Druppio - Small Business Distribution (8.x-1.15) - en to fa translation catalogue (225 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Register
fa: ثبت‌نام

en: Operations
fa: عمل ها

en: Content
fa: محتوا

en: Username
fa: نام کاربری

en: Author
fa: نویسنده

en: List
fa: سجل

en: Subject
fa: موضوع

en: Language
fa: زبان

en: more
fa: بیشتر

en: Administration
fa: مدیریت

en: More
fa: بیشتر

en: On
fa: روشن

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Size
fa: اندازه

en: Reset
fa: اعاده

en: Use count
fa: تعداد استفاده

en: Link
fa: واصلی

en: Feed
fa: خوراک

en: Name
fa: نام

en: Taxonomy term
fa: کلمه رده بندی

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Help
fa: راهنما

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Core
fa: هسته

en: Archive
fa: آرشیو

en: Path
fa: مسیر

en: Filename
fa: نام فایل

en: Advanced settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Teaser
fa: خلاصه

en: Updated
fa: به‌روز

en: Attachment
fa: پیوست

en: Picture
fa: تصویر

en: User
fa: کاربر

en: Content type
fa: نوع محتوا

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Files
fa: فایل‌ها‌

en: Contact
fa: تماس

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: All
fa: همه

en: Active
fa: فعال

en: Page title
fa: عنوان صفحه

en: Block
fa: قالبک

en: Page
fa: صفحه

en: Off
fa: خاموش

en: Header
fa: سربرگ

en: Footer
fa: پاورقی

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Comment
fa: نظر

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filter
fa: صافی

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: Last access
fa: آخرین دسترسی

en: Fields
fa: میدانها

en: Count
fa: شمارش

en: Last update
fa: آخرین به‌روزرسانی

en: ,
fa: ،

en: Plain text
fa: متن ساده

en: Desc
fa: نزولی

en: Role
fa: نقش

en: User login
fa: ورود کاربر

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
fa: @site در دست عملیات پشتیبانی و نگهداری است. به زودی به حالت عادی باز خواهد گشت. با تشکر از بردباری شما.

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Tools
fa: ابزارها

en: Sort Criteria
fa: معیار مرتب‌سازی

en: Recent comments
fa: نظر‌های اخیر

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Full
fa: کامل

en: English
fa: انگلیسی

en: Token
fa: توکن

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Member for
fa: عضو به مدت

en: Front page
fa: صفحه اول

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: author
fa: نویسنده

en: Entity
fa: عنصر

en: Your message has been sent.
fa: پیغام شما ارسال شد.

en: People
fa: افراد

en: Blocked
fa: مسدود شده

en: Style
fa: اصلوب

en: Glossary
fa: اصطلاحات

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Tabs
fa: زبانه ها

en: Output format
fa: قالب‌بندی خروجی

en: Anonymous user
fa: کاربر ناشناس

en: Apply
fa: تایید

en: Block description
fa: توضیحات قالبک

en: Used in
fa: استفاده شده در

en: Permission
fa: مجوز

en: Global
fa: سراسری

en: Subtitle
fa: زیر عنوان

en: Language code
fa: کد زبان

en: Authenticated user
fa: کاربر شناخته شده

en: Administrator
fa: مدیر

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: No comments available.
fa: هیچ نظر‌هایی در دسترس نیست.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
fa: یک کاربر برای مدت تعیین شده پس از آخرین مشاهده‌ی یک صفحه، آنلاین محسوب می‌شود.

en: Offset
fa: جابجایی

en: Skip to main content
fa: رفتن به محتوای اصلی

en: Publish content
fa: انتشار محتوا

en: Unpublish comment
fa: لغو نشر نظر

en: Block type
fa: نوع بلاک

en: Web services
fa: سرویس‌های وب

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: User account
fa: حساب کاربری

en: Main navigation
fa: پیمایدنۀ اصلی

en: Not applicable
fa: غیر قابل استفاده

en: No content available.
fa: هیچ محتوایی در دسترس نیست.

en: Primary tabs
fa: تب‌های اولیه

en: Secondary tabs
fa: تب‌های ثانویه

en: Permanent
fa: دائمی

en: Temporary
fa: موقت

en: No files available.
fa: هیچ فایلی در دسترس نیست.

