Druppio - Small Business Distribution (8.x-1.32) - en to ca translation catalogue (324 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Register
ca: Registra

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Subject
ca: Assumpte

en: Language
ca: Llengua

en: more
ca: més

en: Administration
ca: Administració

en: Comments
ca: Comentaris

en: More
ca: Més

en: Action
ca: Acció

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Date
ca: Data

en: Size
ca: Mida

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Use count
ca: Comptador d'ús

en: Message
ca: Missatge

en: No log messages available.
ca: No hi ha missatges de registre disponibles.

en: Link
ca: Enllaç

en: Image
ca: Imatge

en: Feed
ca: Canal

en: Name
ca: Nom

en: Taxonomy term
ca: Terme de taxonomia

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Core
ca: Nucli

en: Archive
ca: Arxiva

en: Icon
ca: Icona

en: Audio
ca: Àudio

en: Path
ca: Camí

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Teaser
ca: Resum

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Attachment
ca: Adjunt

en: Picture
ca: Imatge

en: User
ca: Usuari

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Files
ca: Fitxers

en: Contact
ca: Contacte

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Active
ca: Actiu

en: Page title
ca: Títol de la pàgina

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Roles
ca: Rols

en: Comment
ca: Comentari

en: Published
ca: Publicat

en: Filter
ca: Filtra

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Last access
ca: Darrer accés

en: Severity
ca: Severitat

en: Fields
ca: Camps

en: Count
ca: Quantitat

en: Gallery
ca: Galeria

en: Watchdog
ca: Vigilant

en: Last update
ca: Última actualització

en: Thumbnail
ca: Miniatura

en: Plain text
ca: Text pla

en: Role
ca: Rol

en: User login
ca: Inici de sessió d'usuari

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
ca: @site està actualment en manteniment. El lloc tornarà a funcionar aviat. Gràcies per la vostra paciència.

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Tools
ca: Eines

en: Sort Criteria
ca: Criteris d'ordenació

en: Recent comments
ca: Comentaris recents

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Full
ca: Complet

en: English
ca: Anglès

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Member for
ca: Membre des de fa

en: Front page
ca: Portada

en: Languages
ca: Llengües

en: author
ca: autor

en: Entity
ca: Entitat

en: Your message has been sent.
ca: El vostre missatge s'ha enviat.

en: People
ca: Gent

en: Blocked
ca: Bloquejat

en: Author Name
ca: Nom de l'autor

en: Video
ca: Vídeo

en: Style
ca: Estil

en: Glossary
ca: Glossari

en: Changed
ca: Canviat

en: 301 Moved Permanently
ca: 301 Mogut permanentment

en: 307 Temporary Redirect
ca: 307 Redirecció Temporal

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Published comments
ca: Comentaris publicats

en: Tabs
ca: Pestanyes

en: Output format
ca: Format de sortida

en: Anonymous user
ca: Usuari anònim

en: Apply
ca: Aplica

en: Block description
ca: Descripció del bloc

en: Used in
ca: Usat a

en: Permission
ca: Permís

en: 300 Multiple Choices
ca: 300 Múltiples Opcions

en: 302 Found
ca: 302 Trobat

en: 303 See Other
ca: 303 Veieu d'Altres

en: 304 Not Modified
ca: 304 Sense Modificació

en: 305 Use Proxy
ca: 305 Utilitza Proxy

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Authenticated user
ca: Usuari autenticat

en: Administrator
ca: Administrador

en: Usage
ca: Ús

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: No comments available.
ca: No hi ha comentaris disponibles.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
ca: Un usuari es considera connectat per aquest temps des de que va veure per darrer cop una pàgina.

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Publish content
ca: Publica el contingut

en: Unpublish comment
ca: Retira el comentari

en: Block type
ca: Tipus de bloc

en: Web services
ca: Serveis web

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: User account
ca: Compte d'usuari

en: Main navigation
ca: Navegació principal

en: Mime type
ca: Tipus mime

en: Not applicable
ca: No aplicable

en: No content available.
ca: No hi ha contingut disponible.

