DruStack (8.x-2.7) - en to nl translation catalogue (223 entries)

en: Body
nl: Inhoud

en: Register
nl: Registreren

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Email address
nl: E-mailadres

en: List
nl: Lijst

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Language
nl: Taal

en: more
nl: meer

en: Article
nl: Artikel

en: Comments
nl: Reacties

en: On
nl: Aan

en: Tags
nl: Labels

en: Homepage
nl: Homepagina

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Preview
nl: Voorbeeldweergave

en: Default
nl: Standaard

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Archive
nl: Archief

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Picture
nl: Afbeelding

en: User
nl: Gebruiker

en: Email
nl: E-mail

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Active
nl: Actief

en: Page title
nl: Paginatitel

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Off
nl: Uit

en: Roles
nl: Rollen

en: Comment
nl: Reactie

en: Hostname
nl: Hostnaam

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Last access
nl: Laatste toegang

en: Fields
nl: Velden

en: Plain text
nl: Platte tekst

en: Desc
nl: Aflopend

en: Role
nl: Rol

en: User login
nl: Gebruikerslogin

en: Users
nl: Gebruikers

en: @site is currently under maintenance. We should be back shortly. Thank you for your patience.
nl: @site is momenteel wegens onderhoud niet beschikbaar. De website zal binnenkort weer beschikbaar zijn. Bedankt voor uw geduld.

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Sort Criteria
nl: Sorteercriteria

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Full
nl: Volledig

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Member for
nl: Geregistreerd sinds

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Languages
nl: Talen

en: author
nl: auteur

en: PHP code
nl: PHP-code

en: People
nl: Personen

en: Blocked
nl: Geblokkeerd

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Output format
nl: Weergaveformaat

en: Anonymous user
nl: Anonieme gebruiker

en: Apply
nl: Toepassen

en: Translation language
nl: Vertalingstaal

en: Block description
nl: Blokbeschrijving

en: Translation
nl: Vertaling

en: Publish
nl: Publiceren

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: Global
nl: Algemeen

en: Language code
nl: Taalcode

en: Authenticated user
nl: Geverifieerde gebruiker

en: Administrator
nl: Beheerder

en: Translate
nl: Vertalen

en: Block type
nl: Bloktype

en: User account
nl: Gebruikersaccount

en: Main navigation
nl: Hoofdnavigatie

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Search index
nl: Zoekindex

en: Draft
nl: Concept

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Recent blog posts
nl: Recente blogs

en: Language name
nl: Taalnaam

en: Select language
nl: Taal selecteren

en: Installing @drupal
nl: @drupal installeren

en: The installation has encountered an error.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens de installatie.

en: Blog entry
nl: Blog-item

en: Personal contact form
nl: Persoonlijk contactformulier

en: Powered by Drupal
nl: Gebouwd met Drupal

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Your virtual face or picture.
nl: Uw foto of afbeelding.

en: Breadcrumbs
nl: Kruimelpad

en: Status messages
nl: Statusberichten

en: Archived
nl: Gearchiveerd

en: Main page content
nl: Primaire inhoud van de pagina

en: Use for multi-user blogs. Every user gets a personal blog.
nl: Gebruik dit voor blogs voor meerdere gebruikers. Iedere gebruiker krijgt een persoonlijke blog.

en: Full comment
nl: Volledige reactie

en: Full content
nl: Volledige inhoud

en: Taxonomy term page
nl: Pagina met taxonomietermen

en: No people available.
nl: Geen personen beschikbaar.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
nl: Er is een account voor u aangemaakt voor [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
nl: Vind en beheer personen die gebruik maken van de website.

en: Basic page
nl: Eenvoudige pagina

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
nl: Gebruik <em>eenvoudige pagina's</em> voor vaste inhoud, zoals een 'Over ons'-pagina.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
nl: Gebruik tags om artikelen over vergelijkbare onderwerpen in categorieën te groeperen.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nl: Gebruik <em>artikelen</em> voor tijdsgebonden inhoud zoals nieuws, persberichten of blog-berichten.

en: Bulk update
nl: Bulk-update

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
nl: Gebruikersaccounts, rollen en toegangsrechten beheren.

en: The comment author's name.
nl: De naam van de schrijver van de reactie.

en: Footer menu
nl: Footer-menu

en: Asc
nl: Oplopend

en: 404 page not found
nl: 404 pagina niet gevonden

en: Wide
nl: Breed

en: Language direction
nl: Taalrichting

en: Full HTML
nl: Volledige HTML

en: This question is for testing whether or not you are a human visitor and to prevent automated spam submissions.
nl: Deze vraag is om te controleren dat u een mens bent, om geautomatiseerde invoer (spam) te voorkomen.

