Druppio - Small Business Distribution (8.x-1.56) - en to uk translation catalogue (343 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Status
uk: Стан

en: Register
uk: Реєстрація

en: Operations
uk: Операції

en: Content
uk: Вміст

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Type
uk: Тип

en: Author
uk: Автор

en: List
uk: Список

en: Subject
uk: Тема

en: Language
uk: Мова

en: more
uk: ще

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Comments
uk: Коментарі

en: More
uk: Ще

en: Action
uk: Дія

en: On
uk: Увімкнено

en: Date
uk: Дата

en: Size
uk: Розмір

en: Reset
uk: Скинути

en: Use count
uk: Підрахунок використань

en: Message
uk: Повідомлення

en: No log messages available.
uk: Повідомлення в журналі відсутні.

en: Image
uk: Зображення

en: Feed
uk: Канал

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Taxonomy term
uk: Термін таксономії

en: Preview
uk: Попередній перегляд

en: Help
uk: Довідка

en: Default
uk: Базово

en: Core
uk: Ядро

en: Archive
uk: Архів

en: Icon
uk: Піктограма

en: Audio
uk: Аудіо

en: Path
uk: Шлях

en: Filename
uk: Назва файла

en: Advanced settings
uk: Розширені налаштування

en: Teaser
uk: Анонс

en: Updated
uk: Оновлено

en: Attachment
uk: Долучення

en: User
uk: Користувач

en: Content type
uk: Тип матеріалів

en: Files
uk: Файли

en: Contact
uk: Контакт

en: Created
uk: Створено

en: All
uk: Все

en: Active
uk: Активно

en: Page title
uk: Заголовок сторінки

en: Block
uk: Блок

en: Page
uk: Сторінка

en: Off
uk: Вимкнено

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Roles
uk: Ролі

en: Published
uk: Опубліковано

en: Filter
uk: Фільтр

en: Promoted to front page
uk: Винесено на головну сторінку

en: Last access
uk: Останній доступ

en: Severity
uk: Важливість

en: Fields
uk: Поля

en: Count
uk: Лічильник

en: Watchdog
uk: Вартовий

en: Normal
uk: Звичайне

en: Last update
uk: Останнє оновлення

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Plain text
uk: Простий текст

en: Desc
uk: Спад

en: Role
uk: Роль

en: User login
uk: Вхід

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
uk: Сайт @site зараз на технічному обслуговуванні. Скоро він запрацює знову. Дякуємо вам за терпіння.

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Tools
uk: Інструменти

en: Sort Criteria
uk: Критерій впорядкування

en: Recent comments
uk: Останні коментарі

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Full
uk: Повністю

en: English
uk: Англійська

en: Token
uk: Замінник

en: ‹ previous
uk: ‹ попередня

en: next ›
uk: наступна ›

en: Member for
uk: Зареєстрований вже

en: Front page
uk: Головна сторінка

en: Languages
uk: Мови

en: author
uk: автор

en: Entity
uk: Сутність

en: Your message has been sent.
uk: Ваше повідомлення було відправлене.

en: People
uk: Люди

en: Blocked
uk: Заблоковано

en: Author Name
uk: Ім'я автора

en: Video
uk: Відео

en: Style
uk: Стиль

en: Glossary
uk: Глосарій

en: Changed
uk: Змінено

en: 301 Moved Permanently
uk: 301 Переміщене Остаточно

en: 307 Temporary Redirect
uk: 307 - Тимчасово переміщене

en: Document
uk: Документ

en: ‹ Previous
uk: ‹ Попередня

en: Next ›
uk: Наступна ›

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: Published comments
uk: Опубліковані коментарі

en: Tabs
uk: Вкладки

en: Output format
uk: Вихідний формат

en: Anonymous user
uk: Анонімний користувач

en: Apply
uk: Застосувати

en: Block description
uk: Опис блоку

en: Used in
uk: Використано в

en: Permission
uk: Повноваження

en: 300 Multiple Choices
uk: 300 Безліч Виборів

en: 302 Found
uk: 302 Знайдене

en: 303 See Other
uk: 303 Дивитися Інше

en: 304 Not Modified
uk: 304 Не Змінювалося

en: 305 Use Proxy
uk: 305 Використовувати Проксі

en: Global
uk: Глобальне

en: Copyright
uk: Авторські права

en: Language code
uk: Код мови

en: Authenticated user
uk: Авторизований користувач

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: Usage
uk: Використання

en: Enable custom CSS
uk: Увімкнути власні CSS

en: « first
uk: « перша

en: last »
uk: остання »

en: No comments available.
uk: Коментарі відсутні.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
uk: Користувач вважається присутнім на сайті протягом цього часу після останнього перегляду сторінки.

