DruStack (8.x-6.0-beta2) - en to et translation catalogue (358 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Register
et: Registreeru

en: Submit
et: Sisesta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Development
et: Arendus

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Subject
et: Teema

en: Email notification
et: Teade meilile

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Article
et: Artikkel

en: Administration
et: Haldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: More
et: Veel

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Homepage
et: Veebileht

en: view
et: näita

en: File
et: Manus

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Use count
et: Kasutuse loendur

en: Message
et: Teade

en: No log messages available.
et: Logis ei ole teateid.

en: Image
et: Pilt

en: Feed
et: Andmevoog

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Preview
et: Eelvaade

en: Help
et: Abi

en: True
et: Tõene

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Archive
et: Arhiiv

en: Icon
et: Ikoon

en: Audio
et: Heli

en: hidden
et: peidetud

en: Filename
et: Failinimi

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Updated
et: Uuendatud

en: #
et: nr

en: Attachment
et: Manus

en: Picture
et: Pilt

en: Titles
et: Pealkirjad

en: User
et: Kasutaja

en: Content type
et: Sisu tüüp

en: Email
et: E-kiri

en: Files
et: Failid

en: User ID
et: Kasutaja ID

en: Contact
et: Kontakt

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Active
et: Aktiivne

en: Add content
et: Lisa sisu

en: Page title
et: Lehe pealkiri

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: RSS
et: RSS vood

en: Off
et: Väljas

en: Footer
et: Jalus

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Roles
et: Rollid

en: Comment
et: Kommentaar

en: Hostname
et: Hosti nimi

en: Published
et: Avaldatud

en: Filter
et: Filtreeri

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: URL alias
et: URL-i alias

en: Last access
et: Viimane külastus

en: Severity
et: Tõsidus

en: Fields
et: Väljad

en: Normal
et: Tavaline

en: OPML feed
et: OPML allikas

en: Last update
et: Viimati uuendatud

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Media
et: Meedia

en: Plain text
et: Lihttekst

en: Widget
et: Vidin

en: Desc
et: Kahanev

en: General
et: Üldine

en: Start
et: Algus

en: Role
et: Roll

en: User login
et: Sisenemine

en: Blog
et: Ajaveeb

en: Users
et: Kasutajad

en: Banner
et: Bänner

en: Redirect
et: Suunatakse ümber

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Tools
et: Tööriistad

en: Sort Criteria
et: Sorteerimistingimused

en: Recent comments
et: Hiljutised kommentaarid

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Full
et: Täielik

en: Gender
et: Sugu

en: Attachments
et: Manused

en: Token
et: Tekstiasendaja

en: Sources
et: Allikad

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Member for
et: Liikmeks oldud aeg

en: Front page
et: Avaleht

en: Languages
et: Keeled

en: author
et: autor

en: Entity
et: Olem

en: PHP code
et: PHP kood

en: Your message has been sent.
et: Sinu teade on saadetud.

en: People
et: Kasutajad

en: Blocked
et: Blokeeritud

en: Author Name
et: Autori Nimi

en: Glossary
et: Sõnastik

en: Changed
et: Muudetud

en: Completed
et: Lõpetatud

en: User Profile
et: Kasutaja profiil

en: Relationship
et: Seos

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Published comments
et: Avaldatud kommentaarid

en: Sticky
et: Kleepuv

en: Tabs
et: Sakid

en: Output format
et: Väljundvorming

en: Complete
et: Lõpetatud

en: Webform
et: Veebivorm

en: Next Page >
et: Järgmine leht >

en: < Previous Page
et: < Eelmine leht

en: Anonymous user
et: Anonüümne kasutaja

en: Apply
et: Rakenda

en: Translation language
et: Tõlke keel

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: Translation
et: Tõlge

en: Used in
et: Kasutuskoht

en: simple
et: lihtne

en: Permission
et: Õigus

en: Sitemap
et: Sisukaart

en: Global
et: Globaalne

en: Audio file
et: Helifail

en: Language code
et: Keele kood

en: Authenticated user
et: Autenditud kasutaja

en: Deploy
et: Liiguta

en: Administrator
et: Haldur

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: No comments available.
et: Kommentaarid puuduvad.

