also be accessible to anyone.
lt: Kai svetainė yra techninio aptarnavimo būsenoje, dauguma svetainės lankytojų matys paprastą techninio aptarnavimo pranešimo puslapį, o ne galės naudoti visas svetainės funkcijas. Nariai, turintys teisę <em>Naudoti svetainę techninio aptarnavimo būsenoje</em> ir jau prisijungę, galės naudoti visą svetainę, o prisijungimo puslapis adresu <em>/user</em> taip pat bus prieinamas visiems.

en: Check <em>Put site into maintenance mode</em>, optionally change the <em>Message to display when in maintenance mode</em>, and click <em>Save configuration</em>. Your site will be in maintenance mode.
lt: Pažymėkite <em>Perjungti svetainę į techninio aptarnavimo būseną</em>, pasirinktinai pakeiskite <em>Pranešimą, rodomą techninio aptarnavimo būsenoje</em>, ir spustelėkite <em>Išsaugoti konfigūraciją</em>. Svetainė bus techninio aptarnavimo būsenoje.

en: Perform your maintenance operations.
lt: Atlikite priežiūros operacijas.

en: Uncheck <em>Put site into maintenance mode</em> and click <em>Save configuration</em>. Your site will be back in normal operation mode.
lt: Atžymėkite <em>Perjungti svetainę į techninio aptarnavimo būseną</em> ir spustelėkite <em>Išsaugoti konfigūraciją</em>. Svetainė grįš į įprastą veikimo režimą.

en: Install a core module, or a contributed module that has already been downloaded.
lt: Įdiekite branduolio modulį arba jau atsisiųstą prisidėjusių kūrėjų modulį.

en: Enter a word from the module name or description into the filter box, to make the list of modules smaller. Locate the module you want to install.
lt: Į filtro laukelį įveskite žodį iš modulio pavadinimo ar aprašymo, kad sutrumpintumėte modulių sąrašą. Suraskite modulį, kurį norite įdiegti.

en: Check the box next to the name of the module you want to install; you can also check more than one box to install multiple modules at the same time. If the checkbox is disabled for the module you are trying to install, expand the information to see why -- you may need to download an additional module that your module requires.
lt: Pažymėkite laukelį šalia modulio, kurį norite įdiegti, pavadinimo; taip pat galite pažymėti kelis laukelius, kad vienu metu įdiegtumėte kelis modulius. Jei diegiamo modulio žymimas laukelis yra išjungtas, išplėskite informaciją, kad pamatytumėte kodėl – gali tekti atsisiųsti papildomą modulį, kurio reikalauja jūsų modulis.

en: Click <em>Install</em> at the bottom of the page. If you chose to install a module with dependencies that were not already installed, or if you chose an Experimental module, confirm your choice on the next page.
lt: Spustelėkite <em>Įdiegti</em> puslapio apačioje. Jei pasirinkote įdiegti modulį su priklausomybėmis, kurios dar nebuvo įdiegtos, arba pasirinkote eksperimentinį modulį, patvirtinkite pasirinkimą kitame puslapyje.

en: Wait for the module (or modules) to be installed. You should be returned to the <em>Extend</em> page with a message saying the module or modules were installed.
lt: Palaukite, kol modulis (ar moduliai) bus įdiegtas. Turėtumėte grįžti į puslapį <em>Moduliai</em> su pranešimu, kad modulis ar moduliai buvo įdiegti.

en: Enter a word from the module name or description into the filter box, to make the list of modules smaller. Locate the module you want to uninstall.
lt: Į filtro laukelį įveskite žodį iš modulio pavadinimo ar aprašymo, kad sutrumpintumėte modulių sąrašą. Suraskite modulį, kurį norite pašalinti.

en: In the <em>Description</em> column, see if there are reasons that this module cannot be uninstalled. For example, you may have created content using this module (which you would need to delete first), or there may be another module installed that requires this module to be installed (you would need to uninstall the other module first).
lt: Stulpelyje <em>Aprašymas</em> patikrinkite, ar nėra priežasčių, dėl kurių šio modulio negalima pašalinti. Pavyzdžiui, galėjote sukurti turinio naudodami šį modulį (kurį pirmiausia reikėtų ištrinti) arba gali būti įdiegtas kitas modulis, kuriam reikalingas šis modulis (reikėtų pirmiausia pašalinti kitą modulį).

en: If there are no reasons listed, the module can be uninstalled. Check the box in the <em>Uninstall</em> column, next to the module's name.
lt: Jei priežasčių nenurodyta, modulį galima pašalinti. Pažymėkite laukelį stulpelyje <em>Pašalinti</em>, šalia modulio pavadinimo.

en: Click <em>Uninstall</em> at the bottom of the page. Verify the list of modules to be uninstalled and configuration to be deleted on the confirmation page, and click <em>Uninstall</em>.
lt: Spustelėkite <em>Pašalinti</em> puslapio apačioje. Patvirtinimo puslapyje patikrinkite pašalinamų modulių sąrašą ir naikintinų konfigūracijų sąrašą, tada spustelėkite <em>Pašalinti</em>.

en: Wait for the module to be uninstalled. You should be returned to the <em>Uninstall</em> page with a message saying the module was uninstalled.
lt: Palaukite, kol modulis bus pašalintas. Turėtumėte grįžti į puslapį <em>Pašalinti</em> su pranešimu, kad modulis buvo pašalintas.

en: Run reports to learn about the status and health of your site.
lt: Generuokite ataskaitas, kad sužinotumėte apie svetainės būseną ir sveikatą.

en: If you have the core Database Logging module installed, in the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Reports</em> &gt; <em>Recent log messages</em> to see a report of the error and informational messages your site has generated. You can filter the report by <em>Severity</em> to see only the most critical messages, if desired.
lt: Jei įdiegtas branduolio duomenų bazės registravimo modulis, administraciniame meniu <em>Tvarkyti</em> eikite į <em>Ataskaitos</em> &gt; <em>Paskutiniai žurnalo įrašai</em>, kad pamatytumėte svetainės sugeneruotų klaidų ir informacinių pranešimų ataskaitą. Jei norite, galite filtruoti ataskaitą pagal <em>Svarbumą</em>, kad matytumėte tik kritinius pranešimus.

en: Click <em>Add user</em>.
lt: Spustelėkite <em>Pridėti narį</em>.

en: Enter the <em>Email address</em>, <em>Username</em>, and <em>Password</em> (twice) for the new user.
lt: Įveskite naujojo nario <em>El. pašto adresą</em>, <em>Nario vardą</em> ir <em>Slaptažodį</em> (du kartus).

en: Verify that the <em>Roles</em> checked for the new user are correct.
lt: Patikrinkite, ar naujajam nariui pažymėtos <em>Rolės</em> yra teisingos.

en: If you want the new user to receive an email message notifying them of the new account, check <em>Notify user of new account</em>.
lt: Jei norite, kad naujasis narys gautų el. laišką apie naują paskyrą, pažymėkite <em>Įspėti narį apie naują paskyrą</em>.

en: Optionally, change other settings on the form.
lt: Pasirinktinai, pakeiskite kitus formos nustatymus.

en: Click <em>Create new account</em>.
lt: Spustelėkite <em>Registracija</em>.

en: You will be left on the <em>Add user</em> page; repeat these steps if you have more user accounts to create.
lt: Liksite <em>Pridėti narį</em> puslapyje; pakartokite šiuos žingsnius jei turite daugiau narių paskyrų kurti.

en: Create a new role.
lt: Sukurti naują rolę.

en: Click <em>Add role</em>.
lt: Spustelėkite <em>Pridėti rolę</em>.

en: Enter the desired <em>Role name</em>. If desired, click <em>Edit</em> to change the <em>Machine name</em> for the role.
lt: Įveskite pageidaujamą <em>Rolės pavadinimą</em>. Jei reikia, spustelėkite <em>Redaguoti</em>, kad pakeistumėte rolės <em>Sisteminį pavadinimą</em>.

en: Click <em>Save</em>. You should be returned to the <em>Roles</em> page and your new role should be in the role list.
lt: Spustelėkite <em>Išsaugoti</em>. Turėtumėte būti grąžinti į <em>Rolių</em> puslapį ir nauja rolė turėtų būti rolių sąraše.

en: What is a user?
lt: Kas yra narys?

en: A user is anyone accessing or viewing your site. <em>Anonymous</em> users are users who are not logged in, and <em>Authenticated</em> users are users who are logged in.
lt: Narys yra bet kas, kas jungiasi prie Jūsų svetainės ar ją peržiūri. <em>Anoniminiai</em> nariai yra nariai, kurie nėra prisijungę, o <em>Prisijungę</em> nariai yra nariai, kurie yra prisijungę.

en: What is a role?
lt: Kas yra rolė?

en: <em>Roles</em> are used to group and classify users; each user can be assigned one or more roles. There are also special roles for all anonymous and all authenticated users.
lt: <em>Rolės</em> naudojamos nariams grupuoti ir klasifikuoti; kiekvienam nariui gali būti priskirta viena ar daugiau rolių. Taip pat yra specialios rolės visiems anoniminiams ir visiems prisijungusiems nariams.

en: What is a permission?
lt: Kas yra leidimas?

en: Granting a <em>permission</em> to a role allows users who have been assigned that role to perform an action on the site, such as viewing content, editing or creating  a particular type of content, administering settings for a particular module, or using a particular function of the site (such as search).
lt: Suteikus <em>leidimą</em> rolei, nariai, kuriems priskirta ta rolė, gali atlikti veiksmą svetainėje, pavyzdžiui, peržiūrėti turinį, redaguoti arba kurti tam tikro tipo turinį, administruoti konkretaus modulio nuostatas arba naudoti konkrečią svetainės funkciją (pvz., paiešką).

en: Overview of managing user accounts and visitors
lt: Narių paskyrų ir lankytojų valdymo apžvalga

en: Modify the permissions for an existing role.
lt: Keisti esamos rolės leidimus.

en: Review the permissions for the role, paying particular attention to the permissions marked with <em>Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.</em> Uncheck permissions that this role should not have, in the row of the permission and the column of the role; check permissions that this role should have.
lt: Peržiūrėkite rolės leidimus, ypač atkreipkite dėmesį į leidimus pažymėtus <em>Įspėjimas: suteikite tik patikimoms rolėms; šis leidimas turi saugumo pasekmių.</em> Atžymėkite leidimus, kurių ši rolė neturi turėti, leidimo eilutėje ir rolės stulpelyje; pažymėkite leidimus, kuriuos ši rolė turi turėti.

en: Click <em>Save permissions</em>.
lt: Spustelėkite <em>Išsaugoti leidimus</em>.

en: Update or delete an existing user account.
lt: Atnaujinti arba pašalinti esamą nario paskyrą.

en: Enter all or part of the user name or email address of the user account you want to update or delete, and click <em>Filter</em>. A short list of user accounts, including the account of interest, should be shown in the table; if not, modify the filter text until you can find the account of interest.
lt: Įveskite visą arba dalį nario paskyros, kurią norite atnaujinti ar pašalinti, nario vardo arba el. pašto adreso, ir spustelėkite <em>Filtruoti</em>. Lentelėje turėtų pasirodyti trumpas narių paskyrų sąrašas, įskaitant dominančią paskyrą; jei ne, keiskite filtro tekstą, kol rasite dominančią paskyrą.

en: Click <em>Edit</em> in the <em>Operations</em> area of the account of interest.
lt: Dominančios paskyros <em>Veiksmų</em> srityje spustelėkite <em>Redaguoti</em>.

en: To delete the user account, scroll to the bottom and click <em>Cancel account</em>. Select what you want to happen to the user's content on the next screen, and click <em>Cancel account</em>.
lt: Norėdami pašalinti nario paskyrą, slinkite į apačią ir spustelėkite <em>Panaikinti paskyrą</em>. Kitame ekrane pasirinkite, ką norite padaryti su nario turiniu, ir spustelėkite <em>Panaikinti paskyrą</em>.

en: To update the user account, enter new values in the form and click <em>Save</em>.
lt: Norėdami atnaujinti nario paskyrą, įveskite naujus duomenis formoje ir spustelėkite <em>Išsaugoti</em>.

en: Programming languages
lt: Programavimo kalbos

en: Olivero Utilities
lt: Olivero priemonės

en: Enable mobile menu at all widths
lt: Įjungti mobilų meniu visuose plotuose

en: Header site branding background color
lt: Antraštės svetainės identiteto fono spalva

en: Search by keyword or phrase.
lt: Ieškoti pagal raktažodį ar frazę.

en: Nav Medium
lt: Navigacija vidutinė

en: Grid Medium
lt: Tinklelis vidutinis

en: Grid Max
lt: Tinklelis maksimalus

en: olivero settings
lt: olivero nustatymai

en: Click <em>Save settings</em>. You should be returned to the <em>Manage fields</em> page, with your new field in the list.
lt: Spustelėkite <em>Išsaugoti nustatymus</em>. Turėtumėte būti grąžinti į puslapį <em>Valdyti laukelius</em>, kur sąraše bus Jūsų naujas laukelis.

en: Whether to force the output to be an absolute link (beginning with http: or https:)
lt: Ar priverstinai naudoti absoliučią nuorodą (pradedant http: arba https:)

en: Whether to force this URL to point to a secure location (beginning with https:)
lt: Ar priverstinai nukreipti šį URL į saugią vietą (pradedant https:)

en: Checked %langcode translation for %project.
lt: Patikrintas %langcode vertimas, skirtas %project.

en: Downloaded %langcode translation for %project.
lt: Atsisiųstas %langcode vertimas, skirtas %project.

en: Importing %langcode translation for %project.
lt: Importuojamas %langcode vertimas, skirtas %project.

en: Imported %langcode translation for %project.
lt: Importuotas %langcode vertimas, skirtas %project.

en: The menu name (= set name) for this shortcut link.
lt: Meniu pavadinimas (= rinkinio pavadinimas) šiai trumpinių nuorodai.

en: There are errors with some installed themes. Visit the <a href=":link">status report page</a> for more information.
lt: Kai kuriose įdiegtose temose yra klaidų. Daugiau informacijos rasite <a href=":link">būsenos ataskaitos puslapyje</a>.

en: There are errors with some installed modules. Visit the <a href=":link">status report page</a> for more information.
lt: Kai kuriuose įdiegtuose moduliuose yra klaidų. Daugiau informacijos rasite <a href=":link">būsenos ataskaitos puslapyje</a>.

en: Search form (narrow)
lt: Paieškos forma (siaura)

en: Search form (wide)
lt: Paieškos forma (plati)

en: What are breakpoints?
lt: Kas yra lūžio taškai?

en: Breakpoints are the point at which your site's content will respond to provide the user with the best possible layout to consume the information. A breakpoint separates the height or width of viewports (screens, printers, and other media output types) into steps. For instance, a width breakpoint of 40em creates two steps: one for widths up to 40em and one for widths above 40em. Breakpoints can be used to define when layouts should shift from one form to another, when images should be resized, and other changes that need to respond to changes in viewport height or width.
lt: Lūžio taškai yra momentai, kuriuose jūsų svetainės turinys reaguoja, pateikdamas vartotojui geriausią įmanomą išdėstymą informacijai pateikti. Lūžio taškas skaido peržiūros srities (ekranų, spausdintuvų ir kitų medijos išvesties tipų) aukštį arba plotį į žingsnius. Pavyzdžiui, 40em pločio lūžio taškas sukuria du žingsnius: vieną plotams iki 40em ir kitą plotams virš 40em. Lūžio taškai gali būti naudojami apibrėžti, kada maketas turėtų keistis iš vienos formos į kitą, kada vaizdai turėtų būti keičiamo dydžio ir kitiems pakeitimams, kurie turi reaguoti į peržiūros srities aukščio arba pločio pokyčius.

en: What are media queries?
lt: Kas yra medijos užklausos?

en: Media  queries are a formal way to encode breakpoints. For instance, a width breakpoint at 40em would be written as the media query "(min-width: 40em)". Breakpoints are really just media queries with some additional meta-data, such as a name and multiplier information.
lt: Medijos užklausos yra formalus būdas koduoti lūžio taškus. Pavyzdžiui, 40em pločio lūžio taškas būtų užrašomas kaip medijos užklausa "(min-width: 40em)". Lūžio taškai iš esmės yra tik medijos užklausos su kai kuriais papildomais metaduomenimis, tokiais kaip pavadinimas ir dauginamojo informacija.

en: What are resolution multipliers?
lt: Kas yra raiškos dauginamieji?

en: What is a breakpoint group?
lt: Kas yra lūžio taškų grupė?

en: Managing breakpoints and breakpoint groups overview
lt: Lūžio taškų ir lūžio taškų grupių valdymo apžvalga

en: The <em>Breakpoint</em> module allows you to define breakpoints and breakpoint groups in YAML files. Modules and themes can use the API provided by the <em>Breakpoint</em> module to define breakpoints and breakpoint groups, and to assign resolution multipliers to breakpoints.
lt: Modulis <em>Lūžio taškas</em> leidžia apibrėžti lūžio taškus ir lūžio taškų grupes YAML failuose. Moduliai ir temos gali naudoti modulio <em>Lūžio taškas</em> teikiamą API lūžio taškams ir lūžio taškų grupėms apibrėžti bei raiškos dauginamiesiems lūžio taškams priskirti.

en: W3C standards for media queries
lt: W3C medijos užklausų standartai

en: Install a core theme, or a contributed theme that has already been downloaded. Choose the default themes to use for the site and for administrative pages.
lt: Įdiekite branduolio temą arba jau atsisiųstą prisidėjusių kūrėjų temą. Pasirinkite numatytąsias temas, naudotinas svetainei ir administravimo puslapiams.

en: Locate the themes that you want to use as the site default theme and for administrative pages.
lt: Suraskite temas, kurias norite naudoti kaip numatytąją svetainės temą ir administravimo puslapiams.

en: For each of these themes, if the theme is in the <em>Uninstalled themes</em> section, click the <em>Install</em> link to install the theme. Wait for the theme to be installed (translations might be downloaded). You should be returned to the <em>Appearance</em> page.
lt: Kiekvienai iš šių temų, jei tema yra skyriuje <em>Neįdiegtos temos</em>, spustelėkite nuorodą <em>Įdiegti</em>, kad įdiegtumėte temą. Palaukite, kol tema bus įdiegta (gali būti atsiunčiami vertimai). Turėtumėte grįžti į puslapį <em>Išvaizda</em>.

en: Locate the theme that you want to be your default theme, which should now be in the <em>Installed themes</em> section. If it is not already labeled as the <em>default theme</em>, click the <em>Set as default</em> link.
lt: Suraskite temą, kurią norite naudoti kaip numatytąją – ji dabar turėtų būti skyriuje <em>Įdiegtos temos</em>. Jei ji dar nepažymėta kaip <em>numatytoji tema</em>, spustelėkite nuorodą <em>Nustatyti kaip numatytąją</em>.

en: At the bottom of the page, select the <em>Administration theme</em> that you want to use on administrative pages. Click <em>Save configuration</em> if you selected a new theme.
lt: Puslapio apačioje pasirinkite <em>Administravimo temą</em>, kurią norite naudoti administravimo puslapiuose. Jei pasirinkote naują temą, spustelėkite <em>Išsaugoti konfigūraciją</em>.

en: If you changed the default theme for your site, visit the site home page or another page on the non-administration part of your site and verify that the site is using the new theme. If you changed the administration theme, verify that the new theme is used on administrative pages.
lt: Jei pakeitėte numatytąją svetainės temą, apsilankykite svetainės pagrindiniame puslapyje arba kitame ne administracinės dalies puslapyje ir patikrinkite, ar svetainė naudoja naują temą. Jei pakeitėte administravimo temą, patikrinkite, ar nauja tema naudojama administravimo puslapiuose.

en: Uninstall a theme that was previously installed, but is no longer being used on the site.
lt: Pašalinkite anksčiau įdiegtą temą, kuri svetainėje nebėra naudojama.

en: Locate the theme that you want to uninstall, in the <em>Installed themes</em> section.
lt: Skyriuje <em>Įdiegtos temos</em> suraskite temą, kurią norite pašalinti.

en: Deployment identifier
lt: Diegimo identifikatorius

en: Configure one or more search pages.
lt: Sukonfigūruoti vieną ar kelis paieškos puslapius.

en: Scroll down to the <em>Search pages</em> section. You will see a list of the already-configured search pages on your site.
lt: Slinkite žemyn iki skyriaus <em>Paieškos puslapiai</em>. Matysite jau sukonfigūruotų svetainės paieškos puslapių sąrašą.

en: To configure an existing search page, click <em>Edit</em>. Or, to add a new search page, select the <em>Search page type</em> and click <em>Add search page</em>.
lt: Norėdami konfigūruoti esamą paieškos puslapį, spustelėkite <em>Redaguoti</em>. Arba, norėdami pridėti naują paieškos puslapį, pasirinkite <em>Paieškos puslapio tipą</em> ir spustelėkite <em>Pridėti paieškos puslapį</em>.

en: Enter the desired <em>Label</em> name and URL <em>Path</em> for the search page.
lt: Įveskite norimą paieškos puslapio <em>Žymą</em> ir URL <em>Kelią</em>.

en: For <em>Content</em> search pages, select the desired level of influence in ranking search results of the available <em>Content ranking</em> factors.
lt: <em>Turinio</em> paieškos puslapiams pasirinkite norimą galimų <em>Turinio reitingavimo</em> veiksnių įtakos lygį reitinguojant paieškos rezultatus.

en: Click <em>Save</em>. You will be returned to the <em>Search pages</em> page.
lt: Spustelėkite <em>Saugoti</em>. Būsite grąžinti į <em>Paieškos puslapių</em> puslapį.

en: Verify that the correct search page is listed as <em>Default</em> in the <em>Status</em> column. If not, click <em>Set as default</em> in the <em>Operations</em> list for the correct search page.
lt: Patikrinkite, ar tinkamas paieškos puslapis stulpelyje <em>Būsena</em> nurodytas kaip <em>Numatytasis</em>. Jei ne, spustelėkite <em>Nustatyti kaip numatytąją</em> tinkamo paieškos puslapio veiksmų sąraše.

en: Optionally, disable or delete any search pages that you do not want to have available on the site (disabling is temporary, while deleting is permanent).
lt: Pasirinktinai išjunkite arba ištrinkite paieškos puslapius, kurių nenorite turėti svetainėje (išjungimas yra laikinas, o ištrynimas — nuolatinis).

en: Manage the search index, and make sure that the site is fully indexed for searching.
lt: Valdyti paieškos indeksą ir įsitikinti, kad svetainė visiškai indeksuota paieškai.

en: What is the search index?
lt: Kas yra paieškos indeksas?

en: Under <em>Indexing throttle</em>, select the <em>Number of items to index per cron run</em>. A smaller number will make cron faster and reduce the possibility of timeout; a larger number will make sure more of your site is indexed in fewer cron runs.
lt: Skyriuje <em>Indeksavimo sklendė</em> pasirinkite <em>Elementų kiekį indeksavimui per cron paleidimą</em>. Mažesnis skaičius pagreitins cron ir sumažins skirtojo laiko viršijimo tikimybę; didesnis skaičius užtikrins, kad daugiau svetainės bus indeksuota per mažiau cron paleidimų.

en: Under <em>Default indexing settings</em>, enter the desired <em>Minimum word length to index</em>. Words smaller than this length will be dropped from both keywords when searching and content when indexing.
lt: Skyriuje <em>Numatytosios indeksavimo nuostatos</em> įveskite norimą <em>Mažiausią žodžio ilgį indeksavimui</em>. Žodžiai, trumpesni nei šis ilgis, bus pašalinti tiek iš raktažodžių ieškant, tiek iš turinio indeksuojant.

en: If your site uses Chinese, Japanese, or Korean languages, optionally check <em>Simple CJK handling</em> under <em>Default indexing settings</em> to provide some support for these languages.
lt: Jei Jūsų svetainė naudoja kinų, japonų ar korėjiečių kalbas, pasirinktinai pažymėkite <em>Paprastas CJK naudojimas</em> skyriuje <em>Numatytosios indeksavimo nuostatos</em>, kad suteiktumėte tam tikrą šių kalbų palaikymą.

en: Click <em>Save configuration</em>, and you should be returned to the <em>Search pages</em> page.
lt: Spustelėkite <em>Išsaugoti konfigūraciją</em> — būsite grąžinti į <em>Paieškos puslapių</em> puslapį.

en: Click <em>Re-index site</em> if you have changed the indexing configuration, or later on, if you believe that the search index has been corrupted.
lt: Spustelėkite <em>Perindeksuoti svetainę</em>, jei pakeitėte indeksavimo konfigūraciją arba vėliau, jei manote, kad paieškos indeksas sugadintas.

en: After waiting for cron to run several times, verify that the content has been fully indexed for searching. The overall status is listed under <em>Indexing progress</em>, and the status for each search page is shown in the <em>Indexing progress</em> column of the <em>Search pages</em> section.
lt: Palaukę, kol cron keliasdešimt kartų paleis, patikrinkite, ar turinys visiškai indeksuotas paieškai. Bendroji būsena nurodyta skyriuje <em>Indeksavimo eiga</em>, o kiekvieno paieškos puslapio būsena rodoma stulpelyje <em>Indeksavimo eiga</em> skyriuje <em>Paieškos puslapiai</em>.

en: What are search pages?
lt: Kas yra paieškos puslapiai?

en: The core Search module organizes site search into <em>pages</em>. Each page allows users to search a particular type of content with a particular configuration. The configuration includes specifying a URL that starts with <em>search</em>, a name for the page, and additional options for some search page types.
lt: Branduolio Paieškos modulis organizuoja svetainės paiešką į <em>puslapius</em>. Kiekvienas puslapis leidžia nariams ieškoti konkretaus turinio tipo su konkrečia konfigūracija. Konfigūracija apima URL, prasidedančio <em>search</em>, nurodyimą, puslapio pavadinimą ir papildomas kai kurių paieškos puslapių tipų parinktis.

en: What modules provide site search?
lt: Kokie moduliai teikia svetainės paiešką?

en: The core Search module provides the ability to configure search pages; search page types are provided by both core and contributed modules. The core modules that provide search page types are:
lt: Branduolio Paieškos modulis suteikia galimybę konfigūruoti paieškos puslapius; paieškos puslapių tipus teikia tiek branduolio, tiek papildomi moduliai. Branduolio moduliai, teikiantys paieškos puslapių tipus:

en: The Node module, for searching content pages
lt: Mazgo modulis — turinio puslapių paieškai

en: The User module, for searching user profiles
lt: Nario modulis — nario profilių paieškai

en: The Help module, for searching help topics
lt: Pagalbos modulis — pagalbos temų paieškai

en: As an alternative to the core Search module's system of search pages, you can use contributed modules to provide site search. For example, the <a href="https://www.drupal.org/project/apachesolr">Apache Solr</a> and <a href="https://www.drupal.org/project/sphinx">Sphinx</a> contributed modules use third-party technology to provide site search.
lt: Kaip alternatyvą branduolio Paieškos modulio paieškos puslapių sistemai, galite naudoti papildomus modulius svetainės paieškai. Pavyzdžiui, papildomi moduliai <a href="https://www.drupal.org/project/apachesolr">Apache Solr</a> ir <a href="https://www.drupal.org/project/sphinx">Sphinx</a> naudoja trečiųjų šalių technologijas svetainės paieškai.

en: What are the limitations of the core Search module?
lt: Kokie yra branduolio Paieškos modulio apribojimai?

en: There are two main limitations of the core Search module. First, it is not appropriate for very large sites -- if you have a large site, look into other search technologies like Apache Solr. Second, the Node search page type only supports exact keyword matching, which is not the behavior that most users will expect. You can improve this by installing a language-specific stemming module for your language (such as <a href="https://www.drupal.org/project/porterstemmer">Porter Stemmer</a> for American English), which makes it so that, for example, a search for the word walk would match pages containing the words walk, walking, and walked.
lt: Branduolio Paieškos modulis turi du pagrindinius apribojimus. Pirma, jis netinka labai didelėms svetainėms — jei turite didelę svetainę, apsvarstykite kitas paieškos technologijas, pvz., Apache Solr. Antra, mazgo paieškos puslapio tipas palaiko tik tikslų raktažodžių atitikimą, o tai nėra elgsena, kurios tikisi dauguma naudotojų. Tai galima pagerinti įdiegiant konkrečiai kalbai skirtą kardo modulį (pvz., <a href="https://www.drupal.org/project/porterstemmer">Porter Stemmer</a> amerikiečių anglų kalbai), kuris leidžia, pavyzdžiui, ieškant žodžio "eiti" rasti puslapius su žodžiais "eiti", "einant" ir "ėjau".

en: What are the search permissions?
lt: Kokie yra paieškos leidimai?

en: Users with <em>Use search</em> permission can use the <em>Search form</em> block and <em>Search</em> page; this permission is required for any search configured in the core Search module.
lt: Nariai, turintys leidimą <em>Naudoti paiešką</em>, gali naudoti bloką <em>Paieškos forma</em> ir puslapį <em>Paieška</em>; šis leidimas reikalingas bet kuriai branduolio Paieškos modulyje sukonfigūruotai paieškai.

en: In addition to <em>Use search</em>, <em>View user information</em> permission is needed for searching users.
lt: Be leidimo <em>Naudoti paiešką</em>, nariams ieškoti reikalingas leidimas <em>Peržiūrėti nario informaciją</em>.

en: In addition to <em>Use search</em>, <em>View published content</em> permission is needed for searching content.
lt: Be leidimo <em>Naudoti paiešką</em>, turiniui ieškoti reikalingas leidimas <em>Peržiūrėti paskelbtą turinį</em>.

en: Users with <em>Use advanced search</em> permission can use more complex search filtering when performing content searches.
lt: Nariai, turintys leidimą <em>Naudoti išplėstinę paiešką</em>, gali naudoti sudėtingesnius paieškos filtrus atliekant turinio paieškas.

en: Configuring site search overview
lt: Svetainės paieškos konfigūravimo apžvalga

en: <a href="https://www.drupal.org/documentation/modules/search">Online documentation for the Search module</a>
lt: <a href="https://www.drupal.org/documentation/modules/search">Paieškos modulio internetinė dokumentacija</a>

en: Enables the mobile menu toggle at all widths.
lt: Įjungia mobilaus meniu perjungiklį visuose plotuose.

en: Configuring a previously-placed block
lt: Anksčiau įterptas bloko konfigūravimas

en: Managing blocks
lt: Blokų valdymas

en: Placing a block
lt: Bloko talpinimas

en: Managing height, width, and resolution breakpoints
lt: Aukščio, pločio ir raiškos lūžio taškų valdymas

en: Using contextual links
lt: Kontekstinių nuorodų naudojimas

en: Adding a field to an entity sub-type
lt: Laukelio pridėjimas prie esybės potipio

en: Configuring field display for an entity sub-type
lt: Laukelio atvaizdavimo konfigūravimas esybės potipyje

en: Configuring the edit form for an entity sub-type
lt: Redagavimo formos konfigūravimas esybės potipyje

en: Adding a reference field to an entity sub-type
lt: Nuorodos laukelio pridėjimas prie esybės potipio

en: Configuring site search
lt: Svetainės paieškos konfigūravimas

en: Creating and using shortcut administrative links
lt: Administravimo trumpinių kūrimas ir naudojimas

en: Clearing the site cache
lt: Svetainės podėlio valymas

en: Changing basic site settings
lt: Pagrindinių svetainės nustatymų keitimas

en: Configuring error responses, including 403/404 pages
lt: Klaidų atsakymų konfigūravimas, įskaitant 403/404 puslapius

en: Enabling and disabling maintenance mode
lt: Techninio aptarnavimo būsenos įjungimas ir išjungimas

en: Installing a module
lt: Modulio diegimas

en: Uninstalling a module
lt: Modulio pašalinimas

en: Running reports on your site
lt: Ataskaitų generavimas svetainėje

en: Installing a theme and setting default themes
lt: Temos diegimas ir numatytųjų temų nustatymas

en: Uninstalling an unused theme
lt: Nenaudojamos temos pašalinimas

en: Creating a user account
lt: Nario paskyros kūrimas

en: Adding a new role
lt: Naujos rolės pridėjimas

en: Managing user accounts and site visitors
lt: Narių paskyrų ir svetainės lankytojų valdymas

en: Modifying the permissions for a role
lt: Rolės leidimų keitimas

en: Configuring how user accounts are created and deleted
lt: Narių paskyrų kūrimo ir šalinimo konfigūravimas

en: Modifying or deleting a user account
lt: Nario paskyros keitimas arba šalinimas

en: Module Link
lt: Modulio nuoroda

en: Mobile menu all widths
lt: Mobilusis meniu visuose plotuose

en: Site branding background color
lt: Svetainės identiteto fono spalva

en: <em>You haven’t created any frontpage content yet.</em>
lt: <em>Dar nesukūrėte jokio pagrindinio puslapio turinio.</em>

en: Drupal is an open source platform for building amazing digital experiences. It’s made, used, taught, documented, and marketed by the <a href="@drupal_community">Drupal community</a>. Our community is made up of people from around the world with a shared set of <a href="@drupal_values">values</a>, collaborating together in a respectful manner. As we like to say:
lt: Drupal yra atvirojo kodo platforma nuostabiems skaitmeniniams potyriai kurti. Ją kuria, naudoja, moko, dokumentuoja ir platina <a href="@drupal_community">Drupal bendruomenė</a>. Mūsų bendruomenę sudaro žmonės iš viso pasaulio, turintys bendrą <a href="@drupal_values">vertybių</a> rinkinį ir bendradarbiaujantys pagarbiai. Kaip mėgstame sakyti:

en: Come for the code, stay for the community.
lt: Ateik dėl kodo, pasilik dėl bendruomenės.