en: Offset
uk: Зміщення

en: Skip to main content
uk: Перейти до основного вмісту

en: Custom CSS
uk: Власні CSS

en: About
uk: Про модуль

en: Publish content
uk: Публікувати матеріал

en: Unpublish comment
uk: Зняти з публікації коментар

en: Block type
uk: Тип блоку

en: Web services
uk: Вебслужба

en: Entity type
uk: Тип сутності

en: User account
uk: Обліковий запис користувача

en: Main navigation
uk: Основна навіґація

en: Mime type
uk: MIME Тип

en: Not applicable
uk: Не застосовне

en: No content available.
uk: Матеріали відсутні.

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Permanent
uk: Постійно

en: Temporary
uk: Тимчасово

en: No files available.
uk: Файли відсутні.

en: Clients
uk: Клієнти

en: Frontpage
uk: Головна сторінка

en: Delete comment
uk: Видалити коментар

en: MIME type
uk: Тип MIME

en: Posted in
uk: Опубліковане

en: Upload date
uk: Дата відвантаження

en: Search index
uk: Пошуковий індекс

en: Publish comment
uk: Опублікувати коментар

en: Delete file
uk: Видалити файл

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Compact
uk: Компактний

en: Who's new
uk: Хто новенький

en: Language name
uk: Назва мови

en: Contact form
uk: Контактна форма

en: Delete redirect
uk: Видалення переадресації

en: Select language
uk: Вибір мови

en: Personal contact form
uk: Персональна контактна форма

en: Who's online
uk: Хто на сайті

en: Work
uk: Робота

en: Delete message
uk: Видалити повідомлення

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Author name
uk: Ім’я автора

en: Resolved
uk: Розв’язано

en: Breadcrumbs
uk: Рядки навіґації

en: Status messages
uk: Повідомлення про стан

en: Status code
uk: Код стану

en: Delete content
uk: Видалити матеріал

en: Published status
uk: Стан публікації

en: Monthly archive
uk: Щомісячний архів

en: Sender's name
uk: Ім'я відправника

en: Main page content
uk: Основний вміст сторінки

en: Full comment
uk: Повний коментар

en: Save comment
uk: Зберегти коментар

en: Unapproved comments
uk: Несхвалені коментарі

en: Full content
uk: Повний вміст

en: Recent content
uk: Останні матеріали

en: No front page content has been created yet.
uk: Вміст головної сторінки ще не створено.

en: Unpublish content
uk: Зняти з публікації матеріал

en: Make content sticky
uk: Прикріпити матеріал

en: Make content unsticky
uk: Відкріпити матеріал

en: Promote content to front page
uk: Винести матеріал на головну сторінку

en: Remove content from front page
uk: Вилучити матеріал з головної сторінки

en: Save content
uk: Зберегти матеріал

en: Find and manage content.
uk: Пошук матеріалів і керування ними.

en: Taxonomy term page
uk: Сторінка терміна таксономії

en: No people available.
uk: Люди відсутні.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
uk: Адміністратор створив для вас обліковий запис на сайті [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
uk: Пошук людей, які взаємодіють з сайтом, і керування ними.

en: Basic page
uk: Проста сторінка

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
uk: <em>Прості сторінки</em> використовуються для розміщення незмінюваного вмісту на кшталт сторінки 'Про нас'.

en: Update URL alias
uk: Оновити синонім URL

en: Bulk update
uk: Масове оновлення

en: Recent log messages
uk: Останні записи журналу

en: Last accessed
uk: Останнє використання

en: Fix 404 pages
uk: Виправити сторінки 404

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
uk: Керування обліковими записами, ролями та повноваженнями.

en: Changed date
uk: Дата зміни

en: Footer menu
uk: Меню нижнього колонтитулу

en: Asc
uk: Зрост

en: Not specified
uk: Не зазначено

en: Local cache has been purged.
uk: Локальний кеш було очищено.

