EKAN (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (223 entries)

en: tags
lt: žymės

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: title
lt: pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Register
lt: Registruotis

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Value
lt: Reikšmė

en: Username
lt: Nario vardas

en: Groups
lt: Grupės

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Administration
lt: Administravimas

en: More
lt: Daugiau

en: Action
lt: Veiksmas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: License
lt: Licenzija

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: Use count
lt: Naudojimų kiekis

en: Message
lt: Žinutė

en: No log messages available.
lt: Nėra įrašų.

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Taxonomy term
lt: Sistematikos terminas

en: Field
lt: Laukelis

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Archive
lt: Archyvas

en: Icon
lt: Piktograma

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Format
lt: Formatas

en: Path
lt: Kelias

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: format
lt: formatas

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: Upload
lt: Įkelti

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: User
lt: Narys

en: Content type
lt: Turinio tipas

en: Files
lt: Failai

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Active
lt: Aktyvus

en: Page title
lt: Puslapio pavadinimas

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Search box
lt: Paieškos langelis

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Severity
lt: Sunkumas

en: Watchdog
lt: Saugotojas

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Nodes
lt: Mazgai

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: YYYY-MM-DD
lt: MMMM-MM-DD

en: Desc
lt: Maž

en: Members
lt: Nariai

en: node
lt: mazgas

en: Events
lt: Įvykiai

en: Role
lt: Rolė

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Filters
lt: Filtrai

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Modified
lt: Redaguota

en: Group members
lt: Grupės nariai

en: English
lt: Anglų

en: Member for
lt: Narys jau

en: Topics
lt: Temos

en: Topic
lt: Tema

en: Granularity
lt: Detalumas

en: author
lt: autorius

en: Entity
lt: Esybė

en: People
lt: Žmonės

en: Blocked
lt: Užblokuotas

en: Glossary
lt: Žodynas

en: Changed
lt: Pakeista

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: ‹ Previous
lt: ‹ Ankstesnis

en: Next ›
lt: Kitas ›

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Upload File
lt: Įkelti failą

en: Anonymous user
lt: Anoniminis lankytojas

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Used in
lt: Naudojama

en: Permission
lt: Leidimai

en: Editor
lt: Redaktorius

en: Authenticated user
lt: Prisijungęs narys

en: Maximum upload size
lt: Maksimalus atsiuntimo dydis

en: Administrator
lt: Administratorius

en: A user is considered online for this long after they have last viewed a page.
lt: Prisijungusiais laikomi nariai, kurie atliko kokį nors veiksmą ne seniau nei nurodytas laiko tarpas.

en: Show all
lt: Rodyti visus

en: Offset
lt: Poslinkis

en: About
lt: Apie

en: File directory
lt: Failo aplankas

en: Errors
lt: Klaidos

en: Entity type
lt: Esybės tipas

en: User account
lt: Nario erdvė

en: Main navigation
lt: Pagrindinė navigacija

en: Mime type
lt: Mime tipas

en: Not applicable
lt: Nepalaikoma

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Permanent
lt: Nuolatinė

en: Temporary
lt: Laikina

en: No files available.
lt: Failų nėra.

en: Frontpage
lt: Titulinis puslapis

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: Group nodes
lt: Grupės mazgai

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Compact
lt: Glaustai

en: Who's new
lt: Nauji nariai

en: Who's online
lt: Šiuo metu svetainėje yra

en: « First
lt: « Pirmas

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Breadcrumbs
lt: Naršymo takai

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Status messages
lt: Būsenos žinutės

en: Published status
lt: Paskelbta statusas

en: Monthly archive
lt: Mėnesio archyvas

en: Main page content
lt: Pagrindinio puslapio turinys

en: Upload destination
lt: Įkėlimo paskirtis

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
lt: Pasirinkite, kur galutiniai failai turi būti saugomi. Privati failų saugykla turi žymiai didesnę apkrovą nei viešieji failai, tačiau leidžia apribotą prieigą prie šio laukelio failų.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
lt: Pasirinkta sub direktorija kur bus saugomi įkelti failai. Nei pradžioje nei pabaigoje nepalikite įžambių brukšnių.

en: Full content
lt: Pilnas turinys

en: Recent content
lt: Naujausias turinys

en: Find and manage content.
lt: Surasti ir valdyti turinį.

en: Taxonomy term page
lt: Sistematikos terminų puslapis

en: No people available.
lt: Nėra žmonių.