en: There are a few ways to get started with Drupal:
lt: Yra keletas būdų pradėti su Drupal:

en: <a href="@drupal_user_guide">User Guide:</a> Includes installing, administering, site building, and maintaining the content of a Drupal website.
lt: <a href="@drupal_user_guide">Naudotojo vadovas:</a> Apima Drupal svetainės diegimą, administravimą, kūrimą ir turinio priežiūrą.

en: <a href="@create_content">Create Content:</a> Want to get right to work? Start adding content. <strong>Note:</strong> the information on this page will go away once you add content to your site. Read on and bookmark resources of interest.
lt: <a href="@create_content">Kurti turinį:</a> Norite iškarto imtis darbo? Pradėkite pridėti turinį. <strong>Pastaba:</strong> ši informacija išnyks, kai svetainėje pridėsite turinio. Perskaitykite ir išsaugokite įdomius išteklius.

en: <a href="@drupal_extend">Extend Drupal:</a> Drupal’s core software can be extended and customized in remarkable ways. Install additional functionality and change the look of your site using addons contributed by our community.
lt: <a href="@drupal_extend">Plėsti Drupal:</a> Drupal branduolys gali būti plečiamas ir pritaikomas įvairiais būdais. Įdiekite papildomą funkcionalumą ir keiskite svetainės išvaizdą naudodami mūsų bendruomenės sukurtus priedus.

en: Bookmark these links to our active Drupal community groups and support resources.
lt: Išsaugokite šias nuorodas į aktyvias Drupal bendruomenės grupes ir pagalbos išteklius.

en: <a href="@drupal_events">Upcoming Events:</a> Learn and connect with others at conferences and events held around the world.
lt: <a href="@drupal_events">Artėjantys renginiai:</a> Mokykitės ir bendraukite su kitais konferencijose ir renginiuose visame pasaulyje.

en: <a href="@drupal_community">Community Page:</a> List of key Drupal community groups with their own content.
lt: <a href="@drupal_community">Bendruomenės puslapis:</a> Pagrindinių Drupal bendruomenės grupių sąrašas su jų turiniu.

en: Display %display has set node/% as path. This will not produce what you want. If you want to have multiple versions of the node view, use Layout Builder.
lt: Rodinys %display naudoja node/% kaip kelią. Tai neduos norimo rezultato. Jei norite kelių turinio rodinio versijų, naudokite maketo kūriklį.

en: See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">the documentation for PHP date formats</a>.
lt: Žr. <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters" target="_blank">PHP datos formatų dokumentaciją</a>.

en: A user-defined date format. See the <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters">PHP manual</a> for available options.
lt: Nario apibrėžtas datos formatas. Galimų parametrų ieškokite <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters">PHP vadove</a>.

en: The Filter module allows administrators to configure text formats. Text formats change how HTML tags and other text will be <em>processed and displayed</em> in the site. They are used to transform text, and also help to defend your website against potentially damaging input from malicious users. Visual text editors can be associated with text formats by using the <a href=":editor_help">Text Editor module</a>. For more information, see the <a href=":filter_do">online documentation for the Filter module</a>.
lt: Filtro modulis leidžia administratoriams konfigūruoti teksto formatus. Teksto formatai keičia HTML žymių ir kito teksto <em>apdorojimą ir rodymą</em> svetainėje. Jie naudojami tekstui transformuoti, taip pat padeda apsaugoti jūsų svetainę nuo potencialiai žalingų įvesties iš piktavalių vartotojų. Vizualūs teksto redaktoriai gali būti susieti su teksto formatais naudojant <a href=":editor_help">Teksto redaktoriaus modulį</a>. Daugiau informacijos rasite <a href=":filter_do">filtro modulio internetinėje dokumentacijoje</a>.

en: Connecting text editors to text formats
lt: Tekstų redaktorių prijungimas prie tekstų formatų

en: What is a text editor?
lt: Kas yra teksto redaktorius?

en: Managing text filters and text formats
lt: Teksto filtrų ir teksto formatų tvarkymas

en: Configure text formats on the site.
lt: Konfigūruokite teksto formatus svetainėje.

en: What are text filters and text formats?
lt: Kas yra teksto filtrai ir teksto formatai?

en: A text filter is a processing step that can be applied to text, either to transform it in some way (such as converting URLs in the text into HTML links), or to defend against potentially-dangerous input from site users. A text format is an ordered sequence of text filters. Text filters are provided by modules; text formats are managed by the core Filter module.
lt: Teksto filtras yra apdorojimo etapas, kuris gali būti taikomas tekstui, siekiant jį kažkaip transformuoti (pavyzdžiui, konvertuoti tekste esančius URL adresus į HTML nuorodas) arba apsisaugoti nuo potencialiai pavojingų svetainės naudotojų įvesties. Teksto formatas yra tvarkinga teksto filtrų seka. Teksto filtrus teikia moduliai; teksto formatus valdo pagrindinis filtro modulis.

en: Text fields that have "formatted" in the field type name, such as <em>Text (formatted)</em>, use text formats. Users choose the text format when editing the field text; when the field text is shown on the site, it is processed by the chosen text format. Administrators can configure text formats and assign permissions for who can use each format. If the core Text Editor module is enabled, administrators can also associate visual editors with text formats.
lt: Teksto laukai, kurių tipo pavadinime yra žodis „formatuotas", pvz., <em>Tekstas (formatuotas)</em>, naudoja teksto formatus. Vartotojai pasirenka teksto formatą redaguodami lauko tekstą; kai lauko tekstas rodomas svetainėje, jis apdorojamas pagal pasirinktą teksto formatą. Administratoriai gali konfigūruoti teksto formatus ir priskirti leidimus, kas gali naudoti kiekvieną formatą. Jei įjungtas pagrindinis Teksto redaktoriaus modulis, administratoriai taip pat gali susieti vizualinius redaktorius su teksto formatais.

en: What text filters are available?
lt: Kokie tekstiniai filtrai yra prieinami?

en: Some of the more commonly used text filters are:
lt: Kai kurie iš dažniausiai naudojamų teksto filtrų yra:

en: Limits which HTML tags can be used; useful both for site security and enforcing site design.
lt: Riboja, kokios HTML žymės gali būti naudojamos; naudinga tiek svetainės saugumui, tiek svetainės dizainui užtikrinti.

en: Line breaks in HTML source are displayed as horizontal spaces. This filter converts line breaks into HTML paragraph and line break tags.
lt: HTML šaltinio eilutės pertraukos rodomos kaip horizontalūs tarpai. Šis filtras eilutės pertraukas konvertuoja į HTML pastraipos ir eilutės pertraukos žymes.

en: Takes plain URLs in text and turns them into HTML links.
lt: Paima paprastus URL adresus tekste ir paverčia juos HTML nuorodomis.

en: For text formats that allow HTML image tags, restricts images to URLs within this site.
lt: Teksto formatuose, kuriuose leidžiamos HTML vaizdo žymės, vaizdai ribojami tik šioje svetainėje esančiais URL adresais.

en: Click <em>Configure</em> to configure an existing text format, or <em>+ Add text format</em> to create a new text format.
lt: Spustelėkite <em>Konfigūruoti</em>, kad konfigūruotumėte esamą teksto formatą, arba <em>+ Pridėti teksto formatą</em>, kad sukurtumėte naują teksto formatą.

en: Enter the desired <em>Name</em> for the text format.
lt: Įveskite norimą <em>Pavadinimą</em> teksto formatui.

en: Check the <em>Roles</em> that can use this text format. Some HTML tags allow users to embed malicious links or scripts in text. To ensure security, anonymous and untrusted users should only have access to text formats that restrict them to either plain text or a safe set of HTML tags. <strong>Improper text format configuration is a security risk.</strong>
lt: Patikrinkite <em>Roles</em>, kurios gali naudoti šį teksto formatą. Kai kurios HTML žymės leidžia vartotojams įterpti į tekstą kenkėjiškas nuorodas ar skriptus. Siekiant užtikrinti saugumą, anoniminiai ir nepatikimi vartotojai turėtų turėti prieigą tik prie teksto formatų, kurie apriboja juos iki paprasto teksto arba saugaus HTML žymių rinkinio. <strong>Netinkama teksto formato konfigūracija kelia saugumo riziką.</strong>

en: If the core Text Editor module is installed, see the related topic to connect a text editor to this text format.
lt: Jei įdiegtas pagrindinis teksto redaktoriaus modulis, žr. susijusią temą, kaip prijungti teksto redaktorių prie šio teksto formato.

en: Under <em>Enabled filters</em>, check the text filters that you want to use.
lt: Skiltyje <em>Įjungti filtrai</em> pažymėkite tekstinius filtrus, kuriuos norite naudoti.

en: Under <em>Filter processing order</em>, drag the filters to the correct order. Choose the order carefully; for example, if you have a filter that results in a particular HTML tag being added to the text, that should run after a filter that restricts HTML tags, to avoid deleting the new tags the first filter added.
lt: Skiltyje <em>Filtrų apdorojimo tvarka</em> perkelkite filtrus į tinkamą tvarką. Tvarką rinkitės atsargiai; pavyzdžiui, jei turite filtrą, dėl kurio tekstui pridedama tam tikra HTML žymė, jis turėtų būti vykdomas po filtro, kuris riboja HTML žymes, kad nebūtų ištrintos naujos žymės, kurias pridėjo pirmasis filtras.

en: Under <em>Filter settings</em>, verify and adjust the settings for each active filter that has configuration options.
lt: Skiltyje <em>Filtro nustatymai</em> patikrinkite ir sureguliuokite kiekvieno aktyviojo filtro, turinčio konfigūracijos parinktis, nustatymus.

en: Click <em>Save configuration</em>, which will return you to the <em>Text formats and editors</em> page.
lt: Spustelėkite <em>Išsaugoti konfigūraciją</em>, ir grįšite į puslapį <em>Teksto formatai ir redaktoriai</em>.

en: Repeat these steps if you have additional text formats to configure.
lt: Pakartokite šiuos veiksmus, jei turite konfigūruoti papildomus teksto formatus.

en: Configure menu settings for a content type
lt: Konfigūruoti meniu nustatymus turinio tipui

en: For an existing content type, configure the available menus that will be shown as options on content editing screens; links to content items of this type can be added to these menus during editing.
lt: Esamam turinio tipui sukonfigūruokite galimus meniu, kurie bus rodomi kaip parinktys turinio redagavimo ekranuose; šio tipo turinio elementų nuorodos gali būti pridėtos į šiuos meniu redagavimo metu.

en: Locate the content type you want to configure, and click <em>Edit</em> in the <em>Operations</em> list.
lt: Suraskite turinio tipą, kurį norite konfigūruoti, ir spustelėkite <em>Redaguoti</em> veiksmų sąraše.

en: Under <em>Menu settings</em>, check the menus that you want to be available when editing a content item of this type.
lt: Dalyje <em>Meniu nustatymai</em> pažymėkite meniu, kurie turės būti prieinami redaguojant šio tipo turinio elementą.

en: Optionally, select the <em>Default parent item</em>, to put links to content items under a default location in the menu structure.
lt: Pasirinktinai pasirinkite <em>Numatytasis tėvinis elementas</em>, kad nuorodas į turinio elementus įdėtumėte į numatytąją vietą meniu struktūroje.

en: Adding a link to a menu
lt: Nuorodos pridėjimas į meniu

en: Add a link to a menu. Note that you can also add a link to a menu from the content edit page if menu settings have been configured for the content type.
lt: Pridėkite nuorodą į meniu. Atkreipkite dėmesį, kad taip pat galite pridėti nuorodą į meniu iš turinio redagavimo puslapio, jei turinio tipui sukonfigūruoti meniu nustatymai.

en: Locate the desired menu and click <em>Add link</em> in the <em>Operations</em> list.
lt: Suraskite norimą meniu ir spustelėkite <em>Pridėti nuorodą</em> veiksmų sąraše.

en: Enter the <em>Menu link title</em> to be displayed.
lt: Įveskite rodomą <em>Meniu nuorodos pavadinimą</em>.

en: Enter the <em>Link</em>, one of the following:
lt: Įveskite <em>Nuorodą</em>, vieną iš šių:

en: An internal path, such as <em>/node/add</em>
lt: Vidinį kelią, pvz. <em>/node/add</em>

en: A full external URL
lt: Pilną išorinį URL adresą

en: Start typing the title of a content item and select it when the full title comes up
lt: Pradėkite vesti turinio elemento pavadinimą ir pasirinkite, kai pasirodys visas pavadinimas

en: <em>&lt;nolink&gt;</em> to display the <em>Menu link title</em> as plain text without a link
lt: <em>&lt;nolink&gt;</em>, kad <em>Meniu nuorodos pavadinimas</em> būtų rodomas kaip paprastas tekstas be nuorodos

en: <em>&lt;front&gt;</em> to link to the front page of your site
lt: <em>&lt;front&gt;</em>, kad nuoroda vestų į svetainės pradžios puslapį

en: Make sure that <em>Enabled</em> is checked; if not, the menu link will not be displayed.
lt: Įsitikinkite, kad pažymėta <em>Įjungta</em>; kitu atveju meniu nuoroda nebus rodoma.

en: Optionally, enter a <em>Description</em>, which will be displayed when a user hovers over the link.
lt: Pasirinktinai įveskite <em>Aprašymą</em>, kuris bus rodomas, kai narys užveda pelę ant nuorodos.

en: Optionally, check <em>Show as expanded</em> to automatically show the children of this link (if any) when this link is shown.
lt: Pasirinktinai pažymėkite <em>Rodyti išplėstą</em>, kad rodant šią nuorodą automatiškai būtų rodomi jos antriniai elementai (jei tokių yra).

en: Optionally, select the <em>Parent link</em>, if this menu link should be a child of another menu link.
lt: Pasirinktinai pasirinkite <em>Tėvinę nuorodą</em>, jei ši meniu nuoroda turėtų būti kitos meniu nuorodos antrinė.

en: Click <em>Save</em>. You will be returned to the <em>Add link</em> page to add another link.
lt: Spustelėkite <em>Saugoti</em>. Būsite grąžinti į puslapį <em>Pridėti nuorodą</em>, kad pridėtumėte kitą nuorodą.

en: Locate the menu you just added a link to and click <em>Edit</em> in the <em>Operations</em> list.
lt: Suraskite meniu, į kurį ką tik pridėjote nuorodą, ir spustelėkite <em>Redaguoti</em> veiksmų sąraše.

en: Verify that the order of links is correct. If it is not, drag menu links until the order is correct, and click <em>Save</em>.
lt: Patikrinkite, ar nuorodų tvarka teisinga. Jei ne, tempdami meniu nuorodas nustatykite teisingą tvarką ir spustelėkite <em>Saugoti</em>.

en: Creating a menu
lt: Meniu kūrimas

en: Create a new menu.
lt: Sukurkite naują meniu.

en: Click <em>Add menu</em>.
lt: Spustelėkite <em>Pridėti meniu</em>.

en: Enter the title for the menu, which is used as the default block title if the menu is displayed as a block. If desired, also edit the machine name of the menu, which is by default derived from the title.
lt: Įveskite meniu pavadinimą, kuris naudojamas kaip numatytasis bloko pavadinimas, jei meniu rodomas kaip blokas. Jei pageidaujate, taip pat redaguokite meniu mašininį pavadinimą, kuris pagal numatytuosius nustatymus gaunamas iš pavadinimo.

en: Enter an administrative summary, which is displayed on the <em>Menus</em> page.
lt: Įveskite administracinę santrauką, kuri rodoma puslapyje <em>Meniu</em>.

en: If your site has more than one language, choose the language for the menu.
lt: Jei Jūsų svetainė naudoja daugiau nei vieną kalbą, pasirinkite meniu kalbą.

en: Click <em>Save</em>. You will be on the menu editing page, ready to add links to the menu if the core Custom Menu Links module is installed; see related topics for further tasks.
lt: Spustelėkite <em>Saugoti</em>. Būsite nukreipti į meniu redagavimo puslapį, paruoštą nuorodoms į meniu pridėti, jei įdiegtas pagrindinis Pasirinktinių meniu nuorodų modulis; tolimesniems veiksmams žr. susijusias temas.

en: Reordering and disabling menu links
lt: Meniu nuorodų pertvarkymas ir išjungimas

en: Disable menu links or change the order and hierarchy of menu links.
lt: Išjunkite meniu nuorodas arba keiskite meniu nuorodų tvarką ir hierarchiją.

en: Click <em>Edit menu</em> for the menu that you want to edit.
lt: Spustelėkite <em>Redaguoti meniu</em> prie meniu, kurį norite redaguoti.

en: Drag menu links into a new order, or check/uncheck <em>Enabled</em> to enable or disable menu links.
lt: Tempdami meniu nuorodas nustatykite naują tvarką arba pažymėkite/atžymėkite <em>Įjungta</em>, kad įjungtumėte arba išjungtumėte meniu nuorodas.

en: Click <em>Save</em> to save your changes.
lt: Spustelėkite <em>Saugoti</em>, kad išsaugotumėte pakeitimus.

en: <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters">PHP date format codes reference</a>
lt: <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters">PHP datos formato kodų nuoroda</a>

en: [site:name]: The name of your website.
lt: [site:name]: Jūsų svetainės pavadinimas.

en: [site:url]: The URL of your website.
lt: [site:url]: Jūsų svetainės URL.

en: For accessibility and search engine optimization, all images that convey meaning on websites should have alternate text. Drupal also allows entry of title text for images, but it can lead to confusion for screen reader users and its use is not recommended. Image fields can be configured so that alternate and title text fields are enabled or disabled; if enabled, the fields can be set to be required. The recommended setting is to enable and require alternate text and disable title text.
lt: Dėl prieinamumo ir paieškos sistemų optimizavimo visi paveikslėliai, perteikiantys prasmę svetainėse, turėtų turėti alternatyvų tekstą. Drupal taip pat leidžia įvesti pavadinimo tekstą paveikslėliams, tačiau tai gali sukelti painiavą ekrano skaitytuvų nariams ir jo naudojimas nerekomenduojamas. Paveikslėlių laukeliai gali būti sukonfigūruoti taip, kad alternatyvaus teksto ir pavadinimo laukeliai būtų įjungti arba išjungti; jei įjungti, laukeliai gali būti nustatyti kaip privalomi. Rekomenduojamas nustatymas yra įjungti ir reikalauti alternatyvaus teksto bei išjungti pavadinimo tekstą.

en: This must be an internal path such as %add-node. You can also start typing the title of a piece of content to select it. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
lt: Tai turi būti vidinis kelias, pvz. %add-node. Taip pat galite pradėti rinkti turinio pavadinimą, kad jį pasirinktumėte. Įveskite %front, norėdami sukurti nuorodą į pagrindinį puslapį. Įveskite %nolink, kad rodytumėte tik nuorodos tekstą. Įveskite %button, kad rodytumėte tik klaviatūra pasiekiamą nuorodos tekstą.

en: Start typing the title of a piece of content to select it. You can also enter an internal path such as %add-node or an external URL such as %url. Enter %front to link to the front page. Enter %nolink to display link text only. Enter %button to display keyboard-accessible link text only.
lt: Pradėkite rinkti turinio pavadinimą, kad jį pasirinktumėte. Taip pat galite įvesti vidinį kelią, pvz. %add-node, arba išorinį URL, pvz. %url. Įveskite %front, norėdami sukurti nuorodą į pagrindinį puslapį. Įveskite %nolink, kad rodytumėte tik nuorodos tekstą. Įveskite %button, kad rodytumėte tik klaviatūra pasiekiamą nuorodos tekstą.

en: It is potentially insecure to display oEmbed content in a frame that is served from the same domain as your main Drupal site, as this may allow execution of third-party code. Refer to <a href="https://oembed.com/#section3">oEmbed Security Considerations</a>.
lt: Rodyti oEmbed turinį iframe, patalpintame tame pačiame domene kaip ir jūsų Drupal svetainė, gali būti nesaugu, nes tai gali leisti vykdyti trečiųjų šalių kodą. Žr. <a href="https://oembed.com/#section3">oEmbed saugumo sumetimus</a>.

en: It is potentially insecure to display oEmbed content in a frame that is served from the same domain as your main Drupal site, as this may allow execution of third-party code. <a href=":url">You can specify a different domain for serving oEmbed content in the Media settings</a>.
lt: Rodyti oEmbed turinį iframe, patalpintame tame pačiame domene kaip ir jūsų Drupal svetainė, gali būti nesaugu, nes tai gali leisti vykdyti trečiųjų šalių kodą. <a href=":url">Galite nurodyti kitą domeną oEmbed turiniui talpinti medijos nustatymuose</a>.

en: A flag for whether the link should be rendered in menus. (1 = a disabled menu link that may be shown on admin screens, -1 = a menu callback, 0 = a normal, visible link)
lt: Žymė, nurodanti ar nuoroda turėtų būti rodoma meniuose. (1 = išjungta meniu nuoroda, kuri gali būti rodoma administravimo ekranuose, -1 = meniu grįžtamasis iškvietimas, 0 = įprasta, matoma nuoroda)

en: Menu link language code.
lt: Meniu nuorodos kalbos kodas.

en: Translation set id.
lt: Vertimo rinkinio ID.

en: Menu link ID of the source language menu link.
lt: Šaltinio kalbos meniu nuorodos ID.

en: Users with the <em>Administer menus and menu links</em> permission can add, edit, and delete custom menus on the <a href=":menu">Menus page</a>. Custom menus can be special site menus, menus of external links, or any combination of internal and external links. You may create an unlimited number of additional menus, each of which will automatically have an associated block (if you have the <a href=":block_help">Block module</a> installed). By selecting <em>Edit menu</em>, you can add, edit, or delete links for a given menu. The links listing page provides a drag-and-drop interface for controlling the order of links, and creating a hierarchy within the menu.
lt: Nariai, turintys leidimą <em>Administruoti meniu ir meniu nuorodas</em>, gali pridėti, redaguoti ir šalinti pasirinktinius meniu <a href=":menu">Meniu puslapyje</a>. Pasirinktiniai meniu gali būti specialūs svetainės meniu, išorinių nuorodų meniu arba bet koks vidinių ir išorinių nuorodų derinys. Galite sukurti neribotą kiekį papildomų meniu, kurių kiekvienas automatiškai turės susietą bloką (jei turite įdiegtą <a href=":block_help">Blokų modulį</a>). Pasirinkę <em>Redaguoti meniu</em>, galite pridėti, redaguoti arba šalinti konkretaus meniu nuorodas. Nuorodų sąrašo puslapis suteikia vilkimo ir nuleidimo sąsają nuorodų tvarkai valdyti ir hierarchijai meniu viduje kurti.

en: Default parent link
lt: Numatytoji tėvinė nuoroda

en: Choose the menu link to be the default parent for a new link in the content authoring form.
lt: Pasirinkite meniu nuorodą, kuri bus numatytasis tėvinis elementas naujai nuorodai turinio kūrimo formoje.

en: The selected menu link is not under one of the selected menus.
lt: Pasirinkta meniu nuoroda nepriklauso nė vienam iš pasirinktų meniu.

en: <strong>Warning:</strong> There is currently 1 menu link in %title. It will be deleted (system-defined links will be reset). | <strong>Warning:</strong> There are currently @count menu links in %title. They will be deleted (system-defined links will be reset).
lt[0]: <strong>Įspėjimas:</strong> Šiuo metu meniu %title yra 1 meniu nuoroda. Ji bus pašalinta (sisteminės nuorodos bus atstatytos).
lt[1]: <strong>Įspėjimas:</strong> Šiuo metu meniu %title yra @count meniu nuorodos. Jos bus pašalintos (sisteminės nuorodos bus atstatytos).
lt[2]: <strong>Įspėjimas:</strong> Šiuo metu meniu %title yra @count meniu nuorodų. Jos bus pašalintos (sisteminės nuorodos bus atstatytos).

en: About searching
lt: Apie paiešką

en: You can display your shortcuts by enabling the <em>Shortcuts</em> block on the <a href=":blocks">Blocks administration page</a>. Certain administrative modules also display your shortcuts; for example, the core <a href=":toolbar-help">Toolbar module</a> provides a corresponding menu link.
lt: Galite rodyti savo trumpinius įjungdami bloką <em>Trumpiniai</em> <a href=":blocks">Blokų administravimo puslapyje</a>. Kai kurie administravimo moduliai taip pat rodo Jūsų trumpinius; pavyzdžiui, pagrindinis <a href=":toolbar-help">Įrankių juostos modulis</a> pateikia atitinkamą meniu nuorodą.

en: The new set is created by copying links from your default shortcut set.
lt: Naujas rinkinys sukuriamas kopijuojant nuorodas iš Jūsų numatytojo trumpinių rinkinio.

en: The new set is created by copying links from the %default set.
lt: Naujas rinkinys sukuriamas kopijuojant nuorodas iš %default rinkinio.

en: The menu.mlid primary key for this menu link (= shortcut link).
lt: Pirminis menu.mlid raktas šiai meniu nuorodai (= trumpinių nuoroda).

en: Administer menus and menu links
lt: Administruoti meniu ir meniu nuorodas

en: The menu is only visible if the menu link for the current page is at this level or below it. Use level 1 to always display this menu.
lt: Meniu matomas tik tada, kai dabartinio puslapio meniu nuoroda yra šiame lygyje arba žemiau. Naudokite 1 lygį, kad meniu visada būtų rodomas.

en: Menu language.
lt: Meniu kalba.

en: Menu i18n mode.
lt: Meniu i18n režimas.

en: Administer roles and permissions
lt: Administruoti roles ir leidimus

en: Flood control blocked login attempt for uid %uid from %ip
lt: Apsauga nuo bandymų blokavo prisijungimo bandymą uid %uid iš %ip

en: Flood control blocked login attempt for uid %uid
lt: Apsauga nuo bandymų blokavo prisijungimo bandymą uid %uid

en: Flood control blocked login attempt from %ip
lt: Apsauga nuo bandymų blokavo prisijungimo bandymą iš %ip

en: Primary Branding Color
lt: Pagrindinė identiteto spalva

en: A clean, accessible, and flexible Drupal front-end theme.
lt: Švari, prieinama ir lanksti Drupal sąsajos tema.

en: Wide (1090)
lt: Platus (1090)

en: Olivero Medium
lt: Olivero vidutinis

[ctx: PHP date format]
en: j  F,  Y
lt: jS F Y

en: Content blocks
lt: Turinio blokai

en: Failed to fetch available update data:
lt: Nepavyko gauti galimų atnaujinimų duomenų:

en: See <a href="@url">PHP OpenSSL requirements</a> in the Drupal.org handbook for possible reasons this could happen and what you can do to resolve them.
lt: Galimas priežastis ir jų sprendimo būdus rasite Drupal.org vadove skyriuje <a href="@url">PHP OpenSSL reikalavimai</a>.

en: Check <a href="@url">your local system logs</a> for additional error messages.
lt: Papildomų klaidų pranešimų ieškokite <a href="@url">vietinėse sistemos žurnaluose</a>.

en: Check your local system logs for additional error messages.
lt: Papildomų klaidų pranešimų ieškokite vietinėse sistemos žurnaluose.

en: Drupal update settings
lt: Drupal atnaujinimų nustatymai

en: For security reasons, your upload has been rejected.
lt: Saugumo sumetimais Jūsų įkėlimas buvo atmestas.

en: Exporting your complete site configuration
lt: Visos svetainės konfigūracijos eksportavimas

en: Click <em>Export</em> and save the archive file.
lt: Spustelėkite <em>Eksportuoti</em> ir išsaugokite archyvo failą.

en: Select the <em>Configuration type</em> that you want to export, and then select the specific <em>Configuration name</em> to export.
lt: Pasirinkite <em>Konfigūracijos tipą</em>, kurį norite eksportuoti, tada pasirinkite konkretų <em>Konfigūracijos pavadinimą</em>, kurį norite eksportuoti.

en: Use your browser to copy the text in the box marked <em>Here is your configuration</em> to the clipboard.
lt: Naudodamiesi naršykle nukopijuokite į iškarpinę langelyje, pažymėtame <em>Štai Jūsų konfigūracija</em>, esantį tekstą.

en: Paste the copied text into a plain-text editor on your computer or other device, and save it using the suggested file name below the text box.
lt: Nukopijuotą tekstą įklijuokite į kompiuterio ar kito įrenginio teksto redaktorių ir išsaugokite jį naudodami po teksto langeliu esantį siūlomą failo pavadinimą.

en: Importing your complete site configuration
lt: Visos svetainės konfigūracijos importavimas

en: Browse to find the <em>Configuration archive</em> that you want to import.
lt: Naršykite ir raskite <em>Konfigūracijos archyvą</em>, kurį norite importuoti.

en: Click <em>Upload</em>. Your configuration archive will be unpacked and placed in the configuration synchronization directory, and you will be redirected to the <em>Synchronize</em> page.
lt: Spustelėkite <em>Įkelti</em>. Jūsų konfigūracijos archyvas bus išpakuotas ir patalpintas į konfigūracijos sinchronizavimo katalogą, o jūs būsite nukreipti į <em>Sinchronizuoti</em> puslapį.

en: Review the differences between your uploaded configuration and the active configuration, if any, and click <em>Import all</em> to import the changes.
lt: Peržiūrėkite įkeltos konfigūracijos ir aktyvios konfigūracijos skirtumus, jei tokių yra, ir spustelėkite <em>Importuoti visus</em>, kad importuotumėte pakeitimus.

en: Select the <em>Configuration type</em> that you want to import.
lt: Pasirinkite <em>Konfigūracijos tipą</em>, kurį norite importuoti.

en: On your computer or other device, copy the YAML-format configuration that you want to import to the clipboard.
lt: Kompiuteryje arba kitame įrenginyje nukopijuokite YAML formato konfigūraciją, kurią norite importuoti, į iškarpinę.

en: Paste the clipboard text into the box labeled <em>Paste your configuration here</em>.
lt: Įklijuokite iškarpinės tekstą į langelį, pažymėtą <em>Čia įklijuokite savo konfigūraciją</em>.

en: Click <em>Import</em>.
lt: Spustelėkite <em>Importuoti</em>.

en: Adding an image style
lt: Paveikslėlio stiliaus pridėjimas

en: Click <em>Add image style</em>.
lt: Spustelėkite <em>Pridėti paveikslėlio stilių</em>.

en: Enter a descriptive <em>Image style name</em>, and click <em>Create new style</em>.
lt: Įveskite aprašomąjį <em>paveikslėlio stiliaus pavadinimą</em> ir spustelėkite <em>Sukurti naują stilių</em>.

en: Under <em>Effect</em>, choose an effect to apply and click <em>Add</em>.
lt: Skyriuje <em>Efektas</em> pasirinkite norimą efektą ir spustelėkite <em>Pridėti</em>.