en: Master
uk: Головне

en: 404 page not found
uk: 404 сторінку не знайдено

en: Wide
uk: Широкий

en: Language direction
uk: Напрямок мови

en: Full HTML
uk: Повний HTML

en: Original language
uk: Мова оригіналу

en: Redirect 404
uk: Переспрямування 404

en: With selection
uk: З вибраним

en: Custom block library
uk: Бібліотека власних блоків

en: Registering module
uk: Реєстрація модуля

en: Lists (Views)
uk: Списки (Види)

en: Fallback date format
uk: Резервний формат дати

en: File usage
uk: Використання файла

en: 403 access denied
uk: 403 доступ заборонено

en: Site branding
uk: Брендування сайту

en: Contact messages
uk: Контактні повідомлення

en: Adding languages
uk: Додавання мов

en: Default comments
uk: Коментарі за замовчуванням

en: Allows commenting on content
uk: Дозволяє коментувати матеріали

en: Search result highlighting input
uk: Підсвічене введення результатів пошуку

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date

en: Primary admin actions
uk: Основні адміністративні дії

en: Large (480×480)
uk: Великий (480×480)

en: Medium (220×220)
uk: Середній (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
uk: Мініатюра (100×100)

en: HTML Date
uk: Дата HTML

en: HTML Datetime
uk: Дата і час HTML

en: HTML Month
uk: Місяць HTML

en: HTML Time
uk: Час HTML

en: HTML Week
uk: Тиждень HTML

en: HTML Year
uk: Рік HTML

en: HTML Yearless date
uk: Дата без року HTML

en: Default long date
uk: Базова довга дата

en: Default medium date
uk: Базова середня дата

en: Default short date
uk: Базова коротка дата

en: User account menu
uk: Меню облікового запису користувача

en: Block the selected user(s)
uk: Заблокувати вибраних користувачів

en: Cancel the selected user account(s)
uk: Скасувати облікові записи вибраних користувачів

en: Unblock the selected user(s)
uk: Розблокувати вибраних користувачів

en: Basic block
uk: Простий блок

en: A basic block contains a title and a body.
uk: Простий блок складається із заголовка і вмісту.

en: Website feedback
uk: Зворотний зв'язок вебсайту

en: Basic HTML
uk: Простий HTML

en: Restricted HTML
uk: Обмежений HTML

en: [user:display-name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    Було виконано запит на скасування вашого облікового запису на сайті [site:name].
    
    Тепер ви можете скасувати свій обліковий запис на сайті [site:url-brief] натиснувши це посилання або скопіювавши його в адресний рядок вашого браузера:
    
    [user:cancel-url]
    
    УВАГА: Скасування облікового запису незворотне!
    
    Термін дії посилання завершиться за одну добу, і якщо воно не буде використано, то скасування не відбудеться.
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
uk: Запит на скасування облікового запису користувача [user:display-name] на сайті [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
uk: Інформація про заміну авторизаційних даних для користувача [user:display-name] на сайті [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name]

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another email containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    Дякуємо за реєстрацію на сайті [site:name]. Ваше прохання про реєстрацію облікового запису наразі очікує підтвердження. Після його підтвердження ви отримаєте ще одного електронного листа, що містить інформацію про те, як увійти на сайт, встановити пароль тощо.
    
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (в очікуванні на підтвердження адміністратором)

en: [user:display-name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
uk: [user:display-name] прохає про реєстрацію облікового запису.
    
    [user:edit-url]

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    Ваш обліковий запис на сайті [site:name] було активовано.
    
    Тепер ви можете увійти на сайт натиснувши на цьому посиланні або скопіювавши його в адресний рядок вашого браузера:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Це посилання можна використати лише один раз і воно веде на сторінку, де можна встановити пароль.
    
    Після встановлення пароля в подальшому ви зможете здійснювати вхід на сайт за посиланням [site:login-url] використовуючи:
    
    ім'я користувача: [user:account-name]
    пароль: Ваш пароль
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (підтверджено)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (заблоковано)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    Ваш обліковий запис на сайті [site:name] скасовано.
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
uk: Деталі облікового запису для користувача [user:display-name] на сайті [site:name] (скасовано)

en: Links related to the active user account
uk: Посилання, пов’язані з активним обліковим записом

en: Administrative task links
uk: Посилання адміністративних завдань

en: Site information links
uk: Посилання відомостей про сайт

en: Site section links
uk: Посилання розділів сайту

en: User tool links, often added by modules
uk: Посилання інструментів користувача, часто додані модулями

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    З сайту [site:name] було виконано запит на скидання пароля для вашого облікового запису.
    