en: User interface translation
nl: Gebruikersinterface-vertaling

en: The user ID of the comment author.
nl: De gebruikers-ID van de reactie-auteur.

en: The comment author's home page address.
nl: Het website-adres van de schrijver die heeft gereageerd.

en: The comment author's hostname.
nl: De hostnaam van de schrijver van de reactie.

en: The time that the comment was created.
nl: De tijd waarop de reactie is aangemaakt.

en: The time that the comment was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de reactie het laatst is bewerkt.

en: A boolean indicating whether the comment is published.
nl: Een binaire waarde die aangeeft of de reactie is gepubliceerd.

en: Custom block library
nl: Aangepaste blokken-bibliotheek

en: Fallback date format
nl: Fallback datumnotatie

en: 403 access denied
nl: 403 geen toegang

en: Site branding
nl: Branding van de website

en: The comment author's email address.
nl: Het e-mailadres van de auteur van de reactie.

en: Adding languages
nl: Talen toevoegen

en: Default comments
nl: Standaardreacties

en: Allows commenting on content
nl: Staat het reageren op de inhoud toe

en: The time that the user was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de gebruiker voor het laatst is bewerkt.

en: Search result highlighting input
nl: Zoekresultaat uitlichten-invoer

en: Primary admin actions
nl: Primaire beheeracties

en: Large (480×480)
nl: Groot (480×480)

en: Medium (220×220)
nl: Gemiddeld (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
nl: Miniatuur (100×100)

en: HTML Date
nl: HTML datum

en: HTML Month
nl: HTML maand

en: HTML Time
nl: HTML tijd

en: HTML Week
nl: HTML week

en: HTML Year
nl: HTML jaar

en: HTML Yearless date
nl: HTML datum zonder jaar

en: Default long date
nl: Standaarddatum - lang

en: Default medium date
nl: Standaarddatum - middel

en: Default short date
nl: Standaarddatum - kort

en: User account menu
nl: Gebruikersmenu

en: Basic block
nl: Standaardblok

en: A basic block contains a title and a body.
nl: Een standaardblok bevat een titel en een berichttekst.

en: Website feedback
nl: Website-feedback

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
nl: Voer een door komma's gescheiden lijst in. Bijvoorbeeld: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
nl: Eenvoudige HTML

en: Restricted HTML
nl: Beperkte HTML

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
nl: Verzoek om account op te heffen van [user:display-name] op [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
nl: Vervangende logininformatie voor [user:display-name] op [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (wachtend op de goedkeuring van de beheerder)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (goedgekeurd)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (geblokkeerd)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
nl: Accountgegevens voor [user:display-name] op [site:name] (geannuleerd)

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
nl: Meerdere speciale tekens zijn toegestaan, waaronder spatie, punt (.), koppelteken (-), apostrof ('), onderstrepingsteken (_) en het apenstaartje (@).

en: Find and manage custom blocks.
nl: Aangepaste blokken zoeken en beheren

en: Editing languages
nl: Talen bewerken

en: View edit page
nl: De bewerkpagina bekijken

en: Max 1300x1300
nl: Max. 1300x1300

en: Max 2600x2600
nl: Max. 2600x2600

en: Max 325x325
nl: Max. 325x325

en: Max 650x650
nl: Max. 650x650

en: Narrow
nl: Smal

en: There are no custom blocks available.
nl: Er zijn geen aagepaste blokken beschikbaar.

en: <p>This page provides the ability to add common languages to your site.</p><p>If the desired language is not available, you can add a custom language.</p>
nl: <p>Deze pagina biedt de mogelijkheid om algemene talen toe te voegen aan de site.</p><p>Als de gewenste taal niet beschikbaar is kunt u een aangepaste taal toevoegen.</p>

en: <p>Choose a language from the list, or choose "Custom language..." at the end of the list.</p><p>Click the "Add language" button when you are done choosing your language.</p><p>When adding a custom language, you will get an additional form where you can provide the name, code, and direction of the language.</p>
nl: <p>Kies een taal uit de lijst, of kies 'Aangepaste taal...' aan het eind van de lijst.</p><p>Klik op de knop 'Taal toevoegen' als u een taal hebt gekozen.</p><p>Als u een aangepaste taal toevoegd, krijg u een extra formulier waar de naam, taalcode en leesinrichting van de taal kunt invullen.</p>