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
et: Pärast viimase lehe vaatamist on kasutaja online

en: Offset
et: Nihe

en: Locked
et: Lukus

en: Newest first
et: Uuemad enne

en: Translate
et: Tõlge

en: Block type
et: Ploki tüüp

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: User account
et: Kasutajakonto

en: Main navigation
et: Põhinavigatsioon

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Webform submissions
et: Veebivormi vastused

en: IP address
et: IP-aadress

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Permanent
et: Alaline

en: Temporary
et: Ajutine

en: No files available.
et: Ühtegi faili pole saadaval.

en: Frontpage
et: Avaleht

en: MIME type
et: MIME-tüüp

en: Posted in
et: Postitatud

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: Search index
et: Otsinguindeks

en: Video file
et: Video fail

en: Draft
et: Mustand

en: Education
et: Haridus

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Compact
et: Kompaktne

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Recent blog posts
et: Hiljutised ajaveebi sissekanded

en: Who's new
et: Uued kasutajad

en: Language name
et: Keele nimetus

en: Select language
et: Vali keel

en: Installing @drupal
et: Profiili @drupal paigaldamine

en: The installation has encountered an error.
et: Paigaldamisel esines tõrge.

en: Blog entry
et: Ajaveebi sissekanne

en: Personal contact form
et: Isiklik kontaktivorm

en: Powered by Drupal
et: Süsteemimootor Drupal

en: Date and time
et: Kuupäev ja kellaaeg

en: Who's online
et: Lehel olevad kasutajad

en: Item ID
et: Elemendi ID

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Your virtual face or picture.
et: Sinu virtuaalne nägu või pilt.

en: Author name
et: Autori nimi

en: Breadcrumbs
et: Leivapuru

en: Status messages
et: Olekuteated

en: All content
et: Kõik sisu

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Monthly archive
et: Igakuine arhiiv

en: Main page content
et: Lehekülje sisuosa

en: Full comment
et: Kommentaar

en: Unapproved comments
et: Heakskiitmata kommentaarid

en: Full content
et: Kogu sisu

en: Recent content
et: Hiljutine sisu

en: Find and manage content.
et: Otsi ja halda lehe sisu.

en: Time zones
et: Ajavööndid

en: Taxonomy term page
et: Taksonoomia termini lehekülg

en: No people available.
et: Inimesed puuduvad.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
et: Administraator on loonud sulle konto saidile [site:name]

en: Find and manage people interacting with your site.
et: Sinu lehel käivate inimeste leidmine ja haldus.

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Use <em>basic pages</em> for your static content, such as an 'About us' page.
et: <em>Lihtlehti</em> võib kasutada muutumatu sisu jaoks, nagu näiteks leht 'Meist lähemalt'.

en: Use tags to group articles on similar topics into categories.
et: Sarnaseid teemasid käsitlevate artiklite kategoriseerimiseks kasuta silte.

en: No media available.
et: Meedia elemente pole saadaval.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.

en: Bulk update
et: Massuuendus

en: Recent log messages
et: Viimased logiteated

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
et: Kasutajakontode, rollide ja õiguste haldamine.

en: Changed date
et: Muutmise kuupäev

en: The comment author's name.
et: Kommentaari autori nimi.

en: Footer menu
et: Jaluse menüü

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Wide
et: Lai

en: Language direction
et: Keele suund

en: Media type
et: Meedia tüüp

en: Full HTML
et: Täielik HTML

en: Original language
et: Algne keel

en: Displaying @start - @end of @total
et: Kuvatakse @start - @end / @total

en: User interface translation
et: Kasutajaliidese tõlge

en: The user ID of the comment author.
et: Kommentaari autori kasutajakonto ID.

en: The comment author's home page address.
et: Kommentaari autori kodulehe aadress.

en: The comment author's hostname.
et: Kommentaari autori hostinimi.

en: The time that the comment was created.
et: Kommentaari loomise aeg.

en: The time that the comment was last edited.
et: Kommentaari viimase muutmise aeg.

en: Custom block library
et: Kohandatud plokkide teek

en: The time that the custom block was last edited.
et: Kohandatud ploki viimati muutmise aeg.

en: The time that the term was last edited.
et: Termi viimase muutmise aeg.

en: Registering module
et: Registreerin moodulit

en: Lists (Views)
et: Nimekirjad (Views)

en: File usage
et: Faili kasutus

en: Site branding
et: Saidi bränding

en: The comment author's email address.
et: Kommentaari autori e-posti aadress.

en: Adding languages
et: Keelte lisamine

en: Default comments
et: Vaikimisi kommentaarid

en: Allows commenting on content
et: Võimaldab sisu kommenteerida

en: The time that the user was last edited.
et: Kasutajakonto viimase muutmise aeg.