    Тепер ви можете увійти на сайт натиснувши на цьому посиланні або скопіювавши його в адресний рядок вашого браузера:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Це посилання можна використати для входу лише один раз і воно виведе вас на сторінку, де можна встановити новий пароль. Термін дії цього посилання - одна доба, і якщо його не буде використано, то скидання пароля не відбудеться.
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    Адміністратор сайту [site:name] створив для вас обліковий запис. Тепер ви можете увійти на сайт натиснувши на цьому посиланні або скопіювавши його в адресний рядок вашого браузера:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Це посилання може бути використано для входу лише один раз, воно приведе на сторінку, де ви зможете встановити свій пароль.
    
    Після встановлення пароля в подальшому ви зможете здійснювати вхід на сайт за посиланням [site:login-url] використовуючи:
    
    ім'я користувача: [user:name]
    пароль: Ваш пароль
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    Дякуємо за реєстрацію на сайті [site:name]. Тепер ви можете увійти на сайт натиснувши на цьому посиланні або скопіювавши його в адресний рядок вашого браузера:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Це посилання можна використати для входу лише один раз і воно виведе вас на сторінку, де можна встановити пароль.
    
    Після встановлення пароля в подальшому ви зможете здійснювати вхід на сайт за посиланням [site:login-url] використовуючи:
    
    ім'я користувача: [user:name]
    пароль: Ваш пароль
    
    -- Адміністрація сайту [site:name]

en: Find and manage custom blocks.
uk: Пошук власних блоків та керування ними.

en: Recent comments.
uk: Останні коментарі.

en: Find and manage files.
uk: Пошук файлів та керування ними.

en: Editing languages
uk: Редагування мов

en: All content, by month.
uk: Всі матеріали, за місяцем.

en: Recent content.
uk: Останні матеріали.

en: All content promoted to the front page.
uk: Всі матеріали винесені на головну сторінку.

en: All content, by letter.
uk: Всі матеріали, за літерою.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
uk: Матеріали, що стосуються певного терміну таксономії.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
uk: Показує перелік найновіших облікових записів на сайті.

en: Who's online block
uk: Блок "Хто в мережі"

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
uk: Показує імена користувачів, що були активними останнім часом, і загальне число активних користувачів.

en: View edit page
uk: Сторінка редагування виду

en: Narrow
uk: Вузький

en: There are no custom blocks available.
uk: Власні блоки відсутні.

en: Files overview
uk: Огляд файлів

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
uk: Відомості про використання файла для {{ arguments.fid }}

en: <p>This page provides the ability to add common languages to your site.</p><p>If the desired language is not available, you can add a custom language.</p>
uk: <p>На цій сторінці стає можливим додати на сайт загальновідомі мови.</p><p>Якщо потрібна мова відсутня, можна додати власну мову.</p>

en: <p>Choose a language from the list, or choose "Custom language..." at the end of the list.</p><p>Click the "Add language" button when you are done choosing your language.</p><p>When adding a custom language, you will get an additional form where you can provide the name, code, and direction of the language.</p>
uk: <p>Оберіть мову з переліку, або оберіть пункт "Власна мова...", що в кінці списку.</p><p>Обравши мову, натисніть кнопку "Додати мову" .</p><p>При додаванні власної мови, з'явиться додаткова форма, де буде необхідно ввести назву, код і напрямок мови.</p>

en: Continuing on
uk: Продовження

en: <p>This page provides the ability to edit a language on your site, including custom languages.</p>
uk: <p>На цій сторінці стає можливим відредагувати мову сайту, включно з власними мовами.</p>

en: <p>You cannot change the code of a language on the site, since it is used by the system to keep track of the language.</p>
uk: <p>Неможливо змінити код мови сайту, оскільки він використовується в системі для відстеження мови.</p>