en: Continuing on
nl: Wordt vervolgd op

en: <p>This page provides the ability to edit a language on your site, including custom languages.</p>
nl: <p> Deze pagina biedt de mogelijkheid om een taal te bewerken op uw site, inclusief aangepaste talen. </p>

en: <p>You cannot change the code of a language on the site, since it is used by the system to keep track of the language.</p>
nl: <p>U kunt de taalcode niet aanpassen op de site omdat deze gebruikt wordt door het systeem om de taal te identificeren.</p>

en: <p>The language name is used throughout the site for all users and is written in English. Names of built-in languages can be translated using the Interface Translation module, and names of both built-in and custom languages can be translated using the Configuration Translation module.</p>
nl: <p>De naam van de taal wordt site-breed gebruikt voor alle gebruikers en wordt in het Engels weergegeven. Namen van ingebouwde talen kunnen vertaald worden met de Interface Translation-module en namen van zowel ingebouwde als aangepaste talen kunnen met de Configuration Translation-module vertaald worden.</p>

en: <p>Choose if the language is a "Left to right" or "Right to left" language.</p><p>Note that not all themes support "Right to left" layouts, so test your theme if you are using "Right to left".</p>
nl: <p>Kies of de schrijfrichting van de taal 'links naar rechts' of 'rechts naar links' is.</p><p>Merk op dat niet alle thema's 'rechts naar links' lay-outs ondersteunen dus test het thema bij het gebruik van 'rechts naar links".</p>

en: <p>The "Languages" page allows you to add, edit, delete, and reorder languages for the site.</p>
nl: <p>De "Talen" pagina stelt u in staat talen toe te voegen, te wijzigen, te verwijderen of te rangschikken voor de site.</p>

en: <p>To add more languages to your site, click the "Add language" button.</p><p>Added languages will be displayed in the language list and can then be edited or deleted.</p>
nl: <p>Om meer talen aan de site toe te voegen, klikt u op de "Voeg talen toe" knop.</p><p>Toegevoegde talen worden in de talenlijst weergegeven en kunnen worden bewerkt of verwijderd.</p>

en: Reordering languages
nl: Talen herschikken

en: <p>To reorder the languages on your site, use the drag icons next to each language.</p><p>The order shown here is the display order for language lists on the site such as in the language switcher blocks provided by the Interface Translation and Content Translation modules.</p><p>When you are done with reordering the languages, click the "Save configuration" button for the changes to take effect.</p>
nl: <p>Gebruik de sleep-iconen naast de talen om de talen op uw site te rangschikken.</p><p>De volgorde die hier getoond wordt is de weergavevolgorde van talen op de site zoals in de taalkeuze blokken van de Interface Translation-module en de Content Translation-module.</p><p>Als u klaar bent met het rangschikken van de talen klikt u op "Instellingen opslaan" om de wijzigingen door te voeren.</p>

en: Set a language as default
nl: Een taal als standaard instellen

en: <p>You can change the default language of the site by choosing one of your configured languages as default. The site will use the default language in situations where no choice is made but a language should be set, for example as the language of the displayed interface.</p>
nl: <p>U kunt de standaardtaal van de site wijzigen door een van de geconfigureerde talen te kiezen als standaard. De site gebruikt de standaardtaal daar waar geen keuze is gemaakt voor een taal maar wel een taal verwacht wordt, bijvoorbeeld de taal van de weergegeven interface.</p>

en: Modifying languages
nl: Talen aanpassen

en: <p>Operations are provided for editing and deleting your languages.</p><p>You can edit the name and the direction of the language.</p><p>Deleted languages can be added back at a later time. Deleting a language will remove all interface translations associated with it, and content in this language will be set to be language neutral. Note that you cannot delete the default language of the site.</p>
nl: <p>Bewerkingen zijn beschikbaar om talen te wijzigen of te verwijderen.</p><p>U kunt de naam en schrijfrichting van een taal wijzigen.</p><p>Verwijderde talen kunnen later weer toegevoegd worden. Een taal verwijderen zal ook alle interfacevertalingen verwijderen die bij deze taal horen, en inhoud in deze taal wordt "taal-neutraal" gezet. De standaardtaal van de site kan niet verwijderd kan worden.</p>

en: Choose the language you want to translate.
nl: Kies de taal die u wilt vertalen.

en: Enter the specific word or sentence you want to translate, you can also write just a part of a word.
nl: Geef het specifieke woord of zin op dat u wilt vertalen. U kunt ook alleen een deel van een woord opgeven.