en: An administrator created an account for you at [site:name]
lt: [site:name] administratorius jums sukūrė paskyrą

en: Find and manage people interacting with your site.
lt: Surasti ir valdyti žmones, kurie dirba su jūsų svetaine.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lt: Atskirkite plėtinius tarpu arba kableliu ir nenaudokite "priekinio" taško.

en: Bulk update
lt: Masinis atnaujinimas

en: Recent log messages
lt: Naujausios log žinutės

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
lt: Valdyti narių paskyras, roles ir jų leidimus.

en: Changed date
lt: Keitimo data

en: Asc
lt: Did

en: Not specified
lt: Nenurodyta

en: Full HTML
lt: Pilnas HTML

en: @type %info has been created.
lt: @type %info buvo sukurtas.

en: @type %info has been updated.
lt: @type %info buvo atnaujintas.

en: @type: added %info.
lt: @type: pridėta %info.

en: @type: updated %info.
lt: @type: atnaujinta %info.

en: Registering module
lt: Registruojantis modulis

en: Fallback date format
lt: Atsarginis datos formatas

en: File usage
lt: Failo naudojimas

en: Site branding
lt: Svetainės identitetas

en: Search result highlighting input
lt: Paieškos rezultatų paryškinat įvestį

en: Primary admin actions
lt: Pirminiai administravimo veiksmai

en: Large (480×480)
lt: Didelis (480×480)

en: Medium (220×220)
lt: Vidutinis (220×220)

en: Thumbnail (100×100)
lt: Miniatiūra (100x100)

en: Default long date
lt: Numatytoji ilgoji data

en: Default medium date
lt: Numatytoji vidutinė data

en: Default short date
lt: Numatytoji trumpoji data

en: User account menu
lt: Nario paskyros meniu

en: [user:display-name],
    
    A request to cancel your account has been made at [site:name].
    
    You may now cancel your account on [site:url-brief] by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:cancel-url]
    
    NOTE: The cancellation of your account is not reversible.
    
    This link expires in one day and nothing will happen if it is not used.
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Paskyros panaikinimo prašymas gautas iš [site:name].
    
    Galite panaikinti paskyra [site:url-brief] paspausdami šią nuorodą arba nukopijuotą nuorodą įterpkite į naršyklės adreso laukelį:
    
    [user:cancel-url]
    
    DĖMESIO: Panaikinę paskyra jos atkurti jau negalėsite.
    
    Ši nuoroda galios vieną dieną ir jei nebus panaudota nieko neatsitiks.
    
    --  [site:name] komanda

en: Account cancellation request for [user:display-name] at [site:name]
lt: Paskyros panaikinimas [user:display-name] - [site:name]

en: Replacement login information for [user:display-name] at [site:name]
lt: Prisijungimo informacijos keitimas [user:display-name] - [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name]
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name]

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (pending admin approval)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (laukiama administratoriaus patvirtinimo)

en: [user:display-name] has applied for an account.
    
    [user:edit-url]
lt: [user:display-name] pateikė prašymą sukurti paskyrą.
    
    [user:edit-url]

en: [user:display-name],
    
    Your account at [site:name] has been activated.
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:account-name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Jūsų paskyra svetainėje [site:name] buvo aktyvuota. 
    
    Jūs galite prisijungti paspausdami šią nuorodą arba nukopijuotą nuorodą įterpkite į naršyklės adreso laukelį:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ši nuoroda gali būti panaudota tik vieną kartą, ji Jus nukreips į puslapį kur galėsite nustatyti savo slaptažodį.
    
    Po to kai nustatysite slaptažodį prie svetainės galėsite prisijungti [site:login-url] naudodami:
    
    prisijungimo vardas: [user:account-name]
    slaptažodis: Jūsų slaptažodis
    
    --  [site:name] komanda

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (approved)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (patvirtinta)

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (blocked)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (užblokuota)

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been canceled.
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Jūsų paskyra - [site:name] buvo panaikinta.
    
    --  [site:name] komanda

en: Account details for [user:display-name] at [site:name] (canceled)
lt: Paskyros informacija [user:display-name] - [site:name] (panaikinta)

en: [user:display-name],
    
    A request to reset the password for your account has been made at [site:name].
    
    You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password. It expires after one day and nothing will happen if it's not used.
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Jūsų paskyros slaptažodžio atkūrimo prašymas gautas iš [site:name].
    