en: <p>The language name is used throughout the site for all users and is written in English. Names of built-in languages can be translated using the Interface Translation module, and names of both built-in and custom languages can be translated using the Configuration Translation module.</p>
uk: <p>Назва мови використовується по всьому сайту для всіх користувачів і пишеться англійською мовою. Назви вбудованих мов можуть бути перекладені за допомогою модуля Переклад інтерфейсу, а назви і вбудованих і власних мов можуть бути перекладені за допомогою модуля Переклад конфігурації.</p>

en: <p>Choose if the language is a "Left to right" or "Right to left" language.</p><p>Note that not all themes support "Right to left" layouts, so test your theme if you are using "Right to left".</p>
uk: <p>Оберіть напрямок мови - "Зліва направо" чи "Справа наліво".</p><p>Зверніть увагу, що не всі теми підтримують напрямок "Справа наліво". Тому перш ніж використовувати цей напрямок, перевірте тему.</p>

en: <p>The "Languages" page allows you to add, edit, delete, and reorder languages for the site.</p>
uk: <p>Сторінка "Мови" дозволяє додавати, редагувати, видаляти та перевпорядковувати мови на сайті.</p>

en: <p>To add more languages to your site, click the "Add language" button.</p><p>Added languages will be displayed in the language list and can then be edited or deleted.</p>
uk: <p>Щоб додати ще кілька мов на сайт, натисніть кнопку "Додати мову".</p><p>Додані мови будуть з'являтись у переліку мов, де потім їх можна редагувати чи видаляти.</p>

en: Reordering languages
uk: Перешикування мов

en: <p>To reorder the languages on your site, use the drag icons next to each language.</p><p>The order shown here is the display order for language lists on the site such as in the language switcher blocks provided by the Interface Translation and Content Translation modules.</p><p>When you are done with reordering the languages, click the "Save configuration" button for the changes to take effect.</p>
uk: <p>Для перешикування мов сайту, використовуйте відповідні піктограми для перенесення поруч з кожною мовою.</p><p>У наведеній тут послідовності мови будуть відображатися у списках мов на сайті, наприклад, у блоці перемикання мови, котрий пропонується модулями Переклад інтерфейсу та Переклад матеріалів.</p><p>Після виконання необхідних перевпорядкувань мов аби зміни набули чинності натисніть кнопку "Зберегти конфігурацію".</p>

en: Set a language as default
uk: Встановлення мови базовою

en: <p>You can change the default language of the site by choosing one of your configured languages as default. The site will use the default language in situations where no choice is made but a language should be set, for example as the language of the displayed interface.</p>
uk: <p>Є можливим змінити базову мову сайту обравши базовою одну з налаштованих мов. Сайт буде використовувати базову мову у випадках, де мови не вибрано, а вона має бути встановленою, наприклад мова відображуваного інтерфейсу.</p>

en: Modifying languages
uk: Дії з мовами

en: <p>Operations are provided for editing and deleting your languages.</p><p>You can edit the name and the direction of the language.</p><p>Deleted languages can be added back at a later time. Deleting a language will remove all interface translations associated with it, and content in this language will be set to be language neutral. Note that you cannot delete the default language of the site.</p>
uk: <p>Операції призначені для редагування і видалення ваших мов.</p><p>Є можливість змінити назву та напрямок мови.</p><p>Видалені мови можуть бути знову додані пізніше. Видалення мови видалить всі переклади інтерфейсу пов'язані з нею, а матеріали на цій мові будуть перенесені у нейтральну мову. Зверніть увагу, що видалити базову мову сайту неможливо.</p>

en: Find and manage content
uk: Пошук матеріалів та керування ними

en: Welcome to [site:name]
uk: Вітаємо на сайті [site:name]

en: Name or email contains
uk: Ім'я або адреса електронної пошти містить

en: A list of new users
uk: Список нових користувачів

en: There are currently @total users online.
uk: Користувачів в мережі зараз: @total.

en: There are currently 0 users online.
uk: Зараз 0 користувачів в мережі.

en: A list of users that are currently logged in.
uk: Список користувачів, що здійснили вхід.

en: Manage view settings
uk: Керувати налаштуваннями виду

en: View or edit the configuration.
uk: Перегляд або редагування конфігурації.

en: Displays in this view
uk: Відображення в цьому виді

en: A display is a way of outputting the results, e.g., as a page or a block. A view can contain multiple displays, which are listed here. The active display is highlighted.
uk: Відображення — це спосіб виведення результатів, наприклад, у вигляді сторінки або блоку. Вид може містити декілька відображень, які перелічені тут. Активне відображення підсвічене.