en: Configure the effect on the next page. Most effects require some additional configuration after they are added.  For example, for the <em>Crop</em> effect, enter the <em>Width</em> and <em>Height</em> to crop the image to, and choose the <em>Anchor</em> point. Click <em>Add effect</em>.
lt: Kitame puslapyje sukonfigūruokite efektą. Dauguma efektų po pridėjimo reikalauja papildomos konfigūracijos. Pavyzdžiui, <em>Apkirpimo</em> efektui įveskite <em>Plotį</em> ir <em>Aukštį</em>, iki kurių apkirpti paveikslėlį, ir pasirinkite <em>Inkaro</em> tašką. Spustelėkite <em>Pridėti efektą</em>.

en: Repeat the previous two steps until all of the effects have been added.
lt: Kartokite paskutinius du žingsnius tol, kol visi efektai bus pridėti.

en: Drag to change the order of the effects. Then click <em>Save</em> to save the new order.
lt: Vilkite, norėdami pakeisti efektų tvarką. Tada spustelėkite <em>Išsaugoti</em>, kad išsaugotumėte naują tvarką.

en: The image style can now be used to format a field containing an image in your layouts or traditional field displays. It can also be used as part of a responsive image style. See related topics below for more information.
lt: Paveikslėlio stilius dabar gali būti naudojamas paveikslėlį turinčiam laukeliui formatuoti Jūsų išdėstymuose arba tradiciniuose laukelių rodiniuose. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip reagavimo paveikslėlio stiliaus dalis. Daugiau informacijos žr. susijusiose temose žemiau.

en: Adding a new media type
lt: Naujo medijos tipo pridėjimas

en: If there is not already a media type for the type of media you want to use on your site, click <em>Add media type</em>.
lt: Jei Jūsų svetainėje nėra norimo medijos tipo, spustelėkite <em>Pridėti medijos tipą</em>.

en: Enter a <em>Name</em> and <em>Description</em> for your media type, and select the <em>Media source</em>.
lt: Įveskite medijos tipo <em>Pavadinimą</em> ir <em>Aprašymą</em> ir pasirinkite <em>Medijos šaltinį</em>.

en: For most media sources, there is additional information that will need to be stored with your media item, in a field on your media type. Under <em>Media source configuration</em>, select an existing field to re-use to store this information, or select <em> - Create -</em> to create a new field.
lt: Daugeliui medijos šaltinių reikia papildomos informacijos, kurią reikia saugoti kartu su medijos elementu, medijos tipo lauke. Skyriuje <em>Medijos šaltinio konfigūracija</em> pasirinkite esamą lauką šiai informacijai saugoti arba pasirinkite <em> - Kurti -</em>, kad sukurtumėte naują lauką.

en: Note the types of metadata in the <em>Field mapping</em> section that can be mapped to fields on your media type.
lt: Atkreipkite dėmesį į metaduomenų tipus skyriuje <em>Laukų žemėlapis</em>, kuriuos galima susieti su medijos tipo laukais.

en: Optionally, add additional fields for the metadata noted above or for other information that you want to store to your media type by clicking on <em>Manage fields</em> (see related topic below).
lt: Pasirinktinai pridėkite papildomų laukų aukščiau paminėtiems metaduomenims arba kitai informacijai, kurią norite saugoti medijos tipe, spustelėdami <em>Tvarkyti laukus</em> (žr. susijusią temą žemiau).

en: If you have added metadata fields, click <em>Edit</em>. Under <em>Field mapping</em>, select the fields you added for each piece of metadata information.
lt: Jei pridėjote metaduomenų laukus, spustelėkite <em>Redaguoti</em>. Skyriuje <em>Laukų žemėlapis</em> pasirinkite laukus, kuriuos pridėjote kiekvienai metaduomenų daliai.

en: You can now use this media type by adding a Media reference field to any content entity sub-type. See related topic below.
lt: Dabar galite naudoti šį medijos tipą pridėdami medijos nuorodos lauką prie bet kurio turinio esybės potipį. Žr. susijusią temą žemiau.

en: If %identifier is a valid account, an email will be sent with instructions to reset your password.
lt: Jei %identifier yra galiojanti paskyra, bus išsiųstas el. pašto laiškas su slaptažodžio atstatymo instrukcijomis.

en: No page is specified
lt: Nenurodytas joks puslapis

en: HTML tables can be created with table headers and caption/summary elements.
lt: HTML lentelės gali būti kuriamos su lentelės antraštėmis ir antraštės/suvestinės elementais.

en: Alt text is required by default on images added through CKEditor (note that this can be overridden).
lt: Vaizdams, pridėtiems per CKEditor, pagal nutylėjimą reikalingas alternatyvus tekstas (atkreipkite dėmesį, kad tai galima pakeisti).

en: Semantic HTML5 figure/figcaption are available to add captions to images.
lt: Semantiniai HTML5 figure/figcaption elementai yra prieinami vaizdo antraštėms pridėti.

en: This log is not persistent
lt: Šis žurnalas nėra nuolatinis

en: The Database Logging module logs may be cleared by administrators and automated cron tasks, so they should not be used for <a href=":audit_trail_wiki">forensic logging</a>. For forensic purposes, use the Syslog module.
lt: Duomenų bazės registravimo modulio žurnalai gali būti išvalomi administratorių ir automatizuotų cron užduočių, todėl jie neturėtų būti naudojami <a href=":audit_trail_wiki">forensiniam registravimui</a>. Forensiniams tikslams naudokite Syslog modulį.

en: Your upload has been renamed to %filename.
lt: Jūsų įkeltas failas buvo pervadintas į %filename.

en: Separate extensions with a comma or space. Each extension can contain alphanumeric characters, '.', and '_', and should start and end with an alphanumeric character.
lt: Plėtinius atskirkite kableliu arba tarpu. Kiekvienas plėtinys gali turėti raidžių-skaičių simbolius, „." ir „_", ir turi prasidėti bei baigtis raidžių-skaičių simboliu.

en: The list of allowed extensions is not valid. Allowed characters are a-z, 0-9, '.', and '_'. The first and last characters cannot be '.' or '_', and these two characters cannot appear next to each other. Separate extensions with a comma or space.
lt: Leidžiamų plėtinių sąrašas nėra tinkamas. Leidžiami simboliai: a-z, 0-9, „." ir „_". Pirmas ir paskutinis simboliai negali būti „." ar „_", ir šie du simboliai negali būti šalia vienas kito. Plėtinius atskirkite kableliu arba tarpu.

en: Add %txt_extension to the list of allowed extensions to securely upload files with a %extension extension. The %txt_extension extension will then be added automatically.
lt: Pridėkite %txt_extension prie leidžiamų plėtinių sąrašo, kad saugiai įkeltumėte failus su %extension plėtiniu. Tada %txt_extension plėtinys bus pridėtas automatiškai.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; @layout_link.
lt: Administravimo meniu <em>Valdyti</em> eikite į <em>Struktūra</em> &gt; @layout_link.

en: Configure the block and click <em>Save block</em>; see @configure_topic for configuration details.
lt: Sukonfigūruokite bloką ir spustelėkite <em>Išsaugoti bloką</em>; konfigūracijos informacijos žr. @configure_topic.

en: Adding a language
lt: Kalbos pridėjimas

en: Add a language to your site.
lt: Pridėkite kalbą prie savo svetainės.

en: Click <em>Add language</em>.
lt: Spustelėkite <em>Pridėti kalbą</em>.

en: If your language is in the <em>Language name</em> list, select it and click <em>Add language</em>.
lt: Jei Jūsų kalba yra <em>Kalbos pavadinimo</em> sąraše, pasirinkite ją ir spustelėkite <em>Pridėti kalbą</em>.

en: If your language is not in the list, select <em>Custom language...</em> and enter the <em>Language code</em>, <em>Language name</em>, and <em>Direction</em> for the language. Click <em>Add custom language</em>.
lt: Jei Jūsų kalba nėra sąraše, pasirinkite <em>Savita kalba...</em> ir įveskite kalbos <em>Kalbos kodą</em>, <em>Kalbos pavadinimą</em> ir <em>Kryptį</em>. Spustelėkite <em>Pridėti savitą kalbą</em>.

en: Configuring language detection and selection
lt: Kalbos aptikimo ir pasirinkimo konfigūravimas

en: Configure the methods used to decide which language will be used to display text on your site.
lt: Konfigūruokite metodus, naudojamus sprendžiant, kuria kalba bus rodomas tekstas Jūsų svetainėje.

en: What is a language detection method?
lt: Kas yra kalbos aptikimo metodas?

en: A language detection method is a way for your site to decide what language should be used to display text. This decision is made by evaluating a series of detection methods for languages; the first detection method that gets a result will determine which language is used. If you have more than one language on your site, you can configure the detection methods that are used and the order they are evaluated, for both user interface text and content text. Configuration text always uses the interface text method, and most sites use the same detection methods for all types of text.
lt: Kalbos aptikimo metodas yra būdas Jūsų svetainei nuspręsti, kuria kalba rodyti tekstą. Šis sprendimas priimamas įvertinus eilę kalbų aptikimo metodų; pirmasis aptikimo metodas, duodantis rezultatą, nustatys, kuri kalba bus naudojama. Jei Jūsų svetainėje yra daugiau nei viena kalba, galite konfigūruoti naudojamus aptikimo metodus ir jų vertinimo tvarką tiek nario sąsajos tekstui, tiek turinio tekstui. Konfigūracijos tekstas visada naudoja sąsajos teksto metodą, o dauguma svetainių naudoja tuos pačius aptikimo metodus visų tipų tekstams.

en: What language detection methods are available?
lt: Kokie kalbos aptikimo metodai yra prieinami?

en: The available detection methods depend on what modules you have installed. Some of the most commonly-used language detection methods are:
lt: Prieinami aptikimo metodai priklauso nuo to, kuriuos modulius įdiegėte. Dažniausiai naudojami kalbos aptikimo metodai yra:

en: Use the language from the URL, which can either be in a path prefix like <em>example.com/fr/page_path</em> for French (fr) language, or in a domain like <em>fr.example.com/page_path</em>.
lt: Naudoti kalbą iš URL, kuris gali būti kelio priešdėlyje, pvz. <em>example.com/fr/page_path</em> prancūzų (fr) kalbai, arba domene, pvz. <em>fr.example.com/page_path</em>.

en: For logged in users, use the language they have set in their profiles.
lt: Prisijungusiems nariams naudoti kalbą, kurią jie nustatė savo profilyje.

en: Use the language preferences from the user's browser.
lt: Naudoti kalbos nuostatas iš nario naršyklės.

en: Use the language most recently selected from a <em>Language switcher</em> block.
lt: Naudoti paskiausiai pasirinktą kalbą iš <em>Kalbos keitiklio</em> bloko.

en: Use the language from a session parameter or a request parameter; for example, adding <em>?language=fr</em> to the end of the URL.
lt: Naudoti kalbą iš sesijos parametro arba užklausos parametro; pavyzdžiui, pridedant <em>?language=fr</em> prie URL pabaigos.

en: Check the boxes to enable the desired language detection methods, and uncheck boxes for the methods you do not want to use.
lt: Pažymėkite langelius norėdami įjungti pageidaujamus kalbos aptikimo metodus ir atžymėkite metodus, kurių nenorите naudoti.

en: Drag the methods to change their order, if desired.
lt: Vilkite metodus norėdami pakeisti jų tvarką, jei pageidaujate.

en: Click <em>Save settings</em>.
lt: Spustelėkite <em>Išsaugoti nustatymus</em>.

en: Click <em>Configure</em> on each enabled detection method and verify that its configuration is correct (or update the configuration if not).
lt: Spustelėkite <em>Konfigūruoti</em> prie kiekvieno įjungto aptikimo metodo ir patikrinkite, ar jo konfigūracija teisinga (arba atnaujinkite konfigūraciją, jei ne).

en: Importing a translation file
lt: Vertimo failo importavimas

en: Import a file (.po extension) containing translations for user interface text.
lt: Importuoti failą (.po plėtinys) su naudotojo sąsajos teksto vertimais.

en: Browse to find the <em>Translation file</em> you want to import. Select the language and check the desired import options.
lt: Naršykite, kad rastumėte <em>Vertimo failą</em>, kurį norite importuoti. Pasirinkite kalbą ir pažymėkite norimas importo parinktis.

en: Click <em>Import</em> and wait for your file to be imported.
lt: Spustelėkite <em>Importuoti</em> ir palaukite, kol failas bus importuotas.

en: Translating user interface text
lt: Vartotojo sąsajos teksto vertimas

en: Translate user interface text strings from English into a non-English language that is configured on your site.
lt: Versti vartotojo sąsajos teksto eilutes iš anglų kalbos į ne anglų kalbą, sukonfigūruotą Jūsų svetainėje.

en: Using the filters, search for a string or set of strings that you want to translate; make sure to select the correct <em>Translation language</em> if you have more than one non-English language on your site.
lt: Naudodamiesi filtrais ieškokite eilutės arba eilučių rinkinio, kurį norite išversti; pasirinkite tinkamą <em>Vertimo kalbą</em>, jei Jūsų svetainėje yra daugiau nei viena ne anglų kalba.

en: Enter new translations and click <em>Save translations</em>.
lt: Įveskite naujus vertimus ir spustelėkite <em>Įrašyti vertimus</em>.

en: Repeat these steps until all of the desired user interface text is translated for all languages on your site.
lt: Kartokite šiuos žingsnius, kol visi pageidaujami vartotojo sąsajos tekstai bus išversti visomis Jūsų svetainės kalbomis.

en: Checking interface translation status
lt: Sąsajos vertimų būsenos tikrinimas

en: Check the current status of interface translations, and see if there are any updates available.
lt: Patikrinkite esamą sąsajos vertimų būseną ir sužinokite, ar yra galimų atnaujinimų.

en: Look at the <em>Interface translation</em> column in the language table, to find the percentage of user interface text that has been translated for each language.
lt: Kalbų lentelėje žiūrėkite į stulpelį <em>Sąsajos vertimas</em>, kad rastumėte kiekvienos kalbos išversto vartotojo sąsajos teksto procentą.

en: Optionally, click <em>Check manually</em> to update the report.
lt: Pasirinktinai spustelėkite <em>Tikrinti rankiniu būdu</em>, kad atnaujintumėte ataskaitą.

en: View the report to find out if any languages have translation updates that you can download.
lt: Peržiūrėkite ataskaitą, kad sužinotumėte, ar kurioms nors kalboms yra vertimų atnaujinimų, kuriuos galite atsisiųsti.

en: [user:account-name]: The user's account name.
lt: [user:account-name]: Nario paskyros vardas.

en: Add <a href=":modules">contributed modules</a> to extend your site's functionality.
lt: Pridėkite <a href=":modules">modulių</a>, kad išplėstumėte svetainės funkcijas.

en: Database driver provided by module
lt: Duomenų bazės tvarkyklė, pateikta modulio

en: Error adding / updating
lt: Klaida pridedant / atnaujinant

en: Added / updated %project_name successfully
lt: %project_name sėkmingai pridėtas / atnaujintas

en: View user email addresses
lt: Peržiūrėti narių el. pašto adresus

en: Users without this permission will not have access to email addresses on user pages or other places where they might be shown, such as Views and JSON:API responses.
lt: Nariai be šio leidimo neturės prieigos prie el. pašto adresų narių puslapiuose ar kitose vietose kur jie gali būti rodomi, pvz. Rodiniuose ir JSON:API atsakuose.

en: The username or email address is invalid.
lt: Nario vardas arba el. pašto adresas yra neteisingas.

en: Password reset form was submitted with an unknown or inactive account: %name.
lt: Slaptažodžio atstatymo forma buvo pateikta su nežinoma arba neaktyvia paskyra: %name.

en: Failed to fetch security advisory data:
lt: Nepavyko gauti saugos pranešimų duomenų:

en: See <a href=":url">Troubleshooting the advisory feed</a> for possible causes and resolutions.
lt: Galimas priežastis ir sprendimus rasite <a href=":url">pranešimų srauto trikčių šalinimo</a> puslapyje.

en: Check <a href=":url">your local system logs</a> for additional error messages.
lt: Papildomų klaidų pranešimų ieškokite <a href=":url">vietinėse sistemos žurnaluose</a>.

en: Critical security advisories
lt: Kritiniai saugumo pranešimai

en: The System module displays highly critical and time-sensitive security announcements to site administrators. Some security announcements will be displayed until a critical security update is installed. Announcements that are not associated with a specific release will appear for a fixed period of time. <a href=":handbook">More information on critical security advisories</a>.
lt: Sistemos modulis rodo labai svarbius ir skubius saugumo pranešimus svetainės administratoriams. Kai kurie saugumo pranešimai bus rodomi tol, kol bus įdiegtas kritinis saugumo atnaujinimas. Pranešimai, nesusieti su konkrečiu leidimu, bus rodomi fiksuotą laikotarpį. <a href=":handbook">Daugiau informacijos apie kritinius saugumo pranešimus</a>.

en: Only the most highly critical security announcements will be shown. <a href=":advisories-list">View all security announcements</a>.
lt: Bus rodomi tik svarbiausi kritiniai saugumo pranešimai. <a href=":advisories-list">Peržiūrėti visus saugumo pranešimus</a>.

en: (<a href=":system-help">What are critical security announcements?</a>)
lt: (<a href=":system-help">Kas yra kritiniai saugumo pranešimai?</a>)

en: Critical security announcements
lt: Kritiniai saugumo pranešimai

en: Security advisory settings
lt: Saugumo patariamojo biuletenio nustatymai

en: Display critical security advisories
lt: Rodyti kritinius saugumo patarimus

en: How often to check for security advisories, in hours
lt: Kaip dažnai tikrinti saugumo patarimus, valandomis

en: The security advisory JSON feed from Drupal.org could not be decoded.
lt: Nepavyko iššifruoti saugos pranešimų JSON srauto iš Drupal.org.

en: [user:display-name]
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name]
    
    Gautas prašymas panaikinti Jūsų paskyrą - [site:name].
    
    Galite panaikinti savo paskyrą [site:url-brief] paspausdami šią nuorodą arba nukopijuotą nuorodą įterpkite į naršyklės adreso laukelį:
    
    [user:cancel-url]
    
    PASTABA: Paskyros panaikinimo negalima atšaukti.
    
    Ši nuoroda galios vieną dieną ir jei nebus panaudota nieko neatsitiks.
    
    --  [site:name] komanda

en: Hero (full width)
lt: Pirmasis blokas (viso pločio)

en: Your server does not support updating modules and themes from this interface. Instead, update modules and themes by uploading the new versions directly to the server, as documented in <a href=":doc_url">Extending Drupal</a>.
lt: Jūsų serveris nepalaiko modulių ir temų atnaujinimo per šią sąsają. Vietoj to atnaujinkite modulius ir temas įkeldami naujas versijas tiesiogiai į serverį, kaip aprašyta <a href=":doc_url">Drupal plėtinių</a> dokumentacijoje.

en: Your server does not support adding modules and themes from this interface. Instead, add modules and themes by uploading them directly to the server, as documented in <a href=":doc_url">Extending Drupal</a>.
lt: Jūsų serveris nepalaiko modulių ir temų pridėjimo per šią sąsają. Vietoj to pridėkite modulius ir temas įkeldami juos tiesiogiai į serverį, kaip aprašyta <a href=":doc_url">Drupal plėtinių</a> dokumentacijoje.

en: Updating modules and themes requires <strong>@backends access</strong> to your server. See <a href=":doc_url">Extending Drupal</a> for other update methods. | Updating modules and themes requires access to your server via one of the following methods: <strong>@backends</strong>. See <a href=":doc_url">Extending Drupal</a> for other update methods.
lt[0]: Norint atnaujinti modulius ir temas, reikalinga <strong>@backends prieiga</strong> prie serverio. Kitų atnaujinimo būdų rasite <a href=":doc_url">Drupal plėtinių</a> dokumentacijoje.
lt[1]: Norint atnaujinti modulius ir temas, reikalinga prieiga prie serverio vienu iš šių būdų: <strong>@backends</strong>. Kitų atnaujinimo būdų rasite <a href=":doc_url">Drupal plėtinių</a> dokumentacijoje.
lt[2]: Norint atnaujinti modulius ir temas, reikalinga prieiga prie serverio vienu iš šių būdų: <strong>@backends</strong>. Kitų atnaujinimo būdų rasite <a href=":doc_url">Drupal plėtinių</a> dokumentacijoje.

en: Adding modules and themes requires <strong>@backends access</strong> to your server. See <a href=":doc_url">Extending Drupal</a> for other methods. | Adding modules and themes requires access to your server via one of the following methods: <strong>@backends</strong>. See <a href=":doc_url">Extending Drupal</a> for other methods.
lt[0]: Norint pridėti modulius ir temas, reikalinga <strong>@backends prieiga</strong> prie serverio. Kitų būdų rasite <a href=":doc_url">Drupal plėtinių</a> dokumentacijoje.
lt[1]: Norint pridėti modulius ir temas, reikalinga prieiga prie serverio vienu iš šių būdų: <strong>@backends</strong>. Kitų būdų rasite <a href=":doc_url">Drupal plėtinių</a> dokumentacijoje.
lt[2]: Norint pridėti modulius ir temas, reikalinga prieiga prie serverio vienu iš šių būdų: <strong>@backends</strong>. Kitų būdų rasite <a href=":doc_url">Drupal plėtinių</a> dokumentacijoje.

en: Creating a content item
lt: Turinio elemento kūrimas

en: Create and publish a content item. See @content_overview_topic for more about content types and content items.
lt: Sukurkite ir paskelbkite turinio elementą. Žr. @content_overview_topic daugiau informacijos apie turinio tipus ir turinio elementus.

en: Who can create content?
lt: Kas gali kurti turinį?

en: Users with the <em>@content_permissions_link</em> permission can visit the <em>Content</em> page as described in this topic. Each content type has its own create permissions. For example, to create content of type Article, a user would need the Article: Create new content permission. In addition, users with the <em>Bypass content access control</em> or <em>Administer content</em> permission can create content items of all types. Some contributed modules change the permission structure for creating content.
lt: Nariai, turintys leidimą <em>@content_permissions_link</em>, gali lankytis puslapyje <em>Turinys</em>, kaip aprašyta šioje temoje. Kiekvienas turinio tipas turi savo kūrimo leidimus. Pavyzdžiui, kuriant straipsnio tipo turinį, nariui reiktų turėti leidimą Straipsnis: Kurti naują turinį. Be to, nariai, turintys leidimą <em>Apeiti turinio prieigos kontrolę</em> arba <em>Administruoti turinį</em>, gali kurti visų tipų turinio elementus. Kai kurie prisidedantys moduliai keičia turinio kūrimo leidimų struktūrą.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>@content_link</em>.
lt: Administraciniame meniu <em>Tvarkyti</em> pereikite į <em>@content_link</em>.

en: Click <em>Add content</em>.
lt: Spustelėkite <em>Pridėti turinį</em>.

en: If there is more than one content type defined on your site that you have permission to create, click the name of the type of content you want to create.
lt: Jei Jūsų svetainėje yra daugiau nei vienas turinio tipas, kurį turite leidimą kurti, spustelėkite norimo kurti turinio tipo pavadinimą.

en: On the content edit form, enter the <em>Title</em> of your content, which will show as the page title when the content item is displayed on a page, and also as the label for the content item in administration screens.
lt: Turinio redagavimo formoje įveskite turinio <em>Pavadinimą</em>, kuris bus rodomas kaip puslapio pavadinimas, kai turinio elementas rodomas puslapyje, taip pat kaip turinio elemento etiketė administravimo ekranuose.

en: Fill in the other fields shown on the edit form for this specific content type.
lt: Užpildykite kitus šiam turinio tipui redagavimo formoje rodomų laukus.

en: Leave the <em>Published</em> field checked to publish the content immediately, or uncheck it to make it unpublished. Unpublished content is generally not shown to non-administrative site users.
lt: Palikite lauką <em>Paskelbta</em> pažymėtą, kad turinys būtų paskelbtas nedelsiant, arba atžymėkite, kad turinys būtų nepaskelbtas. Nepaskelbtas turinys paprastai nerodomas ne administravimo svetainės nariams.

en: Optionally, click <em>Preview</em> to preview the content.
lt: Pasirinktinai spustelėkite <em>Peržiūrėti</em>, kad peržiūrėtumėte turinį.

en: Click <em>Save</em>. You will see the content displayed on a page.
lt: Spustelėkite <em>Saugoti</em>. Turinys bus rodomas puslapyje.

en: Creating a content type
lt: Turinio tipo kūrimas

en: Create a new content type. See @content_overview_topic for more about content types.
lt: Sukurkite naują turinio tipą. Žr. @content_overview_topic daugiau informacijos apie turinio tipus.

en: Who can create a content type?
lt: Kas gali kurti turinio tipą?

en: Users with the <em>@content_permissions_link</em> permission (typically administrators) can create new content types.
lt: Nariai, turintys leidimą <em>@content_permissions_link</em> (paprastai administratoriai), gali kurti naujus turinio tipus.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <em>@content_types_link</em>.
lt: Administraciniame meniu <em>Tvarkyti</em> pereikite į <em>Struktūra</em> &gt; <em>@content_types_link</em>.

en: Click <em>Add content type.</em>
lt: Spustelėkite <em>Pridėti turinio tipą.</em>

en: In the <em>Name</em> field, enter a name for the content type, which is how it will be listed in the administrative interface.
lt: Lauke <em>Pavadinimas</em> įveskite turinio tipo pavadinimą — taip jis bus išvardytas administravimo sąsajoje.

en: Optionally, enter a <em>Description</em> for the content type. You may also want to adjust some of the settings in the vertical tabs section of the edit page.
lt: Pasirinktinai įveskite turinio tipo <em>Aprašymą</em>. Taip pat galite keisti kai kuriuos nustatymus redagavimo puslapio vertikalių kortelių skyriuje.

en: Click <em>Save and manage fields</em>. Your content type will be created, and assuming you have the core Field UI module installed, you will be taken to the <em>Manage fields</em> page for the content type. (If you do not have the core Field UI module installed, the button will say <em>Save</em> instead.)
lt: Spustelėkite <em>Saugoti ir tvarkyti laukus</em>. Jūsų turinio tipas bus sukurtas ir, jei turite įdiegtą pagrindinį Laukų UI modulį, būsite nukreipti į turinio tipo puslapį <em>Tvarkyti laukus</em>. (Jei neturite įdiegto pagrindinio Laukų UI modulio, mygtukas bus pažymėtas <em>Saugoti</em>.)

en: If you have the core Field UI module installed, follow the steps in the related topics to add fields to the new content type, set up the editing form, and configure the display.
lt: Jei turite įdiegtą pagrindinį Laukų UI modulį, atlikite susijusių temų žingsnius, kad pridėtumėte laukus prie naujo turinio tipo, nustatytumėte redagavimo formą ir sukonfigūruotumėte rodymą.

en: Editing a content item
lt: Turinio elemento redagavimas

en: Find a content item and edit it, or update a group of content items in bulk. See @node_overview_topic for more about content types and content items.
lt: Suraskite turinio elementą ir redaguokite jį arba atnaujinkite turinio elementų grupę masiškai. Žr. @node_overview_topic daugiau informacijos apie turinio tipus ir turinio elementus.

en: Who can find and edit content?
lt: Kas gali rasti ir redaguoti turinį?

en: Users with the <em>@content_permissions_link</em> permission can use the <em>Content</em> page to find content. Each content type has its own edit permissions. For example, to edit content of type Article, a user would need the <em>Article: Edit own content</em> permission to edit an article they created, or the <em>Article: Edit any content</em> permission to edit an article someone else created. In addition, users with the <em>Bypass content access control</em> or <em>Administer content</em> permission can edit content items of all types. Some contributed modules change the permission structure for editing content.
lt: Nariai, turintys leidimą <em>@content_permissions_link</em>, gali naudoti puslapį <em>Turinys</em> turiniui rasti. Kiekvienas turinio tipas turi savo redagavimo leidimus. Pavyzdžiui, redaguojant straipsnio tipo turinį, nariui reiktų leidimo <em>Straipsnis: Redaguoti savo turinį</em>, kad redaguotų savo sukurtą straipsnį, arba leidimo <em>Straipsnis: Redaguoti bet kurį turinį</em>, kad redaguotų kito asmens sukurtą straipsnį. Be to, nariai su leidimais <em>Apeiti turinio prieigos kontrolę</em> arba <em>Administruoti turinį</em> gali redaguoti visų tipų turinio elementus. Kai kurie prisidedantys moduliai keičia turinio redagavimo leidimų struktūrą.

en: Optionally, use filters to reduce the list of content items shown:
lt: Pasirinktinai naudokite filtrus, kad sumažintumėte rodomų turinio elementų sąrašą:

en: <em>Title</em>: key word(s) from the title
lt: <em>Pavadinimas</em>: raktažodis(-iai) iš pavadinimo

en: <em>Content type</em>
lt: <em>Turinio tipas</em>

en: <em>Published status</em>
lt: <em>Paskelbimo būsena</em>

en: <em>Language</em>
lt: <em>Kalba</em>

en: If you enter or select filter values, click <em>Filter</em> to apply the filters.
lt: Jei įvedate arba pasirenkate filtro reikšmes, spustelėkite <em>Filtruoti</em>, kad pritaikytumėte filtrus.

en: Optionally, sort the list by clicking a column header. Click again to reverse the order.
lt: Pasirinktinai rikiuokite sąrašą spustelėdami stulpelio antraštę. Spustelėkite dar kartą, kad apverstumėte tvarką.

en: To edit the title or other field values for one content item, click <em>Edit</em> in the row of the content item. Update the values and click <em>Save</em>.
lt: Norėdami redaguoti vieno turinio elemento pavadinimą ar kitas lauko reikšmes, spustelėkite <em>Redaguoti</em> turinio elemento eilutėje. Atnaujinkite reikšmes ir spustelėkite <em>Saugoti</em>.

en: A few types of edits can be done in bulk to multiple content items. For example, to publish several unpublished content items, check the boxes in the left column (right column in right-to-left languages) to select the desired content items. For <em>Action</em>, select the <em>Publish content</em> action. Click <em>Apply to selected items</em> to make the change. The other actions under <em>Action</em> work in a similar manner.
lt: Keli pakeitimų tipai gali būti atliekami masiškai keliems turinio elementams. Pavyzdžiui, norint paskelbti kelis nepaskelbtus turinio elementus, pažymėkite langelius kairiajame stulpelyje (dešiniajame stulpelyje dešinės-kairės kalboms), kad pasirinktumėte norimus turinio elementus. Lauke <em>Veiksmas</em> pasirinkite veiksmą <em>Paskelbti turinį</em>. Spustelėkite <em>Taikyti pasirinktiems elementams</em>, kad atliktumėte pakeitimą. Kiti veiksmai lauke <em>Veiksmas</em> veikia panašiai.

en: What is a content item?
lt: Kas yra turinio elementas?

en: A <em>content item</em> is a type of content entity for page-level content, which can have fields that store text, HTML markup, images, attached files, and other data. See @content_structure_topic for more about content entities and fields.
lt: <em>Turinio elementas</em> yra turinio esybės tipas puslapio lygio turiniui, kuris gali turėti laukus, saugančius tekstą, HTML žymėjimą, paveikslėlius, pridedamus failus ir kitus duomenis. Žr. @content_structure_topic daugiau informacijos apie turinio esybes ir laukus.

en: What is a content type?
lt: Kas yra turinio tipas?

en: Content items are divided into <em>content types</em>, which are the entity sub-types for the content item entity type; each content type has its own fields and display settings. For example, you might set up content types for pages, articles, recipes, events, and blog entries on your web site.
lt: Turinio elementai suskirstyti į <em>turinio tipus</em>, kurie yra esybės potipiai turinio elemento esybės tipui; kiekvienas turinio tipas turi savo laukus ir rodymo nustatymus. Pavyzdžiui, Jūsų svetainėje galite nustatyti puslapių, straipsnių, receptų, renginių ir tinklaraščio įrašų turinio tipus.