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Temporary
ca: Temporal

en: No files available.
ca: No hi ha fitxers disponibles.

en: Frontpage
ca: Portada

en: Delete comment
ca: Suprimeix el comentari

en: MIME type
ca: Tipus MIME

en: Posted in
ca: Publicat a

en: Upload date
ca: Data de càrrega

en: Search index
ca: Índex de la cerca

en: Publish comment
ca: Publica el comentari

en: Delete file
ca: Suprimeix el fitxer

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Compact
ca: Compacta

en: Who's new
ca: Qui és nou

en: Language name
ca: Nom de la llengua

en: Contact form
ca: Formulari de contacte

en: Delete redirect
ca: Suprimeix la redirecció

en: Select language
ca: Selecciona la llengua

en: Personal contact form
ca: Formulari de contacte personal

en: Who's online
ca: Qui està connectat

en: Delete message
ca: Esborra missatge

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Your virtual face or picture.
ca: La vostra imatge virtual o fotografia.

en: Author name
ca: Nom de l'autor

en: Breadcrumbs
ca: Fil d'ariadna

en: Status messages
ca: Missatges d'estat

en: Status code
ca: Codi d'estat

en: Delete content
ca: Suprimeix el contingut

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Monthly archive
ca: Arxiu mensual

en: Main page content
ca: Contingut principal de la pàgina

en: Full comment
ca: Comentari complet

en: Save comment
ca: Desa el comentari

en: Unapproved comments
ca: Comentaris sense aprovar

en: Full content
ca: Contingut sencer

en: Recent content
ca: Contingut recent

en: No front page content has been created yet.
ca: Encara no s'ha creat cap contingut per a la portada.

en: Unpublish content
ca: Retira el contingut

en: Make content sticky
ca: Fes el contingut estàtic

en: Make content unsticky
ca: Fes el contingut no estàtic

en: Promote content to front page
ca: Promou el contingut a la portada

en: Remove content from front page
ca: Elimina el contingut de la portada

en: Save content
ca: Desa el contingut

en: Find and manage content.
ca: Busqueu i gestioneu el contingut.

en: Taxonomy term page
ca: Pàgina del terme de la taxonomia

en: No people available.
ca: No hi ha gent disponible.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
ca: Un administrador us ha creat un compte a [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
ca: Trobeu i gestioneu la gent que interacciona amb el vostre lloc.

en: Basic page
ca: Pàgina bàsica

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
ca: Utilitzeu les <em>pàgines bàsiques</em> per al vostre contingut estàtic, com una pàgina de 'Qui som'.

en: Update URL alias
ca: Actualitza l'àlies URL

en: Bulk update
ca: Actualització massiva

en: Recent log messages
ca: Missatges recents del registre

en: Fix 404 pages
ca: Arregla les pàgines 404

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ca: Gestiona comptes d'usuari, rols i permisos.

en: Changed date
ca: Data de modificació

en: Not specified
ca: Sense especificar

en: Master
ca: Mestre

en: 404 page not found
ca: No s'ha trobat la pàgina 404

en: Wide
ca: Ample

en: Language direction
ca: Direcció de l'idioma

en: Full HTML
ca: HTML complet

en: Original language
ca: Llengua original

en: An <em>Image</em> file is a still visual.
ca: Un fitxer d'<em>Imatge</em> és una imatge fixa visual.

en: A <em>Video</em> file is a moving visual recording.
ca: Un fitxer de <em>Vídeo</em> és una gravació visual en moviment.

en: An <em>Audio</em> file is a sound recording.
ca: Un fitxer d'<em>Àudio</em> es una gravació de so.

en: A <em>Document</em> file is written information.
ca: Un fitxer de <em>Document</em> és una informació escrita.

en: With selection
ca: Amb la selecció

en: Custom block library
ca: Biblioteca de blocs personalitzats

en: Registering module
ca: Mòdul de registre

en: Lists (Views)
ca: Llistes (Views)

en: Fallback date format
ca: Format de data alternatiu

en: File usage
ca: Utilització de fitxer

en: 403 access denied
ca: Accés denegat 403

en: Site branding
ca: Marca del lloc

en: Adding languages
ca: Afegir llengües

en: Default comments
ca: Comentaris predeterminats

en: Allows commenting on content
ca: Permet comentar al contingut

en: Search result highlighting input
ca: Destaca els resultats de la cerca realitzada