en: MIME type
fa: نوع تقلید

en: Upload date
fa: تاریخ بارگذاری

en: Search index
fa: شاخص جستجو

en: Publish comment
fa: انتشار نظر

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Compact
fa: فشرده

en: Who's new
fa: کاربران جدید

en: Language name
fa: نام زبان

en: Contact form
fa: ورقه تماس

en: Select language
fa: انتخاب زبان

en: Personal contact form
fa: ورقه تماس شخصی

en: Who's online
fa: کاربران آنلاین

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Breadcrumbs
fa: سلسله صفحات

en: Delete content
fa: حذف محتوا

en: Published status
fa: وضعیت انتشار

en: Monthly archive
fa: آرشیو ماهیانه

en: Main page content
fa: محتوای صفحه اصلی

en: Full comment
fa: نظر کامل

en: Save comment
fa: ذخیره نظر

en: Full content
fa: محتوای کامل

en: Recent content
fa: جدیدترین محتوا

en: No front page content has been created yet.
fa: هنوز هیج محتوایی برای صفحه اول ایجاد نشده است.

en: Unpublish content
fa: لغو نشر محتوا

en: Make content sticky
fa: ارتقای محتوا به سرمطلبی

en: Make content unsticky
fa: تنزل محتوا از سرمطلبی

en: Promote content to front page
fa: ارتقای محتوا به صفحه اول

en: Remove content from front page
fa: تنزل محتوا از صفحه اول

en: Save content
fa: ذخیره محتوا

en: Find and manage content.
fa: یافتن و اداره محتوا.

en: Taxonomy term page
fa: صفحه کلمه رده بندی

en: No people available.
fa: هیچ فردی در دسترس نیست.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
fa: یکی از مدیران یک حساب کاربری در [site:name] برای شما ایجاد نموده است.

en: Find and manage people interacting with your site.
fa: یافتن و اداره افراد در تعامل با جولانما شما.

en: Basic page
fa: صفحه ساده

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
fa: از <em>صفحات ساده</em> برای محتوای ایستا مانند صفحه «درباره ما» استفاده کنید.

en: Update URL alias
fa: به‌روزرسانی آدرس مستعار

en: Bulk update
fa: به‌روزرسانی جمعی

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
fa: مدیریت حساب‌های کاربری، نقش‌ها و مجوزها.

en: Changed date
fa: تاریخ تغییر

en: Asc
fa: صعودی

en: Not specified
fa: مشخص نشده

en: Master
fa: مدیر

en: 404 page not found
fa: 404 صفحه پیدا نشد

en: Wide
fa: پهن

en: Custom block library
fa: کتابخانه قالبک سفارشی

en: Lists (Views)
fa: سجلها (نما ها)

en: Fallback date format
fa: تاریخ بشکل پس جوابی

en: 403 access denied
fa: 403 دسترسی ممنوع

en: Search result highlighting input
fa: نتیجه پالیدن با درخشان کردن عبارت وارده

en: Submitted by @author_name on @date
fa: تقدیم شده توسط  @author_name در @date

en: Primary admin actions
fa: اقدامات اصلی مدیر

en: HTML Date
fa: تاریخ به طریق HTML

en: HTML Datetime
fa: روز و تاریخ به طریقHTML

en: HTML Month
fa: ماه HTML

en: HTML Time
fa: وقت HTML

en: HTML Week
fa: هفته HTML

en: HTML Year
fa: سال HTML

en: HTML Yearless date
fa: تاریخ بی سال HTML

en: Default long date
fa: تاریخ طویل مفروض

en: Default medium date
fa: تاریخ متوسط مفروض

en: Default short date
fa: تاریخ کوتاه مفروض

en: User account menu
fa: قائم حساب کابرا

en: Block the selected user(s)
fa: غیر فعال نمودن حسابهای انتخاب شده

en: Cancel the selected user account(s)
fa: لغو کردن حسابهای انتخاب شده

en: Unblock the selected user(s)
fa: فعال ساختن حسابهای انتخاب شده

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
fa: درخواست بستن حساب برای [user:display-name] در[site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
fa: اطلاعات وردوی بجدید شدیه برای [user:display-name] در- همکاران شبکۀ نهضت آزادی افغانستان

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
fa: اطلاعات حساب [user: display-name] در [site: name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
fa: جزئیات حساب [کاربر: display-name] در [site: name] (در انتظار تأیید سرپرست)

en: [user:display-name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
fa: [user: display-name] برای حسابی درخواست کرده است. [user:edit-url]

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
fa: [user: display-name] ، 
    حساب شما در [site: name] فعال شده است. اکنون می توانید با کلیک روی این واصل یا کپی و چسباندن آن در مرورگر خود وارد سیستم شوید: [user: one-time-login-url] این واصل فقط یکبار برای ورود به سیستم قابل استفاده است و شما را به صفحه ای هدایت می کند که می توانید تنظیم کنید رمزتون. پس از تنظیم رمز خود ، در آینده می توانید با استفاده از: 
    
    وارد جولانما [login-url] شوید.
    