en: Overview of managing content
lt: Turinio valdymo apžvalga

en: The core Node module allows you to define content types, and add and edit content items. The core Field UI module allows you to attach fields to each content type and manage the edit form and display for each content type. See the related topics listed below for specific tasks. Many other core and contributed modules and installation profiles provide pre-defined content types, modify the permission structure for content items, and provide other functionality.
lt: Pagrindinis Mazgo modulis leidžia apibrėžti turinio tipus ir pridėti bei redaguoti turinio elementus. Pagrindinis Laukų UI modulis leidžia pridėti laukus prie kiekvieno turinio tipo ir valdyti kiekvieno turinio tipo redagavimo formą ir rodymą. Konkrečioms užduotims žr. toliau pateiktas susijusias temas. Daugelis kitų pagrindinių ir prisidedančių modulių bei diegimo profilių teikia iš anksto apibrėžtus turinio tipus, keičia turinio elementų leidimų struktūrą ir teikia kitas funkcijas.

en: Creating a URL alias for a content item
lt: URL pervadinimo kūrimas turinio elementui

en: Give a content item page a human- or SEO-friendly URL alias; you can follow similar steps to create an alias for a taxonomy term page. See @overview_topic for more about aliases.
lt: Suteikite turinio elemento puslapiui žmonėms suprantamą ar SEO draugišką URL pervadinimą; panašius žingsnius galite atlikti kuriant pervadinimą taksonomijos termino puslapiui. Daugiau apie pervadinimus žiūrėkite @overview_topic.

en: Who can create URL aliases?
lt: Kas gali kurti URL pervadinimus?

en: Users with the <em>@path_permissions_link</em> permission can create aliases. To follow the steps in this topic, you will also need permission to edit the content item.
lt: Nariai, turintys leidimą <em>@path_permissions_link</em>, gali kurti pervadinimus. Norėdami atlikti šioje temoje aprašytus žingsnius, taip pat reikės leidimo redaguoti turinio elementą.

en: Locate and open the content edit form for the content item, or create a new content item (see related topics on creating and editing content).
lt: Suraskite ir atidarykite turinio elemento redagavimo formą arba sukurkite naują turinio elementą (žiūrėkite susijusias temas apie turinio kūrimą ir redagavimą).

en: Under <em>URL alias</em> on the edit form, enter the desired alias (for example, "/about-us"). Make sure the alias starts with a "/" character.
lt: Redagavimo formoje, skiltyje <em>URL pervadinimas</em>, įveskite norimą pervadinimą (pvz., "/apie-mus"). Įsitikinkite, kad pervadinimas prasideda "/" simboliu.

en: Verify that the page can be visited with the new alias, for example <em>https://example.com/about-us</em>.
lt: Patikrinkite, ar puslapis pasiekiamas naudojant naują pervadinimą, pvz. <em>https://example.com/apie-mus</em>.

en: Editing a URL alias
lt: URL pervadinimo redagavimas

en: Change an existing URL alias, to correct the path or the alias value. See @path_overview_topic for more about aliases.
lt: Pakeiskite esamą URL pervadinimą, kad ištaisytumėte kelią arba pervadinimo reikšmę. Daugiau apie pervadinimus žiūrėkite @path_overview_topic.

en: Who can manage URL aliases?
lt: Kas gali valdyti URL pervadinimus?

en: Users with the <em>@path_permissions_link</em> permission can edit aliases.
lt: Nariai, turintys leidimą <em>@path_permissions_link</em>, gali redaguoti pervadinimus.

en: In the <em>Manage</em> administration menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Search and metadata</em> &gt; <em>@path_aliases_link</em>. A list of all the site's aliases will appear.
lt: Administravimo meniu <em>Valdyti</em> eikite į <em>Konfigūracija</em> &gt; <em>Paieška ir metaduomenys</em> &gt; <em>@path_aliases_link</em>. Pasirodys visų svetainės pervadinimų sąrašas.

en: Click <em>Edit</em> in the dropdown button for the alias that you would like to change.
lt: Spustelėkite <em>Redaguoti</em> išskleidžiamajame mygtuke prie pervadinimo, kurį norite pakeisti.

en: Make the required changes and click <em>Save</em>. You will be returned to the URL alias list page.
lt: Atlikite reikiamus pakeitimus ir spustelėkite <em>Saugoti</em>. Būsite grąžinti į URL pervadinimų sąrašo puslapį.

en: Note that you can also add new aliases from this page, for any path on your site.
lt: Atkreipkite dėmesį, kad iš šio puslapio taip pat galite pridėti naujų pervadinimų bet kuriam svetainės keliui.

en: Configuring aliases for URLs
lt: URL pervadinimų konfigūravimas

en: What is a URL?
lt: Kas yra URL?

en: URL is the abbreviation for "Uniform Resource Locator", which is the page's address on the web. It is the "name" by which a browser identifies a page to display. In the example "Visit us at <em>example.com</em>.", <em>https://example.com</em> would be the URL for the home page of your website. Users use URLs to locate content on the web.
lt: URL yra santrumpa "Uniform Resource Locator" (vienodintas išteklių adresatorius) — tai puslapio adresas internete. Tai "pavadinimas", pagal kurį naršyklė identifikuoja rodomą puslapį. Pavyzdyje "Aplankykite mus adresu <em>example.com</em>.", <em>https://example.com</em> būtų Jūsų svetainės pagrindinio puslapio URL. Nariai naudoja URL norėdami rasti turinį internete.

en: What is a path?
lt: Kas yra kelias?

en: A path is the unique, last part of the URL for a specific function or piece of content. For example, for a page whose full URL is <em>https://example.com/node/7</em>, the path is <em>node/7</em>. Here are some examples of paths you might find in your site:
lt: Kelias yra unikali, paskutinė URL dalis, skirta konkrečiai funkcijai ar turinio daliai. Pavyzdžiui, puslapiui, kurio pilnas URL yra <em>https://example.com/node/7</em>, kelias yra <em>node/7</em>. Štai keletas keliuų pavyzdžių, kuriuos galite rasti svetainėje:

en: node/7: Path to a particular content item.
lt: node/7: Kelias į konkretų turinio elementą.

en: taxonomy/term/6: Path to a taxonomy term page.
lt: taxonomy/term/6: Kelias į taksonomijos termino puslapį.

en: user/3: Path to a user profile page.
lt: user/3: Kelias į nario profilio puslapį.

en: What is an alias?
lt: Kas yra pervadinimas?

en: The core software allows you to provide more understandable URLs for pages on your site, which are called <em>aliases</em>. For example, if you have an "About Us" page with the path <em>node/7</em>, you can set up an alias of <em>about</em> so that your visitors will see it as <em>https://www.example.com/about</em>.
lt: Branduolio programinė įranga leidžia Jūsų svetainės puslapiams suteikti suprantamesnius URL, kurie vadinami <em>pervadinimais</em>. Pavyzdžiui, jei turite "Apie mus" puslapį su keliu <em>node/7</em>, galite nustatyti pervadinimą <em>apie</em>, kad lankytojai jį matytų kaip <em>https://www.example.com/apie</em>.

en: Overview of configuring paths, aliases, and URLs
lt: Kelių, pervadinimų ir URL konfigūravimo apžvalga

en: The core Path module provides the URL aliasing functionality. The contributed <a href="https://www.drupal.org/project/pathauto">Pathauto</a> module allows you to configure automatically-generated URL aliases for content items and other pages. See the related topics listed below for specific tasks.
lt: Branduolio Kelio modulis teikia URL pervadinimo funkcionalumą. Papildomas modulis <a href="https://www.drupal.org/project/pathauto">Pathauto</a> leidžia konfigūruoti automatiškai generuojamus URL pervadinimus turinio elementams ir kitiems puslapiams. Konkrečioms užduotims žiūrėkite toliau išvardytas susijusias temas.

en: Configuring taxonomy
lt: Sistematikos konfigūravimas

en: Create a taxonomy vocabulary and add a reference field for that vocabulary to a content entity. See @taxonomy_overview_topic for information about taxonomy and @content_structure_topic for more on content entities.
lt: Sukurkite sistematikos žodyną ir pridėkite nuorodos laukelį tam žodynui prie turinio esybės. Informacijos apie sistematiką rasite @taxonomy_overview_topic, o daugiau apie turinio esybes – @content_structure_topic.

en: Who can configure a taxonomy vocabulary?
lt: Kas gali konfigūruoti sistematikos žodyną?

en: Users with the <em>@taxonomy_permissions_link</em> permission can configure a vocabulary. To add a field in the administrative interface, the core Field UI module must be installed, and you will also need the <em>Administer fields</em> permission for the entity you are adding the field to.
lt: Nariai, turintys leidimą <em>@taxonomy_permissions_link</em>, gali konfigūruoti žodyną. Norint pridėti laukelį administracinėje sąsajoje, turi būti įdiegtas pagrindinis Laukelių sąsajos (Field UI) modulis, taip pat reikės leidimo <em>Administruoti laukelius</em> tai esybei, prie kurios pridedate laukelį.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <em>@taxonomy_admin_link</em>.
lt: Administraciniame meniu <em>Valdyti</em> eikite į <em>Struktūra</em> &gt; <em>@taxonomy_admin_link</em>.

en: Click <em>Add vocabulary</em>.
lt: Spustelėkite <em>Pridėti žodyną</em>.

en: In the <em>Name</em> field, enter a name for the vocabulary (for example "Ingredients"), which is how it will be shown in the administrative interface. Optionally, add a description.
lt: Laukelyje <em>Pavadinimas</em> įveskite žodyno pavadinimą (pvz. "Ingredientai") – taip jis bus rodomas administracinėje sąsajoje. Neprivaloma pridėti aprašymą.

en: Click <em>Save</em>. Your vocabulary will be created and you will see the page that lists all the terms in this vocabulary.
lt: Spustelėkite <em>Saugoti</em>. Žodynas bus sukurtas ir Jūs matysite puslapį su visais šio žodyno terminais.

en: Optionally, click <em>Add term</em> to add a term to the new vocabulary. In the <em>Name</em> field, enter the term name (for example "Butter"). Click <em>Save</em>. You will receive a confirmation about the term you created. You may optionally continue to add more terms.
lt: Neprivaloma: spustelėkite <em>Pridėti terminą</em>, kad pridėtumėte terminą į naują žodyną. Laukelyje <em>Pavadinimas</em> įveskite termino pavadinimą (pvz. "Sviestas"). Spustelėkite <em>Saugoti</em>. Gausite patvirtinimą apie sukurtą terminą. Galite toliau pridėti daugiau terminų.

en: If you have the Field UI module installed, follow the instructions on the related <em>Adding a reference field to an entity sub-type</em> topic to add a taxonomy reference field to the entity type of your choice. The settings page will allow you to choose the <em>Vocabulary</em> that you created as the vocabulary to reference.
lt: Jei turite įdiegtą Laukelių sąsajos (Field UI) modulį, vadovaukitės susijusia tema <em>Nuorodos laukelio pridėjimas prie esybės potipo</em>, kad pridėtumėte sistematikos nuorodos laukelį prie pasirinktą esybės tipo. Nustatymų puslapyje galėsite pasirinkti sukurtą <em>Žodyną</em> kaip nuorodos žodyną.

en: You may also want to configure the display and form display of the new field (see related topics).
lt: Taip pat galite konfigūruoti naujo laukelio rodymą ir formos rodymą (žr. susijusias temas).

en: Managing taxonomy
lt: Sistematikos valdymas

en: What is taxonomy?
lt: Kas yra sistematika?

en: <em>Taxonomy</em> is used to classify website content. One common example of taxonomy is the tags used to classify or categorize posts in a blog website; a cooking website could use an ingredients taxonomy to classify recipes. Individual taxonomy items are known as <em>terms</em> (the blog tags or recipe ingredients in these examples); and a set of terms is known as a <em>vocabulary</em> (the set of all blog post tags, or the set of all recipe ingredients in these examples). Technically, taxonomy terms are an entity type and the entity subtypes are the vocabularies; see @content_structure_topic for more on content entities. Like other entities, taxonomy terms can have fields attached; for instance, you could set up an image field to contain an icon for each term.
lt: <em>Sistematika</em> naudojama svetainės turiniui klasifikuoti. Vienas dažnas sistematikos pavyzdys – žymos, naudojamos tinklaraščio įrašams klasifikuoti; kulinarinė svetainė galėtų naudoti ingredientų sistematiką receptams klasifikuoti. Atskiri sistematikos elementai vadinami <em>terminais</em> (pvz., tinklaraščio žymos arba receptų ingredientai); o terminų rinkinys vadinamas <em>žodynu</em> (pvz., visų tinklaraščio įrašų žymų rinkinys arba visų receptų ingredientų rinkinys). Techniniu požiūriu sistematikos terminai yra esybių tipas, o esybių potipiai yra žodynai; daugiau apie turinio esybes žiūrėkite @content_structure_topic. Kaip ir kitos esybės, sistematikos terminai gali turėti pridėtų laukelių; pavyzdžiui, galite nustatyti paveikslėlio laukelį, kuriame būtų saugoma kiekvieno termino piktograma.

en: An individual vocabulary can organize its terms in a hierarchy, or it could be flat. For example, blog tags normally have a flat structure, while a recipe ingredients vocabulary could be hierarchical (for example, tomatoes could be a sub-term of vegetables, and under tomatoes, you could have green and red tomatoes).
lt: Atskiras žodynas gali organizuoti terminus hierarchiškai arba plokščiai. Pavyzdžiui, tinklaraščio žymos paprastai turi plokščią struktūrą, o receptų ingredientų žodynas galėtų būti hierarchinis (pavyzdžiui, pomidorai galėtų būti daržovių potierminis, o pomidorų skyriuje galėtų būti žalieji ir raudonieji pomidorai).

en: Taxonomy terms are normally attached as reference fields to other content entities, which is how you can use them to classify content. When you set up a taxonomy reference field, you can let users enter terms in two ways:
lt: Sistematikos terminai paprastai pridedami kaip nuorodos laukeliai prie kitų turinio esybių – taip Jūs galite juos naudoti turiniui klasifikuoti. Nustatydami sistematikos nuorodos laukelį, galite leisti nariams įvesti terminus dviem būdais:

en: New terms can be created right on the content editing form.
lt: Naujus terminus galima kurti tiesiai turinio redagavimo formoje.

en: Fixed list of terms
lt: Fiksuotas terminų sąrašas

en: The list of terms is curated and managed outside the content editing form, and users can only select from the existing list when editing content.
lt: Terminų sąrašas kuruojamas ir valdomas ne turinio redagavimo formoje, o nariai, redaguodami turinį, gali rinktis tik iš esamo sąrašo.

en: Overview of managing taxonomy
lt: Sistematikos valdymo apžvalga

en: The core Taxonomy module allows you to create and edit taxonomy vocabularies and taxonomy terms. The core Field UI module provides a user interface for adding fields to entities, including the taxonomy reference field, and configuring field editing and display. See the related topics listed below for specific tasks.
lt: Pagrindinis Sistematikos modulis leidžia kurti ir redaguoti sistematikos žodynus bei terminus. Pagrindinis Laukelių sąsajos (Field UI) modulis teikia naudotojo sąsają laukelių pridėjimui prie esybių, įskaitant sistematikos nuorodos laukelį, ir laukelių redagavimo bei rodymo konfigūravimui. Konkrečių užduočių aprašymą rasite susijusiose temose žemiau.

en: Create and download an archive containing all your site's configuration, exported as YAML files. See @config_overview_topic for more information about configuration.
lt: Sukurkite ir atsisiųskite archyvą, kuriame yra visa Jūsų svetainės konfigūracija, eksportuota kaip YAML failai. Daugiau informacijos apie konfigūraciją rasite @config_overview_topic.

en: Export a single configuration item to a file. See @config_overview_topic for more information about configuration.
lt: Eksportuokite vieną konfigūracijos elementą į failą. Daugiau informacijos apie konfigūraciją žr. @config_overview_topic.

en: Import the complete configuration of your site from an archive file, such as one that was previously exported (see @export_full_topic). See @config_overview_topic for more information about configuration.
lt: Importuokite visą svetainės konfigūraciją iš archyvo failo, pvz., anksčiau eksportuoto failo (žr. @export_full_topic). Daugiau informacijos apie konfigūraciją žr. @config_overview_topic.

en: Import a single configuration item in YAML format, such as one that was previously exported (see @export_single_topic). See @config_overview_topic for more information about configuration.
lt: Importuokite vieną YAML formato konfigūracijos elementą, pavyzdžiui, anksčiau eksportuotą (žr. @export_single_topic). Daugiau informacijos apie konfigūraciją rasite @config_overview_topic.

en: Configure a text format so that when a user is editing text and selects this text format, a text editor installed on your site is shown. Configure the text editor, such as choosing which buttons and functions are available. See @filter_overview_topic for more about text formats.
lt: Nustatykite teksto formatą taip, kad vartotojui redaguojant tekstą ir pasirinkus šį teksto formatą, būtų rodomas jūsų svetainėje įdiegtas teksto redaktorius. Nustatykite teksto redaktorių, pvz., pasirinkdami, kokie mygtukai ir funkcijos bus prieinami. Daugiau informacijos apie teksto formatus rasite @filter_overview_topic.

en: Follow the steps on @filter_overview_topic to add a new text format or configure an existing text format; when you reach the step about text editors, return to this topic.
lt: Atlikite veiksmus, nurodytus @filter_overview_topic, kad pridėtumėte naują teksto formatą arba sukonfigūruotumėte esamą teksto formatą; kai pasieksite veiksmą, susijusį su teksto redaktoriais, grįžkite prie šios temos.

en: Return to @filter_overview_topic to complete the text format configuration, and be sure to save the text format.
lt: Grįžkite į @filter_overview_topic, kad užbaigtumėte teksto formato konfigūravimą, ir būtinai išsaugokite teksto formatą.

en: Add a field to an entity sub-type; see @content_structure_topic for an overview of entity types and sub-types, as well as an overview of field types.
lt: Pridėti laukelį prie esybės potipio; žr. @content_structure_topic apie esybių tipus, potipius ir laukelių tipus.

en: In <em>Add a new field</em>, select the type of field you want to add; see @content_structure_topic for an overview of field types.
lt: Skiltyje <em>Pridėti naują laukelį</em> pasirinkite norimo pridėti laukelio tipą; žr. @content_structure_topic apie laukelių tipus.

en: Configure the <em>formatters</em> used to display the fields of an entity sub-type, their order in the display, and the formatter settings. See @content_structure_topic for background information.
lt: Konfigūruokite <em>formatuotojus</em>, naudojamus esybės potipio laukeliams rodyti, jų tvarką rodinyje ir formatuotojų nustatymus. Informacijos rasite @content_structure_topic.

en: Configure the <em>widgets</em> used to edit the fields of an entity sub-type, their order on the form, and the widget settings. See @content_structure_topic for background information.
lt: Konfigūruokite <em>valdiklius</em>, naudojamus esybės potipio laukeliams redaguoti, jų tvarką formoje ir valdiklių nustatymus. Informacijos rasite @content_structure_topic.

en: Add an entity reference field to an entity sub-type; see @content_structure_topic for more information on entities and reference fields.
lt: Pridėti esybės nuorodos laukelį prie esybės potipio; žr. @content_structure_topic apie esybes ir nuorodų laukelius.

en: Add a new image style, which can be used to process and display images. See @media_topic for an overview of image styles.
lt: Pridėti naują paveikslėlio stilių, kurį galima naudoti vaizdams apdoroti ir rodyti. Žr. @media_topic apie paveikslėlių stilių apžvalgą.

en: Add a new media type that can be referenced in Media reference fields; media types are a content entity type. See @media_topic for an overview of media items and media types, and @content_structure_topic for more information on content entities and fields.
lt: Pridėkite naują medijos tipą, kurį galima nurodyti medijos nuorodos laukuose; medijos tipai yra turinio esybės tipas. Žr. @media_topic, kad gautumėte medijos elementų ir medijos tipų apžvalgą, ir @content_structure_topic, kad sužinotumėte daugiau apie turinio esybes ir laukus.

en: Follow the steps in @search_index_topic to make sure that the search index is updated.
lt: Vadovaukitės žingsniais @search_index_topic, kad įsitikintumėte, jog paieškos indeksas atnaujintas.

en: The <em>Content</em> and <em>Help</em> search types provided by the core software pre-index their content and store the results in several database tables that are collectively called the <em>search index</em>. The process of indexing renders the content and breaks it up into words, which can then be matched more efficiently with keyword queries when users perform searches. Search indexing happens during cron runs; see @cron_topic for more information about cron.
lt: Branduolio programinės įrangos teikiami <em>Turinio</em> ir <em>Pagalbos</em> paieškos tipai iš anksto indeksuoja savo turinį ir saugo rezultatus keliose duomenų bazių lentelėse, bendrai vadinamose <em>paieškos indeksu</em>. Indeksavimo metu turinys apdorojamas ir suskaidomas į žodžius, kuriuos galima efektyviau derinti su raktažodžių užklausomis, kai nariai atlieka paieškas. Paieškos indeksavimas vyksta cron paleidimų metu; žiūrėkite @cron_topic daugiau informacijos apie cron.

en: Follow the steps in @cron_topic to make sure a cron task has been configured.
lt: Vadovaukitės žingsniais @cron_topic, kad įsitikintumėte, jog cron užduotis sukonfigūruota.

en: In order to configure site search using the core Search module, you will need to configure one or more search pages. You will also need to verify or alter permissions so that the desired user roles can search the site. (See @user_overview_topic for more information about roles and permissions.) For content search, you will also need to make sure that the search index is configured and that the site is fully indexed. Finally, you may wish to place the <em>Search form</em> block on pages of your site, or add the search page to a navigation menu, to give users easy access to search. See the related topics listed below for specific tasks.
lt: Norint konfigūruoti svetainės paiešką naudojant branduolio Paieškos modulį, reikia sukonfigūruoti vieną ar kelis paieškos puslapius. Taip pat reikia patikrinti arba pakeisti leidimus, kad norimos nario rolės galėtų ieškoti svetainėje. (Žiūrėkite @user_overview_topic daugiau informacijos apie roles ir leidimus.) Turinio paieškai taip pat reikia įsitikinti, kad paieškos indeksas sukonfigūruotas ir svetainė visiškai indeksuota. Galiausiai, norint suteikti nariams lengvą prieigą prie paieškos, galima patalpinti bloką <em>Paieškos forma</em> svetainės puslapiuose arba pridėti paieškos puslapį į navigacijos meniu. Konkrečioms užduotims žiūrėkite toliau išvardytas susijusias temas.

en: Clear the site cache. See @cache_topic for instructions.
lt: Išvalykite svetainės podėlį. Instrukcijų ieškokite @cache_topic.

en: Uninstall a module. Your site should be in <em>maintenance mode</em> when you uninstall modules. See @maintenance_topic for details.
lt: Pašalinkite modulį. Pašalinant modulius svetainė turėtų būti <em>techninio aptarnavimo būsenoje</em>. Išsamios informacijos ieškokite @maintenance_topic.

en: Remote oEmbed providers could not be retrieved due to error: @error. Using previously stored data. This may contain out of date information.
lt: Nepavyko gauti nuotolinių oEmbed teikėjų dėl klaidos: @error. Naudojami anksčiau saugoti duomenys. Jie gali būti pasenę.

en: Remote oEmbed providers database returned invalid or empty list. Using previously stored data. This may contain out of date information.
lt: Nuotolinių oEmbed teikėjų duomenų bazė grąžino netinkamą arba tuščią sąrašą. Naudojami anksčiau saugoti duomenys. Jie gali būti pasenę.

en: Block type settings
lt: Bloko tipo nustatymai

en: Are you sure you want to remove the @entity-type %label from the %region region?
lt: Ar tikrai norite pašalinti @entity-type %label iš regiono %region?

en: This will remove the block placement. You will need to <a href=":url">place it again</a> in order to undo this action.
lt: Tai pašalins bloko talpinimą. Norėdami atšaukti šį veiksmą, turėsite <a href=":url">jį patalpinti iš naujo</a>.

en: The @entity-type %label has been removed from the %region region.
lt: @entity-type %label buvo pašalintas iš regiono %region.

en: Destination file "%file" exists
lt: Paskirties failas "%file" jau egzistuoja

en: The file could not be uploaded because the destination "%destination" is invalid.
lt: Failo nepavyko įkelti, nes paskirties vieta "%destination" yra netinkama.

en: For more information see the <a href=":html-specifications">HTML Living Standard</a> or use your favorite search engine to find other sites that explain HTML.
lt: Daugiau informacijos rasite <a href=":html-specifications">HTML Living Standard</a> arba naudodami mėgstamą paieškos sistemą suraskite kitų svetainių, kuriose paaiškinama HTML.

en: Converts an image to a format (such as JPEG).
lt: Konvertuoja paveikslėlį į formatą (pvz. JPEG).

en: Determines the content language from the request parameter named 'language_content_entity'.
lt: Nustato turinio kalbą iš užklausos parametro pavadinimu 'language_content_entity'.

en: The source field definition for the %type media type is missing.
lt: Trūksta %type medijos tipo šaltinio lauko apibrėžimo.

en: Author/owner name
lt: Autoriaus/savininko vardas

en: Author/owner URL
lt: Autoriaus/savininko URL

en: Media item default name
lt: Numatytasis medijos elemento pavadinimas

en: Thumbnail local URI
lt: Miniatiūros vietinis URI

en: Resource source URL
lt: Ištekliaus šaltinio URL

en: Resource width
lt: Ištekliaus plotis

en: Resource height
lt: Ištekliaus aukštis

en: Resource HTML representation
lt: Ištekliaus HTML atvaizdavimas

en: Defined on the <a href="@appearance">Appearance Settings</a> page.
lt: Apibrėžta <a href="@appearance">Išvaizdos nustatymų</a> puslapyje.

en: Save and go to list
lt: Saugoti ir grįžti į sąrašą

en: Automatic updating of Drupal core is not supported. See the <a href=":update-guide">Updating Drupal guide</a> for information on how to update Drupal core manually.
lt: Automatinis Drupal branduolio atnaujinimas nepalaikomas. Informacijos apie tai, kaip rankiniu būdu atnaujinti Drupal branduolį, rasite <a href=":update-guide">Drupal atnaujinimo vadove</a>.

en: Other permissions pages
lt: Kiti leidimų puslapiai

en: The main Permissions page can be overwhelming, so each module that defines permissions has its own page for setting them. There are links to these pages on the <a href=":modules">Extend page</a>. When editing a content type, vocabulary, etc., there is also a Manage permissions tab for permissions related to that configuration.
lt: Pagrindinis Leidimų puslapis gali būti didžiulis, todėl kiekvienas modulis, apibrėžiantis leidimus, turi savo puslapį jiems nustatyti. Nuorodos į šiuos puslapius yra <a href=":modules">Plėtinių puslapyje</a>. Redaguojant turinio tipą, žodyną ir t.t., taip pat yra skirtuko Valdyti leidimus su leidimais, susijusiais su ta konfigūracija.

en: Account %name has been disabled.
lt: Paskyra %name buvo išjungta.

en: Delete the account and make its content belong to the %anonymous-name user. This action cannot be undone.
lt: Pašalinti paskyrą ir priskirti jos turinį nariui %anonymous-name. Šio veiksmo negalima atšaukti.

en: Delete the account and its content. This action cannot be undone.
lt: Pašalinti paskyrą ir jos turinį. Šio veiksmo negalima atšaukti.

en: To log in to this site, your browser must accept cookies from the domain %domain.
lt: Norėdami prisijungti prie šios svetainės, Jūsų naršyklė turi priimti slapukus iš domeno %domain.

en: Cancellation method
lt: Panaikinimo metodas

en: Code Block
lt: Kodo blokas

en: The CKEditor 5 module provides a highly-accessible, highly-usable visual text editor and adds a toolbar to text fields. Users can use buttons to format content and to create semantically correct and valid HTML. The CKEditor module uses the framework provided by the <a href=":text_editor">Text Editor module</a>. It requires JavaScript to be enabled in the browser. For more information, see the <a href=":doc_url">online documentation for the CKEditor 5 module</a> and the <a href=":cke5_url">CKEditor 5 website</a>.
lt: Modulis CKEditor 5 suteikia labai prieinamą ir lengvai naudojamą vizualinį teksto redaktorių ir prideda įrankių juostą prie teksto laukų. Vartotojai gali naudoti mygtukus turiniui formatuoti ir semantiškai teisingam bei galiojančiam HTML kurti. CKEditor modulis naudoja <a href=":text_editor">Teksto redaktoriaus modulio</a> teikiamą struktūrą. Naršyklėje turi būti įjungtas JavaScript. Daugiau informacijos žr. <a href=":doc_url">CKEditor 5 modulio dokumentacijoje internete</a> ir <a href=":cke5_url">CKEditor 5 svetainėje</a>.

en: Enabling CKEditor 5 for individual text formats
lt: CKEditor 5 įjungimas atskiriems teksto formatams

en: When CKEditor 5 is chosen from the <em>Text editor</em> drop-down menu, its toolbar configuration is displayed. You can add and remove buttons from the <em>Active toolbar</em> by dragging and dropping them. Separators and rows can be added to organize the buttons.
lt: Pasirinkus CKEditor 5 iš išskleidžiamojo meniu <em>Teksto redaktorius</em>, rodoma jo įrankių juostos konfigūracija. Galite pridėti ir pašalinti mygtukus iš <em>Aktyvios įrankių juostos</em> vilkdami ir numesdami juos. Galima pridėti skyriklių ir eilučių mygtukams organizuoti.

en: Filtering HTML content
lt: HTML turinio filtravimas

en: Unlike other text editors, plugin configuration determines the tags and attributes allowed in text formats using CKEditor 5. If using the <em>Limit allowed HTML tags and correct faulty HTML</em> filter, this filter's values will be automatically set based on enabled plugins and toolbar items.
lt: Skirtingai nuo kitų teksto redaktorių, įskiepio konfigūracija nustato, kokios žymės ir atributai leidžiami teksto formatuose naudojant CKEditor 5. Jei naudojamas filtras <em>Apriboti leidžiamas HTML žymes ir taisyti klaidingą HTML</em>, šio filtro reikšmės bus automatiškai nustatomos pagal įjungtus įskiepius ir įrankių juostos elementus.

en: Developing CKEditor 5 plugins in Drupal
lt: CKEditor 5 įskiepių kūrimas Drupal sistemoje

en: See the <a href=":dev_docs_url">online documentation</a> for detailed information on developing CKEditor 5 plugins for use in Drupal.
lt: Išsamios informacijos apie CKEditor 5 įskiepių kūrimą Drupal sistemoje žr. <a href=":dev_docs_url">dokumentacijoje internete</a>.

en: The built in WYSIWYG editor (CKEditor 5) comes with a number of accessibility features. CKEditor 5 comes with built in <a href=":shortcuts">keyboard shortcuts</a>, which can be beneficial for both power users and keyboard only users.
lt: Integruotas WYSIWYG redaktorius (CKEditor 5) turi daug prieinamumo funkcijų. CKEditor 5 turi integruotus <a href=":shortcuts">klaviatūros sparčiuosius klavišus</a>, kurie gali būti naudingi tiek pažengusiems vartotojams, tiek naudojantiems tik klaviatūrą.

en: To support multilingual page content, CKEditor 5 can be configured to include a language button in the toolbar.
lt: Daugiakalbiam puslapio turiniui palaikyti CKEditor 5 gali būti sukonfigūruotas įtraukti kalbos mygtuką į įrankių juostą.

en: With CKEditor 5 this is a
              read-only field. The allowed HTML tags and attributes are determined
              by the CKEditor 5 configuration. Manually removing tags would break
              enabled functionality, and any manually added tags would be removed by
              CKEditor 5 on render.
lt: Naudojant CKEditor 5, šis laukas yra
              tik skaitomas. Leidžiamos HTML žymės ir atributai nustatomi
              pagal CKEditor 5 konfigūraciją. Rankiniu būdu pašalinus žymes
              būtų sugadintas įjungtas funkcionalumas, o bet kokios rankiniu būdu
              pridėtos žymės bus pašalintos CKEditor 5 atvaizdavimo metu.

en: Text Format plus Text Editor pair using CKEditor 5
lt: Teksto formato ir teksto redaktoriaus pora naudojant CKEditor 5

en: CKEditor 5 settings
lt: CKEditor 5 nustatymai

en: Enabled Headings
lt: Įjungtos antraštės

en: Source Editing
lt: Šaltinio redagavimas

en: Allowed Tag
lt: Leistina žymė

en: Button @name has been copied to the active toolbar.
lt: Mygtukas @name buvo nukopijuotas į aktyvią įrankių juostą.

en: Button @name has been removed from the active toolbar.
lt: Mygtukas @name buvo pašalintas iš aktyvios įrankių juostos.

en: The <em>Source Editing</em> plugin was enabled to support tags and/or attributes that are not explicitly supported by any available CKEditor 5 plugins.
lt: Buvo įjungtas įskiepis <em>Šaltinio redagavimas</em>, skirtas palaikyti žymėms ir (arba) atributams, kurių aiškiai nepalaiko jokie prieinami CKEditor 5 įskiepiai.

en: These are the headings that will appear in the headings dropdown. If a heading is not chosen here, it does not necessarily mean the corresponding tag is disallowed in the text format.
lt: Tai yra antraštės, kurios pasirodys antraščių išskleidžiamajame sąraše. Jei čia nepasirinkta antraštė, nebūtinai reiškia, kad atitinkama žymė yra uždrausta teksto formate.

en: Manually editable HTML tags
lt: Rankiniu būdu redaguojamos HTML žymės

en: A list of HTML tags that can be used while editing source. It is only necessary to add tags that are not already supported by other enabled plugins. For example, if "Bold" is enabled, it is not necessary to add the <code>&lt;strong&gt;</code> tag, but it may be necessary to add <code>&lt;dl&gt;&lt;dt&gt;&lt;dd&gt;</code> in a format that does not have a definition list plugin, but requires definition list markup.
lt: HTML žymių sąrašas, kurį galima naudoti redaguojant šaltinį. Būtina pridėti tik žymes, kurių dar nepalaiko kiti įjungti įskiepiai. Pavyzdžiui, jei įjungtas "Paryškinimas", nereikia pridėti žymės <code>&lt;strong&gt;</code>, tačiau gali tekti pridėti <code>&lt;dl&gt;&lt;dt&gt;&lt;dd&gt;</code> formate, kuris neturi apibrėžimų sąrašo įskiepio, bet reikalauja apibrėžimų sąrašo žymėjimo.

en: CKEditor 5 toolbar configuration
lt: CKEditor 5 įrankių juostos konfigūracija

en: Press the down arrow key to add to the toolbar.
lt: Paspauskite žemyn nukreiptą rodyklę, kad pridėtumėte į įrankių juostą.

en: Move this button in the toolbar by pressing the left or right arrow keys. Press the up arrow key to remove from the toolbar.
lt: Perkelkite šį mygtuką įrankių juostoje spausdami kairę arba dešinę rodyklę. Paspauskite aukštyn nukreiptą rodyklę, kad pašalintumėte iš įrankių juostos.

en: Invalid toolbar value.
lt: Neteisinga įrankių juostos reikšmė.