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: Primary admin actions
ca: Accions principals d'administració

en: Large (480×480)
ca: Gran (480x480)

en: Medium (220×220)
ca: Mitjà (220x220)

en: Thumbnail (100×100)
ca: Miniatura (100×100)

[ctx: PHP date format]
en: D, m/d/Y - H:i
ca: D, d/m/Y - H:i

en: HTML Date
ca: Data HTML

en: HTML Datetime
ca: Data i hora HTML

en: HTML Month
ca: Mes HTML

en: HTML Time
ca: Hora HTML

en: HTML Week
ca: Setmana HTML

en: HTML Year
ca: Any HTML

en: HTML Yearless date
ca: Data HTML sense any

en: Default long date
ca: Format predeterminat de data llarga

en: Default medium date
ca: Format predeterminat per a la data mitjana

en: Default short date
ca: Format predeterminat per a la data curta

[ctx: PHP date format]
en: m/d/Y - H:i
ca: d/m/Y - H:i

en: User account menu
ca: Menú del compte d'usuari

en: Block the selected user(s)
ca: Bloqueja el(s) usuari(s) seleccionat(s)

en: Cancel the selected user account(s)
ca: Cancel·la els comptes d'usuari seleccionats

en: Unblock the selected user(s)
ca: Desbloqueja el(s) usuari(s) seleccionat(s)

en: Basic block
ca: Bloc bàsic

en: A basic block contains a title and a body.
ca: Un bloc bàsic conté un títol i un cos.

en: Website feedback
ca: Feedback del web

en: Basic HTML
ca: HTML bàsic

en: Restricted HTML
ca: HTML restringit

en: [user:display-name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
ca: [user:display-name],
    
    S'ha realitzat una sol·licitud per cancel·lar el vostre compte a [site:name].
    
    Ara podeu cancel·lar el vostre compte a [site:url-brief] fent clic en aquest enllaç o copiant-lo i enganxant-lo al vostre navegador:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTA: la cancel·lació del vostre compte no és reversible.
    
    Aquest enllaç caduca en un dia i no passarà res si no s'utilitza.
    
    -- L'equip de [site:name]

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
ca: Sol·licitud de cancel·lació del compte de [user:display-name] a [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
ca: Canvi de la informació d'inici de sessió per [user:display-name] a [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
ca: Detalls del compte per [user:display-name] a [site:name]

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another email containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    
    --  [site:name] team
ca: [user:display-name],
    
    Gràcies per registrar-vos a [site:name]. La vostra sol·licitud de compte està pendent d'aprovació. Una vegada que s'hagi aprovat, rebreu un altre correu electrònic amb informació sobre com iniciar sessió, establir la vostra contrasenya i altres detalls.
    
    -- L'equip de [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
ca: Detalls del compte per [user:display-name] a [site:name] (pendent d'aprovació per part de l'administrador)

en: [user:display-name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
ca: [user:display-name] ha demanat un compte.
    
    [user:edit-url]

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
ca: [user:display-name],
    
    Gràcies per registrar-vos a [site:name]. Ara podeu iniciar sessió fent clic en aquest enllaç o copiant-lo i enganxant-lo al vostre navegador:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Aquest enllaç només es pot utilitzar una vegada per iniciar sessió i us conduirà a una pàgina on podeu configurar la vostra contrasenya.
    
    Després d'establir la vostra contrasenya, podreu iniciar sessió a [site:login-url] utilitzant en el futur:
    
    nom d’usuari: [user:account-name]
    contrasenya: La vostra contrasenya
    
    --  L'equip de [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
ca: Detalls del compte per [user:display-name] a [site:name] (aprovat)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
ca: Detalls del compte per [user:display-name] a [site:name] (bloquejat)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
ca: [user:display-name],
    
    El vostre compte a [site:name] ha estat cancel·lat.
    
    --  L'equip de [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
ca: Detalls del compte per [user:display-name] a [site:name] (cancel·lat)

en: Links related to the active user account
ca: Enllaços relacionats amb el compte d'usuari actiu

en: Administrative task links
ca: Enllaços de tasques administratives

en: Site information links
ca: Enllaços a la informació del lloc

en: Site section links
ca: Enllaços a les seccions del lloc

en: User tool links, often added by modules
ca: Enllaços a eines d'usuari, normalment afegits pels mòduls

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
ca: [user:display-name],
    
    S'ha realitzat una sol·licitud per restablir la contrasenya del compte [site:name].
    