    نام کاربری: [user: account-name] 
    رمز عبور: رمز شما
    
    - همکاران شبکۀ نهضت آزادی افغانستان

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
fa: جزئیات حساب [کاربر: display-name] در [site: name] (تأیید شده)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
fa: جزئیات حساب [user: display-name] در [site: name] (مسدود شده)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
fa: [user: display-name] ، حساب شما در - همکاران شبکۀ نهضت آزادی افغانستان لغو شده است. -

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
fa: جزئیات حساب [کاربر: display-name] در [site: name] (لغو شد)

en: Links related to the active user account
fa: واصلهای موجود برای کاربر

en: Administrative task links
fa: واصلهای افعال مدیریتی

en: Site information links
fa: واصل های اطلاعت در مورد جولانما

en: User tool links, often added by modules
fa: واصلهای سامانه کابربری معلولاَ توسط افرونک ها اضافه میگردند.

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
fa: [user: display-name] ، 
    
    درخواست تجدید رمز حساب شما در [site: name] انجام شده است. اکنون می توانید با کلیک روی این واصل یا نسخه و چسباندن آن در مرورگر خود وارد سیستم شوید: [user: one-time-login-url] این واصل فقط یکبار برای ورود به سیستم قابل استفاده است و شما را به صفحه ای هدایت می کند که می توانید تنظیم کنید رمزتان. پس از یک روز منقضی می شود و در صورت عدم استفاده هیچ اتفاقی نمی افتد. - تیم [سایت: نام]

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
fa: [user: display-name] ، مدیر جولانما در [site: name] برای شما حساب ایجاد کرده است. اکنون می توانید با کلیک روی این واصل یا نسخۀ  و چسباندن آن در مرورگر خود وارد سیستم شوید: [user: one-time-login-url] این واصل فقط یکبار برای ورود به سیستم قابل استفاده است و شما را به صفحه ای هدایت می کند که می توانید تنظیم کنید رمزتانرا. پس از تنظیم رمز خود ، در آینده می توانید با استفاده از: 
    وارد جولانما [login-url] شوید.
    
    نام کاربری: [user: name] 
    رمز عبور:  رمز شما
    
    -- همکاران شبکۀ نهضت آزادی افغانستان

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
fa: [user: display-name] ، 
    از شما برای ثبت نام در [site: name] متشکریم. اکنون می توانید با کلیک روی این واصل یا کپی و چسباندن آن در مرورگر خود وارد سیستم شوید: [user: one-time-login-url] این واصل فقط یکبار برای ورود به سیستم قابل استفاده است و شما را به صفحه ای هدایت می کند که می توانید تنظیم کنید رمزتون. پس از تنظیم رمز خود ، در آینده می توانید با استفاده از: 
    وارد جولانما [login-url] شوید.
    
    username (نام کاربری: [user: name] 
    رمز عبور: رمز شما
    
    -- همکاران شبکۀ نهضت آزادی افغانستان

en: Find and manage custom blocks.
fa: قالبک های شخصی را پیدا کرده و مدیریت کنید.

en: Recent comments.
fa: تازه ترین نظریات

en: Recent content.
fa: تازه ترین محتوا

en: All content, by letter.
fa: تمام محتوا بترتیب الفبا

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
fa: محتوا متعلق به یک لغت در لغتنامۀ خاص است.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
fa: نمایش سجل حساب جدید ترین کاربران در این جولانما.

en: Who's online block
fa: قالبک کی روی خط است

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
fa: نام کاربر و فعالترین کاربران در این اواخر و تعدد کل کاربران فعال را نشان میدهد.

en: Narrow
fa: باریک

en: Find and manage content
fa: محتویات را پیدا و مدیریت کنید.

en: Welcome to [site:name]
fa: به [site:name] خوش‌‌آمدید

en: Name or email contains
fa: نام یا نشانی پست الکتونیکی شامل

en: A list of new users
fa: یک سجل کاربران جدید

en: There are currently @total users online.
fa: در حال حاضر @total  کاربران آنلاین هستند.

en: There are currently 0 users online.
fa: در همین لحظه هیچ کاربری بروی خط نیست.

en: A list of users that are currently logged in.
fa: سجل کاربرانی که حالا بروی خط هستند

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
fa: [user: display-name] ، حساب شما در [site: name] مسدود شده است. - ادارۀ