[ctx: Validation]
en: CKEditor 5 element
lt: CKEditor 5 elementas

en: The following tag is not valid HTML: %provided_element.
lt: Ši žymė nėra galiojantis HTML: %provided_element.

[ctx: Validation]
en: CKEditor 5 enabled configurable plugins
lt: CKEditor 5 įjungti konfigūruojami įskiepiai

en: Configuration for the enabled plugin "%plugin_label" (%plugin_id) is missing.
lt: Įjungto įskiepio "%plugin_label" (%plugin_id) konfigūracija trūksta.

[ctx: Validation]
en: CKEditor 5 fundamental text format compatibility
lt: CKEditor 5 pagrindinis teksto formato suderinamumas

en: CKEditor 5 only works with HTML-based text formats. The "%filter_label" (%filter_plugin_id) filter implies this text format is not HTML anymore.
lt: CKEditor 5 veikia tik su HTML pagrįstais teksto formatais. Filtras "%filter_label" (%filter_plugin_id) rodo, kad šis teksto formatas nebėra HTML.

en: CKEditor 5 needs at least the &lt;p&gt; and &lt;br&gt; tags to be allowed to be able to function. They are not allowed by the "%filter_label" (%filter_plugin_id) filter.
lt: CKEditor 5 reikia, kad būtų leistos bent žymės &lt;p&gt; ir &lt;br&gt; veikimui. Jų neleidžia filtras "%filter_label" (%filter_plugin_id).

en: The current CKEditor 5 build requires the following elements and attributes: <br><code>@list</code><br>The following elements are not supported: <br><code>@diff</code>
lt: Dabartinis CKEditor 5 variantas reikalauja šių elementų ir atributų: <br><code>@list</code><br>Šie elementai nepalaikomi: <br><code>@diff</code>

en: The current CKEditor 5 build requires the following elements and attributes: <br><code>@list</code><br>The following elements are missing: <br><code>@diff</code>
lt: Dabartinis CKEditor 5 variantas reikalauja šių elementų ir atributų: <br><code>@list</code><br>Šių elementų trūksta: <br><code>@diff</code>

[ctx: Validation]
en: CKEditor 5 toolbar item conditions must be met
lt: CKEditor 5 įrankių juostos elemento sąlygos turi būti įvykdytos

en: The %toolbar_item toolbar item requires image uploads to be enabled.
lt: Įrankių juostos elementas %toolbar_item reikalauja, kad vaizdų įkėlimas būtų įjungtas.

en: The %toolbar_item toolbar item requires the %filter filter to be enabled.
lt: Įrankių juostos elementas %toolbar_item reikalauja, kad filtras %filter būtų įjungtas.

en: The %toolbar_item toolbar item requires the %plugin plugin to be enabled.
lt: Įrankių juostos elementas %toolbar_item reikalauja, kad įskiepis %plugin būtų įjungtas.

en: The %toolbar_item toolbar item requires the %plugins plugins to be enabled.
lt: Įrankių juostos elementas %toolbar_item reikalauja, kad įskiepiai %plugins būtų įjungti.

[ctx: Validation]
en: CKEditor 5 toolbar item
lt: CKEditor 5 įrankių juostos elementas

en: The provided toolbar item %toolbar_item is not valid.
lt: Nurodytas įrankių juostos elementas %toolbar_item nėra galiojantis.

[ctx: Validation]
en: CKEditor 5 toolbar item dependency
lt: CKEditor 5 įrankių juostos elemento priklausomybė

en: Depends on %toolbar_item, which is not enabled.
lt: Priklauso nuo %toolbar_item, kuris nėra įjungtas.

en: Move a button into the <em>Active toolbar</em> to enable it, or into the list of <em>Available buttons</em> to disable it. Buttons may be moved with the mouse or keyboard arrow keys.
lt: Perkelkite mygtuką į <em>Aktyvią įrankių juostą</em>, kad jį įjungtumėte, arba į sąrašą <em>Prieinami mygtukai</em>, kad išjungtumėte. Mygtukai gali būti perkelti pele arba klaviatūros rodyklių klavišais.

en: Preview failed
lt: Peržiūra nepavyko

en: Drupal Media toolbar
lt: Drupal medijos įrankių juosta

en: Link media
lt: Susieti mediją

en: Add %label effect to style %style
lt: Pridėti %label efektą prie %style stiliaus

en: Edit %label effect on style %style
lt: Redaguoti %label efektą stiliuje %style

en: Deprecated modules found: %module_list.
lt: Rasti pasenę moduliai: %module_list.

en: Deprecated themes found: %theme_list.
lt: Rastos pasenusios temos: %theme_list.

en: Database support for JSON
lt: Duomenų bazės JSON palaikymas

en: Non-stable modules
lt: Nestabilūs moduliai

en: View information on the @lifecycle status of the module @module
lt: Peržiūrėti informaciją apie modulio @module @lifecycle būseną

en: Help <span class="visually-hidden">for @module</span>
lt: Pagalba <span class="visually-hidden">moduliui @module</span>

en: Permissions <span class="visually-hidden">for @module</span>
lt: Teisės <span class="visually-hidden">moduliui @module</span>

en: Configure <span class="visually-hidden">@module</span>
lt: Konfigūruoti <span class="visually-hidden">@module</span>

en: <a href=":url">Deprecated modules</a> are modules that may be removed from the next major release of Drupal core and the relevant contributed module. Use at your own risk.
lt: <a href=":url">Nebepalaikomi moduliai</a> – tai moduliai, kurie gali būti pašalinti iš kito pagrindinio Drupal branduolio leidimo ir susijusio prisidėjusių kūrėjų modulio. Naudojate savo rizika.

en: <a href=":url">Deprecated modules</a> are modules that may be removed from the next major release of this project. Use at your own risk.
lt: <a href=":url">Nebepalaikomi moduliai</a> – tai moduliai, kurie gali būti pašalinti iš kito pagrindinio šio projekto leidimo. Naudojate savo rizika.

en: <a href=":url">Deprecated modules</a> are modules that may be removed from the next major release of Drupal core. Use at your own risk.
lt: <a href=":url">Nebepalaikomi moduliai</a> – tai moduliai, kurie gali būti pašalinti iš kito pagrindinio Drupal branduolio leidimo. Naudojate savo rizika.

en: The @name module is deprecated. (more information)
lt: Modulis @name yra nebepalaikomas. (daugiau informacijos)

en: about the status of the @name module
lt: apie modulio @name būseną

en: The following module is experimental: @modules. | The following modules are experimental: @modules.
lt[0]: Šis modulis yra eksperimentinis: @modules.
lt[1]: Šie moduliai yra eksperimentiniai: @modules.
lt[2]: Šie moduliai yra eksperimentiniai: @modules.

en: Media widget
lt: Medijos valdiklis

en: Not all functionality may be available because some information could not be retrieved.
lt: Ne visas funkcionalumas gali būti prieinamas, nes nepavyko gauti kai kurios informacijos.

en: Allow the user to resize images
lt: Leisti vartotojui keisti vaizdų dydį

en: Alternative text override
lt: Alternatyvaus teksto pakeitimas

en: Override media image alternative text
lt: Pakeisti medijos vaizdo alternatyvų tekstą

en: Enter media caption
lt: Įveskite medijos antraštę

en: Caption media
lt: Medijos antraštė

en: Toggle caption off
lt: Išjungti antraštę

en: Toggle caption on
lt: Įjungti antraštę

en: Press the down arrow key to activate
lt: Paspauskite žemyn nukreiptą rodyklę, kad aktyvuotumėte

en: Decorative image
lt: Dekoratyvinis vaizdas

en: Add missing alternative text
lt: Pridėti trūkstamą alternatyvų tekstą

en: Change image alternative text
lt: Keisti vaizdo alternatyvų tekstą

[ctx: Validation]
en: Source editing should only use otherwise unavailable tags and attributes
lt: Šaltinio redagavimas turėtų naudoti tik kitaip neprieinamas žymes ir atributus

en: The following @element_type(s) are already supported by enabled plugins and should not be added to the Source Editing "Manually editable HTML tags" field: %overlapping_tags.
lt: Šias @element_type(s) jau palaiko įjungti įskiepiai ir jos neturėtų būti pridėtos prie šaltinio redagavimo lauko "Rankiniu būdu redaguojamos HTML žymės": %overlapping_tags.

en: The following @element_type(s) are already supported by available plugins and should not be added to the Source Editing "Manually editable HTML tags" field. Instead, enable the following plugins to support these @element_types: %overlapping_tags.
lt: Šias @element_type(s) jau palaiko prieinami įskiepiai ir jos neturėtų būti pridėtos prie šaltinio redagavimo lauko "Rankiniu būdu redaguojamos HTML žymės". Vietoje to įjunkite šiuos įskiepius šioms @element_types palaikyti: %overlapping_tags.

en: There is no staged configuration.
lt: Nėra paruoštos konfigūracijos.

en: The staged configuration is identical to the active configuration.
lt: Paruoštoji konfigūracija yra identiška aktyviajai konfigūracijai.

en: Image loading settings
lt: Paveikslėlio įkėlimo nustatymai

en: Loading attribute
lt: Įkėlimo atributas

en: Image loading
lt: Paveikslėlio įkėlimas

en: Lazy render images with native image loading attribute (<em>loading="lazy"</em>). This improves performance by allowing browsers to lazily load images.
lt: Tingiai vaizduoti paveikslėlius naudojant savitąjį paveikslėlių įkėlimo atributą (<em>loading="lazy"</em>). Tai pagerina veikimą leidžiant naršyklėms tingiai įkelti paveikslėlius.

en: Lazy (<em>loading="lazy"</em>)
lt: Tingus (<em>loading="lazy"</em>)

en: Eager (<em>loading="eager"</em>)
lt: Skubus (<em>loading="eager"</em>)

en: Image loading attribute
lt: Paveikslėlio įkėlimo atributas

en: Select the loading attribute for images. <a href=":link">Learn more about the loading attribute for images.</a>
lt: Pasirinkite paveikslėlių įkėlimo atributą. <a href=":link">Sužinokite daugiau apie paveikslėlių įkėlimo atributą.</a>

en: Delays loading the image until that section of the page is visible in the browser. When in doubt, lazy loading is recommended.
lt: Atideda paveikslėlio įkėlimą tol, kol tas puslapio skyrius taps matomas naršyklėje. Abejojant rekomenduojamas tingus įkėlimas.

en: Force browsers to download an image as soon as possible. This is the browser default for legacy reasons. Only use this option when the image is always expected to render.
lt: Priversti naršykles atsisiųsti paveikslėlį kuo greičiau. Tai yra naršyklės numatytoji reikšmė dėl istorinių priežasčių. Naudokite šią parinktį tik tada, kai tikimasi, kad paveikslėlis visada bus atvaizduotas.

en: Image loading: @attribute
lt: Paveikslėlio įkėlimas: @attribute

en: Your PHP installation is too old. Drupal requires at least PHP %version. It is recommended to upgrade to PHP version %recommended or higher for the best ongoing support. See <a href="http://php.net/supported-versions.php">PHP's version support documentation</a> and the <a href=":php_requirements">Drupal PHP requirements</a> page for more information.
lt: Jūsų PHP diegimas yra per senas. Drupal reikalauja bent PHP %version. Rekomenduojama atnaujinti iki PHP versijos %recommended ar naujesnės, kad gautumėte geriausią ilgalaikę palaikymo paramą. Daugiau informacijos rasite <a href="http://php.net/supported-versions.php">PHP versijų palaikymo dokumentacijoje</a> ir <a href=":php_requirements">Drupal PHP reikalavimų</a> puslapyje.

en: It is recommended to upgrade to PHP version %recommended or higher for the best ongoing support.  See <a href="http://php.net/supported-versions.php">PHP's version support documentation</a> and the <a href=":php_requirements">Drupal PHP requirements</a> page for more information.
lt: Rekomenduojama atnaujinti iki PHP versijos %recommended ar naujesnės, kad gautumėte geriausią ilgalaikę palaikymo paramą. Daugiau informacijos rasite <a href="http://php.net/supported-versions.php">PHP versijų palaikymo dokumentacijoje</a> ir <a href=":php_requirements">Drupal PHP reikalavimų</a> puslapyje.

en: View information on the @lifecycle status of the theme @theme
lt: Peržiūrėti informaciją apie temos @theme @lifecycle būseną

en: Allow reverse list
lt: Leisti atvirkštinį sąrašą

en: Allow start index
lt: Leisti pradžios indeksą

en: Allow the user to reverse an ordered list
lt: Leisti vartotojui apversti numeruotą sąrašą

en: Allow the user to specify the start index of an ordered list
lt: Leisti vartotojui nurodyti numeruoto sąrašo pradžios indeksą

en: Check <a href=":handbook">this handbook page</a> for details about compatibility issues of contrib modules.
lt: Daugiau informacijos apie papildomų modulių suderinamumo problemas žr. <a href=":handbook">šiame vadovo puslapyje</a>.

[ctx: Validation]
en: Source Editing should never allow self-XSS.
lt: Šaltinio redagavimas niekada neturėtų leisti savaiminės XSS atakos.

en: The following tag in the Source Editing "Manually editable HTML tags" field is a security risk: %dangerous_tag.
lt: Ši žymė lauke "Rankiniu būdu redaguojamos HTML žymės" šaltinio redagavime kelia saugumo riziką: %dangerous_tag.

en: Enabled Alignments
lt: Įjungti lygiavimai

en: Alignment type
lt: Lygiavimo tipas

en: Allow view mode override
lt: Leisti keisti peržiūros režimą

en: These are the alignment types that will appear in the alignment dropdown.
lt: Tai yra lygiavimo tipai, kurie pasirodys lygiavimo išskleidžiamajame sąraše.

en: Allow the user to override the default view mode
lt: Leisti vartotojui pakeisti numatytąjį peržiūros režimą

[ctx: Validation]
en: CKEditor 5 Media plugin in sync with filter settings
lt: CKEditor 5 medijos įskiepis sinchronizuotas su filtro nustatymais

en: The CKEditor 5 "%cke5_media_plugin_label" plugin's "%cke5_allow_view_mode_override_label" setting should be in sync with the "%filter_media_plugin_label" filter's "%filter_media_allowed_view_modes_label" setting: when checked, two or more view modes must be allowed by the filter.
lt: CKEditor 5 įskiepio "%cke5_media_plugin_label" nustatymas "%cke5_allow_view_mode_override_label" turi būti sinchronizuotas su filtro "%filter_media_plugin_label" nustatymu "%filter_media_allowed_view_modes_label": jei pažymėta, filtras turi leisti du ar daugiau peržiūros režimų.

en: You can choose to send email only if a security update is available, or to be notified about all newer versions. If there are updates available of Drupal core or any of your installed modules and themes, your site will always print a message on the <a href=":status_report">status report</a> page. If there is a security update, an error message will be printed on administration pages for users with <a href=":update_permissions">permission to view update notifications</a>.
lt: Galite pasirinkti siųsti el. laišką tik tada, kai yra saugumo atnaujinimas, arba gauti pranešimus apie visas naujesnes versijas. Jei yra Drupal branduolio ar bet kurio įdiegto modulio ar temos atnaujinimų, svetainė visada rodys pranešimą <a href=":status_report">būklės ataskaitos</a> puslapyje. Jei yra saugumo atnaujinimas, klaidos pranešimas bus rodomas administravimo puslapiuose nariams, turintiems <a href=":update_permissions">leidimą peržiūrėti atnaujinimų pranešimus</a>.

en: Congratulations and welcome to the Drupal community.
lt: Sveikiname ir sveiki atvykę į Drupal bendruomenę.

en: The %plugin plugin needs another plugin to create <code>@non_creatable_tag</code>, for it to be able to create the following attributes: <code>@attributes_on_tag</code>. Enable a plugin that supports creating this tag. If none exists, you can configure the Source Editing plugin to support it.
lt: Įskiepis %plugin reikalauja kito įskiepio, kad sukurtų <code>@non_creatable_tag</code> ir galėtų sukurti šiuos atributus: <code>@attributes_on_tag</code>. Įjunkite įskiepį, palaikantį šios žymės kūrimą. Jei tokio nėra, galite sukonfigūruoti šaltinio redagavimo įskiepį tai palaikyti.

en: Olivero Color Scheme Settings
lt: Olivero spalvų schemos nustatymai

en: These settings adjust the look and feel of the Olivero theme. Changing the color below will change the base hue, saturation, and lightness values the Olivero theme uses to determine its internal colors.
lt: Šie nustatymai keičia Olivero temos išvaizdą. Pakeitus spalvą žemiau, pasikeis baziniai atspalvio, sodrumo ir ryškumo reikšmės, kurias Olivero tema naudoja savo vidinėms spalvoms nustatyti.

en: Olivero Color Scheme
lt: Olivero spalvų schema

en: Derivatives will be formed from this color.
lt: Iš šios spalvos bus suformuotos išvestinės spalvos.

en: Base Primary Color
lt: Pagrindinė bazinė spalva

en: @fieldName has changed to @fieldValue
lt: @fieldName pakeista į @fieldValue

en: If the <em>Source</em> button is available in the toolbar, users can click this button to disable the visual editor and edit the HTML source directly. After toggling back, the visual editor uses the HTML tags allowed via plugin configuration (and not explicity disallowed by filters) to format the text. Tags not enabled via plugin configuration will be stripped out of the HTML source when the user toggles back to the text editor.
lt: Jei įrankių juostoje yra mygtukas <em>Šaltinis</em>, vartotojai gali jį spustelėti, kad išjungtų vizualinį redaktorių ir tiesiogiai redaguotų HTML šaltinį. Grįžus atgal, vizualinis redaktorius naudoja per įskiepių konfigūraciją leidžiamas HTML žymes (ir filtruose aiškiai neuždrastas) tekstui formatuoti. Žymės, neįjungtos per įskiepių konfigūraciją, bus pašalintos iš HTML šaltinio, kai vartotojas grįš į teksto redaktorių.

en: @theme theme
lt: @theme tema

en: Updating to Drupal @current_major is only supported from Drupal version @required_min_version or higher. If you are trying to update from an older version, first update to the latest version of Drupal @previous_major. (<a href=":url">Drupal upgrade guide</a>)
lt: Atnaujinimas iki Drupal @current_major palaikomas tik nuo Drupal versijos @required_min_version ar naujesnės. Jei bandote atnaujinti iš senesnės versijos, pirmiausia atnaujinkite iki naujausios Drupal @previous_major versijos. (<a href=":url">Drupal atnaujinimo vadovas</a>)

en: Migrating an Existing Text Format to CKEditor 5
lt: Esamo teksto formato migracija į CKEditor 5

en: When switching an existing text format to use CKEditor 5, an automatic process is initiated that helps text formats switching to CKEditor 5 from CKEditor 4 (or no text editor) to do so with minimal effort and zero data loss.
lt: Perjungiant esamą teksto formatą naudoti CKEditor 5, inicijuojamas automatinis procesas, kuris padeda teksto formatams persijungti į CKEditor 5 iš CKEditor 4 (arba be teksto redaktoriaus) su minimaliu pastangų kiekiu ir jokiu duomenų praradimu.

en: This process is designed for there to be no data loss risk in switching to CKEditor 5. However some of your editor's functionality may not be 100% equivalent to what was available previously. In most cases, these changes are minimal. After the process completes, status and/or warning messages will summarize any changes that occurred, and more detailed information will be available in the site's logs.
lt: Šis procesas sukurtas taip, kad persijungiant į CKEditor 5 nebūtų jokio duomenų praradimo rizikos. Tačiau kai kurios redaktoriaus funkcijos gali nebūti 100% lygiavertės anksčiau turėtoms. Daugeliu atvejų šie pakeitimai yra minimalūs. Procesui pasibaigus, būsenos ir (arba) įspėjimo pranešimai apibendrina visus įvykusius pakeitimus, o išsamesnė informacija bus prieinama svetainės žurnaluose.

en: CKEditor 5 will attempt to enable plugins that provide equivalent toolbar items to those used prior to switching to CKEditor 5. All core CKEditor 4 plugins and many popular contrib plugins already have CKEditor 5 equivalents. In some cases, functionality that required contrib modules is now built into CKEditor 5. In instances where a plugin does not have an equivalent, no data loss will occur but elements previously provided via the plugin may need to be added manually as HTML via source editing.
lt: CKEditor 5 bandys įjungti įskiepius, teikiančius lygiaverčius įrankių juostos elementus tiems, kurie buvo naudojami prieš persijungiant į CKEditor 5. Visi pagrindiniai CKEditor 4 įskiepiai ir daugelis populiarių papildomų įskiepių jau turi CKEditor 5 atitikmenis. Kai kuriais atvejais funkcionalumas, kuriam reikėjo papildomų modulių, dabar integruotas į CKEditor 5. Tais atvejais, kai įskiepis neturi atitikmens, duomenų praradimo neįvyks, tačiau anksčiau per įskiepį teiktus elementus gali reikėti pridėti rankiniu būdu kaip HTML per šaltinio redagavimą.

en: Additional migration considerations for text formats with restricted HTML
lt: Papildomi migracijos aspektai teksto formatams su ribotu HTML

en: The &lt;p&gt; and &lt;br &gt; tags will be automatically added to your text format.
lt: Žymės &lt;p&gt; ir &lt;br &gt; bus automatiškai pridėtos prie jūsų teksto formato.

en: Tags/attributes that are not explicitly supported by any plugin are supported by Source Editing
lt: Žymes/atributus, kurių aiškiai nepalaiko jokie įskiepiai, palaiko šaltinio redagavimas

en: When a necessary tag/attribute is not directly supported by an available plugin, the "Source Editing" plugin is enabled. This plugin is typically used for by passing the CKEditor 5 UI and editing contents as HTML source. In the settings for Source Editing, tags/attributes that aren't available via other plugins are added to Source Editing's "Manually editable HTML tags" setting so they are supported by the text format.
lt: Kai reikalinga žymė/atributas tiesiogiai nepalaikoma jokio prieinamo įskiepio, įjungiamas įskiepis "Šaltinio redagavimas". Šis įskiepis paprastai naudojamas apeinant CKEditor 5 vartotojo sąsają ir redaguojant turinį kaip HTML šaltinį. Šaltinio redagavimo nustatymuose žymės/atributai, neprieinami per kitus įskiepius, pridedamos prie šaltinio redagavimo nustatymo "Rankiniu būdu redaguojamos HTML žymės", kad jas palaikytų teksto formatas.

en: To maintain the capabilities of this text format, <a target="_blank" href=":ck_migration_url">the CKEditor 5 migration</a> did the following:
lt: Siekiant išlaikyti šio teksto formato galimybes, <a target="_blank" href=":ck_migration_url">CKEditor 5 migracija</a> atliko šiuos veiksmus:

en: To maintain the capabilities of this text format, the CKEditor 5 migration did the following:
lt: Siekiant išlaikyti šio teksto formato galimybes, CKEditor 5 migracija atliko šiuos veiksmus:

en: Enabled these plugins: (%plugins).
lt: Įjungti šie įskiepiai: (%plugins).

en: Added these tags/attributes to the Source Editing Plugin's <a target="_blank" href=":source_edit_url">Manually editable HTML tags</a> setting: @tag_list
lt: Šios žymės/atributai pridėtos prie šaltinio redagavimo įskiepio nustatymo <a target="_blank" href=":source_edit_url">Rankiniu būdu redaguojamos HTML žymės</a>: @tag_list

en: Added these tags/attributes to the Source Editing Plugin's Manually editable HTML tags setting: @tag_list
lt: Šios žymės/atributai pridėtos prie šaltinio redagavimo įskiepio nustatymo "Rankiniu būdu redaguojamos HTML žymės": @tag_list

en: Additional details are available <a target="_blank" href=":dblog_url">in your logs</a>.
lt: Papildoma informacija prieinama <a target="_blank" href=":dblog_url">žurnaluose</a>.

en: Additional details are available in your logs.
lt: Papildoma informacija prieinama žurnaluose.

en: Updating to CKEditor 5 added support for some previously unsupported tags/attributes.
lt: Atnaujinus į CKEditor 5 buvo pridėta palaikymo kai kurioms anksčiau nepalaikomoms žymėms/atributams.

en: A plugin introduced support for the following:
lt: Įskiepis įdiegė palaikymą šiems elementams:

[ctx: Ckeditor 5 tag list]
en: for
lt: skirta

en: The @tag tag was added because it is <a target="_blank" href=":fundamental_tag_link">required by CKEditor 5</a>. | The @tag tags were added because they are <a target="_blank" href=":fundamental_tag_link">required by CKEditor 5</a>.
lt[0]: Žymė @tag buvo pridėta, nes <a target="_blank" href=":fundamental_tag_link">CKEditor 5 jos reikalauja</a>.
lt[1]: Žymės @tag buvo pridėtos, nes <a target="_blank" href=":fundamental_tag_link">CKEditor 5 jų reikalauja</a>.
lt[2]: Žymės @tag buvo pridėtos, nes <a target="_blank" href=":fundamental_tag_link">CKEditor 5 jų reikalauja</a>.

en: The @tag tag was added because it is required by CKEditor 5. | The @tag tags were added because they are required by CKEditor 5.
lt[0]: Žymė @tag buvo pridėta, nes to reikalauja CKEditor 5.
lt[1]: Žymės @tag buvo pridėtos, nes to reikalauja CKEditor 5.
lt[2]: Žymės @tag buvo pridėtos, nes to reikalauja CKEditor 5.

en: The tag %tags; | The tags %tags;
lt[0]: Žymė %tags;
lt[1]: Žymės %tags;
lt[2]: Žymės %tags;

en: This attribute: %attributes; | These attributes: %attributes;
lt[0]: Šis atributas: %attributes;
lt[1]: Šie atributai: %attributes;
lt[2]: Šie atributai: %attributes;

en: The migration of %text_format to CKEditor 5 has been saved.
lt: Teksto formato %text_format migracija į CKEditor 5 išsaugota.

en: Note that anonymous users with this permission are able to edit any content created by any anonymous user.
lt: Atkreipkite dėmesį, kad anoniminiai nariai su šiuo leidimu gali redaguoti bet kokį anoniminių narių sukurtą turinį.

en: Note that anonymous users with this permission are able to delete any content created by any anonymous user.
lt: Atkreipkite dėmesį, kad anoniminiai nariai su šiuo leidimu gali pašalinti bet kokį anoniminių narių sukurtą turinį.

[ctx: Validation]
en: Block content entity changed
lt: Bloko turinio objektas pakeistas

en: Style label
lt: Stiliaus etiketė

en: Style tag + classes
lt: Stiliaus žymė + klasės

en: A list of classes that will be provided in the "Style" dropdown. Enter one or more classes on each line in the format: element.classA.classB|Label. Example: h1.title|Title. Advanced example: h1.fancy.title|Fancy title.<br />These styles should be available in your theme's CSS file.
lt: Klasių sąrašas, kuris bus pateiktas išskleidžiamajame sąraše "Stilius". Kiekvienoje eilutėje įveskite vieną ar daugiau klasių formatu: elementas.klasėA.klasėB|Etiketė. Pavyzdys: h1.title|Antraštė. Sudėtingas pavyzdys: h1.fancy.title|Išgalvota antraštė.<br />Šie stiliai turi būti prieinami jūsų temos CSS faile.

en: Line @line-number does not contain a valid value. Enter a valid CSS selector containing one or more classes, followed by a pipe symbol and a label. | Lines @line-numbers do not contain a valid value. Enter a valid CSS selector containing one or more classes, followed by a pipe symbol and a label.
lt[0]: Eilutė @line-number neturi galiojančios reikšmės. Įveskite galiojantį CSS selektorių su viena ar daugiau klasių, po kurio seka "|" simbolis ir etiketė.
lt[1]: Eilutės @line-numbers neturi galiojančios reikšmės. Įveskite galiojantį CSS selektorių su viena ar daugiau klasių, po kurio seka "|" simbolis ir etiketė.
lt[2]: Eilutės @line-numbers neturi galiojančios reikšmės. Įveskite galiojantį CSS selektorių su viena ar daugiau klasių, po kurio seka "|" simbolis ir etiketė.

en: The following tag is missing the required attribute <code>@required_attribute_name</code>: <code>@provided_element</code>.
lt: Šioje žymėje trūksta reikalingo atributo <code>@required_attribute_name</code>: <code>@provided_element</code>.

en: The following tag does not have the minimum of @min_attribute_value_count allowed values for the required attribute <code>@required_attribute_name</code>: <code>@provided_element</code>.
lt: Šioje žymėje nėra mažiausio @min_attribute_value_count leidžiamų reikšmių skaičiaus reikalingam atributui <code>@required_attribute_name</code>: <code>@provided_element</code>.

[ctx: Validation]
en: Styles can only be specified for already supported tags.
lt: Stiliai gali būti nurodyti tik jau palaikomoms žymėms.

en: A style can only be specified for an HTML 5 tag. <code>@tag</code> is not an HTML5 tag.
lt: Stilius gali būti nurodytas tik HTML5 žymei. <code>@tag</code> nėra HTML5 žymė.

en: A style must only specify classes not supported by other plugins. The <code>@classes</code> classes on <code>@tag</code> are already supported by the enabled %plugin plugin.
lt: Stilius turi nurodyti tik klases, kurių nepalaiko kiti įskiepiai. Klasės <code>@classes</code> žymėje <code>@tag</code> jau palaikomos įjungto įskiepio %plugin.

en: A style must only specify classes not supported by other plugins. The <code>@classes</code> classes on <code>@tag</code> are supported by the %plugin plugin. Remove this style and enable that plugin instead.
lt: Stilius turi nurodyti tik klases, kurių nepalaiko kiti įskiepiai. Klasės <code>@classes</code> žymėje <code>@tag</code> palaikomos įskiepio %plugin. Pašalinkite šį stilių ir vietoje to įjunkite tą įskiepį.