    Ara podeu iniciar la sessió fent clic en aquest enllaç o copiant-lo i enganxant-lo al vostre navegador:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Aquest enllaç només es pot utilitzar una vegada per iniciar sessió i us conduirà a una pàgina on podeu configurar la vostra contrasenya. Caduca en un dia i no passarà res si no s'utilitza.
    
    --  L'equip de [site:name]

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
ca: [user:display-name],
    
    Un administrador del lloc [site:name] us ha creat un compte. Ara podeu iniciar sessió fent clic en aquest enllaç o copiant-lo i enganxant-lo al vostre navegador:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Aquest enllaç només es pot usar un sol cop per autenticar-vos i us durà a una pàgina on podreu establir la vostra contrasenya.
    
    Després d'establir la vostra contrasenya, ja podreu autenticar-vos a [site:login-url] en un futur usant:
    
    nom d'usuari: [user:name]
    contrasenya: Your password
    
    --  L'equip de [site:name]

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
ca: [user:display-name],
    
    Gràcies per registrar-vos a [site:name]. Ara podeu iniciar sessió fent clic en aquest enllaç o copiant-lo i enganxant-lo al vostre navegador:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Aquest enllaç només es pot utilitzar una vegada per iniciar sessió i us conduirà a una pàgina on podeu configurar la vostra contrasenya.
    
    Després d'establir la vostra contrasenya, podreu iniciar sessió a [site:login-url] utilitzant en el futur:
    
    nom d’usuari: [user:name]
    contrasenya: La vostra contrasenya
    
    --  L'equip de [site:name]

en: Find and manage custom blocks.
ca: Cerca i gestiona blocs personalitzats.

en: Recent comments.
ca: Comentaris recents.

en: Find and manage files.
ca: Localitza i gestiona arxius.

en: Editing languages
ca: Editant llengües

en: All content, by month.
ca: Tot el contingut, per mes.

en: Recent content.
ca: Contingut recent.

en: All content promoted to the front page.
ca: Tot el contingut promocionat a la portada.

en: All content, by letter.
ca: Tot el contingut, per lletra.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
ca: Contingut que pertany a cert terme de taxonomia.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
ca: Mostra una llista dels usuaris més nous del lloc web.

en: Who's online block
ca: Bloc de qui està en línia

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
ca: Mostra els noms d'usuari dels usuaris actius més recentment i el nombre total d'usuaris actius.

en: View edit page
ca: Pàgina d'edició de la vista

en: Narrow
ca: Estret

en: Set file status to permanent
ca: Estableix l'estat del fitxer a permanent

en: Set file status to temporary
ca: Estableix l'estat del fitxer a temporal

en: There are no custom blocks available.
ca: No hi ha disponibles blocs personalitzats.

en: Files overview
ca: Visió generalt dels fitxers

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
ca: Informació d'ús del fitxer per {{ arguments.fid }}

en: <p>This page provides the ability to add common languages to your site.</p><p>If the desired language is not available, you can add a custom language.</p>
ca: <p>Aquesta pàgina proporciona l'habilitat d'afegir llengües comunes al vostre lloc.</p><p>Si la llengua que voleu no està disponible, podeu afegir-ne una de personalitzada.</p>

en: <p>Choose a language from the list, or choose "Custom language..." at the end of the list.</p><p>Click the "Add language" button when you are done choosing your language.</p><p>When adding a custom language, you will get an additional form where you can provide the name, code, and direction of the language.</p>
ca: <p>Escolliu una llengua de la llista o seleccioneu "Llengua personalitzada..." del final d'aquesta.</p><p>Feu clic al botó "Afegeix una llengua" quan hagueu escollit la vostra llengua.</p><p>En afegir llengües personalitzades, disposareu d'un formulari addicional on podreu proporcionar el nom, codi i direcció de la llengua.</p>