en: Media library
et: Meediakogu

en: Primary admin actions
et: Peamised administraatori toimingud

en: Large (480×480)
et: Suur (480×480)

en: Medium (220×220)
et: Keskmine (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
et: Pisipilt (100×100)

en: HTML Date
et: HTML Kuupäev

en: HTML Datetime
et: HTML Kuupäev ja kellaaeg

en: HTML Month
et: HTML Kuu

en: HTML Time
et: HTML Aeg

en: HTML Week
et: HTML Nädal

en: HTML Year
et: HTML Aasta

en: HTML Yearless date
et: HTML Ilma aastata kuupäev

en: Default long date
et: Vaikimisi pikk kuupäevaformaat

en: Default medium date
et: Vaikimisi keskmine kuupäevaformaat

en: Default short date
et: Vaikimisi lühike kuupäevaformaat

en: User account menu
et: Kasutaja konto menüü

en: Basic block
et: Lihtne plokk

en: A basic block contains a title and a body.
et: Lihtne plokk sisaldab pealkirja ning tekstiosa.

en: Website feedback
et: Veebilehe tagasiside

en: Enter a comma-separated list. For example: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"
et: Sisesta komadega eraldatud nimekiri. Näiteks: Amsterdam, Mexico City, "Cleveland, Ohio"

en: Basic HTML
et: Lihtne HTML

en: Restricted HTML
et: Piiratud HTML

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
et: Konto [user:display-name] kustutamise soov saidil [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
et: Konto [user:display-name] parooli muutmise soov saidil [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed lehel [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
et: Kasutajakonto [user:display-name] detailid lehel [site:name] (ootab administraatori kinnitust)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed saidil [site:name] (kinnitatud)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
et: Kasutaja [user:display-name] konto andmed lehel [site:name] (blokeeritud)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
et: Konto [user:display-name] andmed saidil [site:name] (tühistatud)

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
et: Võimalik on kasutada mitmeid erisümboleid, sealhulgas tühikut, punkti (.), sidekriipsu (-), ülakoma ('), alakriipsu (_) ning @ märki.

en: Links related to the active user account
et: Aktiivse kasutajaga seotud lingid

en: Administrative task links
et: Haldustööde lingid

en: Site information links
et: Saidi info lingid

en: Site section links
et: Saidi sekstsiooni lingid

en: Aggregator RSS feed
et: Agregaatori RSS voog

en: Aggregator sources
et: Agregaatori allikad

en: Find and manage custom blocks.
et: Otsi ja halda kohandatud plokke.

en: Recent comments.
et: Viimased kommentaarid.

en: Find and manage files.
et: Otsi ja halda faile.

en: Editing languages
et: Keelte haldamine

en: All content, by month.
et: Kogu sisu, kuu kaupa.

en: Recent content.
et: Viimati lisatud sisu.

en: All content promoted to the front page.
et: Kogu avalehele määratud sisu.

en: All content, by letter.
et: Kogu sisu, tähestikuliselt.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
et: Teatud taksonoomia termiga seotud sisu.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
et: Näitab nimekirja viimati loodud kasutajakontodest.

en: Who's online block
et: Sisseloginud kasutajate infoplokk

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
et: Kuvab aktiivsete kasutajate kogunumbrit ja viimati aktiivsete kasutajate kasutaja nimesid.

en: View edit page
et: Vaate muutmisleht

en: Narrow
et: Kitsas

en: Files overview
et: Failide ülevaade

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
et: Kasutusinfo failile {{ arguments.fid }}

en: <p>This page provides the ability to add common languages to your site.</p><p>If the desired language is not available, you can add a custom language.</p>
et: <p>See leht võimaldab lisada saidile levinud keelte tõlkeid.</p><p>Kui soovitud keelt ei leitud, võid lisada uue tõlke.</p>

en: Continuing on
et: Jätkub

en: <p>This page provides the ability to edit a language on your site, including custom languages.</p>
et: <p>See leht võimaldab su saidil keelt s.h. kohandatud keelt muuta.</p>

en: <p>The "Languages" page allows you to add, edit, delete, and reorder languages for the site.</p>
et: <p>Leht "Keeled" võimaldab lisada, muuta, kustutada ning muuta keelte järjekorda</p>

en: <p>To add more languages to your site, click the "Add language" button.</p><p>Added languages will be displayed in the language list and can then be edited or deleted.</p>
et: <p>Keele lisamiseks kliki nuppu "Lisa keel".</p><p>Lisatud keeled kuvatakse keele nimekirjas ning seejärel on neid võimalik muuta ja kustutada.</p>

en: Reordering languages
et: Keelte järjekorra muutmine

en: Set a language as default
et: Määra vaikekeeleks

en: Modifying languages
et: Keelte muutmine

en: Choose the language you want to translate.
et: Vali keel, mida soovid tõlkida.