[ctx: Validation]
en: Unique label in list
lt: Unikali etiketė sąraše

en: The label %label is not unique.
lt: Etiketė %label nėra unikali.

en: The Text Editor module provides a framework that other modules (such as <a href=":ckeditor5">CKEditor5 module</a>) can use to provide toolbars and other functionality that allow users to format text more easily than typing HTML tags directly. For more information, see the <a href=":documentation">online documentation for the Text Editor module</a>.
lt: Teksto redaktoriaus modulis suteikia sistemą, kurią kiti moduliai (tokie kaip <a href=":ckeditor5">CKEditor5 modulis</a>) gali naudoti, kad suteiktų įrankių juostas ir kitas funkcijas, leidžiančias vartotojams lengviau formatuoti tekstą nei tiesiogiai įvedant HTML žymes. Daugiau informacijos rasite <a href=":documentation">teksto redaktoriaus modulio internetinėje dokumentacijoje</a>.

en: A text editor is software (typically, a JavaScript library) that provides buttons and other command mechanisms to make editing HTML text easier. Some editors are called <em>visual</em> or <em>WYSIWYG (What You See Is What You Get)</em> editors; these editors hide the details of HTML from the user, and instead show formatted output on the screen. The core Text Editor module provides a framework for deploying text editors on your site. The core CKEditor 5 module provides CKEditor 5, which is a widely-used JavaScript text editor that creates clean and valid HTML; the module also enforces the HTML tag restrictions in the associated text format. Various contributed modules provide other editors; to install a new editor, besides installing the module, you may need to download the editor library from a third-party site.
lt: Teksto redaktorius yra programinė įranga (paprastai JavaScript biblioteka), kurioje yra mygtukai ir kiti komandų mechanizmai, palengvinantys HTML teksto redagavimą. Kai kurie redaktoriai vadinami <em>vizualiais</em> arba <em>WYSIWYG (What You See Is What You Get)</em> redaktoriais; šie redaktoriai paslepia HTML detales nuo vartotojo ir vietoj to ekrane rodo suformatuotą rezultatą. Pagrindinis Teksto redaktoriaus modulis suteikia pagrindą teksto redaktorių diegimui jūsų svetainėje. Pagrindinis CKEditor 5 modulis suteikia CKEditor 5, kuris yra plačiai naudojamas JavaScript teksto redaktorius, kuriantis švarų ir galiojantį HTML; modulis taip pat užtikrina HTML žymių apribojimus susijusiame teksto formate. Įvairūs papildomi moduliai suteikia kitus redaktorius; norėdami įdiegti naują redaktorių, be modulio įdiegimo, jums gali prireikti atsisiųsti redaktoriaus biblioteką iš trečiosios šalies svetainės.

en: Select <em>CKEditor 5</em> as the <em>Text editor</em>, or another text editor that you have installed. The rest of these steps assume you selected <em>CKEditor 5</em>.
lt: Pasirinkite <em>CKEditor 5</em> kaip <em>Teksto redaktorių</em> arba kitą įdiegtą teksto redaktorių. Toliau pateikiami veiksmai yra skirti tiems, kurie pasirinko <em>CKEditor 5</em>.

en: Under <em>Toolbar configuration</em>, drag buttons between <em>Available buttons</em> and <em>Active toolbar</em>; only buttons in <em>Active toolbar</em> will be shown to the user. Focusing or hovering over a button will display a tooltip explaining what the button does.
lt: <em>Įrankių juostos konfigūracija</em> skyriuje perkelkite mygtukus tarp <em>Galimi mygtukai</em> ir <em>Aktyvi įrankių juosta</em>; vartotojui bus rodomi tik <em>Aktyvi įrankių juosta</em> mygtukai. Užvedus pelę ant mygtuko arba jį pažymėjus, bus rodomas paaiškinimas, ką daro mygtukas.

en: Drag buttons within <em>Active toolbar</em> to the desired order, and group buttons by dragging them between group identifiers; drag <em>a new group identifier</em> to the toolbar to add additional groups.
lt: Pervilkite mygtukus <em>Aktyvioje įrankių juostoje</em> į norimą tvarką ir sugrupuokite mygtukus, pervilkdami juos tarp grupės identifikatorių; pervilkite <em>naują grupės identifikatorių</em> į įrankių juostą, kad pridėtumėte papildomas grupes.

en: If you add buttons that require configuration, the <em>CKEditor 5 plugin settings</em> section will be visible, and provide their respective configuration forms.
lt: Jei pridėsite mygtukus, kuriems reikia konfigūracijos, bus rodomas skyrius <em>CKEditor 5 plugin settings</em> su atitinkamomis konfigūracijos formomis.

en: Click the shortcut link to add the page to your shortcut list -- in the core Claro administrative theme, the link looks like a star, and is displayed next to the page title. However, if the page is already in your shortcut set, clicking the shortcut link will remove it from your shortcut set.
lt: Spustelėkite trumpinio nuorodą, kad pridėtumėte puslapį prie trumpinių sąrašo — branduolio Claro administravimo temoje nuoroda atrodo kaip žvaigždutė ir rodoma šalia puslapio pavadinimo. Tačiau jei puslapis jau yra Jūsų trumpinių rinkinyje, spustelėjus trumpinio nuorodą jis bus pašalintas iš rinkinio.

en: The Shortcut module creates an add/remove link for each page on your site; the link lets you add or remove the current page from the currently-enabled set of shortcuts (if your theme displays it and you have permission to edit your shortcut set). The core Claro administration theme displays this link next to the page title, as a gray or yellow star. If you click on the gray star, you will add that page to your preferred set of shortcuts. If the page is already part of your shortcut set, the link will be a yellow star, and will allow you to remove the current page from your shortcut set.
lt: Trumpinių modulis sukuria pridėjimo/šalinimo nuorodą kiekvienam Jūsų svetainės puslapiui; ši nuoroda leidžia pridėti arba pašalinti dabartinį puslapį iš šiuo metu įjungto trumpinių rinkinio (jei Jūsų tema ją rodo ir turite leidimą redaguoti savo trumpinių rinkinį). Pagrindinis Claro administravimo dizainas rodo šią nuorodą šalia puslapio pavadinimo pilkos arba geltonos žvaigždutės pavidalu. Paspaudus pilką žvaigždutę, puslapis bus pridėtas prie pageidaujamo trumpinių rinkinio. Jei puslapis jau yra Jūsų trumpinių rinkinyje, nuoroda bus geltona žvaigždutė, leidžianti pašalinti dabartinį puslapį iš trumpinių rinkinio.

en: Failed to download remote thumbnail file due to "%error".
lt: Nepavyko atsisiųsti nuotolinio miniatiūros failo dėl "%error".

en: CKEditor 5 plugin settings
lt: CKEditor 5 įskiepių nustatymai

en: Enter a value like "512" (bytes), "80 KB" (kilobytes) or "50 MB" (megabytes) in order to restrict the allowed file size. If left empty the file sizes could be limited only by PHP's maximum post and file upload sizes (current limit <strong>%limit</strong>).
lt: Įveskite reikšmę, pvz., „512" (baitai), „80 KB" (kilobaitai) arba „50 MB" (megabaitai), kad apribotumėte leidžiamą failo dydį. Jei laukelis tuščias, failų dydžius riboja tik PHP maksimalaus POST ir failo įkėlimo dydžiai (dabartinis limitas <strong>%limit</strong>).

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <em>@layout_link</em>.
lt: Administravimo meniu <em>Valdyti</em> eikite į <em>Struktūra</em> &gt; <em>@layout_link</em>.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Development</em> &gt; <em>Configuration synchronization</em> &gt; <em>@export_link</em>.
lt: Administraciniame meniu <em>Tvarkyti</em> eikite į <em>Konfigūracija</em> &gt; <em>Plėtra</em> &gt; <em>Konfigūracijos sinchronizavimas</em> &gt; <em>@export_link</em>.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Development</em> &gt; <em>Configuration synchronization</em> &gt; <em>Export</em> &gt; <em>@single_export_link</em>.
lt: Administraciniame meniu <em>Tvarkyti</em> eikite į <em>Konfigūracija</em> &gt; <em>Plėtra</em> &gt; <em>Konfigūracijos sinchronizavimas</em> &gt; <em>Eksportuoti</em> &gt; <em>@single_export_link</em>.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Development</em> &gt; <em>Configuration synchronization</em> &gt; <em>@import_link</em>.
lt: Administraciniame meniu <em>Tvarkyti</em> eikite į <em>Konfigūracija</em> &gt; <em>Plėtra</em> &gt; <em>Konfigūracijos sinchronizavimas</em> &gt; <em>@import_link</em>.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Development</em> &gt; <em>Configuration synchronization</em> &gt; <em>Import</em> &gt; <em>@single_import_link</em>.
lt: Administraciniame meniu <em>Tvarkyti</em> eikite į <em>Konfigūracija</em> &gt; <em>Plėtra</em> &gt; <em>Konfigūracijos sinchronizavimas</em> &gt; <em>Importuoti</em> &gt; <em>@single_import_link</em>.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Content Authoring</em> &gt; <em>@overview_link</em>. The <em>Text editor</em> column in the table shows the text editor that is currently connected to each text format, if any.
lt: Administravimo meniu <em>Tvarkyti</em> pereikite į <em>Konfigūracija</em> &gt; <em>Turinio kūrimas</em> &gt; <em>@overview_link</em>. Lentelės stulpelyje <em>Teksto redaktorius</em> rodomas teksto redaktorius, kuris šiuo metu yra prijungtas prie kiekvieno teksto formato, jei toks yra.

en: Navigate to the page for managing the entity sub-type you want to add the field to. For example, to add a field to a content type, in the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <em>@content_types_link</em>.
lt: Eikite į puslapį, skirtą tvarkyti esybės potipį, prie kurio norite pridėti laukelį. Pavyzdžiui, norėdami pridėti laukelį prie turinio tipo, administravimo meniu <em>Tvarkyti</em> eikite į <em>Struktūra</em> &gt; <em>@content_types_link</em>.

en: Navigate to the page for managing the entity type you want to add the field to. For example, to add a field to a content type, in the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <em>@content_types_link</em>.
lt: Eikite į puslapį, skirtą tvarkyti esybės tipą, prie kurio norite pridėti laukelį. Pavyzdžiui, norėdami pridėti laukelį prie turinio tipo, administravimo meniu <em>Tvarkyti</em> eikite į <em>Struktūra</em> &gt; <em>@content_types_link</em>.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Content Authoring</em> &gt; <em>@overview_link</em>. If you do not have the core Text Editor module installed, the menu link and page title will instead be <em>Text formats</em>.
lt: Administravimo meniu <em>Tvarkyti</em> pereikite į <em>Konfigūracija</em> &gt; <em>Turinio kūrimas</em> &gt; <em>@overview_link</em>. Jei neturite įdiegto pagrindinio teksto redaktoriaus modulio, meniu nuoroda ir puslapio pavadinimas bus <em>Teksto formatai</em>.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Media</em> &gt; @styles_link.
lt: <em>Tvarkymo</em> administravimo meniu eikite į <em>Konfigūracija</em> &gt; <em>Medija</em> &gt; @styles_link.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Reports</em> &gt; <em>@translation_updates_link</em>. This report is only available if the core Update Status module is installed.
lt: <em>Tvarkymo</em> administraciniame meniu eikite į <em>Ataskaitos</em> &gt; <em>@translation_updates_link</em>. Ši ataskaita prieinama tik įdiegus pagrindinį naujinimų būsenos modulį.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; @media_link.
lt: <em>Tvarkymo</em> administraciniame meniu eikite į <em>Struktūra</em> &gt; @media_link.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; @content_types_link.
lt: Administraciniame meniu <em>Tvarkyti</em> pereikite į <em>Struktūra</em> &gt; @content_types_link.

en: In the <em>Manage</em> administration menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; @structure_menu_link.
lt: Administraciniame meniu <em>Tvarkyti</em> pereikite į <em>Struktūra</em> &gt; @structure_menu_link.

en: In the <em>Manage</em> administration menu, navigate <em>Structure</em> &gt; @structure_menu_link.
lt: Administraciniame meniu <em>Tvarkyti</em> pereikite į <em>Struktūra</em> &gt; @structure_menu_link.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Search and Metadata</em> &gt; <em>@search_settings_link</em>.
lt: Administravimo meniu <em>Valdyti</em> eikite į <em>Konfigūracija</em> &gt; <em>Paieška ir metaduomenys</em> &gt; <em>@search_settings_link</em>.

en: The email address is not made public. It will only be used if you need to be contacted about your account or for opted-in notifications.
lt: El. pašto adresas neskelbiamas viešai. Jis bus naudojamas tik tuo atveju, jei su Jumis reikės susisiekti dėl Jūsų paskyros arba dėl pasirinktų pranešimų.

en: Check the <a href="https://www.php.net/manual/en/image.installation.php">PHP GD installation documentation</a> if you want to add support.
lt: Jei norite pridėti palaikymą, peržiūrėkite <a href="https://www.php.net/manual/en/image.installation.php">PHP GD diegimo dokumentaciją</a>.

en: The GD Library for PHP is enabled, but was compiled without support for functions used by the rotate and desaturate effects. It was probably compiled using the official GD libraries from the <a href="https://libgd.github.io/">gdLibrary site</a> instead of the GD library bundled with PHP. You should recompile PHP --with-gd using the bundled GD library. See <a href="https://www.php.net/manual/book.image.php">the PHP manual</a>.
lt: PHP GD biblioteka įjungta, tačiau sukompiliuota be pasukimo ir spalvingumo pašalinimo efektams reikalingų funkcijų palaikymo. Tikriausiai ji buvo sukompiliuota naudojant oficialias GD bibliotekas iš <a href="https://libgd.github.io/">gdLibrary svetainės</a>, o ne PHP įtrauktą GD biblioteką. Turėtumėte perkompiliuoti PHP su --with-gd naudodami įtrauktą GD biblioteką. Žiūrėkite <a href="https://www.php.net/manual/book.image.php">PHP vadovą</a>.

en: Supported image file format: %formats. | Supported image file formats: %formats.
lt[0]: Palaikomas paveikslėlio failo formatas: %formats.
lt[1]: Palaikomi paveikslėlio failų formatai: %formats.
lt[2]: Palaikomi paveikslėlio failų formatai: %formats.

en: Unsupported image file format: %formats. | Unsupported image file formats: %formats.
lt[0]: Nepalaikomas paveikslėlio failo formatas: %formats.
lt[1]: Nepalaikomi paveikslėlio failų formatai: %formats.
lt[2]: Nepalaikomi paveikslėlio failų formatai: %formats.

en: No blocks settings to update.
lt: Nėra blokų nustatymų, kuriuos reikia atnaujinti.

en: For more information read the <a href=":url">documentation on deprecated modules.</a>
lt: Daugiau informacijos rasite <a href=":url">pasenusių modulių dokumentacijoje</a>.

en: For more information read the <a href=":url">documentation on deprecated themes.</a>
lt: Daugiau informacijos rasite <a href=":url">pasenusių temų dokumentacijoje</a>.

en: You must add the following contributed module and reload this page. | You must add the following contributed modules and reload this page.
lt[0]: Turite pridėti šį trečiosios šalies modulį ir iš naujo įkelti šį puslapį.
lt[1]: Turite pridėti šiuos trečiosios šalies modulius ir iš naujo įkelti šį puslapį.
lt[2]: Turite pridėti šiuos trečiosios šalies modulius ir iš naujo įkelti šį puslapį.

en: Removed core module | Removed core modules
lt[0]: Pašalintas branduolio modulis
lt[1]: Pašalinti branduolio moduliai
lt[2]: Pašalinti branduolio moduliai

en: This module is installed on your site but is no longer provided by Core. | These modules are installed on your site but are no longer provided by Core.
lt[0]: Šis modulis įdiegtas jūsų svetainėje, bet nebėra teikiamas branduolio.
lt[1]: Šie moduliai įdiegti jūsų svetainėje, bet nebėra teikiami branduolio.
lt[2]: Šie moduliai įdiegti jūsų svetainėje, bet nebėra teikiami branduolio.

en: You must add the following contributed theme and reload this page. | You must add the following contributed themes and reload this page.
lt[0]: Turite pridėti šią trečiosios šalies temą ir iš naujo įkelti šį puslapį.
lt[1]: Turite pridėti šias trečiosios šalies temas ir iš naujo įkelti šį puslapį.
lt[2]: Turite pridėti šias trečiosios šalies temas ir iš naujo įkelti šį puslapį.

en: Removed core theme | Removed core themes
lt[0]: Pašalinta branduolio tema
lt[1]: Pašalintos branduolio temos
lt[2]: Pašalintos branduolio temos

en: This theme is installed on your site but is no longer provided by Core. | These themes are installed on your site but are no longer provided by Core.
lt[0]: Ši tema įdiegta jūsų svetainėje, bet nebėra teikiama branduolio.
lt[1]: Šios temos įdiegtos jūsų svetainėje, bet nebėra teikiamos branduolio.
lt[2]: Šios temos įdiegtos jūsų svetainėje, bet nebėra teikiamos branduolio.

en: These settings apply to the %field field everywhere it is used. Some also impact the way that data is stored and cannot be changed once data has been created.
lt: Šie nustatymai taikomi laukeliui %field visur, kur jis naudojamas. Kai kurie taip pat veikia duomenų saugojimo būdą ir negali būti pakeisti, kai duomenys jau sukurti.

en: There is @count entity with @delta or more values in this field, so the allowed number of values cannot be set to @allowed. | There are @count entities with @delta or more values in this field, so the allowed number of values cannot be set to @allowed.
lt[0]: Yra @count esybė su @delta ar daugiau reikšmių šiame laukelyje, todėl leidžiamų reikšmių skaičiaus negalima nustatyti iki @allowed.
lt[1]: Yra @count esybės su @delta ar daugiau reikšmių šiame laukelyje, todėl leidžiamų reikšmių skaičiaus negalima nustatyti iki @allowed.
lt[2]: Yra @count esybių su @delta ar daugiau reikšmių šiame laukelyje, todėl leidžiamų reikšmių skaičiaus negalima nustatyti iki @allowed.

en: The CKEditor 5 migration enabled the following plugins to support tags that are allowed by the %text_format text format: %enabling_message_content. The text format must be saved to make these changes active.
lt: CKEditor 5 migracija įjungė šiuos įskiepius palaikymui žymių, kurios leidžiamos teksto formatu %text_format: %enabling_message_content. Teksto formatas turi būti išsaugotas, kad šie pakeitimai įsigaliotų.

en: The following tags were permitted by the %text_format text format's filter configuration, but no plugin was available that supports them. To ensure the tags remain supported by this text format, the following were added to the Source Editing plugin's <em>Manually editable HTML tags</em>: @unsupported_string. The text format must be saved to make these changes active.
lt: Šios žymės buvo leidžiamos teksto formato %text_format filtro konfigūracijoje, tačiau nebuvo įskiepio, kuris jas palaiko. Siekiant užtikrinti, kad žymės liktų palaikomos šio teksto formato, šios buvo pridėtos prie šaltinio redagavimo įskiepio nustatymo <em>Rankiniu būdu redaguojamos HTML žymės</em>: @unsupported_string. Teksto formatas turi būti išsaugotas, kad šie pakeitimai įsigaliotų.

en: The CKEditor 5 migration process enabled the following plugins to support specific attributes that are allowed by the %text_format text format: %enabled_for_attributes_message_content.
lt: CKEditor 5 migracijos procesas įjungė šiuos įskiepius palaikymui konkrečių atributų, kurie leidžiami teksto formatu %text_format: %enabled_for_attributes_message_content.

en: As part of migrating to CKEditor 5, it was found that the %text_format text format's HTML filters includes plugins that support the following tags, but not some of their attributes. To ensure these attributes remain supported, the following were added to the Source Editing plugin's <em>Manually editable HTML tags</em>: @missing_attributes. The text format must be saved to make these changes active.
lt: Migruojant į CKEditor 5 buvo nustatyta, kad teksto formato %text_format HTML filtrai apima įskiepius, kurie palaiko šias žymes, bet ne kai kuriuos jų atributus. Siekiant užtikrinti, kad šie atributai liktų palaikomi, šios buvo pridėtos prie šaltinio redagavimo įskiepio nustatymo <em>Rankiniu būdu redaguojamos HTML žymės</em>: @missing_attributes. Teksto formatas turi būti išsaugotas, kad šie pakeitimai įsigaliotų.

en: As part of migrating the %text_format text format to CKEditor 5, the following tag(s) were added to <em>Limit allowed HTML tags and correct faulty HTML</em>, because they are needed to provide fundamental CKEditor 5 functionality : @missing_tags. The text format must be saved to make these changes active.
lt: Migruojant teksto formatą %text_format į CKEditor 5, šios žymės buvo pridėtos prie nustatymo <em>Apriboti leidžiamas HTML žymes ir taisyti klaidingą HTML</em>, nes jos reikalingos pagrindiniam CKEditor 5 funkcionalumui: @missing_tags. Teksto formatas turi būti išsaugotas, kad šie pakeitimai įsigaliotų.

en: Adding content blocks
lt: Turinio blokų pridėjimas

en: You can add content blocks, if the <em>Block Content</em> module is installed. For more information, see the <a href=":blockcontent-help">Block Content help page</a>.
lt: Turinio blokus galite pridėti, jei įdiegtas modulis <em>Bloko turinys</em>. Daugiau informacijos žr. <a href=":blockcontent-help">Bloko turinio pagalbos puslapyje</a>.

en: Allows users to configure blocks (containing content, forms, etc.) and to place them in the regions of a theme.
lt: Leidžia vartotojams konfigūruoti blokus (su turiniu, formomis ir kt.) ir juos talpinti temos regionuose.

en: Creating and managing block types
lt: Blokų tipų kūrimas ir valdymas

en: Creating content blocks
lt: Turinio blokų kūrimas

en: Allows the creation of content blocks and block types.
lt: Leidžia kurti turinio blokus ir blokų tipus.

en: Add content block
lt: Pridėti turinio bloką

en: Create and manage fields, forms, and display settings for your content blocks.
lt: Kurkite ir valdykite turinio blokų laukus, formas ir rodymo nustatymus.

en: Access the Content blocks overview page
lt: Prieiga prie turinio blokų apžvalgos puslapio

en: Get an overview of all content blocks.
lt: Gauti visų turinio blokų apžvalgą.

en: Maintain the block types of block content available and the fields that are associated with those types.
lt: Prižiūrėti prieinamus blokų turinio tipus ir su jais susijusius laukus.

en: View, edit and delete all block content regardless of permission restrictions.
lt: Peržiūrėti, redaguoti ir šalinti visą bloko turinį, nepaisant leidimų apribojimų.

en: Edit content block %label
lt: Redaguoti turinio bloką %label

en: %type_name: Create new content block
lt: %type_name: Sukurti naują turinio bloką

en: %type_name: Edit content block
lt: %type_name: Redaguoti turinio bloką

en: %type_name: Delete content block
lt: %type_name: Šalinti turinio bloką

en: %type_name: View content block history pages
lt: %type_name: Peržiūrėti turinio bloko versijų puslapius

en: %type_name: Revert content block revisions
lt: %type_name: Grąžinti turinio bloko versijas

en: %type_name: Delete content block revisions
lt: %type_name: Šalinti turinio bloko versijas

en: Edit %label block type
lt: Redaguoti bloko tipą %label

en: Block type %label has been updated.
lt: Bloko tipas %label atnaujintas.

en: Block type %label has been added.
lt: Bloko tipas %label pridėtas.

en: Add %type content block
lt: Pridėti %type turinio bloką

en: Content block ID
lt: Turinio bloko ID

en: The content block ID.
lt: Turinio bloko ID.

en: The content block UUID.
lt: Turinio bloko UUID.

en: The content block language code.
lt: Turinio bloko kalbos kodas.

en: The time that the content block was last edited.
lt: Laikas, kada turinio blokas paskutinį kartą buvo redaguotas.

en: content block
lt: turinio blokas

en: content blocks
lt: turinio blokai

en: block type
lt: bloko tipas

en: block types
lt: blokų tipai

en: %label is used by 1 content block on your site. You can not remove this block type until you have removed all of the %label blocks. | %label is used by @count content blocks on your site. You may not remove %label until you have removed all of the %label content blocks.
lt[0]: %label naudoja @count turinio blokas jūsų svetainėje. Negalite pašalinti šio bloko tipo, kol nepašalinsite visų %label blokų.
lt[1]: %label naudoja @count turinio blokai jūsų svetainėje. Negalite pašalinti %label, kol nepašalinsite visų %label turinio blokų.
lt[2]: %label naudoja @count turinio blokų jūsų svetainėje. Negalite pašalinti %label, kol nepašalinsite visų %label turinio blokų.

en: Block with uuid %uuid does not exist. <a href=":url">Add content block</a>.
lt: Blokas su uuid %uuid neegzistuoja. <a href=":url">Pridėti turinio bloką</a>.

en: Input format of the content block/box content.
lt: Turinio bloko / langelio turinio įvesties formatas.

en: Add a <a href=":url">content block</a>.
lt: Pridėkite <a href=":url">turinio bloką</a>.

en: Provides the CKEditor 5 rich text editor.
lt: Teikia CKEditor 5 raiškiojo teksto redaktorių.

en: Language label
lt: Kalbos etiketė

en: Images can only be uploaded.
lt: Vaizdus galima tik įkelti.

en: Images can only be added by URL.
lt: Vaizdus galima pridėti tik pagal URL.

en: A list of programming languages that will be provided in the "Code Block" dropdown. Enter one value per line, in the format key|label. Example: php|PHP.
lt: Programavimo kalbų sąrašas, kuris bus pateiktas išskleidžiamajame sąraše "Kodo blokas". Įveskite vieną reikšmę eilutėje formatu raktas|etiketė. Pavyzdys: php|PHP.

en: Line @line-number does not contain a valid value. Enter a valid language key followed by a pipe symbol and a label. | Lines @line-numbers do not contain a valid value. Enter a valid language key followed by a pipe symbol and a label.
lt[0]: Eilutė @line-number neturi galiojančios reikšmės. Įveskite galiojantį kalbos raktą, po kurio seka "|" simbolis ir etiketė.
lt[1]: Eilutės @line-numbers neturi galiojančios reikšmės. Įveskite galiojantį kalbos raktą, po kurio seka "|" simbolis ir etiketė.
lt[2]: Eilutės @line-numbers neturi galiojančios reikšmės. Įveskite galiojantį kalbos raktą, po kurio seka "|" simbolis ir etiketė.

en: Allows importing and exporting configuration changes.
lt: Leidžia importuoti ir eksportuoti konfigūracijos pakeitimus.

en: Defines field types for storing dates and times.
lt: Apibrėžia laukų tipus datoms ir laikams saugoti.

en: When enabled, images can only be uploaded. When disabled, images can only be added by URL.
lt: Kai įjungta, vaizdus galima tik įkelti. Kai išjungta, vaizdus galima pridėti tik pagal URL.

en: The Text Editor module provides a framework for managing editors. To use it, you also need to install a text editor. This can either be the core <a href=":ckeditor5">CKEditor5 module</a>, which can be installed on the <a href=":extend">Extend page</a>, or a contributed module for any other text editor. When installing a contributed text editor module, be sure to check the installation instructions, because you will most likely need to download an external library as well as the Drupal module.
lt: Teksto redaktoriaus modulis suteikia sistemą redaktorių valdymui. Norėdami jį naudoti, taip pat turite įdiegti teksto redaktorių. Tai gali būti pagrindinis <a href=":ckeditor5">CKEditor5 modulis</a>, kurį galima įdiegti <a href=":extend">Extend puslapyje</a>, arba bet kuris kitas teksto redaktoriaus modulis. Diegdami papildomą teksto redaktoriaus modulį, būtinai perskaitykite diegimo instrukcijas, nes greičiausiai reikės atsisiųsti ne tik Drupal modulį, bet ir išorinę biblioteką.

en: Provides a framework to associate text editors (like WYSIWYGs) and toolbars with text formats.
lt: Suteikia sistemą, leidžiančią susieti teksto redaktorius (pavyzdžiui, WYSIWYG) ir įrankių juostas su teksto formatais.

en: Text editors
lt: Teksto redaktoriai

en: Ensures that the latest versions of images uploaded via a Text Editor are displayed, along with their dimensions.
lt: Užtikrina, kad būtų rodomos naujausios per teksto redaktorių įkeltų vaizdų versijos kartu su jų matmenimis.

en: The website's content and configuration is managed using <em>entities</em>, which are grouped into <em>entity types</em>. <em>Content entity types</em> are the entity types for site content (such as the main site content, comments, content blocks, taxonomy terms, and user accounts). <em>Configuration entity types</em> are used to store configuration information for your site, such as individual views in the Views module, and settings for your main site content types.
lt: Svetainės turinys ir konfigūracija valdomi naudojant <em>esybes</em>, kurios sugrupuotos į <em>esybių tipus</em>. <em>Turinio esybių tipai</em> yra svetainės turinio esybių tipai (tokie kaip pagrindinis svetainės turinys, komentarai, turinio blokai, taksonomijos terminai ir vartotojų paskyros). <em>Konfigūracijos esybių tipai</em> naudojami jūsų svetainės konfigūracijos informacijai saugoti, pavyzdžiui, atskirų rodinių Rodinių modulyje ir pagrindinių svetainės turinio tipų nustatymams.

en: Provides the capabilities to add fields to entities.
lt: Suteikia galimybę pridėti laukelius prie esybių.

en: Once you have created a field, you can use it again in other sub-types of the same entity type. For instance, if you create a field for the article content type, you can also use it for the page content type, but you cannot use it for content blocks or taxonomy terms. If there are fields available for re-use, after clicking <em>Add field</em> from the <em>Manage fields</em> page, you will see a list of available fields for re-use. After selecting a field for re-use, you can configure the sub-type-level settings.
lt: Sukūrę laukelį, galite jį naudoti kituose to paties esybės tipo potipiuose. Pavyzdžiui, sukūrę laukelį straipsnio turinio tipui, galite jį naudoti ir puslapio turinio tipui, tačiau negalite jo naudoti turinio blokams ar taksonomijos terminams. Jei yra laukelių, kuriuos galima pakartotinai naudoti, paspaudus <em>Pridėti laukelį</em> puslapyje <em>Valdyti laukelius</em>, pamatysite galimų pakartotinai naudoti laukelių sąrašą. Pasirinkę laukelį pakartotiniam naudojimui, galite konfigūruoti potipio lygio nustatymus.

en: Provide a pre-filled value for the editing form.
lt: Pateikite iš anksto užpildytą reikšmę redagavimo formai.

en: You need to select a field type.
lt: Turite pasirinkti laukelio tipą.

en: You can re-use a field from other sub-types of the same entity type. Re-using a field creates another usage of the same field storage.
lt: Galite pakartotinai naudoti laukelį iš kitų to paties esybės tipo potipių. Pakartotinis laukelio naudojimas sukuria dar vieną tos pačios laukelio saugyklos panaudojimą.

en: Filter by field or field type
lt: Filtruoti pagal laukelį arba laukelio tipą

en: Used in: @list
lt: Naudojama: @list

en: Re-use
lt: Naudoti pakartotinai

en: Reuse @field_name
lt: Naudoti pakartotinai @field_name

en: There was a problem reusing field %label: @message
lt: Kilo problema pakartotinai naudojant laukelį %label: @message

en: Single value | Multiple values: @cardinality
lt[0]: Viena reikšmė
lt[1]: Kelios reikšmės: @cardinality
lt[2]: Kelios reikšmės: @cardinality

en: Create a new field
lt: Sukurti naują laukelį

en: Provides a field type for files and defines a "managed_file" Form API element.
lt: Suteikia failų laukelio tipą ir apibrėžia "managed_file" Form API elementą.

en: Filters text content in preparation for display.
lt: Filtruoja teksto turinį, ruošiant jį rodymui.