    Galite prisijungti paspausdami šią nuorodą arba nukopijuotą nuorodą įterpkite į naršyklės adreso laukelį:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ši nuoroda gali būti panaudota tik vieną kartą, ji jus nukreips į puslapį kur galėsite nustatyti savo slaptažodį. Ji galios vieną dieną ir jei nebus panaudota nieko neatsitiks.
    
    --  [site:name] komanda

en: [user:display-name],
    
    A site administrator at [site:name] has created an account for you. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Svetainės [site:name] administratorius sukūrė jums paskyrą. Jūs galite prisijungti paspausdami šią nuorodą arba nukopijuotą nuorodą įterpkite į naršyklės adreso laukelį:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ši nuoroda gali būti panaudota tik vieną kartą, ji Jus nukreips į puslapį kur galėsite nustatyti savo slaptažodį.
    
    Po to kai nustatysite slaptažodį prie svetainės galėsite prisijungti [site:login-url] naudodami:
    
    prisijungimo vardas: [user:name]
    slaptažodis: Jūsų slaptažodis
    
    --  [site:name] komanda

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. You may now log in by clicking this link or copying and pasting it into your browser:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    This link can only be used once to log in and will lead you to a page where you can set your password.
    
    After setting your password, you will be able to log in at [site:login-url] in the future using:
    
    username: [user:name]
    password: Your password
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Dėkojame, kad užsiregistravote [site:name]. Jūs galite prisijungti paspausdami šią nuorodą arba nukopijuotą nuorodą įterpkite į naršyklės adreso laukelį:
    
    [user:one-time-login-url]
    
    Ši nuoroda gali būti panaudota tik vieną kartą, ji Jus nukreips į puslapį kur galėsite nustatyti savo slaptažodį.
    
    Po to kai nustatysite slaptažodį prie svetainės galėsite prisijungti [site:login-url] naudodami:
    
    prisijungimo vardas: [user:name]
    slaptažodis: Jūsų slaptažodis
    
    --  [site:name] komanda

en: Find and manage files.
lt: Rasti ir valdyti failus.

en: All content, by month.
lt: Visas turinys pagal mėnesį.

en: Recent content.
lt: Naujausias turinys.

en: All content promoted to the front page.
lt: Visas turinys iškeltas į titulinį puslapį.

en: All content, by letter.
lt: Visas turinys pagal raidę.

en: Content belonging to a certain taxonomy term.
lt: Turinys, priklausantis tam tikram sistematikos terminui.

en: Shows a list of the newest user accounts on the site.
lt: Rodo naujausių svetainės narių paskyrų sąrašą.

en: Who's online block
lt: Šiuo metu svetainėje blokas

en: Shows the user names of the most recently active users, and the total number of active users.
lt: Rodo paskiausiai aktyvių narių vardus ir bendrą aktyvių narių skaičių.

en: Files overview
lt: Failų apžvalga

en: File usage information for {{ arguments.fid }}
lt: Failo naudojimo informacija: {{ arguments.fid }}

en: Find and manage content
lt: Rasti ir valdyti turinį

en: Welcome to [site:name]
lt: Sveiki čia [site:name]

en: Name or email contains
lt: Vardas ar el. pašto adresas turi

en: A list of new users
lt: Naujų narių sąrašas

en: There are currently @total users online.
lt: Šiuo metu svetainėje @total narių.

en: There are currently 0 users online.
lt: Šiuo metu svetainėje 0 narių.

en: A list of users that are currently logged in.
lt: Šiuo metu prisijungusių narių sąrašas.

en: [user:display-name],
    
    Your account on [site:name] has been blocked.
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Jūsų paskyra - [site:name] buvo užblokuota.
    
    --  [site:name] komanda

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
lt: Pagrindinio puslapio turinys dar nesukurtas.<br/>Vadovaukitės <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Naudotojo vadovu</a>, kad pradėtumėte kurti svetainę.

en: [user:display-name],
    
    Thank you for registering at [site:name]. Your application for an account is currently pending approval. Once it has been approved, you will receive another email containing information about how to log in, set your password, and other details.
    
    --  [site:name] team
lt: [user:display-name],
    
    Dėkojame, kad užsiregistravote [site:name]. Jūsų paskyros prašymas šiuo metu laukia patvirtinimo. Kai ji bus patvirtinta, Jūs gausite kitą el. laišką su informacija apie tai, kaip prisijungti, nustatyti slaptažodį ir kitomis detalėmis.
    
    --  [site:name] komanda

en: Wide (1090)
lt: Platus (1090)