en: Enter the specific word or sentence you want to translate, you can also write just a part of a word.
et: Sisesta sõna või lause, mida soovid tõlkida. Lubatud on ka sõnaosa kasutamine.

en: Filter the search
et: Filtreeri otsingutulemusi

en: You can search for untranslated strings if you want to translate something that isn't translated yet. If you want to modify an existing translation, you might want to search only for translated strings.
et: Kui soovid tõlkida midagi, mis pole veel tõlgitud, siis saad otsida tõlkimata sõnesid. Kui soovid muuta juba olemasolevat tõlget, siis peaksid otsima ainult tõlgitud sõnesid.

en: Apply your search criteria
et: Rakenda otsingutingimus

en: To apply your search criteria, click on the <em>Filter</em> button.
et: Otsingukriteeriumi rakendamiseks kliki <em>Filtreeri</em> nupul.

en: You can write your own translation in the text fields of the right column. Try to figure out in which context the text will be used in order to translate it in the appropriate way.
et: Saad kirjutada oma isikliku tõlke paremas tulbas olevatele tekstiväljadele. Selleks, et teksti õigesti tõlkida ürita aru saada millises kontekstis seda kasutatakse.

en: Validate the translation
et: Valideeri tõlge

en: When you have finished your translations, click on the <em>Save translations</em> button. You must save your translations, each time before changing the page or making a new search.
et: Kui oled tõlkimise lõpetanud, vajuta <em>Salvesta tõlked</em> nuppu. Tõlked tuleb salvestada iga kord enne leheküljelt navigeerimist või uue otsingu teostamist.

en: Find and manage content
et: Otsi ja halda sisu

en: Welcome to [site:name]
et: Tere tulemast lehele [site:name]

en: Name or email contains
et: Nimi või e-post sisaldab

en: A list of new users
et: Uute kasutajate nimekiri

en: There are currently @total users online.
et: Hetkel on lehel @total kasutajat.

en: There are currently 0 users online.
et: Hetkel on lehel 0 kasutajat.

en: A list of users that are currently logged in.
et: Nimekiri kasutajatest kes on hetkel sisse logitud.

en: Manage view settings
et: Halda vaate seadeid

en: View or edit the configuration.
et: Vaata või muuda seadistust.

en: Displays in this view
et: Nähtav selles vaates

en: View administration
et: Vaate haldamine

en: Filter your view
et: Filtreeri vaadet

en: Filter actions
et: Filtri toimingud

en: Add, rearrange or remove filters.
et: Lisa, järjesta või eemalda filtrid.

en: Sort actions
et: Sorteeri tegevused

en: Add, rearrange or remove sorting rules.
et: Lisa, järjesta või eemalda sorteerimise reeglid.

en: Show a preview of the view output.
et: Näita eelvaadet vaate väljundist.

en: Media name
et: Meedia nimetus

en: The translations you have made here will be used on your site's user interface. If you want to use them on another site or modify them on an external translation editor, you can <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/export">export them</a> to a .po file and <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/import">import them</a> later.
et: Antud tõlkeid kasutatakse saidi kasutajaliideses. Kui sa soovid neid kasutada mõnel teisel saidil või tõlkeprogrammis, saad need<a href="[site:url]admin/config/regional/translate/export">eksportida</a> .po failiks ja hiljem ka <a href="[site:url]admin/config/regional/translate/import">importida</a>.

en: Use local files for reusable media.
et: Kasuta kohalikke faile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: Use local images for reusable media.
et: Kasuta kohalikke pildifaile korduvkasutatava meedia jaoks.

en: Find and manage comments.
et: Leia ja halda kommentaare.

en: The approved comments listing.
et: Heaks kiidetud kommentaaride nimekiri.

en: Comments published
et: Avaldatud kommentaarid

en: The unapproved comments listing.
et: Kinnitamata kommentaaride nimekiri.

en: Comments unapproved
et: Kinnitamata kommentaarid

en: There are no custom blocks available.
et: Kohandatud plokke pole saadaval.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
et: Avalehte pole veel loodud.<br/>Vaata <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">kasutaja juhendit</a> saidi ehitamise alustamiseks.

en: A locally hosted audio file.
et: Kohalik audiofail

en: A locally hosted video file.
et: Kohalikult talletatud video

en: Name (A-Z)
et: Nimetus (A-Z)

en: Name (Z-A)
et: Nimetus (Z-A)

en: A remotely hosted video from YouTube or Vimeo.
et: YouTube või Vimeo keskkonnas olev video.