en: Lazy load images
lt: Lėtas vaizdų įkėlimas

en: Instruct browsers to lazy load images if dimensions are specified. Use in conjunction with and place after the 'Track images uploaded via a Text Editor' filter that adds image dimensions required for lazy loading. Results can be overridden by <code>&lt;img loading=&quot;eager&quot;&gt;</code>.
lt: Nurodykite naršyklėms, kad jos lėtai įkeltų vaizdus, jei yra nurodyti matmenys. Naudokite kartu su filtru „Sekti vaizdus, įkeltus per teksto redaktorių" ir įdėkite jį po šio filtro, nes šis filtras prideda vaizdų matmenis, reikalingus lėtam įkėlimui. Rezultatai gali būti pakeisti naudojant <code>&lt;img loading=&quot;eager&quot;&gt;</code>.

en: What are content blocks?
lt: Kas yra turinio blokai?

en: Content blocks are blocks whose content you can edit. You can define one or more <em>block types</em>, and attach fields to each block type. Content blocks can be placed just like blocks provided by other modules.
lt: Turinio blokai yra blokai, kurių turinį galite redaguoti. Galite apibrėžti vieną ar kelis <em>blokų tipus</em> ir prie kiekvieno tipo pridėti laukus. Turinio blokai gali būti talpinami kaip ir kitų modulių teikiami blokai.

en: Overview for managing blocks
lt: Blokų valdymo apžvalga

en: The <em>Block</em> module allows you to place blocks in regions of your installed themes, and configure block settings. The <em>Block Content</em> module allows you to manage block types and content blocks. See the related topics listed below for specific tasks.
lt: Modulis <em>Blokas</em> leidžia talpinti blokus įdiegtų temų regionuose ir konfigūruoti blokų nustatymus. Modulis <em>Bloko turinys</em> leidžia valdyti blokų tipus ir turinio blokus. Konkrečių užduočių ieškokite toliau išvardintuose susijusiuose skyriuose.

en: Creating a content block
lt: Turinio bloko kūrimas

en: Create a content block, which can later be placed on the site.
lt: Sukurkite turinio bloką, kurį vėliau bus galima patalpinti svetainėje.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Content</em>.
lt: Administravimo meniu <em>Valdyti</em> eikite į <em>Turinys</em>.

en: Open the @library_link tab.
lt: Atidarykite skirtuką @library_link.

en: Click <em>Add content block</em>. If you have more than one block type defined on your site, click the name of the type you want to create.
lt: Spustelėkite <em>Pridėti turinio bloką</em>. Jei jūsų svetainėje apibrėžtas daugiau nei vienas bloko tipas, spustelėkite norimo kurti tipo pavadinimą.

en: Defining a block type
lt: Bloko tipo apibrėžimas

en: Define a block type and its fields.
lt: Apibrėžkite bloko tipą ir jo laukus.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Structure</em> &gt; <em>@types_link</em>.
lt: Administravimo meniu <em>Valdyti</em> eikite į <em>Struktūra</em> &gt; <em>@types_link</em>.

en: Click  <em>Add block type</em>.
lt: Spustelėkite <em>Pridėti bloko tipą</em>.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Region and language</em> &gt; @languages_link.
lt: <em>Tvarkymo</em> administravimo meniu eikite į <em>Konfigūracija</em> &gt; <em>Regionas ir kalba</em> &gt; @languages_link.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Region and language</em> &gt; <em>Languages</em> &gt; @detection_link.
lt: <em>Tvarkymo</em> administravimo meniu eikite į <em>Konfigūracija</em> &gt; <em>Regionas ir kalba</em> &gt; <em>Kalbos</em> &gt; @detection_link.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Region and language</em> &gt; <em>User interface translation</em> &gt; @import_link.
lt: <em>Tvarkymo</em> administraciniame meniu eikite į <em>Konfigūracija</em> &gt; <em>Regionas ir kalba</em> &gt; <em>Vartotojo sąsajos vertimas</em> &gt; @import_link.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Region and language</em> &gt; @translate_link.
lt: <em>Tvarkymo</em> administraciniame meniu eikite į <em>Konfigūracija</em> &gt; <em>Regionas ir kalba</em> &gt; @translate_link.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Region and language</em> &gt; @language_link.
lt: <em>Tvarkymo</em> administraciniame meniu eikite į <em>Konfigūracija</em> &gt; <em>Regionas ir kalba</em> &gt; @language_link.

en: When users visit the main search page (see @search_link), they will see the configured search pages that they have access to. Each search page has a search form on it, and the page will display search results after the user enters keywords into the form and clicks the search button.
lt: Kai nariai apsilanko pagrindiniame paieškos puslapyje (žiūrėkite @search_link), jie matys sukonfigūruotus paieškos puslapius, prie kurių turi prieigą. Kiekviename paieškos puslapyje yra paieškos forma, o puslapis rodys paieškos rezultatus nariui įvedus raktažodžius į formą ir paspaudus paieškos mygtuką.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Development</em> &gt; <em>@performance_link</em>.
lt: Administraciniame meniu <em>Tvarkyti</em> eikite į <em>Konfigūravimas</em> &gt; <em>Plėtojimas</em> &gt; <em>@performance_link</em>.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>System</em> &gt; <em>@information_link</em>.
lt: Administraciniame meniu <em>Tvarkyti</em> eikite į <em>Konfigūravimas</em> &gt; <em>Sistema</em> &gt; <em>@information_link</em>.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Region and language</em> &gt; <em>@regional_link</em>.
lt: Administraciniame meniu <em>Tvarkyti</em> eikite į <em>Konfigūravimas</em> &gt; <em>Regionas ir kalba</em> &gt; <em>@regional_link</em>.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Region and language</em> &gt; <em>@datetime_link</em>.
lt: Administraciniame meniu <em>Tvarkyti</em> eikite į <em>Konfigūravimas</em> &gt; <em>Regionas ir kalba</em> &gt; <em>@datetime_link</em>.

en: In the <em>Error pages</em> section, enter the URL for your 403/404 pages, starting after the site home page URL. For example, if your site URL is <em>https://example.com</em> and your 404 page is <em>https://example.com/not-found</em>, you would enter <em>/not-found</em>.
lt: Skyriuje <em>Klaidų puslapiai</em> įveskite savo 403/404 puslapių URL, pradedant po svetainės pagrindinio puslapio URL. Pavyzdžiui, jei jūsų svetainės URL yra <em>https://example.com</em>, o 404 puslapis yra <em>https://example.com/not-found</em>, įveskite <em>/not-found</em>.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Development</em> &gt; <em>@log_settings_link</em>.
lt: Administraciniame meniu <em>Tvarkyti</em> eikite į <em>Konfigūravimas</em> &gt; <em>Plėtojimas</em> &gt; <em>@log_settings_link</em>.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>Development</em> &gt; <em>@maintenance_link</em>.
lt: Administraciniame meniu <em>Tvarkyti</em> eikite į <em>Konfigūravimas</em> &gt; <em>Plėtojimas</em> &gt; <em>@maintenance_link</em>.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>@extend_link</em>.
lt: Administraciniame meniu <em>Tvarkyti</em> eikite į <em>@extend_link</em>.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Extend</em> &gt; <em>@uninstall_link</em>.
lt: Administraciniame meniu <em>Tvarkyti</em> eikite į <em>Moduliai</em> &gt; <em>@uninstall_link</em>.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Reports</em> &gt; <em>@status_link</em> to see a report that summarizes the health and status of your site. If there are any warnings or errors, you will need to fix them. Take note of any upcoming highly critical security releases that may impact your site.
lt: Administraciniame meniu <em>Tvarkyti</em> eikite į <em>Ataskaitos</em> &gt; <em>@status_link</em>, kad pamatytumėte ataskaitą, apibendrinančią svetainės sveikatą ir būseną. Jei yra įspėjimų ar klaidų, jas reikėtų ištaisyti. Atkreipkite dėmesį į artėjančius ypač svarbius saugumo leidimus, kurie gali paveikti jūsų svetainę.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>@themes_link</em>.
lt: Administraciniame meniu <em>Tvarkyti</em> eikite į <em>@themes_link</em>.

en: Click the <em>Uninstall</em> link to uninstall the theme. If there is not an <em>Uninstall</em> link, the theme cannot be uninstalled because it is either being used as the site default theme, being used as the <em>Administration theme</em>, or is the base theme for another installed theme.
lt: Spustelėkite nuorodą <em>Pašalinti</em>, kad pašalintumėte temą. Jei nuorodos <em>Pašalinti</em> nėra, temos pašalinti negalima, nes ji naudojama kaip numatytoji svetainės tema, kaip <em>Administravimo tema</em> arba yra kitos įdiegtos temos bazinė tema.

en: Taxonomy reference fields can be added to any entity, such as user accounts, content blocks, or regular content items. If you use them to classify regular content items, your site will automatically be set up with taxonomy listing pages for each term; each of these pages lists all of the content items that are classified with that term.
lt: Sistematikos nuorodos laukelius galima pridėti prie bet kurios esybės, pvz., narių paskyrų, turinio blokų ar įprastų turinio elementų. Jei naudojate juos įprastiems turinio elementams klasifikuoti, svetainė automatiškai bus sukonfigūruota su sistematikos sąrašo puslapiais kiekvienam terminui – kiekviename tokiame puslapyje išvardyti visi turinio elementai, klasifikuoti tuo terminu.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>@people_link</em>.
lt: Administravimo meniu <em>Valdyti</em> eikite į <em>@people_link</em>.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>People</em> &gt; <em>@roles_link</em>.
lt: Administravimo meniu <em>Valdyti</em> eikite į <em>Žmonės</em> &gt; <em>@roles_link</em>.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>People</em> &gt; <em>@permissions_link</em>.
lt: Administravimo meniu <em>Valdyti</em> eikite į <em>Žmonės</em> &gt; <em>@permissions_link</em>.

en: In the <em>Manage</em> administrative menu, navigate to <em>Configuration</em> &gt; <em>People</em> &gt; <em>@account_settings_link</em>.
lt: Administravimo meniu <em>Valdyti</em> eikite į <em>Konfigūracija</em> &gt; <em>Žmonės</em> &gt; <em>@account_settings_link</em>.

en: Records which content users have viewed and marks it as new or updated.
lt: Įrašo, kurį turinį vartotojai peržiūrėjo, ir žymi jį kaip naują arba atnaujintą.

en: Provides a field type for internal and external URLs.
lt: Suteikia laukelio tipą vidinėms ir išorinėms URL nuorodoms.

en: Updated default configuration to %langcode
lt: Numatytoji konfigūracija atnaujinta į %langcode

en: Allows users to translate interface text and to switch between interface languages.
lt: Leidžia nariams versti sąsajos tekstą ir perjungti sąsajos kalbas.

en: oEmbed loading settings
lt: oEmbed įkėlimo nustatymai

en: oEmbed loading
lt: oEmbed įkėlimas

en: Lazy render oEmbed with native loading attribute (<em>loading="lazy"</em>). This improves performance by allowing browsers to lazily load assets.
lt: Tingiai atvaizduoti oEmbed su natyviu įkėlimo atributu (<em>loading="lazy"</em>). Tai pagerina našumą leidžiant naršyklėms tingiai įkelti išteklius.

en: oEmbed loading attribute
lt: oEmbed įkėlimo atributas

en: Select the loading attribute for oEmbed. <a href=":link">Learn more about the loading attribute for oEmbed.</a>
lt: Pasirinkite oEmbed įkėlimo atributą. <a href=":link">Sužinokite daugiau apie oEmbed įkėlimo atributą.</a>

en: Delays loading the resource until that section of the page is visible in the browser. When in doubt, lazy loading is recommended.
lt: Atideda ištekliaus įkėlimą, kol ta puslapio dalis bus matoma naršyklėje. Abejojant rekomenduojamas tingus įkėlimas.

en: Force browsers to download a resource as soon as possible. This is the browser default for legacy reasons. Only use this option when the resource is always expected to render.
lt: Priversti naršykles atsisiųsti išteklių kuo greičiau. Tai yra naršyklės numatytoji reikšmė dėl senesnių priežasčių. Naudokite šią parinktį tik tada, kai tikimasi, kad išteklius visada bus atvaizduojamas.

en: Loading attribute: @attribute
lt: Įkėlimo atributas: @attribute

en: Content of this type can be placed in the selected menus.
lt: Šio tipo turinys gali būti įdėtas į pasirinktus meniu.

en: Provides a user interface for managing menus.
lt: Suteikia nario sąsają meniu valdymui.

en: Manages the creation, configuration, and display of the main site content.
lt: Valdo pagrindinių svetainės turinio elementų kūrimą, konfigūravimą ir rodymą.

en: Defines field types with select lists, checkboxes, and radio buttons to select values from fixed lists of options.
lt: Apibrėžia laukelių tipus su išskleidžiamaisiais sąrašais, žymimaisiais langeliais ir radijo mygtukais reikšmių pasirinkimui iš fiksuotų parinkčių sąrašų.

en: Allows users to create custom URLs for existing paths on the site.
lt: Leidžia nariams kurti pasirinktinus URL esantiems svetainės keliams.

en: Allows users to create sets of shortcuts within the site.
lt: Leidžia nariams kurti trumpinių rinkinius svetainėje.

en: The base URL of the site, currently: @base_url
lt: Bazinis svetainės URL, šiuo metu: @base_url

en: The base path of the site, currently: @base_path
lt: Bazinis svetainės kelias, šiuo metu: @base_path

en: The URL of the site's front page with the language prefix, if it exists.
lt: Svetainės pagrindinio puslapio URL su kalbos prefiksu, jei jis yra.

en: Obsolete extensions found: %extensions. Obsolete extensions are provided only so that they can be uninstalled cleanly. You should immediately <a href=":uninstall_url">uninstall these extensions</a> since they may be removed in a future release.
lt: Rasti pasenę plėtiniai: %extensions. Pasenę plėtiniai teikiami tik tam, kad juos būtų galima tvarkingai pašalinti. Turėtumėte nedelsiant <a href=":uninstall_url">pašalinti šiuos plėtinius</a>, nes jie gali būti pašalinti būsimame leidime.

en: PHP APCu available caching
lt: Galimas PHP APCu talpinimas podėlyje

en: APCu is using over 90% of its allotted memory (@apcu_actual_size). To improve APCu performance, consider increasing this limit.
lt: APCu naudoja daugiau nei 90% skirtos atminties (@apcu_actual_size). Norėdami pagerinti APCu našumą, apsvarstykite galimybę padidinti šį limitą.

en: APCu is using over 75% of its allotted memory (@apcu_actual_size). To improve APCu performance, consider increasing this limit.
lt: APCu naudoja daugiau nei 75% skirtos atminties (@apcu_actual_size). Norėdami pagerinti APCu našumą, apsvarstykite galimybę padidinti šį limitą.

en: SameSite cookie attribute
lt: SameSite slapuko atributas

en: This attribute should be explicitly set to Lax, Strict or None. If set to None then the request must be made via HTTPS. See <a href=":url" target="_blank">PHP documentation</a>
lt: Šis atributas turi būti aiškiai nustatytas kaip Lax, Strict arba None. Jei nustatyta None, užklausa turi būti teikiama per HTTPS. Žr. <a href=":url" target="_blank">PHP dokumentaciją</a>

en: Provides user interfaces for core systems.
lt: Teikia vartotojo sąsajas pagrindinėms sistemos funkcijoms.

en: Region and language
lt: Regionas ir kalba

en: Menu Linkset Settings
lt: Meniu nuorodų rinkinio nustatymai

en: Enable or disable the menu linkset endpoint
lt: Įjungti arba išjungti meniu nuorodų rinkinio galutinį tašką

en: System Feature Flags
lt: Sistemos funkcijų vėliavėlės

en: Enable the menu linkset endpoint
lt: Įjungti meniu nuorodų rinkinio galutinį tašką

en: Use this utility to update your database whenever a module, theme, or the core software is updated.
lt: Naudokite šią priemonę duomenų bazei atnaujinti kaskart, kai atnaujinamas modulis, tema ar branduolio programinė įranga.

en: Update your files (as described in the handbook page linked above).
lt: Atnaujinkite savo failus (kaip aprašyta aukščiau pateiktame vadovo puslapyje).

en: Optimized assets file system path
lt: Optimizuotų išteklių failų sistemos kelias

en: A local file system path where optimized assets files will be stored. This directory must exist and be writable by Drupal. This directory must be relative to the Drupal installation directory and be accessible over the web. This must be changed in settings.php
lt: Vietinis failų sistemos kelias, kuriame bus saugomi optimizuotų išteklių failai. Šis katalogas turi egzistuoti ir būti įrašomas Drupal. Šis katalogas turi būti santykinis su Drupal diegimo katalogu ir būti pasiekiamas per žiniatinklį. Tai turi būti pakeista settings.php faile

en: See the <a href="@docs-link">decoupled menus documentation</a> for more information.
lt: Daugiau informacijos rasite <a href="@docs-link">atskirtų meniu dokumentacijoje</a>.

en: <strong class="error">Set up the <a href=":file-system">optimized assets file system path</a> to make these optimizations available.</strong>
lt: <strong class="error">Nustatykite <a href=":file-system">optimizuotų išteklių failų sistemos kelią</a>, kad šios optimizacijos taptų prieinamos.</strong>

en: Specify a relative URL to display as the front page.
lt: Nurodykite santykinį URL, rodomą kaip pagrindinis puslapis.

en: The path %path requires a leading forward slash when used with the Pages setting.
lt: Kelias %path turi prasidėti pasviruoju brūkšniu, kai naudojamas su Puslapių nustatymu.

en: The image toolkit '@toolkit' can not process image '@image'.
lt: Paveikslėlių įrankinė '@toolkit' negali apdoroti paveikslėlio '@image'.

en: The image toolkit '@toolkit' failed loading image '@image'. Reported error: @class - @message
lt: Paveikslėlių įrankinei '@toolkit' nepavyko įkelti paveikslėlio '@image'. Pranešta klaida: @class - @message

en: The image toolkit '@toolkit' failed saving image '@image'. Reported error: @class - @message
lt: Paveikslėlių įrankinei '@toolkit' nepavyko išsaugoti paveikslėlio '@image'. Pranešta klaida: @class - @message

en: The raw vocabulary ID.
lt: Neapdorotas žodyno ID.

en: Defines field types for short and long text with optional summaries.
lt: Apibrėžia laukelių tipus trumpam ir ilgam tekstui su pasirinktinomis įžangomis.

en: Allowed text formats
lt: Leidžiami teksto formatai

en: The selected text format is not allowed.
lt: Pasirinktas teksto formatas neleidžiamas.

en: Select the allowed text formats. If no formats are selected, all available text formats will be displayed to the user.
lt: Pasirinkite leidžiamus teksto formatus. Jei nepasirinktas nė vienas formatas, nariui bus rodomi visi galimi teksto formatai.

en: Text editors may override this setting.
lt: Teksto redaktoriai gali nepaisyti šio nustatymo.

en: Provides an administration toolbar to display links provided by modules.
lt: Teikia administravimo įrankių juostą modulių nuorodoms rodyti.

en: Regularly review <a href=":updates">available updates</a> and update as required to maintain a secure and current site. Always run the <a href=":update-php">update script</a> each time you update software.
lt: Reguliariai peržiūrėkite <a href=":updates">galimus naujinimus</a> ir atnaujinkite, jei reikia, kad svetainė būtų saugi ir aktuali. Visada paleiskite <a href=":update-php">naujinimo scenarijų</a> kiekvieną kartą, kai atnaujinate programinę įrangą.

en: Permissions let you control what users can do and see on your site. You can define a specific set of permissions for each role. (See the <a href=":role">Roles</a> page to create a role.) Any permissions granted to the Authenticated user role will be given to any user who is logged in to your site. On the <a href=":settings">Role settings</a> page, you can make any role into an Administrator role for the site, meaning that role will be granted all permissions. You should be careful to ensure that only trusted users are given this access and level of control of your site.
lt: Leidimai leidžia kontroliuoti, ką nariai gali daryti ir matyti Jūsų svetainėje. Galite apibrėžti konkretų leidimų rinkinį kiekvienai rolei. (Žr. <a href=":role">Rolių</a> puslapį rolei sukurti.) Visi leidimai, suteikti Prisijungusio nario rolei, bus suteikiami kiekvienam nariui, kuris prisijungęs prie Jūsų svetainės. <a href=":settings">Rolių nuostatų</a> puslapyje galite paversti bet kurią rolę administratoriaus role svetainėje, t.y. tai rolei bus suteikti visi leidimai. Turėtumėte būti atsargūs ir užtikrinti, kad tik patikimi nariai gautų šią prieigą ir kontrolės lygį Jūsų svetainėje.

en: Allows users to register and log in, and manages user roles and permissions.
lt: Leidžia nariams registruotis ir prisijungti, bei valdo narių roles ir leidimus.

en: This role will be automatically granted all permissions.
lt: Šiai rolei bus automatiškai suteikti visi leidimai.

en: Find and manage content blocks.
lt: Suraskite ir valdykite turinio blokus.

en: There are no content blocks available.
lt: Nėra prieinamų turinio blokų.

en: Create and edit content blocks.
lt: Kurkite ir redaguokite turinio blokus.

en: Twig development mode
lt: Twig plėtojimo režimas

en: Twig development mode settings are turned on. Go to @link to disable them.
lt: Twig kūrimo režimo nustatymai įjungti. Eikite į @link, kad juos išjungtumėte.

en: Markup caching disabled
lt: Žymėjimo talpinimas podėlyje išjungtas

en: Render cache, dynamic page cache, and page cache are bypassed. Go to @link to enable them.
lt: Atvaizdavimo podėlis, dinaminis puslapio podėlis ir puslapio podėlis yra aplenkiami. Eikite į @link, kad juos įjungtumėte.

en: Configure theme development settings
lt: Konfigūruoti temos plėtojimo nustatymus

en: These settings should only be enabled on development environments and never on production.
lt: Šie nustatymai turėtų būti įjungti tik plėtojimo aplinkose ir niekada ne gamyboje.

en: Exposes Twig development settings.
lt: Atidaro Twig plėtojimo nustatymus.

en: Provides Twig's <code>dump()</code> function for debugging, outputs template suggestions to HTML comments, and automatically recompile Twig templates after changes.
lt: Teikia Twig <code>dump()</code> funkciją derinimui, išveda šablonų pasiūlymus į HTML komentarus ir automatiškai perkompiliuoja Twig šablonus po pakeitimų.

en: Disable Twig cache
lt: Išjungti Twig podėlį

en: Twig templates are not cached and are always compiled when rendered.
lt: Twig šablonai nesaugomi podėlyje ir visada kompiliuojami atvaizdavimo metu.

en: Do not cache markup
lt: Nekaupi žymėjimo podėlyje

en: Disables render cache, dynamic page cache, and page cache.
lt: Išjungia atvaizdavimo podėlį, dinaminį puslapio podėlį ir puslapio podėlį.

en: Unable to send password reset email for blocked or not yet activated user %identifier.
lt: Nepavyko išsiųsti slaptažodžio atstatymo el. laiško blokuotam arba dar neaktyvuotam nariui %identifier.

en: Unable to send password reset email for unrecognized username or email address %identifier.
lt: Nepavyko išsiųsti slaptažodžio atstatymo el. laiško neatpažintam nario vardui ar el. pašto adresui %identifier.

en: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/blocks-chapter.html">Blocks (Drupal User Guide)</a>
lt: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/blocks-chapter.html">Blokai (Drupal vartotojo vadovas)</a>

en: The human-readable name for this block type, displayed on the <em>Block types</em> page.
lt: Žmogui suprantamas šio bloko tipo pavadinimas, rodomas puslapyje <em>Blokų tipai</em>.

en: Unique machine-readable name: lowercase letters, numbers, and underscores only.
lt: Unikalus mašinoms suprantamas pavadinimas: tik mažosios raidės, skaičiai ir pabraukimai.

en: Displays on the <em>Block types</em> page.
lt: Rodomas puslapyje <em>Blokų tipai</em>.

en: Working with breakpoints in Drupal
lt: Darbas su lūžio taškais Drupal sistemoje

en: Allowed list attributes
lt: Leistini sąrašo atributai

en: Allow blocks to be created in list items
lt: Leisti kurti blokus sąrašo elementuose

en: An error occurred while trying to preview the media. Save your work and reload this page.
lt: Bandant peržiūrėti mediją įvyko klaida. Išsaugokite darbą ir perkraukite šį puslapį.

en: The list of languages in the CKEditor "Language" dropdown can present the <a href=":united-nations-official">@count_united_nations official languages of the UN</a>, all @count_predefined languages predefined in Drupal, or the <a href=":admin-configure-languages">@count_configured languages configured for this site</a>.
lt: CKEditor išskleidžiamojo sąrašo "Kalba" kalbų sąraše gali būti pateiktos <a href=":united-nations-official">@count_united_nations oficialios JT kalbos</a>, visos @count_predefined Drupal iš anksto nustatytos kalbos arba <a href=":admin-configure-languages">@count_configured šiai svetainei sukonfigūruotos kalbos</a>.

en: The list of languages in the CKEditor "Language" dropdown can present the <a href=":united-nations-official">@count_united_nations official languages of the UN</a>, all @count_predefined languages predefined in Drupal, or the languages configured for this site.
lt: CKEditor išskleidžiamojo sąrašo "Kalba" kalbų sąraše gali būti pateiktos <a href=":united-nations-official">@count_united_nations oficialios JT kalbos</a>, visos @count_predefined Drupal iš anksto nustatytos kalbos arba šiai svetainei sukonfigūruotos kalbos.

en: United Nations' official languages (@count)
lt: Jungtinių Tautų oficialios kalbos (@count)

en: Drupal predefined languages (@count)
lt: Drupal iš anksto nustatytos kalbos (@count)

en: Site-configured languages (@count)
lt: Svetainei sukonfigūruotos kalbos (@count)

en: Allow the user to create paragraphs in list items (or other block elements)
lt: Leisti vartotojui kurti pastraipas sąrašo elementuose (ar kituose bloko elementuose)

en: Add %label for @entity-type
lt: Pridėti %label, skirtą @entity-type

en: This text will be displayed on the @mode_label list page.
lt: Šis tekstas bus rodomas sąrašo puslapyje @mode_label.

en: Enable this @display-mode for the following @bundle-label types:
lt: Įjungti šį @display-mode šiems @bundle-label tipams:

en: This @display-mode will still be available for the rest of the @bundle-label types if not checked here, but it will not be enabled by default.
lt: Šis @display-mode vis tiek bus prieinamas likusiems @bundle-label tipams, jei čia nepažymėtas, tačiau pagal nutylėjimą nebus įjungtas.

en: <a href=":url">Configure the %display_mode_label %mode mode for %bundle_label</a>.
lt: <a href=":url">Konfigūruoti %display_mode_label %mode režimą, skirtą %bundle_label</a>.

en: The field %field has been deleted from the %type %source_label.
lt: Laukelis %field pašalintas iš %type %source_label.

en: There was a problem removing the %field from the %type %source_label.
lt: Kilo problema šalinant %field iš %type %source_label.

en: Field Storage
lt: Laukelio saugykla

en: An error occurred while saving the field: @error
lt: Įvyko klaida saugojant laukelį: @error

en: Choose a type of field
lt: Pasirinkti laukelio tipą

en: Sanitize filenames
lt: Valyti failų pavadinimus

en: These settings only apply to new files as they are uploaded. Changes here do not affect existing file names.
lt: Šie nustatymai taikomi tik naujiems failams juos įkeliant. Čia atlikti pakeitimai neveikia esamų failų pavadinimų.

en: Dash (-)
lt: Brūkšnelis (-)

en: Used when replacing whitespace, replacing non-alphanumeric characters or transliterating unknown characters.
lt: Naudojamas pakeičiant tarpus, ne-raidžių-skaičių simbolius arba transliteruojant nežinomus simbolius.

en: Transliteration replaces any characters that are not alphanumeric, underscores, periods or hyphens with the replacement character. It ensures filenames only contain ASCII characters. It is recommended to keep transliteration enabled.
lt: Transliteracija pakeičia visus simbolius, kurie nėra raidžių-skaičių, pabraukimų, taškų ar brūkšnelių, pakaitiniu simboliu. Ji užtikrina, kad failų pavadinimuose būtų tik ASCII simboliai. Rekomenduojama palikti transliteraciją įjungtą.

en: Replace whitespace with the replacement character
lt: Pakeisti tarpus pakaitiniu simboliu

en: Replace non-alphanumeric characters with the replacement character
lt: Pakeisti ne-raidžių-skaičių simbolius pakaitiniu simboliu

en: Alphanumeric characters, dots <span aria-hidden="true">(.)</span>, underscores <span aria-hidden="true">(_)</span> and dashes <span aria-hidden="true">(-)</span> are preserved.
lt: Raidžių-skaičių simboliai, taškai <span aria-hidden="true">(.)</span>, pabraukimai <span aria-hidden="true">(_)</span> ir brūkšneliai <span aria-hidden="true">(-)</span> yra išsaugomi.

en: Replace sequences of dots, underscores and/or dashes with the replacement character
lt: Pakeisti taškų, pabraukimų ir (arba) brūkšnelių sekas pakaitiniu simboliu

en: Uploaded filename sanitization options
lt: Įkeltų failų pavadinimų valymo parinktys

en: Replace whitespace
lt: Pakeisti tarpus

en: Replace non-alphanumeric characters except dot, underscore and dash
lt: Pakeisti ne-raidžių-skaičių simbolius, išskyrus tašką, pabraukimą ir brūkšnelį

en: Character to use in replacements
lt: Simbolis, naudojamas pakeitimams

[ctx: Validation]
en: File Extension
lt: Failo plėtinys

[ctx: Validation]
en: File Extension Secure
lt: Saugus failo plėtinys

[ctx: Validation]
en: File Image Dimensions
lt: Failo paveikslo matmenys

[ctx: Validation]
en: File Is Image
lt: Failas yra paveikslėlis

[ctx: Validation]
en: File Name Length
lt: Failo pavadinimo ilgis

[ctx: Validation]
en: File Size Limit
lt: Failo dydžio limitas

en: Field to reference media. Allows uploading and selecting from uploaded media.
lt: Laukas medijos nuorodai. Leidžia įkelti ir rinktis iš įkeltos medijos.

en: The human-readable name for this media type, displayed on the <em>Media types</em> page.
lt: Žmogaus suprantamas šio medijos tipo pavadinimas, rodomas puslapyje <em>Medijos tipai</em>.

en: Displays on the <em>Media types</em> page.
lt: Rodomas puslapyje <em>Medijos tipai</em>.

en: The publication status of the node ("Published" or "Unpublished").
lt: Mazgo paskelbimo būsena ("Paskelbtas" arba "Nepaskelbtas").

en: Basic Page Management (Drupal User Guide)
lt: Pagrindinis puslapių valdymas (Drupal naudotojo vadovas)

en: Creating a Content Item (Drupal User Guide)
lt: Turinio elemento kūrimas (Drupal naudotojo vadovas)

en: Adding a Content Type (Drupal User Guide)
lt: Turinio tipo pridėjimas (Drupal naudotojo vadovas)

en: Setting Up Content Structure (Drupal User Guide)
lt: Turinio struktūros nustatymas (Drupal naudotojo vadovas)

en: Editing a Content Item (Drupal User Guide)
lt: Turinio elemento redagavimas (Drupal naudotojo vadovas)

en: The human-readable name for this content type, displayed on the <em>Content types</em> page.
lt: Žmonėms suprantamas šio turinio tipo pavadinimas, rodomas <em>Turinio tipai</em> puslapyje.

en: Displays on the <em>Content types</em> page.
lt: Rodoma <em>Turinio tipai</em> puslapyje.

en: @language_name revisions for %title
lt: @language_name versijos: %title

en: The date and time that the content was created.
lt: Data ir laikas, kada turinys buvo sukurtas.

en: The name will be used in displayed options and edit forms. The value is the stored value, and must be numeric.
lt: Pavadinimas bus naudojamas rodomose parinktyse ir redagavimo formose. Reikšmė yra saugoma reikšmė ir turi būti skaitinė.

en: Cannot be removed: option in use.
lt: Negalima pašalinti: parinktis naudojama.

en: Adding a new item...
lt: Pridedamas naujas elementas...

en: The name will be used in displayed options and edit forms.
lt: Pavadinimas bus naudojamas rodomose parinktyse ir redagavimo formose.

en: The value is automatically generated machine name of the name provided and will be the stored value.
lt: Reikšmė yra automatiškai sugeneruotas nurodyto pavadinimo mašininis pavadinimas ir bus saugoma reikšmė.