en: <p>This page provides the ability to edit a language on your site, including custom languages.</p>
ca: <p>Aquesta pàgina proporciona l'habilitat d'editar una llengua al vostre lloc, incloent llengües comunes.</p>

en: <p>The "Languages" page allows you to add, edit, delete, and reorder languages for the site.</p>
ca: <p>La pàgina de "Llengües" us permet afegir, editar, eliminar i reordenar llengües pel lloc.</p>

en: <p>To add more languages to your site, click the "Add language" button.</p><p>Added languages will be displayed in the language list and can then be edited or deleted.</p>
ca: <p>Per afegir més llengües al vostre lloc, feu clic al botó "Afegeix una llengua".</p><p>Les llengües afegides es mostraran al llistat de llengües i a partir de llavors es poden editar o eliminar.</p>

en: Reordering languages
ca: Reordenament de les llengües

en: Set a language as default
ca: Estableix l'idioma per defecte

en: Modifying languages
ca: Modificant les llengües

en: Find and manage content
ca: Troba i gestiona el contingut

en: Welcome to [site:name]
ca: Benvingut/da a [site:name]

en: Name or email contains
ca: Nom o correu electrònic conté

en: A list of new users
ca: Una llista dels usuaris nous

en: There are currently @total users online.
ca: Actualment hi ha @total usuaris en línia.

en: There are currently 0 users online.
ca: Actualment no hi ha cap usuari connectat.

en: A list of users that are currently logged in.
ca: Una llista d'usuaris que tenen actualment una sessió oberta.

en: Manage view settings
ca: Gestiona els paràmetres de la vista

en: View or edit the configuration.
ca: Visualitzeu o editeu la configuració.

en: Displays in this view
ca: Presentacions en aquesta vista

en: A display is a way of outputting the results, e.g., as a page or a block. A view can contain multiple displays, which are listed here. The active display is highlighted.
ca: Una presentació és la forma de mostrar els resultats, per exemple, com una pàgina o un bloc. Una vista pot contenir múltiples presentacions que es mostren aquí.  La presentació activa es mostra destacada.

en: View administration
ca: Administració de la vista

en: If this view uses fields, they are listed here. You can click on a field to configure it.
ca: Si aquesta vista usa camps, es llisten aquí. Podeu fer clic en un camp per a configurar-lo.

en: Filter your view
ca: Filtra la teva vista

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
ca: Afegiu filtres per a limitar els resultats en la sortida. Per exemple, per a mostrar només contingut que estigui <em>publicat</em>, heu d'afegir un filtre per <em>Publicat</em> i seleccionar <em>Sí</em>.

en: Filter actions
ca: Filtra les accions

en: Add, rearrange or remove filters.
ca: Afegeix, reordena o elimina filtres.

en: Control the order in which the results are output. Click on an active sort rule to configure it.
ca: Controleu l'ordre en què es mostren els resultats. Feu clic a una regla d'ordenació activa per a configurar-la.

en: Sort actions
ca: Ordena les accions

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
ca: Afegeix, ordena o elimina regles d'ordenació.

en: Show a preview of the view output.
ca: Mostra una previsualització del resultat de la vista.

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
ca: [user:display-name],
    
    El vostre compte a [site:name] ha estat bloquejat.
    
    --  L'equip de [site:name]

en: List of redirects
ca: Llista de redireccions

en: There is no redirect yet.
ca: Encara no hi ha cap redirecció.

en: <p>Now that you have an overview of the "Add languages" feature, you can continue by:<ul><li>Adding a language</li><li>Adding a custom language</li><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language">Viewing configured languages</a></li></ul></p>
ca: <p>Ara que teniu un resum de la funcionalitat d'"Afegir llengües", podeu continuar per:<ul><li>Afegir una llengua</li><li>Afegir una llengua personalitzada</li><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language">Veure les llengües configurades</a></li></ul></p>

en: Content editor
ca: Editor de continguts

en: Find and manage comments.
ca: Cerqueu i gestioneu els comentaris.

en: The approved comments listing.
ca: La llista de comentaris aprovats.

en: Comments published
ca: Comentaris publicats

en: The unapproved comments listing.
ca: El llistat de comentaris pendents d'aprovació.

en: Comments unapproved
ca: Comentaris pendents d'aprovació