en: View administration
uk: Адміністрування видів

en: Perform administrative tasks, including adding a description and creating a clone. Click the drop-down button to view the available options.
uk: Виконання адміністративних задач, куди входять додавання опису та створення копії. Доступні варіанти можна побачити натиснувши на кнопку.

en: Choose how to output results. E.g., choose <em>Content</em> to output each item completely, using your configured display settings. Or choose <em>Fields</em>, which allows you to output only specific fields for each result. Additional formats can be added by installing modules to <em>extend</em> Drupal's base functionality.
uk: Виберіть спосіб виведення результатів. Наприклад, оберіть <em>Вміст</em>, для виведення кожного елементу повністю, використовуючи налаштовані параметри відображення. Або виберіть <em>Поля</em>, за допомогою яких можна виводити лише певні поля кожного відібраного вмісту. Якщо встановити модулі і <em>розширити</em> основний функціонал Drupal, можуть з'явитися додаткові формати.

en: If this view uses fields, they are listed here. You can click on a field to configure it.
uk: Якщо цей вид використовує поля, вони будуть перелічені тут. Щоб налаштувати поле, натисніть на ньому.

en: Filter your view
uk: Фільтрація виду

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
uk: Для обмеження виведення результатів, додайте фільтри. Наприклад, для показу лише <em>опублікованого</em> вмісту, необхідно додати фільтр <em>Опубліковано</em> і вибрати <em>Так</em>.

en: Filter actions
uk: Дії з фільтрами

en: Add, rearrange or remove filters.
uk: Додавання, перешикування або вилучення фільтрів.

en: Control the order in which the results are output. Click on an active sort rule to configure it.
uk: Керуйте послідовністю виведення результатів. Натисніть на активному правилові впорядкування і налаштуйте його.

en: Sort actions
uk: Дії з впорядкуванням

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
uk: Додавання, перешикування та вилучення правил впорядкування.

en: Show a preview of the view output.
uk: Показати попередній перегляд виведення виду.

en: There is no Contact message yet.
uk: Контактні повідомлення поки відсутні.

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
uk: [user:display-name],
    
    Ваш обліковий запис на сайті [site:name] заблоковано.
    
    --  Адміністрація сайту [site:name]

en: List of redirects
uk: Список переспрямувань

en: There is no redirect yet.
uk: Ще немає переспрямування.

en: File Entity Files
uk: Файли файлової сутності

en: <p>Now that you have an overview of the "Add languages" feature, you can continue by:<ul><li>Adding a language</li><li>Adding a custom language</li><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language">Viewing configured languages</a></li></ul></p>
uk: <p>Після огляду функції "Додати мови", можна перейти до:<ul><li>Додавання мови</li><li>Додавання власної мови</li><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language">Перегляду налаштованих мов</a></li></ul></p>

en: <p>Now that you have an overview of the "Edit language" feature, you can continue by:<ul><li>Editing a language</li><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language">Viewing configured languages</a></li></ul></p>
uk: <p>Після огляду функції "Редагувати мову" можна перейти до:<ul><li>Редагування мови</li><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language">Перегляду налаштованих мов</a></li></ul></p>

en: <p>Now that you have an overview of the "Languages" page, you can continue by:<ul><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language/add">Adding a language</a></li><li>Reordering languages</li><li>Editing a language</li><li>Deleting a language</li></ul></p>
uk: <p>Після огляду сторінки "Мови" можна перейти до:<ul><li><a href="[site:url]admin/config/regional/language/add">Додавання мови</a></li><li>Перешикування мов</li><li>Редагування мови</li><li>Видалення мови</li></ul></p>

en: There are no 404 errors to fix.
uk: Немає 404 помилок для виправлення.

en: Lists 404 error paths with no redirect assigned yet.
uk: Перелік шляхів помилок 404, для яких ще не призначено переспрямування.

en: Content editor
uk: Редактор вмісту

en: Find and manage comments.
uk: Пошук коментарів та керування ними.

en: The approved comments listing.
uk: Список затверджених коментарів.

en: Comments published
uk: Коментарі опубліковано

en: The unapproved comments listing.
uk: Список незатверджених коментарів.

en: Comments unapproved
uk: Коментарі не затверджено