en: Filter the search
nl: Zoekresultaten filteren

en: You can search for untranslated strings if you want to translate something that isn't translated yet. If you want to modify an existing translation, you might want to search only for translated strings.
nl: U kunt zoeken op onvertaalde tekenreeksen als u iets wilt vertalen dat nog niet is vertaald. Als u een bestaande vertaling wilt aanpassen, dan kunt u ook alleen zoeken op vertaalde tekenreeksen.

en: Apply your search criteria
nl: De zoekcriteria toepassen

en: To apply your search criteria, click on the <em>Filter</em> button.
nl: Klik op de <em>Filter</em>-knop om de zoekcriteria toe te passen.

en: You can write your own translation in the text fields of the right column. Try to figure out in which context the text will be used in order to translate it in the appropriate way.
nl: U kunt uw eigen vertaling in de tekstvelden van de rechter kolom schrijven. U kunt het beste proberen te achterhalen in welke context de tekst wordt gebruikt om de meest passende vertaling te geven.

en: Validate the translation
nl: De vertaling valideren

en: When you have finished your translations, click on the <em>Save translations</em> button. You must save your translations, each time before changing the page or making a new search.
nl: Als u klaar bent met de vertaling klikt u op de knop <em>Vertalingen opslaan</em>. U moet de vertaling opslaan voordat u de pagina wisselt of een nieuwe zoekopdracht uitvoert.

en: Name or email contains
nl: Naam of e-mail bevat

en: Manage view settings
nl: Overzichtinstellingen beheren

en: View or edit the configuration.
nl: De configuratie bekijken of bewerken.

en: Displays in this view
nl: Wordt in dit overzicht weergegeven

en: A display is a way of outputting the results, e.g., as a page or a block. A view can contain multiple displays, which are listed here. The active display is highlighted.
nl: Een weergave is een manier om de resultaten te tonen bijvoorbeeld als een pagina of een blok. Een overzicht kan meerdere weergaven bevatten die hier worden getoond. De actieve weergave is gemarkeerd.

en: View administration
nl: Overzichtbeheer

en: Perform administrative tasks, including adding a description and creating a clone. Click the drop-down button to view the available options.
nl: Voer beheertaken uit, inclusief het toevoegen van een beschrijving en het aanmaken van een duplicaat. Klik op de keuzelijst om de beschikbare opties te zien.

en: Choose how to output results. E.g., choose <em>Content</em> to output each item completely, using your configured display settings. Or choose <em>Fields</em>, which allows you to output only specific fields for each result. Additional formats can be added by installing modules to <em>extend</em> Drupal's base functionality.
nl: Kies hoe resultaten uitgevoerd worden. Kies bijvoorbeeld <em>Inhoud</em> om elk item volledig uit te voeren volgens de daarvoor ingestelde weergave. Of kies <em>Velden</em>, om specifieke velden voor elk resultaat weer te geven. Aanvullende formaten kunnen toegevoegd worden door modules te installeren die de basisfunctionaliteit van Drupal <em>uitbreiden</em>.

en: If this view uses fields, they are listed here. You can click on a field to configure it.
nl: Als dit overzicht velden gebruikt, worden ze hier weergegeven. U kunt op een veld klikken om het te configureren.

en: Filter your view
nl: Filter het overzicht

en: Add filters to limit the results in the output. E.g., to only show content that is <em>published</em>, you would add a filter for <em>Published</em> and select <em>Yes</em>.
nl: Voeg filters toe om het aantal getoonde resultaten te beperken. Bijvoorbeeld een filter voor <em>Gepubliceerd</em> en selecteer vervolgens <em>Ja</em> om alleen <em>gepubliceerde</em> content te tonen.

en: Filter actions
nl: Filteracties

en: Add, rearrange or remove filters.
nl: Filters toevoegen, herschikken of verwijderen.

en: Control the order in which the results are output. Click on an active sort rule to configure it.
nl: Beheer de volgorde waarop de resultaten getoond moeten worden. Klik op een actieve sorteer-regel om deze in te stellen.

en: Sort actions
nl: Acties sorteren

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
nl: Sorteerregels toevoegen, herschikken of verwijderen.

en: Show a preview of the view output.
nl: Een voorbeeld van de overzichts-output weergeven.

en: Create New Draft
nl: Nieuw concept aanmaken

en: Un-archive
nl: Dearchiveer

en: Un-archive to Draft
nl: Dearchiveer naar concepten