en: Concept: Paths, Aliases, and URLs (Drupal User Guide)
lt: Sąvoka: keliai, pervadinimai ir URL (Drupal naudotojo vadovas)

en: Number of items to index per run
lt: Elementų kiekis indeksavimui per paleidimą

en: The maximum number of items processed per indexing run. If necessary, reduce the number of items to prevent timeouts and memory errors while indexing. Some search page types may have their own setting for this.
lt: Didžiausias elementų skaičius, apdorojamas per vieną indeksavimo paleidimą. Jei reikia, sumažinkite elementų skaičių, kad išvengtumėte skirtojo laiko viršijimo ir atminties klaidų indeksavimo metu. Kai kurie paieškos puslapių tipai gali turėti savo nustatymą.

en: Changing these settings will cause the default search index to be rebuilt to reflect the new settings. Searching will continue to work, based on the existing index, but new content will not be indexed until all existing content has been re-indexed.
lt: Pakeitus šias nuostatas, numatytasis paieškos indeksas bus atstatytas, kad atspindėtų naujus nustatymus. Paieška ir toliau veiks pagal esamą indeksą, tačiau naujas turinys nebus indeksuotas, kol visas esamas turinys nebus perindeksuotas.

en: Enter some keywords.
lt: Įveskite raktažodžių.

en: Make sure that the core Shortcut module is installed, and that you have a role with <em>Edit current shortcut set</em> or <em>Administer shortcuts</em> permission. Also, make sure that a toolbar module is installed (either the core Toolbar module or a contributed module replacement).
lt: Įsitikinkite, kad įdiegtas branduolio Trumpinių modulis ir kad turite rolę su leidimu <em>Redaguoti dabartinį trumpinių rinkinį</em> arba <em>Administruoti trumpinius</em>. Taip pat įsitikinkite, kad įdiegtas įrankių juostos modulis (branduolio Įrankių juostos modulis arba jį pakeičiantis papildomas modulis).

en: Output Buffering
lt: Išvesties buferizavimas

en: <a href="https://www.php.net/manual/en/function.ob-start.php">Output buffering</a> is not enabled. This may degrade Drupal's performance. You can enable output buffering by default <a href="https://www.php.net/manual/en/outcontrol.configuration.php#ini.output-buffering">in your PHP settings</a>.
lt: <a href="https://www.php.net/manual/en/function.ob-start.php">Išvesties buferizavimas</a> neįjungtas. Tai gali sumažinti Drupal našumą. Galite įjungti išvesties buferizavimą pagal numatytuosius nustatymus <a href="https://www.php.net/manual/en/outcontrol.configuration.php#ini.output-buffering">savo PHP nustatymuose</a>.

en: Multibyte string input conversion in PHP is active and must be disabled. Check the php.ini <em>mbstring.encoding_translation</em> setting. Refer to the <a href="http://php.net/mbstring">PHP mbstring documentation</a> for more information.
lt: Daugiabaitių eilučių įvesties konvertavimas PHP yra aktyvus ir turi būti išjungtas. Patikrinkite php.ini nustatymą <em>mbstring.encoding_translation</em>. Daugiau informacijos rasite <a href="http://php.net/mbstring">PHP mbstring dokumentacijoje</a>.

en: Symfony mailer transport DSN
lt: Symfony pašto perdavimo DSN

en: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/prevent-cache.html">Concept: Cache (Drupal User Guide)</a>
lt: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/prevent-cache.html">Sąvoka: Podėlis (Drupal naudotojo vadovas)</a>

en: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/security-chapter.html">Security and Maintenance (Drupal User Guide)</a>, which includes information on how to update your site's core software, modules, and themes.
lt: <a href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/security-chapter.html">Saugumas ir priežiūra (Drupal naudotojo vadovas)</a>, kuriame pateikiama informacija apie svetainės branduolio programinės įrangos, modulių ir temų atnaujinimą.

en: Log in to access this page.
lt: Prisijunkite, kad galėtumėte pasiekti šį puslapį.

en: Note that the administration theme is still set to the %admin_theme theme; consequently, the theme on this page remains unchanged. All non-administrative sections of the site, however, will show the selected %selected_theme theme by default.
lt: Atkreipkite dėmesį, kad administravimo tema vis dar nustatyta kaip %admin_theme; todėl šio puslapio tema lieka nepakeista. Tačiau visos ne administracinės svetainės dalys pagal numatytuosius parametrus rodys pasirinktą temą %selected_theme.

en: The selected modules could not be uninstalled, either due to a website problem or due to the uninstall confirmation form timing out.
lt: Pasirinktų modulių nepavyko pašalinti dėl svetainės problemos arba dėl to, kad pasibaigė pašalinimo patvirtinimo formos laikas.

en: Success (@status_code)
lt: Sėkmė (@status_code)

en: Access denied (@status_code)
lt: Prieiga uždrausta (@status_code)

en: Page not found (@status_code)
lt: Puslapis nerastas (@status_code)

en: Shows the block on pages with any matching response status. If nothing is checked, the block is shown on all pages. Other response statuses are not used.
lt: Rodo bloką puslapiuose su bet kokia atitinkančia atsakymo būsena. Jei nieko nepažymėta, blokas rodomas visuose puslapiuose. Kitos atsakymo būsenos nenaudojamos.

en: Request response code is not: @codes | Request response code is not one of the following: @codes
lt[0]: Užklausos atsakymo kodas nėra: @codes
lt[1]: Užklausos atsakymo kodas nėra vienas iš: @codes
lt[2]: Užklausos atsakymo kodas nėra vienas iš: @codes

en: Request response code is: @codes | Request response code is one of the following: @codes
lt[0]: Užklausos atsakymo kodas yra: @codes
lt[1]: Užklausos atsakymo kodas yra vienas iš: @codes
lt[2]: Užklausos atsakymo kodas yra vienas iš: @codes

en: Creates a new transparent object and sets it for the image.
lt: Sukuria naują skaidrų objektą ir nustato jį kaip paveikslėlį.

en: Setting Up a Taxonomy (Drupal User Guide)
lt: Sistematikos nustatymas (Drupal naudotojo vadovas)

en: Concept: Taxonomy (Drupal User Guide)
lt: Samprata: Sistematika (Drupal naudotojo vadovas)

en: An invalid vocabulary is selected. Change it in the options.
lt: Pasirinktas netinkamas žodynas. Pakeiskite jį parinktyse.

en: Another user (%other_user) is already logged into the site on this computer, but you tried to use a one-time link for user %resetting_user. <a href=":logout">Log out</a> and try using the link again.
lt: Kitas narys (%other_user) jau prisijungęs prie svetainės šiame kompiuteryje, tačiau Jūs bandėte naudoti vienkartinę nuorodą nariui %resetting_user. <a href=":logout">Atsijunkite</a> ir bandykite naudoti nuorodą vėl.

en: You have tried to use a one-time login link that has expired. Request a new one using the form below.
lt: Jūs bandėte naudoti vienkartinę prisijungimo nuorodą, kuri baigė galioti. Paprašykite naujos naudodami žemiau esančią formą.

en: You have tried to use a one-time login link that has either been used or is no longer valid. Request a new one using the form below.
lt: Jūs bandėte naudoti vienkartinę prisijungimo nuorodą, kuri jau buvo panaudota arba nebegalioja. Paprašykite naujos naudodami žemiau esančią formą.

en: You have tried to use an account cancellation link that has expired. Request a new one using the form below.
lt: Jūs bandėte naudoti paskyros panaikinimo nuorodą, kuri baigė galioti. Paprašykite naujos naudodami žemiau esančią formą.

en: Filter by permission name
lt: Filtruoti pagal leidimo pavadinimą

en: CKEditor 5 has to be installed and configured separately for individual text formats from the <a href=":formats">Text formats and editors page</a> because the filter settings for each text format can be different. For more information, see the <a href=":text_editor">Text Editor help page</a> and <a href=":filter">Filter help page</a>.
lt: CKEditor 5 turi būti įdiegtas ir sukonfigūruotas atskirai kiekvienam teksto formatui <a href=":formats">Teksto formatų ir redaktorių puslapyje</a>, nes kiekvieno teksto formato filtro nustatymai gali skirtis. Daugiau informacijos žr. <a href=":text_editor">Teksto redaktoriaus pagalbos puslapyje</a> ir <a href=":filter">Filtro pagalbos puslapyje</a>.

en: The <code>@tag</code> tag is not yet supported by the Style plugin.
lt: Žymė <code>@tag</code> dar nepalaikoma stiliaus įskiepio.

en: If you have the <a href=":toolbar">Toolbar module</a> installed, clicking the contextual links button in the toolbar (which looks like a pencil) will make all contextual links buttons on the page visible. Clicking this button again will toggle them to invisible.
lt: Jei Jūs turite įdiegtą <a href=":toolbar">Įrankių juostos modulį</a>, spustelėjus kontekstinių nuorodų mygtuką įrankių juostoje (kuris atrodo kaip pieštukas), bus matomi visi puslapyje esantys kontekstinių nuorodų mygtukai. Dar kartą spustelėjus šį mygtuką, jie bus perjungti į nematomus.

en: The Field module provides the infrastructure for fields; the field types, formatters, and widgets are provided by Drupal core or additional modules. Some of the modules are required; the optional modules can be installed from the <a href=":modules">Extend administration page</a>. Additional fields, formatters, and widgets may be provided by contributed modules, which you can find in the <a href=":contrib">contributed module section of Drupal.org</a>.
lt: Modulis Field suteikia infrastruktūrą laukeliams; laukelių tipai, formatuotojai ir valdikliai yra pateikiami Drupal branduolyje arba papildomuose moduliuose. Kai kurie moduliai yra privalomi; papildomus modulius galima įdiegti iš <a href=":modules">Extend administration page</a>. Papildomus laukelius, formatuotojus ir valdiklius gali teikti prisidėjusių modulių kūrėjai, kuriuos galite rasti <a href=":contrib">contributed module section of Drupal.org</a>.

en: Here is a list of the currently installed field, formatter, and widget modules:
lt: Čia pateikiamas šiuo metu įdiegtų laukelių, formatuotojų ir valdiklių modulių sąrašas:

en: The Field UI module provides an administrative user interface (UI) for managing and displaying fields. Fields can be attached to most content entity sub-types. Different field types, widgets, and formatters are provided by the modules installed on your site, and managed by the Field module. For background information and terminology related to fields and entities, see the <a href=":field">Field module help page</a>. For more information about the Field UI, see the <a href=":field_ui_docs">online documentation for the Field UI module</a>.
lt: Modulis Field UI suteikia administracinę vartotojo sąsają laukelių valdymui ir atvaizdavimui. Laukelius galima pridėti prie daugumos turinio esybių potipių. Skirtingus laukelių tipus, valdiklius ir formatuotojus teikia Jūsų svetainėje įdiegti moduliai, kuriuos valdo Laukelių modulis. Pagrindinę informaciją ir terminologiją, susijusią su laukeliais ir esybėmis, rasite <a href=":field">Laukelių modulio pagalbos puslapyje</a>. Daugiau informacijos apie Laukelių sąsają rasite <a href=":field_ui_docs">Field UI modulio internetinėje dokumentacijoje</a>.

en: There are two reports available that list the fields defined on your site. The <a href=":entity-list" title="Entities field list report">Entities</a> report lists all your fields, showing the field machine names, types, and the entity types or sub-types they are used on (each sub-type links to the Manage fields page). If the <a href=":views">Views</a> and <a href=":views-ui">Views UI</a> modules are installed, the <a href=":views-list" title="Used in views field list report">Used in views</a> report lists each field that is used in a view, with a link to edit that view.
lt: Yra dvi ataskaitos, kuriose išvardijami Jūsų svetainėje apibrėžti laukeliai. Ataskaitoje <a href=":entity-list" title="Esybių laukelių sąrašo ataskaita">Esybės</a> rodomi visi laukeliai, nurodant laukelių mašininius pavadinimus, tipus ir esybių tipus arba potipius, kuriuose jie naudojami (kiekvienas potipis yra nuoroda į puslapį Valdyti laukelius). Jei įdiegti moduliai <a href=":views">Views</a> ir <a href=":views-ui">Views UI</a>, ataskaitoje <a href=":views-list" title="Naudojami rodiniuose laukelių sąrašo ataskaita">Naudojami rodiniuose</a> rodomi visi laukeliai, naudojami rodinyje, su nuoroda jo redagavimui.

en: You can create and edit text formats on the <a href=":formats">Text formats page</a> (if the Text Editor module is installed, this page is named Text formats and editors). One text format is included by default: Plain text (which removes all HTML tags). Additional text formats may be created during installation. You can create a text format by clicking "<a href=":add_format">Add text format</a>".
lt: Teksto formatus galite kurti ir redaguoti <a href=":formats">Teksto formatų puslapyje</a> (jei įdiegtas Teksto redaktoriaus modulis, šis puslapis vadinasi Teksto formatai ir redaktoriai). Vienas teksto formatas įtrauktas pagal numatytuosius nustatymus: Paprastas tekstas (kuris pašalina visas HTML žymes). Papildomi teksto formatai gali būti sukurti įdiegimo metu. Teksto formatą galite sukurti spustelėdami „<a href=":add_format">Pridėti teksto formatą</a>".

en: A few of the settings for image fields are defined once when you create the field and cannot be changed later; these include the choice of public or private file storage and the number of images that can be stored in the field. The rest of the settings can be edited later; these settings include the field label, help text, allowed file extensions, image dimensions restrictions, and the subdirectory in the public or private file storage where the images will be stored. The editable settings can also have different values for different entity sub-types; for instance, if your image field is used on both Page and Article content types, you can store the files in a different subdirectory for the two content types.
lt: Keletas paveikslėlių laukelių nustatymų apibrėžiami vieną kartą kuriant laukelį ir vėliau negali būti keičiami; tai apima viešosios arba privačios failų saugyklos pasirinkimą ir laukelyje saugomų paveikslėlių skaičių. Likę nustatymai gali būti redaguojami vėliau; tai yra laukelio etiketė, pagalbos tekstas, leidžiami failų plėtiniai, paveikslėlių dimensijų apribojimai ir viešosios arba privačios failų saugyklos pakatalogis, kuriame bus saugomi paveikslėliai. Redaguojami nustatymai taip pat gali turėti skirtingas reikšmes skirtingiems esybių potipėms; pavyzdžiui, jei Jūsų paveikslėlio laukelis naudojamas tiek Puslapio, tiek Straipsnio turinio tipu, galite saugoti failus skirtingame pakatalogijoje abiem turinio tipams.

en: You can also configure a minimum and/or maximum dimensions for uploaded images. Images that are too small will be rejected. Images that are to large will be resized. During the resizing the <a href="http://wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF data</a> in the image will be lost.
lt: Taip pat galite sukonfigūruoti minimalias ir (arba) maksimalias įkeltų paveikslėlių dimensijas. Per maži paveikslėliai bus atmesti. Per dideli paveikslėliai bus pakeisto dydžio. Keičiant dydį, paveikslėlyje esantys <a href="http://wikipedia.org/wiki/Exchangeable_image_file_format">EXIF duomenys</a> bus prarasti.

en: Minimum image dimensions
lt: Mažiausios paveikslėlio dimensijos

en: The Language module allows you to configure the languages used on your site, and provides information for the <a href=":content">Content Translation</a>, <a href=":interface">Interface Translation</a>, and <a href=":configuration">Configuration Translation</a> modules, if they are installed. For more information, see the <a href=":doc_url">online documentation for the Language module</a>.
lt: Kalbų modulis leidžia Jums konfigūruoti Jūsų svetainėje naudojamas kalbas ir teikia informaciją <a href=":content">Turinio vertimo</a>, <a href=":interface">Sąsajos vertimo</a> ir <a href=":configuration">Konfigūracijos vertimo</a> moduliams, jei jie įdiegti. Daugiau informacijos rasite <a href=":doc_url">Kalbų modulio dokumentacijoje internete</a>.

en: You can add languages on the <a href=":language_list">Languages</a> page by selecting <em>Add language</em> and choosing a language from the drop-down menu. This language is then displayed in the languages list, where it can be configured further. If the <a href=":interface">Interface translation module</a> is installed, and the <em>translation server</em> is set as a translation source, then the interface translation for this language is automatically downloaded as well.
lt: Kalbas galite pridėti <a href=":language_list">Kalbų</a> puslapyje pasirinkdami <em>Pridėti kalbą</em> ir išrinkdami kalbą iš išskleidžiamojo meniu. Tada ši kalba rodoma kalbų sąraše, kur ją galima toliau konfigūruoti. Jei įdiegtas <a href=":interface">Sąsajos vertimo modulis</a> ir kaip vertimo šaltinis nustatytas <em>vertimų serveris</em>, šios kalbos sąsajos vertimas taip pat automatiškai atsisiunčiamas.

en: If the Block module is installed, then you can add a language switcher block on the <a href=":blocks">Block layout</a> page to allow users to switch between languages.
lt: Jei įdiegtas Blokų modulis, <a href=":blocks">Blokų išdėstymo</a> puslapyje galite pridėti kalbos keitiklio bloką, kad nariai galėtų perjungti kalbas.

en: If the Block module is installed, then the Language module allows you to set the visibility of a block based on selected languages on the <a href=":blocks">Block layout</a> page.
lt: Jei įdiegtas Blokų modulis, Kalbų modulis leidžia nustatyti bloko matomumą pagal pasirinktas kalbas <a href=":blocks">Blokų išdėstymo</a> puslapyje.

en: Translation files with translated interface text are imported automatically when languages are added on the <a href=":languages">Languages</a> page, or when modules or themes are installed. On the <a href=":locale-settings">Interface translation settings</a> page, the <em>Translation source</em> can be restricted to local files only, or to include the <a href=":server">Drupal translation server</a>. Although modules and themes may not be fully translated in all languages, new translations become available frequently. You can specify whether and how often to check for translation file updates and whether to overwrite existing translations on the <a href=":locale-settings">Interface translation settings</a> page. You can also manually import a translation file on the <a href=":import">Interface translation import</a> page.
lt: Vertimų failai su išverstu sąsajos tekstu importuojami automatiškai pridedant kalbas <a href=":languages">Kalbų</a> puslapyje arba diegiant modulius ar temas. Puslapyje <a href=":locale-settings">Sąsajos vertimų nustatymai</a> <em>Vertimų šaltinis</em> gali būti apribotas tik vietiniais failais arba įtraukti <a href=":server">Drupal vertimų serverį</a>. Nors moduliai ir temos gali būti nevisiškai išversti visomis kalbomis, nauji vertimai atsiranda dažnai. Galite nurodyti, ar ir kaip dažnai tikrinti vertimų failų atnaujinimus ir ar perrašyti esamus vertimus puslapyje <a href=":locale-settings">Sąsajos vertimų nustatymai</a>. Taip pat galite rankiniu būdu importuoti vertimo failą puslapyje <a href=":import">Sąsajos vertimų importas</a>.

en: Interface translations are automatically imported when a language is added, or when new modules or themes are installed. The report <a href=":update">Available translation updates</a> shows the status. Interface text can be customized in the <a href=":translate">user interface translation</a> page.
lt: Sąsajos vertimai importuojami automatiškai pridedant kalbą arba diegiant naujus modulius ar temas. Ataskaita <a href=":update">Galimi vertimų atnaujinimai</a> rodo būseną. Sąsajos tekstą galima tinkinti <a href=":translate">vartotojo sąsajos vertimo</a> puslapyje.

en: Translation files are automatically downloaded and imported when <a title="Languages" href=":language">languages</a> are added, or when modules or themes are installed.
lt: Vertimų failai automatiškai atsiunčiami ir importuojami pridedant <a title="Kalbos" href=":language">kalbas</a> arba diegiant modulius ar temas.

en: Use <em>Media</em> reference fields for most files, images, audio, videos, and remote media. Use <em>File</em> or <em>Image</em> reference fields when creating your own media types, or for legacy files and images created before installing the Media module.
lt: Naudokite <em>Media</em> nuorodos laukus daugumai failų, paveikslėlių, garso, vaizdo ir nuotolinės medijos. Naudokite <em>File</em> arba <em>Image</em> nuorodos laukus kurdami savo medijos tipus arba senesniems failams ir paveikslėliams, sukurtiems prieš įdiegiant Medijos modulį.

en: %type_name: View any media revision pages
lt: %type_name: Peržiūrėti bet kuriuos medijos versijų puslapius

en: Revert %type_name: Revert media revisions
lt: %type_name: Grąžinti medijos versijas

en: Delete %type_name: Delete media revisions
lt: %type_name: Pašalinti medijos versijas

en: For more information, see the <a href=":drupal-org-help">online documentation for the Custom Menu Links module</a>. If you install the Menu UI module, it provides an interface for managing menus and menu links.
lt: Daugiau informacijos rasite <a href=":drupal-org-help">Pasirinktinių meniu nuorodų modulio dokumentacijoje internete</a>. Jei įdiegsite Meniu UI modulį, jis suteikia sąsają meniams ir meniu nuorodoms valdyti.

en: If you have the Block module installed, then each menu that you create is rendered in a block that you enable and position on the <a href=":blocks">Block layout page</a>. In some <a href=":themes">themes</a>, the main menu and possibly the secondary menu will be output automatically; you may be able to disable this behavior on the <a href=":themes">theme's settings page</a>.
lt: Jei turite įdiegtą Blokų modulį, kiekvienas jūsų sukurtas meniu atvaizduojamas bloke, kurį įjungiate ir dedate <a href=":blocks">Blokų išdėstymo puslapyje</a>. Kai kuriose <a href=":themes">temose</a> pagrindinis meniu ir galbūt antrinis meniu bus išvestas automatiškai; galite išjungti šį veikimą <a href=":themes">temos nustatymų puslapyje</a>.

en: Modules providing search page plugins generally ensure that content-related actions on your site (creating, editing, or deleting content and comments) automatically cause affected content items to be marked for indexing or reindexing at the next cron run. When content is marked for reindexing, the previous content remains in the index until cron runs, at which time it is replaced by the new content. However, there are some actions related to the structure of your site that do not cause affected content to be marked for reindexing. Examples of structure-related actions that affect content include deleting or editing taxonomy terms, installing or uninstalling modules that add text to content (such as Taxonomy, Comment, and field-providing modules), and modifying the fields or display parameters of your content types. If you take one of these actions and you want to ensure that the search index is updated to reflect your changed site structure, you can mark all content for reindexing by clicking the "Re-index site" button on the <a href=":search-settings">Search pages page</a>. If you have a lot of content on your site, it may take several cron runs for the content to be reindexed.
lt: Moduliai, teikiantys paieškos puslapio įskiepius, paprastai užtikrina, kad su turiniu susiję veiksmai Jūsų svetainėje (turinio ir komentarų kūrimas, redagavimas ar ištrynimas) automatiškai pažymi paveiktus turinio elementus indeksavimui ar perindeksavimui kito cron paleidimo metu. Kai turinys pažymimas perindeksavimui, ankstesnis turinys lieka indekse iki cron paleidimo, po kurio jį pakeičia naujas turinys. Tačiau yra keletas veiksmų, susijusių su Jūsų svetainės struktūra, kurie nepažymi paveikto turinio perindeksavimui. Struktūrinių veiksmų, veikiančių turinį, pavyzdžiai: taksonomijos terminų ištrynimas ar redagavimas, modulių, kurie prideda tekstą prie turinio (pvz., Taksonomija, Komentaras ir laukus teikiantys moduliai), diegimas ar išdiegimas, turinio tipų laukelių ar rodymo parametrų keitimas. Jei atliekate vieną iš šių veiksmų ir norite užtikrinti, kad paieškos indeksas atspindėtų pakeistą svetainės struktūrą, galite pažymėti visą turinį perindeksavimui spustelėdami mygtuką "Perindeksuoti svetainę" <a href=":search-settings">Paieškos puslapių puslapyje</a>. Jei svetainėje yra daug turinio, gali prireikti kelių cron paleidimų, kol turinys bus perindeksuotas.

en: The Search module includes a block, which can be enabled and configured on the <a href=":blocks">Block layout page</a>, if you have the Block module installed; the default block title is Search, and it is the Search form block in the Forms category, if you wish to add another instance. The block is available to users with the <a href=":search_permission">Use search</a> permission, and it performs a search using the configured default search page.
lt: Paieškos modulis apima bloką, kurį galima įjungti ir konfigūruoti <a href=":blocks">Blokų išdėstymo puslapyje</a>, jei įdiegtas Blokų modulis; numatytasis bloko pavadinimas yra Paieška, o Formų kategorijoje jis vadinamas Paieškos formos bloku, jei norite pridėti kitą jo egzempliorių. Blokas prieinamas nariams, turintiems leidimą <a href=":search_permission">Naudoti paiešką</a>, ir atlieka paiešką naudodamas sukonfigūruotą numatytąjį paieškos puslapį.

en: The current date in 'short' format. (%date)
lt: Dabartinė data trumpuoju formatu. (%date)

en: The current date in 'medium' format. (%date)
lt: Dabartinė data vidutiniu formatu. (%date)

en: The current date in 'long' format. (%date)
lt: Dabartinė data ilguoju formatu. (%date)

en: The current date in a custom format. See <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters">the PHP documentation</a> for details.
lt: Dabartinė data savitu formatu. Išsamesnė informacija pateikiama <a href="https://www.php.net/manual/datetime.format.php#refsect1-datetime.format-parameters">PHP dokumentacijoje</a>.

en: The current date in 'time-since' format. (%date)
lt: Dabartinė data formatu „laikas nuo". (%date)

en: The current date in UNIX timestamp format (%date)
lt: Dabartinė data UNIX laiko žymės formatu (%date)

en: The installed version of at least one of your modules or themes has been revoked and is no longer available for download. Upgrading or uninstalling is strongly recommended!
lt: Bent vieno iš Jūsų įdiegtų modulių ar temų versija atšaukta ir nebeprieinama atsisiuntimui. Primygtinai rekomenduojama atnaujinti arba pašalinti!

en: The installed version of at least one of your modules or themes is no longer supported. Upgrading or uninstalling is strongly recommended. See the project homepage for more details.
lt: Bent vieno iš Jūsų įdiegtų modulių ar temų versija nebėra palaikoma. Primygtinai rekomenduojama atnaujinti arba pašalinti. Daugiau informacijos rasite projekto pagrindiniame puslapyje.

en: <em>Roles</em> are used to group and classify users; each user can be assigned one or more roles. Typically there are two pre-defined roles: <em>Anonymous user</em> (users that are not logged in), and <em>Authenticated user</em> (users that are registered and logged in). Depending on how your site was set up, an <em>Administrator</em> role may also be available: users with this role will automatically be assigned any new permissions whenever a module is installed. You can create additional roles on the <a href=":roles">Roles administration page</a>.
lt: <em>Rolės</em> naudojamos nariams grupuoti ir klasifikuoti; kiekvienam nariui gali būti priskirta viena ar daugiau rolių. Paprastai yra dvi iš anksto apibrėžtos rolės: <em>Anoniminis narys</em> (nariai, kurie nėra prisijungę) ir <em>Prisijungęs narys</em> (nariai, kurie yra užsiregistravę ir prisijungę). Priklausomai nuo to, kaip buvo sukonfigūruota Jūsų svetainė, taip pat gali būti prieinama <em>Administratoriaus</em> rolė: šią rolę turintiems nariams bus automatiškai priskirti visi nauji leidimai, kai tik bus įdiegtas modulis. Papildomas roles galite kurti <a href=":roles">Rolių administravimo puslapyje</a>.

en: The <a href=":accounts">Account settings page</a> allows you to manage settings for the displayed name of the Anonymous user role, personal contact forms, user registration settings, and account cancellation settings. On this page you can also manage settings for account personalization, and adapt the text for the email messages that users receive when they register or request a password recovery. You may also set which role is automatically assigned new permissions whenever a module is installed (the Administrator role).
lt: <a href=":accounts">Paskyros nuostatų puslapis</a> leidžia valdyti anoniminio nario rolės rodomo vardo, asmeninių kontaktų formų, narių registracijos ir paskyros panaikinimo nuostatas. Šiame puslapyje taip pat galite valdyti paskyros personalizavimo nuostatas ir pritaikyti el. laiškų, kuriuos nariai gauna registruodamiesi arba prašydami slaptažodžio atkūrimo, tekstą. Taip pat galite nustatyti, kuriai rolei automatiškai priskiriami nauji leidimai kiekvieną kartą, kai įdiegiamas modulis (Administratoriaus rolė).

en: Field to upload any type of files.
lt: Laukelis bet kokio tipo failams įkelti.

en: Selection list
lt: Pasirinkimo sąrašas

en: Field to select from predefined options.
lt: Laukelis pasirinkimui iš iš anksto nustatytų parinkčių.

en: Text field with markup support and optional editor.
lt: Teksto laukelis su žymėjimo palaikymu ir pasirinktiniu redaktoriumi.

en: Efficient storage for short text
lt: Efektyvus trumpo teksto saugojimas

en: Requires specifying a maximum length
lt: Reikia nurodyti maksimalų ilgį

en: Supports long text without specifying a maximum length
lt: Palaiko ilgą tekstą nenurodant maksimalaus ilgio

en: May use more storage and be slower for searching and sorting
lt: Gali naudoti daugiau vietos ir būti lėtesnis ieškant bei rikiuojant

en: Ideal when date and time needs to be input by users, like event dates and times
lt: Idealiai tinka, kai naudotojai turi įvesti datą ir laiką, pvz., renginių datas ir laikus

en: Date or date and time stored in a readable string format
lt: Data arba data ir laikas, saugomi skaitomos eilutės formatu

en: Easy to read and understand for humans
lt: Lengva skaityti ir suprasti žmonėms

en: For uploading files
lt: Failų įkėlimui

en: Can be configured with options such as allowed file extensions and maximum upload size
lt: Galima konfigūruoti su parinktimis, tokiomis kaip leidžiami failų plėtiniai ir maksimalus įkėlimo dydis

en: For uploading images
lt: Paveikslėlių įkėlimui

en: Allows a user to upload an image with configurable extensions, image dimensions, upload size
lt: Leidžia nariui įkelti paveikslėlį su konfigūruojamais plėtiniais, paveikslėlio dimensijomis ir įkėlimo dydžiu

en: Can be configured with options such as allowed file extensions, maximum upload size and image dimensions minimums/maximums
lt: Galima konfigūruoti su tokiomis parinktimis kaip leidžiami failų plėtiniai, maksimalus įkėlimo dydis ir paveikslėlio dimensijų minimalios/maksimalios reikšmės

en: Values stored are floating-point numbers
lt: Saugomos reikšmės yra slankiojo kablelio skaičiai

en: For example, 'Fraction': 0 => 0, .25 => 1/4, .75 => 3/4, 1 => 1
lt: Pavyzdžiui, "Trupmena": 0 => 0, .25 => 1/4, .75 => 3/4, 1 => 1

en: Values stored are numbers without decimals
lt: Saugomos reikšmės yra skaičiai be dešimtainių dalių

en: For example, 'Lifetime in days': 1 => 1 day, 7 => 1 week, 31 => 1 month
lt: Pavyzdžiui, "Gyvavimo laikas dienomis": 1 => 1 diena, 7 => 1 savaitė, 31 => 1 mėnuo

en: Values stored are text values
lt: Saugomos reikšmės yra teksto reikšmės

en: For example, 'US States': IL => Illinois, IA => Iowa, IN => Indiana
lt: Pavyzdžiui, "JAV valstijos": IL => Ilinojus, IA => Ajova, IN => Indiana

en: Ideal for titles and names that need to support markup such as bold, italics or links
lt: Tinka pavadinimams ir vardams, kuriems reikia žymėjimo palaikymo, pvz. paryškinimas, kursyvas arba nuorodos

en: Good for fields with known or predictable lengths
lt: Tinka laukeliams su žinomu ar numatomu ilgiu

en: Ideal for longer texts, like body or description without a summary
lt: Tinka ilgesniems tekstams, pvz. turiniui arba aprašymui be įžangos

en: Ideal for longer texts, like body or description with a summary
lt: Tinka ilgesniems tekstams, pvz. turiniui arba aprašymui su įžanga

en: Allows specifying a summary for the text
lt: Leidžia nurodyti teksto įžangą
